Výsledky závodu: H.S.H. Vysočina cup - E2

Datum:
11.07.2020
Místo konání:
Smrček
Pořadatel:
CHT - OOB SK Chrast
Mapa:
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Krejsa Martin - R2
Kategorie:
D10N     D10     D12B     D14B     D16B     D18B     D21A     D21B     D21C     D35B     D35C     D40B     D40C     D45B     D45C     D50B     D50C     D55B     D55C     D60     D65     D70     H10N     H10     H12B     H14B     H16B     H18B     H21A     H21B     H21C     H35B     H35C     H40B     H40C     H45B     H45C     H50B     H50C     H55B     H55C     H60B     H60C     H65     H70     H75     H80     HDR     P    
D10N
1.90 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Schwabová Barbora TBM1188 KOS TJ Tesla Brno 23:04
2. Eliška Rábová 0200002 23:56 + 0:52
3. Jalová Kristýna RBK1150 SK Radioklub Blansko 25:43 + 2:39
4. Klusáčková Johana CTB1153 SK OB Chotěboř 26:09 + 3:05
5. Klusáčková Dorota CTB1152 SK OB Chotěboř 27:10 + 4:06
6. Zvěřinová Nina LPU1253 OK Lokomotiva Pardubice 27:24 + 4:20
7. Polednová Helena RUZ1250 TJ Růžená 28:18 + 5:14
8. Schwarzová Katarína Sofia LBE1153 TJ Lokomotiva Beroun 28:24 + 5:20
9. Otrubová Veronika PLU1277 TJ SOKOL Plumlov 28:28 + 5:24
10. Vlčková Alžběta VIC1351 OB Vizovice 29:18 + 6:14
11. Halamková Valerie 32:22 + 9:18
12. Krejčiříková Zuzana BBM1150 BETA URSUS Orienteering 36:48 + 13:44
13. Ptáčková Lucie TBM1372 KOS TJ Tesla Brno 38:14 + 15:10
14. Kubešová Klára RUZ1251 TJ Růžená 40:20 + 17:16
15. Markéta Rábová 0200003 44:12 + 21:08
16. Doušková Daniela TBM1358 KOS TJ Tesla Brno 47:18 + 24:14
D10
1.98 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tomíčková Eliška 0160002 15:56
2. Fenclová Hana LPU1054 OK Lokomotiva Pardubice 16:59 + 1:03
3. Komárková Radka SJH1151 SOS Jindřichův Hradec 18:01 + 2:05
4. Luterová Laura PLU1051 TJ SOKOL Plumlov 18:39 + 2:43
5. Dvořáčková Eva OSN1050 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 18:40 + 2:44
6. Mišeková Lucie KAM1050 OK Kamenice 18:48 + 2:52
7. Beránková Kamila ZBM1152 SK Žabovřesky Brno 20:07 + 4:11
8. Zitková Veronika LPU1051 OK Lokomotiva Pardubice 22:09 + 6:13
9. Urbánková Lucie ONO1150 SKOB Ostrov 23:09 + 7:13
10. Hanzlíková Johana SBR SKOB Bruntál 23:10 + 7:14
11. Havlíčková Hana CHT1153 OOB SK Chrast 23:11 + 7:15
12. Kroupová Anna LPU1154 OK Lokomotiva Pardubice 25:00 + 9:04
13. Wohanková Michaela VRL1151 OOS TJ Spartak Vrchlabí 25:17 + 9:21
14. Macháčková Eliška LPU1153 OK Lokomotiva Pardubice 28:45 + 12:49
15. Pilná Anna OSN1151 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 30:11 + 14:15
16. Zitková Markéta LPU1251 OK Lokomotiva Pardubice 34:41 + 18:45
17. Kubešová Kristýna RUZ1050 TJ Růžená 39:50 + 23:54
D12B
2.74 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Marková Eva ZBM0954 SK Žabovřesky Brno 24:46
2. Hančová Karolína VRL0952 OOS TJ Spartak Vrchlabí 25:06 + 0:20
3. Otrubová Karolína PLU0888 TJ SOKOL Plumlov 25:42 + 0:56
4. Strýčková Barbora ADA0852 OOB Spartak Adamov 26:14 + 1:28
5. Rotková Veronika ZBM0854 SK Žabovřesky Brno 26:42 + 1:56
6. Čivrná Eliška VRL0851 OOS TJ Spartak Vrchlabí 27:40 + 2:54
7. Kolaříková Sofie SBK0955 KOB START Blansko 28:58 + 4:12
8. Nemšovská Magdalena VSP0853 USK Praha 31:30 + 6:44
9. Vlčková Markéta VIC0951 OB Vizovice 32:15 + 7:29
10. Pachmannová Iva AOP0852 Orientační Běh Opava 32:20 + 7:34
11. Štefková Michaela PLU0851 TJ SOKOL Plumlov 33:38 + 8:52
12. Nováková Anna Marie CTB0951 SK OB Chotěboř 36:15 + 11:29
13. Balejová Sofie KAM0951 OK Kamenice 38:39 + 13:53
14. Macháčková Tereza LPU0951 OK Lokomotiva Pardubice 38:57 + 14:11
15. Kubíčková Lucie VIC0952 OB Vizovice 44:58 + 20:12
16. Slezáková Vendula PLU0854 TJ SOKOL Plumlov 45:03 + 20:17
17. Růžičková Žofie TZL0953 SKOB Zlín 46:46 + 22:00
18. Beránková Julie ZBM0956 SK Žabovřesky Brno 48:30 + 23:44
19. Schwarzová Martina Justína LBE0951 TJ Lokomotiva Beroun 49:31 + 24:45
20. Jelínková Michaela CTB0851 SK OB Chotěboř 52:49 + 28:03
21. Vítková Eva CHT1053 OOB SK Chrast 55:57 + 31:11
22. Nešporová Terezie TTR0852 OOB Třebíč 108:18 + 83:32
23. Dvořáčková Eliška TTR0951 OOB Třebíč 147:14 + 122:28
D14B
4.06 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lošťáková Sára PGP0660 SK Praga 30:28
2. Haasová Klára LPU0655 OK Lokomotiva Pardubice 31:25 + 0:57
3. Kotková Adéla RIC0655 OB Říčany 32:57 + 2:29
4. Vítková Hana SJI0750 OK Jihlava 33:34 + 3:06
5. Oranyová Sylva SJI0751 OK Jihlava 33:55 + 3:27
6. Procházková Doubravka ADA0651 OOB Spartak Adamov 34:03 + 3:35
7. Tomanová Eliška ZBM0658 SK Žabovřesky Brno 34:31 + 4:03
8. Dvořáková Kateřina LPU0656 OK Lokomotiva Pardubice 35:30 + 5:02
9. Urbánková Eva ONO0650 SKOB Ostrov 37:12 + 6:44
10. Bambousková Julie DOR0650 OK Dobříš 37:16 + 6:48
11. Kovalčíková Alena AOP0751 Orientační Běh Opava 38:47 + 8:19
12. Běloušková Kateřina CTB0752 SK OB Chotěboř 39:31 + 9:03
13. Kellerová Alice CHT0852 OOB SK Chrast 39:56 + 9:28
14. Kurečková Klára ABM0657 KOB ALFA Brno 41:14 + 10:46
15. Skořepová Lucie LPU0657 OK Lokomotiva Pardubice 44:39 + 14:11
16. Benešová Michaela SJH0651 SOS Jindřichův Hradec 44:45 + 14:17
17. Zoulíková Vendula CHT0753 OOB SK Chrast 47:52 + 17:24
18. Paulová Barbora CTB0753 SK OB Chotěboř 51:55 + 21:27
19. Zitková Andrea LPU0751 OK Lokomotiva Pardubice 52:51 + 22:23
20. Charouzová Eliška CHT0851 OOB SK Chrast 55:48 + 25:20
21. Dvořáková Lucie BBM0750 BETA URSUS Orienteering 60:58 + 30:30
22. Herynková Klára RIC0758 OB Říčany 63:35 + 33:07
23. Mišeková Kateřina KAM0756 OK Kamenice 64:26 + 33:58
24. Komárková Zbyňka SJH0751 SOS Jindřichův Hradec 66:15 + 35:47
25. Kuželová Ela FSP0750 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 66:24 + 35:56
26. Janíčková Jolana OSN0777 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 68:41 + 38:13
Molingerová Adéla SNA0651 TJ START Náchod DISK
Hiklová Eva ZBM0755 SK Žabovřesky Brno DISK
D16B
5.52 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Srbová Michaela SJI0551 OK Jihlava 41:22
2. Malečková Hana VSP0553 USK Praha 45:44 + 4:22
3. Černá Ema ROU0451 SKOB Roudnice nad Labem 47:11 + 5:49
4. Cetlová Magdaléna AOP0552 Orientační Běh Opava 47:40 + 6:18
5. Pesničáková Soňa TJN0451 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 47:54 + 6:32
6. Rotková Markéta ZBM0455 SK Žabovřesky Brno 48:27 + 7:05
7. Balejová Julie KAM0551 OK Kamenice 49:59 + 8:37
8. Šimšová Pavla PGP0557 SK Praga 50:07 + 8:45
9. Výchová Veronika SRK0557 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 51:03 + 9:41
10. Kovalčíková Anna AOP0453 Orientační Běh Opava 51:35 + 10:13
11. Hudská Štěpánka 51:37 + 10:15
12. Klechová Karolína AOP0452 Orientační Běh Opava 53:58 + 12:36
13. Mellanová Judita 54:05 + 12:43
14. Pachmannová Katka AOP0551 Orientační Běh Opava 54:32 + 13:10
15. Skácelová Kateřina VLI0550 Slavia Liberec orienteering 55:00 + 13:38
16. Teringlová Vendula VCB0451 OB České Budějovice 55:02 + 13:40
17. Blažková Veronika SJH0551 SOS Jindřichův Hradec 55:43 + 14:21
18. Andrlová Lea VLI0453 Slavia Liberec orienteering 57:24 + 16:02
19. Kendrová Tereza 27S1650 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 58:22 + 17:00
20. Lukašáková Sára STE0450 SK SKI-OB Šternberk 59:14 + 17:52
21. Skácelová Adéla VLI0454 Slavia Liberec orienteering 60:25 + 19:03
22. Otrubová Anna PLU0577 TJ SOKOL Plumlov 67:36 + 26:14
23. Slehová Eliška UOL0453 SOB Olomouc 69:05 + 27:43
24. Porubská Lenka TBM0451 KOS TJ Tesla Brno 72:34 + 31:12
25. Pospíšilová Stella STE0551 SK SKI-OB Šternberk 73:05 + 31:43
26. Janečková Adéla PLU0452 TJ SOKOL Plumlov 73:18 + 31:56
27. Vláčilová Barbora RIC0457 OB Říčany 76:51 + 35:29
28. Nepustilová Kateřina OSN0550 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 78:02 + 36:40
29. Mrskočová Markéta LPU0553 OK Lokomotiva Pardubice 80:45 + 39:23
30. Paulová Pavlína CTB0551 SK OB Chotěboř 81:57 + 40:35
D18B
6.73 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mulíčková Markéta ABM0362 KOB ALFA Brno 51:03
2. Dittrichová Michaela SKM0251 KOB Směr Kroměříž 52:04 + 1:01
3. Blažková Kateřina SJH0252 SOS Jindřichův Hradec 58:29 + 7:26
4. Hovořáková Karolína PBM0351 TJ Spartak 1. Brněnská 60:31 + 9:28
5. Mrózek Teresa TRI0251 TJ TŽ Třinec 61:01 + 9:58
6. Smolková Barbora TAP0356 KOB Tretra Praha 62:41 + 11:38
7. Pachmannová Bára AOP0351 Orientační Běh Opava 63:20 + 12:17
8. Marková Ema STE0252 SK SKI-OB Šternberk 65:11 + 14:08
9. Černochová Michaela PLU0351 TJ SOKOL Plumlov 69:18 + 18:15
10. Jelínková Adéla LPU0254 OK Lokomotiva Pardubice 73:09 + 22:06
11. Holečková Petra SHK0250 OK Slavia Hradec Králové 73:57 + 22:54
12. Hubáčková Dagmar LCE0351 OOB TJ Slovan Luhačovice 74:24 + 23:21
13. Bednaříková Emma PBM0359 TJ Spartak 1. Brněnská 75:04 + 24:01
14. Lubrichová Veronika STE0451 SK SKI-OB Šternberk 78:32 + 27:29
15. Pušová Bára LPU0357 OK Lokomotiva Pardubice 78:37 + 27:34
16. Bernatíková Hana TRI0253 TJ TŽ Třinec 81:02 + 29:59
17. Němečková Kateřina PLU0350 TJ SOKOL Plumlov 81:43 + 30:40
18. Mudráková Eliška LCE0352 OOB TJ Slovan Luhačovice 87:07 + 36:04
19. Trepáčová Gabriela STE0353 SK SKI-OB Šternberk 91:47 + 40:44
20. Raclavská Zuzana UOL0251 SOB Olomouc 93:11 + 42:08
21. Fantová Kateřina EKP0256 VŠTJ Ekonom Praha 94:38 + 43:35
22. Besedová Katka PHK0351 OK 99 Hradec Králové 102:53 + 51:50
23. Končáková Alžběta LCE0256 OOB TJ Slovan Luhačovice 113:55 + 62:52
24. Nešporová Marie TTR0351 OOB Třebíč 125:30 + 74:27
25. Pospíšilová Helena STE0253 SK SKI-OB Šternberk 203:21 + 152:18
26. Juřáková Karolína STE0352 SK SKI-OB Šternberk 269:20 + 218:17
Raclavská Lenka UOL0252 SOB Olomouc DISK
D21A
9.07 km, 24 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Voborníková Alena CTB9451 SK OB Chotěboř 69:38
2. Hiklová Natalia ZBM8350 SK Žabovřesky Brno 70:30 + 0:52
3. Šístková Iveta LPU8654 OK Lokomotiva Pardubice 70:37 + 0:59
4. Pospíšilová Marie DKP8756 Oddíl OB Kotlářka 70:46 + 1:08
5. Benešová Jana CTB9452 SK OB Chotěboř 73:14 + 3:36
6. Zvěřinová Martina LPU8357 OK Lokomotiva Pardubice 75:15 + 5:37
7. Jirčáková Martina LCE8951 OOB TJ Slovan Luhačovice 75:53 + 6:15
8. Lučanová Marta LPU7957 OK Lokomotiva Pardubice 76:13 + 6:35
9. Sklenářová Radka LCE9250 OOB TJ Slovan Luhačovice 76:34 + 6:56
10. Peterová Jana LPU0057 OK Lokomotiva Pardubice 76:35 + 6:57
11. Nováková Tereza LPU9757 OK Lokomotiva Pardubice 76:44 + 7:06
12. Firešová Markéta ZBM9951 SK Žabovřesky Brno 77:16 + 7:38
13. Hiršová Gabriela ZBM9651 SK Žabovřesky Brno 77:36 + 7:58
14. Šimůnková Gabriela TAP9755 KOB Tretra Praha 77:51 + 8:13
15. Odehnalová Tereza ZBM9757 SK Žabovřesky Brno 79:51 + 10:13
16. Žaloudková Klára LPU9461 OK Lokomotiva Pardubice 79:56 + 10:18
17. Hančová Petra LPU9659 OK Lokomotiva Pardubice 80:05 + 10:27
18. Kosová Tereza PHK0151 OK 99 Hradec Králové 81:26 + 11:48
19. Tichá Veronika TZL9951 SKOB Zlín 82:19 + 12:41
20. Fenclová Marta LPU7667 OK Lokomotiva Pardubice 82:43 + 13:05
21. Procházková Klára LPU9451 OK Lokomotiva Pardubice 84:01 + 14:23
22. Rambová Kamila DKP8655 Oddíl OB Kotlářka 84:24 + 14:46
23. Nechanická Klára TBM0055 KOS TJ Tesla Brno 86:05 + 16:27
24. Hájková Eliška KAM9851 OK Kamenice 87:21 + 17:43
25. Hájková Magdalena LCE9155 OOB TJ Slovan Luhačovice 87:30 + 17:52
26. Chovancová Zuzana TZL9754 SKOB Zlín 87:43 + 18:05
27. Opálková Martina BBM0050 BETA URSUS Orienteering 88:20 + 18:42
28. Raclavská Vlaďka UOL0253 SOB Olomouc 88:26 + 18:48
29. Grycová Kateřina TBM0058 KOS TJ Tesla Brno 89:45 + 20:07
30. Kožinová Zuzana PGP9650 SK Praga 89:52 + 20:14
31. Grycová Veronika TBM9859 KOS TJ Tesla Brno 89:57 + 20:19
32. Kubínová Romana SKV9452 TJ Slovan Karlovy Vary 90:58 + 21:20
33. Justová Eliška SHK9351 OK Slavia Hradec Králové 92:28 + 22:50
34. Špringlová Kamila TBM0050 KOS TJ Tesla Brno 93:52 + 24:14
35. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 Slavia Liberec orienteering 94:48 + 25:10
36. Jelínková Zora PGP8851 SK Praga 94:53 + 25:15
37. Škarková Kateřina PGP9955 SK Praga 95:33 + 25:55
38. Janoušková Lucie BOR9954 OK Jiskra Nový Bor 95:35 + 25:57
39. Shánělová Štěpánka CHC0152 K.O.B. Choceň 95:54 + 26:16
40. Pavlíková Markéta CHA0050 OK Chrastava 96:24 + 26:46
41. Vavrysová Barbara LCE9751 OOB TJ Slovan Luhačovice 97:08 + 27:30
42. Červená Adéla SHK9755 OK Slavia Hradec Králové 97:12 + 27:34
43. Větříčková Andrea SHK9951 OK Slavia Hradec Králové 97:46 + 28:08
44. Zimmerová Kateřina KAM9850 OK Kamenice 107:36 + 37:58
45. Beržinská Soňa SBK8554 KOB START Blansko 109:27 + 39:49
46. Binarová Adéla UOL0452 SOB Olomouc 112:26 + 42:48
47. Rickmeyer Tina 2HD8650 Angy OL 112:47 + 43:09
48. Šmejcová Anna SJC9552 Sportcentrum Jičín 112:52 + 43:14
49. Bořánková Karolína KAM9550 OK Kamenice 124:40 + 55:02
Koporová Petra ZBM9353 SK Žabovřesky Brno DISK
Odehnalová Klára ZBM9956 SK Žabovřesky Brno DISK
Chmelařová Michaela SHK9151 OK Slavia Hradec Králové DISK
D21B
7.50 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Klusáčková Magdaléna ZBM9452 SK Žabovřesky Brno 65:04
2. Šňupárková Anna DKP9652 Oddíl OB Kotlářka 66:16 + 1:12
3. Mádlová Věra ZBM8951 SK Žabovřesky Brno 70:25 + 5:21
4. Slavíková Silvie PGP9751 SK Praga 74:59 + 9:55
5. Koderičová Tereza PHK9666 OK 99 Hradec Králové 77:09 + 12:05
6. Botiková Daniela LCE9158 OOB TJ Slovan Luhačovice 78:29 + 13:25
7. Doleželová Kateřina LPU9558 OK Lokomotiva Pardubice 79:00 + 13:56
8. Fučíková Hana VBM7751 VSK Mendelu Brno 80:48 + 15:44
9. Wohanková Gabriela VRL7652 OOS TJ Spartak Vrchlabí 81:20 + 16:16
10. Kozumplíková Alice RBK8151 SK Radioklub Blansko 81:38 + 16:34
11. Poklopová Lenka SSU8952 SK Severka Šumperk 81:53 + 16:49
12. Kovářová Lenka LTP9750 OOB TJ Lokomotiva Teplice 82:07 + 17:03
13. Grolichová Lucie ZBP7850 OOB SK Zbraslav 82:12 + 17:08
14. Karbusová Kateřina VTA0055 SC vebr-sport 82:31 + 17:27
15. Rychlá Pavlína KRN8559 KOS TJ Lokomotiva Krnov 83:21 + 18:17
16. Slámová Petra SJI8459 OK Jihlava 83:34 + 18:30
16. Nádvorníková Tereza LPU8953 OK Lokomotiva Pardubice 83:34 + 18:30
18. Kolešová Helena LPU8857 OK Lokomotiva Pardubice 83:59 + 18:55
19. Nedbálková Hana ZBM9755 SK Žabovřesky Brno 84:23 + 19:19
20. Řezníčková Tereza SJI9056 OK Jihlava 84:49 + 19:45
21. Studničná Lenka FSP8650 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 86:08 + 21:04
22. Matrasová Vendula CHT8251 OOB SK Chrast 86:16 + 21:12
23. Sabelová Markéta TRI9656 TJ TŽ Třinec 86:57 + 21:53
24. Kafková Tereza SJI8956 OK Jihlava 88:24 + 23:20
25. Tesařová Jana TRI9751 TJ TŽ Třinec 88:42 + 23:38
26. Hrabánková Zuzana PGP9950 SK Praga 91:05 + 26:01
27. Vojtíšková Viktorie LPU0051 OK Lokomotiva Pardubice 91:42 + 26:38
28. Toušová Zuzana RBK8556 SK Radioklub Blansko 92:02 + 26:58
29. Zamrzlová Eva SJC8759 Sportcentrum Jičín 92:31 + 27:27
30. Hrabánková Klára PGP9654 SK Praga 92:34 + 27:30
31. Rydlová Eva FSP8989 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 94:38 + 29:34
32. Posseltová Tereza TJN9252 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 95:19 + 30:15
33. Kolmanová Josefa LTP8653 OOB TJ Lokomotiva Teplice 96:45 + 31:41
34. Mikulášová Helena PGP9353 SK Praga 99:12 + 34:08
35. Jirková Lenka SBK8383 KOB START Blansko 101:22 + 36:18
36. Votavová Žofie KNC0250 Sokol Kostelec n. Č. l. 102:48 + 37:44
37. Nesrovnalová Iveta JHB8952 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 102:51 + 37:47
38. Ducháčková Kateřina STH9356 SK Studenec 104:23 + 39:19
39. Nováková Eliška PDY0150 Běhej Poděbrady 105:07 + 40:03
40. Hausmannová Klára EKP8651 VŠTJ Ekonom Praha 106:49 + 41:45
41. Potočková Hana KUO9051 KOB Ústí nad Orlicí 107:25 + 42:21
42. Mesiarkinová Kamila ZBM8282 SK Žabovřesky Brno 109:32 + 44:28
43. Štefková Klára TBM0059 KOS TJ Tesla Brno 111:05 + 46:01
44. Míchalová Šárka KPY0050 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 114:06 + 49:02
45. Krpatová Klára NNN0002 Neregistrovaní 115:13 + 50:09
46. Soroka Martyna TUR9466 OOB TJ Turnov 122:37 + 57:33
47. Adamová Eva ZBM8772 SK Žabovřesky Brno 154:55 + 89:51
Knoblochová Kamila SJC8356 Sportcentrum Jičín DISK
Zrníková Adéla OSN0099 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě DISK
Königová Jana ZBM8661 SK Žabovřesky Brno DISK
Končáková Klára LCE9555 OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
D21C
6.52 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bochenková Martina DKP8758 Oddíl OB Kotlářka 55:53
2. Argalášová Kateřina TRI9750 TJ TŽ Třinec 69:38 + 13:45
3. Mazalová Monika RBK9252 SK Radioklub Blansko 71:13 + 15:20
4. Žukova Kateřina LDC9151 KOB Děčín 79:00 + 23:07
5. Skalická Karolína ZAM9652 OB TJ Sokol Žamberk 81:13 + 25:20
6. Vejrová Iva STH8852 SK Studenec 82:52 + 26:59
7. Grundmannová Hana LTU9251 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 83:33 + 27:40
8. Kašparová Šárka AOP7251 Orientační Běh Opava 84:25 + 28:32
9. Čížková Markéta ADA9652 OOB Spartak Adamov 88:31 + 32:38
10. Kovářová Tereza TRI9756 TJ TŽ Třinec 88:47 + 32:54
11. Boháčová Lucie PTE8771 TJ Sokol Ptení 88:49 + 32:56
12. Krejčí Lenka PTE8350 TJ Sokol Ptení 89:20 + 33:27
13. Dittrichová Zuzana KON9175 KOB Konice 89:30 + 33:37
14. Steblová Veronika 0080001 89:47 + 33:54
15. Zeman Klára DCE7950 KOB Dobřichovice 90:26 + 34:33
16. Vobořilová Markéta 0010001 91:09 + 35:16
17. Kadlecová Daniela LDC9251 KOB Děčín 91:33 + 35:40
18. Špendlíková Kamila LCE0051 OOB TJ Slovan Luhačovice 102:23 + 46:30
19. Palupcikova Nikola 0070001 108:40 + 52:47
20. Goňová Nikola ZAM9752 OB TJ Sokol Žamberk 117:55 + 62:02
21. Čížková Eliška ADA0051 OOB Spartak Adamov 131:41 + 75:48
22. Hrdličková Ludmila SLA9851 SKOB Slaný 149:17 + 93:24
Szarzecová Lucie TRI9850 TJ TŽ Třinec DISK
Pilcová Sabina 9898 DISK
Sadílková Iva VIC0151 OB Vizovice DISK
D35B
6.84 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vernerová Radka VBM8558 VSK Mendelu Brno 58:31
2. Ptáčková Veronika TBM7374 KOS TJ Tesla Brno 63:37 + 5:06
3. Šimšová Jana MFP7651 Matfyz Praha 66:58 + 8:27
4. Otrubová Johana PLU7852 TJ SOKOL Plumlov 67:56 + 9:25
5. Daňková Veronika SBK8151 KOB START Blansko 70:58 + 12:27
6. Tomíčková Dana 0160003 73:41 + 15:10
7. Šťastná Lenka CTB8351 SK OB Chotěboř 73:54 + 15:23
8. Polednová Hana RUZ8051 TJ Růžená 76:09 + 17:38
9. Klusáčková Lenka CTB8051 SK OB Chotěboř 79:49 + 21:18
10. Bukovacová Alena PBM7454 TJ Spartak 1. Brněnská 81:35 + 23:04
11. Dvořáčková Jana OSN7850 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 82:48 + 24:17
12. Bartalošová Jana PGP8154 SK Praga 83:18 + 24:47
13. Paulová Hana CTB7851 SK OB Chotěboř 84:21 + 25:50
14. Mrskočová Dana LPU7356 OK Lokomotiva Pardubice 85:02 + 26:31
15. Placková Veronika MLA8250 MLOK Mariánské Lázně 85:58 + 27:27
16. Asterová Jana SLA7451 SKOB Slaný 91:27 + 32:56
17. Blažková Kristina DKP8251 Oddíl OB Kotlářka 93:41 + 35:10
18. Jiříčková Bětka KRN8383 KOS TJ Lokomotiva Krnov 99:43 + 41:12
19. Málková Šárka CST8351 OB Strakonice 100:07 + 41:36
20. Nešporová Marie TTR7251 OOB Třebíč 108:50 + 50:19
21. Košíková Jana ZBM8352 SK Žabovřesky Brno 172:23 + 113:52
Stachoňová Barbara ZBM8451 SK Žabovřesky Brno DISK
D35C
5.51 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Venclová Veronika ZAM8251 OB TJ Sokol Žamberk 63:26
2. Kmentová Lenka ZAM8552 OB TJ Sokol Žamberk 67:15 + 3:49
3. Muchová Barbora KVS8550 SKOB Kobra Vsetín 69:41 + 6:15
4. Kadaňová Barbora LPU8253 OK Lokomotiva Pardubice 71:13 + 7:47
5. Procházková Lucie ADA7651 OOB Spartak Adamov 71:32 + 8:06
6. Forstereviczová Jana DOR7653 OK Dobříš 79:03 + 15:37
7. Kubešová Eva RUZ8151 TJ Růžená 79:51 + 16:25
8. Dvořáčková Jana TTR8154 OOB Třebíč 83:53 + 20:27
9. Karlová Eva MOV8551 SKOB Ostrava 92:55 + 29:29
10. Sychrová Daniela VBM8458 VSK Mendelu Brno 92:56 + 29:30
11. Jelínková Hana CTB8152 SK OB Chotěboř 148:39 + 85:13
D40B
6.11 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hulcová Pavla KSH7753 OB Kašperské Hory 61:12
2. Ryšavá Magdalena PGP7650 SK Praga 62:28 + 1:16
3. Nechanická Daniela OSN7557 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 64:43 + 3:31
4. Urbánková Jana ONO7851 SKOB Ostrov 67:15 + 6:03
5. Haasová Renata LPU7960 OK Lokomotiva Pardubice 67:48 + 6:36
6. Knapová Iva LPU6052 OK Lokomotiva Pardubice 70:10 + 8:58
7. Good Ludmila SBR8050 SKOB Bruntál 71:31 + 10:19
8. Biolik Agnieszka 46P7700 Trackcourse 73:41 + 12:29
9. Zoubková Jana ZBP8050 OOB SK Zbraslav 82:09 + 20:57
10. Kuželová Michaela FSP7851 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 82:52 + 21:40
11. Otrubová Věra PLU7777 TJ SOKOL Plumlov 85:18 + 24:06
12. Komanová Kristína 27S7850 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 113:31 + 52:19
Lošťáková Ivana PGP7763 SK Praga DISK
Šimerková Olga PGP7551 SK Praga DISK
D40C
5.31 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šilerová Eva PDY8050 Běhej Poděbrady 47:38
2. Zitková Radka LPU7958 OK Lokomotiva Pardubice 53:53 + 6:15
3. Krejčiříková Nikol BBM7850 BETA URSUS Orienteering 59:03 + 11:25
4. Vítková Lenka SJI7852 OK Jihlava 67:42 + 20:04
5. Mišeková Martina KAM7851 OK Kamenice 68:50 + 21:12
6. Nedomová Iva PDY7851 Běhej Poděbrady 70:48 + 23:10
7. Tomanová Veronika LBM7751 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 81:12 + 33:34
8. Běloušková Ilona CTB8053 SK OB Chotěboř 83:59 + 36:21
9. Gregorová Lenka SJH7853 SOS Jindřichův Hradec 87:03 + 39:25
10. Rotková Gabriela 0020001 89:19 + 41:41
11. Luterová Kristýna PLU7878 TJ SOKOL Plumlov 96:35 + 48:57
12. Wohanková Kateřina VRL7955 OOS TJ Spartak Vrchlabí 98:41 + 51:03
13. Eliášková Hana LBM8051 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 114:41 + 67:03
D45B
5.62 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křivdová Lenka 0140002 51:41
2. Podmolíková Dagmar TZL7155 SKOB Zlín 53:44 + 2:03
3. Sedlářová Pavla AOP7052 Orientační Běh Opava 55:39 + 3:58
4. Sieglová Dagmar MFP7050 Matfyz Praha 56:00 + 4:19
5. Schwabová Kateřina TBM7371 KOS TJ Tesla Brno 57:35 + 5:54
6. Melicharová Zdeňka PHK7551 OK 99 Hradec Králové 59:51 + 8:10
7. Čivrná Karolína VRL7355 OOS TJ Spartak Vrchlabí 62:44 + 11:03
8. Ehlová Pavla TBM7377 KOS TJ Tesla Brno 63:16 + 11:35
9. Malečková Iva PGP7559 SK Praga 64:08 + 12:27
10. Pachmannová Hana AOP7252 Orientační Běh Opava 66:14 + 14:33
11. Pavlů Veronika TAP6952 KOB Tretra Praha 66:29 + 14:48
12. Chovancová Jana TZL7352 SKOB Zlín 69:33 + 17:52
13. Pechová Iva LPM6151 OK Lokomotiva Plzeň 74:09 + 22:28
14. Bialeková Martina LBE7350 TJ Lokomotiva Beroun 75:27 + 23:46
15. Waldhauserová Irena BOR7459 OK Jiskra Nový Bor 76:32 + 24:51
16. Janíčková Jitka OSN7356 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 77:04 + 25:23
17. Forstová Lenka MFP6850 Matfyz Praha 81:38 + 29:57
18. Bejčková Jana DKL7150 KOB Kladno 82:01 + 30:20
19. Kolářová Michaela SLA7351 SKOB Slaný 97:38 + 45:57
20. Zemková Helena SLA7450 SKOB Slaný 115:42 + 64:01
Fencíková Vladislava JHB6553 TJ Jiskra Havlíčkův Brod DISK
MS Kučerová Vladimíra CHT6460 OOB SK Chrast 81:00 + 29:19
D45C
4.42 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kotková Lenka RIC7352 OB Říčany 52:35
2. Strýčková Monika ADA7454 OOB Spartak Adamov 56:15 + 3:40
3. Riby Kateřina LTP7252 OOB TJ Lokomotiva Teplice 57:02 + 4:27
4. Kunzová Ivana BBM7155 BETA URSUS Orienteering 57:47 + 5:12
5. Nová Jana DOR7150 OK Dobříš 58:40 + 6:05
6. Zemánková Eva SRK7452 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 58:43 + 6:08
7. Zbraňková Magda STE7352 SK SKI-OB Šternberk 59:00 + 6:25
8. Krpatová Zuzana LPU7558 OK Lokomotiva Pardubice 59:20 + 6:45
9. Hlaváčová Šárka TBM7258 KOS TJ Tesla Brno 61:38 + 9:03
10. Jeřábková Tereza BOR7563 OK Jiskra Nový Bor 62:33 + 9:58
11. Junková Kateřina STH7351 SK Studenec 67:43 + 15:08
12. Hančová Alice VRL7052 OOS TJ Spartak Vrchlabí 68:36 + 16:01
13. Cíchová Pavlína TTR7452 OOB Třebíč 70:39 + 18:04
14. Ženčáková Marie 0210002 75:43 + 23:08
15. Janků Kateřina KVS7450 SKOB Kobra Vsetín 77:02 + 24:27
16. Pometlová Jana AOP7551 Orientační Běh Opava 82:18 + 29:43
17. Setínková Zuzana DKP5753 Oddíl OB Kotlářka 82:28 + 29:53
18. Smith Lucie VRL7353 OOS TJ Spartak Vrchlabí 84:05 + 31:30
19. Bártová Pavla ZVO7152 OB SK Zvole 84:45 + 32:10
20. Suková Renata PZR7352 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 85:16 + 32:41
21. Beránková Šárka ZBM7356 SK Žabovřesky Brno 86:06 + 33:31
22. Kašparová Eva TYN7452 OOB SK Týniště nad Orlicí 86:58 + 34:23
23. Kliglová Radka TBM7261 KOS TJ Tesla Brno 99:16 + 46:41
24. Nováková Martina PDY7350 Běhej Poděbrady 117:01 + 64:26
25. Kyclová Jitka LBM7450 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 135:03 + 82:28
D50B
5.45 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hubáčková Dagmar LCE6569 OOB TJ Slovan Luhačovice 50:22
2. Kosová Michaela PHK6752 OK 99 Hradec Králové 57:18 + 6:56
3. Čermáková Renata LPU6553 OK Lokomotiva Pardubice 58:10 + 7:48
4. Grycová Jana TBM6969 KOS TJ Tesla Brno 59:19 + 8:57
5. Sadílková Lenka VIC7055 OB Vizovice 59:35 + 9:13
6. Voborníková Eva CTB6851 SK OB Chotěboř 60:21 + 9:59
7. Vričanová Sylva HAV6751 OB Havířov 61:06 + 10:44
8. Benešová Iva SJH7051 SOS Jindřichův Hradec 61:50 + 11:28
9. Jirková Renata ZPV6553 KOB ZPV Prostějov 62:59 + 12:37
10. Kamarytová Martina MLA6651 MLOK Mariánské Lázně 67:13 + 16:51
11. Zalabová Martina SJC6657 Sportcentrum Jičín 68:17 + 17:55
12. Štorková Simona JPV6556 Oddíl OS SK Prostějov 68:24 + 18:02
13. Kavková Dana SCP6150 OK Sparta Praha 70:36 + 20:14
14. Demlová Jitka LPU6955 OK Lokomotiva Pardubice 74:17 + 23:55
15. Nechutová Alena PZR6969 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 86:31 + 36:09
16. Kaděrová Barbora HAV7051 OB Havířov 90:45 + 40:23
17. Jelínková Radka MLA6951 MLOK Mariánské Lázně 92:13 + 41:51
Petrová Martina TAP6852 KOB Tretra Praha DISK
D50C
4.18 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lukášová Lenka TBM6653 KOS TJ Tesla Brno 54:44
2. Hrdličková Ludmila SLA6950 SKOB Slaný 61:14 + 6:30
3. Tužilová Michaela 0040002 83:21 + 28:37
4. Procingerová Ilona VRL7053 OOS TJ Spartak Vrchlabí 85:42 + 30:58
5. Míchalová Marcela KPY6850 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 92:23 + 37:39
D55B
4.52 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vavrysová Iva LCE6359 OOB TJ Slovan Luhačovice 44:29
2. Komersová Jana KNC6550 Sokol Kostelec n. Č. l. 54:43 + 10:14
3. Benešová Iva SJC6151 Sportcentrum Jičín 55:56 + 11:27
4. Novotná Ivana PHK6354 OK 99 Hradec Králové 58:00 + 13:31
5. Klusáčková Jitka TTR6152 OOB Třebíč 58:58 + 14:29
6. Bravená Alexandra VBM6155 VSK Mendelu Brno 68:18 + 23:49
7. Kábrtová Iva PEN6350 OK RECO Sport 69:59 + 25:30
8. Havlíčková Jindra KNC6150 Sokol Kostelec n. Č. l. 72:28 + 27:59
9. Kovářová Alena LTP6151 OOB TJ Lokomotiva Teplice 76:03 + 31:34
10. Schäferová Jana TZL6566 SKOB Zlín 92:06 + 47:37
11. Choutková Lenka SOB6350 SOBSA 92:38 + 48:09
12. Zimmerová Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 104:27 + 59:58
Bialožytová Pavla TRI6350 TJ TŽ Třinec DISK
D55C
4.08 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Roudná Eva LPU6554 OK Lokomotiva Pardubice 52:31
2. Syslová Iva TTR6151 OOB Třebíč 55:33 + 3:02
3. Švarcová Lenka JEN6451 OB Jenišovice 55:44 + 3:13
4. Jašková Monika TBM6363 KOS TJ Tesla Brno 57:20 + 4:49
5. Málková Věra CST6550 OB Strakonice 63:46 + 11:15
6. Kosíková Helena TUR6550 OOB TJ Turnov 69:35 + 17:04
7. Tihonová Jindra TAP6253 KOB Tretra Praha 73:16 + 20:45
8. Kubátová Ivana BOR6152 OK Jiskra Nový Bor 75:07 + 22:36
9. Matyášová Lenka LBM6460 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 76:08 + 23:37
10. Peřinková Irena BBM6550 BETA URSUS Orienteering 87:13 + 34:42
11. Roubalíková Iva 0230002 106:06 + 53:35
D60
4.03 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rosecká Alena PZR5654 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 36:27
2. Vlažná Mirka LCE5852 OOB TJ Slovan Luhačovice 42:30 + 6:03
3. Kuleva Angelina 2HD5750 Angy OL 43:26 + 6:59
4. Víchová Ladislava LPU5851 OK Lokomotiva Pardubice 43:39 + 7:12
5. Fantová Libuše EKP5650 VŠTJ Ekonom Praha 48:02 + 11:35
6. Potěšilová Vladimíra VBM5655 VSK Mendelu Brno 48:30 + 12:03
7. Mrázová Pavla DCE5550 KOB Dobřichovice 49:21 + 12:54
8. Janská Iva LBM5795 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 52:26 + 15:59
9. Běhounová Jiřina PHK5651 OK 99 Hradec Králové 54:17 + 17:50
10. Bláhová Luba SHK5852 OK Slavia Hradec Králové 54:51 + 18:24
10. Novotná Jiřina LPU5654 OK Lokomotiva Pardubice 54:51 + 18:24
12. Dokoupilová Zuzana VBM5754 VSK Mendelu Brno 57:10 + 20:43
13. Flašarová Marie KCK5756 KOB Český Krumlov 60:47 + 24:20
14. Dudová Hana DKP5752 Oddíl OB Kotlářka 64:04 + 27:37
15. Jalová Marie RBK5761 SK Radioklub Blansko 66:38 + 30:11
16. Nýdrlová Eva VRL5451 OOS TJ Spartak Vrchlabí 67:35 + 31:08
17. Šilerová Zdena KNC5750 Sokol Kostelec n. Č. l. 67:54 + 31:27
18. Jelínková Radana PGP5851 SK Praga 71:09 + 34:42
19. Šabatková Zdena SHK5652 OK Slavia Hradec Králové 75:16 + 38:49
20. Jelínková Dagmar TZL5757 SKOB Zlín 81:44 + 45:17
21. Hlaváčová Jarka MFP6050 Matfyz Praha 86:54 + 50:27
Smrčková Olga LPU6055 OK Lokomotiva Pardubice DISK
D65
3.67 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Doležalová Vlasta PGP5550 SK Praga 51:03
2. Zlesáková Vlasta JIL5362 OK Jilemnice 51:31 + 0:28
3. Horynová Eva TZL5254 SKOB Zlín 52:36 + 1:33
4. Opavová Stanislava MLA5451 MLOK Mariánské Lázně 55:22 + 4:19
5. Fejlková Alice SHK5351 OK Slavia Hradec Králové 56:08 + 5:05
6. Eremiášová Jana TBM5451 KOS TJ Tesla Brno 56:44 + 5:41
7. Procházková Miluše DCE5450 KOB Dobřichovice 57:25 + 6:22
8. Karmazínová Ivana VLI5150 Slavia Liberec orienteering 61:40 + 10:37
9. Volencová Ivana OTK5250 OOB TJ Jiskra Otrokovice 63:18 + 12:15
10. Tvrdková Eva TUR5151 OOB TJ Turnov 63:31 + 12:28
11. Salajková Věra LBM5558 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 68:58 + 17:55
12. Orálková Libuše TTR5351 OOB Třebíč 74:45 + 23:42
13. Pachnerová Jaroslava VLI5152 Slavia Liberec orienteering 76:43 + 25:40
D70
3.07 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sikorová Marie BOV4852 TJ Baník Ostrava OKD 44:21
2. Křížová Zdenka PZR5051 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 45:50 + 1:29
3. Kubíková Květa LPU4752 OK Lokomotiva Pardubice 49:56 + 5:35
4. Liščinská Eva TBM4451 KOS TJ Tesla Brno 52:27 + 8:06
5. Kubátová Milada PGP4750 SK Praga 58:33 + 14:12
6. Horáčková Stanislava VLI4950 Slavia Liberec orienteering 61:48 + 17:27
7. Lohrová Jarmila SCP4650 OK Sparta Praha 67:41 + 23:20
8. Malá Marie LPU4753 OK Lokomotiva Pardubice 68:21 + 24:00
H10N
1.90 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mazzarese David TRT1100 KOS Třešť 15:28
2. Bukovác Lukáš PBM1007 TJ Spartak 1. Brněnská 19:13 + 3:45
3. Kužel Jonáš FSP1201 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 21:07 + 5:39
4. Běloušek Matěj CTB1202 SK OB Chotěboř 23:03 + 7:35
5. Šidla Dalibor TZL1200 SKOB Zlín 24:56 + 9:28
6. Daněk František SBK1010 KOB START Blansko 30:03 + 14:35
7. Eliášek Jakub LBM1101 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 30:47 + 15:19
8. Urban Jan SBK1234 KOB START Blansko 31:30 + 16:02
9. Hübner Václav TBM1112 KOS TJ Tesla Brno 34:57 + 19:29
10. Filip Tomáš SBR9999 SKOB Bruntál 37:44 + 22:16
11. Tempir Lukas 0370001 44:38 + 29:10
12. Jalový Kryštof RBK1401 SK Radioklub Blansko 46:23 + 30:55
13. Mišek Michal KAM1300 OK Kamenice 46:52 + 31:24
14. Milota Jan MLA0500 MLOK Mariánské Lázně 49:09 + 33:41
Hubík Hubert PLU1300 TJ SOKOL Plumlov DISK
H10
2.21 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Blažek Vojtěch SJH1003 SOS Jindřichův Hradec 14:31
2. Novák Tobiáš CTB1103 SK OB Chotěboř 17:04 + 2:33
3. Šťastný Antonín CTB1101 SK OB Chotěboř 18:33 + 4:02
4. Krtička Jáchym CHA1000 OK Chrastava 21:15 + 6:44
5. Hikl Martin ZBM1104 SK Žabovřesky Brno 21:44 + 7:13
6. Lučan Ondřej LPU1101 OK Lokomotiva Pardubice 22:12 + 7:41
7. Wohanka Antonín VRL1201 OOS TJ Spartak Vrchlabí 23:42 + 9:11
8. Placek Nikolas MLA1200 MLOK Mariánské Lázně 24:35 + 10:04
9. Svoboda Jan CHT1002 OOB SK Chrast 24:54 + 10:23
10. Procházka Ferdinand ADA1001 OOB Spartak Adamov 25:17 + 10:46
11. Šmahel Tadeáš OPI1000 Orientační sporty Písek 29:23 + 14:52
12. Čeřovský Filip KON1010 KOB Konice 30:09 + 15:38
13. Balga Filip DKP1104 Oddíl OB Kotlářka 32:21 + 17:50
14. Trnka Jiří PDY1102 Běhej Poděbrady 38:00 + 23:29
15. Buriánek Max SMR1102 SNS Smržovka 61:24 + 46:53
H12B
2.97 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šimerka Ondřej PGP0800 SK Praga 24:20
2. Kovalčík Petr AOP0901 Orientační Běh Opava 30:04 + 5:44
3. Světnický Antonín STE0800 SK SKI-OB Šternberk 31:19 + 6:59
4. Toman Matěj LBM0909 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 32:12 + 7:52
5. Placek Tomas MLA0902 MLOK Mariánské Lázně 33:15 + 8:55
6. Klusáček Mikuláš CTB0902 SK OB Chotěboř 35:11 + 10:51
7. Hřivňák Petr PLU0900 TJ SOKOL Plumlov 40:23 + 16:03
8. Prášil Adam SJI0901 OK Jihlava 40:58 + 16:38
9. Lučan Matěj LPU0903 OK Lokomotiva Pardubice 44:18 + 19:58
10. Lutera Oliver PLU1001 TJ SOKOL Plumlov 45:58 + 21:38
11. Jirků Ondřej SJI0904 OK Jihlava 46:29 + 22:09
12. Kožnárek Pavel PLU0902 TJ SOKOL Plumlov 51:56 + 27:36
13. Eliášek Patrik LBM0801 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 69:30 + 45:10
14. Forst Albert MFP0901 Matfyz Praha 74:31 + 50:11
15. Kučera Tomáš TAP0907 KOB Tretra Praha 75:11 + 50:51
16. Novotný Jakub PLU0804 TJ SOKOL Plumlov 127:01 + 102:41
Volný Matěj 0250002 DISK
H14B
5.14 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Srb Vladimír SJI0701 OK Jihlava 33:48
2. Novák Matyáš CTB0601 SK OB Chotěboř 39:54 + 6:06
3. Bárta Viktor ZVO0601 OB SK Zvole 41:08 + 7:20
4. Pěček Jakub SKM0700 KOB Směr Kroměříž 42:58 + 9:10
5. Blažek Cyril SJH0701 SOS Jindřichův Hradec 44:05 + 10:17
6. Vlček Tomáš VIC0713 OB Vizovice 47:06 + 13:18
7. Prášil Jakub SJI0702 OK Jihlava 50:28 + 16:40
8. Jirků František SJI0600 OK Jihlava 53:47 + 19:59
9. Vítek Vojtěch CHT0801 OOB SK Chrast 54:48 + 21:00
10. Jelínek Jaromír CTB0603 SK OB Chotěboř 54:53 + 21:05
11. Dvořáček Jan TTR0701 OOB Třebíč 72:51 + 39:03
12. Riby Philip LTP0702 OOB TJ Lokomotiva Teplice 76:02 + 42:14
13. Jirous Erik TAP0705 KOB Tretra Praha 81:20 + 47:32
14. Brumovský Štěpán TAP0706 KOB Tretra Praha 136:45 + 102:57
MS Král Jan 102:53 + 69:05
H16B
7.52 km, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Haas Filip LPU0401 OK Lokomotiva Pardubice 52:26
2. Strýček Jan PBM0503 TJ Spartak 1. Brněnská 53:04 + 0:38
3. Gajda Martin KAM0405 OK Kamenice 53:12 + 0:46
4. Waldhauser Štěpán TUR0409 OOB TJ Turnov 53:40 + 1:14
5. Nouza Michal SJH0505 SOS Jindřichův Hradec 54:12 + 1:46
6. Orany Vojtěch SJI0401 OK Jihlava 55:38 + 3:12
7. Titz Adam VSP0401 USK Praha 56:15 + 3:49
8. Nemšovský Filip VSP0500 USK Praha 58:05 + 5:39
9. Čtrnáct František PGP0401 SK Praga 59:18 + 6:52
10. Bukovác Filip JMO0501 Jihomoravská oblast 59:36 + 7:10
11. Krpata Michal LPU0403 OK Lokomotiva Pardubice 61:29 + 9:03
12. Jelínek Filip LPU0514 OK Lokomotiva Pardubice 63:48 + 11:22
13. Štorek Jan JPV0505 Oddíl OS SK Prostějov 65:29 + 13:03
14. Marek Vojtěch ZBM0410 SK Žabovřesky Brno 65:44 + 13:18
15. Otruba František PLU0501 TJ SOKOL Plumlov 66:20 + 13:54
16. Vítek Matěj SJI0500 OK Jihlava 66:57 + 14:31
17. Kužel Jan FSP0400 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 67:20 + 14:54
18. Trepáč Adam STE0504 SK SKI-OB Šternberk 67:25 + 14:59
19. Kasza Tomáš JMO0512 Jihomoravská oblast 71:37 + 19:11
20. Černoch Martin PLU0500 TJ SOKOL Plumlov 72:32 + 20:06
21. Cícha Václav TTR0401 OOB Třebíč 77:40 + 25:14
22. Bartaloš Matyáš PGP0503 SK Praga 78:56 + 26:30
23. Jíra Filip KAM0506 OK Kamenice 84:46 + 32:20
24. Čivrný Jan VRL0501 OOS TJ Spartak Vrchlabí 85:31 + 33:05
25. Karásek Antonín PLU0503 TJ SOKOL Plumlov 117:44 + 65:18
26. Koman Ján 27S0503 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 126:27 + 74:01
27. Molinger Matěj SNA0401 TJ START Náchod 129:31 + 77:05
28. Kycl Michal LBM0500 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 137:38 + 85:12
29. Dvořák Jakub BBM0502 BETA URSUS Orienteering 171:45 + 119:19
30. Kycl Ondřej LBM0501 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 179:52 + 127:26
31. Nešpor Jiří TTR0502 OOB Třebíč 216:33 + 164:07
H18B
9.01 km, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Valík Adam AOP0301 Orientační Běh Opava 57:29
2. Čech Vít AOP0302 Orientační Běh Opava 58:00 + 0:31
3. Šimša Martin PGP0309 SK Praga 58:14 + 0:45
4. Jelínek Kryštof LPU0314 OK Lokomotiva Pardubice 59:45 + 2:16
5. Tokár Radim VPM0300 KOS Slavia Plzeň 59:46 + 2:17
6. Štregl Matyáš VRL0301 OOS TJ Spartak Vrchlabí 61:36 + 4:07
7. Richtr Lukáš VPM0204 KOS Slavia Plzeň 62:18 + 4:49
8. Pipek Ondřej LPU0203 OK Lokomotiva Pardubice 62:49 + 5:20
9. Šauli Filip VPM0301 KOS Slavia Plzeň 63:44 + 6:15
10. Macek Ondřej LPU0209 OK Lokomotiva Pardubice 63:54 + 6:25
11. Kostka Jiří AOP0201 Orientační Běh Opava 64:41 + 7:12
12. Světnický František STE0204 SK SKI-OB Šternberk 65:34 + 8:05
13. Nechanický Jan OSN0200 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 65:51 + 8:22
14. Škvor Adam KAM0202 OK Kamenice 68:11 + 10:42
15. Kožina Štěpán PGP0300 SK Praga 69:14 + 11:45
16. Bialožyt Marek TRI0301 TJ TŽ Třinec 69:35 + 12:06
17. Mrskoč Marek LPU0205 OK Lokomotiva Pardubice 71:30 + 14:01
18. Link Lukáš STH0205 SK Studenec 80:11 + 22:42
19. Štorek David JPV0202 Oddíl OS SK Prostějov 80:29 + 23:00
20. Kolář Matyáš PGP0304 SK Praga 83:56 + 26:27
21. Moravec Jan ZAM0205 OB TJ Sokol Žamberk 85:46 + 28:17
22. Lička Adam TBM0326 KOS TJ Tesla Brno 87:55 + 30:26
23. Karásek František PLU0301 TJ SOKOL Plumlov 89:00 + 31:31
24. Mellan Jonáš TUR0308 OOB TJ Turnov 95:11 + 37:42
25. Šabata Radek SRK0202 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 95:33 + 38:04
26. Milota Břetislav MLA0300 MLOK Mariánské Lázně 97:19 + 39:50
27. Flegl Martin SRK0300 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 98:34 + 41:05
28. Haltof Marek TRI0200 TJ TŽ Třinec 99:38 + 42:09
29. Dvořáček Jakub OSN0303 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 106:34 + 49:05
30. Jirka Matyáš UOL0203 SOB Olomouc 109:09 + 51:40
31. Zemánek Mikuláš SRK0201 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 109:20 + 51:51
32. Přibyl Jan OSN0300 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 119:30 + 62:01
33. Charousek Matěj PGP0207 SK Praga 177:39 + 120:10
34. Riby Thomas LTP0202 OOB TJ Lokomotiva Teplice 194:56 + 137:27
Kycl Lukáš LBM0300 TJ Lokomotiva Ingstav Brno DISK
Hájek Kryštof TUR0212 OOB TJ Turnov DISK
Rajman Filip UOL0301 SOB Olomouc DISK
H21A
12.32 km, 29 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Roudný Martin LPU0002 OK Lokomotiva Pardubice 74:58
2. Mudrák Štěpán LCE9601 OOB TJ Slovan Luhačovice 77:33 + 2:35
3. Brlica Pavel ZBM9302 SK Žabovřesky Brno 78:48 + 3:50
4. Janovský Tomáš PGP0101 SK Praga 79:07 + 4:09
5. Petržela Jan PHK9200 OK 99 Hradec Králové 79:21 + 4:23
6. Rusý Tomáš KAM9301 OK Kamenice 79:22 + 4:24
7. Hubáček Michal LCE9301 OOB TJ Slovan Luhačovice 79:43 + 4:45
8. Hadač Filip AOP9301 Orientační Běh Opava 80:13 + 5:15
9. Schuster Marek SSU9303 SK Severka Šumperk 81:17 + 6:19
10. Prášil Marek SJI7313 OK Jihlava 81:48 + 6:50
11. Kamenický Jeroným TUR9549 OOB TJ Turnov 82:03 + 7:05
12. Jonáš Martin PGP9606 SK Praga 82:25 + 7:27
13. Horvát Petr TBM9437 KOS TJ Tesla Brno 82:57 + 7:59
14. Kos Tomáš LPU9303 OK Lokomotiva Pardubice 83:17 + 8:19
15. Kavalír Jáchym PHK9901 OK 99 Hradec Králové 83:25 + 8:27
16. Chloupek Adam LCE9300 OOB TJ Slovan Luhačovice 83:41 + 8:43
17. Vavrys Johan LCE9302 OOB TJ Slovan Luhačovice 84:19 + 9:21
18. Flašar Jan PGP8610 SK Praga 84:21 + 9:23
19. Zvěřina Petr LPU8208 OK Lokomotiva Pardubice 86:07 + 11:09
20. Kolárik Tomáš TZL9302 SKOB Zlín 87:07 + 12:09
21. Sklenář Martin AOP9501 Orientační Běh Opava 87:13 + 12:15
22. Adámek Filip TBM0101 KOS TJ Tesla Brno 87:34 + 12:36
23. Netuka Vojtěch SHK9701 OK Slavia Hradec Králové 87:59 + 13:01
24. Zelinka Jiří MBM8740 O-mikron 88:05 + 13:07
25. Navrátil Šimon PGP9702 SK Praga 88:23 + 13:25
26. Poklop Martin SSU8802 SK Severka Šumperk 88:29 + 13:31
27. Polášek Jan Ferdinand DKP8811 Oddíl OB Kotlářka 89:06 + 14:08
28. Kobr Tomáš TJN8901 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 89:14 + 14:16
29. Lučan Vladimír LPU7710 OK Lokomotiva Pardubice 89:31 + 14:33
30. Panchártek Jan PHK8802 OK 99 Hradec Králové 89:41 + 14:43
31. Škoda Jakub DOK8800 OK Doksy 90:14 + 15:16
32. Laciga Radek PGP8202 SK Praga 90:26 + 15:28
33. Pek Daniel SHK9803 OK Slavia Hradec Králové 91:11 + 16:13
34. Nožka Radek LPU9005 OK Lokomotiva Pardubice 92:03 + 17:05
35. Kašpar Michal TZL9308 SKOB Zlín 92:17 + 17:19
36. Mikel David TZL9703 SKOB Zlín 93:00 + 18:02
37. Šabatka Zdeněk PHK8900 OK 99 Hradec Králové 94:42 + 19:44
38. Bravený Vít ZBM9102 SK Žabovřesky Brno 94:44 + 19:46
39. Landovský Tomáš PGP9103 SK Praga 94:45 + 19:47
40. Jirka Michal SBK8403 KOB START Blansko 95:51 + 20:53
41. Bencúr Juraj AOP7700 Orientační Běh Opava 96:09 + 21:11
42. Waněk Adam LPU9505 OK Lokomotiva Pardubice 96:21 + 21:23
43. Argaláš Michal TRI9301 TJ TŽ Třinec 96:40 + 21:42
44. Bogar Kryštof BOR9402 OK Jiskra Nový Bor 97:19 + 22:21
45. Matula Petr ADA8202 OOB Spartak Adamov 99:18 + 24:20
46. Haas Karel LPU7304 OK Lokomotiva Pardubice 99:32 + 24:34
47. Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška 100:09 + 25:11
48. Jordanov Alexandr ZBM9503 SK Žabovřesky Brno 105:30 + 30:32
49. Vlažný Jakub LCE9102 OOB TJ Slovan Luhačovice 106:18 + 31:20
50. Nagy Josef TJN0006 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 107:26 + 32:28
51. Pospíšil Ondřej DKP8717 Oddíl OB Kotlářka 107:30 + 32:32
52. Čermák Jan LPU9301 OK Lokomotiva Pardubice 109:18 + 34:20
53. Kelbl Vladimír ZBM9711 SK Žabovřesky Brno 111:30 + 36:32
54. Šrubař Michal ZBM8607 SK Žabovřesky Brno 115:51 + 40:53
55. Ramba Jiří DKP8606 Oddíl OB Kotlářka 117:26 + 42:28
56. Filipek Sebastian TRI0002 TJ TŽ Třinec 118:01 + 43:03
57. Buk Michal ROU9601 SKOB Roudnice nad Labem 119:16 + 44:18
58. Kazda Adam TJN9104 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 127:17 + 52:19
59. Zimmermann Štěpán ZBM9101 SK Žabovřesky Brno 128:35 + 53:37
60. Landovský Jakub PGP9601 SK Praga 130:39 + 55:41
Burda Matěj BOR9608 OK Jiskra Nový Bor DISK
Koštejn Vít DOK9800 OK Doksy DISK
Wolf Filip TUR9701 OOB TJ Turnov DISK
Panovec Kryštof LCE0011 OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
Pustai David TJN9301 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
Melecký Martin SSU9001 SK Severka Šumperk DISK
Bukovac Maroš PBM7605 TJ Spartak 1. Brněnská DISK
Grundmann Jan LPU9410 OK Lokomotiva Pardubice DISK
Klusáček Jan ZBM9301 SK Žabovřesky Brno DISK
H21B
10.93 km, 27 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gryc Vojtěch TBM0106 KOS TJ Tesla Brno 75:19
2. Šrom Jakub TBM9502 KOS TJ Tesla Brno 75:38 + 0:19
3. Rychlý Pavel KRN8505 KOS TJ Lokomotiva Krnov 78:09 + 2:50
4. Hikl Tomáš ZBM8100 SK Žabovřesky Brno 80:26 + 5:07
5. Perknovský Radim JPV8235 Oddíl OS SK Prostějov 82:11 + 6:52
6. Fučík Karel VBM7246 VSK Mendelu Brno 82:13 + 6:54
7. Hübner Jan CTB7902 SK OB Chotěboř 82:42 + 7:23
8. Mazal Zdeněk VBM8103 VSK Mendelu Brno 83:19 + 8:00
9. Henek Michal RBK8605 SK Radioklub Blansko 85:02 + 9:43
10. Justa Pavel PHK8701 OK 99 Hradec Králové 85:24 + 10:05
11. Lukašák Šimon STE0202 SK SKI-OB Šternberk 85:49 + 10:30
12. Wohanka Pavel VRL7501 OOS TJ Spartak Vrchlabí 86:23 + 11:04
13. Kadlec Jan SJI8306 OK Jihlava 88:47 + 13:28
14. Kovář Miroslav SJC8104 Sportcentrum Jičín 89:56 + 14:37
15. Wohanka Petr VRL7305 OOS TJ Spartak Vrchlabí 92:02 + 16:43
16. Sabol Josef CTB9902 SK OB Chotěboř 92:20 + 17:01
17. Stupal František JHB8603 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 95:38 + 20:19
18. Krtička Jan PLU7931 TJ SOKOL Plumlov 96:59 + 21:40
19. Benroth Martin TZL9206 SKOB Zlín 97:47 + 22:28
20. Jíra Tomáš KAM9802 OK Kamenice 99:20 + 24:01
21. Gazda Viktor TRI9203 TJ TŽ Třinec 99:40 + 24:21
22. Deml Tomáš LPU9502 OK Lokomotiva Pardubice 100:11 + 24:52
23. Škrabánek Matěj SJI9203 OK Jihlava 101:09 + 25:50
24. Hrouda Martin FSP7612 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 101:36 + 26:17
25. Vlach Martin PGP8605 SK Praga 102:38 + 27:19
26. Němeček Jan KAM9300 OK Kamenice 103:00 + 27:41
27. Pražák Jiří ZBP7800 OOB SK Zbraslav 103:28 + 28:09
28. Fojtů Petr PDY8700 Běhej Poděbrady 105:03 + 29:44
29. Janovský Tomáš PGP6401 SK Praga 105:44 + 30:25
30. Trávníček Jan PLU7501 TJ SOKOL Plumlov 105:56 + 30:37
31. Jalový Milan RBK8347 SK Radioklub Blansko 106:15 + 30:56
32. Jalový Vlastimil RBK8604 SK Radioklub Blansko 106:34 + 31:15
33. Kafka Miloš LPU8608 OK Lokomotiva Pardubice 107:21 + 32:02
34. Kořan Pavel VBM7401 VSK Mendelu Brno 107:27 + 32:08
35. Lepšík Petr SJC8203 Sportcentrum Jičín 108:32 + 33:13
36. Šabata Milan SRK9904 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 108:42 + 33:23
37. Sychra Tomáš VBM8305 VSK Mendelu Brno 109:43 + 34:24
38. Škrabálek Jan KYL7000 SK SP Kylešovice 110:08 + 34:49
39. Navrátil Marek KYL7100 SK SP Kylešovice 110:49 + 35:30
40. Rajnoha David TBM0003 KOS TJ Tesla Brno 113:03 + 37:44
41. Málek Martin CST8902 OB Strakonice 115:05 + 39:46
42. Jurica Jan LPU9611 OK Lokomotiva Pardubice 116:22 + 41:03
43. Verner Tomáš VBM8204 VSK Mendelu Brno 118:12 + 42:53
44. Culka Josef JHB8607 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 120:10 + 44:51
45. Hladílek Jan PZR8814 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 120:18 + 44:59
46. Žanda Jan CTB9901 SK OB Chotěboř 120:52 + 45:33
47. Šedivý Jiří VBM8207 VSK Mendelu Brno 121:05 + 45:46
48. Žák Jan LPU9802 OK Lokomotiva Pardubice 121:41 + 46:22
49. Tuharský Erik TRI0100 TJ TŽ Třinec 121:57 + 46:38
50. Rýdel Jiří KAM9200 OK Kamenice 125:33 + 50:14
51. Mikan Tomáš 0360001 125:55 + 50:36
52. Šmahel Lukáš OPI7800 Orientační sporty Písek 131:50 + 56:31
53. Mikan Petr 0270001 133:55 + 58:36
54. Fiala Petr LPU8701 OK Lokomotiva Pardubice 133:59 + 58:40
55. Oujeský Tomáš ADA7433 OOB Spartak Adamov 134:36 + 59:17
56. Suchomel Vít MBM8448 O-mikron 134:57 + 59:38
57. Palaščak Honza 0280001 146:57 + 71:38
58. Kolaja Jan VLI8100 Slavia Liberec orienteering 149:25 + 74:06
Janda Ondřej KAM0113 OK Kamenice DISK
Škvor Ota KAM9900 OK Kamenice DISK
Karatsiolis Kryštof TUR9901 OOB TJ Turnov DISK
Klaška Pavel DKP9301 Oddíl OB Kotlářka DISK
Vlažný Jan LCE8901 OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
Mašata Roman PHK7107 OK 99 Hradec Králové DISK
Novotný Marek TJN9901 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
Kožoušek Adam ZBM8512 SK Žabovřesky Brno DISK
H21C
8.30 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vedra David TBM7402 KOS TJ Tesla Brno 58:39
2. Gajda Jan KAM0105 OK Kamenice 59:47 + 1:08
3. Kligl Radim TBM0103 KOS TJ Tesla Brno 60:09 + 1:30
4. Valík Tomáš AOP0001 Orientační Běh Opava 66:30 + 7:51
5. Suchý Jiří SJI9201 OK Jihlava 68:31 + 9:52
6. Graubner Jan TZL8236 SKOB Zlín 71:29 + 12:50
7. Podmolík Tomáš TZL6915 SKOB Zlín 71:58 + 13:19
8. Picek Jan TJN9101 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 73:00 + 14:21
9. Svoboda Radek STE0207 SK SKI-OB Šternberk 73:01 + 14:22
10. Kříž Libor LPU7804 OK Lokomotiva Pardubice 73:19 + 14:40
11. Duben Jiří Šumík LDC8800 KOB Děčín 73:49 + 15:10
12. Dvořáček Jiří OSN7502 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 74:37 + 15:58
13. Koleš Jan LPU8610 OK Lokomotiva Pardubice 74:50 + 16:11
14. Hodek Michal TAP8808 KOB Tretra Praha 75:25 + 16:46
15. Siegl Matyáš PGP0104 SK Praga 76:03 + 17:24
16. Burkart David VIC9602 OB Vizovice 78:22 + 19:43
17. Duben Jiří LDC8101 KOB Děčín 79:15 + 20:36
18. Pauschek Karel ZBM8509 SK Žabovřesky Brno 79:40 + 21:01
19. Šiška Petr VIC9801 OB Vizovice 84:02 + 25:23
20. Walach Ondřej TRI9601 TJ TŽ Třinec 84:16 + 25:37
21. Nešpor Jan TTR0101 OOB Třebíč 85:48 + 27:09
22. Kasal Vít PBM7540 TJ Spartak 1. Brněnská 86:49 + 28:10
23. Duben Jan LDC8501 KOB Děčín 87:59 + 29:20
23. Schäfer Jan TZL9301 SKOB Zlín 87:59 + 29:20
25. Podmolík Josef 0100001 91:37 + 32:58
26. Veselý Martin LPU9310 OK Lokomotiva Pardubice 96:32 + 37:53
27. Šeďa Šimon 0060001 96:36 + 37:57
28. Nesrovnal Jaroslav JHB8305 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 97:23 + 38:44
29. Vaněk Tomáš 0010002 97:33 + 38:54
30. Mikan Albert EKP8606 VŠTJ Ekonom Praha 99:32 + 40:53
31. Čermák Jiří CTB9903 SK OB Chotěboř 100:25 + 41:46
32. Krajcar Ivo SKM9501 KOB Směr Kroměříž 100:34 + 41:55
33. Veselý Jiří PHK8700 OK 99 Hradec Králové 101:53 + 43:14
34. Macl Jan LPU9102 OK Lokomotiva Pardubice 102:16 + 43:37
35. Pilc Oldřich SPR5100 SK SKI - SPORT Praděd 104:29 + 45:50
36. Urban Jan SBK7537 KOB START Blansko 104:46 + 46:07
37. Procházka Tomáš LPU9110 OK Lokomotiva Pardubice 104:57 + 46:18
38. Pereles František 0100003 105:51 + 47:12
39. Šunda Marek VSP9200 USK Praha 107:31 + 48:52
40. Minařík Luboš TBM5711 KOS TJ Tesla Brno 112:32 + 53:53
41. Hulec Jakub KSH8401 OB Kašperské Hory 113:24 + 54:45
42. König Lukáš ZBM8001 SK Žabovřesky Brno 113:56 + 55:17
43. Buriánek Vojta SMR7801 SNS Smržovka 115:41 + 57:02
44. Švarc Lukáš JEN9001 OB Jenišovice 117:23 + 58:44
45. Goncalves Joao OSN8900 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 118:57 + 60:18
46. Jelínek Jaromír CTB7702 SK OB Chotěboř 122:40 + 64:01
47. Kurz Matouš PGP8606 SK Praga 131:05 + 72:26
48. Pluške Zbyněk 0080002 152:24 + 93:45
49. Šimek Vítězslav KNC0299 Sokol Kostelec n. Č. l. 157:10 + 98:31
50. Stejskal Ondřej LBM8801 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 170:30 + 111:51
Panovec Jan SSU8931 SK Severka Šumperk DISK
Buzek Martin PGP8401 SK Praga DISK
Sedlář Jan TBM0010 KOS TJ Tesla Brno DISK
Kočí Martin VBM8702 VSK Mendelu Brno DISK
Vopařil Jan LCE9911 OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
Svízela Vojtěch LCE9101 OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
Podmolík Jonáš 0100002 DISK
Čtrnáct Šimon PGP0001 SK Praga DISK
Hrdlička Jan SLA0200 SKOB Slaný DISK
H35B
9.11 km, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šťastný Karel CTB7901 SK OB Chotěboř 73:00
2. Kužel Tomáš FSP7610 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 76:02 + 3:02
3. Prášil Aleš SJI7415 OK Jihlava 76:44 + 3:44
4. Bubela Tomáš ASU8101 Magnus Orienteering 79:13 + 6:13
5. Mikluš Marián 47S7200 TJ Rapid Bratislava 80:28 + 7:28
6. Rotek Pavel ZBM7704 SK Žabovřesky Brno 80:53 + 7:53
7. Andrš Petr ZAM8401 OB TJ Sokol Žamberk 81:52 + 8:52
8. Ráb Martin RBK8307 SK Radioklub Blansko 82:53 + 9:53
9. Fröhlich Martin DKP8207 Oddíl OB Kotlářka 84:07 + 11:07
10. Bartaloš Tomáš PGP8010 SK Praga 85:56 + 12:56
11. Tomášek Jakub FSP7613 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 89:14 + 16:14
12. Kolář Tomáš SLA7103 SKOB Slaný 91:51 + 18:51
13. Blažek Zdeněk SJH7601 SOS Jindřichův Hradec 92:50 + 19:50
14. Liščinský Tomáš TBM8411 KOS TJ Tesla Brno 95:34 + 22:34
15. Choutka Jaroslav SOB6301 SOBSA 96:41 + 23:41
16. Hrouza Jan KRN8100 KOS TJ Lokomotiva Krnov 99:10 + 26:10
17. Ledecký Vladimír BOR8402 OK Jiskra Nový Bor 99:13 + 26:13
18. Komárek Arnošt SJH7702 SOS Jindřichův Hradec 99:53 + 26:53
19. Paul Pavel CTB7601 SK OB Chotěboř 103:06 + 30:06
20. Tomíček Oldřich 0160001 104:26 + 31:26
21. Čech Viktor VBM8001 VSK Mendelu Brno 105:26 + 32:26
22. Lounek Jakub PDY8200 Běhej Poděbrady 105:50 + 32:50
23. Auermüller Vít ZBM6701 SK Žabovřesky Brno 106:19 + 33:19
24. Klusáček Luděk CTB7803 SK OB Chotěboř 114:18 + 41:18
25. Žitný Tomáš SMB6401 SKOB Mladá Boleslav 114:25 + 41:25
26. Hanousek Martin CTB7910 SK OB Chotěboř 119:23 + 46:23
27. Běloušek Pavel CTB7602 SK OB Chotěboř 132:55 + 59:55
28. Beránek Miroslav ZBM7705 SK Žabovřesky Brno 140:23 + 67:23
29. Rudolf Tomáš ZBM8402 SK Žabovřesky Brno 196:26 + 123:26
30. Polách David ZBM8003 SK Žabovřesky Brno 215:56 + 142:56
H35C
7.32 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zitka Adam LPU8402 OK Lokomotiva Pardubice 68:31
2. Procházka Jiří ADA7512 OOB Spartak Adamov 81:17 + 12:46
3. Kroupa Jan LPU8103 OK Lokomotiva Pardubice 84:22 + 15:51
4. Foršt Jakub DOR7501 OK Dobříš 88:12 + 19:41
5. Dokoupil Zbyněk VBM8206 VSK Mendelu Brno 89:15 + 20:44
6. Vlach Jan JPV8237 Oddíl OS SK Prostějov 97:00 + 28:29
7. Pavlík Mojmír PDY8102 Běhej Poděbrady 100:28 + 31:57
8. Peloušek Jiří 0390001 105:00 + 36:29
9. Duch Zdeněk LPU8306 OK Lokomotiva Pardubice 110:24 + 41:53
10. Lutera Michal PLU8101 TJ SOKOL Plumlov 113:54 + 45:23
11. Hubík Hubert PLU8201 TJ SOKOL Plumlov 115:00 + 46:29
H40B
7.95 km, 23 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Srb Vladimír SJI7801 OK Jihlava 65:39
2. Šidla Jan TZL6808 SKOB Zlín 68:56 + 3:17
3. Daněk Roman SBK7541 KOB START Blansko 69:08 + 3:29
4. Vávra Jaroslav LPU7308 OK Lokomotiva Pardubice 70:09 + 4:30
5. Otruba Karel PLU7917 TJ SOKOL Plumlov 70:29 + 4:50
6. Stachoň Zdeněk SKM8014 KOB Směr Kroměříž 72:16 + 6:37
7. Fencl Petr LPU6901 OK Lokomotiva Pardubice 72:17 + 6:38
8. Nemšovský Petr PGP7602 SK Praga 73:12 + 7:33
9. Orany Tomáš SJI7311 OK Jihlava 73:14 + 7:35
10. Belej Jiří LPU7421 OK Lokomotiva Pardubice 78:40 + 13:01
11. Uchytil Tomáš 0180001 78:49 + 13:10
12. Vlček Jiří VIC7700 OB Vizovice 80:48 + 15:09
13. Biolik Grzegorz 46P7600 Trackcourse 82:26 + 16:47
14. Pěček Vítězslav SKM7104 KOB Směr Kroměříž 85:02 + 19:23
15. Šimoník Milan 0240001 86:12 + 20:33
16. Placek Petr MLA8000 MLOK Mariánské Lázně 86:21 + 20:42
17. Dvořák Miroslav ZBP7601 OOB SK Zbraslav 88:49 + 23:10
18. Vaněk Petr ZBP7302 OOB SK Zbraslav 91:12 + 25:33
19. Václavek Jan LPU7816 OK Lokomotiva Pardubice 96:23 + 30:44
20. Nepustil Petr OSN7700 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 97:31 + 31:52
21. Kubíček Petr VIC7801 OB Vizovice 110:10 + 44:31
22. Falta Radim KUO7802 KOB Ústí nad Orlicí 110:49 + 45:10
23. Koman Marek 27S7902 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 126:38 + 60:59
24. Milota Jan KAM7200 OK Kamenice 131:43 + 66:04
Zoubek Petr ZBP7602 OOB SK Zbraslav DISK
Kysilka Vratislav PDY7803 Běhej Poděbrady DISK
H40C
7.16 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Trhlík Tomáš PLU7407 TJ SOKOL Plumlov 69:43
2. Sliva Jan SCP7300 OK Sparta Praha 89:30 + 19:47
3. Poledna Miroslav RUZ8001 TJ Růžená 90:31 + 20:48
4. Novotný Michal PLU7901 TJ SOKOL Plumlov 95:09 + 25:26
5. Procinger Michal VRL7602 OOS TJ Spartak Vrchlabí 99:48 + 30:05
6. Dvořáček Jan TTR7701 OOB Třebíč 99:55 + 30:12
7. Kadaně Miroslav LPU7817 OK Lokomotiva Pardubice 107:01 + 37:18
8. Trnka Ondřej PDY7802 Běhej Poděbrady 107:55 + 38:12
9. Good Martin SBR7800 SKOB Bruntál 108:39 + 38:56
10. Pietrzyk Rostislav TRI7704 TJ TŽ Třinec 119:50 + 50:07
11. Laga Miroslav ZBP7900 OOB SK Zbraslav 131:11 + 61:28
12. Zlesák Ondřej JIL7601 OK Jilemnice 134:59 + 65:16
H45B
7.33 km, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tornai Szabolcs 25H7100 Szabi SE 65:23
2. Šístek Daniel SCP7507 OK Sparta Praha 67:16 + 1:53
3. Vláčil Daniel RIC7307 OB Říčany 68:12 + 2:49
4. Porubský Július TBM7302 KOS TJ Tesla Brno 69:08 + 3:45
5. Černý Michal ROU7505 SKOB Roudnice nad Labem 70:13 + 4:50
6. Bambousek Martin DOR7302 OK Dobříš 71:15 + 5:52
7. Šimša Jaromír MFP7100 Matfyz Praha 75:48 + 10:25
8. Čížek Petr ADA7101 OOB Spartak Adamov 77:17 + 11:54
9. Herynek Petr RIC7305 OB Říčany 78:42 + 13:19
10. Blažek Petr SJH7402 SOS Jindřichův Hradec 80:28 + 15:05
11. Nechanický Pavel OSN7209 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 82:37 + 17:14
12. Nekvapil Ondřej LPU7403 OK Lokomotiva Pardubice 88:33 + 23:10
13. Svěchota Milan MOV7202 SKOB Ostrava 92:39 + 27:16
14. Aster Vladimír SLA6500 SKOB Slaný 106:18 + 40:55
15. Strnad Pavel HCE7100 TJ Hostivice 106:31 + 41:08
16. Waldhauser Martin BOR7106 OK Jiskra Nový Bor 118:27 + 53:04
17. Balej Jiří KAM7201 OK Kamenice 119:32 + 54:09
18. Dvořák Miloš BBM7300 BETA URSUS Orienteering 124:42 + 59:19
19. Kasza Ladislav PBM7100 TJ Spartak 1. Brněnská 126:45 + 61:22
Dobeš Václav KPY5701 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK
H45C
6.85 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Otruba Marek PLU7417 TJ SOKOL Plumlov 59:35
2. Kunz Martin BBM7101 BETA URSUS Orienteering 64:04 + 4:29
3. Lička Lukáš VBM7301 VSK Mendelu Brno 67:06 + 7:31
4. Jordanov Nikolaj VBM6501 VSK Mendelu Brno 71:32 + 11:57
5. Jirous Jiří TAP7201 KOB Tretra Praha 81:41 + 22:06
6. Toman Ondřej LBM7517 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 83:36 + 24:01
7. Dušek Vladimír TBM7400 KOS TJ Tesla Brno 86:02 + 26:27
8. Kašpar Václav TYN7001 OOB SK Týniště nad Orlicí 92:41 + 33:06
9. Macháček Lubomír LPU7515 OK Lokomotiva Pardubice 92:48 + 33:13
10. Kligl Vladislav TBM6910 KOS TJ Tesla Brno 95:08 + 35:33
11. Jeřábek Petr BOR7105 OK Jiskra Nový Bor 101:29 + 41:54
12. Puš Roman STH7501 SK Studenec 104:25 + 44:50
13. Molinger Luděk SNA7249 TJ START Náchod 106:42 + 47:07
14. Brychlec Lukáš MOV7501 SKOB Ostrava 111:29 + 51:54
15. Cícha Radek TTR7503 OOB Třebíč 112:17 + 52:42
16. Furmánek Zdeněk KVS7400 SKOB Kobra Vsetín 123:05 + 63:30
17. Kycl Miroslav LBM7100 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 123:49 + 64:14
18. Toušek Filip ZBP7102 OOB SK Zbraslav 128:15 + 68:40
19. Zemko Zdeněk SLA7300 SKOB Slaný 160:21 + 100:46
Nedoma David PDY7300 Běhej Poděbrady DISK
H50B
7.18 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novák Pavel CTB7001 SK OB Chotěboř 63:39
2. Navrátil Václav KON6427 KOB Konice 64:01 + 0:22
3. Hlaváč Jiří TBM6116 KOS TJ Tesla Brno 64:19 + 0:40
4. Sadílek Martin VIC6901 OB Vizovice 65:00 + 1:21
5. Mudrák Pavel TBM6900 KOS TJ Tesla Brno 65:29 + 1:50
6. Grepl Ladislav KON6111 KOB Konice 67:55 + 4:16
7. Nouza Petr SJH6501 SOS Jindřichův Hradec 69:31 + 5:52
8. Málek Martin CST6501 OB Strakonice 69:38 + 5:59
9. Beneš Jan SJH7001 SOS Jindřichův Hradec 69:52 + 6:13
10. Siegl Roman MFP6700 Matfyz Praha 70:08 + 6:29
11. Princ David TCB6901 SK Technik České Budějovice 72:32 + 8:53
12. Gryc Tomáš TBM6903 KOS TJ Tesla Brno 75:38 + 11:59
13. Tesař Jiří AOP6702 Orientační Běh Opava 75:56 + 12:17
14. Ženčák Jaroslav 0210001 78:54 + 15:15
15. Křivda Ivan 0140001 79:06 + 15:27
16. Sklenář Josef SBR6601 SKOB Bruntál 80:35 + 16:56
17. Kovačič Marek OSN6600 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 82:39 + 19:00
18. Voborník Petr CTB6601 SK OB Chotěboř 86:59 + 23:20
19. Procházka Tomáš LPU6503 OK Lokomotiva Pardubice 87:05 + 23:26
20. Lohr Ivo SCP6801 OK Sparta Praha 90:51 + 27:12
21. Přibík Jan PGP6301 SK Praga 93:17 + 29:38
22. Holec Honza MOV6701 SKOB Ostrava 95:43 + 32:04
23. Würz Jiří LTP6502 OOB TJ Lokomotiva Teplice 98:35 + 34:56
24. Müller Rico 2HD6400 Angy OL 105:23 + 41:44
25. Žanda Jan CTB6701 SK OB Chotěboř 107:53 + 44:14
26. Machara Martin BOR6900 OK Jiskra Nový Bor 108:15 + 44:36
27. Maleček Vít PGP6801 SK Praga 121:59 + 58:20
28. Nechuta Milan PZR7007 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 132:57 + 69:18
29. Riessler Otto OTK6800 OOB TJ Jiskra Otrokovice 135:07 + 71:28
30. Votava Petr KNC6602 Sokol Kostelec n. Č. l. 136:14 + 72:35
Bruner Luboš LTP6501 OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
H50C
5.66 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kalousek Jiří DKP6901 Oddíl OB Kotlářka 63:09
2. Štípek Rostislav TZL5702 SKOB Zlín 75:13 + 12:04
3. Štorek Petr JPV6505 Oddíl OS SK Prostějov 79:51 + 16:42
4. Pekárek Aleš RBK6602 SK Radioklub Blansko 84:23 + 21:14
5. Matuška Pavel RBK7001 SK Radioklub Blansko 87:02 + 23:53
6. Hanč Jaroslav VRL6702 OOS TJ Spartak Vrchlabí 90:10 + 27:01
7. Tužil Petr 0040001 91:57 + 28:48
8. Drábek Petr TTR6701 OOB Třebíč 100:20 + 37:11
Suk Marek PZR6701 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou DISK
H55B
6.54 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hadač Miroslav AOP6501 Orientační Běh Opava 51:24
2. Hepnar Luboš STE6307 SK SKI-OB Šternberk 57:50 + 6:26
3. Kaňák Petr SJI6115 OK Jihlava 66:38 + 15:14
4. Nešpor Jan TTR6101 OOB Třebíč 66:50 + 15:26
5. Řeháček Petr SBR6302 SKOB Bruntál 68:01 + 16:37
6. Švarc Jiří JEN6201 OB Jenišovice 68:22 + 16:58
7. Jeřábek Luboš JPV6112 Oddíl OS SK Prostějov 68:52 + 17:28
8. Dikoš Pavel BOR6003 OK Jiskra Nový Bor 69:21 + 17:57
9. Schäfer Michal TZL6304 SKOB Zlín 69:50 + 18:26
10. Kamaryt Miloš MLA6404 MLOK Mariánské Lázně 70:22 + 18:58
11. Chmelař Miroslav JPV6217 Oddíl OS SK Prostějov 74:35 + 23:11
12. Kniebugl Anton 39S6401 KOBRA Bratislava 78:11 + 26:47
13. Jalový Vlastimil RBK6120 SK Radioklub Blansko 79:29 + 28:05
14. Vrubel Karel TZL6401 SKOB Zlín 80:42 + 29:18
15. Sklenář Miroslav AOP6302 Orientační Běh Opava 81:11 + 29:47
16. Roudný Václav LPU6102 OK Lokomotiva Pardubice 81:21 + 29:57
17. Melichar Igor PHK6504 OK 99 Hradec Králové 82:57 + 31:33
18. Buřt Vladimír SBK6301 KOB START Blansko 86:55 + 35:31
19. Hlaváček Lubomír PHK6401 OK 99 Hradec Králové 97:14 + 45:50
20. Peťovský Jan SBK6201 KOB START Blansko 100:20 + 48:56
21. Čivrný Pavel VRL6306 OOS TJ Spartak Vrchlabí 104:46 + 53:22
22. Forst Libor MFP6301 Matfyz Praha 107:10 + 55:46
23. Tihon Jaroslav TAP6102 KOB Tretra Praha 109:37 + 58:13
24. Petráček Aleš SJI6301 OK Jihlava 113:45 + 62:21
25. Borovička Milan FSP6104 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 139:45 + 88:21
26. Šváb Jan VSP5801 USK Praha 139:55 + 88:31
Roubalík Radovan 0230001 DISK
H55C
5.31 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pulec Pavel VBM6201 VSK Mendelu Brno 51:15
2. Jašek Milan TBM6201 KOS TJ Tesla Brno 58:30 + 7:15
3. Vydra Pavel PEN6200 OK RECO Sport 60:20 + 9:05
4. Čermák Petr LPU6501 OK Lokomotiva Pardubice 63:35 + 12:20
5. Janků Josef KVS6200 SKOB Kobra Vsetín 64:18 + 13:03
6. Rykala Karel VAM6401 OB Vamberk 65:19 + 14:04
7. Czasch Petr SBR6003 SKOB Bruntál 66:22 + 15:07
8. Světnický Alexandr OOL6300 SK Haná orienteering 69:42 + 18:27
9. Doškář Boris BOR6400 OK Jiskra Nový Bor 77:04 + 25:49
10. Sysel Svatobor TTR6202 OOB Třebíč 82:18 + 31:03
H60B
5.21 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jakobi Zdeněk HAV5701 OB Havířov 43:54
2. Lužný Ladislav HAV6000 OB Havířov 45:22 + 1:28
3. Milota Josef MLA5801 MLOK Mariánské Lázně 47:41 + 3:47
4. Běhoun Pavel PHK5701 OK 99 Hradec Králové 50:27 + 6:33
5. Wurzel Břetislav OSN6005 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 52:08 + 8:14
6. Zeman Jaroslav SJI5901 OK Jihlava 53:16 + 9:22
7. Višňa Milan OOL5904 SK Haná orienteering 56:32 + 12:38
8. Kopecký Zdeněk SJI6002 OK Jihlava 56:46 + 12:52
9. Štěrba Pavel LPU5408 OK Lokomotiva Pardubice 57:00 + 13:06
10. Bialožyt Miroslav TRI5701 TJ TŽ Třinec 58:19 + 14:25
11. Klusáček Martin TTR5601 OOB Třebíč 59:29 + 15:35
12. Beneš Josef SJC5801 Sportcentrum Jičín 59:49 + 15:55
13. Fanta Miroslav EKP5800 VŠTJ Ekonom Praha 59:55 + 16:01
14. Novotný Miroslav LPU5905 OK Lokomotiva Pardubice 60:17 + 16:23
15. Kavka Jiří SCP5900 OK Sparta Praha 63:10 + 19:16
16. Hošek Ladislav SCP6001 OK Sparta Praha 63:59 + 20:05
17. Pasnichenko Viktor PGP6004 SK Praga 66:31 + 22:37
18. Kološ Oldřich LPU6003 OK Lokomotiva Pardubice 74:44 + 30:50
19. Procházka Antonín DCE5500 KOB Dobřichovice 192:38 + 148:44
Minchev Ivan MFP5700 Matfyz Praha DISK
H60C
4.55 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Klimpl Petr LPU5401 OK Lokomotiva Pardubice 59:46
2. Vlk Josef LDC5801 KOB Děčín 62:41 + 2:55
3. Vícha Vladimír LPU5801 OK Lokomotiva Pardubice 63:05 + 3:19
4. Junek Petr STH5501 SK Studenec 64:31 + 4:45
5. Souček Pavel PHK5503 OK 99 Hradec Králové 66:15 + 6:29
6. Pech Jiří LPM5402 OK Lokomotiva Plzeň 70:52 + 11:06
7. Formanko Dušan RBA5801 TJ Rapid Bratislava 76:16 + 16:30
8. Javůrek Antonín 0160005 80:41 + 20:55
9. Volný Jiří 0250003 86:08 + 26:22
10. Duben Jiří LDC5601 KOB Děčín 90:14 + 30:28
11. Potěšil Václav VBM5613 VSK Mendelu Brno 97:35 + 37:49
12. Šabatka Petr SHK5703 OK Slavia Hradec Králové 110:03 + 50:17
H65
5.33 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hanzl Vlastimil VBM5329 VSK Mendelu Brno 53:58
2. Slováček Rudolf TZL5402 SKOB Zlín 57:10 + 3:12
3. Erlebach Josef JIL5201 OK Jilemnice 57:33 + 3:35
4. Jelínek Vít TZL5102 SKOB Zlín 58:17 + 4:19
5. Farář Václav LPU5201 OK Lokomotiva Pardubice 59:06 + 5:08
6. Krmášek Bohdan AOP5301 Orientační Běh Opava 61:41 + 7:43
7. Hones Sepp 26A5400 HSV Ried 62:12 + 8:14
8. Orálek Miroslav TTR5201 OOB Třebíč 69:44 + 15:46
9. Třasák Milan LPU5206 OK Lokomotiva Pardubice 69:54 + 15:56
10. Jaroš Vladimír DCE5400 KOB Dobřichovice 70:45 + 16:47
11. Fiala Zdeněk TAP5501 KOB Tretra Praha 70:56 + 16:58
12. Jelínek Martin PGP5103 SK Praga 71:41 + 17:43
13. Valter Petr KBP4500 KBP Praha 75:20 + 21:22
14. Kubálek Zdeněk RUZ5306 TJ Růžená 75:26 + 21:28
15. Kodys Václav RUZ5105 TJ Růžená 82:26 + 28:28
16. Zeman Ludvík BFM5301 SKOB Frýdek - Místek 84:15 + 30:17
17. Šomvársky Ján TAP5500 KOB Tretra Praha 86:47 + 32:49
18. Drahokoupil Josef 88:57 + 34:59
19. Henek Milan RBK5307 SK Radioklub Blansko 90:11 + 36:13
20. Ptáček Ladislav BBM5300 BETA URSUS Orienteering 94:43 + 40:45
21. Denemarek Oldřich BBM5100 BETA URSUS Orienteering 102:50 + 48:52
Hrouza Jan KRN5401 KOS TJ Lokomotiva Krnov DISK
Štěpánek Jiří LBM5401 TJ Lokomotiva Ingstav Brno DISK
H70
3.96 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšil Jaromír PZR4417 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 41:10
2. Karmazín Petr VLI4901 Slavia Liberec orienteering 42:14 + 1:04
3. Buriánek Jaromír SCP4700 OK Sparta Praha 44:48 + 3:38
4. Farář Jaroslav VRL5002 OOS TJ Spartak Vrchlabí 45:56 + 4:46
5. Chmelík Aleš VBM4732 VSK Mendelu Brno 47:52 + 6:42
6. Babický Tomáš RUM5001 ZOOB Rumburk 48:04 + 6:54
7. Sikora Miroslav BOV4802 TJ Baník Ostrava OKD 49:46 + 8:36
8. Peterka František TJP4900 TJ Sokol Troja 50:35 + 9:25
9. Ježek Ladislav VLI4900 Slavia Liberec orienteering 51:22 + 10:12
10. Horáček Miroslav VLI5000 Slavia Liberec orienteering 51:53 + 10:43
11. Kříž Pavel PZR4800 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 52:19 + 11:09
12. Šidla Antonín OTK4601 OOB TJ Jiskra Otrokovice 52:50 + 11:40
13. Hrobař Rudolf SRK4702 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 56:08 + 14:58
14. Toman Stanislav SBR4801 SKOB Bruntál 58:58 + 17:48
15. Dokoupil Vladimír VBM4806 VSK Mendelu Brno 62:38 + 21:28
16. Paukert Milan TJP5000 TJ Sokol Troja 63:29 + 22:19
17. Štregl Tomáš VRL5001 OOS TJ Spartak Vrchlabí 66:28 + 25:18
18. Zlesák Zdeněk JIL4701 OK Jilemnice 82:05 + 40:55
19. Vávra Jaroslav LPU4601 OK Lokomotiva Pardubice 85:49 + 44:39
20. Nosál Stanislav LBE4600 TJ Lokomotiva Beroun 89:22 + 48:12
21. Fiala Miloš KSH4801 OB Kašperské Hory 95:44 + 54:34
22. Blažek Václav SBR4701 SKOB Bruntál 98:57 + 57:47
23. Mikan Vladimír SJC4805 Sportcentrum Jičín 101:27 + 60:17
24. Janoušek Vladimír 0260001 104:48 + 63:38
Čepelka Petr LPU4701 OK Lokomotiva Pardubice DISK
H75
3.45 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Frey Jaromír ONO4100 SKOB Ostrov 52:11
2. Čadil Jan FSP4300 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 53:19 + 1:08
3. Bauer Emil VBM4410 VSK Mendelu Brno 55:45 + 3:34
Novotný František PUL4200 OOB USK Slavie Ústí n.L. DISK
H80
3.07 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havlík Jaroslav SJC3601 Sportcentrum Jičín 43:14
2. Mikulecký Jan PHK3801 OK 99 Hradec Králové 52:26 + 9:12
3. Málek Josef LPU3901 OK Lokomotiva Pardubice 75:28 + 32:14
HDR
1.90 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mazzarese Aiden TRT1500 KOS Třešť 15:39
2. Zvěřina Radim LPU1501 OK Lokomotiva Pardubice 18:12 + 2:33
3. Kolařík Sebastián SBK1111 KOB START Blansko 19:44 + 4:05
4. Šťastný Vilém CTB1301 SK OB Chotěboř 19:51 + 4:12
5. Čeřovská Eliška KON1353 KOB Konice 20:09 + 4:30
6. Pavlíček Jakub 20:36 + 4:57
7. Čechová Adéla VBM1351 VSK Mendelu Brno 20:39 + 5:00
8. Tomíčková Ivana 0160004 22:02 + 6:23
9. Kolaja Bedřich VLI1301 Slavia Liberec orienteering 23:28 + 7:49
10. Kolaja Jaromír VLI1501 Slavia Liberec orienteering 23:46 + 8:07
11. Pražáková Eliška ZBP1550 OOB SK Zbraslav 24:02 + 8:23
12. Tempir Jachym 0370003 24:17 + 8:38
13. Komárková Ondřejka SJH1351 SOS Jindřichův Hradec 24:18 + 8:39
14. Fincodneboská Eva 24:44 + 9:05
15. Matras Štěpán CHT1402 OOB SK Chrast 25:08 + 9:29
16. Brožík Adam JIL1109 OK Jilemnice 25:13 + 9:34
17. Haider Anna 26A5650 HSV Ried 26:59 + 11:20
18. Lučan Jakub LPU1401 OK Lokomotiva Pardubice 28:00 + 12:21
19. Šedivá Kristýna 28:30 + 12:51
20. Matrasová Marie CHT1451 OOB SK Chrast 28:33 + 12:54
21. Hrouza Jan KRN1300 KOS TJ Lokomotiva Krnov 29:52 + 14:13
22. Suchánek Matyáš 0310001 30:01 + 14:22
23. Stachoň Štěpán ZBM1212 SK Žabovřesky Brno 30:28 + 14:49
24. Brožíková Johanka JIL1359 OK Jilemnice 30:33 + 14:54
25. Peloušková Barbora 0390002 30:49 + 15:10
26. Polednová Dominika RUZ1350 TJ Růžená 30:56 + 15:17
27. Wohanka Metoděj VRL1601 OOS TJ Spartak Vrchlabí 34:02 + 18:23
28. Rychlý Jakub KRN1500 KOS TJ Lokomotiva Krnov 35:29 + 19:50
29. Srbová Julie SJI1850 OK Jihlava 36:12 + 20:33
30. Fenclová Zuzana LPU1454 OK Lokomotiva Pardubice 36:49 + 21:10
31. Wurzel Goncalves Pavlína OSN9273 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 36:52 + 21:13
32. Trnka Přemysl PDY1400 Běhej Poděbrady 39:35 + 23:56
33. Urban Mio SBK1414 KOB START Blansko 40:50 + 25:11
34. Duben Jan LDC1600 KOB Děčín 41:56 + 26:17
35. Wohanka Jakub VRL1301 OOS TJ Spartak Vrchlabí 42:52 + 27:13
36. Molič Jan PDY1002 Běhej Poděbrady 42:55 + 27:16
37. Hübnerová Johana CTB1551 SK OB Chotěboř 43:12 + 27:33
38. Pěčková Natálie SKM15xx KOB Směr Kroměříž 47:01 + 31:22
39. Tempir Vilem 0370002 47:40 + 32:01
40. Venclová Aneta ZAM1051 OB TJ Sokol Žamberk 51:16 + 35:37
41. Kubíček Ota VIC1401 OB Vizovice 51:21 + 35:42
42. Forštová Linda DOR1350 OK Dobříš 51:26 + 35:47
43. Daňková Viktorie SBK1353 KOB START Blansko 52:24 + 36:45
44. Schramm Gerald NNN Neregistrovaní 53:43 + 38:04
45. Vlková Soňa LDC6251 KOB Děčín 61:05 + 45:26
46. Navrátilová Sofie PDY1152 Běhej Poděbrady 71:43 + 56:04
47. Navrátil Jan PDY1301 Běhej Poděbrady 71:44 + 56:05
48. Touš Michal RBK8228 SK Radioklub Blansko 102:33 + 86:54
Lounek Richard PDY1500 Běhej Poděbrady DISK
Štípková Jana DISK
P
2.83 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Háněl Aleš ZBP7400 OOB SK Zbraslav 27:29
2. Hájková Lucie SOP0350 OOB TJ Slezan Opava 28:34 + 1:05
3. Argalášová Gabriela TRI6850 TJ TŽ Třinec 28:51 + 1:22
4. Jirků František 0190002 32:35 + 5:06
5. Komárková Jindra SJH0453 SOS Jindřichův Hradec 32:41 + 5:12
6. Čeřovská Adéla KON8755 KOB Konice 32:52 + 5:23
7. Kroupová Kateřina LPU8154 OK Lokomotiva Pardubice 34:08 + 6:39
8. Balga Jiří DKP7302 Oddíl OB Kotlářka 34:57 + 7:28
9. Argaláš Jaroslav TRI6202 TJ TŽ Třinec 35:53 + 8:24
10. Maclová Kristýna LPU9155 OK Lokomotiva Pardubice 36:37 + 9:08
11. Šimerka Jan 36:53 + 9:24
12. Navrátil Sam KYL0500 SK SP Kylešovice 37:26 + 9:57
13. Freml Jan LCE0204 OOB TJ Slovan Luhačovice 38:03 + 10:34
14. Pekárková Radka RBK6767 SK Radioklub Blansko 39:16 + 11:47
15. Tóth Ivett 39:19 + 11:50
16. Jalová Martina RBK8355 SK Radioklub Blansko 39:29 + 12:00
17. Uhrovič Blahoslav PTE8448 TJ Sokol Ptení 39:54 + 12:25
18. Rábová Anna 0200001 40:21 + 12:52
19. Molingerová Pavlína SNA7951 TJ START Náchod 42:21 + 14:52
20. Hadačová Gabriela AOP6751 Orientační Běh Opava 44:02 + 16:33
21. Chmelařová Blanka 0130001 44:47 + 17:18
22. Jirků Olga 0190001 46:10 + 18:41
23. Hanuš Jaroslav HOB0001 SK OB Horní Benešov 49:22 + 21:53
24. Podpierová Dona 0330001 50:55 + 23:26
25. Nováková Hana CTB7551 SK OB Chotěboř 53:22 + 25:53
26. Porubská Andrea 66S7650 ŠK Triturus Nitra 53:38 + 26:09
27. Kovačičová Ivona OSN6850 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 54:39 + 27:10
28. Kožnárek Jan 0310002 55:31 + 28:02
29. Kološová Jana LPU6653 OK Lokomotiva Pardubice 56:35 + 29:06
30. Mišek Michal KAM7202 OK Kamenice 58:27 + 30:58
31. Najman Dominik 59:50 + 32:21
32. Mlčoch Ondřej 59:51 + 32:22
33. Láčíková Sabina 0350001 67:07 + 39:38
34. Jílková Radka ZBP7751 OOB SK Zbraslav 70:07 + 42:38
35. Marková Michaela 72:43 + 45:14
36. Nepustilová Lenka OSN7474 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 72:49 + 45:20
37. Kaňáková Petra SJI8751 OK Jihlava 73:40 + 46:11
38. Riesslerová Eliška OTK0350 OOB TJ Jiskra Otrokovice 74:12 + 46:43
39. Tiefenbacher Tomáš 74:56 + 47:27
40. Hánělová už Martina 81:25 + 53:56
41. Richterová Ilona TAP6953 KOB Tretra Praha 85:51 + 58:22
42. Nedvídková Jitka RUM5151 ZOOB Rumburk 85:53 + 58:24
43. Vlčková Olga VIC7551 OB Vizovice 90:26 + 62:57
44. Navrátilová Marie KYL0950 SK SP Kylešovice 114:52 + 87:23
Strýček Jiří ADA6701 OOB Spartak Adamov DISK