Výsledky závodu: Mistrovství oblasti na klasické trati

Datum:
20.09.2020
Místo konání:
Vítová, skautská Chatová základna Eliška
Pořadatel:
TZL - SKOB Zlín
Mapa:
Pod Ondřejovskem, Měřítko 1:10 000, ekvidistance 5m, stav 8/2019, mapový klíč ISOM 2017-2
Ředitel závodu:
Pernička Petr - R1
Hlavní rozhodčí:
Kavánková Iva - R2
Stavitel tratí:
Slováček Tomáš, Pernička Petr - R1
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D20C     D21C     D35C     D45C     D55C     DH10N     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H20C     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     H70C     HDR     P     T    
D10C
2.40 km, 65 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Slámová Julie LCE1051 OOB TJ Slovan Luhačovice 28:17
2. Juračáková Judita BFM1053 SKOB Frýdek - Místek 31:04 + 2:47
3. Marková Tatiana VIC1060 OB Vizovice 34:31 + 6:14
4. Kolářová Veronika LOU1050 SK Moravan Louňovice 34:49 + 6:32
5. Palasová Barbora TZL1052 SKOB Zlín 35:35 + 7:18
6. Kořenová Hana TZL1050 SKOB Zlín 46:37 + 18:20
7. Poslušná Katka TZL1051 SKOB Zlín 60:35 + 32:18
D12C
2.80 km, 70 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mašláňová Ema TZL0955 SKOB Zlín 30:29
2. Byrtusová Klára SIT0851 OK SILESIA 30:34 + 0:05
3. Kawuloková Tereza TRI0956 TJ TŽ Třinec 33:33 + 3:04
4. Lázničková Alžběta TZL0858 SKOB Zlín 34:12 + 3:43
5. Halová Kateřina VIC0860 OB Vizovice 35:48 + 5:19
6. Kundratová Eva TZL0950 SKOB Zlín 37:23 + 6:54
7. Kubíčková Lucie VIC0952 OB Vizovice 37:39 + 7:10
8. Vlčková Markéta VIC0951 OB Vizovice 38:55 + 8:26
9. Řezníčková Klára TZL0959 SKOB Zlín 41:21 + 10:52
10. Burešová Eliška BFM0955 SKOB Frýdek - Místek 43:49 + 13:20
11. Héčová Kristýna TZL0957 SKOB Zlín 46:28 + 15:59
12. Kozubíková Markéta VIC0953 OB Vizovice 58:47 + 28:18
13. Škodová Štěpánka LCE0852 OOB TJ Slovan Luhačovice 62:20 + 31:51
14. Marková Michaela VIC0850 OB Vizovice 62:53 + 32:24
15. Novosadová Klára TZL0952 SKOB Zlín 68:54 + 38:25
16. Buksová Karolína SKM0850 KOB Směr Kroměříž 77:40 + 47:11
17. Zrníková Eliška LCE0956 OOB TJ Slovan Luhačovice 78:11 + 47:42
18. Kopečková Viktorie TZL0853 SKOB Zlín 82:54 + 52:25
19. Skopalová Alexandra SKM0950 KOB Směr Kroměříž 87:19 + 56:50
D14C
3.60 km, 135 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rychlá Karolína KRN0757 KOS TJ Lokomotiva Krnov 32:22
2. Štětínská Tereza MOV0751 SKOB Ostrava 36:00 + 3:38
3. Kusáková Valentýna TZL0651 SKOB Zlín 38:20 + 5:58
4. Pavlová Eliška MOV0650 SKOB Ostrava 38:47 + 6:25
5. Rosíková Růžena Eliška VIC0650 OB Vizovice 42:15 + 9:53
6. Čudková Kristýna MOV0654 SKOB Ostrava 43:42 + 11:20
7. Hrbáčková Michaela LCE0751 OOB TJ Slovan Luhačovice 44:48 + 12:26
8. Entová Kateřina TZL0751 SKOB Zlín 53:55 + 21:33
9. Malá Karolína VRB0777 Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 59:49 + 27:27
10. Walicová Eva TRI0652 TJ TŽ Třinec 59:53 + 27:31
11. Kovalčíková Nela TZL0757 SKOB Zlín 63:11 + 30:49
12. Poslušná Jitka TZL0752 SKOB Zlín 97:05 + 64:43
Lorencová Anna TZL0756 SKOB Zlín DISK
D16C
4.10 km, 135 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dittrichová Lucie SKM0551 KOB Směr Kroměříž 32:53
2. Holasová Barbora AOP0651 Orientační Běh Opava 34:42 + 1:49
3. Matoušková Jana MOV0551 SKOB Ostrava 37:21 + 4:28
4. Bruková Petra TRI0450 TJ TŽ Třinec 41:33 + 8:40
5. Pišová Adéla LCE0551 OOB TJ Slovan Luhačovice 45:15 + 12:22
6. Matochová Adéla TZL0552 SKOB Zlín 45:31 + 12:38
7. Haltofová Romana TRI0451 TJ TŽ Třinec 47:36 + 14:43
8. Zahradníková Kateřina MOV0553 SKOB Ostrava 50:50 + 17:57
9. Procnerová Veronika MOV0450 SKOB Ostrava 50:54 + 18:01
10. Rybková Vendula TRI0453 TJ TŽ Třinec 53:59 + 21:06
11. Krčková Lucie TRI0550 TJ TŽ Třinec 54:48 + 21:55
12. Kolarczyková Eliška TRI0551 TJ TŽ Třinec 54:58 + 22:05
13. Ošmerová Tereza SKM0550 KOB Směr Kroměříž 58:54 + 26:01
14. Vojkůvková Hana MOV0552 SKOB Ostrava 62:53 + 30:00
D18C
5.00 km, 205 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bernatíková Hana TRI0253 TJ TŽ Třinec 44:31
2. Navrátilová Adéla TRI0250 TJ TŽ Třinec 56:51 + 12:20
3. Mudráková Eliška LCE0352 OOB TJ Slovan Luhačovice 61:24 + 16:53
MS Tichá Marie TZL0253 SKOB Zlín 47:16 + 2:45
MS Tichá Julie TZL0252 SKOB Zlín 52:35 + 8:04
D20C
5.70 km, 270 m, 10 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Warcopová Kateřina TRI0150 TJ TŽ Třinec 62:35
2. Kundratová Lucie JZL0051 TJ Jižní svahy Zlín 63:45 + 1:10
Ressová Tereza LCE0052 OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
D21C
6.20 km, 280 m, 10 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3753
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Dittrichová Michaela SKM0251 KOB Směr Kroměříž 49:51 4008
2. Mrózek Teresa TRI0251 TJ TŽ Třinec 52:50 + 2:59 3799
3. Bednaříková Sára LCE0252 OOB TJ Slovan Luhačovice 57:46 + 7:55 3452
4. Kukolová Šárka LCE9251 OOB TJ Slovan Luhačovice 68:43 + 18:52 2684
5. Rychlá Pavlína KRN8559 KOS TJ Lokomotiva Krnov 68:48 + 18:57 2678
6. Muchová Barbora KVS8550 SKOB Kobra Vsetín 70:08 + 20:17 2585
7. Nevěřilová Kateřina LCE0254 OOB TJ Slovan Luhačovice 79:24 + 29:33 1934
D35C
5.10 km, 190 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dittrichová Andrea SKM7750 KOB Směr Kroměříž 46:56
2. Létalová Soňa SFM8252 O-RUNNAŘI Beskydy 48:02 + 1:06
3. Palarčíková Kateřina SFM7850 O-RUNNAŘI Beskydy 59:58 + 13:02
4. Holasová Šarka AOP7853 Orientační Běh Opava 61:24 + 14:28
5. Kočová Eva TZL7550 SKOB Zlín 66:03 + 19:07
6. Slámová Alena LCE8253 OOB TJ Slovan Luhačovice 69:10 + 22:14
7. Marková Pavla VIC7857 OB Vizovice 71:31 + 24:35
8. Bartůňková Lucie LOU7750 SK Moravan Louňovice 79:04 + 32:08
9. Špaňhelová Lenka VIC7753 OB Vizovice 87:47 + 40:51
D45C
4.20 km, 170 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovaříková Mária SIT6951 OK SILESIA 43:52
2. Hubáčková Dagmar LCE6569 OOB TJ Slovan Luhačovice 46:34 + 2:42
3. Hulenková Martina MOV7352 SKOB Ostrava 53:52 + 10:00
4. Pavlicová Anna KVS7360 SKOB Kobra Vsetín 55:48 + 11:56
5. Argalášová Gabriela TRI6850 TJ TŽ Třinec 58:33 + 14:41
6. Bernatíková Šárka SFM7151 O-RUNNAŘI Beskydy 62:35 + 18:43
7. Bíčánková Jana SIT7551 OK SILESIA 65:40 + 21:48
8. Kociánová Eva OOP6750 TJ Opava 69:19 + 25:27
9. Popieluchová Ivona BFM7453 SKOB Frýdek - Místek 70:19 + 26:27
10. Řeháková Jana BFM7152 SKOB Frýdek - Místek 79:33 + 35:41
11. Pěčková Monika SKM7350 KOB Směr Kroměříž 81:47 + 37:55
12. Procházková Martina SOP7351 OOB TJ Slezan Opava 94:06 + 50:14
Leciánová Vanda OOP7453 TJ Opava DISK
D55C
3.60 km, 160 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bialožytová Pavla TRI6350 TJ TŽ Třinec 53:26
2. Rokoszová Jaroslava MOV6351 SKOB Ostrava 61:17 + 7:51
3. Hájková Ludmila OOP5751 TJ Opava 71:59 + 18:33
DH10N
2.40 km, 40 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šidla Dalibor TZL1200 SKOB Zlín 20:33
2. Černoch Jakub 0100001 Kroměříž 25:57 + 5:24
3. Perničková Dita 0090001 - 33:40 + 13:07
4. Kolářová Zuzana LOU1250 SK Moravan Louňovice 34:41 + 14:08
5. Slámová Emílie Inka LCE1253 OOB TJ Slovan Luhačovice 35:24 + 14:51
6. Vlčková Alžběta VIC1351 OB Vizovice 36:20 + 15:47
7. Létalová Eva SFM1250 O-RUNNAŘI Beskydy 37:41 + 17:08
8. Gregorová Berta LCE1052 OOB TJ Slovan Luhačovice 37:49 + 17:16
9. Štěpánková Adéla KVS1250 SKOB Kobra Vsetín 53:50 + 33:17
H10C
2.40 km, 65 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Létal Hynek SFM1001 O-RUNNAŘI Beskydy 24:23
2. Škoda František LCE1113 OOB TJ Slovan Luhačovice 28:10 + 3:47
3. Menzel František MOV1003 SKOB Ostrava 29:12 + 4:49
4. Hubáček Oskar LCE1002 OOB TJ Slovan Luhačovice 31:25 + 7:02
5. Mašláň Prokop TZL1005 SKOB Zlín 33:57 + 9:34
6. Stacke Jan LCE1001 OOB TJ Slovan Luhačovice 35:52 + 11:29
7. Koč Juraj TZL1006 SKOB Zlín 38:31 + 14:08
8. Berger Tomáš MOV1002 SKOB Ostrava 40:17 + 15:54
9. Vintr Otakar TZL1300 SKOB Zlín 50:04 + 25:41
10. Pěček Tobiáš SKM1100 KOB Směr Kroměříž 51:37 + 27:14
Kužela Michal TZL07xx SKOB Zlín DISK
H12C
3.30 km, 140 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dittrich Matouš SKM1000 KOB Směr Kroměříž 28:09
2. Hozík Štěpán TZL0806 SKOB Zlín 28:49 + 0:40
3. Pernička Martin TZL0800 SKOB Zlín 29:21 + 1:12
4. Pekárek David TZL1000 SKOB Zlín 30:13 + 2:04
5. Jahudka Tomáš TZL0815 SKOB Zlín 38:22 + 10:13
6. Riessler Tobias 39:45 + 11:36
7. Pavlík Adam TZL0810 SKOB Zlín 40:40 + 12:31
8. Hustý Matěj TZL0903 SKOB Zlín 42:29 + 14:20
9. Čuda Ondřej TZL0816 SKOB Zlín 51:11 + 23:02
10. Bruk Tomáš TRI0900 TJ TŽ Třinec 52:19 + 24:10
11. Bocek Václav TRI0802 TJ TŽ Třinec 54:11 + 26:02
12. Hala Zdeněk VIC0801 OB Vizovice 57:13 + 29:04
13. Trávníček Jan TZL0812 SKOB Zlín 61:14 + 33:05
14. Holas Štěpán AOP0900 Orientační Běh Opava 63:23 + 35:14
15. Lebánek Jan Maxmilián TZL0809 SKOB Zlín 65:17 + 37:08
16. Mlčoch Jakub SKM0801 KOB Směr Kroměříž 70:20 + 42:11
17. Otta Tobiáš BFM0903 SKOB Frýdek - Místek 70:56 + 42:47
18. Přibík Martin TZL0807 SKOB Zlín 73:25 + 45:16
19. Popieluch Martin BFM0801 SKOB Frýdek - Místek 76:22 + 48:13
20. Zicha Ondřej TZL0904 SKOB Zlín 80:54 + 52:45
21. Křížka Martin VIC0802 OB Vizovice 81:00 + 52:51
22. Kusák Alexander TZL0900 SKOB Zlín 85:39 + 57:30
Létal Jonáš SFM0901 O-RUNNAŘI Beskydy DISK
Bruk Lukáš TRI0901 TJ TŽ Třinec DISK
Zicha Lukáš TZL0905 SKOB Zlín DISK
H14C
4.20 km, 185 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pernička Václav TZL0602 SKOB Zlín 34:04
2. Vlček Tomáš VIC0713 OB Vizovice 34:32 + 0:28
3. Pěček Jakub SKM0700 KOB Směr Kroměříž 38:46 + 4:42
4. Stacke Václav LCE0703 OOB TJ Slovan Luhačovice 38:52 + 4:48
5. Huleja Martin TZL0604 SKOB Zlín 39:57 + 5:53
6. Vojvodík Eduard MOV0600 SKOB Ostrava 43:14 + 9:10
7. Veselý Štěpán VIC0712 OB Vizovice 43:20 + 9:16
8. Kundrata Vít TZL0700 SKOB Zlín 43:27 + 9:23
9. Mikláš Matěj TZL0704 SKOB Zlín 46:33 + 12:29
10. Petrla Michal TZL0708 SKOB Zlín 46:36 + 12:32
11. Menzel Antonín MOV0700 SKOB Ostrava 48:02 + 13:58
12. Špaňhel Petr VIC0610 OB Vizovice 49:15 + 15:11
13. Valla Jakub TZL0710 SKOB Zlín 49:35 + 15:31
14. Tuharský Tobiáš TRI0701 TJ TŽ Třinec 49:40 + 15:36
15. Strakoš Ondřej TZL0601 SKOB Zlín 50:00 + 15:56
16. Hala Jaromír VIC0606 OB Vizovice 50:11 + 16:07
17. Čepický Šimon TZL0606 SKOB Zlín 51:06 + 17:02
18. Bjolek Jan BFM0601 SKOB Frýdek - Místek 53:18 + 19:14
19. Krupa Jan TRI0706 TJ TŽ Třinec 58:15 + 24:11
20. Sikora Jan TZL0707 SKOB Zlín 69:50 + 35:46
21. Otta Kryštof BFM0608 SKOB Frýdek - Místek 77:28 + 43:24
22. Václavík Vojtěch TZL0711 SKOB Zlín 77:57 + 43:53
David Vladimír SFM0600 O-RUNNAŘI Beskydy DISK
H16C
5.70 km, 210 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hustý Adam TZL0403 SKOB Zlín 41:32
2. Byrtus Jakub SIT0502 OK SILESIA 43:08 + 1:36
3. Novosad Pavel TZL0404 SKOB Zlín 44:38 + 3:06
4. Mrózek Pawel TRI0401 TJ TŽ Třinec 45:13 + 3:41
5. Bíčánek Jan SIT0501 OK SILESIA 45:44 + 4:12
6. Malý Tomáš VRB0414 Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 47:20 + 5:48
7. Sláma Šimon LCE0502 OOB TJ Slovan Luhačovice 47:39 + 6:07
8. Eichler Vítek TZL0401 SKOB Zlín 51:48 + 10:16
9. Damek Ondřej SIT0503 OK SILESIA 52:06 + 10:34
10. Veselý Jonáš VIC0411 OB Vizovice 52:15 + 10:43
11. Krupa Jakub TRI0404 TJ TŽ Třinec 52:45 + 11:13
12. Zádrapa Marian Petr MOV0503 SKOB Ostrava 60:51 + 19:19
13. Graubner Tadeáš TZL0407 SKOB Zlín 64:04 + 22:32
14. Hrbáček Filip LCE0501 OOB TJ Slovan Luhačovice 67:09 + 25:37
15. Zácha David SKM0400 KOB Směr Kroměříž 87:45 + 46:13
Palas Jan TZL0507 SKOB Zlín DISK
H18C
6.40 km, 260 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bialožyt Marek TRI0301 TJ TŽ Třinec 45:36
2. Sliž Rostislav TRI0302 TJ TŽ Třinec 55:40 + 10:04
3. Mielec Radomír AOV0301 OOB TJ Baník Ostrava 57:42 + 12:06
4. Martynek Petr TRI0304 TJ TŽ Třinec 69:10 + 23:34
H20C
7.30 km, 305 m, 11 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kovařík Martin SIT0101 OK SILESIA 55:38
2. Staněk Ondřej HAV0002 OB Havířov 65:33 + 9:55
H21C
9.40 km, 460 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6286
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Cahel Marek LCE8803 OOB TJ Slovan Luhačovice 70:29 6675
2. Rychlý Pavel KRN8505 KOS TJ Lokomotiva Krnov 75:58 + 5:29 6217
3. Sadílek Martin VIC6901 OB Vizovice 78:58 + 8:29 5966
4. Bjolek Michal BFM0305 SKOB Frýdek - Místek 81:14 + 10:45 5776
5. Vopařil Jan LCE9911 OOB TJ Slovan Luhačovice 82:02 + 11:33 5709
6. Vlažný Jan LCE8901 OOB TJ Slovan Luhačovice 94:13 + 23:44 4690
7. Lachendro Jan SKM8700 KOB Směr Kroměříž 97:24 + 26:55 4424
8. Sadílek Jan VIC9601 OB Vizovice 101:31 + 31:02 4079
H35C
7.40 km, 345 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dittrich Pavel SKM7501 KOB Směr Kroměříž 56:48
2. Vlček Roman SKM7000 KOB Směr Kroměříž 66:03 + 9:15
3. Tuharský Martin TRI7702 TJ TŽ Třinec 67:00 + 10:12
4. Holas Tomáš AOP7802 Orientační Běh Opava 68:13 + 11:25
5. Vlček Jiří VIC7700 OB Vizovice 70:22 + 13:34
6. Pěček Martin SKM7301 KOB Směr Kroměříž 72:45 + 15:57
7. Byrtus Petr SIT7702 OK SILESIA 73:30 + 16:42
8. Ošmera Jakub SKM7800 KOB Směr Kroměříž 75:37 + 18:49
9. Rytíř Michal SKM7325 KOB Směr Kroměříž 76:28 + 19:40
10. Vojvodík Martin MOV7400 SKOB Ostrava 80:36 + 23:48
11. Sláma Lumír LCE8103 OOB TJ Slovan Luhačovice 83:47 + 26:59
12. Kubíček Petr VIC7801 OB Vizovice 84:59 + 28:11
13. Pavlica Jiří KVS7501 SKOB Kobra Vsetín 86:53 + 30:05
14. Kawulok Marek TRI8000 TJ TŽ Třinec 88:05 + 31:17
15. Pěček Vítězslav SKM7104 KOB Směr Kroměříž 94:15 + 37:27
16. Kolář David LOU7700 SK Moravan Louňovice 94:21 + 37:33
17. Myslivec Jiří TRI7801 TJ TŽ Třinec 95:48 + 39:00
18. Otta Jakub BFM7603 SKOB Frýdek - Místek 99:49 + 43:01
19. Hrbáček Tomáš LCE7702 OOB TJ Slovan Luhačovice 103:44 + 46:56
20. Koťátko Aleš SFM8303 O-RUNNAŘI Beskydy 104:29 + 47:41
21. Hala Miroslav VIC7601 OB Vizovice 105:31 + 48:43
22. Špaňhel Zdeněk VIC7631 OB Vizovice 109:41 + 52:53
H45C
5.30 km, 210 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škoda František LCE7439 OOB TJ Slovan Luhačovice 42:09
2. Berger Tomáš MOV6901 SKOB Ostrava 44:37 + 2:28
3. Müller Libor OTK7201 OOB TJ Jiskra Otrokovice 46:09 + 4:00
4. Popieluch Michal BFM7301 SKOB Frýdek - Místek 49:15 + 7:06
5. Svěchota Milan MOV7202 SKOB Ostrava 52:18 + 10:09
6. Bernatík Aleš SFM7201 O-RUNNAŘI Beskydy 57:12 + 15:03
7. Riessler Otto OTK6800 OOB TJ Jiskra Otrokovice 59:19 + 17:10
8. David Vladimír SFM7401 O-RUNNAŘI Beskydy 64:46 + 22:37
9. Urbánek Martin SFM7400 O-RUNNAŘI Beskydy 69:40 + 27:31
10. Svoboda Martin BFM6701 SKOB Frýdek - Místek 74:05 + 31:56
H55C
5.00 km, 205 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bialožyt Miroslav TRI5701 TJ TŽ Třinec 46:47
2. Maceček Otakar MOV6102 SKOB Ostrava 50:02 + 3:15
3. Plášek Martin LCE6118 OOB TJ Slovan Luhačovice 52:47 + 6:00
4. Rychlý Miloš OOP5302 TJ Opava 53:37 + 6:50
5. Mizera Ladislav KVS5300 SKOB Kobra Vsetín 57:51 + 11:04
6. Argaláš Jaroslav TRI6202 TJ TŽ Třinec 60:01 + 13:14
7. Zeman Ludvík BFM5301 SKOB Frýdek - Místek 63:03 + 16:16
8. Lecián Oldřich OOP6100 TJ Opava 66:10 + 19:23
9. Slivečka Jaromír MOV5601 SKOB Ostrava 67:00 + 20:13
10. Mutina Vlastimil BFM5701 SKOB Frýdek - Místek 70:38 + 23:51
11. Kaloč Vítězslav KVS5904 SKOB Kobra Vsetín 81:49 + 35:02
12. Štěpáník Otakar OTK5707 OOB TJ Jiskra Otrokovice 83:08 + 36:21
H65C
3.70 km, 160 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jurčák Karel SOP5101 OOB TJ Slezan Opava 53:59
H70C
2.90 km, 100 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nosek Jiří OOP4401 TJ Opava 55:04
2. Ptáček Jiří BOV4401 TJ Baník Ostrava OKD 58:31 + 3:27
3. Ševčík Břetislav OOP5001 TJ Opava 62:40 + 7:36
4. Beneš Karel HAV4201 OB Havířov 90:27 + 35:23
5. Šidla Jiří OTK4001 OOB TJ Jiskra Otrokovice 98:15 + 43:11
6. Opletal Jaroslav TRI3700 TJ TŽ Třinec 104:28 + 49:24
Dvořák Vlastimil BOV4901 TJ Baník Ostrava OKD DISK
HDR
2.70 km, 40 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Myslivec Lukáš TRI1201 TJ TŽ Třinec 29:42
2. Brázdil Lukáš 33:16 + 3:34
3. Urbanczyková Nela TRI1150 TJ TŽ Třinec 34:08 + 4:26
4. Zrníková Julie LCE OOB TJ Slovan Luhačovice 35:47 + 6:05
5. Hrouza Jan KRN1300 KOS TJ Lokomotiva Krnov 35:51 + 6:09
6. Palarčík Kryštof SFM1100 O-RUNNAŘI Beskydy 36:33 + 6:51
7. Rychlý Jakub KRN1500 KOS TJ Lokomotiva Krnov 37:12 + 7:30
8. Škodová Michaela LCE1352 OOB TJ Slovan Luhačovice 37:27 + 7:45
9. Malaník Viktor TZL1100 SKOB Zlín 38:00 + 8:18
10. Walaski Vítek TRI1400 TJ TŽ Třinec 38:34 + 8:52
11. Posolda Filip SKMxx01 KOB Směr Kroměříž 39:28 + 9:46
12. Posolda Matěj SKMxx02 KOB Směr Kroměříž 39:37 + 9:55
13. Hudečková Stella OOP1150 TJ Opava 43:07 + 13:25
14. Brucháček Matěj TZLxxx3 SKOB Zlín 43:19 + 13:37
15. Kunovská Natálie SKMXX10 KOB Směr Kroměříž 43:47 + 14:05
16. Pokluda Filip 0060002 FreeRun Zlín 44:01 + 14:19
17. Navrátil Filip SKMyy01 KOB Směr Kroměříž 44:42 + 15:00
18. Štípková Jana 45:01 + 15:19
19. Jahudka Štěpán TZL11xx SKOB Zlín 45:11 + 15:29
20. Létalová Jana SFM1450 O-RUNNAŘI Beskydy 45:24 + 15:42
21. Šidlová Dorota TZL1450 SKOB Zlín 46:34 + 16:52
22. Hudečková Adina OOP1450 TJ Opava 46:43 + 17:01
23. Mertová Elen OOP1152 TJ Opava 47:52 + 18:10
24. Hozík Šimon TZL SKOB Zlín 48:01 + 18:19
25. Mertová Sofie OOP1451 TJ Opava 48:53 + 19:11
26. Tichý Jakub TZL SKOB Zlín 49:44 + 20:02
27. Stacke Viktorie LCE1251 OOB TJ Slovan Luhačovice 49:54 + 20:12
28. Svobodová Natálie TZL125x SKOB Zlín 51:11 + 21:29
29. Čuda Vojtěch 51:50 + 22:08
30. Kolaříková Erika SKM0951 KOB Směr Kroměříž 53:59 + 24:17
31. Fuksa Antonín 54:17 + 24:35
32. Kroutil Matěj 54:19 + 24:37
33. Fuksa Václav 54:28 + 24:46
34. Kubíček Ota VIC1401 OB Vizovice 55:39 + 25:57
35. Vaicenbacherová Julie 56:13 + 26:31
36. Brucháček Jan TZL12xx SKOB Zlín 56:23 + 26:41
37. Zrníková Kateřina LCE OOB TJ Slovan Luhačovice 61:08 + 31:26
38. Dékány Matěj LCE1601 OOB TJ Slovan Luhačovice 63:15 + 33:33
39. Kořenová Helena TZL1250 SKOB Zlín 65:27 + 35:45
40. Pěčková Natálie SKM15xx KOB Směr Kroměříž 68:58 + 39:16
41. Koťátko Albert SFM1701 O-RUNNAŘI Beskydy 94:13 + 64:31
42. Mičíková Věra 110:02 + 80:20
P
3.10 km, 110 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Navrátil Rostislav TRI6601 TJ TŽ Třinec 29:24
2. Walaski Antonín TRI8006 TJ TŽ Třinec 34:13 + 4:49
3. Juračák Miroslav BFM7605 SKOB Frýdek - Místek 34:47 + 5:23
4. Pečiva Lukáš VIC0005 OB Vizovice 40:07 + 10:43
5. Kovalčíková Michaela 42:45 + 13:21
6. Urbánková Tereza SFM0250 O-RUNNAŘI Beskydy 43:03 + 13:39
7. Hrbáčková Karla LCE8152 OOB TJ Slovan Luhačovice 45:49 + 16:25
8. Sadílková Iva VIC0151 OB Vizovice 46:19 + 16:55
9. Benrothová Irena 47:27 + 18:03
10. Pavlová Libuše MOV7451 SKOB Ostrava 48:17 + 18:53
11. Walicová Jana TRI7651 TJ TŽ Třinec 49:14 + 19:50
12. Mičíková Lada SKMxx03 KOB Směr Kroměříž 52:08 + 22:44
13. Kořenová Jana 0040001 nemám klub 52:09 + 22:45
14. Polišenská Ludmila HLV7250 KČT - OB Holešov 52:10 + 22:46
15. Riesslerová Eliška OTK0350 OOB TJ Jiskra Otrokovice 53:38 + 24:14
16. Burešová Petra BFM7855 SKOB Frýdek - Místek 54:42 + 25:18
17. Plšek Martin 0080002 neregistrovaný 56:33 + 27:09
18. Blank Radka SKM7351 KOB Směr Kroměříž 57:06 + 27:42
19. Olbortová Kristýna TZL0259 SKOB Zlín 57:12 + 27:48
20. Skopalová Kateřina 58:09 + 28:45
21. Otrusina Milan EZL6205 PEV Zlín 59:05 + 29:41
22. Perničková Lenka 0070001 OK Malenovice 59:24 + 30:00
23. Vaňharová Kateřina TZL0555 SKOB Zlín 59:28 + 30:04
24. Mrozková Olga TRI7350 TJ TŽ Třinec 61:50 + 32:26
25. Davidová Petra SFM7651 O-RUNNAŘI Beskydy 62:12 + 32:48
26. Hrabicová Iva OOP6150 TJ Opava 62:38 + 33:14
27. Bruk Miroslav TRI6100 TJ TŽ Třinec 62:52 + 33:28
28. Bruková Jana TRI7150 TJ TŽ Třinec 62:54 + 33:30
29. Kaňová Hanka SFM7657 O-RUNNAŘI Beskydy 62:58 + 33:34
30. Haltofová Marie TRI7050 TJ TŽ Třinec 63:26 + 34:02
31. Končáková Katka HLV6856 KČT - OB Holešov 65:04 + 35:40
32. Hájek Štěpán MOV0606 SKOB Ostrava 67:29 + 38:05
33. Vaňhara Lukáš TZL0712 SKOB Zlín 74:35 + 45:11
34. Ábrahám Kata 76:29 + 47:05
35. Sadílková Martina 90:20 + 60:56
Brucháčková Markéta TZLxxx4 SKOB Zlín DISK
Řepka Michal MOV0504 SKOB Ostrava DISK
T
5.80 km, 285 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sadílek Ondřej 57:37
2. Mielec Jaromír AOV6901 OOB TJ Baník Ostrava 65:04 + 7:27
3. Burdilák Radek MBM8533 O-mikron 70:58 + 13:21
4. Palasová Michaela 0030001 OB Velikova 80:45 + 23:08
4. Pokluda Ondřej 0060001 FreeRun Zlín 80:45 + 23:08
6. Novotný Petr 0050001 DUKLA Blansko 82:32 + 24:55
7. Kadlček Václav 0080001 neregistrovaný 89:16 + 31:39
8. Haltof Petr TRI7400 TJ TŽ Třinec 93:47 + 36:10
9. Přibík Václav TZL7802 SKOB Zlín 97:15 + 39:38
10. Válek Jaroslav 0020001 drop 105:37 + 48:00
11. Bjolek Lukáš BFM7601 SKOB Frýdek - Místek 150:17 + 92:40