Logo

Výsledky závodu: Žebříček B-Čechy západ

Kategorie: D45B

Datum:
05.09.2021
Místo konání:
Nové Město v Krušných horách, lyžařský stadion
Pořadatel:
LTP - OOB TJ Lokomotiva Teplice
Mapa:
Černé vody - jih
Ředitel závodu:
Eiselt Miloš - R3
Hlavní rozhodčí:
Cabrnoch Jiří - R2
Stavitel tratí:
Eiselt Jan - R2
JURY:
Pachnerová Dominika, Milota Josef, Posselt Martin
Protokol:
Závod proběhl za pěkného slunečného počasí.
Čas startu 10:00, vyhlášení výsledků bylo zahájeno ve 13 hodin.
Nebyly podány žádné protesty a HR neshledal žádné prohřešky proti pravidlům OB a SŘ.
Byli ošetřeni 4 závodníci s lehčími zraněními.

D45B 2.80 km, 70 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šimerková Olga PGP7551 C SK Praga 26:48
2. Kučerová Marie VSP7551 C USK Praha 27:50 + 1:02
3. Podrábská Marie VLI7451 C Slavia Liberec orienteering 29:47 + 2:59
4. Dvorská Marie VLI7454 C Slavia Liberec orienteering 30:55 + 4:07
5. Pokorná Magdaléna PGP7562 C SK Praga 31:33 + 4:45
6. Tučková Monika BOR7650 C OK Jiskra Nový Bor 32:26 + 5:38
7. Janovská Petra PGP7355 C SK Praga 34:28 + 7:40
8. Horáková Lenka VSP7255 C USK Praha 34:38 + 7:50
9. Bartošová Jana MLA7051 C MLOK Mariánské Lázně 37:20 + 10:32
10. Průšová Markéta VSP7256 C USK Praha 38:03 + 11:15
11. Krausová Marcela LCV7351 C TJ Lokomotiva Chomutov 39:04 + 12:16
12. Houžvičková Karolína TUR7254 C OOB TJ Turnov 39:45 + 12:57
13. Waldhauserová Irena BOR7459 C OK Jiskra Nový Bor 40:08 + 13:20
14. Benešová Radka VLI7653 C Slavia Liberec orienteering 41:10 + 14:22
15. Brettlová Marta PGP7557 C SK Praga 43:21 + 16:33
16. Kándlová Adéla DCE7550 C KOB Dobřichovice 43:30 + 16:42
17. Zakouřilová Helena VSP7453 C USK Praha 43:55 + 17:07
18. Kalousová Radka EKP7550 C VŠTJ Ekonom Praha 47:34 + 20:46
19. Kotenová Klára RIC7252 C OB Říčany 51:21 + 24:33
20. Janoušková Iveta BOR7457 C OK Jiskra Nový Bor 51:38 + 24:50
21. Millionová Hedvika MAS7351 C OOB Aš 51:48 + 25:00
22. Štěpová Dana PGP7456 C SK Praga 59:27 + 32:39
23. Karafiátová Lucie BOR7658 C OK Jiskra Nový Bor 62:30 + 35:42
24. Dvořáková Ivana PGP7254 C SK Praga 64:38 + 37:50
25. Nováková Martina PDY7350 C Běhej Poděbrady 68:04 + 41:16