Výsledky závodu: 4. BZL: Onos cup

Datum:
12.01.2020
Místo konání:
Brno - Žabovřesky, hala Rosnička
Pořadatel:
ZBM - SK Žabovřesky Brno
Mapa:
Ředitel závodu:
Zimmermann Štěpán
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Hájek Daniel
Kategorie:
D     H     HDD     ZV    
D
2.10 km, 125 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hiklová Natalia ZBM8350 SK Žabovřesky Brno 16:40
2. Novotná Tereza PHK9255 OK 99 Hradec Králové 17:39 + 0:59
3. Hlavová Hana KON8888 KOB Konice 18:59 + 2:19
4. Tesařová Markéta ZBM9456 SK Žabovřesky Brno 19:44 + 3:04
5. Matulová Lucie ADA8880 OOB Spartak Adamov 19:55 + 3:15
5. Korpasová Tereza TBM9898 KOS TJ Tesla Brno 19:55 + 3:15
7. Chromá Kateřina ZBM9451 SK Žabovřesky Brno 20:07 + 3:27
8. Rotková Markéta ZBM0455 SK Žabovřesky Brno 20:20 + 3:40
9. Barnatová Klára ZBM0352 SK Žabovřesky Brno 20:31 + 3:51
10. Kabáthová Eva ZBM8966 SK Žabovřesky Brno 20:38 + 3:58
11. Štěpánková Kateřina TBM7654 KOS TJ Tesla Brno 21:00 + 4:20
12. Bednaříková Emma ZBM0359 SK Žabovřesky Brno 21:37 + 4:57
13. Bauerová Petra nereg 22:05 + 5:25
14. Mádlová Věra ZBM8951 SK Žabovřesky Brno 22:45 + 6:05
15. Uhnavá Markéta ZBM8485 SK Žabovřesky Brno 22:47 + 6:07
16. Dušková Tereza TBM0554 KOS TJ Tesla Brno 23:17 + 6:37
17. Zháňalová Barbora ZBM9354 SK Žabovřesky Brno 23:30 + 6:50
18. Broschová Lucie RBK7451 SK Radioklub Blansko 24:09 + 7:29
19. Křístková Veronika ZBM8379 SK Žabovřesky Brno 25:08 + 8:28
20. Grycová Petra TBM7467 KOS TJ Tesla Brno 25:28 + 8:48
20. Kubáňová Jana TBM7275 KOS TJ Tesla Brno 25:28 + 8:48
22. La Carbonara Hana TBM7652 KOS TJ Tesla Brno 26:05 + 9:25
23. Šmelíková Hana ASU6999 Magnus Orienteering 26:33 + 9:53
23. Kočová Lenka ZBM8160 SK Žabovřesky Brno 26:33 + 9:53
25. Königová Jana ZBM8661 SK Žabovřesky Brno 26:52 + 10:12
26. Molnárová Monika ZBM9459 SK Žabovřesky Brno 27:04 + 10:24
27. Alžbeta Stehlíková 0240001 S-team 27:53 + 11:13
28. Baláčová Natálie TBM0560 KOS TJ Tesla Brno 28:00 + 11:20
29. Hendrychová Zuzana 0360001 ZBM 28:38 + 11:58
30. Mazálková Klára ZBM0558 SK Žabovřesky Brno 29:17 + 12:37
31. Tesařová Jitka RBK6451 SK Radioklub Blansko 29:53 + 13:13
32. Jégrová Kateřina 0060001 nejsem v klubu 31:04 + 14:24
32. Dittrichová Zuzana KON9175 KOB Konice 31:04 + 14:24
34. Smítalová Jana 0310001 ZBM 31:26 + 14:46
35. Unčovská Martina 0270002 SK Radiosport Bílovice n. S. 32:15 + 15:35
36. Košíková Jana 0020001 Brno 32:37 + 15:57
37. Hájková Radka 0230001 RaHa 33:05 + 16:25
38. Tachovská Kamila 0190001 ZBM 34:48 + 18:08
39. Richterová Nataša ADA7451 OOB Spartak Adamov 34:51 + 18:11
40. Paseková Tereza 0320001 Mabruk 35:22 + 18:42
41. Vršková Dagmar ZBM7850 SK Žabovřesky Brno 36:17 + 19:37
42. Barnatová Hana ZBM7756 SK Žabovřesky Brno 36:27 + 19:47
43. Tomanová Veronika LBM7751 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 36:31 + 19:51
44. Kaděrová Jana 0370001 nereg. 37:48 + 21:08
45. Vrbková Anna nereg 38:36 + 21:56
46. Buráňová Hana 0160002 BzB 39:44 + 23:04
47. Boučková Anna TBM0051 KOS TJ Tesla Brno 40:05 + 23:25
48. Beránková Šárka ZBM7356 SK Žabovřesky Brno 42:51 + 26:11
49. Karničová Adriana nereg 45:12 + 28:32
50. Marková Marta 0050001 Markovi 46:08 + 29:28
51. Králová Nela nereg 47:18 + 30:38
52. Kyclová Jitka LBM7450 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 52:24 + 35:44
Smětáková Ivana HLV8153 KČT - OB Holešov DISK
Drábková Eliška TTR0151 OOB Třebíč DISK
Stašková Petra ZBM8255 SK Žabovřesky Brno DISK
Stehlíková Jana TBM8658 KOS TJ Tesla Brno DISK
Rotková Gabriela 0040001 nereg DISK
H
2.50 km, 140 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hubáček Jonáš LCE9501 OOB TJ Slovan Luhačovice 15:58
2. Rusin Jan LPU0008 OK Lokomotiva Pardubice 16:08 + 0:10
3. Bořil Jan TBM9700 KOS TJ Tesla Brno 16:51 + 0:53
4. Mudrák Štěpán LCE9601 OOB TJ Slovan Luhačovice 17:00 + 1:02
5. Prášil Marek SJI7313 OK Jihlava 17:01 + 1:03
6. Zháňal Jan ZBM8721 SK Žabovřesky Brno 17:06 + 1:08
7. Coufal Jáchym ZBM0200 SK Žabovřesky Brno 17:26 + 1:28
8. Vavrys Johan LCE9302 OOB TJ Slovan Luhačovice 17:27 + 1:29
9. Vedra David TBM7402 KOS TJ Tesla Brno 17:40 + 1:42
10. Strýček Jan ADA0503 OOB Spartak Adamov 17:51 + 1:53
11. Zimmermann Jakub ZBM8928 SK Žabovřesky Brno 17:57 + 1:59
12. Zelinka Jiří MBM8740 O-mikron 17:58 + 2:00
13. Mokrý Stanislav ZBM9202 SK Žabovřesky Brno 18:16 + 2:18
14. Hikl Tomáš ZBM8100 SK Žabovřesky Brno 18:54 + 2:56
15. Hraboš Matěj TBM9547 KOS TJ Tesla Brno 18:57 + 2:59
16. Urbánek Adam ZBM0302 SK Žabovřesky Brno 19:04 + 3:06
17. Šrom Jakub TBM9502 KOS TJ Tesla Brno 19:10 + 3:12
17. Racek Josef ZBM0400 SK Žabovřesky Brno 19:10 + 3:12
19. Kinc Martin 0120001 nereg. 19:11 + 3:13
20. Jordanov Alexandr ZBM9503 SK Žabovřesky Brno 19:23 + 3:25
21. Valenta Jiří LCE9201 OOB TJ Slovan Luhačovice 19:37 + 3:39
22. Mižúr Šimon ZBM9443 SK Žabovřesky Brno 20:06 + 4:08
23. Kožoušek Adam ZBM8512 SK Žabovřesky Brno 20:10 + 4:12
24. Ehl Jiří TBM7701 KOS TJ Tesla Brno 20:21 + 4:23
25. Tomáš Novotný TTR0305 OOB Třebíč 20:35 + 4:37
26. Matula Petr ADA8202 OOB Spartak Adamov 20:37 + 4:39
27. Kyncl Tomáš ZBM7201 SK Žabovřesky Brno 20:40 + 4:42
28. Zřídkaveselý Libor ZBM7207 SK Žabovřesky Brno 21:11 + 5:13
29. Grünwald Martin SBK7903 KOB START Blansko 21:23 + 5:25
30. Rajnošek Matěj 0180001 komín 21:34 + 5:36
31. Odehnal Tomáš ADA0500 OOB Spartak Adamov 21:38 + 5:40
32. Heffner Christian 0080001 KOB Sokol-Pezinok 22:06 + 6:08
33. Šrubař Michal ASU8606 Magnus Orienteering 22:07 + 6:09
34. Zřídkaveselý Adam ZBM0505 SK Žabovřesky Brno 22:16 + 6:18
35. Hübner Jan CTB7902 SK OB Chotěboř 22:17 + 6:19
36. Koča Jaroslav ZBM8206 SK Žabovřesky Brno 22:20 + 6:22
37. Marek Vojtěch ZBM0410 SK Žabovřesky Brno 22:45 + 6:47
38. Kasal Vít ZBM7540 SK Žabovřesky Brno 23:17 + 7:19
39. Staněk Tomáš 0340002 nereg. 23:23 + 7:25
40. Dadák Michal 0210001 neregistrován 23:49 + 7:51
41. Unčovský Jakub 0270003 SK Radiosport Bílovice n. S. 24:14 + 8:16
42. Trš Lubomír PBM7302 TJ Spartak 1. Brněnská 24:15 + 8:17
43. Kořan Pavel VBM7401 VSK Mendelu Brno 24:21 + 8:23
44. Brosch Petr RBK7111 SK Radioklub Blansko 24:41 + 8:43
45. Rotek Pavel ZBM7704 SK Žabovřesky Brno 24:49 + 8:51
46. Urválek Jiří TBM6107 KOS TJ Tesla Brno 24:54 + 8:56
47. Bouška Tomáš ABM9205 KOB ALFA Brno z.s. 24:57 + 8:59
48. Král Jan TBM6901 KOS TJ Tesla Brno 25:10 + 9:12
49. Klieštík Jiří nereg 25:13 + 9:15
50. Odehnal Luděk ADA7400 OOB Spartak Adamov 25:28 + 9:30
51. Kulich Martin ZBM9009 SK Žabovřesky Brno 25:30 + 9:32
52. Aleš David LCE7517 OOB TJ Slovan Luhačovice 25:41 + 9:43
52. Fousek Matěj RBK0402 SK Radioklub Blansko 25:41 + 9:43
54. Cicvárek Ivo ZBM7504 SK Žabovřesky Brno 26:02 + 10:04
55. Kycl Lukáš LBM0300 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 26:08 + 10:10
56. Coufal Svatoš ZBM6700 SK Žabovřesky Brno 26:46 + 10:48
57. Mokrý Pavel ABM6801 KOB ALFA Brno z.s. 26:47 + 10:49
58. Charvát Jan 0220001 nereg. 26:51 + 10:53
59. Korpas Jaroslav LBM6113 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 27:02 + 11:04
60. Suchomel Vít MBM8448 O-mikron 27:11 + 11:13
61. Fousek Martin RBK7801 SK Radioklub Blansko 27:12 + 11:14
62. Svoboda Petr ABM7124 KOB ALFA Brno z.s. 27:23 + 11:25
62. Ženka Ondřej nereg 27:23 + 11:25
64. Hinkelmann Erik ZBM9403 SK Žabovřesky Brno 27:24 + 11:26
65. Rajnošek Zdeněk BZR6301 Bratrstvo Ždárských vrchů 27:51 + 11:53
66. Otoupalík Jan TBM7123 KOS TJ Tesla Brno 27:55 + 11:57
67. Musil Radek 0260001 PRAI 28:26 + 12:28
68. Kurečka Robert ABM7210 KOB ALFA Brno z.s. 28:37 + 12:39
69. Šňupárek Martin TBM7107 KOS TJ Tesla Brno 29:17 + 13:19
70. Macháček Petr ZBM0112 SK Žabovřesky Brno 29:22 + 13:24
71. Beránek Miroslav ZBM7705 SK Žabovřesky Brno 29:33 + 13:35
72. Pecka Lukáš HLV7707 KČT - OB Holešov 29:35 + 13:37
73. Hrazdil Jiří ZBM8418 SK Žabovřesky Brno 29:46 + 13:48
74. Hanžl Tomáš 0280001 - 29:47 + 13:49
75. Šimeček Pavel 29:54 + 13:56
76. Toman Ondřej LBM7517 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 29:55 + 13:57
77. Dohnal Pavel 0150001 Nereg. Dohnal 30:27 + 14:29
78. La Carbonara Claudio TBM7337 KOS TJ Tesla Brno 30:46 + 14:48
79. Lasota Marek 0090001 Lasota - neregistrovaní 31:35 + 15:37
80. Dvořák Petr 31:39 + 15:41
81. Dušek Vladimír TBM7400 KOS TJ Tesla Brno 31:42 + 15:44
82. Šafek Jiří SBK7621 KOB START Blansko 32:28 + 16:30
83. Unčovský Marek 0270001 SK Radiosport Bílovice n. S. 32:41 + 16:43
84. Smítal Rostislav ZBM7903 SK Žabovřesky Brno 32:57 + 16:59
85. Sobotka Petr PZR7008 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 33:49 + 17:51
86. Kycl Miroslav LBM7100 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 34:04 + 18:06
87. Štěpánek Jiří LBM5401 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 35:11 + 19:13
88. Tachovský Vít 0190002 ZBM 35:41 + 19:43
89. Thiemel Jiří ASU8948 Magnus Orienteering 36:10 + 20:12
90. Malý Martin TBM7610 KOS TJ Tesla Brno 36:51 + 20:53
91. Horký Tomáš TBM6747 KOS TJ Tesla Brno 36:57 + 20:59
92. Bok Petr 0070001 neregistrovaný 38:06 + 22:08
93. Nováček Michal 0010003 neregistrovaný 38:21 + 22:23
94. Lončarič Martin 0330003 nereg. 38:53 + 22:55
95. Nevěčný Milan 0290001 nereg. 41:56 + 25:58
96. Nečas Pavel 43:58 + 28:00
97. Polách David ZBM8003 SK Žabovřesky Brno 44:16 + 28:18
98. Hanousek Radim TBM7105 KOS TJ Tesla Brno 45:02 + 29:04
99. Vrbka Michal nereg 45:06 + 29:08
100. Drábek Petr TTR6701 OOB Třebíč 46:11 + 30:13
101. Procházka Jan TBM4907 KOS TJ Tesla Brno 48:30 + 32:32
102. Rudolf Tomáš 0020002 Brno 50:16 + 34:18
Finstrle Luděk ZBM7902 SK Žabovřesky Brno DISK
Vostal Petr TBM7411 KOS TJ Tesla Brno DISK
HDD
1.20 km, 35 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Votava Vojtěch VLI1201 Slavia Liberec orienteering 11:10
2. Koča František ZBM1100 SK Žabovřesky Brno 11:51 + 0:41
3. Hikl Martin ZBM1104 SK Žabovřesky Brno 12:37 + 1:27
4. Schwabová Barbora TBM1188 KOS TJ Tesla Brno 14:51 + 3:41
5. Coufalová Rea ZBM0953 SK Žabovřesky Brno 15:08 + 3:58
6. Kubáň Patrik TBM1001 KOS TJ Tesla Brno 15:42 + 4:32
7. Beránková Kamila ZBM1152 SK Žabovřesky Brno 16:16 + 5:06
8. Kyncl Ondřej ZBM1003 SK Žabovřesky Brno 16:56 + 5:46
8. Fedrová Anežka 0110001 RBK 16:56 + 5:46
10. Hrabec František 0140003 Bez klubové příslušnosti 18:00 + 6:50
11. Grünwald Vít nereg 18:03 + 6:53
12. Broschová Alžběta RBK1151 SK Radioklub Blansko 19:06 + 7:56
13. La Carbonara Noemi TBM1156 KOS TJ Tesla Brno 20:00 + 8:50
14. Beránková Julie ZBM0956 SK Žabovřesky Brno 20:58 + 9:48
15. Paseka Matěj 0320002 Mabruk 22:20 + 11:10
16. Šedová Anna 0320004 Mabruk 22:28 + 11:18
17. Dohnalová Eliška 0150002 Nereg. Dohnal 22:43 + 11:33
18. Hübner Václav TBM1112 KOS TJ Tesla Brno 24:11 + 13:01
19. Urban Jan SBK1234 KOB START Blansko 25:26 + 14:16
20. Malá Lucie TBM1165 KOS TJ Tesla Brno 25:42 + 14:32
21. Tejkal Vašek ADA OOB Spartak Adamov 28:04 + 16:54
22. Vrbková Mariana nereg 28:23 + 17:13
23. Rajnošek Jan 0180002 komín 29:25 + 18:15
24. Růžička Lukáš KSU7849 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 31:34 + 20:24
25. Stehlík Šimon 0240002 S-team 32:50 + 21:40
26. Kalinová Jasmína 0300001 JK 32:59 + 21:49
26. Nováčková Anika 0010001 neregistrovaný 32:59 + 21:49
28. Nováček Kryštof 0010002 neregistrovaný 33:00 + 21:50
29. Stehlík Jakub 0240003 S-team 33:33 + 22:23
30. Trš Josef PBM1501 TJ Spartak 1. Brněnská 34:28 + 23:18
31. Ženková Tereza nereg 35:04 + 23:54
32. Smítal Vendelín ZBM1203 SK Žabovřesky Brno 36:21 + 25:11
33. Aleš Mikuláš ZBM1017 SK Žabovřesky Brno 38:32 + 27:22
34. Alešová Anna ZBM1077 SK Žabovřesky Brno 39:08 + 27:58
35. Skobová Petra ZBM1551 SK Žabovřesky Brno 39:27 + 28:17
36. Zapletalová Emma 41:41 + 30:31
37. Urban Mio SBK1414 KOB START Blansko 42:34 + 31:24
38. Stehlíková Anna 44:56 + 33:46
39. Karpíšek Jonáš ABM0000 KOB ALFA Brno z.s. 51:46 + 40:36
40. Smítalová Ester ZBM1056 SK Žabovřesky Brno 65:16 + 54:06
Kučerová Tereza ZBM0957 SK Žabovřesky Brno DISK
König Teodor ZBM1616 SK Žabovřesky Brno DISK
Kasal Quido nereg DISK
ZV
2.10 km, 95 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Urbánek Tomáš ZBM0604 SK Žabovřesky Brno 14:49
2. Kučera Tomáš ZBM0605 SK Žabovřesky Brno 16:03 + 1:14
3. Brosch Ondřej RBK0606 SK Radioklub Blansko 16:08 + 1:19
4. Tomanová Eliška LBM0651 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 18:18 + 3:29
5. Urválek Jan TBM0707 KOS TJ Tesla Brno 19:01 + 4:12
6. Barnatová Magda ZBM0653 SK Žabovřesky Brno 19:53 + 5:04
7. Čechová Johana TBM0888 KOS TJ Tesla Brno 19:59 + 5:10
8. Zřídkaveselý Martin ZBM0808 SK Žabovřesky Brno 20:09 + 5:20
9. Kycl Michal LBM0500 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 20:17 + 5:28
10. Mlynárik Peter ZBM6526 SK Žabovřesky Brno 20:22 + 5:33
11. Lasota Jan ZBM0603 SK Žabovřesky Brno 20:34 + 5:45
12. Chmelík Aleš VBM4732 VSK Mendelu Brno 21:04 + 6:15
13. Jašek Milan TBM6201 KOS TJ Tesla Brno 21:24 + 6:35
14. Kočová Klára ZBM0850 SK Žabovřesky Brno 21:42 + 6:53
15. Rotková Veronika ZBM0854 SK Žabovřesky Brno 22:38 + 7:49
16. Vrbková Marta RBK0651 SK Radioklub Blansko 22:44 + 7:55
17. Toman Matěj LBM0909 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 23:43 + 8:54
18. Minařík Luboš TBM5711 KOS TJ Tesla Brno 23:50 + 9:01
19. Bauer Emil VBM4410 VSK Mendelu Brno 24:09 + 9:20
20. Dohnal František ZBM0811 SK Žabovřesky Brno 24:15 + 9:26
21. Robotka Libor PBM5303 TJ Spartak 1. Brněnská 24:30 + 9:41
21. Dvořák Michal ABM0402 KOB ALFA Brno z.s. 24:30 + 9:41
23. Zabloudil Pavel TBM5003 KOS TJ Tesla Brno 24:38 + 9:49
24. Grünwald Martin nereg 25:34 + 10:45
25. Marková Eva ZBM0954 SK Žabovřesky Brno 25:35 + 10:46
26. Kos Jiří 0250002 SK-Alpin 25:36 + 10:47
27. Šimek Petr 0250001 SK-Alpin 25:46 + 10:57
28. Kubáňová Tereza TBM0756 KOS TJ Tesla Brno 26:30 + 11:41
29. Kycl Ondřej LBM0501 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 26:56 + 12:07
30. Toufar Jiří 0250003 SK-Alpin 27:10 + 12:21
31. Buráň Zdeněk 0160001 BzB 27:58 + 13:09
32. Jašková Monika TBM6363 KOS TJ Tesla Brno 28:42 + 13:53
33. Procházková Helena TBM5351 KOS TJ Tesla Brno 28:49 + 14:00
34. Karásek Antonín 29:38 + 14:49
35. Dvořák David ABM0702 KOB ALFA Brno z.s. 29:56 + 15:07
36. Vrbková Magdaléna nereg 30:53 + 16:04
37. Jalová Marie RBK5761 SK Radioklub Blansko 31:16 + 16:27
38. Růžička Matěj KSU0901 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 31:22 + 16:33
39. Vrtílek Roman 0100001 Vrtas 73 34:11 + 19:22
40. Vřešťál Jan 0170001 Vřešťál 34:29 + 19:40
41. Neugebauerová Klaudie 0330002 nereg. 34:42 + 19:53
41. Neugebauer Tobiáš 0330001 nereg. 34:42 + 19:53
43. Vrtílková Marie ZBM0960 SK Žabovřesky Brno 35:12 + 20:23
44. Dvořák Václav ABM7302 KOB ALFA Brno z.s. 35:20 + 20:31
45. Králová Denisa TBM0559 KOS TJ Tesla Brno 36:01 + 21:12
46. Fráňa Pavel 0350001 GBM SK-Radiosport Bílovice 36:59 + 22:10
47. Mazálková Veronika ZBM0961 SK Žabovřesky Brno 37:43 + 22:54
48. Malý Matyáš TBM0910 KOS TJ Tesla Brno 37:56 + 23:07
49. Vrtílek Vojtěch ZBM0714 SK Žabovřesky Brno 38:09 + 23:20
50. Hiklová Eva ZBM0755 SK Žabovřesky Brno 47:22 + 32:33
51. Hrůza Vladimír 0130001 nereg 47:32 + 32:43
52. Dvořáková Martina ABM7253 KOB ALFA Brno z.s. 48:58 + 34:09
53. Hesová Iva 0100002 Vrtas 73 49:59 + 35:10
54. Jalový Jaroslav RBK5719 SK Radioklub Blansko 50:14 + 35:25
55. Tomanová Jana LBM4955 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 50:59 + 36:10
La Carbonara Matteo TBM0801 KOS TJ Tesla Brno DISK
Dufek Jan TBM4231 KOS TJ Tesla Brno DISK
Hanousek Prokop TBM0613 KOS TJ Tesla Brno DISK