Výsledky závodu: Mikulášský orienťák - 31.ročník

Datum:
07.12.2019
Místo konání:
Čelechovice, sokolovna
Pořadatel:
JPV - Oddíl OS SK Prostějov
Mapa:
CEL 2019 1: 5 000, E = 5 m, vodovzdorně upravena, A4
Ředitel závodu:
Soldán Vladimír - R3
Hlavní rozhodčí:
Janeček Jiří
Stavitel tratí:
Vláčil Daniel - R3
Kategorie:
D10     D14     D18     D19     D35     D50     H10     H14     H18     H19     H35     H50     HDR     P    
D10
1.70 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jordánová Nelly KSU1050 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 18:37
2. Kopecká Tereza UOL1050 C SOB Olomouc 22:43 + 4:06
3. Luterová Laura PLU1051 C TJ SOKOL Plumlov 27:14 + 8:37
Bábková Amálie PTE1051 C TJ Sokol Ptení DISK
Zapletalová Anna KON0979 C KOB Konice DISK
D14
2.90 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jílková Pavla UOL0753 B SOB Olomouc 24:14
2. Reichlová Pavla KSU0888 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 27:01 + 2:47
3. Rozsívalová Adéla KON0760 B KOB Konice 27:20 + 3:06
4. Plachá Aneta JPV0555 C Oddíl OS SK Prostějov 28:33 + 4:19
5. Přikrylová Jana JPV0652 C Oddíl OS SK Prostějov 28:57 + 4:43
6. Přikrylová Ivana JPV0653 C Oddíl OS SK Prostějov 29:39 + 5:25
7. Benešová Anežka KON0757 C KOB Konice 29:54 + 5:40
8. Burdová Hana STE0852 C SK SKI-OB Šternberk 33:53 + 9:39
9. Balvanová Vendula JPV0750 C Oddíl OS SK Prostějov 37:00 + 12:46
10. Reichlová Lucie KSU0850 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 46:30 + 22:16
Hýblová Eliška JPV0952 C Oddíl OS SK Prostějov DISK
D18
4.00 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Burdová Helena STE0653 B SK SKI-OB Šternberk 29:58
2. Mikošková Marie STE0552 B SK SKI-OB Šternberk 32:22 + 2:24
3. Jílková Lenka UOL0654 A SOB Olomouc 32:40 + 2:42
Stryková Karolína KSU0656 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
Kopecká Nela UOL0650 B SOB Olomouc DISK
D19
5.00 km, 26 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Raclavská Vlaďka UOL0253 A SOB Olomouc 40:29
2. Marková Ema STE0252 A SK SKI-OB Šternberk 41:36 + 1:07
3. Černochová Michaela PLU0351 A TJ SOKOL Plumlov 42:41 + 2:12
4. Otrubová Ivona PLU7677 C TJ SOKOL Plumlov 43:36 + 3:07
5. Lubrichová Veronika STE0451 B SK SKI-OB Šternberk 44:38 + 4:09
6. Lorencová Linda PLU7676 C TJ SOKOL Plumlov 45:44 + 5:15
7. Ondráčková Veronika EKP7850 C VŠTJ Ekonom Praha 46:38 + 6:09
8. Janošíková Lenka UOL7651 C SOB Olomouc 48:37 + 8:08
9. Kozumplíková Alice RBK8151 C SK Radioklub Blansko 51:02 + 10:33
10. Jemelíková Lada VBM6555 C VSK Mendelu Brno 52:41 + 12:12
11. Otrubová Anna PLU0577 A TJ SOKOL Plumlov 53:45 + 13:16
12. Marková Eva STE7550 C SK SKI-OB Šternberk 53:54 + 13:25
13. Mazalová Monika RBK9252 C SK Radioklub Blansko 55:34 + 15:05
14. Pokorná Anežka KUO9099 C KOB Ústí nad Orlicí 57:54 + 17:25
15. Škrabalová Šárka KON9888 C KOB Konice 58:15 + 17:46
16. Muchová Barbora KVS8550 C SKOB Kobra Vsetín 60:56 + 20:27
17. Mikošková Tereza STE9750 C SK SKI-OB Šternberk 62:22 + 21:53
18. Šebková Klára JPV8550 C Oddíl OS SK Prostějov 65:57 + 25:28
Cetkovská Tereza JPV8750 C Oddíl OS SK Prostějov DISK
D35
4.30 km, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chmelářová Radka JPV7650 C Oddíl OS SK Prostějov 40:09
2. Jarošová Petra ZPV6666 C KOB ZPV Prostějov 40:34 + 0:25
3. Poláčková Monika JPV7552 C Oddíl OS SK Prostějov 42:26 + 2:17
4. Krčová Martina KSU7272 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 42:57 + 2:48
5. Štorková Simona JPV6556 C Oddíl OS SK Prostějov 46:54 + 6:45
6. Kunzová Ivana BBM7155 C BETA URSUS Orienteering 49:28 + 9:19
7. Kundratová Jana TZL7350 C SKOB Zlín 50:28 + 10:19
8. Jašková Monika TBM6363 C KOS TJ Tesla Brno 51:16 + 11:07
9. Balvanová Martina 0010001 C nejsem členem klubu 52:51 + 12:42
10. Janošíková Jaroslava UOL5858 C SOB Olomouc 53:08 + 12:59
11. Sochorová Hana HAV6250 C OB Havířov 55:00 + 14:51
12. Ženčáková Marie 0030002 C ASPV OA Šumperk 55:56 + 15:47
13. Mikošková Iveta STE7150 C SK SKI-OB Šternberk 57:30 + 17:21
14. Benešová Petra KON7575 C KOB Konice 57:35 + 17:26
15. Zrůbková Dana PTEXX51 C TJ Sokol Ptení 58:14 + 18:05
16. Lubrichová Eva STE7556 C SK SKI-OB Šternberk 58:57 + 18:48
17. Poštulková Milada STE6850 C SK SKI-OB Šternberk 61:17 + 21:08
18. Přikrylová Jitka JPV7979 C Oddíl OS SK Prostějov 61:35 + 21:26
19. Luterová Kristýna PLU7878 C TJ SOKOL Plumlov 61:37 + 21:28
Ostřanská Iveta SSU6591 C SK Severka Šumperk DISK
Hýblová Iveta JPV7474 C Oddíl OS SK Prostějov DISK
Rozsívalová Petra KON8063 C KOB Konice DISK
D50
2.90 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Felklová Jarmila 0030004 C ASPV OA Šumperk 35:16
2. Henková Svatava RBK5454 C SK Radioklub Blansko 45:34 + 10:18
H10
1.80 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štábl Vít KSU1100 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 15:55
2. Lutera Oliver PLU1001 C TJ SOKOL Plumlov 16:59 + 1:04
3. Čeřovský Filip KON1010 C KOB Konice 17:36 + 1:41
4. Marek Martin STE1100 C SK SKI-OB Šternberk 21:25 + 5:30
5. Mátl Jáchym KSU0909 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 21:57 + 6:02
6. Jordán Dominik KSU1000 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 22:12 + 6:17
7. Mátl Adam KSU1111 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 22:56 + 7:01
8. Kratochvíl David HOB1101 C SKOB Horní Benešov 24:32 + 8:37
9. Vrba Antonín PTE1001 C TJ Sokol Ptení 25:59 + 10:04
10. Rozsíval Martin KON1022 C KOB Konice 26:11 + 10:16
11. Plachý Matyáš JPV1010 C Oddíl OS SK Prostějov 33:49 + 17:54
H14
3.10 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Kundrata Vít TZL0700 B SKOB Zlín DISK
Plachý Ondřej JPV0707 B Oddíl OS SK Prostějov DISK
Mikoška Jan STE0807 C SK SKI-OB Šternberk DISK
H18
4.60 km, 25 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štorek Jan JPV0505 B Oddíl OS SK Prostějov 37:12
2. Štábl Patrik KSU0606 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 37:24 + 0:12
3. Karásek Antonín PLU0503 B TJ SOKOL Plumlov 43:00 + 5:48
4. Jordán Alexandr KSU0626 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 44:11 + 6:59
5. Tomanek Lukáš KSU0502 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 52:55 + 15:43
Tomášek Adam CEL0400 C TJ Sokol Čelechovice na Hané DISK
H19
5.60 km, 30 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ondráček Radim EKP7414 C VŠTJ Ekonom Praha 35:38
2. Zdráhal Tomáš OOL8801 C SK Haná orienteering 37:22 + 1:44
3. Beneš Jindřich KON0404 A KOB Konice 38:10 + 2:32
4. Ostřanský Filip ASU9243 C Magnus Orienteering 38:39 + 3:01
5. Šrubař Michal ASU8606 C Magnus Orienteering 39:49 + 4:11
6. Horký Jan UOL7100 C SOB Olomouc 40:16 + 4:38
7. Karásek František PLU0301 B TJ SOKOL Plumlov 41:07 + 5:29
8. Fátor Jan SHK7907 C OK Slavia Hradec Králové 41:10 + 5:32
9. Mazal Zdeněk VBM8103 C VSK Mendelu Brno 42:52 + 7:14
10. Poštulka Tomáš STE9700 C SK SKI-OB Šternberk 44:45 + 9:07
11. Hecl František KSU0201 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 45:52 + 10:14
12. Stryk Štěpán KSU0306 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 47:48 + 12:10
13. Poštulka Lukáš STE0104 B SK SKI-OB Šternberk 49:20 + 13:42
14. Prachař Matouš UOL0000 C SOB Olomouc 50:14 + 14:36
14. Kundrata Jan TZL0203 B SKOB Zlín 50:14 + 14:36
16. Černoch Martin PLU0500 B TJ SOKOL Plumlov 50:55 + 15:17
17. Beneš Miroslav KON9915 B KOB Konice 52:49 + 17:11
18. Hladík Ladislav OOL8804 C SK Haná orienteering 52:54 + 17:16
19. Sanetrník David 0060001 C Sanetrník 52:58 + 17:20
20. Ženčák Jaroslav 0030001 C ASPV OA Šumperk 53:46 + 18:08
21. Karásek Michal 0050001 C Krumsín 58:50 + 23:12
22. Thiemel Jiří ASU8948 C Magnus Orienteering 64:54 + 29:16
23. Fiala Dominik 0060003 C Sanetrník 78:58 + 43:20
Navrátil Václav KON6427 C KOB Konice DISK
Holusek Jiří JPV0123 C Oddíl OS SK Prostějov DISK
Henek Michal RBK8605 C SK Radioklub Blansko DISK
Štábl Adam KSU0401 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
Hepnar Luboš STE6307 C SK SKI-OB Šternberk DISK
Drmola Filip JPV9300 C Oddíl OS SK Prostějov DISK
H35
5.00 km, 26 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kopecký David UOL7800 C SOB Olomouc 33:22
2. Kratochvíl Karel HOB7001 C SKOB Horní Benešov 34:38 + 1:16
3. Tomášek Jiří CEL6426 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 37:27 + 4:05
4. Grepl Ladislav KON6111 C KOB Konice 38:27 + 5:05
5. Šimek Roman UOL6503 C SOB Olomouc 38:55 + 5:33
6. Kunz Martin BBM7101 C BETA URSUS Orienteering 39:02 + 5:40
7. Neumann Jaroslav STE5902 C SK SKI-OB Šternberk 41:28 + 8:06
8. Vlček Roman SKM7000 C KOB Směr Kroměříž 41:31 + 8:09
9. Tesař Jiří AOP6702 C Orientační Běh Opava 41:58 + 8:36
10. Doseděl Emil STE6100 C SK SKI-OB Šternberk 42:17 + 8:55
11. Martinek Pavel JPV7700 C Oddíl OS SK Prostějov 44:59 + 11:37
12. Štábl Roman KSU7501 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 45:02 + 11:40
13. Vébr Radek HAV7103 C OB Havířov 46:01 + 12:39
14. Sochor Tomáš HAV6301 C OB Havířov 46:15 + 12:53
15. Burda Tomáš STE7600 C SK SKI-OB Šternberk 46:51 + 13:29
16. Mikoška Eman STE7103 C SK SKI-OB Šternberk 47:16 + 13:54
17. Poštulka Zdenek STE6600 C SK SKI-OB Šternberk 47:52 + 14:30
18. Přikryl Jiří JPV7404 C Oddíl OS SK Prostějov 48:41 + 15:19
19. Dokoupil Vojtěch ZPV6425 C KOB ZPV Prostějov 49:37 + 16:15
20. Bubla Jiří XXX C 52:35 + 19:13
21. Jaroš Vojtěch ZPV5706 C KOB ZPV Prostějov 57:59 + 24:37
Buřt Vladimír SBK6301 C KOB START Blansko DISK
Květoň Vladimír KSU6800 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
H50
4.60 km, 25 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zdráhal Robert OOL5707 C SK Haná orienteering 42:11
2. Komínek Jaroslav KON5713 C KOB Konice 44:40 + 2:29
3. Zdráhal Tomáš OOL5301 C SK Haná orienteering 46:01 + 3:50
4. Peťovský Jan SBK6201 C KOB START Blansko 57:14 + 15:03
5. Jadviščok Ladislav UOL5101 C SOB Olomouc 57:56 + 15:45
6. Felkl Luďek 0030003 C ASPV OA Šumperk 58:17 + 16:06
7. Janošík Zdeněk UOL5600 C SOB Olomouc 63:20 + 21:09
8. Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 67:37 + 25:26
9. Ptáček Ladislav BBM5300 C BETA URSUS Orienteering 69:15 + 27:04
10. Dvořák Vlastimil BOV4901 C TJ Baník Ostrava OKD 71:02 + 28:51
11. Janošík Antonín UOL5201 C SOB Olomouc 71:06 + 28:55
12. Holusek Milan JPV6909 C Oddíl OS SK Prostějov 72:52 + 30:41
13. Henek Milan RBK5307 C SK Radioklub Blansko 75:52 + 33:41
Jašek Milan TBM6201 C KOS TJ Tesla Brno DISK
Wiedermann Jaroslav SKM4905 C KOB Směr Kroměříž DISK
Višňa Milan OOL5904 C SK Haná orienteering DISK
Albert František OOL5804 C SK Haná orienteering DISK
Skácel Jaroslav KON4617 C KOB Konice DISK
HDR
1.70 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čeřovská Eliška KON1353 C KOB Konice 19:20
2. Ondráček Viktor EKP1515 C VŠTJ Ekonom Praha 23:20 + 4:00
2. Bábek Tom PTE14xx C TJ Sokol Ptení 23:20 + 4:00
4. Lorencová Justýna PLU1053 C TJ SOKOL Plumlov 26:46 + 7:26
5. Müller Veronika XXX C 33:58 + 14:38
6. Karásek Richard 0050002 C Krumsín 35:13 + 15:53
7. Vavrečka Saša JPV1100 C Oddíl OS SK Prostějov 79:41 + 60:21
Krejcar Patrik OOL C SK Haná orienteering DISK
P
2.90 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Možný Stanislav PVP7700 C VSK Přírodní vědy Praha 22:19
2. Čeřovská Adéla KON8755 C KOB Konice 22:36 + 0:17
3. Čeřovský Petr KON8518 C KOB Konice 31:15 + 8:56
4. Koblížek Filip 0020001 C Nejsem členem klubu 32:46 + 10:27
5. Smolka Miloslav OOL4901 C SK Haná orienteering 33:00 + 10:41
6. Sanetrník Josef 0060002 C Sanetrník 34:26 + 12:07
7. Vavrdová Karolína PTE0880 C TJ Sokol Ptení 43:47 + 21:28
7. Vrbová Marie PTE0850 C TJ Sokol Ptení 43:47 + 21:28
9. Pisk Stanislav OOL5701 C SK Haná orienteering 43:52 + 21:33
10. Doležel František KON C KOB Konice 44:43 + 22:24
11. Pisková Drahomíra OOL5799 C SK Haná orienteering 46:29 + 24:10