Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hanuš Filip | VRL0604 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 40:36 | ||
4. | Hanušová Kateřina | VRL0455 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 32:34 | + 2:49 | |
7. | Haas Filip | LPU0401 | OK Lokomotiva Pardubice | 52:48 | + 5:42 | |
10. | Haasová Klára | LPU0655 | OK Lokomotiva Pardubice | 34:29 | + 3:17 | |
1. | Krpata Michal | LPU0403 | OK Lokomotiva Pardubice | 28:46 | ||
2. | Srbová Michaela | LPU0557 | OK Lokomotiva Pardubice | 37:44 | + 0:11 | |
1. | Srb Vladimír | LPU0714 | OK Lokomotiva Pardubice | 38:13 | ||
18. | Hoetzel Hugo | TUR0505 | OOB TJ Turnov | 46:35 | + 5:59 | |
3. | Martanová Lea | TUR0555 | OOB TJ Turnov | 31:27 | + 1:42 | |
3. | Peterka Jakub | LLI0404 | LOK-o Liberec | 50:46 | + 3:40 | |
2. | Matyášová Kristýna | CHA0555 | OK Chrastava | 31:20 | + 0:08 | |
3. | Waldhauser Štěpán | TUR0409 | OOB TJ Turnov | 29:13 | + 0:27 | |
1. | Novotná Michaela | TUR0551 | OOB TJ Turnov | 37:33 | ||
2. | Tomášek Prokop | TUR0711 | OOB TJ Turnov | 38:55 | + 0:42 | |
4. | Zřídkaveselý Adam | PBM0505 | TJ Spartak 1. brněnská | 42:12 | + 1:36 | |
13. | Kendrová Tereza | PBM0652 | TJ Spartak 1. brněnská | 34:41 | + 4:56 | |
2. | Strýček Jan | PBM0503 | TJ Spartak 1. brněnská | 48:11 | + 1:05 | |
6. | Strýčková Barbora | PBM0852 | TJ Spartak 1. brněnská | 33:18 | + 2:06 | |
2. | Bukovác Filip | PBM0501 | TJ Spartak 1. brněnská | 29:06 | + 0:20 | |
6. | Procházková Doubravka | PBM0651 | TJ Spartak 1. brněnská | 41:33 | + 4:00 | |
6. | Bednařík Vilém | PBM0509 | TJ Spartak 1. brněnská | 42:57 | + 4:44 | |
10. | Nemšovský Filip | VSP0500 | USK Praha | 45:17 | + 4:41 | |
7. | Bartošová Marie | MLA0451 | MLOK Mariánské Lázně | 33:51 | + 4:06 | |
1. | Bolehovský Daniel | VSP0508 | USK Praha | 47:06 | ||
3. | Malečková Hana | VSP0553 | USK Praha | 32:19 | + 1:07 | |
5. | Průša Dominik | VSP0406 | USK Praha | 31:02 | + 2:16 | |
23. | Kodejšová Markéta | VSP0458 | USK Praha | 47:52 | + 10:19 | |
4. | Titz Adam | VSP0401 | USK Praha | 41:51 | + 3:38 | |
2. | Račanský Jakub | TBM0503 | KOS TJ Tesla Brno | 40:44 | + 0:08 | |
15. | Hlaváčová Lucie | TBM0660 | KOS TJ Tesla Brno | 35:04 | + 5:19 | |
10. | Štěpánek Jan | TBM0607 | KOS TJ Tesla Brno | 55:16 | + 8:10 | |
7. | Kurečková Klára | TBM0667 | KOS TJ Tesla Brno | 33:40 | + 2:28 | |
8. | Račanský Jiří | TBM0706 | KOS TJ Tesla Brno | 32:16 | + 3:30 | |
8. | Doušková Kateřina | TBM0679 | KOS TJ Tesla Brno | 42:58 | + 5:25 | |
13. | Gryc Ondřej | TBM0406 | KOS TJ Tesla Brno | 44:46 | + 6:33 | |
5. | Blaha Jiří | VSP0411 | USK Praha | 42:46 | + 2:10 | |
18. | Arnoštová Veronika | VSP0450 | USK Praha | 36:11 | + 6:26 | |
8. | Blaha Michal | VSP0412 | USK Praha | 53:56 | + 6:50 | |
8. | Baldrianová Eva | VSP0751 | USK Praha | 33:43 | + 2:31 | |
6. | Štrait Vilém | VSP0701 | USK Praha | 31:51 | + 3:05 | |
7. | Štraitová Jolana | VSP0456 | USK Praha | 41:58 | + 4:25 | |
18. | Zakouřil Matyáš | VSP0400 | USK Praha | 49:03 | + 10:50 | |
7. | Koliáš Štěpán | PGP0610 | SK Praga | 44:40 | + 4:04 | |
8. | Lošťáková Sára | PGP0660 | SK Praga | 34:01 | + 4:16 | |
5. | Kabát Martin | PGP0408 | SK Praga | 51:43 | + 4:37 | |
31. | Krejčová Lucie | PGP0455 | SK Praga | 43:35 | + 12:23 | |
13. | Čtrnáct František | PGP0401 | SK Praga | 34:36 | + 5:50 | |
3. | Štěpová Kateřina | PGP0657 | SK Praga | 39:00 | + 1:27 | |
14. | Gajda Martin | KAM0405 | OK Kamenice | 45:40 | + 7:27 | |
11. | Stehlík Jakub | ZTC0700 | Západočeské sportovní centrum OB | 45:33 | + 4:57 | |
5. | Beránková Šárka | ZTC0551 | Západočeské sportovní centrum OB | 33:27 | + 3:42 | |
15. | Stehlík Šimon | ZTC0501 | Západočeské sportovní centrum OB | 57:17 | + 10:11 | |
11. | Richtrová Kamila | ZTC0451 | Západočeské sportovní centrum OB | 34:35 | + 3:23 | |
9. | Svoboda Antonín | ZTC0601 | Západočeské sportovní centrum OB | 33:59 | + 5:13 | |
15. | Kožíšková Kateřina | ZTC0652 | Západočeské sportovní centrum OB | 45:13 | + 7:40 | |
11. | Němec David | ZTC0504 | Západočeské sportovní centrum OB | 44:16 | + 6:03 | |
16. | Habán Oliver | JJN0602 | Team Jizerky | 46:28 | + 5:52 | |
13. | Skácelová Adéla | JJN0454 | Team Jizerky | 34:41 | + 4:56 | |
4. | Tkáč Matěj | JJN0401 | Team Jizerky | 50:48 | + 3:42 | |
33. | Skácelová Kateřina | JJN0550 | Team Jizerky | 44:23 | + 13:11 | |
7. | Pokorný Jan | JJN0400 | Team Jizerky | 31:54 | + 3:08 | |
12. | Pesničáková Soňa | JJN0451 | Team Jizerky | 44:55 | + 7:22 | |
7. | Mairich Filip | JJN0600 | Team Jizerky | 43:10 | + 4:57 | |
26. | Donda Jakub | ONO0700 | SKOB Ostrov | 51:09 | + 10:33 | |
29. | Urbánková Eva | ONO0650 | SKOB Ostrov | 42:15 | + 12:30 | |
11. | Donda Jiří | ONO0403 | SKOB Ostrov | 56:05 | + 8:59 | |
9. | Kulová Laura | ONO0552 | SKOB Ostrov | 33:46 | + 2:34 | |
14. | Myslík Vojtěch | ONO0602 | SKOB Ostrov | 34:38 | + 5:52 | |
13. | Pecko Sára | ONO0452 | SKOB Ostrov | 45:09 | + 7:36 | |
8. | Meduna Filip | ONO0603 | SKOB Ostrov | 43:42 | + 5:29 | |
16. | Kolář Šimon | SHK0405 | OK Slavia Hradec Králové | 46:28 | + 5:52 | |
34. | Andrlová Lea | SHK0463 | OK Slavia Hradec Králové | 43:11 | + 13:26 | |
15. | Dohnálek Tomáš | SHK0403 | OK Slavia Hradec Králové | 57:17 | + 10:11 | |
13. | Čečková Karolína | SHK0650 | OK Slavia Hradec Králové | 36:05 | + 4:53 | |
11. | Černík Adam | SHK0404 | OK Slavia Hradec Králové | 34:22 | + 5:36 | |
10. | Košková Martina | SHK0652 | OK Slavia Hradec Králové | 43:39 | + 6:06 | |
15. | Čihák Jan | HOR0601 | TJ Jiskra Hořice | 45:47 | + 7:34 | |
20. | Smolka Jakub | TAP0500 | KOB Tretra Praha | 48:06 | + 7:30 | |
10. | Měšťanová Tereza | TAP0653 | KOB Tretra Praha | 34:13 | + 4:28 | |
38. | Černý Antonín | TAP0402 | KOB Tretra Praha | 79:45 | + 32:39 | |
1. | Bulířová Ema | TAP0452 | KOB Tretra Praha | 31:12 | ||
16. | Sork Dominik | TAP0504 | KOB Tretra Praha | 35:14 | + 6:28 | |
5. | Černá Ema | ROU0451 | SKOB Roudnice nad Labem | 40:05 | + 2:32 | |
5. | Elleder David | TAP0615 | KOB Tretra Praha | 42:11 | + 3:58 | |
6. | Schwab Filip | TBM0710 | KOS TJ Tesla Brno | 43:57 | + 3:21 | |
16. | Doušková Hana | TBM0659 | KOS TJ Tesla Brno | 35:37 | + 5:52 | |
20. | Ptáček Jonáš | TBM0717 | KOS TJ Tesla Brno | 58:47 | + 11:41 | |
12. | Ehlová Martina | TBM0655 | KOS TJ Tesla Brno | 35:57 | + 4:45 | |
27. | Čech Radan | TBM0611 | KOS TJ Tesla Brno | 42:05 | + 13:19 | |
11. | Dušková Tereza | TBM0554 | KOS TJ Tesla Brno | 44:53 | + 7:20 | |
19. | Ehl Ondřej | TBM0404 | KOS TJ Tesla Brno | 50:24 | + 12:11 | |
22. | Snížek Martin | DOR0405 | OK Dobříš | 49:24 | + 8:48 | |
21. | Kotková Adéla | RIC0655 | OB Říčany | 37:07 | + 7:22 | |
12. | Petrilák Matouš Nathaniel | DOR0409 | OK Dobříš | 56:12 | + 9:06 | |
23. | Kašparová Alžběta | DOR0753 | OK Dobříš | 39:22 | + 8:10 | |
18. | Lorenc Václav | DOR0702 | OK Dobříš | 36:37 | + 7:51 | |
18. | Bambousková Julie | DOR0650 | OK Dobříš | 46:16 | + 8:43 | |
16. | Janda Jakub | DOR0403 | OK Dobříš | 47:56 | + 9:43 | |
12. | Jelínek Filip | LPU0514 | OK Lokomotiva Pardubice | 45:34 | + 4:58 | |
30. | Švíglerová Kateřina | LPU0752 | OK Lokomotiva Pardubice | 42:21 | + 12:36 | |
21. | Štichhauer Daniel | LPU0405 | OK Lokomotiva Pardubice | 61:51 | + 14:45 | |
4. | Pipková Karolína | LPU0756 | OK Lokomotiva Pardubice | 32:39 | + 1:27 | |
17. | Štichhauer Adam | LPU0603 | OK Lokomotiva Pardubice | 35:40 | + 6:54 | |
14. | Pilná Klára | LPU0451 | OK Lokomotiva Pardubice | 45:12 | + 7:39 | |
22. | Pekárek Tomáš | LPU0515 | OK Lokomotiva Pardubice | 52:27 | + 14:14 | |
14. | Ticháček Jakub | SJC0704 | Sportcentrum Jičín | 46:06 | + 5:30 | |
11. | Vyziblová Viktorie | SJC0853 | Sportcentrum Jičín | 34:23 | + 4:38 | |
18. | Kopecký Matyáš | SJC0702 | Sportcentrum Jičín | 58:00 | + 10:54 | |
21. | Kvášovská Ludmila | LTU0753 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 39:02 | + 7:50 | |
31. | Tesař Zdeněk | SJC0401 | Sportcentrum Jičín | 44:48 | + 16:02 | |
24. | Havrdová Sheila | SJC0750 | Sportcentrum Jičín | 50:16 | + 12:43 | |
10. | Vaníček Jan | SJC0705 | Sportcentrum Jičín | 44:04 | + 5:51 | |
15. | Hyxa Jan | VLI0702 | Slavia Liberec orienteering | 46:11 | + 5:35 | |
17. | Lipenská Barbora | CHA0753 | OK Chrastava | 36:10 | + 6:25 | |
23. | Podrábský Ctibor | VLI0700 | Slavia Liberec orienteering | 62:32 | + 15:26 | |
17. | Heczková Anna | VLI0652 | Slavia Liberec orienteering | 37:21 | + 6:09 | |
12. | Beneš Filip | VLI0708 | Slavia Liberec orienteering | 34:30 | + 5:44 | |
19. | Vilémová Eliška | VLI0655 | Slavia Liberec orienteering | 46:22 | + 8:49 | |
27. | Miklas Ondřej | VLI0701 | Slavia Liberec orienteering | 54:31 | + 16:18 | |
9. | Valenta Ondřej | JIL0401 | OK Jilemnice | 45:08 | + 4:32 | |
22. | Malá Anežka | JIL0751 | OK Jilemnice | 37:22 | + 7:37 | |
25. | Salaba Dan | JIL0404 | OK Jilemnice | 64:07 | + 17:01 | |
18. | Janovská Vendula | JIL0453 | OK Jilemnice | 37:36 | + 6:24 | |
29. | Stach Ondřej | JIL0602 | OK Jilemnice | 42:37 | + 13:51 | |
16. | Gottsteinová Ema | JIL0451 | OK Jilemnice | 45:42 | + 8:09 | |
17. | Votoček Michal | JIL0601 | OK Jilemnice | 48:10 | + 9:57 | |
30. | Skripnik Nikola | Oddíl OB Kotlářka | 54:37 | + 14:01 | ||
2. | Škáchová Viktorie | Oddíl OB Kotlářka | 30:58 | + 1:13 | ||
22. | Šubrt Vojtěch | Oddíl OB Kotlářka | 61:54 | + 14:48 | ||
5. | Gregorová Alice | Oddíl OB Kotlářka | 33:16 | + 2:04 | ||
21. | Víteček Šimon | Oddíl OB Kotlářka | 37:30 | + 8:44 | ||
26. | Koubová Hana | Oddíl OB Kotlářka | 52:02 | + 14:29 | ||
28. | Kohoutek Vojtěch | Oddíl OB Kotlářka | 54:45 | + 16:32 | ||
23. | Dolejší Jan | DOK0602 | OK Doksy | 50:07 | + 9:31 | |
19. | Štemberová Bára | TJN0650 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 36:41 | + 6:56 | |
32. | Skvortcov Yurii | TJN0411 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 73:11 | + 26:05 | |
24. | Savruková Adéla | TJN0656 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 39:32 | + 8:20 | |
23. | Štembera Vítek | TJN0801 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 40:24 | + 11:38 | |
22. | Šestáková Marie | VLI0452 | Slavia Liberec orienteering | 47:19 | + 9:46 | |
12. | Zurynek Jan | TJN0605 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 44:39 | + 6:26 | |
19. | Kosák Eliáš | PGP0704 | SK Praga | 47:10 | + 6:34 | |
12. | Šimšová Pavla | PGP0557 | SK Praga | 34:33 | + 4:48 | |
28. | Janas Adam | PGP0404 | SK Praga | 66:29 | + 19:23 | |
28. | Vozábalová Hana | PGP0654 | SK Praga | 42:30 | + 11:18 | |
15. | Bárta Viktor | ZVO0601 | OB SK Zvole | 35:00 | + 6:14 | |
17. | Švecová Karolína | ZVO0557 | OB SK Zvole | 46:13 | + 8:40 | |
32. | Matyšek Ondřej | PGP0703 | SK Praga | 61:52 | + 23:39 | |
3. | Pekárek Tobias | TZL0502 | SKOB Zlín | 42:11 | + 1:35 | |
1. | Dittrichová Lucie | SKM0551 | KOB Směr Kroměříž | 29:45 | ||
9. | Pernička Václav | TZL0602 | SKOB Zlín | 54:47 | + 7:41 | |
15. | Batani Valentina | TZL0551 | SKOB Zlín | 36:50 | + 5:38 | |
20. | Huleja Martin | TZL0604 | SKOB Zlín | 37:15 | + 8:29 | |
39. | Kovalčíková Nela | TZL0757 | SKOB Zlín | 66:27 | + 28:54 | |
39. | Hozík Štěpán | TZL0806 | SKOB Zlín | 68:21 | + 30:08 | |
29. | Jakubský Adam | SHK0406 | OK Slavia Hradec Králové | 52:23 | + 11:47 | |
24. | Otreshko Eva Maria | SHK0553 | OK Slavia Hradec Králové | 38:51 | + 9:06 | |
26. | Podolský Petr | SHK0507 | OK Slavia Hradec Králové | 64:39 | + 17:33 | |
25. | Chlupáčová Anežka | SHK0760 | OK Slavia Hradec Králové | 41:40 | + 10:28 | |
25. | Rak Tomáš | SHK0400 | OK Slavia Hradec Králové | 41:35 | + 12:49 | |
20. | Netuková Anežka | SHK0750 | OK Slavia Hradec Králové | 46:32 | + 8:59 | |
20. | Kurka Antonín | SHK0700 | OK Slavia Hradec Králové | 50:33 | + 12:20 | |
28. | Tatarnikov Mykhailo | PHK0405 | OK 99 Hradec Králové | 51:36 | + 11:00 | |
23. | Ballonová Lucie | PHK0664 | OK 99 Hradec Králové | 37:39 | + 7:54 | |
17. | Kovalchuk Serafim | PHK0508 | OK 99 Hradec Králové | 57:23 | + 10:17 | |
29. | Chvátilová Johana | PHK0450 | OK 99 Hradec Králové | 42:56 | + 11:44 | |
35. | Seligr Lukáš | PHK0709 | OK 99 Hradec Králové | 46:08 | + 17:22 | |
21. | Novotná Vendula | PHK0777 | OK 99 Hradec Králové | 47:08 | + 9:35 | |
25. | Čermák Martin | PHK0502 | OK 99 Hradec Králové | 53:28 | + 15:15 | |
25. | Vališ Vojtěch | LPU0512 | OK Lokomotiva Pardubice | 50:39 | + 10:03 | |
26. | Stoklasová Zuzana | LPU0456 | OK Lokomotiva Pardubice | 39:33 | + 9:48 | |
24. | Fajfr Marek | LPU0612 | OK Lokomotiva Pardubice | 63:10 | + 16:04 | |
32. | Dvořáková Kateřina | LPU0656 | OK Lokomotiva Pardubice | 44:12 | + 13:00 | |
33. | Kadaně Marek | LPU0703 | OK Lokomotiva Pardubice | 45:37 | + 16:51 | |
28. | Brožková Tereza | LPU0457 | OK Lokomotiva Pardubice | 53:52 | + 16:19 | |
21. | Šípek Ondřej | LPU0505 | OK Lokomotiva Pardubice | 51:23 | + 13:10 | |
13. | Racek Josef | ZBM0400 | SK Brno Žabovřesky | 46:05 | + 5:29 | |
38. | Rotková Veronika | ZBM0854 | SK Brno Žabovřesky | 45:17 | + 15:32 | |
13. | Štěrbák Josef | ZBM0409 | SK Brno Žabovřesky | 56:36 | + 9:30 | |
40. | Hiklová Eva | ZBM0755 | SK Brno Žabovřesky | 58:58 | + 27:46 | |
19. | Koča Vojtěch | ZBM0602 | SK Brno Žabovřesky | 37:14 | + 8:28 | |
31. | Ondrová Anna | ZBM0553 | SK Brno Žabovřesky | 56:44 | + 19:11 | |
26. | Dvořáček Michal | ZBM0513 | SK Brno Žabovřesky | 53:45 | + 15:32 | |
8. | Šeps Daniel | SRK0504 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 45:00 | + 4:24 | |
9. | Morávková Zuzana | SRK0551 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 34:09 | + 4:24 | |
27. | Morávek Martin | SRK0503 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 65:01 | + 17:55 | |
36. | Stavrinou Kristýna | SRK0751 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 46:12 | + 15:00 | |
22. | Jiroušek Dominik | SRK0602 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 39:10 | + 10:24 | |
29. | Tomášová Anna | SRK0554 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 53:58 | + 16:25 | |
40. | Stavrinou David | SRK0506 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 71:34 | + 33:21 | |
27. | Černý Matouš | TAP0501 | KOB Tretra Praha | 51:11 | + 10:35 | |
31. | Janošíková Eva | VCB0552 | OB České Budějovice | 42:27 | + 12:42 | |
30. | Kuchař Matěj | TAP0405 | KOB Tretra Praha | 72:22 | + 25:16 | |
34. | Sotonová Šárka | TAP0655 | KOB Tretra Praha | 45:58 | + 14:46 | |
32. | Vyhnis Šimon | TAP0613 | KOB Tretra Praha | 45:03 | + 16:17 | |
25. | Tomášková Linda | TAP0455 | KOB Tretra Praha | 51:58 | + 14:25 | |
22. | Kuchař Ondřej | TAP0609 | KOB Tretra Praha | 52:27 | + 14:14 | |
31. | Junek Matouš | Oddíl OB Kotlářka | 54:39 | + 14:03 | ||
25. | Mullis Carolina | Oddíl OB Kotlářka | 39:26 | + 9:41 | ||
35. | Kopecký Matyáš | Oddíl OB Kotlářka | 76:38 | + 29:32 | ||
22. | Řehořková Ema | Oddíl OB Kotlářka | 39:04 | + 7:52 | ||
26. | Brandejs Štěpán | Oddíl OB Kotlářka | 41:40 | + 12:54 | ||
27. | Kosobudová Anna | Oddíl OB Kotlářka | 52:24 | + 14:51 | ||
31. | Lacina Jan | Oddíl OB Kotlářka | 57:44 | + 19:31 | ||
24. | Drahoňovský Tomáš | TUR0701 | OOB TJ Turnov | 50:12 | + 9:36 | |
35. | Lamačová Kateřina | TUR0660 | OOB TJ Turnov | 43:52 | + 14:07 | |
36. | Heřmánek Petr | TUR0500 | OOB TJ Turnov | 78:16 | + 31:10 | |
14. | Lamačová Barbora | BOR0750 | OK Jiskra Nový Bor | 36:25 | + 5:13 | |
30. | Patka Kryštof | BOR0702 | OK Jiskra Nový Bor | 44:05 | + 15:19 | |
32. | Houžvičková Daniela | TUR0751 | OOB TJ Turnov | 56:45 | + 19:12 | |
24. | Nejezchleb Vojtěch | TUR0503 | OOB TJ Turnov | 53:19 | + 15:06 | |
21. | Urválek Jan | TBM0707 | KOS TJ Tesla Brno | 48:17 | + 7:41 | |
20. | Fuchsová Ema | TBM0653 | KOS TJ Tesla Brno | 36:46 | + 7:01 | |
31. | Mudrák Daniel | TBM0629 | KOS TJ Tesla Brno | 73:07 | + 26:01 | |
37. | Miková Lenka | TBM0460 | KOS TJ Tesla Brno | 49:38 | + 18:26 | |
38. | Kroutil Jošt | TBM0712 | KOS TJ Tesla Brno | 51:24 | + 22:38 | |
32. | Porubská Lenka | TBM0451 | KOS TJ Tesla Brno | 56:45 | + 19:12 | |
33. | Eliáš Vojtěch | TBM0604 | KOS TJ Tesla Brno | 62:48 | + 24:35 | |
32. | Termer Štěpán | VSP0807 | USK Praha | 58:28 | + 17:52 | |
32. | Nemšovská Magdalena | VSP0853 | USK Praha | 42:31 | + 12:46 | |
29. | Teringl Vojtěch | VCB0702 | OB České Budějovice | 68:36 | + 21:30 | |
30. | Zakouřilová Klára | VSP0850 | USK Praha | 43:19 | + 12:07 | |
39. | Tulachová Anna | VSP0554 | USK Praha | 54:08 | + 25:22 | |
36. | Gajdová Michaela | VSP0752 | USK Praha | 63:57 | + 26:24 | |
35. | Aschermannová Klára | VSP0454 | USK Praha | 65:15 | + 27:02 | |
35. | Tomanek Lukáš | KSU0502 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 62:35 | + 21:59 | |
40. | Stryková Karolína | KSU0656 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 51:47 | + 22:02 | |
14. | Štábl Adam | KSU0401 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 57:03 | + 9:57 | |
41. | Juřinová Adéla | KSU0650 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 72:08 | + 40:56 | |
10. | Štábl Patrik | KSU0606 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 34:01 | + 5:15 | |
34. | Šánová Julie | KSU0494 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 61:40 | + 24:07 | |
30. | Jordán Alexandr | KSU0626 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 57:34 | + 19:21 | |
34. | Zajger David | TUR0703 | OOB TJ Turnov | 59:02 | + 18:26 | |
36. | Chrástová Magdaléna | STH0551 | SK Studenec | 43:58 | + 14:13 | |
41. | Veselý Václav | TUR0601 | OOB TJ Turnov | 89:40 | + 42:34 | |
27. | Hudská Štěpánka | TUR0450 | OOB TJ Turnov | 42:26 | + 11:14 | |
40. | Mertlík Vojtěch | TUR0704 | OOB TJ Turnov | 54:40 | + 25:54 | |
30. | Novotná Barbora | TUR0552 | OOB TJ Turnov | 54:00 | + 16:27 | |
29. | Šálek Richard | TUR0702 | OOB TJ Turnov | 56:36 | + 18:23 | |
37. | Cetlová Magdaléna | AOP0552 | Orientační Běh Opava | 68:51 | + 28:15 | |
33. | Cetlová Karolína | AOP0752 | Orientační Běh Opava | 43:05 | + 13:20 | |
37. | Klapetek Václav | AOP0503 | Orientační Běh Opava | 78:31 | + 31:25 | |
19. | Rychlá Karolína | AOP0757 | Orientační Běh Opava | 37:43 | + 6:31 | |
41. | Kovalčíková Alena | AOP0751 | Orientační Běh Opava | 54:55 | + 26:09 | |
35. | Gallo Natálie | AOP0652 | Orientační Běh Opava | 62:31 | + 24:58 | |
37. | Klechová Karolína | AOP0452 | Orientační Běh Opava | 67:01 | + 28:48 | |
36. | Havlová Tereza | KNC0750 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 63:43 | + 23:07 | |
37. | Mišeková Kateřina | KAM0756 | OK Kamenice | 44:55 | + 15:10 | |
40. | Čapková Lucie | KAM0459 | OK Kamenice | 87:42 | + 40:36 | |
26. | Lichtenbergová Zuzana | KAM0757 | OK Kamenice | 41:57 | + 10:45 | |
37. | Kudrnáčová Marta | KAM0754 | OK Kamenice | 48:24 | + 19:38 | |
37. | Žemlová Barbora | KAM0751 | OK Kamenice | 64:40 | + 27:07 | |
34. | Jedlička Jakub | KAM0404 | OK Kamenice | 63:03 | + 24:50 | |
33. | Lazák Jan | LTU0500 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 58:33 | + 17:57 | |
41. | Hošková Kateřina | LTU0451 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 52:30 | + 22:45 | |
33. | Kotyk Vojtěch | LTU0502 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 73:17 | + 26:11 | |
39. | Licková Štěpánka | LTU0452 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 54:34 | + 23:22 | |
28. | Pirožek Vojtěch | LTU0400 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 42:18 | + 13:32 | |
38. | Závodná Zuzana | LTU0750 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 66:18 | + 28:45 | |
38. | Retek David | LTU0402 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 67:20 | + 29:07 | |
38. | Koten Vojtěch | Oddíl OB Kotlářka | 74:04 | + 33:28 | ||
39. | Škáchová Zuzana | Oddíl OB Kotlářka | 46:00 | + 16:15 | ||
39. | Machar Matěj | Oddíl OB Kotlářka | 81:35 | + 34:29 | ||
38. | Snížková Adéla | Oddíl OB Kotlářka | 53:38 | + 22:26 | ||
34. | Melichar Šimon | Oddíl OB Kotlářka | 45:42 | + 16:56 | ||
40. | Šilerová Petra | Oddíl OB Kotlářka | 70:17 | + 32:44 | ||
36. | Černý Vojtěch | Oddíl OB Kotlářka | 66:11 | + 27:58 | ||
Jančík Filip | ZBM0616 | SK Brno Žabovřesky | DISK | |||
6. | Rotková Markéta | ZBM0455 | SK Brno Žabovřesky | 33:47 | + 4:02 | |
6. | Kučera Tomáš | ZBM0605 | SK Brno Žabovřesky | 52:05 | + 4:59 | |
20. | Tomanová Eliška | ZBM0658 | SK Brno Žabovřesky | 38:47 | + 7:35 | |
4. | Prášil Tomáš | TTR0501 | OOB Třebíč | 30:40 | + 1:54 | |
4. | Finstrlová Kristýna | ZBM0752 | SK Brno Žabovřesky | 39:48 | + 2:15 | |
9. | Urbánek Tomáš | ZBM0604 | SK Brno Žabovřesky | 43:52 | + 5:39 | |
Vítek Matěj | SJI0500 | OK Jihlava | DISK | |||
28. | Oranyová Sylva | SJI0751 | OK Jihlava | 40:46 | + 11:01 | |
19. | Nouza Michal | SJH0505 | SOS Jindřichův Hradec | 58:31 | + 11:25 | |
16. | Janošíková Marie | VCB0752 | OB České Budějovice | 37:09 | + 5:57 | |
24. | Hendrych Vít | SJI0601 | OK Jihlava | 41:28 | + 12:42 | |
9. | Vítková Hana | SJI0750 | OK Jihlava | 43:35 | + 6:02 | |
3. | Orany Vojtěch | SJI0401 | OK Jihlava | 41:22 | + 3:09 | |
39. | Šnejdar Martin | PGP0806 | SK Praga | 78:01 | + 37:25 | |
27. | Dvořáková Veronika | PGP0659 | SK Praga | 39:50 | + 10:05 | |
34. | Svítil Patrik | PGP0706 | SK Praga | 74:53 | + 27:47 | |
35. | Řeháková Ludmila | PGP0454 | SK Praga | 46:07 | + 14:55 | |
36. | Šimerka Ondřej | PGP0800 | SK Praga | 47:23 | + 18:37 | |
Linhartová Klára | ZVO0556 | OB SK Zvole | DNS | |||
Svítil Martin | PGP0903 | SK Praga | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
9. | Ehl Jiří | TBM7701 | KOS TJ Tesla Brno | 44:49 | + 5:06 | |
2. | Štěpánková Kateřina | TBM7654 | KOS TJ Tesla Brno | 43:39 | + 0:19 | |
4. | Štěpánek Martin | TBM7327 | KOS TJ Tesla Brno | 39:27 | + 3:27 | |
3. | Tichovská Martina | TBM8650 | KOS TJ Tesla Brno | 36:29 | + 0:48 | |
2. | Čech Radovan | TBM7835 | KOS TJ Tesla Brno | 38:41 | + 0:06 | |
2. | Laciga Radek | PGP8202 | SK Praga | 39:46 | + 0:03 | |
1. | Ryšavá Vendula | PGP8153 | SK Praga | 43:20 | ||
1. | Hora Vojtěch | PGP8301 | SK Praga | 36:00 | ||
7. | Košárková Iva | PGP8155 | SK Praga | 46:41 | + 11:00 | |
3. | Matějů Luboš | PGP7601 | SK Praga | 40:32 | + 1:57 | |
6. | Novotný Jiří | TZL8001 | SKOB Zlín | 42:33 | + 2:50 | |
4. | Mašláňová Hana | TZL7979 | SKOB Zlín | 44:40 | + 1:20 | |
3. | Slováček Tomáš | TZL8002 | SKOB Zlín | 38:07 | + 2:07 | |
11. | Slováčková Věra | TZL8181 | SKOB Zlín | 49:35 | + 13:54 | |
1. | Smola Michal | TZL8131 | SKOB Zlín | 38:35 | ||
14. | Hepner David | SHK7601 | OK Slavia Hradec Králové | 52:30 | + 12:47 | |
12. | Čečková Martina | SHK7753 | OK Slavia Hradec Králové | 50:28 | + 7:08 | |
5. | Weiner Jakub | SHK7911 | OK Slavia Hradec Králové | 39:47 | + 3:47 | |
1. | Jedličková Zuzana | SHK8150 | OK Slavia Hradec Králové | 35:41 | ||
4. | Jedlička Michal | SHK7309 | OK Slavia Hradec Králové | 40:58 | + 2:23 | |
8. | Srb Vladimír | LPU7818 | OK Lokomotiva Pardubice | 44:48 | + 5:05 | |
11. | Horáková Jindra | LPU6854 | OK Lokomotiva Pardubice | 49:36 | + 6:16 | |
6. | Vodička Oldřich | LPU7715 | OK Lokomotiva Pardubice | 41:30 | + 5:30 | |
4. | Švíglerová Pavla | LPU7658 | OK Lokomotiva Pardubice | 44:19 | + 8:38 | |
6. | Lučan Vladimír | LPU7710 | OK Lokomotiva Pardubice | 43:12 | + 4:37 | |
7. | Tomeš Jaroslav | Oddíl OB Kotlářka | 44:37 | + 4:54 | ||
9. | Jiřištová Zuzana | Oddíl OB Kotlářka | 48:50 | + 5:30 | ||
12. | Pospíšil Ondřej | Oddíl OB Kotlářka | 49:13 | + 13:13 | ||
2. | Kolínová Kristýna | Oddíl OB Kotlářka | 35:56 | + 0:15 | ||
8. | Kolín Jan | Oddíl OB Kotlářka | 46:46 | + 8:11 | ||
3. | Beneš Jan | SJC8703 | Sportcentrum Jičín | 40:26 | + 0:43 | |
13. | Hvězdová Dagmar | SJC7656 | Sportcentrum Jičín | 51:16 | + 7:56 | |
2. | Holas Štěpán | SJC8702 | Sportcentrum Jičín | 36:23 | + 0:23 | |
6. | Palasová Petra | SJC8658 | Sportcentrum Jičín | 46:40 | + 10:59 | |
16. | Jakubec Petr | SJC8106 | Sportcentrum Jičín | 55:53 | + 17:18 | |
5. | Novák Pavel | CTB7001 | SK OB Chotěboř | 41:59 | + 2:16 | |
5. | Šťastná Lenka | CTB8351 | SK OB Chotěboř | 45:35 | + 2:15 | |
8. | Šťastný Karel | CTB7901 | SK OB Chotěboř | 42:27 | + 6:27 | |
18. | Klusáčková Lenka | CTB8051 | SK OB Chotěboř | 62:12 | + 26:31 | |
5. | Hübner Jan | CTB7902 | SK OB Chotěboř | 42:39 | + 4:04 | |
1. | Skripnik Štěpán | FSP7909 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 39:43 | ||
15. | Studničná Lenka | FSP8650 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 55:08 | + 11:48 | |
9. | Skripnik Ondřej | FSP7502 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 44:09 | + 8:09 | |
16. | Bartoňová Terezie | FSP7550 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 53:11 | + 17:30 | |
7. | Fibír Tomáš | FSP7901 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 43:25 | + 4:50 | |
4. | Janda Martin | DOB8002 | KOB Dobruška | 40:56 | + 1:13 | |
8. | Stolinová Lenka | DOB8158 | KOB Dobruška | 47:25 | + 4:05 | |
15. | Čáp Ondřej | DOB7405 | KOB Dobruška | 50:30 | + 14:30 | |
13. | Štěpánová Dita | DOB7956 | KOB Dobruška | 50:56 | + 15:15 | |
9. | Ďoubal Jan | DOB8600 | KOB Dobruška | 47:07 | + 8:32 | |
10. | Šabatka Petr | LPU8106 | OK Lokomotiva Pardubice | 45:20 | + 5:37 | |
10. | Haasová Renata | LPU7960 | OK Lokomotiva Pardubice | 49:19 | + 5:59 | |
10. | Fukátko Jan | LPU8105 | OK Lokomotiva Pardubice | 45:22 | + 9:22 | |
12. | Klimplová Zuzana | LPU8151 | OK Lokomotiva Pardubice | 49:58 | + 14:17 | |
12. | Fiala Petr | LPU8701 | OK Lokomotiva Pardubice | 51:30 | + 12:55 | |
11. | Veverka Tomáš | VAM8401 | OB Vamberk | 48:07 | + 8:24 | |
6. | Klapalová Michaela | VAM8450 | OB Vamberk | 46:17 | + 2:57 | |
11. | Drhlík Petr | VAM8301 | OB Vamberk | 48:58 | + 12:58 | |
8. | Smutná Pavla | VAM8651 | OB Vamberk | 48:12 | + 12:31 | |
11. | Andrš Jiří | VAM8601 | OB Vamberk | 50:11 | + 11:36 | |
12. | Hošek Václav | Oddíl OB Kotlářka | 48:22 | + 8:39 | ||
3. | Snížková Petra | Oddíl OB Kotlářka | 44:27 | + 1:07 | ||
14. | Machar Pavel | Oddíl OB Kotlářka | 50:13 | + 14:13 | ||
10. | Špičáková Barbora | Oddíl OB Kotlářka | 49:10 | + 13:29 | ||
13. | Ramba Jiří | Oddíl OB Kotlářka | 51:48 | + 13:13 | ||
13. | Matyšek Radoslav | PLU8007 | TJ SOKOL Plumlov | 49:20 | + 9:37 | |
16. | Otrubová Ivona | PLU7677 | TJ SOKOL Plumlov | 57:01 | + 13:41 | |
7. | Otruba Karel | PLU7917 | TJ SOKOL Plumlov | 41:38 | + 5:38 | |
9. | Otrubová Johana | PLU7852 | TJ SOKOL Plumlov | 48:57 | + 13:16 | |
14. | Krtička Jan | PLU7931 | TJ SOKOL Plumlov | 52:05 | + 13:30 | |
19. | Pauschek Karel | PBM8509 | TJ Spartak 1. brněnská | 71:40 | + 31:57 | |
7. | Uhnavá Markéta | PBM8485 | TJ Spartak 1. brněnská | 47:02 | + 3:42 | |
17. | Sladký Marek | PBM8604 | TJ Spartak 1. brněnská | 52:52 | + 16:52 | |
5. | Růžková Kateřina | PBM8554 | TJ Spartak 1. brněnská | 46:13 | + 10:32 | |
10. | Bukovac Maroš | PBM7605 | TJ Spartak 1. brněnská | 47:32 | + 8:57 | |
15. | Novák Daniel | DOK8700 | OK Doksy | 53:21 | + 13:38 | |
14. | Dolejší Lenka | DOK7450 | OK Doksy | 53:35 | + 10:15 | |
18. | Kmínek Jan | DOK7801 | OK Doksy | 54:19 | + 18:19 | |
17. | Synková Petra | DOK7950 | OK Doksy | 57:54 | + 22:13 | |
15. | Synek Antonín | DOK7800 | OK Doksy | 54:26 | + 15:51 | |
17. | Špičák František | PLU8009 | TJ SOKOL Plumlov | 64:48 | + 25:05 | |
17. | Lorencová Linda | PLU7676 | TJ SOKOL Plumlov | 60:29 | + 17:09 | |
13. | Trhlík Tomáš | PLU7407 | TJ SOKOL Plumlov | 49:19 | + 13:19 | |
14. | Luterová Kristýna | PLU7878 | TJ SOKOL Plumlov | 51:22 | + 15:41 | |
17. | Matyšek Bronislav | PLU7823 | TJ SOKOL Plumlov | 56:23 | + 17:48 | |
18. | Dressler Jan | SBK7911 | KOB START Blansko | 64:57 | + 25:14 | |
18. | Bártová Petra | RBK8252 | SK Radioklub Blansko | 64:02 | + 20:42 | |
19. | Bárta Ladislav | RBK7802 | SK Radioklub Blansko | 66:57 | + 30:57 | |
15. | Broschová Lucie | RBK7451 | SK Radioklub Blansko | 52:23 | + 16:42 | |
19. | Matuška Pavel | RBK7001 | SK Radioklub Blansko | 85:32 | + 46:57 | |
16. | Strachota Petr | JJN8700 | Team Jizerky | 59:03 | + 19:20 | |
Reslová Lenka | JJN8750 | Team Jizerky | DISK | |||
16. | Rýdl Jiří | JJN7000 | Team Jizerky | 50:52 | + 14:52 | |
Rýdlová Magda | JJN6850 | Team Jizerky | DISK | |||
18. | Strachota Michal | JJN8300 | Team Jizerky | 62:56 | + 24:21 | |
20. | Coufal Svatoš | ZBM6700 | SK Brno Žabovřesky | 73:18 | + 33:35 | |
X | SK Brno Žabovřesky | DNS | ||||
X | SK Brno Žabovřesky | DNS | ||||
X | SK Brno Žabovřesky | DNS | ||||
X | SK Brno Žabovřesky | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
10. | Jelínek František | PHK0900 | OK 99 Hradec Králové | 33:12 | + 2:38 | |
1. | Hanušová Markéta | VRL0852 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 26:14 | ||
5. | Kutlvašr Vladimír | VRL1002 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 25:01 | + 1:36 | |
1. | Fenclová Hana | LPU1054 | OK Lokomotiva Pardubice | 19:40 | ||
5. | Munzarová Monika | LPU1056 | OK Lokomotiva Pardubice | 22:09 | + 1:38 | |
5. | Kadaně Matěj | LPU1001 | OK Lokomotiva Pardubice | 24:28 | + 1:39 | |
6. | Kutlvašrová Pavla | VRL0951 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 28:41 | + 1:04 | |
4. | Metelka Tomáš | PHK0801 | OK 99 Hradec Králové | 29:28 | + 1:44 | |
1. | Frosch Vítek | LPU0801 | OK Lokomotiva Pardubice | 30:34 | ||
5. | Čapková Markéta | PHK0850 | OK 99 Hradec Králové | 28:57 | + 2:43 | |
4. | Novotný Kryštof | PHK1002 | OK 99 Hradec Králové | 24:55 | + 1:30 | |
2. | Hrušová Lucie | PHK1050 | OK 99 Hradec Králové | 19:45 | + 0:05 | |
4. | Šolcová Elsa | SJC1152 | Sportcentrum Jičín | 22:06 | + 1:35 | |
8. | Chrtek Jan | PHK1100 | OK 99 Hradec Králové | 25:31 | + 2:42 | |
1. | Kynčlová Anna | JIL0852 | OK Jilemnice | 27:37 | ||
13. | Goláň František | LPU0803 | OK Lokomotiva Pardubice | 35:23 | + 7:39 | |
3. | Bulička Martin | JMO0801 | Jihomoravská oblast | 31:10 | + 0:36 | |
7. | Ptáčková Julie | JMO0980 | Jihomoravská oblast | 29:28 | + 3:14 | |
7. | Hikl Martin | JMO1104 | Jihomoravská oblast | 25:51 | + 2:26 | |
3. | Coufalová Thea | JMO1054 | Jihomoravská oblast | 21:35 | + 1:55 | |
2. | Beránková Kamila | JMO1152 | Jihomoravská oblast | 21:22 | + 0:51 | |
9. | Koča František | JMO1100 | Jihomoravská oblast | 25:54 | + 3:05 | |
5. | Čechová Johana | JMO0888 | Jihomoravská oblast | 28:21 | + 0:44 | |
5. | Štěpánek Ondřej | JMO0809 | Jihomoravská oblast | 31:18 | + 3:34 | |
2. | Sedláček Patrik | DKP0816 | Oddíl OB Kotlářka | 30:43 | + 0:09 | |
4. | Malečková Pavlína | VSP0855 | USK Praha | 28:45 | + 2:31 | |
3. | Elleder Jan | TAP1010 | KOB Tretra Praha | 24:53 | + 1:28 | |
10. | Rodová Anežka | VSP1152 | USK Praha | 23:39 | + 3:59 | |
2. | Vondráčková Jolana | DKP1058 | Oddíl OB Kotlářka | 21:22 | + 0:51 | |
9. | Bartoň Theodor | FSP1100 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 25:54 | + 3:05 | |
14. | Štěpová Barbora | PGP0951 | SK Praga | 32:51 | + 5:14 | |
1. | Zápotocký Jiří | PGP0808 | SK Praga | 27:44 | ||
5. | Šubrt Jáchym | DKP0800 | Oddíl OB Kotlářka | 31:29 | + 0:55 | |
3. | Lošťáková Ela | PGP0957 | SK Praga | 28:04 | + 1:50 | |
17. | Sedlák Václav | DKP1105 | Oddíl OB Kotlářka | 28:20 | + 4:55 | |
26. | Mrázková Berta | PGP1155 | SK Praga | 29:55 | + 10:15 | |
8. | Rypáčková Šárka | TAP1155 | KOB Tretra Praha | 23:22 | + 2:51 | |
2. | Machar Dan | DKP1002 | Oddíl OB Kotlářka | 23:42 | + 0:53 | |
4. | Vondráčková Alžběta | DKP0864 | Oddíl OB Kotlářka | 28:03 | + 0:26 | |
3. | Skripnik Matouš | FSP0800 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 28:34 | + 0:50 | |
11. | Čečka Matěj | SHK0901 | OK Slavia Hradec Králové | 33:17 | + 2:43 | |
8. | Salabová Pavlína | JIL0954 | OK Jilemnice | 29:34 | + 3:20 | |
19. | Pouchlý Matěj | SHK1009 | OK Slavia Hradec Králové | 29:11 | + 5:46 | |
15. | Jedličková Lucie | SHK1050 | OK Slavia Hradec Králové | 26:12 | + 6:32 | |
1. | Macháčková Lucie | SHK1155 | OK Slavia Hradec Králové | 20:31 | ||
12. | Šimek Vojtěch | CHC1002 | K.O.B. Choceň | 26:11 | + 3:22 | |
7. | Chrástová Barbora | STH0851 | SK Studenec | 29:06 | + 1:29 | |
11. | Macháček Tomáš | SHK0811 | OK Slavia Hradec Králové | 34:38 | + 6:54 | |
25. | Šebelka Matěj | VLI0805 | Slavia Liberec orienteering | 38:55 | + 8:21 | |
15. | Kunášková Karolína | VLI0851 | Slavia Liberec orienteering | 32:59 | + 6:45 | |
12. | Horáček Jáchym | VLI1111 | Slavia Liberec orienteering | 26:11 | + 2:46 | |
19. | Lischková Anežka | BOR1057 | OK Jiskra Nový Bor | 27:10 | + 7:30 | |
12. | Ouzká Eliška | BOR1051 | OK Jiskra Nový Bor | 24:43 | + 4:12 | |
1. | Lamač Vítek | BOR1100 | OK Jiskra Nový Bor | 22:49 | ||
2. | Tomášková Matilda | TUR0957 | OOB TJ Turnov | 27:50 | + 0:13 | |
2. | Heczko Erik | VLI0804 | Slavia Liberec orienteering | 28:29 | + 0:45 | |
16. | Pavlík Adam | TZL0810 | SKOB Zlín | 33:49 | + 3:15 | |
6. | Hubáčková Sabina | LCE0851 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 29:09 | + 2:55 | |
1. | Dittrich Matouš | SKM1000 | KOB Směr Kroměříž | 23:25 | ||
4. | Slámová Julie | LCE1051 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 21:51 | + 2:11 | |
21. | Syrová Lucia | LCE1059 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 27:51 | + 7:20 | |
6. | Pekárek David | TZL1000 | SKOB Zlín | 24:52 | + 2:03 | |
20. | Fišerová Markéta | TZL0851 | SKOB Zlín | 34:42 | + 7:05 | |
8. | Pernička Martin | TZL0800 | SKOB Zlín | 33:41 | + 5:57 | |
6. | Hofhanzl Antonín | RUZ0902 | TJ Růžená | 31:41 | + 1:07 | |
18. | Kamenická Tereza Ester | OSN0888 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 33:52 | + 7:38 | |
11. | Blažek Vojtěch | SJH1003 | SOS Jindřichův Hradec | 26:04 | + 2:39 | |
20. | Havlíčková Hana | CHT1153 | OOB SK Chrast | 27:54 | + 8:14 | |
11. | Klusáčková Dorota | CTB1152 | SK OB Chotěboř | 24:09 | + 3:38 | |
4. | Novák Tobiáš | CTB1103 | SK OB Chotěboř | 24:21 | + 1:32 | |
8. | Kellerová Alice | CHT0852 | OOB SK Chrast | 29:55 | + 2:18 | |
7. | Parkan Tomáš | SJH0803 | SOS Jindřichův Hradec | 33:36 | + 5:52 | |
26. | Anděl Robin | VPM0901 | KOS Slavia Plzeň | 39:29 | + 8:55 | |
11. | Stehlíková Tereza | LPM0951 | OK Lokomotiva Plzeň | 32:02 | + 5:48 | |
13. | Štěrba Lukáš | SKV1001 | TJ Slovan Karlovy Vary | 26:31 | + 3:06 | |
6. | Vodrážková Barbora | VPM1050 | KOS Slavia Plzeň | 23:10 | + 3:30 | |
6. | Andělová Viktorie | VPM1155 | KOS Slavia Plzeň | 22:15 | + 1:44 | |
13. | Brabec Zdeněk | MAS1001 | OOB Aš | 27:06 | + 4:17 | |
3. | Mayerová Daniela | KSH0852 | OB Kašperské Hory | 27:54 | + 0:17 | |
11. | Herman Ondřej | MLA0801 | MLOK Mariánské Lázně | 34:38 | + 6:54 | |
4. | Machar Eda | DKP0803 | Oddíl OB Kotlářka | 31:25 | + 0:51 | |
2. | Šimůnková Michaela | TAP0851 | KOB Tretra Praha | 27:14 | + 1:00 | |
16. | Junek Šimon | DKP1011 | Oddíl OB Kotlářka | 28:12 | + 4:47 | |
25. | Bartalošová Ada | PGP1050 | SK Praga | 28:50 | + 9:10 | |
23. | Řepková Anna | PGP1052 | SK Praga | 28:03 | + 7:32 | |
3. | Baldrian Josef | VSP1100 | USK Praha | 24:11 | + 1:22 | |
16. | Hladíková Julie | DKP0857 | Oddíl OB Kotlářka | 33:57 | + 6:20 | |
14. | Engel Adam | DKP0910 | Oddíl OB Kotlářka | 35:45 | + 8:01 | |
15. | Rémiš Štěpán | SHK0802 | OK Slavia Hradec Králové | 33:43 | + 3:09 | |
17. | Havrdová Selina | SJC0950 | Sportcentrum Jičín | 33:22 | + 7:08 | |
24. | Kárník Štěpán | LPU1002 | OK Lokomotiva Pardubice | 30:56 | + 7:31 | |
5. | Vrbatová Barbora | VRL1054 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 23:01 | + 3:21 | |
13. | Froschová Magdalena | LPU1052 | OK Lokomotiva Pardubice | 24:46 | + 4:15 | |
16. | Kunart Lukáš | PHK1010 | OK 99 Hradec Králové | 28:37 | + 5:48 | |
10. | Hančová Karolína | VRL0952 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 30:48 | + 3:11 | |
20. | Kvášovský Filip | LTU0902 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 39:19 | + 11:35 | |
7. | Lamač František | TUR0901 | OOB TJ Turnov | 32:20 | + 1:46 | |
12. | Soukupová Marie | BOR0952 | OK Jiskra Nový Bor | 32:12 | + 5:58 | |
14. | Janata Matěj | TJN1111 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 27:52 | + 4:27 | |
23. | Jiráková Adéla | JJN1052 | Team Jizerky | 28:27 | + 8:47 | |
7. | Pechová Marie | VLI1050 | Slavia Liberec orienteering | 23:03 | + 2:32 | |
19. | Votava Vojtěch | VLI1201 | Slavia Liberec orienteering | 28:55 | + 6:06 | |
11. | Zabořilová Anna | TUR0951 | OOB TJ Turnov | 31:13 | + 3:36 | |
21. | Kutek Matěj | TUR0908 | OOB TJ Turnov | 40:49 | + 13:05 | |
22. | Šašek Jakub | LTP0801 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 36:40 | + 6:06 | |
9. | Šestáková Johana | VLI0853 | Slavia Liberec orienteering | 30:40 | + 4:26 | |
23. | Kmínek Ondřej | DOK1000 | OK Doksy | 30:16 | + 6:51 | |
21. | Dostrašilová Vendula | JJN1151 | Team Jizerky | 28:00 | + 8:20 | |
20. | Michálková Ela | BOR1152 | OK Jiskra Nový Bor | 27:40 | + 7:09 | |
18. | Beneš Max | VLI1100 | Slavia Liberec orienteering | 28:50 | + 6:01 | |
16. | Flossmannová Lucie | VLI0852 | Slavia Liberec orienteering | 33:57 | + 6:20 | |
17. | Žemlík Eduard | TUR0909 | OOB TJ Turnov | 38:12 | + 10:28 | |
24. | Gallo Ondřej | HAN0805 | Hanácká oblast | 38:19 | + 7:45 | |
26. | Otrubová Karolína | HAN0852 | Hanácká oblast | 40:58 | + 14:44 | |
9. | Lutera Oliver | HAN1002 | Hanácká oblast | 25:57 | + 2:32 | |
31. | Tomášková Anna | HAN1053 | Hanácká oblast | 31:23 | + 11:43 | |
18. | Kubíčková Magdalena | HAN1150 | Hanácká oblast | 26:40 | + 6:09 | |
20. | Liber Václav | HAN1000 | Hanácká oblast | 29:10 | + 6:21 | |
15. | Pinkavová Eliška | HAN0853 | Hanácká oblast | 33:29 | + 5:52 | |
6. | Čech Viktor | HAN0804 | Hanácká oblast | 32:31 | + 4:47 | |
18. | Kučera Jakub | VSP0900 | USK Praha | 34:26 | + 3:52 | |
16. | Hrušková Tereza | PGP0953 | SK Praga | 33:02 | + 6:48 | |
26. | Janeček Tomáš | DKP1206 | Oddíl OB Kotlářka | 33:02 | + 9:37 | |
16. | Hlaváčková Lucie | TAP1050 | KOB Tretra Praha | 26:18 | + 6:38 | |
16. | Šubrtová Barbora | TAP1150 | KOB Tretra Praha | 26:35 | + 6:04 | |
14. | Míka Luboš | DKP1101 | Oddíl OB Kotlářka | 27:34 | + 4:45 | |
29. | Ehlerová Anna | VSP0854 | USK Praha | 44:58 | + 17:21 | |
9. | Gajda Petr | VSP0903 | USK Praha | 33:49 | + 6:05 | |
20. | Jelínek Vít | SJH0804 | SOS Jindřichův Hradec | 36:27 | + 5:53 | |
14. | Plachá Nora | STA0851 | OK Střelka | 32:31 | + 6:17 | |
2. | Míchal Jakub | SJH1001 | SOS Jindřichův Hradec | 24:31 | + 1:06 | |
12. | Komárková Radka | SJH1151 | SOS Jindřichův Hradec | 24:51 | + 5:11 | |
19. | Klusáčková Johana | CTB1153 | SK OB Chotěboř | 27:16 | + 6:45 | |
11. | Šťastný Antonín | CTB1101 | SK OB Chotěboř | 25:56 | + 3:07 | |
22. | Nováková Anna Marie | CTB0951 | SK OB Chotěboř | 36:06 | + 8:29 | |
29. | Klusáček Mikuláš | CTB0902 | SK OB Chotěboř | 52:08 | + 24:24 | |
23. | Magazu Lukas | STC0803 | Středočeská oblast | 37:24 | + 6:50 | |
24. | Seidlová Magdalena | STC0950 | Středočeská oblast | 38:45 | + 12:31 | |
15. | Jiroušek Štěpán | STC1101 | Středočeská oblast | 28:11 | + 4:46 | |
24. | Kolářová Veronika | STC1053 | Středočeská oblast | 28:44 | + 9:04 | |
15. | Mišeková Lucie | STC1050 | Středočeská oblast | 25:35 | + 5:04 | |
7. | Bašus Ondřej | STC1002 | Středočeská oblast | 25:10 | + 2:21 | |
18. | Mikulová Tereza | STC0852 | Středočeská oblast | 34:19 | + 6:42 | |
23. | Etrych Jonáš | STC0903 | Středočeská oblast | 42:10 | + 14:26 | |
27. | Krs Jakub | VPM0801 | KOS Slavia Plzeň | 39:53 | + 9:19 | |
19. | Ritterová Lída | ONO0851 | SKOB Ostrov | 35:15 | + 9:01 | |
18. | Haller Maxmilián | KRL1102 | Kometa Kralovice | 29:07 | + 5:42 | |
13. | Hynková Marie | ONO1050 | SKOB Ostrov | 24:59 | + 5:19 | |
22. | Urbánková Lucie | ONO1150 | SKOB Ostrov | 27:52 | + 7:21 | |
22. | Beneš Jan | MLA1000 | MLOK Mariánské Lázně | 29:44 | + 6:55 | |
26. | Šafránková Eliška | LPM0953 | OK Lokomotiva Plzeň | 38:14 | + 10:37 | |
22. | Vodrážka Štěpán | VPM0802 | KOS Slavia Plzeň | 41:42 | + 13:58 | |
14. | Franc Kryštof | JMO0817 | Jihomoravská oblast | 33:38 | + 3:04 | |
20. | Kočová Klára | JMO0850 | Jihomoravská oblast | 35:17 | + 9:03 | |
28. | Svirák Samuel | JMO1125 | Jihomoravská oblast | 35:22 | + 11:57 | |
11. | Broschová Alžběta | JMO1151 | Jihomoravská oblast | 23:49 | + 4:09 | |
14. | Eliášová Viktorie | JMO1052 | Jihomoravská oblast | 25:05 | + 4:34 | |
25. | Kubáň Patrik | JMO1001 | Jihomoravská oblast | 31:46 | + 8:57 | |
9. | Janíková Anna | JMO0855 | Jihomoravská oblast | 30:22 | + 2:45 | |
31. | Malý Matyáš | JMO0910 | Jihomoravská oblast | 54:43 | + 26:59 | |
19. | Slováček Ondřej | TZL0902 | SKOB Zlín | 35:29 | + 4:55 | |
10. | Mašláňová Ema | TZL0955 | SKOB Zlín | 31:43 | + 5:29 | |
8. | Mašláň Prokop | TZL1005 | SKOB Zlín | 25:52 | + 2:27 | |
27. | Myšáková Olga | SKM1050 | KOB Směr Kroměříž | 30:14 | + 10:34 | |
29. | Svobodová Natálie | TZL1251 | SKOB Zlín | 36:32 | + 16:01 | |
30. | Fišer Petr | TZL1004 | SKOB Zlín | 34:55 | + 12:06 | |
23. | Kundratová Eva | TZL0950 | SKOB Zlín | 36:09 | + 8:32 | |
25. | Jahudka Tomáš | TZL0815 | SKOB Zlín | 44:49 | + 17:05 | |
17. | Patka Marek | BOR0902 | OK Jiskra Nový Bor | 34:05 | + 3:31 | |
25. | Houžvičková Kateřina | TUR0952 | OOB TJ Turnov | 39:22 | + 13:08 | |
27. | Kmínek Jan | DOK1100 | OK Doksy | 34:50 | + 11:25 | |
32. | Rudolfová Elizabeth | JJN1056 | Team Jizerky | 35:31 | + 15:51 | |
28. | Tejkalová Aneta | KDZ1052 | Klub dobré zprávy Lysá nad Labem | 32:48 | + 12:17 | |
16. | Kocman Lukáš | BOR1102 | OK Jiskra Nový Bor | 28:37 | + 5:48 | |
21. | Březinová Antonie | CHA0851 | OK Chrastava | 35:14 | + 7:37 | |
19. | Lesák Marek | TJN0811 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 38:52 | + 11:08 | |
32. | Zavadil Adam | STC0901 | Středočeská oblast | 47:21 | + 16:47 | |
27. | Vaňková Barbora | STC0958 | Středočeská oblast | 41:30 | + 15:16 | |
6. | Vaněk Lukáš | STC1100 | Středočeská oblast | 25:48 | + 2:23 | |
17. | Mikulová Stella | STC1252 | Středočeská oblast | 26:42 | + 7:02 | |
26. | Havlíčková Zuzana | STC1052 | Středočeská oblast | 29:49 | + 9:18 | |
15. | Sláma Kryštof | STC1004 | Středočeská oblast | 27:45 | + 4:56 | |
25. | Pěkná Alžběta | STC0952 | Středočeská oblast | 38:07 | + 10:30 | |
24. | Kříž Matěj | STC0905 | Středočeská oblast | 42:38 | + 14:54 | |
30. | Porsch Jan | STC0906 | Středočeská oblast | 47:14 | + 16:40 | |
29. | Šunková Berta | STC0853 | Středočeská oblast | 43:38 | + 17:24 | |
10. | Gregor Kevin | STC1003 | Středočeská oblast | 25:58 | + 2:33 | |
18. | Pecklová Laura | STC1152 | Středočeská oblast | 27:07 | + 7:27 | |
10. | Dobyášová Adéla | STC1051 | Středočeská oblast | 24:01 | + 3:30 | |
32. | Zápotocký Tomáš | STC1200 | Středočeská oblast | 40:42 | + 17:53 | |
19. | Petriláková Amálie Rebeka | STC0951 | Středočeská oblast | 34:22 | + 6:45 | |
18. | Kolář David | STC0804 | Středočeská oblast | 38:50 | + 11:06 | |
31. | Placek Tomas | MLA0902 | MLOK Mariánské Lázně | 47:17 | + 16:43 | |
21. | Sobotová Kateřina | VPM0851 | KOS Slavia Plzeň | 35:50 | + 9:36 | |
20. | Ritter Jakub | ONO1000 | SKOB Ostrov | 29:42 | + 6:17 | |
28. | Houbová Eliška | KRL1152 | Kometa Kralovice | 30:20 | + 10:40 | |
16. | Nykodymová Anna | MLA1154 | MLOK Mariánské Lázně | 26:35 | + 6:04 | |
26. | Černý Antonín | ONO1001 | SKOB Ostrov | 32:45 | + 9:56 | |
27. | Hermannová Natálie | MLA0851 | MLOK Mariánské Lázně | 40:04 | + 12:27 | |
26. | Materna Josef | VPM0902 | KOS Slavia Plzeň | 46:11 | + 18:27 | |
28. | Peckl Kryštof | STC0808 | Středočeská oblast | 43:06 | + 12:32 | |
33. | Michalíková Klára | STC0959 | Středočeská oblast | 45:20 | + 19:06 | |
25. | Vaculovič Matěj | STC1006 | Středočeská oblast | 32:18 | + 8:53 | |
7. | Bašusová Olga | STC1251 | Středočeská oblast | 23:27 | + 3:47 | |
27. | Šunková Sára | STC1055 | Středočeská oblast | 30:06 | + 9:35 | |
23. | Rejšek Čeněk | STC1001 | Středočeská oblast | 31:08 | + 8:19 | |
24. | Balejová Sofie | STC0953 | Středočeská oblast | 36:37 | + 9:00 | |
30. | Koma Lukáš | STC0904 | Středočeská oblast | 52:30 | + 24:46 | |
8. | Mokrosz Mateusz | TRI0902 | TJ TŽ Třinec | 32:31 | + 1:57 | |
23. | Kawuloková Tereza | SIT0951 | OK SILESIA | 37:49 | + 11:35 | |
31. | Létal Hynek | SFM1001 | O-RUNNAŘI Beskydy | 42:16 | + 18:51 | |
9. | Juračáková Judita | BFM1053 | SKOB Frýdek - Místek | 23:31 | + 3:51 | |
25. | Chudíková Magdalena | BFM1051 | SKOB Frýdek - Místek | 29:40 | + 9:09 | |
33. | Mokrosz Tomasz | TRI1200 | TJ TŽ Třinec | 40:57 | + 18:08 | |
28. | Byrtusová Klára | SIT0851 | OK SILESIA | 41:03 | + 13:26 | |
28. | Létal Jonáš | SFM0901 | O-RUNNAŘI Beskydy | 51:54 | + 24:10 | |
9. | Matoušek Jan | HAN0901 | Hanácká oblast | 32:33 | + 1:59 | |
22. | Klöslová Sofie | HAN0856 | Hanácká oblast | 36:31 | + 10:17 | |
32. | Čeřovský Filip | HAN1001 | Hanácká oblast | 43:29 | + 20:04 | |
29. | Luterová Laura | HAN1050 | Hanácká oblast | 30:30 | + 10:50 | |
30. | Václavková Amálie | HAN1056 | Hanácká oblast | 44:19 | + 23:48 | |
29. | Podmol Ondřej | HAN1301 | Hanácká oblast | 34:49 | + 12:00 | |
31. | Pachmannová Iva | HAN0851 | Hanácká oblast | 48:35 | + 20:58 | |
15. | Světnický Antonín | HAN0800 | Hanácká oblast | 35:54 | + 8:10 | |
21. | Prášil Adam | SJI0901 | OK Jihlava | 36:31 | + 5:57 | |
32. | Čápová Denisa | STA0952 | OK Střelka | 45:01 | + 18:47 | |
21. | Beran Antonín | SJH1101 | SOS Jindřichův Hradec | 30:08 | + 6:43 | |
22. | Lubasová Nela | STA1152 | OK Střelka | 28:09 | + 8:29 | |
24. | Rychnovská Eliška | SJI1151 | OK Jihlava | 28:40 | + 8:09 | |
31. | Běloušek Matěj | CTB1202 | SK OB Chotěboř | 40:04 | + 17:15 | |
33. | Drápová Justýna | OSN0990 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 51:53 | + 24:16 | |
27. | Venhoda Lukáš | SJI0801 | OK Jihlava | 48:14 | + 20:30 | |
33. | Bruk Lukáš | TRI0901 | TJ TŽ Třinec | 53:11 | + 22:37 | |
28. | Cymorková Julie | TRI0953 | TJ TŽ Třinec | 43:07 | + 16:53 | |
29. | Kawulok Matyáš | SIT1201 | OK SILESIA | 36:46 | + 13:21 | |
30. | Skupieńová Eliška | SIT1151 | OK SILESIA | 30:33 | + 10:53 | |
31. | Burešová Sofie | BFM1153 | SKOB Frýdek - Místek | 48:19 | + 27:48 | |
28. | Klose Albert | SFM1000 | O-RUNNAŘI Beskydy | 33:49 | + 11:00 | |
32. | Burešová Eliška | BFM0955 | SKOB Frýdek - Místek | 49:54 | + 22:17 | |
32. | Bruk Tomáš | TRI0900 | TJ TŽ Třinec | 60:00 | + 32:16 | |
29. | Minařík Josef | JCO0901 | Jihočeská oblast | 44:39 | + 14:05 | |
31. | Sobotková Lada | JCO0950 | Jihočeská oblast | 44:23 | + 18:09 | |
30. | Míka Ondřej | JCO1003 | Jihočeská oblast | 39:43 | + 16:18 | |
33. | Leitnerová Marie | JCO1250 | Jihočeská oblast | 37:31 | + 17:51 | |
32. | Kůrková Ema | JCO1050 | Jihočeská oblast | 55:02 | + 34:31 | |
27. | Minařík František | JCO1100 | Jihočeská oblast | 33:47 | + 10:58 | |
30. | Legátová Alice | JCO0952 | Jihočeská oblast | 46:46 | + 19:09 | |
33. | Troják Šimon | JCO0900 | Jihočeská oblast | 72:30 | + 44:46 | |
12. | Hájek Štěpán | JMO0804 | Jihomoravská oblast | 33:24 | + 2:50 | |
13. | Marková Eva | JMO0954 | Jihomoravská oblast | 32:13 | + 5:59 | |
Bárta Ladislav | JMO1102 | Jihomoravská oblast | DISK | |||
8. | Janíková Klára | JMO1053 | Jihomoravská oblast | 23:29 | + 3:49 | |
9. | Jágrová Zuzana | JMO1051 | Jihomoravská oblast | 23:35 | + 3:04 | |
21. | Kozák Vojtěch | JMO1101 | Jihomoravská oblast | 29:15 | + 6:26 | |
12. | Jágrová Aneta | JMO0951 | Jihomoravská oblast | 31:53 | + 4:16 | |
16. | Navrátil Jakub | JMO0811 | Jihomoravská oblast | 37:09 | + 9:25 | |
13. | Kovalčík Petr | HAN0900 | Hanácká oblast | 33:31 | + 2:57 | |
30. | Reichlová Pavla | HAN0850 | Hanácká oblast | 44:18 | + 18:04 | |
22. | Koutný Ondřej | HAN1004 | Hanácká oblast | 30:15 | + 6:50 | |
14. | Jordánová Nelly | HAN1054 | Hanácká oblast | 25:11 | + 5:31 | |
Kopecká Tereza | HAN1052 | Hanácká oblast | DISK | |||
24. | Štábl Vít | HAN1100 | Hanácká oblast | 31:36 | + 8:47 | |
13. | Tomanková Alice | HAN0950 | Hanácká oblast | 32:38 | + 5:01 | |
10. | Holas Štěpán | HAN0902 | Hanácká oblast | 34:24 | + 6:40 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Drahoňovský Aleš | TUR7201 | OOB TJ Turnov | 38:59 | ||
4. | Dlabajová Alena | TUR8551 | OOB TJ Turnov | 31:52 | + 2:10 | |
1. | Žemlík Pavel | TUR7135 | OOB TJ Turnov | 33:03 | ||
18. | Heřmánková Pavla | TUR7777 | OOB TJ Turnov | 37:04 | + 9:09 | |
2. | Baier Martin | TUR7603 | OOB TJ Turnov | 38:17 | + 0:48 | |
7. | Vítek Jaroslav | SJI7201 | OK Jihlava | 42:26 | + 3:27 | |
19. | Paulíčková Renata | SJI8057 | OK Jihlava | 36:09 | + 6:27 | |
3. | Lauerman Jan | SJI7419 | OK Jihlava | 34:57 | + 1:54 | |
5. | Chudíková Barbora | SJI7850 | OK Jihlava | 30:51 | + 2:56 | |
1. | Prášil Marek | SJI7313 | OK Jihlava | 37:29 | ||
15. | Vodrážka Jakub | VLI7604 | Slavia Liberec orienteering | 44:41 | + 5:42 | |
10. | Horáčková Kateřina | VLI8150 | Slavia Liberec orienteering | 34:43 | + 5:01 | |
5. | Šesták Marek | VLI7403 | Slavia Liberec orienteering | 36:25 | + 3:22 | |
2. | Heczková Bohdana | VLI7750 | Slavia Liberec orienteering | 28:40 | + 0:45 | |
3. | Horáček Michal | VLI7700 | Slavia Liberec orienteering | 42:11 | + 4:42 | |
27. | Průša Michal | VSP7310 | USK Praha | 49:31 | + 10:32 | |
1. | Baldrianová Barbora | VSP7850 | USK Praha | 29:42 | ||
4. | Jirásek Milan | VSP7403 | USK Praha | 35:46 | + 2:43 | |
17. | Arnoštová Kateřina | VSP7652 | USK Praha | 36:59 | + 9:04 | |
4. | Arnošt Kamil | VSP7301 | USK Praha | 42:16 | + 4:47 | |
6. | Šidla Jan | TZL6808 | SKOB Zlín | 41:17 | + 2:18 | |
11. | Batani Hana | TZL7351 | SKOB Zlín | 34:49 | + 5:07 | |
24. | Mašláň Jakub | TZL7801 | SKOB Zlín | 42:24 | + 9:21 | |
6. | Pekárková Eva | TZL7653 | SKOB Zlín | 31:07 | + 3:12 | |
9. | Pekárek Evžen | TZL7007 | SKOB Zlín | 44:45 | + 7:16 | |
19. | Kadavý Petr | CHA7800 | OK Chrastava | 47:45 | + 8:46 | |
8. | Lankašová Barbora | CHA8050 | OK Chrastava | 33:48 | + 4:06 | |
9. | Vydra Ivan | CHA6600 | OK Chrastava | 37:34 | + 4:31 | |
1. | Kašková Kateřina | CHA7850 | OK Chrastava | 27:55 | ||
15. | Pachner Pavel | CHA7501 | OK Chrastava | 47:23 | + 9:54 | |
13. | Bašus Petr | SCP7400 | OK Sparta Praha | 43:57 | + 4:58 | |
16. | Petráňová Jana | SCP7555 | OK Sparta Praha | 35:34 | + 5:52 | |
8. | Šístek Daniel | SCP7507 | OK Sparta Praha | 37:13 | + 4:10 | |
3. | Hojná Silvie | SCP7950 | OK Sparta Praha | 30:17 | + 2:22 | |
16. | Dubec Pavel | SCP8003 | OK Sparta Praha | 47:29 | + 10:00 | |
10. | Tomeš Petr | SJC7531 | Sportcentrum Jičín | 43:18 | + 4:19 | |
2. | Havrdová Renata | SJC7756 | Sportcentrum Jičín | 29:46 | + 0:04 | |
13. | Hain Jan | SJC7502 | Sportcentrum Jičín | 38:48 | + 5:45 | |
25. | Škorpilová Jana | SJC7451 | Sportcentrum Jičín | 39:25 | + 11:30 | |
8. | Kazda Jiří | SJC8006 | Sportcentrum Jičín | 44:08 | + 6:39 | |
18. | Baldrian Petr | PGP7203 | SK Praga | 46:08 | + 7:09 | |
5. | Šimerková Olga | PGP7551 | SK Praga | 32:12 | + 2:30 | |
15. | Drbal Jan | PGP7101 | SK Praga | 38:58 | + 5:55 | |
8. | Lošťáková Ivana | PGP7763 | SK Praga | 32:57 | + 5:02 | |
11. | Nemšovský Petr | PGP7602 | SK Praga | 45:53 | + 8:24 | |
14. | Kozák Petr | KAM6501 | OK Kamenice | 43:59 | + 5:00 | |
20. | Gajdová Magdalena | KAM7450 | OK Kamenice | 36:35 | + 6:53 | |
11. | Škvor Martin | KAM6700 | OK Kamenice | 38:05 | + 5:02 | |
10. | Valášková Šárka | KAM6951 | OK Kamenice | 33:08 | + 5:13 | |
12. | Pašek František | KAM7600 | OK Kamenice | 45:58 | + 8:29 | |
47. | Vrbata Alan | VRL7802 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 56:57 | + 17:58 | |
3. | Kutlvašrová Vlaďka | VRL7752 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 31:39 | + 1:57 | |
12. | Wohanka Pavel | VRL7501 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 38:38 | + 5:35 | |
12. | Wohanková Gabriela | VRL7652 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 34:42 | + 6:47 | |
6. | Polák Vlastimil | VRL7702 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 43:36 | + 6:07 | |
16. | Holas Tomáš | AOP7802 | Orientační Běh Opava | 45:29 | + 6:30 | |
17. | Librová Lucie | AOP8050 | Orientační Běh Opava | 35:40 | + 5:58 | |
10. | Hadač Miroslav | AOP6501 | Orientační Běh Opava | 37:55 | + 4:52 | |
41. | Holasová Šárka | AOP7853 | Orientační Běh Opava | 45:14 | + 17:19 | |
5. | Valík Luděk | AOP7101 | Orientační Běh Opava | 43:05 | + 5:36 | |
12. | Kříž Libor | LPU7804 | OK Lokomotiva Pardubice | 43:52 | + 4:53 | |
33. | Mrskočová Dana | LPU7356 | OK Lokomotiva Pardubice | 41:57 | + 12:15 | |
6. | Haas Karel | LPU7304 | OK Lokomotiva Pardubice | 36:28 | + 3:25 | |
30. | Kašparová Eva | LPU7854 | OK Lokomotiva Pardubice | 41:18 | + 13:23 | |
10. | Držka Štěpán | LPU7604 | OK Lokomotiva Pardubice | 45:06 | + 7:37 | |
8. | Matoušek Jiří | STE7504 | SK SKI-OB Šternberk | 42:34 | + 3:35 | |
29. | Matoušková Jana | STE7951 | SK SKI-OB Šternberk | 39:38 | + 9:56 | |
6. | Jašek Petr | STE7601 | SK SKI-OB Šternberk | 36:28 | + 3:25 | |
38. | Marková Eva | STE7550 | SK SKI-OB Šternberk | 44:42 | + 16:47 | |
18. | Fendrych Michal | STE7607 | SK SKI-OB Šternberk | 48:47 | + 11:18 | |
31. | Kondrát Martin | PGP6501 | SK Praga | 51:02 | + 12:03 | |
15. | Kožinová Jana | PGP6651 | SK Praga | 35:32 | + 5:50 | |
21. | Janas Petr | PGP7106 | SK Praga | 41:10 | + 8:07 | |
11. | Pokorná Magdaléna | PGP7562 | SK Praga | 34:40 | + 6:45 | |
20. | Košárek Pavel | PGP7107 | SK Praga | 49:57 | + 12:28 | |
35. | Janošík Radek | VCB7402 | OB České Budějovice | 51:51 | + 12:52 | |
6. | Míková Lenka | VCB7653 | OB České Budějovice | 32:44 | + 3:02 | |
31. | Hejzlar Josef | VCB5601 | OB České Budějovice | 45:59 | + 12:56 | |
7. | Teringlová Martina | VCB7851 | OB České Budějovice | 32:37 | + 4:42 | |
24. | Teringl Radek | VCB6502 | OB České Budějovice | 50:21 | + 12:52 | |
30. | Dvořáček Petr | TBM7013 | KOS TJ Tesla Brno | 50:11 | + 11:12 | |
14. | Grycová Petra | TBM7467 | KOS TJ Tesla Brno | 35:25 | + 5:43 | |
16. | Račanský Jan | TBM7907 | KOS TJ Tesla Brno | 40:19 | + 7:16 | |
14. | Ptáčková Veronika | TBM7374 | KOS TJ Tesla Brno | 36:27 | + 8:32 | |
35. | Doušek Robert | TBM7911 | KOS TJ Tesla Brno | 56:26 | + 18:57 | |
3. | Tomanek Daniel | KSU7410 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 39:38 | + 0:39 | |
34. | Krčová Martina | KSU7272 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 42:18 | + 12:36 | |
19. | Mátl Pavel | KSU6844 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 40:36 | + 7:33 | |
37. | Rajnošek Tereza | KSU8691 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 44:33 | + 16:38 | |
30. | Šrámek Jaromír | KSU5801 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 53:43 | + 16:14 | |
9. | Prášil Aleš | SJI7415 | OK Jihlava | 42:54 | + 3:55 | |
27. | Bartáková Petra | SJI8151 | OK Jihlava | 38:57 | + 9:15 | |
40. | Novotný Jakub | SJI7700 | OK Jihlava | 52:21 | + 19:18 | |
21. | Hrstková Dana | SJI6051 | OK Jihlava | 38:08 | + 10:13 | |
22. | Prošek Michal | SJI7823 | OK Jihlava | 50:10 | + 12:41 | |
21. | Kolaja Jan | VLI8100 | Slavia Liberec orienteering | 48:08 | + 9:09 | |
26. | Kolaja Ehlerová Jana | VLI8055 | Slavia Liberec orienteering | 38:55 | + 9:13 | |
20. | Poloprutský Tomáš | VLI6205 | Slavia Liberec orienteering | 40:52 | + 7:49 | |
16. | Dvorská Marie | VLI7454 | Slavia Liberec orienteering | 36:43 | + 8:48 | |
40. | Bureš Michal | VLI7601 | Slavia Liberec orienteering | 58:17 | + 20:48 | |
20. | Vrabec Ondřej | SCP8303 | OK Sparta Praha | 48:01 | + 9:02 | |
24. | Havlínová Zuzana | SCP8150 | OK Sparta Praha | 38:23 | + 8:41 | |
32. | Boudný Jan | SCP7417 | OK Sparta Praha | 47:48 | + 14:45 | |
23. | Tesařová Anna | SCP8257 | OK Sparta Praha | 38:15 | + 10:20 | |
29. | Veljačik Pavel | SCP6200 | OK Sparta Praha | 53:32 | + 16:03 | |
5. | Dittrich Pavel | SKM7501 | KOB Směr Kroměříž | 41:15 | + 2:16 | |
21. | Dittrichová Andrea | SKM7750 | KOB Směr Kroměříž | 36:42 | + 7:00 | |
28. | Pěček Martin | SKM7301 | KOB Směr Kroměříž | 44:17 | + 11:14 | |
49. | Mičíková Lada | SKM7250 | KOB Směr Kroměříž | 48:26 | + 20:31 | |
37. | Pěček Vítězslav | SKM7104 | KOB Směr Kroměříž | 56:56 | + 19:27 | |
36. | Aschermann Jan | VSP6902 | USK Praha | 52:46 | + 13:47 | |
22. | Folprechtová Kateřina | VSP7460 | USK Praha | 37:22 | + 7:40 | |
27. | Bolehovský Pavel | VSP7103 | USK Praha | 44:01 | + 10:58 | |
22. | Gajdová Kristina | VSP7752 | USK Praha | 38:10 | + 10:15 | |
33. | Bořánek Petr | VSP7000 | USK Praha | 55:35 | + 18:06 | |
26. | Voráček Michal | OSN8000 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 49:25 | + 10:26 | |
13. | Kamenická Lenka | OSN6955 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 35:22 | + 5:40 | |
34. | Kamenický Radan | OSN6004 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 48:10 | + 15:07 | |
4. | Voráčková Lenka | OSN8555 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 30:49 | + 2:54 | |
52. | Wurzel Břetislav | OSN6005 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 64:45 | + 27:16 | |
24. | Folprecht Eduard | TUV7304 | SOK TJ Turnov | 48:37 | + 9:38 | |
48. | Linková Iva | TUV6850 | SOK TJ Turnov | 45:26 | + 15:44 | |
37. | Šritr Martin | TUV6802 | SOK TJ Turnov | 49:36 | + 16:33 | |
9. | Tomášková Radka | TUV7851 | SOK TJ Turnov | 33:07 | + 5:12 | |
31. | Kvapil Petr | TUV7402 | SOK TJ Turnov | 53:48 | + 16:19 | |
37. | Semík Luboš | KAM6201 | OK Kamenice | 53:01 | + 14:02 | |
38. | Škvorová Zuzana | KAM7350 | OK Kamenice | 43:01 | + 13:19 | |
29. | Valášek Petr | KAM6600 | OK Kamenice | 44:38 | + 11:35 | |
28. | Žemlová Eva | KAM7550 | OK Kamenice | 40:06 | + 12:11 | |
25. | Žemla Tomáš | KAM7105 | OK Kamenice | 50:45 | + 13:16 | |
28. | Siegl Roman | MFP6700 | Matfyz Praha | 49:57 | + 10:58 | |
23. | Nedbalová Jana | MFP8050 | Matfyz Praha | 37:43 | + 8:01 | |
41. | Gemperle František | MFP7102 | Matfyz Praha | 52:23 | + 19:20 | |
20. | Sieglová Dagmar | MFP7050 | Matfyz Praha | 38:02 | + 10:07 | |
41. | Pecoldová Pavlína | MFP8450 | Matfyz Praha | 59:09 | + 21:40 | |
38. | Chrást Tomáš | STH7401 | SK Studenec | 53:22 | + 14:23 | |
12. | Uvizlová Radka | STH8451 | SK Studenec | 35:04 | + 5:22 | |
42. | Puš Roman | STH7501 | SK Studenec | 52:48 | + 19:45 | |
52. | Junková Kateřina | STH7351 | SK Studenec | 53:33 | + 25:38 | |
7. | Junek Petr | STH7801 | SK Studenec | 44:05 | + 6:36 | |
2. | Pešek Ondřej | CHC8502 | K.O.B. Choceň | 39:10 | + 0:11 | |
18. | Křivdová Lenka | CHC7251 | K.O.B. Choceň | 35:44 | + 6:02 | |
60. | Grundman Martin | CHC5801 | K.O.B. Choceň | 76:03 | + 43:00 | |
41. | Nimshausová Hana | CHC8151 | K.O.B. Choceň | 45:14 | + 17:19 | |
14. | Pátek Michal | CHC8603 | K.O.B. Choceň | 46:16 | + 8:47 | |
17. | Kopecký David | UOL7800 | SOB Olomouc | 46:02 | + 7:03 | |
47. | Kubíčková Eva | UOL7752 | SOB Olomouc | 45:14 | + 15:32 | |
36. | Horčička Petr | UOL7007 | SOB Olomouc | 48:52 | + 15:49 | |
29. | Jílková Hana | UOL8050 | SOB Olomouc | 40:50 | + 12:55 | |
46. | Paulíček Michal | UOL7701 | SOB Olomouc | 61:41 | + 24:12 | |
44. | Beránek Petr | BOR6701 | OK Jiskra Nový Bor | 55:38 | + 16:39 | |
30. | Tučková Monika | BOR7650 | OK Jiskra Nový Bor | 40:31 | + 10:49 | |
25. | Ledecký Vladimír | BOR8402 | OK Jiskra Nový Bor | 43:49 | + 10:46 | |
27. | Patková Kateřina | BOR7853 | OK Jiskra Nový Bor | 39:57 | + 12:02 | |
51. | Patka Miroslav | BOR7715 | OK Jiskra Nový Bor | 64:32 | + 27:03 | |
25. | Porubský Július | TBM7302 | KOS TJ Tesla Brno | 49:16 | + 10:17 | |
52. | Hlaváčová Šárka | TBM7258 | KOS TJ Tesla Brno | 48:50 | + 19:08 | |
17. | Ptáček Ondřej | TBM7120 | KOS TJ Tesla Brno | 40:26 | + 7:23 | |
31. | Fuchsová Marcela | TBM7260 | KOS TJ Tesla Brno | 42:19 | + 14:24 | |
50. | Sedlář Petr | TBM7319 | KOS TJ Tesla Brno | 64:20 | + 26:51 | |
59. | Komárek Arnošt | SJH7702 | SOS Jindřichův Hradec | 61:30 | + 22:31 | |
42. | Potužníková Eva | SJH7652 | SOS Jindřichův Hradec | 43:55 | + 14:13 | |
26. | Blažek Petr | SJH7402 | SOS Jindřichův Hradec | 43:52 | + 10:49 | |
50. | Gregorová Lenka | SJH7853 | SOS Jindřichův Hradec | 49:23 | + 21:28 | |
19. | Parkan Jiří | SJH6801 | SOS Jindřichův Hradec | 49:46 | + 12:17 | |
40. | Vítek Pavel | CHT7501 | OOB SK Chrast | 53:29 | + 14:30 | |
35. | Zoulíková Iveta | CHT8052 | OOB SK Chrast | 42:30 | + 12:48 | |
47. | Vacek František | CHT7001 | OOB SK Chrast | 54:41 | + 21:38 | |
46. | Vacková Petra | CHT7852 | OOB SK Chrast | 47:45 | + 19:50 | |
21. | Klvaňa Milan | CHT7500 | OOB SK Chrast | 50:04 | + 12:35 | |
22. | Etrych Tomáš | DOR7300 | OK Dobříš | 48:15 | + 9:16 | |
59. | Nová Jana | DOR7150 | OK Dobříš | 53:37 | + 23:55 | |
46. | Chmelík Petr | DOR8100 | OK Dobříš | 54:33 | + 21:30 | |
13. | Petriláková Petra | DOR7656 | OK Dobříš | 35:41 | + 7:46 | |
35. | Janda Pavel | DOR7600 | OK Dobříš | 56:26 | + 18:57 | |
34. | Belej Jiří | LPU7421 | OK Lokomotiva Pardubice | 51:48 | + 12:49 | |
43. | Stryková Kateřina | LPU7855 | OK Lokomotiva Pardubice | 44:24 | + 14:42 | |
49. | Pipek Kamil | LPU7310 | OK Lokomotiva Pardubice | 54:45 | + 21:42 | |
36. | Krpatová Zuzana | LPU7558 | OK Lokomotiva Pardubice | 44:25 | + 16:30 | |
28. | Kárník Jan | LPU7811 | OK Lokomotiva Pardubice | 53:15 | + 15:46 | |
45. | Vintr Radek | TZL7701 | SKOB Zlín | 55:49 | + 16:50 | |
31. | Kundratová Jana | TZL7350 | SKOB Zlín | 40:55 | + 11:13 | |
43. | Svoboda Petr | TZL7937 | SKOB Zlín | 53:03 | + 20:00 | |
35. | Podmolíková Dagmar | TZL7155 | SKOB Zlín | 44:14 | + 16:19 | |
34. | Pavlas Radek | TZL8503 | SKOB Zlín | 55:40 | + 18:11 | |
39. | Kabát Jan | PGP6901 | SK Praga | 53:27 | + 14:28 | |
37. | Janovská Petra | PGP7355 | SK Praga | 42:49 | + 13:07 | |
18. | Sysel Ondřej | PGP8302 | SK Praga | 40:28 | + 7:25 | |
45. | Zelená Markéta | PGP5850 | SK Praga | 47:02 | + 19:07 | |
55. | Pasničenko Viktor | PGP6004 | SK Praga | 67:32 | + 30:03 | |
57. | Slovák Miroslav | SHK7704 | OK Slavia Hradec Králové | 60:38 | + 21:39 | |
46. | Kroniková Jana | SHK7350 | OK Slavia Hradec Králové | 45:03 | + 15:21 | |
44. | Čečka Jiří | SHK7600 | OK Slavia Hradec Králové | 54:13 | + 21:10 | |
15. | Suchá Eva | SHK7851 | OK Slavia Hradec Králové | 36:38 | + 8:43 | |
32. | Svoboda Ondřej | SHK7605 | OK Slavia Hradec Králové | 55:19 | + 17:50 | |
29. | Šemelík Petr | DKL6901 | KOB Kladno | 50:03 | + 11:04 | |
53. | Lohová Monika | DKL8052 | KOB Kladno | 48:55 | + 19:13 | |
38. | Vinš Pavel | DKL6900 | KOB Kladno | 50:20 | + 17:17 | |
57. | Postolková Monika | DKL7053 | KOB Kladno | 59:33 | + 31:38 | |
23. | Pilát Miroslav | DKL7900 | KOB Kladno | 50:13 | + 12:44 | |
48. | Křivda Ivan | CHC6701 | K.O.B. Choceň | 57:08 | + 18:09 | |
25. | Chaloupková Lenka | CHC6951 | K.O.B. Choceň | 38:37 | + 8:55 | |
22. | Švadlena Pavel | CHC7502 | K.O.B. Choceň | 41:17 | + 8:14 | |
59. | Semrádová Jitka | CHC6651 | K.O.B. Choceň | 63:16 | + 35:21 | |
44. | Šimek Jiří | CHC7901 | K.O.B. Choceň | 59:59 | + 22:30 | |
43. | Matyáš Libor | CHA7603 | OK Chrastava | 55:30 | + 16:31 | |
50. | Lipenská Eva | CHA7951 | OK Chrastava | 46:52 | + 17:10 | |
48. | Matyášová Jana | CHA7652 | OK Chrastava | 54:44 | + 21:41 | |
34. | Březinová Michaela | CHA7751 | OK Chrastava | 43:50 | + 15:55 | |
43. | Březina Jan | CHA7604 | OK Chrastava | 59:38 | + 22:09 | |
53. | Maroušek Jan | Oddíl OB Kotlářka | 59:37 | + 20:38 | ||
49. | Škáchová Petra | Oddíl OB Kotlářka | 46:29 | + 16:47 | ||
39. | Kalousek Jiří | Oddíl OB Kotlářka | 51:33 | + 18:30 | ||
43. | Vítečková Kateřina | Oddíl OB Kotlářka | 45:34 | + 17:39 | ||
42. | Víteček Jan | Oddíl OB Kotlářka | 59:14 | + 21:45 | ||
55. | Kotyk Pavel | LTU7901 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 60:07 | + 21:08 | |
51. | Licková Dana | LTU7350 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 47:40 | + 17:58 | |
45. | Kvášovský Jakub | LTU7802 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 54:31 | + 21:28 | |
19. | Stodůlková Lenka | LTU6752 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 37:27 | + 9:32 | |
47. | Škoda Jáchym | LTU8700 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 62:51 | + 25:22 | |
23. | Přikryl Petr | PBM6708 | TJ Spartak 1. brněnská | 48:25 | + 9:26 | |
55. | Bukovacová Alena | PBM7454 | TJ Spartak 1. brněnská | 49:42 | + 20:00 | |
58. | Trš Lubomír | PBM7302 | TJ Spartak 1. brněnská | 69:21 | + 36:18 | |
44. | Vítková Barbora | PBM7952 | TJ Spartak 1. brněnská | 46:42 | + 18:47 | |
26. | Zřídkaveselý Libor | PBM7207 | TJ Spartak 1. brněnská | 51:05 | + 13:36 | |
32. | Neškudla Jan | KAM8000 | OK Kamenice | 51:28 | + 12:29 | |
40. | Mišeková Martina | KAM7851 | OK Kamenice | 43:34 | + 13:52 | |
30. | Jedlička Adam | KAM7700 | OK Kamenice | 45:24 | + 12:21 | |
51. | Rejšková Alena | KAM7750 | OK Kamenice | 53:13 | + 25:18 | |
61. | Zavadil Pavel | KAM6401 | OK Kamenice | 71:57 | + 34:28 | |
60. | Pavlovec Petr | BOR6303 | OK Jiskra Nový Bor | 62:52 | + 23:53 | |
28. | Waldhauserová Irena | BOR7459 | OK Jiskra Nový Bor | 39:04 | + 9:22 | |
50. | Průcha Miloslav | BOR5800 | OK Jiskra Nový Bor | 55:13 | + 22:10 | |
39. | Špeldová Magdaléna | BOR7551 | OK Jiskra Nový Bor | 44:46 | + 16:51 | |
57. | Waldhauser Martin | BOR7106 | OK Jiskra Nový Bor | 68:28 | + 30:59 | |
46. | Würz Martin | LTP6303 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 56:51 | + 17:52 | |
44. | Riby Kateřina | LTP7252 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 44:39 | + 14:57 | |
53. | Bruner Luboš | LTP6501 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 56:58 | + 23:55 | |
32. | Johnová Lenka | LTP7352 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 42:35 | + 14:40 | |
64. | Pavel Petr | LTP6806 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 74:39 | + 37:10 | |
62. | Zurynek Jan | EKP7003 | VŠTJ Ekonom Praha | 65:24 | + 26:25 | |
7. | Ondráčková Veronika | EKP7850 | VŠTJ Ekonom Praha | 32:54 | + 3:12 | |
55. | Fanta Miroslav | EKP5800 | VŠTJ Ekonom Praha | 60:25 | + 27:22 | |
61. | Blahová Markéta | EKP6951 | VŠTJ Ekonom Praha | 67:28 | + 39:33 | |
53. | Kořistka Libor | EKP6300 | VŠTJ Ekonom Praha | 66:02 | + 28:33 | |
49. | Kamenický Jan | TAP7900 | KOB Tretra Praha | 57:21 | + 18:22 | |
57. | Sotonová Jitka | TAP7950 | KOB Tretra Praha | 52:06 | + 22:24 | |
65. | Šomvársky Ján | TAP5500 | KOB Tretra Praha | 87:46 | + 54:43 | |
47. | Hlaváčková Klára | TAP7756 | KOB Tretra Praha | 47:56 | + 20:01 | |
27. | Protiva Tomáš | TAP8400 | KOB Tretra Praha | 51:41 | + 14:12 | |
50. | Novák Tomáš | VRL7902 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 57:45 | + 18:46 | |
45. | Štreglová Andrea | VRL7552 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 44:43 | + 15:01 | |
57. | Schmidtová Jana | VRL7553 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 65:25 | + 32:22 | |
56. | Nová Martina | VRL7656 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 57:46 | + 29:51 | |
62. | Cupák Jiří | VRL7201 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 72:37 | + 35:08 | |
56. | Svoboda Jiří | Oddíl OB Kotlářka | 60:24 | + 21:25 | ||
63. | Klašková Kateřina | Oddíl OB Kotlářka | 57:11 | + 27:29 | ||
51. | Vondráček Martin | Oddíl OB Kotlářka | 55:44 | + 22:41 | ||
55. | Vondráčková Markéta | Oddíl OB Kotlářka | 57:23 | + 29:28 | ||
58. | Collis Mark | Oddíl OB Kotlářka | 68:51 | + 31:22 | ||
58. | Mrkvička Jiří | TJN7101 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 60:44 | + 21:45 | |
64. | Dejnožková Blanka | TJN7651 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 58:59 | + 29:17 | |
52. | Štembera Jan | TJN7513 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 56:13 | + 23:10 | |
54. | Lesáková Věra | TJN7152 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 55:11 | + 27:16 | |
59. | Novotný Dušan | TJN7002 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 69:04 | + 31:35 | |
52. | Štábl Roman | KSU7501 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 58:37 | + 19:38 | |
36. | Tomanková Martina | KSU7552 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 42:45 | + 13:03 | |
56. | Květoň Vladimír | KSU6800 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 60:38 | + 27:35 | |
53. | Reichlová Jiřina | KSU7499 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 54:25 | + 26:30 | |
66. | Pavelka Martin | KSU7503 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 83:49 | + 46:20 | |
54. | Havel Leoš | VRL6401 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 59:44 | + 20:45 | |
41. | Vrbatová Petra | VRL8552 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 43:40 | + 13:58 | |
64. | Čivrný Pavel | VRL7355 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 78:28 | + 45:25 | |
40. | Čivrná Karolína | VRL6306 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 44:49 | + 16:54 | |
63. | Hanuš Vladimír | VRL7508 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 74:34 | + 37:05 | |
41. | Čihák Petr | HOR6900 | TJ Jiskra Hořice | 54:05 | + 15:06 | |
54. | Čiháková Olga | HOR7651 | TJ Jiskra Hořice | 49:41 | + 19:59 | |
61. | Loukota Josef | HOR7100 | TJ Jiskra Hořice | 76:36 | + 43:33 | |
58. | Vaňurová Marcela | HOR6850 | TJ Jiskra Hořice | 61:38 | + 33:43 | |
48. | Jindra Vladimír | HOR7500 | TJ Jiskra Hořice | 62:57 | + 25:28 | |
63. | Komenda Kamil | PBM7201 | TJ Spartak 1. brněnská | 68:19 | + 29:20 | |
56. | Tršová Daniela | PBM7375 | TJ Spartak 1. brněnská | 50:05 | + 20:23 | |
63. | Šafek Jiří | PBM7606 | TJ Spartak 1. brněnská | 78:09 | + 45:06 | |
33. | Sladká Magdalena | PBM8450 | TJ Spartak 1. brněnská | 43:12 | + 15:17 | |
54. | Pátek Richard | PBM7609 | TJ Spartak 1. brněnská | 67:29 | + 30:00 | |
51. | Sláma Lumír | LCE8103 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 58:35 | + 19:36 | |
58. | Slámová Alena | LCE8253 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 52:53 | + 23:11 | |
23. | Vavrys Petr | LCE6413 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 42:06 | + 9:03 | |
62. | Hrbáčková Karla | LCE8152 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 72:38 | + 44:43 | |
65. | Hrbáček Tomáš | LCE7702 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 81:06 | + 43:37 | |
65. | Koutný Pavel | Oddíl OS SK Prostějov | 84:33 | + 45:34 | ||
62. | Vidmuchová Martina | Oddíl OS SK Prostějov | 56:28 | + 26:46 | ||
54. | Pinkava Roman | Oddíl OS SK Prostějov | 58:16 | + 25:13 | ||
48. | Švestková Hana | Oddíl OS SK Prostějov | 48:19 | + 20:24 | ||
45. | Hodač Karel | Oddíl OS SK Prostějov | 61:27 | + 23:58 | ||
64. | Toman Ondřej | LBM7517 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 68:24 | + 29:25 | |
60. | Tomanová Veronika | LBM7751 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 55:44 | + 26:02 | |
62. | Štěpánek Jiří | LBM5401 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 77:51 | + 44:48 | |
26. | Korpasová Ivana | LBM7362 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 39:27 | + 11:32 | |
56. | Korpas Jaroslav | LBM6113 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 67:40 | + 30:11 | |
61. | Beneš Marek | MLA7601 | MLOK Mariánské Lázně | 63:35 | + 24:36 | |
65. | Bartošová Jana | MLA7051 | MLOK Mariánské Lázně | 63:18 | + 33:36 | |
35. | Bartoš Luděk | MLA6701 | MLOK Mariánské Lázně | 48:25 | + 15:22 | |
63. | Placková Veronika | MLA8250 | MLOK Mariánské Lázně | 77:04 | + 49:09 | |
39. | Placek Petr | MLA8000 | MLOK Mariánské Lázně | 58:15 | + 20:46 | |
66. | Dobyáš Petr | KAM7802 | OK Kamenice | 97:57 | + 58:58 | |
61. | Dobyášová Zuzana | KAM8052 | OK Kamenice | 55:52 | + 26:10 | |
59. | Mack Tomáš | KAM6601 | OK Kamenice | 75:32 | + 42:29 | |
64. | Pokorná Kamila | KAM7452 | OK Kamenice | 93:09 | + 65:14 | |
60. | Straka Daniel | KAM6602 | OK Kamenice | 71:37 | + 34:08 | |
11. | Hladký Viktor | VAM8201 | OB Vamberk | 43:49 | + 4:50 | |
9. | Vandasová Markéta | VAM7250 | OB Vamberk | 34:28 | + 4:46 | |
Vandas Luděk | VAM6601 | OB Vamberk | DISK | |||
24. | Smutná Jana | VAM6251 | OB Vamberk | 38:32 | + 10:37 | |
13. | Netopil Libor | VAM7401 | OB Vamberk | 46:13 | + 8:44 | |
4. | Palát Petr | ABM7415 | KOB ALFA Brno | 40:39 | + 1:40 | |
32. | Radová Martina | ABM7451 | KOB ALFA Brno | 41:01 | + 11:19 | |
2. | Kurečka Robert | ABM7210 | KOB ALFA Brno | 34:06 | + 1:03 | |
Mulíčková Eva | ABM7469 | KOB ALFA Brno | DISK | |||
38. | Mulíček Ondřej | ABM7405 | KOB ALFA Brno | 58:10 | + 20:41 | |
33. | Kyncl Tomáš | ZBM7201 | SK Brno Žabovřesky | 51:31 | + 12:32 | |
39. | Firešová Andrea | ZBM7353 | SK Brno Žabovřesky | 43:26 | + 13:44 | |
14. | Rotek Pavel | ZBM7704 | SK Brno Žabovřesky | 38:50 | + 5:47 | |
Finstrlová Alena | ZBM7550 | SK Brno Žabovřesky | DISK | |||
17. | Finstrle Luděk | ZBM7902 | SK Brno Žabovřesky | 48:40 | + 11:11 | |
42. | Ošmera Jakub | SKM7800 | KOB Směr Kroměříž | 55:25 | + 16:26 | |
Pěčková Monika | SKM7350 | KOB Směr Kroměříž | DISK | |||
33. | Vlček Roman | SKM7000 | KOB Směr Kroměříž | 48:02 | + 14:59 | |
60. | Blank Radka | SKM7351 | KOB Směr Kroměříž | 66:43 | + 38:48 | |
49. | Rytíř Michal | SKM7325 | KOB Směr Kroměříž | 63:15 | + 25:46 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
2. | Vandas Daniel | PHK9805 | OK 99 Hradec Králové | 42:03 | + 2:35 | |
9. | Šímová Jana | PHK8569 | OK 99 Hradec Králové | 36:50 | + 3:24 | |
2. | Petržela Jan | PHK9200 | OK 99 Hradec Králové | 50:40 | + 0:21 | |
3. | Chaloupská Barbora | PHK9951 | OK 99 Hradec Králové | 35:48 | + 1:24 | |
1. | Kubát Pavel | PHK9101 | OK 99 Hradec Králové | 30:24 | ||
7. | Kosová Denisa | PHK9150 | OK 99 Hradec Králové | 45:06 | + 4:43 | |
4. | Chaloupský Jakub | PHK0302 | OK 99 Hradec Králové | 43:25 | + 3:21 | |
8. | Chloupek Adam | LCE9300 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 45:47 | + 6:19 | |
1. | Jirčáková Martina | LCE8951 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 33:26 | ||
7. | Sýkora Vojtěch | LCE9801 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 53:18 | + 2:59 | |
4. | Dittrichová Michaela | LCE0250 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 36:10 | + 1:46 | |
8. | Vavrys Johan | LCE9302 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 34:10 | + 3:46 | |
2. | Horčičková Vendula | LCE9353 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 42:40 | + 2:17 | |
1. | Hubáček Jonáš | LCE9501 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 40:04 | ||
5. | Hirš Otakar | ZBM9801 | SK Brno Žabovřesky | 44:43 | + 5:15 | |
7. | Odehnalová Tereza | ZBM9757 | SK Brno Žabovřesky | 36:48 | + 3:22 | |
5. | Minář Marek | ZBM9444 | SK Brno Žabovřesky | 52:08 | + 1:49 | |
2. | Finstrlová Adéla | ZBM9153 | SK Brno Žabovřesky | 35:39 | + 1:15 | |
2. | Hlaváč Ondřej | ZBM9901 | SK Brno Žabovřesky | 30:25 | + 0:01 | |
6. | Šimková Johanka | ZBM9350 | SK Brno Žabovřesky | 44:40 | + 4:17 | |
3. | Nykodým Miloš | ZBM9005 | SK Brno Žabovřesky | 42:13 | + 2:09 | |
16. | Procházka David | LPU9113 | OK Lokomotiva Pardubice | 47:14 | + 7:46 | |
2. | Lučanová Marta | LPU7957 | OK Lokomotiva Pardubice | 34:33 | + 1:07 | |
3. | Kubelka Tomáš | LPU9307 | OK Lokomotiva Pardubice | 51:46 | + 1:27 | |
7. | Nováková Tereza | LPU9757 | OK Lokomotiva Pardubice | 37:58 | + 3:34 | |
4. | Nožka Radek | LPU9005 | OK Lokomotiva Pardubice | 31:09 | + 0:45 | |
11. | Peterová Jana | LPU0057 | OK Lokomotiva Pardubice | 47:00 | + 6:37 | |
2. | Roudný Martin | LPU0002 | OK Lokomotiva Pardubice | 42:11 | + 2:07 | |
17. | Šafka Sebastian | KAM0101 | OK Kamenice | 47:26 | + 7:58 | |
12. | Čechová Tereza | KAM9852 | OK Kamenice | 37:38 | + 4:12 | |
4. | Glonek Jakub | KAM9602 | OK Kamenice | 52:02 | + 1:43 | |
5. | Hájková Eliška | KAM9851 | OK Kamenice | 37:07 | + 2:43 | |
3. | Škvor Ota | KAM9900 | OK Kamenice | 30:26 | + 0:02 | |
12. | Semíková Lucie | KAM0250 | OK Kamenice | 47:01 | + 6:38 | |
6. | Gajda Jan | KAM0105 | OK Kamenice | 44:36 | + 4:32 | |
14. | Bořil Jan | TBM9700 | KOS TJ Tesla Brno | 47:07 | + 7:39 | |
19. | Opálková Martina | TBM0056 | KOS TJ Tesla Brno | 39:22 | + 5:56 | |
8. | Kozák Osvald | TBM8201 | KOS TJ Tesla Brno | 54:18 | + 3:59 | |
9. | Hlavová Hana | TBM8888 | KOS TJ Tesla Brno | 38:45 | + 4:21 | |
5. | Chromý Adam | TBM8841 | KOS TJ Tesla Brno | 33:00 | + 2:36 | |
4. | Kozáková Zdenka | TBM7952 | KOS TJ Tesla Brno | 43:13 | + 2:50 | |
7. | Horvát Petr | TBM9437 | KOS TJ Tesla Brno | 45:06 | + 5:02 | |
13. | Wolf Daniel | TUR9100 | OOB TJ Turnov | 46:39 | + 7:11 | |
3. | Matějková Barbora | TUR0156 | OOB TJ Turnov | 35:00 | + 1:34 | |
19. | Hradec Pavel | TUR8801 | OOB TJ Turnov | 58:57 | + 8:38 | |
1. | Sokolářová Šárka | TUR9999 | OOB TJ Turnov | 34:24 | ||
18. | Wolf Filip | TUR9701 | OOB TJ Turnov | 36:07 | + 5:43 | |
3. | Pekařová Jana | TUR0252 | OOB TJ Turnov | 42:45 | + 2:22 | |
17. | Hájek Kryštof | TUR0212 | OOB TJ Turnov | 49:16 | + 9:12 | |
19. | Melecký Martin | SSU9001 | SK Severka Šumperk | 48:12 | + 8:44 | |
47. | Šašinková Lucie | SSU9150 | SK Severka Šumperk | 51:15 | + 17:49 | |
1. | Král Vojtěch | SSU8841 | SK Severka Šumperk | 50:19 | ||
8. | Marková Ema | SSU0252 | SK Severka Šumperk | 38:13 | + 3:49 | |
11. | Schuster Marek | SSU9303 | SK Severka Šumperk | 34:28 | + 4:04 | |
1. | Janošíková Tereza | SSU9953 | SK Severka Šumperk | 40:23 | ||
10. | Poklop Martin | SSU8802 | SK Severka Šumperk | 46:15 | + 6:11 | |
15. | Volák Ondřej | LPU0010 | OK Lokomotiva Pardubice | 47:11 | + 7:43 | |
11. | Udržalová Pavla | LPU8552 | OK Lokomotiva Pardubice | 37:35 | + 4:09 | |
17. | Udržal Tomáš | LPU8002 | OK Lokomotiva Pardubice | 58:52 | + 8:33 | |
6. | Zvěřinová Martina | LPU8357 | OK Lokomotiva Pardubice | 37:52 | + 3:28 | |
6. | Hovorka Lukáš | LPU9001 | OK Lokomotiva Pardubice | 33:03 | + 2:39 | |
13. | Šístková Iveta | LPU8654 | OK Lokomotiva Pardubice | 47:22 | + 6:59 | |
15. | Mareček Šimon | LPU0222 | OK Lokomotiva Pardubice | 48:58 | + 8:54 | |
12. | Mareš Albert | Oddíl OB Kotlářka | 46:19 | + 6:51 | ||
6. | Pospíšilová Marie | Oddíl OB Kotlářka | 36:38 | + 3:12 | ||
12. | Polášek Jan Ferdinand | Oddíl OB Kotlářka | 57:05 | + 6:46 | ||
13. | Smutná Anna Marie | Oddíl OB Kotlářka | 40:49 | + 6:25 | ||
7. | Malačka Milan | Oddíl OB Kotlářka | 33:53 | + 3:29 | ||
30. | Bochenková Martina | Oddíl OB Kotlářka | 56:07 | + 15:44 | ||
5. | Illner Vojtěch | Oddíl OB Kotlářka | 44:16 | + 4:12 | ||
3. | Coufal Jáchym | ZBM0200 | SK Brno Žabovřesky | 44:35 | + 5:07 | |
14. | Hiklová Natalia | ZBM8350 | SK Brno Žabovřesky | 38:28 | + 5:02 | |
15. | Mokrý Stanislav | ZBM9202 | SK Brno Žabovřesky | 57:32 | + 7:13 | |
18. | Firešová Markéta | ZBM9951 | SK Brno Žabovřesky | 43:01 | + 8:37 | |
15. | Urbánek Adam | ZBM0302 | SK Brno Žabovřesky | 35:11 | + 4:47 | |
18. | Hiršová Gabriela | ZBM9651 | SK Brno Žabovřesky | 49:54 | + 9:31 | |
13. | Jonáš Adam | ZBM0102 | SK Brno Žabovřesky | 47:44 | + 7:40 | |
23. | Thoř Tomáš | TUR9904 | OOB TJ Turnov | 49:16 | + 9:48 | |
17. | Martanová Elin | TUR0253 | OOB TJ Turnov | 38:42 | + 5:16 | |
10. | Dlabaja Tomas | TUR8303 | OOB TJ Turnov | 55:27 | + 5:08 | |
11. | Vejražková Rozárka | TUR0151 | OOB TJ Turnov | 39:44 | + 5:20 | |
10. | Schulhof Jan | TUR8900 | OOB TJ Turnov | 34:14 | + 3:50 | |
16. | Poloprutská Markéta | TUR9252 | OOB TJ Turnov | 48:48 | + 8:25 | |
21. | Luštický Martin | TUR8700 | OOB TJ Turnov | 50:34 | + 10:30 | |
6. | Čech Vít | AOP0302 | Orientační Běh Opava | 45:17 | + 5:49 | |
32. | Pachmannová Bára | AOP0351 | Orientační Běh Opava | 44:32 | + 11:06 | |
31. | Kostka Jiří | AOP0201 | Orientační Běh Opava | 63:08 | + 12:49 | |
24. | König Lucie | AOP8851 | Orientační Běh Opava | 44:59 | + 10:35 | |
9. | Hadač Filip | AOP9301 | Orientační Běh Opava | 34:11 | + 3:47 | |
14. | Holasová Barbora | AOP0651 | Orientační Běh Opava | 47:23 | + 7:00 | |
9. | Valík Adam | AOP0301 | Orientační Běh Opava | 46:04 | + 6:00 | |
32. | Palas Jan | SJC8507 | Sportcentrum Jičín | 52:02 | + 12:34 | |
24. | Klacková Štěpánka | SJC0253 | Sportcentrum Jičín | 41:30 | + 8:04 | |
13. | Mrázek Jan | SJC8102 | Sportcentrum Jičín | 57:19 | + 7:00 | |
23. | Benešová Lucie | SJC8951 | Sportcentrum Jičín | 44:07 | + 9:43 | |
12. | Kazda Ondřej | SJC8202 | Sportcentrum Jičín | 34:31 | + 4:07 | |
17. | Zlámalová Nikola | SJC9951 | Sportcentrum Jičín | 48:59 | + 8:36 | |
12. | Uhlík Michal | SJC8007 | Sportcentrum Jičín | 47:27 | + 7:23 | |
11. | Macek Ondřej | LPU0209 | OK Lokomotiva Pardubice | 46:18 | + 6:50 | |
14. | Koberová Kateřina | LPU0352 | OK Lokomotiva Pardubice | 38:28 | + 5:02 | |
22. | Zvěřina Petr | LPU8208 | OK Lokomotiva Pardubice | 59:27 | + 9:08 | |
25. | Fiala Petra | LPU9659 | OK Lokomotiva Pardubice | 45:23 | + 10:59 | |
22. | Pipek Ondřej | LPU0203 | OK Lokomotiva Pardubice | 37:17 | + 6:53 | |
24. | Fejfarová Tereza | LPU0360 | OK Lokomotiva Pardubice | 52:29 | + 12:06 | |
14. | Grundmann Jan | LPU9410 | OK Lokomotiva Pardubice | 47:58 | + 7:54 | |
7. | Horčička Vít | TBM9919 | KOS TJ Tesla Brno | 45:19 | + 5:51 | |
12. | Bořilová Klára | TBM8964 | KOS TJ Tesla Brno | 37:38 | + 4:12 | |
34. | Knor Martin | TBM0207 | KOS TJ Tesla Brno | 63:31 | + 13:12 | |
22. | Korpasová Tereza | TBM9898 | KOS TJ Tesla Brno | 44:04 | + 9:40 | |
19. | Bořil Tomáš | TBM8833 | KOS TJ Tesla Brno | 36:32 | + 6:08 | |
21. | Weissová Ľuboslava | TBM0252 | KOS TJ Tesla Brno | 51:23 | + 11:00 | |
20. | Nechanický Jan | TBM0200 | KOS TJ Tesla Brno | 50:06 | + 10:02 | |
30. | Mudrák Štěpán | LCE9601 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 51:58 | + 12:30 | |
5. | Valentová Eva | LCE8966 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 36:25 | + 2:59 | |
16. | Roháč Martin | LCE0308 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 58:46 | + 8:27 | |
12. | Bednaříková Sára | LCE0252 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 40:47 | + 6:23 | |
13. | Sláma Šimon | LCE0502 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 34:57 | + 4:33 | |
34. | Sklenářová Radka | LCE9250 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 56:53 | + 16:30 | |
22. | Klusáček Matěj | LCE8903 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 51:12 | + 11:08 | |
35. | Gebrt Jan | SHK9801 | OK Slavia Hradec Králové | 52:30 | + 13:02 | |
10. | Kettner Karolína | SHK9251 | OK Slavia Hradec Králové | 37:15 | + 3:49 | |
26. | Šmehlík Eduard | SHK8702 | OK Slavia Hradec Králové | 60:11 | + 9:52 | |
10. | Chmelařová Michaela | SHK9151 | OK Slavia Hradec Králové | 39:25 | + 5:01 | |
39. | Tichý Radomír | SHK0000 | OK Slavia Hradec Králové | 43:02 | + 12:38 | |
9. | Holečková Petra | SHK0250 | OK Slavia Hradec Králové | 46:37 | + 6:14 | |
31. | Netuka Vojtěch | SHK9701 | OK Slavia Hradec Králové | 53:20 | + 13:16 | |
20. | Kettner Vojtěch | KAM9601 | OK Kamenice | 48:19 | + 8:51 | |
34. | Aschermannová Karolína | KAM0051 | OK Kamenice | 45:09 | + 11:43 | |
17. | Rusý Tomáš | KAM9301 | OK Kamenice | 58:52 | + 8:33 | |
30. | Zimmerová Kateřina | KAM9850 | OK Kamenice | 48:44 | + 14:20 | |
24. | Škvor Adam | KAM0202 | OK Kamenice | 37:46 | + 7:22 | |
10. | Landovská Petra | KAM9354 | OK Kamenice | 46:45 | + 6:22 | |
11. | Kettner Lukáš | KAM9403 | OK Kamenice | 47:20 | + 7:16 | |
36. | Mikel David | TZL9703 | SKOB Zlín | 52:59 | + 13:31 | |
20. | Jeřábková Jitka | TZL9453 | SKOB Zlín | 40:05 | + 6:39 | |
30. | Kašpar Michal | TZL9308 | SKOB Zlín | 62:54 | + 12:35 | |
20. | Chovancová Zuzana | TZL9754 | SKOB Zlín | 43:58 | + 9:34 | |
16. | Kolárik Tomáš | TZL9302 | SKOB Zlín | 35:44 | + 5:20 | |
25. | Kavánková Iva | TZL9753 | SKOB Zlín | 52:59 | + 12:36 | |
17. | Zbranek Roman | TZL8808 | SKOB Zlín | 49:16 | + 9:12 | |
28. | Flašar an | PGP8610 | SK Praga | 51:45 | + 12:17 | |
28. | Kožinová Anna | PGP9350 | SK Praga | 43:44 | + 10:18 | |
24. | Jonáš Martin | PGP9606 | SK Praga | 59:46 | + 9:27 | |
16. | Kožinová Zuzana | PGP9650 | SK Praga | 42:36 | + 8:12 | |
17. | Veselý Jakub | PGP9503 | SK Praga | 35:48 | + 5:24 | |
15. | Matějů Martina | PGP8556 | SK Praga | 48:06 | + 7:43 | |
37. | Kožina Štěpán | PGP0300 | SK Praga | 57:08 | + 17:04 | |
22. | Měšťan Ondřej | TAP0100 | KOB Tretra Praha | 48:49 | + 9:21 | |
7. | Smolková Barbora | TAP0356 | KOB Tretra Praha | 36:48 | + 3:22 | |
20. | Melišík Martin | TAP0200 | KOB Tretra Praha | 59:09 | + 8:50 | |
40. | Hošková Tereza | TAP8971 | KOB Tretra Praha | 51:10 | + 16:46 | |
30. | Hošek Radim | TAP8737 | KOB Tretra Praha | 39:20 | + 8:56 | |
8. | Šimůnková Gabriela | TAP9755 | KOB Tretra Praha | 46:33 | + 6:10 | |
44. | Vlášek Jakub | TAP9702 | KOB Tretra Praha | 59:36 | + 19:32 | |
1. | Křivda Tomáš | CHC9901 | K.O.B. Choceň | 39:28 | ||
18. | Semrádová Jana | CHC9951 | K.O.B. Choceň | 38:49 | + 5:23 | |
29. | Křivda Martin | CHC9501 | K.O.B. Choceň | 61:57 | + 11:38 | |
35. | Mimrová Kateřina | CHC0658 | K.O.B. Choceň | 49:58 | + 15:34 | |
20. | Sháněl Jan | CHC9402 | K.O.B. Choceň | 36:48 | + 6:24 | |
42. | Chaloupková Veronika | CHC9852 | K.O.B. Choceň | 62:36 | + 22:13 | |
33. | Švadlena Michal | CHC0101 | K.O.B. Choceň | 54:33 | + 14:29 | |
26. | Goldschmidt Tobiáš | TBM0005 | KOS TJ Tesla Brno | 51:07 | + 11:39 | |
21. | Korpasová Lucie | TBM0151 | KOS TJ Tesla Brno | 40:42 | + 7:16 | |
33. | Kligl Radim | TBM0103 | KOS TJ Tesla Brno | 63:12 | + 12:53 | |
15. | Grycová Kateřina | TBM0058 | KOS TJ Tesla Brno | 42:12 | + 7:48 | |
26. | Zimmermann Jakub | TBM8911 | KOS TJ Tesla Brno | 38:11 | + 7:47 | |
28. | Hlaváčová Anežka | TBM0199 | KOS TJ Tesla Brno | 54:44 | + 14:21 | |
32. | Gryc Vojtěch | TBM0106 | KOS TJ Tesla Brno | 54:27 | + 14:23 | |
38. | Škoda Jakub | DOK8800 | OK Doksy | 53:10 | + 13:42 | |
45. | Dolejší Kateřina | DOK0156 | OK Doksy | 48:16 | + 14:50 | |
14. | Fürst Matouš | DOK9602 | OK Doksy | 57:26 | + 7:07 | |
42. | Riby Rose | DOK0052 | OK Doksy | 52:42 | + 18:18 | |
21. | Koštejn Vít | DOK9800 | OK Doksy | 36:54 | + 6:30 | |
27. | Pavlíková Markéta | DOK0053 | OK Doksy | 54:34 | + 14:11 | |
19. | Bílý Jakub | DOK0104 | OK Doksy | 49:40 | + 9:36 | |
31. | Klement David | Oddíl OB Kotlářka | 52:00 | + 12:32 | ||
43. | Rambová Kamila | Oddíl OB Kotlářka | 47:26 | + 14:00 | ||
41. | Fröhlich Martin | Oddíl OB Kotlářka | 69:56 | + 19:37 | ||
17. | Poborská Eliška | Oddíl OB Kotlářka | 42:48 | + 8:24 | ||
23. | Škácha Vít | Oddíl OB Kotlářka | 37:37 | + 7:13 | ||
26. | Škáchová Magdalena | Oddíl OB Kotlářka | 53:35 | + 13:12 | ||
26. | Sedláček Jaroslav | Oddíl OB Kotlářka | 52:12 | + 12:08 | ||
4. | Jílek Ondřej | KSU9908 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 44:40 | + 5:12 | |
26. | Smrčková Dominika | KSU9799 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 42:13 | + 8:47 | |
27. | Vozda Vojtěch | KSU9043 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 60:36 | + 10:17 | |
54. | Habigerová Radka | KSU9559 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 61:20 | + 26:56 | |
35. | Gedeon Dominik | KSU9900 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 42:04 | + 11:40 | |
37. | Turczerová Hana | KSU9393 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 58:38 | + 18:15 | |
34. | Jílek Jakub | KSU9202 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 55:36 | + 15:32 | |
41. | Váňa Martin | TUR8401 | OOB TJ Turnov | 55:53 | + 16:25 | |
29. | Thořová Markéta | TUR9952 | OOB TJ Turnov | 43:58 | + 10:32 | |
37. | Šurgan Štefan | TUR7900 | OOB TJ Turnov | 65:05 | + 14:46 | |
36. | Šritrová Lenka | TUR0250 | OOB TJ Turnov | 50:05 | + 15:41 | |
32. | Zabořil Vojtěch | TUR0110 | OOB TJ Turnov | 41:16 | + 10:52 | |
33. | Chrástová Tereza | TUR0255 | OOB TJ Turnov | 56:34 | + 16:11 | |
29. | Holas Ondřej | TUR8501 | OOB TJ Turnov | 52:39 | + 12:35 | |
21. | Nagy Josef | TJN0006 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 48:37 | + 9:09 | |
44. | Šklíbová Míša | TJN0153 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 48:06 | + 14:40 | |
23. | Janata Martin | TJN8306 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 59:40 | + 9:21 | |
32. | Posseltová Tereza | TJN9252 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 48:59 | + 14:35 | |
45. | Novotný Marek | TJN9901 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 46:20 | + 15:56 | |
22. | Janatová Lucie | TJN8154 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 51:32 | + 11:09 | |
51. | Pustai David | TJN9301 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 63:48 | + 23:44 | |
45. | Fejfar Lukáš | LPU0310 | OK Lokomotiva Pardubice | 61:16 | + 21:48 | |
23. | Knapová Lenka | LPU9351 | OK Lokomotiva Pardubice | 41:08 | + 7:42 | |
31. | Waněk Adam | LPU9505 | OK Lokomotiva Pardubice | 63:08 | + 12:49 | |
43. | Stehlíková Jana | LPU9053 | OK Lokomotiva Pardubice | 52:48 | + 18:24 | |
28. | Kafka Miloš | LPU8608 | OK Lokomotiva Pardubice | 38:57 | + 8:33 | |
38. | Procházková Štěpánka | LPU9460 | OK Lokomotiva Pardubice | 59:07 | + 18:44 | |
28. | Jelínek Kryštof | LPU0314 | OK Lokomotiva Pardubice | 52:36 | + 12:32 | |
46. | Porkert Jan | SHK0100 | OK Slavia Hradec Králové | 61:28 | + 22:00 | |
25. | Červená Adéla | SHK9755 | OK Slavia Hradec Králové | 42:04 | + 8:38 | |
52. | Fábera David | SHK0305 | OK Slavia Hradec Králové | 80:50 | + 30:31 | |
26. | Petra Raková | SHK0350 | OK Slavia Hradec Králové | 47:12 | + 12:48 | |
29. | Komanec Václav | SHK8406 | OK Slavia Hradec Králové | 39:05 | + 8:41 | |
20. | Thýnová Nikola | SHK0051 | OK Slavia Hradec Králové | 50:38 | + 10:15 | |
23. | Pek Daniel | SHK9803 | OK Slavia Hradec Králové | 51:32 | + 11:28 | |
34. | Burda Matěj | BOR9608 | OK Jiskra Nový Bor | 52:14 | + 12:46 | |
51. | Kameníková Andrea | BOR9751 | OK Jiskra Nový Bor | 53:14 | + 19:48 | |
44. | Pavlovec Dan | BOR0001 | OK Jiskra Nový Bor | 73:01 | + 22:42 | |
21. | Klymeniuk Iryna | BOR0767 | OK Jiskra Nový Bor | 43:59 | + 9:35 | |
41. | Mareš Vít | BOR0000 | OK Jiskra Nový Bor | 43:40 | + 13:16 | |
30. | Kocmanová Adéla | BOR0752 | OK Jiskra Nový Bor | 56:07 | + 15:44 | |
25. | Karvánek Matouš | BOR9006 | OK Jiskra Nový Bor | 51:38 | + 11:34 | |
24. | Navrátil Boris | KAM9203 | OK Kamenice | 49:28 | + 10:00 | |
41. | Bořánková Karolína | KAM9550 | OK Kamenice | 47:19 | + 13:53 | |
20. | Semík Ondřej | KAM9401 | OK Kamenice | 59:09 | + 8:50 | |
47. | Škvorová Barbora | KAM9150 | OK Kamenice | 55:47 | + 21:23 | |
47. | Němeček Jan | KAM9300 | OK Kamenice | 51:04 | + 20:40 | |
41. | Hankovcová Helena | KAM0350 | OK Kamenice | 61:58 | + 21:35 | |
27. | Hájek Adam | KAM9202 | OK Kamenice | 52:33 | + 12:29 | |
39. | Kinšt Jan | SJH0402 | SOS Jindřichův Hradec | 53:27 | + 13:59 | |
53. | Hojná Eliška | SJH0052 | SOS Jindřichův Hradec | 57:27 | + 24:01 | |
35. | Tichý Tomáš | SJH9201 | SOS Jindřichův Hradec | 64:11 | + 13:52 | |
30. | Kubáková Nela | SJH0451 | SOS Jindřichův Hradec | 48:44 | + 14:20 | |
36. | Pobuda Vojtěch | SJH0302 | SOS Jindřichův Hradec | 42:12 | + 11:48 | |
18. | Novotná Jitka | SJH0454 | SOS Jindřichův Hradec | 49:54 | + 9:31 | |
52. | Nouza Petr | SJH9300 | SOS Jindřichův Hradec | 65:21 | + 25:17 | |
33. | Otruba František | PLU0501 | TJ SOKOL Plumlov | 52:12 | + 12:44 | |
42. | Janečková Adéla | PLU0452 | TJ SOKOL Plumlov | 47:22 | + 13:56 | |
28. | Beneš Jindřich | KON0404 | KOB Konice | 60:49 | + 10:30 | |
46. | Otrubová Anna | PLU0577 | TJ SOKOL Plumlov | 55:31 | + 21:07 | |
33. | Černoch Martin | PLU0500 | TJ SOKOL Plumlov | 41:17 | + 10:53 | |
47. | Černochová Michaela | PLU0351 | TJ SOKOL Plumlov | 68:13 | + 27:50 | |
40. | Karásek František | PLU0301 | TJ SOKOL Plumlov | 57:46 | + 17:42 | |
48. | Rajman Filip | UOL0301 | SOB Olomouc | 61:42 | + 22:14 | |
32. | Bídová Markéta | UOL0352 | SOB Olomouc | 44:32 | + 11:06 | |
43. | Dostál František | UOL0201 | SOB Olomouc | 71:59 | + 21:40 | |
39. | Raclavská Vlaďka | UOL0253 | SOB Olomouc | 50:31 | + 16:07 | |
40. | Jirka Matyáš | UOL0203 | SOB Olomouc | 43:29 | + 13:05 | |
23. | Horová Pavla | UOL9454 | SOB Olomouc | 52:16 | + 11:53 | |
46. | Chaloupka Josef | UOL9801 | SOB Olomouc | 59:55 | + 19:51 | |
49. | Kolář Matyáš | PGP0304 | SK Praga | 62:11 | + 22:43 | |
30. | Janovská Kateřina | PGP9850 | SK Praga | 44:22 | + 10:56 | |
36. | Sysel Ctibor | PGP8700 | SK Praga | 64:57 | + 14:38 | |
27. | Čermáková Kristýna | PGP9154 | SK Praga | 47:19 | + 12:55 | |
42. | Toman Viktor | PGP9305 | SK Praga | 44:24 | + 14:00 | |
48. | Surkova Polina | PGP0157 | SK Praga | 68:43 | + 28:20 | |
30. | Landovský Tomáš | PGP9103 | SK Praga | 52:48 | + 12:44 | |
50. | Švarc Antonín | Oddíl OB Kotlářka | 62:14 | + 22:46 | ||
27. | Voltrová Alena | Oddíl OB Kotlářka | 42:50 | + 9:24 | ||
46. | Axmann Šimon | Oddíl OB Kotlářka | 74:23 | + 24:04 | ||
38. | Sanna Karin | Oddíl OB Kotlářka | 50:26 | + 16:02 | ||
44. | Novák Přemysl | Oddíl OB Kotlářka | 46:03 | + 15:39 | ||
35. | Tichá Dorotea | Oddíl OB Kotlářka | 58:01 | + 17:38 | ||
50. | Klaška Pavel | Oddíl OB Kotlářka | 60:20 | + 20:16 | ||
42. | Doucha Martin | SNA0501 | TJ START Náchod | 58:37 | + 19:09 | |
35. | Balcarová Olga | SNA0851 | TJ START Náchod | 45:38 | + 12:12 | |
45. | Balcar Jiří | SNA0301 | TJ START Náchod | 73:40 | + 23:21 | |
52. | Ježková Dana | SNA7850 | TJ START Náchod | 61:02 | + 26:38 | |
27. | Kubeček Josef | SNA0402 | TJ START Náchod | 38:12 | + 7:48 | |
40. | Doležalová Libuše | SNA8851 | TJ START Náchod | 60:33 | + 20:10 | |
48. | Fišer Jan | SNA9302 | TJ START Náchod | 59:57 | + 19:53 | |
37. | Vystavěl Ondřej | Oddíl OS SK Prostějov | 53:01 | + 13:33 | ||
58. | Pinkavová Hana | Oddíl OS SK Prostějov | 61:09 | + 27:43 | ||
11. | Chupek Jakub | Oddíl OS SK Prostějov | 56:43 | + 6:24 | ||
55. | Pinkavová Helena | Oddíl OS SK Prostějov | 63:01 | + 28:37 | ||
25. | Fajkus Radim | Oddíl OS SK Prostějov | 38:06 | + 7:42 | ||
51. | Plachá Andrea | Oddíl OS SK Prostějov | 72:11 | + 31:48 | ||
39. | Štorek David | Oddíl OS SK Prostějov | 57:42 | + 17:38 | ||
47. | Šišma Vojtěch | LPU0204 | OK Lokomotiva Pardubice | 61:41 | + 22:13 | |
21. | Jelínková Adéla | LPU0254 | OK Lokomotiva Pardubice | 40:42 | + 7:16 | |
40. | Váňa Vojtěch | LPU0312 | OK Lokomotiva Pardubice | 68:46 | + 18:27 | |
48. | Brožková Lucie | LPU0154 | OK Lokomotiva Pardubice | 55:56 | + 21:32 | |
46. | Vališ Jan | LPU0210 | OK Lokomotiva Pardubice | 48:47 | + 18:23 | |
49. | Bártová Adéla | LPU0353 | OK Lokomotiva Pardubice | 69:52 | + 29:29 | |
42. | Novák Adam | LPU0320 | OK Lokomotiva Pardubice | 58:18 | + 18:14 | |
29. | Bialožyt Marek | TRI0301 | TJ TŽ Třinec | 51:55 | + 12:27 | |
38. | Argalášová Kateřina | TRI9750 | TJ TŽ Třinec | 46:29 | + 13:03 | |
51. | Martynek Petr | TRI0304 | TJ TŽ Třinec | 78:38 | + 28:19 | |
57. | Sabelová Markéta | TRI9656 | TJ TŽ Třinec | 67:16 | + 32:52 | |
48. | Tuharský Erik | TRI0100 | TJ TŽ Třinec | 51:13 | + 20:49 | |
39. | Bruková Petra | TRI0450 | TJ TŽ Třinec | 59:10 | + 18:47 | |
45. | Sliž Rostislav | TRI0302 | TJ TŽ Třinec | 59:52 | + 19:48 | |
40. | Plíhal Tomáš | SJI8509 | OK Jihlava | 54:47 | + 15:19 | |
56. | Kafková Tereza | SJI8956 | OK Jihlava | 60:37 | + 27:11 | |
48. | Škrabánek Matěj | SJI9203 | OK Jihlava | 75:49 | + 25:30 | |
41. | Slámová Petra | SJI8459 | OK Jihlava | 51:15 | + 16:51 | |
49. | Kadlec Jan | SJI8306 | OK Jihlava | 51:56 | + 21:32 | |
46. | Řezníčková Tereza | SJI9056 | OK Jihlava | 65:53 | + 25:30 | |
49. | Kafka Tomáš | SJI8504 | OK Jihlava | 60:01 | + 19:57 | |
43. | Dudík Petr | TUR8917 | OOB TJ Turnov | 58:44 | + 19:16 | |
54. | Nejezchlebová Barbora | TUR9755 | OOB TJ Turnov | 58:24 | + 24:58 | |
54. | Karásek Matěj | TUR0000 | OOB TJ Turnov | 82:42 | + 32:23 | |
33. | Roškotová Lucie | TUR9753 | OOB TJ Turnov | 49:25 | + 15:01 | |
38. | Zakouřil Vít | TUR9301 | OOB TJ Turnov | 42:57 | + 12:33 | |
50. | Paříková Iva | TUR0061 | OOB TJ Turnov | 70:48 | + 30:25 | |
43. | Mellan Jonáš | TUR0308 | OOB TJ Turnov | 59:01 | + 18:57 | |
25. | Šauli Filip | ZTC0301 | Západočeské sportovní centrum OB | 51:05 | + 11:37 | |
37. | Šauli Kateřina | ZTC0456 | Západočeské sportovní centrum OB | 46:21 | + 12:55 | |
39. | Vištejn Jiří | ZTC9304 | Západočeské sportovní centrum OB | 68:45 | + 18:26 | |
49. | Zayats Inna | ZTC9353 | Západočeské sportovní centrum OB | 56:07 | + 21:43 | |
55. | Benešová Iva | ZTC9696 | Západočeské sportovní centrum OB | 91:21 | + 60:57 | |
29. | Chvalová Věra | ZTC9452 | Západočeské sportovní centrum OB | 54:59 | + 14:36 | |
38. | Sobota Ondřej | ZTC0502 | Západočeské sportovní centrum OB | 57:28 | + 17:24 | |
52. | Kafka Matěj | SJI9903 | OK Jihlava | 62:58 | + 23:30 | |
52. | Vacková Anna | SJI9854 | OK Jihlava | 54:15 | + 20:49 | |
38. | Čech Petr | SJI0001 | OK Jihlava | 68:12 | + 17:53 | |
45. | Foltýnová Eva | SJI0051 | OK Jihlava | 53:44 | + 19:20 | |
51. | Vacek Milan | SJI6901 | OK Jihlava | 59:11 | + 28:47 | |
36. | Petráčková Kristýna | SJI9851 | OK Jihlava | 58:33 | + 18:10 | |
54. | Frýba Dominik | SJI9702 | OK Jihlava | 69:44 | + 29:40 | |
56. | Pokorný David | SRK9701 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 73:02 | + 33:34 | |
46. | Filipová Tereza | SRK0050 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 49:09 | + 15:43 | |
57. | Krmaš Václav | SRK8001 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 94:45 | + 44:26 | |
28. | Šklíbová Veronika | SRK0153 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 47:53 | + 13:29 | |
34. | Šklíba Jan | SRK7501 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 41:46 | + 11:22 | |
45. | Šklíbová Jana | SRK7651 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 65:46 | + 25:23 | |
35. | Locker Tomáš | SRK9802 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 55:40 | + 15:36 | |
54. | Paleček Ondřej | STH0105 | SK Studenec | 64:25 | + 24:57 | |
57. | Hrnčířová Magda | STH0051 | SK Studenec | 60:57 | + 27:31 | |
47. | Mühlbach Aleš | STH0104 | SK Studenec | 75:22 | + 25:03 | |
53. | Hamáčková Eliška | STH0153 | SK Studenec | 61:12 | + 26:48 | |
54. | Heczko Stanislav | STH0107 | SK Studenec | 88:58 | + 58:34 | |
43. | Kejmarová Jana | STH0152 | SK Studenec | 62:52 | + 22:29 | |
36. | Štefan Vít | STH0202 | SK Studenec | 55:43 | + 15:39 | |
57. | Charousek Matěj | PGP0207 | SK Praga | 94:05 | + 54:37 | |
50. | Bialožytová Tereza | PGP9055 | SK Praga | 52:25 | + 18:59 | |
53. | Buzek Martin | PGP8401 | SK Praga | 82:41 | + 32:22 | |
56. | Čtrnáctová Magdalena | PGP7151 | SK Praga | 64:42 | + 30:18 | |
53. | Komín David | PGP7405 | SK Praga | 64:08 | + 33:44 | |
53. | Fořtová Johana | PGP9354 | SK Praga | 74:07 | + 33:44 | |
56. | Uhlíř Marek | PGP9405 | SK Praga | 81:49 | + 41:45 | |
58. | Procházka Jakub | SOP9903 | OOB TJ Slezan Opava | 98:13 | + 58:45 | |
49. | Poláková Lenka | SOP0151 | OOB TJ Slezan Opava | 52:15 | + 18:49 | |
55. | Gilík Marek | SOP9904 | OOB TJ Slezan Opava | 86:54 | + 36:35 | |
51. | Švidrnochová Lenka | SOP9952 | OOB TJ Slezan Opava | 59:25 | + 25:01 | |
Jurčák Karel | SOP5101 | OOB TJ Slezan Opava | DISK | |||
32. | Poláková Tereza | SOP9951 | OOB TJ Slezan Opava | 56:14 | + 15:51 | |
Erben Martin | SOP9001 | OOB TJ Slezan Opava | DISK | |||
18. | Brosch Ondřej | RBK0606 | SK Radioklub Blansko | 47:45 | + 8:17 | |
36. | Matušková Jana | RBK9999 | SK Radioklub Blansko | 45:44 | + 12:18 | |
56. | Brosch Petr | RBK7111 | SK Radioklub Blansko | 91:12 | + 40:53 | |
37. | Kozumplíková Alice | RBK8151 | SK Radioklub Blansko | 50:06 | + 15:42 | |
31. | Henek Michal | RBK8605 | SK Radioklub Blansko | 40:07 | + 9:43 | |
52. | Mazalová Monika | RBK9252 | SK Radioklub Blansko | 72:37 | + 32:14 | |
Hanousek Kamil | RBK7401 | SK Radioklub Blansko | DISK | |||
9. | Janas Petr | PGP0200 | SK Praga | 45:51 | + 6:23 | |
4. | Bogarová Adélka | PGP9056 | SK Praga | 36:00 | + 2:34 | |
9. | Procházka Jan | PGP8407 | SK Praga | 54:29 | + 4:10 | |
14. | Vyhnálková Barbora | PGP9854 | SK Praga | 41:36 | + 7:12 | |
Navrátil Šimon | PGP9702 | SK Praga | DISK | |||
5. | Sieglová Eliška | PGP9954 | SK Praga | 44:26 | + 4:03 | |
8. | Janovský Tomáš | PGP0101 | SK Praga | 45:35 | + 5:31 | |
10. | Tokár Radim | ZTC0300 | Západočeské sportovní centrum OB | 46:13 | + 6:45 | |
16. | Šiková Barbora | ZTC9650 | Západočeské sportovní centrum OB | 38:37 | + 5:11 | |
6. | Valeš Jiří | ZTC9502 | Západočeské sportovní centrum OB | 53:16 | + 2:57 | |
19. | Kinkorová Tereza | ZTC9850 | Západočeské sportovní centrum OB | 43:07 | + 8:43 | |
14. | Richtr Lukáš | ZTC0204 | Západočeské sportovní centrum OB | 35:10 | + 4:46 | |
Kamenická Karolína | ZTC9651 | Západočeské sportovní centrum OB | DISK | |||
16. | Čepička Ladislav | ZTC0303 | Západočeské sportovní centrum OB | 49:07 | + 9:03 | |
44. | Švihovský Jaromír | JJN8000 | Team Jizerky | 60:46 | + 21:18 | |
31. | Rýdlová Magdaléna | JJN0252 | Team Jizerky | 44:31 | + 11:05 | |
25. | Vitebský Lukáš | JJN0302 | Team Jizerky | 60:03 | + 9:44 | |
29. | Podrábská Marie | JJN0251 | Team Jizerky | 48:27 | + 14:03 | |
43. | Marek Matěj | JJN0402 | Team Jizerky | 44:57 | + 14:33 | |
Rýdlová Adéla | JJN0151 | Team Jizerky | DISK | |||
24. | Dlabaja Štěpán | JJN8508 | Team Jizerky | 51:35 | + 11:31 | |
55. | Jiras Jan | DOR0505 | OK Dobříš | 67:41 | + 28:13 | |
55. | Hrušková Blanka | DOR7555 | OK Dobříš | 58:32 | + 25:06 | |
49. | Kučera Jáchym | DOR0301 | OK Dobříš | 76:33 | + 26:14 | |
44. | Petriláková Anežka Rozárie | DOR0251 | OK Dobříš | 53:28 | + 19:04 | |
50. | Hruška Marek | DOR0604 | OK Dobříš | 57:16 | + 26:52 | |
Baštová Julie | DOR0353 | OK Dobříš | DISK | |||
47. | Žižka Přemysl | DOR0706 | OK Dobříš | 59:56 | + 19:52 | |
53. | Lička Adam | TBM0326 | KOS TJ Tesla Brno | 63:17 | + 23:49 | |
48. | Chromá Adéla | TBM8870 | KOS TJ Tesla Brno | 51:59 | + 18:33 | |
50. | Hraboš Matej | TBM9547 | KOS TJ Tesla Brno | 77:27 | + 27:08 | |
50. | Pompurová Terézia | TBM9857 | KOS TJ Tesla Brno | 58:47 | + 24:23 | |
Mulíčková Markéta | TBM0362 | KOS TJ Tesla Brno | DISK | |||
Drábková Zuzana | TBM8452 | KOS TJ Tesla Brno | DISK | |||
53. | Rajnoha David | TBM0003 | KOS TJ Tesla Brno | 65:36 | + 25:32 | |
27. | Kazda Adam | ZBM9104 | SK Brno Žabovřesky | 51:15 | + 11:47 | |
40. | Barnatová Klára | ZBM0352 | SK Brno Žabovřesky | 47:15 | + 13:49 | |
Zháňal Jan | ZBM8721 | SK Brno Žabovřesky | DISK | |||
34. | Odehnalová Klára | ZBM9956 | SK Brno Žabovřesky | 49:45 | + 15:21 | |
37. | Drábek Jan | ZBM8511 | SK Brno Žabovřesky | 42:42 | + 12:18 | |
44. | Hendrychová Zuzana | ZBM8954 | SK Brno Žabovřesky | 63:55 | + 23:32 | |
41. | Bialožyt Michal | ZBM8707 | SK Brno Žabovřesky | 57:50 | + 17:46 | |
X | OK Jilemnice | DNS | ||||
X | OK Jilemnice | DNS | ||||
X | OK Jilemnice | DNS | ||||
X | OK Jilemnice | DNS | ||||
X | OK Jilemnice | DNS | ||||
X | OK Jilemnice | DNS | ||||
X | OK Jilemnice | DNS | ||||
51. | Remeš Petr | SHK9403 | OK Slavia Hradec Králové | 62:38 | + 23:10 | |
39. | Kroniková Štěpánka | SHK0150 | OK Slavia Hradec Králové | 47:04 | + 13:38 | |
42. | Svoboda Lukáš | SHK7905 | OK Slavia Hradec Králové | 70:39 | + 20:20 | |
58. | Raková Miroslava | SHK7250 | OK Slavia Hradec Králové | 82:18 | + 47:54 | |
52. | Jakubský Radek | SHK7603 | OK Slavia Hradec Králové | 59:19 | + 28:55 | |
X | SHK0251 | OK Slavia Hradec Králové | DNS | |||
55. | Souček Tomáš | SHK8200 | OK Slavia Hradec Králové | 77:53 | + 37:49 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
4. | Šmelík Juraj | LCE6603 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 42:13 | + 3:36 | |
3. | Vavrysová Iva | LCE6359 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 35:46 | + 1:51 | |
1. | Hubáček Josef | LCE6127 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 34:25 | ||
3. | Hubáčková Dagmar | LCE6569 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 33:07 | + 1:20 | |
2. | Glončák Peter | LCE7901 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 37:08 | + 0:05 | |
9. | Blaha Ondřej | EKP7002 | VŠTJ Ekonom Praha | 43:53 | + 5:16 | |
4. | Janečková Dagmar | EKP6550 | VŠTJ Ekonom Praha | 36:47 | + 2:52 | |
9. | Šedivý Jiří | EKP5500 | VŠTJ Ekonom Praha | 39:04 | + 4:39 | |
4. | Zurynková Jana | EKP7053 | VŠTJ Ekonom Praha | 34:44 | + 2:57 | |
1. | Ondráček Radim | EKP7414 | VŠTJ Ekonom Praha | 37:03 | ||
3. | Šrůta Milan | BOR7703 | OK Jiskra Nový Bor | 41:18 | + 2:41 | |
1. | Rejholcová Andrea | BOR6951 | OK Jiskra Nový Bor | 33:55 | ||
6. | Dikoš Pavel | BOR6003 | OK Jiskra Nový Bor | 36:56 | + 2:31 | |
14. | Pávková Jana | BOR6550 | OK Jiskra Nový Bor | 43:03 | + 11:16 | |
3. | Krejčí Jaroslav | BOR6302 | OK Jiskra Nový Bor | 41:27 | + 4:24 | |
12. | Hlaváč Jiří | TBM6116 | KOS TJ Tesla Brno | 44:46 | + 6:09 | |
2. | Kubáňová Jana | TBM7275 | KOS TJ Tesla Brno | 35:22 | + 1:27 | |
10. | Gryc Jan | TBM6709 | KOS TJ Tesla Brno | 39:32 | + 5:07 | |
8. | Schwabová Kateřina | TBM7371 | KOS TJ Tesla Brno | 36:58 | + 5:11 | |
10. | Urválek Jiří | TBM6107 | KOS TJ Tesla Brno | 44:53 | + 7:50 | |
2. | Janovský Tomáš | PGP6401 | SK Praga | 38:43 | + 0:06 | |
23. | Hrabánková Ilona | PGP6250 | SK Praga | 51:03 | + 17:08 | |
12. | Hrabánek David | PGP6003 | SK Praga | 41:21 | + 6:56 | |
1. | Tichovská Hana | PGP6652 | SK Praga | 31:47 | ||
13. | Tichovský Martin | PGP6100 | SK Praga | 46:52 | + 9:49 | |
13. | Procházka Josef | KON7219 | KOB Konice | 45:05 | + 6:28 | |
11. | Hlavová Miroslava | KON6389 | KOB Konice | 39:08 | + 5:13 | |
3. | Grepl Ladislav | KON6111 | KOB Konice | 34:40 | + 0:15 | |
17. | Smičková Eva | KON5887 | KOB Konice | 48:00 | + 16:13 | |
7. | Navrátil Václav | KON6427 | KOB Konice | 43:14 | + 6:11 | |
5. | Doucha Jiří | SNA7105 | TJ START Náchod | 42:57 | + 4:20 | |
17. | Sychrovská Pavlína | SNA7651 | TJ START Náchod | 43:12 | + 9:17 | |
5. | Kalibán Pavel | SNA5649 | TJ START Náchod | 36:34 | + 2:09 | |
18. | Langrová Eva | SNA5351 | TJ START Náchod | 48:36 | + 16:49 | |
4. | Macek Martin | SNA7106 | TJ START Náchod | 41:54 | + 4:51 | |
6. | Skřivanek Marcel | Oddíl OS SK Prostějov | 43:22 | + 4:45 | ||
8. | Kašparová Ivana | Oddíl OS SK Prostějov | 38:36 | + 4:41 | ||
15. | Soldán Vladimír | Oddíl OS SK Prostějov | 44:21 | + 9:56 | ||
10. | Vavrečková Ivana | Oddíl OS SK Prostějov | 40:18 | + 8:31 | ||
12. | Jeřábek Luboš | Oddíl OS SK Prostějov | 46:40 | + 9:37 | ||
14. | Janeček Jura | EKP6701 | VŠTJ Ekonom Praha | 48:01 | + 9:24 | |
22. | Fantová Libuše | EKP5650 | VŠTJ Ekonom Praha | 47:44 | + 13:49 | |
2. | Rafaj Nikola | EKP7502 | VŠTJ Ekonom Praha | 34:26 | + 0:01 | |
11. | Pecková Ivana | EKP6252 | VŠTJ Ekonom Praha | 40:24 | + 8:37 | |
9. | Poborský Petr | EKP7500 | VŠTJ Ekonom Praha | 44:21 | + 7:18 | |
11. | Fencl Petr | LPU6901 | OK Lokomotiva Pardubice | 44:12 | + 5:35 | |
9. | Čermáková Renata | LPU6553 | OK Lokomotiva Pardubice | 38:44 | + 4:49 | |
16. | Roudný Václav | LPU6102 | OK Lokomotiva Pardubice | 44:55 | + 10:30 | |
9. | Pipková Táňa | LPU7156 | OK Lokomotiva Pardubice | 40:09 | + 8:22 | |
14. | Kaplan Jan | LPU6401 | OK Lokomotiva Pardubice | 47:15 | + 10:12 | |
15. | Kubíček Jiří | UOL6500 | SOB Olomouc | 48:02 | + 9:25 | |
14. | Poklopová Ivana | UOL6451 | SOB Olomouc | 40:35 | + 6:40 | |
14. | Pernica Jiří | UOL6501 | SOB Olomouc | 44:14 | + 9:49 | |
2. | Bartoňová Eva | UOL7051 | SOB Olomouc | 33:02 | + 1:15 | |
16. | Šimek Roman | UOL6503 | SOB Olomouc | 51:43 | + 14:40 | |
1. | Zicha Jiří | LCE7708 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 38:37 | ||
16. | Ferdusová Eva | LCE6461 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 42:38 | + 8:43 | |
7. | Slezák Libor | LCE6207 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 38:43 | + 4:18 | |
25. | Stackeová Anna | LCE5551 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 58:30 | + 26:43 | |
6. | Horyna Roman | LCE7602 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 42:31 | + 5:28 | |
10. | Schuster Martin | AOP6502 | Orientační Běh Opava | 44:02 | + 5:25 | |
6. | Kostková Jana | AOP7151 | Orientační Běh Opava | 38:17 | + 4:22 | |
11. | Peřinka Jan | AOP6301 | Orientační Běh Opava | 40:35 | + 6:10 | |
5. | Valíková Petra | AOP7351 | Orientační Běh Opava | 36:05 | + 4:18 | |
22. | Sklenář Miroslav | AOP6302 | Orientační Běh Opava | 62:52 | + 25:49 | |
8. | Netuka Jan | SHK7001 | OK Slavia Hradec Králové | 43:36 | + 4:59 | |
18. | Bartoňová Iva | SHK6151 | OK Slavia Hradec Králové | 43:27 | + 9:32 | |
8. | Langr Jan | SHK6701 | OK Slavia Hradec Králové | 38:57 | + 4:32 | |
15. | Thýnová Ivana | SHK6651 | OK Slavia Hradec Králové | 44:56 | + 13:09 | |
17. | Chmelař Pavel | SHK6402 | OK Slavia Hradec Králové | 53:11 | + 16:08 | |
7. | Hradecký Jaroslav | DOK6300 | OK Doksy | 43:25 | + 4:48 | |
7. | Hradecká Petra | DOK6850 | OK Doksy | 38:21 | + 4:26 | |
22. | Novák Tom | DOK5500 | OK Doksy | 55:36 | + 21:11 | |
13. | Kmínková Michala | DOK7850 | OK Doksy | 42:39 | + 10:52 | |
19. | Bílý Petr | DOK6800 | OK Doksy | 55:40 | + 18:37 | |
17. | Škorpil Martin | HOR5700 | TJ Jiskra Hořice | 48:29 | + 9:52 | |
13. | Loukotová Andrea | HOR7350 | TJ Jiskra Hořice | 40:11 | + 6:16 | |
4. | Vávra Radek | HOR6301 | TJ Jiskra Hořice | 35:32 | + 1:07 | |
26. | Saifrtová Jana | HOR7551 | TJ Jiskra Hořice | 67:34 | + 35:47 | |
15. | Vávra Martin | HOR6302 | TJ Jiskra Hořice | 47:54 | + 10:51 | |
16. | Fencl Jiří | LPU6301 | OK Lokomotiva Pardubice | 48:23 | + 9:46 | |
10. | Knapová Iva | LPU6052 | OK Lokomotiva Pardubice | 38:46 | + 4:51 | |
21. | Novotný Miroslav | LPU5905 | OK Lokomotiva Pardubice | 55:08 | + 20:43 | |
24. | Štichhauerová Kateřina | LPU7468 | OK Lokomotiva Pardubice | 54:10 | + 22:23 | |
18. | Jánek Ladislav | LPU6103 | OK Lokomotiva Pardubice | 54:12 | + 17:09 | |
20. | Fiala Zdeněk | TAP5501 | KOB Tretra Praha | 64:17 | + 25:40 | |
15. | Melišíková Radka | TAP7152 | KOB Tretra Praha | 41:41 | + 7:46 | |
19. | Hejtmánek Vladimír | TAP5802 | KOB Tretra Praha | 51:16 | + 16:51 | |
23. | Šimůnková Martina | TAP6851 | KOB Tretra Praha | 52:07 | + 20:20 | |
5. | Pohl Zdeněk | TAP7606 | KOB Tretra Praha | 42:18 | + 5:15 | |
22. | Táborský Ondřej | TJN5605 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 68:00 | + 29:23 | |
21. | Zuzánková Růžena | TJN6051 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 47:39 | + 13:44 | |
23. | Horák Petr | TJN5602 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 56:56 | + 22:31 | |
16. | Kuncová Jiřina | TJN5752 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 46:58 | + 15:11 | |
8. | Zuzánek Zdeněk | TJN5901 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 43:17 | + 6:14 | |
21. | Gazdačko Milan | SHK5702 | OK Slavia Hradec Králové | 65:58 | + 27:21 | |
12. | Teplá Hana | SHK6561 | OK Slavia Hradec Králové | 39:45 | + 5:50 | |
24. | Číža Petr | SHK5902 | OK Slavia Hradec Králové | 57:56 | + 23:31 | |
6. | Čížová Andrea | SHK8251 | OK Slavia Hradec Králové | 36:21 | + 4:34 | |
24. | Kohout Josef | SHK6902 | OK Slavia Hradec Králové | 65:56 | + 28:53 | |
19. | Kutlvašr Ruda | VRL7601 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 50:33 | + 11:56 | |
24. | Hančová Alice | VRL7052 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 51:09 | + 17:14 | |
20. | Farář Jaroslav | VRL5002 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 54:26 | + 20:01 | |
19. | Mertlíková Hana | VRL6251 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 48:39 | + 16:52 | |
21. | Knobloch Jindřich | VRL4901 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 62:16 | + 25:13 | |
23. | Holec Honza | MOV6701 | SKOB Ostrava | 69:59 | + 31:22 | |
26. | Pavlová Libuše | MOV7451 | SKOB Ostrava | 60:58 | + 27:03 | |
18. | Pavlíček Jaromír | MOV6000 | SKOB Ostrava | 51:15 | + 16:50 | |
7. | Juřeníková Hana | MOV8052 | SKOB Ostrava | 36:36 | + 4:49 | |
20. | Juřeník Josef | MOV5201 | SKOB Ostrava | 58:24 | + 21:21 | |
18. | Huňka Karel | KON6919 | KOB Konice | 49:08 | + 10:31 | |
25. | Rozsívalová Petra | KON8063 | KOB Konice | 51:17 | + 17:22 | |
26. | Skácel Jaroslav | KON4617 | KOB Konice | 69:39 | + 35:14 | |
22. | Benešová Petra | KON7575 | KOB Konice | 50:56 | + 19:09 | |
23. | Komínek Jaroslav | KON5713 | KOB Konice | 63:11 | + 26:08 | |
25. | Tupec Jiří | VAM5801 | OB Vamberk | 83:35 | + 44:58 | |
19. | Rykalová Jitka | VAM7251 | OB Vamberk | 43:53 | + 9:58 | |
17. | Klapalová Jana | VAM6451 | OB Vamberk | 49:11 | + 14:46 | |
21. | Veverková Yveta | VAM6452 | OB Vamberk | 50:32 | + 18:45 | |
25. | Mikyska Alan | VAM7149 | OB Vamberk | 72:05 | + 35:02 | |
24. | Šašek Jan | LTP7308 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 76:43 | + 38:06 | |
20. | Kamírová Gabriela | LTP7351 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 47:32 | + 13:37 | |
25. | Martinec Pavel | LTP7003 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 58:47 | + 24:22 | |
20. | Kovářová Alena | LTP6151 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 49:43 | + 17:56 | |
26. | Eiselt Miloš | LTP5802 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 79:15 | + 42:12 | |
Beneš Jan | SJH7001 | SOS Jindřichův Hradec | DISK | |||
5. | Benešová Iva | SJH7051 | SOS Jindřichův Hradec | 38:10 | + 4:15 | |
13. | Tichý Martin | SJH6401 | SOS Jindřichův Hradec | 41:41 | + 7:16 | |
12. | Tichá Jana | SJH6451 | SOS Jindřichův Hradec | 41:54 | + 10:07 | |
11. | Nouza Petr | SJH6501 | SOS Jindřichův Hradec | 45:20 | + 8:17 | |
MS | Lička Lukáš | VBM7301 | VSK Mendelu Brno | 82:00 | + 43:23 | |
MS | Bauer Emil | VBM4410 | VSK Mendelu Brno | 62:09 | + 28:14 | |
MS | Jordanov Nikolaj | VBM6501 | VSK Mendelu Brno | 41:35 | + 7:10 | |
Mazal Zdeněk | VBM8103 | VSK Mendelu Brno | DISK | |||
X | VSK Mendelu Brno | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
3. | Petr Josef | VLI6300 | Slavia Liberec orienteering | 45:45 | + 2:37 | |
11. | Šírová Jana | VLI6552 | Slavia Liberec orienteering | 43:12 | + 11:23 | |
1. | Škoda Přemek | VLI5301 | Slavia Liberec orienteering | 34:31 | ||
8. | Šumberová Zuzana | VLI5351 | Slavia Liberec orienteering | 43:22 | + 13:07 | |
1. | Přinda Oldřich | VLI5101 | Slavia Liberec orienteering | 42:04 | ||
8. | Slováček Rudolf | TZL5402 | SKOB Zlín | 49:54 | + 6:46 | |
5. | Koláriková Irena | TZL6351 | SKOB Zlín | 36:43 | + 4:54 | |
2. | Háj Bohumil | TZL5601 | SKOB Zlín | 36:16 | + 1:45 | |
1. | Hájová Jana | TZL6051 | SKOB Zlín | 30:15 | ||
9. | Jelínek Vít | TZL5102 | SKOB Zlín | 58:28 | + 16:24 | |
4. | Provazník Jiří | TUR5102 | OOB TJ Turnov | 46:04 | + 2:56 | |
8. | Konopáčová Jana | TUR5650 | OOB TJ Turnov | 37:31 | + 5:42 | |
3. | Konopáč Jiří | TUR5803 | OOB TJ Turnov | 41:37 | + 7:06 | |
9. | Omová Jana | TUR5150 | OOB TJ Turnov | 49:18 | + 19:03 | |
3. | Hudský Vlastimil | TUR5100 | OOB TJ Turnov | 48:38 | + 6:34 | |
7. | Štěrba Pavel | LPU5408 | OK Lokomotiva Pardubice | 49:16 | + 6:08 | |
4. | Novotná Jiřina | LPU5654 | OK Lokomotiva Pardubice | 35:32 | + 3:43 | |
4. | Knap Jan | LPU5101 | OK Lokomotiva Pardubice | 43:05 | + 8:34 | |
4. | Víchová Ladislava | LPU5851 | OK Lokomotiva Pardubice | 38:04 | + 7:49 | |
7. | Vícha Vladimír | LPU5801 | OK Lokomotiva Pardubice | 57:23 | + 15:19 | |
6. | Hanzl Vlastimil | VBM5329 | VSK Mendelu Brno | 48:10 | + 5:02 | |
6. | Potěšilová Vladimíra | VBM5655 | VSK Mendelu Brno | 36:45 | + 4:56 | |
8. | Chmelík Aleš | VBM4732 | VSK Mendelu Brno | 50:29 | + 15:58 | |
6. | Bravená Alexandra | VBM6155 | VSK Mendelu Brno | 42:36 | + 12:21 | |
2. | Pulec Pavel | VBM6201 | VSK Mendelu Brno | 45:41 | + 3:37 | |
9. | Beneš Josef | SJC5801 | Sportcentrum Jičín | 50:59 | + 7:51 | |
1. | Zalabová Martina | SJC6657 | Sportcentrum Jičín | 31:49 | ||
11. | Havlík Jaroslav | SJC3601 | Sportcentrum Jičín | 57:12 | + 22:41 | |
3. | Benešová Iva | SJC6151 | Sportcentrum Jičín | 35:32 | + 5:17 | |
4. | Řehák Pavel | SJC6001 | Sportcentrum Jičín | 49:11 | + 7:07 | |
1. | Khel Richard | SCP7500 | OK Sparta Praha | 43:08 | ||
13. | Jůzková Jaroslava | SCP5250 | OK Sparta Praha | 49:55 | + 18:06 | |
6. | Novák Miloš | SCP4600 | OK Sparta Praha | 47:59 | + 13:28 | |
2. | Kavková Dana | SCP6150 | OK Sparta Praha | 34:33 | + 4:18 | |
10. | Buriánek Jaromír | SCP4700 | OK Sparta Praha | 59:08 | + 17:04 | |
12. | Cabrnoch Jiří | DKL5400 | KOB Kladno | 61:39 | + 18:31 | |
3. | Benešová Jaroslava | DKL7050 | KOB Kladno | 35:05 | + 3:16 | |
7. | Fujan Sláva | DKL4800 | KOB Kladno | 48:20 | + 13:49 | |
11. | Cabrnochová Hana | DKL5550 | KOB Kladno | 57:14 | + 26:59 | |
5. | Jirka Jiří | DKL5501 | KOB Kladno | 50:17 | + 8:13 | |
5. | Schäfer Michal | TZL6304 | SKOB Zlín | 47:59 | + 4:51 | |
10. | Horynová Eva | TZL5254 | SKOB Zlín | 40:12 | + 8:23 | |
9. | Láznička Alois | TZL3613 | SKOB Zlín | 53:01 | + 18:30 | |
10. | Krejčíková Monika | TZL6262 | SKOB Zlín | 53:37 | + 23:22 | |
8. | Krejčík Zbyněk | TZL5704 | SKOB Zlín | 58:08 | + 16:04 | |
13. | Pavlík Milan | CHA5400 | OK Chrastava | 64:58 | + 21:50 | |
12. | Ševčíková Alena | CHA5351 | OK Chrastava | 48:07 | + 16:18 | |
5. | Pavlíková Pavla | CHA6551 | OK Chrastava | 45:06 | + 10:35 | |
5. | Šaffková Zuzana | CHA5150 | OK Chrastava | 38:45 | + 8:30 | |
11. | Ševčík Milan | CHA5003 | OK Chrastava | 59:56 | + 17:52 | |
2. | Černý Libor | MLA6901 | MLOK Mariánské Lázně | 45:43 | + 2:35 | |
2. | Miturová Radka | MLA6552 | MLOK Mariánské Lázně | 33:52 | + 2:03 | |
12. | Sklenář Jan | MLA4201 | MLOK Mariánské Lázně | 62:39 | + 28:08 | |
7. | Opavová Stanislava | MLA5451 | MLOK Mariánské Lázně | 42:41 | + 12:26 | |
13. | Fišák Jan | MLA4401 | MLOK Mariánské Lázně | 72:45 | + 30:41 | |
10. | Hošek Ladislav | SCP6001 | OK Sparta Praha | 53:33 | + 10:25 | |
9. | Jahnová Helena | SCP5550 | OK Sparta Praha | 39:30 | + 7:41 | |
10. | Jahn Pavel | SCP5500 | OK Sparta Praha | 53:19 | + 18:48 | |
13. | Zavadilová Naďa | SCP5450 | OK Sparta Praha | 61:59 | + 31:44 | |
6. | Kavka Jiří | SCP5900 | OK Sparta Praha | 54:31 | + 12:27 | |
11. | Filip Aleš | SHK5501 | OK Slavia Hradec Králové | 55:54 | + 12:46 | |
7. | Mádlová Iva | SHK6351 | OK Slavia Hradec Králové | 37:11 | + 5:22 | |
13. | Fejlek Vojtěch | SHK5202 | OK Slavia Hradec Králové | 72:03 | + 37:32 | |
12. | Fejlková Alice | SHK5351 | OK Slavia Hradec Králové | 60:00 | + 29:45 | |
12. | Širůček Jaromír | SHK6200 | OK Slavia Hradec Králové | 63:04 | + 21:00 |