Výsledky závodu: Mistrovství oblasti ve sprintu

Datum:
12.09.2020
Místo konání:
Stražisko
Pořadatel:
JPV - Oddíl OS SK Prostějov
Mapa:
1:4 000, E 2,5m
Ředitel závodu:
Vystavěl Dušan - R1
Hlavní rozhodčí:
Otrusina Jiří - R1
Stavitel tratí:
Skřivanek Marcel
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D35C     D45C     D55C     D65C     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H20C     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     H70C     HDR     P    
D10C
1.10 km, 48 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubíčková Magdalena UOL1150 C SOB Olomouc 11:11
2. Kopecká Tereza UOL1050 C SOB Olomouc 11:34 + 0:23
3. Jordánová Nelly KSU1050 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 13:14 + 2:03
4. Václavková Amálie KON1079 C KOB Konice 13:20 + 2:09
5. Bábková Amálie PTE1051 C TJ Sokol Ptení 14:45 + 3:34
6. Luterová Laura PLU1051 C TJ SOKOL Plumlov 16:41 + 5:30
7. Neklová Daniela Kon1051 C KOB Konice 19:31 + 8:20
8. Tichá Anna SSU1150 C SK Severka Šumperk 27:06 + 15:55
9. Kopecká Eliška SSU1252 C SK Severka Šumperk 38:14 + 27:03
10. Otrubová Veronika PLU1277 C TJ SOKOL Plumlov 39:51 + 28:40
11. Kopecká Veronika SSUXX51 C SK Severka Šumperk 77:02 + 65:51
MS Soldánová Pavlína JPV0999 C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 11:49 + 0:38
D12C
1.10 km, 65 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Otrubová Karolína PLU0888 B TJ SOKOL Plumlov 12:16
2. Hýblová Eliška JPV0952 C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 12:30 + 0:14
3. Slezáková Vendula PLU0854 C TJ SOKOL Plumlov 13:19 + 1:03
4. Štefková Michaela PLU0851 C TJ SOKOL Plumlov 13:52 + 1:36
5. Pachmannová Iva AOP0852 B Orientační Běh Opava 13:53 + 1:37
6. Reichlová Pavla KSU0888 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 14:05 + 1:49
7. Tomanková Alice KSU0959 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 15:22 + 3:06
8. Klöslová Sofie AOP0854 C Orientační Běh Opava 15:43 + 3:27
9. Vrbová Marie PTE0850 C TJ Sokol Ptení 16:06 + 3:50
10. Borunská Alžběta AOP0950 C Orientační Běh Opava 16:19 + 4:03
11. Kučerová Klaudie STE0853 C SK SKI-OB Šternberk 16:43 + 4:27
12. Burdová Hana STE0852 C SK SKI-OB Šternberk 17:54 + 5:38
13. Zapletalová Anna KON0979 C KOB Konice 18:30 + 6:14
14. Procházková Samantha SBR0851 C SKOB Bruntál 23:03 + 10:47
15. Vavrdová Karolína PTE0880 C TJ Sokol Ptení 24:32 + 12:16
16. Frélichová Karolína PLU0853 C TJ SOKOL Plumlov 40:17 + 28:01
Pinkavová Eliška JPV0850 C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov DISK
D14C
1.30 km, 65 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Paulíčková Tereza UOL0750 B SOB Olomouc 9:12
2. Holasová Barbora AOP0651 A Orientační Běh Opava 9:17 + 0:05
3. Jílková Lenka UOL0654 A SOB Olomouc 9:56 + 0:44
4. Šaňáková Marie UOL0651 B SOB Olomouc 10:45 + 1:33
5. Stryková Karolína KSU0656 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:06 + 2:54
6. Burdová Helena STE0653 B SK SKI-OB Šternberk 12:18 + 3:06
7. Smýkalová Eliška KSU0676 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 13:07 + 3:55
8. Jílková Pavla UOL0753 B SOB Olomouc 13:50 + 4:38
9. Matoušková Johana STE0751 B SK SKI-OB Šternberk 13:59 + 4:47
10. Přikrylová Jana JPV0652 C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 14:03 + 4:51
11. Přikrylová Ivana JPV0653 C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 15:22 + 6:10
12. Benešová Anežka KON0757 C KOB Konice 16:47 + 7:35
13. Pattermanová Magdalena KSU0660 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 17:36 + 8:24
14. Rozsívalová Adéla KON0760 B KOB Konice 19:57 + 10:45
15. Good Julie SBR0750 C SKOB Bruntál 20:11 + 10:59
16. Fialová Anna KON0779 C KOB Konice 20:27 + 11:15
17. Balvanová Vendula JPV0750 C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 21:51 + 12:39
18. Gajdošová Viktorie ZLH0666 C OOB TJ Zlaté Hory 23:59 + 14:47
19. Kopecká Nela UOL0650 B SOB Olomouc 29:23 + 20:11
Kovalčíková Alena AOP0751 B Orientační Běh Opava DISK
Gallo Natálie AOP0652 B Orientační Běh Opava DISK
D16C
1.30 km, 65 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovalčíková Anna AOP0453 B Orientační Běh Opava 10:22
2. Lubrichová Veronika STE0451 B SK SKI-OB Šternberk 10:38 + 0:16
3. Pachmannová Katka AOP0551 B Orientační Běh Opava 10:39 + 0:17
4. Smékalová Viktorie UOL0450 B SOB Olomouc 10:52 + 0:30
5. Janečková Adéla PLU0452 B TJ SOKOL Plumlov 11:20 + 0:58
6. Mikošková Marie STE0552 B SK SKI-OB Šternberk 11:55 + 1:33
7. Klechová Karolína AOP0452 B Orientační Běh Opava 12:06 + 1:44
8. Pobucká Eliška ASU0550 C Magnus Orienteering 12:25 + 2:03
9. Otrubová Anna PLU0577 B TJ SOKOL Plumlov 12:46 + 2:24
10. Venusová Anna STE0554 C SK SKI-OB Šternberk 13:47 + 3:25
11. Heclová Marie KSU0454 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 14:10 + 3:48
12. Smékalová Karolína UOL0451 A SOB Olomouc 14:12 + 3:50
13. Müllerová Marie KSU0565 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 14:49 + 4:27
14. Pinkavová Hana JPV0551 C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 14:53 + 4:31
15. Bartáková Veronika UOL0551 C SOB Olomouc 15:53 + 5:31
16. Plachá Aneta JPV0555 C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 17:45 + 7:23
D18C
1.40 km, 75 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Němečková Kateřina PLU0350 B TJ SOKOL Plumlov 12:07
2. Černochová Michaela PLU0351 B TJ SOKOL Plumlov 16:07 + 4:00
Šneiderová Daniela ASU0398 B Magnus Orienteering DISK
MS Murínová Markéta KSU0383 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 29:50 + 17:43
D21C
1.90 km, 113 m, 13 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4553
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Marková Ema STE0252 A SK SKI-OB Šternberk 16:22 5221
2. Vlachová Eliška KON9572 C KOB Konice 20:04 + 3:42 4343
3. Křečková Lenka ASU9271 C Magnus Orienteering 21:07 + 4:45 4094
4. Mazalová Monika RBK9252 C SK Radioklub Blansko 21:15 + 4:53 4062
5. Vlachová Kateřina KON9898 C KOB Konice 21:30 + 5:08 4003
6. Skyvová Kristýna STE7054 C SK SKI-OB Šternberk 24:06 + 7:44 3386
Škrabalová Šárka KON9888 C KOB Konice DISK 0
MS Jarešová Elen JPV C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 42:53 + 26:31
D35C
1.50 km, 93 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Otrubová Ivona PLU7677 C TJ SOKOL Plumlov 15:45
2. Otrubová Johana PLU7852 C TJ SOKOL Plumlov 16:08 + 0:23
3. Marková Eva STE7550 C SK SKI-OB Šternberk 17:17 + 1:32
4. Jílková Hana UOL8050 C SOB Olomouc 17:42 + 1:57
5. Tomanková Martina KSU7552 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 19:53 + 4:08
6. Luterová Kristýna PLU7878 C TJ SOKOL Plumlov 21:17 + 5:32
7. Kubíčková Eva UOL7752 C SOB Olomouc 21:20 + 5:35
8. Kopecká Jitka UOL7750 C SOB Olomouc 21:59 + 6:14
9. Krčová Martina KSU7272 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 22:05 + 6:20
10. Lubrichová Eva STE7556 C SK SKI-OB Šternberk 23:25 + 7:40
11. Štáblová Michaela KSU7787 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 23:54 + 8:09
12. Rozsívalová Petra KON8063 C KOB Konice 24:04 + 8:19
13. Otrubová Věra PLU7777 C TJ SOKOL Plumlov 24:11 + 8:26
14. Třísková Eva PTE8050 C TJ Sokol Ptení 25:13 + 9:28
15. Zapletalová Kamila KON7979 C KOB Konice 25:17 + 9:32
16. Sekaninová Jitka ASU7750 C Magnus Orienteering 32:35 + 16:50
17. Bartošová Dana PTE7650 C TJ Sokol Ptení 35:18 + 19:33
18. Škrabalová Eva KON7676 C KOB Konice 43:44 + 27:59
D45C
1.40 km, 75 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jirková Renata ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov 13:22
2. Poklopová Ivana UOL6451 C SOB Olomouc 13:30 + 0:08
3. Sedlářová Pavla AOP7052 C Orientační Běh Opava 13:49 + 0:27
4. Zbraňková Magda STE7352 C SK SKI-OB Šternberk 14:56 + 1:34
5. Pachmannová Hana AOP7252 C Orientační Běh Opava 15:01 + 1:39
6. Vidmuchová Martina JPV7171 C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 17:30 + 4:08
7. Pattermanová Ivana KSU7551 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 18:10 + 4:48
8. Reichlová Jiřina KSU7499 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 18:58 + 5:36
9. Mikošková Iveta STE7150 C SK SKI-OB Šternberk 20:28 + 7:06
10. Slavíková Lenka TVR7350 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 20:44 + 7:22
11. Pometlová Jana AOP7551 C Orientační Běh Opava 24:26 + 11:04
12. Šneiderová Lucie ASU7498 C Magnus Orienteering 24:47 + 11:25
13. Benešová Petra KON7575 C KOB Konice 29:22 + 16:00
14. Ostřanská Iveta SSU6591 C SK Severka Šumperk 29:57 + 16:35
Křečková Petra ZPV7076 C KOB ZPV Prostějov DISK
D55C
1.30 km, 65 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Králová Zdenka SSU6091 C SK Severka Šumperk 14:35
2. Janošíková Jaroslava UOL5858 C SOB Olomouc 15:31 + 0:56
3. Czaschová Irena SBR6150 C SKOB Bruntál 22:16 + 7:41
D65C
1.30 km, 65 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křížová Zdenka PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 24:07
2. Mrkvicová Ludmila ZLH4950 C OOB TJ Zlaté Hory 25:04 + 0:57
H10C
1.10 km, 48 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rozsíval Martin KON1022 C KOB Konice 8:47
2. Ryszkowski Ondřej SSU1001 C SK Severka Šumperk 9:58 + 1:11
3. Smýkal Lukáš KSU1101 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:10 + 2:23
4. Čeřovský Filip KON1010 C KOB Konice 11:33 + 2:46
5. Jordán Dominik KSU1000 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:48 + 3:01
6. Štábl Vít KSU1100 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:39 + 3:52
7. Mrkvica Jan ZLH1100 C OOB TJ Zlaté Hory 13:34 + 4:47
8. Tříska David PTE1003 C TJ Sokol Ptení 15:13 + 6:26
9. Marek Martin STE1100 C SK SKI-OB Šternberk 15:59 + 7:12
10. Kratochvíl David HOB1101 C SK OB Horní Benešov 16:26 + 7:39
11. Vlček Antonín KSU1121 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 17:19 + 8:32
12. Plachý Matyáš JPV1010 C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 17:28 + 8:41
13. Vrba Antonín PTE1001 C TJ Sokol Ptení 21:34 + 12:47
14. Profous Štěpán KSU1030 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 30:57 + 22:10
Zapletal David KON1111 C KOB Konice DISK
Otruba Robert SBR1100 C SKOB Bruntál DISK
MS Beneš Jan KON0909 C KOB Konice DISK
H12C
1.10 km, 65 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čech Viktor AOP0801 B Orientační Běh Opava 9:23
2. Světnický Antonín STE0800 B SK SKI-OB Šternberk 9:33 + 0:10
3. Gallo Ondřej AOP0802 B Orientační Běh Opava 9:51 + 0:28
4. Kovalčík Petr AOP0901 B Orientační Běh Opava 10:14 + 0:51
5. Mrkvica Václav ZLH0800 B OOB TJ Zlaté Hory 10:23 + 1:00
6. Lutera Oliver PLU1001 C TJ SOKOL Plumlov 11:11 + 1:48
7. Petřivalský Nil OOL0800 C SK Haná orienteering 11:23 + 2:00
8. Hřivňák Petr PLU0900 C TJ SOKOL Plumlov 11:27 + 2:04
9. Barták Petr UOL0805 C SOB Olomouc 11:37 + 2:14
10. Koutný Ondřej JPV1001 C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 12:12 + 2:49
11. Kubíček Vavřinec UOL0801 C SOB Olomouc 12:34 + 3:11
12. Cetl Jan AOP0902 C Orientační Běh Opava 12:44 + 3:21
13. Mikuš Matěj PTE0808 C TJ Sokol Ptení 12:59 + 3:36
14. Pánek Antonín SSU0901 C SK Severka Šumperk 13:31 + 4:08
15. Máčala Antonín STE0811 C SK SKI-OB Šternberk 13:36 + 4:13
16. Kožnárek Pavel PLU0902 C TJ SOKOL Plumlov 14:06 + 4:43
17. Mikoška Jan STE0807 C SK SKI-OB Šternberk 16:04 + 6:41
18. Podzimek Theodor KON0808 C KOB Konice 19:09 + 9:46
19. Suchánek Matyáš PLU0903 C TJ SOKOL Plumlov 20:02 + 10:39
20. Možný Šimon PVP0800 C VSK Přírodní vědy Praha 21:22 + 11:59
21. Marek Vít KSU0838 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 23:38 + 14:15
H14C
1.30 km, 73 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Soldán Robin PLU0600 B TJ SOKOL Plumlov 10:50
2. Borunský Matěj AOP0600 C Orientační Běh Opava 10:57 + 0:07
3. Macek Vojtěch ASU0748 B Magnus Orienteering 11:36 + 0:46
4. Štábl Patrik KSU0606 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:49 + 0:59
5. Jordán Alexandr KSU0626 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:21 + 1:31
6. Šána Robert KSU0616 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 13:15 + 2:25
7. Pánek Ondřej SSU0702 C SK Severka Šumperk 14:18 + 3:28
8. Šneider Kvido ASU0749 B Magnus Orienteering 14:33 + 3:43
9. Navrátil Pavel ASU0747 B Magnus Orienteering 14:45 + 3:55
10. Janeček Jáchym UOL0700 B SOB Olomouc 15:38 + 4:48
11. Švec Sebastian UOL0602 C SOB Olomouc 16:17 + 5:27
12. Janák Patrik UOL0703 C SOB Olomouc 17:44 + 6:54
Plachý Ondřej JPV0707 B Oddíl orientačního sportu SK Prostějov DISK
H16C
1.50 km, 93 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Beneš Jindřich KON0404 B KOB Konice 11:19
2. Otruba František PLU0501 A TJ SOKOL Plumlov 11:25 + 0:06
3. Štábl Adam KSU0401 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:37 + 0:18
4. Vodička Igor UOL0502 B SOB Olomouc 11:50 + 0:31
5. Šperlich Jan KSU0403 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:44 + 1:25
6. Štorek Jan JPV0505 B Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 12:47 + 1:28
7. Bláha Adam KSU0525 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:48 + 1:29
8. Černoch Martin PLU0500 B TJ SOKOL Plumlov 13:05 + 1:46
9. Tomanek Lukáš KSU0502 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 13:25 + 2:06
10. Slavík Ondřej TVR0500 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 14:47 + 3:28
11. Štoudek Martin ASU0448 C Magnus Orienteering 15:20 + 4:01
12. Karásek Antonín PLU0503 B TJ SOKOL Plumlov 17:33 + 6:14
13. Klösel Samuel AOP0504 C Orientační Běh Opava 21:34 + 10:15
14. Hejtmánek Štěpán SSU0505 C SK Severka Šumperk 38:12 + 26:53
H18C
1.90 km, 113 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stryk Štěpán KSU0306 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 13:55
2. Karásek František PLU0301 B TJ SOKOL Plumlov 15:04 + 1:09
3. Štorek David JPV0202 B Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 15:34 + 1:39
4. Krampla Michal Jan UOL0302 B SOB Olomouc 16:32 + 2:37
5. Hecl František KSU0201 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 16:35 + 2:40
6. Jirka Matyáš UOL0203 B SOB Olomouc 16:42 + 2:47
7. Patterman Prokop KSU0333 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 18:25 + 4:30
8. Sarazin Julien Pierre UOL0303 B SOB Olomouc 20:23 + 6:28
Rajman Filip UOL0301 B SOB Olomouc DISK
H20C
2.00 km, 133 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Krč Matěj KSU0101 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 20:54
Holusek Jiří JPV0123 C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov DISK
H21C
2.00 km, 133 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7441
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Světnický František STE0204 A SK SKI-OB Šternberk 14:41 7469
2. Jílek Ondřej KSU9908 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 14:44 + 0:03 7443
3. Zimmermann Jakub TBM8911 C KOS TJ Tesla Brno 14:48 + 0:07 7410
4. Kostka Jiří AOP0201 A Orientační Běh Opava 15:22 + 0:41 7124
5. Mazal Zdeněk VBM8103 C VSK Mendelu Brno 15:28 + 0:47 7073
6. Kopecký David UOL7800 C SOB Olomouc 16:18 + 1:37 6652
7. Král Václav SSU8243 C SK Severka Šumperk 16:25 + 1:44 6594
8. Kovalčík Tomáš AOP7301 C Orientační Běh Opava 16:29 + 1:48 6560
9. Jílek Jakub KSU9202 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 16:48 + 2:07 6400
10. Fajkus Radim JPV9509 C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 16:57 + 2:16 6324
11. Tomanek Daniel KSU7410 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 17:20 + 2:39 6131
12. Sajal Martin 0050001 C SMIK team 17:27 + 2:46
13. Lukašák Šimon STE0202 A SK SKI-OB Šternberk 17:30 + 2:49 6047
14. Mrkvica Petr ZLH7800 C OOB TJ Zlaté Hory 17:56 + 3:15 5828
15. Ostřanský Filip ASU9243 C Magnus Orienteering 19:08 + 4:27 5222
16. Václavek Tomáš STE5809 C SK SKI-OB Šternberk 20:28 + 5:47 4549
17. Krampla Tomáš UOL6601 C SOB Olomouc 20:31 + 5:50 4524
18. Zapletal Martin STE8500 C SK SKI-OB Šternberk 22:32 + 7:51 3506
19. Paulíček Michal UOL7701 C SOB Olomouc 23:25 + 8:44 3060
20. Honkyš Pavel JPV9707 C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 24:29 + 9:48 2521
21. Beneš Miroslav KON9915 C KOB Konice 24:44 + 10:03 2395
22. Šrámek Ondřej KSU9909 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 24:51 + 10:10 2336
23. Janečka Viktor JPV9917 C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 30:39 + 15:58 0
Müller Jonáš KSU9906 R Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK 0
Smékal David UOL7503 C SOB Olomouc DISK 0
H35C
1.90 km, 113 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matoušek Jiří STE7504 C SK SKI-OB Šternberk 17:42
2. Greschner Luboš ASU7848 C Magnus Orienteering 18:36 + 0:54
3. Šrámek Jaromír KSU5801 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 19:50 + 2:08
4. Cveček Martin PVP7400 C VSK Přírodní vědy Praha 20:48 + 3:06
5. Valenta Jiří SSU6301 C SK Severka Šumperk 21:41 + 3:59
6. Silnoušek Jiří STE7200 C SK SKI-OB Šternberk 22:11 + 4:29
7. Burda Tomáš STE7600 C SK SKI-OB Šternberk 22:58 + 5:16
8. Smolka Martin STE7100 C SK SKI-OB Šternberk 24:28 + 6:46
9. Vlček Jan KSU8011 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 24:34 + 6:52
10. Navrátil Martin ASU7449 C Magnus Orienteering 25:19 + 7:37
11. Venus Ctibor STE7800 C SK SKI-OB Šternberk 26:45 + 9:03
12. Podzimek Petr KON7629 C KOB Konice 28:19 + 10:37
13. Kratochvíl Karel HOB7001 C SK OB Horní Benešov 29:55 + 12:13
14. Možný Stanislav PVP7700 C VSK Přírodní vědy Praha 31:43 + 14:01
H45C
1.70 km, 110 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hadač Miroslav AOP6501 C Orientační Běh Opava 14:56
2. Grepl Ladislav KON6111 C KOB Konice 15:52 + 0:56
3. Kolek Petr ASU7501 C Magnus Orienteering 16:01 + 1:05
4. Tesař Jiří AOP6702 C Orientační Běh Opava 16:11 + 1:15
5. Řeháček Petr SBR6302 C SKOB Bruntál 16:35 + 1:39
6. Štábl Roman KSU7501 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 16:45 + 1:49
7. Slavík Tomáš TVR6800 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 17:03 + 2:07
8. Macek Karel ASU7102 C Magnus Orienteering 19:23 + 4:27
9. Pavelka Martin KSU7503 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 19:34 + 4:38
10. Zítka Jiří SBR6201 C SKOB Bruntál 19:49 + 4:53
11. Vítek Zbyněk PTE6622 C TJ Sokol Ptení 20:25 + 5:29
12. Mikoška Eman STE7103 C SK SKI-OB Šternberk 20:43 + 5:47
13. Vodička Luděk SBR5501 C SKOB Bruntál 21:41 + 6:45
14. Kubíček Jiří UOL6500 C SOB Olomouc 21:59 + 7:03
15. Škrabal Milan KON7521 C KOB Konice 22:07 + 7:11
16. Kříž Pavel PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 22:19 + 7:23
17. Cetl Vladimír AOP6602 C Orientační Běh Opava 24:57 + 10:01
18. Šneider Miroslav ASU7101 C Magnus Orienteering 25:36 + 10:40
19. Raclavský Vladislav UOL6600 C SOB Olomouc 26:04 + 11:08
Navrátil Václav KON6427 C KOB Konice DISK
Květoň Vladimír KSU6800 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
Patterman Pavel KSU7337 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
Pavlík Radek ASU6849 C Magnus Orienteering DISK
H55C
1.40 km, 75 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šimek Roman UOL6503 C SOB Olomouc 13:45
2. Světnický Alexandr OOL6300 C SK Haná orienteering 14:51 + 1:06
3. Zdráhal Tomáš OOL5301 C SK Haná orienteering 15:16 + 1:31
4. Dokoupil Vojtěch ZPV6425 C KOB ZPV Prostějov 17:56 + 4:11
5. Kubeš Jaromír PLU6219 C TJ SOKOL Plumlov 18:11 + 4:26
6. Janošík Zdeněk UOL5600 C SOB Olomouc 20:57 + 7:12
7. Albert František OOL5804 C SK Haná orienteering 22:14 + 8:29
8. Labudík Milan TVR6200 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 28:33 + 14:48
H65C
1.30 km, 65 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšil Karel TVR5000 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 16:19
2. Jadviščok Ladislav UOL5101 C SOB Olomouc 18:44 + 2:25
3. Sklenář Antonín STE4801 C SK SKI-OB Šternberk 28:26 + 12:07
H70C
1.30 km, 65 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 20:04
2. Babák Jiří ZLH4801 C OOB TJ Zlaté Hory 22:10 + 2:06
3. Mrkvica Miroslav ZLH4600 C OOB TJ Zlaté Hory 35:15 + 15:11
HDR
1.10 km, 55 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čeřovská Eliška KON1353 C KOB Konice 12:33
2. Fialová Andrea KON1061 C KOB Konice 13:08 + 0:35
3. Otrusinová Tereza JPV C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 15:29 + 2:56
4. Pánek Milan SSU1600 C SK Severka Šumperk 16:17 + 3:44
5. Macek Václav ASU1249 C Magnus Orienteering 16:54 + 4:21
6. Otrusina Tomáš JPV C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 18:52 + 6:19
7. Sajalová Michaela 0050002 C SMIK team 21:09 + 8:36
8. Pospíšil Jonáš PTE C TJ Sokol Ptení 21:15 + 8:42
8. Bábek Tom PTE1402 C TJ Sokol Ptení 21:15 + 8:42
10. Václavek Alois Kon1211 C KOB Konice 23:01 + 10:28
11. Švajdová Agáta ZLH C OOB TJ Zlaté Hory 23:17 + 10:44
12. Poláček David XXX C 26:02 + 13:29
13. Kratochvílová Amálie HOB1651 C SK OB Horní Benešov 26:31 + 13:58
14. Tesařová Lucie AOP1451 C Orientační Běh Opava 29:06 + 16:33
15. Tesařová Eva AOP1650 C Orientační Běh Opava 29:30 + 16:57
16. Mrkvica Vít ZLH1600 C OOB TJ Zlaté Hory 30:03 + 17:30
17. Mikušová Kateřina PTE1350 C TJ Sokol Ptení 31:18 + 18:45
18. Hubáčková Romana JPV8787 C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 36:43 + 24:10
P
1.20 km, 75 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šišma Daniel PTE0600 C TJ Sokol Ptení 13:49
2. Kobylka David ASU0546 C Magnus Orienteering 17:30 + 3:41
3. Kobylka Roman ASU6749 C Magnus Orienteering 18:58 + 5:09
4. Cibulka Jan XXX C 19:59 + 6:10
5. Janeček Petr 0030001 C 00 21:22 + 7:33
6. Kučera Martin STE7602 C SK SKI-OB Šternberk 26:38 + 12:49
7. Smolková Dagmar STE6451 C SK SKI-OB Šternberk 26:40 + 12:51
8. Kopecká Tereza SSU8000 C SK Severka Šumperk 26:43 + 12:54
9. Kuncová Jarmila XXX C 29:25 + 15:36
10. Janečková Jitka UOL C SOB Olomouc 32:49 + 19:00
11. Cetlová Helena AOP7550 C Orientační Běh Opava 37:45 + 23:56