Výsledky závodu: Slezská zimní liga 2019/2020

Datum:
19.01.2020
Pořadatel:
MSK - Moravskoslezský kraj
Zařazené závody:
Datum
Název
Pořadatel
2019-11-2323.11.2019 1.závod Slezské zimní ligy (SZL) BFM
2019-12-0101.12.2019 Mikuláš 2019 - XIX. ročník orientačního běhu (SZL) LOV
2020-01-1919.01.2020 5.závod Slezské zimní ligy (SZL) HAV
2020-02-1616.02.2020 6. závod zimní ligy, Frýdek SFM
Kategorie:
DA     DB     DC     HA     HB     HC    
DA
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body   Pr.   1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.   9.   10.
1. Muchová Barbora 6KC8550
112   22.4   18   18   22   30   24     
2. Mrózek Teresa TRI0251
 81   27.0   27   27             27     
3. Štětínská Tereza MOV0751
 63   21.0        17        23   23     
4. Kavánková Iva TZL9753
 60   30.0        30             30     
5. Lisewska Agnieszka 42P1750
 53   26.5   30   23                    
6. Rybková Vendula TRI0453
 52   17.3   17   16             19     
7. Brodová Gabriela HAV7152
 48   24.0   23   25                    
7. Svobodová Barbora BFM0151
 48   24.0        21   27               
9. Bernatíková Hana TRI0253
 47   23.5        22             25     
10. Kolarczyková Eliška TRI0551
 44   14.7   16   14             14     
11. Matoušková Jana STE7951
 42   21.0   25                  17     
12. Bruková Petra TRI0450
 41   20.5        19             22     
13. Argalášová Gabriela TRI6850
 39   19.5   21                  18     
14. Červinková Jana
 35   11.7   14    1             20     
14. Kuriaková Zuzana KRN8353
 35   11.7    8   12             15     
16. Juřeníková Hana MOV8052
 34   11.3    5   13             16     
17. Chudíková Pavla BFM7851
 34    8.5    3    1   20        10     
18. Fujáková Katka HAV8550
 33   11.0    7        19         7     
19. Pacek Karolina 2TP8800
 30   30.0             30               
20. Haltofová Romana TRI0451
 30   15.0   19   11                    
21. Létalová Soňa SFM8252
 29    9.7    9    8             12     
22. Svěchotová Natálie
 27   27.0                  27          
23. Čablová Kristina
 26    8.7   24    1              1     
24. Holmanová Radmila MOV6751
 25   25.0                  25          
24. Nyga Julia 14P0252
 25   25.0             25               
26. Pavlová Eliška MOV0650
 25   12.5   20    5                    
26. Szczerbik Hanna
 25   12.5   10   15                    
28. Kovaříková Mária SIT6951
 24   24.0        24                    
28. Nováková Anežka AOV9251
 24   24.0                  24          
28. Zahradníková Kateřina BFM7751
 24   24.0             24               
31. Vričanová Sylva HAV6751
 24    8.0    6    3   15               
32. Pogoda Kinga 14P-050
 23   23.0             23               
33. Jílková Lenka UOL0654
 22   22.0   22                         
34. Marszałek Maria 11P7451
 21   21.0             21               
34. Warcopová Kateřina TRI0150
 21   21.0                       21     
36. Sedlářová Pavla AOP7052
 20   20.0        20                    
37. Dwojna Natalia
 18   18.0             18               
38. Bernatíková Šárka SFM7151
 18    6.0    4    1             13     
39. Szczerbik Hania 42P9850
 17   17.0             17               
40. Rakus Małgorzata
 16   16.0             16               
41. Navrátilová Adéla TRI0250
 15   15.0   15                         
42. Horáčková Vladimíra MOV7750
 13   13.0   13                         
43. Kostková Jana AOP7151
 13    6.5         1             12     
44. Hanzlová Svatava HAV6651
 12   12.0   12                         
45. Janýšková Alžběta SFM0150
 11   11.0   11                         
46. Wysocka Jolanta 24P5650
 11    3.7    1    1              9     
47. Štěpánová Dita DOB7956
 10   10.0        10                    
48. Procnerová Veronika BFM0453
  9    9.0         9                    
49. Karlová Eva MOV8551
  8    8.0                        8     
50. Klose Petra SFM7351
  8    2.7    1    1              6     
51. Marszalek Maria
  7    7.0         7                    
52. Denysenko Tamara 38S6150
  6    6.0         6                    
53. Jastrzembská Jarmila TRI6450
  5    5.0                        5     
54. Janas Irena 4EP7750
  4    4.0                        4     
54. Krčková Lucie TRI0550
  4    4.0         4                    
56. Kaděrová Barbora HAV7051
  3    3.0                        3     
57. Pannová Vendula MOV7752
  3    1.5    2    1                    
57. Sochorová Hana HAV6250
  3    1.5         1              2     
59. Dlouhá Marta BZP7851
  2    2.0         2                    
60. Bogucka Jaroszek Anna 42P7050
  2    1.0    1    1                    
60. Szydlowska Marta
  2    1.0    1    1                    
62. Arnoštová Veronika DOR0455
  1    1.0    1                         
62. Fukalová Radmila AOV7051
  1    1.0    1                         
62. Kocikowska Anna 3TP9450
  1    1.0    1                         
62. Košutová Katarína 69S9750
  1    1.0                        1     
62. Pavlová Libuše MOV7451
  1    1.0         1                    
62. Popieluchová Ivona BFM7453
  1    1.0    1                         
62. Procnerová Eva BFM7551
  1    1.0         1                    
62. Slavíková Lenka TVR7350
  1    1.0         1                    
62. Štětínská Soňa MOV7650
  1    1.0         1                    
62. Štrosová Jana MOV0051
  1    1.0         1                    
DB
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body   Pr.   1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.   9.   10.
1. Miturová Radka MLA6552
 82   27.3   27   25             30     
2. Palarčíková Kateřina
 73   24.3   30   19             24     
3. Urbánková Tereza SFM0250
 59   19.7   19   18             22     
4. Svěchotová Hana MOV7150
 51   17.0        16   21        14     
5. Żmij Karolina 3LP0450
 50   25.0        23   27               
6. Denysenko Tamara 38S6150
 43   21.5   22                  21     
7. Jastrzembská Jarmila TRI6450
 41   20.5   21   20                    
8. Pavlová Libuše MOV7451
 33   16.5   18                  15     
9. Polewka Aleksandra 14P0250
 30   30.0             30               
9. Ševčíková Petra SOP9152
 30   30.0        30                    
9. Zahradniková Katka
 30   30.0        30                    
12. Máchová Markéta
 30   10.0   20    1              9     
13. Kaděrová Barbora HAV7051
 28   14.0         8   20               
14. Broschová Lucie RBK7451
 27   27.0                       27     
15. Tuharská Aneta TRI7751
 26   13.0         7             19     
16. Jílková Pavla UOL0753
 25   25.0   25                         
16. Pavlová Eliška MOV0650
 25   25.0                       25     
16. Stankiewicz Sabina
 25   25.0             25               
19. Janiczek Krystyna
 24   24.0             24               
19. Jílková Hana UOL8050
 24   24.0   24                         
19. Rychlá Pavlína KRN8559
 24   24.0        24                    
22. Gruchalová Lucie
 23   23.0                       23     
22. Ruzickova Klara
 23   23.0   23                         
22. Řehová Renata BFM7151
 23   23.0             23               
25. Vavříková Iveta MOV7450
 23   11.5   12                  11     
26. Čudková Kristýna MOV0654
 22   22.0        22                    
26. Řehová Natálie BFM0051
 22   22.0             22               
28. Jirková Lenka
 21   21.0        21                    
29. Mrozková Olga TRI7350
 21   10.5         9             12     
30. Urbánková Šárka SFM7650
 20   20.0                       20     
31. Cywinska Katarzyna
 19   19.0             19               
32. Dorčáková Pavlína MOV6951
 18   18.0                       18     
32. Jasiak Elżbieta
 18   18.0             18               
34. Suchanová Karla
 18    9.0   17    1                    
35. Dolezik Aleksandra
 17   17.0             17               
35. Holinková Milada
 17   17.0        17                    
35. Kavcová Lucie
 17   17.0                       17     
38. Pometlová Jana AOP7551
 16   16.0                       16     
38. Sochorová Hana HAV6250
 16   16.0   16                         
40. Koťátková Barbora SFM8651
 16    8.0   10    6                    
41. Bialožytová Pavla TRI6350
 15   15.0        15                    
41. Fišerová Iveta BFM7451
 15   15.0   15                         
43. Byrczek Kataryna
 14   14.0   14                         
43. Rýznarová Olga BFM7853
 14   14.0        14                    
45. Burešová Ema MOV0656
 13   13.0   13                         
45. Miturová Barbora
 13   13.0        13                    
45. Walicová Eva TRI0652
 13   13.0                       13     
48. Procházková Martina SOP7351
 12   12.0        12                    
49. Davidová Petra SFM7651
 12    6.0    9    3                    
50. Jirková Petra VPM8450
 11   11.0        11                    
50. Volencová Ivana OTK5250
 11   11.0   11                         
52. Byrczek Katarzyna 1DP6300
 10   10.0                       10     
52. Růžičková Klára BFM7854
 10   10.0        10                    
54. Davidová Tereza SFM0252
 10    5.0    8    2                    
55. Fišáková Lucie Johanka MLA0950
  8    8.0                        8     
56. Adámková Ivana
  7    7.0    7                         
56. Vlachová Marcela
  7    7.0                        7     
58. Kohutová Zuzana
  6    6.0    6                         
59. Koťátková Dana SFM6051
  5    5.0    5                         
59. Wojarska Kamilla 2KP6050
  5    5.0         5                    
61. Vébrová Šárka HAV7050
  4    4.0         4                    
62. Bíčánková Jana SIT7551
  1    1.0         1                    
62. Wágnerová Jaroslava
  1    1.0         1                    
DC
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body   Pr.   1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.   9.   10.
1. Juračáková Judita
 63   21.0   12   24             27     
2. Juřeníková Ema MOV0951
 60   30.0   30   30                    
3. Ryšková Klára TRI1250
 58   19.3   24   19             15     
4. Valyavka Viktoriya 38S0850
 57   19.0   27   21              9     
5. Volkova Maja 38S0950
 55   27.5   25                  30     
6. Máchová Barbora BFM0952
 49   16.3   14   18             17     
7. Chudíková Magdalena BFM1051
 48   24.0        25             23     
8. Mitášová Barbora SOP0651
 47   23.5   20   27                    
9. Kawuloková Tereza TRI0956
 44   14.7   11   17             16     
10. Burešová Eliška VLI0456
 32   16.0   10   22                    
11. Létalová Eva SFM1250
 31   10.3    6   12             13     
12. Solich-Talanda Magda
 30   30.0             30               
13. Hristova Daria
 27   27.0             27               
14. Sikorová Marie BOV4852
 25   25.0             25               
14. Volencová Ivana OTK5250
 25   25.0                       25     
16. Hrabicová Iva OOP6150
 24   24.0                       24     
16. Janiczek Zuzanna
 24   24.0             24               
18. Šmídová Natálie
 24   12.0    8   16                    
19. Pilková Tara
 23   23.0   23                         
19. Tesařová Lucie AOP1451
 23   23.0        23                    
21. Klose Kateřina SFM1251
 23   11.5        11             12     
22. Fišáková Lucie Johanka MLA0950
 22   22.0   22                         
22. Mizerová Jarmila TRI6851
 22   22.0                       22     
24. Mrozková Olga TRI7350
 21   21.0   21                         
24. Walicová Jana TRI7651
 21   21.0                       21     
26. Červenková Eliška SOP0751
 21   10.5    7   14                    
27. Byrtusová Klára SIT0851
 20   20.0        20                    
27. Repaňová Helena
 20   20.0                       20     
29. Hrdličková Anežka
 19   19.0   19                         
29. Škovroňová Hana
 19   19.0                       19     
31. Broschová Alžběta RBK1151
 18   18.0                       18     
31. Trefilová Eliška
 18   18.0   18                         
33. Kubálková Lada
 17   17.0   17                         
34. Pařenicová Alžběta
 16   16.0   16                         
35. Bömerová Maya
 15   15.0   15                         
35. Horáčková Karolína MOV1051
 15   15.0        15                    
37. Zajícová Petra LOV7351
 14   14.0                       14     
38. Mališová Ema BFM1152
 13   13.0        13                    
38. Pietrzyková Zuzana TRI0955
 13   13.0   13                         
40. Janas Agnieszka 4EP1150
 11   11.0                       11     
41. Koťátková Dana SFM6051
 10   10.0                       10     
41. Tesařová Eva AOP1650
 10   10.0        10                    
43. Pometlová Jana AOP7551
  9    9.0         9                    
43. Sapetová Klára
  9    9.0    9                         
45. Škovroňová Antonie
  8    8.0                        8     
46. Stiborová Blanka TVR7650
  7    7.0                        7     
47. Szostoková Stepánka
  6    6.0                        6     
48. Sližová Kateřina TRI1650
  5    5.0    5                         
48. Škovroňová Anežka
  5    5.0                        5     
50. Veličková Valerie
  4    4.0                        4     
50. Wágnerová Jaroslava
  4    4.0    4                         
52. Wágnerová Bronislava
  3    3.0                        3     
HA
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body   Pr.   1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.   9.   10.
1. Bjolek Michal BFM0305
110   22.0   20   18   20   25   27     
2. Waluga Ireneusz 53P7400
 84   28.0   30        30        24     
3. Fousek Jan MOV9100
 67   22.3        17        30   20     
4. Zbranek Roman TZL8808
 60   30.0        30             30     
5. Rigó Marek ODR7101
 60   20.0   21   21             18     
6. Vavřík Tomáš MOV0004
 58   14.5   16        19   22    1     
7. Berger Tomáš MOV6901
 57   14.3   12    8        23   14     
8. Jaroszek Radoslaw
 52   26.0   27   25                    
9. Byrczek Jan 14P0001
 46   23.0             27        19     
9. Gilík Marek SOP9904
 46   23.0        23             23     
11. Sliž Rostislav TRI0302
 46    9.2    3    2   16   24    1     
12. Tuharský Erik TRI0100
 45   22.5        20             25     
13. Bluza Lukasz
 44   22.0   23        21               
13. Jaroszek Jakub 71P9800
 44   22.0   22   22                    
15. Tuharský Martin TRI7702
 36   18.0        15             21     
16. Svěchota Milan MOV7202
 36    9.0         1    8   21    6     
17. Kuriak Jakub VZA9300
 34   11.3   17    5             12     
18. Škapa Marek MOV7102
 30    7.5    1    1        27    1     
19. Jurczyk Tomasz 51P9400
 27   27.0        27                    
20. Mrózek Pawel TRI0401
 27   13.5   15   12                    
21. Jurek Radim
 26   13.0   25    1                    
22. Buława Filip 14P0202
 25   25.0             25               
23. Bialožyt Marek TRI0301
 24   24.0   24                         
23. Jirka Michal SBK8403
 24   24.0        24                    
23. Talanda Mateusz
 24   24.0             24               
23. Wojarski Michał
 24   24.0             24               
27. Vlach Jiří AOV7900
 23   23.0                       23     
28. Jurczyk Maciej 51P9800
 22   22.0             22               
29. Staněk Ondra HAV0002
 21    7.0    1   13              7     
30. Jakobi Zdeněk HAV5701
 21    5.3    1    1    1   18          
31. Koláček Pavel HAV6400
 20   20.0                  20          
32. Zajíc Josef ml. LOV7601
 20   10.0              1   19          
33. Kovařík Martin SIT0101
 19   19.0        19                    
33. Skorupa Piotr 86P9300
 19   19.0   19                         
35. Pietrzyk Rostislav
 19    6.3    2    1             16     
36. Rýc-Bednář René MOV7001
 19    3.8    1    1    1   15    1     
37. Jamróz Piotr
 18   18.0             18               
37. Popieluch Michal BFM7301
 18   18.0   18                         
39. Maceček Otakar MOV6102
 18    9.0         1        17          
40. Kunath Pavel MOV7200
 18    6.0         1    1   16          
41. Haltof Marek TRI0200
 17   17.0                       17     
41. Kovařík Tomáš SIT0401
 17   17.0        17                    
41. Sporysz Mateusz
 17   17.0             17               
44. Ryška Kamil TRI7800
 17    8.5         9              8     
45. Lužný Ladislav HAV6000
 17    4.3   14    1    1         1     
46. Bijok Marcin
 15   15.0             15               
46. Pospíšil Petr SOP9301
 15   15.0                       15     
48. Brosch Petr RBK7111
 14   14.0                       14     
48. Byrtus Jakub SIT0502
 14   14.0        14                    
48. Dzik Mirosław 42P7100
 14   14.0             14               
48. Navrátil Rostislav TRI6601
 14   14.0   14                         
52. Król Bogdan
 13   13.0             13               
53. Bernatík Aleš SFM7201
 13    4.3   11    1              1     
54. Cader Rafał
 12   12.0             12               
55. Martynek Petr TRI0304
 12    6.0    1   11                    
56. Bernatík Lukáš SFM9801
 12    4.0    1    6              5     
57. Miszczyk Roman
 11   11.0             11               
57. Polách Robert SFM9500
 11   11.0                       11     
59. Wágner Jakub
 11    3.7    9    1              1     
60. Byrtus Petr SIT7702
 10   10.0        10                    
60. Kozubík Jiří
 10   10.0                       10     
60. Machej Remigiusz
 10   10.0             10               
60. Procházka Josef KON7219
 10   10.0   10                         
64. Košut Ján 64S6300
 10    5.0         1              9     
65. Janas Sebastian 4EP7400
 10    3.3    8    1              1     
66. Towarek Michał 71P0300
  9    9.0              9               
67. Bíčánek Jan SIT0501
  7    7.0         7                    
67. Němeček Jakub
  7    7.0    7                         
67. Pasek Marcin 11P9600
  7    7.0              7               
70. Vojvodík Martin
  7    2.3    1    1    5               
71. Lilla Piotr
  6    6.0              6               
71. Peterek Vít SOP8600
  6    6.0    6                         
73. Volkov Alexander 38S8000
  6    3.0    5                   1     
74. Sochor Tomáš HAV6301
  6    2.0    4    1              1     
75. Tesař Jiří AOP6702
  5    2.5         4              1     
76. Żmij Jacek 3LP7500
  5    1.7    1    1    3               
77. Mastela Rafal HAV7300
  4    4.0              4               
77. Šrajer Jan OOP5601
  4    4.0                        4     
79. Kaděra Vojta HAV0000
  4    2.0         3              1     
80. Svoboda Martin TBM0105
  4    1.3         1    2         1     
81. Blažević Roman LCE7301
  4    1.0    1    1    1         1     
81. Masny Krzysztof 11P7600
  4    1.0    1    1    1         1     
83. Hepnar Luboš STE6307
  3    3.0                        3     
84. Bačo Lubomír SOP6201
  3    1.0    1    1              1     
84. Bochňák Zbyněk LOV7600
  3    1.0    1         1         1     
84. Kohoutek Milan MOV6300
  3    1.0    1    1              1     
84. Koťátko Aleš SFM8303
  3    1.0    1    1              1     
84. Polewski Dariusz 47P6102
  3    1.0    1    1              1     
84. Prokop Lubomír TRI6001
  3    1.0    1    1              1     
84. Wojarski Krzysztof 42P6000
  3    1.0    1    1              1     
91. Krupa Jakub TRI0404
  2    2.0                        2     
92. Bialožyt Miroslav TRI5701
  2    1.0    1    1                    
92. Jadviščok Ladislav UOL7700
  2    1.0         1              1     
92. Jendželovský Marek
  2    1.0         1              1     
92. Juřeník Jakub MOV0601
  2    1.0    1    1                    
92. Kawulok Marek
  2    1.0    1                   1     
92. Klumpar Filip SOP9702
  2    1.0    1    1                    
92. Kostka Petr MOV8200
  2    1.0         1              1     
92. Krhut Libor HAV6302
  2    1.0         1              1     
92. Proske Petr
  2    1.0         1              1     
92. Rakowski Jarosław
  2    1.0    1         1               
92. Sliž Eduard TRI7601
  2    1.0    1    1                    
92. Stibor Zbyněk TVR7600
  2    1.0         1              1     
92. Štětínský Pavel MOV7104
  2    1.0         1              1     
92. Urbánek Martin SFM7400
  2    1.0         1              1     
92. Vavřík René MOV7000
  2    1.0    1    1                    
92. Vébr Radek HAV7103
  2    1.0    1    1                    
92. Vébr Tomáš HAV0200
  2    1.0    1    1                    
92. Wysocki Andrzej 42P5100
  2    1.0         1              1     
92. Zádrapa Marian Petr MOV0503
  2    1.0         1              1     
111. Adámek Martin
  1    1.0    1                         
111. Brych Miłosz
  1    1.0              1               
111. Brychlec Lukáš MOV7501
  1    1.0    1                         
111. Dutka Przemysław
  1    1.0              1               
111. Haltof Petr TRI7400
  1    1.0         1                    
111. Hudeček Tomáš OOP8201
  1    1.0    1                         
111. Jendželovský Martin
  1    1.0                        1     
111. Jirka Jakub VPM7905
  1    1.0         1                    
111. Jurczyk Piotr 51P6900
  1    1.0              1               
111. Juřeník Jiří MOV7901
  1    1.0                        1     
111. Kawka Michal MOV0604
  1    1.0                        1     
111. Kostka Evžen AOP8102
  1    1.0         1                    
111. Kubálek Miroslav
  1    1.0    1                         
111. Lewandowski Piotr 27P7500
  1    1.0              1               
111. Lichý Ondřej SOP8802
  1    1.0         1                    
111. Mach Łukasz
  1    1.0              1               
111. Matula Pavel BFM7602
  1    1.0              1               
111. Menzel Antonín MOV0700
  1    1.0                        1     
111. Mička Jiří
  1    1.0    1                         
111. Niezgoda Przemyslaw
  1    1.0         1                    
111. Niezgoda Przemysław 27P7800
  1    1.0              1               
111. Novotný David
  1    1.0    1                         
111. Rychlý Miloš OOP5302
  1    1.0    1                         
111. Sikora Miroslav BOV4802
  1    1.0         1                    
111. Slavík Tomáš TVR6800
  1    1.0         1                    
111. Staněk Matěj HAV0501
  1    1.0                        1     
111. Stanny Kuba 3GP7900
  1    1.0              1               
111. Stýblo Tomáš
  1    1.0                        1     
111. Thiemel Jiří ASU8948
  1    1.0    1                         
111. Velička Aleš
  1    1.0         1                    
111. Vojvodík Eduard MOV0600
  1    1.0                        1     
111. Wágner Robert
  1    1.0                        1     
HB
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body   Pr.   1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.   9.   10.
1. Furmánek Zdeněk
120   24.0   21   22   20   30   27     
2. Juřeník Josef MOV5201
 68   22.7   20   24             24     
3. Ryška Matěj TRI0604
 52   17.3   24   27              1     
4. Jaworski Mariusz 3MP7300
 46   23.0   19        27               
4. Maziarek Marcin 1DP7500
 46   23.0        21             25     
4. Sliž Eduard TRI7601
 46   23.0             19   27          
7. Moravec Stanislav SOP5801
 42   21.0   22   20                    
7. Pospíšil Karel TVR5000
 42   21.0        19             23     
9. Bjolek Lukáš BFM7601
 39   13.0        17   11        11     
10. Chudík Martin BFM0604
 37   12.3   10   12             15     
11. Zdanowicz Jan 14P1400
 37    9.3    7    3   15        12     
12. Volkov Maksym 38S0700
 34   17.0   18                  16     
13. Brosch Ondřej RBK0606
 30   30.0                       30     
13. Jaworski Grzegorz 3MP0000
 30   30.0             30               
13. Krupa Jakub TRI0404
 30   30.0   30                         
13. Marszalek Patryk
 30   30.0        30                    
17. Damek Ondřej TRI0503
 27   27.0   27                         
17. Polewka Tomasz 14P7300
 27   27.0             27               
19. Tuharský Tobiáš TRI0701
 27   13.5        14             13     
20. Ševčík Břetislav OOP5001
 26    8.7    1   15             10     
21. Jurczyk Piotr 51P6900
 25   25.0        25                    
21. Krupa Jan TRI0706
 25   25.0   25                         
23. Bjolek Jan BFM0601
 25   12.5         1   24               
24. Najdek David BFM7802
 23   23.0        23                    
24. Stýblo Tomáš
 23   23.0   23                         
24. Vojvodík Eduard MOV0600
 23   23.0             23               
27. Marszałek Patryk 11P0502
 22   22.0             22               
27. Maziarek Michal
 22   22.0                       22     
29. Petr Václav MOV5801
 22   11.0    4                  18     
30. Połącarz Adam
 21   21.0             21               
30. Pospíšil Václav SOP5701
 21   21.0                       21     
32. David Vladimír SFM7401
 21   10.5   13    8                    
33. Kostka Evžen AOP8102
 20   20.0                       20     
34. Válek Ivan
 19   19.0                       19     
35. Jadviščok Ladislav UOL7700
 19    9.5         5             14     
36. Menzel Antonín MOV0700
 18   18.0        18                    
36. Stępień Eryk
 18   18.0             18               
38. Hostaš Jindřich MOV5901
 18    9.0   17    1                    
39. Řeha Tomáš BFM9402
 17   17.0             17               
39. Válek Jakub
 17   17.0                       17     
41. Wágner Robert
 17    8.5   16    1                    
41. Wysocki Andrzej 42P5100
 17    8.5    3        14               
43. Chudík Michael BFM7103
 17    4.3    1    1    7         8     
44. Sikora Miroslav BOV4802
 16   16.0             16               
44. Suchan René
 16   16.0        16                    
46. Cieslar Michael TRI0505
 15   15.0   15                         
47. Erben Martin SOP9001
 14   14.0   14                         
48. Buława Grzegorz
 13   13.0             13               
48. Jurčák Karel SOP5101
 13   13.0        13                    
50. Staněk Matěj HAV0501
 13    6.5    6    7                    
51. Jílek Karel
 12   12.0   12                         
51. Szotek Antoni
 12   12.0             12               
53. Matoušek Ondřej MOV0300
 12    6.0    5                   7     
54. Haltof Petr TRI7400
 11   11.0   11                         
54. Vývoda Zdeněk MOV6702
 11   11.0        11                    
56. Denkowski Wojciech
 10   10.0             10               
56. Šmíd Zdeněk
 10   10.0        10                    
58. Diener Herbert MOV4101
  9    9.0         9                    
58. Krupa David TRI7602
  9    9.0    9                         
58. Lecián Oldřich OOP6100
  9    9.0                        9     
58. Pietrzykowski Władysław
  9    9.0              9               
62. Blimke Roman
  8    8.0              8               
62. Kohut Vít
  8    8.0    8                         
64. Menzel František MOV1003
  6    6.0                        6     
64. Zielina Marek
  6    6.0         6                    
66. Dvořák Vlastimil BOV4901
  6    2.0    1    1              4     
67. Beneš Karel HAV4201
  5    5.0                        5     
67. Malysa Ján SOP5102
  5    5.0         5                    
69. Kostka Artur MOV0901
  4    1.3    1    1              2     
70. Hudeček Lukáš
  3    3.0                        3     
71. Labudík Milan TVR6200
  2    2.0         2                    
71. Urbánek Martin SFM7400
  2    2.0    2                         
73. Dorčák Jan MOV0103
  1    1.0                        1     
73. Fuks Petr
  1    1.0                        1     
73. Navrátil Adam TRI9900
  1    1.0    1                         
HC
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body   Pr.   1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.   9.   10.
1. Létal Jonáš SFM0901
 85   28.3   30   30             25     
2. Červinka Ondřej BFM0806
 79   26.3   27   22             30     
3. Starosta Radim
 63   21.0   16   20             27     
4. Létal Hynek SFM1001
 58   19.3   21   19             18     
5. Palarčík Kryštof SFM1100
 51   17.0   18   11             22     
6. Klose Albert SFM1000
 48   24.0        25             23     
7. Berger Tomáš MOV6901
 42   21.0   22                  20     
8. Masny Tadeusz MOV0802
 34   11.3   12    7             15     
9. Turecki Grzegorz
 30   30.0             30               
10. Janas Aleksander 4EP0900
 29   14.5        13             16     
11. Kostka Mikuláš MOV1400
 28    9.3   10    6             12     
12. Videnka Antonín
 27   27.0        27                    
13. Jurčák Karel SOP5101
 25   25.0   25                         
14. Koťátko Albert
 25   12.5         8             17     
15. Menzel František MOV1003
 24   24.0        24                    
15. Popieluch Martin BFM0801
 24   24.0   24                         
15. Velička Viktor
 24   24.0                       24     
18. Fuják Adam HAV1200
 23   23.0   23                         
18. Marszalek Dawid
 23   23.0        23                    
20. Beneš Karel HAV4201
 23   11.5   19    4                    
20. Masny Anna 11P8250
 23   11.5   11   12                    
22. Dorčák Tomáš MOV0801
 21   21.0                       21     
22. Rýznar Vojtěch BFM0704
 21   21.0        21                    
24. Synek Adam BFM0808
 20   20.0   20                         
25. Puščizna Rostislav HAV5400
 19   19.0                       19     
26. Bruk Tomáš TRI0900
 18   18.0        18                    
27. Cochlar Jakub
 17   17.0   17                         
27. Rýznar Petr BFM0902
 17   17.0        17                    
29. Bruk Lukáš TRI0901
 16   16.0        16                    
30. Kubien Tomáš TRI1002
 15   15.0        15                    
30. Rychlá Zuzana SFM1050
 15   15.0   15                         
32. Bömer Matyas
 14   14.0   14                         
32. Masny Premek MOV8249
 14   14.0                       14     
32. Żmij Szymon 3LP0900
 14   14.0        14                    
35. Stabíček Jakub
 13   13.0                       13     
35. Vávra Jiří MOV4102
 13   13.0   13                         
37. Brychlec Lukáš MOV7501
 11   11.0                       11     
38. Bomer Matysa
 10   10.0                       10     
38. Žižka Matěj
 10   10.0        10                    
40. Zajíc Josef nejml. LOV1000
  9    9.0                        9     
40. Zielina Jakub TRI1004
  9    9.0         9                    
42. Žáček Jaroslav
  5    5.0         5                    
43. Mališ Eduard BFM0703
  4    4.0         4                    
43. Mihalka Alexandr MOV0902
  4    4.0         4                    
43. Žylka Jakub
  4    4.0         4