Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
12.09.2020
Místo konání:
Stražisko
Pořadatel:
JPV - Oddíl OS SK Prostějov
Mapa:
1:10 000, E 5 m
Ředitel závodu:
Vystavěl Dušan - R1
Hlavní rozhodčí:
Otrusina Jiří - R1
Stavitel tratí:
Vystavěl Dušan - R1, Hynek Petr - R3
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D35C     D45C     D55C     D65C     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H20C     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     H70C     HD10N     HDR     P     T    
D10C
1.70 km, 50 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jordánová Nelly KSU1050 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 18:12
2. Kopecká Eliška SSU1252 C SK Severka Šumperk 22:06 + 3:54
3. Kubíčková Magdalena UOL1150 C SOB Olomouc 23:32 + 5:20
4. Bábková Amálie PTE1051 C TJ Sokol Ptení 25:46 + 7:34
5. Kopecká Tereza UOL1050 C SOB Olomouc 31:57 + 13:45
6. Luterová Laura PLU1051 C TJ SOKOL Plumlov 35:54 + 17:42
7. Tichá Anna SSU1150 C SK Severka Šumperk 37:32 + 19:20
Kvášová Kateřina UOL1051 C SOB Olomouc DISK
MS Soldánová Pavlína JPV0999 C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 39:53 + 21:41
D12C
1.80 km, 60 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Otrubová Karolína PLU0888 B TJ SOKOL Plumlov 15:16
2. Reichlová Pavla KSU0888 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 18:28 + 3:12
3. Tomanková Alice KSU0959 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 18:34 + 3:18
4. Hýblová Eliška JPV0952 C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 19:13 + 3:57
5. Slezáková Vendula PLU0854 C TJ SOKOL Plumlov 19:39 + 4:23
6. Pachmannová Iva AOP0852 B Orientační Běh Opava 20:21 + 5:05
7. Burdová Hana STE0852 C SK SKI-OB Šternberk 22:32 + 7:16
8. Štefková Michaela PLU0851 C TJ SOKOL Plumlov 23:18 + 8:02
9. Vavrdová Karolína PTE0880 C TJ Sokol Ptení 24:06 + 8:50
10. Pinkavová Eliška JPV0850 C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 24:22 + 9:06
11. Borunská Alžběta AOP0950 C Orientační Běh Opava 24:23 + 9:07
12. Klöslová Sofie AOP0854 C Orientační Běh Opava 25:22 + 10:06
13. Paloncý Adéla KSU0950 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 25:56 + 10:40
14. Kučerová Klaudie STE0853 C SK SKI-OB Šternberk 26:51 + 11:35
15. Zapletalová Anna KON0979 C KOB Konice 37:41 + 22:25
16. Vrbová Marie PTE0850 C TJ Sokol Ptení 39:35 + 24:19
17. Gottwaldová Anna JPV0950 C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 42:52 + 27:36
18. Frélichová Karolína PLU0853 C TJ SOKOL Plumlov 49:19 + 34:03
19. Procházková Samantha SBR0851 C SKOB Bruntál 50:41 + 35:25
D14C
2.60 km, 65 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Holasová Barbora AOP0651 A Orientační Běh Opava 21:42
2. Kovalčíková Alena AOP0751 B Orientační Běh Opava 21:47 + 0:05
3. Jílková Lenka UOL0654 A SOB Olomouc 23:05 + 1:23
4. Paulíčková Tereza UOL0750 B SOB Olomouc 23:22 + 1:40
5. Jílková Pavla UOL0753 B SOB Olomouc 24:48 + 3:06
6. Burdová Helena STE0653 B SK SKI-OB Šternberk 25:19 + 3:37
7. Gallo Natálie AOP0652 B Orientační Běh Opava 26:25 + 4:43
8. Matoušková Johana STE0751 B SK SKI-OB Šternberk 27:40 + 5:58
9. Šaňáková Marie UOL0651 B SOB Olomouc 27:41 + 5:59
10. Smýkalová Eliška KSU0676 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 31:19 + 9:37
11. Zatloukalová Julie STE0650 B SK SKI-OB Šternberk 33:49 + 12:07
12. Stryková Karolína KSU0656 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 35:15 + 13:33
12. Rozsívalová Adéla KON0760 B KOB Konice 35:15 + 13:33
14. Přikrylová Jana JPV0652 C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 36:27 + 14:45
15. Přikrylová Ivana JPV0653 C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 37:52 + 16:10
16. Pattermanová Magdalena KSU0660 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 39:48 + 18:06
17. Balvanová Vendula JPV0750 C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 40:51 + 19:09
18. Kopecká Nela UOL0650 B SOB Olomouc 41:14 + 19:32
19. Fialová Anna KON0779 C KOB Konice 49:46 + 28:04
20. Benešová Anežka KON0757 C KOB Konice 53:20 + 31:38
21. Good Julie SBR0750 C SKOB Bruntál 68:01 + 46:19
D16C
3.20 km, 105 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pachmannová Katka AOP0551 B Orientační Běh Opava 31:54
2. Lubrichová Veronika STE0451 B SK SKI-OB Šternberk 31:57 + 0:03
3. Lukašáková Sára STE0450 B SK SKI-OB Šternberk 32:05 + 0:11
4. Kovalčíková Anna AOP0453 B Orientační Běh Opava 32:08 + 0:14
5. Smékalová Viktorie UOL0450 B SOB Olomouc 32:30 + 0:36
6. Venusová Anna STE0554 C SK SKI-OB Šternberk 34:21 + 2:27
7. Smékalová Karolína UOL0451 A SOB Olomouc 35:14 + 3:20
8. Klechová Karolína AOP0452 B Orientační Běh Opava 35:40 + 3:46
9. Doláková Adéla JPV0550 C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 36:11 + 4:17
10. Heclová Marie KSU0454 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 37:26 + 5:32
11. Janečková Adéla PLU0452 B TJ SOKOL Plumlov 38:17 + 6:23
12. Mikošková Marie STE0552 B SK SKI-OB Šternberk 38:52 + 6:58
13. Plachá Aneta JPV0555 C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 44:19 + 12:25
14. Pobucká Eliška ASU0550 C Magnus Orienteering 45:56 + 14:02
15. Pinkavová Hana JPV0551 C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 49:59 + 18:05
16. Bartáková Veronika UOL0551 C SOB Olomouc 56:57 + 25:03
17. Müllerová Marie KSU0565 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 72:55 + 41:01
Otrubová Anna PLU0577 B TJ SOKOL Plumlov DISK
D18C
3.20 km, 105 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Černochová Michaela PLU0351 B TJ SOKOL Plumlov 32:29
2. Šneiderová Daniela ASU0398 B Magnus Orienteering 38:32 + 6:03
3. Němečková Kateřina PLU0350 B TJ SOKOL Plumlov 38:52 + 6:23
MS Profous Kamil KSU C Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
D21C
3.70 km, 120 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6535
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hlavová Hana TBM8888 C KOS TJ Tesla Brno 27:21 7029
2. Perůtková Jindra ZBM8989 E SK Žabovřesky Brno 30:19 + 2:58 6373
3. Horová Pavla LPU9457 C OK Lokomotiva Pardubice 31:05 + 3:44 6204
4. Kotačková Lenka 0050001 C SMIK team 37:17 + 9:56
5. Horvátová Hana ASU9797 C Magnus Orienteering 38:44 + 11:23 4514
6. Vlachová Kateřina KON9898 C KOB Konice 39:10 + 11:49 4418
7. Skyvová Kristýna STE7054 C SK SKI-OB Šternberk 41:13 + 13:52 3965
8. Spurná Martina PTE C TJ Sokol Ptení 42:12 + 14:51
9. Janošíková Lenka UOL7651 C SOB Olomouc 51:26 + 24:05 1708
10. Škrabalová Šárka KON9888 C KOB Konice 55:18 + 27:57 854
11. Hladišová Jana 0040001 C Hladišovi PV 82:09 + 54:48
Marková Ema STE0252 A SK SKI-OB Šternberk DISK 0
D35C
3.60 km, 115 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Otrubová Johana PLU7852 C TJ SOKOL Plumlov 35:54
2. Otrubová Ivona PLU7677 C TJ SOKOL Plumlov 38:44 + 2:50
3. Poklopová Ivana UOL6451 C SOB Olomouc 41:16 + 5:22
4. Tomanková Martina KSU7552 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 44:09 + 8:15
5. Marková Eva STE7550 C SK SKI-OB Šternberk 44:27 + 8:33
6. Otrubová Věra PLU7777 C TJ SOKOL Plumlov 46:06 + 10:12
7. Kmínková Michala DOK7850 C OK Doksy 46:14 + 10:20
8. Jílková Hana UOL8050 C SOB Olomouc 46:16 + 10:22
9. Krčová Martina KSU7272 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 47:15 + 11:21
10. Luterová Kristýna PLU7878 C TJ SOKOL Plumlov 52:15 + 16:21
11. Rozsívalová Petra KON8063 C KOB Konice 52:22 + 16:28
12. Kubíčková Eva UOL7752 C SOB Olomouc 53:20 + 17:26
13. Mikušová Ivana PTE8365 C TJ Sokol Ptení 54:38 + 18:44
14. Zapletalová Kamila KON7979 C KOB Konice 56:25 + 20:31
15. Kopecká Jitka UOL7750 C SOB Olomouc 58:39 + 22:45
16. Paloncý Jana KSU7878 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 58:48 + 22:54
17. Valenčíková Irena ZPV7950 C KOB ZPV Prostějov 59:31 + 23:37
18. Štáblová Michaela KSU7787 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 61:11 + 25:17
19. Bartošová Dana PTE7650 C TJ Sokol Ptení 63:24 + 27:30
20. Sekaninová Jitka ASU7750 C Magnus Orienteering 65:15 + 29:21
21. Lubrichová Eva STE7556 C SK SKI-OB Šternberk 65:45 + 29:51
22. Škrabalová Eva KON7676 C KOB Konice 69:35 + 33:41
D45C
3.20 km, 80 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vidmuchová Martina JPV7171 C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 32:55
2. Sedlářová Pavla AOP7052 C Orientační Běh Opava 33:26 + 0:31
3. Jirková Renata ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov 35:29 + 2:34
4. Ostřanská Iveta SSU6591 C SK Severka Šumperk 36:07 + 3:12
5. Janků Renata STE7251 C SK SKI-OB Šternberk 36:29 + 3:34
6. Hlavová Miroslava KON6389 C KOB Konice 36:30 + 3:35
7. Slavíková Lenka TVR7350 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 37:18 + 4:23
8. Pachmannová Hana AOP7252 C Orientační Běh Opava 37:37 + 4:42
9. Reichlová Jiřina KSU7499 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 38:46 + 5:51
10. Pattermanová Ivana KSU7551 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 38:59 + 6:04
11. Zbraňková Magda STE7352 C SK SKI-OB Šternberk 39:20 + 6:25
12. Neumannová Kamila STE6751 C SK SKI-OB Šternberk 41:09 + 8:14
13. Mikošková Iveta STE7150 C SK SKI-OB Šternberk 48:44 + 15:49
14. Šimková Hana UOL6653 C SOB Olomouc 49:49 + 16:54
15. Benešová Petra KON7575 C KOB Konice 50:10 + 17:15
16. Christodoulou Iva ASU7599 C Magnus Orienteering 52:08 + 19:13
17. Karásková Marcela ZPV6970 C KOB ZPV Prostějov 57:27 + 24:32
18. Kotrlová Gita UOL6953 C SOB Olomouc 57:33 + 24:38
19. Ženčáková Marie 0010002 C ASPV OA 59:00 + 26:05
20. Šneiderová Lucie ASU7498 C Magnus Orienteering 61:31 + 28:36
21. Pometlová Jana AOP7551 C Orientační Běh Opava 70:03 + 37:08
Strachotová Eva ASU6099 C Magnus Orienteering DISK
D55C
3.00 km, 75 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Králová Zdenka SSU6091 C SK Severka Šumperk 44:31
2. Janošíková Jaroslava UOL5858 C SOB Olomouc 45:41 + 1:10
3. Czaschová Irena SBR6150 C SKOB Bruntál 46:43 + 2:12
4. Špacírová Danuše UOL5852 C SOB Olomouc 48:17 + 3:46
5. Pavlíková Hana ZLH5950 C OOB TJ Zlaté Hory 53:15 + 8:44
D65C
2.50 km, 65 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mrkvicová Ludmila ZLH4950 C OOB TJ Zlaté Hory 45:55
H10C
1.70 km, 50 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štábl Vít KSU1100 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:31
2. Vrba Antonín PTE1001 C TJ Sokol Ptení 14:51 + 3:20
3. Kmínek Jan DOK1100 C OK Doksy 15:03 + 3:32
4. Marek Martin STE1100 C SK SKI-OB Šternberk 15:43 + 4:12
5. Kmínek Ondřej DOK1000 C OK Doksy 15:56 + 4:25
6. Tříska David PTE1003 C TJ Sokol Ptení 16:25 + 4:54
7. Ryszkowski Ondřej SSU1001 C SK Severka Šumperk 17:24 + 5:53
8. Plachý Matyáš JPV1010 C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 19:03 + 7:32
9. Smýkal Lukáš KSU1101 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 19:13 + 7:42
10. Rozsíval Martin KON1022 C KOB Konice 20:16 + 8:45
11. Vlček Antonín KSU1121 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 22:06 + 10:35
12. Čeřovský Filip KON1010 C KOB Konice 24:12 + 12:41
13. Jordán Dominik KSU1000 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 31:48 + 20:17
14. Profous Štěpán KSU1030 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 46:47 + 35:16
H12C
1.80 km, 60 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čech Viktor AOP0801 B Orientační Běh Opava 11:59
2. Kovalčík Petr AOP0901 B Orientační Běh Opava 13:01 + 1:02
3. Gallo Ondřej AOP0802 B Orientační Běh Opava 13:07 + 1:08
4. Světnický Antonín STE0800 B SK SKI-OB Šternberk 13:19 + 1:20
5. Koutný Ondřej JPV1001 C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 14:25 + 2:26
6. Paloncý Jan KSU0808 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 14:41 + 2:42
7. Barták Petr UOL0805 C SOB Olomouc 14:53 + 2:54
8. Mrkvica Václav ZLH0800 B OOB TJ Zlaté Hory 15:05 + 3:06
9. Cetl Jan AOP0902 C Orientační Běh Opava 16:24 + 4:25
10. Lutera Oliver PLU1001 C TJ SOKOL Plumlov 18:24 + 6:25
11. Kubíček Vavřinec UOL0801 C SOB Olomouc 19:41 + 7:42
12. Hřivňák Petr PLU0900 C TJ SOKOL Plumlov 19:50 + 7:51
13. Mikuš Matěj PTE0808 C TJ Sokol Ptení 19:53 + 7:54
14. Mikoška Jan STE0807 C SK SKI-OB Šternberk 21:27 + 9:28
15. Pánek Antonín SSU0901 C SK Severka Šumperk 21:35 + 9:36
16. Kožnárek Pavel PLU0902 C TJ SOKOL Plumlov 23:11 + 11:12
17. Máčala Antonín STE0811 C SK SKI-OB Šternberk 23:56 + 11:57
18. Stojaník Zdeněk KSU0919 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 26:53 + 14:54
19. Frélich Matyáš PLU0901 C TJ SOKOL Plumlov 27:14 + 15:15
20. Markovič Krištof JPV0907 C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 29:04 + 17:05
21. Dostál Lukáš KON0929 C KOB Konice 35:00 + 23:01
22. Podzimek Theodor KON0808 C KOB Konice 35:16 + 23:17
23. Možný Šimon PVP0800 C VSK Přírodní vědy Praha 41:07 + 29:08
24. Suchánek Matyáš PLU0903 C TJ SOKOL Plumlov 48:38 + 36:39
25. Marek Vít KSU0838 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 56:02 + 44:03
H14C
3.10 km, 95 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štábl Patrik KSU0606 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 22:41
2. Borunský Matěj AOP0600 C Orientační Běh Opava 24:28 + 1:47
3. Jordán Alexandr KSU0626 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 27:19 + 4:38
4. Šána Robert KSU0616 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 29:26 + 6:45
4. Soldán Robin PLU0600 B TJ SOKOL Plumlov 29:26 + 6:45
6. Janeček Jáchym UOL0700 B SOB Olomouc 33:27 + 10:46
7. Macek Vojtěch ASU0748 B Magnus Orienteering 34:55 + 12:14
8. Šneider Kvido ASU0749 B Magnus Orienteering 40:57 + 18:16
9. Navrátil Pavel ASU0747 B Magnus Orienteering 41:43 + 19:02
10. Švec Sebastian UOL0602 C SOB Olomouc 45:43 + 23:02
11. Pánek Ondřej SSU0702 C SK Severka Šumperk 47:09 + 24:28
12. Janák Patrik UOL0703 C SOB Olomouc 49:53 + 27:12
13. Plachý Ondřej JPV0707 B Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 51:58 + 29:17
14. Šišma Daniel PTE0600 C TJ Sokol Ptení 68:10 + 45:29
H16C
3.60 km, 115 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štábl Adam KSU0401 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 25:58
2. Beneš Jindřich KON0404 B KOB Konice 26:12 + 0:14
3. Otruba František PLU0501 A TJ SOKOL Plumlov 26:51 + 0:53
4. Štorek Jan JPV0505 B Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 31:14 + 5:16
5. Vodička Igor UOL0502 B SOB Olomouc 32:49 + 6:51
6. Šperlich Jan KSU0403 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 34:48 + 8:50
7. Černoch Martin PLU0500 B TJ SOKOL Plumlov 36:14 + 10:16
8. Tomanek Lukáš KSU0502 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 36:59 + 11:01
9. Bláha Adam KSU0525 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 37:48 + 11:50
10. Tomášek Adam CEL0400 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 40:05 + 14:07
11. Štoudek Martin ASU0448 C Magnus Orienteering 45:45 + 19:47
12. Karásek Antonín PLU0503 B TJ SOKOL Plumlov 49:09 + 23:11
13. Smékal Mikuláš UOL0503 C SOB Olomouc 50:19 + 24:21
14. Klösel Samuel AOP0504 C Orientační Běh Opava 50:33 + 24:35
15. Kobylka David ASU0546 C Magnus Orienteering 62:13 + 36:15
16. Hejtmánek Štěpán SSU0505 C SK Severka Šumperk 67:06 + 41:08
H18C
4.00 km, 135 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Světnický František STE0204 A SK SKI-OB Šternberk 27:26
2. Patterman Prokop KSU0333 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 31:44 + 4:18
3. Rajman Filip UOL0301 B SOB Olomouc 32:34 + 5:08
4. Stryk Štěpán KSU0306 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 32:44 + 5:18
5. Jirka Matyáš UOL0203 B SOB Olomouc 34:16 + 6:50
6. Karásek František PLU0301 B TJ SOKOL Plumlov 34:40 + 7:14
7. Krampla Michal Jan UOL0302 B SOB Olomouc 36:45 + 9:19
8. Hecl František KSU0201 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 36:56 + 9:30
9. Štorek David JPV0202 B Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 38:10 + 10:44
10. Seidenglanz Jáchym SSU0202 B SK Severka Šumperk 38:31 + 11:05
11. Sarazin Julien Pierre UOL0303 B SOB Olomouc 47:06 + 19:40
H20C
4.70 km, 145 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Tomášek Ondřej CEL0100 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 58:12
2. Karásek Adam ZPV0001 B KOB ZPV Prostějov 59:24 + 1:12
H21C
4.70 km, 145 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7528
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Valík Adam AOP0301 A Orientační Běh Opava 33:00 7809
2. Zimmermann Jakub TBM8911 C KOS TJ Tesla Brno 33:37 + 0:37 7673
3. Tomanek Daniel KSU7410 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 36:13 + 3:13 7102
4. Jílek Ondřej KSU9908 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 36:28 + 3:28 7048
5. Müller Jonáš KSU9906 R Klub vytrvalostních sportů Šumperk 36:33 + 3:33 7029
6. Petřivalský Marek STE6907 C SK SKI-OB Šternberk 37:16 + 4:16 6872
7. Kovalčík Tomáš AOP7301 C Orientační Běh Opava 37:28 + 4:28 6828
8. Kopecký David UOL7800 C SOB Olomouc 37:46 + 4:46 6762
9. Zdráhal Tomáš OOL8801 C SK Haná orienteering 38:08 + 5:08 6681
10. Král Václav SSU8243 C SK Severka Šumperk 38:47 + 5:47 6539
11. Valík Luděk AOP7101 C Orientační Běh Opava 39:15 + 6:15 6436
12. Horký Jan UOL7100 C SOB Olomouc 39:40 + 6:40 6345
13. Matyšek Radoslav PLU8007 C TJ SOKOL Plumlov 39:53 + 6:53 6297
14. Mrkvica Petr ZLH7800 C OOB TJ Zlaté Hory 40:28 + 7:28 6169
15. Ostřanský Filip ASU9243 C Magnus Orienteering 40:43 + 7:43 6114
16. Jílek Jakub KSU9202 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 44:01 + 11:01 5389
17. Fendrych Michal STE7607 C SK SKI-OB Šternberk 44:03 + 11:03 5382
18. Václavek Tomáš STE5809 C SK SKI-OB Šternberk 45:55 + 12:55 4972
19. Trávníček Jan PLU7501 C TJ SOKOL Plumlov 45:56 + 12:56 4968
20. Paulíček Michal UOL7701 C SOB Olomouc 46:07 + 13:07 4928
21. Šrámek Ondřej KSU9909 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 46:53 + 13:53 4760
22. Skyva Petr STE6501 C SK SKI-OB Šternberk 49:14 + 16:14 4244
23. Mlejnek Pavel STE7403 C SK SKI-OB Šternberk 49:19 + 16:19 4225
24. Zapletal Martin STE8500 C SK SKI-OB Šternberk 54:33 + 21:33 3076
25. Kostka Jiří AOP0201 A Orientační Běh Opava 55:17 + 22:17 2915
26. Krampla Tomáš UOL6601 C SOB Olomouc 56:37 + 23:37 2622
27. Krč Matěj KSU0101 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 57:06 + 24:06 2516
28. Beneš Miroslav KON9915 C KOB Konice 58:03 + 25:03 2307
29. Svoboda Zdeněk UOL7900 C SOB Olomouc 58:25 + 25:25 2227
30. Smékal David UOL7503 C SOB Olomouc 60:17 + 27:17 1817
31. Honkyš Jan JPV9912 C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 65:13 + 32:13 733
32. Hladiš Lukáš 0040002 C Hladišovi PV 85:04 + 52:04
Lukašák Šimon STE0202 A SK SKI-OB Šternberk DISK 0
Bencúr Juraj AOP7700 C Orientační Běh Opava DISK 0
H35C
4.00 km, 135 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matoušek Jiří STE7504 C SK SKI-OB Šternberk 30:50
2. Smolka Martin STE7100 C SK SKI-OB Šternberk 32:50 + 2:00
3. Otruba Karel PLU7917 C TJ SOKOL Plumlov 33:05 + 2:15
4. Janků Marek STE7102 C SK SKI-OB Šternberk 33:40 + 2:50
5. Šrámek Jaromír KSU5801 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 35:57 + 5:07
6. Kratochvíl Karel HOB7001 C SK OB Horní Benešov 36:12 + 5:22
7. Ženčák Jaroslav 0010001 C ASPV OA 37:11 + 6:21
8. Hepnar Luboš STE6307 C SK SKI-OB Šternberk 39:36 + 8:46
9. Marek Antonín STE7501 C SK SKI-OB Šternberk 39:53 + 9:03
10. Kmínek Jan DOK7801 C OK Doksy 40:36 + 9:46
11. Karásek Martin ZPV7301 C KOB ZPV Prostějov 40:46 + 9:56
12. Greschner Luboš ASU7848 C Magnus Orienteering 43:09 + 12:19
13. Valenta Jiří SSU6301 C SK Severka Šumperk 43:35 + 12:45
14. Burda Tomáš STE7600 C SK SKI-OB Šternberk 44:11 + 13:21
15. Hubík Hubert PLU8201 C TJ SOKOL Plumlov 45:37 + 14:47
16. Křupka Tomáš KON7717 C KOB Konice 45:57 + 15:07
17. Cveček Martin PVP7400 C VSK Přírodní vědy Praha 46:07 + 15:17
18. Silnoušek Jiří STE7200 C SK SKI-OB Šternberk 48:55 + 18:05
19. Možný Stanislav PVP7700 C VSK Přírodní vědy Praha 51:20 + 20:30
20. Valenčík Radim ZPV7901 C KOB ZPV Prostějov 52:58 + 22:08
21. Navrátil Martin ASU7449 C Magnus Orienteering 54:21 + 23:31
22. Kváša Michal UOL7901 C SOB Olomouc 61:39 + 30:49
23. Seidenglanz Marek SSU7401 C SK Severka Šumperk 63:27 + 32:37
24. Jura Tomáš JPV8200 C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 69:16 + 38:26
25. Venus Ctibor STE7800 C SK SKI-OB Šternberk 80:47 + 49:57
H45C
3.60 km, 130 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Navrátil Václav KON6427 C KOB Konice 25:46
2. Hadač Miroslav AOP6501 C Orientační Běh Opava 28:07 + 2:21
3. Kubíček Jiří UOL6500 C SOB Olomouc 29:24 + 3:38
4. Pavlík Radek ASU6849 C Magnus Orienteering 29:47 + 4:01
5. Kolek Petr ASU7501 C Magnus Orienteering 30:46 + 5:00
6. Otruba Marek PLU7417 C TJ SOKOL Plumlov 31:03 + 5:17
7. Štábl Roman KSU7501 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 33:04 + 7:18
8. Grepl Ladislav KON6111 C KOB Konice 33:20 + 7:34
9. Huňka Karel KON6919 C KOB Konice 33:23 + 7:37
10. Řeháček Petr SBR6302 C SKOB Bruntál 33:38 + 7:52
11. Macek Karel ASU7102 C Magnus Orienteering 35:36 + 9:50
11. Slavík Tomáš TVR6800 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 35:36 + 9:50
13. Šimek Roman UOL6503 C SOB Olomouc 36:56 + 11:10
14. Tesař Jiří AOP6702 C Orientační Běh Opava 37:15 + 11:29
15. Tomášek Jiří CEL6426 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 38:21 + 12:35
16. Pavelka Martin KSU7503 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 39:28 + 13:42
17. Patterman Pavel KSU7337 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 39:59 + 14:13
18. Kotrle Miroslav UOL7005 C SOB Olomouc 40:25 + 14:39
19. Tříska Richard PTE7447 C TJ Sokol Ptení 41:26 + 15:40
20. Paloncý Pavel KSU6349 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 43:18 + 17:32
21. Vodička Luděk SBR5501 C SKOB Bruntál 44:06 + 18:20
22. Vítek Zbyněk PTE6622 C TJ Sokol Ptení 45:24 + 19:38
23. Mikoška Eman STE7103 C SK SKI-OB Šternberk 47:10 + 21:24
24. Květoň Vladimír KSU6800 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 48:39 + 22:53
25. Škrabal Milan KON7521 C KOB Konice 51:59 + 26:13
26. Raclavský Vladislav UOL6600 C SOB Olomouc 53:06 + 27:20
27. Šneider Miroslav ASU7101 C Magnus Orienteering 56:03 + 30:17
Zítka Jiří SBR6201 C SKOB Bruntál DISK
H55C
3.20 km, 80 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zdráhal Robert OOL5707 C SK Haná orienteering 27:42
2. Dokoupil Vojtěch ZPV6425 C KOB ZPV Prostějov 32:50 + 5:08
3. Strachota Jaroslav ASU5600 C Magnus Orienteering 33:56 + 6:14
4. Světnický Alexandr OOL6300 C SK Haná orienteering 35:23 + 7:41
5. Zdráhal Tomáš OOL5301 C SK Haná orienteering 35:46 + 8:04
6. Komínek Jaroslav KON5713 C KOB Konice 39:28 + 11:46
7. Kubeš Jaromír PLU6219 C TJ SOKOL Plumlov 41:16 + 13:34
8. Janošík Antonín UOL5201 C SOB Olomouc 47:02 + 19:20
9. Janošík Zdeněk UOL5600 C SOB Olomouc 47:17 + 19:35
10. Bednář Jan UOL5402 C SOB Olomouc 47:33 + 19:51
11. Albert František OOL5804 C SK Haná orienteering 49:18 + 21:36
Višňa Milan OOL5904 C SK Haná orienteering DISK
H65C
3.00 km, 75 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Toman Stanislav SBR4801 C SKOB Bruntál 37:58
2. Skácel Jaroslav KON4617 C KOB Konice 38:02 + 0:04
3. Jadviščok Ladislav UOL5101 C SOB Olomouc 39:40 + 1:42
4. Pospíšil Karel TVR5000 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 40:07 + 2:09
5. Sklenář Antonín STE4801 C SK SKI-OB Šternberk 46:31 + 8:33
H70C
2.50 km, 65 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 27:14
2. Babák Jiří ZLH4801 C OOB TJ Zlaté Hory 30:30 + 3:16
3. Blažek Václav SBR4701 C SKOB Bruntál 46:01 + 18:47
4. Mrkvica Miroslav ZLH4600 C OOB TJ Zlaté Hory 51:50 + 24:36
HD10N
1.90 km, 55 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zapletal David KON1111 C KOB Konice 17:49
2. Otruba Robert SBR1100 C SKOB Bruntál 19:07 + 1:18
3. Václavková Amálie KON1079 C KOB Konice 19:30 + 1:41
4. Otrubová Veronika PLU1277 C TJ SOKOL Plumlov 19:56 + 2:07
5. Neklová Daniela Kon1041 C KOB Konice 21:51 + 4:02
6. Kratochvíl David HOB1101 C SK OB Horní Benešov 22:05 + 4:16
7. Jalová Kristýna RBK1150 C SK Radioklub Blansko 27:26 + 9:37
8. Kopecká Veronika SSUXX51 C SK Severka Šumperk 28:40 + 10:51
9. Pospíšil Jáchym PTE C TJ Sokol Ptení 29:16 + 11:27
10. Skřivanek František TBM1108 C KOS TJ Tesla Brno 31:19 + 13:30
11. Hubík Hubert PLU1300 C TJ SOKOL Plumlov 34:22 + 16:33
12. Mrkvica Jan ZLH1100 C OOB TJ Zlaté Hory 34:32 + 16:43
Binar Vít STE1201 C SK SKI-OB Šternberk DISK
MS Beneš Jan KON0909 C KOB Konice 19:57 + 2:08
HDR
2.00 km, 55 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čeřovská Eliška KON1353 C KOB Konice 18:58
2. Fialová Andrea KON1061 C KOB Konice 20:07 + 1:09
3. Václavek Alois Kon1211 C KOB Konice 24:12 + 5:14
4. Valenčíková Helena ZPV1250 C KOB ZPV Prostějov 24:51 + 5:53
5. Smékalová Lucie 0020001 C SOB 25:23 + 6:25
6. Sajalová Michaela 0050002 C SMIK team 31:17 + 12:19
7. Hubík Radan PLU1500 C TJ SOKOL Plumlov 31:36 + 12:38
8. Valenčík Martin ZPV1200 C KOB ZPV Prostějov 31:59 + 13:01
9. Dolák Matěj JPVXX01 C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 33:08 + 14:10
10. Švajdová Agáta ZLH C OOB TJ Zlaté Hory 34:03 + 15:05
11. Poláček Davídek XXX C 34:53 + 15:55
12. Hodačová Valerie JPV C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 35:47 + 16:49
13. Rouš Josef KON1128 C KOB Konice 40:42 + 21:44
14. Bednář Richard UOL1400 C SOB Olomouc 43:25 + 24:27
15. Čechovská Tereza JPV C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 43:49 + 24:51
16. Dedek Martin JPV C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 43:58 + 25:00
17. Markovičová Ludmila JPV1150 C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 43:59 + 25:01
18. Dušková Michaela PTE C TJ Sokol Ptení 45:09 + 26:11
19. Jalový Kryštof RBK1401 C SK Radioklub Blansko 45:17 + 26:19
20. Matyšek Josef PLU1400 C TJ SOKOL Plumlov 46:02 + 27:04
21. Kratochvílová Amálie HOB1651 C SK OB Horní Benešov 47:06 + 28:08
22. Dostálová Jolana KON1062 C KOB Konice 50:11 + 31:13
23. Dostálová Elena KON1288 C KOB Konice 50:13 + 31:15
24. Bublová Matylda UOL1550 C SOB Olomouc 50:44 + 31:46
25. Tesařová Lucie AOP1451 C Orientační Běh Opava 53:05 + 34:07
26. Petřivalská Anežka UOL1650 C SOB Olomouc 54:53 + 35:55
27. Petřivalská Eliška UOL1651 C SOB Olomouc 54:55 + 35:57
28. Mrkvica Vít ZLH1600 C OOB TJ Zlaté Hory 60:06 + 41:08
29. Navrátil Ondřej XXX C 67:18 + 48:20
Pánek Milan SSU1600 C SK Severka Šumperk DISK
Bábek Tom PTE1402 C TJ Sokol Ptení DISK
Tesařová Eva AOP1650 C Orientační Běh Opava DISK
P
2.30 km, 75 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Slavík Ondřej TVR0500 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 18:11
2. Zatloukal Radek STE C SK SKI-OB Šternberk 18:16 + 0:05
3. Zdráhalová Pavla OOL8450 C SK Haná orienteering 19:44 + 1:33
4. Vlček Jan KSU8011 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 20:53 + 2:42
5. Kopecká Tereza SSU8000 C SK Severka Šumperk 23:33 + 5:22
6. Janeček Petr 0030001 C 00 27:09 + 8:58
7. Markovič Peter JPV8016 C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 27:34 + 9:23
8. Kučera Martin STE7602 C SK SKI-OB Šternberk 28:32 + 10:21
9. Janečkova Jitka UOL0 C SOB Olomouc 28:38 + 10:27
10. Kobylka Roman ASU6749 C Magnus Orienteering 30:39 + 12:28
11. Gajdošová Viktorie ZLH0666 C OOB TJ Zlaté Hory 32:44 + 14:33
12. Labudík Milan TVR6200 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 32:55 + 14:44
13. Kuncová Jarmila XXX C 34:52 + 16:41
14. Vrána Jaroslav XXX C 34:58 + 16:47
15. Vítková Miroslava PTE6952 C TJ Sokol Ptení 35:36 + 17:25
16. Smolková Dagmar STE6451 C SK SKI-OB Šternberk 36:24 + 18:13
17. Vodičková Tereza UOL7550 C SOB Olomouc 43:16 + 25:05
18. Cetlová Helena AOP7550 C Orientační Běh Opava 47:43 + 29:32
T
3.60 km, 120 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Cetl Vladimír AOP6602 C Orientační Běh Opava 47:24
2. Boháčová Lucie PTE8771 C TJ Sokol Ptení 47:39 + 0:15
3. Podzimek Petr KON7629 C KOB Konice 48:58 + 1:34
4. Karásek Matyáš ZPV0302 C KOB ZPV Prostějov 49:36 + 2:12
5. Stojaník Zdeněk KSU8009 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 51:52 + 4:28