Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Klubové výsledky : CHC (13)

Datum:
12.09.2020
Místo konání:
Kamenský Dvůr – louka mezi rybníky Šutrák a Bílým rybníkem
Pořadatel:
STH - SK Studenec
Mapa:
Kamenský Dvůr, 1 : 10 000, E = 2,5m, stav září 2020, autor Ladislav Hrubý a David Zlámal
Ředitel závodu:
Junek Petr
Hlavní rozhodčí:
Vik Martin - R2
Stavitel tratí:
Viková Vendula - R2, Kučera Tomáš
Kategorie:
D12D     D14C     D21C     D45D     H14C     H35C     H35D     H45D     H55D     P    
D12D
2.34 km, 20 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
2. Macháčková Kateřina CHC0951 C K.O.B. Choceň 51:44 + 2:06
D14C
3.42 km, 30 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
24. Barcalová Iva CHC0655 C K.O.B. Choceň 46:44 + 21:14
29. Šafrová Lenka CHC0654 C K.O.B. Choceň 54:40 + 29:10
D21C
5.39 km, 45 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8437
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
11. Semrádová Jana CHC9951 C K.O.B. Choceň 51:32 + 17:18 6038
15. Shánělová Štěpánka CHC0152 A K.O.B. Choceň 57:42 + 23:28 4741
D45D
4.00 km, 35 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
13. Semrádová Jitka CHC6651 C K.O.B. Choceň 58:47 + 16:55
H14C
3.82 km, 35 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
30. Borovec Šimon CHC0701 C K.O.B. Choceň 65:56 + 39:42
H35C
5.42 km, 45 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
6. Korbel Michal CHC7703 C K.O.B. Choceň 45:54 + 7:53
H35D
5.10 km, 45 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
22. Šafr Jiří CHC7706 C K.O.B. Choceň 60:13 + 20:43
24. Šimek Jiří CHC7901 C K.O.B. Choceň 63:07 + 23:37
H45D
4.97 km, 45 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
3. Semrád Pavel CHC6602 C K.O.B. Choceň 47:11 + 2:46
H55D
3.94 km, 35 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
5. Jelínek Roman CHC6301 C K.O.B. Choceň 40:21 + 7:47
P
3.30 km, 30 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Borovec Alex CHC7606 C K.O.B. Choceň 33:32