Výsledky závodu: West cup - E3

Datum:
30.08.2020
Místo konání:
Nejdek, Vysoká Jedle
Pořadatel:
NEK - Nejdek Orienteering
ONO - SKOB Ostrov
Mapa:
Ředitel závodu:
Mareš Alexander - R3
Hlavní rozhodčí:
Hájek Jiří - R3
Stavitel tratí:
Urbánek Lumír - R3
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D55     D65     D75     H10     H12     H14     H16     H18     H21     H35     H45     H55     H65     H75     HD10F     T3     T4     TF/HDR    
D10
1.99 km, 60 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rodová Anežka VSP1152 USK Praha 24:58
2. Vodrážková Barbora VPM1050 KOS Slavia Plzeň 26:35 + 1:37
3. Jirásková Viola VSP1151 USK Praha 30:34 + 5:36
4. Urbánková Lucie ONO1150 SKOB Ostrov 30:44 + 5:46
5. Šunková Sára LOU1051 SK Moravan Louňovice 34:13 + 9:15
6. Hynková Marie ONO1050 SKOB Ostrov 34:23 + 9:25
7. Houbová Eliška KRL1152 Kometa Kralovice 36:49 + 11:51
8. Turková Klára SKV1151 TJ Slovan Karlovy Vary 37:42 + 12:44
9. Zavadilová Adéla VSP1153 USK Praha 41:44 + 16:46
10. Andělová Viktorie VPM1155 KOS Slavia Plzeň 43:51 + 18:53
11. Ehlerová Michaela VSP1050 USK Praha 46:33 + 21:35
Jirásková Mia VSP1150 USK Praha DISK
D12
2.09 km, 65 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Malečková Pavlína VSP0855 USK Praha 21:51
2. Mayerová Daniela KSH0852 OB Kašperské Hory 23:10 + 1:19
3. Zakouřilová Klára VSP0850 USK Praha 26:15 + 4:24
4. Mišeková Lucie KAM1050 OK Kamenice 26:48 + 4:57
5. Kučerová Kateřina VSP0950 USK Praha 27:25 + 5:34
6. Chumová Adéla SLP0950 OOB Slavia Praha 27:31 + 5:40
7. Kamenická Tereza Ester OSN0888 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 28:43 + 6:52
8. Jirásková Laura VSP0952 USK Praha 29:11 + 7:20
9. Lošťáková Ela PGP0957 SK Praga 30:20 + 8:29
10. Balejová Sofie KAM0951 OK Kamenice 31:12 + 9:21
11. Stehlíková Tereza LPM0951 OK Lokomotiva Plzeň 31:49 + 9:58
12. Ječmenová Veronika ONO0950 SKOB Ostrov 32:00 + 10:09
13. Šafránková Eliška LPM0953 OK Lokomotiva Plzeň 33:14 + 11:23
14. Ehlerová Anna VSP0854 USK Praha 35:11 + 13:20
15. Blahutová Lucie MFP0950 Matfyz Praha 37:21 + 15:30
16. Hanáková Aneta KRL0951 Kometa Kralovice 48:48 + 26:57
17. Fuchsová Eliška 10001 BAOS - Baník Osek 49:31 + 27:40
18. Šebestová Bára 30027 TJ Radon Vysoká pec 58:19 + 36:28
19. Hermannová Natálie MLA0851 MLOK Mariánské Lázně 76:45 + 54:54
Nemšovská Magdalena VSP0853 USK Praha DISK
Ritterová Lída ONO0851 SKOB Ostrov DISK
Schuhmeierová Alena ROZ0952 OK Roztoky DISK
D14
3.29 km, 50 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škáchová Zuzana DKP0656 Oddíl OB Kotlářka 31:14
2. Urbánková Eva ONO0650 SKOB Ostrov 31:47 + 0:33
3. Kožíšková Kateřina LPM0652 OK Lokomotiva Plzeň 32:25 + 1:11
4. Gelnerová Anna KRL0653 Kometa Kralovice 33:25 + 2:11
5. Mišeková Kateřina KAM0756 OK Kamenice 36:57 + 5:43
6. Pekárková Barbora ONO0655 SKOB Ostrov 41:07 + 9:53
7. Bodurková Denisa KRL0752 Kometa Kralovice 41:30 + 10:16
8. Gajdová Michaela VSP0752 USK Praha 42:28 + 11:14
9. Halámková Jana ONO0657 SKOB Ostrov 44:59 + 13:45
10. Polívková Beáta RIC0652 OB Říčany 45:22 + 14:08
11. Dostálová Judita HCE0750 TJ Hostivice 50:05 + 18:51
12. Kohoutková Klára BSO0650 KOB Baník Sokolov 50:16 + 19:02
13. Vejražková Anna KPY0750 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 50:44 + 19:30
14. Döhler Luise 220001 SV Pechbrunn 56:47 + 25:33
15. Kropáčová Zuzana KRL0754 Kometa Kralovice 56:57 + 25:43
16. Kotenová Markéta RIC0651 OB Říčany 57:53 + 26:39
17. Fišarová Adéla KRL0651 Kometa Kralovice 58:33 + 27:19
18. Holíková Petra ONO0653 SKOB Ostrov 75:19 + 44:05
19. Hrabánková Kateřina Anna NEK0750 Nejdek Orienteering 78:36 + 47:22
Pospíšilová Eliška KPY0651 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK
D16
4.40 km, 95 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škáchová Viktorie DKP0655 Oddíl OB Kotlářka 37:03
2. Pecková Tereza VLI0551 Slavia Liberec orienteering 41:19 + 4:16
3. Aschermannová Klára VSP0454 USK Praha 42:20 + 5:17
4. Kodejšová Markéta VSP0458 USK Praha 42:32 + 5:29
5. Kulová Laura ONO0552 SKOB Ostrov 42:47 + 5:44
6. Balejová Julie KAM0551 OK Kamenice 43:58 + 6:55
7. Bartošová Marie MLA0451 MLOK Mariánské Lázně 45:14 + 8:11
8. Šauli Kateřina VPM0456 KOS Slavia Plzeň 45:21 + 8:18
9. Čapková Lucie KAM0459 OK Kamenice 46:08 + 9:05
10. Nejedlá Klára ONO0450 SKOB Ostrov 47:03 + 10:00
11. Nováková Nina KAM0554 OK Kamenice 47:45 + 10:42
12. Pavlíčková Hana KPY0450 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 47:52 + 10:49
13. Pecko Sára ONO0452 SKOB Ostrov 49:40 + 12:37
14. Šimšová Pavla PGP0557 SK Praga 50:52 + 13:49
15. Holíková Simona ONO0553 SKOB Ostrov 51:17 + 14:14
16. Zmarzláková Olga KRL0552 Kometa Kralovice 54:29 + 17:26
17. Křížková Marie MAS0450 OOB Aš 58:52 + 21:49
18. Štěpánková Julie KAM0458 OK Kamenice 65:48 + 28:45
19. Dítková Markéta SKV0451 TJ Slovan Karlovy Vary 68:15 + 31:12
19. Blahutová Martina MFP0550 Matfyz Praha 68:15 + 31:12
21. Měchurová Zuzana MLA0552 MLOK Mariánské Lázně 72:16 + 35:13
22. Döhler Karla 220002 SV Pechbrunn 109:15 + 72:12
Lošťáková Sára PGP0660 SK Praga DISK
Svobodová Alžběta KPY0551 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK
Kovandová Kamila KPY0550 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK
D18
4.82 km, 60 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Thýnová Martina SHK0350 OK Slavia Hradec Králové 42:02
2. Raková Petra SHK0251 OK Slavia Hradec Králové 46:23 + 4:21
3. Janečková Josefína EKP0351 VŠTJ Ekonom Praha 50:50 + 8:48
4. Kodytková Denisa SHK0252 OK Slavia Hradec Králové 54:37 + 12:35
5. Končická Kateřina RIC0352 OB Říčany 59:05 + 17:03
6. Nádeníčková Iva NEK0350 Nejdek Orienteering 63:11 + 21:09
D21
6.79 km, 135 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rollier Monika PHK8051 OK 99 Hradec Králové 56:23
2. Thýnová Nikola SHK0051 OK Slavia Hradec Králové 58:19 + 1:56
3. Kubínová Romana SKV9452 TJ Slovan Karlovy Vary 59:26 + 3:03
4. Šimšová Jana MFP7651 Matfyz Praha 60:26 + 4:03
5. Straube Hanka 31D7350 SV Lengefeld 63:35 + 7:12
6. Kavánková Iva TZL9753 SKOB Zlín 63:44 + 7:21
7. Kroniková Štěpánka SHK0150 OK Slavia Hradec Králové 64:51 + 8:28
8. Monro Jana 50001 Rudné 65:39 + 9:16
9. Studničná Lenka FSP8650 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 68:57 + 12:34
10. Janečková Dagmar EKP6550 VŠTJ Ekonom Praha 69:08 + 12:45
11. Kábrtová Oldřiška BOR8752 OK Jiskra Nový Bor 69:19 + 12:56
12. Rickmeyer Tina 2HD8650 Angy OL 70:37 + 14:14
13. Žandová Marcela SKV9653 TJ Slovan Karlovy Vary 72:13 + 15:50
14. Nádeníčková Pavla NEK0150 Nejdek Orienteering 76:22 + 19:59
15. Šperlová Zuzana 30031 TJ Radon Vysoká pec 77:42 + 21:19
16. Vávrová Sára 60002 StillAliveCZ 79:37 + 23:14
17. Eretová Kateřina SKV8651 TJ Slovan Karlovy Vary 80:57 + 24:34
18. Rydlová Eva FSP8989 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 81:01 + 24:38
19. Blahová Pavla DKP0155 Oddíl OB Kotlářka 84:31 + 28:08
20. Černá Eliška SCP9050 OK Sparta Praha 109:20 + 52:57
D35
5.92 km, 130 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ryšavá Magdalena PGP7650 SK Praga 52:36
2. Dítková Jitka SKV7752 TJ Slovan Karlovy Vary 56:18 + 3:42
3. Havlínová Zuzana SCP8150 OK Sparta Praha 57:42 + 5:06
4. Vodrážková Kateřina VPM7995 KOS Slavia Plzeň 57:54 + 5:18
5. Lošťáková Ivana PGP7763 SK Praga 60:25 + 7:49
6. Chumová Jana SLP7451 OOB Slavia Praha 62:09 + 9:33
7. Hanušová Petra STB8297 TJ Stadion Nový Bor 62:25 + 9:49
8. Blahutová Hanka MFP7953 Matfyz Praha 69:01 + 16:25
9. Křížová Lenka KRL7951 Kometa Kralovice 70:06 + 17:30
10. Pavlíková Jitka LIT8352 KOB Litvínov 70:19 + 17:43
11. Blažková Kristina DKP8251 Oddíl OB Kotlářka 72:37 + 20:01
12. Placková Veronika MLA8250 MLOK Mariánské Lázně 74:11 + 21:35
13. Mesiarkinová Kamila ZBM8282 SK Žabovřesky Brno 74:37 + 22:01
14. Svobodová Jitka VSP7450 USK Praha 74:42 + 22:06
15. Kučerková Romana STB8196 TJ Stadion Nový Bor 79:12 + 26:36
16. Bohuslavová Jana LPM7852 OK Lokomotiva Plzeň 81:48 + 29:12
17. Šitrová Lucie LPM7857 OK Lokomotiva Plzeň 87:57 + 35:21
18. Asterová Jana SLA7451 SKOB Slaný 89:00 + 36:24
19. Bartošová Jana MLA7051 MLOK Mariánské Lázně 89:45 + 37:09
20. Matoušková Kateřina EKP7750 VŠTJ Ekonom Praha 99:23 + 46:47
21. Křížová Darina 30034 TJ Radon Vysoká pec 130:32 + 77:56
22. Pivcová Žaneta MLA8050 MLOK Mariánské Lázně 140:10 + 87:34
23. Hrstková Marie SLA8150 SKOB Slaný 160:37 + 108:01
D45
4.14 km, 50 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tichovská Hana PGP6652 SK Praga 38:57
2. Kamenická Lenka OSN6955 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 41:09 + 2:12
3. Kučerová Marie VSP7551 USK Praha 44:14 + 5:17
4. Melicharová Zdeňka PHK7551 OK 99 Hradec Králové 44:40 + 5:43
5. Rožková Petra RIC7575 OB Říčany 45:18 + 6:21
6. Linková Iva TUR6850 OOB TJ Turnov 47:02 + 8:05
7. Hrstková Dana SJI6051 OK Jihlava 47:59 + 9:02
8. Podmolíková Dagmar TZL7155 SKOB Zlín 48:23 + 9:26
9. Škáchová Petra DKP7054 Oddíl OB Kotlářka 49:50 + 10:53
10. Pecková Ivana EKP6252 VŠTJ Ekonom Praha 49:59 + 11:02
11. Klinkerová Jitka ROZ6450 OK Roztoky 51:03 + 12:06
12. Kolovská Ilona LPM6352 OK Lokomotiva Plzeň 51:49 + 12:52
13. Nešporová Marie TTR7251 OOB Třebíč 53:46 + 14:49
14. Čermáková Monika 190001 19 StillAliveCZ 53:50 + 14:53
15. Halířová Eva BOR6654 OK Jiskra Nový Bor 54:50 + 15:53
16. Němečková Jarmila VSP6650 USK Praha 55:23 + 16:26
17. Kamarytová Martina MLA6651 MLOK Mariánské Lázně 57:20 + 18:23
18. Šoupová Jana LPM6850 OK Lokomotiva Plzeň 57:39 + 18:42
19. Vildmonová Pavla PGP7454 SK Praga 57:58 + 19:01
20. Hudosová Gabriela RIC7299 OB Říčany 58:33 + 19:36
21. Döhler Ute 220003 SV Pechbrunn 59:22 + 20:25
22. Krausová Marcela LCV7351 TJ Lokomotiva Chomutov 59:48 + 20:51
23. Kolářová Michaela SLA7351 SKOB Slaný 60:50 + 21:53
24. Nyklová Helena MFP7550 Matfyz Praha 60:54 + 21:57
25. Čepičková Jana LPM7353 OK Lokomotiva Plzeň 61:45 + 22:48
26. Kubínová Jana SKV6751 TJ Slovan Karlovy Vary 62:23 + 23:26
27. Ždimerová Monika LME6950 SK Los Mělník 62:54 + 23:57
28. Kotenová Klára RIC7252 OB Říčany 63:53 + 24:56
29. Kándlová Adéla DCE7550 KOB Dobřichovice 64:24 + 25:27
30. Kašparová Irena SLA6852 SKOB Slaný 66:58 + 28:01
31. Tenglerová Helena MLA6551 MLOK Mariánské Lázně 67:48 + 28:51
32. Hejduková Jana BSO7250 KOB Baník Sokolov 69:18 + 30:21
33. Bártová Pavla ZVO7152 OB SK Zvole 69:41 + 30:44
34. Millionová Hedvika MAS7351 OOB Aš 79:42 + 40:45
35. Beranová Jana SLA7551 SKOB Slaný 105:20 + 66:23
36. Raymond-Bertrandová Jana SLA7353 SKOB Slaný 129:20 + 90:23
Kavková Dana SCP6150 OK Sparta Praha DISK
Blahová Markéta EKP6951 VŠTJ Ekonom Praha DISK
D55
3.55 km, 60 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kuleva Angelina 2HD5750 Angy OL 36:24
2. Horová Magda VSP5450 USK Praha 44:07 + 7:43
3. Mrázová Pavla DCE5550 KOB Dobřichovice 45:58 + 9:34
4. Zelená Markéta PGP5850 SK Praga 49:48 + 13:24
5. Freyová Michaela KPY6050 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 57:27 + 21:03
6. Kábrtová Iva PEN6350 OK RECO Sport 59:57 + 23:33
7. Krejčová Vlasta SKV6351 TJ Slovan Karlovy Vary 63:27 + 27:03
D65
2.67 km, 30 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nováková Svatava SKV5351 TJ Slovan Karlovy Vary 39:36
2. Procházková Miluše DCE5450 KOB Dobřichovice 39:56 + 0:20
3. Dohnalová Dana VSP5050 USK Praha 43:05 + 3:29
4. Mágrová Ivana LCV5550 TJ Lokomotiva Chomutov 53:24 + 13:48
5. Dlouhá Lenka MAS5150 OOB Aš 67:35 + 27:59
6. Nyklová Helena 0050003 Rudné 75:51 + 36:15
Kubátová Milada PGP4750 SK Praga DISK
D75
2.12 km, 45 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšilová Jana LDC4451 KOB Děčín 43:41
2. Zenkerová Miluše LCV4550 TJ Lokomotiva Chomutov 68:12 + 24:31
H10
1.99 km, 60 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Brabec Zdeněk MAS1001 OOB Aš 18:20
2. Štěrba Lukáš SKV1001 TJ Slovan Karlovy Vary 23:09 + 4:49
3. Ritter Jakub ONO1000 SKOB Ostrov 26:17 + 7:57
4. Balga Filip DKP1104 Oddíl OB Kotlářka 27:59 + 9:39
5. Nehasil František BOR1101 OK Jiskra Nový Bor 38:09 + 19:49
6. Černý Antonín ONO1001 SKOB Ostrov 46:18 + 27:58
7. Placek Nikolas MLA1200 MLOK Mariánské Lázně 49:05 + 30:45
8. Houba Vojtěch KRL1002 Kometa Kralovice 49:12 + 30:52
9. Matějů Eda VLI1200 Slavia Liberec orienteering 65:18 + 46:58
10. Lepší Tadeáš NEK Nejdek Orienteering 66:16 + 47:56
MS Čížek Oldřich NEK0802 Nejdek Orienteering 60:45 + 42:25
H12
2.23 km, 65 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Turek Jakub SKV0801 TJ Slovan Karlovy Vary 21:21
2. Gajda Petr VSP0903 USK Praha 21:37 + 0:16
3. Anděl Robin VPM0901 KOS Slavia Plzeň 23:15 + 1:54
4. Světnický Antonín STE0800 SK SKI-OB Šternberk 23:29 + 2:08
5. Vodrážka Štěpán VPM0802 KOS Slavia Plzeň 24:58 + 3:37
6. Rod Matyáš VSP0803 USK Praha 26:16 + 4:55
6. Pešík Matouš VLI0903 Slavia Liberec orienteering 26:16 + 4:55
8. Krs Jakub VPM0801 KOS Slavia Plzeň 27:34 + 6:13
9. Herman Ondřej MLA0801 MLOK Mariánské Lázně 29:13 + 7:52
10. Placek Tomas MLA0902 MLOK Mariánské Lázně 29:26 + 8:05
11. Kříž Matěj KAM0900 OK Kamenice 29:52 + 8:31
12. Kučera Jakub VSP0900 USK Praha 33:38 + 12:17
13. Zavadil Matěj VSP0904 USK Praha 33:49 + 12:28
14. Mála Matyáš MAS0800 OOB Aš 37:32 + 16:11
15. Křížek Ivo MAS0801 OOB Aš 38:34 + 17:13
16. Láska Vít VPM0804 KOS Slavia Plzeň 40:30 + 19:09
17. Dlouhý Erik 100001 Úvaly 47:58 + 26:37
18. Pjenčák Adam MAS0802 OOB Aš 50:00 + 28:39
MS Kraus Christián 30029 TJ Radon Vysoká pec 34:26 + 13:05
H14
3.99 km, 65 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stehlík Jakub LPM0700 OK Lokomotiva Plzeň 28:38
2. Svoboda Antonín VPM0601 KOS Slavia Plzeň 30:53 + 2:15
3. Meduna Filip ONO0603 SKOB Ostrov 32:55 + 4:17
4. Zápotocký Jiří SLA0800 SKOB Slaný 37:13 + 8:35
5. Bárta Viktor ZVO0601 OB SK Zvole 37:28 + 8:50
6. Myslík Vojtěch ONO0602 SKOB Ostrov 38:40 + 10:02
7. Brabec Matěj MAS0701 OOB Aš 38:52 + 10:14
8. Pávek Štěpán NEK0700 Nejdek Orienteering 39:56 + 11:18
9. Plevný Albert DCH0711 Radioelektronika Cheb 41:02 + 12:24
10. Donda Jakub ONO0700 SKOB Ostrov 46:26 + 17:48
11. Beran František SLA0700 SKOB Slaný 50:56 + 22:18
12. Václavík Martin SLA0601 SKOB Slaný 51:26 + 22:48
13. Havlíček Viktor BSO0602 KOB Baník Sokolov 53:40 + 25:02
14. Kule Oliver ONO0701 SKOB Ostrov 56:06 + 27:28
15. Ječmen Matyáš ONO0600 SKOB Ostrov 56:46 + 28:08
16. Andrš Matěj 30038 TJ Radon Vysoká pec 67:58 + 39:20
17. Slavík Vojtěch 30030 TJ Radon Vysoká pec 129:54 + 101:16
H16
5.72 km, 135 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Titz Adam VSP0401 USK Praha 42:18
2. Zakouřil Matyáš VSP0400 USK Praha 44:17 + 1:59
3. Nemšovský Filip VSP0500 USK Praha 44:33 + 2:15
4. Kodytek Adam SHK0402 OK Slavia Hradec Králové 49:37 + 7:19
5. Rak Tomáš SHK0400 OK Slavia Hradec Králové 51:10 + 8:52
6. Pivec Jan MLA0503 MLOK Mariánské Lázně 54:55 + 12:37
7. Kropáč Filip KRL0503 Kometa Kralovice 63:10 + 20:52
8. Bozděch Tobiáš KPY0504 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 63:21 + 21:03
9. Holešta Jakub KPY0502 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 67:43 + 25:25
10. Slejška Jorik KPY0506 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 69:33 + 27:15
11. Vejražka David KPY0401 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 77:38 + 35:20
12. Valenta Martin KPY0507 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 98:04 + 55:46
13. Žebrák Adam KPY0505 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 104:36 + 62:18
14. Michálek Michal KPY0500 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 105:29 + 63:11
15. Kándl Matěj DCE0500 KOB Dobřichovice 114:53 + 72:35
H18
6.79 km, 135 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gajda Martin KAM0405 OK Kamenice 46:27
2. Světnický František STE0204 SK SKI-OB Šternberk 48:21 + 1:54
3. Tichý Lubomír SHK0303 OK Slavia Hradec Králové 48:32 + 2:05
4. Kolář Šimon SHK0405 OK Slavia Hradec Králové 57:13 + 10:46
5. Kováč František MLA0201 MLOK Mariánské Lázně 59:42 + 13:15
6. Havlíček Albert BSO0304 KOB Baník Sokolov 61:31 + 15:04
7. Weissar Samuel LPM0300 OK Lokomotiva Plzeň 71:20 + 24:53
8. Hejduk Zdeněk BSO0201 KOB Baník Sokolov 77:27 + 31:00
H21
9.31 km, 175 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Veselý Jakub PGP9503 SK Praga 60:38
2. Škoda Jakub DOK8800 OK Doksy 62:03 + 1:25
3. Tichý Radomír SHK0000 OK Slavia Hradec Králové 63:29 + 2:51
4. Kamaryt Tomáš VPM8807 KOS Slavia Plzeň 64:35 + 3:57
5. Zbranek Roman TZL8808 SKOB Zlín 67:46 + 7:08
6. Bauer Lukáš SKV7701 TJ Slovan Karlovy Vary 69:32 + 8:54
7. Kozák Petr KAM6501 OK Kamenice 69:40 + 9:02
8. Bartoš Vojtěch MLA9802 MLOK Mariánské Lázně 70:26 + 9:48
9. Pova Ondřej KRL9304 Kometa Kralovice 70:33 + 9:55
10. Bílý Jakub DOK0104 OK Doksy 70:51 + 10:13
11. Pašek František KAM7600 OK Kamenice 77:21 + 16:43
12. Šunka Jan LOU7600 SK Moravan Louňovice 77:29 + 16:51
13. Šperl Milan 30032 TJ Radon Vysoká pec 78:28 + 17:50
14. Svoboda Ondřej SHK7605 OK Slavia Hradec Králové 78:32 + 17:54
15. Porkert Jan SHK0100 OK Slavia Hradec Králové 79:13 + 18:35
16. Kříž Jan 30033 TJ Radon Vysoká pec 79:38 + 19:00
17. Spazierer Filip 90001 Nejdek 83:07 + 22:29
18. Macura Jan MLA9306 MLOK Mariánské Lázně 84:51 + 24:13
19. Hrouda Martin FSP7612 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 88:12 + 27:34
20. Newiak Nick NEK0101 Nejdek Orienteering 89:20 + 28:42
21. Václavek Tomáš STE5809 SK SKI-OB Šternberk 89:57 + 29:19
22. Kohl Ondřej KPY8600 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 94:29 + 33:51
23. Šrubař Michal ZBM8607 SK Žabovřesky Brno 97:03 + 36:25
24. Šulc Marek MAS9302 OOB Aš 100:40 + 40:02
25. Janeček Jura EKP6701 VŠTJ Ekonom Praha 102:07 + 41:29
26. Frank Jiří MAS9600 OOB Aš 102:29 + 41:51
27. Kamaryt Michal MLA9205 MLOK Mariánské Lázně 108:02 + 47:24
28. Monro Robert 50002 Rudné 112:00 + 51:22
29. Hejduk Jan BSO0001 KOB Baník Sokolov 140:04 + 79:26
H35
7.12 km, 130 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vodrážka Ondřej VPM7702 KOS Slavia Plzeň 53:38
2. Stehlík Petr LPM7903 OK Lokomotiva Plzeň 58:07 + 4:29
3. Nemšovský Petr PGP7602 SK Praga 59:26 + 5:48
4. Rožek David RIC7403 OB Říčany 59:41 + 6:03
5. Leibiger Jens 18D5900 Post SV Dresden 62:55 + 9:17
6. Anděl Robert VPM8001 KOS Slavia Plzeň 65:20 + 11:42
7. Turek Jan SKV7302 TJ Slovan Karlovy Vary 65:47 + 12:09
8. Macek Jiří LIT8401 KOB Litvínov 66:53 + 13:15
9. Richter Friedmar 71D8100 USV TU Dresden 67:00 + 13:22
10. Dubec Pavel SCP8003 OK Sparta Praha 67:45 + 14:07
11. Kovář Jindřich MAS6800 OOB Aš 68:45 + 15:07
12. Kolář Tomáš SLA7103 SKOB Slaný 68:46 + 15:08
13. Fröhlich Martin DKP8207 Oddíl OB Kotlářka 68:55 + 15:17
14. Placek Petr MLA8000 MLOK Mariánské Lázně 69:22 + 15:44
15. Spilka Marek 110001 Český svaz neslyšících sportov 69:35 + 15:57
16. Šrámek Jaromír KSU5801 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 70:43 + 17:05
16. Bořánek Petr VSP7000 USK Praha 70:43 + 17:05
18. Vlašímský Robert SKV7201 TJ Slovan Karlovy Vary 72:28 + 18:50
19. Kautský Jiří SCP8201 OK Sparta Praha 74:25 + 20:47
20. Dvořák Pavel LPM7805 OK Lokomotiva Plzeň 74:30 + 20:52
21. Nehasil David BOR7713 OK Jiskra Nový Bor 74:53 + 21:15
22. Rod Jan VSP7423 USK Praha 74:54 + 21:16
23. Křížek Filip MAS7800 OOB Aš 76:16 + 22:38
24. Slovák Miroslav SHK7704 OK Slavia Hradec Králové 76:48 + 23:10
25. Pilař Karel MAS5501 OOB Aš 79:22 + 25:44
26. Kříž Dušan KRL7800 Kometa Kralovice 81:49 + 28:11
27. Pávek Jiří NEK7700 Nejdek Orienteering 83:26 + 29:48
28. Šitra Vladimír LPM7904 OK Lokomotiva Plzeň 84:54 + 31:16
29. Kábrt Filip 0150001 OK Viníci 113:02 + 59:24
30. Aster Vladimír SLA6500 SKOB Slaný 119:09 + 65:31
31. Pjenčák Roman MAS7501 OOB Aš 124:05 + 70:27
32. Beran Jaroslav SLA7601 SKOB Slaný 124:20 + 70:42
Pavlíček Lubomír KPY7800 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK
Hrstka Pavel SLA7501 SKOB Slaný DISK
Kubánek Adam 140001 I.PSKN Praha DISK
H45
6.64 km, 130 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kučera Jan VSP7302 USK Praha 48:53
2. Podmolík Tomáš TZL6915 SKOB Zlín 51:14 + 2:21
3. Čermák Radek PGP6405 SK Praga 52:59 + 4:06
4. Gajda Jan VSP6801 USK Praha 53:43 + 4:50
5. Blaha Ondřej EKP7002 VŠTJ Ekonom Praha 54:33 + 5:40
6. Pastuszek Jakub VSP7500 USK Praha 54:59 + 6:06
7. Vávra Jaroslav LPU7308 OK Lokomotiva Pardubice 57:08 + 8:15
8. Tichovský Martin PGP6100 SK Praga 58:13 + 9:20
9. Koten Pavel RIC7200 OB Říčany 58:25 + 9:32
10. Němeček Jan VSP6201 USK Praha 59:04 + 10:11
11. Kabát Jan PGP6901 SK Praga 61:30 + 12:37
12. Šritr Martin TUV6802 SOK TJ Turnov 62:58 + 14:05
13. Chum Jaroslav SLP6601 OOB Slavia Praha 64:17 + 15:24
14. Kropáč Jiří KRL6702 Kometa Kralovice 66:31 + 17:38
15. Fišar Miroslav KRL7201 Kometa Kralovice 66:33 + 17:40
16. Kolář Viktor SHK7300 OK Slavia Hradec Králové 67:09 + 18:16
17. Hašek Ondřej VPM6902 KOS Slavia Plzeň 67:25 + 18:32
18. Komín David PGP7405 SK Praga 67:43 + 18:50
19. Šimša Jaromír MFP7100 Matfyz Praha 67:49 + 18:56
20. Valenta Jan ROZ6600 OK Roztoky 67:52 + 18:59
21. Pecka Jan EKP6800 VŠTJ Ekonom Praha 68:44 + 19:51
22. Kohoutek Oldřich BSO7100 KOB Baník Sokolov 69:04 + 20:11
23. Kamaryt Miloš MLA6404 MLOK Mariánské Lázně 69:12 + 20:19
24. Matoušek Petr EKP7503 VŠTJ Ekonom Praha 69:40 + 20:47
25. Balej Jiří KAM7201 OK Kamenice 70:41 + 21:48
26. Krausz Milan FSP6700 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 70:49 + 21:56
27. Straka Lukáš SLA7002 SKOB Slaný 71:29 + 22:36
28. Bílý Petr DOK6800 OK Doksy 71:42 + 22:49
29. Dítko Jan SKV7301 TJ Slovan Karlovy Vary 71:50 + 22:57
30. Zakouřil Václav VSP7401 USK Praha 72:36 + 23:43
31. Urbaník Robert VLI7002 Slavia Liberec orienteering 74:32 + 25:39
32. Mayer Tomáš KSH6900 OB Kašperské Hory 74:33 + 25:40
33. Vlach Miroslav DCH6101 Radioelektronika Cheb 74:57 + 26:04
34. Maleček Vít PGP6801 SK Praga 76:48 + 27:55
35. Döhler Thomas 220004 SV Pechbrunn 79:37 + 30:44
36. Müller Rico 2HD6400 Angy OL 80:12 + 31:19
37. Ždimera Zdeněk LME7000 SK Los Mělník 86:51 + 37:58
38. Weissar Petr LPM7020 OK Lokomotiva Plzeň 87:28 + 38:35
39. Strnad Pavel HCE7100 TJ Hostivice 89:43 + 40:50
40. Šoupa Karel LPM6900 OK Lokomotiva Plzeň 91:27 + 42:34
41. Píchal Jan VSP5202 USK Praha 95:00 + 46:07
42. Kohl Jiří KPY6201 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 95:52 + 46:59
43. Zavadil Vladimír VSP6710 USK Praha 102:02 + 53:09
44. Vejražka Jiří KPY7400 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 110:40 + 61:47
Hýbl Lukáš PGP7504 SK Praga DISK
Svoboda Radek VPM6903 KOS Slavia Plzeň DISK
Jirásek Milan VSP7403 USK Praha DISK
Čepička Ladislav LPM6701 OK Lokomotiva Plzeň DISK
Dobeš Václav KPY5701 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK
H55
4.14 km, 50 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krejčí Jaroslav BOR6302 OK Jiskra Nový Bor 34:22
2. Dikoš Pavel BOR6003 OK Jiskra Nový Bor 35:06 + 0:44
3. Václavek Jiří STE5701 SK SKI-OB Šternberk 37:51 + 3:29
4. Sucharda Jiří BOR5802 OK Jiskra Nový Bor 39:40 + 5:18
5. Jeřábek Luboš JPV6112 Oddíl OS SK Prostějov 40:12 + 5:50
6. Nešpor Jan TTR6101 OOB Třebíč 43:55 + 9:33
7. Vydra Pavel PEN6200 OK RECO Sport 44:35 + 10:13
8. Kirsch Stefan 52D5901 TV Coburg-Neuses 45:04 + 10:42
9. Zenker Norbert 71D5801 USV TU Dresden 45:27 + 11:05
10. Kamenický Radan OSN6004 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 45:55 + 11:33
11. Melichar Igor PHK6504 OK 99 Hradec Králové 46:07 + 11:45
12. Kavka Jiří SCP5900 OK Sparta Praha 48:01 + 13:39
13. Zdráhal Tomáš OOL5301 SK Haná orienteering 54:43 + 20:21
14. Světnický Alexandr OOL6300 SK Haná orienteering 55:08 + 20:46
15. Štěrba Jiří SKV6401 TJ Slovan Karlovy Vary 56:24 + 22:02
16. Hrstka Vladislav JHB5702 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 59:17 + 24:55
17. Pech Jiří LPM5402 OK Lokomotiva Plzeň 62:24 + 28:02
18. Hošek Ladislav SCP6001 OK Sparta Praha 63:15 + 28:53
19. Borovička Milan FSP6104 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 65:48 + 31:26
20. Šváb Jan VSP5801 USK Praha 76:16 + 41:54
H65
3.55 km, 60 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hájek Jan MAS5401 OOB Aš 42:07
2. Pilc Oldřich SPR5100 SK SKI - SPORT Praděd 43:22 + 1:15
3. Babický Tomáš RUM5001 ZOOB Rumburk 43:34 + 1:27
4. Jirásek Jaroslav DCH4701 Radioelektronika Cheb 45:40 + 3:33
5. Novotný Jiří SLP4601 OOB Slavia Praha 47:02 + 4:55
6. Janda Josef JES4701 OK Rakovník 49:10 + 7:03
7. Böhm Eduard 17A4800 ASKÖ Salzburg/Henndorf 50:47 + 8:40
8. Pospíšil Jaromír LDC5301 KOB Děčín 52:29 + 10:22
9. Paukert Milan TJP5000 TJ Sokol Troja 57:55 + 15:48
10. Zelený Vladimír PGP4800 SK Praga 61:33 + 19:26
11. Sklenář Antonín STE4801 SK SKI-OB Šternberk 63:15 + 21:08
12. Mágr Zdeněk LCV5000 TJ Lokomotiva Chomutov 68:40 + 26:33
13. Nosál Stanislav LBE4600 TJ Lokomotiva Beroun 70:37 + 28:30
14. Janoušek Vladimír 210001 Vlašim 73:59 + 31:52
15. Vávra Petr 60003 StillAliveCZ 94:58 + 52:51
H75
2.67 km, 30 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vlach Oldřich BOV4403 TJ Baník Ostrava OKD 37:06
2. Fišák Jan MLA4401 MLOK Mariánské Lázně 37:25 + 0:19
3. Frey Jaromír ONO4100 SKOB Ostrov 44:50 + 7:44
4. Novotný František PUL4200 OOB USK Slavie Ústí n.L. 52:36 + 15:30
5. Sklenář Jan MLA4201 MLOK Mariánské Lázně 53:08 + 16:02
6. Rakovec Miloš SCP4500 OK Sparta Praha 68:07 + 31:01
HD10F
1.96 km, 70 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kučerka Radek STB1101 TJ Stadion Nový Bor 26:54
2. Zámečník Lukáš KAM1100 OK Kamenice 27:27 + 0:33
3. Kropáček Antonín 30017 TJ Radon Vysoká pec 28:52 + 1:58
4. Pastuszek Lukáš VSP1000 USK Praha 30:57 + 4:03
5. Šperlová Kateřina 30012 TJ Radon Vysoká pec 31:29 + 4:35
6. Lebedová Veronika 30020 TJ Radon Vysoká pec 38:29 + 11:35
7. Špička David 30015 TJ Radon Vysoká pec 38:36 + 11:42
8. Pavlík Tobiáš LIT1111 KOB Litvínov 38:57 + 12:03
9. Šebestová Sára 30026 TJ Radon Vysoká pec 39:31 + 12:37
10. Hynková Anna ONO1250 SKOB Ostrov 40:15 + 13:21
11. Pávková Anna NEK1350 Nejdek Orienteering 41:23 + 14:29
12. Rutrle Michal 30013 TJ Radon Vysoká pec 43:33 + 16:39
13. Dlouhá Viki 100002 Úvaly 46:04 + 19:10
14. Slezák Martin 30018 TJ Radon Vysoká pec 48:11 + 21:17
15. Chumová Lada SLP1250 OOB Slavia Praha 48:29 + 21:35
16. Šlapová Sára 30019 TJ Radon Vysoká pec 49:06 + 22:12
17. Gregor Pepa NEK1050 Nejdek Orienteering 53:32 + 26:38
18. Dragoun Jan 30022 TJ Radon Vysoká pec 54:10 + 27:16
19. Pilát Lukáš 30016 TJ Radon Vysoká pec 54:29 + 27:35
20. Škultéty Kristýna NEK1251 Nejdek Orienteering 57:24 + 30:30
21. Šunka Hubert LOU1200 SK Moravan Louňovice 59:45 + 32:51
22. Hrstková Eliška SLA1053 SKOB Slaný 60:31 + 33:37
23. Gregorová Vendula NEK1250 Nejdek Orienteering 75:40 + 48:46
Matoušek Jan EKP1101 VŠTJ Ekonom Praha DISK
Ševčík Vít ONO1100 SKOB Ostrov DISK
T3
3.04 km, 70 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Savičová Gabriela SKV7952 TJ Slovan Karlovy Vary 43:17
2. Kašpar František SLA9800 SKOB Slaný 45:38 + 2:21
3. Balga Jiří DKP7302 Oddíl OB Kotlářka 50:23 + 7:06
4. Vávrová Rút 60001 StillAliveCZ 51:43 + 8:26
5. Žandová Marie SKV6551 TJ Slovan Karlovy Vary 57:31 + 14:14
6. Houbová Hana KRL8251 Kometa Kralovice 61:32 + 18:15
7. Balejová Veronika KAM7253 OK Kamenice 63:57 + 20:40
8. Houba Petr KRL7801 Kometa Kralovice 68:06 + 24:49
9. Kyta Jan Kolemjdoucí 69:41 + 26:24
10. Kroniková Jana SHK7350 OK Slavia Hradec Králové 73:06 + 29:49
11. Novák Jan TJ Slovan Karlovy Vary 75:00 + 31:43
12. Pávková Jana NEK7850 Nejdek Orienteering 75:38 + 32:21
13. Nosková Ivana 20001 Najdrova 80:59 + 37:42
14. Medunová Barbora ONO0599 SKOB Ostrov 91:17 + 48:00
15. Wolf Vojta NEK Nejdek Orienteering 119:34 + 76:17
T4
4.60 km, 90 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pešík Michal JLI7701 OB Jizerky 42:36
2. Kodejš Zdeněk VSP7202 USK Praha 56:53 + 14:17
3. Kosikova Eliska 0240002 dodatecna prihlaska 59:20 + 16:44
4. Ehlerová Petra VSP7855 USK Praha 62:50 + 20:14
5. Bohuňková Veronika 0200001 20 Žádný 73:27 + 30:51
6. Kosikova Helena 0240001 dodatecna prihlaska 77:07 + 34:31
7. Turková Martina SKV7852 TJ Slovan Karlovy Vary 80:53 + 38:17
8. Měchura Václav Kolemjdoucí 91:15 + 48:39
9. Maratová Klára 60004 StillAliveCZ 92:00 + 49:24
10. Váchová Ilona 70001 Ski klub Karlovy Vary, z.s. 92:18 + 49:42
11. Měchurová Marie Kolemjdoucí 92:41 + 50:05
12. Nosek Petr DLT6901 KrOB Rozmarýn Litoměřice 97:20 + 54:44
13. Pohořalá Karolína ROU6850 SKOB Roudnice nad Labem 103:59 + 61:23
14. Nosek Martina DLT7251 KrOB Rozmarýn Litoměřice 106:00 + 63:24
15. Hlavatý Karel SJP4200 KČT Slavoj Praha 139:15 + 96:39
TF/HDR
1.96 km, 70 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pešíková Ela VLI1253 Slavia Liberec orienteering 22:59
2. Václavíková Amálie SLA SKOB Slaný 23:11 + 0:12
3. Bauerová Lucinka 016 LK Slovan Karlovy Vary 24:21 + 1:22
4. Matějů Josef VLI1300 Slavia Liberec orienteering 25:36 + 2:37
5. Pavlík Přemek LIT1414 KOB Litvínov 30:14 + 7:15
6. Monroe Helena 30003 TJ Radon Vysoká pec 31:25 + 8:26
7. Nehasilová Anna BOR1450 OK Jiskra Nový Bor 31:50 + 8:51
8. Lebeda Lukáš 30008 TJ Radon Vysoká pec 34:50 + 11:51
9. Kratochvíl Samuel 30004 TJ Radon Vysoká pec 35:10 + 12:11
10. Šperlová Marie 30001 TJ Radon Vysoká pec 35:24 + 12:25
11. Křížová Ella 30002 TJ Radon Vysoká pec 35:38 + 12:39
12. Kučerková Adéla STB1450 TJ Stadion Nový Bor 44:48 + 21:49
13. Hanušová Lenka STB1350 TJ Stadion Nový Bor 47:23 + 24:24
14. Hanušová Eva STB1550 TJ Stadion Nový Bor 47:38 + 24:39
15. Kratochvílová Melanie 30011 TJ Radon Vysoká pec 50:49 + 27:50
16. Pospíchalová Veronika NEK Nejdek Orienteering 61:48 + 38:49
Vítková Elen 90002 Nejdek DISK
Hašková Veronika VPM1750 KOS Slavia Plzeň DISK