Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Klubové výsledky : CHC (14)

Datum:
13.09.2020
Místo konání:
Kamenský Dvůr – louka mezi rybníky Šutrák a Bílým rybníkem
Pořadatel:
STH - SK Studenec
Mapa:
Kamenský Dvůr, 1 : 10 000, E = 2,5m, stav září 2020, autor Ladislav Hrubý a David Zlámal
Ředitel závodu:
Junek Petr
Hlavní rozhodčí:
Viková Vendula - R2
Stavitel tratí:
Hrubý Ladislav, Zlámal David
Kategorie:
D14C     D21C     D35D     H14C     H16C     H18C     H35C     H35D     HDR     P    
D14C
3.94 km, 30 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
22. Mimrová Kateřina CHC0658 K.O.B. Choceň 49:37 + 19:54
24. Šafrová Lenka CHC0654 K.O.B. Choceň 55:26 + 25:43
D21C
8.77 km, 60 m, 23 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7948
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
Shánělová Štěpánka CHC0152 K.O.B. Choceň DISK 0
D35D
5.48 km, 40 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
7. Nimshausová Hana CHC8151 K.O.B. Choceň 68:31 + 16:39
H14C
5.34 km, 40 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
22. Borovec Šimon CHC0701 K.O.B. Choceň 81:06 + 46:51
H16C
7.04 km, 55 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
27. Pirkl Jakub CHC0503 K.O.B. Choceň 75:44 + 31:15
28. Nimshaus Viktor CHC0502 K.O.B. Choceň 77:05 + 32:36
H18C
8.77 km, 60 m, 23 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
7. Šimek Jakub CHC0303 K.O.B. Choceň 67:29 + 7:58
H35C
9.58 km, 65 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
5. Korbel Michal CHC7703 K.O.B. Choceň 76:11 + 7:54
H35D
6.94 km, 55 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
5. Šimek Jiří CHC7901 K.O.B. Choceň 65:04 + 9:15
16. Šafr Jiří CHC7706 K.O.B. Choceň 77:08 + 21:19
HDR
3.50 km, 15 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
21. Šimek Jan CHC1301 K.O.B. Choceň 36:46 + 15:34
P
3.46 km, 25 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
18. Lorencová Martina CHC7951 K.O.B. Choceň 64:12 + 35:32
Borovec Alexandr CHC7606 K.O.B. Choceň DISK