Výsledky závodu: Středočeský oblastní žebříček mládeže - podzim 2019 - stav po 7 závodech

Klubové výsledky : KAM (28)

Datum:
26.02.2019
Pořadatel:
STC - Středočeská oblast
Zařazené závody:
Datum
Název
Pořadatel
Výsledky
Spočteno
2019-09-2828.09.2019 Oblastní žebříček DKL Ano Ano
2019-09-2929.09.2019 Oblastní žebříček FSP Ano Ano
2019-10-1212.10.2019 Oblastní žebříček TAP Ano Ano
2019-10-1313.10.2019 Oblastní žebříček DKP Ano Ano
2019-10-1919.10.2019 Oblastní žebříček JES Ano Ano
2019-10-2020.10.2019 Oblastní žebříček MKP, KNC Ano Ano
2019-11-0303.11.2019 Oblastní žebříček VSP Ano Ano
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     H10     H12     H14     H16    
D10
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
DKL 1
FSP 2
TAP 3
DKP 4
JES 5
MKP+KNC 6
VSP 7
3 Balejová Sofie KAM0951 787.41 1. 198.81( 2) 98.48(13) 204.34( 1) 186.46( 3)158.56( 9) 197.80( 2)
7 Žemlová Magdalena KAM0950 668.59 3. 195.25( 3)130.75(11) 175.69( 6)166.90( 8)
11 Dobyášová Adéla KAM1051 402.03 6. 141.27( 8)116.31( 6) 144.45(12)
28 Pokorná Sára KAM0952 113.24 7. 113.24( 7) 0.00(15)
D12
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
DKL 1
FSP 2
TAP 3
DKP 4
JES 5
MKP+KNC 6
VSP 7
1 Kudrnáčová Marta KAM0754 B 829.85 1. 197.59( 3) 214.90( 1)208.14( 1)204.43( 1)191.81( 5) 202.38( 1)
6 Mišeková Lucie KAM1050 B 707.64 4. 181.77( 6) 176.59( 7)193.95( 4) 155.33(19)
14 Žemlová Barbora KAM0751 B 638.19 4. 157.24(16) 93.48(17) 194.69( 4)192.78( 5)
28 Mišeková Kateřina KAM0756 409.17 10. 109.25(22)145.22(10) 154.70(20)
34 Křečková Apolena KAM0755 237.15 18. 125.57(18) 111.58(27)
D14
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
DKL 1
FSP 2
TAP 3
DKP 4
JES 5
MKP+KNC 6
VSP 7
4 Nováková Nina KAM0554 B 784.76 2. 192.06( 4)195.81( 4)150.22(12) 199.21( 2)197.68( 2)184.78( 5)
13 Chramostová Julie KAM0652 480.46 7. 177.81( 7) 139.47(13) 163.18( 9)
D16
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
DKL 1
FSP 2
TAP 3
DKP 4
JES 5
MKP+KNC 6
VSP 7
2 Štěpánková Julie KAM0458 B 362.47 2. 79.45( 7) 96.25( 2) 84.07( 5) 95.82( 2) 69.39(10) 86.33( 4)
8 Víšková Veronika KAM0452 253.41 4. 79.54( 5) 91.53( 4) 82.34( 6)
10 Chramostová Amálie KAM0355 173.27 3. 85.00( 4) 88.27( 3)
14 Jedličková Kristýna KAM0455 102.25 1. 102.25( 1)
H10
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
DKL 1
FSP 2
TAP 3
DKP 4
JES 5
MKP+KNC 6
VSP 7
1 Rejšek Čeněk KAM1002 799.73 1. 194.66( 2)188.27( 4) 186.91( 4) 207.47( 2)204.00( 1)187.35( 7) 193.60( 4)
6 Sláma Kryštof KAM1000 677.25 5. 166.74( 8)106.12(19) 173.06( 5)126.14(15) 181.50( 8)155.95(10)
10 Bašus Ondřej KAM1004 577.54 3. 187.13( 4)194.70( 3)195.71( 3)
18 Zavadil Adam KAM0901 405.03 1. 209.74( 1)195.29( 3)
30 Vít Benjamin Adam KAM1003 196.29 2. 196.29( 2)
32 Kříž Matěj KAM0900 186.23 5. 186.23( 5)
39 Zavadil Štěpán KAM0902 83.00 19. 83.00(19)
H12
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
DKL 1
FSP 2
TAP 3
DKP 4
JES 5
MKP+KNC 6
VSP 7
16 Rejšek Václav KAM0700 519.59 12. 144.75(14) 85.56(22)151.94(12) 137.34(18)
29 Hylmar Vojtěch KAM0802 193.43 3. 193.43( 3)
33 Vít Samuel Aron KAM0804 170.70 10. 170.70(10)
H14
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
DKL 1
FSP 2
TAP 3
DKP 4
JES 5
MKP+KNC 6
VSP 7
2 Jíra Filip KAM0506 B 792.72 2. 183.97( 5) 192.70( 4)196.31( 2)203.46( 2)200.25( 2)187.04( 5) 181.26( 5)
23 Milota Jakub KAM0503 385.84 3. 190.79( 3) 195.05( 3)
H16
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
DKL 1
FSP 2
TAP 3
DKP 4
JES 5
MKP+KNC 6
VSP 7
13 Jedlička Jakub KAM0404 98.26 3. 98.26( 3)