Logo

Výsledky závodu: Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček

Klubové výsledky : AOP (25)

Datum:
25.09.2021
Místo konání:
Hradec Králové - Pouchov
Pořadatel:
SHK - OK Slavia Hradec Králové
Mapa:
Pouchov-Věkoše, M 1:4000, E 2 m, stav 9/2021, ISSprOM 2019, v obalu, autor Jan Netuka
Ředitel závodu:
Netuka Jan - R1
Hlavní rozhodčí:
Fátor Jan - R1
Stavitel tratí:
Netuka Vojtěch - R2
Protokol:
Protokol o průběhu závodu v orientačním běhu
--------------------------------------------
Datum: 25.9.2021
Závod: Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček
Ředitel závodu: Jan Netuka
Hlavní rozhodčí: Jan Fátor
Stavitel tratí: Vojtěch Netuka
Jury: 1. Zdeněk Šabatka (PHK), 2. Tomáš Bubela (ASU), 3. Zuzana Klimplová (LPU)
--------------------------------------------
Hodnocení závodu:
Závod proběhl za polojasného počasí 20 °C, celkově závod absolvovalo 1071 závodníků. Byla ošetřena dvě lehká zranění. Proti průběhu závodu nebyl podán žádný protest. Hlavní rozhodčí schválil závod ve všech kategoriích.
Kategorie:
D14C     D16A     D18A     D18C     H12C     H14C     H16A     H16C     H18A     H20A     H21E     H21A     H21C    

D14C 1.96 km, 5 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
17. Cetlová Karolína AOP0752 Orientační Běh Opava 17:32 + 4:04
27. Kovalčíková Alena AOP0751 Orientační Běh Opava 18:46 + 5:18
33. Klöslová Sofie AOP0854 Orientační Běh Opava 20:02 + 6:34

D16A 2.10 km, 5 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
14. Gallo Natálie AOP0652 Orientační Běh Opava 14:57 + 1:23
16. Cetlová Magdaléna AOP0552 Orientační Běh Opava 15:11 + 1:37
31. Holasová Barbora AOP0651 Orientační Běh Opava 16:13 + 2:39

D18A 2.12 km, 5 m, 20 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
28. Pachmannová Bára AOP0351 Orientační Běh Opava 16:16 + 3:33
41. Kovalčíková Anna AOP0453 Orientační Běh Opava 20:17 + 7:34

D18C 2.06 km, 5 m, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
6. Klechová Karolína AOP0452 Orientační Běh Opava 16:33 + 2:52

H12C 2.13 km, 5 m, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
2. Kovalčík Petr AOP0901 Orientační Běh Opava 16:19 + 0:11
3. Holas Štěpán AOP0900 Orientační Běh Opava 16:43 + 0:35

H14C 2.25 km, 5 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
5. Čech Viktor AOP0801 Orientační Běh Opava 14:23 + 1:49
11. Gallo Ondřej AOP0802 Orientační Běh Opava 15:16 + 2:42

H16A 2.34 km, 5 m, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
28. Borunský Matěj AOP0600 Orientační Běh Opava 15:19 + 2:29

H16C 1.87 km, 5 m, 21 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
32. Klapetek Václav AOP0503 Orientační Běh Opava 21:00 + 5:45

H18A 2.21 km, 5 m, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
2. Čech Vít AOP0302 Orientační Běh Opava 13:43 + 0:29
7. Valík Adam AOP0301 Orientační Běh Opava 14:20 + 1:06

H20A 2.29 km, 5 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 7610

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
7. Kostka Jiří AOP0201 Orientační Běh Opava 14:22 + 0:47 7728

H21E 2.51 km, 5 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 9425

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
20. Hadač Filip AOP9301 Orientační Běh Opava 15:23 + 1:51 8938
34. Sklenář Martin AOP9501 Orientační Běh Opava 16:52 + 3:20 7873

H21A 2.33 km, 5 m, 21 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 7323

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
25. Mielec Jaromír AOP9701 Orientační Běh Opava 15:33 + 1:21 7145
46. Kovalčík Tomáš AOP7301 Orientační Běh Opava 17:05 + 2:53 6319
49. Holas Tomáš AOP7802 Orientační Běh Opava 17:29 + 3:17 6104

H21C 2.10 km, 5 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 5601

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
19. Hadač Miroslav AOP6501 Orientační Běh Opava 15:56 + 2:27 4997
37. Schuster Martin AOP6502 Orientační Běh Opava 17:55 + 4:26 4141