Výsledky závodu: Oddílový přebor KOS TJ Tesla Brno

Datum:
02.11.2019
Místo konání:
Nové Město na Moravě
Pořadatel:
TBM - KOS TJ Tesla Brno
Mapa:
Michovy 1:10000 e=5m stav 2018
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Čech Radovan - R1
Stavitel tratí:
Skřivanek Marcel
Kategorie:
Bez trati     D     D12     D14     DH10     Diskaři     H     H12     H14     HDR    
Bez trati
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vojtěch Kozák TBM1101 74:50
D
6.01 km, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zdenka Kozáková TBM7952 43:18
2. Kamila Špringlová TBM0050 45:16 + 1:58
3. Jitka Jeřábková TZL9453 46:42 + 3:24
4. Veronika Ptáčková TBM7374 47:54 + 4:36
5. Anežka Hlaváčová TBM0199 49:34 + 6:16
6. Korpasova Tereza KOS Tesla Brno 50:13 + 6:55
7. Korpasova Lucie KOS Tesla Brno 53:31 + 10:13
8. Veronika Grycová TBM9859 56:08 + 12:50
9. Adéla Chromá TBM8870 57:32 + 14:14
10. Lenka Miková TBM0460 66:16 + 22:58
11. Jana Grycová TBM6969 67:16 + 23:58
12. Kateřina Utíkalová NeReg 70:40 + 27:22
13. Vlasta Doušková TBM7060 72:31 + 29:13
14. Eva Kroutilová TBM7861 73:42 + 30:24
15. Silvie Komárková NeReg 77:55 + 34:37
16. Kateřina Ryglová TBM7372 78:24 + 35:06
17. Iva Miková TBM7071 81:30 + 38:12
18. Jana Francová Reg 85:41 + 42:23
19. Šárka Hlaváčová TBM7258 86:06 + 42:48
20. Helena Hustá TBM7961 88:49 + 45:31
21. Klára Doušková TBM7761 89:21 + 46:03
22. Lenka Zajíčková TBM7152 103:09 + 59:51
23. Radka Kliglova TBM0103 108:21 + 65:03
24. Marcela Čechová TBM7659 108:26 + 65:08
D12
2.85 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Anna Dobrovolná TBM0758 21:08
2. Johana Čechová TBM0888 21:46 + 0:38
3. Tereza Kubáňová TBM0756 25:44 + 4:36
4. Hana Sedláčková TBM0778 27:21 + 6:13
5. Kateřina Horká TBM0856 33:19 + 12:11
6. Anna Skřivanková TBM0853 36:09 + 15:01
7. Adéla Ryglová TBM0857 37:05 + 15:57
8. Mia Folprecht TBM0858 42:04 + 20:56
9. Hanka Vernerová TBM1114 47:08 + 26:00
10. Viktorie Ryšavá TBM0760 47:19 + 26:11
D14
3.37 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Douskova Katerina 24:48
2. Hana Doušková TBM0659 25:11 + 0:23
3. Tereza Dušková TBM0554 26:12 + 1:24
4. Martina Ehlová TBM0655 26:19 + 1:31
5. Ema Fuchsová TBM0653 26:28 + 1:40
6. Klára Mikulová TBM0553 31:03 + 6:15
7. Natálie Baláčová TBM0560 34:59 + 10:11
8. Lucie Hlaváčová TBM0660 38:13 + 13:25
9. Isabel Kochová TBM0675 47:05 + 22:17
10. Mia Bružeňáková TBM0652 51:11 + 26:23
Honsova Linda Reg DISK
DH10
2.18 km, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vilém Doušek TBM0904 14:50
2. Julie Ptáčková TBM0980 15:55 + 1:05
3. Svirák Ben 17:47 + 2:57
4. Marek Mikula TBM0902 18:30 + 3:40
5. Matyáš Malý TBM0910 19:32 + 4:42
6. Viktorie Eliášová TBM1052 21:13 + 6:23
7. Matyáš Hustý TBM1029 21:37 + 6:47
8. Samuel Svirák TBM1125 24:15 + 9:25
9. Natálie Mudráková TBM0953 24:59 + 10:09
10. Tadeáš Kroutil TBM0928 25:16 + 10:26
11. Anna Urválková TBM1177 26:49 + 11:59
12. Honza Verner TBM0780 29:14 + 14:24
13. Magdalena Hustá TBM1157 30:54 + 16:04
14. Schwabová Bára KOS TJ Tesla Brno 32:59 + 18:09
15. Tamara Syková TBM0962 34:00 + 19:10
16. Beáta Ryglová TBM1158 35:56 + 21:06
Diskaři
29 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kateřina Grycová TBM0058 43:55
2. Jana Kubáňová TBM7275 54:12 + 10:17
3. Filip Adámek TBM0101 55:37 + 11:42
4. Kateřina Schwabová TBM7371 56:22 + 12:27
5. Jiří Ehl TBM7701 57:39 + 13:44
6. Tomáš Bořil TBM8833 58:05 + 14:10
7. Kateřina Štěpánková TBM7654 58:47 + 14:52
8. Alice Malá TBM7991 60:38 + 16:43
9. Vítězslav Khýn TBM8304 65:07 + 21:12
10. Jiří Hlaváč TBM6116 67:58 + 24:03
11. Tomáš Doušek TBM0401 70:27 + 26:32
12. Marcela Fuchsová TBM7260 72:37 + 28:42
13. Lenka Porubská NeReg 79:39 + 35:44
14. Tomáš Gryc TBM6903 94:54 + 50:59
H
8.53 km, 28 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Osvald Kozák TBM8201 46:32
2. Adam Chromý TBM8841 46:56 + 0:24
3. Petr Horvát TBM9437 52:16 + 5:44
4. Radovan Čech TBM7835 54:35 + 8:03
5. Jakub Zimmermann TBM8911 57:25 + 10:53
6. Ondřej Gryc TBM0406 61:40 + 15:08
7. Robert Doušek TBM7911 62:33 + 16:01
8. Vojtěch Gryc TBM0106 64:36 + 18:04
9. David Schwab TBM7401 65:26 + 18:54
10. Ondřej Ehl TBM0404 67:22 + 20:50
11. Jiří Urválek TBM6107 69:03 + 22:31
12. Pavel Mudrák TBM6900 70:31 + 23:59
13. Jan Ptáček TBM7435 71:40 + 25:08
14. David Rajnoha TBM0003 72:23 + 25:51
15. Július Porubský NeReg 73:18 + 26:46
16. Adam Lička TBM0326 73:50 + 27:18
17. Petr Sedlář TBM7319 83:41 + 37:09
18. Jakub Hustý TBM7708 89:36 + 43:04
19. Carbonara Claudio La TBM7337 96:09 + 49:37
20. Vladislav Kligl TBM6910 103:27 + 56:55
21. Vladimír Dušek TBM7400 104:40 + 58:08
22. Andrej Bružeňák TBM0307 113:45 + 67:13
23. Dušan Provazník ADA7301 132:04 + 85:32
H12
3.40 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jonáš Ptáček TBM0717 21:55
2. Ondřej Štěpánek TBM0809 22:27 + 0:32
3. Jan Urválek TBM0707 23:19 + 1:24
4. Max Denemarek TBM0800 24:48 + 2:53
5. Jiří Račanský TBM0706 25:30 + 3:35
6. Filip Schwab TBM0710 26:56 + 5:01
7. Štěpán Hájek TBM0804 28:53 + 6:58
8. Jakub Navrátil TBM0811 30:59 + 9:04
9. Carbonara Matteo La TBM0801 44:27 + 22:32
10. Jošt Kroutil TBM0712 50:04 + 28:09
H14
4.45 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jakub Račanský TBM0503 27:05
2. Jan Štěpánek TBM0607 29:00 + 1:55
3. Radan Čech TBM0611 34:06 + 7:01
4. Matyáš Folprecht TBM0606 35:20 + 8:15
5. Tobiáš Vedra TBM0621 36:53 + 9:48
6. Jonatan Svirák TBM0608 38:00 + 10:55
7. Daniel Mudrák TBM0629 40:44 + 13:39
8. Vojtěch Eliáš TBM0604 42:16 + 15:11
9. Prokop Hanousek TBM0613 63:57 + 36:52
HDR
2.18 km, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ondřej Janča TBM1304 41:37
2. Eliška Kroutilová TBM1361 42:07 + 0:30
3. Anna Stehlíková NeReg 51:21 + 9:44
4. Zuzana Kozáková TBM1352 53:02 + 11:25
5. Michaela Kozáková TBM1552 53:09 + 11:32
6. Lucie Malá TBM7610 53:26 + 11:49
7. Lucie Ptáčková TBM1372 64:46 + 23:09
8. Daniela Doušková TBM1358 64:49 + 23:12
9. Filip Chromý TBM1616 72:58 + 31:21
Stehlík Tomáš Reg DISK