Výsledky závodu: Středočeský oblastní žebříček mládeže - jaro 2019 - stav po 9 závodech

Klubové výsledky : KAM (31)

Datum:
26.02.2019
Pořadatel:
STC - Středočeská oblast
Zařazené závody:
Datum
Název
Pořadatel
Výsledky
Spočteno
2019-03-2424.03.2019 Oblastní žebříček ROU Ano Ano
2019-03-3131.03.2019 Oblastní žebříček SLA Ano Ano
2019-04-0606.04.2019 Mistrovství oblasti ve sprintu KAM Ano Ano
2019-04-0707.04.2019 Oblastní žebříček EKP Ano Ano
2019-04-2828.04.2019 Oblastní žebříček SCP Ano Ano
2019-05-0101.05.2019 Oblastní žebříček SPC Ano Ano
2019-05-0808.05.2019 Mistrovství oblasti na krátké trati VSP Ano Ano
2019-05-2525.05.2019 Mistrovství oblasti na klasické trati RIC Ano Ano
2019-06-0909.06.2019 Oblastní žebříček LME Ano Ano
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D20     H10     H12     H14     H16     H18    
D10
(započteno závodů:6)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
ROU 1
SLA 2
KAM 3
EKP 4
SCP 5
SPC 6
VSP 7
RIC 8
LME 9
1 Mišeková Lucie KAM1050 1248.30 1. 202.10( 1)218.32( 1)211.65( 1)207.45( 1) 199.37( 2) 204.21( 1)204.57( 1)
4 Balejová Sofie KAM0951 1108.22 2. 170.45( 8)202.39( 2)186.52( 4) 200.89( 2)170.81( 8)177.16( 5)160.27( 9) 165.71( 5)
5 Žemlová Magdalena KAM0950 1104.71 3. 195.49( 4) 116.82(11) 164.37( 7)161.35( 9)191.73( 3)196.99( 3)194.78( 3)
12 Pokorná Sára KAM0952 690.84 5. 163.13(10) 47.51(15)106.86( 5)147.96( 9) 118.88(13)106.50(14)
D12
(započteno závodů:6)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
ROU 1
SLA 2
KAM 3
EKP 4
SCP 5
SPC 6
VSP 7
RIC 8
LME 9
1 Mišeková Kateřina KAM0756 B 1214.47 1. 205.74( 1)194.79( 3)209.77( 1)208.07( 1)196.58( 4)185.21( 5) 186.86( 6) 199.52( 2)
3 Kudrnáčová Marta KAM0754 B 1187.33 1. 198.68( 2)207.51( 1)184.28( 5) 189.30( 4) 184.89( 7)201.43( 1)205.52( 1)
9 Žemlová Barbora KAM0751 B 964.22 7. 149.89(12)155.68(13)154.98( 9) 162.63( 8)180.74( 7)149.20(12) 160.30(13)
32 Křečková Apolena KAM0755 350.99 18. 73.60(18)120.44(25) 51.90(24)105.05(18)
D14
(započteno závodů:6)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
ROU 1
SLA 2
KAM 3
EKP 4
SCP 5
SPC 6
VSP 7
RIC 8
LME 9
3 Balejová Julie KAM0551 B 1203.38 1. 204.76( 1)196.56( 3)200.09( 2)197.54( 2) 202.76( 1)189.16( 4) 201.67( 2)
5 Nováková Nina KAM0554 B 1166.64 2. 197.02( 3)192.23( 5)187.81( 7)191.81( 4)203.74( 2) 194.03( 3) 166.20( 9)
20 Chramostová Julie KAM0652 574.95 11. 156.05(11) 158.09(15) 138.91(12) 121.90(19)
D16
(započteno závodů:6)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
ROU 1
SLA 2
KAM 3
EKP 4
SCP 5
SPC 6
VSP 7
RIC 8
LME 9
8 Čapková Lucie KAM0459 B 479.35 1. 94.10( 5) 94.62( 3) 99.08( 2)102.01( 1) 89.54( 4)
9 Víšková Veronika KAM0452 477.87 4. 90.77( 6) 75.26( 9) 55.02(10) 73.84(10) 97.07( 4) 85.91( 6)
14 Hankovcová Helena KAM0350 294.68 1. 89.48( 7) 103.39( 1)101.81( 2)
15 Jedličková Kristýna KAM0455 278.82 3. 98.32( 3) 78.52(10) 18.93(15) 0.00(17) 83.05(11)
17 Chramostová Amálie KAM0355 209.14 9. 48.93(10) 49.18(15) 46.57(14) 22.98(16) 34.54(11) 6.94( 9)
19 Štěpánková Julie KAM0458 181.54 12. 60.50(13) 62.29(13) 58.75(12)
D20
(započteno závodů:6)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
ROU 1
SLA 2
KAM 3
EKP 4
SCP 5
SPC 6
VSP 7
RIC 8
LME 9
3 Albrechtová Iveta KAM9950 311.76 1. 100.00( 1)111.76( 1)100.00( 1)
H10
(započteno závodů:6)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
ROU 1
SLA 2
KAM 3
EKP 4
SCP 5
SPC 6
VSP 7
RIC 8
LME 9
6 Sláma Kryštof KAM1000 975.59 3. 132.38(11) 144.45( 6)139.55(10) 167.35( 5)143.97(11)170.48(13)152.86(11)196.48( 3)
11 Bašus Ondřej KAM1004 808.03 3. 83.46( 7) 162.37( 7) 187.83( 6)199.54( 3)174.83(12)
12 Rejšek Čeněk KAM1002 742.67 3. 193.09( 3) 185.15( 3) 184.64( 7)179.79( 5)
21 Vít Benjamin Adam KAM1003 329.87 1. 202.99( 1)126.88(15)
29 Zavadil Adam KAM0901 196.75 2. 196.75( 2)
H12
(započteno závodů:6)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
ROU 1
SLA 2
KAM 3
EKP 4
SCP 5
SPC 6
VSP 7
RIC 8
LME 9
16 Hylmar Vojtěch KAM0802 744.69 7. 126.16(13)166.52(10) 176.06(14)153.14( 7)122.81(17)
18 Šimek Matouš KAM0800 621.43 7. 171.87( 7) 125.36(16)149.06(10)175.14( 7)
29 Vít Samuel Aron KAM0804 309.30 12. 53.87(23) 139.13(12)116.30(21)
35 Rejšek Václav KAM0700 237.35 13. 126.28(13) 45.21(24) 65.86(21)
H14
(započteno závodů:6)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
ROU 1
SLA 2
KAM 3
EKP 4
SCP 5
SPC 6
VSP 7
RIC 8
LME 9
4 Jíra Filip KAM0506 B 1163.10 1. 178.70( 7) 190.71( 5)190.97( 4)182.19( 4) 203.87( 1)195.67( 3)186.73( 3)186.46( 6) 195.15( 3)
H16
(započteno závodů:6)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
ROU 1
SLA 2
KAM 3
EKP 4
SCP 5
SPC 6
VSP 7
RIC 8
LME 9
7 Jedlička Jakub KAM0404 372.65 2. 101.40( 2) 92.43( 3) 95.09( 3) 83.73( 7)
H18
(započteno závodů:6)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
ROU 1
SLA 2
KAM 3
EKP 4
SCP 5
SPC 6
VSP 7
RIC 8
LME 9
4 Víšek Martin KAM0102 473.50 1. 94.50( 2) 93.62( 2) 96.05( 2) 89.33( 2)100.00( 1)
9 Albrecht Adam KAM0203 28.50 5. 24.63( 5) 3.87( 8)