Výsledky závodu: Podkrkonošská liga žactva

Datum:
24.09.2019
Místo konání:
Horní Branná, sportovní střelnice
Pořadatel:
JIL - OK Jilemnice
Mapa:
Javorek – sever, 1:10 000, E=5 m, revize 09/2019
Ředitel závodu:
Vlastník Zdeněk - R3
Hlavní rozhodčí:
Vlastník Zdeněk - R3
Stavitel tratí:
Ježek Vít, Hrouda Matěj
Kategorie:
D10     D12     D14     H10     H12     H14     P4D     P4H     P6    
D10
1.80 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šimková Lucie STH0951 C SK Studenec 21:32
2. Suchardová Ella JIL0951 C OK Jilemnice 22:03 + 0:31
3. Jakubcová Karolína SJC1050 C Sportcentrum Jičín 24:22 + 2:50
4. Havrdová Selina SJC0950 C Sportcentrum Jičín 26:07 + 4:35
5. Vaňátková Thea LTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov 30:42 + 9:10
6. Laštovková Zuzana JIL OK Jilemnice 31:04 + 9:32
7. Jirsová Tereza JIL0952 C OK Jilemnice 31:50 + 10:18
8. Čapková Kateřina LTU1050 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 32:20 + 10:48
9. Bucharová Marie VRL0954 OOS TJ Spartak Vrchlabí 32:44 + 11:12
10. Buďárková Laura STH1051 C SK Studenec 34:02 + 12:30
11. Buďárková Natálie VRL1052 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 35:10 + 13:38
12. Wohanková Michaela VRL1151 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 44:20 + 22:48
13. Brožová Tereza STH SK Studenec 45:02 + 23:30
14. Movchanskaya Maruška VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 46:44 + 25:12
15. Kuříková Markéta STH1052 C SK Studenec 48:11 + 26:39
16. Chrástová Markéta STH1550 C SK Studenec 50:59 + 29:27
16. Nováková Věra STH1055 C SK Studenec 50:59 + 29:27
18. Kolín Jonáš DKP1500 C Oddíl OB Kotlářka 51:51 + 30:19
19. Podstatová Ema VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 51:55 + 30:23
20. Kolínová Anita DKP1850 C Oddíl OB Kotlářka 52:07 + 30:35
21. Háková Emma STH1151 C SK Studenec 52:27 + 30:55
22. Lánská Adéla STH0954 C SK Studenec 54:58 + 33:26
23. Korotvičková Ela STH1153 C SK Studenec 58:55 + 37:23
24. Lánská Dagmar STH0952 C SK Studenec 62:56 + 41:24
25. Fischerová Tereza STH1152 C SK Studenec 78:29 + 56:57
Wohanka Metoděj VRL1601 C OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
D12
2.30 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chrástová Barbora STH0851 B SK Studenec 19:51
2. Havrdová Sheila SJC0750 B Sportcentrum Jičín 21:02 + 1:11
3. Hanušová Markéta VRL0852 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 22:05 + 2:14
4. Čivrná Eliška VRL0851 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 24:41 + 4:50
5. Vyziblová Viktorie SJC0853 C Sportcentrum Jičín 25:41 + 5:50
6. Kutlvašrová Pavla VRL0951 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 26:41 + 6:50
7. Hančová Karolína VRL0952 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 27:01 + 7:10
8. Votočková Amélie JIL0750 B OK Jilemnice 28:09 + 8:18
9. Vltavská Eliška SJC0850 C Sportcentrum Jičín 29:26 + 9:35
10. Hamáčková Táňa STH0754 C SK Studenec 32:39 + 12:48
11. Laštovková Jana JIL0853 C OK Jilemnice 33:03 + 13:12
12. Bulušková Barbora STH0750 B SK Studenec 35:50 + 15:59
13. Hamáčková Šárka STH0852 C SK Studenec 44:11 + 24:20
14. Movchanskaya Sofia VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 45:03 + 25:12
15. Pavlová Karolína STH0752 C SK Studenec 46:51 + 27:00
16. Bartošová Štěpánka HOR0850 C TJ Jiskra Hořice 47:57 + 28:06
17. Dvořáková Johanka VRL0853 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 53:01 + 33:10
Kynčlová Anna JIL0852 B OK Jilemnice DISK
Záveská Eliška VRL0955 C OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
Potůčková Emílie LTU0752 OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK
Chocholáčová Ela NPA0651 C SK LOB Nová Paka DISK
D14
3.20 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pitrmucová Lucie JIL0651 B OK Jilemnice 32:24
2. Buďárková Eliška VRL0554 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 37:24 + 5:00
3. Malínská Nela SJC0650 B Sportcentrum Jičín 41:50 + 9:26
4. Holohlavská Ema JIL0652 C OK Jilemnice 46:24 + 14:00
5. Kynclová Andrea LTU0651 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 59:16 + 26:52
Gurinová Gabriela SJC0557 C Sportcentrum Jičín DISK
Jirásek Josef LTU4600 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK
H10
2.50 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čihák Jakub HOR0901 C TJ Jiskra Hořice 23:50
2. Vlach Antonín SJC0903 C Sportcentrum Jičín 29:38 + 5:48
3. Pavelec Daniel NPA1101 C SK LOB Nová Paka 30:38 + 6:48
4. Kobík Kryštof LTU0901 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 32:29 + 8:39
5. Kutlvašr Vladimír VRL1002 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 32:31 + 8:41
6. Gottstein Matouš JIL0901 C OK Jilemnice 34:30 + 10:40
7. Pochop Václav STH0902 C SK Studenec 34:38 + 10:48
8. Brož Jindřich LTU0903 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 34:54 + 11:04
9. Valenta Jakub JIL0902 C OK Jilemnice 36:23 + 12:33
10. Polák Vlastimil VRL1001 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 36:56 + 13:06
11. Wohanka Antonín VRL1201 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 37:15 + 13:25
12. Trejbal Jakub STH SK Studenec 38:41 + 14:51
13. Krejčí Petr VRL1103 OOS TJ Spartak Vrchlabí 41:02 + 17:12
14. Suk Marek LTU0900 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 45:16 + 21:26
15. Urbanec Patrik STH1101 C SK Studenec 48:48 + 24:58
16. Bartoš Šimon HOR1001 C TJ Jiskra Hořice 51:18 + 27:28
17. Brož Jiří LTU1101 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 51:32 + 27:42
18. Retka Jakub LTU0904 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 54:50 + 31:00
19. Haken Jindřich SJC0900 C Sportcentrum Jičín 57:25 + 33:35
20. Nonner Prokop JIL1101 C OK Jilemnice 62:37 + 38:47
Seidl Josef LTU1100 OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK
Pěnička Šimon SJC Sportcentrum Jičín DISK
H12
2.50 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vaníček Jan SJC0705 B Sportcentrum Jičín 20:26
2. Kopecký Matyáš SJC0702 B Sportcentrum Jičín 23:55 + 3:29
3. Tuma Lukáš SJC0800 C Sportcentrum Jičín 24:35 + 4:09
4. Matěásko Marek JIL0702 B OK Jilemnice 26:08 + 5:42
5. Pochop Petr STH0701 C SK Studenec 28:54 + 8:28
6. Hrůza Ondřej LTU0703 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 31:08 + 10:42
7. Šedivý Josef NPA0802 B SK LOB Nová Paka 31:19 + 10:53
8. Ticháček Jakub SJC0704 B Sportcentrum Jičín 32:42 + 12:16
9. Pešek Ondřej SJC0802 B Sportcentrum Jičín 35:23 + 14:57
10. Kubát Vojtěch VRL0701 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 37:47 + 17:21
11. Jirouš Matouš JIL0805 C OK Jilemnice 38:05 + 17:39
12. Matoulek Jiří OCT 38:11 + 17:45
13. Buďárek David VRL0703 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 38:55 + 18:29
14. Spilka Petr JIL0803 C OK Jilemnice 42:11 + 21:45
15. Čapek Karel LTU0801 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 51:07 + 30:41
16. Meduna Ondřej STH0707 C SK Studenec 52:03 + 31:37
17. Bouček Lukáš OCT 52:42 + 32:16
18. Auersvald Daniel JIL0804 C OK Jilemnice 54:22 + 33:56
19. Lánský Jan STH0709 C SK Studenec 56:08 + 35:42
20. Haken Miroslav SJC0703 C Sportcentrum Jičín 80:00 + 59:34
Karásek Šimon SJC0804 C Sportcentrum Jičín DISK
H14
3.50 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Třešňák Matěj JIL0701 B OK Jilemnice 27:43
2. Dlabola Jakub SJC0602 B Sportcentrum Jičín 31:55 + 4:12
3. Čivrný Jan VRL0501 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 37:09 + 9:26
4. Škorpil Marek HOR0900 B TJ Jiskra Hořice 38:12 + 10:29
5. Horáček Dominik STH0600 C SK Studenec 40:22 + 12:39
6. Lazák Jan LTU0500 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 44:28 + 16:45
7. Kotyk Vojtěch LTU0503 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 52:26 + 24:43
8. Kerhát David LTU0502 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 53:48 + 26:05
Votoček Michal JIL0601 B OK Jilemnice DISK
P4D
4.20 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havrdová Renata SJC7756 C Sportcentrum Jičín 38:27
2. Kynčlová Dagmar JIL7256 C OK Jilemnice 41:08 + 2:41
3. Linková Eva STH7753 C SK Studenec 41:30 + 3:03
4. Matěásková Eva JIL7651 C OK Jilemnice 45:56 + 7:29
5. Štreglová Andrea VRL7552 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 47:44 + 9:17
6. Hančová Alice VRL7052 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 47:45 + 9:18
7. Jiřištová Hana JIL6052 C OK Jilemnice 48:05 + 9:38
8. Šaldová Jana JIL7555 C OK Jilemnice 50:28 + 12:01
9. Janků Radka SJC7353 C Sportcentrum Jičín 50:43 + 12:16
10. Čapková Eva LTU7852 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 53:09 + 14:42
11. Bienová Věra SJC5752 C Sportcentrum Jičín 53:25 + 14:58
12. Lazáková Šárka LTU6952 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 54:09 + 15:42
13. Suková Jana LTU7750 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 54:34 + 16:07
14. Kynclová Petra LTU7853 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 56:51 + 18:24
15. Daňková Jitka LTU6750 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 58:01 + 19:34
16. Hanušová Monika VRL7654 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 64:35 + 26:08
17. Kuříková Zuzana STH8452 C SK Studenec 68:20 + 29:53
P4H
4.70 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chrást Tomáš STH7401 C SK Studenec 40:05
2. Novák Jakub HOR0407 C TJ Jiskra Hořice 41:46 + 1:41
3. Šnokhous Jan SJC8002 C Sportcentrum Jičín 42:42 + 2:37
4. Kvášovský Jakub LTU7802 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 43:19 + 3:14
5. Farář Jaroslav VRL5002 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 50:28 + 10:23
6. Vydra Pavel PEN6200 C OK RECO Sport 55:23 + 15:18
7. Hanuš Vladimír VRL7508 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 57:59 + 17:54
8. Rücker Petr HOR6500 C TJ Jiskra Hořice 58:15 + 18:10
9. Kohout Pavel JIL7502 C OK Jilemnice 60:09 + 20:04
10. Chrz Martin JIL7002 C OK Jilemnice 60:51 + 20:46
11. Filsak Rafael SJC0301 C Sportcentrum Jičín 61:09 + 21:04
12. Štregl Tomáš VRL5001 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 68:11 + 28:06
13. Hájek Tibor VRL7202 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 72:21 + 32:16
14. Zlesák Ondřej JIL7601 C OK Jilemnice 84:05 + 44:00
15. Zlesák Zdeněk JIL4701 C OK Jilemnice 98:25 + 58:20
P6
6.60 km, 23 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Polák Vlastimil VRL7702 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 43:51
2. Šitina Jakub LTU0001 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 46:12 + 2:21
2. Kolín Jan DKP7701 C Oddíl OB Kotlářka 46:12 + 2:21
4. Čihák Petr HOR6900 C TJ Jiskra Hořice 52:03 + 8:12
5. Pleva Stanislav SJC7601 C Sportcentrum Jičín 54:00 + 10:09
6. Jakubec Petr SJC8106 C Sportcentrum Jičín 58:13 + 14:22
7. Vávra Martin HOR6302 C TJ Jiskra Hořice 58:20 + 14:29
8. Tesař Zdeněk SJC7401 C Sportcentrum Jičín 62:15 + 18:24
9. Lazák Jan LTU6900 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 62:45 + 18:54
10. Kovačič Marek OSN6600 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 63:06 + 19:15
11. Erlebach Josef JIL5201 C OK Jilemnice 65:28 + 21:37
12. Zemánek Mojmír JIL7103 C OK Jilemnice 71:00 + 27:09
13. Kubát Miroslav VRL6701 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 72:04 + 28:13