Výsledky závodu: 6. závod zimní ligy Hanácké oblasti

Datum:
14.12.2019
Místo konání:
Horka nad Moravou - Sluňákov (centrum ekologických aktivit)
Pořadatel:
UOL - SOB Olomouc
Mapa:
Sluňákov
Ředitel závodu:
Bídová Markéta
Hlavní rozhodčí:
Rajman Filip
Stavitel tratí:
Raclavská Vlaďka, Dostál František
Kategorie:
D10     D14     D18     D19     D35     D50     H10     H14     H18     H19     H35     H50     HDR     P    
D10
1.30 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kundratová Eva TZL0950 C SKOB Zlín 11:30
2. Paulíčková Adela UOL0951 C SOB Olomouc 12:55 + 1:25
3. Jordánová Nelly KSU1050 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 13:29 + 1:59
4. Tomášková Anna STE1051 C SK SKI-OB Šternberk 13:54 + 2:24
5. Zbíralová Kateřina UOL1151 C SOB Olomouc 22:40 + 11:10
6. Bábková Amálie PTE1051 C TJ Sokol Ptení 23:40 + 12:10
7. Tichá Anna SSU1150 C SK Severka Šumperk 23:47 + 12:17
8. Matyšková Stela PLU1150 C TJ SOKOL Plumlov 27:57 + 16:27
D14
1.80 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jílková Pavla UOL0753 B SOB Olomouc 14:56
2. Benešová Anežka KON0757 C KOB Konice 15:56 + 1:00
3. Rozsívalová Adéla KON0760 B KOB Konice 19:15 + 4:19
4. Vavrdová Karolína PTE0880 C TJ Sokol Ptení 27:53 + 12:57
Janků Karolína UOL0751 B SOB Olomouc DISK
D18
2.70 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jílková Lenka UOL0654 A SOB Olomouc 25:36
2. Šaňáková Marie UOL0651 B SOB Olomouc 27:26 + 1:50
3. Kopecká Nela UOL0650 B SOB Olomouc 27:41 + 2:05
Střídová Adéla NNN C Neregistrovaní DISK
D19
3.10 km, 23 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kavánková Iva TZL9753 C SKOB Zlín 24:16
2. Paulíčková Tereza UOL0750 B SOB Olomouc 27:35 + 3:19
3. Uvizlová Radka STH8451 C SK Studenec 27:43 + 3:27
4. Lorencová Linda PLU7676 C TJ SOKOL Plumlov 31:31 + 7:15
5. Mesiarkinová Kamila ASU8282 C Magnus Orienteering 31:47 + 7:31
6. Muchová Barbora KVS8550 C SKOB Kobra Vsetín 37:08 + 12:52
7. Smičková Katarína UOL C SOB Olomouc 40:05 + 15:49
Tichá Veronika TZL9951 R SKOB Zlín DISK
Blažková Kristina UOL9150 C SOB Olomouc DISK
D35
2.70 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kunzová Ivana BBM7155 C BETA URSUS Orienteering 30:18
2. Kundratová Jana TZL7350 C SKOB Zlín 30:34 + 0:16
3. Sochorová Hana HAV6250 C OB Havířov 32:38 + 2:20
4. Rozsívalová Petra KON8063 C KOB Konice 34:46 + 4:28
5. Ženčáková Marie 0120002 C 34:47 + 4:29
6. Tomášková Petra STE8250 C SK SKI-OB Šternberk 35:41 + 5:23
7. Benešová Petra KON7575 C KOB Konice 36:20 + 6:02
8. Krčová Martina KSU7272 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 36:33 + 6:15
9. Mikošková Iveta STE7150 C SK SKI-OB Šternberk 40:13 + 9:55
10. Zrůbková Dana PTE C TJ Sokol Ptení 65:37 + 35:19
Zbraňková Magda STE7352 C SK SKI-OB Šternberk DISK
D50
2.30 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jirková Renata ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov 21:14
2. Felklová Jarmila 0120004 C 28:39 + 7:25
3. Jeřábková Jana UOL6954 C SOB Olomouc 30:36 + 9:22
H10
1.30 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Macek Vojtech 0050001 C 11:30
2. Macek Jindrich 0050002 C 12:31 + 1:01
3. Jordán Dominik KSU1000 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 14:32 + 3:02
4. Čeřovský Filip KON1010 C KOB Konice 14:40 + 3:10
5. Rozsíval Martin KON1022 C KOB Konice 15:39 + 4:09
6. Kratochvíl David HOB1101 C SKOB Horní Benešov 21:46 + 10:16
H14
2.30 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Světnický Antonín STE0800 B SK SKI-OB Šternberk 17:22
2. Kundrata Vít TZL0700 B SKOB Zlín 19:39 + 2:17
3. Janeček Jáchym UOL0700 B SOB Olomouc 23:04 + 5:42
4. Mikoška Jan STE0807 C SK SKI-OB Šternberk 23:15 + 5:53
5. Švec Sebastián UOL C SOB Olomouc 23:30 + 6:08
6. Robenek Jiří UOL0701 C SOB Olomouc 25:59 + 8:37
7. Tomášek Josef STE0808 B SK SKI-OB Šternberk 36:16 + 18:54
Andrle Ondřej UOL C SOB Olomouc DISK
H18
2.80 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jordán Alexandr KSU0626 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 24:40
2. Sarazin Julien Pierre UOL0303 B SOB Olomouc 24:44 + 0:04
3. Lexa Martin NNN C Neregistrovaní 25:05 + 0:25
4. Karásek Antonín PLU0503 B TJ SOKOL Plumlov 28:24 + 3:44
5. Mach Šimon NNN C Neregistrovaní 29:54 + 5:14
6. Kobylka David ASU0546 C Magnus Orienteering 33:25 + 8:45
7. Obrtlík Ondřej NNN C Neregistrovaní 39:56 + 15:16
8. Malíček Antonín NNN C Neregistrovaní 39:58 + 15:18
9. Peřina Petr NNN C Neregistrovaní 62:19 + 37:39
10. Zkvašil Jakub NNN C Neregistrovaní 68:10 + 43:30
10. Vykopal Pavel NNN C Neregistrovaní 68:10 + 43:30
12. Šándor Jaromír NNN C Neregistrovaní 68:17 + 43:37
13. Přichystal Karel NNN C Neregistrovaní 68:40 + 44:00
14. Skopal Jakub NNN C Neregistrovaní 73:22 + 48:42
Kubját Jaromír NNN C Neregistrovaní DISK
Krätchmar Karel NNN C Neregistrovaní DISK
Čecháček Adam UOL0402 C SOB Olomouc DISK
H19
3.60 km, 30 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zbranek Roman TZL8808 R SKOB Zlín 22:31
2. Beneš Jindřich KON0404 A KOB Konice 25:04 + 2:33
3. Zdráhal Tomáš OOL8801 C SK Haná orienteering 25:43 + 3:12
4. Svoboda Radek STE0207 A SK SKI-OB Šternberk 27:06 + 4:35
5. Zapletal Martin STE8500 C SK SKI-OB Šternberk 30:27 + 7:56
6. Kundrata Jan TZL0203 B SKOB Zlín 32:10 + 9:39
7. Možný Stanislav PVP7700 C VSK Přírodní vědy Praha 34:18 + 11:47
8. Matyšek Radoslav PLU8007 C TJ SOKOL Plumlov 36:17 + 13:46
9. Thiemel Jiří ASU8948 C Magnus Orienteering 46:55 + 24:24
10. Vronka David TTC C 49:51 + 27:20
11. Večeřa Jindřich NNN C Neregistrovaní 50:18 + 27:47
Lukašák Šimon STE0202 A SK SKI-OB Šternberk DISK
Paulíček Michal UOL7701 C SOB Olomouc DISK
Ženčák Jaroslav 0120001 C DISK
Krč Matěj KSU0101 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
Světnický František STE0204 A SK SKI-OB Šternberk DISK
Fátor Jan SHK7907 C OK Slavia Hradec Králové DISK
Horký Jan UOL7100 C SOB Olomouc DISK
Hladík Ladislav OOL8804 C SK Haná orienteering DISK
H35
3.10 km, 23 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tomášek Petr STE8001 C SK SKI-OB Šternberk 24:17
2. Grepl Ladislav KON6111 C KOB Konice 25:12 + 0:55
3. Zbíral Robert UOL8000 C SOB Olomouc 25:41 + 1:24
4. Martinek Pavel JPV7700 C Oddíl OS SK Prostějov 25:43 + 1:26
5. Kunz Martin BBM7101 C BETA URSUS Orienteering 26:38 + 2:21
6. Sochor Tomáš HAV6301 C OB Havířov 27:48 + 3:31
7. Tesař Jiří AOP6702 C Orientační Běh Opava 27:57 + 3:40
8. Sedláček Jaroslav HLV6404 C KČT - OB Holešov 28:01 + 3:44
9. Podivínský Tomáš SCP7201 C OK Sparta Praha 29:40 + 5:23
10. Dokoupil Vojtěch ZPV6425 C KOB ZPV Prostějov 30:09 + 5:52
11. Navrátil Václav KON6427 C KOB Konice 31:06 + 6:49
12. Furmánek Zdeněk 0040001 C 31:50 + 7:33
13. Jadviščok Ladislav UOL7700 C SOB Olomouc 38:05 + 13:48
14. Tomášek Jiří CEL6426 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 42:02 + 17:45
Kratochvíl Karel HOB7001 C SKOB Horní Benešov DISK
Mikoška Eman STE7103 C SK SKI-OB Šternberk DISK
Doseděl Emil STE6100 C SK SKI-OB Šternberk DISK
MS Kopecký David UOL7800 C SOB Olomouc 41:25 + 17:08
H50
2.40 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zdráhal Robert OOL5707 C SK Haná orienteering 16:29
2. Komínek Jaroslav KON5713 C KOB Konice 16:36 + 0:07
3. Chmelař Miroslav JPV6217 C Oddíl OS SK Prostějov 17:25 + 0:56
4. Kříž Pavel PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 17:30 + 1:01
5. Višňa Milan OOL5904 C SK Haná orienteering 17:42 + 1:13
6. Roubalík Radovan 0110001 C 20:58 + 4:29
7. Kobylka Roman ASU6749 C Magnus Orienteering 22:50 + 6:21
8. Horký Jan UOL4600 C SOB Olomouc 22:58 + 6:29
9. Felkl Luděk 0120003 C 23:57 + 7:28
10. Jadviščok Ladislav UOL5101 C SOB Olomouc 26:02 + 9:33
11. Albert František OOL5804 C SK Haná orienteering 27:34 + 11:05
Skácel Jaroslav KON4617 C KOB Konice DISK
Smolka Miloslav OOL4901 C SK Haná orienteering DISK
Janošík Zdeněk UOL5600 C SOB Olomouc DISK
Zdráhal Tomáš OOL5301 C SK Haná orienteering DISK
HDR
1.30 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čeřovská Eliška KON1353 C KOB Konice 12:15
2. Fanta Maxmilian 0010001 C 12:22 + 0:07
3. Bábek Tom PTE C TJ Sokol Ptení 13:41 + 1:26
4. Macek Martin 0050003 C 18:33 + 6:18
5. Krajcar Patrik OOL C SK Haná orienteering 20:53 + 8:38
6. Lorencová Justýna PLU1053 C TJ SOKOL Plumlov 22:35 + 10:20
7. Kuchařová Marie 0130002 C 23:10 + 10:55
8. Hartmanová Natálie NNN C Neregistrovaní 23:45 + 11:30
9. Dědková Emma NNN C Neregistrovaní 23:50 + 11:35
10. Kuchařová Hana 0130001 C 31:33 + 19:18
11. Smičková Eliška UOL C SOB Olomouc 31:52 + 19:37
12. Zifčáková Justýna NNN C Neregistrovaní 32:30 + 20:15
13. Zifčáková Šarlota NNN C Neregistrovaní 33:21 + 21:06
14. Zapletal Matěj NNN C Neregistrovaní 34:10 + 21:55
15. Tesařová Eva AOP1650 C Orientační Běh Opava 36:14 + 23:59
16. Tesařová Lucie AOP1451 C Orientační Běh Opava 36:27 + 24:12
P
1.90 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Foltín David NNN C Neregistrovaní 14:45
2. Čeřovská Adéla KON8755 C KOB Konice 14:50 + 0:05
3. Dosedělová Klára STE9751 C SK SKI-OB Šternberk 15:24 + 0:39
4. Zrubek Simon PTE C TJ Sokol Ptení 16:21 + 1:36
5. Květoň Vladimír KSU6800 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 16:28 + 1:43
6. Vraštil Jaroslav 0030001 C 17:43 + 2:58
7. Pometlová Jana AOP7551 C Orientační Běh Opava 19:12 + 4:27
8. Čecháček Petr UOL6800 C SOB Olomouc 21:09 + 6:24
9. Čeřovský Petr KON8518 C KOB Konice 23:15 + 8:30
10. Janeček Petr 0080001 C 23:19 + 8:34
11. Pisk Stanislav OOL5701 C SK Haná orienteering 25:51 + 11:06
12. Pisková Drahomíra OOL5799 C SK Haná orienteering 27:10 + 12:25
13. Robenek Michal 0100001 C 29:18 + 14:33
14. Čecháčková Šárka UOL7350 C SOB Olomouc 31:15 + 16:30
15. Moore Rosanna UOL C SOB Olomouc 31:16 + 16:31
16. Lexová Kateřina NNN C Neregistrovaní 35:23 + 20:38
17. Mikšíková Kateřina PTE7375 C TJ Sokol Ptení 36:09 + 21:24
18. Pavelka Ondřej NNN C Neregistrovaní 36:27 + 21:42
19. Pešková Viktorie NNN C Neregistrovaní 43:06 + 28:21
20. Koudelka Lukáš NNN C Neregistrovaní 57:46 + 43:01
21. Odstrčilová Sandra NNN C Neregistrovaní 57:56 + 43:11
Sookyová Dana PTE C TJ Sokol Ptení DISK
Koblížek Filip 0070001 C DISK