Výsledky závodu: Sandstones | Pískovce - E2

Datum:
01.08.2020
Místo konání:
Pořadatel:
DOK - OK Doksy
Mapa:
Ředitel závodu:
Koštejn Pavel - R3
Hlavní rozhodčí:
Novák Daniel - R3
Stavitel tratí:
Novák Tom
Kategorie:
D10     D12A     D12B     D14A     D14B     D16     D18     D20     D21E     D21A     D21B     D21C     D35A     D35B     D40A     D40B     D45A     D45B     D50A     D50B     D55A     D55B     D60-     D65-     D70-     D75-     H10     H12A     H12B     H14A     H14B     H16     H18     H20     H21E     H21A     H21B     H35A     H35B     H40A     H40B     H45A     H45B     H50A     H50B     H55A     H55B     H60     H65     H70-     H75-     H80-     T-FIT     T-OPEN     T10     T10P    
D10
1.80 km, 40 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mišeková Lucie KAM1050 B OK Kamenice 13:57
2. Řepková Anna PGP1052 C SK Praga 16:53 + 2:56
3. Hrušková Gabriela PGP1150 C SK Praga 17:10 + 3:13
4. Bartalošová Ada PGP1050 C SK Praga 17:51 + 3:54
5. Mrázková Berta SJC1151 C Sportcentrum Jičín 20:08 + 6:11
6. Kvapilová Simona PHK1150 C OK 99 Hradec Králové 20:52 + 6:55
7. Broschová Alžběta RBK1151 C SK Radioklub Blansko 21:47 + 7:50
8. Besedová Bára PHK1051 C OK 99 Hradec Králové 22:04 + 8:07
9. Dlouhá Julie PGP1051 C SK Praga 23:10 + 9:13
10. Jelínková Anna LTP1050 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 24:13 + 10:16
11. Súkupová Sára PGP1151 C SK Praga 26:03 + 12:06
12. Mojžíšová Nela PHK1053 C OK 99 Hradec Králové 28:48 + 14:51
13. Pavlů Marie TJP1051 C TJ Sokol Troja 31:21 + 17:24
14. Schwarzová Katarína Sofia LBE1153 C TJ Lokomotiva Beroun 31:23 + 17:26
15. Svobodová Adéla ODV1150 C TJ Aero Odolena Voda 33:35 + 19:38
D12A
2.10 km, 95 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šimůnková Michaela TAP0851 B KOB Tretra Praha 18:04
2. Štěpová Barbora PGP0951 B SK Praga 18:07 + 0:03
3. Zabořilová Anna JEN0951 B OB Jenišovice 19:22 + 1:18
4. Kellerová Alice CHT0852 B OOB SK Chrast 19:25 + 1:21
5. Kotecká Marie Anna TBM0989 C KOS TJ Tesla Brno 19:48 + 1:44
6. Malečková Pavlína VSP0855 B USK Praha 19:54 + 1:50
7. Bartalošová Anežka PGP0853 B SK Praga 21:38 + 3:34
8. Novotná Karolína TUR0853 B OOB TJ Turnov 21:56 + 3:52
9. Petriláková Amálie Rebeka DOR0953 B OK Dobříš 22:06 + 4:02
10. Hrušková Tereza PGP0953 C SK Praga 22:33 + 4:29
11. Lošťáková Ela PGP0957 C SK Praga 23:15 + 5:11
12. Šestáková Johana VLI0853 B Slavia Liberec orienteering 24:04 + 6:00
13. Matoušková Markéta PHK0855 C OK 99 Hradec Králové 24:44 + 6:40
14. Kvapilová Markéta PHK0950 C OK 99 Hradec Králové 25:32 + 7:28
15. Paldusová Nela PGP0855 C SK Praga 25:45 + 7:41
16. Housková Adéla DOR0851 C OK Dobříš 33:16 + 15:12
17. Charouzová Eliška CHT0851 B OOB SK Chrast 34:37 + 16:33
18. Schwarzová Martina Justína LBE0951 C TJ Lokomotiva Beroun 119:12 + 101:08
D12B
1.80 km, 40 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kvapilová Kristýna TUV0999 C SOK TJ Turnov 16:04
2. Berná Klára ODV0851 B TJ Aero Odolena Voda 17:07 + 1:03
3. Kawuloková Tereza TRI0956 C TJ TŽ Třinec 17:23 + 1:19
4. Klapková Alžběta PTE0852 B TJ Sokol Ptení 18:06 + 2:02
5. Cymorková Julie TRI0953 C TJ TŽ Třinec 18:19 + 2:15
6. Krátká Linda ROU0851 C SKOB Roudnice nad Labem 20:14 + 4:10
7. Fišáková Lucie Johanka MLA0950 C MLOK Mariánské Lázně 20:29 + 4:25
8. Netopilová Simona VAM0950 C OB Vamberk 21:56 + 5:52
9. Vavrdová Karolína PTE0880 C TJ Sokol Ptení 21:59 + 5:55
10. Svobodová Ema ODV0951 C TJ Aero Odolena Voda 22:28 + 6:24
11. Ryppelová Anna TAP0954 C KOB Tretra Praha 25:36 + 9:32
12. Růžičková Magda PHK0951 C OK 99 Hradec Králové 27:41 + 11:37
13. Dudlová Hana ODV0854 C TJ Aero Odolena Voda 28:05 + 12:01
14. Pilchová Linda ODV0953 C TJ Aero Odolena Voda 30:47 + 14:43
15. Vrbová Marie PTE0850 C TJ Sokol Ptení 31:17 + 15:13
D14A
2.50 km, 130 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lošťáková Sára PGP0660 B SK Praga 21:49
2. Štěpová Kateřina PGP0657 A SK Praga 22:57 + 1:08
3. Hlaváčová Lucie TBM0660 B KOS TJ Tesla Brno 23:40 + 1:51
4. Housková Barbora DOR0655 B OK Dobříš 23:55 + 2:06
5. Lamačová Barbora BOR0750 B OK Jiskra Nový Bor 24:23 + 2:34
6. Neumannová Alžběta PHK0650 A OK 99 Hradec Králové 25:08 + 3:19
7. Novotná Vendula PHK0777 B OK 99 Hradec Králové 25:30 + 3:41
8. Kotková Adéla RIC0655 B OB Říčany 25:41 + 3:52
9. Slavíková Tereza CHT0656 B OOB SK Chrast 28:42 + 6:53
10. Mišeková Kateřina KAM0756 B OK Kamenice 29:17 + 7:28
11. Krejčová Hana ROU0653 B SKOB Roudnice nad Labem 29:25 + 7:36
12. Kubáňová Tereza TBM0756 B KOS TJ Tesla Brno 32:05 + 10:16
13. Vozábalová Hana PGP0654 B SK Praga 32:10 + 10:21
14. Běloušková Kateřina CTB0752 B SK OB Chotěboř 35:11 + 13:22
15. Zoulíková Vendula CHT0753 B OOB SK Chrast 38:31 + 16:42
16. Priehodová Nela PGP0655 B SK Praga 39:32 + 17:43
17. Rejholcová Tereza BOR0751 B OK Jiskra Nový Bor 40:15 + 18:26
18. Waldhauserová Eliška BOR0757 B OK Jiskra Nový Bor 41:38 + 19:49
D14B
2.10 km, 95 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Holíková Petra ONO0653 C SKOB Ostrov 18:24
2. Bauerová Aneta SKV0752 B TJ Slovan Karlovy Vary 21:23 + 2:59
3. Kvášovská Ludmila LTU0753 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 21:57 + 3:33
4. Hovorková Marie LDC0650 C KOB Děčín 24:22 + 5:58
5. Benešová Michaela SJH0651 B SOS Jindřichův Hradec 27:00 + 8:36
6. Dvořáková Lucie BBM0750 B BETA URSUS Orienteering 33:36 + 15:12
7. Kutková Tereza JEN0752 C OB Jenišovice 39:00 + 20:36
8. Novotná Barbora PGP0751 C SK Praga 51:30 + 33:06
Ptáčková Hana PGP0750 C SK Praga DISK
Pilchová Sofia ODV0751 C TJ Aero Odolena Voda DISK
D16
4.00 km, 170 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Metelková Michaela PHK0550 A OK 99 Hradec Králové 29:52
2. Černá Ema ROU0451 A SKOB Roudnice nad Labem 30:09 + 0:17
3. Novotná Michaela TUR0551 B OOB TJ Turnov 31:54 + 2:02
4. Rotková Markéta ZBM0455 A SK Žabovřesky Brno 33:00 + 3:08
5. Krejčová Lucie ROU0453 A SKOB Roudnice nad Labem 35:22 + 5:30
6. Finstrlová Julie ZBM0552 A SK Žabovřesky Brno 35:36 + 5:44
7. Šimšová Pavla PGP0557 A SK Praga 36:33 + 6:41
8. Čapková Lucie KAM0459 A OK Kamenice 37:20 + 7:28
9. Cejpková Karolína SRK0552 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 37:54 + 8:02
10. Kubecová Magdalena STB0550 A TJ Stadion Nový Bor 39:25 + 9:33
11. Koubová Hana DKP0558 B Oddíl OB Kotlářka 39:26 + 9:34
12. Šestáková Marie VLI0452 A Slavia Liberec orienteering 39:30 + 9:38
13. Plevová Barbora SJC0559 C Sportcentrum Jičín 40:38 + 10:46
14. Bruková Petra TRI0450 B TJ TŽ Třinec 40:59 + 11:07
15. Chmelařová Romana PGP0553 C SK Praga 41:53 + 12:01
16. Holíková Simona ONO0553 A SKOB Ostrov 41:57 + 12:05
17. Martanová Lea TUR0555 A OOB TJ Turnov 43:26 + 13:34
18. Hájková Tereza TUR0556 B OOB TJ Turnov 43:34 + 13:42
19. Výchová Veronika SRK0557 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 44:58 + 15:06
20. Ondrová Anna ZBM0553 A SK Žabovřesky Brno 46:09 + 16:17
21. Řeháková Ludmila PGP0454 C SK Praga 48:46 + 18:54
22. Novotná Barbora TUR0552 B OOB TJ Turnov 56:14 + 26:22
23. Derflová Eliška KUL0550 C KOB Ústí nad Labem 63:51 + 33:59
24. Krčková Lucie TRI0550 C TJ TŽ Třinec 68:48 + 38:56
25. Klapková Anežka PTE0553 C TJ Sokol Ptení 78:53 + 49:01
26. Veselá Tereza CHT0552 C OOB SK Chrast 83:22 + 53:30
27. Kruschinová Jana LTP0551 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 86:51 + 56:59
Mellanová Judita TUR0559 A OOB TJ Turnov DISK
Arnoštová Veronika DOR0455 B OK Dobříš DISK
D18
4.10 km, 205 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Semíková Lucie KAM0250 A OK Kamenice 32:48
2. Karlová Anna JIL0352 A OK Jilemnice 36:45 + 3:57
3. Martanová Elin TUR0253 A OOB TJ Turnov 38:05 + 5:17
4. Smutná Anna Marie DKP0359 A Oddíl OB Kotlářka 39:30 + 6:42
5. Chrástová Tereza STH0251 A SK Studenec 39:45 + 6:57
6. Blažková Kateřina SJH0252 A SOS Jindřichův Hradec 40:17 + 7:29
7. Mrózek Teresa TRI0251 A TJ TŽ Třinec 43:34 + 10:46
8. Holečková Petra SHK0250 A OK Slavia Hradec Králové 45:27 + 12:39
9. Chrzová Eliška PGP0353 A SK Praga 46:50 + 14:02
10. Koberová Kateřina LPU0352 A OK Lokomotiva Pardubice 47:28 + 14:40
11. Barnatová Klára ZBM0352 A SK Žabovřesky Brno 47:33 + 14:45
12. Petriláková Anežka Rozárie DOR0251 B OK Dobříš 48:28 + 15:40
13. Jelínková Adéla LPU0254 B OK Lokomotiva Pardubice 50:19 + 17:31
14. Vandasová Adéla PHK0255 A OK 99 Hradec Králové 50:24 + 17:36
15. Poloučková Hana ABM0350 B KOB ALFA Brno 52:52 + 20:04
16. Kropáčková Vendula CHT0353 B OOB SK Chrast 53:43 + 20:55
17. Navrátilová Adéla TRI0250 B TJ TŽ Třinec 61:25 + 28:37
18. Žejdlíková Eliška LTP0350 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 63:42 + 30:54
19. Nehasilová Veronika LDC0350 C KOB Děčín 67:50 + 35:02
20. Besedová Katka PHK0351 C OK 99 Hradec Králové 87:32 + 54:44
Mulíčková Markéta ABM0362 A KOB ALFA Brno DISK
D20
4.70 km, 300 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Peterová Janča LPU0057 R OK Lokomotiva Pardubice 41:40
2. Nechanická Klára TBM0055 R KOS TJ Tesla Brno 43:44 + 2:04
3. Vejražková Róza TUR0151 A OOB TJ Turnov 44:34 + 2:54
4. Opálková Martina BBM0050 R BETA URSUS Orienteering 45:52 + 4:12
5. Kosová Tereza PHK0151 A OK 99 Hradec Králové 46:01 + 4:21
6. Šafková Sofie KAM0153 A OK Kamenice 47:35 + 5:55
7. Grycová Kateřina TBM0058 R KOS TJ Tesla Brno 47:55 + 6:15
8. Thýnová Nikola SHK0051 R OK Slavia Hradec Králové 48:55 + 7:15
9. Škáchová Magdalena DKP0156 A Oddíl OB Kotlářka 49:21 + 7:41
10. Hlaváčová Anežka TBM0199 A KOS TJ Tesla Brno 49:28 + 7:48
11. Nešporová Alžběta TZL0051 R SKOB Zlín 51:08 + 9:28
12. Šklíbová Veronika SRK0153 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 51:16 + 9:36
13. Kosíková Eliška TUR0052 B OOB TJ Turnov 54:25 + 12:45
14. Korpasová Lucie TBM0151 A KOS TJ Tesla Brno 59:13 + 17:33
15. Riby Rose LTP0051 A OOB TJ Lokomotiva Teplice 64:22 + 22:42
16. Foltýnová Eva SJI0051 B OK Jihlava 72:08 + 30:28
17. Pavlová Martina LTP0151 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 72:27 + 30:47
18. Míchalová Šárka KPY0050 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 77:21 + 35:41
Matějková Barbora TUR0156 A OOB TJ Turnov DISK
D21E
6.40 km, 350 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kosová Denisa PHK9150 E OK 99 Hradec Králové 50:00
2. Horčičková Vendula LCE9353 E OOB TJ Slovan Luhačovice 51:10 + 1:10
3. Gárdonyi Csilla 40002 4 Hungarian national team 51:48 + 1:48
4. Janošíkova Tereza SSU9953 E SK Severka Šumperk 53:39 + 3:39
5. Indráková Adéla ZBM9153 E SK Žabovřesky Brno 53:52 + 3:52
6. Mechlová Lenka SHK9051 E OK Slavia Hradec Králové 54:32 + 4:32
7. Šimková Johanka ZBM9350 R SK Žabovřesky Brno 57:00 + 7:00
8. Plochová Dominika DKP8651 R Oddíl OB Kotlářka 57:20 + 7:20
9. Jirčáková Martina LCE8951 R OOB TJ Slovan Luhačovice 57:48 + 7:48
10. Müllerová Věra 20005 2 Neregistrovaní/přihlášení př 59:17 + 9:17
11. Baldrianová Barbora VSP7850 C USK Praha 59:23 + 9:23
12. Teplá Karolína SHK9251 E OK Slavia Hradec Králové 60:05 + 10:05
13. Odehnalová Tereza ZBM9757 E SK Žabovřesky Brno 60:07 + 10:07
13. Sárközy Zsófia 40001 4 Hungarian national team 60:07 + 10:07
15. Rollier Monika PHK8051 C OK 99 Hradec Králové 61:00 + 11:00
16. Nieke Patricia TUR9552 R OOB TJ Turnov 62:10 + 12:10
17. Ildiko Szerencsi 40008 4 Hungarian national team 63:38 + 13:38
18. Rufferová Iva TUR8354 E OOB TJ Turnov 63:43 + 13:43
19. Sokolářová Šárka TUR9999 R OOB TJ Turnov 63:57 + 13:57
20. Procházková Marie KAM9554 C OK Kamenice 64:29 + 14:29
21. Firešová Markéta ZBM9951 R SK Žabovřesky Brno 64:32 + 14:32
22. Hiršová Gabriela ZBM9651 R SK Žabovřesky Brno 65:05 + 15:05
23. Sieglová Eliška PGP9954 E SK Praga 65:09 + 15:09
24. Korpasová Tereza TBM9898 C KOS TJ Tesla Brno 65:24 + 15:24
25. Zháňalová Barbora ZBM9354 R SK Žabovřesky Brno 69:48 + 19:48
Kohlová Zuzana KPY8852 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK
D21A
5.60 km, 340 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Metelková Taťána PHK7250 C OK 99 Hradec Králové 54:33
2. Kašková Kateřina CHA7850 C OK Chrastava 55:46 + 1:13
3. Semrádová Jana CHC9951 C K.O.B. Choceň 61:24 + 6:51
4. Větříčková Andrea SHK9951 C OK Slavia Hradec Králové 64:48 + 10:15
5. Janovská Kateřina PGP9850 C SK Praga 65:06 + 10:33
6. Trilca Mara 50011 5 USV TU Dresden 1 65:23 + 10:50
7. Kožinová Anna PGP9350 C SK Praga 65:32 + 10:59
8. Kožinová Zuzana PGP9650 C SK Praga 66:02 + 11:29
9. Zlámalová Nikola SJC9951 R Sportcentrum Jičín 66:39 + 12:06
10. Klíchová Jana SSU8151 C SK Severka Šumperk 66:53 + 12:20
11. Voltrová Hana ROZ9752 C OK Roztoky 67:45 + 13:12
12. Kubínová Romana SKV9452 C TJ Slovan Karlovy Vary 67:56 + 13:23
13. Voltrová Alena DKP9956 C Oddíl OB Kotlářka 68:12 + 13:39
14. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 C Slavia Liberec orienteering 68:46 + 14:13
15. Kožinová Jana PGP6651 C SK Praga 69:43 + 15:10
16. Kovářová Lenka LTP9750 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 70:44 + 16:11
17. Tesařová Jana TRI9751 C TJ TŽ Třinec 71:15 + 16:42
18. Chaloupková Veronika CHC9852 C K.O.B. Choceň 71:35 + 17:02
19. Nováková Kateřina OKP9450 C SK OK 24 Praha 72:35 + 18:02
20. Balcarová Barbora LLI9751 C LOK-o Liberec 73:22 + 18:49
21. Košárková Iva PGP8155 C SK Praga 74:45 + 20:12
22. Hendrychová Zuzana ZBM8954 C SK Žabovřesky Brno 76:41 + 22:08
23. Rickmeyer Tina 20056 2 Neregistrovaní/přihlášení př 77:26 + 22:53
24. Feucht Ladina 20001 2 Neregistrovaní/přihlášení př 78:12 + 23:39
25. Odehnalová Klára ZBM9956 C SK Žabovřesky Brno 78:23 + 23:50
26. Kudrnáčová Lucie HCE8850 C TJ Hostivice 81:50 + 27:17
27. Králová Vanda BZP8750 C Báječné ženy v orientačním běhu 83:14 + 28:41
28. Kovářová Julie LTP8854 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 90:17 + 35:44
29. Kissling Xenia 20004 2 Neregistrovaní/přihlášení př 103:24 + 48:51
30. Zavadilová Barbora KAM9454 C OK Kamenice 128:28 + 73:55
Benešová Jana CTB9452 R SK OB Chotěboř DISK
D21B
4.30 km, 235 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kopecká Johana PGP9956 C SK Praga 45:15
2. Lepšíková Eva SJC8765 C Sportcentrum Jičín 47:58 + 2:43
3. Vlažná Lucie LCE8762 OOB TJ Slovan Luhačovice 48:03 + 2:48
4. Studničná Lenka FSP8650 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 49:22 + 4:07
5. Oľhavová Hana PGP9163 C SK Praga 50:54 + 5:39
6. Sabelová Markéta TRI9656 C TJ TŽ Třinec 52:40 + 7:25
7. Rydlová Eva FSP8989 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 52:57 + 7:42
8. Argalášová Kateřina TRI9750 C TJ TŽ Třinec 53:35 + 8:20
9. Smutná Pavla VAM8651 C OB Vamberk 54:45 + 9:30
10. Žitná Jana SMB9251 C SKOB Mladá Boleslav 55:07 + 9:52
11. Janečková Dagmar EKP6550 C VŠTJ Ekonom Praha 55:42 + 10:27
12. Müllerová Markéta LCE9453 C OOB TJ Slovan Luhačovice 56:56 + 11:41
13. Mesiarkinová Kamila ZBM8282 C SK Žabovřesky Brno 60:00 + 14:45
14. Trdá Lucie KPY8651 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 62:35 + 17:20
15. Kašparová Šárka AOP7251 C Orientační Běh Opava 65:04 + 19:49
16. Kučerová Barbora HCE8650 C TJ Hostivice 66:36 + 21:21
17. Kafková Dominika PGP9053 C SK Praga 66:41 + 21:26
18. Ringli Corina 20002 2 Neregistrovaní/přihlášení př 67:28 + 22:13
19. Krupová Tereza BZP8751 C Báječné ženy v orientačním běhu 69:09 + 23:54
20. Horová Klára PGP8455 C SK Praga 74:27 + 29:12
21. Polášková Kristýna TZL8898 SKOB Zlín 75:46 + 30:31
22. Šafková Petra KAM6650 C OK Kamenice 76:20 + 31:05
23. Müllerová Petra BZP9050 C Báječné ženy v orientačním běhu 77:58 + 32:43
D21C
4.20 km, 210 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Formánková Anna RIC9950 C OB Říčany 50:11
2. Pangrácová Marie 20042 2 Neregistrovaní/přihlášení př 50:15 + 0:04
3. Pesničáková Soňa TJN0451 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 51:31 + 1:20
4. Havlová Adéla BOR9161 R OK Jiskra Nový Bor 52:37 + 2:26
5. Podrábská Marie VLI7451 C Slavia Liberec orienteering 53:22 + 3:11
6. Krejčová Vlasta SKV9453 C TJ Slovan Karlovy Vary 60:43 + 10:32
7. Žejdlíková Karolína LTP9950 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 71:04 + 20:53
8. Šperlová Zuzna 20014 2 Neregistrovaní/přihlášení př 71:58 + 21:47
9. Líbalová Petra ROU8952 C SKOB Roudnice nad Labem 73:17 + 23:06
10. Černá Kateřina TJP9850 C TJ Sokol Troja 73:46 + 23:35
11. Černá Hana EKP8459 C VŠTJ Ekonom Praha 76:16 + 26:05
12. Sklenářová Dorothea AOP9351 C Orientační Běh Opava 77:26 + 27:15
13. Smolíková Lucie SKV9551 C TJ Slovan Karlovy Vary 83:34 + 33:23
14. Vaňková Martina 20044 2 Neregistrovaní/přihlášení př 83:58 + 33:47
15. Kovářová Tereza TRI9756 C TJ TŽ Třinec 89:32 + 39:21
16. Zeman Klára DCE7950 C KOB Dobřichovice 91:28 + 41:17
17. Moravčíková Hana CHT9751 C OOB SK Chrast 98:46 + 48:35
18. Klašková Josefina DKP9651 C Oddíl OB Kotlářka 102:55 + 52:44
19. Černá Eliška SCP9050 C OK Sparta Praha 115:40 + 65:29
20. Křížová Darina 20011 2 Neregistrovaní/přihlášení př 163:12 + 113:01
Bialožytová Tereza PGP9055 C SK Praga DISK
D35A
4.50 km, 290 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Straube Hanka 20080 2 Neregistrovaní/přihlášení př 47:36
2. Mrázková Romana SJC8351 C Sportcentrum Jičín 47:51 + 0:15
3. Novotná Kateřina PHK8252 C OK 99 Hradec Králové 51:36 + 4:00
4. Novotná Martina PHK8255 C OK 99 Hradec Králové 55:32 + 7:56
5. Bartalošová Jana PGP8154 C SK Praga 59:00 + 11:24
6. Podlipná Veronika SJC8152 C Sportcentrum Jičín 60:07 + 12:31
7. Arnoštová Kateřina VSP7652 C USK Praha 62:19 + 14:43
8. Daňková Veronika SBK8151 C KOB START Blansko 64:37 + 17:01
9. Janovská Petra PGP7355 C SK Praga 68:29 + 20:53
10. Dítková Jitka SKV7752 C TJ Slovan Karlovy Vary 69:32 + 21:56
11. Blažková Kristina DKP8251 C Oddíl OB Kotlářka 79:39 + 32:03
12. Pecharová Michaela TJP6550 C TJ Sokol Troja 83:31 + 35:55
13. Asterová Jana SLA7451 C SKOB Slaný 90:42 + 43:06
D35B
3.70 km, 190 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kalousková Pavla JEN8451 C OB Jenišovice 46:59
2. Havlínová Zuzana SCP8150 C OK Sparta Praha 47:06 + 0:07
3. Kvapilová Lenka TUV8151 C SOK TJ Turnov 47:33 + 0:34
4. Kopecká Magdaléna KPY8250 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 50:41 + 3:42
5. Málková Šárka CST8351 C OB Strakonice 51:29 + 4:30
6. Zakouřilová Kamila TUR8557 C OOB TJ Turnov 53:26 + 6:27
7. Melounková Lucie PHK8054 C OK 99 Hradec Králové 54:33 + 7:34
8. Kučerková Romana STB8196 C TJ Stadion Nový Bor 57:11 + 10:12
9. Kmentová Lenka ZAM8552 C OB TJ Sokol Žamberk 57:14 + 10:15
10. Brotánková Lenka ROU8152 C SKOB Roudnice nad Labem 59:01 + 12:02
11. Hrádková Kateřina ROU8350 C SKOB Roudnice nad Labem 59:42 + 12:43
12. Mojžíšová Jana PHK8254 C OK 99 Hradec Králové 65:29 + 18:30
13. Drhlíková Markéta VAM8250 C OB Vamberk 72:01 + 25:02
14. Dvořáčková Jana TTR8154 C OOB Třebíč 80:39 + 33:40
15. Mikušová Ivana PTE8365 C TJ Sokol Ptení 84:47 + 37:48
16. Dudová Irena HCE8250 C TJ Hostivice 91:28 + 44:29
D40A
4.20 km, 220 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šimšová Jana MFP7651 C Matfyz Praha 43:30
2. Hojná Silvie SCP7950 C OK Sparta Praha 44:27 + 0:57
3. Kotecká Michaela TBM7856 C KOS TJ Tesla Brno 45:05 + 1:35
4. Chaloupská Pavlína PHK7051 C OK 99 Hradec Králové 48:50 + 5:20
5. Smutná Jana VAM6251 C OB Vamberk 48:51 + 5:21
6. Míková Lenka VCB7653 C OB České Budějovice 49:04 + 5:34
7. Šimerková Olga PGP7551 C SK Praga 50:14 + 6:44
8. Teringlová Martina VCB7851 C OB České Budějovice 50:22 + 6:52
9. Sieglová Dagmar MFP7050 C Matfyz Praha 50:44 + 7:14
10. Veselá Eva VCB7853 C OB České Budějovice 51:52 + 8:22
11. Pachnerová Dominika CHA7750 C OK Chrastava 52:55 + 9:25
12. Vandasová Markéta VAM7250 C OB Vamberk 54:22 + 10:52
13. Pospíšilová Štěpánka BZP7650 C Báječné ženy v orientačním běhu 57:24 + 13:54
14. Broschová Lucie RBK7451 C SK Radioklub Blansko 58:25 + 14:55
15. Balusková Ida OKP7350 C SK OK 24 Praha 59:49 + 16:19
16. Lošťáková Ivana PGP7763 C SK Praga 60:08 + 16:38
17. Šklíbová Jana SRK7651 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 62:13 + 18:43
18. Brettlová Marta PGP7557 C SK Praga 62:18 + 18:48
19. Patková Kateřina BOR7853 C OK Jiskra Nový Bor 64:36 + 21:06
20. Nedbalová Jana MFP8050 C Matfyz Praha 64:51 + 21:21
21. Dlouhá Marta PGP7858 C SK Praga 66:11 + 22:41
22. Zoulíková Iveta CHT8052 C OOB SK Chrast 69:07 + 25:37
23. Kučerová Berenika DCE8050 C KOB Dobřichovice 70:33 + 27:03
24. Uhrová Zuzana VSP8050 C USK Praha 71:29 + 27:59
25. Pivcová Žaneta MLA8050 C MLOK Mariánské Lázně 148:36 + 105:06
Svítilová Pavla PGP7764 C SK Praga DISK
D40B
3.70 km, 185 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tučková Monika BOR7650 C OK Jiskra Nový Bor 38:36
2. Nešporová Barbora TZL7652 C SKOB Zlín 44:47 + 6:11
3. Besedová Petra PHK7654 C OK 99 Hradec Králové 50:27 + 11:51
4. Pavlů Lenka MFP7753 C Matfyz Praha 51:37 + 13:01
5. Vacková Petra CHT7852 C OOB SK Chrast 52:40 + 14:04
6. Hellerová Alena ROU7850 C SKOB Roudnice nad Labem 53:18 + 14:42
7. Berná Markéta ODV7651 C TJ Aero Odolena Voda 54:23 + 15:47
8. Cichrová Iveta TAP7752 C KOB Tretra Praha 55:03 + 16:27
9. Petriláková Petra DOR7656 C OK Dobříš 55:53 + 17:17
10. Mišeková Martina KAM7851 C OK Kamenice 57:35 + 18:59
11. Karafiátová Lucie BOR7658 C OK Jiskra Nový Bor 60:49 + 22:13
12. Třísková Eva PTE8050 C TJ Sokol Ptení 61:04 + 22:28
13. Běloušková Ilona CTB8053 C SK OB Chotěboř 66:33 + 27:57
14. Dudlová Jana ODV7751 C TJ Aero Odolena Voda 66:34 + 27:58
15. Majerská Adriana ODV8051 C TJ Aero Odolena Voda 72:39 + 34:03
16. Piškulová Pavla ODV8052 C TJ Aero Odolena Voda 75:40 + 37:04
17. Bartošová Dana PTE7650 C TJ Sokol Ptení 78:58 + 40:22
18. Kvapilová Zuzana PHK7853 C OK 99 Hradec Králové 79:53 + 41:17
19. Kellerová Lenka CHT8054 C OOB SK Chrast 89:23 + 50:47
20. Ryppelová Monika TAP7850 C KOB Tretra Praha 127:27 + 88:51
Chmelařová Zuzana PGP7761 C SK Praga DISK
Priehodová Kateřina PGP7857 C SK Praga DISK
D45A
3.70 km, 190 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zabořilová Romana JEN7457 C OB Jenišovice 40:32
2. Grycová Petra TBM7467 C KOS TJ Tesla Brno 41:06 + 0:34
3. Kubáňová Jana TBM7275 C KOS TJ Tesla Brno 41:33 + 1:01
4. Nechanická Daniela OSN7557 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 43:16 + 2:44
5. Johnová Lenka LTP7352 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 44:45 + 4:13
6. Koutná Olga BOR7152 C OK Jiskra Nový Bor 45:24 + 4:52
7. Nehasilová Zuzana LDC7150 C KOB Děčín 46:14 + 5:42
8. Bialeková Martina LBE7350 C TJ Lokomotiva Beroun 47:06 + 6:34
9. Vildmonová Pavla PGP7454 C SK Praga 48:14 + 7:42
10. Malečková Iva PGP7559 C SK Praga 51:52 + 11:20
11. Ptáčková Kateřina PGP7350 C SK Praga 53:34 + 13:02
12. Martanová Daniela VLI7452 C Slavia Liberec orienteering 55:05 + 14:33
13. Waldhauserová Irena BOR7459 C OK Jiskra Nový Bor 55:10 + 14:38
14. Melicharová Zdeňka PHK7551 C OK 99 Hradec Králové 55:54 + 15:22
15. Smolková Alena OKP6452 C SK OK 24 Praha 59:45 + 19:13
16. Vlastníková Lucie JIL7554 C OK Jilemnice 61:22 + 20:50
17. Hlaváčová Šárka TBM7258 C KOS TJ Tesla Brno 63:18 + 22:46
18. Melišíková Radka TAP7152 C KOB Tretra Praha 66:07 + 25:35
19. Čtrnáctová Magdalena PGP7151 C SK Praga 66:10 + 25:38
20. Růžičková Kamila PHK7153 C OK 99 Hradec Králové 70:21 + 29:49
21. Průšová Markéta VSP7256 C USK Praha 71:03 + 30:31
22. Housková Monika DOR7551 C OK Dobříš 77:07 + 36:35
23. Janečková Veronika SOB7151 C SOBSA 79:38 + 39:06
Zámečníková Jitka 20021 2 Neregistrovaní/přihlášení př DISK
MS Bohuslav Wurz LTP7307 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 66:13 + 25:41
D45B
3.30 km, 150 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Loukotová Andrea HOR7350 C TJ Jiskra Hořice 42:30
2. Matoušková Markéta SLA7352 C SKOB Slaný 44:03 + 1:33
3. Azebová Martina PHK6757 C OK 99 Hradec Králové 46:43 + 4:13
4. Kotková Lenka RIC7352 C OB Říčany 48:55 + 6:25
5. Riby Kateřina LTP7252 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 49:42 + 7:12
6. Hanušová Zdena SJC7253 C Sportcentrum Jičín 49:44 + 7:14
7. Maňáková Silvie PHK7151 C OK 99 Hradec Králové 50:30 + 8:00
8. Kándlová Adéla DCE7550 C KOB Dobřichovice 50:49 + 8:19
9. Korpasová Ivana LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 50:54 + 8:24
10. Hejcmanová Pavla ROU7450 C SKOB Roudnice nad Labem 51:20 + 8:50
11. Dohnálková Jana SHK7252 C OK Slavia Hradec Králové 51:37 + 9:07
12. Rusinová Alena BRU7152 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 53:43 + 11:13
13. Buková Jana ROU7150 C SKOB Roudnice nad Labem 54:30 + 12:00
14. Žáková Marcela LPU7053 C OK Lokomotiva Pardubice 54:53 + 12:23
15. Waňková Dita LPU7158 C OK Lokomotiva Pardubice 58:58 + 16:28
16. Lockerová Milena SRK7251 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 60:09 + 17:39
17. Klapková Jarmila PTE7150 C TJ Sokol Ptení 62:47 + 20:17
18. Ferbasová Zdeňka TUR7361 C OOB TJ Turnov 71:40 + 29:10
19. Holíková Ilona ONO7552 C SKOB Ostrov 111:17 + 68:47
20. Nouzová Alena SJH7151 C SOS Jindřichův Hradec 113:24 + 70:54
D50A
3.60 km, 140 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Eckardt Cornelia 50001 5 USV TU Dresden 1 37:15
2. Rejholcová Andrea BOR6951 C OK Jiskra Nový Bor 37:53 + 0:38
3. Zalabová Martina SJC6657 C Sportcentrum Jičín 38:11 + 0:56
4. Horáková Jindra LPU6854 C OK Lokomotiva Pardubice 38:59 + 1:44
5. Knapová Iva LPU6052 C OK Lokomotiva Pardubice 39:10 + 1:55
6. Patzeltová Beatrice LDC6850 C KOB Děčín 39:54 + 2:39
7. Eichlerová Jana KAS7051 C KOB Kamenický Šenov 41:59 + 4:44
8. Kosová Michaela PHK6752 C OK 99 Hradec Králové 42:50 + 5:35
9. Linková Iva TUR6850 C OOB TJ Turnov 43:03 + 5:48
10. Jirková Renata ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov 43:07 + 5:52
11. Stodůlková Lenka LTU6752 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 43:44 + 6:29
12. Benešová Iva SJH7051 C SOS Jindřichův Hradec 43:57 + 6:42
13. Müllerová Zorka BZP6750 C Báječné ženy v orientačním běhu 45:51 + 8:36
14. Koucká Ivana EKP6850 C VŠTJ Ekonom Praha 46:37 + 9:22
15. Hudečková Helena VTA6951 C SC vebr-sport 47:08 + 9:53
16. Argalášová Gabriela TRI6850 C TJ TŽ Třinec 47:23 + 10:08
17. Kavalírová Kateřina PHK6756 C OK 99 Hradec Králové 47:45 + 10:30
18. Fürstová Katka LLI6950 C LOK-o Liberec 48:07 + 10:52
19. Šejnová Magdalena PGP7053 C SK Praga 49:00 + 11:45
20. Pavlů Veronika TAP6952 C KOB Tretra Praha 49:17 + 12:02
21. Úlehlová Monika TAP6950 C KOB Tretra Praha 55:34 + 18:19
22. Klašková Kateřina DKP6750 C Oddíl OB Kotlářka 57:40 + 20:25
23. Nováková Irena OKP6651 C SK OK 24 Praha 59:11 + 21:56
24. Forstová Lenka MFP6850 C Matfyz Praha 60:14 + 22:59
25. Šimková Hana UOL6653 C SOB Olomouc 61:49 + 24:34
26. Petrová Martina TAP6852 C KOB Tretra Praha 61:51 + 24:36
27. Šimůnková Martina TAP6851 C KOB Tretra Praha 63:45 + 26:30
28. Hrušková Lenka ZBM6251 C SK Žabovřesky Brno 65:38 + 28:23
29. Freyová Michaela KPY6050 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 66:42 + 29:27
30. Tloušťová Eva SCP6950 C OK Sparta Praha 69:03 + 31:48
Müller-Wenzke Astrid 50013 5 USV TU Dresden 1 DISK
D50B
2.80 km, 130 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Burdová Simona LDC6851 C KOB Děčín 40:52
2. Odehnalová Kamila ABM7052 C KOB ALFA Brno 45:37 + 4:45
3. Kubínová Jana SKV6751 C TJ Slovan Karlovy Vary 45:58 + 5:06
4. Imhof Regine 60004 6 OL Regio Wil 56:03 + 15:11
5. Bartáková Eva CHA7051 C OK Chrastava 60:32 + 19:40
6. Míchalová Marcela KPY6850 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 71:23 + 30:31
Semrádová Jitka CHC6651 C K.O.B. Choceň DISK
D55A
3.30 km, 150 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kavková Dana SCP6150 C OK Sparta Praha 39:16
2. Leideck Heike 20033 2 Neregistrovaní/přihlášení př 41:41 + 2:25
3. Slezáčková Věra KAS6550 C KOB Kamenický Šenov 42:00 + 2:44
4. Klapalová Jana VAM6451 C OB Vamberk 42:55 + 3:39
5. Novotná Ivana PHK6354 C OK 99 Hradec Králové 45:15 + 5:59
6. Voltrová Svatava ROZ6150 C OK Roztoky 45:54 + 6:38
7. Tichá Jana SJH6451 C SOS Jindřichův Hradec 47:23 + 8:07
8. Fencíková Vladislava JHB6553 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 47:41 + 8:25
9. Benešová Iva SJC6151 C Sportcentrum Jičín 48:33 + 9:17
10. Bialožytová Pavla TRI6350 C TJ TŽ Třinec 49:43 + 10:27
11. Kábrtová Iva PEN6350 C OK RECO Sport 51:01 + 11:45
12. Kohlová Alena KPY6051 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 51:08 + 11:52
13. Veverková Yveta VAM6452 C OB Vamberk 52:44 + 13:28
14. Choutková Lenka SOB6350 C SOBSA 53:03 + 13:47
15. Procházková Miluše DCE5450 C KOB Dobřichovice 53:06 + 13:50
16. Sochorová Hana HAV6250 C OB Havířov 55:38 + 16:22
17. Kovářová Alena LTP6151 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 56:49 + 17:33
18. Veljačiková Markéta SCP6451 C OK Sparta Praha 75:16 + 36:00
19. Kujanová Martina BZP5850 C Báječné ženy v orientačním běhu 77:49 + 38:33
D55B
2.80 km, 130 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Miturová Radka MLA6552 C MLOK Mariánské Lázně 36:28
2. Švarcová Lenka JEN6451 C OB Jenišovice 38:56 + 2:28
3. Hanušová Jitka LTU6352 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 43:57 + 7:29
4. Syslová Iva TTR6151 C OOB Třebíč 47:29 + 11:01
5. Ježková Regina PGP6352 C SK Praga 47:47 + 11:19
6. Kosíková Helena TUR6550 C OOB TJ Turnov 56:50 + 20:22
7. Justová Jana PHK6153 C OK 99 Hradec Králové 60:38 + 24:10
8. Krejčová Vlasta SKV6351 C TJ Slovan Karlovy Vary 62:00 + 25:32
9. Málková Věra CST6550 C OB Strakonice 68:47 + 32:19
10. Prouzová Zuzana DKP6250 C Oddíl OB Kotlářka 107:15 + 70:47
D60-
2.80 km, 130 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vlažná Mirka LCE5852 C OOB TJ Slovan Luhačovice 35:55
2. Kuleva Angelina 20055 2 Neregistrovaní/přihlášení př 36:05 + 0:10
3. Janošíková Jaroslava UOL5858 C SOB Olomouc 38:43 + 2:48
4. Zelená Markéta PGP5850 C SK Praga 39:04 + 3:09
5. Mrázková Ivana DKP5650 C Oddíl OB Kotlářka 39:05 + 3:10
6. Mrázová Pavla DCE5550 C KOB Dobřichovice 41:53 + 5:58
7. Flašarová Marie KCK5756 C KOB Český Krumlov 42:01 + 6:06
8. Klusáková Jitka DKP5651 C Oddíl OB Kotlářka 42:49 + 6:54
9. Kuncová Jiřina TJN5752 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 43:42 + 7:47
10. Běhounová Jiřina PHK5651 C OK 99 Hradec Králové 45:35 + 9:40
11. Králová Zdenka SSU6091 C SK Severka Šumperk 46:56 + 11:01
12. Sládková Eva TEH5751 C Sokol Tehov 48:14 + 12:19
13. Novotná Jiřina LPU5654 C OK Lokomotiva Pardubice 48:17 + 12:22
14. Dudová Hana DKP5752 C Oddíl OB Kotlářka 50:47 + 14:52
15. Hejzlarová Vladimíra VCB5651 C OB České Budějovice 52:43 + 16:48
16. Štrossová Jiřina DCE5650 C KOB Dobřichovice 55:42 + 19:47
D65-
2.40 km, 125 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Úlehlová Ivana BOR5150 C OK Jiskra Nový Bor 32:20
2. Nováková Svatava SKV5351 C TJ Slovan Karlovy Vary 32:31 + 0:11
3. Jahnová Helena SCP5550 C OK Sparta Praha 33:34 + 1:14
4. Jelínková Jana RUZ5552 C TJ Růžená 37:17 + 4:57
5. Kubátová Lenka SKV5551 C TJ Slovan Karlovy Vary 37:43 + 5:23
6. Tvrdková Eva TUR5151 C OOB TJ Turnov 37:48 + 5:28
7. Malá Jitka KAS5451 C KOB Kamenický Šenov 38:08 + 5:48
8. Salajková Věra LBM5558 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 41:40 + 9:20
9. Beranová Vlasta UVP5450 C Slovan Praha 54:02 + 21:42
10. Zavadilová Naďa SCP5450 C OK Sparta Praha 57:01 + 24:41
11. Robotková Lenka PBM5451 C TJ Spartak 1. Brněnská 75:21 + 43:01
12. Böhmová Eva TJN5450 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 88:52 + 56:32
D70-
2.10 km, 105 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křížová Zdenka PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 32:04
2. Sikorová Marie BOV4852 C TJ Baník Ostrava OKD 40:21 + 8:17
2. Kašková Eva CHA4650 C OK Chrastava 40:21 + 8:17
4. Suchánková Libuše SOP4851 C OOB TJ Slezan Opava 40:26 + 8:22
5. Kubíková Květa LPU4752 C OK Lokomotiva Pardubice 40:33 + 8:29
6. Tomanová Jana LBM4955 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 43:10 + 11:06
7. Rufferová Iva SNA5052 C TJ START Náchod 46:07 + 14:03
8. Lohrová Jarmila SCP4650 C OK Sparta Praha 47:31 + 15:27
9. Křtěnská Leontina BOR4650 C OK Jiskra Nový Bor 50:09 + 18:05
D75-
2.10 km, 105 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štrojsová Jaroslava KAS4350 C KOB Kamenický Šenov 47:20
2. Zmeková Míla SLP4451 C OOB Slavia Praha 64:38 + 17:18
H10
2.00 km, 40 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lamač Vítek BOR1100 C OK Jiskra Nový Bor 14:52
2. Votava Vojtěch VLI1201 C Slavia Liberec orienteering 15:05 + 0:13
3. Novotný Kryštof PHK1002 C OK 99 Hradec Králové 15:28 + 0:36
4. Kotecký Jáchym TBM1124 C KOS TJ Tesla Brno 15:36 + 0:44
5. Bašus Ondřej KAM1004 C OK Kamenice 15:54 + 1:02
6. Baldrian Josef VSP1100 C USK Praha 18:11 + 3:19
7. Kofroň Jan LBE1000 C TJ Lokomotiva Beroun 21:34 + 6:42
8. Vrba Antonín PTE1001 C TJ Sokol Ptení 24:09 + 9:17
9. Minařík František VCB1103 C OB České Budějovice 26:10 + 11:18
10. Míka Ondřej VCB1003 C OB České Budějovice 27:07 + 12:15
11. Pospíšil Filip TJP1001 C TJ Sokol Troja 27:33 + 12:41
12. Tříska David PTE1003 C TJ Sokol Ptení 29:26 + 14:34
13. Hrádek Vojtěch ROU1000 C SKOB Roudnice nad Labem 34:27 + 19:35
14. Piškule František ODV1003 C TJ Aero Odolena Voda 35:14 + 20:22
15. Frýdecký Tomáš BZP1000 C Báječné ženy v orientačním běhu 42:10 + 27:18
16. Berný Jáchym ODV1000 C TJ Aero Odolena Voda 44:48 + 29:56
17. Daněk František SBK1010 C KOB START Blansko 48:37 + 33:45
18. Balga Filip DKP1104 C Oddíl OB Kotlářka 51:26 + 36:34
H12A
2.60 km, 120 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Metelka Tomáš PHK0801 B OK 99 Hradec Králové 20:18
2. Chmelař David PGP0801 C SK Praga 25:33 + 5:15
3. Šimerka Ondřej PGP0800 B SK Praga 26:24 + 6:06
4. Patka Marek BOR0902 B OK Jiskra Nový Bor 26:57 + 6:39
5. Světnický Antonín STE0800 B SK SKI-OB Šternberk 27:11 + 6:53
6. Žemlík Eduard TUR0909 C OOB TJ Turnov 27:55 + 7:37
7. Svítil Martin PGP0903 C SK Praga 29:03 + 8:45
8. Kvášovský Filip LTU0902 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 30:23 + 10:05
9. Novotný Vít PHK0901 C OK 99 Hradec Králové 30:54 + 10:36
10. Hladký Radovan KOR0900 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 32:18 + 12:00
11. Vilém Štěpán VLI0902 B Slavia Liberec orienteering 33:41 + 13:23
12. Veljačik Jonáš DKP0818 C Oddíl OB Kotlářka 34:22 + 14:04
13. Minařík Josef VCB0903 C OB České Budějovice 34:39 + 14:21
14. Kutek Matěj JEN0902 C OB Jenišovice 35:00 + 14:42
15. Dočkal Štěpán PGP0902 C SK Praga 47:13 + 26:55
H12B
2.00 km, 40 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čihák Jakub HOR0901 C TJ Jiskra Hořice 14:04
2. Mikuš Matěj PTE0808 C TJ Sokol Ptení 16:32 + 2:28
3. Šašek Jakub LTP0801 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 16:36 + 2:32
4. Pleva Stanislav SJC0805 C Sportcentrum Jičín 16:54 + 2:50
5. Tučný Kryštof PGP0804 C SK Praga 20:04 + 6:00
6. Šnejdar Martin PGP0806 C SK Praga 20:17 + 6:13
7. Forst Albert MFP0901 C Matfyz Praha 20:22 + 6:18
8. Zyma Petr PGP0807 C SK Praga 20:31 + 6:27
9. Prášil Šimon TTR0901 C OOB Třebíč 20:36 + 6:32
10. Bruk Lukáš TRI0901 C TJ TŽ Třinec 20:41 + 6:37
11. Piškule Štěpán ODV0900 C TJ Aero Odolena Voda 21:42 + 7:38
12. Cingl Vojtěch LTP0805 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 22:02 + 7:58
13. Kalousek Dominik JEN0901 C OB Jenišovice 23:45 + 9:41
14. Vozábal David PGP0904 C SK Praga 23:57 + 9:53
15. Cichra Patrik TAP0903 C KOB Tretra Praha 24:08 + 10:04
16. Priehoda Erik PGP0803 C SK Praga 25:44 + 11:40
17. Bruk Tomáš TRI0900 C TJ TŽ Třinec 34:25 + 20:21
H14A
3.60 km, 180 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Koliáš Štěpán DKP0610 B Oddíl OB Kotlářka 26:12
2. Dolejší Jan DOK0602 B OK Doksy 28:48 + 2:36
3. Brosch Ondřej RBK0606 A SK Radioklub Blansko 31:27 + 5:15
4. Střelba Antonín PGP0605 C SK Praga 38:44 + 12:32
5. Hůla Tomáš LBE0602 B TJ Lokomotiva Beroun 40:20 + 14:08
6. Patka Kryštof BOR0702 B OK Jiskra Nový Bor 47:59 + 21:47
7. Svítil Patrik PGP0706 C SK Praga 49:58 + 23:46
8. Jareš Ondřej KUL0600 C KOB Ústí nad Labem 49:59 + 23:47
9. Kosák Eliáš PGP0704 C SK Praga 53:27 + 27:15
10. Matyšek Ondřej PGP0703 C SK Praga 56:45 + 30:33
11. Krupa Jan TRI0706 B TJ TŽ Třinec 57:11 + 30:59
12. Kuc David SCP0600 C OK Sparta Praha 64:46 + 38:34
Dočkal Šimon PGP0702 C SK Praga DISK
Tuharský Tobiáš TRI0701 B TJ TŽ Třinec DISK
H14B
2.60 km, 120 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šimek Vojtěch LTP0601 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 23:26
2. Salajka Michal LBM0701 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 26:06 + 2:40
3. Pavlů Jakub MFP0700 C Matfyz Praha 29:11 + 5:45
4. Heller Jakub ROU0702 B SKOB Roudnice nad Labem 34:53 + 11:27
5. Dvořáček Jan TTR0701 C OOB Třebíč 35:13 + 11:47
6. Šoltész Vojtěch LTP0604 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 37:02 + 13:36
7. Riby Philip LTP0702 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 38:23 + 14:57
8. Hladký Matěj KOR0700 B OB DDM Kostelec nad Orlicí 39:26 + 16:00
9. Jirous Erik TAP0705 C KOB Tretra Praha 39:59 + 16:33
10. Dudl Vojtěch ODV0600 C TJ Aero Odolena Voda 42:21 + 18:55
11. Jelínek Václav LTP0706 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 51:57 + 28:31
12. Pavlů Matěj MFP0701 C Matfyz Praha 52:25 + 28:59
13. Jakša Karel DOK0700 C OK Doksy 59:19 + 35:53
14. Abdalla Adam ODV0601 C TJ Aero Odolena Voda 92:31 + 69:05
15. Kovář Vít PGP0608 C SK Praga 93:39 + 70:13
H16
5.00 km, 275 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stehlík Šimon LPM0501 A OK Lokomotiva Plzeň 39:26
2. Štěrbák Josef ZBM0409 A SK Žabovřesky Brno 39:28 + 0:02
3. Kabát Martin PGP0408 A SK Praga 40:55 + 1:29
4. Waldhauser Štěpán TUR0409 B OOB TJ Turnov 41:03 + 1:37
5. Gajda Martin KAM0405 A OK Kamenice 41:22 + 1:56
6. Petrilák Matouš Nathaniel DOR0409 A OK Dobříš 42:45 + 3:19
7. Nouza Michal SJH0505 A SOS Jindřichův Hradec 44:18 + 4:52
8. Heller Jiří ROU0501 B SKOB Roudnice nad Labem 44:20 + 4:54
9. Prášil Tomáš TTR0501 A OOB Třebíč 44:28 + 5:02
10. Klein Martin LTP0404 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 44:55 + 5:29
11. Gryc Ondřej TBM0406 A KOS TJ Tesla Brno 45:02 + 5:36
12. Marek Vojtěch ZBM0410 A SK Žabovřesky Brno 46:34 + 7:08
13. Dohnálek Tomáš SHK0403 A OK Slavia Hradec Králové 46:49 + 7:23
14. Mrózek Pawel TRI0401 B TJ TŽ Třinec 48:52 + 9:26
15. Neumann Matěj PHK0400 A OK 99 Hradec Králové 51:41 + 12:15
16. Jelínek Filip LPU0514 A OK Lokomotiva Pardubice 52:00 + 12:34
17. Odehnal Tomáš PBM0500 A TJ Spartak 1. Brněnská 53:26 + 14:00
18. Rada Štěpán ABM0404 B KOB ALFA Brno 53:30 + 14:04
19. Racek Josef ZBM0400 B SK Žabovřesky Brno 54:04 + 14:38
20. Čtrnáct František PGP0401 B SK Praga 54:52 + 15:26
21. Krupa Jakub TRI0404 B TJ TŽ Třinec 55:10 + 15:44
22. Keller Filip CHT0503 C OOB SK Chrast 56:59 + 17:33
23. Tůma Šimon TAP0400 B KOB Tretra Praha 62:34 + 23:08
24. Janas Adam PGP0404 B SK Praga 63:44 + 24:18
25. Baldrian Tomáš VSP0405 B USK Praha 64:04 + 24:38
26. Kuc Radim SCP0400 C OK Sparta Praha 64:29 + 25:03
27. Král Quido PGP0410 C SK Praga 80:33 + 41:07
28. Dvořáček Tomáš OSN0505 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 81:09 + 41:43
29. Haslinger Leopold LTP0403 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 87:16 + 47:50
30. Hřivna Ondřej PGP0505 C SK Praga 90:00 + 50:34
31. Krátký Štěpán ROU0503 B SKOB Roudnice nad Labem 104:48 + 65:22
32. Kándl Matěj DCE0500 C KOB Dobřichovice 106:34 + 67:08
33. Vacek František CHT0501 C OOB SK Chrast 106:36 + 67:10
34. Dvořák Jakub BBM0502 C BETA URSUS Orienteering 126:23 + 86:57
35. Cieslar Michael TRI0505 C TJ TŽ Třinec 143:49 + 104:23
Pivec Jan MLA0503 B MLOK Mariánské Lázně DISK
H18
6.40 km, 400 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bujdosó Zoltán 20053 2 Neregistrovaní/přihlášení př 44:37
2. Vitebský Lukáš TJN0302 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 46:28 + 1:51
3. Šimša Martin PGP0309 A SK Praga 47:22 + 2:45
4. Tokár Radim VPM0300 A KOS Slavia Plzeň 48:31 + 3:54
5. Rücker Jan HOR0201 A TJ Jiskra Hořice 48:52 + 4:15
6. Hájek Kryštof TUR0212 A OOB TJ Turnov 49:57 + 5:20
7. Janas Petr PGP0200 A SK Praga 52:05 + 7:28
8. Štregl Matyáš VRL0301 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 52:35 + 7:58
9. Šauli Filip VPM0301 A KOS Slavia Plzeň 52:36 + 7:59
10. Coufal Jáchym ZBM0200 A SK Žabovřesky Brno 52:43 + 8:06
11. Chaloupský Jakub PHK0302 A OK 99 Hradec Králové 53:04 + 8:27
12. Bialožyt Marek TRI0301 B TJ TŽ Třinec 53:24 + 8:47
13. Malačka Milan DKP0210 A Oddíl OB Kotlářka 53:46 + 9:09
14. Nechanický Jan OSN0200 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 55:18 + 10:41
15. Světnický František STE0204 A SK SKI-OB Šternberk 55:50 + 11:13
16. Macek Ondřej LPU0209 B OK Lokomotiva Pardubice 56:25 + 11:48
17. Kožina Štěpán PGP0300 B SK Praga 59:05 + 14:28
18. Tichý Lubomír SHK0303 A OK Slavia Hradec Králové 59:29 + 14:52
19. Jelínek Kryštof LPU0314 A OK Lokomotiva Pardubice 60:30 + 15:53
20. Rusin Vojtěch BRU0301 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 65:45 + 21:08
20. Hřivna Jakub PGP0305 B SK Praga 65:45 + 21:08
22. Palát Tomáš ABM0307 B KOB ALFA Brno 70:41 + 26:04
23. Mellan Jonáš TUR0308 B OOB TJ Turnov 71:30 + 26:53
24. Moravec Jan ZAM0205 B OB TJ Sokol Žamberk 74:38 + 30:01
25. Sliž Rostislav TRI0302 B TJ TŽ Třinec 84:34 + 39:57
26. Dvořáček Jakub OSN0303 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 86:23 + 41:46
27. Šabata Radek SRK0202 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 88:47 + 44:10
28. Šašek Jan LTP0301 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 99:06 + 54:29
29. Přibyl Jan OSN0300 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 104:09 + 59:32
30. Riby Thomas LTP0202 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 106:32 + 61:55
31. Kraus Jakub LTP0303 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 133:04 + 88:27
Link Lukáš STH0205 A SK Studenec DISK
H20
7.70 km, 510 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Metelka Ondřej PHK0101 A OK 99 Hradec Králové 62:06
2. Gottstein Jonáš JIL0107 A OK Jilemnice 63:03 + 0:57
3. Šafka Sebastian KAM0101 A OK Kamenice 64:39 + 2:33
4. Adámek Filip TBM0101 A KOS TJ Tesla Brno 65:40 + 3:34
5. Gajda Jan KAM0105 A OK Kamenice 65:51 + 3:45
6. Gryc Vojtěch TBM0106 A KOS TJ Tesla Brno 69:06 + 7:00
7. Kligl Radim TBM0103 A KOS TJ Tesla Brno 72:56 + 10:50
8. Čech Petr SJI0001 A OK Jihlava 77:15 + 15:09
9. Švadlena Michal CHC0101 A K.O.B. Choceň 78:10 + 16:04
10. Novák Přemysl DKP0107 B Oddíl OB Kotlářka 80:39 + 18:33
11. Zabořil Vojtěch TUR0110 A OOB TJ Turnov 82:23 + 20:17
12. Tuharský Erik TRI0100 B TJ TŽ Třinec 99:42 + 37:36
13. Klaška Martin DKP0100 B Oddíl OB Kotlářka 104:00 + 41:54
Čtrnáct Šimon PGP0001 B SK Praga DISK
H21E
9.80 km, 610 m, 23 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hubmann Martin 60001 6 OL Regio Wil 67:20
2. Hubmann Daniel 60002 6 OL Regio Wil 67:58 + 0:38
3. Vandas Daniel PHK9805 E OK 99 Hradec Králové 68:48 + 1:28
4. Kubát Pavel PHK9101 E OK 99 Hradec Králové 68:51 + 1:31
5. Kubelka Tomáš LPU9307 E OK Lokomotiva Pardubice 69:51 + 2:31
6. Nykodým Miloš ZBM9005 E SK Žabovřesky Brno 70:54 + 3:34
7. Schulhof Jan TUR8900 R OOB TJ Turnov 72:49 + 5:29
8. Sýkora Vojtěch LCE9801 E OOB TJ Slovan Luhačovice 74:02 + 6:42
9. Jónás Ferenc 40004 4 Hungarian national team 75:25 + 8:05
10. Bakó Áron 40005 4 Hungarian national team 75:46 + 8:26
11. Baumholczer Máté 40006 4 Hungarian national team 75:52 + 8:32
12. Flašar Jan PGP8610 R SK Praga 77:43 + 10:23
13. Horčička Vít TBM9919 E KOS TJ Tesla Brno 78:08 + 10:48
14. Křivda Tomáš CHC9901 E K.O.B. Choceň 78:33 + 11:13
15. Luštický Martin TUR8700 R OOB TJ Turnov 81:04 + 13:44
16. Roudný Martin LPU0002 R OK Lokomotiva Pardubice 81:06 + 13:46
17. Mrázek Jan SJC8102 E Sportcentrum Jičín 81:33 + 14:13
18. Rollier Baptiste PHK8200 E OK 99 Hradec Králové 81:52 + 14:32
19. Procházka David LPU9113 R OK Lokomotiva Pardubice 82:09 + 14:49
20. Hirš Otakar ZBM9801 E SK Žabovřesky Brno 82:29 + 15:09
21. Szabó Marcell 40007 4 Hungarian national team 83:34 + 16:14
22. Veselý Jakub PGP9503 C SK Praga 85:17 + 17:57
23. Ormay Mihály 40003 4 Hungarian national team 85:21 + 18:01
24. Wolf Filip TUR9701 C OOB TJ Turnov 85:48 + 18:28
25. Wolf Daniel TUR9100 R OOB TJ Turnov 85:55 + 18:35
26. Dragowski Kuba TUR9003 R OOB TJ Turnov 85:57 + 18:37
27. Prášil Marek SJI7313 R OK Jihlava 86:08 + 18:48
28. Klein Cedrik 50003 5 USV TU Dresden 1 86:21 + 19:01
29. Semrád Ladislav CHC9701 C K.O.B. Choceň 86:38 + 19:18
30. Rusin Jan LPU0008 R OK Lokomotiva Pardubice 86:57 + 19:37
31. Kettner Vojtěch KAM9601 R OK Kamenice 86:58 + 19:38
32. Hlaváč Ondřej ZBM9901 E SK Žabovřesky Brno 86:59 + 19:39
33. Rusý Tomáš KAM9301 R OK Kamenice 87:50 + 20:30
34. Dutkowski Mikolaj DOB9200 C KOB Dobruška 88:00 + 20:40
35. Horvát Petr TBM9437 E KOS TJ Tesla Brno 88:01 + 20:41
36. Klusáček Matěj LCE8903 R OOB TJ Slovan Luhačovice 88:55 + 21:35
37. Kettner Lukáš KAM9403 R OK Kamenice 89:25 + 22:05
38. Kundisch Wieland 50005 5 USV TU Dresden 1 89:31 + 22:11
39. Kamenický Jeroným TUR9549 R OOB TJ Turnov 90:31 + 23:11
40. Tichý Radomír SHK0000 R OK Slavia Hradec Králové 93:55 + 26:35
41. Burda Matěj BOR9608 C OK Jiskra Nový Bor 95:17 + 27:57
42. Bravený Vít ZBM9102 C SK Žabovřesky Brno 102:34 + 35:14
43. Janda Martin DOB8002 C KOB Dobruška 103:39 + 36:19
44. Křivda Martin CHC9501 C K.O.B. Choceň 115:26 + 48:06
45. Grote Andreas 30001 3 OLC SKOG Fribourg 121:42 + 54:22
46. Schrago Gregoire 30002 3 OLC SKOG Fribourg 122:59 + 55:39
47. Peters Nils 50004 5 USV TU Dresden 1 123:31 + 56:11
48. Šmehlík Eduard SHK8702 C OK Slavia Hradec Králové 129:54 + 62:34
Finstrle Luděk ZBM7902 C SK Žabovřesky Brno DISK
Kelbl Vladimír ZBM9711 C SK Žabovřesky Brno DISK
H21A
8.00 km, 490 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ullmann Silvan ZBM9810 C SK Žabovřesky Brno 60:45
2. Losman Petr PHK7901 C OK 99 Hradec Králové 63:51 + 3:06
3. Rauturier Maxime SSU9400 C SK Severka Šumperk 65:03 + 4:18
4. Novotný Tomáš PHK8101 C OK 99 Hradec Králové 67:09 + 6:24
5. Ehl Jiří TBM7701 C KOS TJ Tesla Brno 67:15 + 6:30
6. Cahel Marek LCE8803 C OOB TJ Slovan Luhačovice 67:34 + 6:49
7. Zháňal Jan ZBM8721 C SK Žabovřesky Brno 70:13 + 9:28
8. Váňa Martin TUR8401 C OOB TJ Turnov 70:29 + 9:44
9. Karatsiolis Kryštof TUR9901 C OOB TJ Turnov 70:42 + 9:57
10. Hora Vojtěch PGP8301 C SK Praga 70:47 + 10:02
11. Oľhava Rastislav PGP8909 C SK Praga 72:22 + 11:37
12. Šrom Jakub TBM9502 C KOS TJ Tesla Brno 72:29 + 11:44
13. Zakouřil Tomáš TUR7500 C OOB TJ Turnov 73:30 + 12:45
14. Žemlík Pavel TUR7135 C OOB TJ Turnov 74:01 + 13:16
15. Krejsa Martin CHT9001 C OOB SK Chrast 74:35 + 13:50
16. Černý Ondřej EKP8511 C VŠTJ Ekonom Praha 74:59 + 14:14
17. Šabata Milan SRK9904 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 75:00 + 14:15
18. Král Václav SSU8243 C SK Severka Šumperk 75:44 + 14:59
19. Jordanov Alexandr ZBM9503 C SK Žabovřesky Brno 75:55 + 15:10
20. Vošta Zdeněk VCB8748 C OB České Budějovice 77:23 + 16:38
21. Ringli Fabian 20003 2 Neregistrovaní/přihlášení př 78:13 + 17:28
22. Martan Jiří VLI7300 C Slavia Liberec orienteering 79:22 + 18:37
23. Červák Jan LCE8001 C OOB TJ Slovan Luhačovice 80:09 + 19:24
24. Pašek František KAM7600 C OK Kamenice 81:47 + 21:02
25. Polášek Jan TZL8601 C SKOB Zlín 82:06 + 21:21
26. Ptáček Jiří SRK9002 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 83:39 + 22:54
27. Novotný Radek PHK7402 C OK 99 Hradec Králové 83:50 + 23:05
28. Šesták Marek VLI7403 C Slavia Liberec orienteering 84:26 + 23:41
29. Buk Michal ROU9601 C SKOB Roudnice nad Labem 84:37 + 23:52
30. Beneš Miroslav PGP8108 C SK Praga 85:38 + 24:53
31. Plíhal Tomáš SJI8509 C OK Jihlava 85:55 + 25:10
32. Koucký Roman EKP6301 C VŠTJ Ekonom Praha 86:01 + 25:16
33. Hlaváč Jiří TBM6116 C KOS TJ Tesla Brno 87:03 + 26:18
34. Klaška Pavel DKP9301 C Oddíl OB Kotlářka 87:09 + 26:24
35. Sháněl Jan CHC9402 C K.O.B. Choceň 88:02 + 27:17
36. Houska Jindřich DOR7601 C OK Dobříš 90:34 + 29:49
37. Bialožyt Michal ZBM8707 C SK Žabovřesky Brno 91:03 + 30:18
38. Janovský Tomáš PGP6401 C SK Praga 91:19 + 30:34
39. Tichý Tomáš SJH9201 C SOS Jindřichův Hradec 91:21 + 30:36
40. Šrubař Michal ZBM8607 C SK Žabovřesky Brno 93:20 + 32:35
41. Karvánek Matouš BOR9006 C OK Jiskra Nový Bor 93:21 + 32:36
42. Florián Vojtěch ABM9901 C KOB ALFA Brno 93:57 + 33:12
43. Kadlec Jan SJI8306 C OK Jihlava 95:41 + 34:56
44. Kohl Ondřej KPY8600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 96:35 + 35:50
45. Matoušek Martin SPC7604 C SPORTICUS team 97:23 + 36:38
46. Ptáček Pavel BBM9600 C BETA URSUS Orienteering 98:27 + 37:42
47. Vilém Stanislav VLI7703 C Slavia Liberec orienteering 99:20 + 38:35
48. Buk Petr ROU0001 A SKOB Roudnice nad Labem 100:56 + 40:11
49. Vlažný Jan LCE8901 C OOB TJ Slovan Luhačovice 103:52 + 43:07
50. Kadeřávek Petr PHK7605 C OK 99 Hradec Králové 105:51 + 45:06
51. Koldinský Jan KPY8506 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 106:20 + 45:35
52. Šulc Václav AOP9200 C Orientační Běh Opava 107:50 + 47:05
53. Szenczi Gabriel VLI8700 C Slavia Liberec orienteering 111:56 + 51:11
54. Zavadil Pavel KAM6401 C OK Kamenice 152:59 + 92:14
55. Šafka Daniel KAM9105 C OK Kamenice 154:04 + 93:19
Košárek Pavel PGP7107 C SK Praga DISK
H21B
6.00 km, 380 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sysel Ondřej PGP8302 C SK Praga 58:08
2. Hájek Adam KAM9202 C OK Kamenice 58:37 + 0:29
3. Klusák Martin DKP8704 C Oddíl OB Kotlářka 59:53 + 1:45
4. Moravec Marek LPU8811 C OK Lokomotiva Pardubice 60:49 + 2:41
5. Kořan Pavel VBM7401 C VSK Mendelu Brno 61:39 + 3:31
6. Junek Vladimír TJP8400 C TJ Sokol Troja 64:22 + 6:14
7. Hrouda Martin FSP7612 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 64:57 + 6:49
8. Klomínský Václav KPY8700 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 65:05 + 6:57
9. Andrš Jiří VAM8601 C OB Vamberk 65:48 + 7:40
10. Málek Martin CST8902 C OB Strakonice 67:22 + 9:14
11. Cienciala Jan TRI9801 C TJ TŽ Třinec 68:18 + 10:10
12. Líbal Jakub ROU9202 C SKOB Roudnice nad Labem 68:44 + 10:36
13. Walach Ondřej TRI9601 C TJ TŽ Třinec 70:30 + 12:22
14. Lepšík Petr SJC8203 C Sportcentrum Jičín 70:39 + 12:31
15. Kolaja Jan VLI8100 C Slavia Liberec orienteering 74:03 + 15:55
16. Janeček Jura EKP6701 C VŠTJ Ekonom Praha 75:20 + 17:12
17. Suchomel Vít MBM8448 C O-mikron 78:00 + 19:52
18. Jirásek Jakub 20006 2 Neregistrovaní/přihlášení př 78:17 + 20:09
19. Janas Petr PGP7106 C SK Praga 78:25 + 20:17
20. Kavan Tomáš TBM8603 C KOS TJ Tesla Brno 79:44 + 21:36
21. Kříž Jan 20010 2 Neregistrovaní/přihlášení př 80:04 + 21:56
22. Klapal Michal VAM8802 C OB Vamberk 81:55 + 23:47
23. Smolka Ondřej TJP9401 C TJ Sokol Troja 82:23 + 24:15
24. Mokrý Pavel VLI7501 C Slavia Liberec orienteering 83:13 + 25:05
25. Klíma Kamil 20041 2 Neregistrovaní/přihlášení př 84:21 + 26:13
26. Šperl Milan 20013 2 Neregistrovaní/přihlášení př 85:10 + 27:02
27. Preissler Adam HAV8608 C OB Havířov 87:07 + 28:59
28. Havel Michal LDC8901 C KOB Děčín 93:47 + 35:39
29. Bláha David SRK9510 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 97:17 + 39:09
30. Šunda Marek VSP9200 C USK Praha 105:58 + 47:50
31. Karlík Jan TBM8809 C KOS TJ Tesla Brno 106:48 + 48:40
32. Červinka Mário 20045 2 Neregistrovaní/přihlášení př 107:17 + 49:09
33. Foltýn Tomáš SJI9801 C OK Jihlava 107:49 + 49:41
34. Sláčík Tomáš VIC9102 C OB Vizovice 110:08 + 52:00
Dressler Jan SBK7911 C KOB START Blansko DISK
Panovec Jan SSU8931 C SK Severka Šumperk DISK
Frýba Dominik SJI9702 C OK Jihlava DISK
H35A
6.70 km, 330 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Neumann Josef TUR8407 C OOB TJ Turnov 60:45
2. Bauer Lukáš SKV7701 C TJ Slovan Karlovy Vary 63:14 + 2:29
3. Fröhlich Martin DKP8207 C Oddíl OB Kotlářka 65:08 + 4:23
4. Šklíba Jan SRK7501 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 66:12 + 5:27
5. Šabatka Petr LPU8106 C OK Lokomotiva Pardubice 66:47 + 6:02
6. Průša Michal VSP7310 C USK Praha 67:44 + 6:59
7. Richter Friedmar 50009 5 USV TU Dresden 1 69:13 + 8:28
8. Mašata Roman PHK7107 C OK 99 Hradec Králové 72:03 + 11:18
9. Bartaloš Tomáš PGP8010 C SK Praga 73:59 + 13:14
9. Veverka Tomáš VAM8401 C OB Vamberk 73:59 + 13:14
11. Boudný Jan SCP7417 C OK Sparta Praha 75:18 + 14:33
12. Brosch Petr RBK7111 C SK Radioklub Blansko 75:35 + 14:50
13. Dubec Pavel SCP8003 C OK Sparta Praha 75:45 + 15:00
14. Hrádek Tomáš ROU8301 C SKOB Roudnice nad Labem 76:26 + 15:41
15. Žitný Tomáš SMB6401 C SKOB Mladá Boleslav 80:44 + 19:59
16. Ledecký Vladimír BOR8402 C OK Jiskra Nový Bor 84:12 + 23:27
17. Kautský Jiří SCP8201 C OK Sparta Praha 90:17 + 29:32
18. Balej Jiří KAM7201 C OK Kamenice 97:33 + 36:48
19. Potůček Michal PHK7903 C OK 99 Hradec Králové 100:54 + 40:09
Choutka Jaroslav SOB6301 C SOBSA DISK
Hladký Viktor VAM8201 C OB Vamberk DISK
H35B
6.00 km, 340 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Klváček Aleš PTE8527 C TJ Sokol Ptení 62:23
2. Bernášek Jiří STB8101 C TJ Stadion Nový Bor 83:45 + 21:22
3. Drhlík Petr VAM8301 C OB Vamberk 85:52 + 23:29
4. Andrš Petr ZAM8401 C OB TJ Sokol Žamberk 87:59 + 25:36
5. Mikuš Oldřich PLU8200 C TJ SOKOL Plumlov 96:49 + 34:26
Grabmüller Radek KPY8300 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK
Havelka Josef SJC8402 C Sportcentrum Jičín DISK
H40A
6.30 km, 325 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kotecký Ondřej TBM7703 C KOS TJ Tesla Brno 59:08
2. Tuharský Martin TRI7702 C TJ TŽ Třinec 64:32 + 5:24
3. Pleva Stanislav SJC7601 C Sportcentrum Jičín 74:17 + 15:09
4. Matyšek Bronislav PLU7823 C TJ SOKOL Plumlov 77:12 + 18:04
5. Dočkal Tomáš PGP7711 C SK Praga 78:35 + 19:27
6. Patka Miroslav BOR7715 C OK Jiskra Nový Bor 79:19 + 20:11
7. Daněk Roman SBK7541 C KOB START Blansko 80:09 + 21:01
8. Hřivna Štěpán PGP7507 C SK Praga 80:44 + 21:36
9. Heller Jiří ROU7708 C SKOB Roudnice nad Labem 84:54 + 25:46
10. Střelba Ondřej PGP7510 C SK Praga 85:53 + 26:45
11. Kawulok Marek TRI8000 C TJ TŽ Třinec 86:39 + 27:31
12. Keller Ivo CHT7703 C OOB SK Chrast 88:39 + 29:31
13. Rusin Jan BRU7601 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 89:24 + 30:16
14. Distler Carl W. 20081 2 Neregistrovaní/přihlášení př 92:29 + 33:21
15. Pivec Lukáš MLA7600 C MLOK Mariánské Lázně 98:35 + 39:27
16. Pospíšil Radek TJP7802 C TJ Sokol Troja 100:50 + 41:42
17. Dítko Jan SKV7301 C TJ Slovan Karlovy Vary 102:22 + 43:14
18. Běloušek Pavel CTB7602 C SK OB Chotěboř 114:06 + 54:58
19. Súkup Jaroslav PGP7900 C SK Praga 122:08 + 63:00
Ježowicz Roman VLI8002 C Slavia Liberec orienteering DISK
H40B
5.60 km, 290 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matoušek Josef PHK7900 C OK 99 Hradec Králové 61:19
2. Věžník Roman TTR7901 C OOB Třebíč 63:24 + 2:05
3. Kofroň Jan LBE8001 C TJ Lokomotiva Beroun 65:29 + 4:10
4. Pozdílek Martin PHK7803 C OK 99 Hradec Králové 67:57 + 6:38
5. Kvášovský Jakub LTU7802 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 70:44 + 9:25
6. Pavlů Jiří MFP7704 C Matfyz Praha 78:23 + 17:04
7. Berný Jan ODV7702 C TJ Aero Odolena Voda 80:30 + 19:11
8. Kvapil Ondřej PHK7804 C OK 99 Hradec Králové 90:31 + 29:12
9. Dušek Václav PTE7619 C TJ Sokol Ptení 91:57 + 30:38
10. Koukal Tomáš ODV7600 C TJ Aero Odolena Voda 95:46 + 34:27
11. Dudl Jan ODV7703 C TJ Aero Odolena Voda 99:57 + 38:38
12. Svítil Petr PGP7810 C SK Praga 102:05 + 40:46
13. Sliž Eduard TRI7601 C TJ TŽ Třinec 109:31 + 48:12
14. Mojžíš Robert PHK7902 C OK 99 Hradec Králové 114:24 + 53:05
15. Kutek Pavel JEN7701 C OB Jenišovice 120:19 + 59:00
16. Svoboda Jan ODV7605 C TJ Aero Odolena Voda 128:21 + 67:02
17. Čtrnáct Jiří PGP7603 C SK Praga 145:04 + 83:45
Dvořáček Jan TTR7701 C OOB Třebíč DISK
H45A
6.00 km, 340 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Netopil Libor VAM7401 C OB Vamberk 55:19
2. Švadlena Pavel CHC7502 C K.O.B. Choceň 58:01 + 2:42
3. Šimík Daniel ROZ6900 C OK Roztoky 58:06 + 2:47
4. Arnošt Kamil VSP7301 C USK Praha 59:18 + 3:59
5. Kavalír Karel PHK6503 C OK 99 Hradec Králové 60:59 + 5:40
6. Vácha Tomáš BOR7409 C OK Jiskra Nový Bor 61:07 + 5:48
7. Vandas Luděk VAM6601 C OB Vamberk 61:22 + 6:03
8. Baldrian Petr PGP7203 C SK Praga 63:10 + 7:51
9. Chaloupský David PHK7103 C OK 99 Hradec Králové 63:34 + 8:15
10. Lenk Andreas 50014 5 USV TU Dresden 1 63:54 + 8:35
11. Dvořáček Jiří OSN7502 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 64:40 + 9:21
12. Nehasil Vladislav LDC7101 C KOB Děčín 65:00 + 9:41
13. Pachner Pavel CHA7501 C OK Chrastava 66:33 + 11:14
14. Belej Jiří LPU7421 C OK Lokomotiva Pardubice 67:12 + 11:53
15. Kondrát Martin PGP6501 C SK Praga 68:11 + 12:52
16. Siegl Roman MFP6700 C Matfyz Praha 69:44 + 14:25
17. Zaydlar Michal JLI7100 C OB Jizerky 70:20 + 15:01
18. Klvaňa Milan CHT7500 C OOB SK Chrast 71:09 + 15:50
19. Klaška Pavel DKP6500 C Oddíl OB Kotlářka 74:10 + 18:51
20. Černý Michal ROU7505 C SKOB Roudnice nad Labem 74:57 + 19:38
21. Auermüller Vít ZBM6701 C SK Žabovřesky Brno 75:56 + 20:37
22. Gálus Igor LDC7302 C KOB Děčín 77:24 + 22:05
23. Hnízdil Jan KAS7100 C KOB Kamenický Šenov 77:59 + 22:40
24. Mička Aleš TJP7300 C TJ Sokol Troja 81:48 + 26:29
25. Kaufmann Torsten 50008 5 USV TU Dresden 1 82:26 + 27:07
26. Waldhauser Martin BOR7106 C OK Jiskra Nový Bor 84:24 + 29:05
27. Blažek Petr SJH7402 C SOS Jindřichův Hradec 84:49 + 29:30
28. Šimša Jaromír MFP7100 C Matfyz Praha 85:41 + 30:22
29. Halač Jaroslav HCE6700 C TJ Hostivice 86:09 + 30:50
30. Svoboda Jiří DKP7504 C Oddíl OB Kotlářka 90:47 + 35:28
31. Koudelka Tomáš BOR7513 C OK Jiskra Nový Bor 90:58 + 35:39
32. Zenker Norbert 50015 5 USV TU Dresden 1 92:51 + 37:32
33. Matoušek Martin SLA7100 C SKOB Slaný 92:57 + 37:38
34. Kos Michal SRK6802 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 93:42 + 38:23
35. Janeček Ondřej SOB7001 C SOBSA 96:03 + 40:44
36. Hůla Pavel LBE7300 C TJ Lokomotiva Beroun 106:38 + 51:19
37. Aster Vladimír SLA6500 C SKOB Slaný 108:46 + 53:27
38. Müller Rico 20057 2 Neregistrovaní/přihlášení př 110:58 + 55:39
39. Zámečník Pavel 20022 2 Neregistrovaní/přihlášení př 115:49 + 60:30
40. Dvořák Miloš BBM7300 C BETA URSUS Orienteering 117:14 + 61:55
41. Krejčí Ladislav ROU7301 C SKOB Roudnice nad Labem 139:02 + 83:43
Gossel Heiko 50002 5 USV TU Dresden 1 DISK
H45B
4.60 km, 275 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kvapil Petr TUV7402 C SOK TJ Turnov 47:28
2. Odehnal Luděk ADA7400 C OOB Spartak Adamov 52:55 + 5:27
3. Jirous Jiří TAP7201 C KOB Tretra Praha 58:51 + 11:23
4. Nechanický Pavel OSN7209 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 60:33 + 13:05
5. Zabořil Michal JEN7101 C OB Jenišovice 63:14 + 15:46
6. Vacek František CHT7001 C OOB SK Chrast 63:51 + 16:23
7. Chmelař Bohumil PGP7204 C SK Praga 65:03 + 17:35
8. Vambera Filip TUR7305 C OOB TJ Turnov 71:35 + 24:07
9. Adamovský Michal TYN7200 C OOB SK Týniště nad Orlicí 71:45 + 24:17
10. Loukota Josef HOR7100 C TJ Jiskra Hořice 72:35 + 25:07
11. Tříska Richard PTE7447 C TJ Sokol Ptení 73:10 + 25:42
12. Holík Jaromír ONO7502 C SKOB Ostrov 75:21 + 27:53
13. Kruschina Jan LTP7202 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 75:52 + 28:24
14. Beseda Pavel PHK6910 C OK 99 Hradec Králové 76:12 + 28:44
15. Vých Luboš SRK7300 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 78:06 + 30:38
16. Dohnálek Pavel SHK7100 C OK Slavia Hradec Králové 81:00 + 33:32
17. Cibulka Radek LPU7107 C OK Lokomotiva Pardubice 106:17 + 58:49
18. Šašek Jan LTP7308 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 115:19 + 67:51
19. Martinec Pavel LTP7003 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 171:13 + 123:45
H50A
5.60 km, 290 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novák Ivo OKP6200 C SK OK 24 Praha 48:29
2. Kabát Jan PGP6901 C SK Praga 49:27 + 0:58
3. Beneš Jan SJH7001 C SOS Jindřichův Hradec 50:11 + 1:42
4. Novák Libor OKP6504 C SK OK 24 Praha 50:41 + 2:12
5. Šritr Martin TUV6802 C SOK TJ Turnov 52:46 + 4:17
6. Vydra Ivan CHA6600 C OK Chrastava 53:15 + 4:46
7. Vlastník Zdeněk JIL6901 C OK Jilemnice 56:00 + 7:31
8. Navrátil Rostislav TRI6601 C TJ TŽ Třinec 56:20 + 7:51
9. Fürst Aleš LLI6801 C LOK-o Liberec 58:06 + 9:37
10. Žejdlík Michal LTP7001 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 59:56 + 11:27
11. Karvánek Petr BOR6600 C OK Jiskra Nový Bor 60:14 + 11:45
12. Holec Honza MOV6701 C SKOB Ostrava 62:30 + 14:01
13. Odehnal Roman ABM6909 C KOB ALFA Brno 64:23 + 15:54
14. Locker Martin SRK7001 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 64:29 + 16:00
15. Kalousek Jiří DKP6901 C Oddíl OB Kotlářka 65:22 + 16:53
16. Krausz Milan FSP6700 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 65:31 + 17:02
17. Tichý Martin SJH6401 C SOS Jindřichův Hradec 66:55 + 18:26
18. Nouza Petr SJH6501 C SOS Jindřichův Hradec 68:00 + 19:31
19. Imhof Kilian 60003 6 OL Regio Wil 68:59 + 20:30
20. Machara Martin BOR6900 C OK Jiskra Nový Bor 69:25 + 20:56
21. Jareš Daniel KUL6900 C KOB Ústí nad Labem 71:03 + 22:34
22. Eichler Petr KAS6900 C KOB Kamenický Šenov 71:53 + 23:24
23. Sklenář Josef SBR6601 C SKOB Bruntál 72:50 + 24:21
24. Maleček Vít PGP6801 C SK Praga 75:43 + 27:14
25. Würz Jiří LTP6502 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 75:59 + 27:30
26. Pavel Petr LTP6806 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 79:14 + 30:45
27. Bruner Luboš LTP6501 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 81:16 + 32:47
28. Müller Robert OAV6900 C Orienteering Adventure 83:14 + 34:45
29. Metelka Pavel PHK6800 C OK 99 Hradec Králové 83:20 + 34:51
30. Dobeš Václav KPY5701 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 122:32 + 74:03
31. Žáček Martin FSP6803 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 124:41 + 76:12
H50B
4.20 km, 195 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čihák Petr HOR6900 C TJ Jiskra Hořice 45:41
2. Průšek Petr STB7000 C TJ Stadion Nový Bor 46:24 + 0:43
3. Růžička Ivan PHK6702 C OK 99 Hradec Králové 54:38 + 8:57
4. Semrád Pavel CHC6602 C K.O.B. Choceň 56:12 + 10:31
5. Kubec Pavel STB6601 C TJ Stadion Nový Bor 61:00 + 15:19
6. Hovorka Ladislav LDC6802 C KOB Děčín 66:09 + 20:28
7. Petrilák Miroslav DOR6600 C OK Dobříš 88:40 + 42:59
H55A
4.60 km, 275 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Teringl Radek VCB6502 C OB České Budějovice 44:44
2. Vávra Martin HOR6302 C TJ Jiskra Hořice 45:56 + 1:12
3. Lužný Ladislav HAV6000 C OB Havířov 46:26 + 1:42
4. Ročejdl Marek KAM6400 C OK Kamenice 47:02 + 2:18
5. Nieke Hagen 50010 5 USV TU Dresden 1 49:23 + 4:39
6. Veljačik Pavel SCP6200 C OK Sparta Praha 49:50 + 5:06
7. Málek Martin CST6501 C OB Strakonice 50:01 + 5:17
8. Semík Luboš KAM6201 C OK Kamenice 52:09 + 7:25
9. Kožina Petr PGP6000 C SK Praga 55:39 + 10:55
10. Šimek Roman UOL6503 C SOB Olomouc 56:04 + 11:20
11. Sochor Tomáš HAV6301 C OB Havířov 56:40 + 11:56
12. Kaňák Petr SJI6115 C OK Jihlava 56:46 + 12:02
13. Švarc Jiří JEN6201 C OB Jenišovice 57:22 + 12:38
14. Mezník Vladimír LBE6400 C TJ Lokomotiva Beroun 58:04 + 13:20
15. Vávra Radek HOR6301 C TJ Jiskra Hořice 58:14 + 13:30
16. Peřinka Jan AOP6301 C Orientační Běh Opava 59:06 + 14:22
17. Schindler Jiří TJN6301 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 59:09 + 14:25
18. Sklenář Miroslav AOP6302 C Orientační Běh Opava 61:25 + 16:41
19. Valenta Jiří SSU6301 C SK Severka Šumperk 63:12 + 18:28
20. Roudný Václav LPU6102 C OK Lokomotiva Pardubice 64:33 + 19:49
21. Argaláš Jaroslav TRI6202 C TJ TŽ Třinec 65:22 + 20:38
22. Kohl Jiří KPY6201 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 68:24 + 23:40
23. Mareš Hynek JEN6101 C OB Jenišovice 69:21 + 24:37
24. Bujdosó István 20054 2 Neregistrovaní/přihlášení př 70:48 + 26:04
25. Hošek Ladislav SCP6001 C OK Sparta Praha 77:49 + 33:05
26. Forst Libor MFP6301 C Matfyz Praha 82:23 + 37:39
H55B
3.60 km, 185 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Korpas Jaroslav LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 40:40
2. Vydra Pavel PEN6200 C OK RECO Sport 50:25 + 9:45
3. Pulec Pavel VBM6201 C VSK Mendelu Brno 52:48 + 12:08
4. Hanuš Pavel LTU6501 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 53:19 + 12:39
5. Kavka Jiří SCP5900 C OK Sparta Praha 54:05 + 13:25
6. Kršák Karel VIC5902 C OB Vizovice 57:04 + 16:24
7. Melichar Igor PHK6504 C OK 99 Hradec Králové 62:03 + 21:23
8. Světnický Alexandr OOL6300 C SK Haná orienteering 68:58 + 28:18
9. Sysel Svatobor TTR6202 C OOB Třebíč 69:29 + 28:49
10. Justa Jaromír PHK6101 C OK 99 Hradec Králové 71:35 + 30:55
11. Pilch Rudolf ODV6400 C TJ Aero Odolena Voda 73:11 + 32:31
12. Doškář Boris BOR6400 C OK Jiskra Nový Bor 77:12 + 36:32
13. Buk Miloslav ROU6202 C SKOB Roudnice nad Labem 82:28 + 41:48
14. Hurta Vladimír PGP6305 C SK Praga 84:52 + 44:12
H60
4.20 km, 195 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hejzlar Josef VCB5601 C OB České Budějovice 37:44
2. Sucharda Jiří BOR5802 C OK Jiskra Nový Bor 39:58 + 2:14
3. Zeman Jaroslav SJI5901 C OK Jihlava 44:15 + 6:31
4. Jakobi Zdeněk HAV5701 C OB Havířov 46:59 + 9:15
5. Novotný Miroslav LPU5905 C OK Lokomotiva Pardubice 47:22 + 9:38
6. Běhoun Pavel PHK5701 C OK 99 Hradec Králové 47:46 + 10:02
7. Bialožyt Miroslav TRI5701 C TJ TŽ Třinec 50:33 + 12:49
8. Konopáč Jiří TUR5803 C OOB TJ Turnov 50:38 + 12:54
9. Beneš Josef SJC5801 C Sportcentrum Jičín 51:33 + 13:49
10. Višňa Milan OOL5904 C SK Haná orienteering 53:38 + 15:54
11. Kološ Oldřich LPU6003 C OK Lokomotiva Pardubice 58:51 + 21:07
12. Kopecký Zdeněk SJI6002 C OK Jihlava 60:14 + 22:30
13. Pasnichenko Viktor PGP6004 C SK Praga 60:35 + 22:51
14. Janošík Zdeněk UOL5600 C SOB Olomouc 64:58 + 27:14
15. Horák Petr TJN5602 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 66:24 + 28:40
16. Eiselt Miloš LTP5802 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 66:28 + 28:44
17. Kudrnáč Martin HCE5901 C TJ Hostivice 67:09 + 29:25
18. Prokop Lubomír TRI6001 C TJ TŽ Třinec 70:18 + 32:34
19. Muchl Vladimír CST5601 C OB Strakonice 72:52 + 35:08
H65
3.60 km, 185 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kunc Radovan TJN5549 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 40:07
2. Přinda Oldřich VLI5101 C Slavia Liberec orienteering 41:37 + 1:30
3. Farář Václav LPU5201 C OK Lokomotiva Pardubice 42:31 + 2:24
4. Hudský Vlastimil TUR5100 C OOB TJ Turnov 43:00 + 2:53
5. Erlebach Josef JIL5201 C OK Jilemnice 49:06 + 8:59
6. Provazník Jiří TUR5102 C OOB TJ Turnov 51:26 + 11:19
7. Kaška Rudolf CHA5500 C OK Chrastava 51:53 + 11:46
8. Ježek Ladislav VLI4900 C Slavia Liberec orienteering 55:26 + 15:19
9. Barták Jiří CHA5100 C OK Chrastava 55:27 + 15:20
10. Švihovský Jaroslav BOR5003 C OK Jiskra Nový Bor 55:32 + 15:25
11. Jahn Pavel SCP5500 C OK Sparta Praha 57:02 + 16:55
12. Knap Jan LPU5101 C OK Lokomotiva Pardubice 60:30 + 20:23
13. Jaroš Vladimír DCE5400 C KOB Dobřichovice 67:38 + 27:31
14. Robotka Libor PBM5303 C TJ Spartak 1. Brněnská 72:15 + 32:08
15. Kubát Jaroslav SKV5203 C TJ Slovan Karlovy Vary 74:03 + 33:56
16. Přeček Zdeněk SCP5200 C OK Sparta Praha 74:12 + 34:05
17. Böhm Karel TJN5101 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 76:10 + 36:03
18. Hojný Oldřich SCP5201 C OK Sparta Praha 101:28 + 61:21
Valter Petr KBP4500 C KBP Praha DISK
Hickethier Manfred VLI5201 C Slavia Liberec orienteering DISK
Ptáček Ladislav BBM5300 C BETA URSUS Orienteering DISK
H70-
3.30 km, 160 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Uher Petr VSP5001 C USK Praha 42:00
2. Jakubec Jindřich TUR4801 C OOB TJ Turnov 43:26 + 1:26
3. Švadlena Jiří CHC4601 C K.O.B. Choceň 45:09 + 3:09
4. Kříž Pavel PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 46:21 + 4:21
5. Kotecký Roman PGP4900 C SK Praga 47:26 + 5:26
6. Sikora Miroslav BOV4802 C TJ Baník Ostrava OKD 48:29 + 6:29
7. Lukavec Míla TJN4901 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 50:42 + 8:42
8. Peterka František TJP4900 C TJ Sokol Troja 51:55 + 9:55
9. Babický Tomáš RUM5001 C ZOOB Rumburk 52:28 + 10:28
10. Rančák Josef BOR5004 C OK Jiskra Nový Bor 54:31 + 12:31
11. Paukert Milan TJP5000 C TJ Sokol Troja 57:21 + 15:21
12. Pospíšil Jiří TUV4701 C SOK TJ Turnov 57:45 + 15:45
13. Hrobař Rudolf SRK4702 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 61:43 + 19:43
14. Dubský Josef SUL4700 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 66:50 + 24:50
15. Nosál Stanislav LBE4600 C TJ Lokomotiva Beroun 71:37 + 29:37
16. Kašpar Josef HOB4601 C SK OB Horní Benešov 75:30 + 33:30
17. Kolský Alexander PGP5000 C SK Praga 75:56 + 33:56
18. Duda František KPY4600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 78:16 + 36:16
19. Nejezchleba Jiří KAS4600 C KOB Kamenický Šenov 78:43 + 36:43
20. Procházka Aleš DKP4700 C Oddíl OB Kotlářka 82:39 + 40:39
21. Zelený Vladimír PGP4800 C SK Praga 88:16 + 46:16
Novák Miloš SCP4600 C OK Sparta Praha DISK
H75-
2.40 km, 140 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Conrad Helmut 50007 5 USV TU Dresden 1 28:30
2. Procházka Zdenko DKP4300 C Oddíl OB Kotlářka 44:42 + 16:12
3. Fišák Jan MLA4401 C MLOK Mariánské Lázně 45:22 + 16:52
4. Rakovec Miloš SCP4500 C OK Sparta Praha 47:56 + 19:26
5. Valášek Josef SCP4501 C OK Sparta Praha 59:02 + 30:32
6. Němec Vladimír SLA4202 C SKOB Slaný 66:10 + 37:40
Müller Rainer 20032 2 Neregistrovaní/přihlášení př DISK
H80-
2.30 km, 95 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havlík Jaroslav SJC3601 C Sportcentrum Jičín 40:16
2. Mikulecký Jan PHK3801 C OK 99 Hradec Králové 51:54 + 11:38
3. Úlehla Zdeněk BOR4001 C OK Jiskra Nový Bor 54:31 + 14:15
4. Semorád Miloš SCP3300 C OK Sparta Praha 109:22 + 69:06
T-FIT
4.20 km, 170 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zavadilová Simona PTE8485 C TJ Sokol Ptení 33:32
2. Novotný Marek TJN9901 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 37:52 + 4:20
3. Losmanová Zuzana LPU8752 C OK Lokomotiva Pardubice 41:31 + 7:59
4. Pompach Martin PHK7207 C OK 99 Hradec Králové 51:54 + 18:22
5. Jirásková Kateřina TJP8850 C TJ Sokol Troja 53:32 + 20:00
6. Krček Jakub TRI7803 C TJ TŽ Třinec 53:43 + 20:11
7. Balga Jiří DKP7302 C Oddíl OB Kotlářka 54:07 + 20:35
8. Hančl Martin ROU7601 C SKOB Roudnice nad Labem 54:21 + 20:49
9. Náhlíková Erika HCE9750 C TJ Hostivice 54:37 + 21:05
10. Šimek Štěpán UOL0104 C SOB Olomouc 55:55 + 22:23
11. Robotka Jan PBM7800 C TJ Spartak 1. Brněnská 60:31 + 26:59
12. Boháčová Lucie PTE8771 C TJ Sokol Ptení 61:19 + 27:47
13. Jurčáková Veronika VIC9090 C OB Vizovice 64:14 + 30:42
14. Souček Pavel PHK5503 C OK 99 Hradec Králové 65:09 + 31:37
15. Mizerová Monika TRI9250 C TJ TŽ Třinec 65:37 + 32:05
16. Sláčíková Marie VIC9191 C OB Vizovice 67:43 + 34:11
17. Dušková Pavla KOR9050 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 68:41 + 35:09
18. Sklenářová Dita SBR7750 C SKOB Bruntál 71:13 + 37:41
19. Tuharská Aneta TRI7751 C TJ TŽ Třinec 75:13 + 41:41
20. Krupa David TRI7602 C TJ TŽ Třinec 75:22 + 41:50
21. Jurčák Tomáš VIC9101 C OB Vizovice 76:03 + 42:31
22. Pavela Ludovít KOB Kysak 76:48 + 43:16
23. Fraj Oldřich RUZ7502 C TJ Růžená 80:15 + 46:43
24. Bašová Hana PHK8556 C OK 99 Hradec Králové 80:58 + 47:26
25. Matoušková Petra 20018 2 Neregistrovaní/přihlášení př 83:25 + 49:53
26. Sližová Lucie TRI0659 C TJ TŽ Třinec 84:43 + 51:11
27. Malá Martina 20020 2 Neregistrovaní/přihlášení př 87:06 + 53:34
28. Hanuš Jaroslav HOB0001 C SK OB Horní Benešov 87:50 + 54:18
29. Kleiberová Eliška CHC9952 C K.O.B. Choceň 88:11 + 54:39
30. Pohořalá Karolína ROU6850 C SKOB Roudnice nad Labem 88:28 + 54:56
31. Šimek Stanislav LTP6602 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 91:32 + 58:00
32. Bruk Miroslav TRI6100 C TJ TŽ Třinec 91:49 + 58:17
33. Bruková Jana TRI7150 C TJ TŽ Třinec 92:16 + 58:44
34. Cymorková Kateřina TRI7152 C TJ TŽ Třinec 92:27 + 58:55
35. Mrozková Olga TRI7350 C TJ TŽ Třinec 93:15 + 59:43
36. Tučný Jan 20019 2 Neregistrovaní/přihlášení př 93:19 + 59:47
37. Jastrzembská Jarmila TRI6450 C TJ TŽ Třinec 94:11 + 60:39
38. Žejdlíková Jitka LTP7251 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 96:24 + 62:52
39. Pohořalý Dobroslav ROU6401 C SKOB Roudnice nad Labem 101:22 + 67:50
40. Klein Aleš LTP7601 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 101:32 + 68:00
41. Mizerová Jarmila TRI6851 C TJ TŽ Třinec 102:59 + 69:27
42. Kutková Hana JEN8050 C OB Jenišovice 108:40 + 75:08
43. Kosák Jonáš DCE0600 C KOB Dobřichovice 127:31 + 93:59
44. Janigová Kristýna SSU9650 C SK Severka Šumperk 147:49 + 114:17
45. Jelínek Pavel LTP6808 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 170:33 + 137:01
Erlitz Jakub 20028 2 Neregistrovaní/přihlášení př DISK
Frajová Kamila RUZ7950 C TJ Růžená DISK
T-OPEN
2.50 km, 45 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fraj David RUZ0900 C TJ Růžená 20:53
2. Kleinová Linda LTP0850 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 21:24 + 0:31
3. Pozdílková Zuzana PHK0952 C OK 99 Hradec Králové 22:51 + 1:58
4. Cichra Pavel 20009 2 Neregistrovaní/přihlášení př 30:33 + 9:40
5. Pinterová Kateřina VBM6651 VSK Mendelu Brno 34:18 + 13:25
T10
2.50 km, 45 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zakouřil František TUR1204 C OOB TJ Turnov 15:04
2. Kubáň Patrik TBM1001 C KOS TJ Tesla Brno 15:39 + 0:35
3. Kvapilová Klára TUV1199 C SOK TJ Turnov 16:26 + 1:22
4. Pompach Tobiáš PHK1201 C OK 99 Hradec Králové 16:36 + 1:32
5. Kučerka Radek STB1101 C TJ Stadion Nový Bor 17:27 + 2:23
6. Pozdílková Kateřina PHK1251 C OK 99 Hradec Králové 18:41 + 3:37
7. Mojžíš Radovan PHK1200 C OK 99 Hradec Králové 20:06 + 5:02
8. Šperlová Kateřina 20015 2 Neregistrovaní/přihlášení př 22:19 + 7:15
9. Bašusová Olga KAM1250 C OK Kamenice 22:34 + 7:30
10. Kutková Sára JEN1351 C OB Jenišovice 24:35 + 9:31
11. Súkupová Anita PGP1352 C SK Praga 27:21 + 12:17
12. Jirousová Edita TAP1056 C KOB Tretra Praha 28:04 + 13:00
13. Brotánková Klára ROU1151 C SKOB Roudnice nad Labem 28:35 + 13:31
14. Arnošt Daniel DOR1200 C OK Dobříš 28:40 + 13:36
15. Hejcmanová Amálie ROU1251 C SKOB Roudnice nad Labem 36:25 + 21:21
16. Špalová Kateřina 20083 2 Neregistrovaní/přihlášení př 41:39 + 26:35
17. Nouza Vítek SJH1104 C SOS Jindřichův Hradec 42:10 + 27:06
18. Mišek Michal KAM1300 C OK Kamenice 48:13 + 33:09
Běloušek Matěj CTB1202 C SK OB Chotěboř DISK
Besedová Majda PHK1252 C OK 99 Hradec Králové DISK
T10P
2.50 km, 45 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kosák Damián 20017 2 Neregistrovaní/přihlášení př 14:48
2. Klein David LTP1200 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 17:20 + 2:32
3. Trültzsch Minna 50012 5 USV TU Dresden 1 18:31 + 3:43
4. Svítilová Veronika PGP1550 C SK Praga 20:15 + 5:27
5. Míka Tomáš VCB1403 C OB České Budějovice 20:54 + 6:06
5. Teringlová Veronika VCB1251 C OB České Budějovice 20:54 + 6:06
7. Tříska Jakub PTE1300 C TJ Sokol Ptení 21:06 + 6:18
8. Podlipný Filip SJC1202 C Sportcentrum Jičín 21:16 + 6:28
8. Kofroň Ondřej LBE1200 C TJ Lokomotiva Beroun 21:16 + 6:28
10. Dvorská Veronika CHC1054 C K.O.B. Choceň 21:52 + 7:04
11. Pospíšil Jakub BZP1300 C Báječné ženy v orientačním běhu 22:02 + 7:14
12. Mikušová Kateřina PTE1350 C TJ Sokol Ptení 22:54 + 8:06
13. Nešporová Viktorie Anna TZL1150 C SKOB Zlín 23:02 + 8:14
14. Klapal Tomáš VAM1600 C OB Vamberk 24:45 + 9:57
15. Průšková Veronika STB1352 C TJ Stadion Nový Bor 25:05 + 10:17
16. Mrázek Emil SJC1300 C Sportcentrum Jičín 25:16 + 10:28
17. Kučerková Adéla STB1450 C TJ Stadion Nový Bor 27:20 + 12:32
18. Košárková Aneta PGP1255 C SK Praga 27:40 + 12:52
19. Šperlová Marie 20016 2 Neregistrovaní/přihlášení př 29:27 + 14:39
19. Křížová Ella 20012 2 Neregistrovaní/přihlášení př 29:27 + 14:39
21. Kolmanová Lada LTP1450 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 32:17 + 17:29
22. Ramachová Michaela PBM1151 C TJ Spartak 1. Brněnská 33:30 + 18:42
22. Robotková Tereza PBM1150 C TJ Spartak 1. Brněnská 33:30 + 18:42
24. Hora Damián PGP1616 C SK Praga 36:35 + 21:47
25. Pivcová Lucie MLA1650 C MLOK Mariánské Lázně 49:32 + 34:44
26. Havlová Aneta LDC1750 C KOB Děčín 70:22 + 55:34
27. Sližová Kateřina TRI1650 C TJ TŽ Třinec 77:33 + 62:45
Novotná Anna PHK1352 C OK 99 Hradec Králové DISK