Logo
Datum:
19.06.2022
Místo konání:
Číměř
Pořadatel:
SJH - SOS Jindřichův Hradec
Mapa:
Dobrovodské Jednoty (https://mapy.orientacnisporty.cz/mapa/dobrovodske-jednoty-2022), 1:10 000 pro DH14 - DH21, Dobrovodské Jednoty 7 a půl (https://mapy.orientacnisporty.cz/mapa/dobrovodske-jednoty-7-a-pul-2022), 1:7 500 pro ostatní.
Ředitel závodu:
Pobuda Michal - R3
Hlavní rozhodčí:
Komárek Arnošt - R1
Stavitel tratí:
Beneš Jan - R2
Protokol:
Závod proběhl za extrémně teplého počasí, byla ošetřena pouze drobná zranění. V průběhu závodu nebyl podán žádný protest. Výsledky schválil HR v plném rozsahu.
Kategorie:
D10C     D12C     D14B     D16B     D18B     D20B     D21B     D21C     D35B     D40B     D45B     D50B     D55B     D60B     D65B     D70B     D75B     H10C     H12C     H14B     H16B     H18B     H20B     H21B     H21C     H35B     H40B     H45B     H50B     H55B     H60B     H65B     H70B     H75B     H80B     P     T    
Nahrávám data...

D10C 2.50 km, 70 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kozáková Zuzana TBM1352 KOS TJ Tesla Brno 28:25
2. Rejšková Klára KAM1251 OK Kamenice 30:45 + 2:20
3. Kárníková Alžběta LPU1354 OK Lokomotiva Pardubice 31:24 + 2:59
4. Ptáčková Lucie TBM1372 KOS TJ Tesla Brno 33:59 + 5:34
5. Kušičková Lucie HJL1251 Sokol Horní Jelení 34:30 + 6:05
6. Kušičková Jolana HJL1252 Sokol Horní Jelení 34:36 + 6:11
7. Horáčková Eliška VLI1450 Slavia Liberec orienteering 35:33 + 7:08
8. Kubešová Klára RUZ1251 TJ Růžená 37:17 + 8:52
9. Novotná Anna PHK1352 OK 99 Hradec Králové 37:38 + 9:13
10. Škultéty Kristýna NEK1251 Nejdek Orienteering 37:53 + 9:28
11. Nevrklová Adéla RUZ1252 TJ Růžená 40:22 + 11:57
12. Kurfürstová Anna FSP1450 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 43:51 + 15:26
13. Pávková Anna NEK1350 Nejdek Orienteering 45:31 + 17:06
14. Hübnerová Johana TBM1551 KOS TJ Tesla Brno 56:23 + 27:58
15. Roučková Tereza VIM1350 Ski klub Šumava Vimperk 60:14 + 31:49
16. Nalezencová Tereza DOR1254 OK Dobříš 61:45 + 33:20
17. Smolíková Kateřina OPI1352 Orientační sporty Písek 78:05 + 49:40
18. Gregorová Vendula NEK1250 Nejdek Orienteering 80:35 + 52:10
19. Kozáková Michaela TBM1552 KOS TJ Tesla Brno 86:23 + 57:58
20. Teringlová Veronika VCB1251 OB České Budějovice 131:47 + 103:22
Komárková Ondřejka SJH1351 SOS Jindřichův Hradec DISK

D12C 2.70 km, 70 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mikulová Stella ZVO1250 OB SK Zvole 25:29
2. Vondráčková Jolana DKP1058 Oddíl OB Kotlářka 27:37 + 2:08
3. Rodová Anežka VSP1152 USK Praha 28:13 + 2:44
4. Havlíčková Zuzana RIC1051 OB Říčany 30:23 + 4:54
5. Klusáčková Dorota CTB1152 SK OB Chotěboř 33:03 + 7:34
6. Chotěnovská Nela HJL1153 Sokol Horní Jelení 33:56 + 8:27
7. Horáková Eliška PHK1152 OK 99 Hradec Králové 35:46 + 10:17
8. Jakubcová Karolína SJC1050 Sportcentrum Jičín 36:17 + 10:48
9. Hrušková Gabriela PGP1150 SK Praga 37:28 + 11:59
10. Stará Magdalena FSP1051 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 38:55 + 13:26
11. Komárková Radka SJH1151 SOS Jindřichův Hradec 40:09 + 14:40
12. Hamáková Zuzana HJL1050 Sokol Horní Jelení 40:36 + 15:07
13. Urbánková Lucie ONO1150 SKOB Ostrov 41:59 + 16:30
14. Smolíková Adéla OPI1150 Orientační sporty Písek 42:22 + 16:53
15. Klusáčková Johana CTB1153 SK OB Chotěboř 43:45 + 18:16
16. Zavadilová Adéla VSP1153 USK Praha 43:59 + 18:30
17. Pilná Anna OSN1151 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 45:00 + 19:31
18. Beránková Julie VPM1051 KOS Slavia Plzeň 46:16 + 20:47
19. Procházková Aneta DKP1153 Oddíl OB Kotlářka 47:17 + 21:48
20. Pobudová Marie SJH1050 SOS Jindřichův Hradec 49:47 + 24:18
21. Korecká Eva CHT1054 OOB SK Chrast 56:18 + 30:49
22. Ludvíková Eva SKT1051 TJ Sokol Klatovy, oddíl OB 58:24 + 32:55
23. Gregorová Magdalena DKP1158 Oddíl OB Kotlářka 72:10 + 46:41
24. Svitáková Ludmila SJH1152 SOS Jindřichův Hradec 72:54 + 47:25
25. Kubešová Kristýna RUZ1050 TJ Růžená 74:15 + 48:46

D14B 2.90 km, 100 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Malečková Pavlína VSP0855 USK Praha 22:41
2. Salabová Pavlína JIL0954 OK Jilemnice 24:30 + 1:49
3. Flossmannová Lucie VLI0852 Slavia Liberec orienteering 24:43 + 2:02
4. Hanušová Markéta VRL0852 OOS TJ Spartak Vrchlabí 24:48 + 2:07
5. Štěpová Barbora PGP0951 SK Praga 24:57 + 2:16
6. Nožičková Eva JJN0852 Team Jizerky 25:20 + 2:39
7. Vyziblová Viktorie SJC0853 Sportcentrum Jičín 25:37 + 2:56
8. Čapková Markéta PHK0850 OK 99 Hradec Králové 25:47 + 3:06
9. Chrástová Barbora STH0851 SK Studenec 26:06 + 3:25
10. Mayerová Daniela KSH0852 OB Kašperské Hory 26:29 + 3:48
11. Zakouřilová Klára VSP0850 USK Praha 26:37 + 3:56
12. Kynčlová Anna JIL0852 OK Jilemnice 26:51 + 4:10
13. Kunášková Karolína VLI0851 Slavia Liberec orienteering 27:17 + 4:36
14. Tomášková Matilda TUR0957 OOB TJ Turnov 27:51 + 5:10
15. Vondráčková Alžběta DKP0864 Oddíl OB Kotlářka 27:58 + 5:17
16. Kamenická Tereza Ester OSN0888 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 28:27 + 5:46
17. Lošťáková Ela PGP0957 SK Praga 28:34 + 5:53
18. Ehlerová Anna VSP0854 USK Praha 29:49 + 7:08
18. Šimůnková Michaela TAP0851 KOB Tretra Praha 29:49 + 7:08
20. Ouzká Eliška BOR1051 OK Jiskra Nový Bor 30:03 + 7:22
21. Plachá Nora STA0851 OK Střelka 30:05 + 7:24
22. Řehořková Ema DKP0956 Oddíl OB Kotlářka 30:32 + 7:51
23. Novotná Karolína TUR0853 OOB TJ Turnov 30:42 + 8:01
24. Mikulová Tereza ZVO0851 OB SK Zvole 30:55 + 8:14
25. Seidlová Magdalena RIC0950 OB Říčany 31:00 + 8:19
26. Bartalošová Ada PGP1050 SK Praga 31:02 + 8:21
27. Hrušková Tereza PGP0953 SK Praga 31:57 + 9:16
28. Soukupová Marie BOR0952 OK Jiskra Nový Bor 31:59 + 9:18
29. Březinová Antonie CHA0851 OK Chrastava 32:13 + 9:32
30. Ritterová Lída ONO0851 SKOB Ostrov 32:50 + 10:09
31. Kunartová Dominika PHK0888 OK 99 Hradec Králové 33:04 + 10:23
32. Vltavská Eliška SJC0850 Sportcentrum Jičín 33:26 + 10:45
33. Nemšovská Magdalena VSP0853 USK Praha 33:35 + 10:54
34. Beránková Hedvika VPM0850 KOS Slavia Plzeň 33:39 + 10:58
35. Havrdová Selina SJC0950 Sportcentrum Jičín 34:09 + 11:28
36. Balcarová Olga SNA0851 TJ START Náchod 34:16 + 11:35
37. Nováková Anna Marie CTB0951 SK OB Chotěboř 34:29 + 11:48
38. Hermannová Natálie MLA0851 MLOK Mariánské Lázně 35:20 + 12:39
39. Baštová Justýna DOR0952 OK Dobříš 35:22 + 12:41
40. Hladíková Julie DKP0857 Oddíl OB Kotlářka 35:42 + 13:01
41. Balejová Sofie KAM0951 OK Kamenice 36:00 + 13:19
42. Havlíčková Veronika RIC0853 OB Říčany 36:02 + 13:21
43. Snížková Adéla DKP0850 Oddíl OB Kotlářka 36:06 + 13:25
44. Švíglerová Anna LPU0952 OK Lokomotiva Pardubice 36:17 + 13:36
45. Šafránková Eliška LPM0953 OK Lokomotiva Plzeň 36:30 + 13:49
46. Petriláková Amálie Rebeka DOR0953 OK Dobříš 36:51 + 14:10
47. Hanáková Aneta KRL0951 Kometa Kralovice 37:14 + 14:33
48. Janatová Violka TJN0956 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 37:19 + 14:38
49. Sochorová Kristýna SHK0953 OK Slavia Hradec Králové 37:34 + 14:53
50. Pěkná Alžběta ROU0950 SKOB Roudnice nad Labem 38:01 + 15:20
51. Jelínková Eva PHK0953 OK 99 Hradec Králové 38:08 + 15:27
52. Dominová Julie LPU0857 OK Lokomotiva Pardubice 38:19 + 15:38
53. Hamáková Adéla HJL0851 Sokol Horní Jelení 38:23 + 15:42
53. Kučerová Kateřina VSP0950 USK Praha 38:23 + 15:42
55. Macháčková Tereza LPU0951 OK Lokomotiva Pardubice 39:19 + 16:38
56. Legátová Alice VTA0952 SC vebr-sport 40:00 + 17:19
57. Šestáková Johana VLI0853 Slavia Liberec orienteering 40:23 + 17:42
58. Macková Gita LPU0961 OK Lokomotiva Pardubice 41:04 + 18:23
59. Zurynková Lenka TJN0957 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 41:20 + 18:39
60. Ječmenová Veronika ONO0950 SKOB Ostrov 41:49 + 19:08
61. Blahutová Lucie MFP0950 Matfyz Praha 44:14 + 21:33
62. Lapáčková Šárka SHK0954 OK Slavia Hradec Králové 44:25 + 21:44
63. Dvořáková Lucie PGP0956 SK Praga 44:27 + 21:46
64. Žemlová Magdalena KAM0950 OK Kamenice 44:49 + 22:08
65. Drápová Justýna OSN0990 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 45:07 + 22:26
66. Novotná Barbora VTA0957 SC vebr-sport 46:41 + 24:00
67. Čápová Denisa STA0952 OK Střelka 51:05 + 28:24
68. Hovorková Elen LPU0954 OK Lokomotiva Pardubice 55:03 + 32:22
69. Bouřová Natálie RIC0854 OB Říčany 66:54 + 44:13
70. Petýrková Karolína NEK0851 Nejdek Orienteering 75:53 + 53:12
Mullis Carolina DKP0951 Oddíl OB Kotlářka DISK

D16B 3.20 km, 105 m, 19 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vítková Hana SJI0750 OK Jihlava 30:06
2. Baldrianová Eva VSP0751 USK Praha 31:18 + 1:12
3. Oranyová Sylva SJI0751 OK Jihlava 31:56 + 1:50
4. Ballonová Lucie PHK0664 OK 99 Hradec Králové 32:43 + 2:37
5. Havrdová Sheila SJC0750 Sportcentrum Jičín 33:13 + 3:07
6. Netuková Anežka SHK0750 OK Slavia Hradec Králové 33:26 + 3:20
7. Novotná Vendula PHK0777 OK 99 Hradec Králové 33:35 + 3:29
8. Lipenská Barbora CHA0753 OK Chrastava 34:22 + 4:16
9. Urbánková Eva ONO0650 SKOB Ostrov 34:47 + 4:41
10. Havlová Tereza KNC0750 Sokol Kostelec n. Č. l. 35:20 + 5:14
11. Štemberová Bára TJN0650 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 37:45 + 7:39
12. Krejčová Hana ROU0653 SKOB Roudnice nad Labem 38:00 + 7:54
13. Kudrnáčová Marta KAM0754 OK Kamenice 38:28 + 8:22
14. Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 TJ Růžená 38:39 + 8:33
15. Lamačová Barbora BOR0750 OK Jiskra Nový Bor 38:40 + 8:34
16. Mišeková Kateřina KAM0756 OK Kamenice 39:46 + 9:40
17. Příkazská Zuzana PHK0654 OK 99 Hradec Králové 40:02 + 9:56
18. Heczková Anna VLI0652 Slavia Liberec orienteering 40:27 + 10:21
19. Savruková Adéla TJN0656 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 40:44 + 10:38
20. Klymeniuk Iryna BOR0767 OK Jiskra Nový Bor 40:58 + 10:52
21. Gregorová Alice DKP0758 Oddíl OB Kotlářka 41:59 + 11:53
22. Čečková Karolína SHK0650 OK Slavia Hradec Králové 42:02 + 11:56
23. Stará Barbora FSP0752 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 42:16 + 12:10
24. Běloušková Kateřina CTB0752 SK OB Chotěboř 42:48 + 12:42
25. Podoubská Adéla TJN0658 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 43:04 + 12:58
26. Benešová Michaela SJH0651 SOS Jindřichův Hradec 43:10 + 13:04
27. Leinweberová Julie FSP0755 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 43:14 + 13:08
28. Svobodová Adriana FSP0653 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 43:27 + 13:21
29. Gajdová Michaela VSP0752 USK Praha 44:29 + 14:23
30. Žemlová Barbora KAM0751 OK Kamenice 45:13 + 15:07
31. Podlešáková Monika PHK0752 OK 99 Hradec Králové 45:56 + 15:50
32. Měšťanová Tereza TAP0653 KOB Tretra Praha 46:29 + 16:23
33. Mimrová Kateřina CHC0658 K.O.B. Choceň 46:41 + 16:35
34. Pokorná Anežka KRL0757 Kometa Kralovice 46:46 + 16:40
35. Fišarová Adéla KRL0651 Kometa Kralovice 47:49 + 17:43
36. Háková Eliška TJN0654 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 48:55 + 18:49
37. Stavrinou Kristýna SRK0751 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 49:12 + 19:06
38. Šmídová Terezie LPU0659 OK Lokomotiva Pardubice 50:49 + 20:43
39. Chrtková Anežka PHK0658 OK 99 Hradec Králové 51:04 + 20:58
40. Bodurková Denisa KRL0752 Kometa Kralovice 51:18 + 21:12
41. Chlupáčová Anežka SHK0760 OK Slavia Hradec Králové 51:56 + 21:50
42. Votočková Amélie JIL0750 OK Jilemnice 52:20 + 22:14
43. Dvořáková Veronika PGP0659 SK Praga 55:05 + 24:59
44. Halámková Jana ONO0657 SKOB Ostrov 55:19 + 25:13
45. Hovorková Marie LDC0650 KOB Děčín 55:53 + 25:47
46. Malínská Nela SJC0650 Sportcentrum Jičín 56:19 + 26:13
47. Kotenová Markéta RIC0651 OB Říčany 57:27 + 27:21
48. Rážová Aneta PHK0662 OK 99 Hradec Králové 57:31 + 27:25
49. Závodná Zuzana LTU0750 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 57:42 + 27:36
50. Komárková Zbyňka SJH0751 SOS Jindřichův Hradec 57:51 + 27:45
51. Zitková Andrea LPU0751 OK Lokomotiva Pardubice 61:49 + 31:43
52. Cicvárková Klára JJN0751 Team Jizerky 66:15 + 36:09
53. Rejholcová Tereza BOR0751 OK Jiskra Nový Bor 68:02 + 37:56
54. Čerklová Eva KRE0751 OOB TJ Sokol Křemže 68:50 + 38:44
55. Hamáčková Táňa STH0754 SK Studenec 69:52 + 39:46
56. Nevmerzhytska Mariia PHK0759 OK 99 Hradec Králové 79:27 + 49:21
Kocmanová Adéla BOR0752 OK Jiskra Nový Bor DISK
Dvořáková Kateřina LPU0656 OK Lokomotiva Pardubice DISK
Hlaváčová Lucie TBM0660 KOS TJ Tesla Brno DISK

D18B 3.40 km, 110 m, 21 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Morávková Zuzana SRK0551 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 32:17
2. Šestáková Marie VLI0452 Slavia Liberec orienteering 32:56 + 0:39
3. Šimšová Pavla PGP0557 SK Praga 34:54 + 2:37
4. Švecová Karolína ZVO0557 OB SK Zvole 35:04 + 2:47
5. Čápová Eliška STA0451 OK Střelka 35:10 + 2:53
6. Gottsteinová Ema JIL0451 OK Jilemnice 36:00 + 3:43
7. Pavlíčková Hana KPY0450 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 36:20 + 4:03
8. Šauli Kateřina ZTC0456 Západočeské sportovní centrum OB 37:02 + 4:45
9. Plachá Zita STA0551 OK Střelka 37:12 + 4:55
10. Pecko Sára ONO0452 SKOB Ostrov 38:22 + 6:05
11. De Heij Laura RIC0450 OB Říčany 38:35 + 6:18
12. Pecková Tereza VLI0551 Slavia Liberec orienteering 38:53 + 6:36
13. Chvátilová Johana PHK0450 OK 99 Hradec Králové 38:56 + 6:39
14. Novotná Barbora TUR0552 OOB TJ Turnov 40:20 + 8:03
15. Matěásková Šárka JIL0551 OK Jilemnice 41:23 + 9:06
16. Blažková Veronika SJH0551 SOS Jindřichův Hradec 43:20 + 11:03
17. Kopecká Valentýna VSP0453 USK Praha 43:27 + 11:10
18. Tomášová Anna SRK0554 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 43:31 + 11:14
19. Počtová Klára OPI0453 Orientační sporty Písek 44:16 + 11:59
20. Brožková Tereza LPU0457 OK Lokomotiva Pardubice 44:59 + 12:42
21. Holíková Simona ONO0553 SKOB Ostrov 46:42 + 14:25
22. Pekařová Nela VTA0552 SC vebr-sport 48:35 + 16:18
23. Kopecká Anna JIL0552 OK Jilemnice 49:11 + 16:54
24. Andrlová Lea SHK0463 OK Slavia Hradec Králové 49:23 + 17:06
25. Kotenová Barbora RIC0452 OB Říčany 50:17 + 18:00
26. Pazderníková Jana OPI0452 Orientační sporty Písek 50:40 + 18:23
27. Pilátová Amálie DKL0450 KOB Kladno 51:18 + 19:01
28. Vlachová Adéla KRL0551 Kometa Kralovice 51:47 + 19:30
29. Chrástová Magdaléna STH0551 SK Studenec 52:33 + 20:16
30. Tulachová Anna VSP0554 USK Praha 61:50 + 29:33
31. Čapková Anna PHK0451 OK 99 Hradec Králové 63:24 + 31:07
32. Zábranská Iva VCB0553 OB České Budějovice 99:21 + 67:04
Hošková Kateřina LTU0451 OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK

D20B 3.70 km, 115 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 3623

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Šafaříková Lucie OPI0350 Orientační sporty Písek 37:25 3978
2. Horáková Veronika PHK0353 OK 99 Hradec Králové 40:01 + 2:36 3731
3. Vodičková Johana LPU0354 OK Lokomotiva Pardubice 41:27 + 4:02 3595
4. Švecová Anežka ZVO0352 OB SK Zvole 41:51 + 4:26 3557
5. Pilná Natálie VRL0351 OOS TJ Spartak Vrchlabí 48:06 + 10:41 2962
6. Podrábská Marie JJN0251 Team Jizerky 49:29 + 12:04 2831
7. Linková Lucie JJN0254 Team Jizerky 53:40 + 16:15 2433
8. Nentvichová Julie DOR0351 OK Dobříš 58:37 + 21:12 1962
9. Rousová Lucie DKL0251 KOB Kladno 62:54 + 25:29 1555
10. Náměstková Radka EKP0353 VŠTJ Ekonom Praha 67:12 + 29:47 1146

D21B 4.80 km, 145 m, 29 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 8773

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Jedličková Zuzana SHK8150 OK Slavia Hradec Králové 38:10 9433
2. Kozáková Zdenka TBM7952 KOS TJ Tesla Brno 39:19 + 1:09 9168
3. Sokolářová Šárka TUR9999 OOB TJ Turnov 41:02 + 2:52 8771
4. Kašková Kateřina CHA7850 OK Chrastava 41:22 + 3:12 8694
5. Zlámalová Nikola SJC9951 Sportcentrum Jičín 42:05 + 3:55 8529
6. Rufferová Iva TUR8354 OOB TJ Turnov 43:01 + 4:51 8313
7. Hlavová Hana TBM8888 KOS TJ Tesla Brno 43:18 + 5:08 8248
8. Kavánková Iva TZL9753 SKOB Zlín 44:13 + 6:03 8036
9. Rollier Monika PHK8051 OK 99 Hradec Králové 44:43 + 6:33 7920
10. Nechanická Klára TBM0055 KOS TJ Tesla Brno 44:51 + 6:41 7890
11. Bořilová Klára TBM8964 KOS TJ Tesla Brno 45:04 + 6:54 7840
12. Kamenická Karolína ZTC9651 Západočeské sportovní centrum OB 45:22 + 7:12 7770
13. Jeřábková Jitka TZL9453 SKOB Zlín 46:09 + 7:59 7589
14. Klusáčková Magdaléna ZBM9452 SK Brno Žabovřesky 46:18 + 8:08 7555
15. Janatová Lucie TJN8154 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 46:47 + 8:37 7443
16. Zimmerová Kateřina KAM9850 OK Kamenice 47:05 + 8:55 7374
17. Benešová Jana SJH9451 SOS Jindřichův Hradec 47:10 + 9:00 7355
18. Mullis Kateřina DKP7753 Oddíl OB Kotlářka 47:46 + 9:36 7216
19. Kožinová Zuzana PGP9650 SK Praga 47:53 + 9:43 7189
20. Mádlová Věra PBM8951 TJ Spartak 1. brněnská 48:38 + 10:28 7016
21. Plochová Dominika DKP8651 Oddíl OB Kotlářka 49:20 + 11:10 6854
22. Večeřová Barbora TJN8951 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 52:18 + 14:08 6169
23. Ptáčková Veronika TBM7374 KOS TJ Tesla Brno 52:36 + 14:26 6100
24. Lošťáková Ivana PGP7763 SK Praga 53:13 + 15:03 5957
25. Thýnová Nikola SHK0051 OK Slavia Hradec Králové 53:21 + 15:11 5927
26. Janoušková Lucie BOR9954 OK Jiskra Nový Bor 53:43 + 15:33 5842
27. Šimšová Jana MFP7651 Matfyz Praha 54:25 + 16:15 5680
28. Chaloupková Veronika CHC9852 K.O.B. Choceň 54:41 + 16:31 5619
29. Slavíková Lucie PGP9150 SK Praga 55:38 + 17:28 5399
30. Hermannová Anna TAP9251 KOB Tretra Praha 57:58 + 19:48 4860
31. Lošťáková Sára PGP0660 SK Praga 58:21 + 20:11 4772
32. Sieglová Dagmar MFP7050 Matfyz Praha 58:28 + 20:18 4745
33. Vacková Anna SJI9854 OK Jihlava 58:37 + 20:27 4710
34. Voltrová Hana ROZ9752 OK Roztoky 59:00 + 20:50 4622
35. Šklíbová Veronika SRK0153 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 59:11 + 21:01 4579
36. Chovancová Zuzana TZL9754 SKOB Zlín 59:34 + 21:24 4491
37. Studničná Lenka FSP8650 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 59:45 + 21:35 4448
38. Šákrová Šárka BOR9051 OK Jiskra Nový Bor 60:19 + 22:09 4318
39. Bialožytová Tereza PGP9055 SK Praga 60:48 + 22:38 4206
40. Habigerová Radka KSU9559 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 61:54 + 23:44 3952
41. Bartalošová Jana PGP8154 SK Praga 61:59 + 23:49 3933
42. Petráčková Kristýna SJI9851 OK Jihlava 62:47 + 24:37 3748
43. Voltrová Alena DKP9956 Oddíl OB Kotlářka 63:06 + 24:56 3675
44. Gottfriedová Adéla VCB9755 OB České Budějovice 64:47 + 26:37 3286
45. Hošková Tereza TAP8971 KOB Tretra Praha 65:26 + 27:16 3136
46. Henychová Zuzana VLI6151 Slavia Liberec orienteering 79:48 + 41:38 0
47. Hříchová Jana 30001 Rokycany 85:51 + 47:41
48. Koubová Lenka ROU9554 SKOB Roudnice nad Labem 116:51 + 78:41 0
Fučíková Hana VBM7751 VSK Mendelu Brno DISK 0
Kožíšková Jana EKP8750 VŠTJ Ekonom Praha DISK
Kašparová Lucie CHT9652 OOB SK Chrast DISK 0
Matějů Martina PGP8556 SK Praga DISK 0

D21C 3.40 km, 110 m, 25 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 3601

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kovářová Lenka LTP9750 OOB TJ Lokomotiva Teplice 40:25 4227
2. Mazalová Monika RBK9252 SK Radioklub Blansko 46:00 + 5:35 3776
3. Janečková Dagmar EKP6550 VŠTJ Ekonom Praha 52:45 + 12:20 3231
4. Hanáková Lenka KRL9951 Kometa Kralovice 56:50 + 16:25 2902
5. Dittrichová Zuzana KON9175 KOB Konice 57:49 + 17:24 2822
6. Staňková Markéta VPM0153 KOS Slavia Plzeň 61:32 + 21:07 2522
7. Kopecká Eliška KNC9850 Sokol Kostelec n. Č. l. 68:14 + 27:49 1981
8. Štemberová Natálie TJN9851 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 85:45 + 45:20 567
Henková Daniela VBM8255 VSK Mendelu Brno DISK 0

D35B 3.90 km, 110 m, 22 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horáčková Kateřina VLI8150 Slavia Liberec orienteering 40:23
2. Novotná Kateřina PHK8252 OK 99 Hradec Králové 42:54 + 2:31
3. Svobodová Jitka VSP7450 USK Praha 47:43 + 7:20
4. Korecká Lenka CHT8053 OOB SK Chrast 49:41 + 9:18
5. Šklíbová Jana SRK7651 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 50:25 + 10:02
6. Roučková Romana VIM8350 Ski klub Šumava Vimperk 51:07 + 10:44
7. Procházková Zuzana KPY8650 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 55:53 + 15:30
8. Rickmeyer Tina STB8650 TJ Stadion Nový Bor 56:58 + 16:35
9. Petriláková Petra DOR7656 OK Dobříš 57:17 + 16:54
10. Zakouřilová Kamila TUR8557 OOB TJ Turnov 58:45 + 18:22
11. Smítalová Jana ZBM8053 SK Brno Žabovřesky 68:23 + 28:00
12. Pecharová Michaela TJP6550 TJ Sokol Troja 71:40 + 31:17
13. Pávková Jana NEK7850 Nejdek Orienteering 108:39 + 68:16
Kociánová Eva OOP6750 TJ Opava +
Hrádková Kateřina ROU8350 SKOB Roudnice nad Labem DISK

D40B 3.70 km, 110 m, 22 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havrdová Renata SJC7756 Sportcentrum Jičín 37:42
2. Ondráčková Veronika EKP7850 VŠTJ Ekonom Praha 39:19 + 1:37
3. Teringlová Martina VCB7851 OB České Budějovice 39:35 + 1:53
4. Novotná Martina PHK8255 OK 99 Hradec Králové 40:01 + 2:19
5. Haasová Renata LPU7960 OK Lokomotiva Pardubice 43:29 + 5:47
6. Dolejší Lenka DOK7450 OK Doksy 44:46 + 7:04
7. Synková Petra DOK7950 OK Doksy 46:20 + 8:38
8. Rücklová Alena VCB8150 OB České Budějovice 46:26 + 8:44
9. Zurynková Jana EKP7053 VŠTJ Ekonom Praha 47:25 + 9:43
10. Kozumplíková Alice RBK8151 SK Radioklub Blansko 47:41 + 9:59
11. Patková Kateřina BOR7853 OK Jiskra Nový Bor 47:47 + 10:05
12. Bartáková Petra SJI8151 OK Jihlava 48:23 + 10:41
13. Kunartová Lenka PHK7852 OK 99 Hradec Králové 49:21 + 11:39
14. Dlouhá Marta PGP7858 SK Praga 49:39 + 11:57
15. Kutáčová Ivana NPA7852 SK LOB Nová Paka 52:12 + 14:30
16. Veselá Eva VCB7853 OB České Budějovice 52:20 + 14:38
17. Blahutová Hanka MFP7953 Matfyz Praha 53:57 + 16:15
18. Hradecká Petra DOK6850 OK Doksy 54:39 + 16:57
19. Nováková Ivana DLP8150 OOB TJ Dukla Praha 56:05 + 18:23
20. Mikulová Zuzana ZVO7951 OB SK Zvole 56:40 + 18:58
21. Placková Veronika MLA8250 MLOK Mariánské Lázně 57:34 + 19:52
22. Míková Šárka DKP8255 Oddíl OB Kotlářka 58:09 + 20:27
23. Klusáčková Lenka CTB8051 SK OB Chotěboř 58:59 + 21:17
24. Komárková Lucie LTU7851 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 59:17 + 21:35
25. Nimshausová Hana CHC8151 K.O.B. Choceň 60:40 + 22:58
26. Kubešová Eva RUZ8151 TJ Růžená 61:22 + 23:40
27. Procházková Jana DKP8052 Oddíl OB Kotlářka 61:24 + 23:42
28. Uhrová Zuzana VSP8050 USK Praha 62:29 + 24:47
29. Čapková Petra PHK7850 OK 99 Hradec Králové 63:45 + 26:03
30. Votíková Monika VCB7254 OB České Budějovice 64:07 + 26:25
31. Vondráčková Markéta DKP7856 Oddíl OB Kotlářka 64:19 + 26:37
32. Vítečková Kateřina DKP7251 Oddíl OB Kotlářka 65:40 + 27:58
33. Pilátová Petra DKL8051 KOB Kladno 66:20 + 28:38
34. Mišeková Martina KAM7851 OK Kamenice 67:35 + 29:53
35. Brandejsová Petra DKP7853 Oddíl OB Kotlářka 67:57 + 30:15
36. Hofhanzlová Hana RUZ7951 TJ Růžená 69:01 + 31:19
37. Kurfürstová Magdalena FSP7852 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 70:51 + 33:09
38. Termerová Jana LTU7850 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 71:54 + 34:12
39. Hladíková Zuzana DKP7852 Oddíl OB Kotlářka 73:56 + 36:14
40. Fialová Irena KRE7950 OOB TJ Sokol Křemže 75:03 + 37:21
41. Ludvíková Eliška SKT8050 TJ Sokol Klatovy, oddíl OB 77:51 + 40:09
42. Žižková Jaroslava DOR7754 OK Dobříš 87:45 + 50:03
43. Seryogina Olga VLI8181 Slavia Liberec orienteering 88:32 + 50:50
44. Nevrklová Martina RUZ8053 TJ Růžená 114:43 + 77:01
45. Soukupová Andrea NEK7851 Nejdek Orienteering 158:39 + 120:57

D45B 3.60 km, 105 m, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ryšavá Magdalena PGP7650 SK Praga 34:52
2. Míková Lenka VCB7653 OB České Budějovice 34:53 + 0:01
3. Šimerková Olga PGP7551 SK Praga 35:28 + 0:36
4. Kučerová Marie VSP7551 USK Praha 36:42 + 1:50
5. Švíglerová Pavla LPU7658 OK Lokomotiva Pardubice 36:49 + 1:57
6. Podrábská Marie VLI7451 Slavia Liberec orienteering 38:03 + 3:11
7. Arnoštová Kateřina VSP7652 USK Praha 38:49 + 3:57
8. Pachnerová Dominika CHA7750 OK Chrastava 38:50 + 3:58
9. Kamenická Lenka OSN6955 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 40:54 + 6:02
10. Nechanická Daniela OSN7557 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 40:58 + 6:06
11. Špeldová Magdaléna BOR7551 OK Jiskra Nový Bor 41:27 + 6:35
12. Samková Renáta PHK7456 OK 99 Hradec Králové 41:29 + 6:37
13. Dvorská Marie VLI7454 Slavia Liberec orienteering 43:42 + 8:50
14. Waldhauserová Irena BOR7459 OK Jiskra Nový Bor 45:39 + 10:47
15. Tučková Monika BOR7650 OK Jiskra Nový Bor 46:16 + 11:24
16. Mrskočová Dana LPU7356 OK Lokomotiva Pardubice 46:18 + 11:26
17. Pokorná Magdaléna PGP7562 SK Praga 47:17 + 12:25
18. Žemlová Eva KAM7550 OK Kamenice 47:51 + 12:59
19. Zakouřilová Helena VSP7453 USK Praha 49:07 + 14:15
20. Šrámková Iva RIC7251 OB Říčany 49:38 + 14:46
21. Janovská Petra PGP7355 SK Praga 51:06 + 16:14
22. Držková Markéta LPU7670 OK Lokomotiva Pardubice 51:25 + 16:33
23. Kroniková Jana SHK7350 OK Slavia Hradec Králové 53:51 + 18:59
24. Kubečková Terezie LIP7650 SOS Mamuti z Lipovky 54:26 + 19:34
25. Benešová Radka VLI7653 Slavia Liberec orienteering 55:14 + 20:22
26. Náměstková Veronika EKP7351 VŠTJ Ekonom Praha 55:17 + 20:25
27. Jeřábková Tereza BOR7563 OK Jiskra Nový Bor 55:45 + 20:53
28. Ptáčková Kateřina PGP7350 SK Praga 56:05 + 21:13
29. Pelcová Pavla CST7454 OB Strakonice 60:07 + 25:15
30. Karafiátová Lucie BOR7658 OK Jiskra Nový Bor 61:50 + 26:58
31. Tomandlová Radka 110002 HORA 64:05 + 29:13
32. Březinová Michaela CHA7751 OK Chrastava 65:41 + 30:49
33. Velátová Jana OPI7350 Orientační sporty Písek 65:51 + 30:59
34. Zámečníková Jitka 10001 Zámečníci 69:11 + 34:19
35. Janoušková Iveta BOR7457 OK Jiskra Nový Bor 70:11 + 35:19
36. Sobotková Lenka OPI7401 Orientační sporty Písek 71:51 + 36:59
37. Petýrková Pavlína BZP7351 Báječné ženy v orientačním běhu 73:01 + 38:09
38. Baštová Jana DOR7452 OK Dobříš 90:23 + 55:31
39. Legátová Ivana VTA7551 SC vebr-sport 101:20 + 66:28
40. Žižková Markéta DOR7352 OK Dobříš 112:36 + 77:44
Kožinová Jana PGP6651 SK Praga DISK

D50B 3.40 km, 100 m, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hudečková Helena VTA6951 SC vebr-sport 38:34
2. Koutná Olga BOR7152 OK Jiskra Nový Bor 39:01 + 0:27
3. Dulovcová Marie KRE7051 OOB TJ Sokol Křemže 41:20 + 2:46
4. Rejholcová Andrea BOR6951 OK Jiskra Nový Bor 41:49 + 3:15
5. Horáková Lenka VSP7255 USK Praha 42:39 + 4:05
6. Nešporová Marie TTR7251 OOB Třebíč 44:58 + 6:24
7. Pipková Táňa LPU7156 OK Lokomotiva Pardubice 45:58 + 7:24
8. Průšová Markéta VSP7256 USK Praha 47:14 + 8:40
9. Nehasilová Zuzana LDC7150 KOB Děčín 47:36 + 9:02
10. Čtrnáctová Magdalena PGP7151 SK Praga 48:39 + 10:05
11. Melišíková Radka TAP7152 KOB Tretra Praha 49:17 + 10:43
12. Koucká Ivana EKP6850 VŠTJ Ekonom Praha 50:06 + 11:32
13. Staňková Marcela VPM6951 KOS Slavia Plzeň 51:33 + 12:59
14. Hlaváčová Šárka TBM7258 KOS TJ Tesla Brno 51:39 + 13:05
15. Nechutová Alena PZR6969 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 52:28 + 13:54
16. Fantová Libuše EKP5650 VŠTJ Ekonom Praha 52:47 + 14:13
17. Forstová Lenka MFP6850 Matfyz Praha 55:04 + 16:30
18. Nová Jana DOR7150 OK Dobříš 55:12 + 16:38
19. Pecková Ivana EKP6252 VŠTJ Ekonom Praha 55:37 + 17:03
20. Lesáková Věra TJN7152 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 56:12 + 17:38
21. Gottfriedová Marcela VCB7055 OB České Budějovice 56:33 + 17:59
22. Fencíková Vladislava JHB6553 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 56:54 + 18:20
23. Pechová Iva LPM6151 OK Lokomotiva Plzeň 57:21 + 18:47
24. Svobodová Martina VTA7151 SC vebr-sport 57:56 + 19:22
25. Klapalová Pavla VSP7099 USK Praha 58:18 + 19:44
26. Burdová Simona LDC6851 KOB Děčín 60:08 + 21:34
27. Zimmerová Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 61:40 + 23:06
28. Dvořáková Ivana PGP7254 SK Praga 62:00 + 23:26
29. Čermáková Lucie PHK7150 OK 99 Hradec Králové 63:12 + 24:38
30. Riby Kateřina LTP7252 OOB TJ Lokomotiva Teplice 63:45 + 25:11
31. Krotilová Magdaléna BZP7150 Báječné ženy v orientačním běhu 65:09 + 26:35
32. Tloušťová Eva SCP6950 OK Sparta Praha 78:48 + 40:14
33. Šimůnková Martina TAP6851 KOB Tretra Praha 79:42 + 41:08
34. Douchová Jaroslava SNA7155 TJ START Náchod 79:55 + 41:21
35. Poláčková Bohuslava PZR7070 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 85:36 + 47:02
Kotenová Klára RIC7252 OB Říčany DISK
Rýdlová Magda JJN6850 Team Jizerky DISK

D55B 3.10 km, 95 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tichovská Hana PGP6652 SK Praga 34:34
2. Stodůlková Lenka LTU6752 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 42:14 + 7:40
3. Komersová Jana KNC6550 Sokol Kostelec n. Č. l. 44:47 + 10:13
4. Hindráková Martina LTU6451 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 46:22 + 11:48
5. Hlavová Miroslava KON6389 KOB Konice 46:23 + 11:49
6. Zelená Markéta PGP5850 SK Praga 48:21 + 13:47
7. Kavková Dana SCP6150 OK Sparta Praha 49:49 + 15:15
8. Pávková Jana BOR6550 OK Jiskra Nový Bor 50:15 + 15:41
9. Švarcová Lenka JEN6451 OB Jenišovice 51:43 + 17:09
10. Pavlíková Pavla CHA6551 OK Chrastava 54:37 + 20:03
11. Kábrtová Iva PEN6350 OK RECO Sport 54:45 + 20:11
12. Thýnová Ivana SHK6651 OK Slavia Hradec Králové 55:34 + 21:00
13. Troupová Vladěna KRE6351 OOB TJ Sokol Křemže 58:09 + 23:35
14. Klašková Kateřina DKP6750 Oddíl OB Kotlářka 58:53 + 24:19
15. Ježková Regina PGP6352 SK Praga 67:23 + 32:49
16. Málková Věra CST6550 OB Strakonice 70:33 + 35:59
17. Halířová Eva BOR6654 OK Jiskra Nový Bor 75:12 + 40:38
18. Slavíková Kateřina PGP6650 SK Praga 75:36 + 41:02
19. Freyová Michaela KPY6050 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 77:06 + 42:32
20. Kovaříčková Darja KRE6352 OOB TJ Sokol Křemže 78:10 + 43:36
21. Vorlíčková Lenka VTA6751 SC vebr-sport 105:21 + 70:47

D60B 3.00 km, 95 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Voltrová Svatava ROZ6150 OK Roztoky 41:27
2. Bochenková Jana DOR6150 OK Dobříš 47:14 + 5:47
3. Procházková Miluše DCE5450 KOB Dobřichovice 48:06 + 6:39
4. Šedivá Miroslava EKP5750 VŠTJ Ekonom Praha 48:16 + 6:49
5. Bravená Alexandra VBM6155 VSK Mendelu Brno 48:49 + 7:22
6. Víchová Ladislava LPU5851 OK Lokomotiva Pardubice 49:38 + 8:11
7. Havlíčková Jindřiška KNC6150 Sokol Kostelec n. Č. l. 51:11 + 9:44
8. Kuchařová Ada TBM5855 KOS TJ Tesla Brno 53:26 + 11:59
9. Kujanová Martina BZP5850 Báječné ženy v orientačním běhu 57:05 + 15:38
10. Syslová Iva TTR6151 OOB Třebíč 58:57 + 17:30
11. Kovářová Alena LTP6151 OOB TJ Lokomotiva Teplice 59:28 + 18:01
12. Hrabánková Ilona PGP6250 SK Praga 60:13 + 18:46
13. Sklenářová Jana MLA6258 MLOK Mariánské Lázně 62:13 + 20:46
14. Kohlová Alena KPY6051 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 62:38 + 21:11
15. Kudrnáčová Hana KAM6250 OK Kamenice 64:17 + 22:50

D65B 2.70 km, 60 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horová Magda VSP5450 USK Praha 32:00
2. Rosecká Alena PZR5654 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 33:05 + 1:05
3. Flašarová Marie KCK5756 KOB Český Krumlov 37:52 + 5:52
4. Pokorná Eva TCB5751 SK Technik České Budějovice 39:06 + 7:06
5. Novotná Jiřina LPU5654 OK Lokomotiva Pardubice 40:33 + 8:33
6. Kuncová Jiřina TJN5752 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 40:34 + 8:34
7. Jahnová Helena SCP5550 OK Sparta Praha 41:06 + 9:06
8. Doležalová Vlasta PGP5550 SK Praga 44:11 + 12:11
9. Šilerová Zdena KNC5750 Sokol Kostelec n. Č. l. 44:15 + 12:15
10. Hušková Eva NPA5754 SK LOB Nová Paka 46:19 + 14:19
11. Cabrnochová Hana DKL5550 KOB Kladno 49:45 + 17:45
12. Ševčíková Alena CHA5351 OK Chrastava 53:13 + 21:13
13. Zlesáková Vlasta JIL5362 OK Jilemnice 60:11 + 28:11
14. Nýdrlová Eva VRL5451 OOS TJ Spartak Vrchlabí 69:33 + 37:33
15. Fejlková Alice SHK5351 OK Slavia Hradec Králové 72:40 + 40:40
16. Lusková Olga CHA5650 OK Chrastava 80:11 + 48:11
17. Haider Anna 26A5650 HSV Ried 81:10 + 49:10
18. Henková Svatava RBK5454 SK Radioklub Blansko 84:46 + 52:46

D70B 2.70 km, 60 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šaffková Zuzana CHA5150 OK Chrastava 43:20
2. Dohnalová Dana VSP5050 USK Praha 50:35 + 7:15
3. Horáčková Stanislava VLI4950 Slavia Liberec orienteering 56:05 + 12:45
4. Křížová Zdenka PZR5051 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 58:27 + 15:07
5. Kohoutová Jitřenka UVP4850 Slovan Praha 68:39 + 25:19
6. Pachnerová Jaroslava VLI5152 Slavia Liberec orienteering 80:25 + 37:05
7. Horáková Magdalena NEK4950 Nejdek Orienteering 108:43 + 65:23
Karmazínová Ivana VLI5150 Slavia Liberec orienteering DISK

D75B 2.30 km, 45 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stará Pavla BOV4251 TJ Baník Ostrava OKD 48:32
2. Kubátová Milada PGP4750 SK Praga 58:52 + 10:20
3. Haňkovská Jana PGP4050 SK Praga 59:35 + 11:03
4. Kašková Eva CHA4650 OK Chrastava 71:32 + 23:00
5. Matějů Ladislava UVP4750 Slovan Praha 81:09 + 32:37

H10C 2.50 km, 70 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zakouřil František TUR1204 OOB TJ Turnov 22:17
2. Sláma Marek KAM1201 OK Kamenice 27:06 + 4:49
3. Placek Nikolas MLA1200 MLOK Mariánské Lázně 27:52 + 5:35
4. Mrázek Emil SJC1300 Sportcentrum Jičín 29:42 + 7:25
5. Prošek Filip SJI1401 OK Jihlava 30:39 + 8:22
6. Liška Albert PHK1313 OK 99 Hradec Králové 39:37 + 17:20
7. Mišek Michal KAM1300 OK Kamenice 39:47 + 17:30
8. Matějů Eda VLI1200 Slavia Liberec orienteering 45:07 + 22:50
9. Míka Zbyněk DKP1301 Oddíl OB Kotlářka 46:13 + 23:56
10. Soukup Ondřej NEK1201 Nejdek Orienteering 48:36 + 26:19
11. Hulec Karel KSH1301 OB Kašperské Hory 51:41 + 29:24
12. Matějů Josef VLI1300 Slavia Liberec orienteering 52:51 + 30:34
13. Pachner Ota CHA1400 OK Chrastava 57:03 + 34:46
14. Míka Tomáš VCB1403 OB České Budějovice 61:11 + 38:54
15. Havlíček Kristián RIC1402 OB Říčany 65:49 + 43:32
16. Rollier Alexei PHK1502 OK 99 Hradec Králové 67:07 + 44:50
Kaška Jakub SJH1302 SOS Jindřichův Hradec DISK
Skalka Jindřich LTU1500 OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK

H12C 2.80 km, 70 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lamač Vítek BOR1100 OK Jiskra Nový Bor 24:43
2. Míchal Jakub SJH1001 SOS Jindřichův Hradec 25:12 + 0:29
3. Novák Tobiáš CTB1103 SK OB Chotěboř 26:40 + 1:57
4. Šťastný Antonín CTB1101 SK OB Chotěboř 27:17 + 2:34
5. Janata Matěj TJN1111 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 28:15 + 3:32
5. Haller Maxmilián KRL1102 Kometa Kralovice 28:15 + 3:32
7. Baldrian Josef VSP1100 USK Praha 28:21 + 3:38
8. Novotný Kryštof PHK1002 OK 99 Hradec Králové 28:56 + 4:13
9. Jiroušek Štěpán DOR1102 OK Dobříš 29:44 + 5:01
10. Blažek Vojtěch SJH1003 SOS Jindřichův Hradec 29:58 + 5:15
11. Machar Dan DKP1002 Oddíl OB Kotlářka 30:06 + 5:23
12. Hladík Filip DKP1102 Oddíl OB Kotlářka 33:36 + 8:53
13. Horáček Jáchym VLI1111 Slavia Liberec orienteering 34:43 + 10:00
14. Beneš Max VLI1100 Slavia Liberec orienteering 35:17 + 10:34
15. Zápotocký Tomáš SLA1200 SKOB Slaný 35:18 + 10:35
16. Sláma Kryštof KAM1000 OK Kamenice 36:50 + 12:07
17. Minařík František VCB1103 OB České Budějovice 36:55 + 12:12
18. Gregor Kevin DOR1001 OK Dobříš 36:57 + 12:14
19. Kárník Štěpán LPU1002 OK Lokomotiva Pardubice 37:11 + 12:28
20. Kunart Lukáš PHK1010 OK 99 Hradec Králové 37:57 + 13:14
21. Kozák Vojtěch TBM1101 KOS TJ Tesla Brno 39:27 + 14:44
22. Věžník Roman TTR1111 OOB Třebíč 40:29 + 15:46
23. Rejšek Čeněk KAM1002 OK Kamenice 46:54 + 22:11
24. Lučan Ondřej LPU1101 OK Lokomotiva Pardubice 49:47 + 25:04
25. Etrych Matěj DOR1104 OK Dobříš 51:25 + 26:42
26. Roučka Tomáš VIM1100 Ski klub Šumava Vimperk 57:08 + 32:25
27. Hrádek Vojtěch ROU1000 SKOB Roudnice nad Labem 59:50 + 35:07
28. Hübner Václav TBM1112 KOS TJ Tesla Brno 63:21 + 38:38
29. Zurynek Tomáš TJN1107 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 66:18 + 41:35
30. Tatarnikov Ivan PHK1106 OK 99 Hradec Králové 77:04 + 52:21
31. Etrych Tobiáš DOR1103 OK Dobříš 78:35 + 53:52
Mazzarese David TRT1100 KOS Třešť DISK
Hulec František KSH1101 OB Kašperské Hory DISK
Míka Ondřej VCB1003 OB České Budějovice DISK
Nouza Vítek SJH1104 SOS Jindřichův Hradec DISK

H14B 3.10 km, 100 m, 19 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Heczko Erik VLI0804 Slavia Liberec orienteering 18:11
2. Metelka Tomáš PHK0801 OK 99 Hradec Králové 20:57 + 2:46
3. Sedláček Patrik DKP0816 Oddíl OB Kotlářka 23:05 + 4:54
4. Skripnik Matouš FSP0800 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 23:33 + 5:22
5. Goláň František LPU0803 OK Lokomotiva Pardubice 23:49 + 5:38
6. Šebelka Matěj VLI0805 Slavia Liberec orienteering 24:15 + 6:04
7. Šubrt Jáchym DKP0800 Oddíl OB Kotlářka 24:23 + 6:12
8. Čečka Matěj SHK0901 OK Slavia Hradec Králové 24:38 + 6:27
9. Hrůzek Ondřej BOR0809 OK Jiskra Nový Bor 25:02 + 6:51
10. Kvášovský Filip LTU0902 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 25:25 + 7:14
11. Víteček Šimon DKP0801 Oddíl OB Kotlářka 25:36 + 7:25
12. Frosch Vítek LPU0801 OK Lokomotiva Pardubice 25:45 + 7:34
13. Parkan Tomáš SJH0803 SOS Jindřichův Hradec 26:02 + 7:51
14. Kolář David ZVO0805 OB SK Zvole 26:13 + 8:02
15. Engel Adam DKP0910 Oddíl OB Kotlářka 26:23 + 8:12
16. Kučera Jakub VSP0900 USK Praha 26:25 + 8:14
17. Jelínek František PHK0900 OK 99 Hradec Králové 26:59 + 8:48
18. Hofhanzl Antonín RUZ0902 TJ Růžená 27:16 + 9:05
19. Brandejs Štěpán DKP0807 Oddíl OB Kotlářka 27:18 + 9:07
20. Lamač František TUR0901 OOB TJ Turnov 27:24 + 9:13
21. Žemlík Eduard TUR0909 OOB TJ Turnov 28:15 + 10:04
22. Kubeček Antonín SNA0803 TJ START Náchod 28:36 + 10:25
23. Nožička Jan JJN0800 Team Jizerky 29:00 + 10:49
24. Herman Ondřej MLA0801 MLOK Mariánské Lázně 29:11 + 11:00
25. Anděl Robin VPM0901 KOS Slavia Plzeň 29:21 + 11:10
26. Etrych Jonáš DOR0907 OK Dobříš 29:52 + 11:41
27. Prášil Adam SJI0901 OK Jihlava 29:55 + 11:44
28. Škorpil Marek HOR0900 TJ Jiskra Hořice 30:15 + 12:04
29. Lesák Marek TJN0811 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 30:23 + 12:12
30. Rod Matyáš VSP0803 USK Praha 30:28 + 12:17
31. Novotný Vít PHK0901 OK 99 Hradec Králové 30:53 + 12:42
32. Těthal Josef SJH0805 SOS Jindřichův Hradec 31:06 + 12:55
33. Sochor Jakub SHK0903 OK Slavia Hradec Králové 31:22 + 13:11
34. Termer Štěpán VSP0807 USK Praha 32:30 + 14:19
35. Novák Adam DKP0924 Oddíl OB Kotlářka 33:16 + 15:05
36. Pešek Ondřej SJC0802 Sportcentrum Jičín 33:20 + 15:09
37. Macháček Tomáš SHK0811 OK Slavia Hradec Králové 33:44 + 15:33
38. Pavelec Michal NPA0801 SK LOB Nová Paka 34:13 + 16:02
38. Koten Vojtěch DKP0815 Oddíl OB Kotlářka 34:13 + 16:02
40. Turek Jakub SKV0801 TJ Slovan Karlovy Vary 34:15 + 16:04
41. Štembera Vítek TJN0801 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 34:32 + 16:21
42. Patka Marek BOR0902 OK Jiskra Nový Bor 34:41 + 16:30
43. Prášil Šimon TTR0901 OOB Třebíč 35:42 + 17:31
44. Maloch David LPU0905 OK Lokomotiva Pardubice 37:00 + 18:49
45. Kroupa Matyáš LPU0902 OK Lokomotiva Pardubice 37:47 + 19:36
46. Lučan Matěj LPU0903 OK Lokomotiva Pardubice 37:59 + 19:48
47. Jiras František DOR0900 OK Dobříš 38:57 + 20:46
48. Jedlička Aleš VSP0800 USK Praha 40:08 + 21:57
49. Tejkl Štěpán TAP0807 KOB Tretra Praha 42:11 + 24:00
50. Doucha Tomáš SNA0801 TJ START Náchod 42:25 + 24:14
51. Svítil Martin PGP0903 SK Praga 43:21 + 25:10
52. Pešek Jáchym TUR0902 OOB TJ Turnov 43:50 + 25:39
53. Zavadil Matěj VSP0904 USK Praha 45:10 + 26:59
54. Černý Petr SJI0905 OK Jihlava 50:30 + 32:19
55. Materna Josef VPM0902 KOS Slavia Plzeň 51:07 + 32:56
56. Jirků Ondřej SJI0904 OK Jihlava 51:26 + 33:15
57. Venhoda Lukáš SJI0801 OK Jihlava 51:57 + 33:46
58. Držka Filip LPU0901 OK Lokomotiva Pardubice 52:43 + 34:32
59. Minařík Josef VCB0903 OB České Budějovice 53:03 + 34:52
60. Spilka Petr JIL0803 OK Jilemnice 56:14 + 38:03
61. Kyrylyshyn Ihor SHK0910 OK Slavia Hradec Králové 60:21 + 42:10
62. Kříž Matěj KAM0900 OK Kamenice 60:55 + 42:44
63. Klusáček Mikuláš CTB0902 SK OB Chotěboř 61:21 + 43:10
64. Placek Tomas MLA0902 MLOK Mariánské Lázně 61:56 + 43:45
65. Forst Albert MFP0901 Matfyz Praha 64:36 + 46:25
66. Fiala Ondřej KRE0800 OOB TJ Sokol Křemže 68:58 + 50:47
67. Gregor Marek DKP0914 Oddíl OB Kotlářka 96:12 + 78:01
Machar Eda DKP0803 Oddíl OB Kotlářka DISK
Šimerka Ondřej PGP0800 SK Praga DISK
Jelínek Vít SJH0804 SOS Jindřichův Hradec DISK

H16B 3.80 km, 120 m, 22 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ptáček Jonáš TBM0717 KOS TJ Tesla Brno 26:45
2. Shyp Oleksii BOR0711 OK Jiskra Nový Bor 28:27 + 1:42
3. Vaníček Jan SJC0705 Sportcentrum Jičín 30:27 + 3:42
4. Račanský Jiří TBM0706 KOS TJ Tesla Brno 30:36 + 3:51
5. Tomášek Prokop TUR0711 OOB TJ Turnov 30:45 + 4:00
6. Březina Karel CHA0605 OK Chrastava 32:30 + 5:45
7. Kopecký Matyáš SJC0702 Sportcentrum Jičín 32:35 + 5:50
8. Kunckel Vincent 71D0601 USV TU Dresden 33:01 + 6:16
9. Bárta Viktor ZVO0601 OB SK Zvole 33:29 + 6:44
10. Hendrych Vít SJI0601 OK Jihlava 33:42 + 6:57
11. Derekolenko Ostap LPU0620 OK Lokomotiva Pardubice 34:11 + 7:26
12. Dequiedt Loic 24D0600 SV Robotron Dresden 34:18 + 7:33
13. Patka Kryštof BOR0702 OK Jiskra Nový Bor 34:36 + 7:51
13. Kuchař Ondřej TAP0609 KOB Tretra Praha 34:36 + 7:51
15. Lorenc Václav DOR0702 OK Dobříš 34:55 + 8:10
16. Podrábský Ctibor VLI0700 Slavia Liberec orienteering 35:42 + 8:57
17. Myslík Vojtěch ONO0602 SKOB Ostrov 35:47 + 9:02
18. Jiras Antonín DOR0701 OK Dobříš 36:25 + 9:40
19. Drahoňovský Tomáš TUR0701 OOB TJ Turnov 36:45 + 10:00
20. Knap Jakub PZR0701 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 37:22 + 10:37
21. Štichhauer Adam LPU0603 OK Lokomotiva Pardubice 37:25 + 10:40
22. Skripnik Nikola FSP0600 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 38:06 + 11:21
23. Blažek Cyril SJH0701 SOS Jindřichův Hradec 39:20 + 12:35
24. Václavík Martin SLA0601 SKOB Slaný 40:27 + 13:42
25. Jiroušek Dominik SRK0602 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 40:33 + 13:48
26. Hyxa Jan VLI0702 Slavia Liberec orienteering 40:37 + 13:52
27. Jirků František SJI0600 OK Jihlava 41:17 + 14:32
28. Ječmen Matyáš ONO0600 SKOB Ostrov 41:19 + 14:34
29. Machar Matěj DKP0604 Oddíl OB Kotlářka 41:30 + 14:45
30. Dolák Jakub DKP0707 Oddíl OB Kotlářka 41:40 + 14:55
31. Havlíček Viktor BSO0602 KOB Baník Sokolov 42:00 + 15:15
32. Horák Filip PHK0701 OK 99 Hradec Králové 42:28 + 15:43
33. Zídek Filip PHK0706 OK 99 Hradec Králové 43:14 + 16:29
34. Sobotka Ivo OPI0600 Orientační sporty Písek 43:21 + 16:36
35. Žižka Přemysl DOR0706 OK Dobříš 44:08 + 17:23
36. Pávek Štěpán NEK0700 Nejdek Orienteering 45:16 + 18:31
37. Hlavatý Jan LPU0713 OK Lokomotiva Pardubice 45:20 + 18:35
37. Hrodek Ondřej Otto OPI0701 Orientační sporty Písek 45:20 + 18:35
39. Hrdlička Šimon OPI0601 Orientační sporty Písek 45:46 + 19:01
40. Kögler Jonas 71D0602 USV TU Dresden 46:19 + 19:34
41. Svítil Patrik PGP0706 SK Praga 46:23 + 19:38
42. Procházka Vít DKP0711 Oddíl OB Kotlářka 46:31 + 19:46
43. Pelc Tadeáš CST0601 OB Strakonice 46:33 + 19:48
44. Kadaně Marek LPU0703 OK Lokomotiva Pardubice 46:46 + 20:01
45. Prášil Jakub SJI0702 OK Jihlava 46:53 + 20:08
46. Drach Ivan 40001 OK99 Hradec Králové 47:19 + 20:34
47. Vrba Matyáš FSP0706 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 48:35 + 21:50
48. Melichar Šimon DKP0708 Oddíl OB Kotlářka 50:18 + 23:33
49. Horák Martin VSP0601 USK Praha 50:47 + 24:02
50. Beran František SLA0700 SKOB Slaný 53:31 + 26:46
51. Hájek Dominik LPU0607 OK Lokomotiva Pardubice 57:29 + 30:44
52. Bejvančický Josef KRL0703 Kometa Kralovice 58:02 + 31:17
53. Hruška Marek DOR0604 OK Dobříš 58:48 + 32:03
54. Tkachenko Artem PHK0710 OK 99 Hradec Králové 59:00 + 32:15
55. Weiss Hugo DKP0725 Oddíl OB Kotlářka 59:21 + 32:36
56. Svoboda Jan VTA0701 SC vebr-sport 59:47 + 33:02
57. Beneš Filip VLI0708 Slavia Liberec orienteering 62:51 + 36:06
58. Riby Philip LTP0702 OOB TJ Lokomotiva Teplice 69:13 + 42:28
Kurka Antonín SHK0700 OK Slavia Hradec Králové DISK

H18B 3.90 km, 130 m, 23 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Petrilák Matouš Nathaniel DOR0409 OK Dobříš 26:36
2. Kovalchuk Serafim PHK0508 OK 99 Hradec Králové 27:30 + 0:54
3. Snížek Martin DOR0405 OK Dobříš 30:21 + 3:45
3. Prášil Tomáš TTR0501 OOB Třebíč 30:21 + 3:45
5. Krpata Michal LPU0403 OK Lokomotiva Pardubice 30:51 + 4:15
6. Choutka Matěj NPA0402 SK LOB Nová Paka 30:52 + 4:16
7. Neumann Matěj PHK0400 OK 99 Hradec Králové 31:55 + 5:19
8. Doucha Martin SNA0501 TJ START Náchod 32:39 + 6:03
9. Pelc Matyáš CST0401 OB Strakonice 33:01 + 6:25
10. Šeps Daniel SRK0504 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 33:04 + 6:28
11. Vítek Matěj SJI0500 OK Jihlava 33:07 + 6:31
12. Pilát Bořivoj DKL0500 KOB Kladno 33:35 + 6:59
13. Tatarnikov Mykhailo PHK0405 OK 99 Hradec Králové 34:19 + 7:43
14. Lazák Jan LTU0500 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 34:35 + 7:59
15. Janoch Samuel Jan MLA0502 MLOK Mariánské Lázně 34:50 + 8:14
16. Černý Matouš TAP0501 KOB Tretra Praha 34:59 + 8:23
17. Vališ Vojtěch LPU0512 OK Lokomotiva Pardubice 35:28 + 8:52
18. Fajfer Filip NPA0401 SK LOB Nová Paka 36:00 + 9:24
19. Morávek Martin SRK0503 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 37:12 + 10:36
20. Kurka Jaroslav SHK0501 OK Slavia Hradec Králové 37:33 + 10:57
21. Jíra Filip KAM0506 OK Kamenice 39:09 + 12:33
22. Dundáček Karel SJH0401 SOS Jindřichův Hradec 39:18 + 12:42
23. Heller Jiří ROU0501 SKOB Roudnice nad Labem 39:20 + 12:44
24. Kužel Jan FSP0400 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 39:22 + 12:46
25. Kotyk Vojtěch LTU0502 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 39:25 + 12:49
26. Nimshaus Viktor CHC0502 K.O.B. Choceň 41:34 + 14:58
27. Pekárek Tomáš LPU0515 OK Lokomotiva Pardubice 42:03 + 15:27
28. Bozděch Tobiáš KPY0504 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 43:57 + 17:21
29. Šípek Ondřej LPU0505 OK Lokomotiva Pardubice 44:54 + 18:18
30. Smékal Jan SJH0405 SOS Jindřichův Hradec 45:13 + 18:37
31. Bartaloš Matyáš PGP0503 SK Praga 45:39 + 19:03
32. Velát Vojtěch OPI0400 Orientační sporty Písek 46:08 + 19:32
33. Pirkl Jakub CHC0503 K.O.B. Choceň 46:09 + 19:33
34. Jelínek Šimon BOR0510 OK Jiskra Nový Bor 46:46 + 20:10
35. Venhauer Vojtěch SJI0505 OK Jihlava 47:13 + 20:37
36. Málek David PHK0504 OK 99 Hradec Králové 51:55 + 25:19
37. Mastník Ondřej JJN0501 Team Jizerky 52:04 + 25:28
38. Janoušek Slávek BOR0400 OK Jiskra Nový Bor 53:36 + 27:00
39. Valenta Martin KPY0507 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 92:12 + 65:36
Čermák Martin PHK0502 OK 99 Hradec Králové DISK
Nouza Michal SJH0505 SOS Jindřichův Hradec DISK
Novák Stanislav NPA0404 SK LOB Nová Paka DISK

H20B 4.20 km, 130 m, 22 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 5869

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Nechanický Jan TBM0200 KOS TJ Tesla Brno 31:18 6390
2. Šitina Tomáš LTU0300 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 33:26 + 2:08 5993
3. Venhoda Matěj SJI0301 OK Jihlava 33:47 + 2:29 5928
4. Jelínek Filip LPU0514 OK Lokomotiva Pardubice 33:48 + 2:30 5925
5. Balcar Jiří SNA0301 TJ START Náchod 34:53 + 3:35 5724
6. Havlíček Albert BSO0304 KOB Baník Sokolov 34:58 + 3:40 5708
7. Novák Adam LPU0320 OK Lokomotiva Pardubice 35:46 + 4:28 5559
8. Fejfar Lukáš LPU0310 OK Lokomotiva Pardubice 37:01 + 5:43 5327
9. Sobotka Radim OPI0300 Orientační sporty Písek 40:05 + 8:47 4757
10. Kolář Matyáš PGP0304 SK Praga 41:54 + 10:36 4419
11. Vališ Jan LPU0210 OK Lokomotiva Pardubice 42:41 + 11:23 4274
12. Zamastil Michal LTU0203 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 50:52 + 19:34 2753
13. Riby Thomas LTP0202 OOB TJ Lokomotiva Teplice 52:34 + 21:16 2437
14. Kováč František MLA0201 MLOK Mariánské Lázně 59:20 + 28:02 1179
Šimek Jakub CHC0303 K.O.B. Choceň DISK 0

H21B 5.70 km, 185 m, 32 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 8817

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kamenický Matěj LPU9036 OK Lokomotiva Pardubice 37:10 9355
2. Procházka David LPU9113 OK Lokomotiva Pardubice 38:04 + 0:54 9138
3. Kozák Osvald TBM8201 KOS TJ Tesla Brno 38:34 + 1:24 9017
4. Melecký Martin SSU9001 SK Severka Šumperk 39:30 + 2:20 8791
5. Janata Martin TJN8306 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 39:46 + 2:36 8727
6. Mokrý Stanislav ZBM9202 SK Brno Žabovřesky 40:33 + 3:23 8537
7. Zbranek Roman TZL8808 SKOB Zlín 41:00 + 3:50 8429
8. Bořil Tomáš TBM8833 KOS TJ Tesla Brno 41:10 + 4:00 8388
9. Jílek Jakub KSU9202 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 41:33 + 4:23 8296
10. Janas Petr PGP0200 SK Praga 42:38 + 5:28 8034
11. Mokrý Ondřej ABM9410 KOB ALFA Brno 42:55 + 5:45 7965
12. Kolárik Tomáš TZL9302 SKOB Zlín 43:49 + 6:39 7748
12. Vacek Vojtěch SJI9602 OK Jihlava 43:49 + 6:39 7748
14. Orany Vojtěch SJI0401 OK Jihlava 44:22 + 7:12 7615
15. Hledík Jakub CHT9501 OOB SK Chrast 44:35 + 7:25 7562
15. Kamenický Jeroným TUR9549 OOB TJ Turnov 44:35 + 7:25 7562
17. Žemlík Pavel TUR7135 OOB TJ Turnov 45:11 + 8:01 7417
18. Vítek Jaroslav SJI7201 OK Jihlava 45:12 + 8:02 7413
19. Flašar Jan PGP8610 SK Praga 45:26 + 8:16 7357
20. Zimmermann Jakub TBM8911 KOS TJ Tesla Brno 45:41 + 8:31 7296
21. Měšťan Ondřej TAP0100 KOB Tretra Praha 46:20 + 9:10 7139
22. Kašpar Michal TZL9308 SKOB Zlín 47:07 + 9:57 6950
23. Melišík Martin TAP0200 KOB Tretra Praha 47:10 + 10:00 6938
24. Henek Michal RBK8605 SK Radioklub Blansko 47:32 + 10:22 6849
25. Fajkus Radim JPV9509 Oddíl OS SK Prostějov 47:54 + 10:44 6761
26. Mazal Zdeněk VBM8103 VSK Mendelu Brno 48:03 + 10:53 6724
27. Makovský Jakub TAP8511 KOB Tretra Praha 48:22 + 11:12 6648
28. Pavlovec Dan BOR0001 OK Jiskra Nový Bor 48:28 + 11:18 6624
29. Lučan Vladimír LPU7710 OK Lokomotiva Pardubice 48:34 + 11:24 6599
30. Zlámal David SJC9603 Sportcentrum Jičín 48:36 + 11:26 6591
30. Váňa Martin TUR8401 OOB TJ Turnov 48:36 + 11:26 6591
32. Zelinka Jiří MBM8740 O-mikron 48:49 + 11:39 6539
33. Horvát Petr TBM9437 KOS TJ Tesla Brno 49:30 + 12:20 6374
34. Pešek Ondřej CHC8502 K.O.B. Choceň 49:32 + 12:22 6366
35. Hübner Jan CTB7902 SK OB Chotěboř 50:01 + 12:51 6249
36. Henych Petr VLI6001 Slavia Liberec orienteering 50:30 + 13:20 6132
37. Jelínek Kryštof LPU0314 OK Lokomotiva Pardubice 50:59 + 13:49 6015
38. Bravený Vít ZBM9102 SK Brno Žabovřesky 52:08 + 14:58 5737
39. Novák Pavel CTB7001 SK OB Chotěboř 52:09 + 14:59 5733
40. Janovský Tomáš PGP6401 SK Praga 52:46 + 15:36 5584
41. Seidl Miroslav RIC7407 OB Říčany 53:23 + 16:13 5435
42. Vlášek Jakub TAP9702 KOB Tretra Praha 53:30 + 16:20 5407
43. Pašek František KAM7600 OK Kamenice 53:42 + 16:32 5359
44. Klaška Pavel DKP9301 Oddíl OB Kotlářka 55:00 + 17:50 5044
45. Novák Přemysl DKP0107 Oddíl OB Kotlářka 56:30 + 19:20 4682
46. Tomeš Jaroslav DKP8109 Oddíl OB Kotlářka 57:49 + 20:39 4363
47. Přikryl Petr PBM6708 TJ Spartak 1. brněnská 57:56 + 20:46 4335
48. Grundman Vojtěch CHC8801 K.O.B. Choceň 58:28 + 21:18 4206
49. Buk Michal ROU9601 SKOB Roudnice nad Labem 60:06 + 22:56 3811
50. Buk Petr ROU0001 SKOB Roudnice nad Labem 61:04 + 23:54 3578
51. Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška 61:17 + 24:07 3525
52. Gedeon Dominik KSU9900 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 61:32 + 24:22 3465
53. Jíra Tomáš KAM9802 OK Kamenice 67:23 + 30:13 2051
54. Klement David DKP0110 Oddíl OB Kotlářka 67:35 + 30:25 2002
55. Kadeřávek Petr PHK7605 OK 99 Hradec Králové 69:55 + 32:45 1438
56. Pokorný Ondřej PGP7506 SK Praga 70:22 + 33:12 1330
57. Mrázek Jan SJC8102 Sportcentrum Jičín 91:52 + 54:42 0
Kadlec Jan SJI8306 OK Jihlava DISK 0
Prášil Marek SJI7313 OK Jihlava DISK 0
Šesták Marek VLI7403 Slavia Liberec orienteering DISK 0
Sklenář Martin AOP9501 Orientační Běh Opava DISK 0
Horáček Michal VLI7700 Slavia Liberec orienteering DISK 0
Metelka Ondřej PHK0101 OK 99 Hradec Králové DISK 0
Ondráček Radim EKP7414 VŠTJ Ekonom Praha DISK 0
Zakouřil Tomáš TUR7500 OOB TJ Turnov DISK 0
Hulec Filip PCB9401 SKP České Budějovice DISK 0

H21C 4.10 km, 145 m, 29 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 5564

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Zimmermann Štěpán ZBM9101 SK Brno Žabovřesky 30:20 6157
2. Kozák Petr KAM6501 OK Kamenice 31:54 + 1:34 5878
3. Seitler Milan ASU9148 Magnus Orienteering 35:00 + 4:40 5324
4. Kučera Jan VSP7302 USK Praha 35:42 + 5:22 5199
5. Mareš Vít BOR0000 OK Jiskra Nový Bor 36:07 + 5:47 5125
6. Drahoňovský Aleš TUR7201 OOB TJ Turnov 36:32 + 6:12 5050
7. Šákr Vít BOR9301 OK Jiskra Nový Bor 36:39 + 6:19 5030
8. Hošek Radim TAP8737 KOB Tretra Praha 37:26 + 7:06 4890
9. Rožek David RIC7403 OB Říčany 37:57 + 7:37 4797
10. Šafka Daniel KAM9105 OK Kamenice 38:50 + 8:30 4640
11. Prášil Aleš SJI7415 OK Jihlava 39:11 + 8:51 4577
12. Hala Lukáš 20001 Šlapanice 39:57 + 9:37
13. Fučík Karel VBM7246 VSK Mendelu Brno 41:12 + 10:52 4217
14. Hlaváč Jiří TBM6116 KOS TJ Tesla Brno 41:31 + 11:11 4161
15. Nejman Stanislav TUR9500 OOB TJ Turnov 41:37 + 11:17 4143
16. Michek David TJN9802 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 41:50 + 11:30 4104
17. Kohl Ondřej KPY8600 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 42:19 + 11:59 4018
18. Škrabánek Matěj SJI9203 OK Jihlava 43:20 + 13:00 3836
19. Trojan Karel TUR9011 OOB TJ Turnov 43:33 + 13:13 3798
20. Bořánek Petr VSP7000 USK Praha 43:45 + 13:25 3762
21. Janas Petr PGP7106 SK Praga 44:03 + 13:43 3708
22. Najman Jaroslav BOR7909 OK Jiskra Nový Bor 44:49 + 14:29 3572
23. Hejna Martin TAP8101 KOB Tretra Praha 45:18 + 14:58 3485
24. Ransdorf Jakub TAP9805 KOB Tretra Praha 45:44 + 15:24 3408
25. Valach Marek TAP9703 KOB Tretra Praha 46:05 + 15:45 3345
26. Borák Michal EKP8304 VŠTJ Ekonom Praha 52:23 + 22:03 2221
27. Dudík Petr TUR8917 OOB TJ Turnov 54:25 + 24:05 1858
28. Havlíček Jan RIC7902 OB Říčany 55:11 + 24:51 1721
29. Vacek Vladimír KNC9300 Sokol Kostelec n. Č. l. 58:38 + 28:18 1105
30. Hulec Jakub KSH8401 OB Kašperské Hory 58:40 + 28:20 1099
Černý Antonín TAP0402 KOB Tretra Praha DISK 0
Pauschek Karel PBM8509 TJ Spartak 1. brněnská DISK 0
Samek Tomáš PHK0001 OK 99 Hradec Králové DISK 0
Rožek Vojtěch RIC0501 OB Říčany DISK 0
Mašata Roman PHK7107 OK 99 Hradec Králové DISK 0

H35B 4.50 km, 125 m, 23 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šabatka Petr LPU8106 OK Lokomotiva Pardubice 38:23
2. Ritter Aleš ONO7401 SKOB Ostrov 38:42 + 0:19
3. Kužel Tomáš FSP7610 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 39:50 + 1:27
4. Prošek Michal SJI7823 OK Jihlava 40:01 + 1:38
5. Novotný Radek PHK7402 OK 99 Hradec Králové 40:54 + 2:31
6. Šklíba Jan SRK7501 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 41:30 + 3:07
7. Pátek Michal CHC8603 K.O.B. Choceň 42:04 + 3:41
8. Gregor Martin DKP7705 Oddíl OB Kotlářka 42:09 + 3:46
9. Korecký Miroslav CHT7901 OOB SK Chrast 43:33 + 5:10
9. Skripnik Ondřej FSP7502 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 43:33 + 5:10
11. Gregor Petr RUZ7500 TJ Růžená 43:47 + 5:24
12. Beránek Jan VPM7202 KOS Slavia Plzeň 47:08 + 8:45
13. Wierer Martin STA7702 OK Střelka 47:57 + 9:34
14. Tůma Martin LIT8204 KOB Litvínov 51:29 + 13:06
15. Ledecký Vladimír BOR8402 OK Jiskra Nový Bor 53:27 + 15:04
16. Kříž Dušan KRL7800 Kometa Kralovice 61:49 + 23:26
17. Lužnický Jiří LIT8501 KOB Litvínov 64:53 + 26:30
18. Pávek Jiří NEK7700 Nejdek Orienteering 68:01 + 29:38
19. Kolář Tomáš SLA7103 SKOB Slaný 68:32 + 30:09
20. Smítal Rostislav ZBM7903 SK Brno Žabovřesky 78:10 + 39:47
21. Blumtritt František BOR8500 OK Jiskra Nový Bor 89:13 + 50:50
Průša Michal VSP7310 USK Praha DISK

H40B 4.30 km, 125 m, 24 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Junek Petr STH7801 SK Studenec 34:19
2. Venhoda Milan SJI7104 OK Jihlava 34:23 + 0:04
3. Rambousek Karel BSO7907 KOB Baník Sokolov 37:58 + 3:39
4. Henek Vladan VBM8002 VSK Mendelu Brno 38:58 + 4:39
5. Bartaloš Tomáš PGP8010 SK Praga 38:59 + 4:40
6. Novotný Jiří TZL8001 SKOB Zlín 39:50 + 5:31
7. Kárník Jan LPU7811 OK Lokomotiva Pardubice 40:41 + 6:22
8. Pilát Miroslav DKL7900 KOB Kladno 41:45 + 7:26
9. Lebeda Dušan SPC7312 SPORTICUS team 42:05 + 7:46
10. Fukátko Jan LPU8105 OK Lokomotiva Pardubice 42:23 + 8:04
11. Zikmund Zdeněk NPA6705 SK LOB Nová Paka 44:22 + 10:03
12. Ječmen Vladimír ONO7900 SKOB Ostrov 46:47 + 12:28
13. Dvořák Josef PGP8006 SK Praga 47:24 + 13:05
14. Synek Antonín DOK7800 OK Doksy 47:37 + 13:18
15. Turek Jan SKV7302 TJ Slovan Karlovy Vary 47:52 + 13:33
16. Věžník Roman TTR7901 OOB Třebíč 48:56 + 14:37
17. Placek Petr MLA8000 MLOK Mariánské Lázně 50:07 + 15:48
18. Janeček Jura EKP6701 VŠTJ Ekonom Praha 50:41 + 16:22
19. Uchytil Tomáš PZR7621 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 50:52 + 16:33
20. Ehler Tomáš VSP8102 USK Praha 53:08 + 18:49
21. Václavek Jan LPU7816 OK Lokomotiva Pardubice 55:08 + 20:49
22. Jakubec Petr SJC8106 Sportcentrum Jičín 55:27 + 21:08
23. Jedlička Michal DKL8000 KOB Kladno 82:10 + 47:51
24. Roučka Martin VIM8000 Ski klub Šumava Vimperk 82:53 + 48:34
25. Míka Pavel DKP7800 Oddíl OB Kotlářka 85:53 + 51:34
26. Materna Josef VPM7900 KOS Slavia Plzeň 86:50 + 52:31
27. Starý Jan FSP7800 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 87:41 + 53:22

H45B 3.90 km, 115 m, 25 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Arnošt Kamil VSP7301 USK Praha 32:02
2. Šrůta Milan BOR7703 OK Jiskra Nový Bor 35:05 + 3:03
3. Nemšovský Petr PGP7602 SK Praga 35:23 + 3:21
4. Držka Štěpán LPU7604 OK Lokomotiva Pardubice 36:55 + 4:53
5. Šafařík Ivo OPI7402 Orientační sporty Písek 37:58 + 5:56
6. Žemla Tomáš KAM7105 OK Kamenice 38:57 + 6:55
7. Vácha Tomáš BOR7409 OK Jiskra Nový Bor 39:09 + 7:07
8. Belej Jiří LPU7421 OK Lokomotiva Pardubice 40:16 + 8:14
9. Klimeš Petr OPI7700 Orientační sporty Písek 40:56 + 8:54
10. Novák Ivo OKP6200 SK OK 24 Praha 41:07 + 9:05
11. Pachner Pavel CHA7501 OK Chrastava 41:30 + 9:28
12. Švec Karel ZVO7601 OB SK Zvole 41:34 + 9:32
13. Tomandl Jan 110001 HORA 41:51 + 9:49
14. Lenk Andreas 71D7301 USV TU Dresden 41:59 + 9:57
15. Komín David PGP7405 SK Praga 43:17 + 11:15
16. Vodička Oldřich LPU7715 OK Lokomotiva Pardubice 44:06 + 12:04
17. Hofhanzl Abrahám RUZ7300 TJ Růžená 44:54 + 12:52
18. Bureš Michal VLI7601 Slavia Liberec orienteering 44:55 + 12:53
19. Slovák Miroslav SHK7704 OK Slavia Hradec Králové 45:20 + 13:18
20. Kunart Tomáš PHK7205 OK 99 Hradec Králové 45:47 + 13:45
21. Kovář Jindřich MAS6800 OOB Aš 46:05 + 14:03
22. Kurfürst Pavel FSP7400 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 46:18 + 14:16
23. Hartvich Otto OPI6900 Orientační sporty Písek 46:22 + 14:20
24. Chrást Tomáš STH7401 SK Studenec 46:25 + 14:23
25. Orany Tomáš SJI7311 OK Jihlava 46:39 + 14:37
26. Nevrkla Tomáš RUZ7600 TJ Růžená 47:40 + 15:38
27. Etrych Tomáš DOR7300 OK Dobříš 48:19 + 16:17
28. Horák Pavel (Starosta) VSP7305 USK Praha 48:30 + 16:28
29. Blahuta Marek MFP7301 Matfyz Praha 48:40 + 16:38
30. Střelba Ondřej PGP7510 SK Praga 48:52 + 16:50
31. Sobotka Petr OPI7300 Orientační sporty Písek 49:07 + 17:05
32. Kocman Jindřich BOR7612 OK Jiskra Nový Bor 49:32 + 17:30
33. Ruda Petr VTA7301 SC vebr-sport 49:56 + 17:54
34. Koten Pavel RIC7200 OB Říčany 51:27 + 19:25
35. Víteček Jan DKP7201 Oddíl OB Kotlářka 52:18 + 20:16
36. Rod Jan VSP7423 USK Praha 53:09 + 21:07
37. Sláma Jaroslav OSN6901 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 54:27 + 22:25
38. Vaněk Petr ZBP7302 OOB SK Zbraslav 55:12 + 23:10
39. Vondráček Martin DKP7704 Oddíl OB Kotlářka 55:44 + 23:42
40. Dvořáček Jan TTR7701 OOB Třebíč 56:15 + 24:13
41. Patka Miroslav BOR7715 OK Jiskra Nový Bor 57:10 + 25:08
42. Pipek Kamil LPU7310 OK Lokomotiva Pardubice 57:56 + 25:54
43. Březina Jan CHA7604 OK Chrastava 58:26 + 26:24
44. Čapek Miroslav PHK7603 OK 99 Hradec Králové 60:15 + 28:13
45. Krejčí Ladislav ROU7301 SKOB Roudnice nad Labem 60:29 + 28:27
46. Jedlička Adam KAM7700 OK Kamenice 61:35 + 29:33
47. Gregor Radovan DOR7404 OK Dobříš 63:18 + 31:16
48. Kušička Josef HJL7600 Sokol Horní Jelení 64:33 + 32:31
49. Čáp Radim STA7301 OK Střelka 66:17 + 34:15
50. Čečka Jiří SHK7600 OK Slavia Hradec Králové 68:25 + 36:23
51. Velát Josef OPI7302 Orientační sporty Písek 71:34 + 39:32
52. Beran Jaroslav SLA7601 SKOB Slaný 75:36 + 43:34
53. Brandejs Jan DKP7503 Oddíl OB Kotlářka 76:41 + 44:39
54. Hanuš Vladimír VRL7508 OOS TJ Spartak Vrchlabí 80:42 + 48:40
55. Leinweber Ctirad FSP7401 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 85:21 + 53:19
56. Hladík Zdeněk DKP7401 Oddíl OB Kotlářka 86:52 + 54:50
57. Čtrnáct Jiří PGP7603 SK Praga 92:16 + 60:14
Nedas Dušan KPY7701 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK
Šrámek Petr RIC6905 OB Říčany DISK
Zakouřil Václav VSP7401 USK Praha DISK

H50B 3.80 km, 115 m, 22 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Baldrian Petr PGP7203 SK Praga 36:11
2.