Logo

Výsledky závodu: Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B)

Datum:
26.09.2021
Místo konání:
Dolní Olešnice
Pořadatel:
SJC - Sportcentrum Jičín
Mapa:
Ředitel závodu:
Mrázek Jan - R1
Hlavní rozhodčí:
Kalenský Tomáš - R1
Stavitel tratí:
Kovář Miroslav - R2
JURY:
Pašek František, Petržela Jan, Wolf Daniel
Protokol:
Závody proběhly za slunečného počasí.
Hlavní rozhodčí schválil výsledky závodů ve všech kategoriích.
V průběhu závodů bylo ošetřeno několik drobných zranění a 4 distorze kotníku.
Kategorie:
D12     D135     D14     D18     D21     H12     H135     H14     H165     H18     H21     MIX    

D12

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
2. Houžvičková Kateřina 19:48 +
1. Kvapilová Kristýna 19:55
3. Zabořilová Anna 19:01 +
5. Jedličková Lucie 23:16 +
6. Málková Karolína 25:01 +
1. Macháčková Lucie 18:32
3. Hančová Karolína 19:54 +
2. Nová Klára 22:27 +
6. Vrbatová Barbora 24:29 +
8. Grusserová Diana 25:53 +
3. Horáková Eliška 22:55 +
2. Jelínková Eva 18:52 +
1. Kučerová Kateřina 19:24
4. Rodová Anežka 24:03 +
8. Ehlerová Michaela 25:13 +
4. Vondráčková Jolana 23:10 +
8. Ptáčková Barbora 25:50 +
5. Řehořková Ema 23:09 +
6. Sochorová Kristýna 23:32 +
7. Lapáčková Šárka 25:40 +
9. Bohdanecká Antonie 27:25 +
12. Macháčková Kateřina 31:42 +
9. Holingerová Alžběta 26:23 +
4. Komárková Veronika 20:45 +
7. Hepnerová Tereza 23:33 +
5. Kvapilová Markéta 24:46 +
11. Vítková Eliška 31:55 +
9. Hynková Marie 30:39 +
10. Urbánková Lucie 34:24 +
7. Černý Antonín 24:56 +
11. Ladýřová Alžběta 31:40 +
11. Jakubská Lucie 34:41 +
10. Řadová Ráchel 28:42 +
10. Procházková Aneta 31:38 +
12. Snížková Žofie 40:59 +
12. Gregorová Magdalena 35:44 +
Mrázková Berta DISK
DISK
DISK

D135

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vítková Lucie 30:44
2. Kosová Michaela 33:51 +
3. Melicharová Zdeňka 35:48 +
8. Podrábská Marie 38:38 +
1. Dvorská Marie 32:44
1. Heczková Bohdana 29:03
2. Lošťáková Ivana 32:11 +
3. Janovská Petra 35:14 +
6. Ptáčková Kateřina 40:50 +
3. Kučerová Marie 33:56 +
5. Zakouřilová Helena 37:08 +
4. Gajdová Kristina 38:38 +
4. Haasová Renata 34:34 +
4. Knapová Iva 36:47 +
5. Klimplová Zuzana 38:46 +
6. Benešová Iva 34:55 +
7. Chvátilová Pavlína 42:02 +
2. Novotná Martina 35:14 +
5. Horáková Jindra 34:38 +
8. Demlová Jitka 42:42 +
8. Štichhauerová Kateřina 45:54 +
7. Jiroutová Eva 36:59 +
10. Langrová Eva 45:24 +
11. Renská Lenka 50:46 +
11. Matoušková Jana 48:25 +
6. Skyvová Kristýna 38:30 +
9. Lubrichová Eva 47:37 +
9. Brandejsová Petra 45:36 +
9. Procházková Jana 44:35 +
10. Vítečková Kateřina 48:40 +
10. Čivrná Karolína 45:49 +
12. Nýdrlová Eva 54:51 +
12. Hančová Alice 53:59 +
12. Stodůlková Lenka 51:13 +
13. Filipová Dagmar 57:49 +
13. Lazáková Šárka 60:35 +
14. Vaňurová Marcela 80:53 +
11. Čiháková Olga 53:53 +
7. Loukotová Andrea 42:29 +
13. Štefanová Klára 64:00 +
Junková Petra DISK
Buďárek Šimon DISK

D14

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
2. Podlešáková Monika 19:57 +
3. Málková Michaela 25:05 +
2. Novotná Vendula 22:00 +
12. Gajdová Michaela 24:30 +
2. Nemšovská Magdalena 24:12 +
1. Malečková Pavlína 21:18
6. Šestáková Johana 22:17 +
6. Flossmannová Lucie 26:08 +
4. Kunášková Karolína 22:16 +
3. Štěpová Barbora 21:45 +
5. Hrušková Tereza 25:16 +
5. Lošťáková Ela 24:49 +
7. Hladíková Julie 22:46 +
10. Petriláková Amálie Rebeka 30:16 +
3. Gregorová Alice 22:14 +
13. Kocmanová Adéla 24:44 +
1. Soukupová Marie 23:59
12. Lamačová Barbora 29:31 +
1. Havrdová Sheila 19:52
8. Havrdová Selina 28:49 +
13. Jakubcová Karolína 31:57 +
5. Malá Anežka 22:13 +
11. Salabová Pavlína 30:19 +
9. Kynčlová Anna 28:13 +
9. Cetlová Karolína 23:51 +
16. Klöslová Sofie 34:30 +
7. Gallo Natálie 26:16 +
14. Čivrná Eliška 24:50 +
4. Kutlvašrová Pavla 25:07 +
17. Hanušová Markéta 34:59 +
19. Hamáčková Táňa 29:15 +
9. Bulušková Barbora 30:01 +
6. Chrástová Barbora 25:46 +
18. Kawuloková Tereza 28:13 +
7. Balcarová Olga 28:06 +
11. Byrtusová Klára 28:46 +
4. Bulířová Žofie 22:13 +
17. Ellederová Eva 36:00 +
10. Bublíková Klára 28:35 +
15. Matoušková Markéta 25:27 +
12. Kunartová Dominika 31:31 +
15. Ondrušová Zuzana 33:49 +
10. Běloušková Kateřina 24:07 +
13. Paulová Barbora 31:39 +
18. Nováková Anna Marie 39:09 +
16. Kellerová Alice 25:29 +
18. Charouzová Eliška 36:34 +
14. Zoulíková Vendula 33:22 +
11. Fibírová Lucie 24:13 +
20. Bartoňová Elena 45:55 +
8. Leinweberová Julie 27:14 +
8. Ehlerová Anna 23:06 +
19. Reichelová Helena 39:56 +
16. Zakouřilová Klára 34:44 +
17. Snížková Adéla 28:04 +
15. Zákoucká Barbora 33:57 +
19. Mušková Amálie Anna 60:57 +
21. Solařová Linda 414:12 +
14. Selixová Mariana 32:01 +
20. Hebelková Kateřina 540:44 +
20. Zlatušková Sofie 48:54 +
DISK
DISK

D18

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
21. Smolková Barbora 35:55 +
1. Černá Ema 31:57
4. Bulířová Ema 32:02 +
27. Barnatová Klára 38:05 +
6. Rotková Markéta 36:21 +
1. Mulíčková Markéta 28:29
5. Smutná Anna Marie 33:29 +
2. Škáchová Viktorie 34:14 +
11. Tichá Dorotea 35:39 +
18. Dittrichová Lucie 35:46 +
5. Mrkvičková Ema 35:07 +
5. Batani Valentina 32:53 +
15. Matyášová Kristýna 35:00 +
4. Novotná Michaela 34:28 +
10. Martanová Lea 34:37 +
31. Stoklasová Zuzana 38:29 +
3. Fejfarová Tereza 34:27 +
7. Koberová Kateřina 33:20 +
22. Aschermannová Klára 36:19 +
7. Štraitová Jolana 36:40 +
8. Kodejšová Markéta 33:31 +
17. Housková Barbora 35:37 +
15. Kotková Adéla 38:11 +
6. Bambousková Julie 33:05 +
33. Hlaváčová Lucie 39:49 +
9. Kurečková Klára 37:10 +
2. Doušková Kateřina 30:35 +
3. Hanušová Kateřina 33:23 +
11. Randáková Adéla 37:28 +
15. Vávrová Vanda 37:25 +
9. Štěpová Kateřina 34:27 +
10. Chrzová Eliška 37:13 +
14. Krejčová Lucie 37:19 +
11. Balejová Julie 34:55 +
12. Baldrianová Eva 37:44 +
16. Malečková Hana 37:40 +
7. Kožíšková Kateřina 33:51 +
8. Richtrová Kamila 36:57 +
23. Beránková Šárka 39:57 +
2. Thýnová Martina 33:22 +
29. Čečková Karolína 41:51 +
13. Košková Martina 37:08 +
12. Dobrovolná Anna 34:55 +
17. Dušková Tereza 38:32 +
19. Myšková Ema 39:01 +
28. Koubová Hana 38:07 +
18. Kosobudová Anna 39:17 +
12. Poborská Eliška 35:58 +
6. Holasová Barbora 33:47 +
20. Kovalčíková Alena 40:04 +
21. Pachmannová Bára 39:36 +
16. Švecová Karolína 35:34 +
23. Švecová Anežka 40:11 +
17. Linhartová Klára 38:25 +
8. Morávková Zuzana 34:20 +
25. Tomášová Anna 40:49 +
24. Výchová Veronika 40:07 +
10. Procházková Doubravka 34:45 +
22. Hovořáková Karolína 40:08 +
25. Bednaříková Emma 40:25 +
37. Blažková Veronika 42:48 +
21. Kubáková Nela 40:05 +
9. Novotná Jitka 33:49 +
1. Metelková Michaela 31:31
36. Chvátilová Johana 46:03 +
20. Neumannová Alžběta 39:09 +
20. Mellanová Judita 35:51 +
19. Chrástová Magdaléna 39:34 +
26. Hudská Štěpánka 41:23 +
19. Tomanová Eliška 35:47 +
14. Finstrlová Kristýna 38:03 +
29. Finstrlová Julie 43:18 +
24. Matoušková Jana 37:16 +
16. Pavlová Eliška 38:29 +
27. Štětínská Tereza 42:19 +
4. Tomášková Linda 33:25 +
35. Měšťanová Tereza 45:50 +
22. Janošíková Eva 39:43 +
23. Pavlíčková Hana 37:14 +
13. Lošťáková Sára 37:53 +
32. Šimšová Pavla 44:11 +
29. Urbánková Eva 38:13 +
31. Kulová Laura 43:01 +
18. Pecko Sára 38:54 +
26. Matěásková Šárka 37:49 +
42. Kopecká Anna 51:41 +
3. Karlová Anna 30:40 +
14. Lamačová Kateřina 34:59 +
24. Houžvičková Daniela 40:39 +
36. Novotná Barbora 44:50 +
13. Haasová Klára 34:57 +
28. Kološová Veronika 41:22 +
33. Dvořáková Kateřina 44:25 +
30. Čápová Eliška 38:23 +
34. Benešová Michaela 44:48 +
28. Plachá Zita 42:46 +
35. Bartošová Marie 42:04 +
30. Dvořáková Veronika 41:53 +
38. Dvořáková Hana 45:32 +
39. Bídová Markéta 45:29 +
32. Binarová Adéla 43:26 +
35. Jílková Lenka 44:35 +
32. Klechová Karolína 38:30 +
41. Cetlová Magdaléna 50:26 +
39. Kovalčíková Anna 46:08 +
41. Savruková Adéla 47:25 +
27. Šestáková Marie 41:13 +
40. Štemberová Bára 48:37 +
40. Pecková Tereza 46:56 +
38. Andrlová Lea 48:13 +
34. Heczková Anna 44:30 +
46. Rážová Aneta 50:08 +
39. Příkazská Zuzana 48:25 +
31. Chrtková Anežka 44:09 +
36. Vodičková Johana 42:45 +
37. Pipková Karolína 46:23 +
42. Tučková Anna 53:36 +
47. Háková Eliška 53:37 +
40. Podoubská Adéla 48:25 +
30. Skalová Jolana 43:25 +
43. Horáková Veronika 48:31 +
45. Vrábelová Hana 53:33 +
37. Kopecká Martina 45:17 +
38. Pekárková Bára 45:10 +
44. Halámková Jana 53:28 +
41. Holíková Simona 51:46 +
45. Kuhnová Alžběta 49:11 +
46. Kubíková Magdaléna 55:42 +
44. Losmanová Natálie 69:03 +
34. Lubrichová Veronika 40:03 +
47. Müllerová Marie 77:36 +
43. Šánová Julie 60:15 +
44. Šádková Martina 49:10 +
33. Metelková Taťána 44:30 +
DISK
42. Veselá Tereza 48:13 +
26. Slavíková Tereza 41:00 +
Kropáčková Vendula DISK
48. Chmelařová Romana 55:44 +
43. Vozábalová Hana 52:44 +
DISK
DISK
DISK
DISK
25. Skácelová Adéla 37:47 +
Podrábská Alžběta DISK
DISK

D21

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
12. Kulhavá Šárka 48:28 +
2. Stehlíková Jana 46:03 +
3. Peterová Jana 45:26 +
6. Štěrbová Daniela 46:14 +
1. Svobodová Lenka 45:28
10. Kosová Tereza 48:39 +
4. Matějů Martina 44:36 +
13. Vyhnálková Barbora 51:57 +
2. Sieglová Eliška 43:59 +
13. Dittrichová Michaela 48:39 +
3. Perůtková Jindra 46:47 +
4. Kabáthová Eva 45:32 +
11. Mechlová Lenka 48:12 +
4. Jedličková Zuzana 47:32 +
5. Teplá Karolína 45:52 +
15. Korpasová Tereza 49:54 +
6. Grycová Kateřina 48:36 +
6. Kozáková Zdenka 45:52 +
17. Matějková Barbora 50:04 +
5. Sokolářová Šárka 48:23 +
7. Vejražková Rozárka 46:23 +
10. Hančová Petra 47:39 +
7. Nováková Tereza 49:25 +
9. Zvěřinová Martina 48:38 +
8. Zháňalová Barbora 47:28 +
10. Hiršová Gabriela 51:01 +
8. Hiklová Natalia 48:35 +
2. Omová Michaela 44:19 +
19. Rufferová Iva 56:03 +
12. Luštická Lucie 50:38 +
5. Hájková Eliška 44:51 +
26. Zimmerová Kateřina 62:53 +
1. Semíková Lucie 43:35
1. Vandasová Adéla 43:42
15. Hepnerová Martina 52:38 +
22. Novotná Kateřina 58:59 +
14. Voborníková Alena 48:48 +
17. Benešová Jana 54:31 +
15. Gregorová Kamila 52:30 +
31. Marková Ema 59:13 +
12. Poklopová Lenka 51:31 +
11. Štičková Anna 48:55 +
7. Bogarová Adélka 47:09 +
14. Janovská Kateřina 52:18 +
24. Slavíková Silvie 60:32 +
16. Opálková Martina 49:56 +
20. Hlaváčová Anežka 56:49 +
18. Nechanická Klára 57:05 +
30. Kočová Halina 59:00 +
8. Kavánková Iva 50:22 +
16. Jeřábková Jitka 54:30 +
9. Žaloudková Klára 47:33 +
11. Šístková Iveta 51:19 +
29. Jansová Doubravka 66:10 +
24. Szymanská Zuzana 54:08 +
9. Škáchová Magdalena 50:52 +
25. Snížková Petra 63:48 +
28. Chmelařová Michaela 57:23 +
24. Červená Adéla 60:00 +
14. Thýnová Nikola 52:20 +
27. Chvalová Věra 57:19 +
18. Šiková Barbora 55:43 +
23. Kinkorová Tereza 59:14 +
22. Sklenářová Radka 53:03 +
16. Dékány Pavla 54:26 +
28. Vavrysová Barbara 65:52 +
18. Holečková Petra 50:28 +
25. Kroniková Štěpánka 61:20 +
26. Raková Petra 63:55 +
29. Korpasová Lucie 58:59 +
22. Špringlová Kamila 58:47 +
20. Chromá Adéla 58:41 +
38. Nováková Světlana 66:32 +
27. Wiesnerová Monika 63:33 +
13. Nováková Zuzana 50:54 +
21. Šimůnková Gabriela 51:46 +
23. Hermannová Anna 59:36 +
31. Rosendorfová Lenka 69:57 +
34. Nevěřilová Kateřina 61:05 +
28. Pišová Adéla 64:21 +
17. Bednaříková Sára 56:56 +
3. Tesařová Markéta 44:28 +
35. Koporová Petra 70:36 +
33. Hendrychová Zuzana 70:27 +
26. Martanová Elin 56:08 +
29. Chrástová Tereza 64:24 +
27. Thořová Markéta 65:09 +
23. Semrádová Jana 53:51 +
32. Chaloupková Kateřina 68:01 +
30. Chaloupková Veronika 66:53 +
32. Rýdlová Magdaléna 59:53 +
36. Podrábská Marie 74:21 +
19. Rýdlová Adéla 57:55 +
19. Blažková Kateřina 51:08 +
30. Kosobudová Kateřina 65:24 +
36. Míková Michaela 75:40 +
25. Mašínová Anna 55:10 +
21. Šklíbová Míša 57:59 +
37. Podešvová Vlasta 80:08 +
37. Randáková Helena 64:35 +
34. Vrbatová Petra 69:53 +
21. Kutlvašrová Vlaďka 58:57 +
36. Doubková Emma 64:07 +
31. Škarková Kateřina 67:19 +
32. Košárková Iva 70:11 +
33. Šklíbová Veronika 59:59 +
37. Filipová Tereza 74:35 +
34. Šklíbová Jana 71:47 +
35. Petriláková Anežka Rozári 63:33 +
33. Magazu Annabelle 68:05 +
38. Petriláková Petra 84:33 +
20. Pekárková Eva 51:15 +
Tichá Veronika DISK
DISK
Plochová Dominika DISK
Sanna Karin DISK
Škáchová Zuzana DISK
DISK
DISK
DISK
39. Brožková Lucie 80:39 +
38. Jelínková Adéla 81:45 +
Kovářová Jana DISK
Paříková Iva DISK
39. Šritrová Lenka 206:16 +
35. Nejezchlebová Martina 73:44 +
DISK
DISK
DISK

H12

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
6. Sochor Jakub 18:27 +
1. Čečka Matěj 17:25
1. Jakubský David 17:27
2. Dittrich Matouš 16:26 +
5. Pekárek David 19:18 +
3. Slováček Ondřej 18:26 +
5. Novotný Vít 18:24 +
6. Novotný Kryštof 19:52 +
2. Jelínek František 17:28 +
3. Engel Adam 16:34 +
7. Sedlák Václav 20:53 +
5. Junek Šimon 18:33 +
8. Skácel Jan 18:49 +
3. Votava Vojtěch 18:52 +
4. Horáček Jáchym 18:29 +
9. Klusáček Mikuláš 19:01 +
4. Šťastný Antonín 19:10 +
7. Novák Tobiáš 22:22 +
1. Škorpil Marek 16:22
9. Čihák Matěj 23:19 +
6. Čihák Jakub 21:33 +
7. Lamač Vítek 18:29 +
8. Kocman Lukáš 22:07 +
8. Ouzká Eliška 22:57 +
10. Kunart Lukáš 19:19 +
2. Chrtek Jan 18:29 +
11. Severa Matyáš 27:18 +
12. Macháček Jakub 24:24 +
10. Mayer Antonín 28:13 +
9. Košťál Antonín 24:42 +
13. Pouchlý Matěj 24:25 +
13. Bohdanecký František 49:18 +
10. Fiala Matyáš 25:06 +
11. Svoboda Adam 22:04 +
12. Balga Filip 46:20 +
DISK
Kutlvašr Vladimír DISK
Junek Kryštof DISK
Kutlvašr Vladimír DISK
4. Žemlík Eduard 16:48 +
11. Pešek Jáchym 30:33 +
Kutek Matěj DISK
14. Ticháček Jáchym 25:32 +
Vošvrda Václav DISK
Vlach Antonín DISK

H135

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
2. Drahoňovský Aleš 35:08 +
1. Kořínek Jindřich 31:07
1. Žemlík Pavel 35:21
4. Janovský Tomáš 36:13 +
6. Janas Petr 38:16 +
3. Sysel Ondřej 37:03 +
3. Filip Libor 35:21 +
7. Filipová Ivana 39:47 +
2. Šklíba Jan 36:26 +
1. Kučera Jan 35:05
5. Rod Jan 38:10 +
7. Ehler Tomáš 43:30 +
9. Vrabec Ondřej 39:50 +
4. Veljačik Pavel 37:16 +
6. Šístek Daniel 43:06 +
7. Hofhanzl Abrahám 39:01 +
8. Nevrkla Tomáš 41:32 +
5. Gregor Petr 39:51 +
6. Vodička Oldřich 37:31 +
16. Pipek Kamil 53:46 +
4. Haas Karel 38:15 +
13. Beneš Jan 43:34 +
3. Nouza Petr 36:15 +
12. Blažek Petr 50:20 +
5. Junek Petr 36:47 +
13. Vondráček Martin 49:44 +
11. Chrást Tomáš 49:50 +
12. Lazák Jan 43:27 +
10. Bendák Petr 43:38 +
14. Kvášovský Jakub 53:45 +
10. Vrbata Alan 40:49 +
15. Hanč Jaroslav 51:38 +
10. Kutlvašr Ruda 49:25 +
15. Kalousek Jiří 52:53 +
9. Maroušek Jan 41:49 +
9. Šubrt Antonín 47:21 +
8. Václavek Tomáš 39:08 +
2. Matoušek Jiří 31:28 +
17. Silnoušek Jiří 71:36 +
14. Čečka Jiří 45:32 +
12. Kolář Viktor 46:06 +
13. Slovák Miroslav 52:36 +
11. Chvátil Jiří 40:54 +
11. Melichar Igor 45:41 +
15. Metelka Pavel 57:43 +
16. Vacek František 55:48 +
14. Zoulíková Iveta 49:48 +
8. Klvaňa Milan 44:17 +
17. Čivrný Pavel 62:04 +
17. Nová Martina 58:23 +
16. Hanuš Vladimír 70:51 +
DISK
DISK
DISK
Houska Jindřich DISK
Petrilák Miroslav DISK
Houska Jindřich DISK

H14

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
2. Hyxa Jan 19:15 +
2. Podrábský Ctibor 21:36 +
1. Heczko Erik 19:01
3. Kopecký Matyáš 20:20 +
1. Ticháček Jakub 21:25
3. Vaníček Jan 19:47 +
5. Maroušek Dominik 20:33 +
3. Víteček Šimon 21:42 +
2. Šubrt Jáchym 19:28 +
4. Drahoňovský Tomáš 20:22 +
4. Lamač František 22:27 +
4. Tomášek Prokop 20:01 +
8. Gallo Ondřej 22:00 +
6. Kovalčík Petr 23:05 +
7. Holas Štěpán 24:25 +
12. Kurka Antonín 24:10 +
7. Rémiš Štěpán 26:02 +
5. Macháček Tomáš 23:12 +
11. Brandejs Štěpán 23:52 +
8. Koten Vojtěch 26:06 +
6. Lacina Jan 23:28 +
6. Skripnik Matouš 20:34 +
9. Vrba Matyáš 26:39 +
8. Fibír Jakub 27:41 +
7. Patka Kryštof 21:21 +
12. Hrůzek Ondřej 27:41 +
9. Patka Marek 28:20 +
13. Rod Matyáš 24:23 +
11. Kučera Jakub 27:37 +
10. Termer Štěpán 28:52 +
14. Hlaváček Vojtěch 27:16 +
10. Sedlář Lumír 26:44 +
13. Šubrt Ondřej 29:46 +
10. Kvášovský Filip 23:50 +
13. Kvášovská Ludmila 28:06 +
18. Šimek Vojtěch 37:44 +
1. Metelka Tomáš 18:52
18. Horák Filip 41:19 +
14. Vrábel Štěpán 29:50 +
9. Sedláček Patrik 22:06 +
17. Dolák Jakub 40:47 +
11. Junek Matouš 29:31 +
17. Melichar Šimon 34:46 +
14. Veljačik Jonáš 28:58 +
12. Procházka Vít 29:34 +
16. Weiss Hugo 28:19 +
16. Havlík Patrik 38:52 +
17. Salinger Jakub 35:27 +
15. Hanák Matěj 27:31 +
19. Závodná Zuzana 45:08 +
15. Kotyk Šimon 30:02 +
18. Rémiš Šimon 39:03 +
15. Čečka Vojtěch 37:06 +
19. Beneda Vojtěch 43:07 +
Beneš Filip DISK
5. Šebelka Matěj 22:31 +
16. Guida Francesco 34:41 +
19. Michalec Vojtěch 50:02 +
DISK
DISK
DISK
DISK
DISK
DISK
DISK
DISK

H165

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
4. Škorpil Martin 42:28 +
1. Vávra Radek 47:34
1. Vávra Martin 39:31
2. Votoček Tomáš 37:57 +
5. Erlebach Josef 55:33 +
2. Vlastník Zdeněk 42:05 +
1. Šabatka Petr 34:36
3. Farář Václav 50:16 +
4. Jánek Ladislav 51:02 +
5. Pavlovec Petr 50:53 +
2. Průcha Miloslav 48:20 +
3. Sucharda Jiří 45:09 +
3. Sokolář Zdeněk 38:19 +
6. Zákravský Zdeněk 59:00 +
5. Kalibán Pavel 57:48 +
6. Farář Jaroslav 60:06 +
4. Knobloch Jindřich 53:52 +
6. Štregl Tomáš 81:13 +

H18

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
2. Stehlík Šimon 40:20 +
2. Němec David 43:50 +
6. Čepička Ladislav 40:23 +
4. Titz Adam 42:09 +
15. Zakouřil Matyáš 46:17 +
2. Bolehovský Daniel 36:14 +
8. Habán Oliver 42:31 +
18. Mairich Filip 48:41 +
1. Vitebský Lukáš 35:38
3. Štěpánek Jan 42:07 +
4. Gryc Ondřej 44:16 +
7. Račanský Jakub 40:31 +
9. Zřídkaveselý Adam 42:38 +
13. Odehnal Tomáš 45:55 +
11. Brosch Ondřej 43:01 +
33. Borunský Matěj 49:04 +
5. Valík Adam 44:25 +
3. Čech Vít 38:14 +
10. Vítek Matěj 42:39 +
7. Srb Vladimír 44:43 +
14. Venhoda Matěj 44:22 +
19. Váňa Vojtěch 44:27 +
9. Jelínek Kryštof 44:51 +
10. Haas Filip 42:41 +
27. Valenta Ondřej 48:20 +
6. Salaba Dan 44:39 +
5. Malý Antonín 40:12 +
25. Čtrnáct František 47:45 +
3. Kožina Štěpán 44:03 +
8. Kohoutek Oldřich 42:14 +
16. Jelínek Filip 43:38 +
12. Fejfar Lukáš 45:47 +
16. Štichhauer Daniel 44:44 +
7. Smolka Jakub 42:27 +
16. Černý Antonín 46:52 +
17. Melišík Jan 44:54 +
14. Hoetzel Hugo 43:28 +
8. Waldhauser Štěpán 44:45 +
19. Štregl Matyáš 46:01 +
5. Nemšovský Filip 42:10 +
19. Štrait Vilém 49:03 +
12. Štěrba Marek 43:03 +
32. Čermák Martin 48:57 +
1. Chaloupský Jakub 40:22
18. Neumann Matěj 45:31 +
15. Sedláček Jaroslav 43:35 +
25. Koliáš Štěpán 50:49 +
9. Mareš Albert 42:24 +
11. Snížek Martin 42:47 +
11. Kučera Jáchym 45:29 +
27. Petrilák Matouš Nathaniel 51:43 +
6. Pekárek Tobias 42:20 +
20. Hustý Adam 49:29 +
23. Pernička Václav 48:11 +
21. Ptáček Jonáš 45:28 +
21. Doušek Tomáš 49:35 +
22. Račanský Jiří 47:16 +
28. Čihák Jan 48:36 +
14. Procinger Jakub 46:11 +
24. Hanuš Filip 48:39 +
35. Černý Matouš 51:53 +
17. Sork Dominik 47:34 +
13. Elleder David 44:05 +
24. Hřivna Jakub 46:35 +
40. Havlíček Albert 60:30 +
4. Kabát Martin 39:03 +
31. Pobuda Vojtěch 48:47 +
26. Prášil Tomáš 50:53 +
21. Nouza Michal 47:15 +
20. Kolář Šimon 44:47 +
28. Dohnálek Tomáš 51:59 +
26. Jakubský Adam 51:02 +
22. Kovařík Tomáš 45:46 +
31. Damek Ondřej 53:59 +
32. Mrózek Paweł 53:44 +
29. Votoček Michal 48:38 +
27. Stach Ondřej 51:36 +
31. Třešňák Matěj 53:41 +
41. Marek Matěj 56:36 +
24. Zurynek Jan 50:45 +
20. Dolejší Jan 46:54 +
38. Racek Josef 53:27 +
22. Urbánek Tomáš 49:43 +
28. Marek Vojtěch 52:00 +
18. Škácha Vít 44:17 +
34. Skripnik Nikola 58:19 +
34. Kohoutek Vojtěch 54:39 +
12. Fábera David 42:49 +
29. Kodytek Adam 52:47 +
40. Rak Tomáš 62:25 +
36. Novák Adam 52:55 +
23. Šípek Ondřej 50:19 +
39. Fajfr Marek 59:05 +
37. Mellan Jonáš 53:07 +
41. Heřmánek Petr 63:24 +
25. Nejezchleb Vojtěch 50:38 +
40. Krpata Michal 56:34 +
33. Štichhauer Adam 56:23 +
36. Hájek Dominik 57:35 +
26. Šitina Tomáš 47:46 +
48. Kotyk Vojtěch 69:52 +
38. Lazák Jan 57:56 +
45. Dvořáček Michal 60:51 +
37. Koča Vojtěch 59:35 +
37. Oujezdský Matyáš 57:51 +
30. Janda Jakub 48:41 +
47. Žižka Přemysl 68:05 +
41. Jiras Jan 62:28 +
54. Tomanek Lukáš 72:44 +
39. Bláha Adam 60:28 +
29. Štábl Patrik 52:18 +
43. Donda Jakub 60:05 +
32. Meduna Filip 54:49 +
45. Ječmen Matyáš 71:26 +
51. Pivec Jan 66:06 +
42. Milota Břetislav 64:29 +
35. Janoch Samuel 56:38 +
42. Pekárek Tomáš 60:05 +
38. Vališ Vojtěch 59:45 +
44. Kuhn Vojtěch 69:36 +
48. Huleja Martin 64:33 +
49. Strakoš Ondřej 71:51 +
33. Eichler Vítek 54:37 +
23. Podolský Petr 46:04 +
35. Kurka Jaroslav 58:56 +
49. Novák Marek 87:49 +
46. Doucha Martin 61:59 +
30. Kubeček Antonín 53:02 +
47. Doucha Tomáš 79:46 +
53. Šeps Daniel 72:07 +
44. Jiroušek Dominik 64:39 +
42. Morávek Martin 63:16 +
17. Kolář Matyáš 43:40 +
36. Bartaloš Matyáš 58:59 +
52. Janas Adam 99:40 +
55. Šperlich Jan 73:10 +
45. Šána Robert 65:51 +
43. Jordán Alexandr 67:02 +
34. Pompach Lukáš 49:50 +
50. Málek David 73:30 +
51. Kokrda Vojtěch 93:26 +
47. Stavrinou David 62:24 +
52. Zounar Adam 91:16 +
46. Cejpková Karolína 74:28 +
52. Novák Matyáš 66:12 +
53. Kocourek Jiří 95:47 +
48. Jelínek Jaromír 85:27 +
50. Čivrný Jan 65:08 +
54. Setunský Jan 97:31 +
50. Buďárek David 89:23 +
Typlt Tomáš DISK
10. Fajfer Filip 45:07 +
30. Novák Stanislav 53:24 +
13. Kučera Tomáš 42:52 +
Štěrbák Josef DISK
15. Urbánek Adam 44:27 +
49. Kopecký Matyáš 64:59 +
46. Tichý Hubert 66:54 +
DISK
44. Štembera Vítek 60:30 +
51. Dejnožka Martin 78:55 +
Lesák Ondřej DISK
1. Donda Jiří 38:30
Tokár Radim DISK
Šauli Filip DISK
DISK
DISK
DISK
Čech Viktor DISK
Klapetek Václav DISK
Kostková Jana DISK
39. Řehoř Vojta 55:01 +
43. Nedomlelová Lucie 64:35 +
DISK
DISK
DISK
DISK

H21

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
2. Kamenický Matěj 50:35 +
2. Roudný Martin 51:44 +
5. Kubelka Tomáš 50:59 +
6. Coufal Jáchym 52:05 +
7. Hirš Otakar 54:04 +
2. Minář Marek 49:44 +
12. Metelka Ondřej 54:08 +
1. Petržela Jan 51:16
3. Kubát Pavel 50:36 +
13. Škvor Ota 54:16 +
3. Semík Ondřej 51:46 +
8. Glonek Jakub 53:20 +
4. Adámek Filip 51:44 +
12. Horvát Petr 57:24 +
4. Pompura Daniel 50:52 +
9. Poklop Martin 53:03 +
9. Melecký Martin 55:22 +
9. Schuster Marek 53:29 +
5. Kamenický Jeroným 51:45 +
5. Richtr Lukáš 52:31 +
30. Schulhof Jan 60:06 +
14. Rusý Tomáš 54:29 +
8. Škvor Adam 54:33 +
16. Kettner Lukáš 55:45 +
7. Wolf Daniel 52:26 +
30. Hájek Kryštof 62:02 +
7. Dlabaja Tomáš 53:17 +
18. Matějů Luboš 56:16 +
11. Navrátil Šimon 56:59 +
14. Janovský Tomáš 54:49 +
16. Nožka Radek 56:04 +
13. Fencl Jonáš 57:38 +
18. Mareček Šimon 56:41 +
3. Brlica Pavel 51:42 +
31. Zháňal Jan 62:20 +
20. Mokrý Stanislav 56:46 +
11. Luštický Martin 53:25 +
20. Karatsiolis Kryštof 60:24 +
24. Horák Patrik 57:20 +
20. Janas Petr 56:55 +
32. Landovský Jakub 62:28 +
6. Procházka Jan 52:34 +
33. Hubáček Michal 58:53 +
10. Klusáček Matěj 56:15 +
23. Cahel Marek 57:18 +
26. Kostka Jiří 58:11 +
25. Sklenář Martin 61:08 +
11. Hadač Filip 53:47 +
35. Thoř Tomáš 59:02 +
24. Baier Martin 60:47 +
10. Fodor Petr 53:35 +
32. Perůtka Jan 58:51 +
50. Slezák Zdeněk 67:35 +
1. Sýkora Vojtěch 49:38
40. Gajda Jan 60:51 +
22. Hausenblas Šimon 60:45 +
15. Šafka Sebastian 54:56 +
10. Nagy Josef 53:08 +
52. Novotný Marek 69:15 +
13. Janata Martin 54:16 +
1. Valeš Jiří 50:28
53. Stehlík Petr 69:38 +
19. Vištejn Jiří 56:43 +
19. Pipek Ondřej 56:25 +
15. Macek Ondřej 59:27 +
35. Lučan Vladimír 61:11 +
47. Srb Vladimír 63:50 +
18. Vítek Jaroslav 60:10 +
12. Prášil Marek 53:52 +
38. Goldschmidt Tobiáš 59:49 +
6. Chromý Adam 53:48 +
37. Gryc Vojtěch 64:31 +
39. Semrád Ladislav 59:59 +
23. Sháněl Jan 60:46 +
26. Grundman Vojtěch 58:30 +
27. Navrátil Boris 58:31 +
26. Janda Ondřej 61:22 +
29. Gajda Martin 59:56 +
48. Měšťan Ondřej 63:52 +
19. Makovský Jakub 60:10 +
17. Melišík Martin 55:52 +
22. Jílek Ondřej 57:51 +
27. Müller Jonáš 61:24 +
34. Rajnošek Zdeněk 61:04 +
45. Hovorka Lukáš 63:41 +
16. Kos Tomáš 59:39 +
22. Grundmann Jan 57:02 +
28. Jílek Jakub 58:38 +
35. Vozda Vojtěch 63:15 +
27. Tomanek Daniel 58:32 +
21. Malačka Milan 57:14 +
34. Illner Vojtěch 62:45 +
36. Kolín Jan 61:44 +
25. Remeš Petr 58:08 +
36. Gebrt Jan 63:29 +
32. Tichý Radomír 60:18 +
34. Nechanický Jan 58:57 +
4. Kozák Osvald 52:04 +
51. Horčička Vít 71:26 +
24. Bendák Jan 57:53 +
48. Chvátil Šimon 66:54 +
28. Šabatka Zdeněk 58:59 +
8. Gottstein Jonáš 52:35 +
39. Hrouda Matěj 64:41 +
43. Malý Aleš 66:57 +
44. Kadeřávek Petr 63:35 +
21. Losman Petr 60:25 +
33. Vítek Petr 60:59 +
31. Mikel David 58:41 +
55. Pekárek Evžen 70:37 +
21. Kolárik Tomáš 56:53 +
15. Oma Jakub 55:42 +
28. Váňa Martin 61:28 +
50. Zabořil Vojtěch 71:02 +
23. Pešek Ondřej 57:52 +
29. Křivda Martin 61:45 +
49. Švadlena Michal 69:08 +
30. Mielec Jaromír 58:41 +
44. Kovalčík Tomáš 65:36 +
42. Holas Tomáš 66:38 +
41. Lukašák Šimon 61:36 +
56. Svoboda Radek 71:13 +
25. Světnický František 58:28 +
17. Habán Ivo 56:06 +
46. Šesták Marek 66:16 +
47. Martan Jiří 69:02 +
55. Synek Petr 66:37 +
14. Bílý Jakub 58:38 +
41. Fürst Matouš 66:10 +
51. Čech Petr 64:13 +
17. Vacek Vojtěch 59:45 +
46. Čech Jan 68:51 +
49. Hrdinka Daniel 63:58 +
49. Polák Vlastimil 66:57 +
40. Daněk Jáchym 65:52 +
57. Finstrle Luděk 67:32 +
42. Jordanov Alexandr 65:10 +
39. Bravený Vít 65:34 +
36. Hledík Jakub 59:07 +
33. Krejsa Martin 62:29 +
56. Korecký Miroslav 76:54 +
56. Netuka Vojtěch 66:54 +
43. Hepner David 65:29 +
44. Svoboda Ondřej 68:39 +
60. Skripnik Štěpán 68:03 +
41. Fibír Tomáš 64:48 +
52. Skripnik Ondřej 72:02 +
29. Pospíšil Ondřej 58:39 +
65. Fröhlich Martin 79:35 +
45. Klaška Pavel 68:50 +
50. Axmann Šimon 64:07 +
40. Tomeš Jaroslav 64:42 +
58. Novák Přemysl 78:29 +
43. Novák Jiří 61:59 +
51. Antoš Filip 68:31 +
61. Novák Zdeněk 81:00 +
62. Azeb Karim 68:58 +
54. Novotný Radek 70:12 +
53. Justa Pavel 72:30 +
37. Valenta Jiří 59:31 +
63. Vlažný Jan 76:00 +
57. Sláma Šimon 77:06 +
46. Dostál František 63:46 +
45. Chaloupka Josef 65:51 +
62. Jirka Matyáš 83:20 +
52. Šabata Milan 65:28 +
58. Krunčík Pavel 73:18 +
55. Locker Tomáš 75:16 +
42. Landovský Tomáš 61:39 +
57. Košárek Pavel 71:25 +
63. Toman Viktor 85:42 +
59. Čermák Jan 68:00 +
47. Mrskoč Marek 66:17 +
64. Fiala Petr 86:28 +
53. Gedeon Dominik 65:51 +
61. Janů Zdeněk 75:00 +
60. Hecl František 80:42 +
61. Klement David 68:22 +
66. Šubrt Matěj 85:28 +
48. Gregor Martin 69:05 +
66. Kazda Adam 75:19 +
59. Pustai David 73:41 +
54. Kobr Tomáš 75:08 +
58. Mühlbach Aleš 67:34 +
70. Dostál Jakub 93:22 +
38. Paleček Ondřej 65:28 +
67. Černý Martin 75:20 +
62. Vlášek Jakub 75:33 +
59. Hodek Michal 79:34 +
68. Porkert Jan 77:00 +
37. Zalaba Tomáš 63:39 +
68. Šabatka Jan 93:07 +
71. Rýdel Jiří 88:25 +
60. Hájek Adam 74:54 +
65. Němeček Jan 87:20 +
72. Szymanský Filip 92:38 +
67. Ramba Jiří 86:52 +
66. Víteček Jan 89:20 +
69. Pašek František 81:18 +
71. Prášek Přemysl 107:42 +
67. Čermák Matyáš 89:24 +
Prášil Šimon DISK
DISK
DISK
65. Roudný Václav 74:52 +
64. Deml Tomáš 77:15 +
Žák Jan DISK
64. Hadač Miroslav 74:26 +
68. Schuster Martin 87:51 +
Čech Tomáš DISK
Mareš Vít DISK
38. Pavlovec Jan 64:07 +
31. Pavlovec Dan 60:10 +
54. Novák Pavel 66:36 +
Sabol Josef DISK
Žanda Jan DISK
Bubela Tomáš DISK
DISK
DISK
63. Háj Jakub 72:04 +
DISK
DISK
70. Mencl Jan 82:51 +
69. Nejman Stanislav 92:52 +
DISK

MIX

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
6. Maglia Šimon 39:03 +
1. Myslík Vojtěch 37:50
8. Urbánek Lumír 43:33 +
4. Mrózek Teresa 36:33 +
12. Bernatíková Hana 47:38 +
1. Kovařík Martin 36:46
3. Šitina Jakub 32:18 +
9. Kotyk Pavel 46:18 +
11. Zamastil Michal 46:25 +
7. Kašparová Lucie 40:11 +
6. Janda Petr 44:38 +
4. Vítek Pavel 40:58 +
11. Staňová Karolína 41:19 +
10. Patková Kateřina 46:36 +
10. Patka Miroslav 45:44 +
9. Synek Antonín 40:47 +
8. Dolejší Lenka 45:21 +
13. Synková Petra 49:20 +
16. Doucha Jiří 45:12 +
17. Ptáček Miloš 51:34 +
3. Byrtus Petr 39:04 +
19. Bartoš Luděk 48:20 +
18. Bartošová Jana 53:18 +
2. Kováč František 36:46 +
21. Hybeš Michal 54:43 +
7. Vítek Vojtěch 44:58 +
5. Vacek František 41:21 +
20. Hrabošová Magdalena 48:28 +
15. Svobodová Alexandra 51:16 +
6. Zrníková Adéla 41:30 +
1. Rücker Jan 30:46
19. Rücker Petr 53:55 +
16. Loukota Josef 58:22 +
10. Sychrovský Martin 41:09 +
2. Kubeček Štěpán 38:58 +
18. Ježková Dana 62:57 +
13. Tučková Monika 43:08 +
23. Rejmanová Nikola 58:43 +
7. Jelínek Šimon 43:20 +
12. Pirožek Vojtěch 42:35 +
16. Termerová Jana 51:25 +
15. Skalka Michal 51:22 +
2. Pátek Michal 32:12 +
14. Šimek Jiří 50:05 +
19. Macháček Milan 65:46 +
17. Malečková Iva 45:16 +
20. Ehlerová Petra 56:16 +
14. Zakouřil Václav 51:11 +
15. Paul Pavel 44:48 +
24. Paulová Pavlína 63:23 +
12. Paulová Hana 48:45 +
22. Stavrinou Kristýna 55:29 +
5. Locker Martin 44:22 +
17. Sedláček David 58:54 +
5. Matoušek Josef 36:51 +
13. Kvapil Ondřej 49:48 +
20. Kvapilová Zuzana 82:46 +
Ševčík Petr DISK
11. Urbánková Jana 46:36 +
9. Ječmen Vladimír 43:37 +
Tichá Dagmar DISK
DISK
DISK
24. Fibírová Zuzana 58:23 +
25. Skripniková Kateřina 67:15 +
Skripnik Kilián DISK
14. Hynková Jana 43:36 +
21. Ječmenová Věra 57:01 +
Davidová Jana DISK
23. Holík Jaromír 57:36 +
4. Hynek Petr 41:54 +
Ševčík Jiří DISK
DISK
DISK
DISK
Kubeček Josef DISK
Kubečková Terezie DISK
DISK
8. Dolejší Kateřina 40:20 +
22. Kubec Michal 57:52 +
Šmol David DISK
18. Buzek Martin 47:49 +
3. Gemperle František 41:00 +
DISK