Výsledky závodu: Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E1

Datum:
21.08.2020
Místo konání:
Malá Skála
Pořadatel:
TUR - OOB TJ Turnov
Mapa:
Pantheon
Ředitel závodu:
Heřmánková Pavla
Hlavní rozhodčí:
Kořínek Jindřich - R2
Stavitel tratí:
Zabořil Vojtěch - R3
Protokol:
Závod proběhl bez problémů, protestů a pěkného počasí. Jeden vyvrknutý kotník byl doporučen ke kontrole to turnovské nemocnice na chirurgii.
Kategorie:
D10L     D10     D12     D14     D16     D18     D20     D21E     D21A     D21B     D21C     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     H10L     H10     H12     H14     H16     H18     H20     H21E     H21A     H21B     H21C     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     HDR    
D10L
1.84 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kvapilová Klára TUV1199 SOK TJ Turnov 17:26
2. Heřmánková Kateřina TUR1152 OOB TJ Turnov 24:09 + 6:43
3. Voráčková Anežka OSN1260 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 25:24 + 7:58
4. Jirásková Viola VSP1151 USK Praha 25:52 + 8:26
5. Löhning Lisa 71D1150 USV TU Dresden 26:03 + 8:37
6. Jirásková Mia VSP1150 USK Praha 26:44 + 9:18
7. Schwarzová Katarína 17S1150 TJ Slávia Ekonóm UMB Banska Bystrica 28:34 + 11:08
8. Kutková Sára JEN1351 OB Jenišovice 30:08 + 12:42
9. Jakubská Lucie SHK1250 OK Slavia Hradec Králové 33:01 + 15:35
10. Hejcmanová Amálie ROU1251 SKOB Roudnice nad Labem 49:44 + 32:18
11. Tomíčková Ivana TBM1364 KOS TJ Tesla Brno 53:13 + 35:47
12. Šímová Klaudie TBM1452 KOS TJ Tesla Brno 67:07 + 49:41
D10
1.47 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Eliášová Viktorie TBM1052 KOS TJ Tesla Brno 16:28
1. Pechová Marie VLI1050 Slavia Liberec orienteering 16:28
3. Froschová Magdalena LPU1052 OK Lokomotiva Pardubice 20:02 + 3:34
4. Jedličková Lucie SHK1050 OK Slavia Hradec Králové 20:07 + 3:39
5. Macháčková Lucie SHK1155 OK Slavia Hradec Králové 20:49 + 4:21
6. Feřtová Eliška VLI1056 Slavia Liberec orienteering 22:53 + 6:25
7. Dvořáčková Eva OSN1050 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 23:18 + 6:50
8. Jakubcová Karolína SJC1050 Sportcentrum Jičín 23:22 + 6:54
9. Hepnerová Tereza SHK1150 OK Slavia Hradec Králové 23:41 + 7:13
10. Pavlů Marie TJP1051 TJ Sokol Troja 24:11 + 7:43
11. Mrázková Berta SJC1151 Sportcentrum Jičín 24:44 + 8:16
12. Šímová Julie TBM1055 KOS TJ Tesla Brno 28:45 + 12:17
13. Dvorská Veronika CHC1054 K.O.B. Choceň 33:02 + 16:34
14. Čapková Kateřina LTU1050 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 37:09 + 20:41
Vaňátková Thea LTU1150 OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK
MS Sobotková Lada OPI0951 Orientační sporty Písek 34:38 + 18:10
D12
1.46 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čechová Johana TBM0888 KOS TJ Tesla Brno 11:27
2. Malečková Pavlína VSP0855 USK Praha 13:02 + 1:35
3. Nožičková Eva TJN0852 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 13:38 + 2:11
4. Novotná Karolína TUR0853 OOB TJ Turnov 14:06 + 2:39
5. Vorlíčková Lucka 43S0851 Športový klub Sandberg 14:43 + 3:16
6. Kutlvašrová Pavla VRL0951 OOS TJ Spartak Vrchlabí 14:50 + 3:23
7. Hančová Karolína VRL0952 OOS TJ Spartak Vrchlabí 15:07 + 3:40
8. Zabořilová Anna JEN0951 OB Jenišovice 15:35 + 4:08
9. Kunartová Dominika PHK0888 OK 99 Hradec Králové 15:53 + 4:26
10. Čapková Markéta PHK0850 OK 99 Hradec Králové 15:58 + 4:31
11. Flossmannová Lucie VLI0852 Slavia Liberec orienteering 16:30 + 5:03
12. Heřmánková Bára TUR0850 OOB TJ Turnov 16:55 + 5:28
13. Čivrná Eliška VRL0851 OOS TJ Spartak Vrchlabí 17:15 + 5:48
14. Kotecká Marie Anna TBM0989 KOS TJ Tesla Brno 17:36 + 6:09
15. Havrdová Selina SJC0950 Sportcentrum Jičín 17:43 + 6:16
16. Kvapilová Kristýna TUV0999 SOK TJ Turnov 17:50 + 6:23
17. Houžvičková Kateřina TUR0952 OOB TJ Turnov 17:51 + 6:24
18. Ptáčková Julie TBM0980 KOS TJ Tesla Brno 18:27 + 7:00
19. Podoubská Klára TJN0855 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 19:08 + 7:41
20. Jelínková Eva PHK0953 OK 99 Hradec Králové 19:37 + 8:10
21. Pěkná Alžběta ROU0950 SKOB Roudnice nad Labem 19:53 + 8:26
22. Lapáčková Anna SHK0854 OK Slavia Hradec Králové 20:01 + 8:34
23. Švíglerová Anna LPU0952 OK Lokomotiva Pardubice 20:29 + 9:02
24. Pechová Alena VLI0854 Slavia Liberec orienteering 22:01 + 10:34
25. Chudobová Eliška DKL0850 KOB Kladno 22:18 + 10:51
26. Vltavská Eliška SJC0850 Sportcentrum Jičín 23:23 + 11:56
27. Folprecht Mia TBM0858 KOS TJ Tesla Brno 23:34 + 12:07
28. Jirásková Laura VSP0952 USK Praha 23:40 + 12:13
29. Lapáčková Šárka SHK0954 OK Slavia Hradec Králové 25:33 + 14:06
30. Sochorová Kristýna SHK0953 OK Slavia Hradec Králové 26:34 + 15:07
31. Feřtová Anežka VLI0856 Slavia Liberec orienteering 28:17 + 16:50
32. Kubecová Markéta PGP0955 SK Praga 29:02 + 17:35
33. Krátká Linda ROU0851 SKOB Roudnice nad Labem 30:43 + 19:16
34. Schwarzová Martina 17S0950 TJ Slávia Ekonóm UMB Banska Bystrica 32:28 + 21:01
35. Dvořáková Lucie PGP0956 SK Praga 32:39 + 21:12
36. Havlová Veronika KNC0950 Sokol Kostelec n. Č. l. 35:09 + 23:42
37. Dosbabová Veronika TTR0851 OOB Třebíč 35:24 + 23:57
38. Březinová Antonie CHA0851 OK Chrastava 35:32 + 24:05
39. Pavlova Lenka TJN0850 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 45:28 + 34:01
D14
1.56 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lamačová Kateřina TUR0660 OOB TJ Turnov 15:15
2. Gregorová Alice DKP0758 Oddíl OB Kotlářka 15:32 + 0:17
3. Lamačová Barbora BOR0750 OK Jiskra Nový Bor 15:43 + 0:28
4. Havrdová Sheila SJC0750 Sportcentrum Jičín 15:52 + 0:37
5. Dobrovolná Anna TBM0758 KOS TJ Tesla Brno 16:15 + 1:00
6. Lipenská Barbora CHA0753 OK Chrastava 16:24 + 1:09
7. Fuchsová Ema TBM0653 KOS TJ Tesla Brno 16:32 + 1:17
8. Doušková Kateřina TBM0679 KOS TJ Tesla Brno 16:35 + 1:20
9. Ehlová Martina TBM0655 KOS TJ Tesla Brno 16:41 + 1:26
10. Štěpová Kateřina PGP0657 SK Praga 16:43 + 1:28
11. Netuková Anežka SHK0750 OK Slavia Hradec Králové 16:52 + 1:37
12. Kubáňová Tereza TBM0756 KOS TJ Tesla Brno 17:02 + 1:47
13. Neumannová Alžběta PHK0650 OK 99 Hradec Králové 17:47 + 2:32
14. Švíglerová Kateřina LPU0752 OK Lokomotiva Pardubice 18:11 + 2:56
15. Dušková Viktorie TJN0655 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 18:35 + 3:20
16. Vilémová Eliška VLI0655 Slavia Liberec orienteering 19:27 + 4:12
17. Krejčová Hana ROU0653 SKOB Roudnice nad Labem 20:46 + 5:31
18. Houžvičková Daniela TUR0751 OOB TJ Turnov 21:13 + 5:58
19. Havlová Tereza KNC0750 Sokol Kostelec n. Č. l. 21:16 + 6:01
20. Příkazská Zuzana PHK0654 OK 99 Hradec Králové 21:25 + 6:10
21. Novotná Vendula PHK0777 OK 99 Hradec Králové 21:40 + 6:25
22. Podoubská Adéla TJN0658 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 21:45 + 6:30
23. Čečková Karolína SHK0650 OK Slavia Hradec Králové 22:11 + 6:56
24. Háková Eliška TJN0654 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 23:44 + 8:29
25. Dvořáková Veronika PGP0659 SK Praga 28:46 + 13:31
26. Peteráčová Irene 0210001 Malorka 30:14 + 14:59
27. Vláčilová Anna RIC0657 OB Říčany 30:33 + 15:18
28. Kutková Tereza JEN0752 OB Jenišovice 34:10 + 18:55
29. Přílepková Radka VTA0651 SC vebr-sport 34:32 + 19:17
30. Dvořáčková Jana OSN0757 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 41:15 + 26:00
31. Drašarová Magdaléna DKL0752 KOB Kladno 58:08 + 42:53
32. Buková Hana ROU0750 SKOB Roudnice nad Labem 59:24 + 44:09
33. Dosbabová Mariana TTR0651 OOB Třebíč 63:12 + 47:57
Vařeková Anna TUV0651 SOK TJ Turnov DISK
D16
1.50 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Metelková Michaela PHK0550 OK 99 Hradec Králové 15:07
2. Černá Ema ROU0451 SKOB Roudnice nad Labem 17:41 + 2:34
3. Koubová Hana DKP0558 Oddíl OB Kotlářka 17:59 + 2:52
4. Matyášová Kristýna CHA0555 OK Chrastava 18:29 + 3:22
5. Richtrová Kamila VPM0451 KOS Slavia Plzeň 18:52 + 3:45
6. Aschermannová Klára VSP0454 USK Praha 19:12 + 4:05
7. Randáková Adéla VRL0452 OOS TJ Spartak Vrchlabí 19:19 + 4:12
8. Kosobudová Anna VTA0551 SC vebr-sport 20:23 + 5:16
9. Kopecká Valentýna VSP0453 USK Praha 21:52 + 6:45
10. Dušková Tereza TBM0554 KOS TJ Tesla Brno 22:08 + 7:01
11. Kubecová Magdalena STB0550 TJ Stadion Nový Bor 22:56 + 7:49
12. Šimšová Pavla PGP0557 SK Praga 23:00 + 7:53
13. Krejčová Lucie ROU0453 SKOB Roudnice nad Labem 24:03 + 8:56
14. Doudová Alžběta PHK0554 OK 99 Hradec Králové 24:24 + 9:17
15. Mrskočová Markéta LPU0553 OK Lokomotiva Pardubice 24:40 + 9:33
16. Kopecká Martina PHK0555 OK 99 Hradec Králové 24:55 + 9:48
17. Čapková Anna PHK0451 OK 99 Hradec Králové 25:12 + 10:05
18. Chvátilová Johana PHK0450 OK 99 Hradec Králové 26:25 + 11:18
19. Pesničáková Soňa TJN0451 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 28:13 + 13:06
20. Hošková Kateřina LTU0451 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 29:46 + 14:39
21. Zoubková Šárka TJN0554 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 29:52 + 14:45
22. Messnerová Lucie VRL0456 OOS TJ Spartak Vrchlabí 32:20 + 17:13
23. Vrábelová Hana PHK0454 OK 99 Hradec Králové 32:51 + 17:44
24. Dostálová Barbora VRL0553 OOS TJ Spartak Vrchlabí 33:06 + 17:59
25. Gemperlová Eliška PGP0556 SK Praga 33:12 + 18:05
26. Pospíšilová Stella STE0551 SK SKI-OB Šternberk 37:11 + 22:04
27. Vorlíčková Martina 43S0551 Športový klub Sandberg 37:42 + 22:35
28. Štveráková Eliška CHA0553 OK Chrastava 38:40 + 23:33
29. Vláčilová Barbora RIC0457 OB Říčany 39:03 + 23:56
30. Menclová Anna JEN0452 OB Jenišovice 47:14 + 32:07
31. Podrábská Alžběta TJN0456 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 55:50 + 40:43
32. Kadlecová Marie DKL0551 KOB Kladno 74:34 + 59:27
Miková Lenka TBM0460 KOS TJ Tesla Brno DISK
D18
1.51 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vávrová Vanda HOR0350 TJ Jiskra Hořice 17:55
2. Bejvlová Karolína KAM0258 OK Kamenice 18:30 + 0:35
3. Aschermannová tereza VSP0253 USK Praha 18:39 + 0:44
4. Koberová Kateřina LPU0352 OK Lokomotiva Pardubice 19:05 + 1:10
5. Fejfarová Tereza LPU0360 OK Lokomotiva Pardubice 19:28 + 1:33
6. Marková Ema STE0252 SK SKI-OB Šternberk 19:36 + 1:41
7. Miklušová Tamara 47S0250 TJ Rapid Bratislava 19:53 + 1:58
8. Thýnová Martina SHK0350 OK Slavia Hradec Králové 20:18 + 2:23
9. Pušová Bára LPU0357 OK Lokomotiva Pardubice 21:10 + 3:15
10. Raclavská Vlaďka UOL0253 SOB Olomouc 21:15 + 3:20
11. Smutná Anna Marie DKP0359 Oddíl OB Kotlářka 21:17 + 3:22
12. Růžičková Vendula CHA0252 OK Chrastava 21:27 + 3:32
13. Raková Petra SHK0251 OK Slavia Hradec Králové 21:42 + 3:47
14. Kosobudová Kateřina VTA0253 SC vebr-sport 22:19 + 4:24
15. Chrzová Eliška PGP0353 SK Praga 22:25 + 4:30
16. Binarová Adéla UOL0452 SOB Olomouc 22:57 + 5:02
17. Bídová Markéta UOL0352 SOB Olomouc 23:02 + 5:07
18. Podrábská Marie TJN0259 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 23:29 + 5:34
19. Randáková Alžběta VRL0252 OOS TJ Spartak Vrchlabí 23:49 + 5:54
20. Bártová Adéla LPU0353 OK Lokomotiva Pardubice 24:01 + 6:06
21. Dvořáková Hana PGP0355 SK Praga 24:35 + 6:40
22. Kovářová Jana LPU0251 OK Lokomotiva Pardubice 24:41 + 6:46
23. Horáková Veronika PHK0353 OK 99 Hradec Králové 24:54 + 6:59
24. Zamouřilová Anežka PHK0354 OK 99 Hradec Králové 24:56 + 7:01
25. Šafaříková Lucie OPI0350 Orientační sporty Písek 25:58 + 8:03
26. Klacková Štěpánka SJC0253 Sportcentrum Jičín 26:00 + 8:05
27. Petrásová Hana LPU0380 OK Lokomotiva Pardubice 27:04 + 9:09
28. Žejdlíková Eliška LTP0350 OOB TJ Lokomotiva Teplice 27:07 + 9:12
29. Kodytková Denisa SHK0252 OK Slavia Hradec Králové 27:09 + 9:14
30. Kološová Veronika LPU0351 OK Lokomotiva Pardubice 27:44 + 9:49
31. 43S0251 Športový klub Sandberg 29:49 + 11:54
32. Rousová Lucie DKL0251 KOB Kladno 29:56 + 12:01
33. Jirkovská Kateřina BZP0350 Báječné ženy v orientačním běhu 30:53 + 12:58
34. Tomaidesová Adéla Anna PGP0255 SK Praga 32:26 + 14:31
35. Raclavská Zuzana UOL0251 SOB Olomouc 32:33 + 14:38
36. Linková Lucie TJN0257 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 33:29 + 15:34
37. Hrnčířová Ivana STH0351 SK Studenec 54:12 + 36:17
38. Pospíšilová Helena STE0253 SK SKI-OB Šternberk 57:03 + 39:08
39. Buková Anežka ROU0351 SKOB Roudnice nad Labem 65:45 + 47:50
40. Juřáková Karolína STE0352 SK SKI-OB Šternberk 105:02 + 87:07
D20
1.65 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mašínová Anna TJN0152 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 17:59
2. Dolejší Kateřina DOK0156 OK Doksy 20:02 + 2:03
3. Aschermannová Karolína KAM0051 OK Kamenice 20:43 + 2:44
4. Kroniková Štěpánka SHK0150 OK Slavia Hradec Králové 21:14 + 3:15
5. Pavlíková Markéta CHA0050 OK Chrastava 21:16 + 3:17
6. Riby Rose LTP0051 OOB TJ Lokomotiva Teplice 21:59 + 4:00
7. Šklíbová Míša TJN0153 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 24:32 + 6:33
8. Hrnčířová Magda STH0051 SK Studenec 26:18 + 8:19
9. Karbusová Kateřina VTA0055 SC vebr-sport 28:23 + 10:24
10. Nováková Eliška PDY0150 Běhej Poděbrady 28:48 + 10:49
11. Janečková Lucie TJN0157 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 29:33 + 11:34
12. Vogt Felicitas 31D0051 SV Lengefeld 30:01 + 12:02
13. Hápová Petra PHK0051 OK 99 Hradec Králové 30:29 + 12:30
14. Svobodová Anna VTA0151 SC vebr-sport 32:53 + 14:54
15. Hrabošová Magdalena ASU0099 Magnus Orienteering 35:22 + 17:23
16. Gallová Veronika STH0053 SK Studenec 36:13 + 18:14
17. Hlaváčková Petra PHK0052 OK 99 Hradec Králové 37:06 + 19:07
18. Benešová Hana DKL0050 KOB Kladno 38:17 + 20:18
19. Horychová Zuzana DKL0150 KOB Kladno 43:03 + 25:04
D21E
1.75 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Teplá Karolína SHK9251 OK Slavia Hradec Králové 15:36
2. Štičková Anna SSU9651 SK Severka Šumperk 16:06 + 0:30
3. Landovská Petra KAM9354 OK Kamenice 17:40 + 2:04
4. Doležalová Monika KAM8851 OK Kamenice 18:04 + 2:28
5. Pospíšilová Marie DKP8756 Oddíl OB Kotlářka 18:18 + 2:42
6. Hiršová Gabriela ZBM9651 SK Žabovřesky Brno 18:27 + 2:51
7. Nieke Patricia TUR9552 OOB TJ Turnov 18:34 + 2:58
8. Rollier Monika PHK8051 OK 99 Hradec Králové 18:44 + 3:08
9. Odehnalová Tereza ZBM9757 SK Žabovřesky Brno 18:45 + 3:09
10. Jedličková Zuzana SHK8150 OK Slavia Hradec Králové 18:46 + 3:10
11. Nováková Zuzana NPA9151 SK LOB Nová Paka 19:04 + 3:28
12. Bochenková Martina DKP8758 Oddíl OB Kotlářka 19:15 + 3:39
13. Procházková Marie KAM9554 OK Kamenice 19:39 + 4:03
14. Ślusarczyk Katarzyna 23P8951 OK!Sport Warszawa 19:44 + 4:08
15. Kolínová Kristýna DKP8450 Oddíl OB Kotlářka 20:21 + 4:45
16. Müller Dorothea 18D9750 Post SV Dresden 20:34 + 4:58
17. Simkovics Anna 0090002 OLC Wienerwald 20:49 + 5:13
18. Gregorová Kamila CTB8151 SK OB Chotěboř 21:10 + 5:34
19. Šímová Jana PHK8569 OK 99 Hradec Králové 21:17 + 5:41
20. Červená Adéla SHK9755 OK Slavia Hradec Králové 22:10 + 6:34
21. Voborníková Alena CTB9451 SK OB Chotěboř 22:37 + 7:01
22. Randáková Helena VRL7452 OOS TJ Spartak Vrchlabí 22:49 + 7:13
23. Baldrianová Barbora VSP7850 USK Praha 22:56 + 7:20
24. Nieke Corinna 18D9350 Post SV Dresden 23:16 + 7:40
25. Pachnik Małgorzata 19P9350 UKS "Orientpark.pl" Iwiny 23:36 + 8:00
26. Sklenářová Radka LCE9250 OOB TJ Slovan Luhačovice 25:33 + 9:57
27. Jelínková Šárka PGP9153 SK Praga 28:50 + 13:14
28. Jelínková Zora PGP8851 SK Praga 59:17 + 43:41
D21A
1.76 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zlámalová Nikola SJC9951 Sportcentrum Jičín 19:51
2. Hepnerová Martina PHK8150 OK 99 Hradec Králové 19:57 + 0:06
3. Šimšová Jana MFP7651 Matfyz Praha 20:37 + 0:46
4. Kotrlová Katarína 43S9051 Športový klub Sandberg 21:03 + 1:12
5. Kožinová Zuzana PGP9650 SK Praga 21:07 + 1:16
6. Kolešová Helena LPU8857 OK Lokomotiva Pardubice 21:23 + 1:32
7. Chaloupková Veronika CHC9852 K.O.B. Choceň 21:24 + 1:33
8. Kašková Kateřina CHA7850 OK Chrastava 21:36 + 1:45
9. Losmanová Zuzana LPU8752 OK Lokomotiva Pardubice 22:07 + 2:16
9. Semrádová Jana CHC9951 K.O.B. Choceň 22:07 + 2:16
11. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 Slavia Liberec orienteering 22:23 + 2:32
12. Zimmerová Kateřina KAM9850 OK Kamenice 22:28 + 2:37
13. Kopecká Johana PGP9956 SK Praga 22:37 + 2:46
14. Grycová Veronika TBM9859 KOS TJ Tesla Brno 22:47 + 2:56
15. Rýdlová Adéla TJN0151 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 22:52 + 3:01
16. Klíchová Jana SSU8151 SK Severka Šumperk 23:00 + 3:09
17. Rambová Kamila DKP8655 Oddíl OB Kotlářka 23:12 + 3:21
18. Voltrová Alena DKP9956 Oddíl OB Kotlářka 23:32 + 3:41
19. Kožinová Jana PGP6651 SK Praga 23:42 + 3:51
20. Górska Kinga 23P8952 OK!Sport Warszawa 24:28 + 4:37
21. Nováková Kateřina OKP9450 SK OK 24 Praha 25:20 + 5:29
22. Rickmeyer Tina 2HD8650 Angy OL 25:23 + 5:32
23. Posseltová Tereza TJN9252 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 25:27 + 5:36
24. Ryantová Jana DKP8660 Oddíl OB Kotlářka 25:54 + 6:03
25. Jansová Doubravka LPU9750 OK Lokomotiva Pardubice 27:02 + 7:11
26. Králová Vanda BZP8750 Báječné ženy v orientačním běhu 27:30 + 7:39
27. Henychová Zuzana VLI6151 Slavia Liberec orienteering 27:32 + 7:41
28. Matušková Jana RBK9999 SK Radioklub Blansko 29:29 + 9:38
29. Knížková Šárka CHA9850 OK Chrastava 30:55 + 11:04
30. Molnárová Monika ZBM9459 SK Žabovřesky Brno 31:01 + 11:10
31. Odehnalová Klára ZBM9956 SK Žabovřesky Brno 31:20 + 11:29
32. Kašparová Lucie CHT9652 OOB SK Chrast 34:17 + 14:26
33. Tučková Lucie DKP8550 Oddíl OB Kotlářka 36:52 + 17:01
D21B
1.52 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Řezníčková Tereza SJI9056 OK Jihlava 22:20
2. Malinová Apolena SHK9952 OK Slavia Hradec Králové 22:54 + 0:34
3. Trdá Lucie KPY8651 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 23:05 + 0:45
4. Metelková Taťána PHK7250 OK 99 Hradec Králové 25:01 + 2:41
5. Zamrzlová Eva SJC8759 Sportcentrum Jičín 25:06 + 2:46
6. Žuchová Daniela TJN9750 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 25:12 + 2:52
7. Fürstová Anna LLI9854 LOK-o Liberec 27:47 + 5:27
8. Kafková Tereza SJI8956 OK Jihlava 27:57 + 5:37
9. Studničná Lenka FSP8650 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 28:20 + 6:00
10. Langrová Anna SHK9753 OK Slavia Hradec Králové 28:32 + 6:12
11. Havelíková Kateřina PGP9256 SK Praga 29:01 + 6:41
11. Rychlá Pavlína KRN8559 KOS TJ Lokomotiva Krnov 29:01 + 6:41
13. Ježková Barbora CHA8850 OK Chrastava 29:28 + 7:08
14. Drábková Zuzana TBM8452 KOS TJ Tesla Brno 29:32 + 7:12
15. Kašparová Šárka AOP7251 Orientační Běh Opava 30:08 + 7:48
16. Neuhäuserová Ladislava VSP8151 USK Praha 30:25 + 8:05
17. Wohanková Gabriela VRL7652 OOS TJ Spartak Vrchlabí 32:12 + 9:52
18. Kafková Dominika PGP9053 SK Praga 32:40 + 10:20
19. Kubíčková Jana PHK9999 OK 99 Hradec Králové 32:57 + 10:37
20. Horová Klára PGP8455 SK Praga 33:34 + 11:14
21. Krupová Tereza BZP8751 Báječné ženy v orientačním běhu 35:44 + 13:24
22. Vríčanová Janka 86S8950 Slávia ZU Žilina 40:13 + 17:53
Vojtíšková Viktorie LPU0051 OK Lokomotiva Pardubice DISK
D21C
1.46 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vejstrková Martina CHA9651 OK Chrastava 17:01
2. Pavlíková Jitka LIT8352 KOB Litvínov 18:15 + 1:14
3. Szenczi Kristýna VLI8650 Slavia Liberec orienteering 19:34 + 2:33
4. Kmentová Lenka ZAM8552 OB TJ Sokol Žamberk 19:40 + 2:39
5. Svobodová Jana VTA9951 SC vebr-sport 20:11 + 3:10
6. Kadaňová Barbora LPU8253 OK Lokomotiva Pardubice 20:59 + 3:58
6. Žaloudková Petra SJC8761 Sportcentrum Jičín 20:59 + 3:58
8. Sklenářová Dorothea AOP9351 Orientační Běh Opava 21:25 + 4:24
9. Kettnerová Dana KAM8952 OK Kamenice 21:49 + 4:48
10. Veselá Jana PHK8650 OK 99 Hradec Králové 22:15 + 5:14
11. Fikar Stránská Linda VRL7651 OOS TJ Spartak Vrchlabí 22:21 + 5:20
12. Pavlíková Klára LIT7451 KOB Litvínov 22:36 + 5:35
13. Neradová Eva LIT8951 KOB Litvínov 22:38 + 5:37
14. Puternicka Joanna 21P8750 Orientop Wrocław 22:42 + 5:41
15. Gašpariková Petra VRL8751 OOS TJ Spartak Vrchlabí 23:06 + 6:05
16. Walther Tina 31D9050 SV Lengefeld 24:10 + 7:09
17. Nováková Markéta RUM7451 ZOOB Rumburk 24:11 + 7:10
18. Kleiberová Eliška CHC9952 K.O.B. Choceň 25:00 + 7:59
19. Müllerová Petra BZP9050 Báječné ženy v orientačním běhu 26:24 + 9:23
20. Balcarová Kateřina CET8252 TJ Loko Česká Třebová 27:15 + 10:14
21. Maliňáková Petra SVS8751 Orientklub Vsetín 28:26 + 11:25
22. Melicharová Barbora LLI7252 LOK-o Liberec 33:56 + 16:55
23. Kufel Agata 23P8852 OK!Sport Warszawa 39:38 + 22:37
Vojáčková Šárka LIT9051 KOB Litvínov DISK
Bradáčová Marie LLI7550 LOK-o Liberec DISK
D35
1.51 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mrázková Romana SJC8351 Sportcentrum Jičín 16:11
2. Janatová Lucie DKP8154 Oddíl OB Kotlářka 18:12 + 2:01
3. Straube Hanka 31D7350 SV Lengefeld 18:45 + 2:34
4. Kvapilová Lenka TUV8151 SOK TJ Turnov 18:53 + 2:42
5. Jiřištová Zuzana DKP8254 Oddíl OB Kotlářka 19:20 + 3:09
6. Ptáčková Veronika TBM7374 KOS TJ Tesla Brno 19:50 + 3:39
7. Voráčková Lenka OSN8555 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 20:12 + 4:01
8. Horáčková Kateřina VLI8150 Slavia Liberec orienteering 20:22 + 4:11
9. Mokrá Julie VLI8051 Slavia Liberec orienteering 22:31 + 6:20
10. Toužilová Martina SHK8051 OK Slavia Hradec Králové 23:13 + 7:02
11. Bader Anne 18D8451 Post SV Dresden 23:16 + 7:05
12. Mrskočová Dana LPU7356 OK Lokomotiva Pardubice 23:47 + 7:36
13. Dítková Jitka SKV7752 TJ Slovan Karlovy Vary 23:57 + 7:46
14. Tomíčková Dana 0040002 ESOX ODEI 24:08 + 7:57
15. Novotná Martina PHK8255 OK 99 Hradec Králové 24:23 + 8:12
16. Komárková Lucie LTU7851 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 24:33 + 8:22
17. Švihovská Eva SJC8352 Sportcentrum Jičín 24:58 + 8:47
18. Čížová Andrea SHK8251 OK Slavia Hradec Králové 25:06 + 8:55
19. Křístková Veronika ZBM8379 SK Žabovřesky Brno 26:50 + 10:39
20. Knoblochová Kamila SJC8356 Sportcentrum Jičín 27:19 + 11:08
21. Hrádková Kateřina ROU8350 SKOB Roudnice nad Labem 27:47 + 11:36
22. Jiříčková Bětka KRN8383 KOS TJ Lokomotiva Krnov 27:58 + 11:47
23. Mesiarkinová Kamila ZBM8282 SK Žabovřesky Brno 29:26 + 13:15
24. Hudečková Petra OOP8252 TJ Opava 30:38 + 14:27
25. Placková Veronika MLA8250 MLOK Mariánské Lázně 30:45 + 14:34
26. Pecharová Michaela TJP6550 TJ Sokol Troja 30:49 + 14:38
27. Čapková Eva LTU7852 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 32:09 + 15:58
28. Chládková Petra DKP8159 Oddíl OB Kotlářka 32:32 + 16:21
29. Dosbabová Magda TTR8152 OOB Třebíč 33:53 + 17:42
30. Brožová Jana LTU8250 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 34:45 + 18:34
31. Poláková Lucie VRL8254 OOS TJ Spartak Vrchlabí 37:30 + 21:19
32. Jirásková Pavla KPY7950 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 49:43 + 33:32
33. Kopcová Michaela VLI8456 Slavia Liberec orienteering 52:45 + 36:34
D40
1.49 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mullis Kateřina DKP7753 Oddíl OB Kotlářka 19:17
2. Havrdová Renata SJC7756 Sportcentrum Jičín 20:13 + 0:56
3. Čečková Martina SHK7753 OK Slavia Hradec Králové 21:47 + 2:30
4. Kotecká Michaela TBM7856 KOS TJ Tesla Brno 21:50 + 2:33
5. Městková Kateřina VSP7650 USK Praha 22:25 + 3:08
6. Horčičková Eva UOL7051 SOB Olomouc 22:46 + 3:29
7. Štěpánková Kateřina TBM7654 KOS TJ Tesla Brno 23:27 + 4:10
8. Kutlvašrová Vlaďka VRL7752 OOS TJ Spartak Vrchlabí 23:32 + 4:15
9. Švíglerová Pavla LPU7658 OK Lokomotiva Pardubice 23:42 + 4:25
10. Sieglová Dagmar MFP7050 Matfyz Praha 24:09 + 4:52
11. Dolejší Lenka DOK7450 OK Doksy 24:35 + 5:18
12. Posoldová Eva SJC7957 Sportcentrum Jičín 25:23 + 6:06
13. Tučková Monika BOR7650 OK Jiskra Nový Bor 25:34 + 6:17
14. Grycová Petra TBM7467 KOS TJ Tesla Brno 25:42 + 6:25
15. Melicharová Zdeňka PHK7551 OK 99 Hradec Králové 26:27 + 7:10
15. Samková Renáta PHK7456 OK 99 Hradec Králové 26:27 + 7:10
17. Malá Věra JIL7752 OK Jilemnice 26:32 + 7:15
18. Novotná Petra PHK6651 OK 99 Hradec Králové 26:56 + 7:39
19. Pachnerová Dominika CHA7750 OK Chrastava 27:11 + 7:54
20. Pospíšilová Štěpánka BZP7650 Báječné ženy v orientačním běhu 27:19 + 8:02
21. Jirásková Markéta VSP7653 USK Praha 27:23 + 8:06
22. Dvořáčková Jana OSN7850 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 28:12 + 8:55
23. Čechová Marcela TBM7659 KOS TJ Tesla Brno 28:51 + 9:34
23. Balusková Ida OKP7350 SK OK 24 Praha 28:51 + 9:34
25. Kundratová Jana TZL7350 SKOB Zlín 28:52 + 9:35
26. Dlouhá Marta PGP7858 SK Praga 29:36 + 10:19
27. Feřtová Jitka VLI7853 Slavia Liberec orienteering 29:41 + 10:24
28. Vorlíčková Barbora 43S7651 Športový klub Sandberg 29:44 + 10:27
29. Růžičková Kamila PHK7153 OK 99 Hradec Králové 30:38 + 11:21
30. Schmidtová Jana VRL7553 OOS TJ Spartak Vrchlabí 31:00 + 11:43
31. Nedbalová Jana MFP8050 Matfyz Praha 31:23 + 12:06
32. Mrázková Jana DKP7857 Oddíl OB Kotlářka 32:07 + 12:50
33. Biolik Agnieszka 46P7700 Trackcourse 32:13 + 12:56
34. Pesničáková Kristýna TJN7653 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 32:28 + 13:11
35. Peteráčová Hyxová Radka VLI7755 Slavia Liberec orienteering 33:49 + 14:32
36. Synková Petra DOK7950 OK Doksy 33:51 + 14:34
37. Čapková Petra PHK7850 OK 99 Hradec Králové 34:17 + 15:00
38. Lipenská Eva CHA7951 OK Chrastava 35:03 + 15:46
39. Matyášová Jana CHA7652 OK Chrastava 35:40 + 16:23
40. Benešová Radka VLI7653 Slavia Liberec orienteering 35:46 + 16:29
41. Doušková Klára TBM7761 KOS TJ Tesla Brno 37:46 + 18:29
41. Kunartová Lenka PHK7852 OK 99 Hradec Králové 37:46 + 18:29
43. Štveráková Monika CHA7852 OK Chrastava 37:50 + 18:33
44. Papicová Silvie BZP7651 Báječné ženy v orientačním běhu 38:20 + 19:03
45. Vokušová Dana TJN7750 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 38:25 + 19:08
46. Březinová Michaela CHA7751 OK Chrastava 38:52 + 19:35
47. Krejčová Jana ROU7758 SKOB Roudnice nad Labem 39:37 + 20:20
48. Lapáčková Soňa SHK7651 OK Slavia Hradec Králové 40:08 + 20:51
49. Termerová Jana LTU7850 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 40:45 + 21:28
50. Příkazská Petra PHK7651 OK 99 Hradec Králové 40:57 + 21:40
51. Jelínková Zuzana PHK7452 OK 99 Hradec Králové 43:46 + 24:29
52. Pavlů Lenka MFP7753 Matfyz Praha 44:15 + 24:58
53. Kutková Hana JEN8050 OB Jenišovice 44:24 + 25:07
54. Sklenářová Dita SBR7750 SKOB Bruntál 46:05 + 26:48
55. Hellerová Alena ROU7850 SKOB Roudnice nad Labem 46:44 + 27:27
56. Jirkovská Pavlína BZP7250 Báječné ženy v orientačním běhu 46:53 + 27:36
57. Habánová Anna VLI7757 Slavia Liberec orienteering 48:31 + 29:14
58. Šedivá Petra NPA7751 SK LOB Nová Paka 49:19 + 30:02
59. Kotyková Libuše LTU7854 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 66:24 + 47:07
60. Drašarová Dana DKL7750 KOB Kladno 69:29 + 50:12
61. Havlová Eva KNC7851 Sokol Kostelec n. Č. l. 72:29 + 53:12
Chaloupská Pavlína PHK7051 OK 99 Hradec Králové DISK
Jelínková Irena TBM7664 KOS TJ Tesla Brno DISK
Pavlova Irena TJN7650 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
D45
1.32 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nehasilová Zuzana LDC7150 KOB Děčín 19:36
2. Podrábská Marie VLI7451 Slavia Liberec orienteering 22:01 + 2:25
3. Škáchová Petra DKP7054 Oddíl OB Kotlářka 22:04 + 2:28
4. Kubáňová Jana TBM7275 KOS TJ Tesla Brno 22:12 + 2:36
5. Zabořilová Romana JEN7457 OB Jenišovice 22:47 + 3:11
6. Škorpilová Jana SJC7451 Sportcentrum Jičín 22:55 + 3:19
7. Sihver Wiebke 18D6850 Post SV Dresden 23:40 + 4:04
8. Janovská Petra PGP7355 SK Praga 23:48 + 4:12
9. Křivdová Lenka 0010002 Sportovní klub hasičů Královéh 23:56 + 4:20
10. Kučerová Marie VSP7551 USK Praha 24:01 + 4:25
11. Hájková Ludmila CET7554 TJ Loko Česká Třebová 24:20 + 4:44
12. Marková Eva STE7550 SK SKI-OB Šternberk 24:35 + 4:59
13. Malečková Iva PGP7559 SK Praga 25:12 + 5:36
14. Průšová Markéta VSP7256 USK Praha 25:51 + 6:15
15. Zschaeckel Daniela 1QD7250 SV IHW Alex 78 Berlin 28:14 + 8:38
16. Chvátilová Pavlína PHK7450 OK 99 Hradec Králové 28:22 + 8:46
17. Bialekova Martina 17S1402 TJ Slávia Ekonóm UMB Banska Bystrica 28:34 + 8:58
18. Skácelová Marie VLI7552 Slavia Liberec orienteering 28:35 + 8:59
19. Foglarová Naďa DKP6553 Oddíl OB Kotlářka 29:21 + 9:45
20. Posseltová Romana TJN7050 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 29:31 + 9:55
21. Mellanová Veronika TUV7251 SOK TJ Turnov 29:44 + 10:08
22. Hlaváčová Šárka TBM7258 KOS TJ Tesla Brno 31:00 + 11:24
23. Martanová Daniela VLI7452 Slavia Liberec orienteering 31:04 + 11:28
24. Čivrná Karolína VRL7355 OOS TJ Spartak Vrchlabí 31:14 + 11:38
25. Nyklová Helena MFP7550 Matfyz Praha 32:00 + 12:24
26. Severýnová Popková Klára VLI7455 Slavia Liberec orienteering 33:31 + 13:55
27. Miklušová Dagmar 47S7350 TJ Rapid Bratislava 33:47 + 14:11
28. Nešporová Marie TTR7251 OOB Třebíč 34:09 + 14:33
29. Pešková Renata SJC7550 Sportcentrum Jičín 34:35 + 14:59
30. Schenková Katarína 47S7450 TJ Rapid Bratislava 34:48 + 15:12
31. Doušková Vlasta TBM7060 KOS TJ Tesla Brno 34:55 + 15:19
32. Řeháková Jana BFM7152 SKOB Frýdek - Místek 35:11 + 15:35
33. Řehořová Lenka TJN7250 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 36:23 + 16:47
34. Fuchsová Marcela TBM7260 KOS TJ Tesla Brno 37:00 + 17:24
35. Kosobudová Lenka VTA7351 SC vebr-sport 37:10 + 17:34
36. Válková Martina TUV7051 SOK TJ Turnov 37:50 + 18:14
37. Hlavatá Pavla DKP7050 Oddíl OB Kotlářka 38:38 + 19:02
38. Nožičková Renata TJN6953 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 38:57 + 19:21
39. Zajíčková Lenka TBM7152 KOS TJ Tesla Brno 39:00 + 19:24
40. Pelcová Pavla CST7454 OB Strakonice 39:03 + 19:27
41. Kolářová Michaela SLA7351 SKOB Slaný 39:11 + 19:35
42. Pokorná Hana TJN6950 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 39:41 + 20:05
43. Hejcmanová Pavla ROU7450 SKOB Roudnice nad Labem 40:12 + 20:36
44. Jandová Kateřina DKL7252 KOB Kladno 42:04 + 22:28
45. Dvořáková Ivana PGP7254 SK Praga 42:40 + 23:04
46. Gibbonsová Jitka TUV7252 SOK TJ Turnov 42:44 + 23:08
47. Miková Iva TBM7071 KOS TJ Tesla Brno 43:37 + 24:01
48. Čermáková Lucie PHK7150 OK 99 Hradec Králové 48:22 + 28:46
49. Urbanová Edita STE7454 SK SKI-OB Šternberk 48:35 + 28:59
50. Langrová Monika SHK7251 OK Slavia Hradec Králové 48:46 + 29:10
51. Miklasová Markéta VLI6850 Slavia Liberec orienteering 51:36 + 32:00
52. Smith Lucie VRL7353 OOS TJ Spartak Vrchlabí 54:04 + 34:28
53. Buková Jana ROU7150 SKOB Roudnice nad Labem 55:28 + 35:52
54. Krátká Marta ROU7553 SKOB Roudnice nad Labem 56:03 + 36:27
55. Nováková Martina PDY7350 Běhej Poděbrady 56:26 + 36:50
56. Menclová Jana JEN7556 OB Jenišovice 57:21 + 37:45
57. Raymond-Bertrandová Jana SLA7353 SKOB Slaný 58:43 + 39:07
58. Sobotková Lenka OPI7401 Orientační sporty Písek 62:52 + 43:16
Dvorská Marie VLI7454 Slavia Liberec orienteering DISK
Žejdlíková Jitka LTP7251 OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
D50
1.31 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kopecká Marcela PHK6852 OK 99 Hradec Králové 17:21
2. Eckardt Cornelia 71D6900 USV TU Dresden 19:15 + 1:54
3. Knapová Iva LPU6052 OK Lokomotiva Pardubice 20:36 + 3:15
4. Demlová Jitka LPU6955 OK Lokomotiva Pardubice 21:31 + 4:10
5. Müller Anke 18D6650 Post SV Dresden 22:29 + 5:08
6. Leonhardt Annette 1QD6750 SV IHW Alex 78 Berlin 22:49 + 5:28
7. Kosová Michaela PHK6752 OK 99 Hradec Králové 22:55 + 5:34
8. Jirková Renata ZPV6553 KOB ZPV Prostějov 23:10 + 5:49
9. Stodůlková Lenka LTU6752 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 23:31 + 6:10
10. Kociánová Eva OOP6750 TJ Opava 23:39 + 6:18
11. Klašková Kateřina DKP6750 Oddíl OB Kotlářka 23:55 + 6:34
12. Eichlerová Jana KAS7051 KOB Kamenický Šenov 24:03 + 6:42
13. Němečková Jarmila VSP6650 USK Praha 24:19 + 6:58
14. Benešová Jaroslava DKL7050 KOB Kladno 24:48 + 7:27
15. Poklopová Ivana UOL6451 SOB Olomouc 25:08 + 7:47
16. Müllerová Zorka BZP6750 Báječné ženy v orientačním běhu 25:27 + 8:06
17. Lazáková Šárka LTU6952 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 25:38 + 8:17
18. Thýnová Ivana SHK6651 OK Slavia Hradec Králové 26:00 + 8:39
19. Chaloupková Lenka CHC6951 K.O.B. Choceň 26:13 + 8:52
20. Netuková Hana SHK7052 OK Slavia Hradec Králové 26:25 + 9:04
21. Kavková Dana SCP6150 OK Sparta Praha 26:33 + 9:12
22. Kettnerová Lenka HCE6450 TJ Hostivice 26:38 + 9:17
23. Hančová Alice VRL7052 OOS TJ Spartak Vrchlabí 26:41 + 9:20
24. Bartáková Eva CHA7051 OK Chrastava 29:23 + 12:02
25. Šejnová Magdalena PGP7053 SK Praga 29:37 + 12:16
26. Fürstová Katka LLI6950 LOK-o Liberec 30:34 + 13:13
27. Kavalírová Kateřina PHK6756 OK 99 Hradec Králové 31:05 + 13:44
28. Cruse Katrin 24D6650 SV Robotron Dresden 31:31 + 14:10
29. Semrádová Jitka CHC6651 K.O.B. Choceň 34:20 + 16:59
30. Kokrdová Věra PHK6450 OK 99 Hradec Králové 37:03 + 19:42
31. Kočibová Ivana TJN6354 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 37:06 + 19:45
32. Sokolářová Jitka TUV6851 SOK TJ Turnov 37:40 + 20:19
33. Postolková Monika DKL7053 KOB Kladno 38:35 + 21:14
34. Illnerová Daniela DKP6651 Oddíl OB Kotlářka 38:55 + 21:34
35. Šimková Hana UOL6653 SOB Olomouc 39:48 + 22:27
36. Šafková Petra KAM6650 OK Kamenice 42:40 + 25:19
37. Leideck Heike 71D6250 USV TU Dresden 42:50 + 25:29
38. Vítková Marie DKL7054 KOB Kladno 45:28 + 28:07
39. Procingerová Ilona VRL7053 OOS TJ Spartak Vrchlabí 48:10 + 30:49
40. Buková Zdeňka ROU7051 SKOB Roudnice nad Labem 56:28 + 39:07
41. Hadačová Gabriela AOP6751 Orientační Běh Opava 66:13 + 48:52
Mašínová Ivana TJN6852 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
Šabatová Jana SRK6853 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. DISK
D55
1.09 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Voltrová Svatava ROZ6150 OK Roztoky 18:09
2. Pološčuková Monika SMB6551 SKOB Mladá Boleslav 22:11 + 4:02
3. Slezáčková Věra KAS6550 KOB Kamenický Šenov 22:16 + 4:07
4. Teplá Hana SHK6561 OK Slavia Hradec Králové 22:26 + 4:17
5. Novotná Ivana PHK6354 OK 99 Hradec Králové 23:02 + 4:53
6. Tichá Jana SJH6451 SOS Jindřichův Hradec 24:11 + 6:02
7. Roudná Eva LPU6554 OK Lokomotiva Pardubice 24:37 + 6:28
8. Ježková Regina PGP6352 SK Praga 26:51 + 8:42
9. Kábrtová Iva PEN6350 OK RECO Sport 28:41 + 10:32
10. Večeřová Ivana TJN6052 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 30:47 + 12:38
11. Drągowska Marzena 23P6250 OK!Sport Warszawa 33:19 + 15:10
12. Vlachová Hana VRL6251 OOS TJ Spartak Vrchlabí 33:45 + 15:36
13. Mudrová Martina HCE6451 TJ Hostivice 34:28 + 16:19
14. Kubátová Ivana BOR6152 OK Jiskra Nový Bor 37:29 + 19:20
15. Bargiel Beata 23P6550 OK!Sport Warszawa 41:38 + 23:29
Hanušová Jitka LTU6352 OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK
D60
1.08 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kuleva Angelina 2HD5750 Angy OL 14:10
2. Rosecká Alena PZR5654 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 15:45 + 1:35
3. Janská Iva LBM5795 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 16:37 + 2:27
4. Klusáková Jitka DKP5651 Oddíl OB Kotlářka 17:09 + 2:59
5. Kuncová Jiřina TJN5752 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 19:00 + 4:50
6. Mrázková Ivana DKP5650 Oddíl OB Kotlářka 19:45 + 5:35
7. Zelená Markéta PGP5850 SK Praga 20:07 + 5:57
8. Janošíková Jaroslava UOL5858 SOB Olomouc 20:35 + 6:25
9. Wysocka Jolanta 24P5650 Slask O-Team 22:22 + 8:12
10. Hlaváčová Jarka MFP6050 Matfyz Praha 22:40 + 8:30
11. Běhounová Jiřina PHK5651 OK 99 Hradec Králové 23:34 + 9:24
12. Novotná Jiřina LPU5654 OK Lokomotiva Pardubice 24:06 + 9:56
13. Kretzschmar Ute 82D5950 OLV Weimar 25:36 + 11:26
14. Dudová Hana DKP5752 Oddíl OB Kotlářka 25:40 + 11:30
15. Panchártková Jitka PHK5951 OK 99 Hradec Králové 26:08 + 11:58
16. Kadečková Jana JEN5651 OB Jenišovice 26:36 + 12:26
17. Nýdrlová Eva VRL5451 OOS TJ Spartak Vrchlabí 27:20 + 13:10
18. Šabatková Zdena SHK5652 OK Slavia Hradec Králové 28:16 + 14:06
19. Gazdačková Jana SHK5851 OK Slavia Hradec Králové 28:44 + 14:34
20. Neumann Petra 33D5850 USV TU Dresden 2 29:10 + 15:00
21. Jelínková Radana PGP5851 SK Praga 32:04 + 17:54
22. Jelínková Dagmar TZL5757 SKOB Zlín 33:42 + 19:32
D65
1.07 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Malá Jitka KAS5451 KOB Kamenický Šenov 20:30
2. Procházková Helena TBM5351 KOS TJ Tesla Brno 21:03 + 0:33
3. Fejlková Alice SHK5351 OK Slavia Hradec Králové 21:33 + 1:03
4. Korejčíková Dáďa LLI5550 LOK-o Liberec 21:35 + 1:05
5. Zlesáková Vlasta JIL5362 OK Jilemnice 22:19 + 1:49
6. Štáblová Jitka ASU5350 Magnus Orienteering 25:38 + 5:08
7. Eremiášová Jana TBM5451 KOS TJ Tesla Brno 26:58 + 6:28
8. Karmazínová Ivana VLI5150 Slavia Liberec orienteering 27:23 + 6:53
9. Lukavcová Lenka TJN5452 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 27:53 + 7:23
10. Nováková Jana NPA5552 SK LOB Nová Paka 30:39 + 10:09
11. Pachnerová Jaroslava VLI5152 Slavia Liberec orienteering 47:26 + 26:56
12. Mikšová Stanislava DKP5250 Oddíl OB Kotlářka 74:04 + 53:34
Hepnerová Dagmar SHK5451 OK Slavia Hradec Králové DISK
D70
0.83 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rosen Miriam 11G4950 GB MTBO squad 19:58
2. Dohnalová Dana VSP5050 USK Praha 20:35 + 0:37
3. Křtěnská Leontina BOR4650 OK Jiskra Nový Bor 21:42 + 1:44
4. Rufferová Iva SNA5052 TJ START Náchod 23:08 + 3:10
5. Horáčková Stanislava VLI4950 Slavia Liberec orienteering 24:33 + 4:35
6. Neradová Alena LIT5051 KOB Litvínov 29:04 + 9:06
7. Bader Hilde 18D4850 Post SV Dresden 31:07 + 11:09
8. Kohoutová Jitřenka UVP4850 Slovan Praha 33:01 + 13:03
9. Haňkovská Jana PGP4050 SK Praga 34:52 + 14:54
10. Kašková Eva CHA4650 OK Chrastava 36:22 + 16:24
11. Kutáčková Stanislava LTU4751 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 53:08 + 33:10
Suchánková Libuše SOP4851 OOB TJ Slezan Opava DISK
H10L
1.84 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Polák Vlastimil VRL1001 OOS TJ Spartak Vrchlabí 20:01
2. Zakouřil František TUR1204 OOB TJ Turnov 21:10 + 1:09
3. Pinkr Josef HCE1200 TJ Hostivice 21:44 + 1:43
4. Posolda Lukáš SJC1100 Sportcentrum Jičín 24:00 + 3:59
5. Pompach Tobiáš PHK1201 OK 99 Hradec Králové 24:08 + 4:07
6. Lukavský Vít DKL1101 KOB Kladno 25:49 + 5:48
7. Lazar Matyáš TUV1000 SOK TJ Turnov 32:18 + 12:17
8. Novotný Matěj TJN1105 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 33:00 + 12:59
9. Chudoba Jiří DKL1102 KOB Kladno 33:27 + 13:26
10. Pavlík Tobiáš LIT1111 KOB Litvínov 37:00 + 16:59
11. Kříž Jan TTR1201 OOB Třebíč 38:45 + 18:44
12. Abt Baltazar neregistrován 42:40 + 22:39
13. Hübner Václav TBM1112 KOS TJ Tesla Brno 48:48 + 28:47
14. Mrázek Václav DKP1202 Oddíl OB Kotlářka 50:32 + 30:31
Macháček Jakub SHK1202 OK Slavia Hradec Králové DISK
H10
1.49 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lamač Vítek BOR1100 OK Jiskra Nový Bor 12:50
2. Kotecký Jáchym TBM1124 KOS TJ Tesla Brno 13:54 + 1:04
3. Votava Vojtěch VLI1201 Slavia Liberec orienteering 14:41 + 1:51
4. Lukeš Josef SHK1005 OK Slavia Hradec Králové 16:16 + 3:26
5. Bader Gustav 18D1100 Post SV Dresden 16:27 + 3:37
6. Horáček Jáchym VLI1111 Slavia Liberec orienteering 17:33 + 4:43
7. Beneš Max VLI1100 Slavia Liberec orienteering 18:00 + 5:10
8. Marek Martin STE1100 SK SKI-OB Šternberk 21:45 + 8:55
9. Přinda Vojtěch VLI1000 Slavia Liberec orienteering 21:55 + 9:05
10. Škoda Matěj TRI1001 TJ TŽ Třinec 22:27 + 9:37
11. Kadaně Matěj LPU1001 OK Lokomotiva Pardubice 22:46 + 9:56
12. Kubáň Patrik TBM1001 KOS TJ Tesla Brno 23:21 + 10:31
13. Kunart Lukáš PHK1010 OK 99 Hradec Králové 24:05 + 11:15
14. Wohanka Antonín VRL1201 OOS TJ Spartak Vrchlabí 24:32 + 11:42
15. Hrádek Vojtěch ROU1000 SKOB Roudnice nad Labem 25:29 + 12:39
16. Košťál Antonín SHK1004 OK Slavia Hradec Králové 25:44 + 12:54
17. Brož Jiří LTU1101 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 26:46 + 13:56
18. Retka Jakub LTU1000 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 37:45 + 24:55
19. Šíma Filip TBM1213 KOS TJ Tesla Brno 39:06 + 26:16
20. Placek Nikolas MLA1200 MLOK Mariánské Lázně 39:25 + 26:35
21. Šimek Vojtěch CHC1002 K.O.B. Choceň 48:26 + 35:36
H12
1.53 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čečka Matěj SHK0901 OK Slavia Hradec Králové 13:37
2. Kutek Matěj JEN0902 OB Jenišovice 13:50 + 0:13
3. Lamač František TUR0901 OOB TJ Turnov 14:08 + 0:31
4. Nožička Jan TJN0809 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 14:13 + 0:36
5. Jelínek František PHK0900 OK 99 Hradec Králové 14:14 + 0:37
6. Žemlík Eduard TUR0909 OOB TJ Turnov 14:39 + 1:02
7. Doušek Vilém TBM0904 KOS TJ Tesla Brno 15:21 + 1:44
7. Kvášovský Filip LTU0902 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 15:21 + 1:44
9. Skácel Jan VLI0901 Slavia Liberec orienteering 15:33 + 1:56
10. Novotný Vít PHK0901 OK 99 Hradec Králové 16:41 + 3:04
11. Navrátil Jakub TBM0811 KOS TJ Tesla Brno 16:58 + 3:21
12. Denemarek Max TBM0800 KOS TJ Tesla Brno 17:06 + 3:29
12. Maděra Jakub VLI0906 Slavia Liberec orienteering 17:06 + 3:29
14. Termer Štěpán VSP0807 USK Praha 17:26 + 3:49
15. Brož Jindřich LTU0903 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 18:09 + 4:32
16. Macháček Tomáš SHK0811 OK Slavia Hradec Králové 18:18 + 4:41
17. Pešek Ondřej SJC0802 Sportcentrum Jičín 19:15 + 5:38
18. Vilém Štěpán VLI0902 Slavia Liberec orienteering 19:17 + 5:40
19. Posolda Tomáš SJC0803 Sportcentrum Jičín 19:46 + 6:09
20. Šedivý Josef NPA0802 SK LOB Nová Paka 21:02 + 7:25
21. Kotyk Šimon LTU0802 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 21:32 + 7:55
22. Placek Tomas MLA0902 MLOK Mariánské Lázně 21:51 + 8:14
23. Škorpil Marek HOR0900 TJ Jiskra Hořice 22:06 + 8:29
24. Světnický Antonín STE0800 SK SKI-OB Šternberk 22:15 + 8:38
25. Čapek Karel LTU0801 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 22:16 + 8:39
26. Vlach Antonín SJC0903 Sportcentrum Jičín 22:44 + 9:07
27. Kobík Kryštof LTU0901 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 23:24 + 9:47
28. Krejčí Matěj TUR0910 OOB TJ Turnov 25:29 + 11:52
29. Drašar Jakub DKL0903 KOB Kladno 25:40 + 12:03
30. Sochor Jakub SHK0903 OK Slavia Hradec Králové 26:42 + 13:05
31. Pleva Stanislav SJC0805 Sportcentrum Jičín 27:49 + 14:12
31. Kutlvašr Vladimír VRL1002 OOS TJ Spartak Vrchlabí 27:49 + 14:12
Jakubský David SHK0905 OK Slavia Hradec Králové DISK
H14
1.58 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štěpánek Jan TBM0607 KOS TJ Tesla Brno 14:14
2. Habán Oliver VLI0600 Slavia Liberec orienteering 14:55 + 0:41
2. Dolejší Jan DOK0602 OK Doksy 14:55 + 0:41
4. Metelka Tomáš PHK0801 OK 99 Hradec Králové 15:37 + 1:23
5. Ptáček Jonáš TBM0717 KOS TJ Tesla Brno 16:05 + 1:51
6. Drahoňovský Tomáš TUR0701 OOB TJ Turnov 16:06 + 1:52
7. Hůla Tomáš LBE0602 TJ Lokomotiva Beroun 18:13 + 3:59
8. Městka Václav VSP0600 USK Praha 18:29 + 4:15
9. Hájek Dominik CET0601 TJ Loko Česká Třebová 18:44 + 4:30
10. Březina Karel CHA0605 OK Chrastava 18:45 + 4:31
11. Mudrák Daniel TBM0629 KOS TJ Tesla Brno 19:55 + 5:41
12. Čech Radan TBM0611 KOS TJ Tesla Brno 20:00 + 5:46
13. Schwab Filip TBM0710 KOS TJ Tesla Brno 20:38 + 6:24
14. Beneš Filip VLI0708 Slavia Liberec orienteering 20:42 + 6:28
15. Hyxa Jan VLI0702 Slavia Liberec orienteering 21:01 + 6:47
16. Vlach František SJC0603 Sportcentrum Jičín 22:26 + 8:12
17. Kadaně Marek LPU0703 OK Lokomotiva Pardubice 22:45 + 8:31
18. Pelc Tadeáš CST0601 OB Strakonice 24:13 + 9:59
19. Miklas Ondřej VLI0701 Slavia Liberec orienteering 24:40 + 10:26
20. Mertlík Vojtěch TUR0704 OOB TJ Turnov 25:07 + 10:53
21. Folprecht Matyáš TBM0606 KOS TJ Tesla Brno 26:43 + 12:29
22. Besta Radek KNC0803 Sokol Kostelec n. Č. l. 27:35 + 13:21
23. Václavík Martin SLA0601 SKOB Slaný 29:25 + 15:11
24. Bureš David VLI0707 Slavia Liberec orienteering 30:28 + 16:14
25. Řehoř Hynek TJN0700 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 30:38 + 16:24
26. Heller Jakub ROU0702 SKOB Roudnice nad Labem 30:44 + 16:30
27. Matouš Marek JEN0602 OB Jenišovice 32:29 + 18:15
28. Geisler Richard DKL0700 KOB Kladno 33:00 + 18:46
29. Hrůza Ondřej LTU0703 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 33:26 + 19:12
30. Hanák Matěj LTU0701 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 33:30 + 19:16
31. Eliáš Vojtěch TBM0604 KOS TJ Tesla Brno 34:26 + 20:12
32. Meier David VSP0606 USK Praha 38:39 + 24:25
33. Kutáček Ondřej LTU0700 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 39:18 + 25:04
34. Hejcman Jaroslav ROU0704 SKOB Roudnice nad Labem 39:35 + 25:21
35. Mizera Jan TUR0707 OOB TJ Turnov 48:30 + 34:16
36. Pavlů Matěj MFP0701 Matfyz Praha 66:32 + 52:18
Horák Filip PHK0701 OK 99 Hradec Králové DISK
H16
1.58 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tkáč Matěj TJN0401 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 14:26
2. Kabát Martin PGP0408 SK Praga 14:55 + 0:29
3. Gajda Martin KAM0405 OK Kamenice 14:57 + 0:31
4. Dohnálek Tomáš SHK0403 OK Slavia Hradec Králové 15:58 + 1:32
5. Klein Martin LTP0404 OOB TJ Lokomotiva Teplice 16:14 + 1:48
6. Kolář Šimon SHK0405 OK Slavia Hradec Králové 16:50 + 2:24
7. Neumann Matěj PHK0400 OK 99 Hradec Králové 16:52 + 2:26
8. Peterka Jakub LLI0404 LOK-o Liberec 16:59 + 2:33
9. Ehl Ondřej TBM0404 KOS TJ Tesla Brno 17:34 + 3:08
10. Titz Adam VSP0401 USK Praha 17:57 + 3:31
11. Vodička Igor UOL0502 SOB Olomouc 18:19 + 3:53
12. Heller Jiří ROU0501 SKOB Roudnice nad Labem 18:28 + 4:02
13. Pelc Matyáš CST0401 OB Strakonice 18:41 + 4:15
14. Deim Michal VTA0402 SC vebr-sport 18:55 + 4:29
15. Čtrnáct František PGP0401 SK Praga 19:05 + 4:39
16. Rak Tomáš SHK0400 OK Slavia Hradec Králové 19:14 + 4:48
17. Pokorný Jan TJN0400 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 19:41 + 5:15
18. Jakubský Adam SHK0406 OK Slavia Hradec Králové 19:56 + 5:30
19. Kukurugya Šimon 43S0402 Športový klub Sandberg 20:02 + 5:36
20. Gryc Ondřej TBM0406 KOS TJ Tesla Brno 20:44 + 6:18
21. Bejvl Marek LME0400 SK Los Mělník 21:44 + 7:18
22. Čermák Martin PHK0502 OK 99 Hradec Králové 22:42 + 8:16
23. Dlouhý Aleš PGP0502 SK Praga 22:46 + 8:20
24. Kodytek Adam SHK0402 OK Slavia Hradec Králové 22:54 + 8:28
25. Lazák Jan LTU0500 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 23:44 + 9:18
26. Pompach Lukáš PHK0500 OK 99 Hradec Králové 24:04 + 9:38
27. Krátký Štěpán ROU0503 SKOB Roudnice nad Labem 25:27 + 11:01
28. Janas Adam PGP0404 SK Praga 26:33 + 12:07
29. Pirožek Vojtěch LTU0400 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 26:51 + 12:25
30. Dvořáček Tomáš OSN0505 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 27:59 + 13:33
31. Baldrian Tomáš VSP0405 USK Praha 30:13 + 15:47
32. Málek David PHK0504 OK 99 Hradec Králové 30:30 + 16:04
33. Kerhát David LTU0403 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 31:21 + 16:55
34. Nešpor Jiří TTR0502 OOB Třebíč 31:33 + 17:07
35. Hejcman Jan ROU0504 SKOB Roudnice nad Labem 32:45 + 18:19
36. Kotyk Vojtěch LTU0502 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 34:14 + 19:48
37. Vejražka David KPY0401 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 35:48 + 21:22
38. Kokrda Vojtěch PHK0402 OK 99 Hradec Králové 38:42 + 24:16
39. Vlach Timothy SBR0501 SKOB Bruntál 42:44 + 28:18
40. Čivrný Jan VRL0501 OOS TJ Spartak Vrchlabí 48:24 + 33:58
Doušek Tomáš TBM0401 KOS TJ Tesla Brno DISK
H18
1.79 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janas Petr PGP0200 SK Praga 14:21
2. Škvor Adam KAM0202 OK Kamenice 15:00 + 0:39
3. Světnický František STE0204 SK SKI-OB Šternberk 15:21 + 1:00
4. Kožina Štěpán PGP0300 SK Praga 15:34 + 1:13
5. Mareš Albert DKP0308 Oddíl OB Kotlářka 16:44 + 2:23
6. Švarc Antonín DKP0203 Oddíl OB Kotlářka 17:32 + 3:11
7. Dostál František UOL0201 SOB Olomouc 17:47 + 3:26
8. Škácha Vít DKP0310 Oddíl OB Kotlářka 18:13 + 3:52
9. Kolář Matyáš PGP0304 SK Praga 18:36 + 4:15
10. Svoboda Radek STE0207 SK SKI-OB Šternberk 19:03 + 4:42
11. Bradáč David LLI0203 LOK-o Liberec 19:10 + 4:49
12. Šitina Tomáš LTU0300 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 19:19 + 4:58
13. Kučera Jáchym DOR0301 OK Dobříš 20:37 + 6:16
14. Šubrt Matěj DKP0205 Oddíl OB Kotlářka 20:52 + 6:31
15. Jirka Matyáš UOL0203 SOB Olomouc 21:47 + 7:26
16. Krampla Michal Jan UOL0302 SOB Olomouc 22:25 + 8:04
17. Fábera David SHK0305 OK Slavia Hradec Králové 23:28 + 9:07
18. Sobotka Radim OPI0300 Orientační sporty Písek 25:10 + 10:49
19. Zamastil Michal LTU0203 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 26:34 + 12:13
20. Dvořáček Jakub OSN0303 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 27:46 + 13:25
Řehoř Vojta TJN0303 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
MS Kundrata Jan TZL0203 SKOB Zlín 49:15 + 34:54
H20
1.83 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kukurugya Matej 43S0103 Športový klub Sandberg 19:33
2. Švadlena Michal CHC0101 K.O.B. Choceň 19:44 + 0:11
3. Paleček Ondřej STH0105 SK Studenec 21:06 + 1:33
4. Janda Ondřej KAM0113 OK Kamenice 22:30 + 2:57
5. David Tomáš LLI0000 LOK-o Liberec 23:17 + 3:44
6. Rajnoha David TBM0003 KOS TJ Tesla Brno 24:04 + 4:31
7. Klaška Martin DKP0100 Oddíl OB Kotlářka 24:26 + 4:53
8. Siegl Matyáš PGP0104 SK Praga 25:42 + 6:09
9. Porkert Jan SHK0100 OK Slavia Hradec Králové 25:53 + 6:20
10. Postolka Jonáš DKL0100 KOB Kladno 26:24 + 6:51
11. Víšek Martin KAM0102 OK Kamenice 26:31 + 6:58
12. Pavel Martin TJN0004 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 30:46 + 11:13
13. Šimek Štěpán UOL0104 SOB Olomouc 36:01 + 16:28
14. Kohout Václav DKL0101 KOB Kladno 36:32 + 16:59
15. Hanuš Jaroslav HOB0001 SK OB Horní Benešov 61:11 + 41:38
Čtrnáct Šimon PGP0001 SK Praga DISK
H21E
2.23 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hlaváč Ondřej ZBM9901 SK Žabovřesky Brno 17:09
2. Petržela Jan PHK9200 OK 99 Hradec Králové 17:26 + 0:17
3. Rollier Baptiste PHK8200 OK 99 Hradec Králové 18:16 + 1:07
4. Kettner Vojtěch KAM9601 OK Kamenice 18:17 + 1:08
4. Chloupek Adam LCE9300 OOB TJ Slovan Luhačovice 18:17 + 1:08
6. Mokrý Stanislav ZBM9202 SK Žabovřesky Brno 18:22 + 1:13
7. Rusý Tomáš KAM9301 OK Kamenice 18:44 + 1:35
8. Mrázek Jan SJC8102 Sportcentrum Jičín 18:49 + 1:40
8. Fürst Matouš DOK9602 OK Doksy 18:49 + 1:40
10. Flašar Jan PGP8610 SK Praga 19:08 + 1:59
11. Kettner Lukáš KAM9403 OK Kamenice 19:11 + 2:02
12. Procházka David LPU9113 OK Lokomotiva Pardubice 19:37 + 2:28
13. Landovský Tomáš PGP9103 SK Praga 20:07 + 2:58
14. Kretzschmar Matthias 18D9001 Post SV Dresden 20:08 + 2:59
15. Zelinka Jiří MBM8740 O-mikron 20:13 + 3:04
16. Simkovics Erik 0090001 OLC Wienerwald 20:16 + 3:07
17. Netuka Vojtěch SHK9701 OK Slavia Hradec Králové 20:34 + 3:25
18. Procházka Pavel PGP9002 SK Praga 20:47 + 3:38
18. Krejčík Jiří TZL8301 SKOB Zlín 20:47 + 3:38
20. Döllgast Moritz TUR9504 OOB TJ Turnov 20:48 + 3:39
21. Krajčík Michal 0200001 ATU Košice2 20:57 + 3:48
21. Habán Ivo VLI7707 Slavia Liberec orienteering 20:57 + 3:48
23. Semík Ondřej KAM9401 OK Kamenice 20:58 + 3:49
24. Dragowski Kuba TUR9003 OOB TJ Turnov 21:02 + 3:53
24. Semrád Ladislav CHC9701 K.O.B. Choceň 21:02 + 3:53
26. Komanec Václav SHK8406 OK Slavia Hradec Králové 21:07 + 3:58
27. Chvátil Šimon PHK9908 OK 99 Hradec Králové 21:11 + 4:02
28. Horáček Michal VLI7700 Slavia Liberec orienteering 21:14 + 4:05
29. Tichý Radomír SHK0000 OK Slavia Hradec Králové 21:16 + 4:07
30. Hora Vojtěch PGP8301 SK Praga 21:25 + 4:16
31. Pospíšil Vítek PGP6803 SK Praga 21:31 + 4:22
32. Plíhal Tomáš SJI8509 OK Jihlava 22:03 + 4:54
33. Hepner David SHK7601 OK Slavia Hradec Králové 22:04 + 4:55
34. Bräuer Dennis 31D9900 SV Lengefeld 22:08 + 4:59
35. Pachnik Wojciech 19P9100 UKS "Orientpark.pl" Iwiny 22:12 + 5:03
36. Sklenář Martin AOP9501 Orientační Běh Opava 22:19 + 5:10
37. Neumann Josef TUR8407 OOB TJ Turnov 22:24 + 5:15
38. Sháněl Jan CHC9402 K.O.B. Choceň 22:38 + 5:29
38. Bader Leif 18D8201 Post SV Dresden 22:38 + 5:29
40. Kelbl Vladimír ZBM9711 SK Žabovřesky Brno 22:46 + 5:37
41. Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška 23:42 + 6:33
42. Leideck Karsten 33D8600 USV TU Dresden 2 24:32 + 7:23
43. Jordanov Alexandr ZBM9503 SK Žabovřesky Brno 25:10 + 8:01
43. Malý Aleš JIL8702 OK Jilemnice 25:10 + 8:01
45. Škvor Ota KAM9900 OK Kamenice 25:38 + 8:29
46. Peters Nils 33D9202 USV TU Dresden 2 26:49 + 9:40
47. Janata Martin TJN8306 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 26:52 + 9:43
48. Šafka Daniel KAM9105 OK Kamenice 27:02 + 9:53
49. Kohl Ondřej KPY8600 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 29:25 + 12:16
50. Buk Michal ROU9601 SKOB Roudnice nad Labem 30:04 + 12:55
51. Hlaváč Jiří TBM6116 KOS TJ Tesla Brno 30:33 + 13:24
H21A
1.93 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubina Filip 43S8900 Športový klub Sandberg 16:40
2. Losman Petr PHK7901 OK 99 Hradec Králové 17:05 + 0:25
3. Krejsa Martin CHT9001 OOB SK Chrast 17:56 + 1:16
4. Novotný Tomáš PHK8101 OK 99 Hradec Králové 17:58 + 1:18
5. Illner Vojtěch DKP9600 Oddíl OB Kotlářka 18:01 + 1:21
6. Čech Radovan TBM7835 KOS TJ Tesla Brno 18:03 + 1:23
7. Uhlík Michal SJC8007 Sportcentrum Jičín 18:14 + 1:34
8. Šabatka Zdeněk PHK8900 OK 99 Hradec Králové 19:04 + 2:24
9. Palas Jan SJC8507 Sportcentrum Jičín 19:05 + 2:25
10. Panchártek Jan PHK8802 OK 99 Hradec Králové 19:10 + 2:30
11. Martan Jiří VLI7300 Slavia Liberec orienteering 19:17 + 2:37
12. Zlámal David SJC9603 Sportcentrum Jičín 19:18 + 2:38
13. Hledík Jakub CHT9501 OOB SK Chrast 19:20 + 2:40
14. Pašek František KAM7600 OK Kamenice 19:21 + 2:41
15. Kolín Jan DKP7701 Oddíl OB Kotlářka 19:27 + 2:47
16. Kazda Adam TJN9104 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 19:36 + 2:56
17. Rychlý Pavel KRN8505 KOS TJ Lokomotiva Krnov 19:57 + 3:17
18. Mrázek Jiří DKP7911 Oddíl OB Kotlářka 20:01 + 3:21
19. Šabata Milan SRK9904 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 20:14 + 3:34
20. Ehl Jiří TBM7701 KOS TJ Tesla Brno 20:19 + 3:39
21. Kučera Jan VSP7302 USK Praha 20:22 + 3:42
21. Tomeš Jaroslav DKP8109 Oddíl OB Kotlářka 20:22 + 3:42
23. Pospíšil Ondřej DKP8717 Oddíl OB Kotlářka 20:32 + 3:52
24. Pek Daniel SHK9803 OK Slavia Hradec Králové 20:33 + 3:53
25. Žaloudek Petr SJC8309 Sportcentrum Jičín 20:54 + 4:14
26. Roudný Václav LPU0001 OK Lokomotiva Pardubice 21:14 + 4:34
27. Tichý Tomáš SJH9201 SOS Jindřichův Hradec 21:20 + 4:40
28. Antoš Filip NPA8001 SK LOB Nová Paka 21:25 + 4:45
29. Polášek Jan Ferdinand DKP8811 Oddíl OB Kotlářka 21:27 + 4:47
30. Novotný Marek TJN9901 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 22:04 + 5:24
31. Švihovský Jaromír SJC8005 Sportcentrum Jičín 22:14 + 5:34
31. Janovský Tomáš PGP6401 SK Praga 22:14 + 5:34
33. Hanák Jan SLA8002 SKOB Slaný 22:23 + 5:43
34. Henych Petr VLI6001 Slavia Liberec orienteering 22:24 + 5:44
34. Novák Jiří NPA7502 SK LOB Nová Paka 22:24 + 5:44
36. Hübner Jan CTB7902 SK OB Chotěboř 22:32 + 5:52
37. Kadlec Jan SJI8306 OK Jihlava 22:35 + 5:55
38. Klaška Pavel DKP9301 Oddíl OB Kotlářka 23:05 + 6:25
39. Svoboda Ondřej SHK7605 OK Slavia Hradec Králové 23:15 + 6:35
40. Karásek Matěj SJC0001 Sportcentrum Jičín 23:22 + 6:42
41. Buk Petr ROU0001 SKOB Roudnice nad Labem 23:27 + 6:47
42. Besta Lukáš KNC8101 Sokol Kostelec n. Č. l. 23:41 + 7:01
43. Härtelt Daniel 1VD8100 SG Zittau Süd 23:45 + 7:05
44. Kopec Tomáš VLI8203 Slavia Liberec orienteering 24:08 + 7:28
45. Deml Tomáš LPU9502 OK Lokomotiva Pardubice 24:16 + 7:36
46. Mrskoč Marek LPU0205 OK Lokomotiva Pardubice 24:22 + 7:42
47. Veselý Ondřej PHK8505 OK 99 Hradec Králové 24:51 + 8:11
47. Neumann Tomáš PVP8900 VSK Přírodní vědy Praha 24:51 + 8:11
49. Picek Jan TJN9101 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 24:54 + 8:14
50. Neumann Vojtěch PVP9400 VSK Přírodní vědy Praha 25:09 + 8:29
51. Koleš Jan LPU8610 OK Lokomotiva Pardubice 25:11 + 8:31
52. Kadeřávek Petr PHK7605 OK 99 Hradec Králové 25:14 + 8:34
52. Šrubař Michal ZBM8607 SK Žabovřesky Brno 25:14 + 8:34
54. Ramba Jiří DKP8606 Oddíl OB Kotlářka 25:20 + 8:40
55. Novák Zdeněk NPA7701 SK LOB Nová Paka 25:28 + 8:48
56. Němeček Jan VSP6201 USK Praha 25:38 + 8:58
57. Šulc Václav AOP9200 Orientační Běh Opava 26:28 + 9:48
58. Peterka Vojtěch LLI7502 LOK-o Liberec 26:36 + 9:56
59. Žák Jan LPU9802 OK Lokomotiva Pardubice 26:37 + 9:57
60. Melichar Vojtěch LLI9802 LOK-o Liberec 28:06 + 11:26
61. Šitina Jakub LTU0001 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 29:06 + 12:26
62. Zelinka Jan LPU9405 OK Lokomotiva Pardubice 31:21 + 14:41
63. Beneš Miroslav PGP8108 SK Praga 31:51 + 15:11
64. Buk Ondřej ROU0102 SKOB Roudnice nad Labem 36:06 + 19:26
65. Janas Petr PGP7106 SK Praga 42:39 + 25:59
H21B
1.68 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hájek Adam KAM9202 OK Kamenice 16:46
2. Klomínský Václav KPY8700 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 18:17 + 1:31
3. Polák Vlastimil VRL7702 OOS TJ Spartak Vrchlabí 18:26 + 1:40
4. Kovář Miroslav SJC8104 Sportcentrum Jičín 19:06 + 2:20
5. Daněk Jáchym VRL8901 OOS TJ Spartak Vrchlabí 19:25 + 2:39
6. Němeček Jan KAM9300 OK Kamenice 20:00 + 3:14
7. Kříž Lukáš TTR8201 OOB Třebíč 20:54 + 4:08
8. Kolaja Jan VLI8100 Slavia Liberec orienteering 21:06 + 4:20
9. Bek Jiří CHA0103 OK Chrastava 21:44 + 4:58
10. Šafránek Michal VRL8801 OOS TJ Spartak Vrchlabí 22:05 + 5:19
11. Szenczi Gabriel VLI8700 Slavia Liberec orienteering 22:11 + 5:25
12. Pavlíček Lubomír KPY7800 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 22:14 + 5:28
13. Gajda Jan VSP6801 USK Praha 23:36 + 6:50
14. Lžíčař Martin DOB8803 KOB Dobruška 23:46 + 7:00
15. Mašata Roman PHK7107 OK 99 Hradec Králové 24:06 + 7:20
16. Postolka Jáchym DKL9900 KOB Kladno 24:25 + 7:39
17. Krajíček Vojtěch VRL8803 OOS TJ Spartak Vrchlabí 24:27 + 7:41
18. Zavřel Michal KRN6804 KOS TJ Lokomotiva Krnov 24:28 + 7:42
19. Faltejsek Jan PHK9802 OK 99 Hradec Králové 24:32 + 7:46
20. Tůma Martin LIT8204 KOB Litvínov 24:36 + 7:50
21. Ježek Lukáš CHA8604 OK Chrastava 25:01 + 8:15
22. Rýdel Jiří KAM9200 OK Kamenice 25:05 + 8:19
23. Wohanka Pavel VRL7501 OOS TJ Spartak Vrchlabí 25:31 + 8:45
24. Pavlík Libor LIT7605 KOB Litvínov 25:32 + 8:46
25. Ohnisko Jan 0080001 bez klubu 25:40 + 8:54
26. Vríčan Peter 86S8900 Slávia ZU Žilina 26:38 + 9:52
27. Sýkora Bohumil CHC8601 K.O.B. Choceň 27:31 + 10:45
28. Junek Vladimír TJP8400 TJ Sokol Troja 28:02 + 11:16
29. Bernášek Jiří STB8101 TJ Stadion Nový Bor 28:38 + 11:52
30. Nerad Jaroslav LIT9001 KOB Litvínov 28:54 + 12:08
31. Lužnický Jiří LIT8501 KOB Litvínov 28:57 + 12:11
32. Krampla Tomáš UOL6601 SOB Olomouc 29:06 + 12:20
33. Urbaniak Jerzy 58P9800 Ks Spójnia Warszawa 29:26 + 12:40
34. Jirků Václav neregistrován 29:30 + 12:44
35. Macek Jiří LIT8401 KOB Litvínov 29:45 + 12:59
36. Kučerka David LIT8202 KOB Litvínov 30:12 + 13:26
37. Kurz Matouš PGP8606 SK Praga 32:26 + 15:40
38. Thiemel Jiří TBM8905 KOS TJ Tesla Brno 47:37 + 30:51
H21C
1.64 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janeček Mirek TJN9804 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 16:11
2. Šklíba David TJN9902 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 16:30 + 0:19
3. Švarc Lukáš JEN9001 OB Jenišovice 16:49 + 0:38
4. Semerád Jan 0060002 Český svaz neslyšících sportov 18:41 + 2:30
5. Andrš Petr ZAM8401 OB TJ Sokol Žamberk 18:57 + 2:46
6. Kadečka Adam JEN9601 OB Jenišovice 19:11 + 3:00
7. Spilka Marek 0060003 Český svaz neslyšících sportov 21:36 + 5:25
8. Pinkr Josef HCE8200 TJ Hostivice 22:05 + 5:54
9. Peterek Vít SOP8600 OOB TJ Slezan Opava 22:28 + 6:17
10. Šunda Marek VSP9200 USK Praha 23:37 + 7:26
11. Gajdoš Martin 17S8901 TJ Slávia Ekonóm UMB Banska Bystrica 25:22 + 9:11
12. Kadaně Miroslav LPU7817 OK Lokomotiva Pardubice 25:26 + 9:15
13. Beneš Jan DKL9800 KOB Kladno 28:10 + 11:59
14. Vejstrk Daniel CHA9105 OK Chrastava 30:26 + 14:15
15. Balcar Vít CET8103 TJ Loko Česká Třebová 34:33 + 18:22
H35
1.82 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šabatka Petr LPU8106 OK Lokomotiva Pardubice 18:04
2. Průša Michal VSP7310 USK Praha 19:27 + 1:23
3. Albrecht David 0150001 HO Skol 20:40 + 2:36
4. Hrádek Tomáš ROU8301 SKOB Roudnice nad Labem 21:25 + 3:21
5. Dvořák Josef PGP8006 SK Praga 22:35 + 4:31
5. Doušek Robert TBM7911 KOS TJ Tesla Brno 22:35 + 4:31
7. Richter Friedmar 71D8100 USV TU Dresden 24:02 + 5:58
8. Leibiger Jens 18D5900 Post SV Dresden 24:25 + 6:21
9. Kolář Tomáš SLA7103 SKOB Slaný 24:26 + 6:22
10. Jakubec Petr SJC8106 Sportcentrum Jičín 24:45 + 6:41
11. Mikluš Marián 47S7200 TJ Rapid Bratislava 24:54 + 6:50
12. Ptáček Ondřej TBM7120 KOS TJ Tesla Brno 25:00 + 6:56
13. Distler Carl W. 0120001 Berlin Turnerschaft 25:47 + 7:43
14. Maděra Josef VLI7900 Slavia Liberec orienteering 26:59 + 8:55
15. Hrouza Jan KRN8100 KOS TJ Lokomotiva Krnov 27:15 + 9:11
16. Hudeček Tomáš OOP8201 TJ Opava 30:09 + 12:05
17. Tomíček Oldřich 0040001 ESOX ODEI 30:20 + 12:16
18. Žitný Tomáš SMB6401 SKOB Mladá Boleslav 32:45 + 14:41
19. Červinka Jiří VRL7001 OOS TJ Spartak Vrchlabí 34:37 + 16:33
20. Tuček Michal DKP8202 Oddíl OB Kotlářka 37:35 + 19:31
21. Wieszaczewski Jacek 21P8500 Orientop Wrocław 38:10 + 20:06
22. Melichar Jan DKP7500 Oddíl OB Kotlářka 42:29 + 24:25
23. Dosbaba Marek TTR8101 OOB Třebíč 50:08 + 32:04
24. Šedivý Josef NPA8003 SK LOB Nová Paka 53:21 + 35:17
25. Vaňátko Jakub LTU8100 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 55:05 + 37:01
Příkazský Jakub PHK8000 OK 99 Hradec Králové DISK
H40
1.82 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kotecký Ondřej TBM7703 KOS TJ Tesla Brno 16:54
2. Přinda Lukáš VLI7701 Slavia Liberec orienteering 19:20 + 2:26
3. Babický Jan RUM7601 ZOOB Rumburk 20:06 + 3:12
4. Synek Antonín DOK7800 OK Doksy 20:38 + 3:44
5. Pachner Pavel CHA7501 OK Chrastava 20:55 + 4:01
6. Gregor Martin DKP7705 Oddíl OB Kotlářka 21:16 + 4:22
7. Bednařík Radek LCE7125 OOB TJ Slovan Luhačovice 21:22 + 4:28
8. Vilém Stanislav VLI7703 Slavia Liberec orienteering 23:07 + 6:13
9. Severýn Otto VLI7402 Slavia Liberec orienteering 23:32 + 6:38
10. Peteráč Zdeněk VLI7802 Slavia Liberec orienteering 24:04 + 7:10
11. Löhning Michael 71D7300 USV TU Dresden 24:35 + 7:41
12. Březina Jan CHA7604 OK Chrastava 24:51 + 7:57
12. Heller Jiří ROU7708 SKOB Roudnice nad Labem 24:51 + 7:57
14. Čečka Jiří SHK7600 OK Slavia Hradec Králové 25:12 + 8:18
15. Macháček Jiří XHK7601 MTBO Racing team Hradec Králové 25:19 + 8:25
16. Kvášovský Jakub LTU7802 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 25:22 + 8:28
17. Šafář Jan PHK7700 OK 99 Hradec Králové 25:44 + 8:50
18. Pospíšil Radek TJP7802 TJ Sokol Troja 26:23 + 9:29
19. Pleva Stanislav SJC7601 Sportcentrum Jičín 26:52 + 9:58
20. Pesničák Jan SMR7902 SNS Smržovka 26:54 + 10:00
21. Voráček Michal OSN8000 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 27:03 + 10:09
22. Kotyk Pavel LTU7901 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 27:19 + 10:25
23. Kutlvašr Ruda VRL7601 OOS TJ Spartak Vrchlabí 27:45 + 10:51
24. Šimek Jiří CHC7901 K.O.B. Choceň 27:53 + 10:59
25. Sedlář Petr TBM7319 KOS TJ Tesla Brno 28:17 + 11:23
26. Pavlů Jiří MFP7704 Matfyz Praha 30:03 + 13:09
27. Placek Petr MLA8000 MLOK Mariánské Lázně 30:42 + 13:48
28. Čapek Miroslav PHK7603 OK 99 Hradec Králové 30:54 + 14:00
29. Biolik Grzegorz 46P7600 Trackcourse 32:17 + 15:23
30. Kadečka Jakub JEN7901 OB Jenišovice 32:31 + 15:37
31. Procinger Michal VRL7602 OOS TJ Spartak Vrchlabí 33:22 + 16:28
32. Havel Josef KNC7800 Sokol Kostelec n. Č. l. 33:24 + 16:30
33. Matyáš Libor CHA7603 OK Chrastava 33:42 + 16:48
34. Ježowicz Roman VLI8002 Slavia Liberec orienteering 34:04 + 17:10
35. Jakubský Radek SHK7603 OK Slavia Hradec Králové 34:38 + 17:44
36. Latkowski Krzysztof 23P7800 OK!Sport Warszawa 36:18 + 19:24
37. Novotný Vít 0100002 Maxidum 36:56 + 20:02
38. Feřt Martin VLI7704 Slavia Liberec orienteering 38:07 + 21:13
39. Vejražka Jiří KPY7400 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 38:29 + 21:35
40. Jedlička Michal DKL8000 KOB Kladno 39:45 + 22:51
41. Mokrý Pavel VLI7501 Slavia Liberec orienteering 42:59 + 26:05
42. Čapek Karel LTU7803 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 44:40 + 27:46
43. Lukavský Jiří DKL7800 KOB Kladno 52:44 + 35:50
44. Zlesák Ondřej JIL7601 OK Jilemnice 54:49 + 37:55
45. Lipenský Robert CHA7201 OK Chrastava 56:49 + 39:55
46. Stefaniak Marcin 23P7900 OK!Sport Warszawa 60:50 + 43:56
Vítek Jiří DKL7300 KOB Kladno DISK
Brož Michal LTU8000 OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK
Kutek Pavel JEN7701 OB Jenišovice DISK
H45
1.59 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švadlena Pavel CHC7502 K.O.B. Choceň 17:39
2. Dvořáček Jiří OSN7502 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 17:41 + 0:02
3. Nehasil Vladislav LDC7101 KOB Děčín 17:46 + 0:07
4. Schmiedeberg Nils 45D6700 SV Turbine Neubrandenburg 18:44 + 1:05
5. Zschaeckel Raik 1QD6700 SV IHW Alex 78 Berlin 19:00 + 1:21
6. Netopil Libor VAM7401 OB Vamberk 19:26 + 1:47
7. Černý Michal ROU7505 SKOB Roudnice nad Labem 19:36 + 1:57
7. Kunart Tomáš PHK7205 OK 99 Hradec Králové 19:36 + 1:57
9. Mager Holger 18D7100 Post SV Dresden 19:42 + 2:03
9. Kvapil Petr TUV7402 SOK TJ Turnov 19:42 + 2:03
11. Zaydlar Michal JLI7100 OB Jizerky 19:56 + 2:17
12. Zuzánek Zdeněk TJN5901 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 20:15 + 2:36
13. Illner Jakub DKP6601 Oddíl OB Kotlářka 20:36 + 2:57
14. Chaloupský David PHK7103 OK 99 Hradec Králové 21:28 + 3:49
15. Novotný Milan PHK6502 OK 99 Hradec Králové 21:48 + 4:09
16. Gemperle František MFP7102 Matfyz Praha 21:54 + 4:15
17. Jirásek Milan VSP7403 USK Praha 22:08 + 4:29
18. Kavalír Karel PHK6503 OK 99 Hradec Králové 22:18 + 4:39
19. Vláčil Daniel RIC7307 OB Říčany 22:40 + 5:01
20. Kamenický Jan PHK6601 OK 99 Hradec Králové 22:51 + 5:12
21. Střelba Ondřej PGP7510 SK Praga 22:58 + 5:19
22. Halač Jaroslav HCE6700 TJ Hostivice 22:59 + 5:20
23. Baldrian Petr PGP7203 SK Praga 23:24 + 5:45
24. Novotný Dušan TJN7002 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 23:32 + 5:53
25. Mudrák Pavel TBM6900 KOS TJ Tesla Brno 23:56 + 6:17
26. Chvátil Jiří PHK7200 OK 99 Hradec Králové 23:58 + 6:19
27. Šimša Jaromír MFP7100 Matfyz Praha 24:07 + 6:28
28. Bradáč Stanislav LLI7201 LOK-o Liberec 24:17 + 6:38
29. Sobotka Petr OPI7300 Orientační sporty Písek 25:05 + 7:26
30. Kolář Viktor SHK7300 OK Slavia Hradec Králové 25:35 + 7:56
31. Faltejsek Pavel PHK7003 OK 99 Hradec Králové 26:00 + 8:21
32. Svoboda Jiří DKP7504 Oddíl OB Kotlářka 26:13 + 8:34
33. Mairich Vít TJN7200 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 26:43 + 9:04
34. Mrkvička Jiří TJN7101 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 27:47 + 10:08
35. Hůla Pavel LBE7300 TJ Lokomotiva Beroun 27:56 + 10:17
36. Pompach Martin PHK7207 OK 99 Hradec Králové 28:35 + 10:56
37. Dušek Vladimír TBM7400 KOS TJ Tesla Brno 28:58 + 11:19
38. Ligienza Krzysztof 21P7200 Orientop Wrocław 29:12 + 11:33
39. Vorlíček Peter 43S7501 Športový klub Sandberg 29:19 + 11:40
40. Müller Kai 18D6800 Post SV Dresden 29:34 + 11:55
41. Adamovský Michal TYN7200 OOB SK Týniště nad Orlicí 29:36 + 11:57
42. Marek Antonín STE7501 SK SKI-OB Šternberk 30:10 + 12:31
43. Puš Roman STH7501 SK Studenec 30:14 + 12:35
44. Podivínský Tomáš SCP7201 OK Sparta Praha 30:21 + 12:42
45. Műller Kamil TYN7500 OOB SK Týniště nad Orlicí 30:29 + 12:50
46. Cichý David PHK7001 OK 99 Hradec Králové 31:40 + 14:01
47. Kosobud Dušan VTA7201 SC vebr-sport 31:50 + 14:11
48. Posselt Martin TJN6802 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 31:55 + 14:16
49. Ulman Aleš TJN7201 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 31:58 + 14:19
50. Sliva Jan SCP7300 OK Sparta Praha 32:08 + 14:29
51. Řehoř Jiří TJN7004 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 32:37 + 14:58
52. Štverák Jan CHA7301 OK Chrastava 32:41 + 15:02
53. Žebrák Zbyněk LOV7101 lepus.cz 33:06 + 15:27
54. Krejčí Ladislav ROU7301 SKOB Roudnice nad Labem 33:38 + 15:59
55. Meier Milan VLI7301 Slavia Liberec orienteering 33:44 + 16:05
56. Dítko Jan SKV7301 TJ Slovan Karlovy Vary 33:58 + 16:19
57. Deim Karel VTA7202 SC vebr-sport 34:30 + 16:51
58. Zabořil Michal JEN7101 OB Jenišovice 34:36 + 16:57
59. Kosicki Tomasz 23P7100 OK!Sport Warszawa 37:09 + 19:30
60. Novák Petr RUM7401 ZOOB Rumburk 39:00 + 21:21
61. Rothkegel Thomas 18D6700 Post SV Dresden 44:40 + 27:01
62. Mencl Martin JEN7301 OB Jenišovice 50:06 + 32:27
63. Škácha Michal DKP7103 Oddíl OB Kotlářka 56:57 + 39:18
Hnízdil Jan KAS7100 KOB Kamenický Šenov DISK
H50
1.53 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šritr Martin TUV6802 SOK TJ Turnov 18:17
2. Novák Ivo OKP6200 SK OK 24 Praha 18:30 + 0:13
3. Netuka Jan SHK7001 OK Slavia Hradec Králové 19:07 + 0:50
4. Gossel Heiko 71D6500 USV TU Dresden 19:34 + 1:17
5. Siegl Roman MFP6700 Matfyz Praha 19:46 + 1:29
6. Müller Rainer 71D4500 USV TU Dresden 19:49 + 1:32
7. Vydra Ivan CHA6600 OK Chrastava 20:24 + 2:07
8. Kabát Jan PGP6901 SK Praga 20:37 + 2:20
9. Žejdlík Michal LTP7001 OOB TJ Lokomotiva Teplice 20:44 + 2:27
10. Urbaniak Krzysztof 58P6700 Ks Spójnia Warszawa 21:33 + 3:16
11. Šemelík Petr DKL6901 KOB Kladno 21:34 + 3:17
12. Cruse Kay 24D6600 SV Robotron Dresden 21:51 + 3:34
13. Veljačik Pavel SCP6200 OK Sparta Praha 22:15 + 3:58
14. Langr Jan SHK6701 OK Slavia Hradec Králové 22:28 + 4:11
15. Zamouřil Petr PHK6806 OK 99 Hradec Králové 23:10 + 4:53
16. Gryc Jan TBM6709 KOS TJ Tesla Brno 23:31 + 5:14
17. Žucha Jiří TJN6603 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 24:04 + 5:47
18. Gryc Tomáš TBM6903 KOS TJ Tesla Brno 24:13 + 5:56
19. Finkenstaedt Björn 26D6800 OLV Potsdam 24:14 + 5:57
20. Fürst Aleš LLI6801 LOK-o Liberec 24:44 + 6:27
21. Sklenář Josef SBR6601 SKOB Bruntál 24:49 + 6:32
22. Honzík Tomáš VLI7000 Slavia Liberec orienteering 25:04 + 6:47
23. Křivda Ivan 0010001 Sportovní klub hasičů Královéh 25:39 + 7:22
24. Pelc Václav CST6702 OB Strakonice 25:56 + 7:39
25. Maleček Vít PGP6801 SK Praga 26:05 + 7:48
26. Eichler Petr KAS6900 KOB Kamenický Šenov 27:37 + 9:20
27. Melichar Igor PHK6504 OK 99 Hradec Králové 27:41 + 9:24
28. Skalka Michal LTU6700 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 28:26 + 10:09
29. Hanč Jaroslav VRL6702 OOS TJ Spartak Vrchlabí 28:41 + 10:24
30. Růžička Ivan PHK6702 OK 99 Hradec Králové 28:49 + 10:32
31. Semrád Pavel CHC6602 K.O.B. Choceň 29:46 + 11:29
32. Vinš Pavel DKL6900 KOB Kladno 29:47 + 11:30
33. Kohout Josef SHK6902 OK Slavia Hradec Králové 31:06 + 12:49
34. Lapáček Jiří SHK6600 OK Slavia Hradec Králové 31:10 + 12:53
35. Müller Robert OAV6900 Orienteering Adventure 31:26 + 13:09
36. Buk Jiří ROU6901 SKOB Roudnice nad Labem 32:26 + 14:09
37. Schenk Róbert 47S6802 TJ Rapid Bratislava 32:29 + 14:12
38. Beneš Jan DKL6600 KOB Kladno 33:16 + 14:59
39. Matuška Pavel RBK7001 SK Radioklub Blansko 34:23 + 16:06
40. Holec Honza MOV6701 SKOB Ostrava 34:24 + 16:07
41. Třešňák Miloš JIL6902 OK Jilemnice 34:29 + 16:12
42. Piłkowski Paweł 23P6600 OK!Sport Warszawa 36:42 + 18:25
43. Řezáč Pavel VLI6900 Slavia Liberec orienteering 36:46 + 18:29
44. Kubec Pavel STB6601 TJ Stadion Nový Bor 39:20 + 21:03
45. Müller Jan HCE6800 TJ Hostivice 47:35 + 29:18
46. Šafka Jan 15G6600 DRONGO 51:57 + 33:40
47. Dobeš Václav KPY5701 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 52:19 + 34:02
48. Valla Zdeněk ZVO6501 OB SK Zvole 53:59 + 35:42
49. Šabata Milan SRK6901 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 74:41 + 56:24
Müller Rico 2HD6400 Angy OL DISK
Lazák Jan LTU6900 OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK
Dobrovolný Vladimír TBM7009 KOS TJ Tesla Brno DISK
H55
1.36 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hadač Miroslav AOP6501 Orientační Běh Opava 17:07
2. Vávra Martin HOR6302 TJ Jiskra Hořice 18:09 + 1:02
3. Urválek Jiří TBM6107 KOS TJ Tesla Brno 19:35 + 2:28
4. Gorčica Pavel CHA6200 OK Chrastava 19:58 + 2:51
5. Semík Luboš KAM6201 OK Kamenice 20:27 + 3:20
6. Vávra Radek HOR6301 TJ Jiskra Hořice 20:35 + 3:28
7. Müller Matthias 18D6200 Post SV Dresden 20:44 + 3:37
8. Šimek Roman UOL6503 SOB Olomouc 20:46 + 3:39
9. Kettner Pavel HCE5900 TJ Hostivice 21:23 + 4:16
10. Kožina Petr PGP6000 SK Praga 21:26 + 4:19
11. Schindler Jiří TJN6301 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 21:29 + 4:22
12. Kurr Maik 18D1234 Post SV Dresden 22:00 + 4:53
13. Tichý Martin SJH6401 SOS Jindřichův Hradec 23:11 + 6:04
14. Nešpor Jan TTR6101 OOB Třebíč 23:18 + 6:11
15. Dragowski Robert TUR5906 OOB TJ Turnov 23:24 + 6:17
16. Řeháček Petr SBR6302 SKOB Bruntál 23:49 + 6:42
17. Klaška Pavel DKP6500 Oddíl OB Kotlářka 24:21 + 7:14
18. Teplý Jiří SHK6401 OK Slavia Hradec Králové 24:49 + 7:42
19. Strejc Jaroslav ZVO6101 OB SK Zvole 25:20 + 8:13
20. Mareš Hynek JEN6101 OB Jenišovice 25:23 + 8:16
21. Hanuš Pavel LTU6501 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 25:38 + 8:31
22. Forst Libor MFP6301 Matfyz Praha 26:18 + 9:11
23. Sklenář Miroslav AOP6302 Orientační Běh Opava 26:33 + 9:26
24. Strakoš Bohumil TZL6345 SKOB Zlín 27:04 + 9:57
25. Roudný Václav LPU6102 OK Lokomotiva Pardubice 27:40 + 10:33
26. Hepnar Luboš STE6307 SK SKI-OB Šternberk 27:44 + 10:37
27. Drągowski Marek 23P6500 OK!Sport Warszawa 28:16 + 11:09
28. Karel Miloš JIL6004 OK Jilemnice 28:41 + 11:34
29. Ščehovič Roman 17S6400 TJ Slávia Ekonóm UMB Banska Bystrica 30:27 + 13:20
30. Peřinka Jan AOP6301 Orientační Běh Opava 31:52 + 14:45
31. Světnický Alexandr OOL6300 SK Haná orienteering 32:19 + 15:12
32. Hurta Vladimír PGP6305 SK Praga 33:11 + 16:04
33. Malý Evžen JIL6102 OK Jilemnice 34:26 + 17:19
34. Mellan Martin TUV6304 SOK TJ Turnov 35:01 + 17:54
35. Mertlík Jiří VRL6102 OOS TJ Spartak Vrchlabí 35:03 + 17:56
36. Hlaváček Lubomír PHK6401 OK 99 Hradec Králové 36:48 + 19:41
37. Buk Miloslav ROU6202 SKOB Roudnice nad Labem 37:42 + 20:35
38. Doškář Boris BOR6400 OK Jiskra Nový Bor 38:45 + 21:38
39. Čivrný Pavel VRL6306 OOS TJ Spartak Vrchlabí 40:43 + 23:36
40. Żebrowski Dariusz 23P6300 OK!Sport Warszawa 42:59 + 25:52
H60
1.30 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škorpil Martin HOR5700 TJ Jiskra Hořice 21:59
2. Zeman Jaroslav SJI5901 OK Jihlava 22:10 + 0:11
3. Běhoun Pavel PHK5701 OK 99 Hradec Králové 22:35 + 0:36
4. Neumann Jaroslav STE5902 SK SKI-OB Šternberk 22:50 + 0:51
5. Jakobi Zdeněk HAV5701 OB Havířov 23:25 + 1:26
6. Nemec Juraj 17S1401 TJ Slávia Ekonóm UMB Banska Bystrica 23:30 + 1:31
7. Kavka Jiří SCP5900 OK Sparta Praha 25:40 + 3:41
8. Kršák Karel VIC5902 OB Vizovice 26:38 + 4:39
9. Novotný Miroslav LPU5905 OK Lokomotiva Pardubice 28:04 + 6:05
10. Palicka Miroslav 75S5900 KOB Čingov Spišská Nová Ves 28:06 + 6:07
11. Gazdačko Milan SHK5702 OK Slavia Hradec Králové 28:15 + 6:16
12. Eiselt Miloš LTP5802 OOB TJ Lokomotiva Teplice 28:25 + 6:26
13. Konstanciak Andrzej 23P5901 OK!Sport Warszawa 29:32 + 7:33
14. Mutina Vlastimil BFM5701 SKOB Frýdek - Místek 30:26 + 8:27
15. Souček Pavel PHK5503 OK 99 Hradec Králové 30:39 + 8:40
16. Čermák Libor PHK5600 OK 99 Hradec Králové 31:26 + 9:27
17. Janošík Zdeněk UOL5600 SOB Olomouc 31:45 + 9:46
18. Muchl Vladimír CST5601 OB Strakonice 33:11 + 11:12
19. Formanko Dušan 47S5802 TJ Rapid Bratislava 34:11 + 12:12
20. Višňa Milan OOL5904 SK Haná orienteering 34:55 + 12:56
21. Kretzschmar Frank 82D5900 OLV Weimar 36:06 + 14:07
22. Vokuš Zdeněk TJN5601 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 36:22 + 14:23
23. Holpuch Jiří LDC5702 KOB Děčín 44:07 + 22:08
24. Poklop Lubomír UOL5601 SOB Olomouc 50:54 + 28:55
H65
1.26 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kunc Radovan TJN5549 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 15:59
2. Přinda Oldřich VLI5101 Slavia Liberec orienteering 16:19 + 0:20
3. Škoda Přemek VLI5301 Slavia Liberec orienteering 16:35 + 0:36
4. Hickethier Manfred VLI5201 Slavia Liberec orienteering 17:03 + 1:04
5. Knap Jan LPU5101 OK Lokomotiva Pardubice 18:42 + 2:43
6. Erlebach Josef JIL5201 OK Jilemnice 20:50 + 4:51
7. Kaška Rudolf CHA5500 OK Chrastava 20:58 + 4:59
8. Fiala Zdeněk TAP5501 KOB Tretra Praha 21:13 + 5:14
9. Rychlý Miloš OOP5302 TJ Opava 21:42 + 5:43
10. Jurčák Karel SOP5101 OOB TJ Slezan Opava 22:25 + 6:26
11. Jelínek Vít TZL5102 SKOB Zlín 22:45 + 6:46
12. Jelínek Martin PGP5103 SK Praga 24:36 + 8:37
13. Chotětický Václav DKL5202 KOB Kladno 25:06 + 9:07
14. Přeček Zdeněk SCP5200 OK Sparta Praha 25:14 + 9:15
15. Barták Jiří CHA5100 OK Chrastava 26:08 + 10:09
16. Böhm Karel TJN5101 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 27:50 + 11:51
17. Pavlík Milan CHA5400 OK Chrastava 28:38 + 12:39
18. Wysocki Andrzej 24P5100 Slask O-Team 29:21 + 13:22
19. Maliňák Josef SVS5501 Orientklub Vsetín 33:01 + 17:02
20. Fejlek Vojtěch SHK5202 OK Slavia Hradec Králové 33:02 + 17:03
21. Ptáček Ladislav BBM5300 BETA URSUS Orienteering 34:44 + 18:45
22. Javůrek Antonín 0040003 ESOX ODEI 39:00 + 23:01
23. Šomvársky Ján TAP5500 KOB Tretra Praha 40:23 + 24:24
Jirka Jiří DKL5501 KOB Kladno DISK
Rosen David 11G5300 GB MTBO squad DISK
Kairies Helmut 33D5200 USV TU Dresden 2 DISK
H70
1.07 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Knobloch Jindřich VRL4901 OOS TJ Spartak Vrchlabí 15:32
2. Karmazín Petr VLI4901 Slavia Liberec orienteering 17:00 + 1:28
3. Horáček Miroslav VLI5000 Slavia Liberec orienteering 17:35 + 2:03
4. Lukavec Míla TJN4901 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 17:42 + 2:10
5. Bader Achim 18D4600 Post SV Dresden 18:04 + 2:32
6. Rejmont Milan LTU4801 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 18:29 + 2:57
7. Babický Tomáš RUM5001 ZOOB Rumburk 18:40 + 3:08
8. Ziesche Jürgen 18D4801 Post SV Dresden 18:51 + 3:19
9. Smetana Radim CHA4700 OK Chrastava 19:14 + 3:42
10. Hrobař Rudolf SRK4702 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 19:29 + 3:57
11. Hořínek Jaroslav VSP5000 USK Praha 19:48 + 4:16
12. Genderjahn Ludwig 18D4800 Post SV Dresden 20:31 + 4:59
13. Ježek Ladislav VLI4900 Slavia Liberec orienteering 21:03 + 5:31
14. Farář Jaroslav VRL5002 OOS TJ Spartak Vrchlabí 23:32 + 8:00
15. Pospíšil Jiří TUV4701 SOK TJ Turnov 23:48 + 8:16
16. Grosman Pavel JEN4801 OB Jenišovice 24:48 + 9:16
17. Peterka Josef LLI4702 LOK-o Liberec 25:31 + 9:59
18. Kadečka Jiří JEN5002 OB Jenišovice 26:10 + 10:38
19. Kotecký Roman PGP4900 SK Praga 28:11 + 12:39
20. Novák Karel NPA5001 SK LOB Nová Paka 29:47 + 14:15
21. Nejezchleba Jiří KAS4600 KOB Kamenický Šenov 32:12 + 16:40
22. Ševčík Břetislav OOP5001 TJ Opava 34:38 + 19:06
23. Zlesák Zdeněk JIL4701 OK Jilemnice 34:50 + 19:18
24. Richtr Jiří JEN5001 OB Jenišovice 35:04 + 19:32
25. Dubský Josef SUL4700 OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 41:52 + 26:20
26. Kašpar Josef HOB4601 SK OB Horní Benešov 57:27 + 41:55
Procházka Aleš DKP4700 Oddíl OB Kotlářka DISK
Stárek Jiří DOB5001 KOB Dobruška DISK
H75
1.07 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Conrad Helmut 71D4000 USV TU Dresden 15:37
2. Havlík Jaroslav SJC3601 Sportcentrum Jičín 18:02 + 2:25
3. Čadil Jan FSP4300 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 19:08 + 3:31
4. Mikulecký Jan PHK3801 OK 99 Hradec Králové 26:13 + 10:36
5. Petrželka Pavel TJN3800 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 26:17 + 10:40
6. Kohout Tomáš UVP3700 Slovan Praha 26:27 + 10:50
7. Vřešťál Jan TUR3900 OOB TJ Turnov 30:25 + 14:48
8. Šplíchal Jiří OKP4500 SK OK 24 Praha 86:38 + 71:01
HDR
1.84 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotná Eskarina TURxxx1 OOB TJ Turnov 20:23
2. Hájek Aleš CET1501 TJ Loko Česká Třebová 20:52 + 0:29
3. Drašar Matouš DKL1301 KOB Kladno 21:37 + 1:14
4. Pechová Helena VLI7251 Slavia Liberec orienteering 23:23 + 3:00
5. Mrázek Emil SJC1300 Sportcentrum Jičín 23:26 + 3:03
6. Votava Jan VLI1400 Slavia Liberec orienteering 23:32 + 3:09
7. Šafář Martin PHK1102 OK 99 Hradec Králové 24:14 + 3:51
8. Chaloupka Jakub ZBM1402 SK Žabovřesky Brno 24:30 + 4:07
9. Chaloupka Matěj ZBM1403 SK Žabovřesky Brno 24:32 + 4:09
10. Jedličková Michaela SHK1350 OK Slavia Hradec Králové 25:28 + 5:05
11. Košťálová Gabriela SHK1353 OK Slavia Hradec Králové 27:15 + 6:52
12. Horáčková Eliška VLI1450 Slavia Liberec orienteering 27:46 + 7:23
13. Hrouza Jan KRN1300 KOS TJ Lokomotiva Krnov 28:02 + 7:39
14. Rychlý Jakub KRN1500 KOS TJ Lokomotiva Krnov 28:10 + 7:47
15. Šimek Jan CHC1301 K.O.B. Choceň 29:55 + 9:32
16. Jakubec Jan SJC1503 Sportcentrum Jičín 30:25 + 10:02
17. Poláková Gabriela VRL1351 OOS TJ Spartak Vrchlabí 30:52 + 10:29
18. Křížová Anna TTR1451 OOB Třebíč 30:57 + 10:34
19. Feřtová Alžběta VLI1451 Slavia Liberec orienteering 31:19 + 10:56
20. Janda Matyáš DKL1300 KOB Kladno 31:54 + 11:31
21. Lazarová Nela TUV1251 SOK TJ Turnov 32:15 + 11:52
22. Peterek Antonín SOP1601 OOB TJ Slezan Opava 32:35 + 12:12
23. Žemlík Leonard TUR1301 OOB TJ Turnov 32:43 + 12:20
24. Hudečková Stella OOP1150 TJ Opava 33:55 + 13:32
25. Hudečková Adina OOP1450 TJ Opava 34:29 + 14:06
26. Pavlík Přemek LIT1414 KOB Litvínov 34:34 + 14:11
27. Holasová Ema TUR1262 OOB TJ Turnov 36:57 + 16:34
28. Hora Damián PGP1616 SK Praga 38:36 + 18:13
29. Hübnerová Johana CTB1551 SK OB Chotěboř 38:41 + 18:18
30. Červinková Olivie VRL1551 OOS TJ Spartak Vrchlabí 38:48 + 18:25
31. Nová Eliška Anna DKP1551 Oddíl OB Kotlářka 38:57 + 18:34
32. Škáchová Evelína DKP1552 Oddíl OB Kotlářka 39:00 + 18:37
33. Schmidtová Eva VRL1251 OOS TJ Spartak Vrchlabí 39:16 + 18:53
33. Kutlvašrová Marta VRL1451 OOS TJ Spartak Vrchlabí 39:16 + 18:53
35. Chaloupková Klára ZBM1260 SK Žabovřesky Brno 42:17 + 21:54
36. Mrázková Barbora DKP1451 Oddíl OB Kotlářka 43:14 + 22:51
37. Dvorský Michal CHC1401 K.O.B. Choceň 45:41 + 25:18
38. Drápal Štěpán STH1501 SK Studenec 46:12 + 25:49
39. Kolín Jonáš DKP1500 Oddíl OB Kotlářka 48:18 + 27:55
40. Bader Tyra 18D1350 Post SV Dresden 55:29 + 35:06
41. Pachner Ota CHA1400 OK Chrastava 57:47 + 37:24
42. Palas Tomáš SJC1501 Sportcentrum Jičín 66:40 + 46:17
Lukešová Hana SHK1351 OK Slavia Hradec Králové DISK