Výsledky závodu: Středočeský oblastní žebříček mládeže - jaro 2019 - stav po 4 závodech

Datum:
26.02.2019
Pořadatel:
STC - Středočeská oblast
Zařazené závody:
Datum
Název
Pořadatel
Výsledky
Spočteno
2019-03-2424.03.2019 Oblastní žebříček ROU Ano Ano
2019-03-3131.03.2019 Oblastní žebříček SLA Ano Ano
2019-04-0606.04.2019 Mistrovství oblasti ve sprintu KAM Ano Ano
2019-04-0707.04.2019 Oblastní žebříček EKP Ano Ano
2019-04-2828.04.2019 Oblastní žebříček SCP Ne Ne
2019-05-0101.05.2019 Oblastní žebříček SPC Ne Ne
2019-05-0808.05.2019 Mistrovství oblasti na krátké trati VSP Ne Ne
2019-05-2525.05.2019 Mistrovství oblasti na klasické trati RIC Ne Ne
2019-06-0909.06.2019 Oblastní žebříček LME Ne Ne
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D20     H10     H12     H14     H16     H18     H20    
D10
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
ROU 1
SLA 2
KAM 3
EKP 4
1 Mišeková Lucie KAM1050 429.97 1. 202.10( 1) 218.32( 1)211.65( 1)207.45( 1)
2 Balejová Sofie KAM0951 388.91 2. 170.45( 8) 202.39( 2)186.52( 4)
3 Pěkná Alžběta ROU0950 385.65 2. 181.34( 6) 199.48( 2)186.17( 3)
4 Baštová Justýna DOR0952 379.68 3. 190.81( 5)156.28( 6) 188.87( 3)144.50( 4)
5 Pilchová Linda ODV0953 373.86 2. 199.15( 2)174.71( 4) 47.93( 7)
6 Žemlová Magdalena KAM0950 312.31 4. 195.49( 4) 116.82(11)
7 Pokorná Sára KAM0952 269.99 5. 163.13(10) 47.51(15) 106.86( 5)
8 Pecklová Laura DOR1150 253.73 8. 163.74( 9) 89.99( 8)
9 Bezdíčková Adriana Nelly ODV0952 234.79 5. 76.42(12)158.37( 5)
10 Seidlová Magdalena RIC0950 206.38 2. 206.38( 2)
11 Šimková Anežka LME0950 198.74 3. 198.74( 3)
12 Svobodová Ema ODV0951 197.73 7. 172.69( 7) 25.04( 8)
13 Šeborová Kačka DKL0951 179.30 3. 179.30( 3)
14 Mikulová Stella ZVO1250 178.27 5. 178.27( 5)
15 Šunková Sára LOU1051 169.89 6. 110.34(12) 59.55( 6)
16 Hánělová Lucie ZVO0952 153.53 6. 153.53( 6)
17 Havlová Veronika KNC0950 140.18 7. 140.18( 7)
18 Chmelíková Anežka DOR1050 130.56 7. 130.56( 7)
19 Kolářová Veronika LOU1050 126.05 8. 126.05( 8)
19 Neuerová Eliška DOR1051 126.05 8. 126.05( 8)
21 Kalinová Ella SPC0961 125.65 10. 125.65(10)
22 Magazu Sophia DOR1152 102.88 13. 102.88(13)
23 Hezká Adéla DOR1053 86.43 11. 81.72(11) 4.71(17)
24 Kalinová Lisa SPC1158 50.07 14. 50.07(14)
25 Blehová Barbora DOR1151 36.91 16. 36.91(16)
26 Hrdličková Anna DOR0955 13.30 9. 13.30( 9)
D12
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
ROU 1
SLA 2
KAM 3
EKP 4
1 Mišeková Kateřina KAM0756 B 417.84 1. 205.74( 1) 194.79( 3) 209.77( 1)208.07( 1)
2 Kudrnáčová Marta KAM0754 B 406.19 1. 198.68( 2)207.51( 1)184.28( 5) 189.30( 4)
3 Petriláková Amálie Rebeka DOR0953 B 399.01 2. 197.69( 2) 199.41( 2)199.60( 2)
4 Kašparová Alžběta DOR0753 B 380.70 3. 167.38( 8) 188.37( 4)192.33( 3)
5 Havlová Tereza KNC0750 B 377.57 3. 186.75( 5)153.89(15) 190.82( 3)182.03( 6)
6 Fialová Kateřina DOR0754 B 374.03 4. 189.32( 4)184.71( 5) 141.44(19)
7 Mikulová Tereza ZVO0851 B 369.09 4. 140.16(13) 194.62( 4)174.47( 7)169.83(12)
8 Vavřinová Johana HCE0751 B 355.28 3. 195.58( 3) 159.70(14)
9 Vejražková Anna KPY0750 B 351.14 6. 185.90( 6)165.24( 9)
10 Šunková Berta LOU0850 B 343.91 5. 160.91( 9)157.64(11) 152.66(11) 183.00( 5)
11 Havlíčková Veronika RIC0853 B 337.58 6. 154.23(10) 172.33( 6) 165.25(13)
12 Vařeková Marianna RIC0760 B 327.17 8. 63.98(25) 168.33( 8)158.84(15)
13 Hudosová Kristýna RIC0750 B 326.80 7. 138.28(14) 148.51(16) 153.07(10)173.73( 7)
14 Chudobová Eliška DKL0850 B 323.34 7. 171.77( 7) 151.57(12)
15 Housková Adéla DOR0851 B 314.59 8. 166.05( 8) 34.33(26) 118.17(17) 148.54(18)
16 Pilátová Rozálie DKL0750 313.16 6. 132.24(18) 103.33(22) 177.33( 6)135.83(23)
17 Žemlová Barbora KAM0751 310.66 9. 149.89(12) 155.68(13)154.98( 9)
18 Krátká Linda ROU0851 301.82 13. 84.52(21) 111.78(21) 148.30(13)153.52(17)
19 Dostálová Judita HCE0750 295.49 12. 156.62(12) 138.87(21)
20 Nováková Zuzana ZVO0850 293.24 15. 138.17(20)127.03(15) 155.07(16)
21 Pražanová Veronika DKL0751 277.99 16. 133.58(17)144.41(17)124.17(16)
22 Pilchová Sofie ODV0751 275.72 15. 135.50(15)140.22(19) 125.07(24)
23 Herynková Klára RIC0758 273.47 16. 134.49(16) 138.98(20)
24 Berná Klára ODV0851 242.19 10. 83.61(22)158.58(10) 79.22(27)
25 Michalská Kristýna RIC0852 234.98 14. 139.16(14) 95.82(26)
26 Syblíková Rozarie ODV0856 212.89 22. 75.00(23) 27.33(27) 137.89(22)
27 Buková Hana ROU0750 207.59 18. 65.32(24)142.27(18)
28 Křečková Apolena KAM0755 194.04 18. 73.60(18)120.44(25)
29 Straková Denisa SLA0750 174.35 20. 108.17(20) 66.18(23)
30 Grimmerová Valerie RIC0754 171.67 8. 171.67( 8)
31 Břízková Anna LOU0851 171.55 9. 171.55( 9)
32 Vlašaná Karolína DOR0751 171.32 10. 171.32(10)
33 Švejdová Karolína ZVO0752 171.14 7. 171.14( 7)
34 Černá Adéla HCE0850 170.41 11. 170.41(11)
35 Václavíková Amálie SLA0851 155.17 14. 155.17(14)
36 Matoušková Sára ODV0855 152.89 11. 152.89(11)
37 Kindlová Anežka RIC0850 145.97 19. 126.84(19) 19.13(28)
38 Hezká Tereza DOR0855 86.59 19. 42.53(26) 44.06(25) 0.00(19) 0.00(30)
39 Thirouard Madeleine RIC0851 55.00 24. 55.00(24)
40 Blehová Veronika DOR0852 32.11 20. 0.00(27) 0.00(29) 0.00(20) 32.11(28)
D14
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
ROU 1
SLA 2
KAM 3
EKP 4
1 Pelantová Martina RIC0550 B 411.27 1. 203.88( 1)197.02( 3) 207.39( 1)
2 Balejová Julie KAM0551 B 404.85 1. 204.76( 1)196.56( 3) 200.09( 2)197.54( 2)
3 Bambousková Julie DOR0650 B 402.44 1. 189.06( 5) 199.56( 2)202.88( 1)152.46( 9)
4 Švecová Karolína ZVO0557 B 394.08 2. 198.22( 2)195.86( 4)194.65( 4) 195.07( 3)
5 Nováková Nina KAM0554 B 389.25 3. 197.02( 3)192.23( 5)187.81( 7) 191.81( 4)
6 Linhartová Klára ZVO0556 B 382.89 4. 192.01( 4)181.70( 9) 190.88( 5)136.22(11)
7 Kotková Adéla RIC0655 B 379.20 6. 187.31( 6)191.89( 6)159.91(12) 181.23( 6)
8 Redlová Barbora SLA0650 B 369.17 7. 176.35( 7) 184.98( 7)184.19( 8)141.48(10)
9 Kotenová Markéta RIC0651 B 365.49 5. 151.86(12) 158.34(13) 183.07( 9)182.42( 5)
10 Černá Justina HCE0652 B 362.75 8. 182.19( 8)180.56(10)157.86( 8)
11 Krejčová Hana ROU0653 339.45 10. 169.26(10)170.19(10)157.53(17) 114.31(13)
12 Housková Barbora DOR0655 334.64 8. 174.56( 8)160.08(12) 63.91(16)
13 Magazu Annabelle DOR0657 321.07 7. 140.40(14) 160.15(11)153.49(18) 160.92( 7)
14 Chramostová Julie KAM0652 314.14 11. 156.05(11) 158.09(15)
15 Zemková Pavlína SLA0551 306.10 15. 140.03(15) 148.01(15)158.09(15)
16 Vláčilová Anna RIC0657 302.84 12. 142.93(13) 159.91(12)
17 Polívková Beáta RIC0652 288.53 12. 116.21(16) 159.77(14)128.76(12)
18 Chobotová Klára ROZ0550 263.46 11. 163.26(11)100.20(14)
19 Šantorová Eliška ROZ0552 189.35 6. 189.35( 6)
20 Koubková Tereza DOR0651 186.23 15. 120.98(19) 65.25(15)
21 Baxová Kateřina LBE0651 176.50 14. 150.87(14) 25.63(19)
22 Kohoutová Zdeňka DKL0651 169.40 9. 169.40( 9)
23 Ulbertová Lucie DKL0652 127.70 17. 44.05(18) 68.65(21) 59.05(17)
24 Dittrtová Rozálie LME0650 122.31 16. 122.31(16)
25 Paierová Jana DKL0653 97.23 17. 97.23(17)
26 Müllerová Hana HCE0650 91.04 18. 57.48(22) 33.56(18)
27 Michalská Sára RIC0656 85.81 20. 85.81(20) 0.00(21)
28 Čechová Klára SLA0552 81.05 18. 81.05(18)
29 Kovandová Kamila KPY0550 75.47 19. 75.47(19)
30 Brodská Kateřina HCE0653 74.91 20. 74.91(20) 0.00(20)
31 Černá Anežka KPY0650 68.57 21. 68.57(21)
32 Dobiášová Anna ROU0550 59.84 17. 59.84(17)
33 Jirkovská Magdaléna SLA0550 49.10 23. 49.10(23)
D16
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
ROU 1
SLA 2
KAM 3
EKP 4
1 Krejčová Lucie ROU0453 B 207.50 1. 105.05( 1)102.45( 1) 99.04( 2)
2 Švecová Anežka ZVO0352 B 201.91 1. 102.33( 1) 94.21( 4) 99.58( 2) 93.36( 5)
3 De Heij Laura RIC0450 B 200.78 1. 94.44( 3) 77.51( 8) 106.34( 1)
4 Pavlíčková Hana KPY0450 B 192.01 3. 91.47( 5) 97.96( 3) 94.05( 4)
5 Čapková Lucie KAM0459 B 188.72 3. 94.10( 5) 94.62( 3)
6 Nentvichová Julie DOR0351 B 178.00 4. 82.78( 7) 77.88(11) 95.22( 4) 79.81( 7)
7 Baštová Julie DOR0353 B 177.81 6. 68.04( 9) 87.21( 7) 90.60( 6) 45.67(12)
8 Jedličková Kristýna KAM0455 B 176.84 3. 98.32( 3) 78.52(10) 18.93(15)
9 Kramlová Barbora ZVO0452 B 176.72 4. 90.33( 4) 86.39( 8) 35.84(14)
10 Končická Kateřina RIC0352 168.39 2. 99.35( 2) 69.04( 8)
11 Víšková Veronika KAM0452 166.03 6. 90.77( 6) 75.26( 9) 55.02(10)
12 Kotenová Barbora RIC0452 161.10 6. 81.08( 8) 79.51( 9) 46.20(15) 80.02( 6)
13 Jirasová Anežka DOR0350 156.11 6. 86.46( 6) 69.65(10) 66.42( 9)
14 Pilátová Amálie DKL0450 154.99 5. 89.96( 5) 57.87(14) 65.03(11) 36.05(13)
15 Štěpánková Julie KAM0458 122.79 13. 60.50(13) 62.29(13)
16 Jirkovská Kateřina SLA0350 118.10 11. 71.17(12) 46.93(11)
17 Arnoštová Veronika DOR0455 100.51 2. 100.51( 2)
18 Vláčilová Barbora RIC0457 100.18 11. 37.27(11) 62.91(12)
19 Chramostová Amálie KAM0355 98.11 10. 48.93(10) 49.18(15) 46.57(14)
20 Hankovcová Helena KAM0350 89.48 7. 89.48( 7)
21 Lorencová Jana DOR0454 69.03 12. 20.96(12) 24.46(17) 44.57(16)
22 Švejdová Eliška ZVO0454 35.01 16. 35.01(16)
23 Vlašaná Michaela DOR0452 9.26 16. 9.26(16)
D18
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
ROU 1
SLA 2
KAM 3
EKP 4
1 Matoušková Adéla SLA0151 B 200.00 1. 100.00( 1)100.00( P)
1 Petriláková Anežka Rozárie DOR0251 B 200.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1)
3 Rousová Lucie DKL0251 B 176.58 3. 90.33( 3) 86.25( 3)
4 Votavová Žofie KNC0250 B 171.96 2. 97.41( 2) 73.65( 2) 74.55( 5) 69.52( 2)
5 Geislerová Aneta DKL0151 124.73 3. 48.12( 3) 76.61( 4)
6 Horychová Zuzana DKL0150 109.91 4. 68.48( 4) 41.43( 4) 0.00( 4)
7 Hovorková Tereza ZVO0153 100.00 1. 100.00( 1)
8 Nováková Eliška PDY0150 90.75 2. 90.75( 2)
D20
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
ROU 1
SLA 2
KAM 3
EKP 4
1 Míchalová Šárka KPY0050 B 184.02 1. 100.00( 1) 84.02( 3)
2 Benešová Hana DKL0050 B 179.78 2. 85.39( 2) 94.39( 2)
3 Straková Veronika SLA0051 157.68 3. 78.84( 3) 78.84( P)
4 Sedláčková Linda ROZ0050 100.00 1. 100.00( 1)
5 Čiháková Barbora KNC9950 67.39 4. 67.39( 4)
H10
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
ROU 1
SLA 2
KAM 3
EKP 4
1 Hradil Michal HCE0900 431.04 1. 216.84( 1)212.62( 1) 214.20( 1)
2 Pilát Jaromír DKL0900 406.95 1. 156.27( 8) 194.29( 2)212.66( 1)
3 Piškule Štěpán ODV0900 377.66 2. 182.34( 4) 195.32( 2)
4 Prox Jan RIC1003 374.56 4. 101.34( 9) 189.18( 5)185.38( 4)169.94( 6)
5 Gregor Kevin DOR1001 368.83 3. 191.08( 3)104.88(16) 177.75( 5)
6 Komín Matyáš DKL0901 359.93 4. 191.81( 4)168.12( 5)
7 Jiras František DOR0900 354.88 3. 164.39( 7)106.16(15) 190.49( 3)
8 Kuttelwascher Marek HCE0901 352.85 4. 173.78( 7) 179.07( 4)
9 Hrádek Vojtěch ROU1000 310.35 3. 20.19(12) 119.76(14)190.59( 3)115.22(12)
10 Španěl Viktor DOR0901 307.06 6. 169.88( 6) 137.18(11)
11 Koukal Jan ODV1001 298.41 9. 60.11(11) 152.89(10) 145.52( 9)
12 Porsch Jan DOR0904 291.15 5. 170.04( 5)121.11(13)
13 Sláma Kryštof KAM1000 284.00 6. 132.38(11) 144.45( 6)139.55(10)
14 Szárszoi Antonín DOR1000 271.17 8. 158.23( 8) 112.94(13)
15 Zavadil Adam KAM0901 196.75 2. 196.75( 2)
16 Berný Jáchym ODV1000 194.98 13. 0.00(13) 85.73(17) 109.25(14)
17 Rejšek Čeněk KAM1002 193.09 3. 193.09( 3)
18 Kopecký Oldřich KPY0900 192.08 2. 192.08( 2)
19 Foršt Bruno DOR0905 185.42 6. 185.42( 6)
20 Koma Lukáš DOR0903 163.17 7. 163.17( 7)
21 Hlaváček Karel ZVO0901 157.55 9. 157.55( 9)
22 Lazar David RIC1001 157.03 8. 157.03( 8)
23 Vokůrka Václav ROZ1000 129.08 12. 129.08(12)
24 Hruška Tomáš DOR1002 104.99 10. 66.37(10) 38.62(19)
25 Bašus Ondřej KAM1004 83.46 7. 83.46( 7)
26 Kofroň Jan LBE1000 70.77 18. 70.77(18)
H12
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
ROU 1
SLA 2
KAM 3
EKP 4
1 Zápotocký Jiří SLA0800 B 419.58 1. 205.33( 1) 206.78( 1)206.29( 1) 212.80( 1)
2 Lorenc Václav DOR0702 B 399.24 2. 200.41( 2)198.83( 2) 194.20( 2)
3 Jiras Antonín DOR0701 B 392.53 2. 192.17( 4) 194.38( 3)198.15( 2)132.85(15)
4 Matys Ondřej DOR0803 B 389.82 3. 194.26( 3)181.69( 6) 195.56( 3)193.00( 3)
5 Magazu Lukas DOR0805 B 366.91 4. 157.23( 7) 183.37( 5)183.54( 4)143.84(11)
6 Beran František SLA0700 B 366.77 4. 187.24( 4)179.53( 5)137.26(12)
7 Španěl Filip DOR0704 B 366.19 5. 186.69( 5)179.50( 7) 171.48( 6)
8 Baxa David LBE0800 B 351.10 4. 168.56( 9) 182.54( 4)
9 Heller Jakub ROU0702 B 337.98 6. 152.18( 8) 160.25(13)177.73( 6)126.05(17)
10 Linhart Jakub ZVO0802 B 332.27 7. 108.69(15) 165.72(11)131.32(11) 166.55( 7)
11 Kučera Teodor DOR0800 B 313.93 6. 167.32( 6)146.61(15) 0.00(16) 135.09(13)
12 Pelant Jan RIC0700 311.40 9. 160.69(12)135.85( 9) 150.71( 9)
13 Havlák Štěpán ROU0801 306.62 5. 127.82(12) 178.80( 5)
14 Němeček Štěpán RIC0705 304.36 8. 170.24( 8) 134.12(14)
15 Kolář David ZVO0805 299.98 8. 149.05( 9)148.50(14) 150.93( 8)
16 Hylmar Vojtěch KAM0802 292.68 10. 126.16(13)166.52(10)
17 Gabriel Štěpán ZVO0803 289.08 8. 148.19(10) 140.89( 8)
18 Peckl Kryštof DOR0806 274.99 11. 136.19(11)138.80(16) 127.62(16)
19 Kubát Lukáš RIC0804 213.95 14. 118.91(14) 89.13(22) 95.04(20)
20 Tolar Ondřej RIC0701 211.47 10. 49.70(17) 131.45(10) 80.02(22)
21 Kohoutek Lukáš RIC0805 206.52 17. 0.00(19) 107.59(18) 0.00(17) 98.93(19)
22 Fortelka Jiří KNC0702 190.17 16. 84.52(16) 21.59(25) 0.00(18) 105.65(18)
23 Pačes František KNC0801 172.27 7. 29.83(24)142.44( 7)
24 Rejšek Václav KAM0700 171.49 13. 126.28(13) 45.21(24)
25 Žižka Přemysl DOR0706 149.81 10. 149.81(10)
26 Nedoma Edgar PDY0703 130.55 12. 130.55(12)
27 Štěňha David SPC0701 117.07 17. 117.07(17)
28 Hlaváček Jan ZVO0701 104.74 19. 104.74(19)
29 De Heij Robert RIC0800 99.64 20. 99.64(20)
30 Geisler Richard DKL0700 95.04 21. 95.04(21)
31 Lazar Tomáš RIC0704 90.41 21. 90.41(21)
32 Pilař Jiří JES0800 57.18 23. 57.18(23)
33 Vít Samuel Aron KAM0804 53.87 23. 53.87(23)
34 Müller František HCE0801 45.89 14. 45.89(14)
35 Skřipský Tomáš LME0800 43.80 18. 43.80(18)
36 Kapoun Matěj LBE0801 35.55 15. 35.55(15)
H14
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
ROU 1
SLA 2
KAM 3
EKP 4
1 Pilát Bořivoj DKL0500 B 416.37 1. 203.37( 1) 203.10( 2) 204.71( 1)211.66( 1)
2 Heller Jiří ROU0501 B 404.88 1. 200.33( 2)204.55( 1)196.31( 3) 190.65( 3)
3 Bárta Viktor ZVO0601 B 393.97 2. 196.29( 3)188.63( 8) 186.39( 5) 197.68( 2)
4 Rožek Vojtěch RIC0501 B 391.34 2. 185.13( 5) 192.36( 3)198.98( 2)150.43( 8)
5 Jiras Jan DOR0505 B 384.66 4. 194.33( 4)190.33( 6)185.11( 6) 167.28( 6)
6 Jíra Filip KAM0506 B 381.68 4. 178.70( 7) 190.71( 5)190.97( 4)182.19( 4)
7 Hudos Václav RIC0503 B 368.37 4. 176.20( 9)192.17( 4)
8 Holešta Jakub KPY0502 B 354.87 7. 176.24( 8)170.94(10) 178.63( 7)132.86(11)
9 Marhold Václav ZVO0501 B 345.42 5. 141.32(14) 144.66(19) 177.35( 8)168.07( 5)
10 Bozděch Tobiáš KPY0504 B 327.49 9. 153.52(12)173.97( 9)
11 Václavík Martin SLA0601 B 323.38 10. 174.27(10)125.27(22) 149.11(12)120.32(14)
12 Perkner Vít ZVO0603 B 319.98 7. 162.38(11)146.24(18) 157.60( 7)
13 Hůla Tomáš LBE0602 B 318.75 6. 178.93( 6)123.56(24) 139.82(10)
14 Krátký Štěpán ROU0503 317.88 9. 109.60(21) 153.89(13)163.99( 9) 65.54(25)
15 Tolar Hynek RIC0505 301.95 11. 119.18(20) 147.88(16)154.07(11) 95.65(21)
16 Kohoutek Tomáš RIC0603 290.35 9. 131.89(19) 149.46(15) 140.89( 9)
17 Geleta Šimon ZVO0602 288.49 14. 135.74(15)152.75(14) 85.68(23)
18 Vaníček Viktor JES0602 280.92 16. 133.23(16)147.69(17)
19 Slejška Jorik KPY0506 278.33 11. 161.66(11)116.67(15)
20 Kubáč Josef DKL0501 276.77 13. 142.09(13)134.68(21) 123.76(13)
21 Novák Richard ZVO0606 266.56 10. 154.20(10)112.36(16)
22 Kuttelwascher Adam HCE0601 257.19 17. 133.00(17)124.19(23) 110.85(18)
23 Němeček Matouš RIC0510 256.31 12. 161.09(12) 95.22(22)
24 Žebrák Adam KPY0505 244.80 16. 0.00(26) 143.78(20)101.02(16) 56.43(26)
25 Havlák René ROU0602 231.77 18. 132.97(18) 98.80(20)
26 Kándl Matěj DCE0500 226.22 15. 107.20(25) 119.02(15)
27 Dragoun Matěj DOR0603 210.65 14. 23.56(25) 125.32(14) 85.33(24)
28 Hruška Marek DOR0604 200.66 22. 105.40(22) 95.26(27)
29 Čech Adam ROZ0601 189.32 7. 189.32( 7)
30 Havlíček Martin DOR0601 167.88 17. 55.74(23) 112.14(17)
31 Vlasaný Jan RIC0512 137.40 13. 137.40(13) 0.00(29)
32 Forsterevicz Ondřej DOR0509 126.70 12. 126.70(12)
33 Kubát Matyáš RIC0601 106.91 19. 106.91(19)
34 Valenta Martin KPY0507 105.31 26. 105.31(26)
35 Reichel Tomáš DOR0510 44.92 24. 44.92(24) 0.00(30)
H16
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
ROU 1
SLA 2
KAM 3
EKP 4
1 Kučera Jáchym DOR0301 B 224.85 1. 96.25( 3) 104.08( 1)101.18( 2) 120.77( 1)
2 Bejvl Marek LME0400 B 205.05 1. 103.49( 2)101.56( 1)
3 Snížek Martin DOR0405 B 199.61 1. 102.36( 1) 87.53( 5) 97.25( 3) 80.54( 3)
4 Jedlička Jakub KAM0404 B 193.83 2. 101.40( 2) 92.43( 3)
5 Snížek Ondřej DOR0406 B 164.55 4. 81.74( 4) 82.81( 6) 76.32( 5) 77.43( 5)
6 Herynek Jan DOR0411 151.98 4. 63.61( 5) 88.37( 4)
7 Rožek Vilém RIC0301 141.15 4. 1.11( 7) 45.94( 7) 78.35( 4) 62.80( 7)
8 Holeček Štěpán RIC0401 140.20 4. 61.99( 7) 78.21( 4)
9 Marhold Přemysl ZVO0301 124.41 6. 17.60( 6) 22.33( 9) 66.68( 6) 57.73( 8)
10 Šrámek Jaromír RIC0303 98.69 2. 98.69( 2)
11 Kačer Jakub ZVO0400 81.52 6. 13.96(10) 67.56( 6)
12 Vobořil Ondřej KPY0403 41.31 8. 41.31( 8)
13 Mucha Ondřej RIC0400 30.94 8. 0.00( 8) 30.94( 8) 0.00( 9)
14 Pačes Marek KNC0402 7.57 11. 7.57(11)
H18
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
ROU 1
SLA 2
KAM 3
EKP 4
1 Marhold Ondřej ZVO0101 B 200.00 1. 100.00( 1) 76.08( 3) 89.07( 2) 100.00( 1)
2 Kohout Václav DKL0101 B 195.04 1. 95.04( 2) 56.38( 4) 100.00( 1)
3 Hrdlička Jan SLA0200 B 154.30 4. 77.15( P) 77.15( 4)
4 Tachezy Jan DOR0102 B 100.00 1. 100.00( 1)
4 Buk Ondřej ROU0102 B 100.00 1. 100.00( 1)
6 Víšek Martin KAM0102 94.50 2. 94.50( 2)
7 Pethö Alex RIC0100 87.97 3. 87.97( 3)
8 Svoboda Jáchym ROZ0200 69.32 5. 69.32( 5)
9 Albrecht Adam KAM0203 24.63 5. 24.63( 5)
H20
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
ROU 1
SLA 2
KAM 3
EKP 4
1 Rosenbaum Ondřej JES0001 B 100.00 1. 100.00( 1)