Výsledky závodu: SUDETY OPEN - E2

Datum:
31.08.2019
Místo konání:
Česká Kamenice
Pořadatel:
LDC - KOB Děčín
KAS - KOB Kamenický Šenov
Mapa:
1:4 000
Ředitel závodu:
Martan Jiří - R2
Hlavní rozhodčí:
Hnízdil Jan
Stavitel tratí:
Martan Jiří - R2
Kategorie:
CERNA     CERVENA     MODRA     ZELENA    
CERNA
3.73 km, 85 m, 25 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dan Pavlovec BOR0001 OK Jiskra Nový Bor 22:20
2. Vít Zakouřil TUR9301 OOB TJ Turnov 22:33 + 0:13
3. Daniel Wolf TUR9100 OOB TJ Turnov 22:35 + 0:15
4. Jakub Škoda DOK8800 OK Doksy 22:51 + 0:31
5. Wojciech Pachnik 19P0001 UKS "Orientpark.pl" Iwiny 22:57 + 0:37
6. Martin Janata TJN8306 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 23:32 + 1:12
7. Pavel Rychlý KRN8505 KOS TJ Lokomotiva Krnov 23:57 + 1:37
8. Štěpán Kožina PGP0300 SK Praga 23:58 + 1:38
9. Friedmar Richter 71D8100 USV TU Dresden 24:14 + 1:54
10. Ondřej Blaha EKP7002 VŠTJ Ekonom Praha 24:21 + 2:01
11. Jan Petr TJN8200 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 24:23 + 2:03
12. Vojtěch Grundman CHC8801 K.O.B. Choceň 24:41 + 2:21
13. Anna Štičková SSU9651 SK Severka Šumperk 24:53 + 2:33
14. Jan Pavlovec BOR9503 OK Jiskra Nový Bor 25:11 + 2:51
15. Michal Šrubař ASU8606 Magnus Orienteering 25:21 + 3:01
16. Lea Martanová VLI0555 Slavia Liberec orienteering 25:49 + 3:29
17. Ivo Novák OKP6200 SK OK 24 Praha 26:34 + 4:14
18. Petr Pávek BOR9008 OK Jiskra Nový Bor 26:38 + 4:18
19. David Pustai TJN9301 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 26:40 + 4:20
20. Pavel Kalenský SUL7600 OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 26:51 + 4:31
21. Kateřina Kašková CHA7850 OK Chrastava 27:33 + 5:13
22. Elin Martanová VLI0252 Slavia Liberec orienteering 27:36 + 5:16
23. Jiří Macek LIT8401 KOB Litvínov 27:47 + 5:27
24. Mateusz Madej 19P0003 UKS "Orientpark.pl" Iwiny 27:54 + 5:34
25. David Nehasil BOR7713 OK Jiskra Nový Bor 28:11 + 5:51
26. Heiko Gossel 71D6500 USV TU Dresden 28:17 + 5:57
27. Václav Hošek DKP8000 Oddíl OB Kotlářka 28:19 + 5:59
28. Michal Tihon PHK7905 OK 99 Hradec Králové 28:22 + 6:02
29. Pavlína Pecoldová 0130001 28:45 + 6:25
30. Jura Janeček EKP6701 VŠTJ Ekonom Praha 28:47 + 6:27
31. Marek Wojnowicz 19P0002 UKS "Orientpark.pl" Iwiny 29:18 + 6:58
32. Šumík Duben Jiří LDC8800 KOB Děčín 29:32 + 7:12
33. W. Distler Carl 0150001 29:47 + 7:27
34. Dan Dvořáček 0130002 29:57 + 7:37
35. Zuzana Kožinová PGP9650 SK Praga 30:08 + 7:48
36. Matouš Karvánek BOR9006 OK Jiskra Nový Bor 30:42 + 8:22
37. Jan Hyka TUR9002 OOB TJ Turnov 31:05 + 8:45
38. Alexander Lubs 71D6700 USV TU Dresden 31:10 + 8:50
39. Jan Tourek 0160001 31:16 + 8:56
40. Milan Svěchota MOV7202 SKOB Ostrava 31:37 + 9:17
41. Petr Kruliš VLI6901 Slavia Liberec orienteering 32:10 + 9:50
42. Jana Kožinová PGP6651 SK Praga 32:24 + 10:04
43. Tomáš Sochor HAV6301 OB Havířov 32:30 + 10:10
44. Petr Kožina PGP6000 SK Praga 33:53 + 11:33
45. Anna Kožinová PGP9350 SK Praga 34:55 + 12:35
46. Zuzana Nehasilová LDC7150 KOB Děčín 36:15 + 13:55
47. Miloš Dvořák BBM7300 BETA URSUS Orienteering 36:32 + 14:12
48. Jaroslav Nerad LIT9001 KOB Litvínov 36:42 + 14:22
49. Romana Zabořilová JEN7457 OB Jenišovice 36:59 + 14:39
50. Tomáš Borovička FSP9801 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 45:36 + 23:16
Veronika Nehasilová LDC0350 KOB Děčín DISK
Martin Žáček FSP6803 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DISK
Tomáš Kobr TJN8901 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
MS Matěj Hnízdil 29:28 + 7:08
MS Jiří Martan VLI Slavia Liberec orienteering 24:11 + 1:51
CERVENA
2.56 km, 55 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štěpán Waldhauser BOR0409 OK Jiskra Nový Bor 16:48
2. Jan Čech FSP7900 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 18:10 + 1:22
3. Jaroslav Krejčí BOR6302 OK Jiskra Nový Bor 18:15 + 1:27
4. Erik Heczko VLI0804 Slavia Liberec orienteering 18:19 + 1:31
5. Petr Karvánek BOR6600 OK Jiskra Nový Bor 18:31 + 1:43
6. Aleš Fürst LLI6801 LOK-o Liberec 19:06 + 2:18
7. Martin Šritr TUV6802 SOK TJ Turnov 19:44 + 2:56
8. Michal Žejdlík LTP7001 OOB TJ Lokomotiva Teplice 19:53 + 3:05
9. Bohdana Heczková VLI7750 Slavia Liberec orienteering 19:59 + 3:11
10. Simona Karochová DKP8853 Oddíl OB Kotlářka 20:06 + 3:18
11. Pavel Dikoš BOR6003 OK Jiskra Nový Bor 20:12 + 3:24
12. Cornelia Eckardt 71D6900 USV TU Dresden 20:30 + 3:42
13. Antonín Procházka DCE5500 KOB Dobřichovice 20:33 + 3:45
14. Petr Bílý LTP6805 OOB TJ Lokomotiva Teplice 20:50 + 4:02
15. Pavel Ptáček BBM6508 BETA URSUS Orienteering 21:16 + 4:28
16. Eliška Košíková TUR0052 OOB TJ Turnov 21:18 + 4:30
17. Ondřej Lisý VLI7100 Slavia Liberec orienteering 21:27 + 4:39
18. Magdalena Kubecová STB0550 TJ Stadion Nový Bor 21:39 + 4:51
19. Kateřina Kubecová BOR9959 OK Jiskra Nový Bor 21:43 + 4:55
20. Michaela Zurynková EKP9850 VŠTJ Ekonom Praha 22:03 + 5:15
21. Karolína Rychlá KRN0757 KOS TJ Lokomotiva Krnov 22:04 + 5:16
22. Daniel Konečný BBM9702 BETA URSUS Orienteering 22:07 + 5:19
23. Petr Pavlovec BOR6303 OK Jiskra Nový Bor 22:12 + 5:24
24. Pavlína Rychlá KRN8559 KOS TJ Lokomotiva Krnov 22:29 + 5:41
25. Pavel Kubec STB6601 TJ Stadion Nový Bor 22:31 + 5:43
26. Daniel Jareš KUL6900 KOB Ústí nad Labem 22:32 + 5:44
27. Hana Typltová DKP8760 Oddíl OB Kotlářka 22:36 + 5:48
28. Viktorie Škáchová DKP0655 Oddíl OB Kotlářka 22:39 + 5:51
29. Lucie Janatová DKP8154 Oddíl OB Kotlářka 22:43 + 5:55
29. Josefína Janečková EKP0351 VŠTJ Ekonom Praha 22:43 + 5:55
31. Andrea Kameníková BOR9751 OK Jiskra Nový Bor 23:01 + 6:13
32. Susanne Löhning 71D7850 USV TU Dresden 23:06 + 6:18
33. Sabine Juckelandt 24D6350 SV Robotron Dresden 23:25 + 6:37
34. Pavla Blahová DKP0155 Oddíl OB Kotlářka 23:33 + 6:45
35. Daniela Žuchová TJN9752 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 23:38 + 6:50
36. Petr Pavel LTP6806 OOB TJ Lokomotiva Teplice 23:46 + 6:58
36. Jan Březina CHA7604 OK Chrastava 23:46 + 6:58
38. Michal Zabořil JEN7101 OB Jenišovice 23:56 + 7:08
39. Jana Zurynková EKP7053 VŠTJ Ekonom Praha 23:59 + 7:11
40. Martyna Soroka TUR9466 OOB TJ Turnov 24:01 + 7:13
41. Martina Tihonová PHK8651 OK 99 Hradec Králové 24:02 + 7:14
42. Dušan Novotný TJN7002 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 24:11 + 7:23
43. Daniel Čermák EKP7510 VŠTJ Ekonom Praha 24:14 + 7:26
44. Martina Zalabová SJC6657 Sportcentrum Jičín 24:19 + 7:31
45. Tereza Posseltová TJN9252 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 24:23 + 7:35
46. Martin Waldhauser BOR7106 OK Jiskra Nový Bor 24:28 + 7:40
47. Ján Palaščak 0170001 24:51 + 8:03
48. Miloslav Průcha BOR5800 OK Jiskra Nový Bor 24:59 + 8:11
49. Nina Jeřábková BOR0151 OK Jiskra Nový Bor 25:08 + 8:20
49. Ivana Nováková DLP8150 OOB TJ Dukla Praha 25:08 + 8:20
51. Jiří Žucha TJN6603 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 25:11 + 8:23
52. Lenka Grundmanová CHC8651 K.O.B. Choceň 25:14 + 8:26
53. Pavel Kříž PZR4800 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 25:16 + 8:28
54. Kateřina Kameníková BOR7758 OK Jiskra Nový Bor 25:24 + 8:36
55. Lenka Kovářová LTP9750 OOB TJ Lokomotiva Teplice 25:31 + 8:43
56. Ivan Stibal LDC5701 KOB Děčín 25:50 + 9:02
57. Klára Hausmannová EKP8651 VŠTJ Ekonom Praha 26:01 + 9:13
58. Adéla Kotková RIC0655 OB Říčany 26:04 + 9:16
59. Petr Hinterholzinger 0080001 26:15 + 9:27
60. Stanislav Kynčl JIL5401 OK Jilemnice 26:45 + 9:57
61. Lenka Kalenská SUL7853 OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 26:56 + 10:08
62. Martin Posselt TJN6802 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 26:59 + 10:11
63. Tereza Jeřábková BOR7563 OK Jiskra Nový Bor 27:09 + 10:21
64. Martin Svoboda BFM6701 SKOB Frýdek - Místek 27:33 + 10:45
65. Romana Posseltová TJN7050 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 27:49 + 11:01
66. Lenka Kotková RIC7352 OB Říčany 28:00 + 11:12
67. Karel Kovář LTP6102 OOB TJ Lokomotiva Teplice 28:22 + 11:34
68. Michael Glöckner KUL7000 KOB Ústí nad Labem 28:23 + 11:35
69. Iva Benešová SJC6151 Sportcentrum Jičín 28:30 + 11:42
70. Martina Pavlová LTP0151 OOB TJ Lokomotiva Teplice 28:36 + 11:48
71. Zuzana Škáchová DKP0656 Oddíl OB Kotlářka 29:11 + 12:23
72. Anja Woy 71D6950 USV TU Dresden 29:19 + 12:31
73. Karolína Žejdlíková LTP9950 OOB TJ Lokomotiva Teplice 29:52 + 13:04
74. Lukáš Juren LTP9703 OOB TJ Lokomotiva Teplice 30:32 + 13:44
75. Jakub Dvořák BBM0502 BETA URSUS Orienteering 30:52 + 14:04
76. Hana Sochorová HAV6250 OB Havířov 31:06 + 14:18
77. Rudolf Hrobař SRK4702 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 31:09 + 14:21
78. Josef Beneš SJC5801 Sportcentrum Jičín 31:13 + 14:25
79. Iva Janská LBM5795 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 31:31 + 14:43
80. Gabriela Kamírová LTP7351 OOB TJ Lokomotiva Teplice 31:33 + 14:45
81. Boris Doškář BOR6400 OK Jiskra Nový Bor 32:20 + 15:32
82. Alena Kovářová LTP6151 OOB TJ Lokomotiva Teplice 33:22 + 16:34
83. Miroslav Hromádka TUR6000 OOB TJ Turnov 33:36 + 16:48
84. Jan Šváb VSP5801 USK Praha 34:42 + 17:54
85. Michal Škácha DKP7103 Oddíl OB Kotlářka 38:38 + 21:50
86. Zuzana Benešová LIT8353 KOB Litvínov 41:18 + 24:30
Pavel Martinec LTP7003 OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
Jiří Sucharda BOR5802 OK Jiskra Nový Bor DISK
Dagmar Janečková EKP6550 VŠTJ Ekonom Praha DISK
MODRA
2.00 km, 50 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jakob Löhning 71D0500 USV TU Dresden 17:30
2. Karel Březina CHA0605 OK Chrastava 17:32 + 0:02
3. Eva Halířová BOR6654 OK Jiskra Nový Bor 18:53 + 1:23
4. Wolf-Gerold Juckelandt 24D5500 SV Robotron Dresden 19:08 + 1:38
5. Miloš Pávek BOR5801 OK Jiskra Nový Bor 19:10 + 1:40
6. Eliška Žejdlíková LTP0350 OOB TJ Lokomotiva Teplice 20:34 + 3:04
7. Lucie Linková TJN0257 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 20:48 + 3:18
7. Dominik Vojta CHC8701 K.O.B. Choceň 20:48 + 3:18
9. Soňa Šípová BOR6150 OK Jiskra Nový Bor 21:14 + 3:44
10. Matěj Tourek 0160002 21:48 + 4:18
11. Tomáš Babický RUM5001 ZOOB Rumburk 22:07 + 4:37
12. Anna Heczková VLI0652 Slavia Liberec orienteering 22:36 + 5:06
13. Michaela Březinová CHA7751 OK Chrastava 22:37 + 5:07
14. Helmut Conrad 71D4000 USV TU Dresden 22:53 + 5:23
15. Iva Linková TUR6850 OOB TJ Turnov 23:02 + 5:32
16. Jana Pávková BOR6550 OK Jiskra Nový Bor 23:17 + 5:47
17. Lenka Borovičková FSP7350 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 23:27 + 5:57
18. Josef Rančák BOR5004 OK Jiskra Nový Bor 23:44 + 6:14
19. Ondřej Jareš KUL0600 KOB Ústí nad Labem 24:10 + 6:40
20. Miluše Procházková DCE5450 KOB Dobřichovice 25:07 + 7:37
21. Miroslava Kynčlová JIL5851 OK Jilemnice 25:25 + 7:55
22. Lucie Dvořáková BBM0750 BETA URSUS Orienteering 26:06 + 8:36
23. Helena Košíková TUR6550 OOB TJ Turnov 27:37 + 10:07
24. Kateřina Sedlatá CHC8951 K.O.B. Choceň 29:11 + 11:41
25. Klára Tourková 0160003 29:24 + 11:54
26. Markéta Blahová EKP6951 VŠTJ Ekonom Praha 29:59 + 12:29
27. Pavla Zítová LDC8151 KOB Děčín 30:45 + 13:15
28. Věra Petrová VLI6251 Slavia Liberec orienteering 31:06 + 13:36
29. Ivana Kubátová BOR6152 OK Jiskra Nový Bor 31:20 + 13:50
30. Ladislav Čermák VLI6101 Slavia Liberec orienteering 33:12 + 15:42
31. Hana Konečná BBM6350 BETA URSUS Orienteering 34:22 + 16:52
32. Zdeněk Vývoda MOV6702 SKOB Ostrava 36:25 + 18:55
33. Hana Svěchotová MOV7150 SKOB Ostrava 38:40 + 21:10
34. Jiří Holpuch LDC5702 KOB Děčín 38:42 + 21:12
35. Jana Čechová FSP8353 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 39:24 + 21:54
36. Mariana Svobodová BFM6751 SKOB Frýdek - Místek 46:43 + 29:13
37. Jan Zít LDC8200 KOB Děčín 47:05 + 29:35
Daniela Kadlecová LDC9251 KOB Děčín DISK
MS Věra Slezáčková 22:21 + 4:51
ZELENA
1.50 km, 35 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Adam Novák DLP0901 OOB TJ Dukla Praha 13:45
2. Eliška Waldhauserová BOR0757 OK Jiskra Nový Bor 15:25 + 1:40
3. Violka Janatová TJN0956 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 15:43 + 1:58
4. Matěj Janata TJN1111 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 16:29 + 2:44
5. Antonie Březinová CHA0851 OK Chrastava 17:17 + 3:32
6. Tomáš Kalenský SUL0600 OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 17:39 + 3:54
7. Filip Tourek 20:16 + 6:31
8. Amálie Ślínská KUL0852 KOB Ústí nad Labem 21:27 + 7:42
9. Pavla Kalenská SUL0950 OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 26:08 + 12:23
10. Jolana Kadlecová BBM1052 BETA URSUS Orienteering 28:02 + 14:17
11. Jitka Nedvídková RUM5151 ZOOB Rumburk 29:10 + 15:25
12. Jan Hložek 0210001 30:30 + 16:45
13. Lisa Löhning 71D1150 USV TU Dresden 31:52 + 18:07
14. Evelína Škáchová DKP1552 Oddíl OB Kotlářka 33:57 + 20:12
Janek Kruliš VLI1003 Slavia Liberec orienteering DISK