Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
05.09.2020
Místo konání:
Žumberk
Pořadatel:
CHT - OOB SK Chrast
Mapa:
STUDENÁ VODA, 1:10 000, e = 5 m, formát A4, stav 6/2020, mapoval Martin Krejsa, mapový klíč ISOM 2017-2
Ředitel závodu:
Krejsa Martin - R2
Hlavní rozhodčí:
Krejsa Jan - R2
Stavitel tratí:
Krejsa Vladimír - R3
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     D65     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     H70     HDR     MA     MB     N1     N2     P     ZA     ZB    
D10
2.01 km, 15 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Komárková Radka SJH1151 SOS Jindřichův Hradec 18:52
2. Lubasová Nela STA1152 OK Střelka 18:58 + 0:06
3. Bláhová Klára HJL1150 Sokol Horní Jelení 19:52 + 1:00
4. Havlíčková Hana CHT1153 OOB SK Chrast 21:43 + 2:51
5. Korecká Eva CHT1054 OOB SK Chrast 22:56 + 4:04
6. Vítková Eva CHT1053 OOB SK Chrast 23:33 + 4:41
7. Súkupová Sára PGP1151 SK Praga 26:00 + 7:08
8. Charouzová Hana CHT1152 OOB SK Chrast 26:14 + 7:22
9. Pobudová Marie SJH1050 SOS Jindřichův Hradec 27:04 + 8:12
10. Kušičková Lucie HJL1251 Sokol Horní Jelení 30:09 + 11:17
11. Doleželová Jolana STA1151 OK Střelka 36:45 + 17:53
D10N
2.75 km, 10 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Klusáčková Dorota CTB1152 SK OB Chotěboř 18:50
2. Klusáčková Johana CTB1153 SK OB Chotěboř 21:08 + 2:18
3. Polednová Helena RUZ1250 TJ Růžená 21:26 + 2:36
4. Súkupová Anita PGP1352 SK Praga 26:31 + 7:41
D12
2.27 km, 25 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kellerová Alice CHT0852 OOB SK Chrast 16:09
2. Charouzová Eliška CHT0851 OOB SK Chrast 19:20 + 3:11
3. Kamenická Tereza Ester OSN0888 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 20:19 + 4:10
4. Plachá Nora STA0851 OK Střelka 22:10 + 6:01
5. Krátká Eliška SJI0851 OK Jihlava 23:36 + 7:27
6. Nováková Anna Marie CTB0951 SK OB Chotěboř 24:28 + 8:19
7. Honzáková Nelka JHB0851 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 24:40 + 8:31
8. Jelínková Michaela CTB0851 SK OB Chotěboř 24:53 + 8:44
9. Slavíková Barbora CHT0951 OOB SK Chrast 28:10 + 12:01
10. Dvořáčková Eva OSN1050 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 30:42 + 14:33
11. Lubasová Aneta STA0953 OK Střelka 34:20 + 18:11
12. Čápová Denisa STA0952 OK Střelka 62:42 + 46:33
13. Nešporová Terezie TTR0852 OOB Třebíč 65:41 + 49:32
D14
2.69 km, 30 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Slavíková Tereza CHT0656 OOB SK Chrast 20:54
2. Benešová Michaela SJH0651 SOS Jindřichův Hradec 23:13 + 2:19
3. Vítková Hana SJI0750 OK Jihlava 26:41 + 5:47
4. Doleželová Anna PZR0651 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 27:09 + 6:15
5. Běloušková Kateřina CTB0752 SK OB Chotěboř 27:10 + 6:16
6. Slavíková Eva CHT0652 OOB SK Chrast 27:15 + 6:21
7. Oranyová Sylva SJI0751 OK Jihlava 27:24 + 6:30
8. Paulová Barbora CTB0753 SK OB Chotěboř 28:53 + 7:59
9. Zoulíková Vendula CHT0753 OOB SK Chrast 30:03 + 9:09
10. Komárková Zbyňka SJH0751 SOS Jindřichův Hradec 38:43 + 17:49
11. Janíčková Jolana OSN0777 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 38:48 + 17:54
12. Škapová Markéta CHT0752 OOB SK Chrast 38:53 + 17:59
13. Wacková Anna SJI0653 OK Jihlava 39:20 + 18:26
14. Doležalová Barbora CHT0655 OOB SK Chrast 39:37 + 18:43
15. Dvořáčková Jana OSN0757 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 64:44 + 43:50
D16
3.14 km, 40 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pilná Klára OSN0452 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 28:23
2. Kubáková Nela SJH0451 SOS Jindřichův Hradec 31:11 + 2:48
3. Čápová Eliška STA0451 OK Střelka 33:49 + 5:26
4. Novotná Jitka SJH0454 SOS Jindřichův Hradec 36:04 + 7:41
5. Plachá Zita STA0551 OK Střelka 37:22 + 8:59
6. Paulová Pavlína CTB0551 SK OB Chotěboř 40:20 + 11:57
7. Honzáková Lenka JHB0551 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 41:56 + 13:33
8. Komárková Jindra SJH0453 SOS Jindřichův Hradec 60:10 + 31:47
D18
3.55 km, 55 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Starková Terezie CHT0251 OOB SK Chrast 38:09
2. Jelínková Adéla LPU0254 OK Lokomotiva Pardubice 45:49 + 7:40
3. Kropáčková Vendula CHT0353 OOB SK Chrast 47:31 + 9:22
D21C
4.42 km, 90 m, 21 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6198
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Voborníková Alena CTB9451 SK OB Chotěboř 34:47 6483
2. Bořilová Klára TBM8964 KOS TJ Tesla Brno 37:05 + 2:18 6092
3. Chudíková Barbora SJI7850 OK Jihlava 37:31 + 2:44 6019
4. Petrová Daniela LPU8454 OK Lokomotiva Pardubice 43:59 + 9:12 4920
5. Smutná Pavla VAM8651 OB Vamberk 46:49 + 12:02 4438
6. Čechová Lenka SVS9050 Orientklub Vsetín 49:52 + 15:05 3919
7. Pangrácová Marie 0010001 Český svaz neslyšících sportovců, z.s. 50:51 + 16:04
8. Mazalová Monika RBK9252 SK Radioklub Blansko 50:59 + 16:12 3730
9. Vacková Anna SJI9854 OK Jihlava 52:08 + 17:21 3534
10. Špirková Anežka LPU9051 OK Lokomotiva Pardubice 53:14 + 18:27 3347
11. Rosecká Alena PZR5654 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 57:11 + 22:24 2676
12. Nováková Eliška PDY0150 Běhej Poděbrady 57:59 + 23:12 2540
13. Kotrčová Lenka PDY9350 Běhej Poděbrady 61:41 + 26:54 1911
D21D
3.04 km, 40 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Fenclová Tereza LPU9752 OK Lokomotiva Pardubice 26:31
2. Pařízková Kateřina PZR7951 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 52:06 + 25:35
3. Krátká Soňa SJI7650 OK Jihlava 63:17 + 36:46
4. Jelínková Hana CTB8152 SK OB Chotěboř 69:35 + 43:04
Pásková Papaja DISK
D35
3.88 km, 75 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šilerová Eva PDY8050 Běhej Poděbrady 34:45
2. Šťastná Lenka CTB8351 SK OB Chotěboř 36:04 + 1:19
3. Polednová Hana RUZ8051 TJ Růžená 36:18 + 1:33
4. Honzáková Jana JHB7753 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 37:51 + 3:06
5. Kamenická Lenka OSN6955 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 38:54 + 4:09
6. Paulíčková Renata SJI8057 OK Jihlava 40:30 + 5:45
7. Komárková Lenka SJH7651 SOS Jindřichův Hradec 40:41 + 5:56
8. Nechanická Daniela OSN7557 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 41:05 + 6:20
9. Korecká Lenka CHT8053 OOB SK Chrast 41:11 + 6:26
10. Paulová Hana CTB7851 SK OB Chotěboř 44:40 + 9:55
11. Potužníková Eva SJH7652 SOS Jindřichův Hradec 45:42 + 10:57
12. Demlová Jitka LPU6955 OK Lokomotiva Pardubice 46:13 + 11:28
13. Gregorová Lenka SJH7853 SOS Jindřichův Hradec 50:17 + 15:32
14. Dvořáčková Jana OSN7850 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 52:07 + 17:22
15. Klusáčková Lenka CTB8051 SK OB Chotěboř 54:02 + 19:17
16. Mesiarkinová Kamila ZBM8282 SK Žabovřesky Brno 54:34 + 19:49
17. Vítková Lenka SJI7852 OK Jihlava 55:26 + 20:41
18. Pilíková Veronika CET8152 TJ Loko Česká Třebová 55:53 + 21:08
19. Hofhanzlová Hana RUZ7951 TJ Růžená 60:36 + 25:51
20. Běloušková Ilona CTB8053 SK OB Chotěboř 74:09 + 39:24
21. Balcarová Kateřina CET8252 TJ Loko Česká Třebová 87:40 + 52:55
D45
3.26 km, 50 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Benešová Iva SJH7051 SOS Jindřichův Hradec 32:11
2. Wurzelová Dana OSN6654 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 34:41 + 2:30
3. Hlavová Miroslava KON6389 KOB Konice 35:58 + 3:47
4. Nešporová Marie TTR7251 OOB Třebíč 37:56 + 5:45
5. Janíčková Jitka OSN7356 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 39:40 + 7:29
6. Nechutová Alena PZR6969 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 43:34 + 11:23
7. Poláčková Bohuslava PZR7070 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 44:01 + 11:50
8. Hlaváčová Šárka TBM7258 KOS TJ Tesla Brno 44:29 + 12:18
9. Fencíková Vladislava JHB6553 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 44:37 + 12:26
10. Cíchová Pavlína TTR7452 OOB Třebíč 49:43 + 17:32
11. Suková Renata PZR7352 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 51:39 + 19:28
12. Fenclová Markéta LPU7155 OK Lokomotiva Pardubice 52:36 + 20:25
13. Voborníková Eva CTB6851 SK OB Chotěboř 52:55 + 20:44
14. Rachůnková Markéta SJI7150 OK Jihlava 53:19 + 21:08
15. Tloušťová Eva SCP6950 OK Sparta Praha 54:18 + 22:07
16. Benešová Marika KDZ7150 Klub dobré zprávy Lysá nad Labem 56:01 + 23:50
D55
3.02 km, 45 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Klapalová Jana VAM6451 OB Vamberk 34:41
2. Klusáčková Jitka TTR6152 OOB Třebíč 46:06 + 11:25
3. Kábrtová Iva PEN6350 OK RECO Sport 49:51 + 15:10
4. Veverková Yveta VAM6452 OB Vamberk 64:27 + 29:46
D65
2.86 km, 45 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křížová Zdenka PZR5051 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 42:30
2. Jelínková Jana RUZ5552 TJ Růžená 45:34 + 3:04
3. Beranová Vlasta UVP5450 Slovan Praha 57:26 + 14:56
4. Podhorská Věra SJI5252 OK Jihlava 83:35 + 41:05
H10
2.32 km, 20 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novák Tobiáš CTB1103 SK OB Chotěboř 16:28
2. Šťastný Antonín CTB1101 SK OB Chotěboř 19:07 + 2:39
3. Broum Matěj PZR1002 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 20:12 + 3:44
4. Míchal Jakub SJH1001 SOS Jindřichův Hradec 21:08 + 4:40
5. Forst Matouš PZR1100 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 24:47 + 8:19
6. Buršík Matěj SJI1002 OK Jihlava 26:24 + 9:56
7. Svoboda Jan CHT1002 OOB SK Chrast 26:31 + 10:03
8. Beran Antonín SJH1101 SOS Jindřichův Hradec 34:33 + 18:05
H10N
2.75 km, 10 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Běloušek Matěj CTB1202 SK OB Chotěboř 16:56
2. Šiler Štěpán PDY1101 Běhej Poděbrady 19:51 + 2:55
3. Bláha Štěpán HJL1300 Sokol Horní Jelení 21:56 + 5:00
4. Dočkal Prokop SJI1201 OK Jihlava 23:37 + 6:41
5. Červinka Dominik HJL1202 Sokol Horní Jelení 28:53 + 11:57
Branda Zdeněk HJL1200 Sokol Horní Jelení DISK
H12
2.47 km, 25 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Blažek Vojtěch SJH1003 SOS Jindřichův Hradec 20:50
2. Hofhanzl Antonín RUZ0902 TJ Růžená 22:00 + 1:10
3. Venhoda Lukáš SJI0801 OK Jihlava 22:19 + 1:29
4. Parkan Tomáš SJH0803 SOS Jindřichův Hradec 24:32 + 3:42
5. Klusáček Mikuláš CTB0902 SK OB Chotěboř 25:22 + 4:32
6. Vítek Vojtěch CHT0801 OOB SK Chrast 27:43 + 6:53
7. Jelínek Vít SJH0804 SOS Jindřichův Hradec 27:48 + 6:58
8. Prášil Adam SJI0901 OK Jihlava 27:49 + 6:59
9. Dočkal Matouš SJI0900 OK Jihlava 39:42 + 18:52
10. Černý Petr SJI0905 OK Jihlava 41:15 + 20:25
11. Češík František CHT OOB SK Chrast 50:52 + 30:02
H14
3.02 km, 45 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Srb Vladimír SJI0701 OK Jihlava 22:08
2. Hendrych Vít SJI0601 OK Jihlava 23:45 + 1:37
3. Novák Matyáš CTB0601 SK OB Chotěboř 27:37 + 5:29
4. Blažek Cyril SJH0701 SOS Jindřichův Hradec 28:45 + 6:37
5. Knap Jakub PZR0701 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 32:44 + 10:36
6. Prášil Jakub SJI0702 OK Jihlava 34:31 + 12:23
7. Jelínek Jaromír CTB0603 SK OB Chotěboř 37:50 + 15:42
8. Wierer Jan STA0701 OK Střelka 38:11 + 16:03
9. Coufal Petr SJI0703 OK Jihlava 46:42 + 24:34
10. Kocourek Jiří CTB0602 SK OB Chotěboř 47:22 + 25:14
11. Škaryd Vojtěch CTB0703 SK OB Chotěboř 51:12 + 29:04
Dejnožka Matěj CHT0701 OOB SK Chrast DISK
Zlesák Matyáš CHT0601 OOB SK Chrast DISK
H16
3.78 km, 65 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Orany Vojtěch SJI0401 OK Jihlava 26:36
2. Jelínek Filip LPU0514 OK Lokomotiva Pardubice 30:26 + 3:50
3. Cícha Václav TTR0401 OOB Třebíč 32:42 + 6:06
4. Dundáček Karel SJH0401 SOS Jindřichův Hradec 34:23 + 7:47
5. Keller Filip CHT0503 OOB SK Chrast 39:31 + 12:55
6. Venhauer Vojtěch SJI0505 OK Jihlava 44:02 + 17:26
7. Dvořáček Tomáš OSN0505 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 46:24 + 19:48
8. Potužník Viktor SJH0504 SOS Jindřichův Hradec 53:07 + 26:31
9. Smékal Jan SJH0405 SOS Jindřichův Hradec 59:54 + 33:18
10. Pařízek Petr PZR0504 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 65:18 + 38:42
11. Nešpor Jiří TTR0502 OOB Třebíč 66:09 + 39:33
H18
4.08 km, 75 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pobuda Vojtěch SJH0302 SOS Jindřichův Hradec 30:14
2. Venhoda Matěj SJI0301 OK Jihlava 30:16 + 0:02
3. Jelínek Kryštof LPU0314 OK Lokomotiva Pardubice 32:32 + 2:18
4. Novotný Tomáš TTR0305 OOB Třebíč 33:02 + 2:48
5. Novotný Vojtěch TTR0203 OOB Třebíč 33:03 + 2:49
6. Dvořáček Jakub OSN0303 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 43:48 + 13:34
7. Chrást Lukáš OSN0301 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 46:22 + 16:08
H21C
5.07 km, 115 m, 25 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7435
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Bořil Tomáš TBM8833 KOS TJ Tesla Brno 32:33 7859
2. Mazal Zdeněk VBM8103 VSK Mendelu Brno 34:48 + 2:15 7374
3. Vacek Vojtěch SJI9602 OK Jihlava 36:12 + 3:39 7072
4. Picek Jan TJN9101 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 37:35 + 5:02 6774
5. Kadlec Jan SJI8306 OK Jihlava 38:29 + 5:56 6581
6. Cícha Matěj TTR0102 OOB Třebíč 38:45 + 6:12 6523
7. Vítek Jaroslav SJI7201 OK Jihlava 38:50 + 6:17 6505
8. Beneš Jan SJH7001 SOS Jindřichův Hradec 38:56 + 6:23 6484
9. Šťastný Karel CTB7901 SK OB Chotěboř 39:04 + 6:31 6455
10. Lauerman Jan SJI7419 OK Jihlava 39:19 + 6:46 6401
11. Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška 39:57 + 7:24 6265
12. Venhoda Milan SJI7104 OK Jihlava 40:14 + 7:41 6204
13. Hlaváč Jiří TBM6116 KOS TJ Tesla Brno 40:21 + 7:48 6178
14. Novák Pavel CTB7001 SK OB Chotěboř 40:53 + 8:20 6064
15. Šístek Daniel SCP7507 OK Sparta Praha 41:11 + 8:38 5999
16. Lžíčař Martin DOB8803 KOB Dobruška 42:08 + 9:35 5794
17. Sabol Josef CTB9902 SK OB Chotěboř 44:15 + 11:42 5338
18. Janovský Tomáš PGP6401 SK Praga 44:33 + 12:00 5274
19. Šrubař Michal ZBM8607 SK Žabovřesky Brno 45:44 + 13:11 5019
20. Poláček Tomáš PZR0102 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 46:33 + 14:00 4843
21. Fencl Jiří LPU6301 OK Lokomotiva Pardubice 46:43 + 14:10 4807
22. Korecký Miroslav CHT7901 OOB SK Chrast 48:06 + 15:33 4509
23. Hladílek Jan PZR8814 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 48:56 + 16:23 4330
24. Komárek Arnošt SJH7702 SOS Jindřichův Hradec 49:33 + 17:00 4197
25. Bolech Filip LPU8602 OK Lokomotiva Pardubice 50:02 + 17:29
26. Jirásek Aleš LPU7601 OK Lokomotiva Pardubice 50:03 + 17:30 4089
27. Blažek Zdeněk SJH7601 SOS Jindřichův Hradec 51:13 + 18:40 3838
28. Kavan Tomáš TBM8603 KOS TJ Tesla Brno 54:05 + 21:32 3220
29. Malý Jakub SVS9100 Orientklub Vsetín 54:28 + 21:55 3138
30. Čermák Jiří CTB9903 SK OB Chotěboř 56:03 + 23:30 2797
31. Sliva Jan SCP7300 OK Sparta Praha 71:29 + 38:56 0
32. Sobotka Petr PZR7008 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 79:20 + 46:47 0
Dvořáček Jiří OSN7502 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě DISK 0
H21D
3.36 km, 60 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Macl Jan LPU9102 OK Lokomotiva Pardubice 35:27
2. Broum Tomáš PZR7808 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 46:55 + 11:28
3. Skryja Ondřej PZR9502 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 51:13 + 15:46
H35
4.42 km, 90 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bláha Jan HJL8200 Sokol Horní Jelení 31:00
2. Prošek Michal SJI7823 OK Jihlava 31:57 + 0:57
3. Prášil Aleš SJI7415 OK Jihlava 33:12 + 2:12
4. Srb Vladimír SJI7801 OK Jihlava 33:39 + 2:39
5. Veverka Tomáš VAM8401 OB Vamberk 35:23 + 4:23
6. Pavlíček Lubomír KPY7800 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 37:54 + 6:54
7. Šatánek Martin SFM8201 O-RUNNAŘI Beskydy 38:49 + 7:49
8. Orany Tomáš SJI7311 OK Jihlava 39:38 + 8:38
9. Sebera Josef SFM8301 O-RUNNAŘI Beskydy 41:05 + 10:05
10. Doležel Tomáš STA7701 OK Střelka 42:37 + 11:37
11. Blažek Petr SJH7402 SOS Jindřichův Hradec 44:19 + 13:19
12. Uchytil Tomáš 0030001 Cyklokroužek Měřín 45:20 + 14:20
13. Míchal Jiří SJH7802 SOS Jindřichův Hradec 47:15 + 16:15
14. Dvořáček Jan TTR7701 OOB Třebíč 47:17 + 16:17
15. Paul Pavel CTB7601 SK OB Chotěboř 51:50 + 20:50
16. Hostinský Petr LPU7909 OK Lokomotiva Pardubice 52:27 + 21:27
17. Horčička Petr UOL7007 SOB Olomouc 54:04 + 23:04
18. Potužník Martin SJH7705 SOS Jindřichův Hradec 56:09 + 25:09
19. Honzák Tomáš JHB7702 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 58:03 + 27:03
20. Klusáček Luděk CTB7803 SK OB Chotěboř 58:06 + 27:06
21. Běloušek Pavel CTB7602 SK OB Chotěboř 60:30 + 29:30
22. Súkup Jaroslav PGP7900 SK Praga 60:53 + 29:53
23. Klíma Kamil 0020001 SK Olympia Praha SPS 62:47 + 31:47
24. Kušička Josef HJL7600 Sokol Horní Jelení 65:35 + 34:35
25. Betlach Michal CET7801 TJ Loko Česká Třebová 72:18 + 41:18
26. Balcar Vít CET8103 TJ Loko Česká Třebová 82:12 + 51:12
Hanousek Martin CTB7910 SK OB Chotěboř DISK
H45
3.87 km, 75 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hofhanzl Abrahám RUZ7300 TJ Růžená 31:09
2. Parkan Jiří SJH6801 SOS Jindřichův Hradec 33:02 + 1:53
3. Nouza Petr SJH6501 SOS Jindřichův Hradec 33:41 + 2:32
4. Kovačič Marek OSN6600 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 35:24 + 4:15
5. Kamenický Radan OSN6004 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 36:55 + 5:46
6. Tichý Martin SJH6401 SOS Jindřichův Hradec 40:32 + 9:23
7. Wurzel Břetislav OSN6005 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 41:06 + 9:57
8. Voborník Petr CTB6601 SK OB Chotěboř 42:37 + 11:28
9. Rachůnek Stanislav SJI6801 OK Jihlava 42:45 + 11:36
10. Dundáček Milan SJH6902 SOS Jindřichův Hradec 44:11 + 13:02
11. Pilný Jaroslav OSN6904 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 45:28 + 14:19
12. Suk Marek PZR6701 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 47:28 + 16:19
13. Nechanický Pavel OSN7209 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 47:43 + 16:34
14. Vacek Milan SJI6901 OK Jihlava 48:43 + 17:34
15. Skryja Bořivoj PZR6106 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 52:30 + 21:21
16. Cícha Radek TTR7503 OOB Třebíč 55:44 + 24:35
17. Dvořák Luboš LPU6801 OK Lokomotiva Pardubice 55:52 + 24:43
18. Nechuta Milan PZR7007 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 58:03 + 26:54
19. Novotný Petr SJH6502 SOS Jindřichův Hradec 59:35 + 28:26
20. Drábek Petr TTR6701 OOB Třebíč 63:46 + 32:37
21. Beneš Petr KDZ6700 Klub dobré zprávy Lysá nad Labem 64:38 + 33:29
22. Pobuda Michal SJH7403 SOS Jindřichův Hradec 67:53 + 36:44
H55
3.45 km, 60 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nešpor Jan TTR6101 OOB Třebíč 30:51
2. Kopecký Zdeněk SJI6002 OK Jihlava 34:22 + 3:31
3. Forst Vlastimil PZR5603 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 37:12 + 6:21
4. Klusáček Martin TTR5601 OOB Třebíč 37:34 + 6:43
5. Hošek Ladislav SCP6001 OK Sparta Praha 37:41 + 6:50
6. Nosek Vladimír SJH5901 SOS Jindřichův Hradec 41:26 + 10:35
7. Vydra Pavel PEN6200 OK RECO Sport 42:18 + 11:27
8. Kříž Pavel PZR4800 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 44:09 + 13:18
9. Hlava Miroslav KON6515 KOB Konice 44:30 + 13:39
10. Petráček Aleš SJI6301 OK Jihlava 49:51 + 19:00
H65
3.20 km, 55 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšil Jaromír PZR4417 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 31:16
2. Koudelný Jiří TTR5401 OOB Třebíč 36:29 + 5:13
3. Orálek Miroslav TTR5201 OOB Třebíč 38:14 + 6:58
4. Přeček Zdeněk SCP5200 OK Sparta Praha 43:27 + 12:11
5. Novohradský Jan PZR5309 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 43:46 + 12:30
6. Novák Miloš SCP4600 OK Sparta Praha 44:39 + 13:23
7. Kodys Václav RUZ5105 TJ Růžená 45:47 + 14:31
H70
2.99 km, 50 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Paulíček Jiří SJI4911 OK Jihlava 71:27
HDR
2.75 km, 10 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šťastný Vilém CTB1301 SK OB Chotěboř 20:08
2. Komárková Ondřejka SJH1351 SOS Jindřichův Hradec 21:29 + 1:21
3. Kubáková Laura JHB1550 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 21:33 + 1:25
4. Prošek Filip SJI1401 OK Jihlava 22:39 + 2:31
5. Pavlíček Jakub 23:29 + 3:21
6. Krejsová Markéta CHT1351 OOB SK Chrast 23:32 + 3:24
7. Jirásková Julie LPU1352 OK Lokomotiva Pardubice 25:07 + 4:59
8. Vacek Jan CHT1201 OOB SK Chrast 29:05 + 8:57
9. Kozel Karel 29:11 + 9:03
10. Skyba Daniel 29:17 + 9:09
11. Jelínková Anna SJH1252 SOS Jindřichův Hradec 29:44 + 9:36
12. Lauermanová Eva SJI1353 OK Jihlava 30:37 + 10:29
13. Lauerman Jan SJI1515 OK Jihlava 30:41 + 10:33
14. Polednová Dominika RUZ1350 TJ Růžená 32:17 + 12:09
15. Martinec Eduard CHT1202 OOB SK Chrast 33:25 + 13:17
16. Hofhanzlová Magdaléna RUZ1650 TJ Růžená 33:36 + 13:28
17. Jirásková Jasmína LPU1652 OK Lokomotiva Pardubice 33:42 + 13:34
18. Martinec Otakar CHT1502 OOB SK Chrast 34:01 + 13:53
19. Řoutil Jakub 34:38 + 14:30
20. Míchal Jáchym SJH1601 SOS Jindřichův Hradec 40:56 + 20:48
21. Buršíková Eliška 45:42 + 25:34
22. Červinková Michaela HJL1350 Sokol Horní Jelení 51:09 + 31:01
23. Srbová Julie SJI1850 OK Jihlava 66:22 + 46:14
Korecký Marek CHT1701 OOB SK Chrast DISK
MA
5.07 km, 115 m, 25 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jandera Tomáš 50001 47:01
2. Choutka Jaroslav 70005 47:52 + 0:51
3. Randík Jan 70003 51:16 + 4:15
4. Beneš Filip 20003 51:20 + 4:19
5. Setnička Karel 170001 58:08 + 11:07
6. Němec Marek 200004 67:43 + 20:42
7. Janeček Ondřej 100001 68:18 + 21:17
8. Janík Pavel 60001 73:16 + 26:15
9. Němec Jan 200003 76:09 + 29:08
10. Zákostelecký František 120002 98:24 + 51:23
MB
4.42 km, 90 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jandera Kryštof 50002 54:16
2. Radovan Beneš ml. 180003 72:43 + 18:27
3. Thieme Filip 130001 75:03 + 20:47
4. Suchánek Jan 40003 77:07 + 22:51
5. Honajzer Pavel 190002 87:22 + 33:06
6. Henzl Jarda 90001 100:06 + 45:50
7. Šlitr Milan 150001 110:24 + 56:08
8. Setnička Jaroslav 170002 120:19 + 66:03
9. Němec Jaromír 200005 121:56 + 67:40
10. Jelínek Jan 110001 125:14 + 70:58
11. Radovan Beneš st. 180002 160:36 + 106:20
N1
2.32 km, 20 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Doležalová Iva 90002 40:29
2. Sedláčková Eliška 140004 44:21 + 3:52
3. Suchánková Marie 40001 45:54 + 5:25
4. Brabencová Anna 120006 51:46 + 11:17
5. Sedláček Josef 140003 53:17 + 12:48
6. Randík Jakub 70002 95:52 + 55:23
N2
3.02 km, 45 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šafrová Věra 210001 74:25
2. Benešová Zdeňka 180001 88:57 + 14:32
3. Honajzrová Magda 190001 120:49 + 46:24
P
2.95 km, 40 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Buršíková Olga SJI8150 OK Jihlava 32:17
2. Maclová Kristýna LPU9155 OK Lokomotiva Pardubice 38:44 + 6:27
3. Dočkal František 41:16 + 8:59
4. Černý Petr SJI8100 OK Jihlava 43:09 + 10:52
5. Řoutil Matěj 0040001 Neregistrován 44:51 + 12:34
6. Balga Jiří DKP7302 Oddíl OB Kotlářka 45:04 + 12:47
7. Wacková Hana SJI7853 OK Jihlava 45:40 + 13:23
8. Balga Filip DKP1104 Oddíl OB Kotlářka 56:03 + 23:46
9. Makovská Lenka 58:32 + 26:15
10. Koukalová Jana 58:36 + 26:19
11. Míchalová Zuzana SJH8252 SOS Jindřichův Hradec 60:17 + 28:00
12. Nováková Hana CTB7551 SK OB Chotěboř 66:57 + 34:40
13. Šatánková Veronika SFM8253 O-RUNNAŘI Beskydy 68:24 + 36:07
14. Veselá Tereza CHT0552 OOB SK Chrast 104:56 + 72:39
15. Vacek František CHT0501 OOB SK Chrast 104:57 + 72:40
Mikuličová Alena JHB9990 TJ Jiskra Havlíčkův Brod DISK
Mikulič Matěj JHB9991 TJ Jiskra Havlíčkův Brod DISK
ZA
4.42 km, 90 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sedláčková Jana 140001 63:12
2. Němcová Barbora 200001 70:45 + 7:33
3. Janečková Veronika 100002 72:02 + 8:50
4. Choutková Lenka 70004 84:54 + 21:42
5. Janderová Markéta 50003 90:34 + 27:22
6. Janíková Martina 60002 93:39 + 30:27
7. Brabencová Alena 120001 99:13 + 36:01
ZB
3.88 km, 75 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janderová Barbora 50004 54:22
2. Randíková Magdaléna 70001 71:43 + 17:21
3. Němcová Magdalena 200002 86:34 + 32:12
4. Vaiglová Marie 20002 97:16 + 42:54
5. Suchánková Markéta 40004 116:33 + 62:11