Výsledky závodu: Mistrovství oblasti ve sprintu

Datum:
12.09.2020
Místo konání:
Kroměříž - areál Psychiatrické léčebny
Pořadatel:
SKM - KOB Směr Kroměříž
Mapa:
Ředitel závodu:
Lachendro Jan
Hlavní rozhodčí:
Vlček Roman - R2
Stavitel tratí:
Rytíř Michal - R3
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D20C     D21N     D21C     D35C     D45C     D55C     D65C     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H20C     H21N     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     H70C     HD10N     HDR     P     T    
D10C
1.50 km, 10 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Slámová Julie LCE1051 OOB TJ Slovan Luhačovice 17:26
2. Palasová Barbora TZL1052 SKOB Zlín 19:38 + 2:12
3. Kořenová Hana TZL1050 SKOB Zlín 20:40 + 3:14
D12C
1.62 km, 15 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fišerová Markéta TZL0851 SKOB Zlín 11:18
2. Sedláčková Klára LCE0854 OOB TJ Slovan Luhačovice 11:20 + 0:02
3. Řezníčková Klára TZL0959 SKOB Zlín 12:16 + 0:58
4. Kundratová Eva TZL0950 SKOB Zlín 12:52 + 1:34
5. Lázničková Alžběta TZL0858 SKOB Zlín 13:12 + 1:54
6. Štěpánková Anna KVS0952 SKOB Kobra Vsetín 13:56 + 2:38
7. Růžičková Žofie TZL0953 SKOB Zlín 14:29 + 3:11
8. Mašláňová Ema TZL0955 SKOB Zlín 14:49 + 3:31
9. Kubíčková Lucie VIC0952 OB Vizovice 15:08 + 3:50
10. Buksová Karolína SKM0850 KOB Směr Kroměříž 15:11 + 3:53
11. Novosadová Klára TZL0952 SKOB Zlín 15:31 + 4:13
12. Vlčková Markéta VIC0951 OB Vizovice 15:56 + 4:38
13. Vyoralová Talma LCE0955 OOB TJ Slovan Luhačovice 16:51 + 5:33
14. Pozlovská Eliška TZL0954 SKOB Zlín 18:32 + 7:14
15. Perničková Karolína TZL0850 SKOB Zlín 18:48 + 7:30
16. Skopalová Alexandra SKM0950 KOB Směr Kroměříž 19:37 + 8:19
17. Klimešová Hana TZL0956 SKOB Zlín 20:25 + 9:07
18. Špaňhelová Jana VIC0888 OB Vizovice 21:33 + 10:15
19. Marková Michaela VIC0850 OB Vizovice 30:57 + 19:39
20. Kopečková Viktorie TZL0853 SKOB Zlín 32:57 + 21:39
Klímová Markéta OTK0950 OOB TJ Jiskra Otrokovice DISK
D14C
1.98 km, 15 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kusáková Valentýna TZL0651 SKOB Zlín 15:12
2. Hubáčková Sabina LCE0851 OOB TJ Slovan Luhačovice 16:13 + 1:01
3. Přikrylová Martina TZL0655 SKOB Zlín 16:41 + 1:29
4. Lorencová Anna TZL0756 SKOB Zlín 20:49 + 5:37
5. Entová Kateřina TZL0751 SKOB Zlín 20:53 + 5:41
6. Rosíková Růžena Eliška VIC0650 OB Vizovice 21:50 + 6:38
7. Hrbáčková Michaela LCE0751 OOB TJ Slovan Luhačovice 22:43 + 7:31
8. Kovalčíková Nela TZL0757 SKOB Zlín 25:04 + 9:52
D16C
2.14 km, 20 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mrkvičková Ema TZL0451 SKOB Zlín 14:19
2. Batani Valentina TZL0551 SKOB Zlín 14:34 + 0:15
3. Pišová Adéla LCE0551 OOB TJ Slovan Luhačovice 16:34 + 2:15
4. Matochová Adéla TZL0552 SKOB Zlín 17:24 + 3:05
5. Klimešová Kateřina TZL0455 SKOB Zlín 18:44 + 4:25
6. Březinová Zuzana TZL0453 SKOB Zlín 21:47 + 7:28
7. Vaňharová Kateřina TZL0555 SKOB Zlín 37:39 + 23:20
MS Dittrichová Lucie SKM0551 KOB Směr Kroměříž 12:56 +
D18C
2.28 km, 20 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kočová Halina TZL0255 SKOB Zlín 15:59
2. Mudráková Eliška LCE0352 OOB TJ Slovan Luhačovice 17:40 + 1:41
3. Tichá Marie TZL0253 SKOB Zlín 18:49 + 2:50
4. Pišová Barbora LCE0251 OOB TJ Slovan Luhačovice 18:58 + 2:59
5. Končáková Alžběta LCE0256 OOB TJ Slovan Luhačovice 23:35 + 7:36
6. Olbortová Kristýna TZL0259 SKOB Zlín 43:02 + 27:03
D20C
2.43 km, 20 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kundratová Lucie JZL0051 TJ Jižní svahy Zlín 23:46
D21N
2.43 km, 25 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pangrácová Marie 0010002 SK Olympia Praha SPS 20:25
2. Hornová Lenka 0020002 SK SKIVELO Neslyšících Olomouc 24:52 + 4:27
3. Vaňková Martina 0020003 SK SKIVELO Neslyšících Olomouc 28:14 + 7:49
4. Pangrácová Anna 0020001 SK SKIVELO Neslyšících Olomouc 36:09 + 15:44
D21C
2.70 km, 25 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6905
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Jeřábková Jitka TZL9453 SKOB Zlín 20:54 7027
2. Chovancová Zuzana TZL9754 SKOB Zlín 21:09 + 0:15 6946
3. Nešporová Alžběta TZL0051 SKOB Zlín 21:47 + 0:53 6740
4. Pekárková Eva TZL7653 SKOB Zlín 23:07 + 2:13 6308
5. Nevěřilová Kateřina LCE0254 OOB TJ Slovan Luhačovice 24:12 + 3:18 5956
6. Mašláňová Hana TZL7979 SKOB Zlín 24:16 + 3:22 5935
7. Batani Hana TZL7351 SKOB Zlín 25:02 + 4:08 5686
8. Vlažná Lucie LCE8751 OOB TJ Slovan Luhačovice 25:47 + 4:53 5442
9. Tichá Veronika TZL9951 SKOB Zlín 26:14 + 5:20 5296
10. Mazalová Monika RBK9252 SK Radioklub Blansko 26:16 + 5:22 5286
11. Muchová Barbora KVS8550 SKOB Kobra Vsetín 26:29 + 5:35 5215
12. Slováčková Věra TZL8181 SKOB Zlín 27:48 + 6:54 4788
13. Krejčíková Marie TZL9252 SKOB Zlín 27:51 + 6:57 4772
14. Krajcarová Soňa 30:47 + 9:53
15. Maliňáková Petra SVS8751 Orientklub Vsetín 32:45 + 11:51 3182
16. Křupková Eva KVS9552 SKOB Kobra Vsetín 35:59 + 15:05 2133
MS Dittrichová Michaela SKM0251 KOB Směr Kroměříž 19:22 + 0
D35C
2.46 km, 25 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hubáčková Dagmar LCE6569 OOB TJ Slovan Luhačovice 19:59
2. Vavrysová Iva LCE6359 OOB TJ Slovan Luhačovice 22:17 + 2:18
3. Linhartová Martina GIG7750 GIGANT Orienteering 22:47 + 2:48
4. Kočová Eva TZL7550 SKOB Zlín 22:50 + 2:51
5. Chovancová Jana TZL7352 SKOB Zlín 24:06 + 4:07
6. Slámová Alena LCE8253 OOB TJ Slovan Luhačovice 24:33 + 4:34
7. Kundratová Jana TZL7350 SKOB Zlín 24:57 + 4:58
8. Hubáčková Renata LCE8151 OOB TJ Slovan Luhačovice 26:13 + 6:14
9. Sedláčková Jana HLV7060 KČT - OB Holešov 27:34 + 7:35
10. Hrbáčková Karla LCE8152 OOB TJ Slovan Luhačovice 36:06 + 16:07
D45C
2.18 km, 15 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hájová Jana TZL6051 SKOB Zlín 15:41
2. Vlažná Mirka LCE5852 OOB TJ Slovan Luhačovice 16:39 + 0:58
3. Ferdusová Eva LCE6461 OOB TJ Slovan Luhačovice 17:17 + 1:36
4. Šmelíková Hana ASU6999 Magnus Orienteering 17:46 + 2:05
5. Klímová Barbora OTK7251 OOB TJ Jiskra Otrokovice 19:41 + 4:00
6. Lázničková Marcela TZL6751 SKOB Zlín 20:02 + 4:21
7. Janků Kateřina KVS7450 SKOB Kobra Vsetín 20:32 + 4:51
8. Sedláčková Dagmar KVS7351 SKOB Kobra Vsetín 24:59 + 9:18
D55C
1.77 km, 15 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Koláriková Irena TZL6351 SKOB Zlín 14:32
2. Stackeová Anna LCE5551 OOB TJ Slovan Luhačovice 16:39 + 2:07
3. Syslová Iva TTR6151 OOB Třebíč 17:09 + 2:37
4. Sochorová Hana HAV6250 OB Havířov 17:19 + 2:47
5. Cahlová Slávka LCE5451 OOB TJ Slovan Luhačovice 17:29 + 2:57
6. Krejčíková Monika TZL6262 SKOB Zlín 18:50 + 4:18
7. Žaludková Miroslava TZL5954 SKOB Zlín 19:14 + 4:42
8. Slezáková Jitka LCE6351 OOB TJ Slovan Luhačovice 21:07 + 6:35
9. Jelínková Dagmar TZL5757 SKOB Zlín 22:16 + 7:44
D65C
1.65 km, 10 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křížová Zdenka PZR5051 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 18:22
2. Volencová Ivana OTK5250 OOB TJ Jiskra Otrokovice 23:10 + 4:48
3. Horynová Eva TZL5254 SKOB Zlín 24:01 + 5:39
H10C
1.50 km, 10 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fišer Petr TZL1004 SKOB Zlín 10:49
2. Honner Tomáš TZL1001 SKOB Zlín 13:35 + 2:46
3. Hubáček Marián LCE1111 OOB TJ Slovan Luhačovice 14:13 + 3:24
4. Mašláň Prokop TZL1005 SKOB Zlín 16:43 + 5:54
5. Stacke Jan LCE1001 OOB TJ Slovan Luhačovice 17:56 + 7:07
6. Koč Juraj TZL1006 SKOB Zlín 24:41 + 13:52
7. Škoda František LCE1113 OOB TJ Slovan Luhačovice 25:04 + 14:15
8. Vintr Otakar TZL1300 SKOB Zlín 25:19 + 14:30
9. Sedláček Matěj HLV1000 KČT - OB Holešov 25:31 + 14:42
MS Zdráhal Matěj TZL09xx SKOB Zlín 34:37 + 23:48
Pěček Tobiáš SKM1100 KOB Směr Kroměříž DISK
Macka Sebastián LCE1112 OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
H12C
1.65 km, 10 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pernička Martin TZL0800 SKOB Zlín 9:43
2. Dittrich Matouš SKM1000 KOB Směr Kroměříž 10:54 + 1:11
3. Linhart Jakub TZL0813 SKOB Zlín 11:10 + 1:27
4. Pekárek David TZL1000 SKOB Zlín 11:13 + 1:30
5. Pavlík Adam TZL0810 SKOB Zlín 12:10 + 2:27
6. Slováček Ondřej TZL0902 SKOB Zlín 12:21 + 2:38
7. Linhart Adam TZL0814 SKOB Zlín 12:48 + 3:05
8. Hozík Štěpán TZL0806 SKOB Zlín 13:14 + 3:31
9. Jahudka Tomáš TZL0815 SKOB Zlín 13:15 + 3:32
10. Čuda Ondřej TZL0816 SKOB Zlín 14:14 + 4:31
11. Hustý Matěj TZL0903 SKOB Zlín 16:51 + 7:08
12. Hala Zdeněk VIC0801 OB Vizovice 17:30 + 7:47
13. Krajča Petr LCE0805 OOB TJ Slovan Luhačovice 17:41 + 7:58
14. Mlčoch Jakub SKM0801 KOB Směr Kroměříž 19:05 + 9:22
15. Kusák Alexander TZL0900 SKOB Zlín 19:15 + 9:32
16. Mudrák Matouš LCE0901 OOB TJ Slovan Luhačovice 20:02 + 10:19
17. Rose Ondřej SKM0900 KOB Směr Kroměříž 31:43 + 22:00
18. Křížka Martin VIC0802 OB Vizovice 45:26 + 35:43
H14C
2.00 km, 20 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pernička Václav TZL0602 SKOB Zlín 12:34
2. Pěček Jakub SKM0700 KOB Směr Kroměříž 12:41 + 0:07
3. Huleja Martin TZL0604 SKOB Zlín 12:48 + 0:14
4. Vlček Tomáš VIC0713 OB Vizovice 12:53 + 0:19
5. Strakoš Ondřej TZL0601 SKOB Zlín 13:47 + 1:13
6. Šmelík Daniel LCE0704 OOB TJ Slovan Luhačovice 14:44 + 2:10
7. Mikláš Matěj TZL0704 SKOB Zlín 15:10 + 2:36
8. Mudrák Šimon LCE0601 OOB TJ Slovan Luhačovice 15:16 + 2:42
9. Stacke Václav LCE0703 OOB TJ Slovan Luhačovice 15:19 + 2:45
10. Špaňhel Petr VIC0610 OB Vizovice 16:18 + 3:44
11. Veselý Štěpán VIC0712 OB Vizovice 16:33 + 3:59
12. Kundrata Vít TZL0700 SKOB Zlín 17:59 + 5:25
13. Čepický Šimon TZL0606 SKOB Zlín 18:31 + 5:57
14. Sikora Jan TZL0707 SKOB Zlín 20:12 + 7:38
15. Valla Jakub TZL0710 SKOB Zlín 21:37 + 9:03
16. Václavík Vojtěch TZL0711 SKOB Zlín 22:18 + 9:44
17. Truneček Jakub TZL0705 SKOB Zlín 22:28 + 9:54
18. Vaňhara Lukáš TZL0712 SKOB Zlín 31:04 + 18:30
19. Švestka Štěpán KVS0600 SKOB Kobra Vsetín 31:06 + 18:32
H16C
2.20 km, 20 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hustý Adam TZL0403 SKOB Zlín 13:34
2. Pekárek Tobias TZL0502 SKOB Zlín 13:50 + 0:16
3. Novosad Pavel TZL0404 SKOB Zlín 14:00 + 0:26
4. Eichler Vítek TZL0401 SKOB Zlín 14:43 + 1:09
5. Sláma Šimon LCE0502 OOB TJ Slovan Luhačovice 14:45 + 1:11
6. Veselý Jonáš VIC0411 OB Vizovice 15:49 + 2:15
7. Vaněk Bořek TZL0505 SKOB Zlín 16:26 + 2:52
8. Graubner Tadeáš TZL0407 SKOB Zlín 16:52 + 3:18
9. Hrbáček Filip LCE0501 OOB TJ Slovan Luhačovice 21:24 + 7:50
9. Zácha David SKM0400 KOB Směr Kroměříž 21:24 + 7:50
11. Palas Jan TZL0507 SKOB Zlín 21:44 + 8:10
H18C
2.37 km, 25 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bartík Filip TZL0202 SKOB Zlín 15:22
2. Kundrata Jan TZL0203 SKOB Zlín 21:14 + 5:52
H20C
2.64 km, 30 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kurák Michal AKE0100 Klub OB ATU Košice 39:45
H21N
2.62 km, 30 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Procházka Josef 0020005 SK SKIVELO Neslyšících Olomouc 20:55
2. Spilka Marek 0020004 SK SKIVELO Neslyšících Olomouc 21:42 + 0:47
3. Semerád Jan 0020006 SK SKIVELO Neslyšících Olomouc 22:23 + 1:28
4. Klíma Kamil 0010001 SK Olympia Praha SPS 23:44 + 2:49
5. Kubánek Adam 0060001 I.PSKN Praha 25:34 + 4:39
6. Červinka Mário 0030001 SKN HRADEC KRÁLOVÉ 27:31 + 6:36
7. Zbožínek Petr 0040002 TJ Slovan neslyšících Zlín 38:14 + 17:19
H21C
2.98 km, 30 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7915
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Bukovac Palo ZBM8101 SK Žabovřesky Brno 18:05 8126
2. Zbranek Roman TZL8808 SKOB Zlín 18:34 + 0:29 7920
3. Smola Michal TZL8131 SKOB Zlín 19:05 + 1:00 7700
4. Hovorka Lukáš LPU9001 OK Lokomotiva Pardubice 19:35 + 1:30 7487
5. Černocký Libor LCE9803 OOB TJ Slovan Luhačovice 20:32 + 2:27 7082
6. Mazal Zdeněk VBM8103 VSK Mendelu Brno 20:55 + 2:50 6919
7. Cahel Marek LCE8803 OOB TJ Slovan Luhačovice 20:57 + 2:52 6904
8. Slováček Tomáš TZL8002 SKOB Zlín 22:10 + 4:05 6386
9. Pekárek Evžen TZL7007 SKOB Zlín 22:28 + 4:23 6258
10. Zicha Jiří LCE7708 OOB TJ Slovan Luhačovice 23:46 + 5:41 5704
11. Novosad Pavel TZL7401 SKOB Zlín 24:35 + 6:30 5356
12. Vlažný Jan LCE8901 OOB TJ Slovan Luhačovice 24:39 + 6:34 5328
13. Honner Jaroslav TZL7803 SKOB Zlín 24:44 + 6:39 5292
14. Vavřík Tomáš MOV0004 SKOB Ostrava 26:04 + 7:59 4724
15. Kašpar Michal TZL9308 SKOB Zlín 27:11 + 9:06 4249
16. Hubáček Josef LCE6127 OOB TJ Slovan Luhačovice 30:27 + 12:22 2857
17. Müller Tomáš OTK9901 OOB TJ Jiskra Otrokovice 32:03 + 13:58 2175
18. Vrubel Karel TZL6401 SKOB Zlín 37:05 + 19:00 31
19. Mrázek Petr KVS9000 SKOB Kobra Vsetín 45:09 + 27:04 0
Papež Martin 0140001 HO Pioneer DISK
H35C
2.62 km, 30 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šmelík Juraj LCE6603 OOB TJ Slovan Luhačovice 19:06
2. Mudrák Stanislav LCE6701 OOB TJ Slovan Luhačovice 19:43 + 0:37
3. Švestka Vítězslav KVS7301 SKOB Kobra Vsetín 19:48 + 0:42
4. Pernička Petr TZL7336 SKOB Zlín 20:30 + 1:24
5. Vlček Jiří VIC7700 OB Vizovice 20:44 + 1:38
6. Vavrys Petr LCE6413 OOB TJ Slovan Luhačovice 21:12 + 2:06
7. Sedláček Jaroslav HLV6404 KČT - OB Holešov 22:47 + 3:41
8. Kusák Ivan TZL6502 SKOB Zlín 23:09 + 4:03
9. Vintr Radek TZL7701 SKOB Zlín 23:45 + 4:39
10. Mašláň Jakub TZL7801 SKOB Zlín 23:46 + 4:40
11. Pavlica Jiří KVS7501 SKOB Kobra Vsetín 24:52 + 5:46
12. Sláma Lumír LCE8103 OOB TJ Slovan Luhačovice 25:33 + 6:27
13. Černoch Karel TZL6835 SKOB Zlín 25:35 + 6:29
14. Hrbáček Tomáš LCE7702 OOB TJ Slovan Luhačovice 27:52 + 8:46
15. Hala Miroslav VIC7601 OB Vizovice 28:45 + 9:39
16. Kubíček Petr VIC7801 OB Vizovice 29:02 + 9:56
17. Jelínek Vít TZL5102 SKOB Zlín 30:57 + 11:51
18. Krejčík Zbyněk TZL5704 SKOB Zlín 35:16 + 16:10
Schäfer Michal TZL6304 SKOB Zlín DISK
H45C
2.44 km, 25 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fišer Petr GIG7502 GIGANT Orienteering 18:05
2. Sochor Tomáš HAV6301 OB Havířov 20:21 + 2:16
3. Svěchota Milan MOV7202 SKOB Ostrava 20:29 + 2:24
4. Svoboda Martin BFM6701 SKOB Frýdek - Místek 21:29 + 3:24
5. Vavřík René MOV7000 SKOB Ostrava 22:38 + 4:33
6. Strakoš Bohumil TZL6345 SKOB Zlín 22:46 + 4:41
7. Kříž Pavel PZR4800 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 23:35 + 5:30
8. Štípek Rostislav TZL5702 SKOB Zlín 24:21 + 6:16
9. Furmánek Zdeněk KVS7400 SKOB Kobra Vsetín 26:50 + 8:45
H55C
2.18 km, 20 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tomášek Pavel 17:26
2. Janků Josef KVS6200 SKOB Kobra Vsetín 17:39 + 0:13
3. Sysel Svatobor TTR6202 OOB Třebíč 22:32 + 5:06
H65C
1.80 km, 15 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hrbas Vladimír KVS5301 SKOB Kobra Vsetín 13:20
2. Sikora Miroslav BOV4802 TJ Baník Ostrava OKD 16:55 + 3:35
3. Láznička Alois TZL3613 SKOB Zlín 17:36 + 4:16
4. Chromčák František JZL5201 TJ Jižní svahy Zlín 24:56 + 11:36
Peška Antonín HLV4801 KČT - OB Holešov DISK
H70C
1.53 km, 15 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Valla Stanislav TZL3125 SKOB Zlín 54:39
HD10N
3.03 km, 10 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šidla Dalibor TZL1200 SKOB Zlín 10:02
2. Slámová Emílie Inka LCE1253 OOB TJ Slovan Luhačovice 16:20 + 6:18
3. Stachoň Štěpán ZBM1212 SK Žabovřesky Brno 17:29 + 7:27
4. Černoch Jakub SKMxx03 KOB Směr Kroměříž 20:57 + 10:55
5. Kolaříková Erika SKM0951 KOB Směr Kroměříž 23:12 + 13:10
6. Honner Martin TZL1302 SKOB Zlín 26:18 + 16:16
7. Štěpánková Adéla KVS1250 SKOB Kobra Vsetín 28:10 + 18:08
8. Perničková Dita 0110002 - 28:25 + 18:23
9. Smola Jakub TZL1111 SKOB Zlín 28:28 + 18:26
10. Macka Matyáš LCE1313 OOB TJ Slovan Luhačovice 38:29 + 28:27
HDR
3.05 km, 10 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Halatová Anna KVS1252 SKOB Kobra Vsetín 8:30
2. Smola Štěpán 0120001 Štípa 9:23 + 0:53
3. Nešporová Viktorie Anna TZL1150 SKOB Zlín 9:41 + 1:11
4. Jarošek Marek 10:08 + 1:38
5. Jahudka Štěpán TZL11xx SKOB Zlín 11:06 + 2:36
6. Pokluda Filip 0070002 FreeRun Zlín 11:13 + 2:43
7. Buksa Tomáš SKMxxx5 KOB Směr Kroměříž 11:29 + 2:59
8. Kořenová Helena TZL1250 SKOB Zlín 11:36 + 3:06
9. Dékány Matěj LCE1601 OOB TJ Slovan Luhačovice 11:39 + 3:09
10. Ošmera Šimon 11:53 + 3:23
10. Kubíček Ota VIC1401 OB Vizovice 11:53 + 3:23
12. Skabraha Samuel 12:16 + 3:46
13. Krejčík Vít TZL1515 SKOB Zlín 12:50 + 4:20
14. Hasek Matej 0130001 Haskovi 13:06 + 4:36
15. Ligurská Kateřina 13:14 + 4:44
16. Wiedermann Marek SKMxxx4 KOB Směr Kroměříž 13:15 + 4:45
17. Rytířová Denisa SKM1150 KOB Směr Kroměříž 13:49 + 5:19
18. Brucháček Jan TZLxx01 SKOB Zlín 13:54 + 5:24
19. Posolda Filip SKMyy02 KOB Směr Kroměříž 13:58 + 5:28
19. Brucháček Matěj TZLxx02 SKOB Zlín 13:58 + 5:28
21. Kunovská Klaudie SKMyy09 KOB Směr Kroměříž 14:10 + 5:40
22. Stacke Viktorie LCE1251 OOB TJ Slovan Luhačovice 14:11 + 5:41
23. Hrouzek David 14:18 + 5:48
24. Hrouzek Aleš 14:25 + 5:55
25. Šidlová Dorota TZL1450 SKOB Zlín 15:42 + 7:12
26. Rytířová Michaela SKM1151 KOB Směr Kroměříž 16:00 + 7:30
27. Rytířová Alžběta SKM1350 KOB Směr Kroměříž 16:01 + 7:31
28. Hanáková Ema SKMyy03 KOB Směr Kroměříž 18:05 + 9:35
29. Navrátil Filip SKMyy06 KOB Směr Kroměříž 18:06 + 9:36
30. Buček Radek SKMyy07 KOB Směr Kroměříž 18:11 + 9:41
31. Stachoň Ondřej SKMyy05 KOB Směr Kroměříž 22:09 + 13:39
Vít Loučka DISK
Posolda Matěj SKMyy01 KOB Směr Kroměříž DISK
Wiedermann Štěpán SKMxxx3 KOB Směr Kroměříž DISK
P
1.55 km, 10 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pokluda Ondřej 0070001 FreeRun Zlín 10:21
2. Pavlica Bedřich KVS0710 SKOB Kobra Vsetín 13:42 + 3:21
3. Klíma Jan OTK7200 OOB TJ Jiskra Otrokovice 14:03 + 3:42
4. Smolová Anna 0120002 Štípa 15:10 + 4:49
5. Polišenská Ludmila 15:17 + 4:56
6. Mičíková Lada SKMxx04 KOB Směr Kroměříž 15:19 + 4:58
7. Dufková Renata LCE0253 OOB TJ Slovan Luhačovice 15:34 + 5:13
7. Kuchařová Hana SKMxx02 KOB Směr Kroměříž 15:34 + 5:13
9. Černochová Lenka SKMxx01 KOB Směr Kroměříž 15:37 + 5:16
10. Kulda Martin 0040001 TJ Slovan neslyšících Zlín 18:03 + 7:42
11. Kořenová Jana 0090001 nemám klub 18:09 + 7:48
12. Sadílková Martina 18:24 + 8:03
13. Stráníková Eliška 0050001 Neregistrovaný neslyšící 20:16 + 9:55
14. Šmakal Pavel 23:39 + 13:18
15. Kulda Hroch Julia 0050002 Neregistrovaný neslyšící 33:21 + 23:00
Buksová Simona SKMxxxx KOB Směr Kroměříž DISK
Wiedermannová Dita SKMxxx2 KOB Směr Kroměříž DISK
T
2.23 km, 25 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sadílek Ondřej 19:11
2. Macka Radek LCE8110 OOB TJ Slovan Luhačovice 20:09 + 0:58
3. Pernička Michal 0110001 - 24:01 + 4:50
4. Palasová Michaela 0100001 OB Velikova 26:24 + 7:13
5. Macková Petra LCE8560 OOB TJ Slovan Luhačovice 26:36 + 7:25
6. Vintrová Alžběta TZL8653 SKOB Zlín 40:41 + 21:30