Výsledky závodu: Přebor škol v OB - krajské kolo Kraje Vysočina

Datum:
09.05.2019
Místo konání:
Žďár nad Sázavou, Horní 2; Active club
Pořadatel:
PZR - UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
Mapa:
U bazénu (2018)
Ředitel závodu:
Rosecká Alena - R2
Hlavní rozhodčí:
Hladílek Jan - R2
Stavitel tratí:
Rosecká Alena - R2
Kategorie:
D3     D5     D7     D9     DS     H3     H5     H7     H9     HS    
D3
0.80 km, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nováková Anna Marie CNV0001 10:14
2. Kozderková Jolana HAM0001 12:15 + 2:01
3. Šmardová Iva NLC0003 19:13 + 8:59
4. Pilná Anna NLC0001 22:45 + 12:31
5. Petříčková Zita CZS0031 29:44 + 19:30
6. Klusáčková Dorota CNV0002 33:38 + 23:24
7. Čermáková Nela CZS0030 43:39 + 33:25
8. Špačková Mia ZR4020 44:53 + 34:39
D5
1.00 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Baďurová Eliška ZR50001 5:46
2. Mužátková Kristýna CZS0023 7:34 + 1:48
3. Kamenická Tereza NLC0007 9:04 + 3:18
4. Čermáková Tina CZS0024 9:54 + 4:08
5. Strugis Chloe CZS0020 10:42 + 4:56
6. Červinková Veronika NLC0009 11:12 + 5:26
7. Nosková Alice LIB0004 11:50 + 6:04
8. Slanařová Markéta LIB0007 11:52 + 6:06
9. Bukáčková Šárka CZS0022 11:58 + 6:12
10. Kotovicová Anna NLC0006 12:55 + 7:09
11. Pelouchová Aneta CZS0021 14:47 + 9:01
12. Sejkorová Marta ZR4022 15:58 + 10:12
13. Dlouhá Nikola LIB0003 18:18 + 12:32
14. Řípová Adéla LIB0006 20:06 + 14:20
15. Pleskačová Agáta LIB0005 21:14 + 15:28
D7
1.30 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Běloušková Kateřina CGY0022 8:59
2. Jindřichová Eliška JGY0015 9:00 + 0:01
3. Mašková Anna ZGY0001 9:07 + 0:08
4. Dvořáčková Jana NLC0011 9:44 + 0:45
5. Janíčková Jolana NLC0010 10:21 + 1:22
6. Paulová Barbora CGY0023 10:51 + 1:52
7. Paulová Pavlína CZS0010 11:38 + 2:39
8. Hadová Dominika ZGY0002 12:26 + 3:27
9. Pelikánová Zoja ZGY0003 13:45 + 4:46
10. Doležalová Alena ZGY0005 14:33 + 5:34
11. Fialová Natálie CZS0014 14:46 + 5:47
12. Pleskačová Aneta CZS0013 15:29 + 6:30
13. Kozderková Magdalena ZBG0002 15:51 + 6:52
14. Jiránková Klára CZS0011 16:44 + 7:45
15. Inwaldová Jana ZGY0004 17:25 + 8:26
16. Málková Eliška CGY0024 17:43 + 8:44
17. Boháčková Lucie CGY0026 17:49 + 8:50
18. Dostálová Adéla NLC0012 21:43 + 12:44
19. Krédlová Natálie CGY0025 23:51 + 14:52
Němcová Adéla CZS0012 DISK
D9
1.90 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Srbová Michaela JGY0004 12:47
2. Stoklasová Zuzana NGY0010 13:56 + 1:09
3. Pilná Klára NGY0011 15:01 + 2:14
4. Peňázová Vendula ZGY0006 16:14 + 3:27
5. Marečková Ema NGY0012 16:41 + 3:54
6. Potocká Lucie ZGY0007 17:22 + 4:35
7. Zbínová Aneta CZS0015 19:15 + 6:28
8. Brabcová Sára CZS0019 19:59 + 7:12
9. Adamová Markéta CGY0015 20:11 + 7:24
10. Nepustilová Katka NGY0013 22:12 + 9:25
11. Landsmanová Zuzana CZS0016 22:17 + 9:30
12. Králíčková Michaela ZGY0008 22:21 + 9:34
13. Hospodková Michaela CGY0017 28:13 + 15:26
14. Prošková Simona CGY0016 29:56 + 17:09
15. Petříčková Elena CZS0017 31:38 + 18:51
16. Nakano Elisa JGY0005 35:31 + 22:44
Drahotská Libuše ZGY0009 DISK
DS
2.30 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nechanická Klára ZGY0013 13:38
2. Křížovičová Martina ZGY0010 14:55 + 1:17
3. Boháčková Anna CGY0006 15:15 + 1:37
4. Slámová Táňa NGY0004 15:51 + 2:13
5. Foltýnová Eva JGY0009 16:55 + 3:17
6. Dočkalová Klára JGY0010 17:00 + 3:22
7. Polanská Nelly ZGY0012 17:16 + 3:38
8. Ondráčková Eliška CGY0007 18:17 + 4:39
9. Štindlová Tereza CGY0008 19:34 + 5:56
10. Nekovářová Soňa CGY0009 21:19 + 7:41
11. Sabolová Marie CGY0010 22:27 + 8:49
12. Hájková Tereza ZGY0011 24:12 + 10:34
13. Toufarová Barbora JGY0011 24:13 + 10:35
14. Wehrenbergová Aneta TGY0006 29:33 + 15:55
H3
0.80 km, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Klusáček Mikuláš CNV0004 7:25
2. Šťastný Antonín LIB0002 8:34 + 1:09
3. Forst Matouš ZR40003 9:51 + 2:26
4. Novák Tobiáš CNV0003 10:11 + 2:46
5. Dostál Martin CZS0032 10:50 + 3:25
6. Broum Matěj SKR0001 16:58 + 9:33
7. Kovařík Tadeáš LIB0001 32:58 + 25:33
Hradil Filip NLC0004 DISK
H5
0.90 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Knap Jakub NVZ0001 6:55
2. Šimon Eduard ZR40002 7:37 + 0:42
3. Vinopal Vojtěch ZR40001 9:43 + 2:48
4. Michal Hugo NLC0005 10:53 + 3:58
5. John Tomáš CZS0027 12:15 + 5:20
6. Václavík Michal ZZR0001 13:35 + 6:40
7. Doležán Ondřej CZS0025 14:10 + 7:15
8. Pátek Tomáš CZS0028 14:18 + 7:23
9. Prokš Antonín LIB0008 15:52 + 8:57
10. Pertl Jakub CZS0029 19:37 + 12:42
11. Jirásek Rostislav CZS0026 19:38 + 12:43
12. Sysr Vojtěch LIB0009 24:55 + 18:00
H7
1.60 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Srb Vladimír JGY0002 8:06
2. Vítek Matěj JGY0003 8:30 + 0:24
3. Novák Matyáš CZS0003 9:06 + 1:00
4. Perka Filip CZS0002 9:37 + 1:31
5. Munzar David ZGY0015 10:16 + 2:10
6. Zábranský Dominik ZGY0016 10:40 + 2:34
7. Zmydloch Matyáš ZBG0001 10:44 + 2:38
8. Prášil Jakub JGY0001 10:45 + 2:39
9. Pospíšil David CZS0001 13:23 + 5:17
10. Krupička Vít CZS0004 13:49 + 5:43
11. Mráček Vojtěch ZGY0014 14:12 + 6:06
12. Smetánka Tomáš CGY0019 15:27 + 7:21
13. Víšek Petr CGY0021 16:27 + 8:21
14. Prokš Petr CGY0020 17:16 + 9:10
H9
2.30 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Venhoda Matěj JGY0006 12:50
2. Prášil Tomáš TZB0001 12:53 + 0:03
3. Pejchal Josef NGY0008 12:54 + 0:04
4. Jirků Adam NGY0005 13:47 + 0:57
5. Venhauer Vojtěch JGY0007 14:20 + 1:30
6. Špitálník David CGY0012 15:47 + 2:57
7. Pařízek Petr ZGY0020 16:14 + 3:24
8. Karlík Martin CGY0014 16:37 + 3:47
9. Brož Patrik ZGY0018 17:05 + 4:15
10. Dvořáček Tomáš NGY0007 17:18 + 4:28
11. Hradil Eliáš NGY0009 17:50 + 5:00
12. Freibauer Roman CGY0011 18:26 + 5:36
13. Svoboda MIchal TZB0002 19:58 + 7:08
14. Vrána Tomáš CZS0005 20:09 + 7:19
15. Pavlíček Martin CZS0006 21:09 + 8:19
16. Piskač Alois CGY0013 23:56 + 11:06
17. Hospodka Lukáš CZS0008 25:10 + 12:20
18. Starý Michal NGY0006 29:19 + 16:29
19. Dvořák Jakub CZS0007 31:28 + 18:38
20. Fiala Štěpán CZS0009 35:02 + 22:12
Budzinski Marek ZGY0017 DISK
HS
2.70 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nechanický Jan ZGY0024 13:07
2. Cícha Matěj TGY0003 13:54 + 0:47
3. Novotný Tomáš TGY0001 14:22 + 1:15
4. Ušák Jan ZGY0021 14:29 + 1:22
5. Žanda Jan CGY0002 14:55 + 1:48
6. Tkáč Juraj JGY0012 14:59 + 1:52
7. Novotný Vojtěch TGY0002 15:05 + 1:58
8. Chrást Lukáš NGY0001 15:16 + 2:09
9. Kopecký Jan ZBG0003 15:38 + 2:31
10. Sabol Josef CGY0001 15:46 + 2:39
11. Sitař Miroslav ZBG0004 16:41 + 3:34
12. Hudec Filip JGY0008 16:52 + 3:45
13. Švoma Milan ZGY0100 18:10 + 5:03
14. Záboj Petr JGY0014 18:53 + 5:46
15. Poskočil Dominik TGY0005 19:24 + 6:17
16. Bartoš Jiří ZGY0022 20:12 + 7:05
17. Pařízek Jan ZGY0023 20:37 + 7:30
18. Pavlas Michal CGY0003 22:16 + 9:09
19. Holub Dan CGY0004 23:08 + 10:01
MS Voborníková Alena CGY999 15:09 + 2:02