Logo

Výsledky závodu: Český pohár, žebříček A, žebříček B-Morava

Datum:
11.09.2022
Místo konání:
Rusava - Ráztoka, louka u Myslivecké chaty Grůň
Pořadatel:
TZL - SKOB Zlín
Mapa:
Měřítko 1:10 000, ekvidistance 5 m, stav 8/2022, mapový klíč ISOM 2017-2 – pro všechny kategorie. Autoři map: Zdeněk Rajnošek, Zdeněk Janů ml. Mapa bude vodovzdorně upravena. Laserový tisk na polosyntetický papír Pretex.
Ředitel závodu:
Podmolík Tomáš - R3
Hlavní rozhodčí:
Pernička Petr - R1
Stavitel tratí:
Smola Michal - R2
JURY:
Kozáková Zdenka, Král Václav, Cahel Marek
Protokol:
Bez závad.
Kategorie:
D10C     D12C     D14B     D16A     D16B     D18A     D18B     D20A     D21E     D21A     D21B     D35B     D40B     D45B     D50B     D55B     D60B     D65B     D70B     H10C     H12C     H14B     H16A     H16B     H18A     H18B     H20A     H20B     H21E     H21A     H21B     H21C     H35B     H40B     H45B     H50B     H55B     H60B     H65B     H70B     H75B     H80B     H90C     P     T3     T5    
Nahrávám data...

D10C 1.65 km, 70 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čeřovská Eliška KON1353 C KOB Konice 17:05
2. Tomíčková Ivana TBM1364 C KOS TJ Tesla Brno 17:53 + 0:48
3. Chodúrová Elena TZL1351 C SKOB Zlín 18:09 + 1:04
4. Kozáková Zuzana TBM1352 C KOS TJ Tesla Brno 18:44 + 1:39
5. Otrubová Veronika PLU1277 C TJ SOKOL Plumlov 18:45 + 1:40
6. Svobodová Natálie TZL1251 C SKOB Zlín 18:51 + 1:46
7. Létalová Eva SFM1250 C O-RUNNAŘI Beskydy 19:09 + 2:04
8. Slámová Emílie Inka LCE1253 C OOB TJ Slovan Luhačovice 19:10 + 2:05
9. Kozáková Michaela TBM1552 C KOS TJ Tesla Brno 21:17 + 4:12
10. Klose Kateřina SFM1251 C O-RUNNAŘI Beskydy 21:20 + 4:15
11. Vlčková Alžběta VIC1351 C OB Vizovice 22:53 + 5:48
12. Štěpánková Adéla VIC1250 C OB Vizovice 23:30 + 6:25
13. Stacke Viktorie LCE1251 C OOB TJ Slovan Luhačovice 29:21 + 12:16
14. Šímová Klaudie TBM1452 C KOS TJ Tesla Brno 31:31 + 14:26
15. Košárková Aneta PGP1255 C SK Praga 35:51 + 18:46

D12C 1.86 km, 80 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Eliášová Viktorie TBM1052 B KOS TJ Tesla Brno 20:12
2. Broschová Alžběta RBK1151 B SK Radioklub Blansko 21:44 + 1:32
3. Jágrová Zuzana RBK1051 B SK Radioklub Blansko 21:54 + 1:42
4. Slámová Julie LCE1051 B OOB TJ Slovan Luhačovice 22:05 + 1:53
5. Juračáková Judita BFM1053 B SKOB Frýdek - Místek 22:42 + 2:30
6. Tomíčková Eliška TBM1054 B KOS TJ Tesla Brno 23:20 + 3:08
7. Janíková Klára ZBM1057 B SK Brno Žabovřesky 23:38 + 3:26
8. Smítalová Ester ZBM1056 C SK Brno Žabovřesky 25:00 + 4:48
9. Burešová Sofie BFM1153 B SKOB Frýdek - Místek 25:19 + 5:07
10. Coufalová Thea ZBM1050 B SK Brno Žabovřesky 26:40 + 6:28
11. Kubíčková Magdalena UOL1150 B SOB Olomouc 26:51 + 6:39
12. Rytířová Denisa SKM1150 C KOB Směr Kroměříž 27:18 + 7:06
13. Chudíková Magdalena BFM1051 B SKOB Frýdek - Místek 27:59 + 7:47
14. Francová Hedvika TBM1079 C KOS TJ Tesla Brno 28:15 + 8:03
15. Šímová Julie TBM1055 C KOS TJ Tesla Brno 30:06 + 9:54
16. Brázdilová Kristýna HLV1154 B KČT - OB Holešov 34:05 + 13:53
17. Svobodová Anna TZL1153 C SKOB Zlín 46:23 + 26:11
18. Poslušná Katka TZL1051 C SKOB Zlín 50:20 + 30:08
19. Krejčiříková Zuzana BBM1150 C BETA URSUS Rosice 52:55 + 32:43
20. Kořenová Hana TZL1050 C SKOB Zlín 56:28 + 36:16

D14B 2.19 km, 90 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čechová Johana TBM0888 A KOS TJ Tesla Brno 18:59
2. Strýčková Barbora PBM0852 A TJ Spartak 1. brněnská 21:09 + 2:10
3. Marková Eva ZBM0954 A SK Brno Žabovřesky 21:22 + 2:23
4. Otrubová Karolína PLU0888 A TJ SOKOL Plumlov 22:41 + 3:42
5. Hubáčková Sabina LCE0851 B OOB TJ Slovan Luhačovice 23:03 + 4:04
6. Fišerová Markéta TZL0851 B SKOB Zlín 23:08 + 4:09
7. Mašláňová Ema TZL0955 B SKOB Zlín 23:19 + 4:20
8. Fedrová Anežka RBK0853 B SK Radioklub Blansko 23:53 + 4:54
9. Ptáčková Julie TBM0980 A KOS TJ Tesla Brno 23:55 + 4:56
10. Reichlová Pavla KSU0888 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 25:14 + 6:15
11. Řezníčková Klára TZL0959 B SKOB Zlín 26:03 + 7:04
12. Byrtusová Klára SIT0851 B OK SILESIA 26:13 + 7:14
13. Skřivanková Anna TBM0853 B KOS TJ Tesla Brno 26:28 + 7:29
14. Volkova Maja 38S0950 Slávia ŽU Žilina 27:55 + 8:56
14. Pachmannová Iva AOP0852 B Orientační Běh Opava 27:55 + 8:56
16. Burešová Eliška BFM0955 B SKOB Frýdek - Místek 28:10 + 9:11
17. Kawuloková Tereza SIT0951 B OK SILESIA 28:24 + 9:25
18. Klöslová Sofie AOP0854 B Orientační Běh Opava 28:26 + 9:27
19. Lázničková Alžběta TZL0858 B SKOB Zlín 28:41 + 9:42
20. Máchová Barbora BFM0952 B SKOB Frýdek - Místek 28:48 + 9:49
21. Pinkavová Eliška JPV0850 B Oddíl OS SK Prostějov 30:02 + 11:03
22. Stašková Sofie PBM0952 B TJ Spartak 1. brněnská 30:31 + 11:32
23. Rotková Veronika ZBM0854 B SK Brno Žabovřesky 31:03 + 12:04
24. Kundratová Eva TZL0950 B SKOB Zlín 31:32 + 12:33
25. Coufalová Rea ZBM0953 B SK Brno Žabovřesky 31:45 + 12:46
26. Vlčková Markéta VIC0951 B OB Vizovice 31:55 + 12:56
27. Veselá Veronika RBK0852 B SK Radioklub Blansko 32:18 + 13:19
28. Vyoralová Talma LCE0955 C OOB TJ Slovan Luhačovice 32:19 + 13:20
29. Růžičková Žofie TZL0953 C SKOB Zlín 32:46 + 13:47
30. Kubíčková Lucie VIC0952 B OB Vizovice 32:59 + 14:00
31. Tomanková Alice KSU0959 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 33:08 + 14:09
32. Štěpánková Anna VIC0956 B OB Vizovice 38:04 + 19:05
33. Mudráková Natálie TBM0953 B KOS TJ Tesla Brno 44:59 + 26:00
34. Walaská Klára TRI0950 B TJ TŽ Třinec 45:31 + 26:32
35. Špaňhelová Jana VIC0888 C OB Vizovice 53:01 + 34:02
36. Czerneková Adéla TRI0854 B TJ TŽ Třinec 57:23 + 38:24
37. Héčová Kristýna TZL0957 C SKOB Zlín 65:35 + 46:36
38. Kolaříková Erika SKM0951 C KOB Směr Kroměříž 71:22 + 52:23
Jágrová Aneta RBK0951 B SK Radioklub Blansko DISK

D16A 2.44 km, 90 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Holasová Barbora AOP0651 A Orientační Běh Opava 20:58
2. Bambousková Julie DOR0650 A OK Dobříš 21:48 + 0:50
3. Škáchová Viktorie DKP0655 A Oddíl OB Kotlářka 21:58 + 1:00
4. Štěpová Kateřina PGP0657 A SK Praga 22:05 + 1:07
5. Doušková Kateřina TBM0679 A KOS TJ Tesla Brno 22:14 + 1:16
6. Vítková Hana SJI0750 A OK Jihlava 22:26 + 1:28
7. Gregorová Alice DKP0758 A Oddíl OB Kotlářka 22:37 + 1:39
8. Kožíšková Kateřina ZTC0652 A Západočeské sportovní centrum OB 22:38 + 1:40
9. Havrdová Sheila SJC0750 A Sportcentrum Jičín 22:49 + 1:51
10. Procházková Doubravka PBM0651 A TJ Spartak 1. brněnská 23:15 + 2:17
11. Lošťáková Sára PGP0660 A SK Praga 23:22 + 2:24
12. Haasová Klára LPU0655 A OK Lokomotiva Pardubice 24:09 + 3:11
13. Hlaváčová Lucie TBM0660 A KOS TJ Tesla Brno 24:13 + 3:15
14. Vilémová Eliška VLI0655 A Slavia Liberec orienteering 24:40 + 3:42
15. Tomanová Eliška ZBM0658 A SK Brno Žabovřesky 25:04 + 4:06
16. Novotná Vendula PHK0777 A OK 99 Hradec Králové 25:11 + 4:13
17. Kurečková Klára TBM0667 A KOS TJ Tesla Brno 25:23 + 4:25
18. Finstrlová Kristýna ZBM0752 A SK Brno Žabovřesky 25:38 + 4:40
19. Švíglerová Kateřina LPU0752 A OK Lokomotiva Pardubice 25:57 + 4:59
20. Baldrianová Eva VSP0751 A USK Praha 26:08 + 5:10
21. Lipenská Barbora CHA0753 A OK Chrastava 26:15 + 5:17
22. Kotková Adéla RIC0655 A OB Říčany 26:18 + 5:20
23. Oranyová Sylva SJI0751 A OK Jihlava 26:29 + 5:31
24. Lamačová Barbora BOR0750 A OK Jiskra Nový Bor 26:33 + 5:35
24. Rychlá Karolína AOP0757 A Orientační Běh Opava 26:33 + 5:35
26. Kudrnáčová Marta KAM0754 A OK Kamenice 26:37 + 5:39
27. Doušková Hana TBM0659 A KOS TJ Tesla Brno 26:49 + 5:51
28. Měšťanová Tereza TAP0653 A KOB Tretra Praha 26:51 + 5:53
29. Košková Martina SHK0652 A OK Slavia Hradec Králové 27:06 + 6:08
30. Kovalčíková Alena AOP0751 A Orientační Běh Opava 27:50 + 6:52
31. Janošíková Marie VCB0752 A OB České Budějovice 27:54 + 6:56
32. Havlová Tereza KNC0750 A Sokol Kostelec n. Č. l. 28:22 + 7:24
33. Neumannová Alžběta PHK0650 A OK 99 Hradec Králové 28:28 + 7:30
34. Fuchsová Ema TBM0653 A KOS TJ Tesla Brno 28:43 + 7:45
35. Kendrová Tereza PBM0652 B TJ Spartak 1. brněnská 28:45 + 7:47
36. Gallo Natálie AOP0652 A Orientační Běh Opava 29:00 + 8:02
37. Pipková Karolína LPU0756 A OK Lokomotiva Pardubice 29:37 + 8:39
38. Pavlová Eliška MOV0650 A SKOB Ostrava 30:16 + 9:18
39. Malá Anežka JIL0751 A OK Jilemnice 32:09 + 11:11
40. Lamačová Kateřina TUR0660 A OOB TJ Turnov 32:33 + 11:35

D16B 2.33 km, 75 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matoušková Johana STE0751 B SK SKI-OB Šternberk 20:48
2. Jílková Lenka UOL0654 B SOB Olomouc 22:50 + 2:02
3. Burdová Helena STE0653 B SK SKI-OB Šternberk 23:03 + 2:15
4. Ehlová Martina TBM0655 B KOS TJ Tesla Brno 23:44 + 2:56
5. Zaoralová Eliška SSU0752 B SK Severka Šumperk 23:58 + 3:10
6. Šaňáková Marie UOL0651 B SOB Olomouc 24:02 + 3:14
7. Cetlová Karolína AOP0752 B Orientační Běh Opava 25:22 + 4:34
8. Přikrylová Ivana JPV0653 B Oddíl OS SK Prostějov 26:14 + 5:26
9. Šipošová Lucia 0200001 KOB Sokol Pezinok 26:36 + 5:48
10. Karafiátová Eliška ABM0752 B KOB ALFA Brno 26:57 + 6:09
11. Kovalčíková Nela TZL0757 C SKOB Zlín 27:16 + 6:28
12. Rozsívalová Adéla KON0760 B KOB Konice 27:17 + 6:29
13. Rosíková Růžena Eliška VIC0650 B OB Vizovice 27:18 + 6:30
14. Čudková Kristýna MOV0654 B SKOB Ostrava 28:34 + 7:46
15. Dobrovolná Anna TBM0758 B KOS TJ Tesla Brno 28:38 + 7:50
16. Balvanová Vendula JPV0750 C Oddíl OS SK Prostějov 29:01 + 8:13
17. Přikrylová Jana JPV0652 B Oddíl OS SK Prostějov 30:10 + 9:22
18. Kotuliaková Lea PBM0752 C TJ Spartak 1. brněnská 31:46 + 10:58
19. Vrbková Marta RBK0651 B SK Radioklub Blansko 32:03 + 11:15
20. Benešová Anežka KON0757 B KOB Konice 32:18 + 11:30
21. Sližová Lucie TRI0659 B TJ TŽ Třinec 33:15 + 12:27
22. Kubáňová Tereza TBM0756 B KOS TJ Tesla Brno 34:27 + 13:39
23. Hrbáčková Michaela LCE0751 B OOB TJ Slovan Luhačovice 35:18 + 14:30
24. Stryková Karolína KSU0656 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 36:37 + 15:49
25. Ryšavá Viktorie TBM0760 B KOS TJ Tesla Brno 41:44 + 20:56
26. Hiklová Eva ZBM0755 B SK Brno Žabovřesky 58:54 + 38:06

D18A 2.66 km, 115 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dittrichová Lucie SKM0551 A KOB Směr Kroměříž 20:57
2. Matyášová Kristýna CHA0555 A OK Chrastava 21:20 + 0:23
3. Martanová Lea TUR0555 A OOB TJ Turnov 21:54 + 0:57
4. Černá Ema ROU0451 A SKOB Roudnice nad Labem 23:37 + 2:40
5. Srbová Michaela LPU0557 A OK Lokomotiva Pardubice 23:49 + 2:52
6. Novotná Michaela TUR0551 A OOB TJ Turnov 23:52 + 2:55
7. Metelková Michaela PHK0550 R OK 99 Hradec Králové 23:53 + 2:56
8. Malečková Hana VSP0553 A USK Praha 23:58 + 3:01
9. Cetlová Magdaléna AOP0552 A Orientační Běh Opava 24:14 + 3:17
10. Morávková Zuzana SRK0551 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 24:22 + 3:25
11. Bartošová Marie MLA0451 A MLOK Mariánské Lázně 24:37 + 3:40
12. Batani Valentina TZL0551 A SKOB Zlín 24:41 + 3:44
13. Matoušková Jana MOV0551 A SKOB Ostrava 25:25 + 4:28
14. Richtrová Kamila ZTC0451 A Západočeské sportovní centrum OB 25:27 + 4:30
15. Kodejšová Markéta VSP0458 A USK Praha 25:44 + 4:47
16. Bruková Petra TRI0450 A TJ TŽ Třinec 26:10 + 5:13
16. Bulířová Ema TAP0452 A KOB Tretra Praha 26:10 + 5:13
18. Hanušová Kateřina VRL0455 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 26:17 + 5:20
19. Švecová Karolína ZVO0557 A OB SK Zvole 26:19 + 5:22
20. Janošíková Eva VCB0552 A OB České Budějovice 26:25 + 5:28
21. Balejová Julie KAM0551 A OK Kamenice 26:48 + 5:51
22. Beránková Šárka ZTC0551 A Západočeské sportovní centrum OB 26:52 + 5:55
23. Šimšová Pavla PGP0557 A SK Praga 27:04 + 6:07
24. Arnoštová Veronika VSP0450 A USK Praha 27:07 + 6:10
25. Plachá Zita STA0551 A OK Střelka 27:14 + 6:17
26. Čápová Eliška STA0451 A OK Střelka 27:33 + 6:36
27. Kosobudová Anna VTA0551 A SC vebr-sport 28:12 + 7:15
28. Hudská Štěpánka TUR0450 A OOB TJ Turnov 28:13 + 7:16
29. Klechová Karolína AOP0452 A Orientační Běh Opava 28:17 + 7:20
30. Skácelová Adéla JJN0454 A Team Jizerky 28:21 + 7:24
31. Aschermannová Klára VSP0454 A USK Praha 28:30 + 7:33
32. Krejčová Lucie PGP0455 A SK Praga 29:06 + 8:09
33. Dušková Tereza TBM0554 A KOS TJ Tesla Brno 29:20 + 8:23
34. Pecko Sára ONO0452 A SKOB Ostrov 30:04 + 9:07
35. Stoklasová Zuzana LPU0456 A OK Lokomotiva Pardubice 30:19 + 9:22
35. Kulová Laura ONO0552 A SKOB Ostrov 30:19 + 9:22
37. Koubová Hana DKP0558 A Oddíl OB Kotlářka 30:25 + 9:28
38. Tomášková Linda TAP0455 A KOB Tretra Praha 30:38 + 9:41
39. Binarová Adéla UOL0452 A SOB Olomouc 31:43 + 10:46
40. Kubáková Nela SJH0451 A SOS Jindřichův Hradec 31:45 + 10:48
41. Pilná Klára LPU0451 A OK Lokomotiva Pardubice 32:29 + 11:32
42. Kopecká Martina PHK0555 A OK 99 Hradec Králové 43:59 + 23:02

D18B 2.52 km, 110 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Finstrlová Julie ZBM0552 A SK Brno Žabovřesky 26:15
2. Ondrová Anna ZBM0553 B SK Brno Žabovřesky 28:27 + 2:12
3. Haltofová Romana TRI0451 B TJ TŽ Třinec 29:09 + 2:54
4. Smékalová Viktorie UOL0450 B SOB Olomouc 31:23 + 5:08
5. Otrubová Anna PLU0577 B TJ SOKOL Plumlov 31:49 + 5:34
6. Miková Lenka TBM0460 B KOS TJ Tesla Brno 32:13 + 5:58
7. Pišová Adéla LCE0551 B OOB TJ Slovan Luhačovice 33:05 + 6:50
8. Vrbková Magdalena RBK0454 B SK Radioklub Blansko 33:09 + 6:54
9. Müllerová Marie KSU0565 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 33:14 + 6:59
10. Lubrichová Veronika STE0451 B SK SKI-OB Šternberk 33:25 + 7:10
11. Šánová Julie KSU0494 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 34:39 + 8:24
12. Porubská Lenka TBM0451 C KOS TJ Tesla Brno 34:59 + 8:44
13. Lukašáková Sára STE0450 B SK SKI-OB Šternberk 35:14 + 8:59
14. Pinkavová Hana JPV0551 B Oddíl OS SK Prostějov 35:16 + 9:01
15. Kolarczyková Eliška TRI0551 B TJ TŽ Třinec 35:27 + 9:12
16. Smékalová Karolína UOL0451 B SOB Olomouc 35:41 + 9:26
17. Rybková Vendula TRI0453 B TJ TŽ Třinec 37:53 + 11:38
18. Mikulová Klára TBM0553 B KOS TJ Tesla Brno 39:30 + 13:15
19. Plachá Aneta JPV0555 B Oddíl OS SK Prostějov 40:53 + 14:38
20. Vojkůvková Hana MOV0552 B SKOB Ostrava 41:05 + 14:50
21. Janečková Adéla PLU0452 B TJ SOKOL Plumlov 47:31 + 21:16
22. Širicová Anna PBM0552 C TJ Spartak 1. brněnská 59:36 + 33:21

D20A 2.97 km, 130 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 8365

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Předb. body
1. Karlová Anna JIL0352 E OK Jilemnice 23:46 9207
2. Vandasová Adéla PHK0255 E OK 99 Hradec Králové 24:39 + 0:53 8891
3. Mulíčková Markéta TBM0362 E KOS TJ Tesla Brno 25:44 + 1:58 8502
4. Dittrichová Michaela LCE0250 E OOB TJ Slovan Luhačovice 26:07 + 2:21 8364
5. Holečková Petra SHK0250 R OK Slavia Hradec Králové 26:56 + 3:10 8071
6. Pachmannová Bára AOP0351 A Orientační Běh Opava 28:07 + 4:21 7647
7. Smolková Barbora TAP0356 R KOB Tretra Praha 28:31 + 4:45 7503
8. Martanová Elin TUR0253 R OOB TJ Turnov 28:43 + 4:57 7432
9. Semíková Lucie KAM0250 E OK Kamenice 28:57 + 5:11 7348
10. Marková Ema SSU0252 R SK Severka Šumperk 29:03 + 5:17 7312
11. Klacková Štěpánka SJC0253 A Sportcentrum Jičín 29:34 + 5:48 7127
12. Pekařová Jana TUR0252 R OOB TJ Turnov 29:53 + 6:07 7013
13. Bídová Markéta UOL0352 A SOB Olomouc 30:02 + 6:16 6959
14. Bednaříková Sára LCE0252 R OOB TJ Slovan Luhačovice 30:16 + 6:30 6876
15. Thýnová Martina SHK0350 R OK Slavia Hradec Králové 31:29 + 7:43 6439
16. Koberová Kateřina LPU0352 A OK Lokomotiva Pardubice 31:39 + 7:53 6379
17. Vávrová Vanda SHK0360 R OK Slavia Hradec Králové 31:49 + 8:03 6320
18. Bednaříková Emma PBM0359 A TJ Spartak 1. brněnská 32:53 + 9:07 5937
18. Fejfarová Tereza LPU0360 A OK Lokomotiva Pardubice 32:53 + 9:07 5937
20. Barnatová Klára ZBM0352 A SK Brno Žabovřesky 33:39 + 9:53 5662
21. Kosobudová Kateřina VTA0253 A SC vebr-sport 33:59 + 10:13 5542
22. Smutná Anna Marie DKP0359 R Oddíl OB Kotlářka 34:10 + 10:24 5477
23. Zamouřilová Anežka PHK0354 A OK 99 Hradec Králové 34:37 + 10:51 5315
24. Jelínková Adéla LPU0254 B OK Lokomotiva Pardubice 34:55 + 11:09 5208
25. Raková Petra SHK0251 A OK Slavia Hradec Králové 34:56 + 11:10 5202
26. Tichá Dorotea DKP0351 A Oddíl OB Kotlářka 36:08 + 12:22 4771
27. Raclavská Vlaďka UOL0253 A SOB Olomouc 37:01 + 13:15 4454
Dvořáková Hana PGP0355 A SK Praga DISK 0

D21E 4.36 km, 150 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 9738

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Předb. body
1. Kosová Denisa PHK9150 E OK 99 Hradec Králové 34:28 10403
2. Kettner Karolína SHK9251 E OK Slavia Hradec Králové 34:47 + 0:19 10309
3. Horčičková Vendula LCE9353 E OOB TJ Slovan Luhačovice 34:58 + 0:30 10255
4. Sieglová Eliška PGP9954 E SK Praga 36:05 + 1:37 9923
5. Finstrlová Adéla ZBM9153 E SK Brno Žabovřesky 37:54 + 3:26 9383
6. Šimková Johanka ZBM9350 E SK Brno Žabovřesky 38:01 + 3:33 9349
7. Zlámalová Nikola SJC9951 R Sportcentrum Jičín 38:14 + 3:46 9284
8. Jirčáková Martina LCE8951 R OOB TJ Slovan Luhačovice 38:22 + 3:54 9245
9. Gregorová Kamila SJH8150 E SOS Jindřichův Hradec 38:52 + 4:24 9096
10. Kozáková Zdenka TBM7952 E KOS TJ Tesla Brno 39:13 + 4:45 8992
11. Sokolářová Šárka TUR9999 E OOB TJ Turnov 39:28 + 5:00 8918
12. Vejražková Rozárka TUR0151 R OOB TJ Turnov 40:23 + 5:55 8645
13. Hájková Eliška KAM9851 R OK Kamenice 40:25 + 5:57 8635
14. Grycová Kateřina TBM0058 R KOS TJ Tesla Brno 40:27 + 5:59 8626
15. Nechanická Klára TBM0055 E KOS TJ Tesla Brno 40:42 + 6:14 8551
16. Peterová Jana LPU0057 E OK Lokomotiva Pardubice 40:43 + 6:15 8546
17. Šimůnková Gabriela TAP9755 R KOB Tretra Praha 41:32 + 7:04 8304
18. Šímová Jana PHK8569 C OK 99 Hradec Králové 41:35 + 7:07 8289
19. Hlavová Hana TBM8888 C KOS TJ Tesla Brno 42:36 + 8:08 7987
20. Hiršová Gabriela ZBM9651 E SK Brno Žabovřesky 43:08 + 8:40 7828
21. Matějková Barbora TUR0156 R OOB TJ Turnov 43:27 + 8:59 7734
22. Kosová Tereza PHK0151 R OK 99 Hradec Králové 45:12 + 10:44 7214
23. Korpasová Lucie TBM0151 C KOS TJ Tesla Brno 45:15 + 10:47 7199
24. Poláková Tereza SOP9951 C OOB TJ Slezan Opava 46:08 + 11:40 6937
25. Opálková Martina TBM0056 R KOS TJ Tesla Brno 46:40 + 12:12 6778
26. Škáchová Magdalena DKP0156 R Oddíl OB Kotlářka 46:51 + 12:23 6724
27. Horová Pavla UOL9454 C SOB Olomouc 48:21 + 13:53 6278
28. Firešová Markéta ZBM9951 C SK Brno Žabovřesky 48:22 + 13:54 6273
29. Thýnová Nikola SHK0051 R OK Slavia Hradec Králové 49:02 + 14:34 6075
30. Semrádová Jana CHC9951 R K.O.B. Choceň 51:00 + 16:32 5491
31. Sklenářová Radka LCE9250 C OOB TJ Slovan Luhačovice 52:06 + 17:38 5164
32. Rýdlová Adéla JJN0151 C Team Jizerky 52:30 + 18:02 5045

D21A 3.72 km, 170 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 5984

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Předb. body
1. Balcarová Jana PHK8753 C OK 99 Hradec Králové 39:13 6610
2. Svobodová Barbora JJN8950 C Team Jizerky 41:24 + 2:11 6272
3. Smrčková Dominika KSU9799 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 42:13 + 3:00 6145
4. Argalášová Kateřina TRI9750 C TJ TŽ Třinec 45:27 + 6:14 5645
5. Matušková Jana RBK9999 C SK Radioklub Blansko 47:14 + 8:01 5368
6. Bialožytová Tereza PGP9055 C SK Praga 47:19 + 8:06 5355
7. Hendrychová Zuzana ZBM8954 C SK Brno Žabovřesky 47:42 + 8:29 5296
8. Aschermannová Karolína KAM0051 C OK Kamenice 48:21 + 9:08 5195
9. Košárková Iva PGP8155 C SK Praga 49:25 + 10:12 5030
10. Habigerová Radka KSU9559 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 52:03 + 12:50 4622
11. Růžičková Zuzana VBM9353 C VSK Mendelu Brno 53:13 + 14:00 4441
12. Křečková Lenka ASU9271 C Magnus Orienteering 54:48 + 15:35 4196
13. Podešvová Vlasta ZBM9250 C SK Brno Žabovřesky 55:18 + 16:05 4119
14. Kašparová Šárka AOP7251 C Orientační Běh Opava 62:52 + 23:39 2947
15. Kleiberová Eliška CHC9952 C K.O.B. Choceň 64:49 + 25:36 2645

D21B 3.12 km, 115 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 0

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Předb. body
1. Kroniková Štěpánka SHK0150 C OK Slavia Hradec Králové 37:07
2. Korpasová Tereza TBM9898 R KOS TJ Tesla Brno 39:47 + 2:40
3. Kundratová Lucie JZL0051 C TJ Jižní svahy Zlín 48:23 + 11:16

D35B 3.05 km, 130 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Létalová Soňa SFM8252 C O-RUNNAŘI Beskydy 34:18
2. Hubáčková Renata LCE8151 C OOB TJ Slovan Luhačovice 34:44 + 0:26
3. Dittrichová Andrea SKM7750 C KOB Směr Kroměříž 36:19 + 2:01
4. Tomíčková Dana TBM8062 C KOS TJ Tesla Brno 36:36 + 2:18
5. Sladká Magdalena PBM8450 C TJ Spartak 1. brněnská 38:43 + 4:25
6. Königová Jana ZBM8661 C SK Brno Žabovřesky 42:53 + 8:35
7. Muchová Barbora KVS8550 C SKOB Kobra Vsetín 42:56 + 8:38
8. Janošíková Lenka UOL7651 C SOB Olomouc 44:34 + 10:16
9. Drábková Kateřina HLV8451 C KČT - OB Holešov 44:59 + 10:41
10. Holasová Šárka AOP7853 C Orientační Běh Opava 46:44 + 12:26
11. Hubíková Iva PLU8350 C TJ SOKOL Plumlov 48:49 + 14:31
12. Palasová Petra SJC8658 C Sportcentrum Jičín 49:04 + 14:46
13. Bukovacová Alena PBM7454 C TJ Spartak 1. brněnská 49:57 + 15:39
14. Kroutilová Eva TBM7861 C KOS TJ Tesla Brno 51:21 + 17:03
15. Čeřovská Adéla KON8755 C KOB Konice 70:44 + 36:26

D40B 2.88 km, 125 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotná Martina PHK8255 C OK 99 Hradec Králové 35:11
2. Otrubová Johana PLU7852 C TJ SOKOL Plumlov 36:53 + 1:42
3. Matoušková Jana STE7951 C SK SKI-OB Šternberk 39:44 + 4:33
4. Červinková Jana BFM8052 C SKOB Frýdek - Místek 44:01 + 8:50
5. Jílková Hana UOL8050 C SOB Olomouc 44:32 + 9:21
6. Smítalová Jana ZBM8053 C SK Brno Žabovřesky 45:19 + 10:08
7. Dolejší Lenka DOK7450 C OK Doksy 47:39 + 12:28
8. Slámová Alena LCE8253 C OOB TJ Slovan Luhačovice 48:14 + 13:03
9. Burešová Petra BFM7855 C SKOB Frýdek - Místek 48:21 + 13:10
10. Plachá Andrea JPV7676 C Oddíl OS SK Prostějov 49:21 + 14:10
11. Finstrlová Alena ZBM7550 C SK Brno Žabovřesky 50:02 + 14:51
12. Kovalčíková Eva AOP7852 C Orientační Běh Opava 51:55 + 16:44
13. Krejčiříková Nikol BBM7850 C BETA URSUS Rosice 55:46 + 20:35
14. Máchová Markéta BFM7753 C SKOB Frýdek - Místek 62:16 + 27:05
15. Vrbková Anna RBK8080 C SK Radioklub Blansko 62:35 + 27:24
16. Přikrylová Jitka JPV7979 C Oddíl OS SK Prostějov 85:38 + 50:27
Otrubová Věra PLU7777 C TJ SOKOL Plumlov DISK

D45B 2.57 km, 110 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havrdová Renata SJC7756 C Sportcentrum Jičín 25:32
2. Bartoňová Eva UOL7051 C SOB Olomouc 28:03 + 2:31
3. Hubáčková Dagmar LCE6569 C OOB TJ Slovan Luhačovice 29:31 + 3:59
4. Podrábská Marie VLI7451 C Slavia Liberec orienteering 30:14 + 4:42
5. Mulíčková Eva ABM7469 C KOB ALFA Brno 31:48 + 6:16
6. Arnoštová Kateřina VSP7652 C USK Praha 32:07 + 6:35
7. Broschová Lucie RBK7451 C SK Radioklub Blansko 32:41 + 7:09
8. Pachmannová Hana AOP7252 C Orientační Běh Opava 36:05 + 10:33
9. Kubíčková Eva UOL7752 C SOB Olomouc 38:42 + 13:10
10. Korpasová Ivana LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 39:01 + 13:29
11. Ďurčová Alena 38S7750 Slávia ŽU Žilina 40:06 + 14:34
12. Mikulčíková Irena KVS7750 C SKOB Kobra Vsetín 45:30 + 19:58
13. Kosová Michaela PHK6752 C OK 99 Hradec Králové 45:41 + 20:09
14. Janků Renata STE7251 C SK SKI-OB Šternberk 45:56 + 20:24
15. Zbraňková Magda STE7352 C SK SKI-OB Šternberk 46:34 + 21:02
16. Poláčková Monika JPV7552 C Oddíl OS SK Prostějov 47:26 + 21:54
17. Jágrová Vlasta SBK7789 C KOB START Blansko 47:42 + 22:10
18. Lubrichová Eva STE7556 C SK SKI-OB Šternberk 49:59 + 24:27
19. Štáblová Michaela KSU7787 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 50:10 + 24:38
20. Pavlová Libuše MOV7451 C SKOB Ostrava 50:17 + 24:45
21. Krhutová Martina TRI7450 C TJ TŽ Třinec 50:42 + 25:10
22. Janošíková Olga VCB7552 C OB České Budějovice 52:12 + 26:40
23. Pinkavová Helena JPV7767 C Oddíl OS SK Prostějov 53:19 + 27:47
24. Benešová Petra KON7575 C KOB Konice 57:06 + 31:34
25. Tomanová Veronika LBM7751 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 60:57 + 35:25
26. Cíchová Pavlína TTR7452 C OOB Třebíč 61:01 + 35:29
27. Balvanová Martina JPV7777 C Oddíl OS SK Prostějov 69:40 + 44:08
28. Blank Radka SKM7351 C KOB Směr Kroměříž 76:31 + 50:59

D50B 2.36 km, 95 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šmelíková Hana ASU6999 C Magnus Orienteering 31:33
2. Kovaříková Mária SIT6951 C OK SILESIA 31:37 + 0:04
3. Barcíková Renáta AOP6753 C Orientační Běh Opava 32:15 + 0:42
4. Sieglová Dagmar MFP7050 C Matfyz Praha 32:40 + 1:07
5. Křečková Petra ZPV7076 C KOB ZPV Prostějov 33:44 + 2:11
6. Kostková Jana AOP7151 C Orientační Běh Opava 35:02 + 3:29
7. Poklopová Ivana UOL6451 C SOB Olomouc 35:09 + 3:36
8. Skyvová Kristýna STE7054 C SK SKI-OB Šternberk 35:20 + 3:47
9. Hlavová Miroslava KON6389 C KOB Konice 36:59 + 5:26
10. Časnochova Tatiana 0090001 HBB 37:43 + 6:10
11. Mičíková Lada SKM7250 C KOB Směr Kroměříž 39:59 + 8:26
12. Sedláčková Jana HLV7060 C KČT - OB Holešov 46:50 + 15:17
13. Kunzová Ivana BBM7155 C BETA URSUS Rosice 47:24 + 15:51
14. Štorková Simona JPV6556 C Oddíl OS SK Prostějov 48:33 + 17:00
15. Miková Iva TBM7071 C KOS TJ Tesla Brno 48:36 + 17:03
16. Vojkůvková Jarmila MOV7152 C SKOB Ostrava 71:08 + 39:35
17. Poštulková Milada STE6850 C SK SKI-OB Šternberk 97:58 + 66:25

D55B 2.24 km, 90 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ostřanská Iveta SSU6591 C SK Severka Šumperk 36:45
2. Vričanová Sylva HAV6751 C OB Havířov 42:32 + 5:47
3. Kociánová Eva OOP6750 C TJ Opava 44:32 + 7:47

D60B 2.15 km, 60 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Denysenko Tamara 38S6150 Slávia ŽU Žilina 31:57
2. Vlažná Mirka LCE5852 C OOB TJ Slovan Luhačovice 33:33 + 1:36
3. Králová Zdenka SSU6091 C SK Severka Šumperk 35:48 + 3:51
4. Hrabicová Iva OOP6150 C TJ Opava 49:22 + 17:25
5. Svobodová Hana SMB5951 C SKOB Mladá Boleslav 71:50 + 39:53

D65B 1.89 km, 50 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Salajková Věra LBM5558 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 69:24

D70B 1.73 km, 50 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křížová Zdenka PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 54:26
2. Volencová Ivana OTK5250 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 56:43 + 2:17

H10C 1.65 km, 70 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Smítal Vendelín ZBM1203 C SK Brno Žabovřesky 18:04
2. Smola Štěpán TZL1414 C SKOB Zlín 18:50 + 0:46
3. Smítalová Meda ZBM1356 C SK Brno Žabovřesky 21:21 + 3:17
4. Stachoň Ondřej ZBM1404 C SK Brno Žabovřesky 21:44 + 3:40
5. Arnošt Daniel SAD1200 C Sportovní akademie Dobříš 23:23 + 5:19
6. Šíma Filip TBM1213 C KOS TJ Tesla Brno 25:18 + 7:14
7. Stachoň Štěpán ZBM1212 C SK Brno Žabovřesky 25:45 + 7:41
8. Hubík Hubert PLU1300 C TJ SOKOL Plumlov 27:42 + 9:38
9. Palas Tomáš SJC1501 C Sportcentrum Jičín 27:46 + 9:42
10. Hubík Radan PLU1500 C TJ SOKOL Plumlov 29:39 + 11:35
10. Kubíček Ota VIC1401 C OB Vizovice 29:39 + 11:35
12. Svoboda Šimon TZL1400 C SKOB Zlín 31:21 + 13:17
13. Procházka Honzík 105:04 + 87:00
Matras Štěpán DISK

H12C 2.05 km, 85 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dittrich Matouš SKM1000 B KOB Směr Kroměříž 15:35
2. Pekárek David TZL1000 B SKOB Zlín 16:49 + 1:14
3. Liber Václav AOP1000 C Orientační Běh Opava 18:22 + 2:47
4. Mašláň Prokop TZL1005 B SKOB Zlín 20:04 + 4:29
5. Šidla Dalibor TZL1200 C SKOB Zlín 20:36 + 5:01
6. Lutera Oliver PLU1001 B TJ SOKOL Plumlov 21:15 + 5:40
7. Hubáček Marián LCE1111 B OOB TJ Slovan Luhačovice 22:09 + 6:34
8. Fišer Petr TZL1004 B SKOB Zlín 22:57 + 7:22
9. Svirák Samuel TBM1125 C KOS TJ Tesla Brno 23:03 + 7:28
10. Štábl Vít KSU1100 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 25:35 + 10:00
11. Kozák Vojtěch TBM1101 B KOS TJ Tesla Brno 27:43 + 12:08
12. Koč Juraj TZL1006 C SKOB Zlín 29:24 + 13:49
13. Klose Albert SFM1000 C O-RUNNAŘI Beskydy 29:35 + 14:00
14. Mička Gabriel Felix TZL1008 C SKOB Zlín 30:17 + 14:42
15. Pěček Tobiáš SKM1100 B KOB Směr Kroměříž 30:52 + 15:17
16. Volkov Vladyslav 38S1000 Slávia ŽU Žilina 32:04 + 16:29
17. Bukovác Lukáš PBM1007 C TJ Spartak 1. brněnská 32:47 + 17:12
18. Rozsíval Martin KON1022 B KOB Konice 32:50 + 17:15
19. Stacke Jan LCE1001 B OOB TJ Slovan Luhačovice 33:52 + 18:17
20. Jahudka Štěpán TZL1101 C SKOB Zlín 34:34 + 18:59
21. Franc Jáchym TBM1110 C KOS TJ Tesla Brno 36:22 + 20:47
22. Věžník Roman TTR1111 C OOB Třebíč 38:17 + 22:42
23. Kratochvíl David HOB1101 C SK OB Horní Benešov 38:26 + 22:51
24. Hübner Václav TBM1112 C KOS TJ Tesla Brno 39:41 + 24:06
25. Malaník Viktor TZL1100 C SKOB Zlín 42:31 + 26:56
26. Plachý Matyáš JPV1010 C Oddíl OS SK Prostějov 48:51 + 33:16
27. Kawulok Matyáš SIT1201 C OK SILESIA 55:30 + 39:55
28. Smola Jakub TZL1111 C SKOB Zlín 68:34 + 52:59
Hájek Vojtěch TBM1201 C KOS TJ Tesla Brno DISK
Janošík Ivan VCB1002 B OB České Budějovice DISK
Čeřovský Filip KON1010 B KOB Konice DISK
Boledovič Adam HLV1113 C KČT - OB Holešov DISK
Tvrdoň Samuel HLV1114 C KČT - OB Holešov DISK

H14B 2.42 km, 90 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bulička Martin ZBM0807 A SK Brno Žabovřesky 17:48
2. Štěpánek Ondřej TBM0809 A KOS TJ Tesla Brno 17:49 + 0:01
3. Čech Viktor AOP0801 B Orientační Běh Opava 19:20 + 1:32
4. Kovalčík Petr AOP0901 B Orientační Běh Opava 20:30 + 2:42
5. Světnický Antonín STE0800 A SK SKI-OB Šternberk 20:33 + 2:45
6. Novotný Vít PHK0901 B OK 99 Hradec Králové 21:24 + 3:36
7. Malý Matyáš TBM0910 B KOS TJ Tesla Brno 21:37 + 3:49
8. Mrkvica Václav ZLH0800 B OOB TJ Zlaté Hory 21:39 + 3:51
9. Hájek Štěpán TBM0804 B KOS TJ Tesla Brno 21:42 + 3:54
9. Jahudka Tomáš TZL0815 B SKOB Zlín 21:42 + 3:54
11. Mokrosz Mateusz TRI0902 B TJ TŽ Třinec 22:05 + 4:17
12. Doušek Vilém TBM0904 B KOS TJ Tesla Brno 23:10 + 5:22
13. Franc Kryštof TBM0817 B KOS TJ Tesla Brno 23:53 + 6:05
14. Pernička Martin TZL0800 A SKOB Zlín 24:21 + 6:33
15. Pavlík Adam TZL0810 B SKOB Zlín 24:47 + 6:59
16. Navrátil Jakub TBM0811 B KOS TJ Tesla Brno 25:02 + 7:14
17. Svirák Benjamin TBM0915 B KOS TJ Tesla Brno 25:15 + 7:27
18. Hozík Štěpán TZL0806 A SKOB Zlín 25:31 + 7:43
19. Létal Jonáš SFM0901 B O-RUNNAŘI Beskydy 25:32 + 7:44
20. Gallo Ondřej AOP0802 A Orientační Běh Opava 25:34 + 7:46
21. Zřídkaveselý Martin PBM0808 B TJ Spartak 1. brněnská 25:42 + 7:54
22. Holas Štěpán AOP0900 B Orientační Běh Opava 26:02 + 8:14
23. Bruk Lukáš TRI0901 B TJ TŽ Třinec 27:31 + 9:43
24. Babík Tomáš 38S0800 Slávia ŽU Žilina 28:34 + 10:46
25. Mikula Marek TBM0902 B KOS TJ Tesla Brno 31:45 + 13:57
26. Ambrož Kryštof TZL0803 C SKOB Zlín 31:50 + 14:02
27. Menzel František MOV1003 B SKOB Ostrava 35:36 + 17:48
28. Bruk Tomáš TRI0900 B TJ TŽ Třinec 35:39 + 17:51
29. Čuda Ondřej TZL0816 B SKOB Zlín 35:57 + 18:09
30. Kroutil Tadeáš TBM0928 B KOS TJ Tesla Brno 38:10 + 20:22
31. Paulus Michal 38S0901 Slávia ŽU Žilina 41:46 + 23:58
32. Červinka Ondřej BFM0806 B SKOB Frýdek - Místek 47:21 + 29:33
33. Brázdil Lukáš HLV0905 C KČT - OB Holešov 50:42 + 32:54
34. Otta Tobiáš BFM0903 C SKOB Frýdek - Místek 51:14 + 33:26
Matoušek Jan STE0909 B SK SKI-OB Šternberk DISK
Toman Matěj LBM0909 B TJ Lokomotiva Ingstav Brno DISK
Slováček Ondřej TZL0902 B SKOB Zlín DISK

H16A 2.86 km, 125 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hanuš Filip VRL0604 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 20:08
2. Tomášek Prokop TUR0711 A OOB TJ Turnov 20:33 + 0:25
3. Kučera Tomáš ZBM0605 A SK Brno Žabovřesky 21:01 + 0:53
4. Srb Vladimír LPU0714 A OK Lokomotiva Pardubice 21:18 + 1:10
5. Brosch Ondřej RBK0606 A SK Radioklub Blansko 21:31 + 1:23
6. Račanský Jiří TBM0706 A KOS TJ Tesla Brno 21:35 + 1:27
7. Elleder David TAP0615 A KOB Tretra Praha 21:51 + 1:43
8. Podrábský Ctibor VLI0700 A Slavia Liberec orienteering 22:07 + 1:59
9. Mairich Filip JJN0600 A Team Jizerky 22:08 + 2:00
10. Štěpánek Jan TBM0607 A KOS TJ Tesla Brno 22:17 + 2:09
11. Svoboda Antonín ZTC0601 A Západočeské sportovní centrum OB 22:25 + 2:17
12. Vaníček Jan SJC0705 A Sportcentrum Jičín 22:26 + 2:18
13. Urbánek Tomáš ZBM0604 A SK Brno Žabovřesky 22:39 + 2:31
14. Meduna Filip ONO0603 A SKOB Ostrov 23:09 + 3:01
15. Jančík Filip ZBM0616 A SK Brno Žabovřesky 23:13 + 3:05
16. Kopecký Matyáš SJC0702 A Sportcentrum Jičín 23:23 + 3:15
17. Koliáš Štěpán PGP0610 A SK Praga 23:29 + 3:21
18. Habán Oliver JJN0602 A Team Jizerky 23:49 + 3:41
19. Pěček Jakub SKM0700 A KOB Směr Kroměříž 23:50 + 3:42
20. Štrait Vilém VSP0701 A USK Praha 24:03 + 3:55
21. Zurynek Jan TJN0605 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 24:04 + 3:56
22. Pernička Václav TZL0602 A SKOB Zlín 24:25 + 4:17
23. Ptáček Jonáš TBM0717 A KOS TJ Tesla Brno 24:34 + 4:26
23. Patka Kryštof BOR0702 A OK Jiskra Nový Bor 24:34 + 4:26
25. Schwab Filip TBM0710 A KOS TJ Tesla Brno 25:06 + 4:58
26. Šmelík Daniel LCE0704 A OOB TJ Slovan Luhačovice 25:09 + 5:01
27. Hyxa Jan VLI0702 A Slavia Liberec orienteering 25:18 + 5:10
28. Votoček Michal JIL0601 A OK Jilemnice 25:20 + 5:12
29. Teringl Vojtěch VCB0702 A OB České Budějovice 25:22 + 5:14
30. Fajfr Marek LPU0612 A OK Lokomotiva Pardubice 26:30 + 6:22
31. Třešňák Matěj JIL0701 A OK Jilemnice 27:00 + 6:52
32. Stehlík Jakub ZTC0700 A Západočeské sportovní centrum OB 27:28 + 7:20
33. Vlček Tomáš VIC0713 A OB Vizovice 28:04 + 7:56
34. Čihák Jan HOR0601 A TJ Jiskra Hořice 28:31 + 8:23
35. Dolejší Jan DOK0602 A OK Doksy 28:33 + 8:25
36. Ticháček Jakub SJC0704 A Sportcentrum Jičín 30:10 + 10:02
37. Donda Jakub ONO0700 A SKOB Ostrov 30:28 + 10:20
38. Stacke Václav LCE0703 A OOB TJ Slovan Luhačovice 35:10 + 15:02
39. Volkov Maksym 38S0700 Slávia ŽU Žilina 39:58 + 19:50

H16B 2.68 km, 85 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štábl Patrik KSU0606 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 21:35
2. Koča Vojtěch ZBM0602 B SK Brno Žabovřesky 21:37 + 0:02
3. Jordán Alexandr KSU0626 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 23:10 + 1:35
4. Vojvodík Eduard MOV0600 B SKOB Ostrava 23:42 + 2:07
5. Mudrák Daniel TBM0629 B KOS TJ Tesla Brno 23:55 + 2:20
6. Ryška Matěj TRI0604 B TJ TŽ Třinec 23:58 + 2:23
7. Čech Radan TBM0611 B KOS TJ Tesla Brno 24:04 + 2:29
8. Komenda Jakub PBM0712 B TJ Spartak 1. brněnská 24:29 + 2:54
9. Marek Filip ZBM0706 B SK Brno Žabovřesky 24:56 + 3:21
10. Kundrata Vít TZL0700 B SKOB Zlín 25:34 + 3:59
11. Janeček Jáchym UOL0700 B SOB Olomouc 25:41 + 4:06
12. Finstrle Filip ZBM0702 B SK Brno Žabovřesky 25:42 + 4:07
13. Eliáš Vojtěch TBM0604 B KOS TJ Tesla Brno 26:18 + 4:43
14. Huleja Martin TZL0604 B SKOB Zlín 26:28 + 4:53
15. Miča Jan KSU0701 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 26:51 + 5:16
16. Macek Vojtěch ASU0748 B Magnus Orienteering 27:59 + 6:24
17. Václavík Vojtěch TZL0711 B SKOB Zlín 28:49 + 7:14
18. Valla Jakub TZL0710 B SKOB Zlín 29:16 + 7:41
19. Menzel Antonín MOV0700 B SKOB Ostrava 30:32 + 8:57
20. Špaňhel Petr VIC0610 B OB Vizovice 30:38 + 9:03
21. Plachý Ondřej JPV0707 B Oddíl OS SK Prostějov 31:17 + 9:42
22. Veselý Štěpán VIC0712 B OB Vizovice 31:31 + 9:56
23. Petrášek Eduard ZBM0609 B SK Brno Žabovřesky 33:47 + 12:12
24. Kroutil Jošt TBM0712 B KOS TJ Tesla Brno 34:26 + 12:51
25. Strakoš Ondřej TZL0601 B SKOB Zlín 35:22 + 13:47
26. Kužela Michal TZL0713 C SKOB Zlín 40:43 + 19:08
27. Otta Kryštof BFM0608 B SKOB Frýdek - Místek 43:27 + 21:52

H18A 3.12 km, 125 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Strýček Jan PBM0503 A TJ Spartak 1. brněnská 19:25
2. Bolehovský Daniel VSP0508 A USK Praha 21:21 + 1:56
3. Bednařík Vilém PBM0509 A TJ Spartak 1. brněnská 21:45 + 2:20
4. Průša Dominik VSP0406 A USK Praha 22:09 + 2:44
5. Nemšovský Filip VSP0500 A USK Praha 22:17 + 2:52
6. Donda Jiří ONO0403 A SKOB Ostrov 22:18 + 2:53
6. Štábl Adam KSU0401 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 22:18 + 2:53
8. Orany Vojtěch SJI0401 A OK Jihlava 22:24 + 2:59
9. Bukovác Filip PBM0501 A TJ Spartak 1. brněnská 22:27 + 3:02
10. Stehlík Šimon ZTC0501 A Západočeské sportovní centrum OB 22:37 + 3:12
11. Tkáč Matěj JJN0401 A Team Jizerky 22:47 + 3:22
12. Pekárek Tobias TZL0502 A SKOB Zlín 22:53 + 3:28
13. Beneš Jindřich KON0404 A KOB Konice 23:10 + 3:45
14. Prášil Tomáš TTR0501 A OOB Třebíč 23:22 + 3:57
15. Odehnal Tomáš PBM0500 A TJ Spartak 1. brněnská 23:31 + 4:06
16. Haas Filip LPU0401 A OK Lokomotiva Pardubice 23:37 + 4:12
17. Němec David ZTC0504 A Západočeské sportovní centrum OB 23:40 + 4:15
18. Kabát Martin PGP0408 A SK Praga 23:43 + 4:18
19. Dohnálek Tomáš SHK0403 A OK Slavia Hradec Králové 23:53 + 4:28
20. Zřídkaveselý Adam PBM0505 A TJ Spartak 1. brněnská 23:56 + 4:31
21. Gryc Ondřej TBM0406 A KOS TJ Tesla Brno 24:19 + 4:54
21. Čtrnáct František PGP0401 A SK Praga 24:19 + 4:54
23. Titz Adam VSP0401 A USK Praha 24:22 + 4:57
24. Valenta Ondřej JIL0401 A OK Jilemnice 24:35 + 5:10
25. Heřmánek Petr TUR0500 A OOB TJ Turnov 25:06 + 5:41
26. Zakouřil Matyáš VSP0400 A USK Praha 25:10 + 5:45
27. Pokorný Jan JJN0400 A Team Jizerky 25:19 + 5:54
28. Račanský Jakub TBM0503 A KOS TJ Tesla Brno 25:27 + 6:02
29. Smolka Jakub TAP0500 A KOB Tretra Praha 25:44 + 6:19
30. Byrtus Jakub SIT0502 A OK SILESIA 26:20 + 6:55
31. Kasza Tomáš PBM0512 A TJ Spartak 1. brněnská 26:39 + 7:14
32. Salaba Dan JIL0404 A OK Jilemnice 26:42 + 7:17
33. Petrilák Matouš Nathaniel DOR0409 A OK Dobříš 26:55 + 7:30
34. Mrózek Paweł SIT0402 A OK SILESIA 27:12 + 7:47
35. Štichhauer Daniel LPU0405 A OK Lokomotiva Pardubice 27:24 + 7:59
36. Šubrt Vojtěch DKP0502 A Oddíl OB Kotlářka 27:51 + 8:26
37. Kolář Šimon SHK0405 A OK Slavia Hradec Králové 28:02 + 8:37
38. Černý Antonín TAP0402 A KOB Tretra Praha 28:16 + 8:51
39. Sork Dominik TAP0504 A KOB Tretra Praha 29:35 + 10:10
40. Choutka Matěj NPA0402 A SK LOB Nová Paka 30:40 + 11:15
41. Nejezchleb Vojtěch TUR0503 A OOB TJ Turnov 32:17 + 12:52
42. Marek Vojtěch ZBM0410 A SK Brno Žabovřesky 33:00 + 13:35
43. Štorek Jan JPV0505 A Oddíl OS SK Prostějov 33:30 + 14:05
44. Tomanek Lukáš KSU0502 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 55:19 + 35:54
Jelínek Filip LPU0514 A OK Lokomotiva Pardubice DISK

H18B 2.87 km, 95 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Racek Josef ZBM0400 B SK Brno Žabovřesky 21:13
2. Otruba František PLU0501 B TJ SOKOL Plumlov 21:28 + 0:15
3. Černoch Martin PLU0500 B TJ SOKOL Plumlov 22:48 + 1:35
4. Sláma Šimon LCE0502 B OOB TJ Slovan Luhačovice 22:51 + 1:38
5. Dvořáček Michal ZBM0513 B SK Brno Žabovřesky 23:50 + 2:37
6. Trepáč Adam STE0504 B SK SKI-OB Šternberk 24:37 + 3:24
7. Veselý Jonáš VIC0411 B OB Vizovice 26:40 + 5:27
8. Rada Štěpán ABM0404 B KOB ALFA Brno 26:57 + 5:44
9. Cícha Václav TTR0401 B OOB Třebíč 28:33 + 7:20
10. Klösel Samuel AOP0504 B Orientační Běh Opava 28:41 + 7:28
11. Šperlich Jan KSU0403 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 29:59 + 8:46
12. Zádrapa Marian Petr MOV0503 B SKOB Ostrava 30:22 + 9:09
13. Bláha Adam KSU0525 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 34:07 + 12:54
14. Graubner Tadeáš TZL0407 B SKOB Zlín 34:42 + 13:29
15. Řepka Michal MOV0504 B SKOB Ostrava 50:49 + 29:36

H20A 3.41 km, 135 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 7759

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Předb. body
1. Chaloupský Jakub PHK0302 E OK 99 Hradec Králové 22:14 8660
2. Čech Vít AOP0302 R Orientační Běh Opava 23:48 + 1:34 8111
3. Richtr Lukáš ZTC0204 E Západočeské sportovní centrum OB 24:24 + 2:10 7901
4. Coufal Jáchym ZBM0200 R SK Brno Žabovřesky 24:50 + 2:36 7749
5. Čepička Ladislav ZTC0303 A Západočeské sportovní centrum OB 25:24 + 3:10 7551
6. Valík Adam AOP0301 R Orientační Běh Opava 26:06 + 3:52 7306
7. Štregl Matyáš TUR0301 R OOB TJ Turnov 26:15 + 4:01 7253
7. Tokár Radim ZTC0300 R Západočeské sportovní centrum OB 26:15 + 4:01 7253
9. Janas Petr PGP0200 R SK Praga 26:26 + 4:12 7189
10. Melišík Martin TAP0200 R KOB Tretra Praha 27:11 + 4:57 6926
11. Pipek Ondřej LPU0203 A OK Lokomotiva Pardubice 27:14 + 5:00 6909
12. Škácha Vít DKP0310 A Oddíl OB Kotlářka 27:26 + 5:12 6839
13. Malačka Milan DKP0210 R Oddíl OB Kotlářka 27:31 + 5:17 6809
14. Mareček Šimon LPU0222 R OK Lokomotiva Pardubice 27:33 + 5:19 6798
15. Sedláček Jaroslav DKP0309 A Oddíl OB Kotlářka 27:45 + 5:31 6728
16. Urbánek Adam ZBM0302 R SK Brno Žabovřesky 27:46 + 5:32 6722
17. Šauli Filip ZTC0301 A Západočeské sportovní centrum OB 28:05 + 5:51 6611
18. Kostka Jiří AOP0201 E Orientační Běh Opava 28:07 + 5:53 6599
19. Roháč Martin LCE0308 R OOB TJ Slovan Luhačovice 28:28 + 6:14 6477
20. Jelínek Kryštof LPU0314 A OK Lokomotiva Pardubice 28:43 + 6:29 6389
21. Nechanický Jan TBM0200 R KOS TJ Tesla Brno 29:28 + 7:14 6126
22. Mareš Albert DKP0308 A Oddíl OB Kotlářka 29:52 + 7:38 5986
23. Světnický František STE0204 R SK SKI-OB Šternberk 30:13 + 7:59 5864
24. Macek Ondřej LPU0209 R OK Lokomotiva Pardubice 30:34 + 8:20 5741
25. Svoboda Radek STE0207 B SK SKI-OB Šternberk 32:09 + 9:55 5186
26. Kohoutek Oldřich BSO0301 A KOB Baník Sokolov 33:27 + 11:13 4731
26. Bialožyt Marek TRI0301 A TJ TŽ Třinec 33:27 + 11:13 4731
28. Dostál František UOL0201 A SOB Olomouc 38:02 + 15:48 3125
29. Šišma Vojtěch LPU0204 A OK Lokomotiva Pardubice 41:40 + 19:26 1853
Hájek Kryštof TUR0212 R OOB TJ Turnov DISK 0

H20B 3.04 km, 105 m, 12 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 4757

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Předb. body
1. Palát Tomáš ABM0307 B KOB ALFA Brno 27:14 5439
2. Štorek David JPV0202 B Oddíl OS SK Prostějov 30:12 + 2:58 4933
3. Karásek František PLU0301 B TJ SOKOL Plumlov 31:15 + 4:01 4754
4. Rajman Filip UOL0301 B SOB Olomouc 34:30 + 7:16 4200
5. Sliž Rostislav TRI0302 B TJ TŽ Třinec 35:34 + 8:20 4018
6. Martynek Petr TRI0304 B TJ TŽ Třinec 37:11 + 9:57 3742
7. Mielec Radomír AOV0301 B OOB TJ Baník Ostrava 44:58 + 17:44 2414

H21E 4.96 km, 230 m, 24 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 9523

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Předb. body
1. Nykodým Miloš ZBM9005 E SK Brno Žabovřesky 31:46 10324
2. Král Vojtěch SSU8841 E SK Severka Šumperk 32:22 + 0:36 10138
3. Vandas Daniel PHK9805 E OK 99 Hradec Králové 33:23 + 1:37 9822
4. Glonek Jakub KAM9602 E OK Kamenice 33:48 + 2:02 9693
5. Horvát Petr TBM9437 E KOS TJ Tesla Brno 34:26 + 2:40 9496
6. Sýkora Vojtěch LCE9801 E OOB TJ Slovan Luhačovice 34:38 + 2:52 9434
7. Kubelka Tomáš LPU9307 E OK Lokomotiva Pardubice 34:47 + 3:01 9387
8. Semrád Ladislav CHC9701 R K.O.B. Choceň 35:07 + 3:21 9284
9. Hirš Otakar ZBM9801 E SK Brno Žabovřesky 35:10 + 3:24 9268
10. Hlaváč Ondřej ZBM9901 E SK Brno Žabovřesky 36:22 + 4:36 8896
11. Roudný Martin LPU0002 E OK Lokomotiva Pardubice 36:26 + 4:40 8875
12. Pompura Daniel TBM0108 E KOS TJ Tesla Brno 37:05 + 5:19 8673
13. Janovský Tomáš PGP0101 E SK Praga 37:26 + 5:40 8564
14. Bořil Jan TBM9700 C KOS TJ Tesla Brno 37:33 + 5:47 8528
15. Kozák Osvald TBM8201 E KOS TJ Tesla Brno 37:39 + 5:53 8497
16. Mielec Jaromír AOP9701 C Orientační Běh Opava 38:38 + 6:52 8192
16. Kligl Radim TBM0103 C KOS TJ Tesla Brno 38:38 + 6:52 8192
18. Gajda Jan KAM0105 R OK Kamenice 38:43 + 6:57 8166
19. Gottstein Jonáš JIL0107 R OK Jilemnice 39:15 + 7:29 8000
20. Metelka Ondřej PHK0101 R OK 99 Hradec Králové 39:37 + 7:51 7886
21. Hadač Filip AOP9301 E Orientační Běh Opava 39:45 + 7:59 7845
21. Adámek Filip TBM0101 E KOS TJ Tesla Brno 39:45 + 7:59 7845
23. Kamenický Jeroným TUR9549 E OOB TJ Turnov 39:50 + 8:04 7819
24. Palas Jan SJC8507 C Sportcentrum Jičín 39:54 + 8:08 7798
25. Procházka David LPU9113 R OK Lokomotiva Pardubice 40:04 + 8:18 7747
26. Chloupek Adam LCE9300 R OOB TJ Slovan Luhačovice 40:06 + 8:20 7736
27. Melecký Martin SSU9001 R SK Severka Šumperk 40:24 + 8:38 7643
28. Poklop Martin SSU8802 E SK Severka Šumperk 40:43 + 8:57 7545
29. Novotný Tomáš PHK8101 C OK 99 Hradec Králové 41:28 + 9:42 7312
30. Mokrý Ondřej ABM9410 C KOB ALFA Brno 41:47 + 10:01 7213
31. Zelinka Jiří MBM8740 R O-mikron 41:56 + 10:10 7167
32. Jílek Ondřej KSU9908 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 42:09 + 10:23 7100
33. Mokrý Stanislav ZBM9202 R SK Brno Žabovřesky 42:40 + 10:54 6939
34. Flašar Jan PGP8610 C SK Praga 42:59 + 11:13 6841
35. Tichý Radomír SHK0000 C OK Slavia Hradec Králové 44:59 + 13:13 6220
36. Cahel Marek LCE8803 R OOB TJ Slovan Luhačovice 51:14 + 19:28 4279
37. Jílek Jakub KSU9202 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 56:52 + 25:06 2529
Semík Ondřej KAM9401 R OK Kamenice DISK 0
Kettner Lukáš KAM9403 R OK Kamenice DISK 0

H21A 4.79 km, 185 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 7438

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Předb. body
1. Chupek Jakub JPV9911 R Oddíl OS SK Prostějov 32:44 8099
2. Udržal Tomáš LPU8002 C OK Lokomotiva Pardubice 33:34 + 0:50 7904
3. Jordanov Alexandr ZBM9503 C SK Brno Žabovřesky 34:39 + 1:55 7650
4. Klusáček Matěj LCE8903 C OOB TJ Slovan Luhačovice 35:14 + 2:30 7513
5. Rychlý Pavel KRN8505 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 35:21 + 2:37 7486
6. Měšťan Ondřej TAP0100 R KOB Tretra Praha 35:31 + 2:47 7447
7. Šrom Jakub TBM9502 C KOS TJ Tesla Brno 36:24 + 3:40 7240
8. Balcar Aleš PHK8602 C OK 99 Hradec Králové 37:08 + 4:24 7068
9. Sháněl Jan CHC9402 C K.O.B. Choceň 37:14 + 4:30 7044
10. Šurgan Štefan TUR7900 C OOB TJ Turnov 37:19 + 4:35 7025
11. Kazda Adam ZBM9104 C SK Brno Žabovřesky 37:30 + 4:46 6982
12. Tomanek Daniel KSU7410 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 37:38 + 4:54 6951
12. Perknovský Radim JPV8235 C Oddíl OS SK Prostějov 37:38 + 4:54 6951
14. Hrobař Štěpán ASU9106 Magnus Orienteering 37:39 + 4:55
15. Navrátil Boris KAM9203 C OK Kamenice 37:43 + 4:59 6931
16. Hübner Jan CTB7902 C SK OB Chotěboř 38:10 + 5:26 6826
17. Khýn Vítězslav ASU8304 C Magnus Orienteering 38:18 + 5:34 6795
18. Gebrt Jan SHK9801 C OK Slavia Hradec Králové 38:54 + 6:10 6654
19. Zháňal Jan ZBM8721 C SK Brno Žabovřesky 39:14 + 6:30 6576
20. Drábek Jan ZBM8511 C SK Brno Žabovřesky 39:17 + 6:33 6564
21. Král Václav SSU8243 C SK Severka Šumperk 39:22 + 6:38 6545
22. Karásek Matěj TUR0000 C OOB TJ Turnov 39:29 + 6:45 6517
23. Dvorský Vojtěch KSU9400 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 39:38 + 6:54 6482
24. Horyna Roman LCE7602 C OOB TJ Slovan Luhačovice 39:39 + 6:55 6478
25. Vlach Jiří AOV7900 C OOB TJ Baník Ostrava 40:12 + 7:28 6349
26. Bukovac Maroš PBM7605 C TJ Spartak 1. brněnská 41:02 + 8:18 6154
27. Holas Tomáš AOP7802 C Orientační Běh Opava 41:22 + 8:38 6076
28. Vandeghinste Gregoire 0160001 HOC 41:39 + 8:55
29. Valík Luděk AOP7101 C Orientační Běh Opava 41:55 + 9:11 5947
30. Ehl Jiří TBM7701 C KOS TJ Tesla Brno 41:59 + 9:15 5932
31. Košárek Pavel PGP7107 C SK Praga 43:04 + 10:20 5678
32. Finstrle Luděk ZBM7902 C SK Brno Žabovřesky 43:28 + 10:44 5584
33. Vavřík Tomáš MOV0004 C SKOB Ostrava 43:37 + 10:53 5549
34. Vlažný Jan LCE8901 C OOB TJ Slovan Luhačovice 43:39 + 10:55 5541
35. Kovalčík Tomáš AOP7301 C Orientační Běh Opava 43:57 + 11:13 5471
36. Fiala Jan ZBM7205 C SK Brno Žabovřesky 44:10 + 11:26 5420
36. Gilík Marek SOP9904 C OOB TJ Slezan Opava 44:10 + 11:26 5420
38. Goldschmidt Tobiáš TBM0005 C KOS TJ Tesla Brno 44:20 + 11:36 5381
39. Glončák Peter LCE7901 C OOB TJ Slovan Luhačovice 44:43 + 11:59 5291
40. Hadač Miroslav AOP6501 C Orientační Běh Opava 45:06 + 12:22 5201
41. Němeček Jan KAM9300 C OK Kamenice 45:44 + 13:00 5053
42. Janovský Tomáš PGP6401 C SK Praga 46:20 + 13:36 4912
43. Skyva Petr STE6501 C SK SKI-OB Šternberk 46:27 + 13:43 4885
44. Gedeon Dominik KSU9900 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 46:46 + 14:02 4811
45. Hraboš Matej TBM9547 C KOS TJ Tesla Brno 47:20 + 14:36 4678
46. Chaloupka Josef UOL9801 C SOB Olomouc 47:44 + 15:00 4584
Janas Petr PGP7106 C SK Praga DISK 0

H21B 4.22 km, 175 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 6075

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Předb. body
1. Cícha Matěj TTR0102 C OOB Třebíč 36:32 6770
2. Matoušek Jiří STE7504 C SK SKI-OB Šternberk 38:08 + 1:36 6502
3. Srb Vladimír LPU7818 C OK Lokomotiva Pardubice 40:52 + 4:20 6045
4. Hala Lukáš 0140001 Šlapanice 45:03 + 8:31
5. Píro Matěj TTR8802 C OOB Třebíč 46:01 + 9:29 5184
6. Kořan Pavel VBM7401 C VSK Mendelu Brno 48:06 + 11:34 4836
7. Hrouza Jan KRN8100 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 52:16 + 15:44 4139
Porkert Jan SHK0100 C OK Slavia Hradec Králové DISK 0

H21C 3.98 km, 165 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 2518

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Předb. body
1. Hubáček Josef LCE6127 C OOB TJ Slovan Luhačovice 42:22 3030
2. Holusek Jiří JPV0123 C Oddíl OS SK Prostějov 52:12 + 9:50 2494
3. Šidík Petr MOV9200 C SKOB Ostrava 52:24 + 10:02 2483
4. Poštulka Lukáš STE0104 C SK SKI-OB Šternberk 53:20 + 10:58 2433
5. Dressler Jan SBK7911 C KOB START Blansko 54:47 + 12:25 2354
6. Erben Martin SOP9001 C OOB TJ Slezan Opava 83:32 + 41:10 787
7. Stejskal Ondřej UBM8805 C MENISKOS Brno 122:52 + 80:30 0

H35B 4.01 km, 155 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čech Radovan TBM7835 C KOS TJ Tesla Brno 31:01
2. Palát Petr ABM7415 C KOB ALFA Brno 32:43 + 1:42
3. Krampla Tomáš UOL6601 C SOB Olomouc 53:24 + 22:23
4. Sláma Lumír LCE8103 C OOB TJ Slovan Luhačovice 62:09 + 31:08
5. Morávek Martin SHK7701 C OK Slavia Hradec Králové 65:00 + 33:59
6. Liščinský Tomáš TBM8411 C KOS TJ Tesla Brno 65:55 + 34:54
7. Vojvodík Martin MOV7400 C SKOB Ostrava 68:33 + 37:32
8. Volkov Oleg 38S8700 Slávia ŽU Žilina 68:40 + 37:39
Hríbik Miroslav 0030001 ŠK HADVEO Banská Bystrica DISK

H40B 3.80 km, 120 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Henek Vladan VBM8002 C VSK Mendelu Brno 35:13
2. Dittrich Pavel SKM7501 C KOB Směr Kroměříž 36:23 + 1:10
3. Matras Tomáš CHT8001 C OOB SK Chrast 36:45 + 1:32
4. Marek Martin VIC7624 C OB Vizovice 37:02 + 1:49
5. Zicha Jiří LCE7708 C OOB TJ Slovan Luhačovice 38:13 + 3:00
6. Vlček Jiří VIC7700 C OB Vizovice 40:00 + 4:47
7. Starosta Pavel VIC7938 C OB Vizovice 40:15 + 5:02
8. Volkov Alexander 38S8000 Slávia ŽU Žilina 40:52 + 5:39
9. Byrtus Petr SIT7702 C OK SILESIA 41:28 + 6:15
10. Stachoň Zdeněk SKM8014 C KOB Směr Kroměříž 41:33 + 6:20
11. Verner Tomáš VBM8204 C VSK Mendelu Brno 42:04 + 6:51
12. Vyoral Jan VIC7615 C OB Vizovice 42:23 + 7:10
13. Věžník Roman TTR7901 C OOB Třebíč 42:45 + 7:32
14. Brosch Petr RBK7111 C SK Radioklub Blansko 44:17 + 9:04
15. Kawulok Marek SIT8001 C OK SILESIA 44:37 + 9:24
16. Vilém Stanislav VLI7703 C Slavia Liberec orienteering 46:32 + 11:19
17. Hubík Hubert PLU8201 C TJ SOKOL Plumlov 46:53 + 11:40
18. Krmaš Václav SRK8001 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 47:00 + 11:47
19. Kubíček Petr VIC7801 C OB Vizovice 48:31 + 13:18
20. König Lukáš ZBM8001 C SK Brno Žabovřesky 49:04 + 13:51
21. Walaski Antonín TRI8006 C TJ TŽ Třinec 50:05 + 14:52
22. Tomíček Oldřich TBM7903 C KOS TJ Tesla Brno 50:43 + 15:30
23. Houska Jindřich DOR7601 C OK Dobříš 51:50 + 16:37
24. Greschner Luboš ASU7848 C Magnus Orienteering 52:21 + 17:08
25. Hanousek Kamil RBK7401 C SK Radioklub Blansko 52:55 + 17:42
26. Smítal Rostislav ZBM7903 C SK Brno Žabovřesky 54:26 + 19:13
27. Veselý Martin RBK7502 C SK Radioklub Blansko 56:23 + 21:10

H45B 3.48 km, 125 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Arnošt Kamil VSP7301 C USK Praha 35:39
2. Haas Karel LPU7304 C OK Lokomotiva Pardubice 37:29 + 1:50
3. Otruba Marek PLU7417 C TJ SOKOL Plumlov 39:09 + 3:30
4. Švestka Vítězslav KVS7301 C SKOB Kobra Vsetín 41:17 + 5:38
5. Rotek Pavel ZBM7704 C SK Brno Žabovřesky 42:01 + 6:22
6. Vlček Roman SKM7000 C KOB Směr Kroměříž 42:19 + 6:40
7. Porubský Július TBM7302 C KOS TJ Tesla Brno 43:30 + 7:51
8. Kolek Petr ASU7501 C Magnus Orienteering 45:27 + 9:48
9. Šmelík Juraj LCE6603 C OOB TJ Slovan Luhačovice 45:33 + 9:54
10. Uchytil Tomáš PZR7621 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 47:15 + 11:36
11. Mulíček Ondřej ABM7405 C KOB ALFA Brno 47:58 + 12:19
12. Pavelka Martin KSU7503 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 49:55 + 14:16
13. Pěček Vítězslav SKM7104 C KOB Směr Kroměříž 50:08 + 14:29
14. Dvořáček Jan TTR7701 C OOB Třebíč 50:34 + 14:55
15. Kos Michal PHK6803 C OK 99 Hradec Králové 51:22 + 15:43
16. Cícha Radek TTR7503 C OOB Třebíč 52:13 + 16:34
17. Zakouřil Václav VSP7401 C USK Praha 52:40 + 17:01
18. Fišer Petr GIG7502 C GIGANT Orienteering 54:00 + 18:21
19. Štábl Roman KSU7501 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 55:18 + 19:39
20. Janošík Radek VCB7402 C OB České Budějovice 55:20 + 19:41
21. Burda Tomáš STE7600 C SK SKI-OB Šternberk 57:19 + 21:40
22. Přikryl Jiří JPV7404 C Oddíl OS SK Prostějov 57:54 + 22:15
23. Otta Jakub BFM7603 C SKOB Frýdek - Místek 62:34 + 26:55
24. Pinkava Roman JPV7606 C Oddíl OS SK Prostějov 65:12 + 29:33
25. Hanuš Vladimír VRL7508 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 69:37 + 33:58

H50B 3.28 km, 105 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zřídkaveselý Libor PBM7207 C TJ Spartak 1. brněnská 30:22
2. Kratochvíl Karel HOB7001 C SK OB Horní Benešov 33:49 + 3:27
3. Kyncl Tomáš ZBM7201 C SK Brno Žabovřesky 36:03 + 5:41
4. Pavlík Radek ASU6849 C Magnus Orienteering 36:52 + 6:30
5. Rýdl Jiří JJN7000 C Team Jizerky 37:52 + 7:30
6. Dvořáček Petr TBM7013 C KOS TJ Tesla Brno 38:30 + 8:08
7. Tesař Jiří AOP6702 C Orientační Běh Opava 40:27 + 10:05
8. Čech Tomáš AOP7001 C Orientační Běh Opava 41:08 + 10:46
9. Podivínský Tomáš SCP7201 C OK Sparta Praha 44:23 + 14:01
10. Čihák Petr HOR6900 C TJ Jiskra Hořice 47:59 + 17:37
11. Macek Karel ASU7102 C Magnus Orienteering 50:21 + 19:59
12. Mielec Jaromír AOV6901 C OOB TJ Baník Ostrava 51:38 + 21:16
13. Svěchota Milan MOV7202 C SKOB Ostrava 52:49 + 22:27
14. Poštulka Zdenek STE6600 C SK SKI-OB Šternberk 55:25 + 25:03
15. Matuška Pavel RBK7001 C SK Radioklub Blansko 70:08 + 39:46
16. Štětínský Pavel MOV7104 C SKOB Ostrava 76:54 + 46:32
17. Poláček Luboš JPV7214 C Oddíl OS SK Prostějov 78:08 + 47:46
Komenda Kamil PBM7201 C TJ Spartak 1. brněnská DISK
Silnoušek Jiří STE7200 C SK SKI-OB Šternberk DISK
Votoček Tomáš JIL7041 C OK Jilemnice DISK

H55B 2.91 km, 110 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Navrátil Václav KON6427 C KOB Konice 27:51
2. Grepl Ladislav KON6111 C KOB Konice 32:22 + 4:31
3. Šimek Roman UOL6503 C SOB Olomouc 32:32 + 4:41
4. Čepička Ladislav LPM6701 C OK Lokomotiva Plzeň 33:03 + 5:12
5. Kubíček Jiří UOL6500 C SOB Olomouc 36:23 + 8:32
6. Coufal Svatoš ZBM6700 C SK Brno Žabovřesky 41:20 + 13:29
7. Sochor Tomáš HAV6301 C OB Havířov 42:33 + 14:42
8. Sklenář Miroslav AOP6302 C Orientační Běh Opava 43:51 + 16:00
9. Sedláček Jaroslav HLV6404 C KČT - OB Holešov 44:13 + 16:22
10. Kniebügl Anton 0050001 Kobra Bratislava 45:03 + 17:12
11. Svoboda Martin BFM6701 C SKOB Frýdek - Místek 47:32 + 19:41
12. Holec Honza MOV6701 C SKOB Ostrava 47:55 + 20:04
13. Krhut Libor HAV6302 C OB Havířov 63:28 + 35:37
14. Buřt Vladimír SBK6301 C KOB START Blansko 67:58 + 40:07
Štorek Petr JPV6505 C Oddíl OS SK Prostějov DISK
Valenta Jiří SSU6301 C SK Severka Šumperk DISK
Plachý Martin JPV6515 C Oddíl OS SK Prostějov DISK

H60B 2.56 km, 75 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Wurzel Břetislav OSN6005 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 33:37
2. Jakobi Zdeněk HAV5701 C OB Havířov 34:08 + 0:31
3. Svoboda Slavomír SMB5801 C SKOB Mladá Boleslav 34:48 + 1:11
4. Plášek Martin LCE6118 C OOB TJ Slovan Luhačovice 34:52 + 1:15
5. Chmelař Miroslav JPV6217 C Oddíl OS SK Prostějov 35:16 + 1:39
6. Ryšavý Jiří OOP5803 C TJ Opava 37:33 + 3:56
7. Cigoš Pavel TBM5622 C KOS TJ Tesla Brno 37:57 + 4:20
8. Lužný Ladislav HAV6000 C OB Havířov 42:15 + 8:38
9. Korpas Jaroslav LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 44:26 + 10:49
10. Maceček Otakar MOV6102 C SKOB Ostrava 46:09 + 12:32
11. Buráň Zdeněk 0060001 NER - BzB - Buráňovi 48:05 + 14:28
12. Pavlíček Jaromír MOV6000 C SKOB Ostrava 52:15 + 18:38
13. Jaroš Vojtěch JPV5706 C Oddíl OS SK Prostějov 53:43 + 20:06

H65B 2.16 km, 75 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Juřeník Josef MOV5201 C SKOB Ostrava 30:30
2. Koudelný Jiří TTR5401 C OOB Třebíč 32:39 + 2:09
3. Svensson Peter 0010001 Avesta OK 37:14 + 6:44
4. Zabloudil Pavel TBM5003 C KOS TJ Tesla Brno 37:47 + 7:17
5. Vandeghinste Etienne 0110001 Altaïr-CO 42:12 + 11:42
6. Kostka Evžen AOP5701 C Orientační Běh Opava 47:03 + 16:33
7. Lužný Josef 0100001 SK Orfeus Trnava 48:44 + 18:14

H70B 1.94 km, 50 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšil Jaromír PZR4417 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 27:00
2. Pilc Oldřich SPR5100 C SK SKI - SPORT Praděd 28:52 + 1:52
3. Sikora Miroslav BOV4802 C TJ Baník Ostrava OKD 31:10 + 4:10
4. Peška Antonín HLV4801 C KČT - OB Holešov 31:14 + 4:14
5. Vlach Oldřich BOV4403 C TJ Baník Ostrava OKD 31:18 + 4:18
6. Ševčík Břetislav OOP5001 C TJ Opava 33:49 + 6:49
7. Kříž Pavel PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 36:01 + 9:01
8. Jelínek Petr TZL4902 C SKOB Zlín 36:46 + 9:46
9. Šidla Antonín OTK4601 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 46:49 + 19:49
10. Jurčák Karel SOP5101 C OOB TJ Slezan Opava 50:29 + 23:29
11. Dvořák Vlastimil BOV4901 C TJ Baník Ostrava OKD 54:59 + 27:59
12. Chromčák František JZL5201 C TJ Jižní svahy Zlín 68:17 + 41:17

H75B 1.90 km, 45 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 32:13
2. Skácel Jaroslav KON4617 C KOB Konice 35:34 + 3:21

H80B 1.61 km, 45 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Láznička Alois TZL3613 C SKOB Zlín 28:13
2. Dufek Jan TBM4231 C KOS TJ Tesla Brno 36:11 + 7:58

H90C 1.16 km, 85 m, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Valla Stanislav TZL3125 C SKOB Zlín 87:33

P 1.70 km, 70 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Holý Jan TZL1009 C SKOB Zlín 23:55
2. Poslušná Lenka 25:44 + 1:49
3. Wurzelová Dana OSN6654 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 26:30 + 2:35
4. Rozsívalová Petra KON8063 C KOB Konice 27:13 + 3:18
5. Polišenská Ludmila HLV7250 C KČT - OB Holešov 28:17 + 4:22
6. Patka Roman STExxx1 SK SKI-OB Šternberk 29:17 + 5:22
7. Maksimenko Mark 0230002 BEZ KLUBU 31:42 + 7:47
8. Pavlíková Lucie 32:05 + 8:10
9. Mrózková Olga SIT7351 C OK SILESIA 34:02 + 10:07
10. Šaňáková Šárka UOL7650 C SOB Olomouc 34:24 + 10:29
11. Huleja Jan 34:53 + 10:58
12. Burdová Hana STE0852 C SK SKI-OB Šternberk 34:54 + 10:59
13. Kubíčková Eva VIC7950 C OB Vizovice 35:08 + 11:13
13. Henková Daniela VBM8255 C VSK Mendelu Brno 35:08 + 11:13
15. Burdová Olga STE7651 C SK SKI-OB Šternberk 36:26 + 12:31
16. Švejda Antonín 0040001 No Name 36:34 + 12:39
17. Tesařová Lucie AOP1451 C Orientační Běh Opava 36:38 + 12:43
18. Borah John Lukáš TZL0908 C SKOB Zlín 38:03 + 14:08
19. Kasal Kvido 38:30 + 14:35
20. Kořenová Jana 0180001 nemám klub 42:20 + 18:25
21. Janečková Moťková Jitka UOL7151 C SOB Olomouc 44:37 + 20:42
22. König Teodor ZBM1616 C SK Brno Žabovřesky 44:58 + 21:03
23. Stachoňová Karolína ZBM1652 C SK Brno Žabovřesky 45:00 + 21:05
24. Janošík Antonín UOL5201 C SOB Olomouc 45:40 + 21:45
25. Rakvica Jakub 46:47 + 22:52
26. Hübnerová Johana TBM1551 C KOS TJ Tesla Brno 47:22 + 23:27
27. Tesařová Eva AOP1650 C Orientační Běh Opava 50:56 + 27:01
28. Volkov Stanyslav 38S1500 Slávia ŽU Žilina 52:15 + 28:20
29. Cetlová Helena AOP7550 C Orientační Běh Opava 55:45 + 31:50
30. Marcaníková Marie 57:58 + 34:03
31. Horčičková Šárka UOL1750 C SOB Olomouc 81:41 + 57:46
32. König Tobias 104:17 + 80:22

T3 2.79 km, 130 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chloupek Tomáš VBM8404 C VSK Mendelu Brno 28:01
2. Horčička Petr UOL7007 C SOB Olomouc 35:30 + 7:29
3. Kadlček Václav 0080001 neregistrovaný - Kadlček 39:55 + 11:54
4. Bruková Jana TRI7150 C TJ TŽ Třinec 41:18 + 13:17
5.