Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
19.09.2020
Místo konání:
Podílná
Pořadatel:
MAS - OOB Aš
Mapa:
Tři díry, 1:15000 (1:10000), E=5m
Ředitel závodu:
Kovář Jindřich - R3
Hlavní rozhodčí:
Rambousek Karel - R2
Stavitel tratí:
Pilař Karel - R3
Protokol:
Závod proběhl za jasného počasí. Během závodu nedošlo k žádnému problému.
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D55     D65     H10     H12     H14     H16     H18     H21     H35     H45     H55     H65     H75     HD10F     T3     TF    
D10
1.82 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Andělová Viktorie VPM1155 KOS Slavia Plzeň 27:36
2. Urbánková Lucie ONO1150 SKOB Ostrov 28:41 + 1:05
3. Fišáková Leona MLA1151 MLOK Mariánské Lázně 30:09 + 2:33
4. Beránková Julie VPM1051 KOS Slavia Plzeň 32:12 + 4:36
5. Houbová Eliška KRL1152 Kometa Kralovice 35:14 + 7:38
6. Hynková Marie ONO1050 SKOB Ostrov 37:25 + 9:49
D12
2.15 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mayerová Daniela KSH0852 OB Kašperské Hory 16:48
2. Gelnerová Markéta KRL0952 Kometa Kralovice 19:50 + 3:02
3. Ritterová Lída ONO0851 SKOB Ostrov 20:29 + 3:41
4. Stehlíková Tereza LPM0951 OK Lokomotiva Plzeň 25:03 + 8:15
5. Beránková Hedvika VPM0850 KOS Slavia Plzeň 28:41 + 11:53
6. Hanáková Aneta KRL0951 Kometa Kralovice 32:21 + 15:33
7. Ječmenová Veronika ONO0950 SKOB Ostrov 38:06 + 21:18
8. Vlašímská Karolína SKV0851 TJ Slovan Karlovy Vary 38:28 + 21:40
9. Pospíchalová Veronika NEK0853 Nejdek Orienteering 50:33 + 33:45
Petýrková Karolína NEK0851 Nejdek Orienteering DISK
D14
2.50 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kožíšková Kateřina LPM0652 OK Lokomotiva Plzeň 18:32
2. Urbánková Eva ONO0650 SKOB Ostrov 19:46 + 1:14
3. Bodurková Denisa KRL0752 Kometa Kralovice 27:45 + 9:13
4. Kohoutková Klára BSO0650 KOB Baník Sokolov 30:55 + 12:23
5. Fišarová Adéla KRL0651 Kometa Kralovice 31:53 + 13:21
6. Kropáčová Zuzana KRL0754 Kometa Kralovice 33:06 + 14:34
7. Vlašímská Bára SKV0651 TJ Slovan Karlovy Vary 36:24 + 17:52
8. Králová Lucie KRL0658 Kometa Kralovice 36:59 + 18:27
9. Kadlecová Barbora VPM0750 KOS Slavia Plzeň 45:23 + 26:51
10. Hrabánková Kateřina Anna NEK0750 Nejdek Orienteering 52:04 + 33:32
D16
3.52 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pecko Sára ONO0452 SKOB Ostrov 29:25
2. Bartošová Marie MLA0451 MLOK Mariánské Lázně 32:56 + 3:31
3. Kulová Laura ONO0552 SKOB Ostrov 33:04 + 3:39
4. Šauli Kateřina VPM0456 KOS Slavia Plzeň 34:28 + 5:03
5. Nejedlá Klára ONO0450 SKOB Ostrov 34:51 + 5:26
6. Vlachová Adéla KRL0551 Kometa Kralovice 37:33 + 8:08
7. Ševčíková Anežka ONO0550 SKOB Ostrov 46:59 + 17:34
8. Křížková Marie MAS0450 OOB Aš 50:06 + 20:41
9. Ziebová Veronika NEK0450 Nejdek Orienteering 54:19 + 24:54
D18
5.37 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Beránková Šárka VPM0551 KOS Slavia Plzeň 53:13
2. Fišarová Eliška KRL0351 Kometa Kralovice 62:54 + 9:41
3. Nádeníčková Iva NEK0350 Nejdek Orienteering 88:09 + 34:56
D21
5.96 km, 11 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 2253
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Straube Hanka 31D7350 SV Lengefeld 63:51
2. Hanáková Magda KRL9651 Kometa Kralovice 64:16 + 0:25 2421
3. Žandová Marcela SKV9653 TJ Slovan Karlovy Vary 70:30 + 6:39 2219
4. Lučanová Barbora MAS0051 OOB Aš 71:22 + 7:31
5. Urbánková Kateřina ONO9250 SKOB Ostrov 73:36 + 9:45 2119
6. Kuleva Angelina 2HD5750 Angy OL 78:13 + 14:22
7. Pangrácová Marie 0020001 Český svaz neslyšících sportov 78:19 + 14:28
8. Nádeníčková Pavla NEK0150 Nejdek Orienteering 78:58 + 15:07 1944
9. Bartošová Jana MLA7051 MLOK Mariánské Lázně 85:42 + 21:51 1726
10. Hynková Jana ONO8650 SKOB Ostrov 90:33 + 26:42 1569
11. Kožíšková Hana MLA8350 MLOK Mariánské Lázně 105:05 + 41:14 1097
D35
5.37 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gregorová Kateřina BSO8151 KOB Baník Sokolov 57:38
2. Dítková Jitka SKV7752 TJ Slovan Karlovy Vary 59:33 + 1:55
3. Pechová Iva LPM6151 OK Lokomotiva Plzeň 65:08 + 7:30
4. Urbánková Jana ONO7851 SKOB Ostrov 67:11 + 9:33
5. Fišáková Hana MLA7750 MLOK Mariánské Lázně 68:24 + 10:46
6. Bohuslavová Jana LPM7852 OK Lokomotiva Plzeň 73:35 + 15:57
7. Ševčíková Olga ONO7650 SKOB Ostrov 79:47 + 22:09
7. Šitrová Lucie LPM7857 OK Lokomotiva Plzeň 79:47 + 22:09
9. Placková Veronika MLA8250 MLOK Mariánské Lázně 80:32 + 22:54
10. Bínová Kathrin MLA6754 MLOK Mariánské Lázně 82:39 + 25:01
11. Soukupová Petra SKV7851 TJ Slovan Karlovy Vary 86:46 + 29:08
Vlašímská Tereza SKV7551 TJ Slovan Karlovy Vary DISK
D45
4.38 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ševčíková Petra ONO7450 SKOB Ostrov 49:53
2. Šoupová Jana LPM6850 OK Lokomotiva Plzeň 61:01 + 11:08
3. Kamarytová Martina MLA6651 MLOK Mariánské Lázně 63:55 + 14:02
4. Kubínová Jana SKV6751 TJ Slovan Karlovy Vary 66:43 + 16:50
5. Hanáková Marta KRL7151 Kometa Kralovice 71:51 + 21:58
6. Hlavatá Pavla DKP7050 Oddíl OB Kotlářka 74:00 + 24:07
7. Marešová Marcela NEK7450 Nejdek Orienteering 80:35 + 30:42
8. Millionová Hedvika MAS7351 OOB Aš 80:57 + 31:04
9. Pýchová Petronela XXX999 XXX Příchozí 170:09 + 120:16
Čepičková Jana LPM7353 OK Lokomotiva Plzeň DISK
MS Petainer Team XXX Příchozí 187:52 + 137:59
D55
3.94 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Žandová Marie SKV6551 TJ Slovan Karlovy Vary 54:25
2. Sklenářová Jana MLA6258 MLOK Mariánské Lázně 57:16 + 2:51
3. Šplinarová Jana SKV6451 TJ Slovan Karlovy Vary 59:42 + 5:17
D65
2.50 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubátová Lenka SKV5551 TJ Slovan Karlovy Vary 34:03
2. Opavová Stanislava MLA5451 MLOK Mariánské Lázně 39:00 + 4:57
3. Mágrová Ivana LCV5550 TJ Lokomotiva Chomutov 41:11 + 7:08
4. Dlouhá Lenka MAS5150 OOB Aš 41:40 + 7:37
5. Savičová Irena SKV5352 TJ Slovan Karlovy Vary 51:09 + 17:06
6. Horáková Magdalena NEK4950 Nejdek Orienteering 60:02 + 25:59
H10
1.82 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Brabec Zdeněk MAS1001 OOB Aš 17:21
2. Štěrba Lukáš SKV1001 TJ Slovan Karlovy Vary 19:03 + 1:42
3. Houba Vojtěch KRL1002 Kometa Kralovice 19:45 + 2:24
4. Placek Nikolas MLA1200 MLOK Mariánské Lázně 22:17 + 4:56
5. Beneš Jan MLA1000 MLOK Mariánské Lázně 26:04 + 8:43
6. Ritter Jakub ONO1000 SKOB Ostrov 28:54 + 11:33
H12
2.50 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Turek Jakub SKV0801 TJ Slovan Karlovy Vary 21:59
2. Anděl Robin VPM0901 KOS Slavia Plzeň 22:54 + 0:55
3. Vodrážka Štěpán VPM0802 KOS Slavia Plzeň 27:17 + 5:18
4. Kváč Miroslav MLA0800 MLOK Mariánské Lázně 37:00 + 15:01
5. Gregor Richard BSO0900 KOB Baník Sokolov 44:52 + 22:53
6. Placek Tomas MLA0902 MLOK Mariánské Lázně 47:54 + 25:55
7. Havel Štěpán LPM0902 OK Lokomotiva Plzeň 53:42 + 31:43
8. Herman Ondřej MLA0801 MLOK Mariánské Lázně 54:11 + 32:12
9. Láska Vít VPM0804 KOS Slavia Plzeň 55:38 + 33:39
10. Mála Matyáš MAS0800 OOB Aš 56:52 + 34:53
H14
3.52 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Meduna Filip ONO0603 SKOB Ostrov 28:22
2. Brabec Matěj MAS0701 OOB Aš 30:32 + 2:10
3. Donda Jakub ONO0700 SKOB Ostrov 35:10 + 6:48
4. Janoch Mikuláš MLA0700 MLOK Mariánské Lázně 42:57 + 14:35
5. Ječmen Matyáš ONO0600 SKOB Ostrov 43:55 + 15:33
6. Havlíček Viktor BSO0602 KOB Baník Sokolov 45:18 + 16:56
7. Petruš Ondřej MLA0701 MLOK Mariánské Lázně 48:31 + 20:09
8. Beneš Josef MLA0702 MLOK Mariánské Lázně 57:34 + 29:12
9. Kule Oliver ONO0701 SKOB Ostrov 110:23 + 82:01
Stehlík Jakub LPM0700 OK Lokomotiva Plzeň DISK
H16
5.37 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Grohmann Jan VPM0403 KOS Slavia Plzeň 48:21
2. Janoch Samuel MLA0502 MLOK Mariánské Lázně 55:07 + 6:46
3. Pivec Jan MLA0503 MLOK Mariánské Lázně 69:19 + 20:58
4. Kropáč Filip KRL0503 Kometa Kralovice 77:36 + 29:15
H18
7.75 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mayer Šimon VPM0209 KOS Slavia Plzeň 73:04
2. Weissar Samuel LPM0300 OK Lokomotiva Plzeň 86:06 + 13:02
3. Havlíček Albert BSO0304 KOB Baník Sokolov 86:08 + 13:04
4. Kováč František MLA0201 MLOK Mariánské Lázně 90:07 + 17:03
5. Vendlberger Tomáš OOB Aš 117:11 + 44:07
Oncirk Jan ONO0301 SKOB Ostrov DISK
H21
9.89 km, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5464
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Vištejn Jiří LPM9304 OK Lokomotiva Plzeň 71:16 5788
2. Bartoš Vojtěch MLA9802 MLOK Mariánské Lázně 77:05 + 5:49 5368
3. Ritter Aleš ONO7401 SKOB Ostrov 78:55 + 7:39 5236
4. Stehlík Petr LPM7903 OK Lokomotiva Plzeň 90:40 + 19:24 4389
5. Pova Ondřej KRL9304 Kometa Kralovice 91:23 + 20:07 4337
6. Hájek Jiří ONO6400 SKOB Ostrov 110:38 + 39:22 2948
7. Šulc Marek MAS9302 OOB Aš 111:34 + 40:18 2881
8. Ječmen Vladimír ONO7900 SKOB Ostrov 120:57 + 49:41 2204
9. Žákovec Jan KRL9505 Kometa Kralovice 127:53 + 56:37 1704
10. Fišer Pavel TJ Lokomotiva Beroun 129:31 + 58:15
11. Pekárek Pavel Post SV Dresden 143:50 + 72:34
12. Frank Jiří MAS9600 OOB Aš 155:48 + 84:32 0
Zieba Jakub NEK9800 Nejdek Orienteering DISK 0
H35
7.75 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Turek Jan SKV7302 TJ Slovan Karlovy Vary 75:21
2. Bohuslav Václav LPM7206 OK Lokomotiva Plzeň 78:31 + 3:10
3. Šitra Vladimír LPM7904 OK Lokomotiva Plzeň 82:53 + 7:32
4. Vlašímský Robert SKV7201 TJ Slovan Karlovy Vary 86:17 + 10:56
5. Křížek Filip MAS7800 OOB Aš 88:04 + 12:43
6. Dvořák Pavel LPM7805 OK Lokomotiva Plzeň 102:00 + 26:39
7. Beránek Jan VPM7202 KOS Slavia Plzeň 105:04 + 29:43
8. Placek Petr MLA8000 MLOK Mariánské Lázně 108:08 + 32:47
9. Kolář Tomáš SLA7103 SKOB Slaný 111:07 + 35:46
10. Klíma Kamil 0040001 SK Olympia Praha SPS 116:16 + 40:55
11. Pjenčák Roman MAS7501 OOB Aš 167:03 + 91:42
Houba Petr KRL7801 Kometa Kralovice DISK
Anděl Robert VPM8001 KOS Slavia Plzeň DISK
H45
5.96 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Leibiger Jens 18D5900 Post SV Dresden 50:59
2. Urbánek Lumír ONO6701 SKOB Ostrov 57:20 + 6:21
3. Čepička Ladislav LPM6701 OK Lokomotiva Plzeň 60:45 + 9:46
4. Weissar Petr LPM7020 OK Lokomotiva Plzeň 68:21 + 17:22
5. Käss Pavel BSO7000 KOB Baník Sokolov 68:58 + 17:59
6. Kamaryt Miloš MLA6404 MLOK Mariánské Lázně 69:09 + 18:10
7. Černý Libor MLA6901 MLOK Mariánské Lázně 69:54 + 18:55
8. Fišar Miroslav KRL7201 Kometa Kralovice 70:18 + 19:19
9. Mayer Tomáš KSH6900 OB Kašperské Hory 70:27 + 19:28
10. Kropáč Jiří KRL6702 Kometa Kralovice 70:52 + 19:53
11. Petruš Marek MLA7500 MLOK Mariánské Lázně 75:54 + 24:55
12. Šoupa Karel LPM6900 OK Lokomotiva Plzeň 80:46 + 29:47
13. Dítko Jan SKV7301 TJ Slovan Karlovy Vary 85:28 + 34:29
14. Nádeníček Josef NEK7000 Nejdek Orienteering 87:20 + 36:21
15. Bína Pavel MLA6708 MLOK Mariánské Lázně 96:08 + 45:09
16. Nejedlý Ladislav ONO7501 SKOB Ostrov 101:23 + 50:24
17. Kule Martin SKOB Ostrov 112:27 + 61:28
18. Černý Marcel MAS7201 OOB Aš 127:47 + 76:48
Štecher Martin XXX998 XXX Příchozí DISK
H55
4.38 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kirsch Stefan 52D5901 TV Coburg-Neuses 52:39
2. Pech Jiří LPM5402 OK Lokomotiva Plzeň 63:11 + 10:32
3. Štěrba Jiří SKV6401 TJ Slovan Karlovy Vary 73:24 + 20:45
4. Čech Petr DCH6002 Radioelektronika Cheb 80:26 + 27:47
5. Chotětický Jan MAS5400 OOB Aš 112:06 + 59:27
H65
3.94 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hájek Jan MAS5401 OOB Aš 57:25
2. Valeška Rudolf LCV4700 TJ Lokomotiva Chomutov 62:02 + 4:37
3. Kubát Jaroslav SKV5203 TJ Slovan Karlovy Vary 66:36 + 9:11
4. Nykles Vladimír VPM4702 KOS Slavia Plzeň 67:15 + 9:50
5. Nosál Stanislav LBE4600 TJ Lokomotiva Beroun 82:26 + 25:01
6. Mágr Zdeněk LCV5000 TJ Lokomotiva Chomutov 86:44 + 29:19
7. Blažek Jiří VPM5009 KOS Slavia Plzeň 99:39 + 42:14
H75
2.50 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fišák Jan MLA4401 MLOK Mariánské Lázně 31:36
2. Sklenář Jan MLA4201 MLOK Mariánské Lázně 37:33 + 5:57
HD10F
1.79 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ševčík Vít ONO1100 SKOB Ostrov 37:18
2. Hynková Anna ONO1250 SKOB Ostrov 41:16 + 3:58
3. Stingl Vojtěch BSO1201 KOB Baník Sokolov 49:31 + 12:13
4. Gregor Ondřej BSO1200 KOB Baník Sokolov 55:27 + 18:09
5. Vlašímská Anna SKV1251 TJ Slovan Karlovy Vary 55:49 + 18:31
6. Čepička Antonín LPM1102 OK Lokomotiva Plzeň 67:33 + 30:15
Kváč Martin MLA1102 MLOK Mariánské Lázně DISK
T3
3.09 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ševčík Adam ONO0300 SKOB Ostrov 35:25
2. Savičová Gabriela SKV7952 TJ Slovan Karlovy Vary 36:26 + 1:01
3. Grohmann Jan VPM7300 KOS Slavia Plzeň 41:21 + 5:56
4. Bartoš Luděk MLA6701 MLOK Mariánské Lázně 41:23 + 5:58
5. Houbová Hana KRL8251 Kometa Kralovice 44:03 + 8:38
6. Ševčík Jiří SKOB Ostro 44:56 + 9:31
7. Pešková Tereza XXX XXX Příchozí 54:07 + 18:42
8. Váchová Ilona 0010001 Ski klub Karlovy Vary, z.s. 58:37 + 23:12
9. Zieba Jaroslav NEK6500 Nejdek Orienteering 61:47 + 26:22
10. Medunová Barbora ONO9999 SKOB Ostrov 70:40 + 35:15
Šoupa Martin LPM0500 OK Lokomotiva Plzeň DISK
Ferenz Post SV Dresden DISK
TF
1.79 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hejnicová Karolína BSO1351 KOB Baník Sokolov 44:04
2. Rambousková Daniela SK Olympia Praha SPS 50:42 + 6:38
Pivcová Lucie MLA1650 MLOK Mariánské Lázně DISK
Rambousek Marek BSO1400 KOB Baník Sokolov DISK