Výsledky závodu: 1. BZL: Adamna Cup 2019

Datum:
01.12.2019
Místo konání:
Brno, Řečkovice a Medlánky
Pořadatel:
TBM - KOS TJ Tesla Brno
Mapa:
Duhová pole
Ředitel závodu:
Chromý Adam - R3
Hlavní rozhodčí:
Chromý Adam - R3
Stavitel tratí:
Chromý Adam - R3
Kategorie:
D     H     HDD     ZV    
D
3.80 km, 58 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hiklova Natalia ZBM8350 SK Žabovřesky Brno 19:03
2. Mulíčková Markéta ABM0362 KOB ALFA Brno 19:41 + 0:38
3. Kovalančíková Lucia HBB 19:42 + 0:39
4. Novotná Tereza PHK9255 OK 99 Hradec Králové 20:02 + 0:59
5. Kozáková Zdenka TBM7952 KOS TJ Tesla Brno 20:13 + 1:10
6. Chromá Kateřina ZBM9451 SK Žabovřesky Brno 21:01 + 1:58
7. Kabáthová Eva ZBM8966 SK Žabovřesky Brno 21:40 + 2:37
8. Koporová Petra ZBM9353 SK Žabovřesky Brno 22:02 + 2:59
9. Hlavová Hana KON8888 KOB Konice 22:08 + 3:05
10. Matulová Lucie ADA8880 OOB Spartak Adamov 22:34 + 3:31
11. Jeřábková Jitka TZL9453 SKOB Zlín 22:42 + 3:39
12. Uhnavá Markéta ZBM8485 SK Žabovřesky Brno 22:52 + 3:49
13. Opálková Martina BBM0050 BETA URSUS Orienteering 23:06 + 4:03
14. Rotková Markéta ZBM0455 SK Žabovřesky Brno 23:50 + 4:47
15. Perůtková Jindra ZBM8989 SK Žabovřesky Brno 24:04 + 5:01
16. Štěpánková Kateřina TBM7654 KOS TJ Tesla Brno 24:20 + 5:17
17. Mádlová Věra ZBM8951 SK Žabovřesky Brno 24:22 + 5:19
18. La-Carbonara Hana TBM7652 KOS TJ Tesla Brno 24:48 + 5:45
19. Molnárová Monika ZBM9459 SK Žabovřesky Brno 24:57 + 5:54
20. Zsigmond Száva HUN 25:14 + 6:11
21. Botiková Daniela LCE9158 OOB TJ Slovan Luhačovice 25:36 + 6:33
22. Tesařová Markéta ZBM9456 SK Žabovřesky Brno 25:43 + 6:40
23. Tomíčková Dana neregistrovaný 25:47 + 6:44
24. Ptáčková Veronika TBM7374 KOS TJ Tesla Brno 26:27 + 7:24
25. Matušková Jana RBK9999 SK Radioklub Blansko 26:31 + 7:28
26. Kubáňová Jana TBM7275 KOS TJ Tesla Brno 26:37 + 7:34
27. Schwabová Kateřina TBM7371 KOS TJ Tesla Brno 26:39 + 7:36
28. Königová Jana ZBM8661 SK Žabovřesky Brno 26:56 + 7:53
29. Fučíková Hana VBM7751 VSK Mendelu Brno 26:57 + 7:54
30. Broschová Lucie RBK7451 SK Radioklub Blansko 27:01 + 7:58
31. Uhlíková Tereza PGP9162 SK Praga 27:12 + 8:09
32. Bauerová Petra neregistrovaný 27:24 + 8:21
33. Mazalová Monika RBK9252 SK Radioklub Blansko 27:33 + 8:30
34. Mulíčková Eva ABM7469 KOB ALFA Brno 28:03 + 9:00
35. Špirková Anežka LPU9051 OK Lokomotiva Pardubice 28:04 + 9:01
36. Šulerová Hana TBM 28:11 + 9:08
37. Mesiarkinová Kamila ASU8282 Magnus Orienteering 28:40 + 9:37
38. Jemelíková Denisa ZBM 29:29 + 10:26
39. Hiršová Marcela VBM7079 VSK Mendelu Brno 29:31 + 10:28
40. Kočová Lenka ZBM8160 SK Žabovřesky Brno 29:42 + 10:39
41. Dušková Tereza TBM0554 KOS TJ Tesla Brno 29:45 + 10:42
42. JItka Košíková VSP7799 USK Praha 29:48 + 10:45
43. Nedbálková Hana ZBM9755 SK Žabovřesky Brno 30:07 + 11:04
44. Janíková Marie UBM7852 MENISKOS Brno 30:46 + 11:43
45. Dvořáková Hana ZBM8676 SK Žabovřesky Brno 31:23 + 12:20
46. Šťastná Viktorie neregistrovaný 31:29 + 12:26
47. Finstrlová Alena ZBM7550 SK Žabovřesky Brno 31:33 + 12:30
48. Smětáková Ivana HLV8153 KČT - OB Holešov 31:43 + 12:40
49. Jégrová Kateřina neregistrovaný 31:55 + 12:52
50. Vršková Dagmar ZBM7850 SK Žabovřesky Brno 32:19 + 13:16
51. Jemelíková Lada VBM6555 VSK Mendelu Brno 32:44 + 13:41
52. Jégrová Eliška neregistrovaný 33:10 + 14:07
53. Stehlíková Jana TBM8658 KOS TJ Tesla Brno 33:13 + 14:10
54. Zajíčková Lenka TBM7152 KOS TJ Tesla Brno 33:25 + 14:22
55. Tomanová Veronika LBM7751 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 33:31 + 14:28
56. Doušková Vlasta TBM7060 KOS TJ Tesla Brno 33:33 + 14:30
57. Čelechovská Zora UBM7451 MENISKOS Brno 34:06 + 15:03
58. Hendrychová Zuzana ZBM8954 SK Žabovřesky Brno 34:55 + 15:52
59. Boncina Abigael Vanessa SLO 35:39 + 16:36
60. Drábková Eliška TTR0151 OOB Třebíč 35:46 + 16:43
61. Tachovská Kamila ZBM7655 SK Žabovřesky Brno 36:48 + 17:45
62. Kučerová Renata ZBM7654 SK Žabovřesky Brno 37:47 + 18:44
63. Hrušková Lenka ZBM6251 SK Žabovřesky Brno 37:55 + 18:52
64. Hájková Radka neregistrovaný 38:09 + 19:06
65. Kroutilová Eva TBM7861 KOS TJ Tesla Brno 38:52 + 19:49
66. Rotková Gabriela neregistrovaný 38:59 + 19:56
67. Miková Iva TBM7071 KOS TJ Tesla Brno 40:14 + 21:11
68. Richterová Nataša ADA7451 OOB Spartak Adamov 40:50 + 21:47
69. Urbánková Lenka ZBM7551 SK Žabovřesky Brno 42:13 + 23:10
70. Dovrtělová Gabriela Přibyl neregistrovaný 47:18 + 28:15
71. Paseková Tereza neregistrovaný 47:31 + 28:28
72. Košíková Jana neregistrovaný 47:36 + 28:33
73. Králová Nela neregistrovaný 47:38 + 28:35
74. Vaculínová Hana TBM8354 KOS TJ Tesla Brno 48:38 + 29:35
75. Kurečková Dana ABM7650 KOB ALFA Brno 49:54 + 30:51
76. Kozlova Slavka neregistrovaný 50:15 + 31:12
77. Kyclová Jitka LBM7450 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 55:48 + 36:45
Stehlíková Alžbeta neregistrovaný DISK
Šichová Radka ZBM8051 SK Žabovřesky Brno DISK
Beránková Šárka ZBM7356 SK Žabovřesky Brno DISK
Boučková Daniela Hanousková TBM7282 KOS TJ Tesla Brno DISK
Buráňová Hana neregistrovaný DISK
Hlavová Miroslava KON6389 KOB Konice DISK
H
4.40 km, 70 m, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Přibyl Bronislav TZL8603 SKOB Zlín 20:06
2. Urbánek Adam ZBM0302 SK Žabovřesky Brno 20:21 + 0:15
3. Burda Matěj BOR9608 OK Jiskra Nový Bor 20:24 + 0:18
4. Mokrý Stanislav ZBM9202 SK Žabovřesky Brno 20:29 + 0:23
5. Zimmermann Jakub TBM8911 KOS TJ Tesla Brno 20:33 + 0:27
6. Brlica Pavel ZBM9302 SK Žabovřesky Brno 20:44 + 0:38
7. Hruška Jakub ZBM9515 SK Žabovřesky Brno 21:11 + 1:05
8. Bravený Adam VBM8801 VSK Mendelu Brno 21:24 + 1:18
9. Jordanov Alexandr ZBM9503 SK Žabovřesky Brno 21:25 + 1:19
10. Ehl Jiří TBM7701 KOS TJ Tesla Brno 21:30 + 1:24
11. Neyer Gilles de BEL 21:52 + 1:46
12. Mazal Zdeněk VBM8103 VSK Mendelu Brno 22:04 + 1:58
13. Bravený Vít ZBM9102 SK Žabovřesky Brno 22:16 + 2:10
14. Skřivánek Marcel JPV7713 Oddíl OS SK Prostějov 22:22 + 2:16
15. Hikl Tomáš ZBM8100 SK Žabovřesky Brno 22:43 + 2:37
16. Šrom Jakub TBM9502 KOS TJ Tesla Brno 22:52 + 2:46
17. Pelikan Jozef HBB 22:55 + 2:49
18. Novotný Tomáš TTR0305 OOB Třebíč 22:58 + 2:52
19. Komenda Jan ZBM9902 SK Žabovřesky Brno 23:15 + 3:09
20. Marek Vojtěch ZBM0410 SK Žabovřesky Brno 23:17 + 3:11
21. Kukurugya Šimon 43S 24:02 + 3:56
22. Stehlík Ondřej neregistrovaný 24:08 + 4:02
23. Grünwald Martin SBK7903 KOB START Blansko 24:29 + 4:23
24. Odehnal Tomáš ADA0500 OOB Spartak Adamov 24:31 + 4:25
25. Koča Jaroslav ZBM8206 SK Žabovřesky Brno 24:52 + 4:46
26. Mudrák Pavel TBM6900 KOS TJ Tesla Brno 24:59 + 4:53
27. Florián Vojtěch ABM9901 KOB ALFA Brno 25:09 + 5:03
28. Kavan Tomáš TBM8603 KOS TJ Tesla Brno 25:22 + 5:16
29. Dvořáček Petr TBM7013 KOS TJ Tesla Brno 25:29 + 5:23
30. Cícha Matěj TTR0102 OOB Třebíč 25:35 + 5:29
31. Mazur Yevhen UKR 25:40 + 5:34
32. Kořan Pavel VBM7401 VSK Mendelu Brno 25:55 + 5:49
33. Aleš David LCE7517 OOB TJ Slovan Luhačovice 26:03 + 5:57
34. Liščinský Tomáš ZBM8411 SK Žabovřesky Brno 26:26 + 6:20
35. Hanousek Matěj RBK0404 SK Radioklub Blansko 26:33 + 6:27
36. Cícha Václav TTR0401 OOB Třebíč 26:37 + 6:31
37. Pernička Petr TZL7336 SKOB Zlín 26:38 + 6:32
38. Picek Jan TJN9101 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 26:53 + 6:47
39. Mulíček Ondřej ABM7405 KOB ALFA Brno 26:54 + 6:48
40. Pölzelbauer Michael neregistrovaný 27:05 + 6:59
41. Suk Pavel neregistrovaný 27:21 + 7:15
42. Less Áron HUN 27:30 + 7:24
43. Kycl Lukáš LBM0300 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 27:33 + 7:27
44. Hrazdil Jirka ZBM8418 SK Žabovřesky Brno 27:34 + 7:28
45. Hinkelmann Erik ZBM9403 SK Žabovřesky Brno 27:37 + 7:31
46. Kožoušek Adam ZBM8512 SK Žabovřesky Brno 27:39 + 7:33
47. Svoboda Petr ABM7124 KOB ALFA Brno 28:00 + 7:54
48. Pauschek Karel ZBM8509 SK Žabovřesky Brno 28:03 + 7:57
49. Fousek Martin RBK7801 SK Radioklub Blansko 28:05 + 7:59
50. Král Jan TBM6901 KOS TJ Tesla Brno 28:08 + 8:02
51. Klieštík Jiří GBM 28:09 + 8:03
52. Smolík Václav neregistrovaný 28:41 + 8:35
53. Baše Tomáš ZBM7402 SK Žabovřesky Brno 28:51 + 8:45
54. Mokrý Pavel ABM6801 KOB ALFA Brno 28:56 + 8:50
55. Bažant Ladislav neregistrovaný 28:57 + 8:51
56. Marián Bartoš VSP8201 USK Praha 29:03 + 8:57
57. Ženka Ondřej neregistrovaný 29:10 + 9:04
58. Musil Radek neregistrovaný 29:25 + 9:19
59. Trš Lubomír PBM7302 TJ Spartak 1. Brněnská 29:28 + 9:22
60. Odehnal Luděk ADA7400 OOB Spartak Adamov 29:39 + 9:33
61. Lasota Marek neregistrovaný 30:04 + 9:58
62. Thiemel Jiří ASU8948 Magnus Orienteering 30:15 + 10:09
63. Pecka Lukáš HLV7707 KČT - OB Holešov 31:03 + 10:57
64. Hanousek Kamil RBK7401 SK Radioklub Blansko 31:03 + 10:57
65. Tkachenko Vasyl UKR 31:11 + 11:05
66. Kurečka Robert ABM7210 KOB ALFA Brno 31:13 + 11:07
67. Podhrázský Zbyšek ZBM8202 SK Žabovřesky Brno 32:13 + 12:07
68. Denemarek Ivo BBM7901 BETA URSUS Orienteering 32:35 + 12:29
69. Škvor Jan neregistrovaný 32:37 + 12:31
70. Tomíček Oldřich neregistrovaný 32:38 + 12:32
71. Dušek Vladimír TBM7400 KOS TJ Tesla Brno 32:40 + 12:34
72. Cícha Radek TTR7503 OOB Třebíč 32:52 + 12:46
73. Malý Martin TBM7610 KOS TJ Tesla Brno 32:58 + 12:52
74. Zelený Vladan ZBM0405 SK Žabovřesky Brno 33:03 + 12:57
75. Hažmuk Ivo GBM 33:18 + 13:12
76. Karlík Jan TBM8809 KOS TJ Tesla Brno 33:22 + 13:16
77. Otoupalík Jan TBM7123 KOS TJ Tesla Brno 34:21 + 14:15
78. Neagu George ROU 34:23 + 14:17
79. Tachovský Vít neregistrovaný 34:33 + 14:27
80. Hadrava Václav neregistrovaný 34:33 + 14:27
81. Babula Kamil neregistrovaný 35:34 + 15:28
82. Beránek Miroslav ZBM7705 SK Žabovřesky Brno 35:36 + 15:30
83. Kozel Jiří ABM8101 KOB ALFA Brno 36:00 + 15:54
84. Sobotka Petr PZR7008 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 36:42 + 16:36
85. Nekula Tomáš neregistrovaný 36:48 + 16:42
86. Novotný Petr neregistrovaný 37:32 + 17:26
87. Kycl Miroslav LBM7100 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 38:54 + 18:48
88. Dvořák Miloš BBM7300 BETA URSUS Orienteering 39:55 + 19:49
89. Polách David ZBM8003 SK Žabovřesky Brno 41:27 + 21:21
90. Viktorin Petr neregistrovaný 42:08 + 22:02
91. Drábek Petr TTR6701 OOB Třebíč 42:23 + 22:17
92. Hruška Tomáš ZBM6401 SK Žabovřesky Brno 42:34 + 22:28
93. Vostal Petr TBM7411 KOS TJ Tesla Brno 42:46 + 22:40
94. Nevěčný Milan neregistrovaný 43:58 + 23:52
95. Stejskal Ondřej LBM8801 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 52:53 + 32:47
96. Pošta Jiří neregistrovaný 53:54 + 33:48
97. Růžička Tomáš VBM8406 VSK Mendelu Brno 57:37 + 37:31
König Lukáš ZBM8001 SK Žabovřesky Brno DISK
Racek Josef ZBM0400 SK Žabovřesky Brno DISK
Fousek Matěj RBK0402 SK Radioklub Blansko DISK
Rajnoha David TBM0003 KOS TJ Tesla Brno DISK
Rotek Pavel ZBM7704 SK Žabovřesky Brno DISK
Račanský Jakub TBM0503 KOS TJ Tesla Brno DISK
Pavelka Jan MBM8500 O-mikron DISK
Rajnoha Miroslav UBM7104 MENISKOS Brno DISK
Autrata Daniel TBM9012 KOS TJ Tesla Brno DISK
Berezovskyi Vasyl UKR DISK
Urbánek Petr ZBM7303 SK Žabovřesky Brno DISK
Drábek Vojtěch TTR0103 OOB Třebíč DISK
Matuška Pavel RBK7001 SK Radioklub Blansko DISK
Cristea Marcel ROU DISK
Dohnal Pavel neregistrovaný DISK
Kohut Tomáš neregistrovaný DISK
Bok Petr neregistrovaný DISK
HDD
1.60 km, 30 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šicha Matěj ZBM1002 SK Žabovřesky Brno 18:00
2. Schwabová Barbora TBM1188 KOS TJ Tesla Brno 18:30 + 0:30
3. Koča František ZBM1100 SK Žabovřesky Brno 18:43 + 0:43
4. Ferenčák Mikuláš ZBM0912 SK Žabovřesky Brno 19:09 + 1:09
5. Beránková Kamila ZBM1152 SK Žabovřesky Brno 19:48 + 1:48
6. Janík Jan UBM1301 MENISKOS Brno 20:22 + 2:22
7. Jašek Vít ABR1111 A-team NOVO Bruntál 21:13 + 3:13
8. Hikl Martin neregistrovaný 21:36 + 3:36
9. Francová Hedvika TBM1079 KOS TJ Tesla Brno 22:10 + 4:10
10. Kroutilová Eliška TBM1361 KOS TJ Tesla Brno 22:27 + 4:27
11. Kučerová Tereza ZBM0957 SK Žabovřesky Brno 23:50 + 5:50
12. Slavíková Anna CHA 24:05 + 6:05
13. Skřivanek František TBM1108 KOS TJ Tesla Brno 25:35 + 7:35
14. Šilar Martin UBM1101 MENISKOS Brno 25:40 + 7:40
15. Kroutil Tadeáš TBM0928 KOS TJ Tesla Brno 25:59 + 7:59
16. Nekula Ondřej neregistrovaný 26:10 + 8:10
17. Kozel Kryštof neregistrovaný 26:53 + 8:53
18. Bašeová Jolana ZBM1051 SK Žabovřesky Brno 26:56 + 8:56
19. Kubáň Patrik TBM1001 KOS TJ Tesla Brno 27:45 + 9:45
20. Stehlíková Anna neregistrovaný 27:50 + 9:50
21. Šťastná Daniela A. neregistrovaný 28:03 + 10:03
22. Slámová Eliška neregistrovaný 28:12 + 10:12
23. Fedrová Anežka RBK 28:24 + 10:24
24. Tomíčková Eliška TBM1054 KOS TJ Tesla Brno 28:58 + 10:58
25. Šichová Zuzana ZBM1155 SK Žabovřesky Brno 32:04 + 14:04
26. Slavík Martin neregistrovaný 33:33 + 15:33
27. Beránková Julie ZBM0956 SK Žabovřesky Brno 34:15 + 16:15
28. Vaculín Vilém TBM1305 KOS TJ Tesla Brno 34:27 + 16:27
29. Tomíčková Ivana TBM1364 KOS TJ Tesla Brno 35:13 + 17:13
30. Janča Ondřej TBM1304 KOS TJ Tesla Brno 37:31 + 19:31
31. Dvořák Jakub neregistrovaný 39:10 + 21:10
32. Dohnalová Eliška neregistrovaný 39:54 + 21:54
33. Fučíková Ema neregistrovaný 40:32 + 22:32
34. Skobová Petra ZBM1551 SK Žabovřesky Brno 42:07 + 24:07
35. Malá Lucie TBM1165 KOS TJ Tesla Brno 45:18 + 27:18
36. Zelená Berenika ZBM1251 SK Žabovřesky Brno 45:31 + 27:31
37. Burdilák Robin neregistrovaný 48:41 + 30:41
38. Kozáková Michaela TBM1552 KOS TJ Tesla Brno 49:47 + 31:47
39. Kozáková Zuzana TBM1352 KOS TJ Tesla Brno 51:13 + 33:13
40. Kozák Vojtěch TBM1101 KOS TJ Tesla Brno 51:49 + 33:49
41. Pavelka Jindřich MBM1717 O-mikron 54:48 + 36:48
42. Ptáčková Lucie TBM1372 KOS TJ Tesla Brno 62:47 + 44:47
Franc Jáchym TBM1110 KOS TJ Tesla Brno DISK
Paseka Matěj neregistrovaný DISK
ZV
3.50 km, 56 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Urbánek Tomáš ZBM0604 SK Žabovřesky Brno 18:05
2. Koča Vojtěch ZBM0602 SK Žabovřesky Brno 18:41 + 0:36
3. Brosch Ondřej RBK0606 SK Radioklub Blansko 20:36 + 2:31
4. Urválek Jan TBM0707 KOS TJ Tesla Brno 21:07 + 3:02
5. Urválek Jiří TBM6107 KOS TJ Tesla Brno 21:11 + 3:06
6. Doušková Hana TBM0659 KOS TJ Tesla Brno 21:38 + 3:33
7. Marek Filip ZBM0706 SK Žabovřesky Brno 21:54 + 3:49
8. Finstrlová Kristýna ZBM0752 SK Žabovřesky Brno 21:58 + 3:53
9. Bulička Martin ZBM0807 SK Žabovřesky Brno 22:17 + 4:12
10. Lasota Jan ZBM0603 SK Žabovřesky Brno 22:29 + 4:24
11. Hlaváčová Lucie TBM0660 KOS TJ Tesla Brno 22:30 + 4:25
12. Barnatová Magda ZBM0653 SK Žabovřesky Brno 23:38 + 5:33
13. Tomanová Eliška LBM0651 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 23:51 + 5:46
14. Podgaietskyi Andrii UKR 24:29 + 6:24
15. Jordanov Nikolaj VBM6501 VSK Mendelu Brno 25:04 + 6:59
16. Grünwald Martin neregistrovaný 25:18 + 7:13
17. Jašek Milan TBM6201 KOS TJ Tesla Brno 26:12 + 8:07
18. Kurečková Klára ABM0657 KOB ALFA Brno 26:15 + 8:10
19. Račanský Jiří TBM0706 KOS TJ Tesla Brno 26:24 + 8:19
20. Bončina Igor SLO 27:02 + 8:57
21. Baše Matěj ZBM0509 SK Žabovřesky Brno 27:22 + 9:17
22. Komenda Jakub neregistrovaný 27:44 + 9:39
23. Pospíšil Jaromír PZR4417 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 29:04 + 10:59
24. Kycl Ondřej LBM0501 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 29:52 + 11:47
25. Janíková Anna UBM0855 MENISKOS Brno 30:04 + 11:59
26. Hažmuková Jarmila GBM 30:23 + 12:18
27. Hlava Miroslav KON6515 KOB Konice 30:32 + 12:27
28. Tesařová Jitka RBK6451 SK Radioklub Blansko 30:45 + 12:40
29. Debehogne Jean Noël BEL 30:48 + 12:43
30. Kos Jiří neregistrovaný 31:04 + 12:59
31. Franc Kryštof TBM0817 KOS TJ Tesla Brno 31:41 + 13:36
32. Cidlík Zdeněk neregistrovaný 32:02 + 13:57
33. Zabloudil Pavel TBM5003 KOS TJ Tesla Brno 32:04 + 13:59
34. Stará Pavla BOV4251 TJ Baník Ostrava OKD 32:19 + 14:14
35. Kroutil Jošt TBM0712 KOS TJ Tesla Brno 32:19 + 14:14
36. Karásek Antonín neregistrovaný 32:24 + 14:19
37. Šimek Petr neregistrovaný 32:28 + 14:23
38. Buráň Zdeněk neregistrovaný 32:34 + 14:29
39. Kočová Klára ZBM0850 SK Žabovřesky Brno 33:14 + 15:09
40. Jašková Monika TBM6363 KOS TJ Tesla Brno 34:00 + 15:55
41. Skřivánková Anna neregistrovaný 34:01 + 15:56
42. Kycl Michal LBM0500 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 34:30 + 16:25
43. Fráňa Pavel GBM 34:58 + 16:53
44. Pražanová Julie ABM0554 KOB ALFA Brno 34:59 + 16:54
45. Toufar Jiří neregistrovaný 35:22 + 17:17
46. Lasota Jakub neregistrovaný 36:02 + 17:57
47. Bravená Alexandra VBM6155 VSK Mendelu Brno 37:05 + 19:00
48. Dohnal František ZBM0811 SK Žabovřesky Brno 37:20 + 19:15
49. Rotková Veronika ZBM0854 SK Žabovřesky Brno 38:37 + 20:32
50. Mudráková Michaela neregistrovaný 38:41 + 20:36
51. Dvořáková Lucie BBM0750 BETA URSUS Orienteering 41:03 + 22:58
52. Dvořák Jakub BBM0502 BETA URSUS Orienteering 41:44 + 23:39
53. Hrůza Vladimír neregistrovaný 41:51 + 23:46
54. Vřešťál Jan neregistrovaný 42:51 + 24:46
55. Richter Rudolf ADA0601 OOB Spartak Adamov 43:12 + 25:07
56. Gawel Jiří BBM 45:46 + 27:41
57. Janíková Klára UBM1053 MENISKOS Brno 46:11 + 28:06
58. Dojiva Mikuláš neregistrovaný 55:15 + 37:10
59. Odehnalová Tereza ADA0851 OOB Spartak Adamov 74:58 + 56:53
Ptáčková Julie TBM0980 KOS TJ Tesla Brno DISK
Kříž Pavel PZR4800 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou DISK
Kučera Tomáš ZBM0605 SK Žabovřesky Brno DISK
Chmelík Aleš VBM4732 VSK Mendelu Brno DISK
Šuler Josef TBM6005 KOS TJ Tesla Brno DISK
Malý Matyáš TBM0910 KOS TJ Tesla Brno DISK
Peňázová Charlotte ZBM0860 SK Žabovřesky Brno DISK
Hiklová Eva neregistrovaný DISK