Event results: Zimní KUFROVÁNÍ - PAJDA

Date:
2019/12/26
Place:
Organiser:
VTA - SC vebr-sport
Used map:
Director:
Vébr Jiří - R2
Referee:
Vébr Jiří - R2
Course setter:
Vébr Jiří - R2
Protocol:
Závod proběhl za vydatných závodních výkonu všech závodníků a vydatných výkonů pořadatelů ;)
Classes:
A     B     C    
A
7.35 km, 19 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Jana Benešová SK OB Chotěboř 45:44
2. Jan Flašar SK Praga 45:47 + 0:03
3. Miroslav Kovář Sportcentrum Jičín 45:58 + 0:14
4. Jan Beneš SOS Jindřichův Hradec 46:58 + 1:14
5. Petr Nouza SOS Jindřichův Hradec 49:36 + 3:52
6. Michal Deim SC vebr-sport 49:37 + 3:53
7. Martin Málek OB Strakonice 50:17 + 4:33
8. Martin Prach SOS Jindřichův Hradec 51:25 + 5:41
9. Blažek Vojtěch Opi 54:23 + 8:39
10. Jakub Novák OOB TJ Sokol Křemže 54:59 + 9:15
11. Miroslav Folprecht OOB TJ Turnov 55:04 + 9:20
12. Tereza Tichá SOS Jindřichův Hradec 55:07 + 9:23
13. Ondřej Střelba SK Praga 56:42 + 10:58
14. Vanda Králová Báječné ženy v orientačním běhu 56:43 + 10:59
15. Míša Šrámková OB Horní Pěna 58:00 + 12:16
16. Michal Nouza SOS Jindřichův Hradec 58:17 + 12:33
17. Filip Hulec SKP České Budějovice 59:22 + 13:38
18. Kateřina Kosobudová SC vebr-sport 59:45 + 14:01
18. Kateřina Karbusová Orientační sporty Písek 59:45 + 14:01
20. Arnošt Komárek SOS Jindřichův Hradec 64:13 + 18:29
21. Petr Ruda SC vebr-sport 64:20 + 18:36
22. Karel Deim SC vebr-sport 66:32 + 20:48
23. Eva Veselá OB České Budějovice 67:15 + 21:31
24. Martin Tichý SOS Jindřichův Hradec 69:10 + 23:26
25. Jiří Pešta Tesil Milevsko 71:00 + 25:16
26. Petr Nouza SOS Jindřichův Hradec 72:38 + 26:54
Tomáš Tichý SOS Jindřichův Hradec DISK
B
6.29 km, 16 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Jakub Novák SOS Jindřichův Hradec 53:03
2. Aleš Dlouhý SK Praga 58:05 + 5:02
3. Štěpán Dlouhý Ggg 59:49 + 6:46
4. Marta Dlouhá Báječné ženy v orientačním běhu 60:17 + 7:14
4. Helena Hudečková SC vebr-sport 60:17 + 7:14
6. Jan Novotný SC vebr-sport 67:36 + 14:33
7. Iva Benešová SOS Jindřichův Hradec 71:08 + 18:05
8. Zdeněk Blabla SKP České Budějovice 71:41 + 18:38
9. Magdaléna Rudová SC vebr-sport 73:08 + 20:05
10. Petr Hudeček SK Kotnov Tábor 74:06 + 21:03
11. Lenka Kosobudová SC vebr-sport 78:16 + 25:13
12. Dušan Kosobud SC vebr-sport 78:49 + 25:46
13. Matěj Dlouhý SC vebr-sport 86:25 + 33:22
14. Hubert Khýn SC vebr-sport 92:15 + 39:12
15. Martina Svobodová SC vebr-sport 92:35 + 39:32
16. Jan Svoboda SC vebr-sport 93:28 + 40:25
17. Vojtěch Mengler SC vebr-sport 97:47 + 44:44
18. Anna Svobodová SC vebr-sport 100:03 + 47:00
19. Alena Nováková OOB TJ Sokol Křemže 100:04 + 47:01
19. Anna Rudová SC vebr-sport 100:04 + 47:01
21. Jan Vondruška SC vebr-sport 100:06 + 47:03
22. Patrik Novisedlák SC vebr-sport 124:42 + 71:39
Nela Pekařová SC vebr-sport DISK
Vladimír John PSK Olymp Praha DISK
Jana Tichá SOS Jindřichův Hradec DISK
Jana Svobodová SC vebr-sport DISK
Radka Rybáková SC vebr-sport DISK
Vojtěch Pražma WC-Wall Club DISK
Josef Rychtecký OB České Budějovice DISK
Anna Kosobudová SC vebr-sport DISK
Petra Krejčová SC vebr-sport DISK
Michaela Benešová SOS Jindřichův Hradec DISK
Zbyňka Komárková SOS Jindřichův Hradec DISK
C
3.09 km, 7 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Eva Zamrzlová Sportcentrum Jičín 28:02
2. Radka Komárková SOS Jindřichův Hradec 35:34 + 7:32
3. Jolana Poláková SC vebr-sport 36:50 + 8:48
4. Barbora Novotná SC vebr-sport 38:55 + 10:53
5. Lenka Vorlíčková SC vebr-sport 38:57 + 10:55
6. Ella Rybáková SC vebr-sport 39:27 + 11:25
7. Vítek Novák OOB TJ Sokol Křemže 41:53 + 13:51
8. Jaroslav Hudeček SK Kotnov Tábor 44:05 + 16:03
9. Josef Minařík OB České Budějovice 44:33 + 16:31
10. František Minařík OB České Budějovice 44:37 + 16:35
11. Miroslav Khýn SC vebr-sport 45:35 + 17:33
12. Julie Dlouhá SK Praga 49:38 + 21:36
13. Jindra Komárková SOS Jindřichův Hradec 52:59 + 24:57
14. Michal Novák OOB TJ Sokol Křemže 53:44 + 25:42
15. Denis Novisedlák SC vebr-sport 58:02 + 30:00
16. Ivan Gřunděl SOS Jindřichův Hradec 58:17 + 30:15
17. Ella Rybářová SC vebr-sport 59:40 + 31:38