Logo

Výsledky závodu: Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), oblastní mistrovství

Datum:
25.09.2021
Místo konání:
Dolní Olešnice
Pořadatel:
SJC - Sportcentrum Jičín
Mapa:
Ředitel závodu:
Mrázek Jan - R1
Hlavní rozhodčí:
Kalenský Tomáš - R1
Stavitel tratí:
Fujáčková Ivana - R2
JURY:
Pašek František, Petržela Jan, Wolf Daniel
Protokol:
Závody proběhly za slunečného počasí.
Hlavní rozhodčí schválil výsledky závodů ve všech kategoriích.
V průběhu sobotního závodu bylo ošetřeno 15 závodnic kategorie D18 poštípaných vosami. Dále bylo v průběhu obou závodů ošetřeno několik drobných zranění a 4 distorze kotníku.
Děkujeme závodnici ONO0553 Simoně Holíkové za poskytnutí pomoci závodnici STE0451 Veronice Lubrichové po poštípání vosami.
Kategorie:
D12     D135     D14     D18     D21     H12     H135     H14     H165     H18     H21     MIX    

D12

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fenclová Hana 22:21
4. Macháčková Tereza 27:39 +
2. Munzarová Monika 25:45 +
4. Švíglerová Anna 25:29 +
2. Froschová Magdalena 25:01 +
4. Macková Gita 27:13 +
5. Sochorová Kristýna 25:30 +
5. Jedličková Lucie 28:28 +
1. Macháčková Lucie 25:29
2. Hančová Karolína 22:33 +
6. Vrbatová Barbora 29:25 +
8. Nová Klára 37:32 +
6. Kučerová Kateřina 25:34 +
3. Rodová Anežka 27:34 +
7. Ehlerová Michaela 36:59 +
9. Mrázková Berta 27:51 +
7. Jakubcová Karolína 32:19 +
5. Hanousková Michaela 35:36 +
11. Hynková Marie 31:01 +
10. Urbánková Lucie 50:07 +
3. Černý Antonín 26:03 +
3. Hepnerová Tereza 25:29 +
8. Horáková Eliška 37:33 +
9. Vítková Eliška 46:03 +
7. Vondráčková Jolana 26:23 +
11. Ptáčková Barbora 50:07 +
6. Řehořková Ema 36:19 +
10. Málková Karolína 29:24 +
9. Macháčková Eliška 47:18 +
11. Bohdanecká Antonie 48:34 +
14. Gregorová Magdalena 75:04 +
12. Snížková Žofie 54:45 +
10. Procházková Aneta 48:02 +
12. Nováková Dita 43:13 +
Jirešová Anna DISK
Buďárková Natálie DISK
13. Jakubská Lucie 71:21 +
Novotná Anna DISK
Pozdílková Zuzana DISK
8. Houžvičková Kateřina 26:30 +
1. Kvapilová Kristýna 23:54
Zakouřil František DISK

D135

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
5. Podrábská Marie 43:31 +
1. Dvorská Marie 41:35
1. Heczková Bohdana 34:59
3. Novotná Kateřina 42:46 +
5. Kosová Michaela 47:33 +
2. Melicharová Zdeňka 39:43 +
1. Lučanová Marta 34:36
7. Knapová Iva 52:33 +
3. Švíglerová Pavla 42:55 +
2. Novotná Martina 42:09 +
3. Kunartová Lenka 46:46 +
4. Samková Renáta 45:10 +
6. Gajdová Kristina 43:45 +
2. Kučerová Marie 42:23 +
6. Ehlerová Petra 48:51 +
8. Lošťáková Ivana 45:05 +
6. Janovská Petra 48:17 +
7. Ptáčková Kateřina 49:10 +
7. Matoušková Jana 44:52 +
4. Skyvová Kristýna 46:46 +
13. Lubrichová Eva 63:45 +
4. Haasová Renata 43:10 +
11. Pipková Táňa 63:43 +
5. Kašparová Eva 48:47 +
10. Štichhauerová Kateřina 49:58 +
9. Víchová Ladislava 60:48 +
9. Klimplová Zuzana 51:57 +
9. Stodůlková Lenka 47:24 +
14. Bendáková Jitka 74:50 +
12. Lazáková Šárka 61:50 +
13. Vondráčková Markéta 67:25 +
8. Procházková Jana 58:58 +
11. Vítečková Kateřina 61:36 +
14. Hančová Alice 68:36 +
12. Nýdrlová Eva 73:01 +
8. Čivrná Karolína 50:28 +
12. Brožová Jana 65:04 +
15. Filipová Dagmar 77:46 +
10. Komárková Lucie 54:01 +
11. Schmidtová Jana 57:27 +
13. Nová Martina 73:23 +
14. Hanušová Monika 78:55 +
15. Hladká Petra 72:09 +
10. Rybínová Iva 62:47 +
Sedláčková Petra DISK
16. Junková Petra 645:13 +
16. Hrnčířová Lenka 97:49 +
Buďárek Šimon DISK

D14

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lošťáková Ela 31:08
7. Hrušková Tereza 45:03 +
3. Štěpová Barbora 32:01 +
7. Flossmannová Lucie 37:21 +
3. Šestáková Johana 38:53 +
5. Kunášková Karolína 35:49 +
6. Gajdová Michaela 35:40 +
1. Malečková Pavlína 35:09
10. Nemšovská Magdalena 45:09 +
12. Vltavská Eliška 41:18 +
10. Havrdová Selina 47:23 +
1. Havrdová Sheila 30:14
15. Podlešáková Monika 45:55 +
6. Čapková Markéta 42:58 +
2. Novotná Vendula 31:52 +
17. Čivrná Eliška 48:30 +
2. Kutlvašrová Pavla 36:58 +
6. Hanušová Markéta 36:34 +
4. Chlupáčová Anežka 35:20 +
15. Jedličková Veronika 53:26 +
4. Netuková Anežka 33:42 +
2. Kellerová Alice 33:38 +
11. Charouzová Eliška 48:58 +
8. Zoulíková Vendula 40:16 +
11. Hladíková Julie 39:55 +
5. Petriláková Amálie Rebeka 42:47 +
9. Gregorová Alice 41:56 +
8. Bulířová Žofie 38:06 +
14. Ellederová Eva 50:39 +
11. Bublíková Klára 46:32 +
9. Fibírová Lucie 38:10 +
13. Bartoňová Elena 49:57 +
12. Leinweberová Julie 47:12 +
13. Malá Anežka 41:46 +
4. Salabová Pavlína 40:53 +
15. Kynčlová Anna 53:22 +
10. Chrástová Barbora 39:45 +
12. Hamáčková Táňa 48:58 +
14. Bulušková Barbora 51:34 +
3. Běloušková Kateřina 35:13 +
9. Paulová Barbora 47:20 +
18. Nováková Anna Marie 65:39 +
16. Málková Michaela 45:57 +
16. Kunartová Dominika 54:52 +
13. Jelínková Eva 48:42 +
18. Byrtusová Klára 49:00 +
17. Kawuloková Tereza 80:39 +
7. Balcarová Olga 39:58 +
19. Snížková Adéla 49:41 +
20. Zákoucká Barbora 143:05 +
16. Mušková Amálie Anna 60:39 +
Ehlerová Anna DISK
18. Reichelová Helena 89:57 +
17. Zakouřilová Klára 60:49 +
14. Pokorná Anežka 45:13 +
8. Bodurková Denisa 46:23 +
Kropáčová Zuzana DISK
5. Cetlová Karolína 35:38 +
19. Klöslová Sofie 135:39 +
DISK
DISK
DISK
DISK

D18

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
3. Novotná Michaela 34:03 +
1. Matyášová Kristýna 33:50
6. Martanová Lea 33:22 +
1. Smolková Barbora 33:30
2. Černá Ema 35:12 +
9. Bulířová Ema 36:25 +
14. Barnatová Klára 37:21 +
6. Rotková Markéta 39:05 +
2. Mulíčková Markéta 31:14 +
10. Hlaváčová Lucie 36:45 +
10. Kurečková Klára 39:41 +
5. Doušková Kateřina 33:13 +
19. Poborská Eliška 37:52 +
4. Tichá Dorotea 38:56 +
3. Smutná Anna Marie 32:53 +
4. Batani Valentina 34:11 +
5. Mrkvičková Ema 39:03 +
13. Dittrichová Lucie 37:16 +
18. Koubová Hana 37:35 +
8. Kosobudová Anna 39:25 +
10. Škáchová Viktorie 36:28 +
20. Randáková Adéla 38:15 +
12. Hanušová Kateřina 41:04 +
12. Vávrová Vanda 37:08 +
23. Neumannová Alžběta 39:36 +
23. Kopecká Martina 44:09 +
4. Metelková Michaela 33:06 +
2. Štěpová Kateřina 34:02 +
7. Lošťáková Sára 39:15 +
29. Pavlíčková Hana 43:48 +
6. Bídová Markéta 34:48 +
13. Binarová Adéla 41:08 +
22. Jílková Lenka 41:26 +
11. Balejová Julie 36:55 +
9. Baldrianová Eva 39:29 +
25. Kodejšová Markéta 41:45 +
12. Janovská Vendula 37:06 +
37. Kopecká Anna 49:58 +
1. Karlová Anna 31:07
29. Kubáková Nela 41:24 +
20. Blažková Veronika 42:29 +
7. Novotná Jitka 35:16 +
17. Aschermannová Klára 37:32 +
17. Malečková Hana 42:23 +
15. Štraitová Jolana 39:38 +
5. Mellanová Judita 34:46 +
18. Chrástová Magdaléna 42:25 +
28. Hudská Štěpánka 43:07 +
22. Housková Barbora 39:35 +
14. Kotková Adéla 41:18 +
16. Bambousková Julie 39:44 +
34. Stoklasová Zuzana 43:12 +
3. Haasová Klára 37:15 +
21. Švíglerová Kateřina 41:22 +
16. Kožíšková Kateřina 37:25 +
25. Beránková Šárka 45:07 +
14. Richtrová Kamila 39:35 +
33. Dobrovolná Anna 41:43 +
16. Dušková Tereza 42:15 +
17. Myšková Ema 39:49 +
8. Chrzová Eliška 35:51 +
19. Krejčová Lucie 42:28 +
32. Šimšová Pavla 45:52 +
13. Thýnová Martina 37:06 +
26. Čečková Karolína 46:13 +
20. Košková Martina 41:00 +
25. Tomášková Linda 39:38 +
11. Měšťanová Tereza 40:29 +
30. Janošíková Eva 44:30 +
30. Urbánková Eva 41:26 +
21. Kulová Laura 43:41 +
18. Pecko Sára 40:02 +
24. Tomanová Eliška 39:37 +
22. Finstrlová Kristýna 44:08 +
24. Finstrlová Julie 41:38 +
36. Matoušková Jana 43:22 +
15. Pavlová Eliška 41:49 +
26. Štětínská Tereza 42:11 +
21. Štemberová Bára 39:28 +
42. Savruková Adéla 52:43 +
11. Šestáková Marie 36:31 +
38. Fejfarová Tereza 44:54 +
35. Brožková Tereza 48:34 +
8. Koberová Kateřina 35:28 +
7. Morávková Zuzana 35:37 +
24. Tomášová Anna 44:48 +
36. Cejpková Karolína 49:14 +
27. Procházková Doubravka 40:44 +
32. Hovořáková Karolína 47:30 +
23. Bednaříková Emma 41:28 +
37. Kološová Veronika 44:23 +
34. Dvořáková Kateřina 48:26 +
27. Pipková Karolína 42:33 +
26. Lamačová Kateřina 39:41 +
27. Novotná Barbora 46:20 +
38. Houžvičková Daniela 51:03 +
41. Čápová Eliška 47:08 +
40. Benešová Michaela 51:10 +
19. Plachá Zita 40:04 +
40. Švecová Karolína 46:57 +
29. Švecová Anežka 46:49 +
31. Linhartová Klára 44:41 +
15. Holasová Barbora 37:25 +
28. Kovalčíková Alena 46:20 +
40. Klechová Karolína 55:33 +
32. Bartošová Marie 41:32 +
30. Čermáková Klára 46:55 +
39. Dvořáková Hana 55:01 +
42. Cetlová Magdaléna 47:13 +
41. Pachmannová Bára 51:32 +
33. Kovalčíková Anna 46:09 +
44. Chvátilová Johana 48:46 +
43. Ballonová Lucie 55:49 +
34. Příkazská Zuzana 47:54 +
43. Haltofová Romana 47:14 +
47. Kolarczyková Eliška 60:14 +
37. Bruková Petra 49:35 +
28. Vlachová Adéla 41:21 +
49. Králová Lucie 67:56 +
35. Gelnerová Anna 48:55 +
48. Chmelařová Romana 58:43 +
31. Dvořáková Veronika 47:27 +
42. Vozábalová Hana 62:37 +
31. Kvášovská Ludmila 41:28 +
50. Licková Štěpánka 67:57 +
41. Hošková Kateřina 60:06 +
49. Čapková Anna 59:06 +
33. Horáková Veronika 47:57 +
44. Vrábelová Hana 62:54 +
35. Vodičková Johana 43:16 +
48. Tučková Anna 62:49 +
45. Kuhnová Alžběta 64:50 +
45. Podoubská Adéla 55:11 +
36. Skalová Jolana 49:20 +
46. Háková Eliška 78:33 +
46. Chrtková Anežka 56:21 +
45. Rážová Aneta 56:47 +
47. Matušincová Anna 81:09 +
Holíková Simona DISK
44. Halámková Jana 55:58 +
43. Pekárková Bára 62:42 +
50. Hájková Marie 76:32 +
51. Vohníková Anna 82:25 +
Hamáčková Amálie DISK
DISK
DISK
DISK
47. Andrlová Lea 56:57 +
39. Pecková Tereza 50:19 +
DISK
Lubrichová Veronika DISK
52. Šánová Julie 125:08 +
48. Müllerová Marie 83:03 +
9. Skácelová Adéla 36:42 +
46. Podrábská Alžběta 59:15 +
DISK
39. Slavíková Tereza 45:36 +
38. Veselá Tereza 50:17 +
Kropáčková Vendula DISK

D21

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
2. Doležalová Monika 38:44 +
4. Hájková Eliška 42:39 +
1. Semíková Lucie 37:53
7. Bogarová Adélka 41:10 +
1. Sieglová Eliška 38:40
4. Vyhnálková Barbora 39:55 +
1. Peterová Jana 38:30
11. Kulhavá Šárka 44:45 +
3. Stehlíková Jana 39:36 +
10. Vandasová Adéla 43:14 +
2. Kosová Tereza 39:52 +
6. Svobodová Lenka 40:34 +
3. Matějková Barbora 40:00 +
8. Vejražková Rozárka 43:41 +
9. Sokolářová Šárka 41:54 +
5. Teplá Karolína 40:31 +
10. Jedličková Zuzana 44:26 +
8. Mechlová Lenka 40:45 +
8. Kabáthová Eva 42:43 +
7. Dittrichová Michaela 43:40 +
2. Perůtková Jindra 39:20 +
6. Hiklová Natalia 40:33 +
9. Hiršová Gabriela 44:15 +
13. Zháňalová Barbora 43:28 +
21. Poklopová Lenka 44:08 +
12. Marková Ema 45:42 +
5. Štičková Anna 40:31 +
18. Korpasová Tereza 44:04 +
13. Nechanická Klára 45:56 +
7. Kozáková Zdenka 40:41 +
13. Nováková Tereza 43:34 +
15. Hančová Petra 46:24 +
10. Zvěřinová Martina 42:18 +
24. Voborníková Alena 44:48 +
16. Benešová Jana 46:38 +
12. Gregorová Kamila 43:14 +
17. Opálková Martina 43:56 +
19. Korpasová Lucie 47:51 +
11. Grycová Kateřina 43:07 +
28. Sklenářová Radka 45:33 +
14. Dékány Pavla 45:56 +
14. Bednaříková Sára 43:35 +
12. Luštická Lucie 43:32 +
3. Omová Michaela 40:10 +
25. Kochová Nikola 52:35 +
14. Martanová Elin 43:40 +
5. Rufferová Iva 42:42 +
22. Chrástová Tereza 51:40 +
22. Škáchová Magdalena 44:09 +
18. Snížková Petra 46:56 +
20. Bochenková Martina 48:39 +
26. Kavánková Iva 45:19 +
24. Kočová Halina 53:33 +
15. Jeřábková Jitka 44:46 +
40. Chvalová Věra 53:30 +
6. Šiková Barbora 43:08 +
17. Kinkorová Tereza 47:04 +
29. Chmelařová Michaela 45:47 +
31. Červená Adéla 55:25 +
16. Thýnová Nikola 46:57 +
15. Nováková Zuzana 43:43 +
33. Nováková Světlana 58:14 +
18. Wiesnerová Monika 48:17 +
32. Hlaváčová Anežka 48:19 +
25. Špringlová Kamila 53:45 +
19. Chromá Adéla 48:32 +
20. Tesařová Markéta 44:07 +
17. Koporová Petra 46:45 +
33. Hendrychová Zuzana 59:48 +
9. Štěrbová Daniela 42:44 +
22. Hepnerová Martina 49:06 +
32. Šádková Martina 59:26 +
27. Holečková Petra 45:19 +
26. Raková Petra 54:16 +
24. Kroniková Štěpánka 52:01 +
4. Matějů Martina 40:09 +
23. Škarková Kateřina 52:31 +
35. Košárková Iva 60:28 +
25. Semrádová Jana 44:49 +
32. Chaloupková Veronika 55:39 +
26. Chaloupková Kateřina 53:43 +
35. Vavrysová Barbara 49:29 +
29. Nevěřilová Kateřina 55:14 +
23. Pišová Adéla 51:44 +
41. Nedomlelová Lucie 59:19 +
21. Rýdlová Magdaléna 49:02 +
21. Rýdlová Adéla 49:20 +
37. Slavíková Silvie 49:40 +
20. Janovská Kateřina 47:59 +
34. Doubková Emma 60:12 +
36. Zimmerová Kateřina 49:39 +
30. Hankovcová Helena 55:14 +
28. Hovorková Tereza 57:24 +
23. Szymanská Zuzana 44:11 +
36. Sanna Karin 60:03 +
30. Škáchová Zuzana 58:26 +
31. Blažková Kateřina 47:41 +
27. Kosobudová Kateřina 54:54 +
36. Benešová Iva 62:33 +
16. Fenclová Marta 43:54 +
34. Brožková Lucie 58:15 +
37. Jansová Doubravka 66:21 +
30. Randáková Helena 46:27 +
39. Vrbatová Petra 67:42 +
27. Kutlvašrová Vlaďka 54:32 +
39. Baštová Julie 52:34 +
38. Magazu Annabelle 61:57 +
31. Petriláková Anežka Rozári 58:55 +
19. Mašínová Anna 44:05 +
41. Podešvová Vlasta 73:36 +
29. Šklíbová Míša 58:07 +
34. Hanáková Magda 48:30 +
37. Biersaková Dagmar 60:14 +
40. Hanáková Lenka 77:17 +
42. Žaloudková Klára 59:56 +
35. Kovářová Jana 59:07 +
39. Jelínková Adéla 72:01 +
38. Šklíbová Veronika 50:03 +
40. Filipová Tereza 71:23 +
38. Šklíbová Jana 69:58 +
Nejezchlebová Martina DISK
42. Nejezchlebová Barbora 85:30 +
Šritrová Lenka DISK
DISK
DISK
DISK
11. Pekárková Eva 43:32 +
28. Tichá Veronika 55:12 +
DISK
33. Šimůnková Gabriela 48:26 +
Hermannová Anna DISK
Černý Matouš DISK

H12

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
5. Pekárek David 23:32 +
1. Dittrich Matouš 20:42
3. Slováček Ondřej 23:27 +
4. Kunart Lukáš 23:27 +
2. Novotný Kryštof 26:47 +
2. Novotný Vít 23:08 +
1. Jakubský David 22:59
4. Sochor Jakub 27:55 +
1. Čečka Matěj 22:31
3. Klusáček Mikuláš 23:19 +
3. Šťastný Antonín 26:52 +
4. Novák Tobiáš 23:29 +
7. Lamač František 25:20 +
5. Žemlík Eduard 29:31 +
7. Kutek Matěj 29:03 +
6. Čihák Jakub 24:37 +
8. Čihák Matěj 36:15 +
5. Škorpil Marek 24:44 +
10. Junek Šimon 29:51 +
6. Sedlák Václav 30:56 +
6. Engel Adam 26:53 +
8. Lučan Ondřej 27:22 +
9. Macek Dan 36:54 +
8. Kadaně Matěj 36:13 +
2. Kvášovský Filip 23:00 +
10. Brož Jindřich 41:58 +
9. Kobík Kryštof 40:44 +
9. Vošvrda Václav 27:27 +
7. Ticháček Jáchym 31:35 +
10. Kopecký Mikuláš 54:57 +
12. Gottstein Matouš 34:18 +
13. Nonner Hynek 50:16 +
11. Kuklík Tobiáš 63:49 +
11. Vrbata Alan 31:25 +
15. Movchanskaya Sofia 82:33 +
13. Matějec Jonáš 81:28 +
14. Svoboda Adam 38:24 +
14. Balga Filip 55:47 +
Gregor Marek DISK
15. Vaňátková Thea 63:36 +
11. Brož Jiří 46:42 +
Rozsívalová Kateřina DISK
Hanousek Jan DISK
12. Řehák Jan 48:45 +
12. Kazda František 68:50 +
13. Chrtek Jan 36:02 +
DISK
DISK

H135

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
8. Vodička Oldřich 47:14 +
1. Haas Karel 41:48
1. Lučan Vladimír 35:17
2. Šabatka Petr 40:42 +
5. Fencl Petr 47:50 +
5. Filičko Marek 47:52 +
5. Hofhanzl Abrahám 43:22 +
9. Nevrkla Tomáš 56:56 +
2. Gregor Petr 41:47 +
11. Rod Jan 52:54 +
2. Kučera Jan 42:53 +
3. Ehler Tomáš 47:06 +
7. Beneš Jan 46:06 +
6. Blažek Petr 53:32 +
7. Nouza Petr 48:14 +
1. Svoboda Ondřej 40:32
7. Kolář Viktor 55:36 +
11. Slovák Miroslav 54:26 +
6. Vrabec Ondřej 43:36 +
12. Veljačik Pavel 60:43 +
8. Šístek Daniel 48:36 +
3. Václavek Tomáš 40:51 +
3. Matoušek Jiří 43:21 +
16. Silnoušek Jiří 68:45 +
4. Junek Petr 43:11 +
16. Hanuš Karel 66:04 +
9. Chrást Tomáš 53:37 +
9. Vrbata Alan 47:41 +
14. Hanč Jaroslav 63:03 +
14. Kutlvašr Ruda 57:39 +
17. Kunt Stanislav 65:31 +
11. Chládek Josef 58:59 +
6. Andrš Petr 47:59 +
14. Lazák Jan 63:02 +
10. Bendák Petr 57:38 +
13. Kvášovský Jakub 55:59 +
15. Zoulíková Iveta 63:43 +
17. Vacek František 67:23 +
4. Klvaňa Milan 47:45 +
12. Belej Jiří 55:13 +
15. Jánek Ladislav 63:44 +
18. Macek Pavel 75:42 +
18. Melichar Igor 65:34 +
4. Vítková Lucie 46:52 +
19. Chvátilová Pavlína 83:18 +
20. Vrábel Petr 79:57 +
13. Zamouřil Petr 62:55 +
10. Metelka Pavel 53:43 +
16. Macháček Lubomír 63:54 +
18. Pipek Kamil 71:31 +
15. Czagan Jan 68:14 +
19. Hanuš Vladimír 71:34 +
19. Hájek Tibor 93:44 +
17. Čivrný Pavel 75:39 +
13. Kalousek Jiří 60:01 +
Maroušek Jan DISK
12. Šubrt Antonín 55:16 +
10. Houska Jindřich 49:48 +
8. Petriláková Petra 56:56 +
Petrilák Miroslav DISK
DISK
DISK
DISK
DISK
DISK
DISK

H14

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
3. Hyxa Jan 29:06 +
4. Podrábský Ctibor 35:00 +
1. Heczko Erik 26:23
10. Kopecký Matyáš 32:50 +
1. Ticháček Jakub 30:50
4. Vaníček Jan 33:38 +
6. Gallo Ondřej 30:35 +
2. Kovalčík Petr 33:33 +
5. Holas Štěpán 34:53 +
8. Junek Matouš 32:44 +
7. Brandejs Štěpán 37:08 +
2. Sedláček Patrik 30:17 +
5. Kurka Antonín 30:34 +
8. Rémiš Štěpán 39:28 +
3. Macháček Tomáš 32:56 +
2. Metelka Tomáš 29:02 +
9. Horák Filip 41:05 +
8. Jelínek František 38:37 +
14. Víteček Šimon 41:42 +
3. Maroušek Dominik 34:20 +
6. Šubrt Jáchym 34:58 +
11. Goláň František 34:13 +
6. Frosch Vítek 36:23 +
11. Kadaně Marek 44:27 +
7. Dolák Jakub 30:48 +
10. Koten Vojtěch 41:42 +
10. Lacina Jan 43:35 +
9. Šebelka Matěj 32:47 +
5. Beneš Filip 35:42 +
15. Guida Francesco 49:19 +
4. Matěásko Marek 30:33 +
14. Šimek Vojtěch 49:10 +
9. Pavelec Michal 41:14 +
13. Termer Štěpán 41:40 +
13. Kučera Jakub 46:52 +
7. Rod Matyáš 38:29 +
1. Skripnik Matouš 28:10
18. Fibír Jakub 66:34 +
13. Vrba Matyáš 45:31 +
15. Hlaváček Vojtěch 45:48 +
16. Sedlář Lumír 61:03 +
12. Šubrt Ondřej 45:19 +
18. Buďárek David 60:43 +
12. Kutlvašr Vladimír 45:51 +
16. Kubát Vojtěch 53:28 +
19. Salinger Jakub 64:54 +
15. Procházka Vít 51:28 +
14. Melichar Šimon 48:47 +
17. Havlík Patrik 59:56 +
11. Veljačik Jonáš 41:47 +
17. Weiss Hugo 69:00 +
12. Hanák Matěj 40:19 +
19. Závodná Zuzana 80:46 +
19. Čapek Karel 69:18 +
20. Matušinec Jakub 68:47 +
17. Vrábel Štěpán 61:20 +
18. Michalec Vojtěch 69:05 +
DISK
DISK
DISK
DISK
DISK
DISK
16. Pešek Ondřej 48:09 +
20. Karásek Šimon 99:37 +
DISK

H165

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
2. Vávra Radek 45:15 +
1. Vávra Martin 44:41
2. Škorpil Martin 41:54 +
3. Kalibán Pavel 47:31 +
3. Hanuš Luboš 58:08 +
1. Sokolář Zdeněk 37:19
1. Vlastník Zdeněk 39:25
2. Kynčl Stanislav 57:17 +
5. Votoček Tomáš 50:45 +
5. Průcha Miloslav 58:22 +
4. Pavlovec Petr 61:33 +
3. Sucharda Jiří 45:36 +
6. Zdeněk Lux 63:34 +
6. Zdeněk Šroler 68:23 +
4. Trejtnar Pavel 47:28 +
7. Farář Jaroslav 63:37 +
7. Knobloch Jindřich 68:44 +
6. Starý Pavel 52:37 +
4. Farář Václav 50:08 +
5. Vícha Vladimír 65:43 +
7. Sáňka Bedřich 85:02 +

H18

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
8. Sedláček Jaroslav 40:13 +
6. Koliáš Štěpán 40:24 +
2. Mareš Albert 36:20 +
5. Štěpánek Jan 39:00 +
8. Gryc Ondřej 41:10 +
5. Račanský Jakub 37:25 +
24. Nemšovský Filip 42:30 +
13. Štrait Vilém 41:53 +
1. Bolehovský Daniel 34:10
21. Němec David 42:27 +
3. Čepička Ladislav 39:39 +
3. Stehlík Šimon 36:49 +
9. Pekárek Tobias 40:14 +
4. Hustý Adam 39:50 +
9. Pernička Václav 39:01 +
6. Kučera Tomáš 39:05 +
5. Štěrbák Josef 40:05 +
11. Urbánek Adam 39:57 +
35. Borunský Matěj 44:53 +
1. Valík Adam 37:48
6. Čech Vít 37:57 +
7. Jelínek Kryštof 39:10 +
18. Váňa Vojtěch 43:04 +
7. Haas Filip 38:26 +
17. Zakouřil Matyáš 42:07 +
9. Štěrba Marek 41:24 +
4. Titz Adam 37:11 +
23. Mairich Filip 42:29 +
12. Habán Oliver 41:50 +
8. Vitebský Lukáš 38:37 +
2. Kolář Šimon 38:09 +
30. Fábera David 46:09 +
10. Dohnálek Tomáš 39:05 +
12. Snížek Martin 40:56 +
17. Kučera Jáchym 42:57 +
12. Petrilák Matouš Nathaniel 41:35 +
3. Bednařík Vilém 39:00 +
25. Odehnal Tomáš 45:27 +
13. Zřídkaveselý Adam 42:10 +
13. Hoetzel Hugo 41:14 +
10. Waldhauser Štěpán 41:36 +
22. Nejezchleb Vojtěch 45:39 +
4. Donda Jiří 39:00 +
16. Šauli Filip 42:47 +
28. Svoboda Antonín 47:40 +
1. Chaloupský Jakub 35:37
36. Čermák Martin 49:48 +
19. Neumann Matěj 44:04 +
20. Čihák Jan 42:27 +
19. Procinger Jakub 44:20 +
15. Hanuš Filip 43:15 +
29. Ptáček Jonáš 42:38 +
21. Doušek Tomáš 44:44 +
14. Račanský Jiří 42:45 +
11. Černý Antonín 40:18 +
24. Melišík Jan 45:26 +
23. Elleder David 46:10 +
25. Racek Josef 42:32 +
11. Urbánek Tomáš 41:44 +
29. Koča Vojtěch 47:47 +
32. Nouza Michal 43:40 +
31. Pobuda Vojtěch 46:11 +
20. Prášil Tomáš 44:27 +
34. Kovařík Tomáš 44:43 +
29. Damek Ondřej 46:05 +
17. Mrózek Paweł 43:56 +
36. Tomášek Prokop 45:00 +
7. Štregl Matyáš 40:55 +
34. Drahoňovský Tomáš 49:59 +
14. Dolejší Jan 41:19 +
15. Zurynek Jan 42:32 +
39. Marek Matěj 52:13 +
10. Smolka Jakub 40:15 +
35. Sork Dominik 49:26 +
26. Bulíř Jáchym 47:11 +
31. Tomanek Lukáš 42:42 +
34. Štábl Patrik 48:42 +
25. Bláha Adam 47:02 +
37. Černoch Martin 45:18 +
28. Karásek František 45:54 +
27. Otruba František 47:33 +
15. Štichhauer Daniel 41:20 +
27. Jelínek Filip 45:47 +
37. Fejfar Lukáš 51:41 +
19. Fajfr Marek 42:19 +
37. Novák Adam 50:07 +
24. Šípek Ondřej 46:36 +
40. Novák Stanislav 46:47 +
33. Choutka Matěj 48:12 +
18. Fajfer Filip 44:04 +
18. Kohoutek Oldřich 42:18 +
2. Kabát Martin 37:51 +
44. Janas Adam 59:59 +
41. Donda Jakub 48:51 +
20. Meduna Filip 44:22 +
43. Ječmen Matyáš 56:44 +
39. Štichhauer Adam 46:02 +
38. Hájek Dominik 53:07 +
35. Krpata Michal 51:02 +
50. Dvořáček Michal 55:53 +
22. Marek Vojtěch 44:46 +
33. Oujezdský Matyáš 49:51 +
38. Votoček Michal 45:46 +
43. Stach Ondřej 57:08 +
32. Třešňák Matěj 49:10 +
28. Hřivna Jakub 42:37 +
47. Bartaloš Matyáš 61:34 +
31. Kožina Štěpán 48:59 +
16. Bialožyt Marek 41:25 +
40. Martynek Petr 55:38 +
42. Sliž Rostislav 56:30 +
44. Skripnik Nikola 49:33 +
23. Škácha Vít 45:08 +
47. Kopecký Matyáš 64:21 +
33. Šitina Tomáš 43:59 +
51. Pirožek Vojtěch 67:28 +
36. Lazák Jan 51:13 +
43. Janda Jakub 49:13 +
50. Žižka Přemysl 64:18 +
40. Jiras Jan 52:20 +
49. Šperlich Jan 55:52 +
45. Šána Robert 60:12 +
41. Jordán Alexandr 53:50 +
53. Čech Viktor 58:41 +
54. Klapetek Václav 70:13 +
16. Beneš Jindřich 43:19 +
45. Šeps Daniel 49:34 +
44. Morávek Martin 58:05 +
48. Jiroušek Dominik 64:50 +
47. Janoch Samuel 51:27 +
48. Pivec Jan 61:43 +
46. Milota Břetislav 60:51 +
54. Vališ Vojtěch 60:05 +
39. Pekárek Tomáš 53:59 +
50. Kuhn Vojtěch 66:50 +
46. Doucha Martin 50:23 +
46. Kubeček Antonín 61:27 +
52. Doucha Tomáš 78:30 +
58. Kokrda Vojtěch 97:05 +
32. Pompach Lukáš 46:53 +
45. Málek David 60:21 +
42. Novák Matyáš 49:05 +
55. Kocourek Jiří 75:56 +
53. Jelínek Jaromír 88:42 +
57. Hájek Matěj 82:58 +
52. Setunský Jan 68:11 +
51. Čivrný Jan 67:34 +
56. Nimshaus Viktor 65:30 +
49. Pirkl Jakub 63:04 +
54. Mimrová Kateřina 90:36 +
52. Stavrinou David 58:21 +
56. Zounar Adam 85:46 +
55. Sedláček David 94:32 +
48. Kohoutek Vojtěch 53:10 +
Tichý Hubert DISK
DISK
Eichler Vítek DISK
42. Huleja Martin 56:36 +
49. Strakoš Ondřej 66:44 +
30. Podolský Petr 42:39 +
Jakubský Adam DISK
38. Kodytek Adam 51:55 +
26. Valenta Ondřej 42:32 +
14. Salaba Dan 41:59 +
Malý Antonín DISK
22. Čtrnáct František 42:27 +
Kolář Matyáš DISK
30. Havlíček Albert 47:47 +
55. Kotyk Vojtěch 61:42 +
41. Retek David 56:27 +
Potůček Oto DISK
Vítek Matěj DISK
26. Srb Vladimír 45:31 +
21. Venhoda Matěj 45:01 +
27. Brosch Ondřej 42:35 +
Broschová Lucie DISK
Zřídkaveselý Libor DISK
51. Štembera Vítek 55:59 +
53. Dejnožka Martin 68:38 +
Lesák Ondřej DISK
DISK
DISK
DISK
Řehoř Vojta DISK
DISK
DISK

H21

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
5. Kamenický Matěj 42:56 +
1. Kubelka Tomáš 41:12
4. Roudný Martin 41:26 +
3. Horčička Vít 42:52 +
7. Adámek Filip 43:38 +
8. Pompura Daniel 42:36 +
28. Bendák Jan 46:15 +
3. Metelka Ondřej 42:12 +
2. Petržela Jan 41:01 +
7. Kamenický Jeroným 42:58 +
12. Schulhof Jan 44:39 +
5. Wolf Filip 42:02 +
19. Hubáček Michal 45:01 +
18. Klusáček Matěj 46:05 +
1. Sýkora Vojtěch 38:57
6. Brlica Pavel 42:57 +
20. Mokrý Stanislav 46:25 +
3. Minář Marek 41:19 +
2. Glonek Jakub 42:28 +
15. Rusý Tomáš 45:54 +
9. Semík Ondřej 43:02 +
29. Nechanický Jan 46:19 +
10. Kozák Osvald 44:05 +
7. Horvát Petr 42:26 +
40. Dragowski Kuba 48:38 +
2. Richtr Lukáš 42:02 +
6. Hájek Kryštof 42:12 +
25. Mareček Šimon 46:04 +
16. Fencl Jonáš 45:58 +
10. Nožka Radek 43:07 +
24. Gajda Jan 46:00 +
4. Škvor Ota 43:10 +
17. Kettner Lukáš 47:24 +
14. Wolf Daniel 44:17 +
5. Dlabaja Tomas 43:14 +
27. Luštický Martin 49:10 +
12. Remeš Petr 44:08 +
11. Gebrt Jan 44:22 +
26. Tichý Radomír 48:59 +
17. Janas Petr 44:38 +
28. Procházka Pavel 48:50 +
13. Procházka Jan 44:06 +
21. Melecký Martin 45:36 +
6. Poklop Martin 43:26 +
25. Král Václav 48:39 +
10. Fürst Matouš 43:50 +
24. Synek Petr 48:11 +
15. Bílý Jakub 46:14 +
20. Müller Jonáš 45:24 +
14. Vozda Vojtěch 45:36 +
19. Rajnošek Zdeněk 47:40 +
13. Janovský Tomáš 44:15 +
13. Matějů Luboš 45:08 +
32. Landovský Tomáš 50:09 +
32. Navrátil Boris 47:05 +
19. Hausenblas Šimon 46:08 +
16. Šafka Sebastian 47:17 +
26. Pešek Ondřej 46:09 +
27. Švadlena Michal 48:42 +
14. Semrád Ladislav 45:43 +
48. Mielec Jaromír 49:44 +
26. Sklenář Martin 48:41 +
11. Hadač Filip 43:30 +
11. Malačka Milan 44:03 +
25. Illner Vojtěch 48:26 +
29. Kolín Jan 49:30 +
15. Goldschmidt Tobiáš 44:28 +
17. Chromý Adam 46:01 +
39. Gryc Vojtěch 52:08 +
33. Chvátil Šimon 47:05 +
23. Vítek Petr 48:10 +
24. Šabatka Zdeněk 48:26 +
1. Coufal Jáchym 42:28
33. Zháňal Jan 50:04 +
35. Jordanov Alexandr 51:26 +
37. Landovský Jakub 47:33 +
9. Navrátil Šimon 44:04 +
42. Košárek Pavel 52:57 +
23. Měšťan Ondřej 45:56 +
37. Makovský Jakub 51:29 +
20. Melišík Martin 47:51 +
38. Čermák Jan 47:58 +
30. Hovorka Lukáš 49:17 +
23. Grundmann Jan 48:21 +
22. Křivda Martin 45:43 +
29. Grundman Vojtěch 49:10 +
36. Sháněl Jan 51:30 +
9. Gottstein Jonáš 43:18 +
40. Malý Aleš 52:05 +
38. Hrouda Matěj 51:44 +
31. Vítek Jaroslav 47:01 +
8. Prášil Marek 43:47 +
49. Srb Vladimír 56:35 +
27. Kolárik Tomáš 46:09 +
31. Mikel David 49:18 +
41. Pekárek Evžen 52:27 +
53. Nagy Josef 49:59 +
49. Kazda Adam 55:12 +
12. Janata Martin 43:31 +
49. Vlček Martin 49:45 +
35. Váňa Martin 51:08 +
21. Thoř Tomáš 47:52 +
34. Baier Martin 47:11 +
36. Zabořil Vojtěch 51:21 +
33. Zakouřil Tomáš 50:39 +
43. Macek Ondřej 48:58 +
34. Kos Tomáš 50:54 +
28. Pipek Ondřej 49:21 +
16. Skripnik Štěpán 44:36 +
38. Fibír Tomáš 51:34 +
44. Skripnik Ondřej 53:20 +
54. Slezák Zdeněk 50:37 +
22. Cahel Marek 47:55 +
37. Valenta Jiří 51:42 +
30. Vacek Vojtěch 46:34 +
43. Čech Petr 52:53 +
34. Čech Jan 50:49 +
4. Valeš Jiří 42:54 +
39. Stehlík Petr 51:56 +
51. Suchý Petr 57:10 +
8. Jílek Ondřej 43:04 +
56. Jílek Jakub 58:46 +
43. Tomanek Daniel 53:12 +
36. Janda Ondřej 47:27 +
61. Pašek František 60:40 +
18. Škvor Adam 47:29 +
57. Azeb Karim 51:57 +
48. Novotný Radek 54:45 +
31. Kadeřávek Petr 50:04 +
55. Krejsa Martin 50:43 +
21. Hledík Jakub 47:37 +
53. Korecký Miroslav 58:45 +
56. Hrdinka Daniel 51:41 +
47. Polák Vlastimil 54:17 +
40. Daněk Jáchym 52:09 +
18. Habán Ivo 44:41 +
55. Martan Jiří 58:36 +
45. Šesták Marek 54:58 +
46. Mühlbach Aleš 49:41 +
32. Paleček Ondřej 49:46 +
54. Dostál Jakub 59:05 +
52. Gedeon Dominik 49:49 +
45. Janů Zdeněk 53:35 +
56. Hecl František 61:09 +
51. Holas Tomáš 49:48 +
51. Kovalčík Tomáš 55:34 +
55. Hadač Miroslav 60:11 +
41. Perůtka Jan 48:47 +
60. Vlažný Jan 60:32 +
50. Sláma Šimon 56:39 +
61. Světnický František 54:29 +
46. Lukašák Šimon 53:38 +
52. Svoboda Radek 58:36 +
67. Justa Pavel 59:46 +
58. Samek Tomáš 59:48 +
22. Losman Petr 48:20 +
47. Dostál František 49:42 +
52. Chaloupka Josef 56:11 +
61. Jirka Matyáš 63:01 +
64. Bialožyt Michal 57:38 +
50. Bravený Vít 55:33 +
47. Finstrle Luděk 55:54 +
44. Šabata Milan 49:00 +
57. Krunčík Pavel 58:52 +
57. Locker Tomáš 61:23 +
62. Klaška Pavel 54:34 +
63. Axmann Šimon 61:58 +
46. Novák Přemysl 55:27 +
65. Klement David 58:12 +
54. Šubrt Matěj 58:29 +
48. Gregor Martin 56:08 +
63. Antoš Filip 55:33 +
41. Novák Jiří 52:22 +
62. Novák Zdeněk 65:32 +
50. Hepner David 49:46 +
62. Porkert Jan 61:20 +
64. Šabatka Jan 66:16 +
70. Mencl Jan 61:26 +
44. Žemlík Pavel 53:23 +
60. Nejman Stanislav 62:55 +
45. Novák Pavel 49:03 +
66. Žanda Jan 62:10 +
66. Sabol Josef 66:33 +
42. Mrskoč Marek 48:49 +
69. Fiala Petr 67:01 +
58. Vališ Jan 61:57 +
59. Novotný Marek 53:59 +
67. Pustai David 62:12 +
59. Kobr Tomáš 62:15 +
60. Hájek Adam 54:02 +
65. Němeček Jan 62:07 +
67. Rýdel Jiří 68:33 +
58. Janovský Tomáš 52:10 +
70. Kondrát Martin 67:10 +
63. Sysel Ondřej 65:49 +
66. Černý Martin 59:15 +
59. Vlášek Jakub 60:01 +
65. Hodek Michal 66:24 +
69. Deml Tomáš 60:01 +
53. Roudný Václav 56:31 +
71. Žák Jan 83:23 +
71. Szymanský Filip 66:05 +
64. Ramba Jiří 62:03 +
68. Víteček Jan 76:26 +
73. Toman Viktor 69:06 +
68. Janas Petr 63:58 +
70. Buzek Martin 80:51 +
72. Pavlíček Lubomír 66:49 +
71. Klomínský Václav 68:49 +
69. Kohl Ondřej 79:57 +
75. Čermák Matyáš 69:16 +
73. Prášek Přemysl 74:13 +
72. Balej Jiří 95:42 +
39. Pavlovec Dan 48:12 +
Mareš Vít DISK
30. Pavlovec Jan 49:54 +
35. Fröhlich Martin 47:15 +
42. Pospíšil Ondřej 52:25 +
Tomeš Jaroslav DISK
Prášil Šimon DISK
Novotný Tomáš DISK
Novotný Vojtěch DISK
74. Bubela Tomáš 69:09 +
74. Bubela Tomáš 75:25 +
DISK
DISK
DISK
DISK
68. Schuster Martin 59:49 +
72. Čech Tomáš 70:26 +
DISK

MIX

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Filip Libor 27:58
5. Filipová Ivana 40:11 +
4. Šklíba Jan 29:09 +
9. Mrózek Teresa 34:35 +
9. Bernatíková Hana 42:15 +
3. Kovařík Martin 28:25 +
8. Málek Martin 32:42 +
13. Tomandl Jan 45:30 +
5. Málek Martin 31:13 +
7. Hybeš Michal 31:51 +
6. Vítek Vojtěch 41:48 +
10. Vacek František 37:23 +
6. Ševčík Petr 31:36 +
12. Urbánková Jana 44:53 +
9. Ječmen Vladimír 37:17 +
4. Vítek Pavel 31:06 +
10. Kašparová Lucie 43:52 +
14. Janda Petr 41:24 +
15. Černochová Michaela 40:39 +
4. Otrubová Anna 39:32 +
8. Otrubová Johana 36:50 +
12. Šimek Jiří 37:29 +
1. Pátek Michal 26:42
16. Nimshausová Hana 54:11 +
13. Zrníková Adéla 38:31 +
7. Svobodová Alexandra 41:57 +
11. Hrabošová Magdalena 38:14 +
11. Doucha Jiří 37:00 +
17. Byrtus Petr 50:42 +
6. Kubeček Štěpán 33:10 +
3. Šmol David 28:27 +
3. Dolejší Kateřina 36:36 +
18. Kubec Michal 56:00 +
5. Synek Antonín 31:35 +
11. Dolejší Lenka 44:03 +
15. Synková Petra 45:46 +
2. Šitina Jakub 28:25 +
8. Zamastil Michal 41:57 +
20. Kotyk Pavel 60:47 +
20. Malečková Iva 44:31 +
15. Zakouřilová Helena 49:59 +
13. Zakouřil Václav 40:40 +
14. Myslík Vojtěch 39:35 +
25. Maglia Šimon 64:25 +
7. Urbánek Lumír 35:00 +
23. Mikulová Zuzana 50:58 +
2. Švec Karel 34:12 +
19. Valla Zdeněk 56:43 +
28. Holík Jaromír 65:17 +
18. Hynek Petr 51:59 +
2. Ševčík Jiří 27:45 +
10. Koblížek Kamil 35:26 +
26. Brožková Květa 77:39 +
12. Brožek Tomáš 39:15 +
17. Výchová Veronika 40:45 +
22. Stavrinou Kristýna 56:31 +
17. Cejpková Lenka 55:10 +
27. Hynková Jana 57:16 +
14. Ječmenová Věra 48:04 +
21. Davidová Jana 88:22 +
19. Málková Šárka 43:20 +
24. Tomandlová Radka 60:14 +
22. Málková Věra 97:44 +
24. Brandejsová Petra 51:48 +
19. Vondráček Martin 52:55 +
23. Tichá Dagmar 99:00 +
25. Fibírová Zuzana 51:49 +
21. Skripniková Kateřina 55:08 +
Skripnik Kilián DISK
26. Licková Dana 52:00 +
16. Vaňátko Jakub 50:40 +
Čapek Karel DISK
18. Karban Mikuláš 42:46 +
Rücker Petr DISK
1. Rücker Jan 23:11
22. Zakouřilová Kamila 46:13 +
20. Paříková Iva 53:24 +
DISK
21. Termerová Jana 45:19 +
23. Skalka Michal 57:02 +
DISK
Kubeček Josef DISK
Kubečková Terezie DISK
DISK
16. Gemperle František 40:44 +
DISK
DISK