Logo

Výsledky závodu: Mistrovství ČR v nočním OB

Datum:
16.10.2021
Místo konání:
Plzeň – Aktivity centrum Krašovská
Pořadatel:
VPM - KOS Slavia Plzeň
Mapa:
1 : 10 000, e=5 m, formát A3, stav srpen 2021, Pretex
Ředitel závodu:
Kroupa Štěpán
Hlavní rozhodčí:
Richtr Aleš - R1
Stavitel tratí:
Kamaryt Tomáš - R1
JURY:
Kašková Kateřina, Kurfürst Pavel, Plochová Dominika
Kategorie:
D16     D18     D20     D21     H16     H18     H20     H21    

D16 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotná Michaela TUR0551 OOB TJ Turnov 26:22
2. Martanová Lea TUR0555 OOB TJ Turnov 28:20 + 1:58
3. Doušková Kateřina TBM0679 KOS TJ Tesla Brno 31:54 + 5:32
4. Matyášová Kristýna CHA0555 OK Chrastava 32:07 + 5:45
5. Metelková Michaela PHK0550 OK 99 Hradec Králové 32:32 + 6:10
6. Matoušková Jana MOV0551 SKOB Ostrava 32:35 + 6:13
7. Holasová Barbora AOP0651 Orientační Běh Opava 32:56 + 6:34
8. Cetlová Magdaléna AOP0552 Orientační Běh Opava 32:59 + 6:37
9. Housková Barbora DOR0655 OK Dobříš 33:10 + 6:48
10. Mellanová Judita TUR0559 OOB TJ Turnov 33:28 + 7:06
11. Neumannová Alžběta PHK0650 OK 99 Hradec Králové 33:55 + 7:33
12. Procházková Doubravka PBM0651 TJ Spartak 1. brněnská 34:30 + 8:08
13. Kurečková Klára TBM0667 KOS TJ Tesla Brno 35:52 + 9:30
14. Bambousková Julie DOR0650 OK Dobříš 36:12 + 9:50
15. Lošťáková Sára PGP0660 SK Praga 36:46 + 10:24
16. Chrástová Magdaléna STH0551 SK Studenec 36:47 + 10:25
17. Škáchová Viktorie DKP0655 Oddíl OB Kotlářka 36:55 + 10:33
18. Kotková Adéla RIC0655 OB Říčany 37:01 + 10:39
19. Tomanová Eliška ZBM0658 SK Žabovřesky Brno 37:07 + 10:45
20. Srbová Michaela LPU0557 OK Lokomotiva Pardubice 37:24 + 11:02
21. Slavíková Tereza CHT0656 OOB SK Chrast 38:26 + 12:04
22. Štemberová Bára TJN0650 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 38:30 + 12:08
23. Pišová Adéla LCE0551 OOB TJ Slovan Luhačovice 38:42 + 12:20
24. Švecová Karolína ZVO0557 OB SK Zvole 38:57 + 12:35
25. Štěpová Kateřina PGP0657 SK Praga 39:03 + 12:41
26. Urbánková Eva ONO0650 SKOB Ostrov 39:04 + 12:42
27. Kopecká Martina PHK0555 OK 99 Hradec Králové 40:28 + 14:06
27. Novotná Barbora TUR0552 OOB TJ Turnov 40:28 + 14:06
29. Fuchsová Ema TBM0653 KOS TJ Tesla Brno 40:50 + 14:28
30. Barnatová Magda ZBM0653 SK Žabovřesky Brno 41:15 + 14:53
31. Jílková Lenka UOL0654 SOB Olomouc 42:06 + 15:44
32. Magazu Annabelle DOR0657 OK Dobříš 42:33 + 16:11
33. Batani Valentina TZL0551 SKOB Zlín 43:31 + 17:09
34. Kožíšková Kateřina VPM0652 KOS Slavia Plzeň 43:58 + 17:36
35. Koubová Hana DKP0558 Oddíl OB Kotlářka 44:36 + 18:14
36. Škáchová Zuzana DKP0656 Oddíl OB Kotlářka 44:41 + 18:19
37. Kulová Laura ONO0552 SKOB Ostrov 45:06 + 18:44
38. Skácelová Kateřina VLI0550 Slavia Liberec orienteering 46:48 + 20:26
39. Čečková Karolína SHK0650 OK Slavia Hradec Králové 46:58 + 20:36
40. Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 TJ Růžená 49:06 + 22:44
41. Savruková Adéla TJN0656 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 52:09 + 25:47
42. Beránková Šárka VPM0551 KOS Slavia Plzeň 54:51 + 28:29
43. Holíková Simona ONO0553 SKOB Ostrov 62:16 + 35:54
44. Dvořáková Veronika PGP0659 SK Praga 80:14 + 53:52

D18 5.11 km, 165 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Karlová Anna JIL0352 OK Jilemnice 40:43
2. Bulířová Ema TAP0452 KOB Tretra Praha 43:07 + 2:24
3. Barnatová Klára ZBM0352 SK Žabovřesky Brno 43:22 + 2:39
4. Černá Ema ROU0451 SKOB Roudnice nad Labem 43:28 + 2:45
5. Thýnová Martina SHK0350 OK Slavia Hradec Králové 43:51 + 3:08
6. Smolková Barbora TAP0356 KOB Tretra Praha 45:08 + 4:25
7. Richtrová Kamila VPM0451 KOS Slavia Plzeň 45:28 + 4:45
8. Arnoštová Veronika VSP0450 USK Praha 47:09 + 6:26
9. Šestáková Marie VLI0452 Slavia Liberec orienteering 47:45 + 7:02
10. Tomášková Linda TAP0455 KOB Tretra Praha 48:04 + 7:21
11. Chrzová Eliška PGP0353 SK Praga 48:12 + 7:29
12. Binarová Adéla UOL0452 SOB Olomouc 48:14 + 7:31
13. Szymanská Zuzana DKP0463 Oddíl OB Kotlářka 48:41 + 7:58
14. Tichá Dorotea DKP0351 Oddíl OB Kotlářka 49:43 + 9:00
15. Hudská Štěpánka TUR0450 OOB TJ Turnov 50:41 + 9:58
16. Smutná Anna Marie DKP0359 Oddíl OB Kotlářka 50:52 + 10:09
17. Vávrová Vanda HOR0350 TJ Jiskra Hořice 51:07 + 10:24
18. Krejčová Lucie ROU0453 SKOB Roudnice nad Labem 51:21 + 10:38
19. Mrkvičková Ema TZL0451 SKOB Zlín 52:44 + 12:01
20. Bednaříková Emma PBM0359 TJ Spartak 1. brněnská 53:27 + 12:44
21. Koberová Kateřina LPU0352 OK Lokomotiva Pardubice 53:46 + 13:03
22. Rotková Markéta ZBM0455 SK Žabovřesky Brno 54:03 + 13:20
23. Bídová Markéta UOL0352 SOB Olomouc 54:10 + 13:27
24. Brožková Tereza LPU0457 OK Lokomotiva Pardubice 54:12 + 13:29
25. Fejfarová Tereza LPU0360 OK Lokomotiva Pardubice 54:16 + 13:33
26. Randáková Adéla VRL0452 OOS TJ Spartak Vrchlabí 55:05 + 14:22
27. Zamouřilová Anežka PHK0354 OK 99 Hradec Králové 57:45 + 17:02
28. Klechová Karolína AOP0452 Orientační Běh Opava 61:57 + 21:14
29. Kodejšová Markéta VSP0458 USK Praha 62:50 + 22:07
30. Štraitová Jolana VSP0456 USK Praha 64:07 + 23:24
31. Andrlová Lea VLI0453 Slavia Liberec orienteering 64:35 + 23:52
32. Dvořáková Hana PGP0355 SK Praga 68:14 + 27:31
33. Mudráková Eliška LCE0352 OOB TJ Slovan Luhačovice 69:08 + 28:25
34. Hanušová Kateřina VRL0455 OOS TJ Spartak Vrchlabí 75:19 + 34:36
Nádeníčková Iva NEK0350 Nejdek Orienteering DISK

D20 5.35 km, 180 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 6811

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Škáchová Magdalena DKP0156 Oddíl OB Kotlářka 43:47 7407
2. Matějková Barbora TUR0156 OOB TJ Turnov 46:53 + 3:06 6928
3. Martanová Elin TUR0253 OOB TJ Turnov 46:58 + 3:11 6915
4. Dittrichová Michaela LCE0250 OOB TJ Slovan Luhačovice 47:59 + 4:12 6758
5. Blažková Kateřina SJH0252 SOS Jindřichův Hradec 48:17 + 4:30 6712
6. Korpasová Lucie TBM0151 KOS TJ Tesla Brno 50:10 + 6:23 6421
7. Bednaříková Sára LCE0252 OOB TJ Slovan Luhačovice 50:42 + 6:55 6339
8. Marková Ema SSU0252 SK Severka Šumperk 51:38 + 7:51 6195
9. Chrástová Tereza TUR0255 OOB TJ Turnov 53:09 + 9:22 5960
10. Miklušová Tamara ZBM0260 SK Žabovřesky Brno 53:53 + 10:06 5847
11. Rýdlová Adéla JJN0151 Team Jizerky 57:45 + 13:58 5250
12. Nádeníčková Pavla NEK0150 Nejdek Orienteering 62:58 + 19:11 4445
13. Jelínková Adéla LPU0254 OK Lokomotiva Pardubice 67:54 + 24:07 3683
14. Podrábská Marie JJN0251 Team Jizerky 70:39 + 26:52 3259
15. Blahová Pavla DKP0155 Oddíl OB Kotlářka 76:26 + 32:39 2366
16. Šklíbová Míša TJN0153 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 93:58 + 50:11 0
17. Budská Anna JJN0253 Team Jizerky 94:02 + 50:15 0

D21 7.30 km, 240 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 9034

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Sokolářová Šárka TUR9999 OOB TJ Turnov 51:35 9775
2. Čechová Tereza KAM9852 OK Kamenice 53:19 + 1:44 9472
3. Sieglová Eliška PGP9954 SK Praga 56:22 + 4:47 8939
4. Hiršová Gabriela ZBM9651 SK Žabovřesky Brno 57:36 + 6:01 8724
5. Grycová Kateřina TBM0058 KOS TJ Tesla Brno 58:18 + 6:43 8601
6. Korpasová Tereza TBM9898 KOS TJ Tesla Brno 58:46 + 7:11 8520
7. Thýnová Nikola SHK0051 OK Slavia Hradec Králové 58:53 + 7:18 8499
8. Baldrianová Barbora VSP7850 USK Praha 61:32 + 9:57 8036
9. Opálková Martina TBM0056 KOS TJ Tesla Brno 62:24 + 10:49 7885
10. Teplá Karolína SHK9251 OK Slavia Hradec Králové 64:38 + 13:03 7494
11. Rollier Monika PHK8051 OK 99 Hradec Králové 64:43 + 13:08 7480
12. Špringlová Kamila TBM0050 KOS TJ Tesla Brno 64:55 + 13:20 7445
13. Bochenková Martina DKP8758 Oddíl OB Kotlářka 65:46 + 14:11 7296
14. Jeřábková Jitka TZL9453 SKOB Zlín 67:26 + 15:51 7005
15. Semrádová Jana CHC9951 K.O.B. Choceň 68:39 + 17:04 6792
16. Zimmerová Kateřina KAM9850 OK Kamenice 71:02 + 19:27 6376
17. Voltrová Alena DKP9956 Oddíl OB Kotlářka 72:59 + 21:24 6035
18. Nováková Kateřina OKP9450 SK OK 24 Praha 73:31 + 21:56 5942
19. Grycová Veronika TBM9859 KOS TJ Tesla Brno 74:11 + 22:36 5825
20. Plochová Dominika DKP8651 Oddíl OB Kotlářka 74:37 + 23:02 5749
21. Kavánková Iva TZL9753 SKOB Zlín 77:32 + 25:57 5240
22. Foltýnová Eva SJI0051 OK Jihlava 78:01 + 26:26 5155
23. Pecoldová Pavlína MFP8450 Matfyz Praha 78:10 + 26:35 5129
24. Nešporová Alžběta TZL0051 SKOB Zlín 78:42 + 27:07 5036
25. Králová Vanda BZP8750 Báječné ženy v orientačním běhu 81:14 + 29:39 4593
26. Voltrová Hana ROZ9752 OK Roztoky 88:09 + 36:34 3384
27. Dušková Pavla KOR9050 OB DDM Kostelec nad Orlicí 97:17 + 45:42 1788

H16 19 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Strýček Jan PBM0503 TJ Spartak 1. brněnská 37:43
2. Stehlík Šimon LPM0501 OK Lokomotiva Plzeň 42:13 + 4:30
3. Račanský Jakub TBM0503 KOS TJ Tesla Brno 43:03 + 5:20
4. Elleder David TAP0615 KOB Tretra Praha 43:35 + 5:52
5. Bednařík Vilém PBM0509 TJ Spartak 1. brněnská 43:38 + 5:55
6. Prášil Tomáš TTR0501 OOB Třebíč 43:53 + 6:10
7. Hanuš Filip VRL0604 OOS TJ Spartak Vrchlabí 43:54 + 6:11
8. Zřídkaveselý Adam PBM0505 TJ Spartak 1. brněnská 44:02 + 6:19
9. Brosch Ondřej RBK0606 SK Radioklub Blansko 44:19 + 6:36
10. Dolejší Jan DOK0602 OK Doksy 44:39 + 6:56
11. Bolehovský Daniel VSP0508 USK Praha 45:13 + 7:30
12. Podolský Petr SHK0507 OK Slavia Hradec Králové 46:52 + 9:09
13. Nouza Michal SJH0505 SOS Jindřichův Hradec 47:07 + 9:24
14. Mairich Filip JJN0600 Team Jizerky 47:45 + 10:02
15. Malý Antonín JIL0501 OK Jilemnice 47:49 + 10:06
16. Hoetzel Hugo TUR0505 OOB TJ Turnov 50:10 + 12:27
17. Sláma Šimon LCE0502 OOB TJ Slovan Luhačovice 50:33 + 12:50
18. Němec David LPM0504 OK Lokomotiva Plzeň 50:39 + 12:56
19. Urbánek Tomáš ZBM0604 SK Žabovřesky Brno 51:02 + 13:19
20. Skripnik Nikola FSP0600 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 51:24 + 13:41
21. Černý Matouš TAP0501 KOB Tretra Praha 51:36 + 13:53
22. Smolka Jakub TAP0500 KOB Tretra Praha 52:08 + 14:25
23. Kuchař Ondřej TAP0609 KOB Tretra Praha 52:29 + 14:46
24. Štěpánek Jan TBM0607 KOS TJ Tesla Brno 52:30 + 14:47
25. Nejezchleb Vojtěch TUR0503 OOB TJ Turnov 52:32 + 14:49
26. Meduna Filip ONO0603 SKOB Ostrov 52:54 + 15:11
27. Borunský Matěj AOP0600 Orientační Běh Opava 54:08 + 16:25
28. Koliáš Štěpán DKP0610 Oddíl OB Kotlářka 54:46 + 17:03
29. Čihák Jan HOR0601 TJ Jiskra Hořice 55:07 + 17:24
30. Koča Vojtěch ZBM0602 SK Žabovřesky Brno 56:32 + 18:49
31. Svoboda Antonín VPM0601 KOS Slavia Plzeň 56:51 + 19:08
32. Byrtus Jakub SIT0502 OK SILESIA 57:09 + 19:26
33. Melišík Jan TAP0502 KOB Tretra Praha 58:02 + 20:19
34. Habán Oliver JJN0602 Team Jizerky 58:40 + 20:57
35. Šípek Ondřej LPU0505 OK Lokomotiva Pardubice 59:57 + 22:14
36. Huleja Martin TZL0604 SKOB Zlín 61:36 + 23:53
37. Jelínek Filip LPU0514 OK Lokomotiva Pardubice 62:28 + 24:45
38. Bartaloš Matyáš PGP0503 SK Praga 62:40 + 24:57
39. Zádrapa Marian Petr MOV0503 SKOB Ostrava 63:36 + 25:53
40. Stach Ondřej JIL0602 OK Jilemnice 65:23 + 27:40
41. Odehnal Tomáš PBM0500 TJ Spartak 1. brněnská 66:08 + 28:25
42. Machar Matěj DKP0604 Oddíl OB Kotlářka 67:31 + 29:48
43. Sobotka Ivo OPI0600 Orientační sporty Písek 73:54 + 36:11
Votoček Michal JIL0601 OK Jilemnice DISK
Havlíček Viktor BSO0602 KOB Baník Sokolov DISK

H18 22 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chaloupský Jakub PHK0302 OK 99 Hradec Králové 37:00
2. Štregl Matyáš VRL0301 OOS TJ Spartak Vrchlabí 41:41 + 4:41
3. Valík Adam AOP0301 Orientační Běh Opava 42:10 + 5:10
4. Tkáč Matěj JJN0401 Team Jizerky 43:16 + 6:16
5. Vitebský Lukáš JJN0302 Team Jizerky 44:35 + 7:35
6. Donda Jiří ONO0403 SKOB Ostrov 44:49 + 7:49
7. Kabát Martin PGP0408 SK Praga 44:56 + 7:56
8. Blaha Michal VSP0412 USK Praha 45:36 + 8:36
9. Gajda Martin KAM0405 OK Kamenice 45:37 + 8:37
9. Beneš Jindřich KON0404 KOB Konice 45:37 + 8:37
11. Čech Vít AOP0302 Orientační Běh Opava 45:48 + 8:48
12. Waldhauser Štěpán TUR0409 OOB TJ Turnov 47:43 + 10:43
13. Gryc Ondřej TBM0406 KOS TJ Tesla Brno 47:47 + 10:47
14. Škácha Vít DKP0310 Oddíl OB Kotlářka 48:18 + 11:18
15. Kolář Šimon SHK0405 OK Slavia Hradec Králové 48:22 + 11:22
16. Petrilák Matouš Nathaniel DOR0409 OK Dobříš 48:42 + 11:42
17. Neumann Matěj PHK0400 OK 99 Hradec Králové 49:39 + 12:39
18. Štichhauer Daniel LPU0405 OK Lokomotiva Pardubice 49:51 + 12:51
19. Kovařík Tomáš SIT0401 OK SILESIA 50:14 + 13:14
20. Fejfar Lukáš LPU0310 OK Lokomotiva Pardubice 50:23 + 13:23
21. Mareš Albert DKP0308 Oddíl OB Kotlářka 50:33 + 13:33
22. Doušek Tomáš TBM0401 KOS TJ Tesla Brno 50:35 + 13:35
23. Titz Adam VSP0401 USK Praha 50:37 + 13:37
24. Haas Filip LPU0401 OK Lokomotiva Pardubice 50:52 + 13:52
25. Jelínek Kryštof LPU0314 OK Lokomotiva Pardubice 52:01 + 15:01
26. Kučera Jáchym DOR0301 OK Dobříš 52:48 + 15:48
27. Valenta Ondřej JIL0401 OK Jilemnice 53:50 + 16:50
28. Fajfer Filip NPA0401 SK LOB Nová Paka 55:28 + 18:28
29. Čepička Ladislav LPM0303 OK Lokomotiva Plzeň 55:35 + 18:35
30. Zakouřil Matyáš VSP0400 USK Praha 55:52 + 18:52
31. Marek Vojtěch ZBM0410 SK Žabovřesky Brno 57:26 + 20:26
32. Havlíček Albert BSO0304 KOB Baník Sokolov 57:45 + 20:45
33. Kohoutek Oldřich BSO0301 KOB Baník Sokolov 58:03 + 21:03
34. Janas Adam PGP0404 SK Praga 58:54 + 21:54
35. Kolář Matyáš PGP0304 SK Praga 59:06 + 22:06
36. Oujezdský Matyáš ZBM0307 SK Žabovřesky Brno 59:16 + 22:16
37. Venhoda Matěj SJI0301 OK Jihlava 60:00 + 23:00
38. Racek Josef ZBM0400 SK Žabovřesky Brno 61:50 + 24:50
39. Salaba Dan JIL0404 OK Jilemnice 62:37 + 25:37
40. Fábera David SHK0305 OK Slavia Hradec Králové 62:42 + 25:42
41. Bialožyt Marek TRI0301 TJ TŽ Třinec 63:24 + 26:24
42. Procinger Jakub VRL0305 OOS TJ Spartak Vrchlabí 63:46 + 26:46
43. Váňa Vojtěch LPU0312 OK Lokomotiva Pardubice 64:53 + 27:53
44. Černý Antonín TAP0402 KOB Tretra Praha 67:23 + 30:23
45. Typlt Tomáš NPA0406 SK LOB Nová Paka 72:58 + 35:58
46. Mielec Radomír AOV0301 OOB TJ Baník Ostrava 74:11 + 37:11
47. Karásek František PLU0301 TJ SOKOL Plumlov 84:28 + 47:28
48. Pavlásek Albert LPM0304 OK Lokomotiva Plzeň 98:07 + 61:07
49. Baldrian Tomáš VSP0405 USK Praha 106:09 + 69:09
50. Novák Stanislav NPA0404 SK LOB Nová Paka 107:48 + 70:48
Peterka Jakub LLI0404 LOK-o Liberec DISK

H20 9.35 km, 265 m, 22 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 7762

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Richtr Lukáš TUR0204 OOB TJ Turnov 65:26 8167
2. Malačka Milan DKP0210 Oddíl OB Kotlářka 65:57 + 0:31 8104
3. Švarc Antonín DKP0203 Oddíl OB Kotlářka 67:14 + 1:48 7947
4. Janovský Tomáš PGP0101 SK Praga 68:23 + 2:57 7807
5. Coufal Jáchym ZBM0200 SK Žabovřesky Brno 68:32 + 3:06 7789
6. Melišík Martin TAP0200 KOB Tretra Praha 68:41 + 3:15 7770
7. Mareček Šimon LPU0222 OK Lokomotiva Pardubice 68:55 + 3:29 7742
8. Hájek Kryštof TUR0212 OOB TJ Turnov 70:04 + 4:38 7602
9. Metelka Ondřej PHK0101 OK 99 Hradec Králové 70:32 + 5:06 7545
10. Pompura Daniel TBM0108 KOS TJ Tesla Brno 72:38 + 7:12 7289
11. Jonáš Adam ZBM0102 SK Žabovřesky Brno 72:39 + 7:13 7287
12. Šafka Sebastian KAM0101 OK Kamenice 72:47 + 7:21 7270
13. Janas Petr PGP0200 SK Praga 73:08 + 7:42 7228
14. Světnický František STE0204 SK SKI-OB Šternberk 73:37 + 8:11 7169
15. Lukašák Šimon STE0202 SK SKI-OB Šternberk 74:47 + 9:21 7027
16. Škvor Adam KAM0202 OK Kamenice 75:12 + 9:46 6976
17. Švadlena Michal CHC0101 K.O.B. Choceň 78:12 + 12:46 6610
18. Gryc Vojtěch TBM0106 KOS TJ Tesla Brno 78:22 + 12:56 6590
19. Adámek Filip TBM0101 KOS TJ Tesla Brno 80:11 + 14:45 6368
20. Pipek Ondřej LPU0203 OK Lokomotiva Pardubice 80:34 + 15:08 6321
21. Kovařík Martin SIT0101 OK SILESIA 83:34 + 18:08 5956
22. Kostka Jiří AOP0201 Orientační Běh Opava 85:39 + 20:13 5702
23. Průša Kryštof VSP0102 USK Praha 86:03 + 20:37 5653
24. Mrskoč Marek LPU0205 OK Lokomotiva Pardubice 88:38 + 23:12 5338
25. Mencl Jan TUR0201 OOB TJ Turnov 98:58 + 33:32 4078
26. Svoboda Radek STE0207 SK SKI-OB Šternberk 103:28 + 38:02 3529
27. Newiak Nick NEK0101 Nejdek Orienteering 115:23 + 49:57 2076
Gottstein Jonáš JIL0107 OK Jilemnice DISK 0
Synek Petr DOK0200 OK Doksy DISK 0

H21 28 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 9696

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Nykodým Miloš ZBM9005 SK Žabovřesky Brno 72:38 10257
2. Sýkora Vojtěch LCE9801 OOB TJ Slovan Luhačovice 74:23 + 1:45 10018
3. Petržela Jan PHK9200 OK 99 Hradec Králové 74:41 + 2:03 9977
4. Kubelka Tomáš LPU9307 OK Lokomotiva Pardubice 75:02 + 2:24 9929
5. Křivda Tomáš CHC9901 K.O.B. Choceň 75:19 + 2:41 9891
6. Rollier Baptiste PHK8200 OK 99 Hradec Králové 75:56 + 3:18 9807
7. Horvát Petr TBM9437 KOS TJ Tesla Brno 76:35 + 3:57 9718
8. Procházka Jan PGP8407 SK Praga 77:36 + 4:58 9579
9. Hirš Otakar ZBM9801 SK Žabovřesky Brno 77:47 + 5:09 9554
10. Semrád Ladislav CHC9701 K.O.B. Choceň 81:03 + 8:25 9108
11. Kamenický Matěj LPU9036 OK Lokomotiva Pardubice 81:12 + 8:34 9088
12. Horčička Vít TBM9919 KOS TJ Tesla Brno 81:38 + 9:00 9029
13. Hadač Filip AOP9301 Orientační Běh Opava 84:01 + 11:23 8704
14. Glonek Jakub KAM9602 OK Kamenice 84:58 + 12:20 8574
15. Kettner Lukáš KAM9403 OK Kamenice 85:23 + 12:45 8517
16. Rusý Tomáš KAM9301 OK Kamenice 85:52 + 13:14 8451
17. Zbranek Roman TZL8808 SKOB Zlín 86:05 + 13:27 8422
18. Dragowski Kuba TUR9003 OOB TJ Turnov 86:16 + 13:38 8397
19. Sháněl Jan CHC9402 K.O.B. Choceň 86:37 + 13:59 8349
20. Netuka Vojtěch SHK9701 OK Slavia Hradec Králové 87:25 + 14:47 8240
21. Sklenář Martin AOP9501 Orientační Běh Opava 88:16 + 15:38 8124
22. Hovorka Lukáš LPU9001 OK Lokomotiva Pardubice 89:25 + 16:47 7967
23. Landovský Tomáš PGP9103 SK Praga 89:57 + 17:19 7894
24. Horáček Michal VLI7700 Slavia Liberec orienteering 91:44 + 19:06 7651
25. Rajnošek Zdeněk KSU8506 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 91:50 + 19:12 7637
26. Schulhof Jan TUR8900 OOB TJ Turnov 93:06 + 20:28 7464
27. Chloupek Adam LCE9300 OOB TJ Slovan Luhačovice 93:34 + 20:56 7400
28. Poklop Martin SSU8802 SK Severka Šumperk 94:01 + 21:23 7339
29. Mielec Jaromír AOP9701 Orientační Běh Opava 95:07 + 22:29 7189
30. Mikel David TZL9703 SKOB Zlín 95:18 + 22:40 7164
31. Klaška Pavel DKP9301 Oddíl OB Kotlářka 95:29 + 22:51 7139
32. Zelinka Jiří MBM8740 O-mikron 96:36 + 23:58 6987
33. Thoř Tomáš TUR9904 OOB TJ Turnov 97:03 + 24:25 6925
34. Váňa Martin TUR8401 OOB TJ Turnov 101:02 + 28:24 6382
35. Jordanov Alexandr ZBM9503 SK Žabovřesky Brno 101:20 + 28:42 6341
36. Lučan Vladimír LPU7710 OK Lokomotiva Pardubice 102:45 + 30:07 6147
37. Prášil Marek SJI7313 OK Jihlava 103:50 + 31:12 6000
38. Valenta Jiří LCE9201 OOB TJ Slovan Luhačovice 104:37 + 31:59 5893
39. Tichý Radomír SHK0000 OK Slavia Hradec Králové 105:04 + 32:26 5831
40. Pavlovec Dan BOR0001 OK Jiskra Nový Bor 106:02 + 33:24 5699
41. Šafka Daniel KAM9105 OK Kamenice 106:47 + 34:09 5597
42. Henych Petr VLI6001 Slavia Liberec orienteering 107:09 + 34:31 5547
43. Pavlovec Jan BOR9503 OK Jiskra Nový Bor 108:41 + 36:03 5338
44. Hraboš Matej TBM9547 KOS TJ Tesla Brno 109:53 + 37:15 5174
45. Bradáč Jakub LLI0002 LOK-o Liberec 109:59 + 37:21 5160
46. Mareš Vít BOR0000 OK Jiskra Nový Bor 110:25 + 37:47 5101
47. Habán Ivo VLI7707 Slavia Liberec orienteering 114:40 + 42:02 4521
48. Goldschmidt Tobiáš TBM0005 KOS TJ Tesla Brno 115:37 + 42:59 4392
49. Karásek Matěj SJC0001 Sportcentrum Jičín 117:08 + 44:30 4185
50. Deml Tomáš LPU9502 OK Lokomotiva Pardubice 118:11 + 45:33 4041
51. Hanák Jan SLA8002 SKOB Slaný 119:14 + 46:36 3898
52. Vavřík Tomáš MOV0004 SKOB Ostrava 121:13 + 48:35 3627
53. Panovec Kryštof LCE0011 OOB TJ Slovan Luhačovice 129:17 + 56:39 2527
54. Pašek František KAM7600 OK Kamenice 147:45 + 75:07 7
55. Najman Jaroslav BOR7909 OK Jiskra Nový Bor 160:45 + 88:07 0
56. Hejna Martin TAP8101 KOB Tretra Praha 164:36 + 91:58 0
Roudný Martin LPU0002 OK Lokomotiva Pardubice DISK 0
Navrátil Boris KAM9203 OK Kamenice DISK 0
Melichar Petr LLI0001 LOK-o Liberec DISK 0
Bravený Vít ZBM9102 SK Žabovřesky Brno DISK 0
Nejman Stanislav TUR9500 OOB TJ Turnov DISK 0
Hrdinka Daniel VRL9701 OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK 0