Výsledky závodu: Zimní hradubická liga - krátká trať

Datum:
08.03.2020
Místo konání:
Pardubice, ZŠ Studánka
Pořadatel:
LPU - OK Lokomotiva Pardubice
Mapa:
Studánka (1:7500, mapový klíč ISOM2000, e=2,5m, stav 2019) a Slovany (měřítko 1:4000, mapový klíč ISSOM2007, e=2m, stav zima 2017)
Ředitel závodu:
Fukátko Jan - R3
Hlavní rozhodčí:
Fukátko Jan - R3
Stavitel tratí:
Fukátko Jan - R3
Kategorie:
D     DE     DK     H     HE     HK     P    
D
4.13 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Haasová Klára LPU0655 OK Lokomotiva Pardubice 30:56
2. Chudomelová Monika LPU9153 OK Lokomotiva Pardubice 31:10 + 0:14
3. Petrová Daniela LPU8454 OK Lokomotiva Pardubice 32:23 + 1:27
4. Cejpková Karolína SRK0552 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 32:41 + 1:45
5. Švíglerová Pavla LPU7658 OK Lokomotiva Pardubice 33:34 + 2:38
6. Odvodyová Šárka LPU8352 OK Lokomotiva Pardubice 33:41 + 2:45
7. Držková Berenika LPU0151 OK Lokomotiva Pardubice 34:07 + 3:11
8. Pipková Karolína LPU0756 OK Lokomotiva Pardubice 34:28 + 3:32
9. Švíglerová Kateřina LPU0752 OK Lokomotiva Pardubice 34:57 + 4:01
10. Morávková Zuzana SRK0551 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 34:59 + 4:03
11. Pipková Táňa LPU7156 OK Lokomotiva Pardubice 36:48 + 5:52
12. Držková Markéta LPU7670 OK Lokomotiva Pardubice 37:17 + 6:21
13. Baštová Martina LPU8453 OK Lokomotiva Pardubice 38:28 + 7:32
14. Zitková Radka LPU7958 OK Lokomotiva Pardubice 38:31 + 7:35
15. Klapalová Jana VAM6451 OB Vamberk 39:20 + 8:24
16. Šišmová Hana TYN6850 OOB SK Týniště nad Orlicí 40:04 + 9:08
17. Horáková Veronika PHK0353 OK 99 Hradec Králové 40:26 + 9:30
18. Klimplová Zuzana LPU8151 OK Lokomotiva Pardubice 40:43 + 9:47
19. Kellerová Alice CHT0852 OOB SK Chrast 41:13 + 10:17
20. Nožičková Lea LPU0753 OK Lokomotiva Pardubice 41:40 + 10:44
21. Šádková Lucie PHK9654 OK 99 Hradec Králové 42:02 + 11:06
22. Slavíková Tereza CHT0656 OOB SK Chrast 42:04 + 11:08
23. Kmentová Lenka ZAM8552 OB TJ Sokol Žamberk 42:13 + 11:17
23. Filipová Tereza SRK0050 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 42:13 + 11:17
25. Baštová Alena LPU5752 OK Lokomotiva Pardubice 42:17 + 11:21
26. Víchová Ladislava LPU5851 OK Lokomotiva Pardubice 42:21 + 11:25
27. Janáčková Kateřina LPU7664 OK Lokomotiva Pardubice 42:23 + 11:27
28. Thýnová Ivana SHK6651 OK Slavia Hradec Králové 43:05 + 12:09
29. Tučková Anna LPU0455 OK Lokomotiva Pardubice 43:21 + 12:25
30. Vörösová Markéta LPU7868 OK Lokomotiva Pardubice 44:18 + 13:22
31. Janáčková Michaela LPU0759 OK Lokomotiva Pardubice 45:52 + 14:56
32. Kuhnová Alžběta LPU0652 OK Lokomotiva Pardubice 46:13 + 15:17
33. Kokrdová Věra PHK6450 OK 99 Hradec Králové 46:23 + 15:27
34. Venclová Veronika ZAM8251 OB TJ Sokol Žamberk 46:37 + 15:41
35. Nedomová Iva PDY7851 Běhej Poděbrady 47:11 + 16:15
36. Charouzová Eliška CHT0851 OOB SK Chrast 47:25 + 16:29
37. Příkazská Zuzana PHK0654 OK 99 Hradec Králové 48:46 + 17:50
38. Výchová Veronika SRK0557 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 49:55 + 18:59
39. Kašparová Eva TYN7452 OOB SK Týniště nad Orlicí 50:17 + 19:21
40. Kroupová Kateřina LPU8154 OK Lokomotiva Pardubice 50:36 + 19:40
41. Janáčková Tereza LPU0558 OK Lokomotiva Pardubice 51:55 + 20:59
42. Maršounová Jana SHK0454 OK Slavia Hradec Králové 52:16 + 21:20
43. Kay Nathalie LPU0559 OK Lokomotiva Pardubice 52:25 + 21:29
44. Gojná Zuzana LPU7962 OK Lokomotiva Pardubice 52:30 + 21:34
45. Zoulíková Vendula CHT0753 OOB SK Chrast 53:15 + 22:19
46. Veverková Yveta VAM6452 OB Vamberk 53:22 + 22:26
47. Příkazská Petra PHK7651 OK 99 Hradec Králové 55:17 + 24:21
48. Jelínková Zuzana PHK7452 OK 99 Hradec Králové 56:06 + 25:10
49. Sedláčková Petra KOR7451 OB DDM Kostelec nad Orlicí 58:18 + 27:22
50. Beránková Šárka ZBM7356 SK Žabovřesky Brno 58:27 + 27:31
51. Schnaubertová Petra 40004 jElita 61:11 + 30:15
52. Filipová Dagmar SHK5651 OK Slavia Hradec Králové 62:27 + 31:31
53. Jelínková Hana CTB8152 SK OB Chotěboř 62:46 + 31:50
54. Lockerová Milena SRK7251 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 65:25 + 34:29
55. Smisitelová Markéta KOR7452 OB DDM Kostelec nad Orlicí 74:58 + 44:02
56. Jelínková Michaela CTB0851 SK OB Chotěboř 88:03 + 57:07
57. Ondřichová Lucie JIL7052 OK Jilemnice 99:14 + 68:18
58. Maclová Kristýna LPU9155 OK Lokomotiva Pardubice 118:32 + 87:36
Hanušová Jitka LTU6352 OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK
Choutková Lenka SOB6350 SOBSA DISK
Kysilková Rebeka 1428642085 OOB SK Chrast DISK
Rybínová Iva KOR7551 OB DDM Kostelec nad Orlicí DISK
DE
5.92 km, 28 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zvěřinová Martina LPU8357 OK Lokomotiva Pardubice 39:18
2. Thýnová Nikola SHK0051 OK Slavia Hradec Králové 39:39 + 0:21
3. Fenclová Marta LPU7667 OK Lokomotiva Pardubice 41:51 + 2:33
4. Lučanová Marta LPU7957 OK Lokomotiva Pardubice 41:52 + 2:34
5. Žaloudková Klára LPU9461 OK Lokomotiva Pardubice 42:18 + 3:00
6. Šklíbová Veronika SRK0153 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 50:53 + 11:35
7. Švecová Iva CHT7151 OOB SK Chrast 51:30 + 12:12
8. Bártová Adéla LPU0353 OK Lokomotiva Pardubice 52:02 + 12:44
9. Kovářová Jana LPU0251 OK Lokomotiva Pardubice 52:04 + 12:46
10. Brožková Lucie KUO0151 KOB Ústí nad Orlicí 52:06 + 12:48
11. Suchá Eva SHK7851 OK Slavia Hradec Králové 52:25 + 13:07
12. Filipová Ivana SRK7373 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 52:35 + 13:17
13. Hájková Ludmila CET7554 TJ Loko Česká Třebová 53:02 + 13:44
14. Šklíbová Jana SRK7651 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 53:31 + 14:13
15. Horáková Jindra LPU6854 OK Lokomotiva Pardubice 54:29 + 15:11
16. Melicharová Zdeňka PHK7551 OK 99 Hradec Králové 55:28 + 16:10
17. Brožková Tereza LPU0457 OK Lokomotiva Pardubice 56:08 + 16:50
18. Metelková Taťána PHK7250 OK 99 Hradec Králové 60:07 + 20:49
19. Brožková Květa KUO7451 KOB Ústí nad Orlicí 71:00 + 31:42
Procházková Štěpánka LPU9460 OK Lokomotiva Pardubice DISK
DK
2.93 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Netuková Anežka SHK0750 OK Slavia Hradec Králové 23:11
2. Kopecká Šárka Matesová DLP8350 OOB TJ Dukla Praha 29:21 + 6:10
3. Jelínková Eva PHK0953 OK 99 Hradec Králové 31:07 + 7:56
4. Fenclová Hana LPU1054 OK Lokomotiva Pardubice 31:23 + 8:12
5. Zitková Andrea LPU0751 OK Lokomotiva Pardubice 31:53 + 8:42
6. Netuková Hana SHK7052 OK Slavia Hradec Králové 33:15 + 10:04
7. Nožičková Ema LPU0953 OK Lokomotiva Pardubice 34:59 + 11:48
8. Solařová Linda SHK0758 OK Slavia Hradec Králové 37:08 + 13:57
9. Málková Michaela PHK0853 OK 99 Hradec Králové 39:08 + 15:57
10. Křížová Zdenka PZR5051 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 42:25 + 19:14
11. Macková Gita LPU0961 OK Lokomotiva Pardubice 43:06 + 19:55
12. Dobiášová Johana SHK0856 OK Slavia Hradec Králové 43:58 + 20:47
13. Hlavsová Tereza SHK0857 OK Slavia Hradec Králové 45:55 + 22:44
14. Matoušková Markéta PHK0855 OK 99 Hradec Králové 47:40 + 24:29
15. Filipová Lucie SRK0351 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 51:19 + 28:08
16. Zitková Veronika LPU1051 OK Lokomotiva Pardubice 51:27 + 28:16
17. Šlesingerová Sára KUO0551 KOB Ústí nad Orlicí 52:53 + 29:42
18. Horáková Eliška PHK1152 OK 99 Hradec Králové 55:43 + 32:32
19. Malá Marie LPU4753 OK Lokomotiva Pardubice 58:36 + 35:25
20. Šlesingerová Jitka KUO7851 KOB Ústí nad Orlicí 67:09 + 43:58
21. Bohdanecká Antonie SHK0960 OK Slavia Hradec Králové 72:50 + 49:39
22. Gojná Karolína LPU1059 OK Lokomotiva Pardubice 100:54 + 77:43
H
5.13 km, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jirásek Aleš LPU7601 OK Lokomotiva Pardubice 32:21
2. Hladký Viktor VAM8201 OB Vamberk 34:13 + 1:52
3. Matoušek Josef PHK7900 OK 99 Hradec Králové 36:57 + 4:36
4. Zitka Adam LPU8402 OK Lokomotiva Pardubice 37:04 + 4:43
5. Netuka Jan SHK7001 OK Slavia Hradec Králové 37:19 + 4:58
6. Flos Tomáš LPU0633 OK Lokomotiva Pardubice 37:48 + 5:27
7. Podolský Petr SHK0507 OK Slavia Hradec Králové 37:54 + 5:33
8. Czagan Jan LPU7106 OK Lokomotiva Pardubice 38:08 + 5:47
9. Šípek Ondřej LPU0505 OK Lokomotiva Pardubice 38:12 + 5:51
10. Filičko Marek LPU7102 OK Lokomotiva Pardubice 38:27 + 6:06
11. Kuhn Vojtěch LPU0404 OK Lokomotiva Pardubice 38:50 + 6:29
11. Vališ Vojtěch LPU0512 OK Lokomotiva Pardubice 38:50 + 6:29
13. Keller Filip CHT0503 OOB SK Chrast 39:22 + 7:01
14. Odvody Zdeněk LPU8206 OK Lokomotiva Pardubice 39:52 + 7:31
15. Jakeš Josef TYN6501 OOB SK Týniště nad Orlicí 40:32 + 8:11
16. Erbert Ladislav 60001 TJ Harant Pecka 42:21 + 10:00
17. Locker Martin SRK7001 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 42:24 + 10:03
18. Nožička Miroslav LPU5405 OK Lokomotiva Pardubice 42:25 + 10:04
19. Hájek Dominik CET0601 TJ Loko Česká Třebová 42:47 + 10:26
20. Fajfr Marek ZAM0602 OB TJ Sokol Žamberk 42:55 + 10:34
21. Cinkan Zdeněk LPU6201 OK Lokomotiva Pardubice 43:11 + 10:50
22. Kunt Stanislav ZAM7401 OB TJ Sokol Žamberk 43:57 + 11:36
23. Kašpar Václav TYN7001 OOB SK Týniště nad Orlicí 44:13 + 11:52
24. Příkazský Jakub PHK8000 OK 99 Hradec Králové 44:17 + 11:56
25. Málek David PHK0504 OK 99 Hradec Králové 44:53 + 12:32
26. Macek Pavel LPU7517 OK Lokomotiva Pardubice 44:57 + 12:36
27. Hanousek Martin CTB7910 SK OB Chotěboř 45:48 + 13:27
28. Macháček Lubomír LPU7515 OK Lokomotiva Pardubice 45:57 + 13:36
29. Souček Pavel PHK5503 OK 99 Hradec Králové 46:01 + 13:40
30. Műller Kamil TYN7500 OOB SK Týniště nad Orlicí 46:13 + 13:52
31. Kroupa Jan LPU8103 OK Lokomotiva Pardubice 46:52 + 14:31
32. Šišma Pavel TYN6901 OOB SK Týniště nad Orlicí 46:54 + 14:33
33. Horák Filip PHK0701 OK 99 Hradec Králové 46:56 + 14:35
34. Farář Václav LPU5201 OK Lokomotiva Pardubice 47:00 + 14:39
34. Vach Vladimír KOR6900 OB DDM Kostelec nad Orlicí 47:00 + 14:39
36. Kološ Oldřich LPU6003 OK Lokomotiva Pardubice 47:56 + 15:35
37. Zákravský Zdeněk SNA5702 TJ START Náchod 48:24 + 16:03
38. Melichar Igor PHK6504 OK 99 Hradec Králové 48:42 + 16:21
39. Kurka Jaroslav SHK0501 OK Slavia Hradec Králové 49:03 + 16:42
40. Novotný Miroslav LPU5905 OK Lokomotiva Pardubice 50:00 + 17:39
41. Novotný Petr 50001 DUKLA Blansko 50:08 + 17:47
42. Hanuš Pavel LTU6501 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 50:13 + 17:52
43. Souček Karel SHK6601 OK Slavia Hradec Králové 52:08 + 19:47
44. Jelínek Jaromír CTB0603 SK OB Chotěboř 52:25 + 20:04
45. Maršoun Petr SHK7303 OK Slavia Hradec Králové 52:59 + 20:38
46. Jahoda Jiří 40002 jElita 53:14 + 20:53
47. Sommer Jaroslav 40001 jElita 53:24 + 21:03
48. Beránek Miroslav ZBM7705 SK Žabovřesky Brno 55:13 + 22:52
49. Čičovský Daniel 30002 OK Lejšovka 55:35 + 23:14
50. Krejčí Milan KOR7400 OB DDM Kostelec nad Orlicí 56:10 + 23:49
51. Hnyk Petr SNA5701 TJ START Náchod 56:14 + 23:53
52. Vališ Jan LPU7104 OK Lokomotiva Pardubice 56:26 + 24:05
53. Novák Marek SHK0505 OK Slavia Hradec Králové 58:05 + 25:44
54. Jadviščok Ladislav UOL7700 SOB Olomouc 60:46 + 28:25
55. Hladký Matěj KOR0700 OB DDM Kostelec nad Orlicí 65:04 + 32:43
56. Sedláček David SRK0508 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 65:11 + 32:50
57. Markoš Martin 40005 jElita 73:44 + 41:23
58. Hlavatý Jan LPU0713 OK Lokomotiva Pardubice 78:08 + 45:47
59. Kokrda Vojtěch PHK0402 OK 99 Hradec Králové 88:52 + 56:31
60. Čičovský Jiří 30001 OK Lejšovka 108:26 + 76:05
Kokrda Adam PHK0503 OK 99 Hradec Králové DISK
Krejčí Martin KOR0600 OB DDM Kostelec nad Orlicí DISK
HE
6.90 km, 28 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Procházka David LPU9113 OK Lokomotiva Pardubice 35:10
2. Roudný Martin LPU0002 OK Lokomotiva Pardubice 36:18 + 1:08
3. Kos Tomáš LPU9303 OK Lokomotiva Pardubice 37:30 + 2:20
4. Zvěřina Petr LPU8208 OK Lokomotiva Pardubice 38:12 + 3:02
5. Netuka Vojtěch SHK9701 OK Slavia Hradec Králové 38:33 + 3:23
6. Losman Petr PHK7901 OK 99 Hradec Králové 38:38 + 3:28
7. Haas Filip LPU0401 OK Lokomotiva Pardubice 39:34 + 4:24
8. Šabatka Petr LPU8106 OK Lokomotiva Pardubice 42:01 + 6:51
9. Fátor Jan SHK7907 OK Slavia Hradec Králové 42:54 + 7:44
10. Držka Štěpán LPU7604 OK Lokomotiva Pardubice 43:53 + 8:43
11. Šklíba Jan SRK7501 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 44:01 + 8:51
12. Mrskoč Marek LPU0205 OK Lokomotiva Pardubice 44:30 + 9:20
13. Krejsa Martin CHT9001 OOB SK Chrast 45:31 + 10:21
14. Deml Tomáš LPU9502 OK Lokomotiva Pardubice 46:35 + 11:25
15. Šišma Vojtěch LPU0204 OK Lokomotiva Pardubice 46:59 + 11:49
16. Locker Tomáš SRK9802 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 47:35 + 12:25
17. Mašata Roman PHK7107 OK 99 Hradec Králové 48:10 + 13:00
18. Váňa Vojtěch LPU0312 OK Lokomotiva Pardubice 50:51 + 15:41
19. Andrš Petr ZAM8401 OB TJ Sokol Žamberk 51:10 + 16:00
20. Kovář Lukáš CET0102 TJ Loko Česká Třebová 51:12 + 16:02
21. Václavek Jan LPU7816 OK Lokomotiva Pardubice 51:27 + 16:17
22. Locker Daniel SRK0200 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 52:29 + 17:19
23. Žák Jan LPU9802 OK Lokomotiva Pardubice 52:56 + 17:46
24. Brožek Tomáš KUO6902 KOB Ústí nad Orlicí 53:10 + 18:00
25. Vališ Jan LPU0210 OK Lokomotiva Pardubice 53:19 + 18:09
26. Kuhn Jiří LPU7718 OK Lokomotiva Pardubice 53:33 + 18:23
27. Novák Jan 55:27 + 20:17
28. Hausvater Karel SHK5801 OK Slavia Hradec Králové 58:30 + 23:20
29. Choutka Jaroslav SOB6301 SOBSA 59:00 + 23:50
30. Macl Jan LPU9102 OK Lokomotiva Pardubice 62:37 + 27:27
31. Zapletal Michal KUO7601 KOB Ústí nad Orlicí 63:23 + 28:13
32. Jelínek Jaromír CTB7702 SK OB Chotěboř 69:24 + 34:14
Belej Jiří LPU7421 OK Lokomotiva Pardubice DISK
Klíž Michal DLP7500 OOB TJ Dukla Praha DISK
HK
3.49 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Metelka Tomáš PHK0801 OK 99 Hradec Králové 25:31
2. Jelínek František PHK0900 OK 99 Hradec Králové 29:08 + 3:37
3. Kurka Antonín SHK0700 OK Slavia Hradec Králové 31:01 + 5:30
4. Vondrouš Jaroslav PHK5201 OK 99 Hradec Králové 31:57 + 6:26
5. Kroupa Matyáš LPU0902 OK Lokomotiva Pardubice 32:55 + 7:24
6. Kříž Pavel PZR4800 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 34:32 + 9:01
7. Třasák Milan LPU5206 OK Lokomotiva Pardubice 35:22 + 9:51
8. Pilgr Bohuslav CET5101 TJ Loko Česká Třebová 36:57 + 11:26
9. Lulay Miloš LPU5502 OK Lokomotiva Pardubice 36:58 + 11:27
10. Klimpl Petr LPU5401 OK Lokomotiva Pardubice 38:05 + 12:34
11. Vícha Vladimír LPU5801 OK Lokomotiva Pardubice 38:28 + 12:57
12. Držka Filip LPU0901 OK Lokomotiva Pardubice 39:45 + 14:14
13. Hladký Radovan KOR0900 OB DDM Kostelec nad Orlicí 40:22 + 14:51
14. Rémiš Štěpán SHK0802 OK Slavia Hradec Králové 41:08 + 15:37
15. Rémiš Šimon SHK0801 OK Slavia Hradec Králové 41:33 + 16:02
16. Jadviščok Ladislav UOL5101 SOB Olomouc 41:46 + 16:15
17. Goláň František LPU0803 OK Lokomotiva Pardubice 43:35 + 18:04
18. Neuman Daniel SRK9905 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 43:58 + 18:27
19. Kadaně Matěj LPU1001 OK Lokomotiva Pardubice 47:06 + 21:35
20. Šípek Daniel LPU0806 OK Lokomotiva Pardubice 49:01 + 23:30
21. Beneda Vojtěch SHK0703 OK Slavia Hradec Králové 50:07 + 24:36
22. Goláň Antonín LPU0804 OK Lokomotiva Pardubice 55:13 + 29:42
23. Málek Josef LPU3901 OK Lokomotiva Pardubice 64:37 + 39:06
24. Zapletal Tomáš KUO0701 KOB Ústí nad Orlicí 67:55 + 42:24
25. Chrz Martin JIL7002 OK Jilemnice 79:52 + 54:21
26. Nedoma Edgar PDY0703 Běhej Poděbrady 99:39 + 74:08
P
2.71 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Marie Langová 25:57
2. Vychopeň Tomáš BRU6800 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 26:43 + 0:46
3. Křížová Magdalena LPU1257 OK Lokomotiva Pardubice 26:59 + 1:02
4. Beneda Jan 10001 SHK 27:10 + 1:13
5. Kakos Martin LPU1304 OK Lokomotiva Pardubice 28:31 + 2:34
6. Michalíková Sára DOB0850 KOB Dobruška 29:37 + 3:40
7. Štěpánová Dita DOB7956 KOB Dobruška 29:42 + 3:45
8. Dvořáková Aneta 29843565 OK Lokomotiva Pardubice 31:14 + 5:17
9. Zástava Marek SHK0908 OK Slavia Hradec Králové 31:59 + 6:02
10. Macháčková Eliška LPU1153 OK Lokomotiva Pardubice 32:37 + 6:40
11. Kříž Martin PZR7801 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 32:41 + 6:44
12. Hájek Aleš CET1501 TJ Loko Česká Třebová 32:58 + 7:01
13. Fukátková Ludmila LPU1053 OK Lokomotiva Pardubice 33:15 + 7:18
14. Matesová Magdaléna Rozárie DLP1250 OOB TJ Dukla Praha 33:44 + 7:47
15. Kellerová Lenka CHT8054 OOB SK Chrast 35:29 + 9:32
16. Zvěřina Radim LPU1501 OK Lokomotiva Pardubice 35:34 + 9:37
17. Zvěřinová Nina LPU1253 OK Lokomotiva Pardubice 35:38 + 9:41
18. Stryková Johana LPU1151 OK Lokomotiva Pardubice 36:41 + 10:44
19. Jirásková Julie LPU1352 OK Lokomotiva Pardubice 37:52 + 11:55
20. Mayer Antonín SHK1206 OK Slavia Hradec Králové 38:06 + 12:09
21. Macek Dan LPU1104 OK Lokomotiva Pardubice 38:22 + 12:25
22. Jahodová Berková Andrejka 40003 jElita 41:21 + 15:24
23. Beránková Julie ZBM0956 SK Žabovřesky Brno 42:31 + 16:34
24. Bohdanecký František SHK1104 OK Slavia Hradec Králové 43:15 + 17:18
25. Jirásková Jasmína LPU1652 OK Lokomotiva Pardubice 51:20 + 25:23
26. Zitková Markéta LPU1251 OK Lokomotiva Pardubice 54:15 + 28:18
27. Kay Leila LPU1155 OK Lokomotiva Pardubice 54:16 + 28:19
28. Odvodyová Nikola LPU1252 OK Lokomotiva Pardubice 54:18 + 28:21
29. Stryková Zuzana LPU1351 OK Lokomotiva Pardubice 56:34 + 30:37
30. Šedová Hana LPU1653 OK Lokomotiva Pardubice 57:04 + 31:07
31. Šedová Soňa LPU1360 OK Lokomotiva Pardubice 57:07 + 31:10
32. Kysilko Antonín 1428272546 OOB SK Chrast 58:35 + 32:38
33. Fenclová Zuzana LPU1454 OK Lokomotiva Pardubice 62:51 + 36:54
34. Krejsová Markéta CHT1351 OOB SK Chrast 70:54 + 44:57
Málková Dominika PHK1350 OK 99 Hradec Králové DISK
Šlesingerová Nela KUO0951 KOB Ústí nad Orlicí DISK
Peška Ondřej LPU1006 OK Lokomotiva Pardubice DISK