Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: H21L

Datum:
12.09.2020
Místo konání:
Jevany
Pořadatel:
TAP - KOB Tretra Praha
Mapa:
Aldašín
Ředitel závodu:
Valach Marek - R3
Hlavní rozhodčí:
Hošková Tereza - R2
Stavitel tratí:
Zajíc Vítězslav - R3
JURY:
Němečková Jarmila, Plochová Dominika, Pašek František
Protokol:
Závod proběhl za slunného počasí a za účasti 948 závodníků. Kromě drobných poranění ošetřených v cíli a ztráty jednoho půjčeného čipu proběhl závod bez komplikací. Jelikož nebyl vznesen protest proti průběhu závodu, hlavní rozhočí schválila výsledky pro všechny kategorie.
Pořadatelé děkují obci Jevany za pomoc poskytnutou při přípravě závodu, společnosti Karlovarské minerální vody a.s. za poskytnuté občerstvení pro závodníky, společnosti LUCKY HUNTER a.s. a dalším za povolení parkování účastníků na jejich pozemcích.
H21L
5.55 km, 125 m, 21 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8378
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Veselý Jakub PGP9503 SK Praga 31:09 8833
2. Flašar Jan PGP8610 SK Praga 33:47 + 2:38 8163
3. Semík Ondřej KAM9401 OK Kamenice 33:53 + 2:44 8138
4. Rusý Tomáš KAM9301 OK Kamenice 34:29 + 3:20 7985
5. Šedivý Jan PGP8409 SK Praga 34:36 + 3:27 7955
6. Navrátil Šimon PGP9702 SK Praga 35:40 + 4:31 7684
7. Sysel Ctibor PGP8700 SK Praga 37:12 + 6:03 7294
8. Landovský Jakub PGP9601 SK Praga 37:39 + 6:30 7180
9. Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška 37:58 + 6:49 7099
10. Kučera Jan VSP7302 USK Praha 38:30 + 7:21 6964
11. Šimša Martin PGP0309 SK Praga 38:34 + 7:25 6947
12. Škvor Adam KAM0202 OK Kamenice 39:07 + 7:58 6807
13. Mielec Jaromír AOP9701 Orientační Běh Opava 39:12 + 8:03 6785
14. Seidl Miroslav RIC7407 OB Říčany 39:20 + 8:11 6752
15. Oľhava Rastislav PGP8909 SK Praga 40:33 + 9:24 6442
15. Pospíšil Vítek PGP6803 SK Praga 40:33 + 9:24 6442
17. Pavlů Ondřej PGP8904 SK Praga 40:48 + 9:39 6379
18. Kabát Martin PGP0408 SK Praga 41:00 + 9:51 6328
19. Klaška Pavel DKP9301 Oddíl OB Kotlářka 41:07 + 9:58 6298
20. Mareš Albert DKP0308 Oddíl OB Kotlářka 41:29 + 10:20 6205
21. Pašek František KAM7600 OK Kamenice 41:50 + 10:41 6116
22. Buk Petr ROU0001 SKOB Roudnice nad Labem 42:50 + 11:41 5861
23. Šimík Daniel ROZ6900 OK Roztoky 43:01 + 11:52 5815
23. Landovský Tomáš PGP9103 SK Praga 43:01 + 11:52 5815
25. Janovský Tomáš PGP6401 SK Praga 43:17 + 12:08 5747
26. Tomeš Jaroslav DKP8109 Oddíl OB Kotlářka 43:58 + 12:49 5573
27. Němeček Jan VSP6201 USK Praha 44:54 + 13:45 5336
28. Skripnik Štěpán FSP7909 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 45:20 + 14:11 5225
29. Průša Michal VSP7310 USK Praha 45:38 + 14:29 5149
30. Kučera Jáchym DOR0301 OK Dobříš 45:40 + 14:31 5141
31. Janda Ondřej KAM0113 OK Kamenice 45:51 + 14:42 5094
32. Modrý Marek SCP8807 OK Sparta Praha 46:08 + 14:59 5022
33. Sedláček Jaroslav DKP0309 Oddíl OB Kotlářka 46:40 + 15:31 4886
34. Illner Vojtěch DKP9600 Oddíl OB Kotlářka 46:46 + 15:37 4861
35. Sysel Ondřej PGP8302 SK Praga 47:07 + 15:58 4772
36. Hrouda Martin FSP7612 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 48:43 + 17:34 4365
37. Pražák Jiří ZBP7800 OOB SK Zbraslav 49:42 + 18:33 4115
38. Šístek Daniel SCP7507 OK Sparta Praha 49:48 + 18:39 4089
39. Mašata Roman PHK7107 OK 99 Hradec Králové 50:19 + 19:10 3958
40. Jalový Vlastimil RBK8604 SK Radioklub Blansko 50:33 + 19:24 3899
41. Aschermann Jan VSP6902 USK Praha 51:13 + 20:04 3729
42. Němeček Jan KAM9300 OK Kamenice 51:19 + 20:10 3704
43. Bořánek Petr VSP7000 USK Praha 51:39 + 20:30 3619
44. Štěňha Martin SPC7608 SPORTICUS team 52:06 + 20:57 3504
44. Janas Petr PGP7106 SK Praga 52:06 + 20:57 3504
46. Čermák Radek PGP6405 SK Praga 53:05 + 21:56 3254
47. Goder Josef DKP8203 Oddíl OB Kotlářka 53:18 + 22:09 3199
48. Buzek Martin PGP8401 SK Praga 54:08 + 22:59 2987
49. Nitsch Karel FSP7611 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 54:18 + 23:09 2945
50. Ptáček Jiří SRK9002 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 55:21 + 24:12 2678
51. Beneš Miroslav PGP8108 SK Praga 55:22 + 24:13 2673
52. Borák Michal EKP8304 VŠTJ Ekonom Praha 56:08 + 24:59 2478
53. Tomášek Jakub FSP7613 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 56:26 + 25:17 2402
54. Kalina Miroslav SPC8211 SPORTICUS team 56:50 + 25:41 2300
55. Semík Jan VSP6507 USK Praha 58:25 + 27:16 1898
55. Siegl Roman MFP6700 Matfyz Praha 58:25 + 27:16 1898
57. Buk Ondřej ROU0102 SKOB Roudnice nad Labem 58:47 + 27:38 1804
58. Jandera Tomáš SOB7300 SOBSA 60:20 + 29:11 1410
59. Komín David PGP7405 SK Praga 60:34 + 29:25 1351
60. Škvorová Zuzana KAM7350 OK Kamenice 60:46 + 29:37 1300
61. Ramba Jiří DKP8606 Oddíl OB Kotlářka 60:55 + 29:46 1262
62. Jůzek Martin DKP8604 Oddíl OB Kotlářka 63:07 + 31:58 702
63. Vedral Martin SPC8306 SPORTICUS team 69:57 + 38:48 0
64. Šťovíček Jan DVP7703 DVP ORIENTATION 75:10 + 44:01 0
65. Kurz Matouš PGP8606 SK Praga 80:36 + 49:27 0
66. Bouda Milan 0020002 Berouňáci 82:42 + 51:33
67. Dvořáček Dan 0280002 Cookies & Pancakes 91:35 + 60:26
68. Gajda Jan KAM0105 OK Kamenice 174:39 + 143:30 0
Janovský Tomáš PGP0101 SK Praga DISK 0
Pospíšil Ondřej DKP8717 Oddíl OB Kotlářka DISK 0
Buk Michal ROU9601 SKOB Roudnice nad Labem DISK 0
Jíra Tomáš KAM9802 OK Kamenice DISK 0
Lužnický Jiří LIT8501 KOB Litvínov DISK 0