Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
29.08.2020
Místo konání:
Lipno nad Vltavou, horní parkoviště "U Kramolína"
Pořadatel:
PCB - SKP České Budějovice
OCB - OC České Budějovice
Mapa:
Lipno
Ředitel závodu:
Blabla Zdeněk - R3
Hlavní rozhodčí:
Hulec Filip - R2
Stavitel tratí:
Bouček Václav
JURY:
Hartvich Otto, Hudečková Helena, Hulec Jakub
Protokol:
Závod proběhl bez závad, jeden závodník byl na místě ošetřen.
Kategorie:
C     D12     D14     D16     D18     D20     D21     D21K     D35     D45     D55     D65     DBK     DBL     DF     H10     H12     H14     H16     H18     H20     H21     H35     H45     H55     H65     HA     HBK     HBL     HDR     HF     P    
C
2.43 km, 105 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kaltenböck Marion 46A0010 OL Naturfreunde Linz 91:26
D12
1.75 km, 50 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sobotková Lada OPI0951 Orientační sporty Písek 18:48
2. Maršíková Lucie KRE0850 OOB TJ Sokol Křemže 26:43 + 7:55
3. Jarošová Linda VCB0950 OB České Budějovice 26:45 + 7:57
4. Beranová Marie SJH0951 SOS Jindřichův Hradec 32:21 + 13:33
5. Jungvirtová Markéta KRE0952 OOB TJ Sokol Křemže 54:50 + 36:02
6. Novotná Barbora VTA0957 SC vebr-sport 74:14 + 55:26
D14
2.43 km, 105 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 TJ Růžená 21:17
2. Vítková Hana SJI0750 OK Jihlava 22:01 + 0:44
3. Baldrianová Eva VSP0751 USK Praha 24:14 + 2:57
4. Kopencová Anna SJH0752 SOS Jindřichův Hradec 25:43 + 4:26
5. Přílepková Radka VTA0651 SC vebr-sport 26:42 + 5:25
6. Čerklová Eva KRE0751 OOB TJ Sokol Křemže 28:58 + 7:41
7. Janošíková Marie VCB0752 OB České Budějovice 30:13 + 8:56
8. Pazderníková Petra OPI0651 Orientační sporty Písek 34:12 + 12:55
9. Krejčová Petra VTA0658 SC vebr-sport 48:44 + 27:27
10. Jungvirtová Adéla KRE0752 OOB TJ Sokol Křemže 66:25 + 45:08
D16
2.84 km, 140 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubáková Nela SJH0451 SOS Jindřichův Hradec 25:21
2. Blažková Veronika SJH0551 SOS Jindřichův Hradec 26:49 + 1:28
3. Teringlová Vendula VCB0451 OB České Budějovice 28:04 + 2:43
4. Počtová Klára OPI0453 Orientační sporty Písek 29:42 + 4:21
5. Pekařová Nela VTA0552 SC vebr-sport 36:50 + 11:29
6. Pazderníková Jana OPI0452 Orientační sporty Písek 37:38 + 12:17
7. Janošíková Eva VCB0552 OB České Budějovice 41:33 + 16:12
D18
3.51 km, 195 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šafaříková Lucie OPI0350 Orientační sporty Písek 40:08
2. Bečvářová Markéta OPI0250 Orientační sporty Písek 62:07 + 21:59
D20
4.56 km, 220 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Blažková Kateřina SJH0252 SOS Jindřichův Hradec 49:26
2. Svobodová Anna VTA0151 SC vebr-sport 63:21 + 13:55
3. Rudová Anna VTA0051 SC vebr-sport 81:16 + 31:50
D21
4.56 km, 220 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5049
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Baldrianová Barbora VSP7850 USK Praha 44:13 5321
2. Chudíková Barbora SJI7850 OK Jihlava 46:30 + 2:17 5074
3. Míková Lenka VCB7653 OB České Budějovice 49:29 + 5:16 4752
4. Hulcová Pavla KSH7753 OB Kašperské Hory 52:55 + 8:42 4381
5. Kovářová Julie VCB8854 OB České Budějovice 59:24 + 15:11 3680
6. Veselá Eva VCB7853 OB České Budějovice 61:41 + 17:28 3434
D21K
3.51 km, 195 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Klašková Josefina DKP9651 Oddíl OB Kotlářka 91:08
D35
3.97 km, 215 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Městková Lucie TEP7850 Tempo Praha 41:14
2. Šimerková Olga PGP7551 SK Praga 42:05 + 0:51
3. Vítková Lenka SJI7852 OK Jihlava 51:53 + 10:39
4. Beranová Jana SJH7851 SOS Jindřichův Hradec 60:35 + 19:21
5. Votíková Monika VCB7254 OB České Budějovice 63:03 + 21:49
6. Flašarová Marie KCK5756 KOB Český Krumlov 63:23 + 22:09
7. Fialová Irena KRE7950 OOB TJ Sokol Křemže 66:59 + 25:45
D45
3.51 km, 195 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dulovcová Marie KRE7051 OOB TJ Sokol Křemže 42:49
2. Hudečková Helena VTA6951 SC vebr-sport 44:15 + 1:26
3. Hojdarová Alena VCB7358 OB České Budějovice 44:52 + 2:03
4. Klašková Kateřina DKP6750 Oddíl OB Kotlářka 48:00 + 5:11
5. Janošíková Olga VCB7552 OB České Budějovice 51:56 + 9:07
6. Tichá Jana SJH6451 SOS Jindřichův Hradec 54:18 + 11:29
7. Svobodová Martina VTA7151 SC vebr-sport 57:45 + 14:56
8. Gottfriedová Marcela VCB7055 OB České Budějovice 60:43 + 17:54
9. Sobotková Lenka OPI7401 Orientační sporty Písek 65:45 + 22:56
10. Nováková Alena KRE7450 OOB TJ Sokol Křemže 73:46 + 30:57
11. Bečvářová Ladislava 10001 OPI 76:33 + 33:44
12. Irena Jarošová VCB7551 OB České Budějovice 133:34 + 90:45
D55
2.84 km, 140 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Troupová Vladěna KRE6351 OOB TJ Sokol Křemže 45:12
2. Kovaříčková Darja KRE6352 OOB TJ Sokol Křemže 49:51 + 4:39
3. Hejzlarová Vladimíra VCB5651 OB České Budějovice 50:46 + 5:34
D65
2.43 km, 105 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křížová Zdenka PZR5051 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 39:48
2. Henková Svatava RBK5454 SK Radioklub Blansko 62:25 + 22:37
DBK
2.84 km, 140 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ziegerhofer Anneliese 46A0022 OL Naturfreunde Linz 45:27
2. Falk Petra 46A0006 OL Naturfreunde Linz 58:51 + 13:24
3. Wagner Elfi 46A0019 OL Naturfreunde Linz 74:06 + 28:39
DBL
3.97 km, 215 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gittmaier Doris 26A0005 HSV Ried 46:15
2. Eschlböck Gudrun 46A0002 OL Naturfreunde Linz 50:30 + 4:15
3. Resch Judit 40002 Orienteering Klosterneuburg 53:53 + 7:38
4. Wagner Birgit 46A0020 OL Naturfreunde Linz 59:15 + 13:00
DF
1.90 km, 40 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hendrychová Karolína KRE1250 OOB TJ Sokol Křemže 18:18
2. Jungvirtová Tereza KRE1251 OOB TJ Sokol Křemže 22:27 + 4:09
3. Teringlová Veronika VCB1251 OB České Budějovice 25:24 + 7:06
4. Fleischmannová Anna KRE1151 OOB TJ Sokol Křemže 34:58 + 16:40
H10
1.56 km, 30 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Baldrian Josef VSP1100 USK Praha 14:46
2. Kopenec Šimon SJH1002 SOS Jindřichův Hradec 15:20 + 0:34
3. Míka Ondřej VCB1003 OB České Budějovice 15:53 + 1:07
4. Prox Jan RIC1003 OB Říčany 16:16 + 1:30
5. Minařík František VCB1103 OB České Budějovice 17:25 + 2:39
6. Beran Antonín SJH1101 SOS Jindřichův Hradec 19:09 + 4:23
7. Janošík Ivan VCB1002 OB České Budějovice 20:13 + 5:27
8. Novák Michal KRE1100 OOB TJ Sokol Křemže 31:44 + 16:58
H12
1.75 km, 50 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šimerka Ondřej PGP0800 SK Praga 13:38
2. Parkan Tomáš SJH0803 SOS Jindřichův Hradec 16:34 + 2:56
3. Hofhanzl Antonín RUZ0902 TJ Růžená 17:30 + 3:52
4. Pazderník Tomáš OPI0800 Orientační sporty Písek 17:43 + 4:05
5. Venhoda Lukáš SJI0801 OK Jihlava 21:40 + 8:02
6. Kozák Matěj VCB0920 OB České Budějovice 21:50 + 8:12
7. Jaroš Jáchym VCB0800 OB České Budějovice 30:44 + 17:06
8. Minařík Josef VCB0903 OB České Budějovice 32:11 + 18:33
9. Troják Šimon KRE0900 OOB TJ Sokol Křemže 35:39 + 22:01
10. Vačkář Štěpán KRE0801 OOB TJ Sokol Křemže 36:22 + 22:44
H14
2.84 km, 140 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Teringl Vojtěch VCB0702 OB České Budějovice 30:57
2. Sobotka Ivo OPI0600 Orientační sporty Písek 35:17 + 4:20
3. Hrdlička Šimon OPI0601 Orientační sporty Písek 41:47 + 10:50
4. Khýn Hubert VTA0603 SC vebr-sport 43:33 + 12:36
5. Homolka Adam KRE0700 OOB TJ Sokol Křemže 54:11 + 23:14
6. Novisedlák Patrik VTA0601 SC vebr-sport 65:19 + 34:22
7. Novák Vítek KRE0600 OOB TJ Sokol Křemže 77:34 + 46:37
8. Stráský Přemysl KRE0703 OOB TJ Sokol Křemže 81:39 + 50:42
9. Padrta Ondřej KRE0705 OOB TJ Sokol Křemže 87:37 + 56:40
Svoboda Jan VTA0701 SC vebr-sport DISK
H16
3.51 km, 195 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Deim Michal VTA0402 SC vebr-sport 32:48
2. Baldrian Tomáš VSP0405 USK Praha 37:50 + 5:02
3. Velát Vojtěch OPI0400 Orientační sporty Písek 45:31 + 12:43
4. Kozák Ondřej VCB0420 OB České Budějovice 56:28 + 23:40
H18
3.97 km, 215 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sobotka Radim OPI0300 Orientační sporty Písek 34:59
2. Dlouhý Matěj VTA0302 SC vebr-sport 36:28 + 1:29
H20
5.23 km, 285 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Vítek Matěj SJI0500 OK Jihlava 49:08
2. Novák Jakub KRE0201 OOB TJ Sokol Křemže 56:56 + 7:48
H21
5.23 km, 285 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6675
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Vištejn Jiří LPM9304 OK Lokomotiva Plzeň 38:30 6886
2. Lauerman Jan SJI7419 OK Jihlava 39:28 + 0:58 6724
3. Matějů Luboš PGP7601 SK Praga 41:19 + 2:49 6414
4. Venhoda Milan SJI7104 OK Jihlava 42:17 + 3:47 6251
5. Šafařík Ivo OPI7402 Orientační sporty Písek 43:12 + 4:42 6097
6. Vítek Jaroslav SJI7201 OK Jihlava 45:08 + 6:38 5773
7. Blažek Vojtěch OPI8700 Orientační sporty Písek 51:31 + 13:01 4701
8. Hulec Jakub KSH8401 OB Kašperské Hory 70:47 + 32:17 1467
9. Kubák Martin ml. JHB9902 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 78:45 + 40:15 130
H35
4.56 km, 220 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Prošek Michal SJI7823 OK Jihlava 39:03
2. Mareš Ladislav MIL7202 Tesil Milevsko 49:23 + 10:20
3. Beran Pavel SJH7801 SOS Jindřichův Hradec 49:47 + 10:44
4. Bernášek Jiří STB8101 TJ Stadion Nový Bor 56:44 + 17:41
5. Hartvich Otto OPI6900 Orientační sporty Písek 58:01 + 18:58
6. Ruda Petr VTA7301 SC vebr-sport 59:02 + 19:59
7. Deim Karel VTA7202 SC vebr-sport 60:25 + 21:22
8. Štípek Rostislav TZL5702 SKOB Zlín 82:27 + 43:24
Blažek Petr SJH7402 SOS Jindřichův Hradec DISK
H45
3.97 km, 215 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Baldrian Petr PGP7203 SK Praga 33:35
2. Hofhanzl Abrahám RUZ7300 TJ Růžená 37:04 + 3:29
3. Tichý Martin SJH6401 SOS Jindřichův Hradec 37:42 + 4:07
4. Hejzlar Josef VCB5601 OB České Budějovice 41:21 + 7:46
5. Vébr Jiří VTA6901 SC vebr-sport 43:07 + 9:32
6. Klaška Pavel DKP6500 Oddíl OB Kotlářka 43:36 + 10:01
7. Janošík Radek VCB7402 OB České Budějovice 44:00 + 10:25
8. Sobotka Petr OPI7300 Orientační sporty Písek 44:07 + 10:32
9. Velát Josef OPI7302 Orientační sporty Písek 46:44 + 13:09
10. Prox Jakub RIC7406 OB Říčany 65:43 + 32:08
11. Martin Padrta KRE7502 OOB TJ Sokol Křemže 66:32 + 32:57
12. Homolka Zdeněk KRE6800 OOB TJ Sokol Křemže 70:40 + 37:05
13. Jaroš Jakub VCB7100 OB České Budějovice 91:58 + 58:23
H55
3.51 km, 195 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kopecký Zdeněk SJI6002 OK Jihlava 41:21
2. Funda Jiří API6401 OK Andante Písek 42:24 + 1:03
3. Musil Jan PCB5700 SKP České Budějovice 44:19 + 2:58
4. Kříž Pavel PZR4800 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 51:36 + 10:15
5. Hudeček Jaroslav KTA6501 SK Kotnov Tábor 64:42 + 23:21
H65
2.84 km, 140 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Henek Milan RBK5307 SK Radioklub Blansko 55:43
2. Denemarek Oldřich BBM5100 BETA URSUS Orienteering 59:28 + 3:45
3. Kramoliš Jan 70001 PVP - VSK Přírodní vědy Praha 98:53 + 43:10
HA
5.23 km, 285 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fink Bernhard 17A0001 ASKÖ Salzburg/Henndorf 43:20
2. Falk Stefan 46A0005 OL Naturfreunde Linz 46:06 + 2:46
3. Obermüller Markus 46A0014 OL Naturfreunde Linz 47:19 + 3:59
4. Obermüller Thomas 46A0015 OL Naturfreunde Linz 51:35 + 8:15
5. Teringl Radek VCB6502 OB České Budějovice 53:43 + 10:23
6. Eschlböck Rainer 46A0003 OL Naturfreunde Linz 59:00 + 15:40
7. Friebe Jonas 59D0001 OLA TSV Deggendorf 61:59 + 18:39
8. Tökes Csongor 46A0018 OL Naturfreunde Linz 64:12 + 20:52
9. Bogensperger Martin 17A0002 ASKÖ Salzburg/Henndorf 64:34 + 21:14
10. Falk Martin 46A0004 OL Naturfreunde Linz 68:39 + 25:19
11. Schwanitz Jürgen 59D0002 OLA TSV Deggendorf 74:52 + 31:32
12. Gruber Rudi 46A0009 OL Naturfreunde Linz 94:55 + 51:35
HBK
2.84 km, 140 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tonka Leopold 26A0002 HSV Ried 44:46
2. Wagner Max 46A0021 OL Naturfreunde Linz 55:38 + 10:52
3. Rychtecký Josef VCB4801 OB České Budějovice 60:21 + 15:35
4. Falkner Wolfgang 46A0007 OL Naturfreunde Linz 62:39 + 17:53
5. Schwanitz Martina & Colin 59D0004 OLA TSV Deggendorf 71:18 + 26:32
6. Pich Josef CST4002 OB Strakonice 99:32 + 54:46
Pallauf Reinhard 30001 HSV Steyr DISK
HBL
4.56 km, 220 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gittmaier Georg 26A0004 HSV Ried 57:24
2. Hones Sepp 26A5400 HSV Ried 57:51 + 0:27
3. Ziegerhofer Othmar 46A0023 OL Naturfreunde Linz 59:53 + 2:29
4. Wolf Markus 26A0003 HSV Ried 71:15 + 13:51
5. Mair Alois 46A0012 OL Naturfreunde Linz 73:39 + 16:15
6. Pühringer Dieter 46A0016 OL Naturfreunde Linz 78:48 + 21:24
7. Rößler Udo 59D0003 OLA TSV Deggendorf 89:49 + 32:25
HDR
1.90 km, 40 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Lauerman Jan SJI1515 OK Jihlava + 0:00
Pecánková Barbora TEP1451 Tempo Praha + 0:00
Fleischmanová Emma OOB TJ Sokol Křemže + 0:00
Lauermanová Eva SJI1353 OK Jihlava + 0:00
Prošek Filip SJI1401 OK Jihlava + 0:00
Čerkl Jan KRE1400 OOB TJ Sokol Křemže + 0:00
Pazderník Jan Orientační sporty Písek + 0:00
Hulec Karel KSH1301 OB Kašperské Hory + 0:00
Kaščáková Klára + 0:00
Kubáková Laura JHB1550 TJ Jiskra Havlíčkův Brod + 0:00
Pecánek Matěj TEP1300 Tempo Praha + 0:00
Míka Tomáš VCB1403 OB České Budějovice + 0:00
Proxová Veronika RIC1350 OB Říčany + 0:00
HF
1.90 km, 40 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hulec František KSH1101 OB Kašperské Hory 22:44
P
2.43 km, 105 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kozák Martin VCB7720 OB České Budějovice 23:14
2. Šimerka Jan 50001 Šimerka 30:43 + 7:29
3. Bušek Vojtěch 32:20 + 9:06
4. Novotný Pavel TJ Chyšky 35:21 + 12:07
5. Hendrych František KRE7301 OOB TJ Sokol Křemže 38:53 + 15:39
6. Svoboda Luděk VTA7101 SC vebr-sport 40:41 + 17:27
7. Kopencová Veronika SJH7952 SOS Jindřichův Hradec 43:05 + 19:51
8. Poláková Jolana VTA6851 SC vebr-sport 45:13 + 21:59
9. Vorlíčková Lenka VTA6751 SC vebr-sport 45:26 + 22:12
10. Šimerka Jakub PGP0407 SK Praga 48:13 + 24:59
11. Novisedlák Dušan SC vebr-sport 53:10 + 29:56
12. Augusta Jiří USK Praha 56:51 + 33:37
13. Haider Anna 26A5650 HSV Ried 60:47 + 37:33
14. Troják Robert OOB TJ Sokol Křemže 72:50 + 49:36