Výsledky závodu: Mistrovství oblasti na klasické trati

Klubové výsledky : TRI (40)

Datum:
20.09.2020
Místo konání:
Vítová, skautská Chatová základna Eliška
Pořadatel:
TZL - SKOB Zlín
Mapa:
Pod Ondřejovskem, Měřítko 1:10 000, ekvidistance 5m, stav 8/2019, mapový klíč ISOM 2017-2
Ředitel závodu:
Pernička Petr - R1
Hlavní rozhodčí:
Kavánková Iva - R2
Stavitel tratí:
Slováček Tomáš, Pernička Petr - R1
Kategorie:
D12C     D14C     D16C     D18C     D20C     D21C     D45C     D55C     H12C     H14C     H16C     H18C     H35C     H55C     H70C     HDR     P     T    
D12C
2.80 km, 70 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
3. Kawuloková Tereza TRI0956 TJ TŽ Třinec 33:33 + 3:04
D14C
3.60 km, 135 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
10. Walicová Eva TRI0652 TJ TŽ Třinec 59:53 + 27:31
D16C
4.10 km, 135 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
4. Bruková Petra TRI0450 TJ TŽ Třinec 41:33 + 8:40
7. Haltofová Romana TRI0451 TJ TŽ Třinec 47:36 + 14:43
10. Rybková Vendula TRI0453 TJ TŽ Třinec 53:59 + 21:06
11. Krčková Lucie TRI0550 TJ TŽ Třinec 54:48 + 21:55
12. Kolarczyková Eliška TRI0551 TJ TŽ Třinec 54:58 + 22:05
D18C
5.00 km, 205 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bernatíková Hana TRI0253 TJ TŽ Třinec 44:31
2. Navrátilová Adéla TRI0250 TJ TŽ Třinec 56:51 + 12:20
D20C
5.70 km, 270 m, 10 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Warcopová Kateřina TRI0150 TJ TŽ Třinec 62:35
D21C
6.20 km, 280 m, 10 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3753
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
2. Mrózek Teresa TRI0251 TJ TŽ Třinec 52:50 + 2:59 3799
D45C
4.20 km, 170 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
5. Argalášová Gabriela TRI6850 TJ TŽ Třinec 58:33 + 14:41
D55C
3.60 km, 160 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bialožytová Pavla TRI6350 TJ TŽ Třinec 53:26
H12C
3.30 km, 140 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
10. Bruk Tomáš TRI0900 TJ TŽ Třinec 52:19 + 24:10
11. Bocek Václav TRI0802 TJ TŽ Třinec 54:11 + 26:02
Bruk Lukáš TRI0901 TJ TŽ Třinec DISK
H14C
4.20 km, 185 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
14. Tuharský Tobiáš TRI0701 TJ TŽ Třinec 49:40 + 15:36
19. Krupa Jan TRI0706 TJ TŽ Třinec 58:15 + 24:11
H16C
5.70 km, 210 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
4. Mrózek Pawel TRI0401 TJ TŽ Třinec 45:13 + 3:41
11. Krupa Jakub TRI0404 TJ TŽ Třinec 52:45 + 11:13
H18C
6.40 km, 260 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bialožyt Marek TRI0301 TJ TŽ Třinec 45:36
2. Sliž Rostislav TRI0302 TJ TŽ Třinec 55:40 + 10:04
4. Martynek Petr TRI0304 TJ TŽ Třinec 69:10 + 23:34
H35C
7.40 km, 345 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
3. Tuharský Martin TRI7702 TJ TŽ Třinec 67:00 + 10:12
14. Kawulok Marek TRI8000 TJ TŽ Třinec 88:05 + 31:17
17. Myslivec Jiří TRI7801 TJ TŽ Třinec 95:48 + 39:00
H55C
5.00 km, 205 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bialožyt Miroslav TRI5701 TJ TŽ Třinec 46:47
6. Argaláš Jaroslav TRI6202 TJ TŽ Třinec 60:01 + 13:14
H70C
2.90 km, 100 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
6. Opletal Jaroslav TRI3700 TJ TŽ Třinec 104:28 + 49:24
HDR
2.70 km, 40 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Myslivec Lukáš TRI1201 TJ TŽ Třinec 29:42
3. Urbanczyková Nela TRI1150 TJ TŽ Třinec 34:08 + 4:26
10. Walaski Vítek TRI1400 TJ TŽ Třinec 38:34 + 8:52
P
3.10 km, 110 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Navrátil Rostislav TRI6601 TJ TŽ Třinec 29:24
2. Walaski Antonín TRI8006 TJ TŽ Třinec 34:13 + 4:49
11. Walicová Jana TRI7651 TJ TŽ Třinec 49:14 + 19:50
24. Mrozková Olga TRI7350 TJ TŽ Třinec 61:50 + 32:26
27. Bruk Miroslav TRI6100 TJ TŽ Třinec 62:52 + 33:28
28. Bruková Jana TRI7150 TJ TŽ Třinec 62:54 + 33:30
30. Haltofová Marie TRI7050 TJ TŽ Třinec 63:26 + 34:02
T
5.80 km, 285 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
8. Haltof Petr TRI7400 TJ TŽ Třinec 93:47 + 36:10