Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: D35C

Datum:
12.09.2020
Místo konání:
Kamenský Dvůr – louka mezi rybníky Šutrák a Bílým rybníkem
Pořadatel:
STH - SK Studenec
Mapa:
Kamenský Dvůr, 1 : 10 000, E = 2,5m, stav září 2020, autor Ladislav Hrubý a David Zlámal
Ředitel závodu:
Junek Petr
Hlavní rozhodčí:
Vik Martin - R2
Stavitel tratí:
Viková Vendula - R2, Kučera Tomáš
D35C
4.61 km, 40 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kutlvašrová Vlaďka VRL7752 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 36:43
2. Švíglerová Pavla LPU7658 C OK Lokomotiva Pardubice 40:11 + 3:28
3. Vandasová Markéta VAM7250 C OB Vamberk 40:58 + 4:15
4. Fagré Iva PHK7554 C OK 99 Hradec Králové 41:41 + 4:58
5. Štěpánová Dita DOB7956 C KOB Dobruška 42:09 + 5:26
6. Havrdová Renata SJC7756 C Sportcentrum Jičín 42:57 + 6:14
7. Novotná Martina PHK8255 C OK 99 Hradec Králové 43:19 + 6:36
8. Podlipná Veronika SJC8152 C Sportcentrum Jičín 43:51 + 7:08
9. Toužilová Martina SHK8051 C OK Slavia Hradec Králové 44:33 + 7:50
10. Čečková Martina SHK7753 C OK Slavia Hradec Králové 45:45 + 9:02
11. Haasová Renata LPU7960 C OK Lokomotiva Pardubice 46:49 + 10:06
12. Myslivcová Lenka SHK7051 C OK Slavia Hradec Králové 47:11 + 10:28
13. Jiranová Kateřina PHK8359 C OK 99 Hradec Králové 48:14 + 11:31
14. Šilerová Eva PDY8050 C Běhej Poděbrady 49:32 + 12:49
15. Smutná Jana VAM6251 C OB Vamberk 53:49 + 17:06
16. Mojžíšová Jana PHK8254 C OK 99 Hradec Králové 54:07 + 17:24
17. Schmidtová Jana VRL7553 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 54:18 + 17:35
18. Kubečková Terezie LIP7650 C SOS Mamuti z Lipovky 54:39 + 17:56
19. Kašparová Eva LPU7854 C OK Lokomotiva Pardubice 54:54 + 18:11
20. Komárková Lucie LTU7851 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 58:02 + 21:19
21. Vrbatová Petra HOS8551 C TJ Tatran Hostinné 59:02 + 22:19
22. Ticháčková Magdalena SJC7962 C Sportcentrum Jičín 60:16 + 23:33
23. Šklíbová Jana SRK7651 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 60:40 + 23:57
24. Čížová Andrea SHK8251 C OK Slavia Hradec Králové 62:12 + 25:29
25. Besedová Petra PHK7654 C OK 99 Hradec Králové 69:14 + 32:31
26. Chvátilová Pavlína PHK7450 C OK 99 Hradec Králové 70:43 + 34:00
Posoldová Eva SJC7957 C Sportcentrum Jičín DISK