Výsledky závodu: Hanácký žebříček podzim 2019 - stav po 3 závodech

Datum:
11.03.2019
Pořadatel:
HAN - Hanácká oblast
Zařazené závody:
Datum
Název
Pořadatel
Výsledky
Spočteno
2019-09-1414.09.2019 Oblastní žebříček RBK Ano Ano
2019-09-2828.09.2019 Oblastní žebříček ZAM Ano Ano
2019-10-1212.10.2019 Oblastní žebříček JPV Ano Ano
2019-10-1919.10.2019 Oblastní žebříček STE Ne Ne
2019-10-2626.10.2019 Oblastní žebříček KON Ne Ne
2019-11-0202.11.2019 Oblastní žebříček UOL Ne Ne
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C    
D10C
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
RBK 1
ZAM 2
JPV 3
1 Tomanková Alice KSU0959 420.27 1. 218.03( 1)183.30( 6) 202.24( 1)
2 Hýblová Eliška JPV0952 406.07 1. 201.50( 2)204.57( 1)197.94( 3)
3 Jordánová Nelly KSU1050 378.80 2. 180.46( 3)198.34( 2)145.43( 9)
4 Kubíčková Magdalena UOL1150 378.02 4. 170.82( 4) 187.87( 5)190.15( 5)
5 Luterová Laura PLU1051 375.95 3. 162.81( 5) 197.08( 3)178.87( 6)
6 Tomášková Anna STE1051 354.55 2. 154.73( 6) 199.82( 2)
7 Kočandrlová Natálie KSU0979 324.53 4. 191.32( 4)133.21(10)
8 Paloncý Adéla KSU0950 312.92 7. 128.18( 8) 155.00( 7)157.92( 8)
9 Kopecká Tereza UOL1050 266.36 7. 146.02( 7)120.34( 8)
10 Borunská Alžběta AOP0950 194.58 4. 194.58( 4)
11 Kvášová Kateřina UOL1051 179.78 9. 47.51( 9)132.27(11)
12 Chytráčková Zuzana PLU0950 167.86 7. 167.86( 7)
13 Gottwaldová Anna JPV0950 108.10 12. 108.10(12)
14 Zapletalová Anna KON0979 88.90 13. 88.90(13)
D12C
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
RBK 1
ZAM 2
JPV 3
1 Jílková Pavla UOL0753 B 407.19 1. 199.76( 2) 207.43( 1)
2 Dvořáková Ema KON0777 B 389.48 1. 202.84( 1)186.64( 5)
3 Kovalčíková Alena AOP0751 B 386.25 3. 191.39( 3) 194.86( 3)
4 Janků Karolína UOL0751 B 385.17 3. 180.79( 4) 198.19( 3)186.98( 4)
5 Otrubová Karolína PLU0888 B 382.60 2. 180.69( 5) 184.89( 5)197.71( 2)
6 Matoušková Johana STE0751 B 382.42 2. 198.97( 2)183.45( 6)
7 Reichlová Pavla KSU0888 B 374.12 4. 180.38( 6)193.74( 4)174.73( 8)
8 Bartášková Karolína ASU0799 B 343.21 7. 162.42( 8) 164.62( 7)178.59( 7)
9 Pachmannová Iva AOP0852 B 342.27 7. 167.87( 7) 174.40( 9)
10 Štefková Michaela PLU0851 304.14 9. 140.81( 9) 163.33(12)
11 Vavrdová Karolína PTE0880 302.80 6. 129.91(11)172.89( 6) 98.60(20)
12 Burdová Hana STE0852 298.76 10. 135.26(10) 163.50(11)
13 Rozsívalová Adéla KON0760 298.20 9. 132.86( 9)165.34(10)
14 Slezáková Vendula PLU0854 295.28 8. 126.88(12) 139.83( 8)155.45(14)
15 Kučerová Klaudie STE0853 250.98 10. 63.59(15) 114.65(10)136.33(15)
16 Paulíčková Tereza UOL0750 208.85 1. 208.85( 1)
17 Šestáková Tereza UOL0851 201.76 12. 68.11(12)133.65(17)
18 Kubálková Eliška STE0854 197.71 14. 94.08(14) 103.63(19)
19 Reichlová Lucie KSU0850 180.57 11. 75.60(11)104.97(18)
20 Cetlová Karolína AOP0752 162.66 13. 162.66(13)
21 Good Julie SBR0750 134.32 16. 134.32(16)
22 Vrbová Marie PTE0850 122.26 13. 53.00(13) 69.26(22)
23 Borunská Alžběta AOP0950 117.29 13. 117.29(13)
24 Dosedělová Tereza PTE0755 92.73 21. 92.73(21)
D14C
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
RBK 1
ZAM 2
JPV 3
1 Jílková Lenka UOL0654 B 413.07 1. 207.28( 1)205.79( 1)202.12( 2)
2 Šaňáková Marie UOL0651 B 383.92 3. 189.26( 3)194.66( 3)180.88( 5)
3 Gallo Natálie AOP0652 B 380.22 3. 187.81( 4) 192.41( 3)
4 Navrátilová Marie ASU0599 B 368.04 5. 178.13( 7)189.91( 5)177.24( 8)
5 Burdová Helena STE0653 B 362.69 5. 182.42( 5) 180.27( 6)
6 Zatloukalová Julie STE0650 B 360.17 6. 181.26( 6)176.58( 7) 178.91( 7)
7 Mikošková Marie STE0552 B 359.46 4. 168.51(11)190.95( 4)166.92(10)
8 Pazderníková Zdeňka ASU0698 B 355.07 4. 172.22(10)169.68( 8) 182.85( 4)
9 Dráčová Barbora UOL0652 B 323.57 6. 180.93( 6)142.64(17)
10 Pospíšilová Stella STE0551 B 321.60 9. 172.74( 9) 148.86(15)
11 Müllerová Marie KSU0565 B 312.14 9. 126.15(13) 156.30( 9)155.84(14)
12 Stryková Karolína KSU0656 306.91 10. 139.95(12) 146.67(10)160.24(12)
13 Kopecká Nela UOL0650 295.31 8. 176.51( 8)118.80(15)
14 Pattermanová Magdalena KSU0660 250.99 14. 112.01(15) 122.61(14)128.38(19)
15 Venusová Anna STE0554 240.91 13. 123.00(13)117.91(21)
16 Holasová Barbora AOP0651 205.46 1. 205.46( 1)
17 Pachmannová Katka AOP0551 203.46 2. 203.46( 2)
18 Otrubová Anna PLU0577 199.55 2. 199.55( 2)
19 Přikrylová Jana JPV0652 182.46 16. 89.76(16) 92.70(17) 71.62(24)
20 Přikrylová Ivana JPV0653 181.42 16. 76.32(17) 101.91(16) 79.51(23)
21 Cetlová Magdaléna AOP0552 169.35 9. 169.35( 9)
22 Kotrle Sylvia STE0652 161.91 11. 161.91(11)
23 Pobucká Eliška ASU0550 156.15 13. 156.15(13)
24 Koukalová Elena UOL0553 143.70 16. 143.70(16)
25 Konečná Julie KSU0550 143.04 11. 143.04(11)
26 Plachá Aneta JPV0555 132.63 18. 132.63(18)
27 Moskvová Agáta ZLH0550 131.29 12. 131.29(12)
28 Bartáková Veronika UOL0551 123.07 20. 123.07(20)
29 Smýkalová Eliška KSU0676 116.77 14. 116.77(14)
30 Good Eliška SBR0550 94.99 22. 94.99(22)
D16C
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
RBK 1
ZAM 2
JPV 3
1 Janečková Adéla PLU0452 B 188.44 2. 96.14( 2) 92.30( 3)
2 Šánová Julie KSU0494 B 177.08 2. 72.88( 2) 86.64( 3) 90.44( 4)
3 Heclová Marie KSU0454 B 170.14 2. 77.49( 4) 92.65( 2)
4 Murínová Markéta KSU0383 137.10 5. 58.48( 5) 78.62( 5)
5 Kovalčíková Anna AOP0453 115.05 1. 115.05( 1)
6 Lubrichová Veronika STE0451 100.00 1. 100.00( 1)
6 Němečková Kateřina PLU0350 100.00 1. 100.00( 1)
8 Juráková Karolína STE0352 12.38 6. 12.38( 6)
D18C
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
RBK 1
ZAM 2
JPV 3
1 Šneiderová Daniela ASU0398 B 200.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1)
2 Smolková Sabina STE0250 B 157.45 2. 76.93( 2) 80.52( 2)
3 Kličková Anna KON0272 108.76 3. 72.78( 3) 35.98( 3)
4 Pospíšilová Helena STE0253 60.50 4. 60.50( 4)
H10C
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
RBK 1
ZAM 2
JPV 3
1 Lutera Oliver PLU1001 403.96 1. 203.80( 1)176.94( 4) 200.16( 2)
2 Štábl Vít KSU1100 402.20 1. 152.97( 6) 197.86( 2)204.34( 1)
3 Matoušek Jan STE0909 388.76 1. 222.84( 1)165.92(11)
4 Hřivňák Petr PLU0900 364.76 2. 199.49( 2) 165.27(12)
5 Růžička Matěj KSU0901 361.82 3. 196.71( 3) 165.11(13)
6 Mátl Jáchym KSU0909 359.17 4. 176.69( 4) 182.48( 7)
7 Jordán Dominik KSU1000 354.55 3. 142.80( 7) 179.31( 3)175.24( 9)
8 Marek Martin STE1100 352.85 5. 157.51( 5) 169.41( 5)183.44( 6)
9 Mátl Adam KSU1111 294.53 8. 132.79( 8) 161.74(14)
10 Markovič Krištof JPV0907 241.34 9. 95.20( 9) 146.14(15)
11 Koutný Ondřej JPV1001 195.50 3. 195.50( 3)
12 Stojaník Zdeněk KSU0919 191.47 6. 58.35( 6)133.12(17)
13 Pánek Antonín SSU0901 185.37 4. 185.37( 4)
14 Liber Václav AOP1000 184.41 5. 184.41( 5)
15 Vrba Antonín PTE1001 177.49 8. 177.49( 8)
16 Rozsíval Martin KON1022 173.15 10. 173.15(10)
17 Plachý Matyáš JPV1010 133.28 8. 0.00( 8)133.28(16)
18 Vlček Antonín KSU1121 121.70 18. 121.70(18)
19 Dostál Lukáš KON0929 113.83 19. 113.83(19)
20 Chmelář Filip JPV0900 63.34 20. 63.34(20)
21 Tříska David PTE1003 53.38 21. 53.38(21)
22 Maláč Petr KSU1131 52.89 22. 52.89(22)
23 Smýkal Lukáš KSU1101 23.72 10. 23.72(10)
24 Jäckel Maxmilián KSU1020 12.13 7. 12.13( 7)
H12C
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
RBK 1
ZAM 2
JPV 3
1 Světnický Antonín STE0800 B 410.44 1. 201.02( 2)209.42( 1)196.89( 2)
2 Gallo Ondřej AOP0802 B 401.55 1. 191.69( 5) 209.86( 1)
3 Kovalčík Petr AOP0901 B 390.63 1. 203.61( 1) 187.02( 6)
4 Paloncý Jan KSU0808 B 389.82 2. 194.35( 4)195.47( 2)184.78( 8)
5 Mrkvica Václav ZLH0800 B 380.66 4. 193.46( 4)187.20( 5)
6 Macek Vojtěch ASU0748 B 379.89 3. 184.78( 6)195.11( 3)147.58(19)
7 Navrátil Pavel ASU0747 B 372.70 3. 179.45( 7)172.08( 6) 193.25( 3)
8 Šneider Kvido ASU0749 B 358.26 5. 143.22(13) 174.52( 5)183.74( 9)
9 Miča Jan KSU0701 B 350.48 4. 160.86(10) 189.62( 4)
10 Kubíček Vavřinec UOL0801 B 334.55 8. 166.90( 8) 63.17(13) 167.65(13)
11 Sekanina Ondřej ASU0745 B 333.02 7. 154.90(11) 165.20( 7)167.82(12)
12 Janeček Jáchym UOL0700 319.32 11. 147.69(12) 171.63(11)
13 Holas Štěpán AOP0900 312.85 10. 135.69(15) 177.16(10)
14 Tomášek Josef STE0808 288.52 14. 137.65(14) 150.87(17)
15 Mikoška Jan STE0807 279.02 10. 124.00(16)100.26(10) 155.02(14)
16 Plachý Ondřej JPV0707 241.54 7. 56.59(14)184.95( 7)
17 Čech Viktor AOP0801 195.37 3. 195.37( 3)
18 Juřina Marek KSU0828 187.76 12. 70.29(12)117.47(22)
19 Král Ondřej ASU0746 161.80 9. 161.80( 9)
20 Polášek Filip KSU0818 151.73 15. 151.73(15)
21 Barták Petr UOL0805 151.56 16. 151.56(16)
22 Robenek Jiří UOL0701 148.10 18. 148.10(18)
23 Holý Štěpán SBR0802 135.05 8. 135.05( 8)
24 Pánek Ondřej SSU0702 132.00 9. 132.00( 9) 0.00(24)
25 Mlček Vincenc KSU0700 131.14 20. 131.14(20)
26 Podzimek Theodor KON0808 126.99 21. 126.99(21)
27 Marek Vít KSU0838 114.35 11. 43.69(17) 70.66(11)
28 Novotný Jakub PLU0804 90.66 16. 0.00(18) 0.00(16) 90.66(23)
29 Kubeš David PLU0800 12.67 15. 12.67(15) 0.00(25)
H14C
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
RBK 1
ZAM 2
JPV 3
1 Štorek Jan JPV0505 B 395.75 2. 193.40( 4)202.35( 2)
2 Borunský Matěj AOP0600 B 395.74 1. 189.66( 3) 206.08( 1)
3 Štábl Patrik KSU0606 B 394.00 1. 208.30( 1)185.70( 6)
4 Otruba František PLU0501 B 386.85 1. 184.97( 4)201.88( 1)
5 Šána Robert KSU0616 B 367.15 4. 182.93( 5) 184.11( 7)183.04( 4)
6 Soldán Robin PLU0600 B 364.49 3. 172.93( 6)161.73( 8) 191.56( 3)
7 Bláha Adam KSU0525 B 359.08 5. 158.91( 7) 189.36( 5)169.72( 6)
8 Jordán Alexandr KSU0626 B 315.66 2. 116.19(10)199.47( 2)
9 Dvořák Štěpán KON0537 302.07 5. 120.50( 9)181.57( 5)
10 Šesták Jakub UOL0601 266.33 8. 117.66(10)148.67( 8)
11 Karásek Antonín PLU0503 260.46 8. 141.90( 8) 118.56(11)
12 Vodička Igor UOL0502 202.04 2. 202.04( 2)
13 Černoch Martin PLU0500 198.65 3. 198.65( 3)
14 Slavík Ondřej TVR0500 165.64 11. 74.92(11) 90.72(12)
15 Poláček Tomáš JPV0520 162.52 7. 162.52( 7)
16 Kobylka David ASU0546 139.73 9. 139.73( 9)
17 Greschner Adam ASU0547 134.01 9. 134.01( 9)
18 Hejtmánek Štěpán SSU0505 120.03 10. 120.03(10)
19 Křupka Tadeáš KON0606 68.61 13. 68.61(13)
H16C
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
RBK 1
ZAM 2
JPV 3
1 Stryk Štěpán KSU0306 B 225.28 1. 119.14( 1)106.14( 1)
2 Patterman Prokop KSU0333 B 194.53 1. 100.00( 1) 94.53( 2) 78.55( 6)
3 Novotný Erik ZLH0301 B 162.11 2. 79.29( 2) 80.77( 4) 81.34( 5)
4 Krampla Michal Jan UOL0302 B 160.26 3. 70.89( 3) 86.34( 3) 73.92( 7)
5 Sarazin Julien Pierre UOL0303 106.54 4. 60.54( 4) 46.00( 6)
6 Černoch Martin PLU0500 98.72 2. 98.72( 2)
7 Karásek František PLU0301 95.14 3. 95.14( 3)
8 Šperlich Jan KSU0403 92.45 5. 60.52( 5) 31.93(10)
9 Chmelář Pavel JPV0333 83.88 4. 83.88( 4)
10 Jordán Alexandr KSU0626 72.88 8. 72.88( 8)
11 Polášek Vít KSU0402 63.53 9. 63.53( 9)
12 Štoudek Martin ASU0448 55.54 5. 55.54( 5)
H18C
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
RBK 1
ZAM 2
JPV 3
1 Štorek David JPV0202 B 200.00 1. 100.00( 1) 76.31( 4) 100.00( 1)
2 Babišta Antonín KSU0111 B 181.22 2. 90.99( 2) 74.20( 5) 90.23( 2)
3 Hecl František KSU0201 B 100.00 1. 100.00( 1)
4 Šafář Martin KSU0105 93.57 2. 93.57( 2)
5 Seidenglanz Jáchym SSU0202 78.28 3. 78.28( 3)
6 Chmelář Jan JPV0102 61.97 3. 61.97( 3)
7 Holusek Jiří JPV0123 58.06 4. 58.06( 4)
8 Šimek Štěpán UOL0104 29.07 5. 29.07( 5)