Logo

Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: H21C

Datum:
04.10.2020
Místo konání:
Pobučí, louka na okraji obce
Pořadatel:
ASU - Magnus Orienteering
Mapa:
Hájky, 1 : 10 000, e = 5m, ISOM2017, stav 09/2020, autoři Vojtěch Král, původní mapy Kačení křídlo (2013) a Okrouhlice (2014)
Ředitel závodu:
Navrátil Martin
Hlavní rozhodčí:
Strachota Jaroslav - R3
Stavitel tratí:
Štoudek Martin, Navrátil Tomáš - R1

H21C 5.17 km, 250 m, 22 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7578

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Jílek Ondřej KSU9908 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 40:43 8063
2. Turczer Petr KSU7945 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 44:28 + 3:45 7410
3. Zdráhal Tomáš OOL8801 C SK Haná orienteering 45:20 + 4:37 7259
4. Kovalčík Tomáš AOP7301 C Orientační Běh Opava 46:12 + 5:29 7108
5. Mrkvica Petr ZLH7800 C OOB TJ Zlaté Hory 46:28 + 5:45 7062
6. Červinka Jan OKP8901 C SK OK 24 Praha 46:42 + 5:59 7021
7. Král Václav SSU8243 C SK Severka Šumperk 48:16 + 7:33 6748
8. Otruba Karel PLU7917 C TJ SOKOL Plumlov 48:34 + 7:51 6696
9. Matyšek Radoslav PLU8007 C TJ SOKOL Plumlov 48:58 + 8:15 6626
10. Holas Tomáš AOP7802 C Orientační Běh Opava 51:15 + 10:32 6229
11. Tomanek Daniel KSU7410 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 52:08 + 11:25 6075
12. Matras Tomáš CHT8001 C OOB SK Chrast 52:30 + 11:47 6011
13. Doležel Ondřej STE9202 C SK SKI-OB Šternberk 52:39 + 11:56 5985
14. Petřivalský Marek STE6907 C SK SKI-OB Šternberk 54:41 + 13:58 5631
15. Bencúr Juraj AOP7700 C Orientační Běh Opava 54:59 + 14:16 5578
16. Kopecký David UOL7800 C SOB Olomouc 56:05 + 15:22 5387
17. Zbíral Robert UOL8000 C SOB Olomouc 56:45 + 16:02 5271
18. Dudík Petr JPV8917 C Oddíl OS SK Prostějov 57:33 + 16:50 5131
19. Jílek Jakub KSU9202 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 58:53 + 18:10 4899
20. Zapletal Martin STE8500 C SK SKI-OB Šternberk 69:19 + 28:36 3082
21. Paulíček Michal UOL7701 C SOB Olomouc 69:25 + 28:42 3064
22. Tomášek Ondřej CEL0100 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 70:25 + 29:42 2890
23. Smékal David UOL7503 C SOB Olomouc 72:58 + 32:15 2446
24. Šimek Roman UOL6503 C SOB Olomouc 73:37 + 32:54 2333
25. Hladík Ladislav OOL8804 C SK Haná orienteering 78:06 + 37:23 1552
26. Beneš Miroslav KON9915 C KOB Konice 83:50 + 43:07 553
Perknovský Radim JPV8235 C Oddíl OS SK Prostějov DISK 0
Gedeon Dominik KSU9900 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK 0
Müller Jonáš KSU9906 R Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK 0
Krampla Tomáš UOL6601 C SOB Olomouc DISK 0
Tomášek Tomáš STE8000 C SK SKI-OB Šternberk DISK 0
Hálek Jan UOL7000 C SOB Olomouc DISK 0