Logo

Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: D35K

Datum:
13.09.2020
Místo konání:
Drásov
Pořadatel:
FSP - VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
Mapa:
Houpačka
Ředitel závodu:
Skripnik Ondřej
Hlavní rozhodčí:
Borovička Milan - R2
Stavitel tratí:
Fibír Tomáš

D35K 4.71 km, 145 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Městková Lucie TEP7850 Tempo Praha 44:33
2. Špičáková Barbora DKP8250 Oddíl OB Kotlářka 52:14 + 7:41
3. Blažková Kristina DKP8251 Oddíl OB Kotlářka 53:51 + 9:18
4. Ehlerová Petra VSP7855 USK Praha 58:01 + 13:28
5. Petriláková Petra DOR7656 OK Dobříš 59:25 + 14:52
6. Gajdová Kristina VSP7752 USK Praha 59:42 + 15:09
7. Forstereviczová Jana DOR7653 OK Dobříš 60:37 + 16:04
8. Stanovská Eva 0320004 Stanďáci 61:41 + 17:08
9. Brotánková Lenka ROU8152 SKOB Roudnice nad Labem 62:55 + 18:22
10. Vacíková Jana TEP7950 Tempo Praha 65:09 + 20:36
11. Nováková Ivana DLP8150 OOB TJ Dukla Praha 65:45 + 21:12
12. Mišeková Martina KAM7851 OK Kamenice 66:41 + 22:08
13. Magazu Radka DOR7853 OK Dobříš 69:45 + 25:12
14. Procházková Jana DKP8052 Oddíl OB Kotlářka 71:09 + 26:36
15. Brandejsová Petra DKP7853 Oddíl OB Kotlářka 71:47 + 27:14
16. Černická Barbora LBE8250 TJ Lokomotiva Beroun 72:07 + 27:34
17. Hellerová Alena ROU7850 SKOB Roudnice nad Labem 77:02 + 32:29
18. Hlaváčková Klára TAP7756 KOB Tretra Praha 78:07 + 33:34
19. Rejšková Alena KAM7750 OK Kamenice 81:15 + 36:42
20. Pračková Zita RIC7850 OB Říčany 82:33 + 38:00
21. Krejčová Jana ROU7758 SKOB Roudnice nad Labem 83:12 + 38:39
22. Žižková Jaroslava DOR7754 OK Dobříš 84:08 + 39:35
23. Havlová Eva KNC7851 Sokol Kostelec n. Č. l. 84:25 + 39:52
24. Lacinová Hanka DKP7952 Oddíl OB Kotlářka 86:54 + 42:21
25. Hladíková Zuzana DKP7852 Oddíl OB Kotlářka 88:32 + 43:59
26. Pinkrová Šárka HCE8350 TJ Hostivice 88:35 + 44:02
27. Ellederová Zdeňka TAP7755 KOB Tretra Praha 88:59 + 44:26
28. Stará Vendula FSP8150 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 89:03 + 44:30
29. Termerová Jana LTU7850 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 89:12 + 44:39
30. Pinkava Anna FSP8151 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 91:11 + 46:38
31. Seidlová Barbora RIC7955 OB Říčany 91:30 + 46:57
32. Cichrová Iveta TAP7752 KOB Tretra Praha 94:31 + 49:58
33. Herynková Irena RIC7750 OB Říčany 96:14 + 51:41
34. Šťovíčková Dagmar DVP7650 DVP ORIENTATION 97:13 + 52:40
35. Pecklová Jarmila DOR7950 OK Dobříš 105:01 + 60:28
Chmelařová Zuzana PGP7761 SK Praga DISK
Priehodová Kateřina PGP7857 SK Praga DISK