Výsledky závodu: Sandstones | Pískovce - E1

Datum:
31.07.2020
Místo konání:
Pořadatel:
DOK - OK Doksy
Mapa:
Ředitel závodu:
Koštejn Pavel - R3
Hlavní rozhodčí:
Novák Daniel - R3
Stavitel tratí:
Škoda Jakub
Kategorie:
D10     D12A     D12B     D14A     D14B     D16     D18     D20     D21E     D21A     D21B     D21C     D35A     D35B     D40A     D40B     D45A     D45B     D50A     D50B     D55A     D55B     D60-     D65-     D70-     D75-     H10     H12A     H12B     H14A     H14B     H16     H18     H20     H21E     H21A     H21B     H35A     H35B     H40A     H40B     H45A     H45B     H50A     H50B     H55A     H55B     H60     H65     H70-     H75-     H80-     T-FIT     T-OPEN     T10     T10P    
D10
2.10 km, 15 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bartalošová Ada PGP1050 C SK Praga 28:37
2. Broschová Alžběta RBK1151 C SK Radioklub Blansko 30:41 + 2:04
3. Mišeková Lucie KAM1050 B OK Kamenice 31:40 + 3:03
4. Dlouhá Julie PGP1051 C SK Praga 33:05 + 4:28
5. Hrušková Gabriela PGP1150 C SK Praga 35:48 + 7:11
6. Kvapilová Simona PHK1150 C OK 99 Hradec Králové 36:50 + 8:13
7. Řepková Anna PGP1052 C SK Praga 38:28 + 9:51
8. Mrázková Berta SJC1151 C Sportcentrum Jičín 40:50 + 12:13
9. Pavlů Marie TJP1051 C TJ Sokol Troja 43:11 + 14:34
10. Súkupová Sára PGP1151 C SK Praga 45:13 + 16:36
11. Besedová Bára PHK1051 C OK 99 Hradec Králové 47:29 + 18:52
12. Mojžíšová Nela PHK1053 C OK 99 Hradec Králové 47:33 + 18:56
13. Jelínková Anna LTP1050 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 47:40 + 19:03
14. Svobodová Adéla ODV1150 C TJ Aero Odolena Voda 49:09 + 20:32
Schwarzová Katarína Sofia LBE1153 C TJ Lokomotiva Beroun DISK
D12A
2.50 km, 35 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štěpová Barbora PGP0951 B SK Praga 18:59
2. Bartalošová Anežka PGP0853 B SK Praga 20:07 + 1:08
3. Kotecká Marie Anna TBM0989 C KOS TJ Tesla Brno 20:08 + 1:09
4. Kellerová Alice CHT0852 B OOB SK Chrast 21:00 + 2:01
5. Malečková Pavlína VSP0855 B USK Praha 21:02 + 2:03
6. Novotná Karolína TUR0853 B OOB TJ Turnov 22:19 + 3:20
7. Petriláková Amálie Rebeka DOR0953 B OK Dobříš 22:26 + 3:27
8. Zabořilová Anna JEN0951 B OB Jenišovice 22:37 + 3:38
9. Šestáková Johana VLI0853 B Slavia Liberec orienteering 25:12 + 6:13
10. Hrušková Tereza PGP0953 C SK Praga 25:28 + 6:29
11. Lošťáková Ela PGP0957 C SK Praga 28:26 + 9:27
12. Paldusová Nela PGP0855 C SK Praga 33:31 + 14:32
13. Matoušková Markéta PHK0855 C OK 99 Hradec Králové 35:50 + 16:51
14. Šimůnková Michaela TAP0851 B KOB Tretra Praha 35:52 + 16:53
15. Charouzová Eliška CHT0851 B OOB SK Chrast 41:08 + 22:09
16. Kvapilová Markéta PHK0950 C OK 99 Hradec Králové 44:27 + 25:28
17. Housková Adéla DOR0851 C OK Dobříš 53:10 + 34:11
18. Schwarzová Martina Justína LBE0951 C TJ Lokomotiva Beroun 96:12 + 77:13
Koutná Amélie BOR0950 C OK Jiskra Nový Bor DISK
D12B
2.10 km, 15 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kvapilová Kristýna TUV0999 C SOK TJ Turnov 18:57
2. Klapková Alžběta PTE0852 B TJ Sokol Ptení 23:32 + 4:35
3. Cymorková Julie TRI0953 C TJ TŽ Třinec 25:58 + 7:01
4. Vavrdová Karolína PTE0880 C TJ Sokol Ptení 27:08 + 8:11
5. Berná Klára ODV0851 B TJ Aero Odolena Voda 27:09 + 8:12
6. Fišáková Lucie Johanka MLA0950 C MLOK Mariánské Lázně 28:55 + 9:58
7. Svobodová Ema ODV0951 C TJ Aero Odolena Voda 37:20 + 18:23
8. Dudlová Hana ODV0854 C TJ Aero Odolena Voda 39:27 + 20:30
9. Netopilová Simona VAM0950 C OB Vamberk 40:26 + 21:29
10. Růžičková Magda PHK0951 C OK 99 Hradec Králové 40:46 + 21:49
11. Kawuloková Tereza TRI0956 C TJ TŽ Třinec 43:01 + 24:04
12. Pilchová Linda ODV0953 C TJ Aero Odolena Voda 51:25 + 32:28
13. Krátká Linda ROU0851 C SKOB Roudnice nad Labem 57:49 + 38:52
14. Vrbová Marie PTE0850 C TJ Sokol Ptení 58:09 + 39:12
15. Ryppelová Anna TAP0954 C KOB Tretra Praha 85:33 + 66:36
D14A
3.10 km, 80 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hlaváčová Lucie TBM0660 B KOS TJ Tesla Brno 23:15
2. Štěpová Kateřina PGP0657 A SK Praga 23:32 + 0:17
3. Lošťáková Sára PGP0660 B SK Praga 23:45 + 0:30
4. Neumannová Alžběta PHK0650 A OK 99 Hradec Králové 24:52 + 1:37
5. Krejčová Hana ROU0653 B SKOB Roudnice nad Labem 26:00 + 2:45
6. Housková Barbora DOR0655 B OK Dobříš 26:14 + 2:59
7. Lamačová Barbora BOR0750 B OK Jiskra Nový Bor 27:52 + 4:37
8. Novotná Vendula PHK0777 B OK 99 Hradec Králové 27:56 + 4:41
9. Kotková Adéla RIC0655 B OB Říčany 28:05 + 4:50
10. Kubáňová Tereza TBM0756 B KOS TJ Tesla Brno 29:52 + 6:37
11. Mišeková Kateřina KAM0756 B OK Kamenice 30:03 + 6:48
12. Vozábalová Hana PGP0654 B SK Praga 30:37 + 7:22
13. Běloušková Kateřina CTB0752 B SK OB Chotěboř 31:49 + 8:34
14. Rejholcová Tereza BOR0751 B OK Jiskra Nový Bor 34:38 + 11:23
15. Zoulíková Vendula CHT0753 B OOB SK Chrast 35:03 + 11:48
16. Slavíková Tereza CHT0656 B OOB SK Chrast 39:11 + 15:56
17. Waldhauserová Eliška BOR0757 B OK Jiskra Nový Bor 40:13 + 16:58
18. Priehodová Nela PGP0655 B SK Praga 49:25 + 26:10
D14B
2.50 km, 35 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kvášovská Ludmila LTU0753 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 20:51
2. Holíková Petra ONO0653 C SKOB Ostrov 21:35 + 0:44
3. Bauerová Aneta SKV0752 B TJ Slovan Karlovy Vary 21:42 + 0:51
4. Benešová Michaela SJH0651 B SOS Jindřichův Hradec 24:53 + 4:02
5. Ptáčková Hana PGP0750 C SK Praga 27:28 + 6:37
6. Hovorková Marie LDC0650 C KOB Děčín 28:55 + 8:04
7. Dvořáková Lucie BBM0750 B BETA URSUS Orienteering 31:34 + 10:43
8. Kutková Tereza JEN0752 C OB Jenišovice 39:36 + 18:45
9. Pilchová Sofia ODV0751 C TJ Aero Odolena Voda 52:10 + 31:19
10. Novotná Barbora PGP0751 C SK Praga 82:48 + 61:57
D16
3.50 km, 130 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Černá Ema ROU0451 A SKOB Roudnice nad Labem 29:01
2. Metelková Michaela PHK0550 A OK 99 Hradec Králové 29:29 + 0:28
3. Martanová Lea TUR0555 A OOB TJ Turnov 30:03 + 1:02
4. Novotná Michaela TUR0551 B OOB TJ Turnov 31:41 + 2:40
5. Koubová Hana DKP0558 B Oddíl OB Kotlářka 31:53 + 2:52
6. Mellanová Judita TUR0559 A OOB TJ Turnov 33:37 + 4:36
7. Kubecová Magdalena STB0550 A TJ Stadion Nový Bor 34:00 + 4:59
8. Šimšová Pavla PGP0557 A SK Praga 34:27 + 5:26
9. Čapková Lucie KAM0459 A OK Kamenice 35:33 + 6:32
10. Plevová Barbora SJC0559 C Sportcentrum Jičín 35:55 + 6:54
11. Krejčová Lucie ROU0453 A SKOB Roudnice nad Labem 36:05 + 7:04
12. Pavlíčková Hana KPY0450 A SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 37:20 + 8:19
13. Výchová Veronika SRK0557 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 38:10 + 9:09
14. Bruková Petra TRI0450 B TJ TŽ Třinec 38:30 + 9:29
15. Šestáková Marie VLI0452 A Slavia Liberec orienteering 40:12 + 11:11
16. Holíková Simona ONO0553 A SKOB Ostrov 42:31 + 13:30
17. Cejpková Karolína SRK0552 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 43:53 + 14:52
18. Hájková Tereza TUR0556 B OOB TJ Turnov 48:07 + 19:06
19. Krčková Lucie TRI0550 C TJ TŽ Třinec 50:32 + 21:31
20. Řeháková Ludmila PGP0454 C SK Praga 54:04 + 25:03
21. Novotná Barbora TUR0552 B OOB TJ Turnov 55:38 + 26:37
22. Chmelařová Romana PGP0553 C SK Praga 56:04 + 27:03
23. Veselá Tereza CHT0552 C OOB SK Chrast 58:55 + 29:54
24. Klapková Anežka PTE0553 C TJ Sokol Ptení 113:05 + 84:04
Kruschinová Jana LTP0551 C OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
Derflová Eliška KUL0550 C KOB Ústí nad Labem DISK
D18
3.90 km, 145 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Karlová Anna JIL0352 A OK Jilemnice 25:33
2. Mulíčková Markéta ABM0362 A KOB ALFA Brno 26:20 + 0:47
3. Vandasová Adéla PHK0255 A OK 99 Hradec Králové 26:55 + 1:22
4. Martanová Elin TUR0253 A OOB TJ Turnov 27:52 + 2:19
5. Semíková Lucie KAM0250 A OK Kamenice 29:13 + 3:40
6. Blažková Kateřina SJH0252 A SOS Jindřichův Hradec 30:37 + 5:04
7. Chrástová Tereza STH0251 A SK Studenec 30:52 + 5:19
8. Koberová Kateřina LPU0352 A OK Lokomotiva Pardubice 31:37 + 6:04
9. Smutná Anna Marie DKP0359 A Oddíl OB Kotlářka 33:25 + 7:52
10. Barnatová Klára ZBM0352 A SK Žabovřesky Brno 34:10 + 8:37
11. Chrzová Eliška PGP0353 A SK Praga 34:34 + 9:01
12. Holečková Petra SHK0250 A OK Slavia Hradec Králové 36:19 + 10:46
13. Petriláková Anežka Rozárie DOR0251 B OK Dobříš 38:26 + 12:53
14. Mrózek Teresa TRI0251 A TJ TŽ Třinec 40:33 + 15:00
15. Kropáčková Vendula CHT0353 B OOB SK Chrast 42:22 + 16:49
16. Jelínková Adéla LPU0254 B OK Lokomotiva Pardubice 43:38 + 18:05
17. Žejdlíková Eliška LTP0350 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 46:09 + 20:36
18. Nehasilová Veronika LDC0350 C KOB Děčín 52:08 + 26:35
19. Besedová Katka PHK0351 C OK 99 Hradec Králové 59:11 + 33:38
20. Navrátilová Adéla TRI0250 B TJ TŽ Třinec 92:27 + 66:54
D20
4.10 km, 155 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Peterová Janča LPU0057 R OK Lokomotiva Pardubice 31:24
2. Grycová Kateřina TBM0058 R KOS TJ Tesla Brno 31:45 + 0:21
3. Nechanická Klára TBM0055 R KOS TJ Tesla Brno 32:04 + 0:40
4. Kosová Tereza PHK0151 A OK 99 Hradec Králové 32:17 + 0:53
5. Opálková Martina BBM0050 R BETA URSUS Orienteering 33:33 + 2:09
6. Šafková Sofie KAM0153 A OK Kamenice 33:38 + 2:14
7. Hlaváčová Anežka TBM0199 A KOS TJ Tesla Brno 34:30 + 3:06
8. Vejražková Róza TUR0151 A OOB TJ Turnov 36:04 + 4:40
9. Šklíbová Veronika SRK0153 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 36:49 + 5:25
10. Matějková Barbora TUR0156 A OOB TJ Turnov 37:29 + 6:05
11. Škáchová Magdalena DKP0156 A Oddíl OB Kotlářka 38:06 + 6:42
12. Thýnová Nikola SHK0051 R OK Slavia Hradec Králové 40:29 + 9:05
13. Kosíková Eliška TUR0052 B OOB TJ Turnov 41:08 + 9:44
14. Nešporová Alžběta TZL0051 R SKOB Zlín 42:54 + 11:30
15. Korpasová Lucie TBM0151 A KOS TJ Tesla Brno 44:45 + 13:21
16. Riby Rose LTP0051 A OOB TJ Lokomotiva Teplice 51:01 + 19:37
17. Foltýnová Eva SJI0051 B OK Jihlava 52:29 + 21:05
18. Pavlová Martina LTP0151 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 53:49 + 22:25
19. Míchalová Šárka KPY0050 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 57:30 + 26:06
D21E
4.90 km, 180 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mechlová Lenka SHK9051 E OK Slavia Hradec Králové 34:05
2. Janošíkova Tereza SSU9953 E SK Severka Šumperk 34:22 + 0:17
3. Kosová Denisa PHK9150 E OK 99 Hradec Králové 35:18 + 1:13
4. Teplá Karolína SHK9251 E OK Slavia Hradec Králové 36:51 + 2:46
5. Sárközy Zsófia 40001 4 Hungarian national team 38:21 + 4:16
6. Šimková Johanka ZBM9350 R SK Žabovřesky Brno 38:37 + 4:32
7. Chaloupská Barbora PHK9951 E OK 99 Hradec Králové 38:44 + 4:39
8. Nieke Patricia TUR9552 R OOB TJ Turnov 39:04 + 4:59
9. Baldrianová Barbora VSP7850 C USK Praha 39:11 + 5:06
10. Gárdonyi Csilla 40002 4 Hungarian national team 39:26 + 5:21
11. Rollier Monika PHK8051 C OK 99 Hradec Králové 39:55 + 5:50
12. Luštická Lucie TUR8650 C OOB TJ Turnov 40:11 + 6:06
13. Müllerová Věra 20005 2 Neregistrovaní/přihlášení př 40:20 + 6:15
14. Plochová Dominika DKP8651 R Oddíl OB Kotlářka 40:37 + 6:32
15. Sieglová Eliška PGP9954 E SK Praga 41:35 + 7:30
16. Jirčáková Martina LCE8951 R OOB TJ Slovan Luhačovice 41:58 + 7:53
17. Korpasová Tereza TBM9898 C KOS TJ Tesla Brno 42:08 + 8:03
18. Procházková Marie KAM9554 C OK Kamenice 42:18 + 8:13
19. Hiršová Gabriela ZBM9651 R SK Žabovřesky Brno 42:27 + 8:22
20. Rufferová Iva TUR8354 E OOB TJ Turnov 45:27 + 11:22
21. Ildiko Szerencsi 40008 4 Hungarian national team 47:29 + 13:24
22. Sokolářová Šárka TUR9999 R OOB TJ Turnov 49:08 + 15:03
23. Kohlová Zuzana KPY8852 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 53:46 + 19:41
Horčičková Vendula LCE9353 E OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
Odehnalová Tereza ZBM9757 E SK Žabovřesky Brno DISK
Firešová Markéta ZBM9951 R SK Žabovřesky Brno DISK
D21A
4.20 km, 160 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kašková Kateřina CHA7850 C OK Chrastava 31:44
2. Semrádová Jana CHC9951 C K.O.B. Choceň 32:35 + 0:51
3. Benešová Jana CTB9452 R SK OB Chotěboř 32:51 + 1:07
4. Kožinová Zuzana PGP9650 C SK Praga 34:58 + 3:14
5. Větříčková Andrea SHK9951 C OK Slavia Hradec Králové 35:08 + 3:24
6. Voltrová Hana ROZ9752 C OK Roztoky 37:05 + 5:21
7. Janovská Kateřina PGP9850 C SK Praga 37:09 + 5:25
8. Balcarová Barbora LLI9751 C LOK-o Liberec 37:38 + 5:54
9. Zlámalová Nikola SJC9951 R Sportcentrum Jičín 38:07 + 6:23
10. Kovářová Lenka LTP9750 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 38:33 + 6:49
11. Nováková Kateřina OKP9450 C SK OK 24 Praha 39:06 + 7:22
12. Klíchová Jana SSU8151 C SK Severka Šumperk 39:09 + 7:25
13. Tesařová Jana TRI9751 C TJ TŽ Třinec 39:20 + 7:36
14. Kožinová Anna PGP9350 C SK Praga 39:41 + 7:57
15. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 C Slavia Liberec orienteering 39:48 + 8:04
16. Voltrová Alena DKP9956 C Oddíl OB Kotlářka 40:02 + 8:18
17. Trilca Mara 50011 5 USV TU Dresden 1 40:51 + 9:07
18. Košárková Iva PGP8155 C SK Praga 41:07 + 9:23
19. Odehnalová Klára ZBM9956 C SK Žabovřesky Brno 41:20 + 9:36
20. Chaloupková Veronika CHC9852 C K.O.B. Choceň 42:41 + 10:57
21. Feucht Ladina 20001 2 Neregistrovaní/přihlášení př 42:59 + 11:15
22. Kudrnáčová Lucie HCE8850 C TJ Hostivice 43:12 + 11:28
23. Králová Vanda BZP8750 C Báječné ženy v orientačním běhu 44:20 + 12:36
24. Kožinová Jana PGP6651 C SK Praga 44:49 + 13:05
25. Rickmeyer Tina 20056 2 Neregistrovaní/přihlášení př 45:01 + 13:17
26. Metelková Taťána PHK7250 C OK 99 Hradec Králové 45:02 + 13:18
27. Kovářová Julie LTP8854 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 50:45 + 19:01
28. Kissling Xenia 20004 2 Neregistrovaní/přihlášení př 60:57 + 29:13
29. Zavadilová Barbora KAM9454 C OK Kamenice 84:15 + 52:31
30. Hendrychová Zuzana ZBM8954 C SK Žabovřesky Brno 114:32 + 82:48
MS Kubínová Romana SKV9452 C TJ Slovan Karlovy Vary 36:39 + 4:55
D21B
3.70 km, 130 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kopecká Johana PGP9956 C SK Praga 36:10
2. Kociánová Lenka VBM8553 C VSK Mendelu Brno 37:46 + 1:36
3. Argalášová Kateřina TRI9750 C TJ TŽ Třinec 40:42 + 4:32
4. Studničná Lenka FSP8650 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 41:23 + 5:13
5. Oľhavová Hana PGP9163 C SK Praga 41:33 + 5:23
6. Janečková Dagmar EKP6550 C VŠTJ Ekonom Praha 41:36 + 5:26
7. Smutná Pavla VAM8651 C OB Vamberk 43:06 + 6:56
8. Trdá Lucie KPY8651 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 44:49 + 8:39
9. Mesiarkinová Kamila ZBM8282 C SK Žabovřesky Brno 49:20 + 13:10
10. Rydlová Eva FSP8989 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 50:33 + 14:23
11. Sabelová Markéta TRI9656 C TJ TŽ Třinec 51:34 + 15:24
12. Kučerová Barbora HCE8650 C TJ Hostivice 52:11 + 16:01
13. Müllerová Markéta LCE9453 C OOB TJ Slovan Luhačovice 53:24 + 17:14
14. Kašparová Šárka AOP7251 C Orientační Běh Opava 55:07 + 18:57
15. Krupová Tereza BZP8751 C Báječné ženy v orientačním běhu 57:00 + 20:50
16. Kafková Dominika PGP9053 C SK Praga 61:38 + 25:28
17. Horová Klára PGP8455 C SK Praga 61:44 + 25:34
18. Ringli Corina 20002 2 Neregistrovaní/přihlášení př 61:52 + 25:42
19. Müllerová Petra BZP9050 C Báječné ženy v orientačním běhu 66:00 + 29:50
20. Polášková Kristýna TZL8898 SKOB Zlín 66:43 + 30:33
Lepšíková Eva SJC8765 C Sportcentrum Jičín DISK
D21C
3.30 km, 110 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pesničáková Soňa TJN0451 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 28:37
2. Formánková Anna RIC9950 C OB Říčany 29:26 + 0:49
3. Pangrácová Marie 20042 2 Neregistrovaní/přihlášení př 34:10 + 5:33
4. Podrábská Marie VLI7451 C Slavia Liberec orienteering 35:49 + 7:12
5. Havlová Adéla BOR9161 R OK Jiskra Nový Bor 37:20 + 8:43
6. Žejdlíková Karolína LTP9950 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 42:26 + 13:49
7. Sklenářová Dorothea AOP9351 C Orientační Běh Opava 47:31 + 18:54
8. Krejčová Vlasta SKV9453 C TJ Slovan Karlovy Vary 48:21 + 19:44
9. Kovářová Tereza TRI9756 C TJ TŽ Třinec 49:50 + 21:13
10. Černá Hana EKP8459 C VŠTJ Ekonom Praha 51:31 + 22:54
11. Zeman Klára DCE7950 C KOB Dobřichovice 52:31 + 23:54
12. Líbalová Petra ROU8952 C SKOB Roudnice nad Labem 54:26 + 25:49
13. Černá Kateřina TJP9850 C TJ Sokol Troja 54:50 + 26:13
14. Černá Eliška SCP9050 C OK Sparta Praha 55:15 + 26:38
15. Smolíková Lucie SKV9551 C TJ Slovan Karlovy Vary 56:14 + 27:37
16. Šperlová Zuzna 20014 2 Neregistrovaní/přihlášení př 59:56 + 31:19
17. Moravčíková Hana CHT9751 C OOB SK Chrast 67:05 + 38:28
18. Klašková Josefina DKP9651 C Oddíl OB Kotlářka 71:15 + 42:38
19. Křížová Darina 20011 2 Neregistrovaní/přihlášení př 77:22 + 48:45
Vaňková Martina 20044 2 Neregistrovaní/přihlášení př DISK
D35A
3.80 km, 160 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mrázková Romana SJC8351 C Sportcentrum Jičín 37:03
2. Straube Hanka 20080 2 Neregistrovaní/přihlášení př 40:04 + 3:01
3. Novotná Kateřina PHK8252 C OK 99 Hradec Králové 41:30 + 4:27
4. Novotná Martina PHK8255 C OK 99 Hradec Králové 43:02 + 5:59
5. Podlipná Veronika SJC8152 C Sportcentrum Jičín 43:24 + 6:21
6. Daňková Veronika SBK8151 C KOB START Blansko 45:44 + 8:41
7. Arnoštová Kateřina VSP7652 C USK Praha 49:40 + 12:37
8. Dítková Jitka SKV7752 C TJ Slovan Karlovy Vary 50:16 + 13:13
9. Bartalošová Jana PGP8154 C SK Praga 50:55 + 13:52
10. Janovská Petra PGP7355 C SK Praga 52:32 + 15:29
11. Blažková Kristina DKP8251 C Oddíl OB Kotlářka 58:48 + 21:45
12. Asterová Jana SLA7451 C SKOB Slaný 70:31 + 33:28
13. Pecharová Michaela TJP6550 C TJ Sokol Troja 76:01 + 38:58
D35B
3.50 km, 140 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kvapilová Lenka TUV8151 C SOK TJ Turnov 37:27
2. Havlínová Zuzana SCP8150 C OK Sparta Praha 39:55 + 2:28
3. Kalousková Pavla JEN8451 C OB Jenišovice 42:03 + 4:36
4. Zakouřilová Kamila TUR8557 C OOB TJ Turnov 44:32 + 7:05
5. Kopecká Magdaléna KPY8250 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 45:13 + 7:46
6. Málková Šárka CST8351 C OB Strakonice 45:44 + 8:17
7. Hrádková Kateřina ROU8350 C SKOB Roudnice nad Labem 47:25 + 9:58
8. Kmentová Lenka ZAM8552 C OB TJ Sokol Žamberk 48:30 + 11:03
9. Melounková Lucie PHK8054 C OK 99 Hradec Králové 49:01 + 11:34
10. Dvořáčková Jana TTR8154 C OOB Třebíč 50:50 + 13:23
11. Dudová Irena HCE8250 C TJ Hostivice 54:35 + 17:08
12. Mojžíšová Jana PHK8254 C OK 99 Hradec Králové 54:42 + 17:15
13. Brotánková Lenka ROU8152 C SKOB Roudnice nad Labem 58:11 + 20:44
14. Mikušová Ivana PTE8365 C TJ Sokol Ptení 58:18 + 20:51
15. Drhlíková Markéta VAM8250 C OB Vamberk 86:41 + 49:14
D40A
3.70 km, 155 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Teringlová Martina VCB7851 C OB České Budějovice 36:50
2. Kotecká Michaela TBM7856 C KOS TJ Tesla Brno 37:21 + 0:31
3. Míková Lenka VCB7653 C OB České Budějovice 37:56 + 1:06
3. Šimšová Jana MFP7651 C Matfyz Praha 37:56 + 1:06
5. Chaloupská Pavlína PHK7051 C OK 99 Hradec Králové 40:13 + 3:23
6. Lošťáková Ivana PGP7763 C SK Praga 40:22 + 3:32
7. Smutná Jana VAM6251 C OB Vamberk 41:40 + 4:50
8. Sieglová Dagmar MFP7050 C Matfyz Praha 44:10 + 7:20
9. Hojná Silvie SCP7950 C OK Sparta Praha 44:48 + 7:58
10. Patková Kateřina BOR7853 C OK Jiskra Nový Bor 45:38 + 8:48
11. Pachnerová Dominika CHA7750 C OK Chrastava 47:03 + 10:13
12. Veselá Eva VCB7853 C OB České Budějovice 48:03 + 11:13
13. Balusková Ida OKP7350 C SK OK 24 Praha 48:51 + 12:01
14. Pospíšilová Štěpánka BZP7650 C Báječné ženy v orientačním běhu 48:55 + 12:05
15. Brettlová Marta PGP7557 C SK Praga 49:22 + 12:32
16. Kučerová Berenika DCE8050 C KOB Dobřichovice 50:11 + 13:21
17. Šklíbová Jana SRK7651 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 56:23 + 19:33
18. Zoulíková Iveta CHT8052 C OOB SK Chrast 56:31 + 19:41
19. Broschová Lucie RBK7451 C SK Radioklub Blansko 57:35 + 20:45
20. Uhrová Zuzana VSP8050 C USK Praha 63:23 + 26:33
21. Pivcová Žaneta MLA8050 C MLOK Mariánské Lázně 96:05 + 59:15
Šimerková Olga PGP7551 C SK Praga DISK
Vandasová Markéta VAM7250 C OB Vamberk DISK
Svítilová Pavla PGP7764 C SK Praga DISK
Dlouhá Marta PGP7858 C SK Praga DISK
D40B
3.30 km, 135 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tučková Monika BOR7650 C OK Jiskra Nový Bor 34:34
2. Berná Markéta ODV7651 C TJ Aero Odolena Voda 40:38 + 6:04
3. Besedová Petra PHK7654 C OK 99 Hradec Králové 44:16 + 9:42
4. Petriláková Petra DOR7656 C OK Dobříš 48:04 + 13:30
5. Dudlová Jana ODV7751 C TJ Aero Odolena Voda 50:26 + 15:52
6. Třísková Eva PTE8050 C TJ Sokol Ptení 54:33 + 19:59
7. Nešporová Barbora TZL7652 C SKOB Zlín 54:42 + 20:08
8. Mišeková Martina KAM7851 C OK Kamenice 58:11 + 23:37
9. Kellerová Lenka CHT8054 C OOB SK Chrast 61:53 + 27:19
10. Hellerová Alena ROU7850 C SKOB Roudnice nad Labem 62:19 + 27:45
11. Cichrová Iveta TAP7752 C KOB Tretra Praha 63:35 + 29:01
12. Pavlů Lenka MFP7753 C Matfyz Praha 72:31 + 37:57
13. Bartošová Dana PTE7650 C TJ Sokol Ptení 73:51 + 39:17
14. Karafiátová Lucie BOR7658 C OK Jiskra Nový Bor 74:57 + 40:23
15. Běloušková Ilona CTB8053 C SK OB Chotěboř 78:39 + 44:05
16. Priehodová Kateřina PGP7857 C SK Praga 81:26 + 46:52
17. Kvapilová Zuzana PHK7853 C OK 99 Hradec Králové 89:29 + 54:55
18. Vacková Petra CHT7852 C OOB SK Chrast 90:15 + 55:41
19. Piškulová Pavla ODV8052 C TJ Aero Odolena Voda 101:22 + 66:48
20. Majerská Adriana ODV8051 C TJ Aero Odolena Voda 117:27 + 82:53
21. Ryppelová Monika TAP7850 C KOB Tretra Praha 134:36 + 100:02
D45A
3.50 km, 140 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zabořilová Romana JEN7457 C OB Jenišovice 35:55
2. Kubáňová Jana TBM7275 C KOS TJ Tesla Brno 38:27 + 2:32
3. Koutná Olga BOR7152 C OK Jiskra Nový Bor 38:41 + 2:46
4. Nechanická Daniela OSN7557 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 39:08 + 3:13
5. Grycová Petra TBM7467 C KOS TJ Tesla Brno 39:13 + 3:18
6. Růžičková Kamila PHK7153 C OK 99 Hradec Králové 42:12 + 6:17
7. Melicharová Zdeňka PHK7551 C OK 99 Hradec Králové 43:38 + 7:43
8. Bialeková Martina LBE7350 C TJ Lokomotiva Beroun 43:57 + 8:02
9. Ptáčková Kateřina PGP7350 C SK Praga 45:14 + 9:19
10. Vildmonová Pavla PGP7454 C SK Praga 45:22 + 9:27
11. Melišíková Radka TAP7152 C KOB Tretra Praha 45:28 + 9:33
12. Janečková Veronika SOB7151 C SOBSA 49:31 + 13:36
13. Nehasilová Zuzana LDC7150 C KOB Děčín 49:48 + 13:53
14. Johnová Lenka LTP7352 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 50:23 + 14:28
15. Martanová Daniela VLI7452 C Slavia Liberec orienteering 51:30 + 15:35
16. Průšová Markéta VSP7256 C USK Praha 52:02 + 16:07
17. Malečková Iva PGP7559 C SK Praga 53:50 + 17:55
18. Smolková Alena OKP6452 C SK OK 24 Praha 56:27 + 20:32
19. Waldhauserová Irena BOR7459 C OK Jiskra Nový Bor 60:42 + 24:47
20. Hlaváčová Šárka TBM7258 C KOS TJ Tesla Brno 61:45 + 25:50
21. Vlastníková Lucie JIL7554 C OK Jilemnice 65:45 + 29:50
22. Kamírová Gabriela LTP7351 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 66:46 + 30:51
23. Zámečníková Jitka 20021 2 Neregistrovaní/přihlášení př 78:10 + 42:15
24. Housková Monika DOR7551 C OK Dobříš 78:53 + 42:58
25. Čtrnáctová Magdalena PGP7151 C SK Praga 81:53 + 45:58
D45B
3.20 km, 115 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kotková Lenka RIC7352 C OB Říčany 37:24
2. Matoušková Markéta SLA7352 C SKOB Slaný 41:22 + 3:58
3. Waňková Dita LPU7158 C OK Lokomotiva Pardubice 42:56 + 5:32
4. Korpasová Ivana LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 43:43 + 6:19
5. Buková Jana ROU7150 C SKOB Roudnice nad Labem 45:09 + 7:45
6. Loukotová Andrea HOR7350 C TJ Jiskra Hořice 45:14 + 7:50
7. Riby Kateřina LTP7252 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 45:47 + 8:23
8. Rusinová Alena BRU7152 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 47:13 + 9:49
9. Hanušová Zdena SJC7253 C Sportcentrum Jičín 47:27 + 10:03
10. Dohnálková Jana SHK7252 C OK Slavia Hradec Králové 51:33 + 14:09
11. Azebová Martina PHK6757 C OK 99 Hradec Králové 53:00 + 15:36
12. Žáková Marcela LPU7053 C OK Lokomotiva Pardubice 53:02 + 15:38
13. Lockerová Milena SRK7251 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 53:10 + 15:46
14. Kándlová Adéla DCE7550 C KOB Dobřichovice 54:19 + 16:55
15. Maňáková Silvie PHK7151 C OK 99 Hradec Králové 54:22 + 16:58
16. Ferbasová Zdeňka TUR7361 C OOB TJ Turnov 55:40 + 18:16
17. Hejcmanová Pavla ROU7450 C SKOB Roudnice nad Labem 58:01 + 20:37
18. Klapková Jarmila PTE7150 C TJ Sokol Ptení 72:07 + 34:43
19. Holíková Ilona ONO7552 C SKOB Ostrov 76:38 + 39:14
20. Nouzová Alena SJH7151 C SOS Jindřichův Hradec 78:49 + 41:25
D50A
3.30 km, 135 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Eckardt Cornelia 50001 5 USV TU Dresden 1 33:25
2. Zalabová Martina SJC6657 C Sportcentrum Jičín 34:15 + 0:50
3. Rejholcová Andrea BOR6951 C OK Jiskra Nový Bor 35:46 + 2:21
4. Horáková Jindra LPU6854 C OK Lokomotiva Pardubice 36:07 + 2:42
5. Kosová Michaela PHK6752 C OK 99 Hradec Králové 36:33 + 3:08
6. Knapová Iva LPU6052 C OK Lokomotiva Pardubice 37:15 + 3:50
7. Stodůlková Lenka LTU6752 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 37:52 + 4:27
8. Hudečková Helena VTA6951 C SC vebr-sport 38:09 + 4:44
9. Linková Iva TUR6850 C OOB TJ Turnov 38:39 + 5:14
10. Benešová Iva SJH7051 C SOS Jindřichův Hradec 40:05 + 6:40
11. Müllerová Zorka BZP6750 C Báječné ženy v orientačním běhu 40:30 + 7:05
12. Patzeltová Beatrice LDC6850 C KOB Děčín 40:38 + 7:13
13. Konečná Marcela EKP7257 C VŠTJ Ekonom Praha 41:17 + 7:52
14. Jirková Renata ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov 41:53 + 8:28
15. Argalášová Gabriela TRI6850 C TJ TŽ Třinec 42:04 + 8:39
16. Klašková Kateřina DKP6750 C Oddíl OB Kotlářka 42:11 + 8:46
17. Kavalírová Kateřina PHK6756 C OK 99 Hradec Králové 42:20 + 8:55
18. Forstová Lenka MFP6850 C Matfyz Praha 43:17 + 9:52
19. Fürstová Katka LLI6950 C LOK-o Liberec 43:49 + 10:24
20. Úlehlová Monika TAP6950 C KOB Tretra Praha 50:17 + 16:52
21. Koucká Ivana EKP6850 C VŠTJ Ekonom Praha 51:18 + 17:53
22. Eichlerová Jana KAS7051 C KOB Kamenický Šenov 53:42 + 20:17
23. Šejnová Magdalena PGP7053 C SK Praga 56:30 + 23:05
24. Šimůnková Martina TAP6851 C KOB Tretra Praha 57:08 + 23:43
25. Freyová Michaela KPY6050 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 58:41 + 25:16
26. Šimková Hana UOL6653 C SOB Olomouc 61:17 + 27:52
27. Müller-Wenzke Astrid 50013 5 USV TU Dresden 1 71:47 + 38:22
28. Tloušťová Eva SCP6950 C OK Sparta Praha 73:55 + 40:30
29. Petrová Martina TAP6852 C KOB Tretra Praha 74:59 + 41:34
Pavlů Veronika TAP6952 C KOB Tretra Praha DISK
D50B
2.90 km, 85 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Burdová Simona LDC6851 C KOB Děčín 36:58
2. Odehnalová Kamila ABM7052 C KOB ALFA Brno 42:13 + 5:15
3. Kubínová Jana SKV6751 C TJ Slovan Karlovy Vary 45:51 + 8:53
4. Bartáková Eva CHA7051 C OK Chrastava 48:30 + 11:32
5. Semrádová Jitka CHC6651 C K.O.B. Choceň 53:34 + 16:36
6. Imhof Regine 60004 6 OL Regio Wil 54:05 + 17:07
7. Míchalová Marcela KPY6850 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 57:57 + 20:59
D55A
3.20 km, 115 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kavková Dana SCP6150 C OK Sparta Praha 34:39
2. Klapalová Jana VAM6451 C OB Vamberk 38:57 + 4:18
3. Voltrová Svatava ROZ6150 C OK Roztoky 39:27 + 4:48
4. Fencíková Vladislava JHB6553 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 40:17 + 5:38
5. Novotná Ivana PHK6354 C OK 99 Hradec Králové 41:32 + 6:53
6. Benešová Iva SJC6151 C Sportcentrum Jičín 42:46 + 8:07
7. Slezáčková Věra KAS6550 C KOB Kamenický Šenov 42:58 + 8:19
8. Tichá Jana SJH6451 C SOS Jindřichův Hradec 43:24 + 8:45
9. Kujanová Martina BZP5850 C Báječné ženy v orientačním běhu 45:00 + 10:21
10. Bialožytová Pavla TRI6350 C TJ TŽ Třinec 46:54 + 12:15
11. Kábrtová Iva PEN6350 C OK RECO Sport 47:50 + 13:11
12. Procházková Miluše DCE5450 C KOB Dobřichovice 47:58 + 13:19
13. Kohlová Alena KPY6051 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 50:00 + 15:21
14. Leideck Heike 20033 2 Neregistrovaní/přihlášení př 51:11 + 16:32
15. Veverková Yveta VAM6452 C OB Vamberk 52:27 + 17:48
16. Choutková Lenka SOB6350 C SOBSA 54:09 + 19:30
16. Kovářová Alena LTP6151 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 54:09 + 19:30
18. Sochorová Hana HAV6250 C OB Havířov 58:46 + 24:07
19. Veljačiková Markéta SCP6451 C OK Sparta Praha 162:18 + 127:39
D55B
2.90 km, 85 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švarcová Lenka JEN6451 C OB Jenišovice 35:42
2. Syslová Iva TTR6151 C OOB Třebíč 38:08 + 2:26
3. Hanušová Jitka LTU6352 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 39:43 + 4:01
4. Miturová Radka MLA6552 C MLOK Mariánské Lázně 40:13 + 4:31
5. Justová Jana PHK6153 C OK 99 Hradec Králové 44:59 + 9:17
6. Krejčová Vlasta SKV6351 C TJ Slovan Karlovy Vary 45:28 + 9:46
7. Ježková Regina PGP6352 C SK Praga 47:55 + 12:13
8. Kosíková Helena TUR6550 C OOB TJ Turnov 51:23 + 15:41
9. Kubátová Ivana BOR6152 C OK Jiskra Nový Bor 59:50 + 24:08
10. Málková Věra CST6550 C OB Strakonice 64:36 + 28:54
11. Prouzová Zuzana DKP6250 C Oddíl OB Kotlářka 82:05 + 46:23
D60-
2.90 km, 85 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kuleva Angelina 20055 2 Neregistrovaní/přihlášení př 29:29
2. Zelená Markéta PGP5850 C SK Praga 33:41 + 4:12
3. Vlažná Mirka LCE5852 C OOB TJ Slovan Luhačovice 33:48 + 4:19
4. Mrázová Pavla DCE5550 C KOB Dobřichovice 34:26 + 4:57
5. Kuncová Jiřina TJN5752 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 35:44 + 6:15
6. Běhounová Jiřina PHK5651 C OK 99 Hradec Králové 36:35 + 7:06
7. Klusáková Jitka DKP5651 C Oddíl OB Kotlářka 37:31 + 8:02
8. Janošíková Jaroslava UOL5858 C SOB Olomouc 38:07 + 8:38
9. Mrázková Ivana DKP5650 C Oddíl OB Kotlářka 38:35 + 9:06
10. Flašarová Marie KCK5756 C KOB Český Krumlov 39:00 + 9:31
11. Štrossová Jiřina DCE5650 C KOB Dobřichovice 40:05 + 10:36
12. Hejzlarová Vladimíra VCB5651 C OB České Budějovice 44:14 + 14:45
12. Králová Zdenka SSU6091 C SK Severka Šumperk 44:14 + 14:45
14. Dudová Hana DKP5752 C Oddíl OB Kotlářka 46:02 + 16:33
15. Sládková Eva TEH5751 C Sokol Tehov 46:37 + 17:08
16. Novotná Jiřina LPU5654 C OK Lokomotiva Pardubice 52:28 + 22:59
D65-
2.60 km, 65 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nováková Svatava SKV5351 C TJ Slovan Karlovy Vary 34:40
2. Jahnová Helena SCP5550 C OK Sparta Praha 35:16 + 0:36
3. Úlehlová Ivana BOR5150 C OK Jiskra Nový Bor 35:54 + 1:14
4. Kubátová Lenka SKV5551 C TJ Slovan Karlovy Vary 36:48 + 2:08
5. Jelínková Jana RUZ5552 C TJ Růžená 37:37 + 2:57
6. Salajková Věra LBM5558 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 40:07 + 5:27
7. Tvrdková Eva TUR5151 C OOB TJ Turnov 42:51 + 8:11
8. Malá Jitka KAS5451 C KOB Kamenický Šenov 44:21 + 9:41
9. Lukavcová Lenka TJN5452 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 47:34 + 12:54
10. Zavadilová Naďa SCP5450 C OK Sparta Praha 47:41 + 13:01
11. Robotková Lenka PBM5451 C TJ Spartak 1. Brněnská 54:25 + 19:45
12. Beranová Vlasta UVP5450 C Slovan Praha 57:50 + 23:10
13. Böhmová Eva TJN5450 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 65:29 + 30:49
D70-
2.40 km, 60 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sikorová Marie BOV4852 C TJ Baník Ostrava OKD 35:18
2. Křížová Zdenka PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 36:06 + 0:48
3. Rufferová Iva SNA5052 C TJ START Náchod 39:30 + 4:12
4. Suchánková Libuše SOP4851 C OOB TJ Slezan Opava 41:17 + 5:59
5. Křtěnská Leontina BOR4650 C OK Jiskra Nový Bor 44:16 + 8:58
6. Kubíková Květa LPU4752 C OK Lokomotiva Pardubice 44:25 + 9:07
7. Tomanová Jana LBM4955 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 46:50 + 11:32
8. Kašková Eva CHA4650 C OK Chrastava 55:21 + 20:03
9. Lohrová Jarmila SCP4650 C OK Sparta Praha 63:05 + 27:47
D75-
2.30 km, 45 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zmeková Míla SLP4451 C OOB Slavia Praha 44:19
2. Štrojsová Jaroslava KAS4350 C KOB Kamenický Šenov 44:54 + 0:35
H10
2.10 km, 15 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lamač Vítek BOR1100 C OK Jiskra Nový Bor 15:33
2. Kotecký Jáchym TBM1124 C KOS TJ Tesla Brno 19:29 + 3:56
3. Novotný Kryštof PHK1002 C OK 99 Hradec Králové 20:53 + 5:20
4. Baldrian Josef VSP1100 C USK Praha 21:42 + 6:09
5. Votava Vojtěch VLI1201 C Slavia Liberec orienteering 25:19 + 9:46
6. Piškule František ODV1003 C TJ Aero Odolena Voda 28:46 + 13:13
7. Balga Filip DKP1104 C Oddíl OB Kotlářka 30:39 + 15:06
8. Bašus Ondřej KAM1004 C OK Kamenice 31:17 + 15:44
9. Pospíšil Filip TJP1001 C TJ Sokol Troja 31:56 + 16:23
10. Berný Jáchym ODV1000 C TJ Aero Odolena Voda 33:08 + 17:35
11. Frýdecký Tomáš BZP1000 C Báječné ženy v orientačním běhu 34:26 + 18:53
12. Hrádek Vojtěch ROU1000 C SKOB Roudnice nad Labem 42:33 + 27:00
13. Kofroň Jan LBE1000 C TJ Lokomotiva Beroun 50:41 + 35:08
14. Vrba Antonín PTE1001 C TJ Sokol Ptení 51:06 + 35:33
15. Minařík František VCB1103 C OB České Budějovice 59:45 + 44:12
16. Míka Ondřej VCB1003 C OB České Budějovice 65:40 + 50:07
17. Daněk František SBK1010 C KOB START Blansko 77:49 + 62:16
Tříska David PTE1003 C TJ Sokol Ptení DISK
H12A
2.60 km, 45 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chmelař David PGP0801 C SK Praga 19:24
2. Metelka Tomáš PHK0801 B OK 99 Hradec Králové 19:38 + 0:14
3. Patka Marek BOR0902 B OK Jiskra Nový Bor 19:48 + 0:24
4. Veljačik Jonáš DKP0818 C Oddíl OB Kotlářka 22:31 + 3:07
5. Dočkal Štěpán PGP0902 C SK Praga 23:25 + 4:01
6. Světnický Antonín STE0800 B SK SKI-OB Šternberk 23:42 + 4:18
7. Vilém Štěpán VLI0902 B Slavia Liberec orienteering 28:26 + 9:02
8. Svítil Martin PGP0903 C SK Praga 28:45 + 9:21
9. Kvášovský Filip LTU0902 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 31:55 + 12:31
10. Novotný Vít PHK0901 C OK 99 Hradec Králové 38:19 + 18:55
11. Minařík Josef VCB0903 C OB České Budějovice 39:55 + 20:31
Šimerka Ondřej PGP0800 B SK Praga DISK
Kutek Matěj JEN0902 C OB Jenišovice DISK
Hladký Radovan KOR0900 C OB DDM Kostelec nad Orlicí DISK
Žemlík Eduard TUR0909 C OOB TJ Turnov DISK
H12B
2.10 km, 15 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šašek Jakub LTP0801 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 14:58
2. Čihák Jakub HOR0901 C TJ Jiskra Hořice 15:45 + 0:47
3. Šnejdar Martin PGP0806 C SK Praga 19:42 + 4:44
4. Cingl Vojtěch LTP0805 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 20:45 + 5:47
5. Mikuš Matěj PTE0808 C TJ Sokol Ptení 20:52 + 5:54
6. Bruk Tomáš TRI0900 C TJ TŽ Třinec 25:00 + 10:02
7. Priehoda Erik PGP0803 C SK Praga 25:47 + 10:49
8. Bruk Lukáš TRI0901 C TJ TŽ Třinec 25:48 + 10:50
9. Piškule Štěpán ODV0900 C TJ Aero Odolena Voda 27:49 + 12:51
10. Forst Albert MFP0901 C Matfyz Praha 28:45 + 13:47
11. Tučný Kryštof PGP0804 C SK Praga 29:40 + 14:42
12. Prášil Šimon TTR0901 C OOB Třebíč 30:51 + 15:53
13. Kalousek Dominik JEN0901 C OB Jenišovice 31:01 + 16:03
14. Cichra Patrik TAP0903 C KOB Tretra Praha 32:54 + 17:56
15. Pleva Stanislav SJC0805 C Sportcentrum Jičín 34:21 + 19:23
16. Vozábal David PGP0904 C SK Praga 41:38 + 26:40
Zyma Petr PGP0807 C SK Praga DISK
H14A
3.20 km, 110 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dolejší Jan DOK0602 B OK Doksy 21:22
2. Koliáš Štěpán DKP0610 B Oddíl OB Kotlářka 22:27 + 1:05
3. Brosch Ondřej RBK0606 A SK Radioklub Blansko 23:22 + 2:00
4. Střelba Antonín PGP0605 C SK Praga 24:56 + 3:34
5. Podrábský Ctibor VLI0700 B Slavia Liberec orienteering 26:28 + 5:06
6. Krupa Jan TRI0706 B TJ TŽ Třinec 28:35 + 7:13
7. Patka Kryštof BOR0702 B OK Jiskra Nový Bor 28:50 + 7:28
8. Hůla Tomáš LBE0602 B TJ Lokomotiva Beroun 29:41 + 8:19
9. Kosák Eliáš PGP0704 C SK Praga 30:50 + 9:28
10. Jareš Ondřej KUL0600 C KOB Ústí nad Labem 37:31 + 16:09
11. Svítil Patrik PGP0706 C SK Praga 41:42 + 20:20
12. Tuharský Tobiáš TRI0701 B TJ TŽ Třinec 44:52 + 23:30
13. Kuc David SCP0600 C OK Sparta Praha 48:39 + 27:17
14. Dočkal Šimon PGP0702 C SK Praga 52:05 + 30:43
15. Matyšek Ondřej PGP0703 C SK Praga 56:16 + 34:54
H14B
2.60 km, 45 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šimek Vojtěch LTP0601 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 17:37
2. Salajka Michal LBM0701 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 24:21 + 6:44
3. Pavlů Jakub MFP0700 C Matfyz Praha 28:01 + 10:24
4. Heller Jakub ROU0702 B SKOB Roudnice nad Labem 28:10 + 10:33
5. Riby Philip LTP0702 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 29:13 + 11:36
6. Hladký Matěj KOR0700 B OB DDM Kostelec nad Orlicí 30:50 + 13:13
7. Dvořáček Jan TTR0701 C OOB Třebíč 31:14 + 13:37
8. Šoltész Vojtěch LTP0604 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 31:46 + 14:09
9. Jirous Erik TAP0705 C KOB Tretra Praha 36:45 + 19:08
10. Jelínek Václav LTP0706 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 38:59 + 21:22
11. Kovář Vít PGP0608 C SK Praga 44:39 + 27:02
12. Pavlů Matěj MFP0701 C Matfyz Praha 61:23 + 43:46
13. Abdalla Adam ODV0601 C TJ Aero Odolena Voda 67:11 + 49:34
14. Dudl Vojtěch ODV0600 C TJ Aero Odolena Voda 73:22 + 55:45
H16
3.90 km, 160 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stehlík Šimon LPM0501 A OK Lokomotiva Plzeň 26:52
2. Nouza Michal SJH0505 A SOS Jindřichův Hradec 27:15 + 0:23
3. Dohnálek Tomáš SHK0403 A OK Slavia Hradec Králové 27:42 + 0:50
4. Kabát Martin PGP0408 A SK Praga 27:48 + 0:56
5. Waldhauser Štěpán TUR0409 B OOB TJ Turnov 27:49 + 0:57
6. Gajda Martin KAM0405 A OK Kamenice 28:41 + 1:49
7. Neumann Matěj PHK0400 A OK 99 Hradec Králové 29:11 + 2:19
8. Prášil Tomáš TTR0501 A OOB Třebíč 30:26 + 3:34
9. Mrózek Pawel TRI0401 B TJ TŽ Třinec 31:00 + 4:08
10. Gryc Ondřej TBM0406 A KOS TJ Tesla Brno 32:32 + 5:40
11. Odehnal Tomáš PBM0500 A TJ Spartak 1. Brněnská 33:16 + 6:24
12. Petrilák Matouš Nathaniel DOR0409 A OK Dobříš 33:25 + 6:33
13. Čtrnáct František PGP0401 B SK Praga 34:11 + 7:19
14. Klein Martin LTP0404 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 35:07 + 8:15
15. Jelínek Filip LPU0514 A OK Lokomotiva Pardubice 36:54 + 10:02
16. Kuc Radim SCP0400 C OK Sparta Praha 36:58 + 10:06
17. Heller Jiří ROU0501 B SKOB Roudnice nad Labem 37:54 + 11:02
18. Krupa Jakub TRI0404 B TJ TŽ Třinec 40:37 + 13:45
19. Janas Adam PGP0404 B SK Praga 41:52 + 15:00
20. Tůma Šimon TAP0400 B KOB Tretra Praha 43:49 + 16:57
21. Keller Filip CHT0503 C OOB SK Chrast 45:59 + 19:07
22. Krátký Štěpán ROU0503 B SKOB Roudnice nad Labem 49:35 + 22:43
23. Baldrian Tomáš VSP0405 B USK Praha 58:16 + 31:24
24. Haslinger Leopold LTP0403 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 59:37 + 32:45
25. Vacek František CHT0501 C OOB SK Chrast 60:43 + 33:51
26. Cieslar Michael TRI0505 C TJ TŽ Třinec 64:17 + 37:25
27. Kándl Matěj DCE0500 C KOB Dobřichovice 74:13 + 47:21
28. Dvořák Jakub BBM0502 C BETA URSUS Orienteering 83:25 + 56:33
Pivec Jan MLA0503 B MLOK Mariánské Lázně DISK
Dvořáček Tomáš OSN0505 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě DISK
H18
4.70 km, 190 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vitebský Lukáš TJN0302 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 28:21
2. Bujdosó Zoltán 20053 2 Neregistrovaní/přihlášení př 29:01 + 0:40
3. Šimša Martin PGP0309 A SK Praga 30:01 + 1:40
4. Rücker Jan HOR0201 A TJ Jiskra Hořice 30:06 + 1:45
5. Štregl Matyáš VRL0301 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 30:59 + 2:38
6. Malačka Milan DKP0210 A Oddíl OB Kotlářka 31:19 + 2:58
7. Tokár Radim VPM0300 A KOS Slavia Plzeň 31:23 + 3:02
8. Nechanický Jan OSN0200 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 32:03 + 3:42
9. Hájek Kryštof TUR0212 A OOB TJ Turnov 32:13 + 3:52
10. Chaloupský Jakub PHK0302 A OK 99 Hradec Králové 32:59 + 4:38
11. Pipek Ondřej LPU0203 A OK Lokomotiva Pardubice 33:12 + 4:51
12. Macek Ondřej LPU0209 B OK Lokomotiva Pardubice 33:51 + 5:30
13. Janas Petr PGP0200 A SK Praga 34:19 + 5:58
14. Světnický František STE0204 A SK SKI-OB Šternberk 35:20 + 6:59
15. Šauli Filip VPM0301 A KOS Slavia Plzeň 36:09 + 7:48
16. Link Lukáš STH0205 A SK Studenec 37:16 + 8:55
17. Bialožyt Marek TRI0301 B TJ TŽ Třinec 37:26 + 9:05
18. Tichý Lubomír SHK0303 A OK Slavia Hradec Králové 38:17 + 9:56
19. Jelínek Kryštof LPU0314 A OK Lokomotiva Pardubice 38:38 + 10:17
20. Kožina Štěpán PGP0300 B SK Praga 38:49 + 10:28
21. Dvořáček Jakub OSN0303 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 43:15 + 14:54
22. Rusin Vojtěch BRU0301 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 43:39 + 15:18
23. Hřivna Jakub PGP0305 B SK Praga 45:27 + 17:06
24. Sliž Rostislav TRI0302 B TJ TŽ Třinec 47:21 + 19:00
25. Moravec Jan ZAM0205 B OB TJ Sokol Žamberk 48:42 + 20:21
26. Mellan Jonáš TUR0308 B OOB TJ Turnov 49:46 + 21:25
27. Přibyl Jan OSN0300 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 52:27 + 24:06
28. Šabata Radek SRK0202 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 52:34 + 24:13
29. Kraus Jakub LTP0303 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 70:39 + 42:18
30. Riby Thomas LTP0202 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 71:15 + 42:54
31. Šašek Jan LTP0301 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 86:19 + 57:58
H20
5.20 km, 255 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Metelka Ondřej PHK0101 A OK 99 Hradec Králové 37:12
2. Gottstein Jonáš JIL0107 A OK Jilemnice 37:58 + 0:46
3. Šafka Sebastian KAM0101 A OK Kamenice 39:38 + 2:26
4. Adámek Filip TBM0101 A KOS TJ Tesla Brno 40:10 + 2:58
5. Gajda Jan KAM0105 A OK Kamenice 40:36 + 3:24
6. Kligl Radim TBM0103 A KOS TJ Tesla Brno 43:08 + 5:56
7. Čech Petr SJI0001 A OK Jihlava 46:17 + 9:05
8. Gryc Vojtěch TBM0106 A KOS TJ Tesla Brno 46:43 + 9:31
9. Zabořil Vojtěch TUR0110 A OOB TJ Turnov 50:03 + 12:51
10. Švadlena Michal CHC0101 A K.O.B. Choceň 50:46 + 13:34
11. Novák Přemysl DKP0107 B Oddíl OB Kotlářka 64:26 + 27:14
12. Klaška Martin DKP0100 B Oddíl OB Kotlářka 65:17 + 28:05
13. Tuharský Erik TRI0100 B TJ TŽ Třinec 72:20 + 35:08
14. Čtrnáct Šimon PGP0001 B SK Praga 144:29 + 107:17
H21E
6.10 km, 290 m, 26 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hubmann Daniel 60002 6 OL Regio Wil 36:36
2. Křivda Tomáš CHC9901 E K.O.B. Choceň 39:12 + 2:36
3. Vandas Daniel PHK9805 E OK 99 Hradec Králové 39:47 + 3:11
4. Sýkora Vojtěch LCE9801 E OOB TJ Slovan Luhačovice 39:54 + 3:18
5. Nykodým Miloš ZBM9005 E SK Žabovřesky Brno 40:06 + 3:30
6. Roudný Martin LPU0002 R OK Lokomotiva Pardubice 40:43 + 4:07
7. Hubmann Martin 60001 6 OL Regio Wil 40:54 + 4:18
8. Bakó Áron 40005 4 Hungarian national team 41:20 + 4:44
8. Kubelka Tomáš LPU9307 E OK Lokomotiva Pardubice 41:20 + 4:44
10. Baumholczer Máté 40006 4 Hungarian national team 41:56 + 5:20
11. Jónás Ferenc 40004 4 Hungarian national team 42:03 + 5:27
12. Kubát Pavel PHK9101 E OK 99 Hradec Králové 42:32 + 5:56
13. Flašar Jan PGP8610 R SK Praga 42:47 + 6:11
14. Kettner Vojtěch KAM9601 R OK Kamenice 43:00 + 6:24
15. Rollier Baptiste PHK8200 E OK 99 Hradec Králové 43:06 + 6:30
16. Kundisch Wieland 50005 5 USV TU Dresden 1 43:27 + 6:51
17. Horčička Vít TBM9919 E KOS TJ Tesla Brno 44:05 + 7:29
18. Wolf Filip TUR9701 C OOB TJ Turnov 44:12 + 7:36
18. Hlaváč Ondřej ZBM9901 E SK Žabovřesky Brno 44:12 + 7:36
20. Semrád Ladislav CHC9701 C K.O.B. Choceň 44:13 + 7:37
21. Mrázek Jan SJC8102 E Sportcentrum Jičín 44:29 + 7:53
22. Schulhof Jan TUR8900 R OOB TJ Turnov 45:06 + 8:30
23. Hirš Otakar ZBM9801 E SK Žabovřesky Brno 45:07 + 8:31
24. Horvát Petr TBM9437 E KOS TJ Tesla Brno 45:31 + 8:55
25. Ormay Mihály 40003 4 Hungarian national team 45:48 + 9:12
26. Wolf Daniel TUR9100 R OOB TJ Turnov 45:57 + 9:21
27. Rusin Jan LPU0008 R OK Lokomotiva Pardubice 46:25 + 9:49
28. Prášil Marek SJI7313 R OK Jihlava 46:45 + 10:09
29. Šedivý Jan PGP8409 R SK Praga 47:04 + 10:28
30. Rusý Tomáš KAM9301 R OK Kamenice 47:11 + 10:35
31. Procházka David LPU9113 R OK Lokomotiva Pardubice 47:49 + 11:13
32. Luštický Martin TUR8700 R OOB TJ Turnov 47:50 + 11:14
33. Šmehlík Eduard SHK8702 C OK Slavia Hradec Králové 48:34 + 11:58
34. Burda Matěj BOR9608 C OK Jiskra Nový Bor 48:39 + 12:03
35. Kettner Lukáš KAM9403 R OK Kamenice 48:58 + 12:22
36. Bravený Vít ZBM9102 C SK Žabovřesky Brno 50:36 + 14:00
37. Dragowski Kuba TUR9003 R OOB TJ Turnov 52:01 + 15:25
38. Křivda Martin CHC9501 C K.O.B. Choceň 52:13 + 15:37
39. Tichý Radomír SHK0000 R OK Slavia Hradec Králové 52:43 + 16:07
40. Dutkowski Mikolaj DOB9200 C KOB Dobruška 53:19 + 16:43
41. Janda Martin DOB8002 C KOB Dobruška 54:39 + 18:03
42. Kamenický Jeroným TUR9549 R OOB TJ Turnov 56:44 + 20:08
43. Klein Cedrik 50003 5 USV TU Dresden 1 56:54 + 20:18
44. Grote Andreas 30001 3 OLC SKOG Fribourg 66:34 + 29:58
45. Peters Nils 50004 5 USV TU Dresden 1 67:59 + 31:23
46. Schrago Gregoire 30002 3 OLC SKOG Fribourg 68:05 + 31:29
Veselý Jakub PGP9503 C SK Praga DISK
Klusáček Matěj LCE8903 R OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
Szabó Marcell 40007 4 Hungarian national team DISK
Kelbl Vladimír ZBM9711 C SK Žabovřesky Brno DISK
H21A
5.40 km, 250 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rauturier Maxime SSU9400 C SK Severka Šumperk 36:05
2. Ullmann Silvan ZBM9810 C SK Žabovřesky Brno 38:54 + 2:49
3. Losman Petr PHK7901 C OK 99 Hradec Králové 39:35 + 3:30
4. Novotný Tomáš PHK8101 C OK 99 Hradec Králové 39:50 + 3:45
5. Cahel Marek LCE8803 C OOB TJ Slovan Luhačovice 41:55 + 5:50
6. Oľhava Rastislav PGP8909 C SK Praga 42:37 + 6:32
7. Zakouřil Tomáš TUR7500 C OOB TJ Turnov 42:45 + 6:40
8. Martan Jiří VLI7300 C Slavia Liberec orienteering 43:02 + 6:57
9. Váňa Martin TUR8401 C OOB TJ Turnov 43:04 + 6:59
10. Krejsa Martin CHT9001 C OOB SK Chrast 43:13 + 7:08
11. Jordanov Alexandr ZBM9503 C SK Žabovřesky Brno 43:35 + 7:30
12. Žemlík Pavel TUR7135 C OOB TJ Turnov 44:41 + 8:36
13. Hora Vojtěch PGP8301 C SK Praga 45:12 + 9:07
14. Tomeš Jaroslav DKP8109 C Oddíl OB Kotlářka 46:46 + 10:41
15. Červák Jan LCE8001 C OOB TJ Slovan Luhačovice 46:49 + 10:44
16. Černý Ondřej EKP8511 C VŠTJ Ekonom Praha 47:07 + 11:02
17. Vošta Zdeněk VCB8748 C OB České Budějovice 47:13 + 11:08
18. Janovský Tomáš PGP6401 C SK Praga 47:27 + 11:22
19. Sháněl Jan CHC9402 C K.O.B. Choceň 47:38 + 11:33
20. Ehl Jiří TBM7701 C KOS TJ Tesla Brno 47:46 + 11:41
21. Ringli Fabian 20003 2 Neregistrovaní/přihlášení př 47:52 + 11:47
22. Novotný Radek PHK7402 C OK 99 Hradec Králové 47:54 + 11:49
23. Šabata Milan SRK9904 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 48:24 + 12:19
24. Šrom Jakub TBM9502 C KOS TJ Tesla Brno 48:43 + 12:38
25. Karatsiolis Kryštof TUR9901 C OOB TJ Turnov 48:46 + 12:41
26. Klaška Pavel DKP9301 C Oddíl OB Kotlářka 48:47 + 12:42
27. Kadeřávek Petr PHK7605 C OK 99 Hradec Králové 49:19 + 13:14
28. Polášek Jan TZL8601 C SKOB Zlín 49:34 + 13:29
29. Král Václav SSU8243 C SK Severka Šumperk 50:33 + 14:28
30. Tichý Tomáš SJH9201 C SOS Jindřichův Hradec 50:39 + 14:34
31. Pašek František KAM7600 C OK Kamenice 50:47 + 14:42
32. Bialožyt Michal ZBM8707 C SK Žabovřesky Brno 51:37 + 15:32
33. Ptáček Jiří SRK9002 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 52:32 + 16:27
34. Hlaváč Jiří TBM6116 C KOS TJ Tesla Brno 53:30 + 17:25
35. Koucký Roman EKP6301 C VŠTJ Ekonom Praha 53:39 + 17:34
36. Houska Jindřich DOR7601 C OK Dobříš 54:18 + 18:13
37. Buk Petr ROU0001 A SKOB Roudnice nad Labem 54:25 + 18:20
38. Buk Michal ROU9601 C SKOB Roudnice nad Labem 55:00 + 18:55
39. Košárek Pavel PGP7107 C SK Praga 55:24 + 19:19
40. Beneš Miroslav PGP8108 C SK Praga 55:47 + 19:42
41. Kadlec Jan SJI8306 C OK Jihlava 57:09 + 21:04
42. Šesták Marek VLI7403 C Slavia Liberec orienteering 57:36 + 21:31
43. Šrubař Michal ZBM8607 C SK Žabovřesky Brno 57:58 + 21:53
44. Vlažný Jan LCE8901 C OOB TJ Slovan Luhačovice 58:32 + 22:27
45. Pavlovec Jan BOR9503 C OK Jiskra Nový Bor 58:47 + 22:42
46. Ptáček Pavel BBM9600 C BETA URSUS Orienteering 59:37 + 23:32
47. Vilém Stanislav VLI7703 C Slavia Liberec orienteering 61:11 + 25:06
48. Kohl Ondřej KPY8600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 61:17 + 25:12
49. Koldinský Jan KPY8506 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 63:25 + 27:20
50. Matoušek Martin SPC7604 C SPORTICUS team 64:44 + 28:39
51. Szenczi Gabriel VLI8700 C Slavia Liberec orienteering 66:18 + 30:13
52. Šulc Václav AOP9200 C Orientační Běh Opava 74:50 + 38:45
53. Šafka Daniel KAM9105 C OK Kamenice 76:19 + 40:14
Plíhal Tomáš SJI8509 C OK Jihlava DISK
H21B
4.50 km, 140 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Andrš Jiří VAM8601 C OB Vamberk 34:50
2. Sysel Ondřej PGP8302 C SK Praga 35:17 + 0:27
3. Hájek Adam KAM9202 C OK Kamenice 35:32 + 0:42
4. Hrouda Martin FSP7612 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 36:09 + 1:19
5. Moravec Marek LPU8811 C OK Lokomotiva Pardubice 36:20 + 1:30
6. Walach Ondřej TRI9601 C TJ TŽ Třinec 36:22 + 1:32
7. Cienciala Jan TRI9801 C TJ TŽ Třinec 37:16 + 2:26
8. Klusák Martin DKP8704 C Oddíl OB Kotlářka 37:17 + 2:27
9. Janeček Jura EKP6701 C VŠTJ Ekonom Praha 38:20 + 3:30
10. Líbal Jakub ROU9202 C SKOB Roudnice nad Labem 38:51 + 4:01
11. Janas Petr PGP7106 C SK Praga 39:05 + 4:15
12. Málek Martin CST8902 C OB Strakonice 39:48 + 4:58
13. Jirásek Jakub 20006 2 Neregistrovaní/přihlášení př 40:07 + 5:17
14. Klomínský Václav KPY8700 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 40:13 + 5:23
14. Kavan Tomáš TBM8603 C KOS TJ Tesla Brno 40:13 + 5:23
16. Kolaja Jan VLI8100 C Slavia Liberec orienteering 40:34 + 5:44
17. Junek Vladimír TJP8400 C TJ Sokol Troja 42:40 + 7:50
18. Šperl Milan 20013 2 Neregistrovaní/přihlášení př 43:00 + 8:10
19. Mokrý Pavel VLI7501 C Slavia Liberec orienteering 43:10 + 8:20
20. Lepšík Petr SJC8203 C Sportcentrum Jičín 43:21 + 8:31
21. Smolka Ondřej TJP9401 C TJ Sokol Troja 44:36 + 9:46
22. Klapal Michal VAM8802 C OB Vamberk 44:37 + 9:47
23. Frýba Dominik SJI9702 C OK Jihlava 47:05 + 12:15
24. Klíma Kamil 20041 2 Neregistrovaní/přihlášení př 48:27 + 13:37
25. Sláčík Tomáš VIC9102 C OB Vizovice 48:48 + 13:58
26. Panovec Jan SSU8931 C SK Severka Šumperk 49:48 + 14:58
27. Havel Michal LDC8901 C KOB Děčín 51:29 + 16:39
28. Dressler Jan SBK7911 C KOB START Blansko 52:01 + 17:11
29. Bláha David SRK9510 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 54:55 + 20:05
30. Preissler Adam HAV8608 C OB Havířov 56:14 + 21:24
31. Foltýn Tomáš SJI9801 C OK Jihlava 59:58 + 25:08
32. Suchomel Vít MBM8448 C O-mikron 63:20 + 28:30
33. Šunda Marek VSP9200 C USK Praha 66:44 + 31:54
34. Vojta Marek PHK8804 C OK 99 Hradec Králové 67:52 + 33:02
35. Kříž Jan 20010 2 Neregistrovaní/přihlášení př 76:09 + 41:19
H35A
5.20 km, 225 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Neumann Josef TUR8407 C OOB TJ Turnov 43:52
2. Richter Friedmar 50009 5 USV TU Dresden 1 47:01 + 3:09
3. Šabatka Petr LPU8106 C OK Lokomotiva Pardubice 47:24 + 3:32
4. Hladký Viktor VAM8201 C OB Vamberk 47:49 + 3:57
5. Mašata Roman PHK7107 C OK 99 Hradec Králové 48:54 + 5:02
6. Průša Michal VSP7310 C USK Praha 49:13 + 5:21
7. Bauer Lukáš SKV7701 C TJ Slovan Karlovy Vary 50:36 + 6:44
8. Šklíba Jan SRK7501 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 50:51 + 6:59
9. Veverka Tomáš VAM8401 C OB Vamberk 51:18 + 7:26
10. Fröhlich Martin DKP8207 C Oddíl OB Kotlářka 53:36 + 9:44
11. Ledecký Vladimír BOR8402 C OK Jiskra Nový Bor 58:22 + 14:30
12. Brosch Petr RBK7111 C SK Radioklub Blansko 59:25 + 15:33
13. Dubec Pavel SCP8003 C OK Sparta Praha 59:28 + 15:36
14. Boudný Jan SCP7417 C OK Sparta Praha 59:58 + 16:06
15. Choutka Jaroslav SOB6301 C SOBSA 60:05 + 16:13
16. Žitný Tomáš SMB6401 C SKOB Mladá Boleslav 66:35 + 22:43
17. Hrádek Tomáš ROU8301 C SKOB Roudnice nad Labem 71:48 + 27:56
18. Potůček Michal PHK7903 C OK 99 Hradec Králové 76:52 + 33:00
19. Balej Jiří KAM7201 C OK Kamenice 80:34 + 36:42
Bartaloš Tomáš PGP8010 C SK Praga DISK
H35B
4.00 km, 165 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Klváček Aleš PTE8527 C TJ Sokol Ptení 35:36
2. Andrš Petr ZAM8401 C OB TJ Sokol Žamberk 42:32 + 6:56
3. Drhlík Petr VAM8301 C OB Vamberk 47:42 + 12:06
4. Bernášek Jiří STB8101 C TJ Stadion Nový Bor 51:17 + 15:41
5. Mikuš Oldřich PLU8200 C TJ SOKOL Plumlov 53:25 + 17:49
6. Havelka Josef SJC8402 C Sportcentrum Jičín 83:08 + 47:32
7. Grabmüller Radek KPY8300 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 98:24 + 62:48
H40A
4.60 km, 175 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kotecký Ondřej TBM7703 C KOS TJ Tesla Brno 34:20
2. Daněk Roman SBK7541 C KOB START Blansko 42:30 + 8:10
3. Tuharský Martin TRI7702 C TJ TŽ Třinec 44:31 + 10:11
4. Matyšek Bronislav PLU7823 C TJ SOKOL Plumlov 44:36 + 10:16
5. Patka Miroslav BOR7715 C OK Jiskra Nový Bor 44:53 + 10:33
6. Střelba Ondřej PGP7510 C SK Praga 45:56 + 11:36
7. Dočkal Tomáš PGP7711 C SK Praga 46:09 + 11:49
8. Pleva Stanislav SJC7601 C Sportcentrum Jičín 46:12 + 11:52
9. Distler Carl W. 20081 2 Neregistrovaní/přihlášení př 48:00 + 13:40
10. Rusin Jan BRU7601 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 48:40 + 14:20
11. Hřivna Štěpán PGP7507 C SK Praga 49:55 + 15:35
12. Keller Ivo CHT7703 C OOB SK Chrast 50:21 + 16:01
13. Pospíšil Radek TJP7802 C TJ Sokol Troja 54:49 + 20:29
14. Heller Jiří ROU7708 C SKOB Roudnice nad Labem 55:19 + 20:59
15. Ježowicz Roman VLI8002 C Slavia Liberec orienteering 57:32 + 23:12
16. Kawulok Marek TRI8000 C TJ TŽ Třinec 58:32 + 24:12
17. Běloušek Pavel CTB7602 C SK OB Chotěboř 62:18 + 27:58
18. Súkup Jaroslav PGP7900 C SK Praga 64:02 + 29:42
19. Dítko Jan SKV7301 C TJ Slovan Karlovy Vary 67:27 + 33:07
20. Pivec Lukáš MLA7600 C MLOK Mariánské Lázně 69:29 + 35:09
H40B
3.70 km, 145 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kvášovský Jakub LTU7802 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 38:42
2. Věžník Roman TTR7901 C OOB Třebíč 40:53 + 2:11
3. Kofroň Jan LBE8001 C TJ Lokomotiva Beroun 40:59 + 2:17
4. Berný Jan ODV7702 C TJ Aero Odolena Voda 41:42 + 3:00
5. Dušek Václav PTE7619 C TJ Sokol Ptení 43:30 + 4:48
6. Matoušek Josef PHK7900 C OK 99 Hradec Králové 45:22 + 6:40
7. Dvořáček Jan TTR7701 C OOB Třebíč 45:51 + 7:09
8. Pozdílek Martin PHK7803 C OK 99 Hradec Králové 46:23 + 7:41
9. Pavlů Jiří MFP7704 C Matfyz Praha 49:02 + 10:20
10. Sliž Eduard TRI7601 C TJ TŽ Třinec 54:30 + 15:48
11. Kvapil Ondřej PHK7804 C OK 99 Hradec Králové 56:16 + 17:34
12. Svoboda Jan ODV7605 C TJ Aero Odolena Voda 62:31 + 23:49
13. Kutek Pavel JEN7701 C OB Jenišovice 63:57 + 25:15
14. Čtrnáct Jiří PGP7603 C SK Praga 72:51 + 34:09
15. Mojžíš Robert PHK7902 C OK 99 Hradec Králové 95:38 + 56:56
H45A
4.00 km, 165 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Netopil Libor VAM7401 C OB Vamberk 29:55
2. Švadlena Pavel CHC7502 C K.O.B. Choceň 31:06 + 1:11
3. Arnošt Kamil VSP7301 C USK Praha 31:58 + 2:03
4. Šimík Daniel ROZ6900 C OK Roztoky 33:27 + 3:32
5. Vácha Tomáš BOR7409 C OK Jiskra Nový Bor 33:38 + 3:43
6. Dvořáček Jiří OSN7502 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 33:47 + 3:52
7. Kavalír Karel PHK6503 C OK 99 Hradec Králové 34:10 + 4:15
8. Baldrian Petr PGP7203 C SK Praga 35:40 + 5:45
9. Gossel Heiko 50002 5 USV TU Dresden 1 36:08 + 6:13
10. Pachner Pavel CHA7501 C OK Chrastava 37:23 + 7:28
11. Nehasil Vladislav LDC7101 C KOB Děčín 37:28 + 7:33
12. Kondrát Martin PGP6501 C SK Praga 38:52 + 8:57
13. Chaloupský David PHK7103 C OK 99 Hradec Králové 39:12 + 9:17
14. Siegl Roman MFP6700 C Matfyz Praha 39:43 + 9:48
15. Auermüller Vít ZBM6701 C SK Žabovřesky Brno 40:25 + 10:30
16. Gálus Igor LDC7302 C KOB Děčín 41:41 + 11:46
17. Zaydlar Michal JLI7100 C OB Jizerky 42:13 + 12:18
18. Šimša Jaromír MFP7100 C Matfyz Praha 42:24 + 12:29
19. Lenk Andreas 50014 5 USV TU Dresden 1 43:27 + 13:32
20. Belej Jiří LPU7421 C OK Lokomotiva Pardubice 43:28 + 13:33
21. Waldhauser Martin BOR7106 C OK Jiskra Nový Bor 43:35 + 13:40
22. Klvaňa Milan CHT7500 C OOB SK Chrast 44:05 + 14:10
23. Kaufmann Torsten 50008 5 USV TU Dresden 1 46:16 + 16:21
24. Hnízdil Jan KAS7100 C KOB Kamenický Šenov 47:12 + 17:17
25. Halač Jaroslav HCE6700 C TJ Hostivice 47:58 + 18:03
26. Černý Michal ROU7505 C SKOB Roudnice nad Labem 48:01 + 18:06
27. Vandas Luděk VAM6601 C OB Vamberk 48:36 + 18:41
28. Klaška Pavel DKP6500 C Oddíl OB Kotlářka 48:46 + 18:51
29. Svoboda Jiří DKP7504 C Oddíl OB Kotlářka 48:49 + 18:54
30. Blažek Petr SJH7402 C SOS Jindřichův Hradec 49:52 + 19:57
31. Koudelka Tomáš BOR7513 C OK Jiskra Nový Bor 51:42 + 21:47
32. Matoušek Martin SLA7100 C SKOB Slaný 53:23 + 23:28
33. Müller Rico 20057 2 Neregistrovaní/přihlášení př 53:49 + 23:54
34. Kos Michal SRK6802 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 55:43 + 25:48
35. Janeček Ondřej SOB7001 C SOBSA 55:52 + 25:57
36. Sliva Jan SCP7300 C OK Sparta Praha 58:02 + 28:07
37. Aster Vladimír SLA6500 C SKOB Slaný 59:33 + 29:38
38. Mička Aleš TJP7300 C TJ Sokol Troja 59:49 + 29:54
39. Krejčí Ladislav ROU7301 C SKOB Roudnice nad Labem 63:55 + 34:00
40. Zámečník Pavel 20022 2 Neregistrovaní/přihlášení př 64:39 + 34:44
41. Hůla Pavel LBE7300 C TJ Lokomotiva Beroun 68:05 + 38:10
42. Dvořák Miloš BBM7300 C BETA URSUS Orienteering 74:54 + 44:59
43. Zenker Norbert 50015 5 USV TU Dresden 1 83:17 + 53:22
H45B
3.40 km, 135 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kvapil Petr TUV7402 C SOK TJ Turnov 29:28
2. Odehnal Luděk ADA7400 C OOB Spartak Adamov 33:28 + 4:00
3. Jirous Jiří TAP7201 C KOB Tretra Praha 38:29 + 9:01
4. Nechanický Pavel OSN7209 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 38:47 + 9:19
5. Tříska Richard PTE7447 C TJ Sokol Ptení 44:54 + 15:26
6. Vambera Filip TUR7305 C OOB TJ Turnov 46:08 + 16:40
7. Kruschina Jan LTP7202 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 46:55 + 17:27
8. Beseda Pavel PHK6910 C OK 99 Hradec Králové 47:11 + 17:43
9. Vacek František CHT7001 C OOB SK Chrast 47:46 + 18:18
10. Zabořil Michal JEN7101 C OB Jenišovice 48:51 + 19:23
11. Adamovský Michal TYN7200 C OOB SK Týniště nad Orlicí 49:16 + 19:48
12. Holík Jaromír ONO7502 C SKOB Ostrov 50:32 + 21:04
13. Vých Luboš SRK7300 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 56:14 + 26:46
14. Loukota Josef HOR7100 C TJ Jiskra Hořice 60:28 + 31:00
15. Dohnálek Pavel SHK7100 C OK Slavia Hradec Králové 61:39 + 32:11
16. Šašek Jan LTP7308 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 64:40 + 35:12
17. Cibulka Radek LPU7107 C OK Lokomotiva Pardubice 102:57 + 73:29
H50A
3.70 km, 145 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novák Ivo OKP6200 C SK OK 24 Praha 30:23
2. Beneš Jan SJH7001 C SOS Jindřichův Hradec 32:32 + 2:09
3. Novák Libor OKP6504 C SK OK 24 Praha 33:35 + 3:12
4. Fürst Aleš LLI6801 C LOK-o Liberec 35:57 + 5:34
5. Šritr Martin TUV6802 C SOK TJ Turnov 36:08 + 5:45
6. Metelka Pavel PHK6800 C OK 99 Hradec Králové 36:15 + 5:52
7. Žejdlík Michal LTP7001 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 36:41 + 6:18
8. Tichý Martin SJH6401 C SOS Jindřichův Hradec 36:59 + 6:36
9. Vydra Ivan CHA6600 C OK Chrastava 37:27 + 7:04
10. Imhof Kilian 60003 6 OL Regio Wil 37:51 + 7:28
11. Kabát Jan PGP6901 C SK Praga 38:53 + 8:30
12. Navrátil Rostislav TRI6601 C TJ TŽ Třinec 39:16 + 8:53
13. Nouza Petr SJH6501 C SOS Jindřichův Hradec 40:11 + 9:48
14. Sklenář Josef SBR6601 C SKOB Bruntál 40:23 + 10:00
15. Holec Honza MOV6701 C SKOB Ostrava 40:51 + 10:28
16. Karvánek Petr BOR6600 C OK Jiskra Nový Bor 43:16 + 12:53
17. Vlastník Zdeněk JIL6901 C OK Jilemnice 43:20 + 12:57
18. Kalousek Jiří DKP6901 C Oddíl OB Kotlářka 45:08 + 14:45
19. Jareš Daniel KUL6900 C KOB Ústí nad Labem 45:13 + 14:50
20. Machara Martin BOR6900 C OK Jiskra Nový Bor 46:19 + 15:56
21. Odehnal Roman ABM6909 C KOB ALFA Brno 46:31 + 16:08
22. Pavel Petr LTP6806 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 47:32 + 17:09
23. Würz Jiří LTP6502 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 48:32 + 18:09
24. Locker Martin SRK7001 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 49:35 + 19:12
25. Maleček Vít PGP6801 C SK Praga 53:57 + 23:34
26. Müller Robert OAV6900 C Orienteering Adventure 61:49 + 31:26
27. Bruner Luboš LTP6501 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 61:55 + 31:32
28. Žáček Martin FSP6803 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 79:55 + 49:32
29. Dobeš Václav KPY5701 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 93:22 + 62:59
Krausz Milan FSP6700 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DISK
Eichler Petr KAS6900 C KOB Kamenický Šenov DISK
H50B
3.20 km, 115 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čihák Petr HOR6900 C TJ Jiskra Hořice 30:13
2. Průšek Petr STB7000 C TJ Stadion Nový Bor 35:05 + 4:52
3. Hovorka Ladislav LDC6802 C KOB Děčín 42:31 + 12:18
4. Kubec Pavel STB6601 C TJ Stadion Nový Bor 42:59 + 12:46
5. Růžička Ivan PHK6702 C OK 99 Hradec Králové 44:23 + 14:10
6. Semrád Pavel CHC6602 C K.O.B. Choceň 49:50 + 19:37
7. Petrilák Miroslav DOR6600 C OK Dobříš 63:40 + 33:27
H55A
3.40 km, 135 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Teringl Radek VCB6502 C OB České Budějovice 28:19
2. Ročejdl Marek KAM6400 C OK Kamenice 29:34 + 1:15
3. Vávra Martin HOR6302 C TJ Jiskra Hořice 30:53 + 2:34
4. Lužný Ladislav HAV6000 C OB Havířov 30:59 + 2:40
5. Málek Martin CST6501 C OB Strakonice 31:07 + 2:48
6. Semík Luboš KAM6201 C OK Kamenice 32:20 + 4:01
7. Vávra Radek HOR6301 C TJ Jiskra Hořice 33:08 + 4:49
8. Veljačik Pavel SCP6200 C OK Sparta Praha 34:36 + 6:17
9. Sochor Tomáš HAV6301 C OB Havířov 35:04 + 6:45
10. Šimek Roman UOL6503 C SOB Olomouc 35:59 + 7:40
11. Valenta Jiří SSU6301 C SK Severka Šumperk 36:07 + 7:48
12. Kožina Petr PGP6000 C SK Praga 36:59 + 8:40
13. Nieke Hagen 50010 5 USV TU Dresden 1 37:30 + 9:11
14. Švarc Jiří JEN6201 C OB Jenišovice 37:36 + 9:17
15. Schindler Jiří TJN6301 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 38:50 + 10:31
16. Roudný Václav LPU6102 C OK Lokomotiva Pardubice 38:52 + 10:33
17. Peřinka Jan AOP6301 C Orientační Běh Opava 43:13 + 14:54
18. Argaláš Jaroslav TRI6202 C TJ TŽ Třinec 44:06 + 15:47
19. Mezník Vladimír LBE6400 C TJ Lokomotiva Beroun 44:09 + 15:50
20. Bujdosó István 20054 2 Neregistrovaní/přihlášení př 45:00 + 16:41
21. Forst Libor MFP6301 C Matfyz Praha 45:55 + 17:36
22. Hošek Ladislav SCP6001 C OK Sparta Praha 46:08 + 17:49
23. Kohl Jiří KPY6201 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 46:14 + 17:55
24. Sklenář Miroslav AOP6302 C Orientační Běh Opava 50:07 + 21:48
25. Kaňák Petr SJI6115 C OK Jihlava 55:38 + 27:19
26. Mareš Hynek JEN6101 C OB Jenišovice 69:31 + 41:12
H55B
3.10 km, 110 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ptáček Pavel BBM6508 C BETA URSUS Orienteering 30:43
2. Pulec Pavel VBM6201 C VSK Mendelu Brno 33:37 + 2:54
3. Korpas Jaroslav LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 34:55 + 4:12
4. Melichar Igor PHK6504 C OK 99 Hradec Králové 36:36 + 5:53
5. Kavka Jiří SCP5900 C OK Sparta Praha 41:26 + 10:43
6. Vydra Pavel PEN6200 C OK RECO Sport 42:39 + 11:56
7. Kršák Karel VIC5902 C OB Vizovice 42:44 + 12:01
8. Hanuš Pavel LTU6501 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 47:36 + 16:53
9. Světnický Alexandr OOL6300 C SK Haná orienteering 49:21 + 18:38
10. Doškář Boris BOR6400 C OK Jiskra Nový Bor 50:03 + 19:20
11. Justa Jaromír PHK6101 C OK 99 Hradec Králové 54:08 + 23:25
12. Hurta Vladimír PGP6305 C SK Praga 56:52 + 26:09
13. Buk Miloslav ROU6202 C SKOB Roudnice nad Labem 69:02 + 38:19
14. Sysel Svatobor TTR6202 C OOB Třebíč 69:07 + 38:24
15. Pilch Rudolf ODV6400 C TJ Aero Odolena Voda 70:23 + 39:40
H60
3.20 km, 115 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sucharda Jiří BOR5802 C OK Jiskra Nový Bor 28:06
2. Hejzlar Josef VCB5601 C OB České Budějovice 32:50 + 4:44
3. Jakobi Zdeněk HAV5701 C OB Havířov 34:07 + 6:01
4. Novotný Miroslav LPU5905 C OK Lokomotiva Pardubice 34:37 + 6:31
5. Běhoun Pavel PHK5701 C OK 99 Hradec Králové 35:35 + 7:29
6. Beneš Josef SJC5801 C Sportcentrum Jičín 36:36 + 8:30
7. Kopecký Zdeněk SJI6002 C OK Jihlava 37:18 + 9:12
8. Zeman Jaroslav SJI5901 C OK Jihlava 37:26 + 9:20
9. Bialožyt Miroslav TRI5701 C TJ TŽ Třinec 37:27 + 9:21
10. Kološ Oldřich LPU6003 C OK Lokomotiva Pardubice 38:20 + 10:14
11. Višňa Milan OOL5904 C SK Haná orienteering 39:35 + 11:29
12. Konopáč Jiří TUR5803 C OOB TJ Turnov 40:50 + 12:44
13. Prokop Lubomír TRI6001 C TJ TŽ Třinec 41:07 + 13:01
14. Kudrnáč Martin HCE5901 C TJ Hostivice 44:28 + 16:22
15. Horák Petr TJN5602 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 45:33 + 17:27
16. Eiselt Miloš LTP5802 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 46:24 + 18:18
17. Janošík Zdeněk UOL5600 C SOB Olomouc 56:39 + 28:33
18. Muchl Vladimír CST5601 C OB Strakonice 57:01 + 28:55
19. Pasnichenko Viktor PGP6004 C SK Praga 61:31 + 33:25
H65
3.10 km, 110 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Přinda Oldřich VLI5101 C Slavia Liberec orienteering 29:33
2. Kunc Radovan TJN5549 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 30:56 + 1:23
3. Hudský Vlastimil TUR5100 C OOB TJ Turnov 31:39 + 2:06
4. Hickethier Manfred VLI5201 C Slavia Liberec orienteering 32:03 + 2:30
5. Erlebach Josef JIL5201 C OK Jilemnice 33:35 + 4:02
6. Farář Václav LPU5201 C OK Lokomotiva Pardubice 34:44 + 5:11
7. Knap Jan LPU5101 C OK Lokomotiva Pardubice 34:52 + 5:19
8. Kaška Rudolf CHA5500 C OK Chrastava 36:25 + 6:52
9. Valter Petr KBP4500 C KBP Praha 37:13 + 7:40
10. Provazník Jiří TUR5102 C OOB TJ Turnov 39:37 + 10:04
11. Jaroš Vladimír DCE5400 C KOB Dobřichovice 42:27 + 12:54
12. Ježek Ladislav VLI4900 C Slavia Liberec orienteering 42:36 + 13:03
13. Robotka Libor PBM5303 C TJ Spartak 1. Brněnská 48:22 + 18:49
14. Jahn Pavel SCP5500 C OK Sparta Praha 48:36 + 19:03
15. Barták Jiří CHA5100 C OK Chrastava 49:49 + 20:16
16. Přeček Zdeněk SCP5200 C OK Sparta Praha 50:37 + 21:04
17. Kubát Jaroslav SKV5203 C TJ Slovan Karlovy Vary 51:35 + 22:02
18. Švihovský Jaroslav BOR5003 C OK Jiskra Nový Bor 56:09 + 26:36
19. Böhm Karel TJN5101 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 59:15 + 29:42
20. Ptáček Ladislav BBM5300 C BETA URSUS Orienteering 60:47 + 31:14
21. Hojný Oldřich SCP5201 C OK Sparta Praha 68:39 + 39:06
Kundisch Diethard 50006 5 USV TU Dresden 1 DISK
H70-
2.90 km, 110 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jakubec Jindřich TUR4801 C OOB TJ Turnov 34:18
2. Uher Petr VSP5001 C USK Praha 34:42 + 0:24
3. Peterka František TJP4900 C TJ Sokol Troja 35:35 + 1:17
4. Hrobař Rudolf SRK4702 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 36:59 + 2:41
5. Švadlena Jiří CHC4601 C K.O.B. Choceň 37:13 + 2:55
6. Paukert Milan TJP5000 C TJ Sokol Troja 38:08 + 3:50
7. Kotecký Roman PGP4900 C SK Praga 38:36 + 4:18
8. Sikora Miroslav BOV4802 C TJ Baník Ostrava OKD 38:43 + 4:25
9. Kříž Pavel PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 38:45 + 4:27
10. Lukavec Míla TJN4901 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 39:26 + 5:08
11. Babický Tomáš RUM5001 C ZOOB Rumburk 41:39 + 7:21
12. Rančák Josef BOR5004 C OK Jiskra Nový Bor 42:27 + 8:09
13. Pospíšil Jiří TUV4701 C SOK TJ Turnov 45:01 + 10:43
14. Smetana Radim CHA4700 C OK Chrastava 46:43 + 12:25
15. Procházka Aleš DKP4700 C Oddíl OB Kotlářka 50:00 + 15:42
16. Duda František KPY4600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 51:57 + 17:39
17. Novák Miloš SCP4600 C OK Sparta Praha 54:32 + 20:14
18. Dubský Josef SUL4700 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 58:12 + 23:54
19. Nejezchleba Jiří KAS4600 C KOB Kamenický Šenov 62:02 + 27:44
20. Zelený Vladimír PGP4800 C SK Praga 65:54 + 31:36
Nosál Stanislav LBE4600 C TJ Lokomotiva Beroun DISK
Kašpar Josef HOB4601 C SK OB Horní Benešov DISK
H75-
2.60 km, 80 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Conrad Helmut 50007 5 USV TU Dresden 1 27:55
2. Fišák Jan MLA4401 C MLOK Mariánské Lázně 38:00 + 10:05
3. Procházka Zdenko DKP4300 C Oddíl OB Kotlářka 39:33 + 11:38
4. Rakovec Miloš SCP4500 C OK Sparta Praha 50:31 + 22:36
5. Valášek Josef SCP4501 C OK Sparta Praha 65:09 + 37:14
6. Müller Rainer 20032 2 Neregistrovaní/přihlášení př 65:51 + 37:56
H80-
2.40 km, 65 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havlík Jaroslav SJC3601 C Sportcentrum Jičín 36:05
2. Mikulecký Jan PHK3801 C OK 99 Hradec Králové 40:38 + 4:33
3. Úlehla Zdeněk BOR4001 C OK Jiskra Nový Bor 43:56 + 7:51
Semorád Miloš SCP3300 C OK Sparta Praha DISK
T-FIT
4.10 km, 125 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Losmanová Zuzana LPU8752 C OK Lokomotiva Pardubice 33:24
2. Pompach Martin PHK7207 C OK 99 Hradec Králové 39:02 + 5:38
3. Šimek Štěpán UOL0104 C SOB Olomouc 44:23 + 10:59
4. Jirásková Kateřina TJP8850 C TJ Sokol Troja 46:50 + 13:26
5. Boháčová Lucie PTE8771 C TJ Sokol Ptení 47:23 + 13:59
6. Zavadilová Simona PTE8485 C TJ Sokol Ptení 50:15 + 16:51
7. Klein Aleš LTP7601 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 50:55 + 17:31
8. Sláčíková Marie VIC9191 C OB Vizovice 51:52 + 18:28
9. Krček Jakub TRI7803 C TJ TŽ Třinec 52:18 + 18:54
10. Mizerová Monika TRI9250 C TJ TŽ Třinec 53:15 + 19:51
11. Hančl Martin ROU7601 C SKOB Roudnice nad Labem 53:22 + 19:58
12. Jurčák Tomáš VIC9101 C OB Vizovice 53:30 + 20:06
13. Souček Pavel PHK5503 C OK 99 Hradec Králové 55:42 + 22:18
14. Dušková Pavla KOR9050 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 56:24 + 23:00
15. Balga Jiří DKP7302 C Oddíl OB Kotlářka 61:51 + 28:27
16. Bašová Hana PHK8556 C OK 99 Hradec Králové 63:55 + 30:31
17. Hanuš Jaroslav HOB0001 C SK OB Horní Benešov 64:14 + 30:50
18. Náhlíková Erika HCE9750 C TJ Hostivice 64:33 + 31:09
19. Bruk Miroslav TRI6100 C TJ TŽ Třinec 66:34 + 33:10
20. Bruková Jana TRI7150 C TJ TŽ Třinec 67:50 + 34:26
21. Mrozková Olga TRI7350 C TJ TŽ Třinec 68:26 + 35:02
22. Jastrzembská Jarmila TRI6450 C TJ TŽ Třinec 68:43 + 35:19
23. Tuharská Aneta TRI7751 C TJ TŽ Třinec 70:14 + 36:50
24. Pohořalá Karolína ROU6850 C SKOB Roudnice nad Labem 74:05 + 40:41
25. Cymorková Kateřina TRI7152 C TJ TŽ Třinec 74:44 + 41:20
26. Krupa David TRI7602 C TJ TŽ Třinec 75:17 + 41:53
27. Sližová Lucie TRI0659 C TJ TŽ Třinec 76:44 + 43:20
28. Fraj Oldřich RUZ7502 C TJ Růžená 77:57 + 44:33
29. Matoušková Petra 20018 2 Neregistrovaní/přihlášení př 79:07 + 45:43
30. Kutková Hana JEN8050 C OB Jenišovice 80:24 + 47:00
31. Šimek Stanislav LTP6602 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 82:06 + 48:42
32. Robotka Jan PBM7800 C TJ Spartak 1. Brněnská 86:52 + 53:28
33. Žejdlíková Jitka LTP7251 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 87:24 + 54:00
34. Tučný Jan 20019 2 Neregistrovaní/přihlášení př 100:07 + 66:43
35. Pohořalý Dobroslav ROU6401 C SKOB Roudnice nad Labem 102:25 + 69:01
36. Mizerová Jarmila TRI6851 C TJ TŽ Třinec 103:04 + 69:40
37. Kleiberová Eliška CHC9952 C K.O.B. Choceň 104:02 + 70:38
38. Malá Martina 20020 2 Neregistrovaní/přihlášení př 107:06 + 73:42
39. Janigová Kristýna SSU9650 C SK Severka Šumperk 115:40 + 82:16
40. Jelínek Pavel LTP6808 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 136:36 + 103:12
Jelínek Luboš RUZ5504 C TJ Růžená DISK
Kosák Jonáš DCE0600 C KOB Dobřichovice DISK
Frajová Kamila RUZ7950 C TJ Růžená DISK
T-OPEN
1.90 km, 40 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pozdílková Zuzana PHK0952 C OK 99 Hradec Králové 24:16
2. Fraj David RUZ0900 C TJ Růžená 27:03 + 2:47
3. Cichra Pavel 20009 2 Neregistrovaní/přihlášení př 29:33 + 5:17
4. Pinterová Kateřina VBM6651 VSK Mendelu Brno 35:04 + 10:48
5. Kleinová Linda LTP0850 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 51:22 + 27:06
T10
1.90 km, 40 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Běloušek Matěj CTB1202 C SK OB Chotěboř 22:17
2. Kubáň Patrik TBM1001 C KOS TJ Tesla Brno 24:46 + 2:29
3. Bašusová Olga KAM1250 C OK Kamenice 25:20 + 3:03
4. Zakouřil František TUR1204 C OOB TJ Turnov 26:08 + 3:51
5. Kvapilová Klára TUV1199 C SOK TJ Turnov 27:28 + 5:11
6. Kutková Sára JEN1351 C OB Jenišovice 29:47 + 7:30
7. Súkupová Anita PGP1352 C SK Praga 33:17 + 11:00
8. Pompach Tobiáš PHK1201 C OK 99 Hradec Králové 33:22 + 11:05
9. Besedová Majda PHK1252 C OK 99 Hradec Králové 36:14 + 13:57
10. Jirousová Edita TAP1056 C KOB Tretra Praha 36:17 + 14:00
11. Pozdílková Kateřina PHK1251 C OK 99 Hradec Králové 37:53 + 15:36
12. Mojžíš Radovan PHK1200 C OK 99 Hradec Králové 37:54 + 15:37
13. Brotánková Klára ROU1151 C SKOB Roudnice nad Labem 39:05 + 16:48
14. Šperlová Kateřina 20015 2 Neregistrovaní/přihlášení př 42:22 + 20:05
15. Arnošt Daniel DOR1200 C OK Dobříš 53:46 + 31:29
16. Mišek Michal KAM1300 C OK Kamenice 65:34 + 43:17
17. Hejcmanová Amálie ROU1251 C SKOB Roudnice nad Labem 89:07 + 66:50
T10P
1.90 km, 40 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Klein David LTP1200 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 22:00
2. Trültzsch Minna 50012 5 USV TU Dresden 1 22:50 + 0:50
3. Kosák Damián 20017 2 Neregistrovaní/přihlášení př 24:45 + 2:45
4. Šedivý Marek PGP1400 C SK Praga 25:08 + 3:08
5. Míka Tomáš VCB1403 C OB České Budějovice 27:12 + 5:12
6. Kofroň Ondřej LBE1200 C TJ Lokomotiva Beroun 27:58 + 5:58
7. Mrázek Emil SJC1300 C Sportcentrum Jičín 30:46 + 8:46
8. Pospíšil Jakub BZP1300 C Báječné ženy v orientačním běhu 31:36 + 9:36
9. Klapal Tomáš VAM1600 C OB Vamberk 32:01 + 10:01
10. Hora Damián PGP1616 C SK Praga 34:42 + 12:42
11. Svítilová Veronika PGP1550 C SK Praga 35:46 + 13:46
12. Podlipný Filip SJC1202 C Sportcentrum Jičín 37:25 + 15:25
13. Teringlová Veronika VCB1251 C OB České Budějovice 37:57 + 15:57
14. Dvorská Veronika CHC1054 C K.O.B. Choceň 38:12 + 16:12
15. Nešporová Viktorie Anna TZL1150 C SKOB Zlín 38:24 + 16:24
16. Novotná Anna PHK1352 C OK 99 Hradec Králové 42:44 + 20:44
16. Mikušová Kateřina PTE1350 C TJ Sokol Ptení 42:44 + 20:44
18. Tříska Jakub PTE1300 C TJ Sokol Ptení 42:52 + 20:52
19. Průšková Veronika STB1352 C TJ Stadion Nový Bor 48:44 + 26:44
20. Ramachová Michaela PBM1151 C TJ Spartak 1. Brněnská 51:38 + 29:38
20. Robotková Tereza PBM1150 C TJ Spartak 1. Brněnská 51:38 + 29:38
22. Havlová Aneta LDC1750 C KOB Děčín 60:03 + 38:03
23. Křížová Ella 20012 2 Neregistrovaní/přihlášení př 61:52 + 39:52
24. Sližová Kateřina TRI1650 C TJ TŽ Třinec 71:56 + 49:56
25. Zeman Annabel DCE1850 C KOB Dobřichovice 112:26 + 90:26
Šperlová Marie 20016 2 Neregistrovaní/přihlášení př DISK