Logo
Datum:
04.09.2021
Místo konání:
Nové Město v Krušných horách, lyžařský stadion
Pořadatel:
LTP - OOB TJ Lokomotiva Teplice
Mapa:
Černé vody - sever
Ředitel závodu:
Eiselt Miloš - R3
Hlavní rozhodčí:
Cabrnoch Jiří - R2
Stavitel tratí:
Bílý Petr - R1
JURY:
Pachnerová Dominika, Milota Josef, Posselt Martin
Protokol:
Závod proběhl bez závad. Plánované časy startu 12:00 a vyhlášení (17:00) byly dodrženy.
Protest nebyl podán a svolání jury nebylo nutné. HR neshledal žádné porušení pravidel OB a SŘ.
Bylo ošetřeno několik drobných zranění. Jedna závodnice byla po ošetření dopravena k ošetření na pohotovostní ambulanci nemocnice Teplice.
Kategorie:
D14B     D16B     D18B     D20B     D21A     D21C     D35B     D40B     D45B     D50B     D55B     D60B     D65B     D70B     D75B     H14B     H16B     H18B     H20B     H21A     H21B     H21C     H35B     H40B     H45B     H50B     H55B     H60B     H65B     H70B     H75B     H80B     TA     TB     TC     TD    

D14B 4.00 km, 90 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gregorová Alice DKP0758 B Oddíl OB Kotlářka 36:29
2. Lošťáková Ela PGP0957 A SK Praga 38:30 + 2:01
3. Štěpová Barbora PGP0951 B SK Praga 38:47 + 2:18
4. Tomášková Matilda TUV0998 B SOK TJ Turnov 39:06 + 2:37
5. Malečková Pavlína VSP0855 B USK Praha 41:23 + 4:54
6. Mišeková Kateřina KAM0756 A OK Kamenice 41:43 + 5:14
7. Vondráčková Alžběta DKP0864 B Oddíl OB Kotlářka 41:46 + 5:17
8. Kudrnáčová Marta KAM0754 B OK Kamenice 42:19 + 5:50
9. Lamačová Barbora BOR0750 A OK Jiskra Nový Bor 42:22 + 5:53
10. Baloghová Milena JJN0750 B Team Jizerky 42:37 + 6:08
11. Mayerová Daniela KSH0852 B OB Kašperské Hory 43:51 + 7:22
12. Havlová Tereza KNC0750 A Sokol Kostelec n. Č. l. 44:02 + 7:33
13. Šestáková Johana VLI0853 B Slavia Liberec orienteering 44:07 + 7:38
14. Lampová Amálie DKP0752 B Oddíl OB Kotlářka 44:35 + 8:06
15. Šimůnková Michaela TAP0851 B KOB Tretra Praha 44:53 + 8:24
16. Soukupová Marie BOR0952 B OK Jiskra Nový Bor 45:07 + 8:38
17. Baldrianová Eva VSP0751 A USK Praha 46:09 + 9:40
18. Havlíčková Veronika RIC0853 B OB Říčany 46:30 + 10:01
19. Kunášková Karolína VLI0851 B Slavia Liberec orienteering 46:35 + 10:06
20. Lipenská Barbora CHA0753 B OK Chrastava 47:07 + 10:38
21. Švejdová Karolína ZVO0752 B OB SK Zvole 47:08 + 10:39
22. Houžvičková Daniela TUR0751 B OOB TJ Turnov 48:01 + 11:32
23. Gajdová Michaela VSP0752 B USK Praha 48:14 + 11:45
24. Fibírová Lucie FSP0777 A VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 48:49 + 12:20
25. Nožičková Eva JJN0852 B Team Jizerky 49:00 + 12:31
26. Ehlerová Anna VSP0854 B USK Praha 49:01 + 12:32
27. Stehlíková Tereza LPM0951 B OK Lokomotiva Plzeň 49:38 + 13:09
28. Žemlová Barbora KAM0751 B OK Kamenice 50:12 + 13:43
29. Březinová Antonie CHA0851 C OK Chrastava 50:27 + 13:58
30. Kašparová Alžběta DOR0753 B OK Dobříš 50:58 + 14:29
31. Rejholcová Tereza BOR0751 B OK Jiskra Nový Bor 50:59 + 14:30
32. Hladíková Julie DKP0857 B Oddíl OB Kotlářka 51:59 + 15:30
33. Pražáková Nella JJN0853 B Team Jizerky 52:09 + 15:40
34. Bodurková Denisa KRL0752 B Kometa Kralovice 53:01 + 16:32
35. Zakouřilová Klára VSP0850 B USK Praha 53:58 + 17:29
36. Flossmannová Lucie VLI0852 B Slavia Liberec orienteering 54:14 + 17:45
37. Petriláková Amálie Rebeka DOR0953 B OK Dobříš 55:26 + 18:57
38. Stará Barbora FSP0752 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 55:30 + 19:01
39. Kučerová Kateřina VSP0950 B USK Praha 57:36 + 21:07
40. Snížková Adéla DKP0850 B Oddíl OB Kotlářka 60:07 + 23:38
41. Leinweberová Julie FSP0755 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 60:20 + 23:51
42. Bulířová Žofie TAP0850 B KOB Tretra Praha 61:49 + 25:20
43. Kocmanová Adéla BOR0752 A OK Jiskra Nový Bor 62:33 + 26:04
44. Mikulová Tereza ZVO0851 B OB SK Zvole 63:04 + 26:35
45. Pěkná Alžběta ROU0950 B SKOB Roudnice nad Labem 65:24 + 28:55
46. Bartoňová Elena FSP0953 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 65:45 + 29:16
47. Kalousová Jolana EKP0760 C VŠTJ Ekonom Praha 67:38 + 31:09
48. Zemanová Eliška DKP0862 B Oddíl OB Kotlářka 68:54 + 32:25
49. Pilátová Rozálie DKL0750 B KOB Kladno 81:04 + 44:35
50. Reichelová Helena VSP0856 C USK Praha 83:41 + 47:12
Buková Hana ROU0750 C SKOB Roudnice nad Labem DISK

D16B 5.10 km, 115 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kulová Laura ONO0552 B SKOB Ostrov 57:15
2. Linhartová Klára ZVO0556 B OB SK Zvole 61:45 + 4:30
3. Magazu Annabelle DOR0657 B OK Dobříš 63:41 + 6:26
4. Lamačová Kateřina TUR0660 B OOB TJ Turnov 64:01 + 6:46
5. Krejčová Hana ROU0653 B SKOB Roudnice nad Labem 70:41 + 13:26
6. Gelnerová Anna KRL0653 A Kometa Kralovice 73:54 + 16:39
7. Skalová Jolana TJN0653 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 78:32 + 21:17
8. Háková Eliška TJN0654 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 80:19 + 23:04
9. Dvořáková Veronika PGP0659 B SK Praga 89:12 + 31:57
10. Rejmanová Nikola BOR0656 B OK Jiskra Nový Bor 90:28 + 33:13
11. Koudelková Eliška BOR0652 B OK Jiskra Nový Bor 91:22 + 34:07
12. Vlachová Adéla KRL0551 B Kometa Kralovice 94:07 + 36:52
13. Hovorková Marie LDC0650 B KOB Děčín 100:55 + 43:40
14. Měšťanová Tereza TAP0653 B KOB Tretra Praha 101:09 + 43:54
15. Tulachová Anna VSP0554 B USK Praha 111:28 + 54:13
16. Fišarová Adéla KRL0651 B Kometa Kralovice 124:49 + 67:34
Kotenová Markéta RIC0651 B OB Říčany DISK

D18B 5.40 km, 140 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bartošová Marie MLA0451 B MLOK Mariánské Lázně 61:59
2. Arnoštová Veronika VSP0450 B USK Praha 64:55 + 2:56
3. Tomášková Linda TAP0455 B KOB Tretra Praha 66:33 + 4:34
4. Hudská Štěpánka TUR0450 B OOB TJ Turnov 68:35 + 6:36
5. De Heij Laura RIC0450 B OB Říčany 69:25 + 7:26
6. Šauli Kateřina VPM0456 B KOS Slavia Plzeň 79:55 + 17:56
7. Nejedlá Klára ONO0450 B SKOB Ostrov 90:30 + 28:31
8. Kotenová Barbora RIC0452 B OB Říčany 90:54 + 28:55
9. Nádeníčková Iva NEK0350 B Nejdek Orienteering 91:41 + 29:42
10. Ziebová Veronika NEK0450 B Nejdek Orienteering 110:05 + 48:06

D20B 5.30 km, 160 m, 9 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 2056

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Řadová Lucie DKP0251 B Oddíl OB Kotlářka 68:46 2237
2. Šritrová Lenka TUR0250 B OOB TJ Turnov 73:03 + 4:17 2110
3. Rousová Lucie DKL0251 B KOB Kladno 74:32 + 5:46 2066
4. Blahová Pavla DKP0155 B Oddíl OB Kotlářka 75:53 + 7:07 2026
5. Linková Lucie JJN0254 B Team Jizerky 92:50 + 24:04 1524
MS Marešová Klára NEK0250 B Nejdek Orienteering 107:15 + 38:29 0

D21A 9.30 km, 155 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 8221

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Gregorová Kamila CTB8151 E SK OB Chotěboř 81:23 8878
2. Rufferová Iva TUR8354 E OOB TJ Turnov 85:56 + 4:33 8418
3. Baldrianová Barbora VSP7850 C USK Praha 86:35 + 5:12 8352
4. Nováková Tereza LPU9757 R OK Lokomotiva Pardubice 89:39 + 8:16 8043
5. Kašková Kateřina CHA7850 C OK Chrastava 100:34 + 19:11 6940
6. Staňová Karolína BOR9853 C OK Jiskra Nový Bor 101:59 + 20:36 6797
7. Pospíšilová Marie DKP8756 R Oddíl OB Kotlářka 102:12 + 20:49 6775
8. Neradová Alena TUR8551 C OOB TJ Turnov 107:39 + 26:16 6224
9. Hrabánková Klára PGP9654 C SK Praga 119:12 + 37:49 5058
10. Studničná Lenka FSP8650 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 127:46 + 46:23 4192
11. Pecoldová Pavlína MFP8450 C Matfyz Praha 129:03 + 47:40 4063
12. Janovská Kateřina PGP9850 C SK Praga 130:18 + 48:55 3936
13. Voltrová Alena DKP9956 C Oddíl OB Kotlářka 130:43 + 49:20 3894
14. Voltrová Hana ROZ9752 C OK Roztoky 144:56 + 63:33 2458
15. Králová Vanda BZP8750 C Báječné ženy v orientačním běhu 152:15 + 70:52 1719
Zrníková Adéla OSN0099 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě DISK 0
Hovorková Tereza KAM0154 A OK Kamenice DISK 0

D21C 5.40 km, 140 m, 10 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 5715

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Zmítková Jana 170001 17 SV Robotron Dresden 58:28
2. Landovská Petra KAM9354 E OK Kamenice 64:04 + 5:36 6855
3. Posseltová Tereza TJN9252 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 79:06 + 20:38 5674
4. Kovářová Julie VCB8854 C OB České Budějovice 83:50 + 25:22 5302
5. Janečková Dagmar EKP6550 C VŠTJ Ekonom Praha 91:10 + 32:42 4726
6. Šilerová Eva PDY8050 C Běhej Poděbrady 93:56 + 35:28 4509
7. Krupová Tereza BZP8751 C Báječné ženy v orientačním běhu 101:53 + 43:25 3884
8. Kastnerová Lucie 10001 1 OBA 102:18 + 43:50
9. Kazdová Jana SJC7752 C Sportcentrum Jičín 102:51 + 44:23 3809
10. Neradová Eva LIT8951 C KOB Litvínov 106:54 + 48:26 3490
11. Trčková Helena EKP8756 C VŠTJ Ekonom Praha 110:36 + 52:08 3200
12. Zeman Klára DCE7950 C KOB Dobřichovice 115:05 + 56:37 2848
13. Březovská Tereza 60001 6 OBA 122:31 + 64:03
14. Rydlová Eva FSP8989 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 123:51 + 65:23 2159
15. Klašková Josefina DKP9651 C Oddíl OB Kotlářka 145:22 + 86:54 469
Linková Alena TUR9751 C OOB TJ Turnov DISK 0
Kožíšková Jana EKP VŠTJ Ekonom Praha DISK

D35B 6.00 km, 125 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mrázková Romana SJC8351 C Sportcentrum Jičín 58:58
2. Tomešová Daniela SJC8451 C Sportcentrum Jičín 62:55 + 3:57
3. Horáčková Kateřina VLI8150 C Slavia Liberec orienteering 71:03 + 12:05
4. Svobodová Jitka VSP7450 C USK Praha 73:21 + 14:23
5. Henychová Zuzana VLI6151 C Slavia Liberec orienteering 75:37 + 16:39
6. Zakouřilová Kamila TUR8557 C OOB TJ Turnov 84:49 + 25:51
7. Hanušová Petra STB8297 C TJ Stadion Nový Bor 85:04 + 26:06
8. Hernychová Veronika 150001 15 Jílové 87:02 + 28:04
9. Engelhardt Katja 130003 13 SSV Planeta Radebeul 102:10 + 43:12
10. Janečková Markéta 70001 7 PBK 109:20 + 50:22
11. Vaňková Saša LDC8550 C KOB Děčín 119:14 + 60:16
12. Čechová Jana FSP8353 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 142:14 + 83:16
Blažková Kristina DKP8251 C Oddíl OB Kotlářka DISK

D40B 5.70 km, 115 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Snížková Petra DKP7752 C Oddíl OB Kotlářka 59:13
2. Bartalošová Jana PGP8154 C SK Praga 64:42 + 5:29
3. Kožinová Jana PGP6651 C SK Praga 67:02 + 7:49
4. Lošťáková Ivana PGP7763 C SK Praga 69:17 + 10:04
5. Dlouhá Marta PGP7858 C SK Praga 76:57 + 17:44
6. Pachnerová Dominika CHA7750 C OK Chrastava 78:36 + 19:23
7. Ehlerová Petra VSP7855 C USK Praha 81:06 + 21:53
8. Svítilová Pavla PGP7764 C SK Praga 84:10 + 24:57
9. Petriláková Petra DOR7656 C OK Dobříš 84:26 + 25:13
10. Patková Kateřina BOR7853 C OK Jiskra Nový Bor 87:35 + 28:22
11. Kučerová Berenika DCE8050 C KOB Dobřichovice 90:12 + 30:59
12. Lohová Monika DKL8052 C KOB Kladno 93:21 + 34:08
13. Vondráčková Markéta DKP7856 C Oddíl OB Kotlářka 93:34 + 34:21
14. Brandejsová Petra DKP7853 C Oddíl OB Kotlářka 97:30 + 38:17
15. Kučerková Romana STB8196 C TJ Stadion Nový Bor 97:56 + 38:43
16. Pilátová Petra DKL8051 C KOB Kladno 106:55 + 47:42
17. Fibírová Zuzana FSP7555 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 112:32 + 53:19
18. Havlová Eva KNC7851 C Sokol Kostelec n. Č. l. 142:20 + 83:07
Mullis Kateřina DKP7753 C Oddíl OB Kotlářka DISK
Skripniková Kateřina FSP8051 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DISK
Hladíková Zuzana DKP7852 C Oddíl OB Kotlářka DISK

D45B 5.30 km, 120 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šimerková Olga PGP7551 C SK Praga 60:36
2. Kučerová Marie VSP7551 C USK Praha 63:17 + 2:41
3. Podrábská Marie VLI7451 C Slavia Liberec orienteering 66:09 + 5:33
4. Zurynková Jana EKP7053 C VŠTJ Ekonom Praha 66:49 + 6:13
5. Pokorná Magdaléna PGP7562 C SK Praga 70:53 + 10:17
6. Dvorská Marie VLI7454 C Slavia Liberec orienteering 71:41 + 11:05
7. Tučková Monika BOR7650 C OK Jiskra Nový Bor 75:52 + 15:16
8. Janovská Petra PGP7355 C SK Praga 80:48 + 20:12
9. Brettlová Marta PGP7557 C SK Praga 81:16 + 20:40
10. Malečková Iva VSP7559 C USK Praha 81:34 + 20:58
11. Pechová Iva LPM6151 C OK Lokomotiva Plzeň 82:25 + 21:49
12. Zakouřilová Helena VSP7453 C USK Praha 85:34 + 24:58
13. Horáková Lenka VSP7255 C USK Praha 86:09 + 25:33
14. Benešová Radka VLI7653 C Slavia Liberec orienteering 86:38 + 26:02
15. Kalousová Radka EKP7550 C VŠTJ Ekonom Praha 90:19 + 29:43
16. Houžvičková Karolína TUR7254 C OOB TJ Turnov 91:59 + 31:23
17. Waldhauserová Irena BOR7459 C OK Jiskra Nový Bor 92:12 + 31:36
18. Průšová Markéta VSP7256 C USK Praha 99:36 + 39:00
19. Bartošová Jana MLA7051 C MLOK Mariánské Lázně 100:29 + 39:53
20. Janoušková Iveta BOR7457 C OK Jiskra Nový Bor 101:31 + 40:55
21. Kotenová Klára RIC7252 C OB Říčany 102:25 + 41:49
22. Dvořáková Ivana PGP7254 C SK Praga 109:31 + 48:55
23. Karafiátová Lucie BOR7658 C OK Jiskra Nový Bor 115:13 + 54:37
24. Kándlová Adéla DCE7550 C KOB Dobřichovice 118:41 + 58:05
25. Krausová Marcela LCV7351 C TJ Lokomotiva Chomutov 126:18 + 65:42
26. Štěpová Dana PGP7456 C SK Praga 127:07 + 66:31
27. Buková Jana ROU7150 C SKOB Roudnice nad Labem 141:35 + 80:59

D50B 4.80 km, 125 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nehasilová Zuzana LDC7150 C KOB Děčín 63:13
2. Čiháková Lenka KNC6750 C Sokol Kostelec n. Č. l. 63:21 + 0:08
3. Rejholcová Andrea BOR6951 C OK Jiskra Nový Bor 64:49 + 1:36
4. Fantová Libuše EKP5650 C VŠTJ Ekonom Praha 65:25 + 2:12
5. Lisá Monika ONO6750 C SKOB Ostrov 68:27 + 5:14
6. Linková Iva TUV6850 C SOK TJ Turnov 68:37 + 5:24
7. Melišíková Radka TAP7152 C KOB Tretra Praha 70:41 + 7:28
8. Čtrnáctová Magdalena PGP7151 C SK Praga 71:10 + 7:57
9. Eichlerová Jana KAS7051 C KOB Kamenický Šenov 72:05 + 8:52
10. Klašková Kateřina DKP6750 C Oddíl OB Kotlářka 73:35 + 10:22
11. Hradecká Petra DOK6850 C OK Doksy 73:53 + 10:40
12. Fürstová Katka LLI6950 C LOK-o Liberec 74:34 + 11:21
13. Lesáková Věra TJN7152 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 75:57 + 12:44
14. Scheuermann Katrin 130002 13 SSV Planeta Radebeul 76:34 + 13:21
15. Úlehlová Monika TAP6950 C KOB Tretra Praha 76:38 + 13:25
16. Posseltová Romana TJN7050 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 78:14 + 15:01
17. Benešová Jaroslava DKL7050 C KOB Kladno 78:35 + 15:22
18. Nová Jana DOR7150 C OK Dobříš 85:36 + 22:23
19. Zelená Markéta PGP5850 C SK Praga 88:17 + 25:04
20. Bínová Kathrin MLA6754 C MLOK Mariánské Lázně 91:25 + 28:12
21. Petrová Martina TAP6852 C KOB Tretra Praha 100:00 + 36:47
22. Nožičková Renata JJN6950 C Team Jizerky 102:18 + 39:05
23. Hrubá Veronika 120001 12 12 111:34 + 48:21
24. Šimůnková Martina TAP6851 C KOB Tretra Praha 151:36 + 88:23

D55B 4.50 km, 125 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kavková Dana SCP6150 C OK Sparta Praha 66:57
2. Pavlíková Pavla CHA6551 C OK Chrastava 67:26 + 0:29
3. Pávková Jana BOR6550 C OK Jiskra Nový Bor 73:24 + 6:27
4. Němečková Jarmila VSP6650 C USK Praha 76:10 + 9:13
5. Halířová Eva BOR6654 C OK Jiskra Nový Bor 80:29 + 13:32
6. Sládková Eva TEH5751 C Sokol Tehov 82:53 + 15:56
7. Ježková Regina PGP6352 C SK Praga 91:26 + 24:29
8. Hrabánková Ilona PGP6250 C SK Praga 97:19 + 30:22
9. Veljačiková Markéta SCP6451 C OK Sparta Praha 162:28 + 95:31

D60B 4.40 km, 100 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Voltrová Svatava ROZ6150 C OK Roztoky 62:35
2. Kohlová Alena KPY6051 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 80:43 + 18:08
3. Janská Iva LBM5795 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 85:42 + 23:07
4. Šilerová Zdena KNC5750 C Sokol Kostelec n. Č. l. 94:54 + 32:19
5. Havlíčková Jindřiška KNC6150 C Sokol Kostelec n. Č. l. 97:08 + 34:33
6. Svobodná Eva DKP5851 C Oddíl OB Kotlářka 100:23 + 37:48

D65B 4.10 km, 95 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jahnová Helena SCP5550 C OK Sparta Praha 59:55
2. Doležalová Vlasta PGP5550 C SK Praga 63:35 + 3:40
3. Procházková Miluše DCE5450 C KOB Dobřichovice 63:55 + 4:00
4. Klusáková Jitka DKP5651 C Oddíl OB Kotlářka 66:44 + 6:49
5. Cabrnochová Hana DKL5550 C KOB Kladno 70:15 + 10:20
6. Mrázková Ivana DKP5650 C Oddíl OB Kotlářka 70:21 + 10:26
7. Ševčíková Alena CHA5351 C OK Chrastava 79:57 + 20:02
8. Mágrová Ivana LCV5550 C TJ Lokomotiva Chomutov 80:39 + 20:44
9. Zavadilová Naďa SCP5450 C OK Sparta Praha 95:30 + 35:35

D70B 3.20 km, 55 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šaffková Zuzana CHA5150 C OK Chrastava 39:01
2. Dohnalová Dana VSP5050 C USK Praha 41:28 + 2:27
3. Neradová Alena LIT5051 C KOB Litvínov 48:08 + 9:07
4. Horáčková Stanislava VLI4950 C Slavia Liberec orienteering 54:02 + 15:01
5. Karmazínová Ivana VLI5150 C Slavia Liberec orienteering 54:32 + 15:31
6. Pachnerová Jaroslava VLI5152 C Slavia Liberec orienteering 88:24 + 49:23

D75B 3.20 km, 55 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krausová Marie LLI4451 C LOK-o Liberec 84:27
2. Kašková Eva CHA4650 C OK Chrastava 102:19 + 17:52
3. Zmeková Míla SLP4451 C OOB Slavia Praha 126:48 + 42:21

H14B 5.10 km, 95 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tomášek Prokop TUR0711 A OOB TJ Turnov 42:59
2. Heczko Erik VLI0804 A Slavia Liberec orienteering 43:50 + 0:51
3. Podrábský Ctibor VLI0700 A Slavia Liberec orienteering 45:02 + 2:03
4. Sedláček Patrik DKP0816 B Oddíl OB Kotlářka 45:23 + 2:24
5. Štrait Vilém VSP0701 A USK Praha 49:57 + 6:58
6. Jiras Antonín DOR0701 A OK Dobříš 50:03 + 7:04
7. Hyxa Jan VLI0702 A Slavia Liberec orienteering 50:10 + 7:11
8. Skripnik Matouš FSP0800 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 50:57 + 7:58
9. Zápotocký Jiří SLA0800 B SKOB Slaný 53:15 + 10:16
10. Žemlík Eduard TUR0909 B OOB TJ Turnov 55:12 + 12:13
11. Patka Kryštof BOR0702 B OK Jiskra Nový Bor 55:23 + 12:24
12. Stehlík Jakub LPM0700 A OK Lokomotiva Plzeň 56:15 + 13:16
13. Maroušek Dominik DKP0716 B Oddíl OB Kotlářka 57:02 + 14:03
14. Donda Jakub ONO0700 A SKOB Ostrov 57:17 + 14:18
15. Anděl Robin VPM0901 B KOS Slavia Plzeň 58:31 + 15:32
16. Engel Adam DKP0910 B Oddíl OB Kotlářka 59:36 + 16:37
17. Patka Marek BOR0902 B OK Jiskra Nový Bor 60:22 + 17:23
18. Kolář David ZVO0805 B OB SK Zvole 60:27 + 17:28
19. Rod Matyáš VSP0803 B USK Praha 60:43 + 17:44
20. Hrůzek Ondřej BOR0809 B OK Jiskra Nový Bor 61:40 + 18:41
21. Lesák Marek TJN0811 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 61:46 + 18:47
22. Drahoňovský Tomáš TUR0701 B OOB TJ Turnov 61:49 + 18:50
23. Koten Vojtěch DKP0815 B Oddíl OB Kotlářka 61:52 + 18:53
24. Šašek Jakub LTP0801 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 62:06 + 19:07
25. Lamač František TUR0901 B OOB TJ Turnov 63:15 + 20:16
26. Brabec Matěj MAS0701 B OOB Aš 63:19 + 20:20
27. Dolák Jakub DKP0707 B Oddíl OB Kotlářka 63:34 + 20:35
28. Svítil Martin PGP0903 B SK Praga 64:45 + 21:46
29. Brandejs Štěpán DKP0807 B Oddíl OB Kotlářka 64:59 + 22:00
30. Štembera Vítek TJN0801 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 65:43 + 22:44
31. Beran František SLA0700 B SKOB Slaný 66:34 + 23:35
32. Veljačik Jonáš DKP0818 B Oddíl OB Kotlářka 66:36 + 23:37
33. Nožička Jan JJN0800 B Team Jizerky 67:11 + 24:12
34. Svítil Patrik PGP0706 C SK Praga 67:25 + 24:26
35. Etrych Jonáš DOR0907 B OK Dobříš 67:31 + 24:32
36. Šebelka Matěj VLI0805 B Slavia Liberec orienteering 67:44 + 24:45
37. Beneš Filip VLI0708 B Slavia Liberec orienteering 68:18 + 25:19
38. Magazu Lukas DOR0805 B OK Dobříš 68:28 + 25:29
39. Kosák Eliáš PGP0704 C SK Praga 68:36 + 25:37
40. Kučera Jakub VSP0900 B USK Praha 69:05 + 26:06
41. Lacina Jan DKP0717 B Oddíl OB Kotlářka 70:21 + 27:22
42. Víteček Šimon DKP0801 B Oddíl OB Kotlářka 74:11 + 31:12
43. Termer Štěpán VSP0807 B USK Praha 76:38 + 33:39
44. Šubrt Jáchym DKP0800 B Oddíl OB Kotlářka 78:11 + 35:12
45. Miklas Ondřej VLI0701 B Slavia Liberec orienteering 81:08 + 38:09
46. Šimerka Ondřej PGP0800 B SK Praga 83:23 + 40:24
47. Řehoř Hynek JJN0700 C Team Jizerky 91:54 + 48:55
48. Kule Oliver ONO0701 B SKOB Ostrov 101:19 + 58:20
49. Maglia Šimon ONO0702 C SKOB Ostrov 105:26 + 62:27
50. Pilát Jaromír DKL0900 B KOB Kladno 116:33 + 73:34
51. Zavadil Matěj VSP0904 C USK Praha 125:40 + 82:41
52. Komín Matyáš DKL0901 B KOB Kladno 128:36 + 85:37
Žižka Přemysl DOR0706 B OK Dobříš DISK
Melichar Šimon DKP0708 C Oddíl OB Kotlářka DISK
Studnička Jakub DKP0718 B Oddíl OB Kotlářka DISK
MS Pávek Štěpán NEK0700 B Nejdek Orienteering 49:43 + 6:44

H16B 7.40 km, 160 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Březina Karel CHA0605 B OK Chrastava 76:06
2. Sork Dominik TAP0504 B KOB Tretra Praha 77:08 + 1:02
3. Šubrt Vojtěch DKP0502 B Oddíl OB Kotlářka 79:40 + 3:34
4. Nejezchleb Vojtěch TUR0503 B OOB TJ Turnov 81:47 + 5:41
5. Kuchař Ondřej TAP0609 B KOB Tretra Praha 82:02 + 5:56
6. Heřmánek Petr TUR0500 B OOB TJ Turnov 82:12 + 6:06
7. Jiras Jan DOR0505 B OK Dobříš 82:34 + 6:28
8. Pivec Jan MLA0503 B MLOK Mariánské Lázně 86:06 + 10:00
9. Dlouhý Aleš PGP0502 B SK Praga 86:35 + 10:29
10. Janoch Samuel MLA0502 B MLOK Mariánské Lázně 93:03 + 16:57
11. Machar Matěj DKP0604 B Oddíl OB Kotlářka 96:24 + 20:18
12. Václavík Martin SLA0601 B SKOB Slaný 97:42 + 21:36
13. Jelínek Šimon BOR0510 C OK Jiskra Nový Bor 101:00 + 24:54
14. Pilát Bořivoj DKL0500 B KOB Kladno 102:47 + 26:41
15. Horák Martin VSP0601 B USK Praha 107:04 + 30:58
16. Havlíček Viktor BSO0602 B KOB Baník Sokolov 108:07 + 32:01
17. Zurynek Jan TJN0605 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 108:23 + 32:17
18. Dejnožka Martin TJN0600 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 108:41 + 32:35
19. Kubát Matyáš RIC0601 B OB Říčany 117:31 + 41:25
20. Bartaloš Matyáš PGP0503 B SK Praga 119:22 + 43:16
21. Šimek Vojtěch LTP0601 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 124:04 + 47:58
22. Ječmen Matyáš ONO0600 B SKOB Ostrov 124:38 + 48:32
23. Vyhnis Šimon TAP0613 C KOB Tretra Praha 126:12 + 50:06
24. Kándl Matěj PGP0508 C SK Praga 147:14 + 71:08
25. Kalous Tomáš EKP0601 C VŠTJ Ekonom Praha 147:41 + 71:35
Jíra Filip KAM0506 B OK Kamenice DISK
Houžvička David TUR0501 C OOB TJ Turnov DISK
Meier David VSP0606 B USK Praha DISK

H18B 8.10 km, 170 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janas Adam PGP0404 B SK Praga 70:42
2. Čtrnáct František PGP0401 B SK Praga 71:41 + 0:59
3. Zakouřil Matyáš VSP0400 B USK Praha 73:45 + 3:03
4. Černý Antonín TAP0402 B KOB Tretra Praha 76:09 + 5:27
5. Kolář Matyáš PGP0304 B SK Praga 78:26 + 7:44
6. Hnízdil Matěj KAS0301 B KOB Kamenický Šenov 79:52 + 9:10
7. Mellan Jonáš TUR0308 B OOB TJ Turnov 80:24 + 9:42
8. Kuchař Matěj TAP0405 B KOB Tretra Praha 81:36 + 10:54
9. Tůma Šimon TAP0400 B KOB Tretra Praha 87:13 + 16:31
10. Marek Matěj TJN0409 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 90:54 + 20:12
11. Snížek Ondřej DOR0406 B OK Dobříš 94:56 + 24:14
12. Grohmann Jan VPM0403 A KOS Slavia Plzeň 98:02 + 27:20
13. Janoušek Slávek BOR0400 B OK Jiskra Nový Bor 106:57 + 36:15
13. Milota Břetislav MLA0300 B MLOK Mariánské Lázně 106:57 + 36:15
15. Dejnožka Vojtěch TJN0300 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 107:57 + 37:15
16. Baldrian Tomáš VSP0405 B USK Praha 109:13 + 38:31
Kozák Jakub ROU0401 C SKOB Roudnice nad Labem DISK

H20B 9.30 km, 155 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 0

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Klement David DKP0110 B Oddíl OB Kotlářka 106:42
2. Kováč František MLA0201 B MLOK Mariánské Lázně 123:06 + 16:24

H21A 12.40 km, 305 m, 24 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 8565

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Semík Ondřej KAM9401 C OK Kamenice 86:06 9400
2. Procházka Jan PGP8407 E SK Praga 93:17 + 7:11 8698
3. Nožka Radek LPU9005 E OK Lokomotiva Pardubice 94:02 + 7:56 8624
4. Grundmann Jan LPU9410 C OK Lokomotiva Pardubice 96:09 + 10:03 8417
5. Rusý Tomáš KAM9301 R OK Kamenice 96:50 + 10:44 8351
6. Flašar Jan PGP8610 R SK Praga 98:58 + 12:52 8142
7. Komanec Václav SHK8406 C OK Slavia Hradec Králové 102:34 + 16:28 7790
8. Dlabaja Tomas TUR8303 R OOB TJ Turnov 103:04 + 16:58 7741
9. Mrázek Jan SJC8102 E Sportcentrum Jičín 105:07 + 19:01 7541
10. Horáček Michal VLI7700 C Slavia Liberec orienteering 105:27 + 19:21 7508
11. Veselý Jakub PGP9503 R SK Praga 106:24 + 20:18 7416
12. Makovský Jakub TAP8511 C KOB Tretra Praha 106:26 + 20:20 7412
13. Váňa Martin TUR8401 C OOB TJ Turnov 107:12 + 21:06 7337
14. Pavlovec Dan BOR0001 R OK Jiskra Nový Bor 111:07 + 25:01 6955
15. Burda Matěj BOR9608 C OK Jiskra Nový Bor 111:38 + 25:32 6904
16. Argaláš Michal TRI9301 C TJ TŽ Třinec 112:24 + 26:18 6829
17. Fodor Petr TUR8103 C OOB TJ Turnov 113:10 + 27:04 6754
18. Pavlovec Jan BOR9503 C OK Jiskra Nový Bor 114:51 + 28:45 6590
19. Panchártek Jan PHK8802 C OK 99 Hradec Králové 115:28 + 29:22 6530
20. Habán Ivo VLI7707 C Slavia Liberec orienteering 119:18 + 33:12 6155
21. Illner Vojtěch DKP9600 C Oddíl OB Kotlářka 119:49 + 33:43 6104
22. Landovský Tomáš PGP9103 C SK Praga 120:13 + 34:07 6065
23. Přikryl Petr PBM6708 C TJ Spartak 1. brněnská 121:27 + 35:21 5945
24. Pospíšil Ondřej DKP8717 C Oddíl OB Kotlářka 121:47 + 35:41 5912
25. Fibír Tomáš FSP7901 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 122:47 + 36:41 5814
26. Klaška Pavel DKP9301 C Oddíl OB Kotlářka 124:06 + 38:00 5686
27. Henych Petr VLI6001 C Slavia Liberec orienteering 124:36 + 38:30 5637
28. Matějů Luboš PGP7601 C SK Praga 125:06 + 39:00 5588
29. Peterka Vojtěch LLI7502 C LOK-o Liberec 127:01 + 40:55 5401
30. Kovář Miroslav SJC8104 C Sportcentrum Jičín 130:18 + 44:12 5080
31. Bolehovský Michal VSP0202 A USK Praha 137:26 + 51:20 4383
32. Pašek František KAM7600 C OK Kamenice 137:54 + 51:48 4337
33. Černý Martin TAP8902 C KOB Tretra Praha 140:29 + 54:23 4085
34. Mareš Vít BOR0000 C OK Jiskra Nový Bor 140:32 + 54:26 4080
35. Najman Jaroslav BOR7909 C OK Jiskra Nový Bor 148:32 + 62:26 3298
36. David Tomáš LLI0000 C LOK-o Liberec 149:07 + 63:01 3241
37. Hejna Martin TAP8101 C KOB Tretra Praha 149:14 + 63:08 3229
38. Novotný Ondřej ABM9211 C KOB ALFA Brno 150:08 + 64:02 3142
39. Klomínský Václav KPY8700 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 153:26 + 67:20 2819
40. Kohl Ondřej KPY8600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 155:43 + 69:37 2596
41. Šesták Marek VLI7403 C Slavia Liberec orienteering 161:37 + 75:31 2019
Hrouda Martin FSP7612 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DISK 0
Blaha Ondřej EKP7002 C VŠTJ Ekonom Praha DISK 0
Zýka Jan TJ Packa Praha DISK
Ondráček Radim EKP7414 C VŠTJ Ekonom Praha DISK 0
Buk Michal ROU9601 C SKOB Roudnice nad Labem DISK 0
Buk Petr ROU0001 C SKOB Roudnice nad Labem DISK 0

H21B 10.60 km, 195 m, 21 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 5775

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Jíra Tomáš KAM9802 C OK Kamenice 99:36 6207
2. Sysel Ondřej PGP8302 C SK Praga 103:14 + 3:38 5996
3. Ptáček Jiří SRK9002 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 106:19 + 6:43 5816
4. Vlášek Jakub TAP9702 C KOB Tretra Praha 121:22 + 21:46 4939
5. Beneš Miroslav PGP8108 C SK Praga 124:07 + 24:31 4778
6. Borák Michal EKP8304 C VŠTJ Ekonom Praha 142:25 + 42:49 3712
7. Nerad Jaroslav LIT9001 C KOB Litvínov 156:21 + 56:45 2900
Koucký Roman EKP6301 C VŠTJ Ekonom Praha DISK 0

H21C 8.90 km, 190 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 4090

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Bradáč Jakub LLI0002 C LOK-o Liberec 112:38 4491
2. Šmaus Jan TJN9700 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 114:25 + 1:47 4427
3. Choc Josef 20001 2 OBA 119:48 + 7:10
4. Beneš Filip TAP8701 C KOB Tretra Praha 130:48 + 18:10 3843
5. Šklíba David TJN9902 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 140:43 + 28:05 3490
6. Rašek Filip 50001 5 OBA 147:54 + 35:16
7. Šunda Marek VSP9200 C USK Praha 166:44 + 54:06 2562
8. Bláha David SRK9510 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 174:49 + 62:11 2273
Kučerka Jan LIT8002 C KOB Litvínov DISK 0

H35B 9.60 km, 220 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kazda Jiří SJC8006 C Sportcentrum Jičín 85:32
2. Gregor Martin DKP7705 C Oddíl OB Kotlářka 92:24 + 6:52
3. Průša Michal VSP7310 C USK Praha 96:33 + 11:01
4. Mašata Roman PHK7107 C OK 99 Hradec Králové 104:07 + 18:35
5. Vrabec Ondřej SCP8303 C OK Sparta Praha 104:41 + 19:09
6. Bolehovský Pavel VSP7103 C USK Praha 109:01 + 23:29
7. Havlíček Jan RIC7902 C OB Říčany 112:02 + 26:30
8. Ledecký Vladimír BOR8402 C OK Jiskra Nový Bor 113:53 + 28:21
9. Fröhlich Martin DKP8207 C Oddíl OB Kotlářka 114:29 + 28:57
10. Kolář Tomáš SLA7103 C SKOB Slaný 126:06 + 40:34
11. Hrádek Tomáš ROU8301 C SKOB Roudnice nad Labem 128:02 + 42:30
12. Lužnický Jiří LIT8501 C KOB Litvínov 130:28 + 44:56
13. Tůma Martin LIT8204 C KOB Litvínov 139:22 + 53:50
14. Opršal Juraj VBA8301 ŠK VAZKA Bratislava 141:01 + 55:29

H40B 7.70 km, 180 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kalous Vladislav EKP7702 C VŠTJ Ekonom Praha 74:42
2. Stehlík Petr LPM7903 C OK Lokomotiva Plzeň 79:37 + 4:55
3. Suchý Petr LPM7820 C OK Lokomotiva Plzeň 81:01 + 6:19
4. Čech Jan FSP7900 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 82:43 + 8:01
5. Pavlíček Lubomír KPY7800 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 84:08 + 9:26
6. Bartaloš Tomáš PGP8010 C SK Praga 84:32 + 9:50
7. Nehasil David BOR7713 C OK Jiskra Nový Bor 86:52 + 12:10
8. Pilát Miroslav DKL7900 C KOB Kladno 89:14 + 14:32
9. Anděl Robert VPM8001 C KOS Slavia Plzeň 89:52 + 15:10
10. Pražák Michal TJN7900 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 89:55 + 15:13
11. Ječmen Vladimír ONO7900 C SKOB Ostrov 99:57 + 25:15
12. Dvořáček Dan MFP7903 C Matfyz Praha 100:34 + 25:52
13. Březina Jan CHA7604 C OK Chrastava 102:42 + 28:00
14. Patka Miroslav BOR7715 C OK Jiskra Nový Bor 117:06 + 42:24
15. Machar Pavel DKP7903 C Oddíl OB Kotlářka 119:55 + 45:13
16. Roessler Karsten 130004 13 SSV Planeta Radebeul 134:24 + 59:42
17. Bernášek Jiří STB8101 C TJ Stadion Nový Bor 135:47 + 61:05
18. Vondráček Martin DKP7704 C Oddíl OB Kotlářka 146:45 + 72:03

H45B 7.50 km, 160 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zakouřil Tomáš TUR7500 C OOB TJ Turnov 63:05
2. Kučera Jan VSP7302 C USK Praha 67:19 + 4:14
3. Drahoňovský Aleš TUR7201 C OOB TJ Turnov 67:35 + 4:30
4. Vácha Tomáš BOR7409 C OK Jiskra Nový Bor 69:30 + 6:25
5. Baldrian Petr PGP7203 C SK Praga 69:35 + 6:30
6. Pokorný Ondřej PGP7506 C SK Praga 70:05 + 7:00
7. Pachner Pavel CHA7501 C OK Chrastava 72:35 + 9:30
8. Tomeš Petr SJC7531 C Sportcentrum Jičín 72:45 + 9:40
9. Rod Jan VSP7423 C USK Praha 75:56 + 12:51
10. Koten Pavel RIC7200 C OB Říčany 82:13 + 19:08
11. Švec Karel ZVO7601 C OB SK Zvole 83:31 + 20:26
12. Kabát Jan PGP6901 C SK Praga 84:53 + 21:48
13. Komín David PGP7405 C SK Praga 85:41 + 22:36
14. Víteček Jan DKP7201 C Oddíl OB Kotlářka 93:52 + 30:47
15. Nejedlý Ladislav ONO7501 C SKOB Ostrov 95:25 + 32:20
16. Etrych Tomáš DOR7300 C OK Dobříš 96:18 + 33:13
17. Zakouřil Václav VSP7401 C USK Praha 98:25 + 35:20
18. Janeček Jura EKP6701 C VŠTJ Ekonom Praha 101:53 + 38:48
19. Koudelka Tomáš BOR7513 C OK Jiskra Nový Bor 104:22 + 41:17
20. Ulman Aleš TJN7201 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 108:37 + 45:32
21. Kocman Jindřich BOR7612 C OK Jiskra Nový Bor 110:20 + 47:15
22. Střelba Ondřej PGP7510 C SK Praga 110:32 + 47:27
23. Štěpán Petr LDC7301 C KOB Děčín 128:14 + 65:09
24. Snížek Jan DKP7600 C Oddíl OB Kotlářka 128:38 + 65:33
25. Lacina Martin DKP7502 C Oddíl OB Kotlářka 130:43 + 67:38
26. Klein Aleš 1 OBA 143:32 + 80:27
27. Rejman Josef BOR7415 C OK Jiskra Nový Bor 150:54 + 87:49
28. Šafařík Milan LDC7201 C KOB Děčín 151:28 + 88:23
29. Čtrnáct Jiří PGP7603 C SK Praga 162:50 + 99:45

H50B 6.80 km, 135 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nehasil Vladislav LDC7101 C KOB Děčín 61:41
2. Šemelík Petr DKL6901 C KOB Kladno 62:49 + 1:08
3. Šritr Martin TUV6802 C SOK TJ Turnov 66:01 + 4:20
4. Bořánek Petr VSP7000 C USK Praha 67:29 + 5:48
5. Mrkvička Jiří TJN7101 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 68:22 + 6:41
6. Kondrát Martin PGP6501 C SK Praga 69:23 + 7:42
7. Beránek Petr BOR6701 C OK Jiskra Nový Bor 72:11 + 10:30
8. Fürst Aleš LLI6801 C LOK-o Liberec 74:16 + 12:35
9. Novotný Dušan TJN7002 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 79:58 + 18:17
10. Waldhauser Martin BOR7106 C OK Jiskra Nový Bor 80:17 + 18:36
11. Šubrt Antonín DKP7100 C Oddíl OB Kotlářka 80:59 + 19:18
12. Scheuermann Jürgen 130001 13 SSV Planeta Radebeul 81:39 + 19:58
13. Žucha Jiří TJN6603 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 83:13 + 21:32
14. Bartoš Luděk MLA6701 C MLOK Mariánské Lázně 83:58 + 22:17
15. Zavadil Vladimír VSP6710 C USK Praha 84:48 + 23:07
16. Hovorka Ladislav LDC6802 C KOB Děčín 93:32 + 31:51
17. Kalousek Jiří DKP6901 C Oddíl OB Kotlářka 94:03 + 32:22
18. Maleček Vít PGP6801 C SK Praga 95:01 + 33:20
19. Machara Martin BOR6900 C OK Jiskra Nový Bor 95:38 + 33:57
20. Žáček Martin FSP6803 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 95:45 + 34:04
21. Krausz Milan FSP6700 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 100:51 + 39:10
22. Mayer Tomáš KSH6900 C OB Kašperské Hory 104:32 + 42:51
23. Posselt Martin TJN6802 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 105:53 + 44:12
24. Jiras Jiří DOR6900 C OK Dobříš 114:51 + 53:10
25. Bína Pavel MLA6708 C MLOK Mariánské Lázně 118:04 + 56:23
Buk Jiří ROU6901 C SKOB Roudnice nad Labem DISK

H55B 6.00 km, 125 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krejčí Jaroslav BOR6302 C OK Jiskra Nový Bor 57:30
2. Veljačik Pavel SCP6200 C OK Sparta Praha 61:18 + 3:48
3. Hradecký Jaroslav DOK6300 C OK Doksy 65:12 + 7:42
4. Schindler Jiří TJN6301 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 65:23 + 7:53
5. Němeček Jan VSP6201 C USK Praha 66:55 + 9:25
6. Klaška Pavel DKP6500 C Oddíl OB Kotlářka 70:04 + 12:34
7. Pilař Karel MAS5501 C OOB Aš 74:51 + 17:21
8. Pavlovec Petr BOR6303 C OK Jiskra Nový Bor 77:36 + 20:06
9. Kubec Pavel STB6601 C TJ Stadion Nový Bor 83:58 + 26:28
10. Kohl Jiří KPY6201 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 87:34 + 30:04
11. Hurta Vladimír PGP6305 C SK Praga 113:28 + 55:58
12. Beneš Jan DKL6600 C KOB Kladno 116:45 + 59:15
13. Petrilák Miroslav DOR6600 C OK Dobříš 155:53 + 98:23
14. Dobeš Václav KPY5701 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 161:26 + 103:56

H60B 5.70 km, 115 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sucharda Jiří BOR5802 C OK Jiskra Nový Bor 59:47
2. Kožina Petr PGP6000 C SK Praga 66:10 + 6:23
3. Hrabánek David PGP6003 C SK Praga 68:26 + 8:39
4. Pasničenko Viktor PGP6004 C SK Praga 68:29 + 8:42
5. Milota Josef MLA5801 C MLOK Mariánské Lázně 69:38 + 9:51
6. Průcha Miloslav BOR5800 C OK Jiskra Nový Bor 69:52 + 10:05
7. Dikoš Pavel BOR6003 C OK Jiskra Nový Bor 76:46 + 16:59
8. Hošek Ladislav SCP6001 C OK Sparta Praha 80:48 + 21:01
9. Kavka Jiří SCP5900 C OK Sparta Praha 82:34 + 22:47
10. Konopáč Jiří TUR5803 C OOB TJ Turnov 83:22 + 23:35
11. Hejtmánek Vladimír TAP5802 C KOB Tretra Praha 93:48 + 34:01
12. Pavlů Jaroslav DCE6100 C KOB Dobřichovice 115:04 + 55:17
13. Šváb Jan VSP5801 C USK Praha 135:57 + 76:10
14. Borovička Milan FSP6104 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 157:45 + 97:58

H65B 5.30 km, 120 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fiala Zdeněk TAP5501 C KOB Tretra Praha 71:25
2. Jirka Jiří DKL5501 C KOB Kladno 77:06 + 5:41
3. Procházka Antonín DCE5500 C KOB Dobřichovice 77:36 + 6:11
4. Kaška Rudolf CHA5500 C OK Chrastava 81:04 + 9:39
5. Hájek Jan MAS5401 C OOB Aš 84:50 + 13:25
6. Jaroš Vladimír DCE5400 C KOB Dobřichovice 84:56 + 13:31
7. Valter Petr KBP4500 C KBP Praha 88:50 + 17:25
8. Jahn Pavel SCP5500 C OK Sparta Praha 97:05 + 25:40
9. Borák Stanislav EKP5212 C VŠTJ Ekonom Praha 99:49 + 28:24
10. Chotětický Václav DKL5202 C KOB Kladno 117:16 + 45:51
11. Wald František FSP5300 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 120:22 + 48:57
12. Pech Jiří LPM5402 C OK Lokomotiva Plzeň 122:35 + 51:10
13. Chotětický Jan MAS5400 C OOB Aš 143:37 + 72:12
14. Pavlík Milan CHA5400 C OK Chrastava 147:06 + 75:41

H70B 4.50 km, 125 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Provazník Jiří TUR5102 C OOB TJ Turnov 55:08
2. Přinda Oldřich VLI5101 C Slavia Liberec orienteering 57:25 + 2:17
3. Karmazín Petr VLI4901 C Slavia Liberec orienteering 68:25 + 13:17
4. Horáček Miroslav VLI5000 C Slavia Liberec orienteering 74:42 + 19:34
5. Buriánek Jaromír SCP4700 C OK Sparta Praha 76:10 + 21:02
6. Ševčík Milan CHA5003 C OK Chrastava 77:26 + 22:18
7. Švec Zdeněk SLA4700 C SKOB Slaný 82:20 + 27:12
8. Hořínek Jaroslav VSP5000 C USK Praha 85:59 + 30:51
9. Peterka Josef LLI4702 C LOK-o Liberec 93:37 + 38:29
10. Procházka Aleš DKP4700 C Oddíl OB Kotlářka 94:29 + 39:21
11. Našinec Jiří STB5003 C TJ Stadion Nový Bor 118:02 + 62:54
12. Mágr Zdeněk LCV5000 C TJ Lokomotiva Chomutov 122:49 + 67:41

H75B 4.10 km, 95 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fišák Jan MLA4401 C MLOK Mariánské Lázně 72:00
2. Procházka Zdenko DKP4300 C Oddíl OB Kotlářka 76:05 + 4:05
3. Sklenář Jan MLA4201 C MLOK Mariánské Lázně 80:48 + 8:48
4. Čadil Jan FSP4300 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 86:59 + 14:59
5. Novotný František PUL4200 C OOB USK Slavie Ústí n.L. 124:12 + 52:12
Kraus Jan LLI4501 C LOK-o Liberec DISK

H80B 2.10 km, 50 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Beránek Miroslav BOR3900 C OK Jiskra Nový Bor 41:28
2. Křtěnský Jaroslav BOR3600 C OK Jiskra Nový Bor 46:45 + 5:17

TA 2.40 km, 65 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Baldrian Josef VSP1100 C USK Praha 18:58
2. Rodová Anežka VSP1152 C USK Praha 19:27 + 0:29
3. Andělová Viktorie VPM1155 C KOS Slavia Plzeň 20:25 + 1:27
4. Mrázková Berta SJC1151 C Sportcentrum Jičín 20:44 + 1:46
5. Horáčková Eliška VLI1450 C Slavia Liberec orienteering 21:14 + 2:16
6. Hladík Filip DKP1102 C Oddíl OB Kotlářka 22:55 + 3:57
7. Kučerka Radek STB1101 C TJ Stadion Nový Bor 25:31 + 6:33
8. Janeček Tomáš 70002 7 PBK 25:39 + 6:41
9. Kašpar Adam DOR1101 C OK Dobříš 26:10 + 7:12
10. Mrázek Emil SJC1300 C Sportcentrum Jičín 27:22 + 8:24
11. Snížková Žofie DKP1151 C Oddíl OB Kotlářka 29:54 + 10:56
12. Etrych Matěj DOR1104 C OK Dobříš 31:43 + 12:45
13. Gregorová Magdalena DKP1158 C Oddíl OB Kotlářka 32:29 + 13:31
14. Čech Jan FSP1401 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 33:00 + 14:02
15. Kosák Damián 160001 16 Všenory 33:33 + 14:35
16. Zakouřil František TUR1204 C OOB TJ Turnov 34:11 + 15:13
17. Kazda Albert SJC1401 C Sportcentrum Jičín 34:34 + 15:36
18. Skripnik Kilián FSP1300 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 34:52 + 15:54
19. Pachner Ota CHA1400 C OK Chrastava 35:38 + 16:40
20. Kučerková Adéla STB TJ Stadion Nový Bor 35:43 + 16:45
21. Karafiát Dominik BOR1306 C OK Jiskra Nový Bor 36:14 + 17:16
22. Hanušová Eva STB1550 C TJ Stadion Nový Bor 36:18 + 17:20
23. Reichelová Šárka 110004 11 BC 36:34 + 17:36
24. Hanušová Lenka STB1350 C TJ Stadion Nový Bor 37:10 + 18:12
25. Cuc Michal LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 38:42 + 19:44
26. Kazda František SJC1201 C Sportcentrum Jičín 39:15 + 20:17
27. Klein David LTP1200 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 40:10 + 21:12
28. Havlíček Kristián RIC OB Říčany 42:33 + 23:35
29. Zavadilová Adéla VSP1153 C USK Praha 42:43 + 23:45
30. Vrabec Adrian SCP1500 C OK Sparta Praha 43:47 + 24:49
31. Vrabcová Olívie SCP1450 C OK Sparta Praha 44:04 + 25:06
32. Janečková Eliška 70003 7 PBK 44:36 + 25:38
33. Baldrian František VSP1600 C USK Praha 45:42 + 26:44
34. Tomešová Evelína SJC1150 C Sportcentrum Jičín 47:06 + 28:08
35. Etrych Tobiáš DOR1103 C OK Dobříš 49:18 + 30:20
36. Syrovátko František STB TJ Stadion Nový Bor 50:31 + 31:33
37. Skalka Jindřich LTU1500 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 83:06 + 64:08

TB 2.70 km, 70 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lamač Vítek BOR1100 B OK Jiskra Nový Bor 20:34
2. Skácel Jan VLI0901 B Slavia Liberec orienteering 23:04 + 2:30
3. Horáček Jáchym VLI1111 C Slavia Liberec orienteering 23:56 + 3:22
4. Fuchsová Eliška LTP0851 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 25:08 + 4:34
5. Vondráčková Jolana DKP1058 B Oddíl OB Kotlářka 27:11 + 6:37
6. Houžvičková Kateřina TUR0952 B OOB TJ Turnov 27:14 + 6:40
7. Myslík Vojtěch ONO0602 B SKOB Ostrov 27:48 + 7:14
8. Ouzká Eliška BOR1051 B OK Jiskra Nový Bor 29:13 + 8:39
9. Dvořáková Lucie PGP0956 C SK Praga 29:58 + 9:24
10. Hrádková Kateřina ROU8350 C SKOB Roudnice nad Labem 30:01 + 9:27
11. Heller Jakub ROU SKOB Roudnice nad Labem 31:07 + 10:33
11. Beneš Max VLI1100 C Slavia Liberec orienteering 31:07 + 10:33
13. Brabec Zdeněk MAS1001 B OOB Aš 31:18 + 10:44
14. Havlíčková Zuzana RIC1051 C OB Říčany 31:32 + 10:58
15. Kocman Lukáš BOR1102 C OK Jiskra Nový Bor 31:36 + 11:02
16. Bartalošová Ada PGP1050 C SK Praga 32:35 + 12:01
17. Romová Kateřina KRL8051 C Kometa Kralovice 33:39 + 13:05
18. Hanáková Aneta KRL0951 B Kometa Kralovice 35:07 + 14:33
19. Krejčová Jana ROU7758 C SKOB Roudnice nad Labem 35:42 + 15:08
20. Hellerová Alena ROU7850 C SKOB Roudnice nad Labem 35:53 + 15:19
21. Svítil Petr PGP7810 C SK Praga 36:29 + 15:55
22. Kunášková Markéta VLI1057 C Slavia Liberec orienteering 36:31 + 15:57
23. Hanáková Marta KRL7151 C Kometa Kralovice 37:39 + 17:05
24. Hrádek Vojtěch ROU1000 C SKOB Roudnice nad Labem 38:02 + 17:28
25. Mála Matyáš MAS0800 C OOB Aš 38:36 + 18:02
26. Kocmanová Kateřina BOR8050 C OK Jiskra Nový Bor 38:56 + 18:22
27. Hladík Zdeněk DKP7401 C Oddíl OB Kotlářka 39:13 + 18:39
28. Kunášková Zuzana VLI8154 C Slavia Liberec orienteering 39:39 + 19:05
29. Millionová Hedvika MAS7351 C OOB Aš 39:45 + 19:11
30. Brandejs Hynek DKP1005 C Oddíl OB Kotlářka 40:55 + 20:21
31. Haller Maxmilián KRL1102 C Kometa Kralovice 46:00 + 25:26
32. Lacinová Hanka DKP7952 C Oddíl OB Kotlářka 49:36 + 29:02
33. Mišek Michal KAM7202 C OK Kamenice 51:30 + 30:56
34. Buková Anežka ROU0351 C SKOB Roudnice nad Labem 51:55 + 31:21
35. De Heij Margita RIC7350 C OB Říčany 53:41 + 33:07
36. Kolářová Alena ZVO OB SK Zvole 57:20 + 36:46
37. Rousová Jana DKL6950 C KOB Kladno 62:36 + 42:02
38. Buková Zdeňka ROU7051 C SKOB Roudnice nad Labem 73:39 + 53:05
Kunášek Martin VLI7405 C Slavia Liberec orienteering DISK

TC 5.90 km, 150 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mašata Metoděj LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 74:30
2. Mikulová Zuzana ZVO7951 C OB SK Zvole 76:41 + 2:11
3. Dvořák Josef PGP8006 C SK Praga 82:16 + 7:46
4. Skácelová Marie VLI7552 C Slavia Liberec orienteering 85:51 + 11:21
5. Heller Jiří ROU7708 C SKOB Roudnice nad Labem 92:40 + 18:10
6. Balogh Jan TJN7500 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 92:42 + 18:12
7. Jírová Monika ROZ7350 C OK Roztoky 102:49 + 28:19
8. Skalka Michal LTU6700 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 105:28 + 30:58
9. Šauli Iva VPM7852 C KOS Slavia Plzeň 106:53 + 32:23
10. Magazu Radka DOR7853 C OK Dobříš 107:49 + 33:19
11. Hromádka Miroslav SUL6000 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 110:25 + 35:55
12. Pohořalá Karolína ROU6850 C SKOB Roudnice nad Labem 129:16 + 54:46
13. Žižková Jaroslava DOR7754 C OK Dobříš 131:25 + 56:55
14. Reichel Tomáš 110003 11 BC 139:08 + 64:38
15. Reichelová Monika 110002 11 BC 191:01 + 116:31
Termerová Jana LTU7850 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK
Machar Dan DKP1002 B Oddíl OB Kotlářka DISK
Vrabcová Romana SCP8250 C OK Sparta Praha DISK
Pohořalý Dobroslav ROU6401 C SKOB Roudnice nad Labem DISK

TD 8.40 km, 210 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Černý Michal ROU7505 C SKOB Roudnice nad Labem 100:57
2. Kolář Jan ZVO7901 C OB SK Zvole 102:00 + 1:03
3. Švorc Martin DKL7100 C KOB Kladno 165:04 + 64:07
4. Reichel Vít 110001 11 BC 178:18 + 77:21
5. Krejčí Ladislav ROU7301 C SKOB Roudnice nad Labem 188:12 + 87:15