Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Klubové výsledky : SJI (44)

Datum:
05.09.2020
Místo konání:
Žumberk
Pořadatel:
CHT - OOB SK Chrast
Mapa:
Žumberk, 1:4000, e = 2 m, formát A4, stav 8/2020, mapoval Martin Krejsa, mapový klíč ISSprOM 2019
Ředitel závodu:
Krejsa Martin - R2
Hlavní rozhodčí:
Krejsa Jan - R2
Stavitel tratí:
Hledík Jakub - R3
Kategorie:
D12     D14     D16     D21C     D21D     D35     D45     D65     H10     H12     H14     H16     H18     H21C     H35     H45     H55     HDR     P    
D12
1.40 km, 58 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
4. Krátká Eliška SJI0851 OK Jihlava 13:34 + 2:03
D14
1.64 km, 56 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Oranyová Sylva SJI0751 OK Jihlava 12:00
4. Vítková Hana SJI0750 OK Jihlava 13:42 + 1:42
6. Wacková Anna SJI0653 OK Jihlava 15:06 + 3:06
D16
1.72 km, 56 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Srbová Michaela SJI0551 OK Jihlava 12:01
D21C
2.00 km, 70 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7377
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
12. Vacková Anna SJI9854 OK Jihlava 23:01 + 9:11 3819
Chudíková Barbora SJI7850 OK Jihlava DISK 0
D21D
1.46 km, 46 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
2. Krátká Soňa SJI7650 OK Jihlava 26:01 + 9:42
D35
1.77 km, 58 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
7. Vítková Lenka SJI7852 OK Jihlava 17:33 + 2:13
D45
1.58 km, 54 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Rachůnková Markéta SJI7150 OK Jihlava DISK
D65
1.23 km, 38 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
4. Podhorská Věra SJI5252 OK Jihlava 24:48 + 10:31
H10
1.25 km, 32 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
6. Buršík Matěj SJI1002 OK Jihlava 18:48 + 9:25
H12
1.55 km, 42 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
3. Venhoda Lukáš SJI0801 OK Jihlava 11:57 + 0:48
7. Prášil Adam SJI0901 OK Jihlava 13:35 + 2:26
9. Černý Petr SJI0905 OK Jihlava 16:00 + 4:51
H14
1.69 km, 60 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Srb Vladimír SJI0701 OK Jihlava 10:05
2. Prášil Jakub SJI0702 OK Jihlava 11:53 + 1:48
4. Hendrych Vít SJI0601 OK Jihlava 12:26 + 2:21
9. Coufal Petr SJI0703 OK Jihlava 16:06 + 6:01
H16
1.96 km, 68 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Orany Vojtěch SJI0401 OK Jihlava 12:21
2. Vítek Matěj SJI0500 OK Jihlava 13:31 + 1:10
7. Venhauer Vojtěch SJI0505 OK Jihlava 20:17 + 7:56
H18
1.98 km, 80 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
2. Venhoda Matěj SJI0301 OK Jihlava 13:40 + 0:18
H21C
2.29 km, 86 m, 21 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7435
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Srb Vladimír SJI7801 OK Jihlava 14:55 7454
3. Vacek Vojtěch SJI9602 OK Jihlava 15:00 + 0:05 7413
3. Vítek Jaroslav SJI7201 OK Jihlava 15:00 + 0:05 7413
6. Venhoda Milan SJI7104 OK Jihlava 15:32 + 0:37 7148
7. Lauerman Jan SJI7419 OK Jihlava 15:44 + 0:49 7048
8. Kadlec Jan SJI8306 OK Jihlava 16:16 + 1:21 6783
H35
1.99 km, 66 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Prášil Aleš SJI7415 OK Jihlava 14:46
4. Orany Tomáš SJI7311 OK Jihlava 17:20 + 2:34
Prošek Michal SJI7823 OK Jihlava DISK
H45
1.92 km, 60 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
11. Rachůnek Stanislav SJI6801 OK Jihlava 18:58 + 4:02
12. Vacek Milan SJI6901 OK Jihlava 19:30 + 4:34
H55
1.49 km, 42 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
2. Kopecký Zdeněk SJI6002 OK Jihlava 12:53 + 0:16
11. Petráček Aleš SJI6301 OK Jihlava 17:19 + 4:42
HDR
1.31 km, 36 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
3. Prošek Filip SJI1401 OK Jihlava 17:13 + 3:04
4. Lauermanová Eva SJI1353 OK Jihlava 18:30 + 4:21
6. Lauerman Jan SJI1515 OK Jihlava 19:33 + 5:24
24. Srbová Julie SJI1850 OK Jihlava 39:32 + 25:23
27. Buršíková Eliška SJI1450 OK Jihlava 47:16 + 33:07
P
1.53 km, 40 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
2. Buršíková Olga SJI8150 OK Jihlava 12:14 + 1:47
3. Černý Petr SJI8100 OK Jihlava 14:00 + 3:33
4. Wacková Hana SJI7853 OK Jihlava 16:24 + 5:57