Výsledky závodu: Helfenburk 2020 - E4

Datum:
23.08.2020
Místo konání:
Krajníčko
Pořadatel:
EKP - VŠTJ Ekonom Praha
PVD - OOB TJ Sokol Pražák
Mapa:
Paníhájek
Ředitel závodu:
Pecka Jan
Hlavní rozhodčí:
Pidrman Milan - R3
Stavitel tratí:
Fantová Libuše - R1
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D20     D21L     D21K     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     D75     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H20     H21L     H21K     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     H80     HDR     P     T1     T2    
D10
2.20 km, 75 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Komárková Radka SJH1151 SOS Jindřichův Hradec 22:19
2. Magazu Sophia DOR1152 OK Dobříš 24:15 + 1:56
3. Hynková Marie ONO1050 SKOB Ostrov 25:59 + 3:40
4. Zítová Kateřina LDC1150 KOB Děčín 30:54 + 8:35
5. Chmelíková Anežka DOR1050 OK Dobříš 34:24 + 12:05
6. Urbánková Lucie ONO1150 SKOB Ostrov 35:27 + 13:08
7. Kubešová Kristýna RUZ1050 TJ Růžená 37:29 + 15:10
8. Kurfürstová Marie FSP1050 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 47:29 + 25:10
D10L
2.90 km, 80 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Haisová Anna DOR1252 OK Dobříš 23:46
2. Teringlová Veronika VCB1251 OB České Budějovice 25:50 + 2:04
3. Polednová Helena RUZ1250 TJ Růžená 25:57 + 2:11
4. Klose Kateřina SFM1251 O-RUNNAŘI Beskydy 26:43 + 2:57
5. Létalová Eva SFM1250 O-RUNNAŘI Beskydy 32:22 + 8:36
6. Pohlová Sandra TAP1151 KOB Tretra Praha 34:54 + 11:08
7. Marešová Tereza MIL1050 Tesil Milevsko 37:00 + 13:14
8. Nevrklová Adéla RUZ1252 TJ Růžená 37:52 + 14:06
9. Hynková Anna ONO1250 SKOB Ostrov 38:06 + 14:20
10. Procházková Veronika VCB1262 OB České Budějovice 41:11 + 17:25
11. Kubešová Klára RUZ1251 TJ Růžená 44:01 + 20:15
D12
2.40 km, 75 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Petriláková Amálie Rebeka DOR0953 OK Dobříš 23:27
2. Kamenická Tereza Ester OSN0888 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 26:16 + 2:49
3. Ječmenová Veronika ONO0950 SKOB Ostrov 29:22 + 5:55
4. Fišáková Lucie Johanka MLA0950 MLOK Mariánské Lázně 30:02 + 6:35
5. Chumová Adéla SLP0950 OOB Slavia Praha 31:03 + 7:36
6. Jarošová Linda VCB0950 OB České Budějovice 32:57 + 9:30
7. Hejzlarová Maja 0110001 32:58 + 9:31
8. Maršíková Lucie KRE0850 OOB TJ Sokol Křemže 43:30 + 20:03
9. Švidrnochová Nela OOP0950 TJ Opava 51:41 + 28:14
10. Reichelová Helena 0120002 71:31 + 48:04
Lošťáková Ela PGP0957 SK Praga DISK
Matoušková Kateřina SPC0955 SPORTICUS team DISK
D14
3.10 km, 100 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vítková Hana SJI0750 OK Jihlava 20:49
2. Lošťáková Sára PGP0660 SK Praga 21:38 + 0:49
3. Pipková Karolína LPU0756 OK Lokomotiva Pardubice 23:03 + 2:14
4. Oranyová Sylva SJI0751 OK Jihlava 24:50 + 4:01
5. Urbánková Eva ONO0650 SKOB Ostrov 25:51 + 5:02
6. Heczková Anna VLI0652 Slavia Liberec orienteering 26:26 + 5:37
7. Kudrnáčová Marta KAM0754 OK Kamenice 26:35 + 5:46
8. Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 TJ Růžená 27:25 + 6:36
9. Janošíková Marie VCB0752 OB České Budějovice 27:49 + 7:00
10. Waldhauserová Eliška BOR0757 OK Jiskra Nový Bor 34:00 + 13:11
11. Fialová Kateřina DOR0754 OK Dobříš 34:52 + 14:03
12. Potužníková Adéla SJH0754 SOS Jindřichův Hradec 36:51 + 16:02
13. Pekárková Barbora ONO0655 SKOB Ostrov 37:49 + 17:00
14. Pazderníková Petra OPI0651 Orientační sporty Písek 41:31 + 20:42
15. Procházková Magdalena VCB0662 OB České Budějovice 45:16 + 24:27
D16
3.30 km, 110 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štraitová Jolana VSP0456 USK Praha 28:40
2. Blažková Veronika SJH0551 SOS Jindřichův Hradec 29:59 + 1:19
3. Srbová Michaela SJI0551 OK Jihlava 31:03 + 2:23
4. Kulová Laura ONO0552 SKOB Ostrov 31:09 + 2:29
5. Holíková Simona ONO0553 SKOB Ostrov 31:21 + 2:41
6. Pecková Tereza VLI0551 Slavia Liberec orienteering 33:55 + 5:15
7. Kubáková Nela SJH0451 SOS Jindřichův Hradec 35:35 + 6:55
8. Teringlová Vendula VCB0451 OB České Budějovice 35:58 + 7:18
9. Počtová Klára OPI0453 Orientační sporty Písek 36:00 + 7:20
10. Janošíková Eva VCB0552 OB České Budějovice 36:12 + 7:32
11. Nejedlá Klára ONO0450 SKOB Ostrov 37:55 + 9:15
12. Pecko Sára ONO0452 SKOB Ostrov 42:44 + 14:04
13. Pazderníková Jana OPI0452 Orientační sporty Písek 44:58 + 16:18
D18
4.30 km, 100 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jelínková Adéla LPU0254 OK Lokomotiva Pardubice 50:41
2. Bečvářová Markéta OPI0250 Orientační sporty Písek 53:01 + 2:20
3. Procházková Dana VCB0362 OB České Budějovice 56:18 + 5:37
4. Urbánková Tereza SFM0250 O-RUNNAŘI Beskydy 88:16 + 37:35
D20
4.50 km, 130 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pavlová Martina LTP0151 OOB TJ Lokomotiva Teplice 59:50
D21L
6.30 km, 165 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fujáčková Ivana SJC8952 Sportcentrum Jičín 46:41
2. Kamenická Karolína LPM9651 OK Lokomotiva Plzeň 47:51 + 1:10
3. Šrámková Michaela SJH9352 SOS Jindřichův Hradec 52:20 + 5:39
4. Chvalová Věra LPM9452 OK Lokomotiva Plzeň 52:55 + 6:14
5. Korpasová Tereza TBM9898 KOS TJ Tesla Brno 52:57 + 6:16
6. Matějů Martina PGP8556 SK Praga 54:08 + 7:27
7. Šmejcová Anna SJC9552 Sportcentrum Jičín 60:05 + 13:24
8. Jebavá Lucie STH9251 SK Studenec 62:10 + 15:29
9. Pecoldová Pavlína 0060001 62:46 + 16:05
10. Snížková Petra DKP7752 Oddíl OB Kotlářka 63:01 + 16:20
11. Korpasová Lucie TBM0151 KOS TJ Tesla Brno 63:21 + 16:40
12. Křížová Lenka TTR8551 OOB Třebíč 65:54 + 19:13
13. Masopustová Elis PGP8656 SK Praga 66:20 + 19:39
14. Peterová Alena DOB8953 KOB Dobruška 66:59 + 20:18
15. Janoušková Lucie BOR9954 OK Jiskra Nový Bor 71:48 + 25:07
16. Bernatíková Hana TRI0253 TJ TŽ Třinec 71:52 + 25:11
17. Kovářová Julie VCB8854 OB České Budějovice 72:48 + 26:07
18. Grolichová Lucie ZBP7850 OOB SK Zbraslav 74:14 + 27:33
19. Rydlová Eva FSP8989 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 77:21 + 30:40
20. Hendrychová Zuzana ZBM8954 SK Žabovřesky Brno 83:52 + 37:11
Kohlová Zuzana KPY8852 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK
D21K
4.50 km, 130 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kolmanová Josefa LTP8653 OOB TJ Lokomotiva Teplice 47:54
2. Mazalová Monika RBK9252 SK Radioklub Blansko 51:45 + 3:51
3. Ducháčková Kateřina STH9356 SK Studenec 57:59 + 10:05
4. Janýšková Alžběta SFM0150 O-RUNNAŘI Beskydy 59:02 + 11:08
5. Horčičková Linda UOL8650 SOB Olomouc 62:17 + 14:23
6. Gottfriedová Adéla VCB9755 OB České Budějovice 66:08 + 18:14
7. Miturová Barbora NNN9001 Neregistrovaní 67:49 + 19:55
8. Škodová Eliška LTU9250 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 76:12 + 28:18
9. Švidrnochová Hana OOP7751 TJ Opava 80:26 + 32:32
10. Zeman Klára DCE7950 KOB Dobřichovice 124:37 + 76:43
MS Zurynková Michaela EKP9850 VŠTJ Ekonom Praha 47:19 +
D35
5.30 km, 180 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Němcová Martina TCB8551 SK Technik České Budějovice 55:45
2. Svobodová Jitka VSP7450 USK Praha 55:49 + 0:04
3. Létalová Soňa SFM8252 O-RUNNAŘI Beskydy 57:49 + 2:04
4. Polednová Hana RUZ8051 TJ Růžená 59:02 + 3:17
5. Chumová Jana SLP7451 OOB Slavia Praha 64:37 + 8:52
6. Málková Šárka CST8351 OB Strakonice 67:19 + 11:34
7. Petriláková Petra DOR7656 OK Dobříš 69:46 + 14:01
8. Kubešová Eva RUZ8151 TJ Růžená 79:28 + 23:43
9. Blažková Kristina DKP8251 Oddíl OB Kotlářka 85:25 + 29:40
10. Zítová Pavla LDC8151 KOB Děčín 85:54 + 30:09
11. Žižková Jaroslava DOR7754 OK Dobříš 97:18 + 41:33
12. Novotná Petra SJI8350 OK Jihlava 97:26 + 41:41
13. Magazu Radka DOR7853 OK Dobříš 100:08 + 44:23
14. Hrzinová Hana ONO8350 SKOB Ostrov 107:55 + 52:10
D40
4.50 km, 130 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Míková Lenka VCB7653 OB České Budějovice 39:41
2. Městková Lucie TEP7850 Tempo Praha 41:01 + 1:20
3. Hulcová Pavla KSH7753 OB Kašperské Hory 42:28 + 2:47
4. Šimerková Olga PGP7551 SK Praga 42:37 + 2:56
5. Veselá Eva VCB7853 OB České Budějovice 43:07 + 3:26
6. Lošťáková Ivana PGP7763 SK Praga 44:38 + 4:57
7. Urbánková Jana ONO7851 SKOB Ostrov 45:13 + 5:32
8. Srbová Alena SJI7951 OK Jihlava 48:11 + 8:30
9. Komárková Lenka SJH7651 SOS Jindřichův Hradec 48:35 + 8:54
10. Vítková Lenka SJI7852 OK Jihlava 52:45 + 13:04
11. Potužníková Eva SJH7652 SOS Jindřichův Hradec 52:49 + 13:08
12. Benešová Iva SJH7051 SOS Jindřichův Hradec 52:54 + 13:13
13. Korpasová Ivana LBM7362 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 53:37 + 13:56
14. Palarčíková Kateřina SFM7850 O-RUNNAŘI Beskydy 59:11 + 19:30
15. Hofhanzlová Hana RUZ7951 TJ Růžená 64:20 + 24:39
16. Ječmenová Věra ONO8050 SKOB Ostrov 69:11 + 29:30
17. Klose Petra SFM7351 O-RUNNAŘI Beskydy 70:35 + 30:54
18. Gregorová Lenka SJH7853 SOS Jindřichův Hradec 71:46 + 32:05
19. Kurfürstová Magdalena FSP7852 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 79:41 + 40:00
Reichelová Monika 0120004 DISK
D45
4.30 km, 100 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kamenická Lenka OSN6955 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 41:13
2. Štraitová Jitka VSP7252 USK Praha 45:39 + 4:26
3. Puchernová Veronika SCP7455 OK Sparta Praha 49:25 + 8:12
4. Dulovcová Marie KRE7051 OOB TJ Sokol Křemže 51:26 + 10:13
5. Nová Jana DOR7150 OK Dobříš 51:50 + 10:37
6. Riby Kateřina LTP7252 OOB TJ Lokomotiva Teplice 52:55 + 11:42
7. Waldhauserová Irena BOR7459 OK Jiskra Nový Bor 53:09 + 11:56
8. Brabencová Alena SOB7150 SOBSA 55:17 + 14:04
9. Pechová Iva LPM6151 OK Lokomotiva Plzeň 55:56 + 14:43
10. Janošíková Olga VCB7552 OB České Budějovice 55:59 + 14:46
11. Pipková Táňa LPU7156 OK Lokomotiva Pardubice 56:23 + 15:10
12. Benešová Marika KDZ7150 Klub dobré zprávy Lysá nad Labem 58:43 + 17:30
13. Bernatíková Šárka SFM7151 O-RUNNAŘI Beskydy 60:18 + 19:05
14. Poláčková Bohuslava PZR7070 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 62:57 + 21:44
15. Šoupová Jana LPM6850 OK Lokomotiva Plzeň 69:44 + 28:31
16. Krausová Marcela LCV7351 TJ Lokomotiva Chomutov 71:32 + 30:19
17. Kalousová Radka EKP7550 VŠTJ Ekonom Praha 76:40 + 35:27
18. Žižková Markéta DOR7352 OK Dobříš 77:52 + 36:39
19. Nováková Alena KRE7450 OOB TJ Sokol Křemže 80:15 + 39:02
20. Jarošová Irena VCB7551 OB České Budějovice 82:41 + 41:28
21. Nouzová Alena SJH7151 SOS Jindřichův Hradec 86:59 + 45:46
Čepičková Jana LPM7353 OK Lokomotiva Plzeň DISK
D50
3.40 km, 105 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tichovská Hana PGP6652 SK Praga 30:24
2. Jarošová Petra JPV6666 Oddíl OS SK Prostějov 32:52 + 2:28
3. Hlavová Miroslava KON6389 KOB Konice 38:35 + 8:11
4. Eschlboeck Gudrun 46A6850 OL Naturfreunde Linz 40:06 + 9:42
5. Burdová Simona LDC6851 KOB Děčín 43:20 + 12:56
6. Gabryšová Tereza LME6850 SK Los Mělník 45:23 + 14:59
7. Petrová Martina TAP6852 KOB Tretra Praha 51:42 + 21:18
8. Bendáková Jitka LTU6951 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 51:46 + 21:22
9. Sládková Eva TEH5751 Sokol Tehov 52:38 + 22:14
10. Šišmová Hana TYN6850 OOB SK Týniště nad Orlicí 53:36 + 23:12
11. Gottfriedová Marcela VCB7055 OB České Budějovice 58:11 + 27:47
12. Tloušťová Eva SCP6950 OK Sparta Praha 58:36 + 28:12
13. Richterová Ilona TAP6953 KOB Tretra Praha 85:45 + 55:21
D55
3.40 km, 105 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švarcová Lenka JEN6451 OB Jenišovice 41:32
2. Bochenková Jana DOR6150 OK Dobříš 42:26 + 0:54
3. Kovářová Alena LTP6151 OOB TJ Lokomotiva Teplice 44:46 + 3:14
4. Kohlová Alena KPY6051 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 46:57 + 5:25
5. Troupová Vladěna KRE6351 OOB TJ Sokol Křemže 48:00 + 6:28
6. Miturová Radka MLA6552 MLOK Mariánské Lázně 49:54 + 8:22
7. Kudrnáčová Hana KAM6250 OK Kamenice 50:18 + 8:46
8. Vavrušová Helena TAP6152 KOB Tretra Praha 53:12 + 11:40
9. Baziková Lucie TJP6451 TJ Sokol Troja 57:03 + 15:31
10. Kopáčková Alena DOR6450 OK Dobříš 60:00 + 18:28
11. Málková Věra CST6550 OB Strakonice 60:37 + 19:05
12. Choutková Lenka SOB6350 SOBSA 68:19 + 26:47
13. Záveská Anna CET6450 TJ Loko Česká Třebová 81:20 + 39:48
D60
3.00 km, 90 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jahnová Helena SCP5550 OK Sparta Praha 37:55
2. Rančáková Stáňa DKL5950 KOB Kladno 38:01 + 0:06
3. Pokorná Eva TCB5751 SK Technik České Budějovice 41:20 + 3:25
4. Štrossová Jiřina DCE5650 KOB Dobřichovice 43:56 + 6:01
5. Mrázová Pavla DCE5550 KOB Dobřichovice 44:18 + 6:23
6. Hejzlarová Vladimíra VCB5651 OB České Budějovice 46:45 + 8:50
7. Soudková Alena TCB5851 SK Technik České Budějovice 48:19 + 10:24
8. Gabrielová Šárka ONO5950 SKOB Ostrov 56:27 + 18:32
9. Chodurová Milena SFM5750 O-RUNNAŘI Beskydy 56:47 + 18:52
10. Pisková Drahomíra OOL5750 SK Haná orienteering 100:53 + 62:58
D65
3.00 km, 90 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nováková Svatava SKV5351 TJ Slovan Karlovy Vary 40:43
2. Doležalová Vlasta PGP5550 SK Praga 43:12 + 2:29
3. Procházková Miluše DCE5450 KOB Dobřichovice 44:04 + 3:21
4. Mágrová Ivana LCV5550 TJ Lokomotiva Chomutov 48:42 + 7:59
5. Jelínková Jana RUZ5552 TJ Růžená 49:53 + 9:10
6. Zavadilová Naďa SCP5450 OK Sparta Praha 53:12 + 12:29
7. Salajková Věra LBM5558 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 53:30 + 12:47
8. Beranová Vlasta UVP5450 Slovan Praha 65:46 + 25:03
9. Volencová Ivana OTK5250 OOB TJ Jiskra Otrokovice 75:25 + 34:42
D70
2.10 km, 40 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křížová Zdenka PZR5051 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 32:02
2. Tomanová Jana LBM4955 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 45:17 + 13:15
D75
2.10 km, 40 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zenkerová Miluše LCV4550 TJ Lokomotiva Chomutov 58:04
H10
2.20 km, 75 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Machar Dan DKP1002 Oddíl OB Kotlářka 15:28
2. Janošík Ivan VCB1002 OB České Budějovice 18:14 + 2:46
3. Blažek Vojtěch SJH1003 SOS Jindřichův Hradec 18:19 + 2:51
4. Míchal Jakub SJH1001 SOS Jindřichův Hradec 19:54 + 4:26
5. Vaněk Lukáš 0080003 24:08 + 8:40
6. Létal Hynek SFM1001 O-RUNNAŘI Beskydy 26:16 + 10:48
7. Míka Ondřej VCB1003 OB České Budějovice 26:42 + 11:14
8. Gregor Kevin DOR1001 OK Dobříš 28:58 + 13:30
9. Hejzlar Arjuna 0110003 29:33 + 14:05
10. Pomikálek Antonín 33:15 + 17:47
11. Zurynek Tomáš TJN1107 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 34:20 + 18:52
12. Klose Albert SFM1000 O-RUNNAŘI Beskydy 34:53 + 19:25
H10L
2.90 km, 80 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hulec František KSH1101 OB Kašperské Hory 20:07
2. Potužník Václav 27:28 + 7:21
3. Němec Matouš TCB1301 SK Technik České Budějovice 28:12 + 8:05
4. Nouza Vítek SJH1104 SOS Jindřichův Hradec 30:39 + 10:32
5. Zít Václav LDC1300 KOB Děčín 48:03 + 27:56
H12
2.70 km, 65 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hofhanzl Antonín RUZ0902 TJ Růžená 21:45
2. Parkan Tomáš SJH0803 SOS Jindřichův Hradec 26:26 + 4:41
3. Magazu Lukas DOR0805 OK Dobříš 28:57 + 7:12
4. Létal Jonáš SFM0901 O-RUNNAŘI Beskydy 30:01 + 8:16
5. Pazderník Tomáš OPI0800 Orientační sporty Písek 34:31 + 12:46
6. Venhoda Lukáš SJI0801 OK Jihlava 38:45 + 17:00
7. Troják Šimon KRE0900 OOB TJ Sokol Křemže 43:01 + 21:16
8. Růžička Matěj KSU0901 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 45:04 + 23:19
9. Jaroš Jáchym VCB0800 OB České Budějovice 51:10 + 29:25
10. Kubeček Tomáš DOR0808 OK Dobříš 64:11 + 42:26
Šimerka Ondřej PGP0800 SK Praga DISK
H14
3.50 km, 100 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Heczko Erik VLI0804 Slavia Liberec orienteering 21:36
2. Štrait Vilém VSP0701 USK Praha 24:37 + 3:01
3. Meduna Filip ONO0603 SKOB Ostrov 25:22 + 3:46
4. Novák Matyáš CTB0601 SK OB Chotěboř 26:37 + 5:01
5. Srb Vladimír SJI0701 OK Jihlava 27:21 + 5:45
6. Machar Matěj DKP0604 Oddíl OB Kotlářka 27:43 + 6:07
7. Vojvodík Eduard MOV0600 SKOB Ostrava 29:24 + 7:48
8. Blažek Cyril SJH0701 SOS Jindřichův Hradec 30:39 + 9:03
9. Teringl Vojtěch VCB0702 OB České Budějovice 31:30 + 9:54
10. Myslík Vojtěch ONO0602 SKOB Ostrov 32:10 + 10:34
11. Husák Ondřej SLA0600 SKOB Slaný 33:02 + 11:26
12. Machar Eda DKP0803 Oddíl OB Kotlářka 36:23 + 14:47
13. Ječmen Matyáš ONO0600 SKOB Ostrov 37:17 + 15:41
14. Salajka Michal LBM0701 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 41:50 + 20:14
15. Strnad Jakub DLP0703 OOB TJ Dukla Praha 45:54 + 24:18
16. Dragoun Matěj DOR0603 OK Dobříš 45:59 + 24:23
17. Žižka Přemysl DOR0706 OK Dobříš 48:24 + 26:48
18. Švestka Štěpán KVS0600 SKOB Kobra Vsetín 49:03 + 27:27
19. Pohl Lukáš TAP0703 KOB Tretra Praha 51:52 + 30:16
20. Kule Oliver ONO0701 SKOB Ostrov 53:46 + 32:10
21. Riby Philip LTP0702 OOB TJ Lokomotiva Teplice 58:16 + 36:40
22. Oujeský Dan ADA0701 OOB Spartak Adamov 62:03 + 40:27
23. David Vladimír SFM0600 O-RUNNAŘI Beskydy 64:19 + 42:43
Hrdlička Šimon OPI0601 Orientační sporty Písek DISK
H16
5.50 km, 110 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Orany Vojtěch SJI0401 OK Jihlava 37:18
2. Nouza Michal SJH0505 SOS Jindřichův Hradec 37:50 + 0:32
3. Jelínek Filip LPU0514 OK Lokomotiva Pardubice 44:00 + 6:42
4. Zurynek Jan TJN0605 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 48:08 + 10:50
5. Vítek Matěj SJI0500 OK Jihlava 50:12 + 12:54
6. Kuc Radim SCP0400 OK Sparta Praha 67:12 + 29:54
7. Janoušek Slávek BOR0400 OK Jiskra Nový Bor 72:54 + 35:36
8. Potužník Viktor SJH0504 SOS Jindřichův Hradec 93:28 + 56:10
9. Oujeský Lukáš ADA0504 OOB Spartak Adamov 131:02 + 93:44
H18
6.30 km, 190 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jelínek Kryštof LPU0314 OK Lokomotiva Pardubice 39:47
2. Čepička Ladislav LPM0303 OK Lokomotiva Plzeň 42:22 + 2:35
3. Šišma Vojtěch LPU0204 OK Lokomotiva Pardubice 48:01 + 8:14
4. Venhoda Matěj SJI0301 OK Jihlava 54:24 + 14:37
5. Novák Jakub KRE0201 OOB TJ Sokol Křemže 58:53 + 19:06
6. Weissar Samuel LPM0300 OK Lokomotiva Plzeň 66:53 + 27:06
7. Link Lukáš STH0205 SK Studenec 68:21 + 28:34
8. Riby Thomas LTP0202 OOB TJ Lokomotiva Teplice 75:47 + 36:00
9. Pavlásek Albert LPM0304 OK Lokomotiva Plzeň 77:33 + 37:46
H20
7.70 km, 220 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gryc Vojtěch TBM0106 KOS TJ Tesla Brno 55:33
H21L
9.80 km, 265 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kamenický Matěj LPU9036 OK Lokomotiva Pardubice 60:31
2. Prášil Marek SJI7313 OK Jihlava 60:41 + 0:10
3. Valeš Jiří LPM9502 OK Lokomotiva Plzeň 63:08 + 2:37
4. Brlica Pavel ZBM9302 SK Žabovřesky Brno 66:53 + 6:22
5. Matějů Luboš PGP7601 SK Praga 69:25 + 8:54
6. Mazal Zdeněk VBM8103 VSK Mendelu Brno 75:27 + 14:56
7. Henek Vladan VBM8002 VSK Mendelu Brno 79:33 + 19:02
8. Vlach Martin PGP8605 SK Praga 85:57 + 25:26
9. Matoušek Martin SPC7604 SPORTICUS team 86:17 + 25:46
10. Hrouda Martin FSP7612 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 87:59 + 27:28
11. Vavřík Tomáš MOV0004 SKOB Ostrava 89:01 + 28:30
12. Pražák Jiří ZBP7800 OOB SK Zbraslav 89:44 + 29:13
13. Málek Martin CST8902 OB Strakonice 91:40 + 31:09
14. Strakoš Matěj SFM9901 O-RUNNAŘI Beskydy 94:18 + 33:47
15. Bernatík Lukáš SFM9801 O-RUNNAŘI Beskydy 95:19 + 34:48
16. Šimon Jakub LBE8801 TJ Lokomotiva Beroun 96:04 + 35:33
17. Beneš Filip TAP8701 KOB Tretra Praha 96:35 + 36:04
18. Koldinský Jan KPY8506 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 98:00 + 37:29
19. Dvořáček Dan 0060002 114:14 + 53:43
20. Kubák Martin ml. JHB9902 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 140:19 + 79:48
H21K
7.20 km, 220 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lehár Adam LPU9114 OK Lokomotiva Pardubice 63:08
2. Kavan Tomáš TBM8603 KOS TJ Tesla Brno 70:55 + 7:47
3. Husák Zdeněk SLA0201 SKOB Slaný 81:37 + 18:29
4. Bečvář Petr OPI9800 Orientační sporty Písek 83:39 + 20:31
5. Hulec Jakub KSH8401 OB Kašperské Hory 87:51 + 24:43
6. Zeman Jaroslav DOB8844 KOB Dobruška 95:18 + 32:10
7. Karlík Jan TBM8809 KOS TJ Tesla Brno 99:38 + 36:30
H35
7.70 km, 220 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Venhoda Milan SJI7104 OK Jihlava 54:46
2. Vítek Jaroslav SJI7201 OK Jihlava 56:11 + 1:25
3. Fröhlich Martin DKP8207 Oddíl OB Kotlářka 60:01 + 5:15
4. Sebera Václav SFM8302 O-RUNNAŘI Beskydy 66:52 + 12:06
5. Šatánek Martin SFM8201 O-RUNNAŘI Beskydy 69:02 + 14:16
6. Bořánek Petr VSP7000 USK Praha 73:02 + 18:16
7. Trávníček Jan PLU7501 TJ SOKOL Plumlov 75:26 + 20:40
8. Oujeský Tomáš ADA7433 OOB Spartak Adamov 77:58 + 23:12
9. Choutka Jaroslav SOB6301 SOBSA 81:45 + 26:59
10. Vojvodík Martin MOV7400 SKOB Ostrava 86:17 + 31:31
11. Pešta Jiří MIL7201 Tesil Milevsko 91:59 + 37:13
12. Koťátko Aleš SFM8303 O-RUNNAŘI Beskydy 105:39 + 50:53
13. Fiala Jan DOR7802 OK Dobříš 105:44 + 50:58
14. Palaščak Honza NNN9003 Neregistrovaní 106:25 + 51:39
15. Mareš Ladislav MIL7202 Tesil Milevsko 110:23 + 55:37
16. Zít Jan LDC8200 KOB Děčín 111:10 + 56:24
17. Chmelík Petr DOR8100 OK Dobříš 117:17 + 62:31
18. Sluka Miroslav SBK7207 KOB START Blansko 118:40 + 63:54
19. Kubeček Lukáš DOR8300 OK Dobříš 130:22 + 75:36
Urbaník Robert VLI7002 Slavia Liberec orienteering DISK
H40
7.20 km, 220 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gregor Petr RUZ7500 TJ Růžená 51:55
2. Prošek Michal SJI7823 OK Jihlava 53:54 + 1:59
3. Beneš Jan SJH7001 SOS Jindřichův Hradec 54:58 + 3:03
4. Nemšovský Petr PGP7602 SK Praga 58:14 + 6:19
5. Hofhanzl Abrahám RUZ7300 TJ Růžená 58:49 + 6:54
6. Čech Jan FSP7900 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 58:52 + 6:57
7. Izdný Pavel SJI7613 OK Jihlava 62:08 + 10:13
8. Dneboský František 0090001 64:01 + 12:06
9. Parkan Jiří SJH6801 SOS Jindřichův Hradec 64:05 + 12:10
10. Nouza Petr SJH6501 SOS Jindřichův Hradec 64:09 + 12:14
11. Orany Tomáš SJI7311 OK Jihlava 64:47 + 12:52
12. Kalous Antonín KON7708 KOB Konice 65:50 + 13:55
13. Blažek Zdeněk SJH7601 SOS Jindřichův Hradec 67:15 + 15:20
14. Míchal Jiří SJH7802 SOS Jindřichův Hradec 67:30 + 15:35
15. Štrait Martin VSP7602 USK Praha 68:14 + 16:19
16. Komárek Arnošt SJH7702 SOS Jindřichův Hradec 69:27 + 17:32
17. Ječmen Vladimír ONO7900 SKOB Ostrov 70:58 + 19:03
18. Nevrkla Tomáš RUZ7600 TJ Růžená 72:16 + 20:21
19. Horčička Petr UOL7007 SOB Olomouc 73:46 + 21:51
20. Nejedlý Ladislav ONO7501 SKOB Ostrov 76:23 + 24:28
21. Dvořáček Jan TTR7701 OOB Třebíč 79:49 + 27:54
22. Kubíček Petr VIC7801 OB Vizovice 88:43 + 36:48
23. Potužník Martin SJH7705 SOS Jindřichův Hradec 95:30 + 43:35
24. Laga Miroslav ZBP7900 OOB SK Zbraslav 118:15 + 66:20
25. Jadviščok Ladislav UOL7700 SOB Olomouc 130:40 + 78:45
MS Kalous Vladislav EKP7702 VŠTJ Ekonom Praha 50:40 +
H45
6.30 km, 185 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šafařík Ivo OPI7402 Orientační sporty Písek 48:09
2. Kondrát Martin PGP6501 SK Praga 48:39 + 0:30
3. Doubek Petr SLA7000 SKOB Slaný 52:36 + 4:27
4. Švestka Vítězslav KVS7301 SKOB Kobra Vsetín 53:17 + 5:08
5. Blažek Petr SJH7402 SOS Jindřichův Hradec 54:54 + 6:45
6. Sadílek Ondřej 0150001 58:05 + 9:56
7. Chum Jaroslav SLP6601 OOB Slavia Praha 58:21 + 10:12
8. Bernatík Aleš SFM7201 O-RUNNAŘI Beskydy 59:42 + 11:33
9. Hartvich Otto OPI6900 Orientační sporty Písek 60:22 + 12:13
10. Mágr Zdeněk VCB7201 OB České Budějovice 62:19 + 14:10
11. Rehbein Malte NNN9004 Neregistrovaní 62:53 + 14:44
12. Janošík Radek VCB7402 OB České Budějovice 63:41 + 15:32
13. Waldhauser Martin BOR7106 OK Jiskra Nový Bor 63:42 + 15:33
14. Víteček Jan DKP7201 Oddíl OB Kotlářka 64:01 + 15:52
15. Kamenický Radan OSN6004 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 64:23 + 16:14
16. Vaněk Petr ZBP7302 OOB SK Zbraslav 65:32 + 17:23
17. Žáček Martin FSP6803 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 70:04 + 21:55
18. Pipek Kamil LPU7310 OK Lokomotiva Pardubice 72:46 + 24:37
19. Velát Josef OPI7302 Orientační sporty Písek 73:24 + 25:15
20. Reichel Vít 0120001 84:46 + 36:37
21. David Vladimír SFM7401 O-RUNNAŘI Beskydy 89:39 + 41:30
22. Beneš Petr KDZ6700 Klub dobré zprávy Lysá nad Labem 101:37 + 53:28
23. Urbánek Martin SFM7400 O-RUNNAŘI Beskydy 105:10 + 57:01
24. Toušek Filip ZBP7102 OOB SK Zbraslav 110:19 + 62:10
25. Izák Pavel LME7102 SK Los Mělník 127:16 + 79:07
26. Němeček Ondřej SCP7401 OK Sparta Praha 138:14 + 90:05
Kurfürst Pavel FSP7400 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DISK
H50
5.30 km, 180 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novák Pavel CTB7001 SK OB Chotěboř 39:22
2. Tesař Jiří AOP6702 Orientační Běh Opava 44:26 + 5:04
3. Málek Martin CST6501 OB Strakonice 46:57 + 7:35
4. Urbánek Lumír ONO6701 SKOB Ostrov 51:07 + 11:45
5. Pilař Karel MAS5501 OOB Aš 53:27 + 14:05
6. Kalousek Jiří DKP6901 Oddíl OB Kotlářka 55:39 + 16:17
7. Bendák Petr LTU6500 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 57:10 + 17:48
8. Pavel Petr LTP6806 OOB TJ Lokomotiva Teplice 58:15 + 18:53
9. Bruner Luboš LTP6501 OOB TJ Lokomotiva Teplice 58:54 + 19:32
10. Weissar Petr LPM7020 OK Lokomotiva Plzeň 64:44 + 25:22
11. Hovorka Ladislav LDC6802 KOB Děčín 65:48 + 26:26
12. Drábek Petr TTR6701 OOB Třebíč 67:56 + 28:34
13. Vavřík René MOV7000 SKOB Ostrava 70:13 + 30:51
14. Pekárek Aleš RBK6602 SK Radioklub Blansko 75:03 + 35:41
15. Šoupa Karel LPM6900 OK Lokomotiva Plzeň 80:13 + 40:51
16. Šišma Pavel TYN6901 OOB SK Týniště nad Orlicí 95:29 + 56:07
17. Maršík Miloš KRE6600 OOB TJ Sokol Křemže 103:14 + 63:52
Čepička Ladislav LPM6701 OK Lokomotiva Plzeň DISK
H55
4.90 km, 115 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Teringl Radek VCB6502 OB České Budějovice 38:22
2. Tichovský Martin PGP6100 SK Praga 40:57 + 2:35
3. Mezník Vladimír LBE6400 TJ Lokomotiva Beroun 41:29 + 3:07
4. Švarc Jiří JEN6201 OB Jenišovice 43:35 + 5:13
5. Hartmann Dirk 0100001 46:02 + 7:40
6. Pulec Pavel VBM6201 VSK Mendelu Brno 49:40 + 11:18
7. Jordanov Nikolaj VBM6501 VSK Mendelu Brno 50:02 + 11:40
8. Eschlboeck Rainer 46A6500 OL Naturfreunde Linz 52:42 + 14:20
9. Kniebugl Anton 39S6401 KOBRA Bratislava 52:53 + 14:31
10. Chmelař Miroslav JPV6217 Oddíl OS SK Prostějov 55:58 + 17:36
11. Korpas Jaroslav LBM6113 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 56:54 + 18:32
12. Dokoupil Vojtěch ZPV6425 KOB ZPV Prostějov 57:06 + 18:44
13. Hrdlička Pavel OPI6500 Orientační sporty Písek 59:20 + 20:58
14. Bazika Miroslav TJP6401 TJ Sokol Troja 73:51 + 35:29
15. Pavlů Jaroslav DCE6100 KOB Dobřichovice 74:40 + 36:18
16. Záveský Richard CET6301 TJ Loko Česká Třebová 78:09 + 39:47
17. Borovička Milan FSP6104 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 86:37 + 48:15
Hlava Miroslav KON6515 KOB Konice DISK
Jaroš Vojtěch JPV5706 Oddíl OS SK Prostějov DISK
H60
4.50 km, 130 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hejzlar Josef VCB5601 OB České Budějovice 40:12
2. Ryšavý Jiří OOP5803 TJ Opava 47:11 + 6:59
3. Kusbach Antonín TZL5800 SKOB Zlín 48:08 + 7:56
4. Hošek Ladislav SCP6001 OK Sparta Praha 50:52 + 10:40
5. Kudrnáč Martin HCE5901 TJ Hostivice 55:26 + 15:14
6. Štípek Rostislav TZL5702 SKOB Zlín 56:30 + 16:18
7. Stibal Ivan LDC5701 KOB Děčín 56:49 + 16:37
8. Soudek Vojtěch TCB5601 SK Technik České Budějovice 61:08 + 20:56
9. Knotek Kamil OLP5701 PSK Olymp Praha 63:39 + 23:27
10. Pech Jiří LPM5402 OK Lokomotiva Plzeň 72:17 + 32:05
11. Šváb Jan VSP5801 USK Praha 90:05 + 49:53
H65
3.40 km, 105 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hanzl Vlastimil VBM5329 VSK Mendelu Brno 35:21
2. John Vladimír OLP5502 PSK Olymp Praha 38:03 + 2:42
3. Jaroš Vladimír DCE5400 KOB Dobřichovice 39:02 + 3:41
4. Robotka Libor PBM5303 TJ Spartak 1. Brněnská 41:04 + 5:43
5. Pilc Oldřich SPR5100 SK SKI - SPORT Praděd 42:16 + 6:55
5. Kubálek Zdeněk RUZ5306 TJ Růžená 42:16 + 6:55
7. Špičák Aleš DKP5500 Oddíl OB Kotlářka 43:51 + 8:30
8. Jahn Pavel SCP5500 OK Sparta Praha 47:05 + 11:44
9. Kodys Václav RUZ5105 TJ Růžená 48:40 + 13:19
10. Jadviščok Ladislav UOL5101 SOB Olomouc 49:47 + 14:26
11. Pisk Stanislav OOL5400 SK Haná orienteering 51:26 + 16:05
12. Klimpl Petr LPU5401 OK Lokomotiva Pardubice 53:55 + 18:34
H70
3.00 km, 90 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšil Jaromír PZR4417 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 29:30
2. Chmelík Aleš VBM4732 VSK Mendelu Brno 30:12 + 0:42
3. Čípa Jiří CET5002 TJ Loko Česká Třebová 30:36 + 1:06
4. Kříž Pavel PZR4800 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 35:13 + 5:43
5. Novák Miloš SCP4600 OK Sparta Praha 41:21 + 11:51
6. Mágr Zdeněk LCV5000 TJ Lokomotiva Chomutov 46:02 + 16:32
7. Rychtecký Josef VCB4801 OB České Budějovice 57:20 + 27:50
8. Nosál Stanislav LBE4600 TJ Lokomotiva Beroun 60:29 + 30:59
9. Fiala Miloš KSH4801 OB Kašperské Hory 62:15 + 32:45
H75
2.10 km, 40 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fišák Jan MLA4401 MLOK Mariánské Lázně 27:01
2. Procházka Zdenko DKP4300 Oddíl OB Kotlářka 30:25 + 3:24
H80
2.00 km, 40 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pich Josef CST4002 OB Strakonice 50:09
HDR
3.20 km, 80 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Heczková Emma VLI1252 Slavia Liberec orienteering 19:02
2. Bihariová Laura 23:20 + 4:18
3. Blažek Robin SJI1700 OK Jihlava 28:16 + 9:14
4. Palarčík Kryštof SFM1100 O-RUNNAŘI Beskydy 28:22 + 9:20
5. Prošek Filip SJI1401 OK Jihlava 28:23 + 9:21
6. Kurfürstová Anna FSP1450 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 28:53 + 9:51
7. Kubáková Laura JHB1550 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 28:59 + 9:57
8. Růžičková Zuzana KSU1250 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 29:08 + 10:06
9. Hejzlarová Aiša 0110002 30:08 + 11:06
10. Hofhanzlová Magdaléna RUZ1650 TJ Růžená 32:24 + 13:22
11. Létalová Jana SFM1450 O-RUNNAŘI Beskydy 33:52 + 14:50
11. Čechová Jana FSP8353 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 33:52 + 14:50
13. Bihariová Ester 35:04 + 16:02
14. Maun Michal KSH1201 OB Kašperské Hory 38:19 + 19:17
15. Pakosta Vojta+Anna 38:48 + 19:46
16. Komárková Ondřejka SJH1351 SOS Jindřichův Hradec 39:05 + 20:03
17. Maunová Kateřina KSH1451 OB Kašperské Hory 39:09 + 20:07
18. Sluka Matouš SBK1411 KOB START Blansko 39:13 + 20:11
19. Haisová Štěpánka 43:54 + 24:52
20. Nedas Jan 0070002 44:26 + 25:24
21. Míka Tomáš VCB1403 OB České Budějovice 47:59 + 28:57
22. Hulec Karel KSH1301 OB Kašperské Hory 48:13 + 29:11
23. Reichelová Šárka 0120003 48:58 + 29:56
24. Míchal Jáchym SJH1601 SOS Jindřichův Hradec 50:32 + 31:30
25. Kubíček Ota VIC1401 OB Vizovice 52:23 + 33:21
26. Beneš Lukáš ONO1500 SKOB Ostrov 52:31 + 33:29
27. Pavlásek Vojtěch 0020002 53:05 + 34:03
28. Pomikálková Kristýna 60:39 + 41:37
29. Dneboský Erik 0090003 67:10 + 48:08
30. Kubečková Eliška DOR1650 OK Dobříš 74:16 + 55:14
31. Šimonová Zuzana LBE1650 TJ Lokomotiva Beroun 82:08 + 63:06
P
2.50 km, 85 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novák Tadeáš NNN9002 Neregistrovaní 25:16
2. Kučerová Barbora 26:08 + 0:52
3. Novák Milan KRE7300 OOB TJ Sokol Křemže 27:11 + 1:55
4. Košíková Jana ZBM8352 SK Žabovřesky Brno 28:23 + 3:07
5. Procházková Jitka VCB7462 OB České Budějovice 30:33 + 5:17
6. Šimerka Jan 32:03 + 6:47
7. Koťátková Barbora SFM8651 O-RUNNAŘI Beskydy 32:14 + 6:58
8. Rudolf Tomáš ZBM8402 SK Žabovřesky Brno 32:56 + 7:40
9. Nevrklová Martina RUZ8053 TJ Růžená 34:45 + 9:29
10. Lošťák Karel 0140001 35:03 + 9:47
11. Husáková Petra SLA7452 SKOB Slaný 35:26 + 10:10
12. Gregor Tahmina DOR7552 OK Dobříš 35:47 + 10:31
13. Šimerka Jakub PGP0407 SK Praga 36:35 + 11:19
14. Míchalová Zuzana SJH8252 SOS Jindřichův Hradec 36:45 + 11:29
15. Dulovcová Ivana 38:45 + 13:29
16. Cichra Pavel 43:25 + 18:09
17. Davidová Tereza SFM0252 O-RUNNAŘI Beskydy 44:37 + 19:21
18. Davidová Petra SFM7651 O-RUNNAŘI Beskydy 45:47 + 20:31
19. Pinterová Kateřina VBM6651 VSK Mendelu Brno 46:48 + 21:32
20. Medunová Bára 48:02 + 22:46
21. Horáková Dana 0030001 51:35 + 26:19
22. Typovská Anna 51:44 + 26:28
23. Cichrová Iveta 62:33 + 37:17
24. Jack Wilson 0160002 68:14 + 42:58
25. Sadílková Martina 0150002 68:19 + 43:03
26. Šatánková Veronika 70:26 + 45:10
27. Koťátková Dana SFM6051 O-RUNNAŘI Beskydy 70:27 + 45:11
T1
3.10 km, 120 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Koucká Ivana EKP6850 VŠTJ Ekonom Praha 37:02
2. Vydra Pavel 40:27 + 3:25
3. Bartoň Jaroslav 42:27 + 5:25
4. Vobořilová Markéta 0080001 45:08 + 8:06
5. Hynková Jana ONO8650 SKOB Ostrov 46:50 + 9:48
6. Šoupa Martin LPM0500 OK Lokomotiva Plzeň 49:34 + 12:32
7. Bouček Václav OCB4101 OC České Budějovice 63:43 + 26:41
Oujeská Simona ADA0551 OOB Spartak Adamov DISK
T2
6.20 km, 190 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Heczková Bohdana VLI7750 Slavia Liberec orienteering 51:31
2. Vaněk Tomáš 0080002 62:52 + 11:21
3. Valter Petr KBP4500 KBP Praha 75:43 + 24:12
4. Gregor Radek DOR7404 OK Dobříš 75:55 + 24:24
5. Čechová Jana FSP8353 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 85:35 + 34:04
6. Bouček Jakub OCB9501 OC České Budějovice 97:43 + 46:12
7. Petrilák Miroslav DOR6600 OK Dobříš 105:44 + 54:13
8. Potužník Jan 121:28 + 69:57