Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
19.09.2020
Místo konání:
Pořadatel:
MAS - OOB Aš
Mapa:
Lesopark Komenského, 1:4000, E=2m, VII.2020
Ředitel závodu:
Kovář Jindřich - R3
Hlavní rozhodčí:
Rambousek Karel - R2
Stavitel tratí:
Kovář Jindřich - R3
JURY:
Bohuslav Václav, Hanák Martin, Urbánek Lumír
Protokol:
Závod proběhl za jasného počasí. Došlo k záměně dvou kontrol č. 49 a 55. Jury ve složení Hanák KRL, Urbánek ONO, Nádeníček NEK pod vedením Rambouska (BSO) rozhodla takto:
- u kategorií H10 a D10 pousnout start na 3.kontrolu.
- u kategorií H12,H16,D12,D14,D18 vynechat (anulovat) úsek na a ze zaměněných kontrol
- u ostatních postižených kategoriích (H35,D35,H45,HDR,T3,HD10F) vložit ražení jedné ze zaměněných kontrol.

Proti oficiálním výsledkům byl podán J.Michalcem protest s požadavky:
1. Výsledky závodu ve všech dotčených kategoriích prohlásit za neoficiální.
2. V návaznosti na předchozí bod navrhnout soutěžní komisi Západočeské oblasti nezapočítávat výsledky závodu pro všechny kategorie do Západočeského žebříčku – podzim 2020.

Jury rozhodla o protestu takto:
Jury uznává nedostatky, uvedené v protestu, jako sice relevantní, ovšem ne natolik, aby vedly v dané
situaci ke zneplatnění výsledků dotčených kategorií.
Návrh 1. „Výsledky závodu ve všech dotčených kategoriích prohlásit za neoficiální“ jury zamítla a
výsledky zůstávají platné jako oficiální.
Návrh 2. „V návaznosti na předchozí bod navrhnout soutěžní komisi Západočeské oblasti nezapočítávat
výsledky závodu pro všechny kategorie do Západočeského žebříčku – podzim 2020.“ jury zamítla a
výsledky závodu budou do uvedeného žebříčku započítány.

Úplné znění protestu i rozhodnutí jury jsou přiložené v dokumentech k závodu. Oprava protokolu závodu:
- vypouští se formulace "pod vedením Rambouska (BSO)"
-člen původní jury J.Nádeníček byl nahrazen V.Bohuslavem
J.Michalec bere na vědomí a žádá o vyvěšení (zveřejnění) protestu i rozhodnutí jury na stránku závodů v ORIS.
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D55     D65     H10     H12     H14     H16     H18     H21     H35     H45     H55     H65     H75     HD10F     HDR     T3     TF    
D10
1.36 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Beránková Julie VPM1051 KOS Slavia Plzeň 12:36
2. Hynková Marie ONO1050 SKOB Ostrov 12:37 + 0:01
3. Urbánková Lucie ONO1150 SKOB Ostrov 13:33 + 0:57
4. Andělová Viktorie VPM1155 KOS Slavia Plzeň 14:55 + 2:19
5. Fišáková Leona MLA1151 MLOK Mariánské Lázně 15:34 + 2:58
6. Houbová Eliška KRL1152 Kometa Kralovice 15:38 + 3:02
D12
1.66 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gelnerová Markéta KRL0952 Kometa Kralovice 11:44
2. Mayerová Daniela KSH0852 OB Kašperské Hory 12:02 + 0:18
3. Stehlíková Tereza LPM0951 OK Lokomotiva Plzeň 12:44 + 1:00
4. Hanáková Aneta KRL0951 Kometa Kralovice 14:23 + 2:39
5. Beránková Hedvika VPM0850 KOS Slavia Plzeň 14:48 + 3:04
6. Ječmenová Veronika ONO0950 SKOB Ostrov 19:06 + 7:22
7. Ritterová Lída ONO0851 SKOB Ostrov 24:30 + 12:46
8. Pospíchalová Veronika NEK0853 Nejdek Orienteering 27:17 + 15:33
Petýrková Karolína NEK0851 Nejdek Orienteering DISK
D14
1.70 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kožíšková Kateřina LPM0652 OK Lokomotiva Plzeň 11:12
2. Urbánková Eva ONO0650 SKOB Ostrov 12:43 + 1:31
3. Bodurková Denisa KRL0752 Kometa Kralovice 14:27 + 3:15
3. Fišarová Adéla KRL0651 Kometa Kralovice 14:27 + 3:15
5. Králová Lucie KRL0658 Kometa Kralovice 16:45 + 5:33
6. Kohoutková Klára BSO0650 KOB Baník Sokolov 16:49 + 5:37
7. Kropáčová Zuzana KRL0754 Kometa Kralovice 17:34 + 6:22
8. Hrabánková Kateřina Anna NEK0750 Nejdek Orienteering 20:27 + 9:15
9. Nejedlá Barbora ONO0750 SKOB Ostrov 26:16 + 15:04
10. Kadlecová Barbora VPM0750 KOS Slavia Plzeň 27:04 + 15:52
D16
2.11 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kulová Laura ONO0552 SKOB Ostrov 18:17
2. Pecko Sára ONO0452 SKOB Ostrov 18:40 + 0:23
3. Bartošová Marie MLA0451 MLOK Mariánské Lázně 18:46 + 0:29
4. Šauli Kateřina VPM0456 KOS Slavia Plzeň 20:00 + 1:43
5. Vlachová Adéla KRL0551 Kometa Kralovice 20:45 + 2:28
6. Nejedlá Klára ONO0450 SKOB Ostrov 21:15 + 2:58
7. Křížková Marie MAS0450 OOB Aš 23:22 + 5:05
8. Ziebová Veronika NEK0450 Nejdek Orienteering 25:39 + 7:22
9. Döhler Karla PEC9997 PEC Familie Döhler 43:36 + 25:19
D18
2.69 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Beránková Šárka VPM0551 KOS Slavia Plzeň 19:28
2. Fišarová Eliška KRL0351 Kometa Kralovice 20:49 + 1:21
3. Nádeníčková Iva NEK0350 Nejdek Orienteering 26:41 + 7:13
D21
2.83 km, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Straube Hanka 31D7350 SV Lengefeld 25:53
2. Pangrácová Marie 0020001 Český svaz neslyšících sportovců, z.s. 28:24 + 2:31
3. Hanáková Magda KRL9651 Kometa Kralovice 30:54 + 5:01
4. Žandová Marcela SKV9653 TJ Slovan Karlovy Vary 32:30 + 6:37
5. Nádeníčková Pavla NEK0150 Nejdek Orienteering 32:44 + 6:51
6. Lučanová Barbora MAS0051 OOB Aš 33:52 + 7:59
D35
2.29 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dítková Jitka SKV7752 TJ Slovan Karlovy Vary 20:48
2. Urbánková Jana ONO7851 SKOB Ostrov 21:43 + 0:55
3. Placková Veronika MLA8250 MLOK Mariánské Lázně 23:46 + 2:58
4. Fišáková Hana MLA7750 MLOK Mariánské Lázně 24:34 + 3:46
5. Savičová Gabriela SKV7952 TJ Slovan Karlovy Vary 25:23 + 4:35
6. Kožíšková Hana MLA8350 MLOK Mariánské Lázně 25:39 + 4:51
7. Bartošová Jana MLA7051 MLOK Mariánské Lázně 28:03 + 7:15
8. Šitrová Lucie LPM7857 OK Lokomotiva Plzeň 28:16 + 7:28
9. Gregorová Kateřina BSO8151 KOB Baník Sokolov 28:28 + 7:40
10. Ševčíková Olga ONO7650 SKOB Ostrov 29:32 + 8:44
11. Bínová Kathrin MLA6754 MLOK Mariánské Lázně 32:00 + 11:12
D45
2.19 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ševčíková Petra ONO7450 SKOB Ostrov 21:31
2. Pechová Iva LPM6151 OK Lokomotiva Plzeň 24:00 + 2:29
3. Kubínová Jana SKV6751 TJ Slovan Karlovy Vary 29:19 + 7:48
4. Kamarytová Martina MLA6651 MLOK Mariánské Lázně 29:44 + 8:13
5. Hanáková Marta KRL7151 Kometa Kralovice 31:15 + 9:44
6. Hlavatá Pavla DKP7050 Oddíl OB Kotlářka 32:30 + 10:59
7. Marešová Marcela NEK7450 Nejdek Orienteering 37:59 + 16:28
8. Pýchová Petronela PET6750 OOB Aš 45:32 + 24:01
D55
1.75 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kuleva Angelina 2HD5750 Angy OL 18:43
2. Šplinarová Jana SKV6451 TJ Slovan Karlovy Vary 22:10 + 3:27
3. Žandová Marie SKV6551 TJ Slovan Karlovy Vary 37:26 + 18:43
D65
1.75 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Opavová Stanislava MLA5451 MLOK Mariánské Lázně 25:04
2. Mágrová Ivana LCV5550 TJ Lokomotiva Chomutov 28:48 + 3:44
H10
1.36 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Brabec Zdeněk MAS1001 OOB Aš 8:33
2. Štěrba Lukáš SKV1001 TJ Slovan Karlovy Vary 9:27 + 0:54
3. Ritter Jakub ONO1000 SKOB Ostrov 10:10 + 1:37
4. Beneš Jan MLA1000 MLOK Mariánské Lázně 10:17 + 1:44
5. Placek Nikolas MLA1200 MLOK Mariánské Lázně 15:34 + 7:01
6. Houba Vojtěch KRL1002 Kometa Kralovice 15:56 + 7:23
H12
1.70 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Anděl Robin VPM0901 KOS Slavia Plzeň 13:28
2. Vodrážka Štěpán VPM0802 KOS Slavia Plzeň 14:40 + 1:12
3. Placek Tomas MLA0902 MLOK Mariánské Lázně 14:44 + 1:16
4. Herman Ondřej MLA0801 MLOK Mariánské Lázně 15:47 + 2:19
5. Kváč Miroslav MLA0800 MLOK Mariánské Lázně 16:18 + 2:50
6. Mála Matyáš MAS0800 OOB Aš 18:57 + 5:29
7. Gregor Richard BSO0900 KOB Baník Sokolov 21:20 + 7:52
8. Havel Štěpán LPM0902 OK Lokomotiva Plzeň 21:52 + 8:24
9. Láska Vít VPM0804 KOS Slavia Plzeň 26:03 + 12:35
H14
2.11 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Meduna Filip ONO0603 SKOB Ostrov 15:24
2. Donda Jakub ONO0700 SKOB Ostrov 15:51 + 0:27
3. Brabec Matěj MAS0701 OOB Aš 16:07 + 0:43
4. Kule Oliver ONO0701 SKOB Ostrov 18:45 + 3:21
5. Janoch Mikuláš MLA0700 MLOK Mariánské Lázně 19:22 + 3:58
6. Petruš Ondřej MLA0701 MLOK Mariánské Lázně 20:12 + 4:48
7. Ječmen Matyáš ONO0600 SKOB Ostrov 20:30 + 5:06
8. Havlíček Viktor BSO0602 KOB Baník Sokolov 20:40 + 5:16
9. Stehlík Jakub LPM0700 OK Lokomotiva Plzeň 21:01 + 5:37
10. Beneš Josef MLA0702 MLOK Mariánské Lázně 22:06 + 6:42
H16
2.69 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Grohmann Jan VPM0403 KOS Slavia Plzeň 20:41
2. Pivec Jan MLA0503 MLOK Mariánské Lázně 21:18 + 0:37
3. Kropáč Filip KRL0503 Kometa Kralovice 22:51 + 2:10
4. Janoch Samuel MLA0502 MLOK Mariánské Lázně 27:51 + 7:10
H18
2.83 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havlíček Albert BSO0304 KOB Baník Sokolov 24:54
2. Vendlberger Tomáš OOB Aš 27:41 + 2:47
3. Mayer Šimon VPM0209 KOS Slavia Plzeň 30:17 + 5:23
4. Kováč František MLA0201 MLOK Mariánské Lázně 30:34 + 5:40
5. Weissar Samuel LPM0300 OK Lokomotiva Plzeň 32:10 + 7:16
6. Ševčík Adam ONO0300 SKOB Ostrov 37:24 + 12:30
H21
3.07 km, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4237
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Pova Ondřej KRL9304 Kometa Kralovice 25:08 4264
2. Vištejn Jiří LPM9304 OK Lokomotiva Plzeň 25:14 + 0:06 4247
3. Bartoš Vojtěch MLA9802 MLOK Mariánské Lázně 25:31 + 0:23 4200
4. Stehlík Petr LPM7903 OK Lokomotiva Plzeň 27:18 + 2:10 3901
5. Žákovec Jan KRL9505 Kometa Kralovice 41:57 + 16:49 1447
6. Zieba Jakub NEK9800 Nejdek Orienteering 45:18 + 20:10 886
H35
2.69 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ritter Aleš ONO7401 SKOB Ostrov 19:41
2. Fišer Pavel SKV7200 TJ Slovan Karlovy Vary 21:00 + 1:19
3. Placek Petr MLA8000 MLOK Mariánské Lázně 22:19 + 2:38
4. Ječmen Vladimír ONO7900 SKOB Ostrov 23:43 + 4:02
5. Pekárek Martin ONO7203 SKOB Ostrov 24:15 + 4:34
6. Dítko Jan SKV7301 TJ Slovan Karlovy Vary 24:20 + 4:39
7. Šitra Vladimír LPM7904 OK Lokomotiva Plzeň 25:01 + 5:20
8. Bohuslav Václav LPM7206 OK Lokomotiva Plzeň 25:24 + 5:43
9. Hájek Jiří ONO6400 SKOB Ostrov 25:26 + 5:45
10. Kolář Tomáš SLA7103 SKOB Slaný 25:48 + 6:07
11. Dvořák Pavel LPM7805 OK Lokomotiva Plzeň 26:51 + 7:10
12. Klíma Kamil 0040001 SK Olympia Praha SPS 27:28 + 7:47
13. Houba Petr KRL7801 Kometa Kralovice 33:08 + 13:27
Anděl Robert VPM8001 KOS Slavia Plzeň DISK
H45
2.29 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Černý Libor MLA6901 MLOK Mariánské Lázně 18:43
2. Nejedlý Ladislav ONO7501 SKOB Ostrov 19:35 + 0:52
3. Weissar Petr LPM7020 OK Lokomotiva Plzeň 21:02 + 2:19
4. Petruš Marek MLA7500 MLOK Mariánské Lázně 21:45 + 3:02
5. Kropáč Jiří KRL6702 Kometa Kralovice 22:11 + 3:28
6. Urbánek Lumír ONO6701 SKOB Ostrov 22:48 + 4:05
7. Mayer Tomáš KSH6900 OB Kašperské Hory 22:52 + 4:09
8. Čepička Ladislav LPM6701 OK Lokomotiva Plzeň 24:35 + 5:52
9. Döhler Thomas PEC9998 PEC Familie Döhler 24:39 + 5:56
10. Kamaryt Miloš MLA6404 MLOK Mariánské Lázně 25:08 + 6:25
11. Nádeníček Josef NEK7000 Nejdek Orienteering 25:11 + 6:28
12. Hanák Martin KRL6701 Kometa Kralovice 25:43 + 7:00
13. Käss Pavel BSO7000 KOB Baník Sokolov 26:30 + 7:47
14. Bína Pavel MLA6708 MLOK Mariánské Lázně 28:23 + 9:40
15. Bartoš Luděk MLA6701 MLOK Mariánské Lázně 38:08 + 19:25
H55
2.19 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Leibiger Jens 18D5900 Post SV Dresden 22:35
2. Štěrba Jiří SKV6401 TJ Slovan Karlovy Vary 29:21 + 6:46
2. Kirsch Stefan 52D5901 TV Coburg-Neuses 29:21 + 6:46
4. Chotětický Jan MAS5400 OOB Aš 43:08 + 20:33
H65
1.75 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pech Jiří LPM5402 OK Lokomotiva Plzeň 23:08
2. Sklenář Jan MLA4201 MLOK Mariánské Lázně 25:28 + 2:20
3. Hájek Jan MAS5401 OOB Aš 29:04 + 5:56
4. Mágr Zdeněk LCV5000 TJ Lokomotiva Chomutov 29:27 + 6:19
5. Nosál Stanislav LBE4600 TJ Lokomotiva Beroun 30:16 + 7:08
6. Blažek Jiří VPM5009 KOS Slavia Plzeň 30:28 + 7:20
H75
1.75 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fišák Jan MLA4401 MLOK Mariánské Lázně 22:06
HD10F
1.36 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stingl Vojtěch BSO1201 KOB Baník Sokolov 74:21
2. Gregor Ondřej BSO1200 KOB Baník Sokolov 75:58 + 1:37
Kváč Martin MLA1102 MLOK Mariánské Lázně DISK
HDR
1.22 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Hynková Johana Post SV Dresden DISK
T3
1.66 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Medunová Barbora ONO9999 SKOB Ostrov 20:46
2. Houbová Hana KRL8251 Kometa Kralovice 22:34 + 1:48
3. Meduna Martin ONO9997 SKOB Ostrov 24:27 + 3:41
4. Váchová Ilona 0010001 Ski klub Karlovy Vary, z.s. 28:54 + 8:08
5. Kule Martin ONO9998 SKOB Ostrov 29:59 + 9:13
TF
1.36 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rambousek Marek BSO1400 KOB Baník Sokolov 23:14
2. Sedláková Nela BSO KOB Baník Sokolov 26:48 + 3:34
3. Sedlák Tomáš SOK SOK Sokolov 26:50 + 3:36
4. Hejnicová Karolína BSO1351 KOB Baník Sokolov 31:24 + 8:10