Výsledky závodu: Šternberský 1/2 maraton

Datum:
29.09.2019
Místo konání:
Šternberk, Hostinec ve Lhotě
Pořadatel:
STE - SK SKI-OB Šternberk
Mapa:
Ředitel závodu:
Poštulka Zdenek
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Protokol:
Byly opraveny výsledky - byl vyřešen časový posun 14 vteřin a došlo ke změně v hlavní kategorii žen na 21 km. Pořadatelé se tímto omlouvají Zuzaně Homolové, protože nebyla vyhlášena na 3. místě v kategorii žen.
Kategorie:
A     A10     B     B10     J10     MA     MA10     MB     MB10     MC     MJ    
A
21.00 km, 1 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fojtková Jitka 1330001 C 88:37
2. Ondrušík Kateřina 0150001 C 102:40 + 14:03
3. Homolová Zuzana 1510001 C 107:44 + 19:07
4. Dopitová Lucie 1270001 C 127:04 + 38:27
5. Kozáková Veronika 0570001 C 144:13 + 55:36
A10
10.00 km, 1 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Doubravová Lenka 0860002 C 47:38
2. Rehakova Zuzana 1300001 C 47:42 + 0:04
3. Mrvková Michaela 0070002 C 52:40 + 5:02
4. Svobodová Martina 1300002 C 55:14 + 7:36
5. Šusterová Simona 0010004 C 56:06 + 8:28
6. Kellerová Kateřina 0160002 C 56:19 + 8:41
7. Bejdáková Veronika 0390002 C 56:25 + 8:47
8. Tomášková Veronika 1200004 C 56:32 + 8:54
9. Nezvalová Kateřina 0750001 C 56:46 + 9:08
10. Blaháková Sylvie 1110002 C 57:09 + 9:31
11. Hučíková Hana 0390001 C 58:55 + 11:17
12. Kramolišová Hana 0410002 C 58:58 + 11:20
13. Sojáková Alena 0490001 C 61:37 + 13:59
14. Cepníková Irena 0660001 C 62:01 + 14:23
15. Zálešáková Zuzana 1120001 C 62:29 + 14:51
16. Nováková Iva 1390001 C 79:56 + 32:18
B
21.00 km, 1 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Otrubová Ivona PLU7677 C TJ SOKOL Plumlov 103:33
2. Šnoblová Markéta 0520004 C 104:25 + 0:52
3. Nesrstová Kristýna 0100002 C 106:59 + 3:26
4. Krčová Martina KSU7272 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 108:36 + 5:03
5. Vojtášková Lenka 0150002 C 119:22 + 15:49
6. Doleželová Blanka 0420001 C 119:24 + 15:51
7. Douglas Martina 1040001 C 124:13 + 20:40
8. Raymond Lucie 0520005 C 127:08 + 23:35
9. Lukášková Jitka 1490001 C 127:36 + 24:03
10. Vondráčková Laďka 0840001 C 131:16 + 27:43
11. Kundrumová Ludmila 1030001 C 139:33 + 36:00
12. Smolka Fruhwirtová Lucie 0980001 C 142:43 + 39:10
13. Grégrová Martina 0580001 C 144:16 + 40:43
14. Lubrichová Eva STE7556 C SK SKI-OB Šternberk 146:44 + 43:11
15. Krňavková Blanka 0790001 C 162:49 + 59:16
B10
10.00 km, 1 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tesařová Vladislava 0700001 C 48:59
2. Kavanová Vlasta 0920001 C 50:57 + 1:58
3. Jalůvková Renáta 0050001 C 51:28 + 2:29
4. Veselská Iva 1400002 C 53:13 + 4:14
5. Nečesaná Markéta 0080001 C 54:48 + 5:49
6. Rabenseifnerová Svatava 0520001 C 55:36 + 6:37
7. Máčalová Pavla 1400001 C 58:09 + 9:10
8. Strapková Yvona 0380002 C 58:45 + 9:46
9. Kapková Kateřina 0670001 C 59:08 + 10:09
10. Výmolová Jana 1230001 C 60:21 + 11:22
11. Gieslová Veronika 1260002 C 61:31 + 12:32
12. Tichá Gabriela 1260001 C 61:34 + 12:35
13. Bendová Jana 1260003 C 61:35 + 12:36
14. Režňáková Eva 0760003 C 62:26 + 13:27
15. Nováková Lenka 0380001 C 62:39 + 13:40
16. Urbášková Milena 0200001 C 63:15 + 14:16
17. Mathonová Jana 0200003 C 63:17 + 14:18
18. Tomaštíková Jiřina 1150001 C 65:03 + 16:04
19. Brücknerová Dana 0760002 C 73:54 + 24:55
20. Poláková Ivana 0760001 C 73:55 + 24:56
21. Czudková Kristýna 0270001 C 76:25 + 27:26
J10
10.00 km, 1 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Anderlová Adéla 0520007 C 46:59
2. Anderlová Monika 0520008 C 48:24 + 1:25
3. Burdová Helena STE0653 B SK SKI-OB Šternberk 52:01 + 5:02
4. Zatloukalová Julie STE0650 B SK SKI-OB Šternberk 60:39 + 13:40
5. Mikošková Marie STE0552 B SK SKI-OB Šternberk 60:40 + 13:41
6. Klapková Kristýna XXX C 77:10 + 30:11
MA
21.00 km, 1 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Poštulka Tomáš STE9700 C SK SKI-OB Šternberk 87:16
2. Lukáš Matěj 1130001 C 88:10 + 0:54
3. Kramář Robin 1410001 C 88:25 + 1:09
4. Špičák Roman 1330002 C 88:38 + 1:22
5. Juráň Radim 1090001 C 88:44 + 1:28
6. Pustina Pavel 1200006 C 92:20 + 5:04
7. Janeček Milan 1380001 C 92:32 + 5:16
8. Bezunk Lukáš 0520003 C 92:48 + 5:32
9. Zatloukal Oldřich 0960001 C 94:05 + 6:49
10. Gottwald Jan 0350001 C 94:49 + 7:33
11. Petreň Michal 1240001 C 94:56 + 7:40
12. Kubánek Martin 1310001 C 95:03 + 7:47
13. Macháček Petr 1160001 C 96:45 + 9:29
14. Melnyk Ivan 0240001 C 97:10 + 9:54
15. Šindelář Ondřej 1140001 C 98:48 + 11:32
16. Chum Michal 1370001 C 98:51 + 11:35
17. Opletal Martin 0160001 C 100:44 + 13:28
18. Latal Vitezslav 0440001 C 101:01 + 13:45
19. Kocián Martin 0630001 C 104:42 + 17:26
20. Dušek Jiří 0560004 C 105:19 + 18:03
21. Oprštěný Miroslav 0500001 C 105:47 + 18:31
22. Král Tomáš 0250001 C 108:13 + 20:57
23. Hýbl Zdeněk 0680001 C 109:33 + 22:17
24. Schmidt Petr 0210001 C 109:35 + 22:19
25. Potěšil Pavel 0280001 C 112:15 + 24:59
26. Slavik Pavel 0090001 C 114:11 + 26:55
27. Večeř Ondřej 0590001 C 117:22 + 30:06
28. Soják Jiří 0640001 C 120:37 + 33:21
MA10
10.00 km, 1 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Orság Jan 1440001 C 40:52
2. Pohlídal Svatomír 0410001 C 45:55 + 5:03
3. Kobza Jan 0010005 C 47:24 + 6:32
4. Vytřísal Milan 1470001 C 47:44 + 6:52
5. Kaman Zdeněk 1340001 C 48:44 + 7:52
6. Osička Jan 0560007 C 49:40 + 8:48
7. Jemelík Lukáš 1460002 C 52:45 + 11:53
8. Janočo Petr 1020001 C 54:56 + 14:04
9. Janočo Martin 1250001 C 56:11 + 15:19
10. Blahák Antonín 1110001 C 57:07 + 16:15
11. Vychodil Daniel 0430001 C 59:28 + 18:36
12. Hruška Tomáš 0560005 C 61:11 + 20:19
13. Smutný Josef 0560003 C 68:04 + 27:12
14. Kopecký Petr 0560001 C 68:05 + 27:13
MB
21.00 km, 1 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kučera Petr 0870001 C 76:35
2. Lubrich Marek STE7400 C SK SKI-OB Šternberk 82:04 + 5:29
3. Doucha Jiří SNA7105 C TJ START Náchod 83:49 + 7:14
4. Ryšánek Marek 0100001 C 86:33 + 9:58
5. Lorenc Martin 1000001 C 86:46 + 10:11
6. Anděl Zbyněk 0320001 C 89:30 + 12:55
7. Nykl Milan 0530001 C 92:30 + 15:55
8. Smolka Martin STE7100 C SK SKI-OB Šternberk 94:28 + 17:53
9. Tomek Patrik 1190001 C 94:37 + 18:02
10. Jalůvka Tomáš 0050002 C 96:21 + 19:46
11. Kočí Roman 1220001 C 96:47 + 20:12
12. Vavřín Vít 0730001 C 97:00 + 20:25
13. Buchbauer Radek 1200005 C 97:05 + 20:30
14. Kočíb Jan 1200008 C 97:07 + 20:32
15. Marek Antonín STE7501 C SK SKI-OB Šternberk 97:20 + 20:45
16. Látal Radek 0830001 C 99:13 + 22:38
17. Nesvadba Oldřich 1520001 C 100:57 + 24:22
18. Hradil Zbyněk 1480003 C 102:17 + 25:42
19. Borůvka Marek 0370001 C 104:04 + 27:29
20. Mikoška Eman STE7103 C SK SKI-OB Šternberk 104:37 + 28:02
21. Kraus Jiří 0020001 C 105:00 + 28:25
22. Ciganek Antonín 0860001 C 106:01 + 29:26
23. Lah Robert 0720001 C 112:23 + 35:48
24. Slavík Luděk 1320001 C 113:40 + 37:05
25. Pařenica Jaroslav 1290001 C 114:37 + 38:02
26. Krátký Michal 0970001 C 115:37 + 39:02
27. Šrom Roman 1190002 C 117:06 + 40:31
28. Černocký Robert 0900001 C 121:44 + 45:09
29. Kuchařík Libor 0230001 C 125:18 + 48:43
30. Penniger Ondřej 0520006 C 127:09 + 50:34
31. Zahrada Michal 0610001 C 130:18 + 53:43
Zatloukal Petr 1530001 C VZDAL
MB10
10.00 km, 1 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovář Roman 1050001 C 40:41
2. Mašlík Miroslav 1570001 C 43:18 + 2:37
3. Stolarik Jan 0990002 C 45:06 + 4:25
4. Krňávek Roman 0040001 C 45:12 + 4:31
5. Čipel Libor 1170001 C 46:44 + 6:03
6. Anderle Jan 0520009 C 47:20 + 6:39
7. Kraus Bohumil 1080001 C 47:40 + 6:59
8. Kopečný Michal 0520002 C 47:52 + 7:11
9. Kosztyu Peter 0080002 C 50:37 + 9:56
10. Kalina Zdeněk 0360001 C 50:50 + 10:09
11. Beránek Tomáš 1220003 C 51:01 + 10:20
12. Robenek Michal 1280001 C 53:09 + 12:28
13. Urbánek Jaroslav 0540001 C 53:31 + 12:50
14. Hyka Jiří 1180001 C 54:32 + 13:51
15. Laibner Jaromír 0290001 C 57:47 + 17:06
16. Doležel Roman 0710001 C 59:07 + 18:26
17. Vyroubal Jaromír 1200003 C 59:34 + 18:53
MC
21.00 km, 1 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Frank Pavel 0890001 C 92:12
2. Adámek Oldřich 1060001 C 95:09 + 2:57
3. Krejčí Ivo 1500001 C 95:21 + 3:09
4. Štábl Petr 0220001 C 96:35 + 4:23
5. Zatloukal Marek 0880001 C 98:26 + 6:14
6. Doseděl Emil STE6100 C SK SKI-OB Šternberk 99:59 + 7:47
7. Květoň Vladimír KSU6800 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 103:46 + 11:34
8. Dlouhý Vladimír 1420001 C 103:58 + 11:46
9. Jaitner Vit 0400001 C 104:55 + 12:43
10. Woš Richard 0930001 C 105:08 + 12:56
11. Barbořák Bohuš 1350001 C 107:18 + 15:06
12. Dočkal Vladimír 0480001 C 112:42 + 20:30
13. Dostál Miroslav 1360001 C 113:31 + 21:19
14. Doneberk Vítězslav 1070001 C 114:44 + 22:32
15. Mareš Libor 0130003 C 116:39 + 24:27
16. Gatial Milan 0740001 C 119:13 + 27:01
17. Stužka Pavel 0620001 C 122:15 + 30:03
MJ
21.00 km, 1 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Doležal Matyáš STE0208 A SK SKI-OB Šternberk 85:23
2. Poštulka Lukáš STE0104 B SK SKI-OB Šternberk 101:23 + 16:00
3. Krč Matěj KSU0101 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 109:59 + 24:36
4. Chmela Lukáš 0130002 C 129:15 + 43:52