Event results: Rumcajsovy míle - nesoutěžní - E1

Date:
2019/08/16
Place:
Organiser:
SJC - Sportcentrum Jičín
Used map:
Director:
Referee:
Course setter:
Classes:
HDR     P     T1     T2    
HDR
3.37 km, 100 m, 7 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Votava Jan 0111111 24:48
2. Kvapilová Klára TUV1199 SOK TJ Turnov 24:50 + 0:02
3. Vaněk Lukáš 0370003 25:47 + 0:59
4. Bultrowicz Franciszek 97P1100 KS Hades Poznań 26:43 + 1:55
5. Vankova Barbora 0580001 28:11 + 3:23
6. PALASOVÁ Barbora 0180001 28:15 + 3:27
7. Kopecký Mikuláš SJC9999 Sportcentrum Jičín 29:51 + 5:03
8. Brožíková Johanka 0460003 33:16 + 8:28
9. Mikulčík Jan KVS1200 SKOB Kobra Vsetín 35:02 + 10:14
10. Pohlová Sandra TAP1151 KOB Tretra Praha 35:14 + 10:26
11. Cipryánová Viktorie BZP1350 Báječné ženy v orientačním běhu 36:19 + 11:31
12. Zvěřinová Nina LPU1253 OK Lokomotiva Pardubice 36:28 + 11:40
13. Drobník Tadeáš 36:32 + 11:44
14. Drápal Štěpán STH1501 SK Studenec 38:49 + 14:01
15. Hýbl Orlík VIP1400 SK VIPrahlo 40:51 + 16:03
16. Drobník Kryštof 41:17 + 16:29
17. Jánoš Martin 43S1001 ŠK Sandberg Bratislava 41:25 + 16:37
18. Pokluda Filip 0310002 41:45 + 16:57
19. Brožíková Barunka 0460001 42:30 + 17:42
20. Klaisnerová Amálie MOV1851 SKOB Ostrava 43:46 + 18:58
21. Stohanzlová Vilma LPU1551 OK Lokomotiva Pardubice 45:51 + 21:03
22. Mrázek Emil SJC1300 Sportcentrum Jičín 46:35 + 21:47
23. Havlová Rozálie 48:18 + 23:30
24. Cichý Marek PHK1300 OK 99 Hradec Králové 49:15 + 24:27
25. Holubová Eva 0270001 51:04 + 26:16
26. Holubová Pavlína 0270002 53:14 + 28:26
27. Preininger Matěj DOB1500 KOB Dobruška 54:16 + 29:28
28. Hamáček Jan STH1301 SK Studenec 54:20 + 29:32
29. Kuřík Matyáš STH1401 SK Studenec 54:21 + 29:33
30. Zakouřil František 0620001 56:01 + 31:13
31. Jakubec Honzík 0170001 56:33 + 31:45
32. Havlík Kilián 0220001 57:19 + 32:31
33. Ciupa Monika 38P8050 UKS Orientus Lodz 59:06 + 34:18
34. Etrychova dvojčata 0280001 59:12 + 34:24
35. Štáfková Zuzana PGP1450 SK Praga 59:56 + 35:08
36. Pecánek Matěj TEP1300 Tempo Praha 60:04 + 35:16
37. Drbohlav Marek 0020001 76:16 + 51:28
38. Karásek Richard 0100002 105:01 + 80:13
39. Kubečková Eliška DOR1650 OK Dobříš 135:52 + 111:04
P
2.85 km, 180 m, 16 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Karásek František PLU0301 TJ SOKOL Plumlov 30:51
2. Chmelař David 0390002 36:55 + 6:04
3. Svítil Martin PGP0903 SK Praga 41:35 + 10:44
4. Chmelařová Romana 0390001 45:35 + 14:44
5. Štěpová Barbora PGP0951 SK Praga 45:54 + 15:03
6. Svítil Patrik PGP0706 SK Praga 46:51 + 16:00
7. Cipryán Tobiáš BZP0701 Báječné ženy v orientačním běhu 46:59 + 16:08
8. Cipryánová Alena BZP7850 Báječné ženy v orientačním běhu 47:47 + 16:56
8. Svítilová Pavla BZP7750 Báječné ženy v orientačním běhu 47:47 + 16:56
10. Karásek Antonín PLU0503 TJ SOKOL Plumlov 48:19 + 17:28
11. Pokluda Ondřej 0310001 49:23 + 18:32
12. Buďárek Robert STH7802 SK Studenec 49:36 + 18:45
13. Termerová Jana LTU7850 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 50:19 + 19:28
14. Havel Petr 56:06 + 25:15
15. Vejrová Iva STH8852 SK Studenec 56:28 + 25:37
16. Skalka Michal LTU6700 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 57:44 + 26:53
17. Mikulčíková Irena KVS6850 SKOB Kobra Vsetín 58:03 + 27:12
18. Nadera Agata NNN0001 Neregistrovaní 61:11 + 30:20
19. Míchalová Zuzana SJH8252 SJH Jindřichův Hradec 66:14 + 35:23
20. Hovadová Agáta SRK9451 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 67:23 + 36:32
21. Švestková Jana KVS5551 SKOB Kobra Vsetín 69:12 + 38:21
22. Kuříková Zuzana STH8452 SK Studenec 70:44 + 39:53
23. Buďárková Eva STH7851 SK Studenec 72:44 + 41:53
24. Nováková Hana CTB7551 SK OB Chotěboř 75:24 + 44:33
25. Obrátil Miroslav ABM6502 KOB ALFA Brno 78:14 + 47:23
26. Rzenca Agnieszka 38P7650 UKS Orientus Lodz 79:44 + 48:53
27. Lusk Karel CHA5002 OK Chrastava 80:24 + 49:33
28. Lusková Olga CHA5650 OK Chrastava 85:24 + 54:33
29. Pinterova Katerina C VBM6651 VSK Mendelu Brno 85:31 + 54:40
30. Pokorný Karel TCB4701 SK Technik České Budějovice 97:00 + 66:09
31. Levrincova Petra 0450001 97:15 + 66:24
32. RICHTEROVÁ ILONA 0290001 101:09 + 70:18
33. Trnka Jiří PDY1102 Běhej Poděbrady 102:02 + 71:11
34. Ryppelová Monika 0340001 118:11 + 87:20
35. Cichra Pavel 0300001 118:28 + 87:37
36. Drbohlav Mirek 0020002 121:30 + 90:39
37. Karásková Denisa ZPV0555 KOB ZPV Prostějov 122:04 + 91:13
38. Žaloudíková Eva KRN8750 KOS TJ Lokomotiva Krnov 133:03 + 102:12
39. Prouzová Zuzana DKP6250 Oddíl OB Kotlářka 159:51 + 129:00
Jánošová Renata 43S.050 ŠK Sandberg Bratislava DISK
Samohýl Richard PGP2800 SK Praga DISK
T1
3.09 km, 150 m, 16 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Kolešová Helena LPU8857 OK Lokomotiva Pardubice 34:32
2. Štěpová Kateřina PGP0657 SK Praga 47:45 + 13:13
3. Hájek Jan MAS5401 KČT Aš 48:19 + 13:47
4. Nesrovnalová Iveta JHB8952 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 54:12 + 19:40
5. Haering Jan LME7500 SK Los Mělník 55:13 + 20:41
6. Antonowicz Jerzy STE6800 SK SKI-OB Šternberk 55:32 + 21:00
7. Vobořilová Markéta 0370002 57:31 + 22:59
8. Hartl Zdeněk ODV6300 TJ Aero Odolena Voda 64:19 + 29:47
9. Hartlová Blanka ODV6350 TJ Aero Odolena Voda 64:40 + 30:08
10. Böcker Rafael 65:51 + 31:19
11. Bolková Petra 0060001 67:49 + 33:17
12. Sládková Helena TAP9151 KOB Tretra Praha 73:17 + 38:45
13. Karásková Marcela ZPV6970 KOB ZPV Prostějov 85:10 + 50:38
14. Weber Petr PHK3901 OK 99 Hradec Králové 92:53 + 58:21
15. Sehnal Tomáš PDY6700 Běhej Poděbrady 95:15 + 60:43
16. Savelieva Natalia TUR7856 OOB TJ Turnov 103:08 + 68:36
17. Kubeček Lukáš DOR8300 OK Dobříš 117:02 + 82:30
Karásek Matyáš ZPV0302 KOB ZPV Prostějov DISK
Weberová Zuzana PHK6961 OK 99 Hradec Králové DISK
T2
4.39 km, 225 m, 23 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Rzenca Krysztof 38:52
2. Čtrnáct František PGP0401 SK Praga 52:32 + 13:40
3. Karásek Adam ZPV0001 KOB ZPV Prostějov 54:58 + 16:06
4. Gryc Ondřej TBM0406 KOS TJ Tesla Brno 55:09 + 16:17
5. Pilař Karel MAS5501 KČT Aš 56:13 + 17:21
6. Veselý Ondřej PHK8505 OK 99 Hradec Králové 57:29 + 18:37
7. Khel Richard SCP7500 OK Sparta Praha 57:59 + 19:07
8. Albrecht David 6KC7800 Neregistrovaní 58:33 + 19:41
9. Koleš Jan LPU8610 OK Lokomotiva Pardubice 60:58 + 22:06
10. Kos Michal SRK6802 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 61:57 + 23:05
11. Karásek Martin ZPV7301 KOB ZPV Prostějov 64:26 + 25:34
12. Stanojkovičová Ljuba STB8099 TJ Stadion Nový Bor 66:05 + 27:13
13. Silný Ondřej PHK7906 OK 99 Hradec Králové 67:23 + 28:31
14. Šidík Petr 0430001 70:53 + 32:01
15. Vaněk Tomáš 0370001 73:53 + 35:01
16. Karásek Michal 0100001 74:04 + 35:12
17. Jakubík Petr TJN7506 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 75:51 + 36:59
18. Nesrovnal Jaroslav JHB8305 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 78:53 + 40:01
19. Václavík Martin 0130002 87:32 + 48:40
20. Václavíková Martina 0130003 91:58 + 53:06
21. Václavík Ondrej 0130001 95:57 + 57:05
22. Kopáčková Alena DOR6450 OK Dobříš 107:29 + 68:37
23. Palaščak Ján 0490001 110:04 + 71:12
24. Kovář Boris LTP6710 OOB TJ Lokomotiva Teplice 149:05 + 110:13
Pohl Zdeněk TAP7606 KOB Tretra Praha DISK