Výsledky závodu: H.S.H. Vysočina cup - E3

Datum:
12.07.2020
Místo konání:
Pořadatel:
CHT - OOB SK Chrast
Mapa:
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Hledík Jakub - R3
Kategorie:
D10N     D10     D12B     D14B     D16B     D18B     D21A     D21B     D21C     D35B     D35C     D40B     D40C     D45B     D45C     D50B     D50C     D55B     D55C     D60     D65     D70     H10N     H10     H12B     H14B     H16B     H18B     H21A     H21B     H21C     H35B     H35C     H40B     H40C     H45B     H45C     H50B     H50C     H55B     H55C     H60B     H60C     H65     H70     H75     H80     HDR     P    
D10N
1.99 km, 25 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Schwabová Barbora TBM1188 KOS TJ Tesla Brno 19:12
2. Halamková Valerie 23:22 + 4:10
3. Klusáčková Dorota CTB1152 SK OB Chotěboř 23:34 + 4:22
4. Jalová Kristýna RBK1150 SK Radioklub Blansko 25:58 + 6:46
5. Otrubová Veronika PLU1277 TJ SOKOL Plumlov 26:41 + 7:29
6. Klusáčková Johana CTB1153 SK OB Chotěboř 27:47 + 8:35
7. Zvěřinová Nina LPU1253 OK Lokomotiva Pardubice 28:53 + 9:41
8. Schwarzová Katarína Sofia LBE1153 TJ Lokomotiva Beroun 29:13 + 10:01
9. Eliška Rábová 0200002 29:18 + 10:06
10. Doušková Daniela TBM1358 KOS TJ Tesla Brno 32:15 + 13:03
11. Krejčiříková Zuzana BBM1150 BETA URSUS Orienteering 32:48 + 13:36
12. Ptáčková Lucie TBM1372 KOS TJ Tesla Brno 33:20 + 14:08
13. Vlčková Alžběta VIC1351 OB Vizovice 34:11 + 14:59
14. Kubešová Klára RUZ1251 TJ Růžená 36:48 + 17:36
15. Markéta Rábová 0200003 46:27 + 27:15
D10
2.20 km, 25 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mišeková Lucie KAM1050 OK Kamenice 19:01
2. Tomíčková Eliška 0160002 21:32 + 2:31
3. Fenclová Hana LPU1054 OK Lokomotiva Pardubice 22:42 + 3:41
4. Dvořáčková Eva OSN1050 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 23:56 + 4:55
5. Havlíčková Hana CHT1153 OOB SK Chrast 24:44 + 5:43
6. Komárková Radka SJH1151 SOS Jindřichův Hradec 25:06 + 6:05
7. Luterová Laura PLU1051 TJ SOKOL Plumlov 25:19 + 6:18
8. Beránková Kamila ZBM1152 SK Žabovřesky Brno 25:53 + 6:52
9. Zitková Veronika LPU1051 OK Lokomotiva Pardubice 25:56 + 6:55
10. Wohanková Michaela VRL1151 OOS TJ Spartak Vrchlabí 28:50 + 9:49
11. Pilná Anna OSN1151 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 32:20 + 13:19
12. Macháčková Eliška LPU1153 OK Lokomotiva Pardubice 33:22 + 14:21
13. Zitková Markéta LPU1251 OK Lokomotiva Pardubice 39:04 + 20:03
14. Kroupová Anna LPU1154 OK Lokomotiva Pardubice 41:05 + 22:04
15. Urbánková Lucie ONO1150 SKOB Ostrov 41:58 + 22:57
16. Kubešová Kristýna RUZ1050 TJ Růžená 42:12 + 23:11
17. Hanzlíková Johana SBR SKOB Bruntál 42:38 + 23:37
D12B
2.38 km, 25 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Otrubová Karolína PLU0888 TJ SOKOL Plumlov 19:47
2. Čivrná Eliška VRL0851 OOS TJ Spartak Vrchlabí 20:08 + 0:21
3. Marková Eva ZBM0954 SK Žabovřesky Brno 20:17 + 0:30
4. Nemšovská Magdalena VSP0853 USK Praha 20:46 + 0:59
5. Lošťáková Ela PGP0957 SK Praga 21:24 + 1:37
6. Hančová Karolína VRL0952 OOS TJ Spartak Vrchlabí 22:39 + 2:52
7. Rotková Veronika ZBM0854 SK Žabovřesky Brno 23:17 + 3:30
8. Strýčková Barbora ADA0852 OOB Spartak Adamov 25:29 + 5:42
9. Štefková Michaela PLU0851 TJ SOKOL Plumlov 28:16 + 8:29
10. Pachmannová Iva AOP0852 Orientační Běh Opava 32:20 + 12:33
11. Vlčková Markéta VIC0951 OB Vizovice 32:25 + 12:38
12. Kubíčková Lucie VIC0952 OB Vizovice 33:04 + 13:17
13. Macháčková Tereza LPU0951 OK Lokomotiva Pardubice 34:12 + 14:25
14. Nováková Anna Marie CTB0951 SK OB Chotěboř 34:27 + 14:40
15. Růžičková Žofie TZL0953 SKOB Zlín 35:02 + 15:15
16. Slavíková Barbora CHT0951 OOB SK Chrast 35:15 + 15:28
17. Vítková Eva CHT1053 OOB SK Chrast 40:25 + 20:38
18. Jelínková Michaela CTB0851 SK OB Chotěboř 41:20 + 21:33
19. Slezáková Vendula PLU0854 TJ SOKOL Plumlov 42:19 + 22:32
20. Kolaříková Sofie SBK0955 KOB START Blansko 44:46 + 24:59
21. Balejová Sofie KAM0951 OK Kamenice 45:27 + 25:40
22. Beránková Julie ZBM0956 SK Žabovřesky Brno 47:23 + 27:36
23. Dvořáčková Eliška TTR0951 OOB Třebíč 49:39 + 29:52
24. Nešporová Terezie TTR0852 OOB Třebíč 50:31 + 30:44
25. Schwarzová Martina Justína LBE0951 TJ Lokomotiva Beroun 61:10 + 41:23
D14B
3.24 km, 35 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Haasová Klára LPU0655 OK Lokomotiva Pardubice 23:40
2. Bambousková Julie DOR0650 OK Dobříš 24:48 + 1:08
3. Procházková Doubravka ADA0651 OOB Spartak Adamov 25:02 + 1:22
4. Lošťáková Sára PGP0660 SK Praga 25:41 + 2:01
5. Oranyová Sylva SJI0751 OK Jihlava 26:14 + 2:34
6. Dvořáková Kateřina LPU0656 OK Lokomotiva Pardubice 26:29 + 2:49
7. Urbánková Eva ONO0650 SKOB Ostrov 26:49 + 3:09
8. Kovalčíková Alena AOP0751 Orientační Běh Opava 26:54 + 3:14
9. Vítková Hana SJI0750 OK Jihlava 27:08 + 3:28
10. Kellerová Alice CHT0852 OOB SK Chrast 27:19 + 3:39
11. Běloušková Kateřina CTB0752 SK OB Chotěboř 28:44 + 5:04
12. Kurečková Klára ABM0657 KOB ALFA Brno 29:09 + 5:29
13. Kotková Adéla RIC0655 OB Říčany 29:46 + 6:06
14. Benešová Michaela SJH0651 SOS Jindřichův Hradec 30:30 + 6:50
15. Mišeková Kateřina KAM0756 OK Kamenice 30:56 + 7:16
16. Tomanová Eliška ZBM0658 SK Žabovřesky Brno 31:07 + 7:27
17. Charouzová Eliška CHT0851 OOB SK Chrast 32:58 + 9:18
18. Skořepová Lucie LPU0657 OK Lokomotiva Pardubice 34:54 + 11:14
19. Paulová Barbora CTB0753 SK OB Chotěboř 35:38 + 11:58
20. Zitková Andrea LPU0751 OK Lokomotiva Pardubice 40:59 + 17:19
21. Zoulíková Vendula CHT0753 OOB SK Chrast 42:29 + 18:49
22. Janíčková Jolana OSN0777 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 45:39 + 21:59
23. Dvořáková Lucie BBM0750 BETA URSUS Orienteering 46:48 + 23:08
24. Komárková Zbyňka SJH0751 SOS Jindřichův Hradec 49:04 + 25:24
25. Hiklová Eva ZBM0755 SK Žabovřesky Brno 52:51 + 29:11
26. Svobodová Andrea 73:40 + 50:00
27. Molingerová Adéla SNA0651 TJ START Náchod 85:28 + 61:48
Kuželová Ela FSP0750 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DISK
D16B
4.25 km, 55 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rotková Markéta ZBM0455 SK Žabovřesky Brno 28:38
2. Srbová Michaela SJI0551 OK Jihlava 28:41 + 0:03
3. Černá Ema ROU0451 SKOB Roudnice nad Labem 29:53 + 1:15
4. Malečková Hana VSP0553 USK Praha 31:18 + 2:40
5. Skácelová Adéla VLI0454 Slavia Liberec orienteering 33:11 + 4:33
6. Pesničáková Soňa TJN0451 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 33:59 + 5:21
7. Šimšová Pavla PGP0557 SK Praga 35:08 + 6:30
8. Slavíková Tereza CHT0656 OOB SK Chrast 36:07 + 7:29
9. Cetlová Magdaléna AOP0552 Orientační Běh Opava 36:21 + 7:43
10. Kendrová Tereza 27S1650 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 37:52 + 9:14
11. Blažková Veronika SJH0551 SOS Jindřichův Hradec 37:59 + 9:21
12. Skácelová Kateřina VLI0550 Slavia Liberec orienteering 38:01 + 9:23
13. Výchová Veronika SRK0557 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 38:58 + 10:20
14. Klechová Karolína AOP0452 Orientační Běh Opava 39:35 + 10:57
15. Pachmannová Katka AOP0551 Orientační Běh Opava 39:59 + 11:21
16. Balejová Julie KAM0551 OK Kamenice 40:19 + 11:41
17. Janečková Adéla PLU0452 TJ SOKOL Plumlov 41:04 + 12:26
18. Slavíková Eva CHT0652 OOB SK Chrast 41:05 + 12:27
19. Kovalčíková Anna AOP0453 Orientační Běh Opava 41:07 + 12:29
20. Teringlová Vendula VCB0451 OB České Budějovice 41:15 + 12:37
21. Porubská Lenka TBM0451 KOS TJ Tesla Brno 41:24 + 12:46
22. Mrskočová Markéta LPU0553 OK Lokomotiva Pardubice 42:47 + 14:09
23. Otrubová Anna PLU0577 TJ SOKOL Plumlov 45:38 + 17:00
24. Lukašáková Sára STE0450 SK SKI-OB Šternberk 45:44 + 17:06
25. Nepustilová Kateřina OSN0550 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 48:07 + 19:29
26. Andrlová Lea VLI0453 Slavia Liberec orienteering 52:38 + 24:00
27. Vláčilová Barbora RIC0457 OB Říčany 57:36 + 28:58
28. Paulová Pavlína CTB0551 SK OB Chotěboř 71:09 + 42:31
Veselá Tereza CHT0552 OOB SK Chrast DISK
D18B
5.28 km, 80 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mulíčková Markéta ABM0362 KOB ALFA Brno 35:42
2. Dittrichová Michaela SKM0251 KOB Směr Kroměříž 36:23 + 0:41
3. Smolková Barbora TAP0356 KOB Tretra Praha 39:15 + 3:33
4. Blažková Kateřina SJH0252 SOS Jindřichův Hradec 39:16 + 3:34
5. Mrózek Teresa TRI0251 TJ TŽ Třinec 41:06 + 5:24
6. Marková Ema STE0252 SK SKI-OB Šternberk 44:05 + 8:23
7. Bednaříková Emma PBM0359 TJ Spartak 1. Brněnská 44:16 + 8:34
8. Hovořáková Karolína PBM0351 TJ Spartak 1. Brněnská 45:29 + 9:47
9. Holečková Petra SHK0250 OK Slavia Hradec Králové 45:58 + 10:16
10. Jelínková Adéla LPU0254 OK Lokomotiva Pardubice 46:15 + 10:33
11. Černochová Michaela PLU0351 TJ SOKOL Plumlov 46:55 + 11:13
12. Pušová Bára LPU0357 OK Lokomotiva Pardubice 47:38 + 11:56
13. Hubáčková Dagmar LCE0351 OOB TJ Slovan Luhačovice 48:05 + 12:23
14. Bídová Markéta UOL0352 SOB Olomouc 48:13 + 12:31
15. Kropáčková Vendula CHT0353 OOB SK Chrast 50:03 + 14:21
16. Lubrichová Veronika STE0451 SK SKI-OB Šternberk 51:27 + 15:45
17. Trepáčová Gabriela STE0353 SK SKI-OB Šternberk 55:55 + 20:13
18. Fantová Kateřina EKP0256 VŠTJ Ekonom Praha 56:14 + 20:32
19. Pachmannová Bára AOP0351 Orientační Běh Opava 56:44 + 21:02
20. Mudráková Eliška LCE0352 OOB TJ Slovan Luhačovice 59:50 + 24:08
21. Němečková Kateřina PLU0350 TJ SOKOL Plumlov 63:57 + 28:15
22. Besedová Katka PHK0351 OK 99 Hradec Králové 66:27 + 30:45
23. Nešporová Marie TTR0351 OOB Třebíč 73:54 + 38:12
Bednaříková Sára LCE0252 OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
Bernatíková Hana TRI0253 TJ TŽ Třinec DISK
Končáková Alžběta LCE0256 OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
D21A
6.26 km, 100 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zvěřinová Martina LPU8357 OK Lokomotiva Pardubice 40:30
2. Pospíšilová Marie DKP8756 Oddíl OB Kotlářka 42:10 + 1:40
3. Voborníková Alena CTB9451 SK OB Chotěboř 42:25 + 1:55
4. Šístková Iveta LPU8654 OK Lokomotiva Pardubice 42:36 + 2:06
5. Peterová Jana LPU0057 OK Lokomotiva Pardubice 42:52 + 2:22
6. Hiklová Natalia ZBM8350 SK Žabovřesky Brno 43:11 + 2:41
7. Jirčáková Martina LCE8951 OOB TJ Slovan Luhačovice 43:31 + 3:01
8. Lučanová Marta LPU7957 OK Lokomotiva Pardubice 43:36 + 3:06
9. Nováková Tereza LPU9757 OK Lokomotiva Pardubice 44:48 + 4:18
10. Fenclová Marta LPU7667 OK Lokomotiva Pardubice 44:49 + 4:19
11. Kosová Tereza PHK0151 OK 99 Hradec Králové 45:22 + 4:52
12. Hájková Eliška KAM9851 OK Kamenice 45:23 + 4:53
13. Opálková Martina BBM0050 BETA URSUS Orienteering 46:22 + 5:52
14. Benešová Jana CTB9452 SK OB Chotěboř 46:42 + 6:12
15. Šimůnková Gabriela TAP9755 KOB Tretra Praha 47:13 + 6:43
16. Sklenářová Radka LCE9250 OOB TJ Slovan Luhačovice 47:56 + 7:26
17. Nechanická Klára TBM0055 KOS TJ Tesla Brno 48:05 + 7:35
18. Hančová Petra LPU9659 OK Lokomotiva Pardubice 48:24 + 7:54
19. Raclavská Vlaďka UOL0253 SOB Olomouc 50:41 + 10:11
20. Jeřábková Jitka TZL9453 SKOB Zlín 50:56 + 10:26
21. Grycová Kateřina TBM0058 KOS TJ Tesla Brno 52:20 + 11:50
22. Tichá Veronika TZL9951 SKOB Zlín 52:23 + 11:53
23. Grycová Veronika TBM9859 KOS TJ Tesla Brno 52:37 + 12:07
24. Hájková Magdalena LCE9155 OOB TJ Slovan Luhačovice 52:54 + 12:24
25. Chovancová Zuzana TZL9754 SKOB Zlín 53:06 + 12:36
26. Shánělová Štěpánka CHC0152 K.O.B. Choceň 53:08 + 12:38
27. Rambová Kamila DKP8655 Oddíl OB Kotlářka 53:09 + 12:39
28. Justová Eliška SHK9351 OK Slavia Hradec Králové 53:23 + 12:53
29. Firešová Markéta ZBM9951 SK Žabovřesky Brno 54:32 + 14:02
30. Zimmerová Kateřina KAM9850 OK Kamenice 54:35 + 14:05
31. Vejražková Rozárka TUR0151 OOB TJ Turnov 54:47 + 14:17
32. Kubínová Romana SKV9452 TJ Slovan Karlovy Vary 54:49 + 14:19
33. Červená Adéla SHK9755 OK Slavia Hradec Králové 55:04 + 14:34
34. Vavrysová Barbara LCE9751 OOB TJ Slovan Luhačovice 55:36 + 15:06
35. Chmelařová Michaela SHK9151 OK Slavia Hradec Králové 55:51 + 15:21
36. Janoušková Lucie BOR9954 OK Jiskra Nový Bor 56:56 + 16:26
37. Kožinová Zuzana PGP9650 SK Praga 57:17 + 16:47
38. Škarková Kateřina PGP9955 SK Praga 57:30 + 17:00
39. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 Slavia Liberec orienteering 58:11 + 17:41
40. Větříčková Andrea SHK9951 OK Slavia Hradec Králové 58:49 + 18:19
41. Hovorková Tereza KAM0154 OK Kamenice 58:51 + 18:21
42. Pavlíková Markéta CHA0050 OK Chrastava 58:56 + 18:26
43. Jelínková Zora PGP8851 SK Praga 59:04 + 18:34
44. Špringlová Kamila TBM0050 KOS TJ Tesla Brno 59:19 + 18:49
45. Beržinská Soňa SBK8554 KOB START Blansko 64:05 + 23:35
46. Rickmeyer Tina 2HD8650 Angy OL 68:51 + 28:21
47. Binarová Adéla UOL0452 SOB Olomouc 73:17 + 32:47
48. Šmejcová Anna SJC9552 Sportcentrum Jičín 96:36 + 56:06
Koporová Petra ZBM9353 SK Žabovřesky Brno DISK
Procházková Klára LPU9451 OK Lokomotiva Pardubice DISK
Žaloudková Klára LPU9461 OK Lokomotiva Pardubice DISK
Bořánková Karolína KAM9550 OK Kamenice DISK
D21B
5.81 km, 95 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Klusáčková Magdaléna ZBM9452 SK Žabovřesky Brno 43:22
2. Mádlová Věra ZBM8951 SK Žabovřesky Brno 47:36 + 4:14
3. Šňupárková Anna DKP9652 Oddíl OB Kotlářka 47:38 + 4:16
4. Kociánová Lenka VBM8553 VSK Mendelu Brno 48:48 + 5:26
5. Botiková Daniela LCE9158 OOB TJ Slovan Luhačovice 49:13 + 5:51
6. Kolešová Helena LPU8857 OK Lokomotiva Pardubice 49:15 + 5:53
7. Fučíková Hana VBM7751 VSK Mendelu Brno 50:09 + 6:47
8. Řezníčková Tereza SJI9056 OK Jihlava 51:04 + 7:42
9. Poklopová Lenka SSU8952 SK Severka Šumperk 52:42 + 9:20
10. Tesařová Jana TRI9751 TJ TŽ Třinec 53:00 + 9:38
11. Grolichová Lucie ZBP7850 OOB SK Zbraslav 53:01 + 9:39
12. Studničná Lenka FSP8650 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 53:13 + 9:51
13. Slavíková Silvie PGP9751 SK Praga 53:30 + 10:08
14. Koderičová Tereza PHK9666 OK 99 Hradec Králové 53:47 + 10:25
15. Slámová Petra SJI8459 OK Jihlava 54:25 + 11:03
16. Lepšíková Eva SJC8765 Sportcentrum Jičín 54:28 + 11:06
17. Rychlá Pavlína KRN8559 KOS TJ Lokomotiva Krnov 55:24 + 12:02
18. Nedbálková Hana ZBM9755 SK Žabovřesky Brno 56:06 + 12:44
19. Zamrzlová Eva SJC8759 Sportcentrum Jičín 56:36 + 13:14
20. Hrabánková Zuzana PGP9950 SK Praga 56:38 + 13:16
21. Kovářová Lenka LTP9750 OOB TJ Lokomotiva Teplice 56:56 + 13:34
22. Nesrovnalová Iveta JHB8952 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 58:09 + 14:47
23. Rydlová Eva FSP8989 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 59:31 + 16:09
24. Doleželová Kateřina LPU9558 OK Lokomotiva Pardubice 59:40 + 16:18
25. Sabelová Markéta TRI9656 TJ TŽ Třinec 59:46 + 16:24
26. Matrasová Vendula CHT8251 OOB SK Chrast 59:51 + 16:29
27. Königová Jana ZBM8661 SK Žabovřesky Brno 60:17 + 16:55
28. Kozumplíková Alice RBK8151 SK Radioklub Blansko 61:06 + 17:44
29. Votavová Žofie KNC0250 Sokol Kostelec n. Č. l. 62:04 + 18:42
30. Kolmanová Josefa LTP8653 OOB TJ Lokomotiva Teplice 62:07 + 18:45
31. Mikulášová Helena PGP9353 SK Praga 62:08 + 18:46
32. Toušová Zuzana RBK8556 SK Radioklub Blansko 63:03 + 19:41
33. Krpatová Klára NNN0002 Neregistrovaní 64:32 + 21:10
34. Mesiarkinová Kamila ZBM8282 SK Žabovřesky Brno 64:58 + 21:36
35. Kafková Tereza SJI8956 OK Jihlava 65:28 + 22:06
36. Hausmannová Klára EKP8651 VŠTJ Ekonom Praha 66:14 + 22:52
37. Posseltová Tereza TJN9252 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 66:19 + 22:57
38. Karbusová Kateřina VTA0055 SC vebr-sport 66:51 + 23:29
39. Jirková Lenka SBK8383 KOB START Blansko 67:08 + 23:46
40. Nováková Eliška PDY0150 Běhej Poděbrady 67:22 + 24:00
41. Ducháčková Kateřina STH9356 SK Studenec 67:41 + 24:19
42. Míchalová Šárka KPY0050 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 71:44 + 28:22
43. Nádvorníková Tereza LPU8953 OK Lokomotiva Pardubice 74:42 + 31:20
44. Potočková Hana KUO9051 KOB Ústí nad Orlicí 75:19 + 31:57
45. Soroka Martyna TUR9466 OOB TJ Turnov 81:55 + 38:33
46. Adamová Eva ZBM8772 SK Žabovřesky Brno 91:01 + 47:39
Vojtíšková Viktorie LPU0051 OK Lokomotiva Pardubice DISK
Wohanková Gabriela VRL7652 OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
D21C
5.20 km, 80 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bochenková Martina DKP8758 Oddíl OB Kotlářka 37:21
2. Kubaňová Petra JPV8575 Oddíl OS SK Prostějov 47:23 + 10:02
3. Žukova Kateřina LDC9151 KOB Děčín 48:17 + 10:56
4. Mazalová Monika RBK9252 SK Radioklub Blansko 51:49 + 14:28
5. Čížková Markéta ADA9652 OOB Spartak Adamov 52:52 + 15:31
6. Pilcová Sabina 9898 54:16 + 16:55
6. Ressová Tereza LCE0052 OOB TJ Slovan Luhačovice 54:16 + 16:55
8. Grundmannová Hana LTU9251 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 54:32 + 17:11
9. Bravená Martina VBM8751 VSK Mendelu Brno 55:23 + 18:02
10. Dittrichová Zuzana KON9175 KOB Konice 57:25 + 20:04
11. Kašparová Šárka AOP7251 Orientační Běh Opava 57:35 + 20:14
12. Krejčí Lenka PTE8350 TJ Sokol Ptení 58:26 + 21:05
13. Boháčová Lucie PTE8771 TJ Sokol Ptení 60:28 + 23:07
14. Argalášová Kateřina TRI9750 TJ TŽ Třinec 60:48 + 23:27
15. Vobořilová Markéta 0010001 61:36 + 24:15
16. Kovářová Tereza TRI9756 TJ TŽ Třinec 63:39 + 26:18
17. Špendlíková Kamila LCE0051 OOB TJ Slovan Luhačovice 65:24 + 28:03
18. Kadlecová Daniela LDC9251 KOB Děčín 66:29 + 29:08
19. Steblová Veronika 0080001 67:27 + 30:06
20. Vejrová Iva STH8852 SK Studenec 67:33 + 30:12
21. Palupcikova Nikola 0070001 72:22 + 35:01
22. Sadílková Iva VIC0151 OB Vizovice 79:07 + 41:46
23. Hrdličková Ludmila SLA9851 SKOB Slaný 79:52 + 42:31
24. Čížková Eliška ADA0051 OOB Spartak Adamov 83:16 + 45:55
25. Dubnová Kateřina LDC8250 KOB Děčín 91:48 + 54:27
Kochová Nikola TUR9358 OOB TJ Turnov DISK
Bialožytová Tereza PGP9055 SK Praga DISK
D35B
5.48 km, 80 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vernerová Radka VBM8558 VSK Mendelu Brno 44:28
2. Šimšová Jana MFP7651 Matfyz Praha 45:09 + 0:41
3. Otrubová Johana PLU7852 TJ SOKOL Plumlov 46:37 + 2:09
4. Ptáčková Veronika TBM7374 KOS TJ Tesla Brno 46:46 + 2:18
5. Tomíčková Dana 0160003 48:46 + 4:18
6. Stachoňová Barbara ZBM8451 SK Žabovřesky Brno 49:11 + 4:43
7. Bartalošová Jana PGP8154 SK Praga 49:31 + 5:03
8. Polednová Hana RUZ8051 TJ Růžená 50:09 + 5:41
9. Šťastná Lenka CTB8351 SK OB Chotěboř 50:31 + 6:03
10. Bukovacová Alena PBM7454 TJ Spartak 1. Brněnská 53:21 + 8:53
11. Klusáčková Lenka CTB8051 SK OB Chotěboř 55:13 + 10:45
12. Málková Šárka CST8351 OB Strakonice 55:49 + 11:21
13. Daňková Veronika SBK8151 KOB START Blansko 56:13 + 11:45
14. Dvořáčková Jana OSN7850 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 62:23 + 17:55
15. Mrskočová Dana LPU7356 OK Lokomotiva Pardubice 62:47 + 18:19
16. Placková Veronika MLA8250 MLOK Mariánské Lázně 62:56 + 18:28
17. Paulová Hana CTB7851 SK OB Chotěboř 64:19 + 19:51
18. Jiříčková Bětka KRN8383 KOS TJ Lokomotiva Krnov 65:08 + 20:40
19. Nešporová Marie TTR7251 OOB Třebíč 67:17 + 22:49
20. Blažková Kristina DKP8251 Oddíl OB Kotlářka 68:15 + 23:47
21. Košíková Jana ZBM8352 SK Žabovřesky Brno 95:32 + 51:04
Asterová Jana SLA7451 SKOB Slaný DISK
D35C
4.68 km, 70 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Venclová Veronika ZAM8251 OB TJ Sokol Žamberk 47:17
2. Forstereviczová Jana DOR7653 OK Dobříš 47:56 + 0:39
3. Kmentová Lenka ZAM8552 OB TJ Sokol Žamberk 48:26 + 1:09
4. Procházková Lucie ADA7651 OOB Spartak Adamov 48:59 + 1:42
5. Kadaňová Barbora LPU8253 OK Lokomotiva Pardubice 54:21 + 7:04
6. Muchová Barbora KVS8550 SKOB Kobra Vsetín 54:49 + 7:32
7. Karlová Eva MOV8551 SKOB Ostrava 56:56 + 9:39
8. Kubešová Eva RUZ8151 TJ Růžená 57:48 + 10:31
9. Doušková Klára TBM7761 KOS TJ Tesla Brno 59:26 + 12:09
10. Dvořáčková Jana TTR8154 OOB Třebíč 65:21 + 18:04
11. Sychrová Daniela VBM8458 VSK Mendelu Brno 65:48 + 18:31
12. Jelínková Hana CTB8152 SK OB Chotěboř 87:55 + 40:38
D40B
4.68 km, 70 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ryšavá Magdalena PGP7650 SK Praga 34:38
2. Lošťáková Ivana PGP7763 SK Praga 37:29 + 2:51
3. Šimerková Olga PGP7551 SK Praga 38:27 + 3:49
4. Hulcová Pavla KSH7753 OB Kašperské Hory 38:55 + 4:17
5. Biolik Agnieszka 46P7700 Trackcourse 39:55 + 5:17
6. Nechanická Daniela OSN7557 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 40:07 + 5:29
7. Knapová Iva LPU6052 OK Lokomotiva Pardubice 40:41 + 6:03
8. Urbánková Jana ONO7851 SKOB Ostrov 41:31 + 6:53
9. Haasová Renata LPU7960 OK Lokomotiva Pardubice 44:11 + 9:33
10. Kuželová Michaela FSP7851 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 46:03 + 11:25
11. Zoubková Jana ZBP8050 OOB SK Zbraslav 46:48 + 12:10
12. Otrubová Věra PLU7777 TJ SOKOL Plumlov 47:37 + 12:59
13. Komanová Kristína 27S7850 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 49:50 + 15:12
14. Good Ludmila SBR8050 SKOB Bruntál 52:17 + 17:39
D40C
4.25 km, 55 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šilerová Eva PDY8050 Běhej Poděbrady 39:34
2. Zitková Radka LPU7958 OK Lokomotiva Pardubice 43:51 + 4:17
3. Cipryánová Alena BZP7850 Báječné ženy v orientačním běhu 47:27 + 7:53
4. Mišeková Martina KAM7851 OK Kamenice 50:27 + 10:53
5. Krejčiříková Nikol BBM7850 BETA URSUS Orienteering 55:06 + 15:32
6. Vítková Lenka SJI7852 OK Jihlava 56:26 + 16:52
7. Tomanová Veronika LBM7751 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 59:30 + 19:56
8. Rotková Gabriela 0020001 61:39 + 22:05
9. Luterová Kristýna PLU7878 TJ SOKOL Plumlov 62:50 + 23:16
10. Gregorová Lenka SJH7853 SOS Jindřichův Hradec 63:49 + 24:15
11. Běloušková Ilona CTB8053 SK OB Chotěboř 65:40 + 26:06
12. Eliášková Hana LBM8051 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 70:49 + 31:15
13. Wohanková Kateřina VRL7955 OOS TJ Spartak Vrchlabí 82:17 + 42:43
D45B
4.18 km, 70 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křivdová Lenka 0140002 35:24
2. Schwabová Kateřina TBM7371 KOS TJ Tesla Brno 37:14 + 1:50
3. Podmolíková Dagmar TZL7155 SKOB Zlín 37:52 + 2:28
4. Sedlářová Pavla AOP7052 Orientační Běh Opava 38:13 + 2:49
5. Pavlů Veronika TAP6952 KOB Tretra Praha 40:52 + 5:28
6. Melicharová Zdeňka PHK7551 OK 99 Hradec Králové 40:56 + 5:32
7. Pechová Iva LPM6151 OK Lokomotiva Plzeň 42:03 + 6:39
8. Ehlová Pavla TBM7377 KOS TJ Tesla Brno 42:19 + 6:55
9. Pachmannová Hana AOP7252 Orientační Běh Opava 42:37 + 7:13
10. Chovancová Jana TZL7352 SKOB Zlín 42:52 + 7:28
11. Bejčková Jana DKL7150 KOB Kladno 43:16 + 7:52
12. Fencíková Vladislava JHB6553 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 44:33 + 9:09
13. Bialeková Martina LBE7350 TJ Lokomotiva Beroun 45:12 + 9:48
14. Waldhauserová Irena BOR7459 OK Jiskra Nový Bor 45:45 + 10:21
15. Malečková Iva PGP7559 SK Praga 47:12 + 11:48
16. Čivrná Karolína VRL7355 OOS TJ Spartak Vrchlabí 48:07 + 12:43
17. Zemková Helena SLA7450 SKOB Slaný 49:34 + 14:10
18. Forstová Lenka MFP6850 Matfyz Praha 49:54 + 14:30
19. Kolářová Michaela SLA7351 SKOB Slaný 55:44 + 20:20
20. Janíčková Jitka OSN7356 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 102:36 + 67:12
Sieglová Dagmar MFP7050 Matfyz Praha DISK
MS Kučerová Vladimíra CHT6460 OOB SK Chrast 48:18 + 12:54
D45C
3.61 km, 65 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zbraňková Magda STE7352 SK SKI-OB Šternberk 35:44
2. Strýčková Monika ADA7454 OOB Spartak Adamov 35:55 + 0:11
3. Zemánková Eva SRK7452 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 36:23 + 0:39
4. Krpatová Zuzana LPU7558 OK Lokomotiva Pardubice 37:24 + 1:40
5. Kotková Lenka RIC7352 OB Říčany 37:56 + 2:12
6. Jeřábková Tereza BOR7563 OK Jiskra Nový Bor 39:07 + 3:23
7. Hlaváčová Šárka TBM7258 KOS TJ Tesla Brno 39:22 + 3:38
8. Kašparová Eva TYN7452 OOB SK Týniště nad Orlicí 41:46 + 6:02
9. Nová Jana DOR7150 OK Dobříš 41:50 + 6:06
10. Ženčáková Marie 0210002 42:40 + 6:56
11. Bártová Pavla ZVO7152 OB SK Zvole 42:41 + 6:57
12. Junková Kateřina STH7351 SK Studenec 43:16 + 7:32
13. Hančová Alice VRL7052 OOS TJ Spartak Vrchlabí 44:52 + 9:08
14. Riby Kateřina LTP7252 OOB TJ Lokomotiva Teplice 45:00 + 9:16
15. Smith Lucie VRL7353 OOS TJ Spartak Vrchlabí 45:52 + 10:08
16. Kunzová Ivana BBM7155 BETA URSUS Orienteering 48:13 + 12:29
17. Cíchová Pavlína TTR7452 OOB Třebíč 50:02 + 14:18
18. Setínková Zuzana DKP5753 Oddíl OB Kotlářka 51:23 + 15:39
19. Kliglová Radka TBM7261 KOS TJ Tesla Brno 54:52 + 19:08
20. Pometlová Jana AOP7551 Orientační Běh Opava 58:09 + 22:25
21. Beránková Šárka ZBM7356 SK Žabovřesky Brno 60:32 + 24:48
22. Nováková Martina PDY7350 Běhej Poděbrady 76:12 + 40:28
23. Kyclová Jitka LBM7450 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 83:11 + 47:27
Suková Renata PZR7352 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou DISK
Janků Kateřina KVS7450 SKOB Kobra Vsetín DISK
D50B
3.61 km, 65 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zalabová Martina SJC6657 Sportcentrum Jičín 32:48
2. Hubáčková Dagmar LCE6569 OOB TJ Slovan Luhačovice 33:03 + 0:15
3. Kosová Michaela PHK6752 OK 99 Hradec Králové 34:05 + 1:17
4. Grycová Jana TBM6969 KOS TJ Tesla Brno 34:38 + 1:50
5. Voborníková Eva CTB6851 SK OB Chotěboř 35:24 + 2:36
6. Wurzelová Dana OSN6654 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 35:50 + 3:02
7. Čermáková Renata LPU6553 OK Lokomotiva Pardubice 37:01 + 4:13
8. Benešová Iva SJH7051 SOS Jindřichův Hradec 37:41 + 4:53
9. Kavková Dana SCP6150 OK Sparta Praha 38:03 + 5:15
10. Jirková Renata ZPV6553 KOB ZPV Prostějov 38:07 + 5:19
11. Sadílková Lenka VIC7055 OB Vizovice 38:56 + 6:08
12. Vričanová Sylva HAV6751 OB Havířov 39:58 + 7:10
13. Demlová Jitka LPU6955 OK Lokomotiva Pardubice 40:38 + 7:50
14. Štorková Simona JPV6556 Oddíl OS SK Prostějov 45:28 + 12:40
15. Kamarytová Martina MLA6651 MLOK Mariánské Lázně 46:38 + 13:50
16. Kaděrová Barbora HAV7051 OB Havířov 48:14 + 15:26
17. Nechutová Alena PZR6969 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 48:48 + 16:00
18. Jelínková Radka MLA6951 MLOK Mariánské Lázně 51:44 + 18:56
Petrová Martina TAP6852 KOB Tretra Praha DISK
D50C
3.21 km, 55 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hrdličková Ludmila SLA6950 SKOB Slaný 39:12
2. Lukášová Lenka TBM6653 KOS TJ Tesla Brno 39:14 + 0:02
3. Míchalová Marcela KPY6850 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 57:21 + 18:09
4. Procingerová Ilona VRL7053 OOS TJ Spartak Vrchlabí 58:24 + 19:12
5. Tužilová Michaela 0040002 60:38 + 21:26
D55B
3.21 km, 55 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vavrysová Iva LCE6359 OOB TJ Slovan Luhačovice 27:41
2. Komersová Jana KNC6550 Sokol Kostelec n. Č. l. 31:58 + 4:17
3. Benešová Iva SJC6151 Sportcentrum Jičín 32:23 + 4:42
4. Klusáčková Jitka TTR6152 OOB Třebíč 35:25 + 7:44
5. Novotná Ivana PHK6354 OK 99 Hradec Králové 36:01 + 8:20
6. Bravená Alexandra VBM6155 VSK Mendelu Brno 37:40 + 9:59
7. Havlíčková Jindra KNC6150 Sokol Kostelec n. Č. l. 40:20 + 12:39
8. Kábrtová Iva PEN6350 OK RECO Sport 40:56 + 13:15
9. Bialožytová Pavla TRI6350 TJ TŽ Třinec 41:41 + 14:00
10. Kovářová Alena LTP6151 OOB TJ Lokomotiva Teplice 43:30 + 15:49
11. Zimmerová Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 43:56 + 16:15
Choutková Lenka SOB6350 SOBSA DISK
Schäferová Jana TZL6566 SKOB Zlín DISK
D55C
3.15 km, 55 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švarcová Lenka JEN6451 OB Jenišovice 34:24
2. Syslová Iva TTR6151 OOB Třebíč 34:35 + 0:11
3. Roudná Eva LPU6554 OK Lokomotiva Pardubice 37:19 + 2:55
4. Jašková Monika TBM6363 KOS TJ Tesla Brno 38:19 + 3:55
5. Tihonová Jindra TAP6253 KOB Tretra Praha 44:58 + 10:34
6. Kosíková Helena TUR6550 OOB TJ Turnov 47:40 + 13:16
7. Kubátová Ivana BOR6152 OK Jiskra Nový Bor 49:13 + 14:49
8. Málková Věra CST6550 OB Strakonice 51:50 + 17:26
9. Matyášová Lenka LBM6460 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 55:56 + 21:32
10. Peřinková Irena BBM6550 BETA URSUS Orienteering 72:24 + 38:00
Roubalíková Iva 0230002 DISK
D60
3.15 km, 55 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fantová Libuše EKP5650 VŠTJ Ekonom Praha 29:58
2. Kuleva Angelina 2HD5750 Angy OL 30:09 + 0:11
3. Vlažná Mirka LCE5852 OOB TJ Slovan Luhačovice 30:33 + 0:35
4. Víchová Ladislava LPU5851 OK Lokomotiva Pardubice 31:39 + 1:41
5. Rosecká Alena PZR5654 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 32:20 + 2:22
6. Běhounová Jiřina PHK5651 OK 99 Hradec Králové 32:24 + 2:26
7. Janská Iva LBM5795 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 35:16 + 5:18
8. Dokoupilová Zuzana VBM5754 VSK Mendelu Brno 39:53 + 9:55
9. Dudová Hana DKP5752 Oddíl OB Kotlářka 39:54 + 9:56
10. Potěšilová Vladimíra VBM5655 VSK Mendelu Brno 40:34 + 10:36
11. Bláhová Luba SHK5852 OK Slavia Hradec Králové 40:52 + 10:54
12. Nýdrlová Eva VRL5451 OOS TJ Spartak Vrchlabí 42:07 + 12:09
13. Šilerová Zdena KNC5750 Sokol Kostelec n. Č. l. 42:47 + 12:49
14. Flašarová Marie KCK5756 KOB Český Krumlov 44:22 + 14:24
15. Jelínková Radana PGP5851 SK Praga 47:15 + 17:17
16. Hlaváčová Jarka MFP6050 Matfyz Praha 49:31 + 19:33
17. Jelínková Dagmar TZL5757 SKOB Zlín 54:02 + 24:04
18. Jalová Marie RBK5761 SK Radioklub Blansko 58:15 + 28:17
19. Šabatková Zdena SHK5652 OK Slavia Hradec Králové 59:24 + 29:26
20. Novotná Jiřina LPU5654 OK Lokomotiva Pardubice 60:11 + 30:13
21. Smrčková Olga LPU6055 OK Lokomotiva Pardubice 105:40 + 75:42
Mrázová Pavla DCE5550 KOB Dobřichovice DISK
D65
3.15 km, 55 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horynová Eva TZL5254 SKOB Zlín 37:37
2. Jelínková Jana RUZ5552 TJ Růžená 43:28 + 5:51
3. Doležalová Vlasta PGP5550 SK Praga 44:57 + 7:20
4. Opavová Stanislava MLA5451 MLOK Mariánské Lázně 46:06 + 8:29
5. Eremiášová Jana TBM5451 KOS TJ Tesla Brno 46:21 + 8:44
6. Procházková Miluše DCE5450 KOB Dobřichovice 46:40 + 9:03
7. Pachnerová Jaroslava VLI5152 Slavia Liberec orienteering 47:36 + 9:59
8. Orálková Libuše TTR5351 OOB Třebíč 49:57 + 12:20
9. Salajková Věra LBM5558 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 51:11 + 13:34
10. Tvrdková Eva TUR5151 OOB TJ Turnov 55:12 + 17:35
11. Karmazínová Ivana VLI5150 Slavia Liberec orienteering 58:24 + 20:47
12. Henková Svatava RBK5454 SK Radioklub Blansko 61:39 + 24:02
13. Volencová Ivana OTK5250 OOB TJ Jiskra Otrokovice 61:53 + 24:16
14. Oulická Hana TRT5350 KOS Třešť 81:16 + 43:39
15. Podhorská Věra SJI5252 OK Jihlava 93:47 + 56:10
Zlesáková Vlasta JIL5362 OK Jilemnice DISK
D70
2.67 km, 30 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sikorová Marie BOV4852 TJ Baník Ostrava OKD 39:58
2. Křížová Zdenka PZR5051 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 40:19 + 0:21
3. Kubíková Květa LPU4752 OK Lokomotiva Pardubice 41:34 + 1:36
4. Horáčková Stanislava VLI4950 Slavia Liberec orienteering 44:39 + 4:41
5. Kubátová Milada PGP4750 SK Praga 45:28 + 5:30
6. Liščinská Eva TBM4451 KOS TJ Tesla Brno 50:51 + 10:53
7. Malá Marie LPU4753 OK Lokomotiva Pardubice 69:36 + 29:38
8. Lohrová Jarmila SCP4650 OK Sparta Praha 72:22 + 32:24
H10N
1.99 km, 25 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mazzarese David TRT1100 KOS Třešť 18:52
2. Bukovác Lukáš PBM1007 TJ Spartak 1. Brněnská 19:10 + 0:18
3. Kužel Jonáš FSP1201 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 22:20 + 3:28
4. Šidla Dalibor TZL1200 SKOB Zlín 24:50 + 5:58
5. Filip Tomáš SBR9999 SKOB Bruntál 25:13 + 6:21
6. Hulec František KSH1101 OB Kašperské Hory 25:29 + 6:37
7. Běloušek Matěj CTB1202 SK OB Chotěboř 26:29 + 7:37
8. Eliášek Jakub LBM1101 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 31:13 + 12:21
9. Urban Jan SBK1234 KOB START Blansko 32:03 + 13:11
10. Tempir Lukas 0370001 32:19 + 13:27
11. Mišek Michal KAM1300 OK Kamenice 33:23 + 14:31
12. Hübner Václav TBM1112 KOS TJ Tesla Brno 35:40 + 16:48
13. Daněk František SBK1010 KOB START Blansko 40:26 + 21:34
14. Hubík Hubert PLU1300 TJ SOKOL Plumlov 55:10 + 36:18
15. Jalový Kryštof RBK1401 SK Radioklub Blansko 64:38 + 45:46
16. Milota Jan MLA0500 MLOK Mariánské Lázně 64:46 + 45:54
H10
2.33 km, 25 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Blažek Vojtěch SJH1003 SOS Jindřichův Hradec 15:43
2. Novák Tobiáš CTB1103 SK OB Chotěboř 17:38 + 1:55
3. Šťastný Antonín CTB1101 SK OB Chotěboř 20:04 + 4:21
4. Hikl Martin ZBM1104 SK Žabovřesky Brno 20:22 + 4:39
5. Placek Nikolas MLA1200 MLOK Mariánské Lázně 24:10 + 8:27
6. Krtička Jáchym CHA1000 OK Chrastava 26:01 + 10:18
7. Lučan Ondřej LPU1101 OK Lokomotiva Pardubice 26:25 + 10:42
8. Wohanka Antonín VRL1201 OOS TJ Spartak Vrchlabí 27:24 + 11:41
9. Procházka Ferdinand ADA1001 OOB Spartak Adamov 30:59 + 15:16
10. Balga Filip DKP1104 Oddíl OB Kotlářka 31:31 + 15:48
11. Svoboda Jan CHT1002 OOB SK Chrast 31:50 + 16:07
12. Čeřovský Filip KON1010 KOB Konice 37:23 + 21:40
13. Trnka Jiří PDY1102 Běhej Poděbrady 41:47 + 26:04
14. Šmahel Tadeáš OPI1000 Orientační sporty Písek 46:19 + 30:36
Buriánek Max SMR1102 SNS Smržovka DISK
H12B
2.70 km, 25 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šimerka Ondřej PGP0800 SK Praga 20:45
2. Kovalčík Petr AOP0901 Orientační Běh Opava 21:09 + 0:24
3. Prášil Adam SJI0901 OK Jihlava 24:59 + 4:14
4. Světnický Antonín STE0800 SK SKI-OB Šternberk 25:23 + 4:38
5. Toman Matěj LBM0909 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 26:32 + 5:47
6. Placek Tomas MLA0902 MLOK Mariánské Lázně 27:41 + 6:56
7. Klusáček Mikuláš CTB0902 SK OB Chotěboř 28:18 + 7:33
8. Lučan Matěj LPU0903 OK Lokomotiva Pardubice 33:19 + 12:34
9. Lutera Oliver PLU1001 TJ SOKOL Plumlov 33:47 + 13:02
10. Hřivňák Petr PLU0900 TJ SOKOL Plumlov 35:15 + 14:30
11. Eliášek Patrik LBM0801 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 42:38 + 21:53
12. Kožnárek Pavel PLU0902 TJ SOKOL Plumlov 46:23 + 25:38
13. Kučera Tomáš TAP0907 KOB Tretra Praha 49:02 + 28:17
14. Forst Albert MFP0901 Matfyz Praha 49:18 + 28:33
15. Volný Matěj 0250002 56:15 + 35:30
16. Novotný Jakub PLU0804 TJ SOKOL Plumlov 70:58 + 50:13
H14B
4.06 km, 60 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Srb Vladimír SJI0701 OK Jihlava 26:26
2. Bárta Viktor ZVO0601 OB SK Zvole 27:23 + 0:57
3. Pěček Jakub SKM0700 KOB Směr Kroměříž 27:37 + 1:11
4. Novák Matyáš CTB0601 SK OB Chotěboř 30:40 + 4:14
5. Blažek Cyril SJH0701 SOS Jindřichův Hradec 32:15 + 5:49
6. Vlček Tomáš VIC0713 OB Vizovice 33:57 + 7:31
7. Vítek Vojtěch CHT0801 OOB SK Chrast 34:51 + 8:25
8. Prášil Jakub SJI0702 OK Jihlava 35:32 + 9:06
9. Jelínek Jaromír CTB0603 SK OB Chotěboř 45:38 + 19:12
10. Riby Philip LTP0702 OOB TJ Lokomotiva Teplice 55:58 + 29:32
11. Jirous Erik TAP0705 KOB Tretra Praha 56:41 + 30:15
12. Dvořáček Jan TTR0701 OOB Třebíč 57:42 + 31:16
Nešetřil Tomáš CHT8901 OOB SK Chrast DISK
H16B
5.57 km, 75 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Strýček Jan PBM0503 TJ Spartak 1. Brněnská 30:31
2. Haas Filip LPU0401 OK Lokomotiva Pardubice 30:36 + 0:05
3. Nouza Michal SJH0505 SOS Jindřichův Hradec 31:19 + 0:48
4. Orany Vojtěch SJI0401 OK Jihlava 32:36 + 2:05
5. Gajda Martin KAM0405 OK Kamenice 33:16 + 2:45
6. Marek Vojtěch ZBM0410 SK Žabovřesky Brno 34:01 + 3:30
7. Waldhauser Štěpán TUR0409 OOB TJ Turnov 34:12 + 3:41
8. Titz Adam VSP0401 USK Praha 34:34 + 4:03
9. Čtrnáct František PGP0401 SK Praga 34:50 + 4:19
10. Nemšovský Filip VSP0500 USK Praha 35:10 + 4:39
11. Krpata Michal LPU0403 OK Lokomotiva Pardubice 36:06 + 5:35
12. Bukovác Filip JMO0501 Jihomoravská oblast 36:22 + 5:51
13. Kasza Tomáš JMO0512 Jihomoravská oblast 37:33 + 7:02
14. Jelínek Filip LPU0514 OK Lokomotiva Pardubice 38:11 + 7:40
15. Štorek Jan JPV0505 Oddíl OS SK Prostějov 38:20 + 7:49
16. Cícha Václav TTR0401 OOB Třebíč 38:44 + 8:13
17. Trepáč Adam STE0504 SK SKI-OB Šternberk 39:05 + 8:34
18. Kužel Jan FSP0400 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 42:03 + 11:32
19. Černoch Martin PLU0500 TJ SOKOL Plumlov 44:20 + 13:49
20. Čivrný Jan VRL0501 OOS TJ Spartak Vrchlabí 48:10 + 17:39
21. Bartaloš Matyáš PGP0503 SK Praga 50:01 + 19:30
22. Jíra Filip KAM0506 OK Kamenice 53:31 + 23:00
23. Karásek Antonín PLU0503 TJ SOKOL Plumlov 59:06 + 28:35
24. Nešpor Jiří TTR0502 OOB Třebíč 61:39 + 31:08
25. Kycl Michal LBM0500 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 62:18 + 31:47
26. Molinger Matěj SNA0401 TJ START Náchod 65:03 + 34:32
27. Koman Ján 27S0503 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 72:07 + 41:36
28. Dvořák Jakub BBM0502 BETA URSUS Orienteering 73:20 + 42:49
29. Kycl Ondřej LBM0501 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 91:20 + 60:49
Otruba František PLU0501 TJ SOKOL Plumlov DISK
Vítek Matěj SJI0500 OK Jihlava DISK
H18B
6.68 km, 95 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šimša Martin PGP0309 SK Praga 36:26
2. Čech Vít AOP0302 Orientační Běh Opava 36:58 + 0:32
3. Richtr Lukáš VPM0204 KOS Slavia Plzeň 37:54 + 1:28
4. Valík Adam AOP0301 Orientační Běh Opava 38:44 + 2:18
5. Škvor Adam KAM0202 OK Kamenice 38:55 + 2:29
6. Nechanický Jan OSN0200 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 39:48 + 3:22
7. Kostka Jiří AOP0201 Orientační Běh Opava 39:55 + 3:29
8. Pipek Ondřej LPU0203 OK Lokomotiva Pardubice 41:58 + 5:32
9. Jelínek Kryštof LPU0314 OK Lokomotiva Pardubice 42:19 + 5:53
10. Šauli Filip VPM0301 KOS Slavia Plzeň 43:29 + 7:03
11. Kožina Štěpán PGP0300 SK Praga 43:33 + 7:07
12. Macek Ondřej LPU0209 OK Lokomotiva Pardubice 44:04 + 7:38
13. Mrskoč Marek LPU0205 OK Lokomotiva Pardubice 44:23 + 7:57
14. Bialožyt Marek TRI0301 TJ TŽ Třinec 45:00 + 8:34
15. Kolář Matyáš PGP0304 SK Praga 46:03 + 9:37
16. Štorek David JPV0202 Oddíl OS SK Prostějov 48:45 + 12:19
17. Karásek František PLU0301 TJ SOKOL Plumlov 49:55 + 13:29
18. Dostál František UOL0201 SOB Olomouc 50:31 + 14:05
19. Zemánek Mikuláš SRK0201 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 51:09 + 14:43
20. Světnický František STE0204 SK SKI-OB Šternberk 51:22 + 14:56
21. Link Lukáš STH0205 SK Studenec 52:29 + 16:03
22. Jirka Matyáš UOL0203 SOB Olomouc 53:08 + 16:42
23. Přibyl Jan OSN0300 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 55:54 + 19:28
24. Mellan Jonáš TUR0308 OOB TJ Turnov 56:22 + 19:56
25. Moravec Jan ZAM0205 OB TJ Sokol Žamberk 56:58 + 20:32
26. Dvořáček Jakub OSN0303 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 57:49 + 21:23
27. Milota Břetislav MLA0300 MLOK Mariánské Lázně 58:36 + 22:10
28. Flegl Martin SRK0300 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 61:41 + 25:15
29. Šabata Radek SRK0202 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 65:31 + 29:05
30. Charousek Matěj PGP0207 SK Praga 78:22 + 41:56
31. Kycl Lukáš LBM0300 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 82:41 + 46:15
32. Riby Thomas LTP0202 OOB TJ Lokomotiva Teplice 86:53 + 50:27
33. Rajman Filip UOL0301 SOB Olomouc 86:56 + 50:30
34. Lička Adam TBM0326 KOS TJ Tesla Brno 95:49 + 59:23
Štregl Matyáš VRL0301 OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
Tokár Radim VPM0300 KOS Slavia Plzeň DISK
Haltof Marek TRI0200 TJ TŽ Třinec DISK
Hájek Kryštof TUR0212 OOB TJ Turnov DISK
H21A
8.60 km, 140 m, 24 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Petržela Jan PHK9200 OK 99 Hradec Králové 45:26
2. Roudný Martin LPU0002 OK Lokomotiva Pardubice 46:55 + 1:29
3. Hubáček Michal LCE9301 OOB TJ Slovan Luhačovice 47:22 + 1:56
4. Chloupek Adam LCE9300 OOB TJ Slovan Luhačovice 47:35 + 2:09
5. Brlica Pavel ZBM9302 SK Žabovřesky Brno 48:12 + 2:46
6. Prášil Marek SJI7313 OK Jihlava 48:22 + 2:56
7. Hadač Filip AOP9301 Orientační Běh Opava 48:37 + 3:11
8. Janovský Tomáš PGP0101 SK Praga 48:47 + 3:21
9. Horvát Petr TBM9437 KOS TJ Tesla Brno 49:16 + 3:50
10. Zvěřina Petr LPU8208 OK Lokomotiva Pardubice 49:28 + 4:02
11. Schuster Marek SSU9303 SK Severka Šumperk 49:43 + 4:17
12. Nožka Radek LPU9005 OK Lokomotiva Pardubice 49:52 + 4:26
13. Mudrák Štěpán LCE9601 OOB TJ Slovan Luhačovice 50:13 + 4:47
14. Kamenický Jeroným TUR9549 OOB TJ Turnov 50:15 + 4:49
15. Šabatka Zdeněk PHK8900 OK 99 Hradec Králové 50:55 + 5:29
16. Wolf Filip TUR9701 OOB TJ Turnov 50:58 + 5:32
17. Kolárik Tomáš TZL9302 SKOB Zlín 51:11 + 5:45
18. Rusý Tomáš KAM9301 OK Kamenice 51:26 + 6:00
19. Jonáš Martin PGP9606 SK Praga 52:27 + 7:01
20. Adámek Filip TBM0101 KOS TJ Tesla Brno 52:43 + 7:17
21. Škoda Jakub DOK8800 OK Doksy 52:58 + 7:32
21. Panchártek Jan PHK8802 OK 99 Hradec Králové 52:58 + 7:32
23. Kettner Lukáš KAM9403 OK Kamenice 52:59 + 7:33
24. Nagy Josef TJN0006 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 53:14 + 7:48
25. Grundmann Jan LPU9410 OK Lokomotiva Pardubice 53:22 + 7:56
26. Kašpar Michal TZL9308 SKOB Zlín 53:34 + 8:08
27. Zelinka Jiří MBM8740 O-mikron 53:54 + 8:28
28. Matula Petr ADA8202 OOB Spartak Adamov 54:11 + 8:45
29. Bukovac Maroš PBM7605 TJ Spartak 1. Brněnská 54:26 + 9:00
30. Sklenář Martin AOP9501 Orientační Běh Opava 55:17 + 9:51
31. Koštejn Vít DOK9800 OK Doksy 56:12 + 10:46
32. Klusáček Jan ZBM9301 SK Žabovřesky Brno 56:19 + 10:53
33. Flašar Jan PGP8610 SK Praga 56:27 + 11:01
34. Jordanov Alexandr ZBM9503 SK Žabovřesky Brno 56:29 + 11:03
35. Laciga Radek PGP8202 SK Praga 56:30 + 11:04
36. Lučan Vladimír LPU7710 OK Lokomotiva Pardubice 56:45 + 11:19
37. Poklop Martin SSU8802 SK Severka Šumperk 56:51 + 11:25
38. Zimmermann Štěpán ZBM9101 SK Žabovřesky Brno 57:08 + 11:42
39. Bravený Vít ZBM9102 SK Žabovřesky Brno 57:09 + 11:43
40. Kelbl Vladimír ZBM9711 SK Žabovřesky Brno 57:36 + 12:10
41. Filipek Sebastian TRI0002 TJ TŽ Třinec 57:39 + 12:13
42. Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška 57:45 + 12:19
43. Jirka Michal SBK8403 KOB START Blansko 58:07 + 12:41
44. Kos Tomáš LPU9303 OK Lokomotiva Pardubice 58:11 + 12:45
44. Bencúr Juraj AOP7700 Orientační Běh Opava 58:11 + 12:45
46. Polášek Jan Ferdinand DKP8811 Oddíl OB Kotlářka 58:18 + 12:52
47. Kobr Tomáš TJN8901 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 58:38 + 13:12
48. Illner Vojtěch DKP9600 Oddíl OB Kotlářka 58:44 + 13:18
49. Landovský Jakub PGP9601 SK Praga 58:51 + 13:25
50. Mikel David TZL9703 SKOB Zlín 59:21 + 13:55
51. Kazda Adam TJN9104 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 60:49 + 15:23
52. Buk Michal ROU9601 SKOB Roudnice nad Labem 61:50 + 16:24
53. Haas Karel LPU7304 OK Lokomotiva Pardubice 62:17 + 16:51
54. Landovský Tomáš PGP9103 SK Praga 63:01 + 17:35
55. Vlažný Jakub LCE9102 OOB TJ Slovan Luhačovice 63:03 + 17:37
56. Pašek František KAM7600 OK Kamenice 63:28 + 18:02
57. Pospíšil Ondřej DKP8717 Oddíl OB Kotlářka 64:20 + 18:54
58. Argaláš Michal TRI9301 TJ TŽ Třinec 65:54 + 20:28
59. Ramba Jiří DKP8606 Oddíl OB Kotlářka 66:02 + 20:36
60. Burda Matěj BOR9608 OK Jiskra Nový Bor 68:31 + 23:05
61. Šrubař Michal ZBM8607 SK Žabovřesky Brno 69:46 + 24:20
62. Bogar Kryštof BOR9402 OK Jiskra Nový Bor 69:54 + 24:28
63. Pustai David TJN9301 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 72:30 + 27:04
64. Waněk Adam LPU9505 OK Lokomotiva Pardubice 78:40 + 33:14
Mrázek Jan SJC8102 Sportcentrum Jičín DISK
Navrátil Šimon PGP9702 SK Praga DISK
Netuka Vojtěch SHK9701 OK Slavia Hradec Králové DISK
Kavalír Jáchym PHK9901 OK 99 Hradec Králové DISK
Melecký Martin SSU9001 SK Severka Šumperk DISK
H21B
7.52 km, 120 m, 23 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šrom Jakub TBM9502 KOS TJ Tesla Brno 44:12
2. Fučík Karel VBM7246 VSK Mendelu Brno 44:43 + 0:31
3. Hikl Tomáš ZBM8100 SK Žabovřesky Brno 45:17 + 1:05
4. Perknovský Radim JPV8235 Oddíl OS SK Prostějov 47:01 + 2:49
5. Gryc Vojtěch TBM0106 KOS TJ Tesla Brno 47:49 + 3:37
6. Hübner Jan CTB7902 SK OB Chotěboř 48:54 + 4:42
7. Rychlý Pavel KRN8505 KOS TJ Lokomotiva Krnov 49:00 + 4:48
7. Šabata Milan SRK9904 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 49:00 + 4:48
9. Mazal Zdeněk VBM8103 VSK Mendelu Brno 49:25 + 5:13
10. Karatsiolis Kryštof TUR9901 OOB TJ Turnov 49:53 + 5:41
11. Henek Michal RBK8605 SK Radioklub Blansko 50:35 + 6:23
12. Justa Pavel PHK8701 OK 99 Hradec Králové 51:25 + 7:13
13. Kovář Miroslav SJC8104 Sportcentrum Jičín 52:02 + 7:50
14. Jalový Milan RBK8347 SK Radioklub Blansko 52:16 + 8:04
15. Kadlec Jan SJI8306 OK Jihlava 52:44 + 8:32
16. Fojtů Petr PDY8700 Běhej Poděbrady 52:58 + 8:46
17. Jíra Tomáš KAM9802 OK Kamenice 53:27 + 9:15
18. Škvor Ota KAM9900 OK Kamenice 53:40 + 9:28
19. Pražák Jiří ZBP7800 OOB SK Zbraslav 54:11 + 9:59
20. Janovský Tomáš PGP6401 SK Praga 54:52 + 10:40
21. Klaška Pavel DKP9301 Oddíl OB Kotlářka 55:27 + 11:15
22. Sychra Tomáš VBM8305 VSK Mendelu Brno 55:32 + 11:20
23. Benroth Martin TZL9206 SKOB Zlín 55:41 + 11:29
24. Schmid Vladimír ADA8701 OOB Spartak Adamov 56:05 + 11:53
25. Krtička Jan PLU7931 TJ SOKOL Plumlov 56:27 + 12:15
26. Mašata Roman PHK7107 OK 99 Hradec Králové 56:33 + 12:21
27. Navrátil Marek KYL7100 SK SP Kylešovice 56:35 + 12:23
28. Hrouda Martin FSP7612 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 57:09 + 12:57
29. Vlach Martin PGP8605 SK Praga 57:29 + 13:17
30. Sabol Josef CTB9902 SK OB Chotěboř 58:28 + 14:16
31. Wohanka Petr VRL7305 OOS TJ Spartak Vrchlabí 58:33 + 14:21
32. Kořan Pavel VBM7401 VSK Mendelu Brno 58:35 + 14:23
33. Jurica Jan LPU9611 OK Lokomotiva Pardubice 58:46 + 14:34
33. Žanda Jan CTB9901 SK OB Chotěboř 58:46 + 14:34
35. Trávníček Jan PLU7501 TJ SOKOL Plumlov 58:55 + 14:43
36. Lukašák Šimon STE0202 SK SKI-OB Šternberk 59:02 + 14:50
37. Němeček Jan KAM9300 OK Kamenice 59:33 + 15:21
38. Wohanka Pavel VRL7501 OOS TJ Spartak Vrchlabí 60:19 + 16:07
39. Škrabánek Matěj SJI9203 OK Jihlava 60:50 + 16:38
40. Verner Tomáš VBM8204 VSK Mendelu Brno 61:26 + 17:14
41. Škrabálek Jan KYL7000 SK SP Kylešovice 62:18 + 18:06
42. Deml Tomáš LPU9502 OK Lokomotiva Pardubice 62:53 + 18:41
43. Janda Ondřej KAM0113 OK Kamenice 62:54 + 18:42
44. Šmahel Lukáš OPI7800 Orientační sporty Písek 63:06 + 18:54
45. Stupal František JHB8603 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 63:07 + 18:55
46. Málek Martin CST8902 OB Strakonice 63:15 + 19:03
47. Lepšík Petr SJC8203 Sportcentrum Jičín 64:51 + 20:39
48. Roudný Václav LPU0001 OK Lokomotiva Pardubice 65:19 + 21:07
49. Hladílek Jan PZR8814 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 67:00 + 22:48
50. Uhlíř Marek PGP9405 SK Praga 69:23 + 25:11
51. Mikan Petr 0270001 69:33 + 25:21
52. Oujeský Tomáš ADA7433 OOB Spartak Adamov 69:52 + 25:40
53. Mikan Tomáš 0360001 69:56 + 25:44
54. Žák Jan LPU9802 OK Lokomotiva Pardubice 70:17 + 26:05
55. Rajnoha David TBM0003 KOS TJ Tesla Brno 70:34 + 26:22
56. Gazda Viktor TRI9203 TJ TŽ Třinec 72:12 + 28:00
57. Fiala Petr LPU8701 OK Lokomotiva Pardubice 72:32 + 28:20
58. Šedivý Jiří VBM8207 VSK Mendelu Brno 72:48 + 28:36
59. Suchomel Vít MBM8448 O-mikron 72:58 + 28:46
60. Tuharský Erik TRI0100 TJ TŽ Třinec 76:25 + 32:13
61. Palaščak Honza 0280001 79:36 + 35:24
62. Rýdel Jiří KAM9200 OK Kamenice 80:25 + 36:13
63. Kolaja Jan VLI8100 Slavia Liberec orienteering 82:06 + 37:54
Kafka Miloš LPU8608 OK Lokomotiva Pardubice DISK
Vlažný Jan LCE8901 OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
H21C
6.46 km, 105 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kligl Radim TBM0103 KOS TJ Tesla Brno 39:14
2. Vedra David TBM7402 KOS TJ Tesla Brno 39:21 + 0:07
3. Valík Tomáš AOP0001 Orientační Běh Opava 41:41 + 2:27
4. Kříž Libor LPU7804 OK Lokomotiva Pardubice 43:13 + 3:59
5. Gajda Jan KAM0105 OK Kamenice 44:57 + 5:43
6. Dvořáček Jiří OSN7502 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 45:01 + 5:47
7. Koleš Jan LPU8610 OK Lokomotiva Pardubice 45:09 + 5:55
8. Hodek Michal TAP8808 KOB Tretra Praha 48:16 + 9:02
9. Suchý Jiří SJI9201 OK Jihlava 48:17 + 9:03
10. Podmolík Tomáš TZL6915 SKOB Zlín 48:22 + 9:08
11. Graubner Jan TZL8236 SKOB Zlín 49:57 + 10:43
12. Duben Jiří Šumík LDC8800 KOB Děčín 50:13 + 10:59
13. Picek Jan TJN9101 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 50:23 + 11:09
14. Šiška Petr VIC9801 OB Vizovice 51:05 + 11:51
15. Pauschek Karel ZBM8509 SK Žabovřesky Brno 54:44 + 15:30
16. Vaněk Tomáš 0010002 54:59 + 15:45
17. Schäfer Jan TZL9301 SKOB Zlín 55:04 + 15:50
18. Walach Ondřej TRI9601 TJ TŽ Třinec 55:42 + 16:28
19. Mikan Albert EKP8606 VŠTJ Ekonom Praha 55:56 + 16:42
20. Svoboda Radek STE0207 SK SKI-OB Šternberk 56:14 + 17:00
21. Duben Jiří LDC8101 KOB Děčín 56:43 + 17:29
22. Duben Jan LDC8501 KOB Děčín 57:50 + 18:36
23. Burkart David VIC9602 OB Vizovice 59:07 + 19:53
24. Podmolík Josef 0100001 60:13 + 20:59
25. Macl Jan LPU9102 OK Lokomotiva Pardubice 61:20 + 22:06
26. Krajcar Ivo SKM9501 KOB Směr Kroměříž 62:14 + 23:00
27. Nesrovnal Jaroslav JHB8305 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 63:31 + 24:17
28. Urban Jan SBK7537 KOB START Blansko 63:51 + 24:37
29. Minařík Luboš TBM5711 KOS TJ Tesla Brno 64:28 + 25:14
30. Pilc Oldřich SPR5100 SK SKI - SPORT Praděd 65:26 + 26:12
31. Čermák Jiří CTB9903 SK OB Chotěboř 65:32 + 26:18
32. Buriánek Vojta SMR7801 SNS Smržovka 66:27 + 27:13
33. Kočí Martin VBM8702 VSK Mendelu Brno 68:36 + 29:22
34. Procházka Tomáš LPU9110 OK Lokomotiva Pardubice 69:02 + 29:48
35. Nešpor Jan TTR0101 OOB Třebíč 69:37 + 30:23
36. Kasal Vít PBM7540 TJ Spartak 1. Brněnská 72:09 + 32:55
37. Veselý Jiří PHK8700 OK 99 Hradec Králové 75:03 + 35:49
38. Jelínek Jaromír CTB7702 SK OB Chotěboř 75:08 + 35:54
39. Hulec Jakub KSH8401 OB Kašperské Hory 76:39 + 37:25
40. Svízela Vojtěch LCE9101 OOB TJ Slovan Luhačovice 78:29 + 39:15
41. Hrdlička Jan SLA0200 SKOB Slaný 79:06 + 39:52
42. Pereles František 0100003 81:36 + 42:22
43. Šunda Marek VSP9200 USK Praha 82:13 + 42:59
44. König Lukáš ZBM8001 SK Žabovřesky Brno 84:39 + 45:25
45. Goncalves Joao OSN8900 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 92:54 + 53:40
46. Kurz Matouš PGP8606 SK Praga 93:05 + 53:51
47. Pluške Zbyněk 0080002 97:15 + 58:01
48. Šimek Vítězslav KNC0299 Sokol Kostelec n. Č. l. 104:28 + 65:14
49. Čtrnáct Šimon PGP0001 SK Praga 128:05 + 88:51
Sedlář Jan TBM0010 KOS TJ Tesla Brno DISK
Stejskal Ondřej LBM8801 TJ Lokomotiva Ingstav Brno DISK
H35B
6.71 km, 105 m, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Prášil Aleš SJI7415 OK Jihlava 47:41
2. Šťastný Karel CTB7901 SK OB Chotěboř 50:38 + 2:57
3. Kužel Tomáš FSP7610 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 50:54 + 3:13
4. Ráb Martin RBK8307 SK Radioklub Blansko 52:13 + 4:32
5. Bubela Tomáš ASU8101 Magnus Orienteering 53:31 + 5:50
6. Mikluš Marián 47S7200 TJ Rapid Bratislava 54:04 + 6:23
7. Bartaloš Tomáš PGP8010 SK Praga 55:43 + 8:02
8. Blažek Zdeněk SJH7601 SOS Jindřichův Hradec 55:45 + 8:04
9. Tomášek Jakub FSP7613 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 56:42 + 9:01
10. Andrš Petr ZAM8401 OB TJ Sokol Žamberk 56:46 + 9:05
11. Komárek Arnošt SJH7702 SOS Jindřichův Hradec 57:58 + 10:17
12. Rotek Pavel ZBM7704 SK Žabovřesky Brno 58:06 + 10:25
13. Ledecký Vladimír BOR8402 OK Jiskra Nový Bor 58:16 + 10:35
14. Kolář Tomáš SLA7103 SKOB Slaný 61:01 + 13:20
15. Choutka Jaroslav SOB6301 SOBSA 62:12 + 14:31
16. Hrouza Jan KRN8100 KOS TJ Lokomotiva Krnov 62:24 + 14:43
17. Liščinský Tomáš TBM8411 KOS TJ Tesla Brno 63:10 + 15:29
18. Čech Viktor VBM8001 VSK Mendelu Brno 64:18 + 16:37
19. Lounek Jakub PDY8200 Běhej Poděbrady 64:46 + 17:05
20. Auermüller Vít ZBM6701 SK Žabovřesky Brno 67:06 + 19:25
21. Žitný Tomáš SMB6401 SKOB Mladá Boleslav 70:48 + 23:07
22. Paul Pavel CTB7601 SK OB Chotěboř 74:55 + 27:14
23. Fröhlich Martin DKP8207 Oddíl OB Kotlářka 75:17 + 27:36
24. Beránek Miroslav ZBM7705 SK Žabovřesky Brno 78:53 + 31:12
25. Tomíček Oldřich 0160001 79:55 + 32:14
26. Hanousek Martin CTB7910 SK OB Chotěboř 80:38 + 32:57
27. Klusáček Luděk CTB7803 SK OB Chotěboř 94:31 + 46:50
28. Rudolf Tomáš ZBM8402 SK Žabovřesky Brno 109:08 + 61:27
Běloušek Pavel CTB7602 SK OB Chotěboř DISK
Polách David ZBM8003 SK Žabovřesky Brno DISK
H35C
6.27 km, 90 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zitka Adam LPU8402 OK Lokomotiva Pardubice 55:00
2. Kroupa Jan LPU8103 OK Lokomotiva Pardubice 61:33 + 6:33
3. Foršt Jakub DOR7501 OK Dobříš 62:08 + 7:08
4. Vlach Jan JPV8237 Oddíl OS SK Prostějov 63:12 + 8:12
5. Procházka Jiří ADA7512 OOB Spartak Adamov 63:43 + 8:43
6. Pavlík Mojmír PDY8102 Běhej Poděbrady 70:32 + 15:32
7. Peloušek Jiří 0390001 72:42 + 17:42
8. Duch Zdeněk LPU8306 OK Lokomotiva Pardubice 73:54 + 18:54
9. Dokoupil Zbyněk VBM8206 VSK Mendelu Brno 77:04 + 22:04
10. Lutera Michal PLU8101 TJ SOKOL Plumlov 90:07 + 35:07
11. Hubík Hubert PLU8201 TJ SOKOL Plumlov 94:32 + 39:32
H40B
6.27 km, 90 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Srb Vladimír SJI7801 OK Jihlava 45:48
2. Šidla Jan TZL6808 SKOB Zlín 46:25 + 0:37
3. Daněk Roman SBK7541 KOB START Blansko 46:59 + 1:11
4. Otruba Karel PLU7917 TJ SOKOL Plumlov 47:05 + 1:17
5. Nemšovský Petr PGP7602 SK Praga 47:23 + 1:35
6. Orany Tomáš SJI7311 OK Jihlava 47:33 + 1:45
7. Stachoň Zdeněk SKM8014 KOB Směr Kroměříž 49:43 + 3:55
8. Fencl Petr LPU6901 OK Lokomotiva Pardubice 51:58 + 6:10
9. Vávra Jaroslav LPU7308 OK Lokomotiva Pardubice 52:21 + 6:33
10. Placek Petr MLA8000 MLOK Mariánské Lázně 53:54 + 8:06
11. Biolik Grzegorz 46P7600 Trackcourse 54:21 + 8:33
12. Belej Jiří LPU7421 OK Lokomotiva Pardubice 54:59 + 9:11
13. Václavek Jan LPU7816 OK Lokomotiva Pardubice 56:34 + 10:46
14. Pěček Vítězslav SKM7104 KOB Směr Kroměříž 57:05 + 11:17
15. Nepustil Petr OSN7700 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 58:50 + 13:02
16. Vlček Jiří VIC7700 OB Vizovice 58:53 + 13:05
17. Falta Radim KUO7802 KOB Ústí nad Orlicí 65:46 + 19:58
18. Šimoník Milan 0240001 66:32 + 20:44
19. Vaněk Petr ZBP7302 OOB SK Zbraslav 67:00 + 21:12
20. Koman Marek 27S7902 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 68:12 + 22:24
21. Uchytil Tomáš 0180001 69:20 + 23:32
22. Milota Jan KAM7200 OK Kamenice 69:57 + 24:09
23. Kubíček Petr VIC7801 OB Vizovice 72:15 + 26:27
24. Zoubek Petr ZBP7602 OOB SK Zbraslav 86:54 + 41:06
H40C
5.71 km, 85 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Trhlík Tomáš PLU7407 TJ SOKOL Plumlov 46:52
2. Poledna Miroslav RUZ8001 TJ Růžená 55:16 + 8:24
3. Dvořáček Jan TTR7701 OOB Třebíč 58:18 + 11:26
4. Kadaně Miroslav LPU7817 OK Lokomotiva Pardubice 62:18 + 15:26
5. Novotný Michal PLU7901 TJ SOKOL Plumlov 62:27 + 15:35
6. Sliva Jan SCP7300 OK Sparta Praha 63:16 + 16:24
7. Good Martin SBR7800 SKOB Bruntál 78:19 + 31:27
8. Trnka Ondřej PDY7802 Běhej Poděbrady 82:29 + 35:37
9. Procinger Michal VRL7602 OOS TJ Spartak Vrchlabí 89:19 + 42:27
10. Zlesák Ondřej JIL7601 OK Jilemnice 94:09 + 47:17
11. Navrátil Ludvík PDY7500 Běhej Poděbrady 113:11 + 66:19
H45B
5.71 km, 85 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šístek Daniel SCP7507 OK Sparta Praha 42:32
2. Tornai Szabolcs 25H7100 Szabi SE 43:18 + 0:46
3. Porubský Július TBM7302 KOS TJ Tesla Brno 44:47 + 2:15
4. Vláčil Daniel RIC7307 OB Říčany 45:27 + 2:55
5. Bambousek Martin DOR7302 OK Dobříš 48:10 + 5:38
6. Šimša Jaromír MFP7100 Matfyz Praha 48:29 + 5:57
7. Blažek Petr SJH7402 SOS Jindřichův Hradec 49:09 + 6:37
8. Černý Michal ROU7505 SKOB Roudnice nad Labem 49:30 + 6:58
9. Waldhauser Martin BOR7106 OK Jiskra Nový Bor 55:40 + 13:08
10. Nechanický Pavel OSN7209 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 56:09 + 13:37
11. Balej Jiří KAM7201 OK Kamenice 57:00 + 14:28
12. Čížek Petr ADA7101 OOB Spartak Adamov 57:06 + 14:34
13. Aster Vladimír SLA6500 SKOB Slaný 57:59 + 15:27
14. Svěchota Milan MOV7202 SKOB Ostrava 58:52 + 16:20
15. Nekvapil Ondřej LPU7403 OK Lokomotiva Pardubice 62:51 + 20:19
16. Dvořák Miloš BBM7300 BETA URSUS Orienteering 62:54 + 20:22
17. Strnad Pavel HCE7100 TJ Hostivice 65:54 + 23:22
18. Kasza Ladislav PBM7100 TJ Spartak 1. Brněnská 72:03 + 29:31
19. Dobeš Václav KPY5701 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 106:29 + 63:57
H45C
5.32 km, 80 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Otruba Marek PLU7417 TJ SOKOL Plumlov 41:21
2. Kunz Martin BBM7101 BETA URSUS Orienteering 43:12 + 1:51
3. Jordanov Nikolaj VBM6501 VSK Mendelu Brno 44:27 + 3:06
4. Toman Ondřej LBM7517 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 48:10 + 6:49
5. Jirous Jiří TAP7201 KOB Tretra Praha 49:15 + 7:54
6. Cícha Radek TTR7503 OOB Třebíč 50:02 + 8:41
7. Kligl Vladislav TBM6910 KOS TJ Tesla Brno 51:09 + 9:48
8. Kašpar Václav TYN7001 OOB SK Týniště nad Orlicí 52:02 + 10:41
9. Dušek Vladimír TBM7400 KOS TJ Tesla Brno 53:30 + 12:09
10. Macháček Lubomír LPU7515 OK Lokomotiva Pardubice 56:10 + 14:49
11. Puš Roman STH7501 SK Studenec 57:02 + 15:41
12. Jeřábek Petr BOR7105 OK Jiskra Nový Bor 57:52 + 16:31
13. Lička Lukáš VBM7301 VSK Mendelu Brno 58:00 + 16:39
14. Kycl Miroslav LBM7100 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 62:29 + 21:08
15. Furmánek Zdeněk KVS7400 SKOB Kobra Vsetín 66:12 + 24:51
16. Brychlec Lukáš MOV7501 SKOB Ostrava 68:42 + 27:21
17. Toušek Filip ZBP7102 OOB SK Zbraslav 75:25 + 34:04
18. Zemko Zdeněk SLA7300 SKOB Slaný 78:51 + 37:30
H50B
5.32 km, 80 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Beneš Jan SJH7001 SOS Jindřichův Hradec 36:18
2. Novák Pavel CTB7001 SK OB Chotěboř 37:08 + 0:50
3. Sadílek Martin VIC6901 OB Vizovice 37:58 + 1:40
4. Málek Martin CST6501 OB Strakonice 38:37 + 2:19
5. Hlaváč Jiří TBM6116 KOS TJ Tesla Brno 38:50 + 2:32
6. Mudrák Pavel TBM6900 KOS TJ Tesla Brno 39:24 + 3:06
7. Navrátil Václav KON6427 KOB Konice 40:14 + 3:56
8. Grepl Ladislav KON6111 KOB Konice 40:29 + 4:11
9. Nouza Petr SJH6501 SOS Jindřichův Hradec 41:20 + 5:02
10. Tesař Jiří AOP6702 Orientační Běh Opava 42:11 + 5:53
11. Siegl Roman MFP6700 Matfyz Praha 43:16 + 6:58
12. Křivda Ivan 0140001 43:20 + 7:02
13. Princ David TCB6901 SK Technik České Budějovice 43:29 + 7:11
14. Gryc Tomáš TBM6903 KOS TJ Tesla Brno 44:28 + 8:10
15. Ženčák Jaroslav 0210001 46:58 + 10:40
16. Kovačič Marek OSN6600 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 48:23 + 12:05
17. Voborník Petr CTB6601 SK OB Chotěboř 50:06 + 13:48
18. Přibík Jan PGP6301 SK Praga 50:38 + 14:20
19. Žanda Jan CTB6701 SK OB Chotěboř 51:16 + 14:58
20. Procházka Tomáš LPU6503 OK Lokomotiva Pardubice 55:16 + 18:58
21. Lohr Ivo SCP6801 OK Sparta Praha 55:45 + 19:27
22. Machara Martin BOR6900 OK Jiskra Nový Bor 56:18 + 20:00
23. Sklenář Josef SBR6601 SKOB Bruntál 57:26 + 21:08
24. Würz Jiří LTP6502 OOB TJ Lokomotiva Teplice 58:20 + 22:02
25. Votava Petr KNC6602 Sokol Kostelec n. Č. l. 60:28 + 24:10
26. Bruner Luboš LTP6501 OOB TJ Lokomotiva Teplice 61:37 + 25:19
27. Riessler Otto OTK6800 OOB TJ Jiskra Otrokovice 63:59 + 27:41
28. Müller Rico 2HD6400 Angy OL 64:19 + 28:01
29. Maleček Vít PGP6801 SK Praga 67:50 + 31:32
30. Nechuta Milan PZR7007 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 97:29 + 61:11
Holec Honza MOV6701 SKOB Ostrava DISK
H50C
5.02 km, 75 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kalousek Jiří DKP6901 Oddíl OB Kotlářka 45:14
2. Vítek Zbyněk PTE6622 TJ Sokol Ptení 50:54 + 5:40
3. Štorek Petr JPV6505 Oddíl OS SK Prostějov 51:35 + 6:21
4. Štípek Rostislav TZL5702 SKOB Zlín 52:17 + 7:03
5. Suk Marek PZR6701 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 53:12 + 7:58
6. Tužil Petr 0040001 57:32 + 12:18
7. Drábek Petr TTR6701 OOB Třebíč 58:21 + 13:07
8. Hanč Jaroslav VRL6702 OOS TJ Spartak Vrchlabí 60:57 + 15:43
9. Pekárek Aleš RBK6602 SK Radioklub Blansko 65:10 + 19:56
10. Matuška Pavel RBK7001 SK Radioklub Blansko 65:41 + 20:27
H55B
5.02 km, 75 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hadač Miroslav AOP6501 Orientační Běh Opava 35:10
2. Kaňák Petr SJI6115 OK Jihlava 40:28 + 5:18
3. Švarc Jiří JEN6201 OB Jenišovice 41:06 + 5:56
4. Řeháček Petr SBR6302 SKOB Bruntál 44:54 + 9:44
5. Hepnar Luboš STE6307 SK SKI-OB Šternberk 45:00 + 9:50
6. Jeřábek Luboš JPV6112 Oddíl OS SK Prostějov 45:07 + 9:57
7. Kamaryt Miloš MLA6404 MLOK Mariánské Lázně 46:01 + 10:51
8. Kniebugl Anton 39S6401 KOBRA Bratislava 46:23 + 11:13
9. Nešpor Jan TTR6101 OOB Třebíč 46:51 + 11:41
10. Melichar Igor PHK6504 OK 99 Hradec Králové 47:16 + 12:06
11. Chmelař Miroslav JPV6217 Oddíl OS SK Prostějov 47:17 + 12:07
12. Roudný Václav LPU6102 OK Lokomotiva Pardubice 47:19 + 12:09
13. Vrubel Karel TZL6401 SKOB Zlín 47:32 + 12:22
14. Tihon Jaroslav TAP6102 KOB Tretra Praha 48:11 + 13:01
15. Sklenář Miroslav AOP6302 Orientační Běh Opava 50:13 + 15:03
16. Buřt Vladimír SBK6301 KOB START Blansko 50:28 + 15:18
17. Černík Milan KVS6501 SKOB Kobra Vsetín 58:08 + 22:58
18. Forst Libor MFP6301 Matfyz Praha 61:17 + 26:07
19. Hlaváček Lubomír PHK6401 OK 99 Hradec Králové 62:53 + 27:43
20. Peťovský Jan SBK6201 KOB START Blansko 63:59 + 28:49
21. Petráček Aleš SJI6301 OK Jihlava 64:19 + 29:09
22. Čivrný Pavel VRL6306 OOS TJ Spartak Vrchlabí 65:04 + 29:54
23. Borovička Milan FSP6104 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 73:54 + 38:44
24. Roubalík Radovan 0230001 80:49 + 45:39
25. Šváb Jan VSP5801 USK Praha 94:15 + 59:05
Schäfer Michal TZL6304 SKOB Zlín DISK
Dikoš Pavel BOR6003 OK Jiskra Nový Bor DISK
H55C
4.36 km, 75 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pulec Pavel VBM6201 VSK Mendelu Brno 40:06
2. Jašek Milan TBM6201 KOS TJ Tesla Brno 42:15 + 2:09
3. Čermák Petr LPU6501 OK Lokomotiva Pardubice 44:09 + 4:03
4. Vydra Pavel PEN6200 OK RECO Sport 46:42 + 6:36
5. Janků Josef KVS6200 SKOB Kobra Vsetín 48:51 + 8:45
6. Rykala Karel VAM6401 OB Vamberk 48:54 + 8:48
7. Czasch Petr SBR6003 SKOB Bruntál 49:55 + 9:49
8. Světnický Alexandr OOL6300 SK Haná orienteering 52:47 + 12:41
9. Doškář Boris BOR6400 OK Jiskra Nový Bor 58:44 + 18:38
10. Sysel Svatobor TTR6202 OOB Třebíč 64:22 + 24:16
H60B
4.36 km, 75 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Milota Josef MLA5801 MLOK Mariánské Lázně 34:35
2. Jakobi Zdeněk HAV5701 OB Havířov 36:46 + 2:11
3. Wurzel Břetislav OSN6005 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 37:09 + 2:34
4. Lužný Ladislav HAV6000 OB Havířov 37:42 + 3:07
5. Kopecký Zdeněk SJI6002 OK Jihlava 38:42 + 4:07
6. Fanta Miroslav EKP5800 VŠTJ Ekonom Praha 39:29 + 4:54
7. Zeman Jaroslav SJI5901 OK Jihlava 39:35 + 5:00
8. Bialožyt Miroslav TRI5701 TJ TŽ Třinec 41:10 + 6:35
9. Štěrba Pavel LPU5408 OK Lokomotiva Pardubice 41:25 + 6:50
10. Běhoun Pavel PHK5701 OK 99 Hradec Králové 41:52 + 7:17
11. Klusáček Martin TTR5601 OOB Třebíč 42:07 + 7:32
12. Višňa Milan OOL5904 SK Haná orienteering 43:58 + 9:23
13. Minchev Ivan MFP5700 Matfyz Praha 44:37 + 10:02
14. Novotný Miroslav LPU5905 OK Lokomotiva Pardubice 45:13 + 10:38
15. Kološ Oldřich LPU6003 OK Lokomotiva Pardubice 45:14 + 10:39
16. Beneš Josef SJC5801 Sportcentrum Jičín 45:41 + 11:06
17. Kavka Jiří SCP5900 OK Sparta Praha 46:03 + 11:28
18. Hošek Ladislav SCP6001 OK Sparta Praha 47:50 + 13:15
19. Procházka Antonín DCE5500 KOB Dobřichovice 50:18 + 15:43
H60C
4.18 km, 70 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Klimpl Petr LPU5401 OK Lokomotiva Pardubice 48:27
2. Vícha Vladimír LPU5801 OK Lokomotiva Pardubice 49:34 + 1:07
3. Junek Petr STH5501 SK Studenec 49:47 + 1:20
4. Havlíček Ivo KNC5800 Sokol Kostelec n. Č. l. 54:07 + 5:40
5. Pech Jiří LPM5402 OK Lokomotiva Plzeň 55:57 + 7:30
6. Formanko Dušan RBA5801 TJ Rapid Bratislava 61:13 + 12:46
7. Vlk Josef LDC5801 KOB Děčín 63:01 + 14:34
8. Volný Jiří 0250003 65:28 + 17:01
9. Duben Jiří LDC5601 KOB Děčín 65:56 + 17:29
10. Potěšil Václav VBM5613 VSK Mendelu Brno 75:52 + 27:25
11. Javůrek Antonín 0160005 86:57 + 38:30
Šabatka Petr SHK5703 OK Slavia Hradec Králové DISK
H65
4.18 km, 70 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Farář Václav LPU5201 OK Lokomotiva Pardubice 34:41
2. Jelínek Vít TZL5102 SKOB Zlín 37:43 + 3:02
3. Erlebach Josef JIL5201 OK Jilemnice 39:11 + 4:30
4. Valter Petr KBP4500 KBP Praha 43:08 + 8:27
5. Hones Sepp 26A5400 HSV Ried 44:11 + 9:30
6. Fiala Zdeněk TAP5501 KOB Tretra Praha 44:44 + 10:03
7. Třasák Milan LPU5206 OK Lokomotiva Pardubice 46:05 + 11:24
8. Jaroš Vladimír DCE5400 KOB Dobřichovice 47:05 + 12:24
9. Kubálek Zdeněk RUZ5306 TJ Růžená 47:32 + 12:51
10. Jelínek Martin PGP5103 SK Praga 47:54 + 13:13
11. Orálek Miroslav TTR5201 OOB Třebíč 48:25 + 13:44
12. Štěpánek Jiří LBM5401 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 49:10 + 14:29
13. Krmášek Bohdan AOP5301 Orientační Běh Opava 50:40 + 15:59
14. Blecha Ladislav TRT5100 KOS Třešť 54:18 + 19:37
15. Zeman Ludvík BFM5301 SKOB Frýdek - Místek 54:34 + 19:53
16. Kodys Václav RUZ5105 TJ Růžená 56:12 + 21:31
17. Šomvársky Ján TAP5500 KOB Tretra Praha 57:47 + 23:06
18. Henek Milan RBK5307 SK Radioklub Blansko 60:05 + 25:24
19. Denemarek Oldřich BBM5100 BETA URSUS Orienteering 66:49 + 32:08
20. Ptáček Ladislav BBM5300 BETA URSUS Orienteering 68:13 + 33:32
Hanzl Vlastimil VBM5329 VSK Mendelu Brno DISK
Slováček Rudolf TZL5402 SKOB Zlín DISK
H70
3.21 km, 55 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšil Jaromír PZR4417 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 28:06
2. Chmelík Aleš VBM4732 VSK Mendelu Brno 31:26 + 3:20
3. Buriánek Jaromír SCP4700 OK Sparta Praha 33:06 + 5:00
4. Karmazín Petr VLI4901 Slavia Liberec orienteering 33:37 + 5:31
5. Farář Jaroslav VRL5002 OOS TJ Spartak Vrchlabí 33:57 + 5:51
6. Sikora Miroslav BOV4802 TJ Baník Ostrava OKD 35:39 + 7:33
7. Hrobař Rudolf SRK4702 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 36:25 + 8:19
8. Ježek Ladislav VLI4900 Slavia Liberec orienteering 36:46 + 8:40
9. Horáček Miroslav VLI5000 Slavia Liberec orienteering 37:35 + 9:29
10. Babický Tomáš RUM5001 ZOOB Rumburk 38:45 + 10:39
11. Toman Stanislav SBR4801 SKOB Bruntál 39:50 + 11:44
12. Peterka František TJP4900 TJ Sokol Troja 40:25 + 12:19
13. Kříž Pavel PZR4800 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 40:59 + 12:53
14. Štregl Tomáš VRL5001 OOS TJ Spartak Vrchlabí 42:01 + 13:55
15. Šidla Antonín OTK4601 OOB TJ Jiskra Otrokovice 42:06 + 14:00
16. Dokoupil Vladimír VBM4806 VSK Mendelu Brno 48:15 + 20:09
17. Paulíček Jiří SJI4911 OK Jihlava 50:19 + 22:13
18. Zlesák Zdeněk JIL4701 OK Jilemnice 55:12 + 27:06
19. Fiala Miloš KSH4801 OB Kašperské Hory 58:13 + 30:07
20. Blažek Václav SBR4701 SKOB Bruntál 58:15 + 30:09
21. Nosál Stanislav LBE4600 TJ Lokomotiva Beroun 58:34 + 30:28
22. Janoušek Vladimír 0260001 59:03 + 30:57
23. Kašpar Josef HOB4601 SK OB Horní Benešov 62:43 + 34:37
Paukert Milan TJP5000 TJ Sokol Troja DISK
Vávra Jaroslav LPU4601 OK Lokomotiva Pardubice DISK
Čepelka Petr LPU4701 OK Lokomotiva Pardubice DISK
H75
2.67 km, 30 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bauer Emil VBM4410 VSK Mendelu Brno 36:55
2. Frey Jaromír ONO4100 SKOB Ostrov 39:08 + 2:13
3. Čadil Jan FSP4300 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 39:19 + 2:24
4. Gřunděl Ivan SJH4201 SOS Jindřichův Hradec 71:04 + 34:09
H80
2.67 km, 30 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havlík Jaroslav SJC3601 Sportcentrum Jičín 44:54
2. Mikulecký Jan PHK3801 OK 99 Hradec Králové 44:57 + 0:03
3. Málek Josef LPU3901 OK Lokomotiva Pardubice 55:33 + 10:39
HDR
1.99 km, 25 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mazzarese Aiden TRT1500 KOS Třešť 21:30
2. Brožík Adam JIL1109 OK Jilemnice 21:32 + 0:02
3. Čeřovská Eliška KON1353 KOB Konice 22:00 + 0:30
4. Pavlíček Jakub 22:05 + 0:35
5. Peloušková Barbora 0390002 23:05 + 1:35
6. Zvěřina Radim LPU1501 OK Lokomotiva Pardubice 23:15 + 1:45
7. Šťastný Vilém CTB1301 SK OB Chotěboř 23:16 + 1:46
8. Tempir Jachym 0370003 25:19 + 3:49
9. Kolařík Sebastián SBK1111 KOB START Blansko 25:49 + 4:19
10. Tomíčková Ivana 0160004 26:42 + 5:12
11. Čechová Adéla VBM1351 VSK Mendelu Brno 28:21 + 6:51
12. Lučan Jakub LPU1401 OK Lokomotiva Pardubice 28:24 + 6:54
13. Štípková Jana 29:34 + 8:04
14. Kubaň Tonda NNN0001 Neregistrovaní 30:11 + 8:41
15. Kolaja Bedřich VLI1301 Slavia Liberec orienteering 30:31 + 9:01
16. Brožíková Johanka JIL1359 OK Jilemnice 31:03 + 9:33
17. Stachoň Štěpán ZBM1212 SK Žabovřesky Brno 31:28 + 9:58
18. Korecký Radan CHT1401 OOB SK Chrast 33:11 + 11:41
19. Wohanka Metoděj VRL1601 OOS TJ Spartak Vrchlabí 33:35 + 12:05
20. Venclová Aneta ZAM1051 OB TJ Sokol Žamberk 34:05 + 12:35
21. Kolaja Jaromír VLI1501 Slavia Liberec orienteering 35:03 + 13:33
22. Hulec Karel KSH1301 OB Kašperské Hory 35:24 + 13:54
22. Cipryánová Viktorie BZP1350 Báječné ženy v orientačním běhu 35:24 + 13:54
24. Haider Anna 26A5650 HSV Ried 36:07 + 14:37
25. Polednová Dominika RUZ1350 TJ Růžená 36:47 + 15:17
26. Pěčková Natálie SKM15xx KOB Směr Kroměříž 36:56 + 15:26
27. Fenclová Zuzana LPU1454 OK Lokomotiva Pardubice 36:57 + 15:27
28. Hrouza Jan KRN1300 KOS TJ Lokomotiva Krnov 37:31 + 16:01
29. Rychlý Jakub KRN1500 KOS TJ Lokomotiva Krnov 38:10 + 16:40
30. Tempir Vilem 0370002 38:50 + 17:20
31. Horák Marek 0070002 39:17 + 17:47
32. Komárková Ondřejka SJH1351 SOS Jindřichův Hradec 42:09 + 20:39
33. Drápal Štěpán STH1501 SK Studenec 42:34 + 21:04
34. Trnka Přemysl PDY1400 Běhej Poděbrady 44:35 + 23:05
34. Líbalová Joseffína 44:35 + 23:05
36. Wohanka Jakub VRL1301 OOS TJ Spartak Vrchlabí 45:47 + 24:17
37. Urban Mio SBK1414 KOB START Blansko 46:56 + 25:26
38. Pražáková Eliška ZBP1550 OOB SK Zbraslav 47:09 + 25:39
39. Wurzel Goncalves Pavlína OSN9273 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 49:07 + 27:37
40. Kurečková Zuzana ABM1352 KOB ALFA Brno 50:10 + 28:40
41. Koleš Eduard 52:35 + 31:05
42. Hübnerová Johana CTB1551 SK OB Chotěboř 53:29 + 31:59
43. Daňková Viktorie SBK1353 KOB START Blansko 55:17 + 33:47
44. Šístková Šárka SCP1650 OK Sparta Praha 56:28 + 34:58
45. Srbová Julie SJI1850 OK Jihlava 56:50 + 35:20
46. Lounek Richard PDY1500 Běhej Poděbrady 58:36 + 37:06
47. Nechanická Viktorie 58:37 + 37:07
48. Korecký Marek CHT1701 OOB SK Chrast 61:31 + 40:01
49. Kubíček Ota VIC1401 OB Vizovice 67:00 + 45:30
50. Forštová Linda DOR1350 OK Dobříš 69:07 + 47:37
51. Kořanová Daniela VBM1551 VSK Mendelu Brno 71:20 + 49:50
52. Duben Jan LDC1600 KOB Děčín 73:42 + 52:12
53. Vlková Soňa LDC6251 KOB Děčín 74:14 + 52:44
54. Dokoupilová Simona VBM1553 VSK Mendelu Brno 76:40 + 55:10
55. Navrátil Jan PDY1301 Běhej Poděbrady 77:34 + 56:04
56. Navrátilová Sofie PDY1152 Běhej Poděbrady 77:41 + 56:11
57. Dubnová Lenka LDC6651 KOB Děčín 95:25 + 73:55
58. Touš Michal RBK8228 SK Radioklub Blansko 107:50 + 86:20
59. Fincodneboská Eva 114:08 + 92:38
60. Moráčková Meda ZBP1750 OOB SK Zbraslav 115:50 + 94:20
61. Kasal Quido PBM1608 TJ Spartak 1. Brněnská 150:51 + 129:21
Suchánek Matyáš 0310001 DISK
P
2.85 km, 25 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hájková Lucie SOP0350 OOB TJ Slezan Opava 24:51
2. Klapka Radim 26:41 + 1:50
3. Zavadilová Simona PTE8485 TJ Sokol Ptení 29:52 + 5:01
4. Argalášová Gabriela TRI6850 TJ TŽ Třinec 29:57 + 5:06
5. Doležal Lukáš 31:34 + 6:43
6. Argaláš Jaroslav TRI6202 TJ TŽ Třinec 32:59 + 8:08
7. Molingerová Pavlína SNA7951 TJ START Náchod 33:29 + 8:38
8. Maclová Kristýna LPU9155 OK Lokomotiva Pardubice 33:36 + 8:45
9. Háněl Aleš ZBP7400 OOB SK Zbraslav 34:18 + 9:27
10. Rábová Anna 0200001 35:50 + 10:59
11. Komenda Jan ZBM9902 SK Žabovřesky Brno 36:05 + 11:14
12. Komárková Jindra SJH0453 SOS Jindřichův Hradec 36:14 + 11:23
13. Freml Jan LCE0204 OOB TJ Slovan Luhačovice 36:18 + 11:27
14. Čeřovská Adéla KON8755 KOB Konice 37:09 + 12:18
15. Laga Jakub ZBP1300 OOB SK Zbraslav 37:31 + 12:40
16. Uhrovič Blahoslav PTE8448 TJ Sokol Ptení 37:54 + 13:03
17. Tóth Ivett 38:04 + 13:13
18. Strýček Jiří ADA6701 OOB Spartak Adamov 39:02 + 14:11
19. Kroupová Kateřina LPU8154 OK Lokomotiva Pardubice 39:30 + 14:39
20. Navrátil Sam KYL0500 SK SP Kylešovice 39:43 + 14:52
21. Šimerka Jan 41:00 + 16:09
22. Nováková Hana CTB7551 SK OB Chotěboř 41:03 + 16:12
23. Jalová Martina RBK8355 SK Radioklub Blansko 41:30 + 16:39
24. Hadačová Gabriela AOP6751 Orientační Běh Opava 41:50 + 16:59
25. Hanuš Jaroslav HOB0001 SK OB Horní Benešov 42:44 + 17:53
26. Balga Jiří DKP7302 Oddíl OB Kotlářka 44:20 + 19:29
27. Pekárková Radka RBK6767 SK Radioklub Blansko 44:33 + 19:42
28. Balejová Veronika 44:42 + 19:51
29. Kološová Jana LPU6653 OK Lokomotiva Pardubice 44:50 + 19:59
30. Kosíková Daniela 45:28 + 20:37
31. Kožnárek Jan 0310002 48:07 + 23:16
32. Mišek Michal KAM7202 OK Kamenice 51:09 + 26:18
33. Chmelařová Blanka 0130001 51:42 + 26:51
34. Porubská Andrea 66S7650 ŠK Triturus Nitra 54:04 + 29:13
35. Kovačičová Ivona OSN6850 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 55:28 + 30:37
36. Svěchotová Hana MOV7150 SKOB Ostrava 57:12 + 32:21
37. Černíková Dana KVS7050 SKOB Kobra Vsetín 57:51 + 33:00
38. Láčíková Sabina 0350001 57:56 + 33:05
39. Houserová Tereza OPI0156 Orientační sporty Písek 58:09 + 33:18
40. Bican Martin 0050001 59:12 + 34:21
41. Kurečková Dana ABM7650 KOB ALFA Brno 59:22 + 34:31
42. Riesslerová Eliška OTK0350 OOB TJ Jiskra Otrokovice 59:47 + 34:56
43. Jílková Radka ZBP7751 OOB SK Zbraslav 60:48 + 35:57
44. Pinterová Kateřina VBM6651 VSK Mendelu Brno 61:29 + 36:38
45. Podpierová Dona 0330001 64:31 + 39:40
46. Kaňáková Petra SJI8751 OK Jihlava 66:16 + 41:25
47. Tiefenbacher Tomáš 68:48 + 43:57
48. Schramm Edita NNN9259 Neregistrovaní 76:09 + 51:18
49. Richterová Ilona TAP6953 KOB Tretra Praha 78:10 + 53:19
50. Navrátilová Marie KYL0950 SK SP Kylešovice 82:14 + 57:23
51. Marková Michaela 96:11 + 71:20
52. Nedvídková Jitka RUM5151 ZOOB Rumburk 97:24 + 72:33
53. Svobodová Nela 106:18 + 81:27
54. Nepustilová Lenka OSN7474 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 116:55 + 92:04
Czaschová Emílie SBR8750 SKOB Bruntál DISK
Vlčková Olga VIC7551 OB Vizovice DISK
Hánělová už Martina DISK