Logo

Výsledky závodu: Mistrovství oblasti na klasické trati

Kategorie: P

Datum:
20.09.2020
Místo konání:
Vítová, skautská Chatová základna Eliška
Pořadatel:
TZL - SKOB Zlín
Mapa:
Pod Ondřejovskem, Měřítko 1:10 000, ekvidistance 5m, stav 8/2019, mapový klíč ISOM 2017-2
Ředitel závodu:
Pernička Petr - R1
Hlavní rozhodčí:
Kavánková Iva - R2
Stavitel tratí:
Slováček Tomáš, Pernička Petr - R1

P 3.10 km, 110 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Navrátil Rostislav TRI6601 TJ TŽ Třinec 29:24
2. Walaski Antonín TRI8006 TJ TŽ Třinec 34:13 + 4:49
3. Juračák Miroslav BFM7605 SKOB Frýdek - Místek 34:47 + 5:23
4. Pečiva Lukáš VIC0005 OB Vizovice 40:07 + 10:43
5. Kovalčíková Michaela 42:45 + 13:21
6. Urbánková Tereza SFM0250 O-RUNNAŘI Beskydy 43:03 + 13:39
7. Hrbáčková Karla LCE8152 OOB TJ Slovan Luhačovice 45:49 + 16:25
8. Sadílková Iva VIC0151 OB Vizovice 46:19 + 16:55
9. Benrothová Irena 47:27 + 18:03
10. Pavlová Libuše MOV7451 SKOB Ostrava 48:17 + 18:53
11. Walicová Jana TRI7651 TJ TŽ Třinec 49:14 + 19:50
12. Mičíková Lada SKMxx03 KOB Směr Kroměříž 52:08 + 22:44
13. Kořenová Jana 0040001 nemám klub 52:09 + 22:45
14. Polišenská Ludmila HLV7250 KČT - OB Holešov 52:10 + 22:46
15. Riesslerová Eliška OTK0350 OOB TJ Jiskra Otrokovice 53:38 + 24:14
16. Burešová Petra BFM7855 SKOB Frýdek - Místek 54:42 + 25:18
17. Plšek Martin 0080002 neregistrovaný 56:33 + 27:09
18. Blank Radka SKM7351 KOB Směr Kroměříž 57:06 + 27:42
19. Olbortová Kristýna TZL0259 SKOB Zlín 57:12 + 27:48
20. Skopalová Kateřina 58:09 + 28:45
21. Otrusina Milan EZL6205 PEV Zlín 59:05 + 29:41
22. Perničková Lenka 0070001 OK Malenovice 59:24 + 30:00
23. Vaňharová Kateřina TZL0555 SKOB Zlín 59:28 + 30:04
24. Mrozková Olga TRI7350 TJ TŽ Třinec 61:50 + 32:26
25. Davidová Petra SFM7651 O-RUNNAŘI Beskydy 62:12 + 32:48
26. Hrabicová Iva OOP6150 TJ Opava 62:38 + 33:14
27. Bruk Miroslav TRI6100 TJ TŽ Třinec 62:52 + 33:28
28. Bruková Jana TRI7150 TJ TŽ Třinec 62:54 + 33:30
29. Kaňová Hanka SFM7657 O-RUNNAŘI Beskydy 62:58 + 33:34
30. Haltofová Marie TRI7050 TJ TŽ Třinec 63:26 + 34:02
31. Končáková Katka HLV6856 KČT - OB Holešov 65:04 + 35:40
32. Hájek Štěpán MOV0606 SKOB Ostrava 67:29 + 38:05
33. Vaňhara Lukáš TZL0712 SKOB Zlín 74:35 + 45:11
34. Ábrahám Kata 76:29 + 47:05
35. Sadílková Martina 90:20 + 60:56
Brucháčková Markéta TZLxxx4 SKOB Zlín DISK
Řepka Michal MOV0504 SKOB Ostrava DISK